Perşembe, 20 Haziran 2019
Limak Hotels’den ağaç dikim kampanyası Güncel Limak Hotels’den ağaç dikim kampanyası

Limak Hotels, 21 Mart Dünya Orman gününü, misafirler ve yöneticilerle birlikte düzenlediği ağaç dikim kampanyası ile kutladı


Konyaaltı - Korkuteli arası 16 km kısalıyor Güncel Konyaaltı - Korkuteli arası 16 km kısalıyor

Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Arı ve beraberindeki MHP Grup Sözcüsü Hüseyin Çil, Konyaaltı İl Genel Meclisi Üyelerinden İlhan Buğdaycı, Süleyman Sakin, Ayhan Abay, Gülay Bolatan, ve İl Encümen Üyesi İbrahim Cephaneci yeni yapılan yolda incelemelerde bulundular.


AÜ Öğretim Üyeleri Derneği’nden Ahmet Şık’ın ailesine ziyaret Güncel AÜ Öğretim Üyeleri Derneği’nden Ahmet Şık’ın ailesine ziyaret

Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyeleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Hilmi Uysal ve yönetim kurulu üyeleri önceki hafta tutuklanan gazeteci Ahmet Şık’ın annesi Fatma Şık, babası Hüseyin Şık ve Akdeniz Üniversitesi öğretim üyesi olan kardeşi Yrd. Doç. Dr. Bülent Şık’ı Antalya’daki evlerinde ziyaret etti.


Yumak’tan esnafa ziyaret Siyaset Yumak’tan esnafa ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Cemil Yumak, Milli Egemenlik Caddesi ve Güllük Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti.


Gürcistan’dan Antalyalı işadamlarına yatırım daveti Güncel Gürcistan’dan Antalyalı işadamlarına yatırım daveti

Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Başbakanlık Yatırım Departmanı Başkanı Zaza Gumberidze ve Başbakan Danışmanı İlker Dindar başkanlığında bir heyet Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.


UİTT KİEV Fuarı başladı Kemer UİTT KİEV Fuarı başladı

UİTT- KİEV Turizm Fuarı Ukrayna’nın Başkenti Kiev de başladı. Dünyanın birçok ülkesinden 1000 firma ve 78 ülkenin tanıtımının yapıldığı fuarın ilk günü ilgi oldukça yoğundu.


Orman Haftası’nda fidan dikme etkinliği Serik Orman Haftası’nda fidan dikme etkinliği

21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikte Side Belediyesi’ne ait olan toprak alan üzerine Nar ve Çam fidanları dikildi.


Batı Karadeniz YÖREX'te Güncel Batı Karadeniz YÖREX'te

Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından bu yıl ikincisi 28 Nisan- 1 Mayıs 2011 tarihlerinde EXPO Center’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı’nın (YÖREX) tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.


Başkan Uçar hizmetlerini anlattı Serik Başkan Uçar hizmetlerini anlattı

Side Belediye Başkanı A. Kadir Uçar, AK Parti Side Belde Teşkilatı’nda, yeni yönetim kurulu üyelerinin halka tanıtılması amacıyla düzenlenen toplantıya katıldı. Uçar, yaptığı konuşmada göreve geldiklerinden bu yana sundukları hizmetleri anlattı.


TÜROFED üyelerine İÇDAŞ “enerji” verecek Güncel TÜROFED üyelerine İÇDAŞ “enerji” verecek

Konaklama sektörünün ihtiyacı olan enerjiyi en ekonomik şekilde sağlamak amacıyla TÜROFED ile Türkiye’nin önde gelen özel sektör elektrik üreticilerinden İÇDAŞ arasında protokol imzalandı.


Siyaset "Coğrafi işaretler enstitüsü kuralım"

Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan’ı ziyaret ederek, 28 Nisan- 1 Mayıs'ta Antalya'da düzelenecek Yöresel Ürünler Fuarı'na davet etti.


AK Parti aday adaylarından ATB'ye ziyaret Siyaset AK Parti aday adaylarından ATB'ye ziyaret

Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Ali Yüksel, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır'ı ziyaret etti.


Muratpaşa’nın milli sevinci Spor Muratpaşa’nın milli sevinci

Muratpaşalı cimnastikçiler Nevin Sevinç Deveci ve Ekin Güler, İtalya’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.


Büyükşehir güreşçileri gurur yaşattı Spor Büyükşehir güreşçileri gurur yaşattı

Antalya Büyükşehir Belediyespor Kulübü güreşçisi Nazmi Şahin 100 kiloda Yıldızlar Türkiye şampiyonu olurken, Hakkı Aygün 85 kiloda Türkiye ikinciliğini elde etti. Milli Takım’a seçilen şampiyon güreşçiler Antalya’nın gururu oldu.


Altın Portakal’da Müjde Ar heyecanı Kültür/Sanat Altın Portakal’da Müjde Ar heyecanı

Bu yıl 8-14 Ekim 2011 tarihleri arasında yapılacak 48’inci Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali “Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması”nın jüri başkanlığını usta oyuncu Müjde Ar yapacak.


Sanayinin gecekondu sorunu çözülecek Güncel Sanayinin gecekondu sorunu çözülecek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi’nin gecekondu probleminin, gecekonduculara tahsis edilen 30 dönümlük Hazine arazisiyle ilgili 4. kez yaptıkları imar uygulamasının, Büyükşehir Encümeni’nde kabul edilmesi halinde çözüleceğini söyledi.


Necati Ateş öğrencilerle panelde buluştu Güncel Necati Ateş öğrencilerle panelde buluştu

MedicalPark Antalyasporlu futbolcu Necati Ateş ve Analiz Uzmanı Bulut Ferruhlar, Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda düzenlenen “Spor Dostluktur” konulu panele konuşmacı olarak katıldı.


Bulat: “Bir fark yarat, bir yaşam kurtar” Siyaset Bulat: “Bir fark yarat, bir yaşam kurtar”

Akdeniz Üniversitesinde Çevre Hukuku dersleri veren ve Antalya CHP Milletvekili aday adayı Av. Murat Bulat “Bugün hala mavi bir Antalya körfezimiz varsa, bu 1996-97 yıllarında biyolojik arıtma tesisi yapılması için ulusal bir kampanyayı başlatmamız ile ilgilidir” dedi.


“Önlem alınmazsa kruvaziyer turizm ölü doğacak” Siyaset “Önlem alınmazsa kruvaziyer turizm ölü doğacak”

Antalya’da turizmin çeşitlendirilmesi çabaları çerçevesinde yeni bir açılım sağlayacağı yıllardır dillendirilen kruvaziyer turizmde yapılan anlaşmalarla, bu yıl büyük bir sıçrama bekleniyor.


Müftülük binası Yeni Emek’e Güncel Müftülük binası Yeni Emek’e

Yeni Emek Mahallesi’nde inşa edilecek olan müftülük hizmet binası için ilk kazma vuruldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü çalışmaları yerinde inceledi.


Kozaklı Kültür-Sanat Evi’nde Aşık Veysel anma programı Güncel Kozaklı Kültür-Sanat Evi’nde Aşık Veysel anma programı

Muratpaşa Belediyesi’nce Dolunay Dostları Grubu işbirliğinde, Aşık Veysel Şatıroğlu’nun ölümünün 38’inci yılı nedeniyle Kozaklı Kültür-Sanat Evi’nde anma programı düzenlendi.


Tütüncü’den okullardaki eksiklere yerinde çözüm Güncel Tütüncü’den okullardaki eksiklere yerinde çözüm

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okulunu ziyaret ederek, ek sınıf ve bahçe düzenlemesi gibi taleplerin, bir an önce karşılanması için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.


İrbeç; “Tapu sorunlarını yakından takip ediyoruz” Siyaset İrbeç; “Tapu sorunlarını yakından takip ediyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, 20 Mart 2011 tarihinde Pazar günü Antalya Kepez Santral Mahalleleri Muhtarları ve vatandaşlarla buluştu.


MHP’den Nevruz etkinliği Güncel MHP’den Nevruz etkinliği

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Çetin’in, Haşim İşcan Parkı’nda Nevruz etkinliği düzenledi.


Güncel "BAGEV'le bölgede istihdam için elimizden geleni yapacağız"

Batı Akdeniz Ekonomisi Geliştirme Vakfı'nın (BAGEV) hazırladığı her cumartesi Akdeniz TV & ART’de canlı yayınlanan ‘İş ve Eğitim Zamanı' programının konuğu Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın oldu.


Kısa film günleri başlıyor Kültür/Sanat Kısa film günleri başlıyor

25-27 Mart 2011 tarihleri arasında Antalya Müzesi Salonu’nda gerçekleşecek 2. Antalya Limon Kısa Film Günleri’nde 9 ülkeden 42 Kısa Film yer alıyor.


Seçmen listesinde ismi bulunmayanlar için hizmet masası Güncel Seçmen listesinde ismi bulunmayanlar için hizmet masası

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, seçmen listesinde ismi bulunmayan vatandaşlar için hizmet masası oluşturduklarını belirtti


Antalyalılar “Deneyim”de buluşacak Güncel Antalyalılar “Deneyim”de buluşacak

23 Mart 2011 Çarşamba günü saat:18.30`da ÖDP İl Binasında yapılacak söyleşide Antalyalılar, Prof.Dr. Taha Karaman ile “Deneyim” konulu söyleşide buluşacak


DİSK Genel-İş’te yeni yönetim Siyaset DİSK Genel-İş’te yeni yönetim

Cam Piramit Kültür Merkezinde yapılan 6.olağan genel kurulunda yapılan seçimler sonucunda eski başkan Matoş Gonca yerine Cemal Aybar seçildi. Toplam


“Kadın Dayanışması”na yoğun ilgi Güncel “Kadın Dayanışması”na yoğun ilgi

Alevi Kültür Dernekleri Kepez Şubesi tarafından Çamlıbel Kültür Çadırı’nda gerçekleştirilen “Kadın Dayanışması” etkinliğine partililerin yanı sıra Kepez halkının da ilgisi yoğun oldu.


AK Parti’de temayül yoklaması Siyaset AK Parti’de temayül yoklaması

AK Parti Genel Merkezi tarafından 2011 Genel seçimleri için temayül yoklaması Kepez Arena Spor Salonu’nda yapıldı.


Tekirova evinde kayıp:0-0 Spor Tekirova evinde kayıp:0-0

Spor-Toto 3.lig 1. Grup Karşılaşmasında Tekirova Dr.Fehmi Öncel Stadında Tekirova Belediyespor ile Diyarbakır Kayapınar Bld.spor karşı karşıya geldi.


Oral müracaat etti Siyaset Oral müracaat etti

MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Murat Gökhan Oral MHP Genel Merkezine adaylık müracaatını yaparak aday adaylığını resmileştirdi


Ebru yarışması’nın ödülleri sahiplerini buldu Güncel Ebru yarışması’nın ödülleri sahiplerini buldu

Antalya Tanıtım Vakfı ve Akdeniz Üniversitesi tarafından, 22 Mart Dünya Su Günü nedeniyle düzenlenen Akdeniz Üniversitesi III. Ulusal Uygulamalı Ebru Yarışması Ödül Töreni 20 Mart 2011 Pazar günü Akdeniz Üniversitesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.


Hamileliğinizin en güzel günleri kabusa dönüşmesin Sağlık/Kadın Hamileliğinizin en güzel günleri kabusa dönüşmesin

Kadınların yaşamları boyunca hoş bir anı olarak hatırlamak isteyecekleri dönemlerden belki de en özeli gebelik sürecidir. Anne adaylarının hamileliğin keyfini çıkarması yerine, bu dönemde baş gösteren rahatsızlıklar ile mücadele etmesi bu mutlu anılara gölge düşürebilir.


Alt yapı atağa geçti Spor Alt yapı atağa geçti

Türkiye Atletizm Federasyonun 2011 faaliyet takviminde yer alan ve 16 Mart 2011 tarihinde Denizli ilinde Atletizmi Geliştirme Projesi 1.Grup 1 Kademe yarışlarında Antalya atletleri, Antrenör Mehmet Kiper ve Arif Dutak nezaretinde katılarak takım halinde dereceye girmişlerdir.


ATSO Yönetimi fuardan umutlu döndü Güncel ATSO Yönetimi fuardan umutlu döndü

ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, Başkan Yardımcısı Güray Parlak, Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Sayın ve Gültekin Gencer, dünyanın en önemli turizm fuarlarından birisi olarak nitelendirilen MITT Moskova Turizm Fuarı’na katıldılar.


Diriliş, ayakta alkışlandı Güncel Diriliş, ayakta alkışlandı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (AESOB) katkıları ile esnaf ve sanatkarla buluşan Diriliş, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.


GSİM-Federasyon elele Spor GSİM-Federasyon elele

Antalya’da gelecek ay başlayacak olan “Görme Engelliler Dünya Oyunları” kapsamında Antalya Gençlik ve Spor İl Müdür V. Mehmet Küçükgüngör müsabakaların gerçekleşeceği tesislerde incelemelerde bulundu.


Muratpaşa’da parklara bahar bakımı Güncel Muratpaşa’da parklara bahar bakımı

Muratpaşa Belediyesi, ilçe sınırlarındaki tüm yeşil alanları bakıma aldı. Parklarda, kötü kullanım ve aşınmadan kaynaklanan sorunlar giderilirken, rengarenk mevsimlik çiçekler dikiliyor.


Kemer, gözünü Kiev Fuarı’na dikti Kemer Kemer, gözünü Kiev Fuarı’na dikti

Almanya’nın Nürnberg ve Berlin fuarlarından sonra Rusya da düzenlenen MITT 2011 Fuarına da damgasını vuran Kemer Belediyesi, şimdi de Kiev fuarına damga vurmaya hazırlanıyor.


Cemil Yumak adaylığını açıkladı Siyaset Cemil Yumak adaylığını açıkladı

MHP Milletvekili Aday Adayı Cemil Yumak, oda başkanları, iş adamları ve esnafların da katıldığı basın toplantısıyla adaylığını açıkladı.


Akbulut, dualarla aday adaylığını açıkladı Siyaset Akbulut, dualarla aday adaylığını açıkladı

Av. Cengiz Murat Akbulut Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adaylığı’nı düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.


Kepezaltı Cezaevi yeni nizamiye istiyor Güncel Kepezaltı Cezaevi yeni nizamiye istiyor

1984 yılında yapılan cezaevinin kapasitesini aştığı için nizamiye yetersiz. Hapishane Adalet Bakanlığı’nca bin kişilik inşaa ettirilmiş bazen 1700 kişiye yakın mahkumu barındırmakta


Vali Altıparmak Karayolları Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti Güncel Vali Altıparmak Karayolları Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti

Vali Dr. Ahmet Altıparmak ilk kez ziyaret ettiği Karayolları 13. Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdürü A. Hulki Tuncer ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.


Esnafa af çağrısı Güncel Esnafa af çağrısı

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Durali Kolpak, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ana Sözleşmesi’nde yapılan değişiğin esnafı icralık konumuna getirdiğini söyledi.


Kemer Enduro İzmir’den zaferle döndü Kemer Kemer Enduro İzmir’den zaferle döndü

19-20 Mart tarihlerinde 2011 Türkiye Enduro Şampiyonasının 1. Ayak yarışı İzmir’in Urla ilçesinde yapıldı.


Antalyaspor Bucak Temsilciliği 1000 TL kazandırdı Spor Antalyaspor Bucak Temsilciliği 1000 TL kazandırdı

Antalyaspor'un Bucak ilçesinde temsilcilk vermesi bu sene kulübe 1000 tl kazandırdı. Antalyaspor bucak temsilcisi Gülşah-Kahraman Köktürk çifti aldıkları temsilcilikler sayesinde kulübe 1000 TL'lik kombine satışı olduğunu açıkladılar.


Akdeniz Üniversitesi Hentbol Takımı’nın Hedefi, Süper Lig Spor Akdeniz Üniversitesi Hentbol Takımı’nın Hedefi, Süper Lig

Akdeniz Üniversitesi Hentbol Takımı, Türkiye Deplasmanlı Hentbol 1.Lig Yarı Final Play Off maçları sonunda, 4 takım gruplarında ilk iki sırayı alarak final grubunda mücadele etme hakkını elde etti.


BAKA’ya ‘Kar Amacı Gütmeyen’ 97 proje teslim edildi Güncel BAKA’ya ‘Kar Amacı Gütmeyen’ 97 proje teslim edildi

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), 2010-2013 Bölge Planı’nda belirtilen temel amaç ve öncelikleri göz önünde bulundurarak 2010 Yılı Çalışma Programı ve Bütçesi çerçevesinde 23 Aralık 2010’da çıkılan “Sanayi ve Turizm Sektörlerinde Rekabetçiliğin Artırılması Mali Destek Programı” proje çağrısı için hazırlanan projelerin ‘Kar Amacı Gütmeyen Kurumlar” için BAKA’ya teslimleri 18 Mart 2011 saat 17.00’de doldu.


Av. Mehmet Aydın adaylığını açıkladı Siyaset Av. Mehmet Aydın adaylığını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi’nde daha Avukat Mehmet Aydın da düzenlediği basın toplantısı ile milletvekili aday adaylığını açıkladı.


ADDK Genel Kurulu yapıldı Güncel ADDK Genel Kurulu yapıldı

ADDK 1. Olağan Genel Kurulu 19 mart 2010 tarihinde yapıldı. Yönetim Kurulu üyeliklerine İsmail Ülker, Muharrem Koç, İhsan Kılıç, Asuman Genç Taşkın, M.Seracettin Tav, Çiğdem Aydın, Ahmet Yapıcı, Denetim Kurulu üyeliklerine Ömer Faruk Gülşen, Ahmet İnce, A.Eşref Şahin, Disiplin Kurulu üyeliklerine Faik Ardahan, Gürol Çelik, Mürüvet Güleşen getirildi.


Genç basketbolculardan Başkan Evcilmen’e ziyaret Spor Genç basketbolculardan Başkan Evcilmen’e ziyaret

Mücadele ettiği her branşta başarılara imza atan Muratpaşa Belediyespor’da genç erkek basketbol takımı Antalya’yı Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmeye hazırlanıyor


İrbeç, ziyaretlere devam ediyor Siyaset İrbeç, ziyaretlere devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç , Gündoğmuş, Akseki ve İbradı teşkilatlarını ziyaret etti.


AKM’de Neşet Ertaş türküleri yankılandı Kültür/Sanat AKM’de Neşet Ertaş türküleri yankılandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, Neşet Ertaş Türküleri Konseri düzenledi. Büyük ozan türküleriyle hatırlandı.


Tütüncü’den şehit ailesine plaket Güncel Tütüncü’den şehit ailesine plaket

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şehit Piyade Yüzbaşı İbrahim Barış Yurtseven’in isminin verildiği ilköğretim okuluna sağladıkları katkılarından dolayı, şehidin ailesine teşekkür plaketi verdi.


Kadınlar yaşlıları unutmadı Güncel Kadınlar yaşlıları unutmadı

Antalyalı kadınlar, Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’ni ziyaret ederek, yaşlılarla hoş zaman geçirdi.


“Şimdi gençlerimizle Türkiye’yi değiştirmenin zamanı” Siyaset “Şimdi gençlerimizle Türkiye’yi değiştirmenin zamanı”

CHP Antalya aday adayı Av. Murat Bulat Antalya Muratpaşa Gençlik Kolları ile buluştu. Genel Seçimin hem Antalya hem de Türkiye açısından değerlendirildiği görüşmede; gençlerimizin bakış açısı ve algısının yarınlarımız için çok önemli olduğunu belirten Av. Murat Bulat; Türkiye’nin bu karanlık süreçten çıkışta ihtiyaç duyduğu gücü, gençlerden alacağını vurguladı.


Çanakkale Toros Akdeniz’de bir kez daha yaşandı Güncel Çanakkale Toros Akdeniz’de bir kez daha yaşandı

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Haftası Etkinlikleri kapsamında Toros Akdeniz Koleji İlköğretim Okulu II. Kademe öğrencileri tarafından hazırlanan “Çanakkale Destanı” adlı oyun ve koro programı gözyaşları içinde izlendi.


Dedeman Antalya’da gerçek “Steak House” deneyimi Güncel Dedeman Antalya’da gerçek “Steak House” deneyimi

Dedeman Antalya’nın servis kalitesi ve eşsiz atmosferiyle tanınan Türkuaz Fine Dining Restaurant, 1-15 Nisan tarihleri arasında “Steak House” günleri düzenliyor.


West Side Story’nin yıldızı parlamaya devam ediyor Kültür/Sanat West Side Story’nin yıldızı parlamaya devam ediyor

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin prömiyerini gerçekleştirdiği ilk günden bu yana kapalı gişe oynayan West Side Story yeniden sahneleniyor. 22 Mart Salı günü saat 20:00’da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak olan eser 24 Mart’ta sahnede olacak.


Concorde De Luxe Resort Hotel sizi bulutlarda dolaştırıyor Güncel Concorde De Luxe Resort Hotel sizi bulutlarda dolaştırıyor

Antalya Lara’da uçak şeklindeki mimarisi ile dikkat çeken ve konuklarına gökyüzünde lüks bir uçaktaymış hissini yaşatan Concorde De Luxe Resort Hotel dört mevsim lüksü yaşatarak konuklarını bulutlarda dolaştırıyor.


Aksoy’dan Alanya’da anlamlı ziyaret Alanya Aksoy’dan Alanya’da anlamlı ziyaret

MHP Antalya milletvekili aday adayı Mustafa Aksoy, Alanya Ülkü Ocakları’nın düzenlemiş olduğu ‘Alanyalı Çanakkale şehitleri fotoğraf sergisini’ gezdi.


Üyelere yeni ürünler tanıtıldı Güncel Üyelere yeni ürünler tanıtıldı

Antalya Elektronikçiler, Radyo ve TV Tamircileri ve Malzeme Satıcıları Esnaf Odası, üyelerini sektörün önde gelenleri ile buluşturuyor. Hiremco Uydu Alıcı Sistemleri, AESOB Kültür Salonu’nda oda üyeleri ile buluşarak, yeni cihazlarını ve sektördeki yenilikler hakkında bilgi verdi.


Döşemealtı’nda CHP coşkusu Döşemealtı Döşemealtı’nda CHP coşkusu

Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı İlçe Örgütü tarafından düzenlenen Birlik ve Dayanışma Yemeği ilçedeki bir restoranda yapıldı. Etkinlikte partinin milletvekili aday adayları teker teker kürsüye çağırılarak partililere tanıtıldı.


CHP’li gençler Çanakkale’yi andı Siyaset CHP’li gençler Çanakkale’yi andı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 96’ıncı yıldönümü nedeniyle bir program düzenledi. Etkinlikte gençler, şehitleri anarken Çanakkale Destanı’nı coşkulu şiirlerle anlattılar.


Interpress, kalite ödülünü toplamaya devam ediyor Interpress, kalite ödülünü toplamaya devam ediyor

Her yıl Tüketici Akademisi tarafından çeşitli sektörlerden firma ve kuruluşlara verilen, Türkiye’de tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların güven değerlerinin ölçümlenerek belirlendiği “Tüketici 2011 Kalite Ödülleri” sahiplerini buldu. Türkiye’nin ilk medya takip şirketi olan Interpress, üst üste 3. kez ödül aldı.


Akın’dan Akın’a ziyaret Siyaset Akın’dan Akın’a ziyaret

Ardahan İl Müftülüğü görevine terfi eden Muratpaşa İlçe Müftüsü Galip Akın, Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Galip Akın’ı ziyarette etti. Antalya’da görev yapmaktan onur duyduğunu belirten Müftü Akın, Antalyalı vatandaşların Kadir Gecelerindeki ilgi ve alakalarını unutamayacağını söyledi.


‘Ders olarak okutulur’ Siyaset ‘Ders olarak okutulur’

Saadet Partisi lideri merhum Erbakan’ın ölümüne binaen partinin Antalya Teşkilatı’na taziye ziyaretine gelen İlahiyat-Der yönetim kurulu Başkanı Necmi Atik, ziyaret esnasında Erbakan’ın İslam dinine yeni İlahiyat Fakültesi’nde ders olarak okutulacak nitelikte hizmetler sunduğunu dile getirdi.


Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenin sırlarını keşfedin Sağlık/Kadın Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenin sırlarını keşfedin

Memorial Antalya Hastanesi Sağlıklı Yaşam Okulu ile 7’den 70’e herkes, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenin sırlarını keşfedecek.


BBP Antalya'da aday adaylarını açıkladı Siyaset BBP Antalya'da aday adaylarını açıkladı

Büyük Birlik Partisi Antalya’da aday adaylarını açıkladı. Parti il binasında yapılan aday adayı tanıtım toplantısına Antalyalıların yoğun ilgisi dikkatleri BBP’ ye çevirdi.


Moldova Büyükelçi Vekili Tudor Goia, ATSO’yu ziyaret etti Güncel Moldova Büyükelçi Vekili Tudor Goia, ATSO’yu ziyaret etti

Moldova Büyükelçi Vekili Tudor Goia, Moldova Antalya Temsilcisi İbrahim Yıldırım ve beraberindeki heyet ile birlikte Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Adnan Vucudi Özen’i ziyaret etti.


Türkiye Perakendeciler Federasyonu, Akdenizli perakendecilerle buluştu Güncel Türkiye Perakendeciler Federasyonu, Akdenizli perakendecilerle buluştu

Bu yıl 27-28 Nisan 2011 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek geleneksel ‘Yerel Zincirler Buluşuyor’ Antalya’da tanıtıldı.


Moldovalı Büyükelçi'den ATB'ye işbirliği teklifi Ekonomi/Turizm Moldovalı Büyükelçi'den ATB'ye işbirliği teklifi

Moldova Büyükelçi Vekili Tudor Goia, Moldova Antalya Temsilcisi İbrahim Yıldırım ve beraberindeki heyet ile Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ı makamında ziyaret etti.


“Varlığımızı şehitlere borçluyuz” Güncel “Varlığımızı şehitlere borçluyuz”

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok ve Çiçekçiler Odası Başkanı Alim Uysal, Uncalı Mezarlığı’nda bulunan şehitliği ziyaret etti.


“Ormanda sorun kalmayacak” Siyaset “Ormanda sorun kalmayacak”

Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı İbrahim Aydın, orman kadastro ve 2B konularında yaşanan problemlerin yeni dönem mecliste çözüleceğini söyledi.


Başkan Akaydın ABD’ye gitti Güncel Başkan Akaydın ABD’ye gitti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, kardeş şehir Austin Belediyesi ve Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu’nun davetlisi olarak 20-27 Mart tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’ne (ABD) ziyaret gerçekleştiriyor.


İcra dairelerindeki dosyalar artıyor Siyaset İcra dairelerindeki dosyalar artıyor

CHP Antalya Milletvekili A.Adayı Av. Murat Bulat; ekonomik krizin yalnızca dönemsel değil yapısal bir hal aldığının en açık göstergesi icra dairelerindeki dosyaların sistemli olarak ve sürekli artması olduğunu söyledi.


Himki'den Gül'e yoğun ilgi Kemer Himki'den Gül'e yoğun ilgi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül 2011 Mitt Moskova fuarı için geldiği Moskova'da kardeş şehir Himki'den yoğun ilgi gördü. Gül Himki yerel televizyonuna canlı olarak yayınlanan yayına katılarak Himki ile Kemer arasındaki kardeşlik anlaşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Başkan Üras, tur operatörleri ile birarada Kemer Başkan Üras, tur operatörleri ile birarada

GATAB Başkanı Üras, Moskova fuarı kapsamınca tek tek tur operatörlerini ziyaret ederek sorunları dinledi. Kemer için nasıl bir iş birliğine gidilebileceğini tur operatörleri ile konuştu.


Yahya Çavuş Fidanı Güncel Yahya Çavuş Fidanı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Hikmet Tolunay MYO Öğr.Gör. Kahraman Köktürk ve Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri 18 Mart Çanakkale zaferi anısına 2. sınıf öğrencilerle beraber Yahya Çavuş Mezuniyet fidanı diktiler.


Gökalp’ten adaylara çağrı Siyaset Gökalp’ten adaylara çağrı

AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı İbrahim Gökalp, milletvekili aday adaylarının yapacakları projelerle, ülke için hayırlı işlerle gündeme gelmeleri gerektiğini belirtti.


Başkan Böcek yaşlıları unutmadı Güncel Başkan Böcek yaşlıları unutmadı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 18–24 Mart “Yaşlılar Haftası” nedeniyle Huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek öğle yemeği yedi


AK Parti’den Şehit Ailelerine ziyaret Siyaset AK Parti’den Şehit Ailelerine ziyaret

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısıyla Şehit ailelerini ziyaret etti.


“En İyi Doktora Tezi Ödülü” Akdeniz Üniversitesi’nin Güncel “En İyi Doktora Tezi Ödülü” Akdeniz Üniversitesi’nin

Yollar Türk Milli Komitesi tarafından; ülkemiz eğitim, araştırma ve uygulama kurumları ile işbirliğini gerçekleştirmek, eğitim ve öğretimi, araştırmaları ve nitelikli çalışmaları desteklemek, bilimin gelişmesine, bilimsel araştırmaların artmasına destek olmak, bilimsel toplantıların sayılarının artmasını ve niteliklerinin yükselmesini sağlamak amacıyla her yıl verilen “Doktora Tezi Ödülü” bu yıl Akdeniz Üniversitesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı Bölümü öğretim elemanlarından Dr. Hilal Tuğba ÖRMECİOĞLU'nun oldu.


Ülken ve Bulat’ın Manavgat çıkarması Manavgat Ülken ve Bulat’ın Manavgat çıkarması

CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Murat Bulat, CHP Antalya İl Başkanı Özer Ülken, CHP Antalya Milletvekili Tayfun Süner, partililer ve diğer aday adayları ile birlikte Manavgat dayanışma toplantısından sonra Manavgat İlçe örgütünü ziyaret ettiler.


Ataol Behramoğlu’na Onur Ödülü Kültür/Sanat Ataol Behramoğlu’na Onur Ödülü

Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Altın Portakal Şiir Sempozyumu’nun Onur Ödülü, ünlü şair Ataol Behramoğlu’na verildi. Behramoğlu’na ödülünü, Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Arif Bulut verdi.


Prostat kaçınılmaz son değil Sağlık/Kadın Prostat kaçınılmaz son değil

Prostat sorunları ve cinsel fonksiyon bozuklukları ilerleyen yaşlarda erkekleri bekleyen iki önemli sağlık sorunudur. 40’lı yaşlardan itibaren erkeklik hormonu testosteron düzeyindeki göreceli azalmaya paralel olarak, fiziksel, işlevsel ve ruhsal değişiklikler ortaya çıkmaktadır.


Batı Akdeniz’in uluslararası tanıtım atağı Güncel Batı Akdeniz’in uluslararası tanıtım atağı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Antalya, Burdur ve Isparta’nın turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla uluslararası platformlar olan turizm fuarlarında tanıtım çalışmalarını sürdürdü.Dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin 2011’in ardından Moskova’daki iki fuara da katılan BAKA, turizm yatırımları, kültür turları ve St. Paul’ü ana tema olarak işledi.


Çevre afişi birincilik getirdi Güncel Çevre afişi birincilik getirdi

TED Antalya Koleji öğrencileri “Çevre Kirliliği ve Enerji Tasarrufu” konulu afiş yarışmasında birinci oldular.


Kepez Çanakkale’yi Antalya’ya getirdi Güncel Kepez Çanakkale’yi Antalya’ya getirdi

TBBM Başkanı Mehmet Ali Şahin’in katılımı ile Kepez Belediyesi ve Antalya Eğitim Gönüllüleri Derneği işbirliği ile kurulan “Bir Destandır Çanakkale” temalı “Çanakkale Savaş Alanları Çadırı" ziyarete açıldı.


Pi’yi yediler Güncel Pi’yi yediler

TED Antalya Koleji öğrencileri, “Dünya Pi Günü” kutlamaları için özel olarak Pi işareti şeklinde pasta yapıp afiyetle yediler.


Akbulut ikinci tura çıktı Siyaset Akbulut ikinci tura çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut , Antalya’nın 19 ilçesindeki MHP ilçe teşkilatlarına ziyaretlerini tamamladı.


Kızına ikinci kez hayat verdi Güncel Kızına ikinci kez hayat verdi

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Organ Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alper Demirbaş ve Organ Nakli Medical Direktörü Doç.Dr.Murat Tuncer başkanlığında gerçekleştirilen nakilde 49 yaşındaki Zeliha Büyükbayram kızı Merve Büyükbayram'a ikinci kez hayat verdi.


Şiir Gibi Başladı Kültür/Sanat Şiir Gibi Başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen 15. Altın Portakal Şiir Ödülü etkinlikleri coşkulu başladı.


Yaşam’da Tıp Bayramı kutlaması Güncel Yaşam’da Tıp Bayramı kutlaması

Antalya Yaşam Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla China Garden’da kutlama yaptı. Geceye Kemer Yaşam Hastanesi ve Antalya Yaşam Hastanesi’nin doktorları katıldı.


Emine Erdoğan’dan Kemer standına ziyaret Kemer Emine Erdoğan’dan Kemer standına ziyaret

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, MITT Fuarında Kemer belediyesi standını ziyaret etti. Kemer belediye Başkanı Mustafa Gül’le de görüşen Erdoğan, Rusların Kemer’e gösterdiği ilginin dikkat çekici olduğunu söyledi.


Seçmen listeleri askıda Siyaset Seçmen listeleri askıda

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan 12 Haziran 2011 günü yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerinde oy kullanacak seçmenlerin Muhtarlık Bölgesi askı listelerinin muhtarlıklarda 18-31 Mart tarihleri arasında askıya çıkarılacağını söyledi.


Emekçilerden Çetin’e tam destek Siyaset Emekçilerden Çetin’e tam destek

Antalya Muratpaşa Belediyesi Geri Dönüşüm Proje Sorumlusu Mustafa Çetin milletvekili aday adaylığı yolunda en büyük desteği temizlik işçilerinden aldı


Miniklerden doktor anne babalarına jest Güncel Miniklerden doktor anne babalarına jest

Toros Akdeniz Anaokulu öğrencileri doktor, hemşire ve eczacı olan anne babalarına küçük bir jest yaptılar.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68406 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...