Çarşamba, 19 Haziran 2019
MHP tam kadro sahada Siyaset MHP tam kadro sahada

MHP Antalya İl Başkanlığı seçim çalışmalarına tam kadro halinde devam ediyor. İl ve İlçe yöneticileri ve aday adayları kapı kapı dolaşarak seçim beyannamesi dağıtıyor. İl Başkanı Kaya 11 Nisan tarihine kadar 250 bin seçim beyannamesi dağıtacaklarını söyledi


Deveci, akrabalarıyla buluştu Siyaset Deveci, akrabalarıyla buluştu

Korkuteli’nin köklü ailelerinden, Kavukçulardan olan, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Alican Deveci, Antalya ve ilçelerindeki akrabalarıyla kahvaltıda buluştu.


TÜROFED HOTREC’e üye oldu Güncel TÜROFED HOTREC’e üye oldu

Türkiye konaklama sektörünün çatı örgütü, Avrupa’daki ağırlama sektörünü bir araya getiren dev çatı örgütünde yerini aldı


İrbeç’ten Ortadoğu değerlendirmesi Gazipaşa İrbeç’ten Ortadoğu değerlendirmesi

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, Gazipaşa’yı ziyaret ederek, 12 Haziran 2011 seçimlerinin Türkiye’nin istikrarı, birlik ve bütünlüğünün korunması açısından kader seçimi olacağını söyledi.


Akbulut; “Hayvancılığı kalkındıracağız” Siyaset Akbulut; “Hayvancılığı kalkındıracağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut, Gündoğmuş İlçe Başkanı Ahmet Demirel ile birlikte Gündoğmuş’un beldelerini gezerek halkın sorunlarını dinledi.


Baz istasyonları dünya standartlarının altında Baz istasyonları dünya standartlarının altında

Uluslararası Non-İyonize Radyasyondan Korunma Komisyonu (ICNIRP) Başkanı Paulo Vecchia, 1973 yılından bu yana elektromanyetik dalgaların insan sağlığına, hayvan ve çevreye etkileri konusunda tarafsız bilimsel çalışmalar yürüttüklerini, bugüne kadar bilimsel bir kanıta ulaşmadıklarını söyledi.


Tütüncü’den kitap okuma projesine destek Güncel Tütüncü’den kitap okuma projesine destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü, her okul ziyaretinde tavsiye ettiği kitap okuma konusunda, Mustafa Adıyaman İlköğretim Okulu öğrencilerinin etkinlik düzenlemesi mutlu etti.


Başkan Akaydın’ın yoğun Amerika mesaisi Siyaset Başkan Akaydın’ın yoğun Amerika mesaisi

Amerika Birleşik Devletleri ziyaretinden dönen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya’nın tanıtımına yönelik önemli temaslarda bulunduğunu söyledi. Türkiye ve Demokrasi konusunda Newyork ve Dallas’ta iki konferans veren Akaydın, Amerikalılara bir model ülke olarak Atatürk’ün kurduğu laik ve modern Türkiye’yi anlattığını kaydetti.


Minikler Atatürk Oratoryosu'nu seslendirdi Güncel Minikler Atatürk Oratoryosu'nu seslendirdi

Fatmagül Özpınar İlköğretim Okulu 3-B Sınıfı öğrencileri 26 Mart 2011 Cumartesi günü gerçekleştirdikleri etkinlikle izleyenlerin beğenisini kazandı.


CHP’den turizme 30 söz Siyaset CHP’den turizme 30 söz

CHP, turizm hedeflerini açıkladı. “Ülkemiz, turizmde dünya markası olacak. Herkes rahat bir nefes alacak” sloganıyla hazırlanan broşürde, turizm sektörünü zorlayan yüksek KDV ve ÖTV oranlarının indirilmesi, çalışanların sigorta primlerinde düşük sezon indirimi yapılacağı yer aldı.


Yavuz: Güncel Yavuz:"YÖREX’i destekliyoruz"

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı için bütün yurdu dolaşan organizasyon komitesi, Ankara Ticaret Borsası’nı da ziyaret etti.


Lufthansa’nın Antalya - Münih seferleri başlıyor Güncel Lufthansa’nın Antalya - Münih seferleri başlıyor

Lufthansa’nın Münih’ten Antalya’ya haftada bir gün düzenleyeceği sefer sayesinde Münih’ten Cumartesi günü olmak üzere saat 13:10’da hareket edecek yolcular saat 17:10 ‘da Antalya’ya ulaşacaklar.


Gül: “Hedefimiz Kemer ailesini oluşturmak” Kemer Gül: “Hedefimiz Kemer ailesini oluşturmak”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, belediye personelleri ile düzenlediği toplantıda, göreve geldikleri günden bu yana geçen 2 yıllık süreçte uyumlu bir çalışma sergilediklerini belirterek, “ Bizler bir aileyiz,hedefimiz Kemer’de yaşayan herkesin içerisinde bulunduğu büyük bir aile olabilmek” dedi.


Göynük “zirve ruhu” peşinde Kemer Göynük “zirve ruhu” peşinde

Kemer’in önemli turizm merkezi olan Göynük’teki yerel yöneticiler, 2365 metre yükseklikte turizm için keşif gezisi yaptılar.


Genç Liderler, gelecek nesiller için orman yetiştiriyor Güncel Genç Liderler, gelecek nesiller için orman yetiştiriyor

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Antalya şubesi, bir haftadır süren Orman Haftası kutlamalarını fidan dikimi ile sonlandırdı.


“Türküyem” yeniden ANTDOB Sahnesi’nde Kültür/Sanat “Türküyem” yeniden ANTDOB Sahnesi’nde

Sanat severlerin büyük ilgi gösterdiği Türküyem müzikali Nisan ayında da Antalya Devlet Opera ve Bale sahnesinde olacak.


Milli basketbolculardan Tütüncü’ye teşekkür Spor Milli basketbolculardan Tütüncü’ye teşekkür

Tekerlekli Sandalye Bayan Milli Basketbol Takımı, bedensel engellilerin spor yapmalarının önündeki engellerin kaldırılmasına yönelik çalışmalarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.


“AK Düşünce ile kazanan Türkiye ve Antalya olacak” Siyaset “AK Düşünce ile kazanan Türkiye ve Antalya olacak”

Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı İbrahim Türkiş, “seçimlerden sonra kazanan AK Parti ile yine Türkiye, yine Antalya olacak” dedi.


Çocuklarda bademcik ve geniz eti problemleri Sağlık/Kadın Çocuklarda bademcik ve geniz eti problemleri

Çocuğunuzdaki bademcik ve geniz eti sorununu hafife almayın! Her çocukta olur deyip geçilen bademcik ve geniz eti rahatsızlıkları çocukların psikolojisini, sosyal hayatını, okuldaki başarısını bile olumsuz etkileyebiliyor.


AÜ, Chef Star’da Türkiye’nin en iyi üniversitesi ödülünü aldı Güncel AÜ, Chef Star’da Türkiye’nin en iyi üniversitesi ödülünü aldı

Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencileri, Chef Club tarafından düzenlenen Chef Star 2011 Yarışması’nın Türkiye'nin En İyi Üniversitesi (The Best School of Turkey) Kategorisinde birincilik ödülünü aldılar.


Kiev’li öğrenciler “Nutuk” okuyor Güncel Kiev’li öğrenciler “Nutuk” okuyor

Fuar için Ukrayna’da bulunan Başkan Üras ve tüm ekip, davet üzerine “9. Uluslar arası Türkiye Olimpiyatları Ukrayna Finaline” katıldı.


Konyaaltı’nda kaldırım ve deniz arasındaki engeller kaldırıldı Güncel Konyaaltı’nda kaldırım ve deniz arasındaki engeller kaldırıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Caddesi’nin yüzünü yeniliyor. Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Aktekin, caddede kaldırım ve deniz arasındaki engellerin kaldırıldığını söyledi.


Bu sergiden ressam çıkabilir Güncel Bu sergiden ressam çıkabilir

TED Antalya Koleji Anasınıfı öğrencileri kendi eserlerinden oluşan resim sergisini gezdiler.


Kılıçdaroğlu Büyükşehir yatırımlarını açacak Siyaset Kılıçdaroğlu Büyükşehir yatırımlarını açacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2 Nisan Cumartesi günü Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Hurma İleri Atıksu Arıtma Tesisi ile 4 yatırımını törenle açacak.


Kaplan, Tütüncü’den cevap bekliyor Siyaset Kaplan, Tütüncü’den cevap bekliyor

Demokrat Parti Kepez İlçe Başkanı Bülent Kaplan, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Yükseliş Mahallesi’nde yapılması planlanan sağlık ocağı ile ilgili çelişkili ifadelerini eleştiren bir basın açıklaması yaptı.


THY Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası’na sponsor oldu THY Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası’na sponsor oldu

National Golf Club’da üçüncüsü düzenlenen Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası’nın (LET) Türkiye ayağının ana sponsoru ikinci kez Türk Hava Yolları oldu


Kan Bağışı Kampanyası'na büyük ilgi Güncel Kan Bağışı Kampanyası'na büyük ilgi

Konyaaltı İlçesi’nin köyden kentte geçişini simgeleyen 27 Mart 1994 Yerel Seçimlerinin 17.’nci yıldönümü nedeniyle, bu yıl altıncısı gerçekleştirilen Kan Bağışı Kampanyası büyük ilgi gördü.


Antalya televizyon ödülleri heyecanı başladı Güncel Antalya televizyon ödülleri heyecanı başladı

Bu yıl ikincisi düzenlenecek “Antalya Televizyon Ödülleri” aday başvuruları sona erdi. 34 ayrı dalda dağıtılacak ödüller, 30 Nisan 2011’de Antalya’da düzenlenecek gecede sahiplerini bulacak.


İl Başkanı Köse, Akaydın’ı eleştirdi Kumluca İl Başkanı Köse, Akaydın’ı eleştirdi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı eleştirerek, ''Belediye hizmet makamıdır, ağlama duvarı değil'' dedi


Antalya Yaşam Hastanesi ile Türk Hava Kurumu el sıkıştı Güncel Antalya Yaşam Hastanesi ile Türk Hava Kurumu el sıkıştı

Antalya'da birçok kurum ve kuruluşla sağlık hizmeti sözleşmesi yapan Antalya Yaşam Hastanesi, sözleşmelerine bir yenisini daha ekledi.


Av. Murat Bulat esnaf ziyaretlerine devam ediyor Siyaset Av. Murat Bulat esnaf ziyaretlerine devam ediyor

CHP Antalya Milletvekili aday adayı Av. Murat Bulat köşe bucak bakkalları dolaşarak CHP seçim projelerini anlatmaya devam ediyor.


Antalya’daki eğitime dental asistan yağdı Güncel Antalya’daki eğitime dental asistan yağdı

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Araştırma Uygulama Merkezi ve Toros Dental işbirliği ile düzenlenen Dental Klinik Asistanlığı Gelişim Programı 27 Mart 2011 Pazar günü Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Kenan YÜCE, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Bölümü Dr. Rasih FELEK, Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğr. Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yener ÖZAT sunumlarıyla gerçekleştirildi.


Adil Demir’den sorumlulara uyarı Güncel Adil Demir’den sorumlulara uyarı

Servisçiler Odası Başkanı Adil Demir, okul servisleri sorumlularıyla bir araya geldi.


Aydın, esnaf ziyaretinde Siyaset Aydın, esnaf ziyaretinde

AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Mehmet Aydın, esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.


Tütüncü’nün konuğu Lara Tenis Kulübü Güncel Tütüncü’nün konuğu Lara Tenis Kulübü

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hem belediye spor kulüpleri hem de sivil spor kulüpleri arasında köprü oluşturuyor. Lara Tenis İhtisas Kulübü üyeleri Başkan Tütüncü’nün konuğu oldu.


ATSO Yönetimi, Kaleiçi’nde muhtarlarla bir araya geldi Güncel ATSO Yönetimi, Kaleiçi’nde muhtarlarla bir araya geldi

“Antalya’nın mücevheri” olarak nitelendirilen Kaleiçi’ni cazibe merkezi yapmak için yola çıkan ve ilk olarak “Kaleiçi Buluşmaları” ile tarihi semtin sorunlarını gündeme taşıyan ATSO Yönetim Kurulu, bir adım daha atarak Kaleiçi’ndeki mahallelerin muhtarları ile bir toplantı yaptı.


Esnaf moral depoluyor Güncel Esnaf moral depoluyor

Kış aylarını çektikleri kredi ile geçiren esnaf havaların ısınması ile moral depolarken çok çalışarak krediyi ödemeyi planlıyor.


Adaylığını açıklarken AKP’yi bombaladı Siyaset Adaylığını açıklarken AKP’yi bombaladı

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili A. Adayı Raşit Doğan Enhoş, MHP İl binasında düzenlediği basın toplantısı ile adaylığını açıkladı.


Başkan Yeni’den gençlere hayat dersi Güncel Başkan Yeni’den gençlere hayat dersi

Yaşam hikayesi ve gazetecilik yıllarını Metin Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesi öğrencileriyle paylaşan Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, gençlere tavsiyelerde bulundu


Topcu; “Asparagas sevdalıları” Siyaset Topcu; “Asparagas sevdalıları”

CHP İl Başkanı ve İlçe Başkanları’nın birlikte basın toplantısı düzenleyerek, “40 bin kişi buharlaştı” şeklindeki açıklamayı eleştiren AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mesut Topcu, “Çamur at, izi kalsın’ politikasını sürdüren CHP zihniyeti bu kez asparagas bir haberle karşımıza yeniden çıktı” dedi.


Çiftçi içini Raşit Doğan Enhoş’a döktü Korkuteli Çiftçi içini Raşit Doğan Enhoş’a döktü

MHP milletvekili aday adaylarının Korkuteli ziyaretinde, çiftçiler Tarım Kredi Kooperatifi Eski Genel Müdürü ve Milletvekili Aday Adayı Raşit Doğan Enhoş’a dert yandılar. Enhoş ise, sıkıntıları ve çözümlerini bildiğini, çiftçinin 12 Haziran’dan sonra MHP iktidarında rahat nefes alacağını müjdeledi.


Varsak modern bir şehir oluyor Güncel Varsak modern bir şehir oluyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, asfalttan parka, yeni yol açılmasından orta refüj çalışmasına, butik kültür merkezinden çadır spor salonuna kadar yaptıkları rekor hizmetle Varsak’ı modern bir yerleşim merkezi olmaya başladığını söyledi.


Yivli Minare’nin çehresi değişiyor Güncel Yivli Minare’nin çehresi değişiyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yivli Minare Külliyesi çevresinde yürütülen çevre düzenleme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.


AK Parti’li Başkanlar Kumluca’da Buluştu Kumluca AK Parti’li Başkanlar Kumluca’da Buluştu

AK Partili Belediye Başkanları Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’nın ev sahipliğinde, Kumluca’da bir araya geldiler.


Kumluca’ya Havalimanı Kumluca Kumluca’ya Havalimanı

Kumluca’da yapılması düşünülen Uluslararası havalimanı için, Demiryolları, Liman ve Hava Meydanları (DLH) Genel Müdürlüğü uzmanlarınca, ilçede fizibilite çalışmaları yapılıyor.


Gezen: ''Halkın ve kadınların sesi olacağım'' Siyaset Gezen: ''Halkın ve kadınların sesi olacağım''

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Antalya'daki aktif kadın üyelerinden biri olan, örgütte çeşitli görevlerde bulunan Sibel Gezen, milletvekili aday adaylığını açıkladı.


Hasta Konuk Evi hizmete açılıyor Güncel Hasta Konuk Evi hizmete açılıyor

Kepez Belediyesi, Antalya’ya tedavi olmak amacıyla gelen hastaların ve refakatçilerinin konaklama ihtiyacını karşılamak amacıyla projelendirilen “hasta konuk evi” kapılarını açıyor.


AK Partili kadınlardan yaşlılara ziyaret Siyaset AK Partili kadınlardan yaşlılara ziyaret

AK Parti Konyaaltı İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif İstek ve yönetim kurulu üyeleri, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Asmalı konak huzurevini ziyaret etti.


“Aile sigortası aileyi ve kadını koruyacaktır” Siyaset “Aile sigortası aileyi ve kadını koruyacaktır”

CHP Antalya Milletvekili A. Adayı Av. Murat Bulat ve ekibi çarşı pazar dolaşıp, özellikle kadınlara aile sigortasını anlatıyor.


Av.Murat Bulat şimdiden 50.000 kişiye ulaştı Siyaset Av.Murat Bulat şimdiden 50.000 kişiye ulaştı

Seçim kampanyası çalışmalarına hızla devam eden CHP Antalya Milletvekili A.Adayı Av. Murat Bulat; bir yandan ilçe ilçe, köy köy dolaşıp, vatandaşlarla tanışıp tokalaşırken, diğer yandan da bilişim teknolojilerinden yararlanarak sosyal paylaşım platformlarında seçmenlere ulaşmaya devam ediyor.


Çağdaş Şahin’e hüzünlü veda Güncel Çağdaş Şahin’e hüzünlü veda

7,5 aydır bitkisel hayatta verdiği yaşam mücadelesini kaybeden genç Avukat Çağdaş Şahin, memleketi olan Korkuteli’nin Yazır Beldesi’nde toprağa verildi. Şahin’in cenaze namazına; mensubu olduğu CHP’liler, meslektaşları ve akrabalarının yer aldığı yaklaşık 2 bin kişi katıldı.


Kayserili hemşehriler yemekte buluştu Güncel Kayserili hemşehriler yemekte buluştu

Hemşehri derneklerinin her ay geleneksel olarak düzenlediği muhabbet sofrasının ev sahibi bu kez Kayseri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği oldu.


AKP’den bürokrasiye 5606 atama Siyaset AKP’den bürokrasiye 5606 atama

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Kasım 2002’den bu yana AKP döneminde yapılan atamaları gündeme taşırken, AKP hükümetleri döneminde üst düzey bürokrasiye 5 bin 606 atama yapıldığı belirlendi.


Adana İl Genel  Meclisi Başkanı’ndan Arı’ya ziyaret Siyaset Adana İl Genel Meclisi Başkanı’ndan Arı’ya ziyaret

Eğitim seminerine katılmak üzere Antalya’ya gelen Adana İl Genel Meclisi Başkanı Abdullah Torun ve beraberindeki Meclis Üyelerinden Ahmet Kurtuluş, Muammer Savaş, Ahmet Baştagül ve Kazım Karaşoğlu Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Arı’yı makamında ziyaret ederek karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.


Bucak'ta toplanan imzaların bir kısmı teslim edildi Spor Bucak'ta toplanan imzaların bir kısmı teslim edildi

Antalyaspor için başlatılan Stadyum İmza Kampanyasına Burdur'un Bucak ilçesinden destek veren taraftarların imza listesinin bir kısmı Antalyaspor Bucak temsilcisi Ecz.Gülşah Öğr. gör. Kahraman Köktürk tarafından gerekli yerlere teslim edildi.


Ağrısız doğum nedir? Sağlık/Kadın Ağrısız doğum nedir?

Doğum ağrısı, kendine has özellikleri olan çok yönlü bir ağrıdır ve genellikle çok şiddetlidir. Bebeğin doğum kanalında ilerlemesini sağlayan rahim kasılmaları, doğum ağrısına neden olur.


Çocuklar ‘Bremen Mızıkacıları’ ile eğleniyor Kültür/Sanat Çocuklar ‘Bremen Mızıkacıları’ ile eğleniyor

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin Mart ayında prömiyerini gerçekleştirdiği yeni çocuk Bremen Mızıkacıları yeniden sahneleniyor.


Avrupa’da paşa lig’de fırtına Spor Avrupa’da paşa lig’de fırtına

Bayanlar Süper Lig’de 17. Haftanın önemli maçında Muratpaşa Belediyespor, Maliye Milli Piyango’yu son saniyelerde bulduğu golle 30-29 mağlup etti


Hürrem bakırı saç renginin satışı iki ayda patladı Sağlık/Kadın Hürrem bakırı saç renginin satışı iki ayda patladı

2010-2011 kış sezonunda kahverengi tonları tercih eden Türk kadınları saç renklerini son iki ayda hızla kızıl tonuna dönüştürmeye başladı.


Uzman personele iletişim semineri Güncel Uzman personele iletişim semineri

Antalya Büyükşehir Belediyesi, halkla iletişim kuran uzman kadrosuna ‘etkili iletişim’ semineri düzenledi. İletişimci ve kişisel gelişim uzmanı Handan Öztürk tarafından verilen seminere, Antalya Gönülleri Derneği üyeleri de katıldı.


Bahar yorgunluğu ile başa çıkmak için pratik öneriler Sağlık/Kadın Bahar yorgunluğu ile başa çıkmak için pratik öneriler

Bahar güneşinin kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde; halsizlik, yorgunluk ve sürekli uyuma isteği pek çok insanın ortak derdi. Bu durum iş yaşamından, sosyal ilişkilere kadar pek çok insanı olumsuz etkiliyor ve dikkat edilmediği takdirde hastalıklara da davetiye çıkarabiliyor.


Sibel Gezen’den “e-propaganda” Siyaset Sibel Gezen’den “e-propaganda”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin genç milletvekili aday adayı Sibel Gezen, gece gündüz demeden, dağ tepe demeden Antalya’yı gezerek partisinin iktidar koşusuna katkıda bulunuyor.


Antalya trafiği akıllanıyor Güncel Antalya trafiği akıllanıyor

‘Akıllı Trafik Sistemi’ Sanayi-1 Kavşağı’yla uygulanmaya başladı. Sistem, kameralar aracılığıyla her yönden gelen araçları sayıyor ve trafik ışıklarını araç yoğunluğuna göre planlıyor.


Başkan'dan esnaflara uyarı Kemer Başkan'dan esnaflara uyarı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, esnafları uyararak, “ Etiket uygulamasına uymayan esnafların dükkanlarını kapatmaya kadar gideceğiz” dedi.


Başkan Gül’e teşekkür ziyareti Kemer Başkan Gül’e teşekkür ziyareti

1-10 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Engelliler Dünya şampiyonası öncesinde Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret eden Türkiye Görme Engelliler Federasyonu Başkanı Mesut Dedeoğlu, Başkan Gül’e verdiği destekten dolayı teşekkür ederek “Başkan Gül’ün sayesinde Kemer Görme engelliler sporlarının merkezi oldu” dedi.


Kemer Belediyesi'nden kutlama Kemer Kemer Belediyesi'nden kutlama

Kemer Belediyesi tarafından ikinci hizmet yılının tamamlanması nedeniyle bir kutlama yapılacak.


“Kemer büyük bir marka” Kemer “Kemer büyük bir marka”

Kemer standını ziyaret eden ve Başkan Üras’ı Büyükelçilik konutunda ağırlayan Ukrayna Türkiye Büyükelçisi Ahmet Bülent Meriç; “Kemer büyük bir marka “ dedi.


Demokrat Parti Muratpaşa’da yapılandı Siyaset Demokrat Parti Muratpaşa’da yapılandı

Geçtiğimiz günlerde Muratpaşa Demokrat Parti İlçe Başkanlığı’na atanan Hasan Ali Kartal’ın yönetim kurulu üyeleri belli oldu.


Tülay Sert, adaylığını ASEK’in gecesinde açıkladı Siyaset Tülay Sert, adaylığını ASEK’in gecesinde açıkladı

Kısa adı ASEK olan Akdeniz Sosyal Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tülay Sert, milletvekilliği aday adaylığını derneğin gecesinde açıkladı.


Başkan Gül'den mevlidi şerif Kemer Başkan Gül'den mevlidi şerif

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül tarafından mevlidi şerif okutuldu.


Manavgat Kapalı Spor Salonunda İnceleme.. Manavgat Manavgat Kapalı Spor Salonunda İnceleme..

Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Arı ve beraberindeki Meclis üyeleri İl Özel İdaresi tarafından yaklaşık 2 milyon 400 bin TL ye ihale edilerek inşaatına başlanan Manavgat Kapalı Spor Salonunda yürütülen çalışmaları yerinde incelediler.


Büyükşehir obeziteye savaş açıyor Sağlık/Kadın Büyükşehir obeziteye savaş açıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı “Obezite ile savaş kampanyası” başlatıyor. Kampanyanın ilk toplantısı 28 Pazartesi günü saat 13.30’da Büyükşehir Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirilecek.


Yükseliş’e spor temalı park Güncel Yükseliş’e spor temalı park

Kepez Belediyesi, Yükseliş Mahallesi’nde yıllardır boş bir şekilde duran ve görüntü kirliliğine neden olan 3 dönümlük araziye “spor temalı park” yapıyor.


Kepez’den müzik ziyafeti Kültür/Sanat Kepez’den müzik ziyafeti

Kepez Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) Topluluğu ve Türk Sanat Müziği (TSM) Topluluğu, verdiği konserde ilçe halkına müzik ziyafeti sundu.


Güzelliği ile ateşe sürükleyen bir kadın ‘Carmen ‘ Kültür/Sanat Güzelliği ile ateşe sürükleyen bir kadın ‘Carmen ‘

Aşk ve tutkunun dansın büyüsüyle ihanet ve ölüme karıştığı efsane Carmen, Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde sahneleniyor.


Enhoş'tan 20 bin Türk Bayrağı Siyaset Enhoş'tan 20 bin Türk Bayrağı

MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Raşit Doğan Enhoş, 12 Haziran genel seçimleri öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.


40 bin seçmen buharlaştı Siyaset 40 bin seçmen buharlaştı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, merkezdeki ilçe başkanlarıyla birlikte yaptığı basın açıklamasında Antalya’da yaklaşık 40 bin seçmenin kaydının silindiğini yani buharlaştığına dikkat çekti ve bu silinme işlemlerinin CHP’nin çok oy aldığı bölgeden yapılmasının çok manalı olduğunu dile getirdi.


Refüjlerde Modernize Çalışması Kumluca Refüjlerde Modernize Çalışması

Kumluca İlçesi’nde, kent merkezinde bulunan refüjlerdeki, yıpranmış eski demir çitler sökülerek yerine yenisi yapılıyor.


BEYOĞLU ŞİİR GÜNLERİ.. Kültür/Sanat BEYOĞLU ŞİİR GÜNLERİ..

İstanbul,Beyoğlu'nda gerçekleştirilen Beyoğlu Şiir Günleri etkinliklerine bir yenisi daha eklendi.


Şiir Şarkı ve Türkü Dostları../ Kültür/Sanat Şiir Şarkı ve Türkü Dostları../

Kızılay Şiir Akşamları kapsamında, faliyetlerinden söz ettiğimiz Şair Murat Duman ile Yanık Ahmet Şahinoğlu tarafından tertiplenen Sizlerden Size Şiir Dinletisi, 25 mart 2011 günü 19.30 - 23.00 saatleri arasında gerçekleştirildi.


ŞEBİNGÜLÜ FİDANI ile ADANA TANITIMI Kültür/Sanat ŞEBİNGÜLÜ FİDANI ile ADANA TANITIMI

Türkiye genelinde duyarlılıkla uygulanması istenilen Ağaçlandırma Seferberliği etkinliklerine ''Toprağa Bir Şebingülü Fidanı Dik Türkiye Çöl olmasın-Hikmet Okuyar'' özdeyişiyle ve Türkiye Sevdası ile yapılan çağrıya Adana İlhan Atış Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinden de olumlu ve uygulamalı destek geldi.


Aydın, seçim çalışmalarını anlattı Siyaset Aydın, seçim çalışmalarını anlattı

AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Mehmet Aydın, Antalya’da çözülmesi gereken sorunları ve projelerini değerlendirdi. Organik tarım güçlendirilecek


Has Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatı istifa etti Siyaset Has Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatı istifa etti

Halkın Sesi Partisi (Has Parti) Muratpaşa İlçe Başkanı Mehmet Gökşen, İlçe Başkan Yardımcıları Veysel Yaşar, Şaban Erdoğan, Onur Sapmaz, Turgut Erdem Alay, Muhammed Musab Ayvacı, Hasan Hulki Özkök, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Akdere, Cenk Özel ve Metin Kırışık’ın görevlerinden istifa ettikleri öğrenildi.


Antalya’ya AK yatırım Siyaset Antalya’ya AK yatırım

Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı İbrahim Türkiş Antalya’nın AK Parti ile yatırımda devrim yaşadığını söyledi.


Büyükşehir’den yönlendirme levhalarında bir ilk Güncel Büyükşehir’den yönlendirme levhalarında bir ilk

Antalya Büyükşehir Belediyesi plastik malzeme kullanılarak üretilen trafik işaret ve yönlendirme levhalarını kavşaklara yerleştirmeye başladı. Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan levhalar, 85 kavşakta uygulanacak.


Şampiyonluğunu ilan etti Kumluca Şampiyonluğunu ilan etti

Kumluca Belediyespor, bitime 3 hafta kala; şampiyonluğunu ilan etti


“Antalya’daki şahlanışımızın lokomotifi Kepez olacak” Siyaset “Antalya’daki şahlanışımızın lokomotifi Kepez olacak”

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, AK Parti Kepez İlçe Başkanlığı tarafından Ring Otelde düzenlenen kahvaltı programında mahalle başkanları ile bir araya geldi.


Kemer’in onuru, GATAB’ın gururu Kemer Kemer’in onuru, GATAB’ın gururu

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşeltme Birliği (GATAB) sponsorluğunda katılınan fuarlar devam ediyor. Fuar alanlarında kurulanı Kemer standlarında gerçekleştirdiği başarılı tanıtımlarından dolayı GATAB “En iyi grup ödülüne” layık görüldü


Tütüncü’den sevindiren ziyaret Güncel Tütüncü’den sevindiren ziyaret

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilkokul öğretmeni Musa Onuk’u evinde ziyaret etti. Öğretmeni ile eski günleri yad eden Tütüncü, tüm öğretmenlerini çok sevdiğini fakat ilkokul öğretmeni Onuk’a ayrı bir sevgisi olduğunu vurguladı.


Kepez, Play-Off ilk maçını kazandı Spor Kepez, Play-Off ilk maçını kazandı

Türkiye Basketbol İkinci Ligi (TB2L) play-off ilk turunda Kepez Belediyespor ilk maçta Final Gençlik’i 78-77 yendi. Maçın rövanşı 30 Mart Çarşamba günü Bursa’da oynanacak.


Muratpaşa Belediyesi Ermenek Spor Kompleksi açıldı Güncel Muratpaşa Belediyesi Ermenek Spor Kompleksi açıldı

Muratpaşa Belediyesi, Ermenek Mahallesi’ne ortak yaşam alanı niteliğinde içinde birer adet basketbol ve futbol sahasının da bulunduğu, 7 bin metrekarelik yeşil alan kazandırdı.


Esma Civcir’den Poitiers Sergisi Kültür/Sanat Esma Civcir’den Poitiers Sergisi

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlisi Esma Civcir, Poitiers Üniversitesi Rektörü’nün daveti üzerine, 15–30 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Poitiers şehrinde Poitiers Üniversitesi Bibliotheque-Galerisi’nde sergi gerçekleştirdi.


Başkan Böcek'ten kan bağışı kampanyasına davet Güncel Başkan Böcek'ten kan bağışı kampanyasına davet

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 29 Mart Salı Günü düzenleyecekleri Kan Bağış Kampanyasına Antalyalıları davet etti


TMS Mutfak Sanatları ile AÜ’den Dev İşbirliği Güncel TMS Mutfak Sanatları ile AÜ’den Dev İşbirliği

Akdeniz Bölgesi'nde; Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı uluslararası standartlarda eğitim veren ilk ve tek özel mesleki eğitim kursu TMS Mutfak Sanatları Türkiye ile Akdeniz Üniversitesi işbirliği sonucu açılacak Aşçı ve Pastacı Yardımcısı ve Yiyecek İçecek İşletmeciliği Programları Nisan ayında başlıyor…


West Side Story son kez sahnede Kültür/Sanat West Side Story son kez sahnede

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin kapalı gişe oynayan eseri Broadway’in ünlü müzikali bu sezon son temsil ile izleyiciyle buluşuyor. 2 Nisan Cumartesi günü saat 20:00’da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek son temsilin biletleri ise tükenmek üzere.


Duraliler’e sıcak asfalt Güncel Duraliler’e sıcak asfalt

Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi’nde toplu ulaşım araçlarının kullandığı 2,5 kilometrelik yolu asfaltlıyor.


Turkcell gücü artık Almanya’da Ekonomi/Turizm Turkcell gücü artık Almanya’da

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, yüzde 100 kendi iştiraki olan Turkcell Europe ile bugün Almanya operasyonunun başladığını açıkladı.


Büyükşehir’in altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor Güncel Büyükşehir’in altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) 26 Mart-01 Nisan tarihleri arasında Avni Tolunay Caddesi’nin Narenciye Caddesi kesişiminin kuzey bölümünü altyapı çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatacak.


AK Parti’den yaşlılara ziyaret Siyaset AK Parti’den yaşlılara ziyaret

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, İl Sosyal İşler Başkanı Hatice Sütçü, Kadın Kolları İl Başkanı Av.Nezihe Yoldan Tezcan ve yönetim kurulu üyeleri 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaşlıları evlerinde ziyaret etti.


Oral ve Aksoy esnaf ziyaretinde Siyaset Oral ve Aksoy esnaf ziyaretinde

MHP Antalya Milletvekili aday adayları Murat Gökhan Oral ve Mustafa Aksoy esnafları ziyaret ederek MHP’nin seçim beyannamesini anlattılar


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68348 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...