Perşembe, 22 Ağustos 2019
Türk Telekom’dan yüzde yüz yerli, yeni nesil dijital müşteri iletişim platformu: JetFix Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom’dan yüzde yüz yerli, yeni nesil dijital müşteri iletişim platformu: JetFix

• Türk Telekom, yüzde yüz yerli yeni nesil dijital müşteri iletişim platformu JetFix’i kurumların kullanımına sundu. JetFix, kurumlara sunduğu Livechat, Chatbot ve Omnichannel ürünleri ile kurumların müşteri ilişkileri yönetimlerini daha hızlı ve verimli yapmalarına imkân sağlıyor.


ANDROİD CİHAZLARA SIZAN CASUS YAZILIM 50 MİLYON KEZ İNDİRİLMİŞ Teknoloji/Bilim/İnternet ANDROİD CİHAZLARA SIZAN CASUS YAZILIM 50 MİLYON KEZ İNDİRİLMİŞ

Ağustos 2018’de keşfedilen ve telefon görüşmelerini izinsiz kaydeden Triout casus yazılımı yeniden ortaya çıktı. Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, Google Play’de ve üçüncü parti mağazalarda bulunan Psiphon uygulamasıyla cihaza kullanıcının bilgisi dışında yüklenen Triout yazılımının 50 milyon kez indirildiğini tespit etti.


Bağışlar kanserli çocuklara yuva oluyor Güncel Bağışlar kanserli çocuklara yuva oluyor

Sosyal Bağış Hareketi, Türkiye'de bireysel bağış ve sivil toplum kuruluşu (STK) bilincini güçlendirme çalışmalarına devam ediyor.


Yeni Kaspersky CyberTrace tehdit istihbaratını kolaylaştırıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Yeni Kaspersky CyberTrace tehdit istihbaratını kolaylaştırıyor

Yeni ücretsiz araç, güvenlik operasyonu akışlarındaki takip, tespit ve vaka müdahalelerinde tehdit istihbaratından anında yararlanabilmek için çok sayıda tehdit verisi ile SIEM çözümünü entegre ediyor.


Türkan Şoray sahnesinde Borusan Quartet Kültür/Sanat Türkan Şoray sahnesinde Borusan Quartet

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’nın kültür ve sanat hayatına yeni bir soluk kazandıran kültür merkezi Türkan Şoray’da, Borusan Quartet rüzgarı esti. Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın eşi Ümran Uysal’la birlikte izlediği konser sonunda sanatçılar dakikalarca ayakta alkışlandı.


Başkan Uysal barınakta incelemede bulundu Güncel Başkan Uysal barınakta incelemede bulundu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Hayvan Sağlığı Zabıtası Komisyonu’nun kararı doğrultusunda ilçede uygulanan karantina süresinin bitmesiyle birlikte belediyenin Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu.


Kemer Belediyesi’nden eğitime destek Kemer Kemer Belediyesi’nden eğitime destek

Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin eskiyen okul sıraları ile öğretmen masaları Kemer Belediyesi tarafından yenilendi. 100 adet sıra takımı ve 5 adet öğretmen masası Başkan Mustafa Gül tarafından okul yönetimine teslim edildi.


2. AİLE HEKİMLERİ BULUŞMASI Güncel 2. AİLE HEKİMLERİ BULUŞMASI

TTB Aile Hekimliği Kolu 2. aile hekimleri buluşması 22 Şubat tarihinde Grida City Antalya Otelinde başladı. 24 Şubat tarihine kadar çalıştay devam edecek. Ülkemizin çeşitli illerinde görev yapan aile hekimleri Antalya'da buluştu.


BAŞKAN SÖZEN’DEN  EYT MAĞDURLARINA DESTEK Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN EYT MAĞDURLARINA DESTEK

Manavgat’ta emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) mağdurları, kalabalık bir heyet halinde Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı adayı Şükrü Sözen’i seçim irtibat ofisinde ziyaret etti.


Antalya Kongre Bürosu, İlk Kez Antalya’yı Tek Çatı Altında Topladı Ekonomi/Turizm Antalya Kongre Bürosu, İlk Kez Antalya’yı Tek Çatı Altında Topladı

Antalya Kongre Bürosu (ACB), Türkiye'nin tek etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı ACE of M.I.C.E.’a katıldı. İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda Antalya Kongre Bürosu ilk kez BAKA işbirliği ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun destekleriyle, Antalya çatısı altında 8 oteli, Nest Kongre Merkezi’ni, hava limanını, hava alanını, ANFAŞ fuar merkezini, Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’ni ve Türkan Şoray Kültür Merkezi’ni topladı.


BAŞKAN SÖZEN GÜÇLÜ KADROSUYLA ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR Manavgat BAŞKAN SÖZEN GÜÇLÜ KADROSUYLA ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı Adayı Şükrü Sözen, yerel seçim çalışmaları kapsamında Manavgat’ı karış karış gezmeye devam ediyor.


VALİ KARALOĞLU HAYIRSEVER ÇİFT İLE BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALADI Güncel VALİ KARALOĞLU HAYIRSEVER ÇİFT İLE BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALADI

Nevşehirli hayırseverler Faik-Ernur Koparan çifti eğitime destek vermek için Bağış Protokolü’nü imzalandı.


KONUT SATIŞLARI 24 BİN 82 ADET AZALDI Ekonomi/Turizm KONUT SATIŞLARI 24 BİN 82 ADET AZALDI

2018 yılının Ocak ayı konut satış istatistikleri ile 2019 yılı Ocak ayının konut satış istatistikleri karşılaştırıldığında konut satışlarının 24 bin 82 adet azaldığı görüldü.


BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR! Sağlık/Kadın BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR!

Öyle halsizsiniz ki kolunuzu bile kıpırdatmak istemiyorsunuz… Uykunuz var, mümkünse hep uyumak istiyorsunuz… İşlerinizi yapmakta zorlanıyor, eskiden zevk aldığınız hemen hiçbir şeyden heyecan duymuyorsunuz… Nefes darlığı sorunu yaşamaya başlamanız da cabası…


Sağlık Dostu Kefirin Faydaları Saymakla Bitmiyor Sağlık/Kadın Sağlık Dostu Kefirin Faydaları Saymakla Bitmiyor

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, kökeni Kafkasya’ya dayanan ve yoğurttan sonra fermente süt ürünleri içinde önemli bir yere sahip kefirin sağlığa faydalarına dikkat çekiyor.


Mutfakta neler oluyor? Sağlık/Kadın Mutfakta neler oluyor?

Tüp bebek, oldukça popüler ancak bir o kadar da karmaşık süreçleri olan bir konu. Tüp bebek tedavisine başlamak için belirli aşamalardan geçmek gerekiyor. Özellikle de bu tedaviye karar vermek için birtakım tetkikler yapılıyor ve bu tetkikler konunun uzmanı tarafından değerlendirilip, tüp bebek kararı anne-baba adayı ile birlikte veriliyor.


Kalp sağlığınız için 100 tehlike Sağlık/Kadın Kalp sağlığınız için 100 tehlike

Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Barış Çaynak, kalpten ölümlerin yüzde 50’si hiçbir belirti olmadan gerçekleştiğini belirterek uyarılarda bulundu.


Yiyeceklerin renkleri formunuzu etkiliyor! Sağlık/Kadın Yiyeceklerin renkleri formunuzu etkiliyor!

Fit görünmek ve sağlıklı olmak oldukça önemli. Yaz aylarındaki aktif yaşam, kış aylarında yerini az hareket etmeye bırakıyor. Bu nedenle kış aylarında kilo artışı kaçınılmaz olabiliyor. Denenen diyetler bazen başarısız olabiliyor. Bu nedenle bu aylarda yenebilecek sebzeler ve meyveler tercih edilerek kilo verme sağlanabilir ve formunuzun korunmasına yardımcı olabilir.


VODAFONE, GENÇLERİ DÜNYANIN EN İYİ DİL VE YAZ OKULLARIYLA BULUŞTURACAK Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE, GENÇLERİ DÜNYANIN EN İYİ DİL VE YAZ OKULLARIYLA BULUŞTURACAK

Vodafone’un ana sponsorluğunda StudyExpo Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek “StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı 2019”, dünyanın dört bir yanından 70’i aşkın seçkin okulu Türk öğrencilerle buluşturacak.


Japonlar kontrole hazırlanıyor: Buzdolabı bilgi mi sızdırıyor? Teknoloji/Bilim/İnternet Japonlar kontrole hazırlanıyor: Buzdolabı bilgi mi sızdırıyor?

IoT cihazlarının siber saldırılarda giderek artan biçimde kullanılması Japonları harekete geçirdi. Antivirüs yazılım kuruluşu ESET’in edindiği bilgiye göre Japonlar, yeni nesil televizyon, buzdolabı ya da fırın gibi internet bağlantılı 200 milyon cihazın güvenliğini test etmeye karar verdi.


EYVAH! ÇOCUĞUM YALAN MI SÖYLÜYOR? Sağlık/Kadın EYVAH! ÇOCUĞUM YALAN MI SÖYLÜYOR?

Çocuğunuz yalan mı söylüyor? Yalan söylemeyi nereden öğrendi diye üzülüyor musunuz?


Hayvan dostu belediye Kepez Güncel Hayvan dostu belediye Kepez

Kepez Belediyesi’nin 'Sokak Hayvanları EV’leniyor' etkinliği kapsamında belediyenin sokak kedileri için ürettiği kedi evleri bu ay Dokumapark'a yerleştirildi.sıcak bir yuvaya kavuştu.


OMURGAYI TEKNOLOJİYE KARŞI KORUMANIN  14 BASİT YOLU Sağlık/Kadın OMURGAYI TEKNOLOJİYE KARŞI KORUMANIN 14 BASİT YOLU

Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı bir gerçek. Telefonlar, arabalar, bilgisayarlar, sanayide kullanılan makineler gibi hayatımızın her alanında faydalandığımız araç ve gereçlerin yapılıp üretilmesi teknoloji sayesinde mümkün oluyor. Yine teknolojik gelişmeler sayesinde birçok hastalık eskisinden çok daha hızlı bir şekilde teşhis ve tedavi edilebiliyor. Peki ama bize bu kadar çok şey getiren teknoloji sağlığımızdan neler götürüyor?


Yeni kimliklerde temassız çipe dikkat! Güncel Yeni kimliklerde temassız çipe dikkat!

Artık cebimizde üzerinde bilgilerimiz yazan ciltli kağıtlar yerine, bilgilerimizi dijital veriler halinde saklayan çipli kimlikler taşımaya başladık. Yakın zamanda alışverişten bankacılık ve noter işlemlerine kadar pek çok alanda kullanılacak yeni kimliklerde iki türlü çip bulunuyor.


İnşaat, 2019’a düşüşle girdi Ekonomi/Turizm İnşaat, 2019’a düşüşle girdi

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Ocak Ayı Raporu’nu açıkladı. Yılın ilk ayına ait Raporda bütün endekslerin eşik değerin altında olması; inşaat ve bağlantılı sektörlerdeki hareketliliğin düşük olduğuna ve mevcut tedbirler ile inşaat sektörünün ivmelenmesinin olası görünmediğine işaret etti.


STRES VERTİGOYU TETİKLİYOR Sağlık/Kadın STRES VERTİGOYU TETİKLİYOR

Baş dönmesi, yani vertigo toplumda çok yaygın görülüyor. Baş dönmesi ya da vertigonun bir hastalık değil, birçok farklı sebebin sonuç semptomu olduğunu söyleyen Liv Hospital Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Murat Ünal vertigo ile ilgili bilinmesi gerekenleri anlattı. Liv Hospital Ulus Klinik Psikoloji Uzmanı Emrah Polat ise stres ve psikolojik nedenlere de dikkat edilmesi gerektiğine değindi.


Kepez’den 31’nci bilişim sınıfı Eğitim Kepez’den 31’nci bilişim sınıfı

Kepez Belediyesi, 50 okula bilişim sınıfı projesi kapsamında 31’inci bilişim sınıfını Ünsal Ortaokulu’na kazandırdı.


POŞET BAŞINA 15 KURUŞ DEVLET 10 KURUŞ MARKET ALIYOR Ekonomi/Turizm POŞET BAŞINA 15 KURUŞ DEVLET 10 KURUŞ MARKET ALIYOR

PAGEV’in “Ücretli Plastik Alışveriş Poşetleri Uygulaması” gündemiyle Ankara’da düzenlediği toplantının yankıları sürüyor. Plastik poşet üreticisi 500 firmanın yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar’ın katıldığı toplantıda 25 kuruşluk poşet ücretinden marketlerin pay almaması da gündeme geldi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın da konuya sıcak baktığı öğrenildi.


Lisinia Doğa insanları yaban hayatla yeniden tanıştırıyor Güncel Lisinia Doğa insanları yaban hayatla yeniden tanıştırıyor

Lisinia Doğa Burdur havzasını lavantalarla yeniden canlandırdı. Lavantaları başrole taşıyan Lisinia Doğa yaban hayatla buluşmanın adresi oldu


MICHELIN YAZ KAMPANYASIYLA SERVİS FIRSATI SUNUYOR Otomotiv MICHELIN YAZ KAMPANYASIYLA SERVİS FIRSATI SUNUYOR

Yeni bir kampanya başlatan Michelin, 15 Şubat – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında yetkili bayiilerinden lastik satın alan müşterilerine 300 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatı sunuyor.


E-ihracatta doğru fiyatlama nasıl yapılır Teknoloji/Bilim/İnternet E-ihracatta doğru fiyatlama nasıl yapılır

Türkiye’nin E-İhracat Uzmanı B2CDirect, sürdürülebilir şekilde e-ihracat yapmak isteyen tüm firmalar için “ürünlerin doğru fiyatlandırılması” konusunu masaya yatırdı.


Yapay Zeka Oyun Kurallarını Yeniden Yazıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Yapay Zeka Oyun Kurallarını Yeniden Yazıyor

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) Kurucusu Halil Aksu, iş yapış şekilleri ve süresini, bildiğimiz iş tanımlarını ve hatta organizasyon yapılarını değiştiren yapay zeka teknolojilerinin iş dünyasının kurallarını yeniden yazdığını aktardı.


Yeni kazanç kapısı: İnternetten canlı yayın Teknoloji/Bilim/İnternet Yeni kazanç kapısı: İnternetten canlı yayın

İnternet canlı yayın platformları ve bu platformlar üzerinden yayın yaparak kazanç elde etme trendi giderek artıyor. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de özellikle Y ve Z kuşağı tarafından kullanım oranı yüksek olan canlı yayın platformlarına yoğun ilgi gösteriliyor.


Çocukluk Çağı Kanserlerinde Umut Veren Gelişmeler Sağlık/Kadın Çocukluk Çağı Kanserlerinde Umut Veren Gelişmeler

Çocuk ve kanser yan yana yakışmayan iki kelime. Ancak gerek dünyada gerekse ülkemizde çocukluk çağı kanserleri hala önemini koruyan bir sağlık sorunu olarak gündemdeki yerini koruyor.


ADET DÜZENSİZLİĞİNİN 8 ÖNEMLİ NEDENİ Sağlık/Kadın ADET DÜZENSİZLİĞİNİN 8 ÖNEMLİ NEDENİ

Kadınların birbirleriyle hastalıkları üzerine sohbetlerinde çok sık söylenen “benim de öyle” ifadesi çoğunlukla rahatlatıcı bir etki yaratıyor ve sanki sorun önemsizmiş gibi algılanıyor. Ancak tehlike burada başlıyor.


Dacia Duster’a yeni nesil benzinli motor Otomotiv Dacia Duster’a yeni nesil benzinli motor

Dacia Duster, ürün gamına eklediği yeni nesil benzinli motoru ile sürüş keyfini daha da artırıyor. Renault Nissan İttifakı ve Daimler kalite standartlarını taşıyan yeni motor, çevreci özellikleri ile de öne çıkıyor. 1.3 TCe 130bg benzinli motor, Comfort, Prestige ve Prestige Plus versiyonları ile 99.900TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Türk Sanat Müziği’nin kalbi Antalya’da attı Kültür/Sanat Türk Sanat Müziği’nin kalbi Antalya’da attı

Türk Sanat Müziği’nin kalbi dün akşam Antalya’da attı. Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 4’ncüsünü düzenlediği Altın Nota Beste Yarışması’nı, sözleri Enes Hanpa'ya, bestesi Salih Berkmen'e ait 'Ne zaman çalar sevda kapımı' adlı eser kazandı. Başkan Menderes Türel'in de katıldığı müzik ve sanat dolu gece dinleyenleri mest etti.


Büyükşehir Belediye kırsaldaki öğrencileri spora teşvik ediyor Spor Büyükşehir Belediye kırsaldaki öğrencileri spora teşvik ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi “Bir Mahalle Okulu Bir Umut, Umuda Doğru Yolculuk” projesi ile 19 ilçede 215 mahalle okulunu ziyaret ederek, 10 bin öğrenciye 27 bin spor malzemesi hediye etti.


Kurşunlu Cami ve Kent Mezarlığı Projesi tamamlandı Aksu Kurşunlu Cami ve Kent Mezarlığı Projesi tamamlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu Kurşunlu Cami ve Kent Mezarlığı’nda vatandaşların son görevlerini kolay bir şekilde yerine getirebilmeleri için Antalya’ya uzun yıllar hizmet verecek tesisler kazandırdı.


Türel, “Meltem Pazarı’nı yakışır hale getireceğiz” Güncel Türel, “Meltem Pazarı’nı yakışır hale getireceğiz”

Pazarcı esnafıyla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yapacakları yeni düzenleme ile Meltem Pazarını mahalleye ve esnafa yakışır hale getireceklerini söyledi.


Manavgat Aksaz-Karaöz’e sıcak asfalt Manavgat Manavgat Aksaz-Karaöz’e sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ın Aksaz- Karaöz grup yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.


Büyükşehir Belediyesi üniversite öğrencileri için ücretsiz çamaşırhane kurdu Güncel Büyükşehir Belediyesi üniversite öğrencileri için ücretsiz çamaşırhane kurdu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine verdiği çamaşırhane sözünü yerine getirdi. Kampüs içerisinde kurulan ve öğrencilerin çamaşırlarını ücretsiz yıkayabileceği çamaşırhane çok yakında hizmete açılıyor.


Tiyatro etkinlik tırı ilçeleri geziyor Kültür/Sanat Tiyatro etkinlik tırı ilçeleri geziyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, çocukları ve gençleri tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor. “TIRATRO” isimli tiyatro etkinlik tırı ile Antalya’yı karış karış gezen AŞT oyuncuları 22 temsilde 11 bin 535 çocuk ve gençle buluştu.


Finike Öğrenci Pansiyonu’nu Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu açtı Finike Finike Öğrenci Pansiyonu’nu Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu açtı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Finike Öğrenci Pansiyonu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından törenle hizmete açıldı.


Cebesoy Caddesi’ne konforlu asfalt Güncel Cebesoy Caddesi’ne konforlu asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa ilçesinde bulunan Cebesoy Caddesi’nin deforme olan asfaltını yeniledi. Sıcak asfalt serilen cadde konforlu hale geldi.


Başkan Adayı Muhittin Böcek, Elmalı’da SKM açtı Elmalı Başkan Adayı Muhittin Böcek, Elmalı’da SKM açtı


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, İyi Parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Halil Öztürk’ün Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı.


Çeyrek final rakibi belli oldu Spor Çeyrek final rakibi belli oldu

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, Türkiye Kupası Çeyrek Final maçlarında Ege temsilcisi İzmir Büyükşehir Belediyesi’yle karşılaşacak. İlk karşılaşma 27 Şubat Çarşamba Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak.


Doğayı da koruyan kart Ekonomi/Turizm Doğayı da koruyan kart

Muratpaşa Belediyesi’nin geri dönüşüm projesi Çevreci Komşu Kart’la 4 milyon 419 bin 661 kilogram kağıdın evlerde ayrıştırılmasıyla 75 bin 134 ağaç kesilmekten kurtuldu, 399 bin 151 metrekare orman alanı korundu.


KUMBUL: ANTALYA’YI EMEKÇİYE DÜŞMAN ZİHNİYETTEN KURTARACAĞIZ Siyaset KUMBUL: ANTALYA’YI EMEKÇİYE DÜŞMAN ZİHNİYETTEN KURTARACAĞIZ"

CHP Antalya İl Başkanı Bekir Kumbul, "Antalya'yı emekçiye düşman zihniyetten kurtaracağız" dedi.


Proje Tanıtım Toplantısı’na Kılıçdaroğlu’da katılıyor…
 Siyaset Proje Tanıtım Toplantısı’na Kılıçdaroğlu’da katılıyor…


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla düzenlenecek olan Proje Tanıtım Toplantısı ile projelerini açıklayacak.


Mutlu olduğunu beyan eden bireylerin oranı %53,4 oldu Güncel Mutlu olduğunu beyan eden bireylerin oranı %53,4 oldu

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2018 yılına ilişkin "Yaşam Memnuniyeti Araştırması" sonuçlarını açıkladı.


KEMİKLERİ SAĞLAMLAŞTIRAN PROTEZ AMELİYATI İLE ZAMANI GERİYE SARIN Sağlık/Kadın KEMİKLERİ SAĞLAMLAŞTIRAN PROTEZ AMELİYATI İLE ZAMANI GERİYE SARIN

Eklemin aşınması ile oluşan kireçlenme hastalığında, protez ameliyatları kurtarıcı olabilir. Özellikle ileri yaşta görülen hastalık nedeniyle günlük hayattan kopan kişiler, protez ameliyatı ile sağlıklı günlerine dönebilir.


BAŞKAN ŞAHİN YAĞMUR, SOĞUK DİNLEMEDEN ÇALIŞIYOR Aksu BAŞKAN ŞAHİN YAĞMUR, SOĞUK DİNLEMEDEN ÇALIŞIYOR

Aksu Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin yağmur, soğuk demeden halkla bir araya geliyor, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Perşembe akşamı önce Yurtpınar’da toplantıya katılan Şahin, ardından şiddetli yağışa rağmen Kurşunlu halkıyla buluştu. Yağışlı ve soğuk havada vatandaşlar da Başkan Şahin’i yalnız bırakmadı.


VALİ KARALOĞLU ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN ÇAYINI İÇTİ Güncel VALİ KARALOĞLU ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN ÇAYINI İÇTİ

Vali Münir Karaloğlu Akdeniz Üniversitesi Olbia Çarşısında öğrencilerin çayını içip onlarla sohbet etti. Stand çalışması yapan Fenerbahçeli öğrencileri bir maç için bilet sözü verdi.


DP gümbür gümbür geliyor Siyaset DP gümbür gümbür geliyor

Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve 19 ilçede aday çıkartan Demokrat Parti’de İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Yeter söz milletin” dedi.


Antalyaspor’a moral yemeği Spor Antalyaspor’a moral yemeği

Erkekler Hentbol Süper Lig’de mücadele eden CIP Travel Antalyaspor erkek hentbol takımı moral yemeğinde bir araya geldi.


Enç: Bakmak yerine yaşayacağız Siyaset Enç: Bakmak yerine yaşayacağız

Antalyalı denizcilerle bir araya gelen Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç,”Muratpaşalılar bizim göreve gelmemizle birlikte denize bakmak yerine denizi yaşayacak” dedi.


Dülgeroğlu: “Evimi satar borcu öderim” Finike Dülgeroğlu: “Evimi satar borcu öderim”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Dülgeroğlu, Kum Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelirken, kamuoyunda 300 parsel olarak bilinen sorunun çözümü için gerekirse Antalya Merkez’de bulunan evini satacağını ve Milli Emlak’a borcu ödeyeceğini söyledi.


Isparta’nın doğa turizmi potansiyeli tanıtıldı Ekonomi/Turizm Isparta’nın doğa turizmi potansiyeli tanıtıldı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), sektörün paydaşları kurum ve kuruluşlarla işbirliğinde turizmi potansiyelinin tanınırlığının artırılması ve sürdürülebilir turizm hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Isparta Valiliği öncülüğünde BAKA, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) işbirliğinde Bizim Eğirdir Platformu’nun da katkılarıyla Isparta’nın doğa turizmi potansiyeline yönelik 3 günlük tanıtım programı hazırladı.


Dülgeroğlu’ndan açılışa davet Finike Dülgeroğlu’ndan açılışa davet

Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, 23 Şubat Cumartesi günü 15.00’da yapılacak olan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına tüm Finikeli hemşehrilerini davet etti.


Muratpaşa Ace of MICE fuarında Ekonomi/Turizm Muratpaşa Ace of MICE fuarında

Muratpaşa Belediyesi, bu yıl 6’ncısı düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşma noktası “Ace of M.I.C.E.” fuarında Türkan Şoray Kültür Merkezi ve Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerini sektör profesyonellerine tanıttı.


Enç, İş dünyası ve STK’lara projelerini anlattı Siyaset Enç, İş dünyası ve STK’lara projelerini anlattı

Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç, iş dünyası ve STK temsilcilerine 55 projesini tek tek anlatarak, “Hayallerimizi birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.


Muratpaşa’da Sanat Var’da Mart biletleri satışta Kültür/Sanat Muratpaşa’da Sanat Var’da Mart biletleri satışta

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’nın kültür sanat hayatına yeni bir soluk kazandıran kültür merkezi Türkan Şoray’ın Mart ayı programı belli oldu. Bu ay, Birsen Tezer, Melihat Gülses, Günsin Onay ve genç yeteneklerden Iraz Yıldız, Türkan Şoray Kültür Merkezi sahnesinde olacak. Konser biletleri, www.biletantalya.com üzerinden çatışa çıktı.


Büyükşehir’e kadın eli değecek Siyaset Büyükşehir’e kadın eli değecek

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Op.Dr. Yelda Doğan olarak açıklandı. Adaylığı kesinleşen Doğan, “Antalya’ya kadın eli değecek” dedi.


Muratpaşa Belediyesi yaraları sarıyor Güncel Muratpaşa Belediyesi yaraları sarıyor

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’da geçen haftalarda etkili olan fırtına, hortum ve sağanak yağışta sera ve evleri zarar gören 26 aileye 2 bin 500’er lira maddi yardımda bulundu. Muratpaşa Belediyesi ayrıca zarar gören evlerin bakımına ve seraların temizliğine destek veriyor.


Salonda çifte heyecan Spor Salonda çifte heyecan

Antalyaspor, hentbol ve voleybolda pazar günü iki heyecanı peş peşe yaşayacak. Önce voleybolcular Gelişim Koleji’ni konuk edecek, hemen ardından hentbol takımı lider Beşiktaş Mogaz’ı ağırlayacak.


MEHMET GÖKŞEN: “ÖNCE ANTALYAMIZ, SONRA SİYASET!” Güncel MEHMET GÖKŞEN: “ÖNCE ANTALYAMIZ, SONRA SİYASET!”

Rahmetli İsmet Gökşen’in oğlu Ak Parti Muratpaşa eski yönetim kurulu üyesi Mehmet Gökşen yaptığı yazılı açıklama ile Gökşen ailesinin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in yanında olduğunu ifade etti.


Genç Ofis Kepez'de açıldı Spor Genç Ofis Kepez'de açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığının 100 günlük eylem planı içerisinde olan ve ulaşılamayan genç kalmasın düşüncesi ile oluşturulması planlanan Genç Ofis Karatay Anadolu Lisesinde açıldı.


Güncel "Muratpaşa’ya yakışan, seviyeli bir seçim sürecidir"

Muratpaşa Belediyesi’nce yapılan ve ilçenin 10 mahallesini kapsayan Kırcami bölgesinde imar plan çalışmalarına ilişkin mahalle sakinlerini bilgilendirme afişlerine yine saldırıda bulunuldu. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa’nın barışın, dostluğun ve kardeşliğin kenti olduğunu belirterek “Seviyeli bir seçim süreci yaşanması kararlılığımız sürüyor” dedi.


Başkan Uysal SP adayını kabul etti Güncel Başkan Uysal SP adayını kabul etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Saadet Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Durak’ı makamında kabulünde Muratpaşa’ya yakışan, seviyeli bir seçim süreci yaşanmasını istediğini söyledi.


“ANADOLU NEFESLİ BEŞLİSİ” ANTALYA’DA Kültür/Sanat “ANADOLU NEFESLİ BEŞLİSİ” ANTALYA’DA

Antalyalı sanatseverleri Paris’ten İstanbul’a müzikal bir yolculuğa çıkarak olan “Anadolu Nefesli Beşlisi” Antalya DOB sahnesinde…


ZEYBEK: Siyaset ZEYBEK: "DÜN FETÖ İLE AYNI MENZİLDE OLANLAR BUGÜN YARGIYI DİZAYN ETMEYE ÇALIŞIYOR"

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda görüşülen Ceza Muhakemesi ve Bazı Kanunlarda değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi görüşmelerinde madde üzerinde söz alan CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek Türkiye’de yargıya güvenin yüzde 20'lere kadar düştüğü günümüzde, geçici tedbir ve yetersiz düzenlemelerle yargının bağımsız ve tarafsız yapılamayacağını ve bu şekilde adalet dağıtılamayacağını belirtti.


Muratpaşa’da kadınlar 8 Mart’a hazırlanıyor Güncel Muratpaşa’da kadınlar 8 Mart’a hazırlanıyor

Muratpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde binlerce kadınla dev Türkiye haritası oluşturup Erik Dalı oynayacak. Etkinliğin ilk provası Değirmenönü Kültür Merkezi’nde Belediyenin meslek edindirme ve sanat kurslarına ve kentin farklı noktalarında düzenlenen sabah sporuna katılan kadınlarla gerçekleştirildi.


DİNÇ, DOLU DİZGİN Siyaset DİNÇ, DOLU DİZGİN

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Millet İttifakı’nın Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Demirgül Pazar’ında pazarcı esnafını, daha sonra Tabibler Odası’nda meslektaşlarını ziyaret etti


'Döner sermaye sistemi değişmeli' Ekonomi/Turizm 'Döner sermaye sistemi değişmeli'

Döner sermaye sisteminin sağlık çalışanlarını mutsuz ettiğini belirten Sağlık Sen Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Döner sermaye sisteminin değişmesi ve dağıtılabilir döner sermayenin artırılması gerektiğini söyledi.


ŞAHİN, “KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK” Aksu ŞAHİN, “KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK”

Aksu Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin mahalle mahalle dolaşmaya, halka belediyecilik hizmetlerini anlatmaya devam ediyor. Sadece seçim dönemlerinde değil, 5 yıl boyunca halkın adamı olan, halktan kopmayan Şahin, Kemerağzı Mahallesi sakinleriyle buluştu.


BAŞKAN GÜL EGE, “KONGRE TURİZMİNİ ÖN PLANA ÇIKARACAĞIZ” Ekonomi/Turizm BAŞKAN GÜL EGE, “KONGRE TURİZMİNİ ÖN PLANA ÇIKARACAĞIZ”

Antalya Kongre Bürosu, 6'ncı kez kongre, toplantı ve etkinlik sektörünü bir araya getiren kongre fuarı "ACE of MICE” Fuarı’nda, 300 metrekarelik stantla Antalya’yı tek çatı altında temsil ediyor.


“Yılın Basın Fotoğrafları” seçiliyor Güncel “Yılın Basın Fotoğrafları” seçiliyor

Türkiye’nin en köklü fotoğraf yarışması Spor Toto Yılın Basın Fotoğrafları’nın 2019 yılı jürisi Antalya’da toplanıyor.


Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ hedeflerini açıklıyor Siyaset Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ hedeflerini açıklıyor

Kepez’in yönetimine 3. kez talip olan Cumhur İttifakının AK Partili Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ hedeflerini 25 Şubatta Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kamuoyuna açıklıyor.


İnşaat maliyet endeksi aylık %1,85 düştü Ekonomi/Turizm İnşaat maliyet endeksi aylık %1,85 düştü

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) geçen yılın aralık ayına ilişkin inşaat maliyet endeksini açıkladı.


Finike’de Cumhur listeyi verdi Finike Finike’de Cumhur listeyi verdi

Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, İlçe Seçim Kurulu’na AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarıyla beraber Belediye Meclis Üyeleri listesini teslim etti. Dülgeroğlu, “Cumhur İttifakı’nın başkan adayı olarak Finike’de seçimi açık ara kazanacağımızı tüm Finikeli hemşerilerimize müjdeliyorum” dedi.


Dokuma şenlenecek Güncel Dokuma şenlenecek

Başkan Hakan Tütüncü, Dokuma semtinde, esnafa yıl boyu bereket getirecek alışveriş festivalleri düzenleyeceklerini; DokumaPark’taki şehre sosyal hareketlilik kazandıran kültür ve sanat etkinliklerini de çeşitlendirerek artıracaklarını söyledi.


TÜRSAB BATI ANTALYA BTK SEZONA HAZIRLANIYOR Kaş TÜRSAB BATI ANTALYA BTK SEZONA HAZIRLANIYOR

TÜRSAB Batı Antalya BTK yaklaşan turizm sezonu öncesinde Kaş ilçesine bağlı Kalkan, Patara ve Saklıkent bölgesindeki yer alan acenteciler ile yemek organizasyonda bir araya geldi. Gerçekleşen istişare toplantısı TÜRSAB Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin tarafından düzenlenirken, organizasyona Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan da katıldı.


CHP’Lİ ÖZER’DEN TARIM BAKANINA AĞIR TANZİM SORUSU Siyaset CHP’Lİ ÖZER’DEN TARIM BAKANINA AĞIR TANZİM SORUSU

Antalya’nın çiftçi vekili CHP’li Aydın Özer, TBMM Genel Kurulu’nda tanzim satışlar için Uçak Kardeşler tarafından bedelsiz olarak verilmiş 36 bin 526 kilo ürünün tanzim satış yerlerinde halka neden bedava verilmediğini sordu


MANAVGAT KENT MEYDANINA  KIRAÇ KONSERLİ MUHTEŞEM AÇILIŞ Manavgat MANAVGAT KENT MEYDANINA KIRAÇ KONSERLİ MUHTEŞEM AÇILIŞ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kentin geleceğini şekillendirecek olan büyük yatırımlarından birisi olan Manavgat Kent Meydanı, ünlü sanatçı Kıraç’ın katıldığı muhteşem bir törenle halkın hizmetine açıldı.


Akdeniz Üniversitesi’nden Rusya’ya Ziyaret Güncel Akdeniz Üniversitesi’nden Rusya’ya Ziyaret

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi, Rusya’nın öden gelen devlet üniversitelerinden olan Puşkin Leningrad Devlet Üniversitesi ile yürüttüğü Erasmus+ Ortak Ülkeler ile Hareketlilik Projesi kapsamında Rusya’ya ziyarette bulundu.


Gönüllüler LÖSEV için koşacak Güncel Gönüllüler LÖSEV için koşacak

Bu yıl 3 Mart’ta düzenlenecek olan Runatolia Maratonu’nda gönüllüler, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) için koşacak


PINARLI’DA MİTİNG HAVASINDA TOPLANTI Aksu PINARLI’DA MİTİNG HAVASINDA TOPLANTI

Aksu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin’e seçim toplantıları kapsamında Pınarlı Mahallesinde miting havasında karşılama düzenlendi. Meclis Üyesi Aday Adayı Zekeriya Dönmez’in düzenlediği toplantı büyük coşku ve yoğun katılımla gerçekleşti.


ANTALYA MÜKEMMELİ ARIYOR Ekonomi/Turizm ANTALYA MÜKEMMELİ ARIYOR

Vali Münir Karaloğlu, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) düzenlediği Sektör Geleneksel Şubat ayı Buluşması’na katıldı.


İŞ ADAMI KIRBIYIK’TAN SPORCULARA FORMA Aksu İŞ ADAMI KIRBIYIK’TAN SPORCULARA FORMA

Aksu Belediyespor’da spor yapma imkanı bulan gençler ve çocuklar aldıkları başarılı sonuçlar ile Antalya ve Türkiye gündeminde adını duyuruyor.


Eyvah! Ringte babam var Spor Eyvah! Ringte babam var

Kepez Belediyesi Spor Okulları akademiye geçiş çalışmaları kapsamında farkındalık oluşturmak için tekvando eğitimi alan çocukları babalarıyla ringe çıkarttı.


Paşanın Meleklerinde Yalıkavak mesaisi başladı Spor Paşanın Meleklerinde Yalıkavak mesaisi başladı

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde üst üste 6’ncı galibiyetini alarak lig ikinciliğine yükselen Muratpaşa Belediyesyor kadın hentbol takımı, hafta sonu oynayacağı Yalıkavak maçı antrenmanlarına başladı.


Güncel "Makam binasını sergi salonu yapacağım”

Hizmet binasının yanındaki başkanlık makam binasının çok büyük olduğuna dikkat çeken Cumhur ittifakı ortaklarından AK Parti’nin Konyaaltı Belediye Başkan adayı Gaye Doğanoğlu, “Gönlüm bu bölgeyi sanat ve kültür merkezi yapmak istiyor. Makam binasını sergi salonu haline getireceğiz” dedi.


Sinan Mahallesi’nde rötuşlar atılıyor Güncel Sinan Mahallesi’nde rötuşlar atılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya tam merkezinde bir açık hava alışveriş merkezini andıran Sinan Mahallesi çarşısındaki yeni çalışması son aşamaya geldi. Çarşının Atatürk Caddesi’ne açılan 3 ayrı sokağına asma-germe branda sistemi kuruldu.


Üniversitede Bireysel Gelişim Farkındalık Semineri Güncel Üniversitede Bireysel Gelişim Farkındalık Semineri

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (YAÇUMER) işbirliği ve ev sahipliğinde Atatürk Konferans Salonu’nda Yaşam, Sağlık, Aile Koçu Dr. Müberra Kılıç tarafından “Bireysel Gelişim Farkındalık Semineri” gerçekleştirildi.


 “Sosyal Güvenlik Mevzuat Uygulamaları ve Güncel İstihdam Teşvikleri” toplantısı Ekonomi/Turizm “Sosyal Güvenlik Mevzuat Uygulamaları ve Güncel İstihdam Teşvikleri” toplantısı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Antalya (MÜSİAD) Şubesi, üyelerine “Sosyal Güvenlik Mevzuat Uygulamaları ve Güncel İstihdam Teşvikleri” konulu bilgilendirme toplantısı düzenledi.


Zeybek “Fırtınadan Zarar Gören Çiftçilere Yapılan Ödemeleri” TBMM’ye Taşıdı Siyaset Zeybek “Fırtınadan Zarar Gören Çiftçilere Yapılan Ödemeleri” TBMM’ye Taşıdı

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Rafet Zeybek 24 Ocak 2019 tarihinde ve takip eden günlerde Antalya’nın Kumluca, Finike, Kemer, Serik, Demre, Kaş, Korkuteli, Döşemealtı, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Manavgat, Alanya ve Elmalı ilçelerini etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle ekili alanları ve mahsulleri zarar gören çiftçilere yapılması gereken ve geciken ödemeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşıdı.


AKSU'DAN PATANİ´YE İYİLİK EĞİTİMLE YAYILSIN Aksu AKSU'DAN PATANİ´YE İYİLİK EĞİTİMLE YAYILSIN

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aksu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Aksu’dan Patani’ye İyilik Eğitimle Yayılsın” programına katıldı.


Tütüncü ittifak ortakları ile buluştu Siyaset Tütüncü ittifak ortakları ile buluştu

MHP Kepez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahvaltı da konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mülkiyet ve imar problemlerini çözdükleri Kepez’de, 43 bin tapu tahsisi yaptıklarını söyledi.


Mucit Fikirler Geleceğin Makinaları proje yarışması başlıyor Güncel Mucit Fikirler Geleceğin Makinaları proje yarışması başlıyor

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi öncülüğünde Antalya Valiliği, Milli Eğitim İl Müdürlüğü ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) katkılarıyla, teknik lise öğrencileri için gerçekleştirilecek olan 'Mucit Fikirler, Geleceğin Makinaları’ projesine başvurular başladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...