Çarşamba, 11 Aralık 2019
BEMAK, işçilerini unutmadı Güncel BEMAK, işçilerini unutmadı

Büyükşehir Belediyesi taşeron şirketi BEMAK, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında işçilerini unutmadı. Bütün çalışanlarına mübarek Ramazan ayında erzak dağıttı.


‘Kırcami için hassas bir planlama yapılıyor’ Siyaset ‘Kırcami için hassas bir planlama yapılıyor’

Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar Danışmanı Fahrettin Köken, Kırcami için hassas bir planlama yaptıklarını açıkladı.


Halkla İlişkiler sektöründe tabular yıkılıyor Halkla İlişkiler sektöründe tabular yıkılıyor

Halkla ilişkiler sektörünün temel sorunlarından olan güncel medya listesi ve bülten gönderimi konusunda çözüm sunmak için 2008’de faaliyete geçirilen BSNODS.com platformu, bugün Türkiye’nin önde gelen pek çok ajansını da içeren 40’a yakın iletişim ajansı ve medya ilişkilerini kendi bünyesinde yürüten 20’nin üzerinde kurum tarafından kullanılıyor.


BAKA, güneş santrali yatırımcılarını bekliyor Güncel BAKA, güneş santrali yatırımcılarını bekliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın güneş enerjisi yatırımlarının yapılacağı bölgeleri ile şehirleri belirledi ve izin verilen 38 il içindeki Antalya’ya 58, Burdur’a 26, Isparta’ya da 18 megavatolmak üzere toplamda Batı Akdeniz’e 102 MW’lık dilim ayrıldı.


Temizlikte modern araçlar Güncel Temizlikte modern araçlar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ana arterler ve park alanlarında temizlenmesi zor olan sigara izmaritleri ve çekirdek kabuklarının toplanmasını vakumlu temizlik araçlarıyla gerçekleştiriyor.


Sertifikalarını aldılar, sıra film çekimlerinde Güncel Sertifikalarını aldılar, sıra film çekimlerinde

Büyükşehir Belediyesi’nin isteyen herkesin kendi kısa filmini çekebilmesi için oluşturduğu Kısa Film Atölyesi’ni tamamlayan 99 kişi sertifikalarını aldı. Marmara Üniversitesi’nin uzman akademik kadrosundan eğitim alan sinemaseverler, gruplar oluşturarak Halkın Portakalı’nda yarışacak.


Modern ulaşım 20 Ağustos’ta başlıyor Güncel Modern ulaşım 20 Ağustos’ta başlıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin, ulaşımda yeni toplu taşıma dönemini başlatacağı 20 Ağustos, birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Başkan Mustafa Akaydın, yeni sistemden vatandaşın da esnafın da kazançlı çıkacağını söyledi.


Brisa 2011 ilk yarıyıl finansal sonuçları açıklandı Otomotiv Brisa 2011 ilk yarıyıl finansal sonuçları açıklandı

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Bridgestone ve Sabancı Holding ortaklığıyla faaliyet gösteren Brisa 2011 ilk yarıyıl finansal sonuçlarını açıkladı.


Geleceğin futbolcuları, hücum oynamayı ve gol atmayı seviyor Spor Geleceğin futbolcuları, hücum oynamayı ve gol atmayı seviyor

TFF - Ülker Futbol Köyleri’nin beşinci sezonu tamamlandı. HERKESiçinFUTBOL programı kapsamında Ülker’in desteği ile gerçekleşen proje, yetenekli minik futbolcuları geleceğe hazırlarken, onlarla ilgili çok değerli verilerin elde edilmesine de olanak sağladı.


İstanbul Üniversitesi, dünyanın en iyi 385. Üniversitesi oldu İstanbul Üniversitesi, dünyanın en iyi 385. Üniversitesi oldu

İstanbul Üniversitesi, “Dünyanın En İyi İlk 500 Üniversitesi” sıralamasındaki yerini yükseltip Dünyanın En İyi 400 Üniversitesi arasına girmeyi başardı. Türkiye’nin en köklü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi, bu başarısıyla Türk üniversitelerinin gurur kaynağı oldu.


Başkan Evcilmen sıcak aş dağıttı Güncel Başkan Evcilmen sıcak aş dağıttı

Muratpaşa Belediyesi, gelir düzeyi düşük ailelere yılın 365 gününde olduğu gibi Ramazan ayında da sıcak aş dağıtımını sürdürüyor. Başkan Evcilmen, Termessos Bulvarı’ndaki merkezi ziyaret ederek, ihtiyaç sahiplerine yemek dağıttı


Gebeliğinizi planlayın, önlemlerinizi alın Sağlık/Kadın Gebeliğinizi planlayın, önlemlerinizi alın

Günümüz kadınları iyi bir yaşam sürdürebilmek, kariyer yapmak, ekonomik özgürlüğünü sağlamak gibi nedenlerden dolayı anne olmayı ertelemektedirler.Çiftler hayatın her alanında olduğu gibi bebek sahibi olma konusunda da plan yapmak zorunda kalıyorlar.


ATB'den Hal'de iftar yemeği Güncel ATB'den Hal'de iftar yemeği

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Ramazan ayı nedeniyle Toptancı Hali’nde iftar yemeği düzenledi.


Gül: “Bu destek önemli” Kemer Gül: “Bu destek önemli”

Kemer Belediye başkanı Mustafa Gül, Antalya Milletvekili Menderes Türel’in, “ Kırcamiide kaçak yapılaşmayla ilgili Başkan Akaydın ile birlikte İçişleri Bakanına gidebiliriz sözlerini desteklediğini belirterek, “ İşte yaşanması gereken ve Kemer’de de görmek istediğimiz budur” diye konuştu.


“Bekle ki memurun keyfi gelsin” Siyaset “Bekle ki memurun keyfi gelsin”

Antalya SGK’daki bazı birimlerdeki gizli işsizliği değerlendiren Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi Genel Başkanı İbrahim Güllü; “SGK kurumu çile kurumu olmuş, bekle ki memurun keyfi gelsin” dedi.


Depresyon diyabetlilerde kalp hastalığı riskini artırıyor Sağlık/Kadın Depresyon diyabetlilerde kalp hastalığı riskini artırıyor

Son dönemde bilimsel çalışmalar, depresyon ve diyabetin birlikte görüldüğü kişilerde kalp hastalıklarına yakalanma riskinin yaklaşık 3 kat daha fazla olduğunu; kalp nedeniyle ölüm riskinin ise 2 kat arttığını gösteriyor.


Döşemealtı’nda büyük projeler start alıyor Döşemealtı Döşemealtı’nda büyük projeler start alıyor

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından Döşemealtı Yeniköy Mahallesi’nde yapımına başlanan kapalı spor salonunun temeli kurban kesilerek atıldı.


Büyükşehir’den kaçak et denetimi Güncel Büyükşehir’den kaçak et denetimi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kaçak et denetimlerini sürdürüyor. Veteriner Şube Müdürlüğü ile Zabıta ekiplerinin ortaklaşa yaptığı denetimlerde et ve et ürünleri satışı yapan 1097 işyeri denetlendi.


Borajet Mobil artık cebinizde! Borajet Mobil artık cebinizde!

Havayolu ulaşımının yükselen yıldızı BORAJET, Mobil uygulamasıyla artık parmaklarınızın ucunda…


Altın Portakal sinemaya göz kulak oluyor Kültür/Sanat Altın Portakal sinemaya göz kulak oluyor

48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde, Sinema ve Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında görme engelliler için sesli betimlemeli; işitme engelliler için ise özel betimlemeli altyazılı film gösterimleri ve çeşitli etkinlikler düzenlenecek.


Vampir olmaya koştular  Kemer Vampir olmaya koştular

Olympos Teleferik İşletmesi tarafından Tahtalı Dağı’nın zirvesinde dolunayda düzenlenen ikinci bir “Drakula Partisi” birincisinden de kalabalık oldu. Yaklaşık 400 kişi, dolunay altında siyah ve kırmızı renklerin hakim olduğu partide özgürce eğlendi.


Yeni AVM’ler esnafı endişelendiriyor Güncel Yeni AVM’ler esnafı endişelendiriyor

Şehir merkezine 3 yeni Alış Veriş Merkezinin (AVM) yapılacak olması esnafı tedirgin ediyor. AESOB Başkanı Sevimçok, artık bu sorununa köklü bir çözüm bulunması gerektiğini söyledi.


Ak Parti 10. Yaşını iftarda kutladı Siyaset Ak Parti 10. Yaşını iftarda kutladı

AK Parti’nin kuruluşunun 10. Yıldönümü nedeniyle AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi.


Başkan Tütüncü’nün mahalle sohbetleri Güncel Başkan Tütüncü’nün mahalle sohbetleri

Gece gündüz demeden Kepez’deki mahalleleri gezerek, vatandaşların sorunlarını dinleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Düdenbaşı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.


Tursun çalışmaları yerinde inceledi Döşemealtı Tursun çalışmaları yerinde inceledi

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sıcak asfalt ve altyapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.


Kekik ve adaçayında hasat kaybı azalıyor Güncel Kekik ve adaçayında hasat kaybı azalıyor

Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) hazırladığı, Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürlüğü’nün (TAGEM) desteklediği ‘Kekik, Defne ve Adaçayı Çeşitleri Hasat ve Hasat Sonrası İşlemler için Yenilikçi Model Araştırması ve Pilot Uygulaması Projesi’nin ikinci aşaması Alanya’nın Sapadere Köyü’nde başladı.


“Antalya’ya vefa için Gürbüz’e sahip çıkacağız” Spor “Antalya’ya vefa için Gürbüz’e sahip çıkacağız”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’ya, Korkuteli’ne vefa için, Kırkpınar’da başpehlivan olan Ali Gürbüz’ün, başarısının devam etmesi için ellerindeki imkanları seferber edeceklerini söyledi.


Türel’den Akaydın’a Kırcami desteği… Siyaset Türel’den Akaydın’a Kırcami desteği…

Antalya’nın kanayan yaralarından birisi haline dönüşen Kırcami İmar Planı ile ilgili Büyükşehir Meclisi’nce ‘’Kamu Yararı’’ istenmesine yönelik karar sonrasında Ak Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın’a destek sözü verdi.


Şantiye şantiye “Yeni Antalya” Döşemealtı Şantiye şantiye “Yeni Antalya”

Yeni Antalya Döşemealtı sloganı ile yola çıkan Döşemealtı Belediyesi ilçenin dört bir yanında adeta şantiye kurdu.


Kepez Ramazan etkinliklerinde “Yörük” coşkusu Güncel Kepez Ramazan etkinliklerinde “Yörük” coşkusu

Antalyalı Yörükler, Ramazan ayı etkinliklerinin 10. gününde Yörük Türkmen Şöleni’yle coştu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yörüklerin 17 yıldır beklediği Yörükler Parkı’nı çok yakın bir zamanda hizmete açacakları müjdesini verdi.


Hacivat ve Karagöz’e yoğun ilgi Güncel Hacivat ve Karagöz’e yoğun ilgi

Deepo Outlet Center ‘da Ramazan eğlenceleri tüm hızıyla devam ediyor. Ramazan etkinlikleri her hafta farklı sürprizlerle ziyaretçilerin beğenisini topluyor.


Döşemealtılı AK Gençlik Kan Tazeledi Siyaset Döşemealtılı AK Gençlik Kan Tazeledi

Döşemealtı AK Parti Gençlik Kolları hafta sonu gerçekleştirdiği 1. Olağan Kongresi ile kan tazeledi.


Ramazan etkinliğinde Şükriye Tutkun fırtınası Kültür/Sanat Ramazan etkinliğinde Şükriye Tutkun fırtınası

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan etkinliği kapsamında konser veren Şükriye Tutkun, türküleriyle 20 bine yakın Antalyalıya müzik ziyafeti sundu.


BM Kalkınma Programı yetkilileri BAKA’da Güncel BM Kalkınma Programı yetkilileri BAKA’da

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’ndan (UNDP) Pelin Rodoplu ve Tibet Seyhan biraraya geldi.


DEEPO’dan Mehteran Takımı geçti Güncel DEEPO’dan Mehteran Takımı geçti

Deepo Outlet Center’da Ramazan etkinlikleri bütün coşkusuyla devam ediyor.


“Kalp hastaları iftarda aşırı yağlı yemekler yememeli” Sağlık/Kadın “Kalp hastaları iftarda aşırı yağlı yemekler yememeli”

Universal Çamlıca Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmet Dindar; “kalp hastaları iftarda hızlı ve aşırı miktarda yağlı yiyecekler yememeli ve ilaçlarını düzenli olarak almalı” dedi.


Antalya Ticaret Borsası'ndan Afrika'ya yardım eli Güncel Antalya Ticaret Borsası'ndan Afrika'ya yardım eli

Antalya Ticaret Borsası, 40 milyonun üzerinde insanın kronik açlık tehlikesiyle karşı karşıya bulunduğu Afrika’ya ulaştırılmak üzere 10 bin TL bağışta bulundu.


Büyükşehir güreşçisi Nazmi Şahin Avrupa 3’üncüsü oldu Spor Büyükşehir güreşçisi Nazmi Şahin Avrupa 3’üncüsü oldu

Antalya Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Nazmi Şahin, Yıldızlar Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Avrupa 3’üncülüğünü elde ederek Antalyalıların gururu oldu.


Tütüncü bokstaki başarıyı ödüllendirdi Spor Tütüncü bokstaki başarıyı ödüllendirdi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Avrupa üçüncüsü ve Türkiye şampiyonu olan Kepez Belediyespor Boks Takımı sporcusu Muhammet Canpolat’ı, Cumhuriyet Altını ile ödüllendirdi.


İlk plaka törenle verildi Kemer İlk plaka törenle verildi

Kemer Belediyesi tarafından Ticari Yatların plakalandırılması işlemine başlandı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün makam odasında düzenlenen törenle ilk plaka verildi.


Görme engellilerden Tütüncü’ye teşekkür belgesi Güncel Görme engellilerden Tütüncü’ye teşekkür belgesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, Konya’da düzenlenen Türkiye Golbol Şampiyonası’na katılan Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü’ne, salon ve ulaşım desteğinden dolayı teşekkür belgesi verildi.


Müftü Muslu’dan Çamyuva Belediyesi’ne veda ziyareti Kemer Müftü Muslu’dan Çamyuva Belediyesi’ne veda ziyareti

Yaklaşık beş yıldan bu yana Kemer’de Müftülük görevi yapan ve son olarak Ankara’nın Polatlı ilçesine tayin olan Kemer Müftüsü Mehmet Muslu, Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet Can’ı ziyaret ederek veda ziyaretinde bulundu.


Büyükşehir’den dilenci operasyonu Güncel Büyükşehir’den dilenci operasyonu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, kent merkezinde bulunan camilerde, park ve kavşaklarda dilenci operasyonu düzenledi. Son 1 ayda 85 dilenci hakkında yasal işlem yapıldı.


Karadenizliler Antalya’da coştu Kültür/Sanat Karadenizliler Antalya’da coştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri büyük coşkuya sahne oluyor. Şenlikler kapsamında her akşam bir etkinlik gerçekleştiriliyor. Karaalioğlu Parkı içindeki Orta Mirador’da ‘Karadenizliler Gecesi' düzenlendi. Geceye büyük ilgi gösteren vatandaşlar, horon tepti.


Antalya Can Yücel’i unutmadı Kültür/Sanat Antalya Can Yücel’i unutmadı

Usta şair Can Yücel ölümünün 12’nci yıldönümünde Antalya’da Nazım Oyuncuları’nın Aşk Olsun adlı şiirli-şarkılı gösterisi ile anıldı. Ünlü tiyatrocuların Can Yücel şiirlerini okuduğu geceye ilgi yoğun oldu.


Gülşen Kutlu’dan türkü ziyafeti Kültür/Sanat Gülşen Kutlu’dan türkü ziyafeti

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinliklerinde sahneye çıkan Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Gülşen Kutlu Antalyalılara türkü ziyafeti çekti.


Ücretsiz pilates kursu sona erdi Güncel Ücretsiz pilates kursu sona erdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kadınlara yönelik düzenlediği ücretsiz pilates kursları sona erdi.


ABT’den yeni bir çocuk oyunu daha Kültür/Sanat ABT’den yeni bir çocuk oyunu daha

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu, yeni sezon için iddialı bir çocuk oyunu daha hazırlıyor. Provaları tamamlanan “Üç Kafadar Hırsız Kuklacı Olursa” adlı oyun, küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çekecek.


Akaydın’a süt teşekkürü Güncel Akaydın’a süt teşekkürü

Antalya Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’a çocuklara süt dağıttığı için teşekkür etti.


Kepez’e Aspendos gibi anfi tiyatro Güncel Kepez’e Aspendos gibi anfi tiyatro

Kepez Belediyesi, Kent Ormanı Projesi’nin 2. etabı Meşe Kapısı’nda, tarihi Aspendos mimarisinde, ulusal ve uluslararası organizasyonların yapılabileceği 2 bin kişilik anfi tiyatro yapacak.


Gazi’ye ismine yaraşır park Güncel Gazi’ye ismine yaraşır park

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği Gazi Mahallesi Muhtarı Mehmet Orbay’a, mahalleye ismine yaraşır 9 dönümlük bir park yapacaklarının müjdesini verdi.


Akaydın, muhtarlarla iftarda buluştu Güncel Akaydın, muhtarlarla iftarda buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.


Büyükşehir Isparta’ya gitti Spor Büyükşehir Isparta’ya gitti

2011-2012 sezonu hazırlıklarına başlayan Antalya Büyükşehir Belediye yeni sezon hazırlıkları için Isparta’ya gitti.10 gün sürecek hazırlık kampı kondüsyon ağırlıklı olacak.


Saçsızlığı kafanıza takmayın Sağlık/Kadın Saçsızlığı kafanıza takmayın

Son yöntemler,yeni trendler,cerrahi operasyonlar hepsi daha güzel görünmeniz ve ayna karşısında kendinizi daha iyi hissetmeniz için…Ancak bunun hüsranla sonuçlanmaması ya da kalıcı olması için uzman kişilerle çalışmak ve doğru tedavi yöntemini seçmek gerekiyor.


ODATV yazdı, Çıralı’daki ‘Organize İşler’ meclise taşındı Güncel ODATV yazdı, Çıralı’daki ‘Organize İşler’ meclise taşındı

CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, Çıralı'daki sit alanında iki adet futbol sahası yapılması amacıyla Ormanspor'a tahsis edilen 18 dönümlük orman arazisiyle ilgili tartışmayı meclise taşıdı.


Reklamlarda rüzgarlar “Soğuk” esiyor Reklamlarda rüzgarlar “Soğuk” esiyor

Ülke genelinde sıcaklar iyice bastırdı. Gece gündüz, işte evde serin ortamlar aranıyor. Soğutma ve havalandırma sektöründeki firmalar, kullanıcılara ileri iklim teknolojileri ile aranan serinliği sunuyor.


Gökçen: “Şimdi yardım zamanı” Siyaset Gökçen: “Şimdi yardım zamanı”

Somali’de yaşanan insanlık dramına dikkat çeken Eğitim-Bir-Sen Antalya Şube Başkanı Süleyman Gökçen, Afrika’da hergün onlarca insanın açlıktan öldüğüne dikkat çekerken otel köşelerinde iftar yemeği verenlere çağrıda bulunarak “İftar yemeği vermekten vazgeçin” dedi.


Manavgat'ta okul protokolü imzalandı Manavgat Manavgat'ta okul protokolü imzalandı

Antalya Valiliği tarafından başlatılan, “Her ilçeye anaokulu, her okula anasınıfı” kampanyası çerçevesinde; Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası(MATSO) toplantı salonunda yapılan protokol imza törenine Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Manavgat Kaymakam Vekili Emir Osman Bulgurlu, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, MATSO Başkanı Dr. Şükrü Vural ve hayırsever işadamları katıldı.


Skal Antalya, Best Western Khan Hotel’de buluştu Güncel Skal Antalya, Best Western Khan Hotel’de buluştu

Skal Antalya Kulübünün üyeleri geleneksel aylık buluşmalarını Antalya şehir merkezinin tam kalbinde yer alan Best Western Khan Hotel’de gerçekleştirdi.


Burdurlular Derneği yöneticileri iftarda basınla buluştu Güncel Burdurlular Derneği yöneticileri iftarda basınla buluştu

Basına iftar düzenleyen Burdurlular Derneği yöneticileri 13 Ağustos Cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan şenliğin de müjdesini verdiler.


İl Genel Meclisi Başkanı Arı’ya teşekkür plaketi Kumluca İl Genel Meclisi Başkanı Arı’ya teşekkür plaketi

Kumluca'ya bağlı Karacaören Köyü Muhtarı Özcan Öztürk ve Karacaören Doğa ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Başer’ den Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı’ya teşekkür plaketi.


Tütüncü meclis üyeleri ile iftar sofrasında Güncel Tütüncü meclis üyeleri ile iftar sofrasında

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Meclis Üyeleriyle iftarda bir araya geldi. Meclis üyelerinin ilgi gösterdiği iftarda sohbetler edilerek fakir alış verişinde bulunuldu.


Antalyaspor Sutopu Türkiye şampiyonu Spor Antalyaspor Sutopu Türkiye şampiyonu

Sutopu Büyükler Açık Küme Müsabakaları, 04-07 Ağustos 2011 tarihleri arasında Adana’da yapıldı. B Grubu’nda mücadele eden Antalyaspor Sutopu Takımı, 4 günde yaptığı 7 karşılaşmanın tümünü kazanarak 2. Lig’e yükseldi.


Antalyalılar kendi filmlerini çekecek Güncel Antalyalılar kendi filmlerini çekecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin isteyen herkesin kendi kısa filmini çekebilmesi için oluşturduğu kısa film atölyelerine 178 kişi başvurdu. Marmara Üniversitesi’nin uzman akademik kadrosundan eğitim alan sinemaseverler, gruplar oluşturarak Halkın Portakalı’nda yarışacak.


Antik tanrılar kanatlanıyor Kemer Antik tanrılar kanatlanıyor

Kemer yakınındaki mitolojik Tahtalıdağ’dan yamaç paraşütüyle atlayışlar resmen başladı. Olympos Teleferik’in zirve tesislerinden bir süredir yapılan test uçuşları çok başarılı sonuçlar verdi ve uçuşlar için gerekli izinler alındı.


MedicalPark Antalyaspor’dan TFF’ye ziyaret Spor MedicalPark Antalyaspor’dan TFF’ye ziyaret

MedicalPark Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu ve kulüp yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Federasyonu’nu ziyaret etti.


AÜ Spor Kulübü Erkek Hentbol Takımı Şampiyon Oldu Spor AÜ Spor Kulübü Erkek Hentbol Takımı Şampiyon Oldu

Akdeniz Üniversitesi Hentbol Takımı; 5- 7 Ağustos 2011 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve bu yıl 11 takımın yarıştığı, 7. Derviş Mişon Uluslararası Plaj Hentbolu Turnuvası’nda şampiyon oldu.


Jandarma Kurmay Albay Ekici’den AGC’ye veda ziyareti Güncel Jandarma Kurmay Albay Ekici’den AGC’ye veda ziyareti

İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay İsmail Ekici, AGC Başkanı Mevlüt Yeni’ye makamında veda ziyaretinde bulundu.


Yelken sporunda tek adres Muratpaşa Spor Yelken sporunda tek adres Muratpaşa

Yaz spor merkezi büyük ilgi gören Muratpaşa Belediyesi, yelken sporuna destek veren tek belediye olurken, 50 çocuğun temel optimist eğitimi almasını sağlıyor


Aygaz ve Türk Telekom devlerinden işbirliği Ekonomi/Turizm Aygaz ve Türk Telekom devlerinden işbirliği

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle tüpgaz ve otogazda en çok tercih edilen marka olan Aygaz, kuruluşunun 50. yılında düzenlediği kampanyalarla tüketiciye avantajlar sunmaya devam ediyor.


Muratpaşa Belediyesi’nden seyyar satıcı ve dilenci operasyonu Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden seyyar satıcı ve dilenci operasyonu

Muratpaşa Belediyesi, kaldırımları işgal ederek insanları rahatsız eden, yayaların güvenli ulaşımını engelleyen seyyar satıcılar ve dilencilerle mücadelesini sürdürüyor.


Altın Portakal sergilerine kadın damgası Kültür/Sanat Altın Portakal sergilerine kadın damgası

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Antalya Kültür Sanat Vakfı tarafından 8-14 Ekim 2011 tarihleri arasında organize edilecek 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, her yıl olduğu gibi bu yıl da zengin etkinlik takvimi ile dikkat çekiyor.


Kaliteli seyahat için bunlara dikkat edin Kaliteli seyahat için bunlara dikkat edin

Tüm yıl çalışarak hak ettiğiniz tatilin zehir olmasını istemiyorsanız, seyahatinizi seçmeden önce bu önerilere kulak verin.


Tekirova’da yeni transferler sağlık kontrolünden geçti Kemer Tekirova’da yeni transferler sağlık kontrolünden geçti

Antalya’nın Spor Toto 3. Lig’deki temsilcilerinden Tekirova Belediyespor’da yeni transferler de sağlık kontrolünden geçti.


İftar sofrası bu kez Dokuma’da kuruldu Güncel İftar sofrası bu kez Dokuma’da kuruldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu iftar sofrası, bu kez Kepez ilçesindeki Dokuma’da kuruldu. Vatandaşlar iftara yoğun ilgi gösterdi.


Dededen toruna böbrek nakli Güncel Dededen toruna böbrek nakli

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Organ Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alper Demirbaş ve Organ Nakli Medical Direktörü Doç. Dr. Murat Tuncer başkanlığında gerçekleştirilen nakilde 71 yaşındaki Hasan Taş, torunu 17 yaşındaki Nagihan İnan'a canından bir parça verdi.


Minicity’de ziyaretçi patlaması Güncel Minicity’de ziyaretçi patlaması

Antalya Büyükşehir Belediyesi kuruluşlarından Antepe İnşaat A.Ş’nin bünyesindeki Minicity minyatür parkı, yıllık 100 bin ziyaretçi hedefine adım adım yaklaşıyor.


Müze Kompleksi geliyor Güncel Müze Kompleksi geliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, işlevini yitiren ve ömrünü dolduran mevcut Nikah Salonu yerine yapacağı Karaalioğlu Parkı Kent Müzesi Kompleksi’nin ihalesini yaptı. İhalede 9 firma teklif verdi.


ATSO Başkanı Budak’ın acı kaybı Güncel ATSO Başkanı Budak’ın acı kaybı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak ve ATSO Meclis Üyesi Metin Budak’ın babası Süleyman Budak (80), dün akşam saatlerinde kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.


Rose Residence Beach Otel’de masa tenisi turnuvası Kemer Rose Residence Beach Otel’de masa tenisi turnuvası

Kemer’de bulunan Rose Residence Beach Otel’de personelin motivasyonunun arttırılması amacıyla oluşturulan Sosyal komitenin hazırladığı masa tenisi turnuvası sonuçlandı.


Başkan Akaydın Kepezlilerle buluştu Güncel Başkan Akaydın Kepezlilerle buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Santral Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşarak sohbet etti.


Santral Mahallesi sokakları asfaltlandı Güncel Santral Mahallesi sokakları asfaltlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kentin dört bir yanında asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri ekipleri, Santral Mahallesi’nin 18 sokağını sıcak asfaltla kapladı.


“ABD ile Türkiye arasına kredi notu giremez!” Siyaset “ABD ile Türkiye arasına kredi notu giremez!”

Standard & Poors tarafından notu düşürülen ABD dünya ekonomilerini teyakkuza geçirirken, Türk Amerikan İşadamları Derneği (TABA /AmCham) Genel Başkanı Uğur Terzioğlu, ABD ve Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin etkilemeyeceğini söyledi


Ajans Press, Dünya liginde Ajans Press, Dünya liginde

38 ülkede Medya Takibi hizmeti veren şirketlerin üye olduğu AMEC’de Türkiye’yi Ajans Press temsil ediyor


Ford Otosan ihracatta rekor kırmaya devam ediyor Otomotiv Ford Otosan ihracatta rekor kırmaya devam ediyor

2011 yılı ilk 6 ayında elde ettiği ihracat geliri ile Türkiye Otomotiv Sektörü’nün lider ihracatçısı olan Ford Otosan, Temmuz sonunda geçen yılın aynı dönemine göre ihracat cirosunu yüzde 45 artırarak 2 milyar 180 milyon dolara ulaştı.


Ak Parti il Başkanlığı’dan AGC’ye ziyaret Siyaset Ak Parti il Başkanlığı’dan AGC’ye ziyaret

AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Yeni ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.


Fazla kilolular sıcaktan daha çok etkileniyor Sağlık/Kadın Fazla kilolular sıcaktan daha çok etkileniyor

Aşırı sıcak ve yüksek nem miktarı bir araya geldiğinde birçok kişi için de risk oluşturuyor. Uzmanlar özellikle 4 yaşından küçük çocuklar ile 65 yaşın üstündeki kişileri, güneşin etkili olduğu saatlerde dışarıya çıkmamaları konusunda uyarıyor.


“Kepezliyim Antalya’yı geziyorum” Güncel “Kepezliyim Antalya’yı geziyorum”

Kepez Belediyesi, denize gidemeyen, Antalya’nın tarihi ve turistik yerlerini ve şehir merkezini göremeyen ilçedeki çocuklara, Antalya’yı gezdiriyor.


Sanayinin vitrin projesinin yapımı başladı Güncel Sanayinin vitrin projesinin yapımı başladı

Kepez Belediyesi, Akdeniz Sanayi Sitesi ile Yeşil Antalya Sanayi Sitesi’nin girişinde yer alan 75. Yıl Caddesi’ndeki peyzaj düzenlemesinin 1. etabının inşasına başladı.


Doğanın güzelliği Seramiksan ile evlere taşınıyor Ekonomi/Turizm Doğanın güzelliği Seramiksan ile evlere taşınıyor

‘İyi tasarım herkesin hakkı’ anlayışıyla ev ve bahce dekorasyonunda fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan Seramiksan, doğadan aldığı ilhamla yaşam alanlarını güzelleştiriyor. Seramiksan’ın Bodrum Kayrak serisi, Ege ve Akdeniz mimarisinin vazgeçilmezi kayrak taşını özgün bir dekorasyon çözümü olarak sunuyor.


Futbol antrenörleri Vali Altıparmak'ı ziyaret etti Güncel Futbol antrenörleri Vali Altıparmak'ı ziyaret etti

Futbol Antrenörleri Derneği Antalya Şube Başkanı Şakir Filiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret etti.


Yüz gençleştirmede yeni trend Sağlık/Kadın Yüz gençleştirmede yeni trend

Hayatınızdaki en önemli anların geçmişte kaldığını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Çünkü yüzünüzdeki çizgiler yaşadıklarınızdan izler taşıyor.Ama artık Lazer Mikro Lipo Lifting yöntemi ile gençliğinizi geri kazanabilirsiniz.


Türkiye’nin en zekileri seçildi Türkiye’nin en zekileri seçildi

06 - 13 Kasım 2011 tarihinde Macaristan’ın Eger şehrinde düzenlenecek 20. Dünya Zeka Oyunları Şampiyonası’nda ve 6. Sudoku Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan Türk Beyin Takımı üyeleri belirlendi.


Antalyalılar Umut Zen ile ilahi söyledi Güncel Antalyalılar Umut Zen ile ilahi söyledi

Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Festivali’nde sahne alan Umut Zen büyük beğeni topladı. Rock tarzı söylediği Allahu Allah ilahisiyle dikkatleri üzerine çeken sanatçı, Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.


Ulaşımda yeni dönem ulaşım esnafına anlatıldı Güncel Ulaşımda yeni dönem ulaşım esnafına anlatıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, 20 Ağustos’ta devreye girecek yeni ulaşım dönemini anlatmayı sürdürüyor. Yetkililer, son olarak ulaşım esnafına belirtilen tarihten sonra neler olacağını anlattı.


Başkan Evcilmen’den minik futbolculara ziyaret  Güncel Başkan Evcilmen’den minik futbolculara ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen malzeme desteğinde bulunduğu Kent Konseyi Gençlik Spor Grubu ile Futbol Dostları Derneği’nce yürütülen yaz futbol kursunu ziyaret etti


Stadyum için bir araya geldiler Spor Stadyum için bir araya geldiler

Antalya Spor İl Müdürü Nadir Yapsakaloğlu, Antalya Milletvekilleri ile İlgili Kurum amirleri ve Stad Sorununa katkı sağlayacağı düşünülen kişilerin katılımıyla araya gelerek Antalyanın’ Stad Sorununa çözüm yolu aradılar .


Belek Belediyesi iftar çadırını kurdu Serik Belek Belediyesi iftar çadırını kurdu

Belek Belediyesi günlük 700 kişiye iftar yemeği veriyor. Belediye ekipleri,kimsesiz,hasta ve zor durumda olanlarında kapısını çalıp ramazan paketi yardımı yapıyor.


Derman Baba, Abdülkadir Aksu’yu ziyaret etti Siyaset Derman Baba, Abdülkadir Aksu’yu ziyaret etti

Diyarbakır’ın robinhood’u olarak bilinen derman baba lakaplı Yılmaz Acu, fakir ve ihtiyaç sahibi kimsesizlere gerekli yardımın yapılması ve yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vermek için Ak parti İstanbul Milletvekili, aynı zamanda genel başkan yardımcısı Abdulkadir Aksu’yu makamında ziyaret etti.


“Kredi kart aidatlarında kaybımız yok” Siyaset “Kredi kart aidatlarında kaybımız yok”

Kredi kartı kullanıcıları ile ilgili Yargıtay 13 Hukuk Dairesinin kararını değerlendiren Tüketiciler Birliği Antalya Şube Eşbaşkanı Neşet Gündüz; “kredi kart aidatında kaybımız yok, hukuk mücadelesi devam ediyor” dedi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...