Cuma, 23 Ağustos 2019
Muratpaşa Yaz Spor Merkezleri açılıyor Spor Muratpaşa Yaz Spor Merkezleri açılıyor

Muratpaşa Belediyesi Yaz Spor Merkezleri bu yıl, hentbol, basketbol, cimnastik, futbol, yelken, taekwando ve tenis olmak üzere 7 branşta açılıyor.


Samani domates seralarını gezdi Siyaset Samani domates seralarını gezdi

Günün büyük bir kısmını seçim çalışmalarına ayıran AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Hüseyin Samani, dur durak bilmiyor. Yeşilova mahallesinde toplantı öncesi domates seralarını gezen Samani, “Bir anlayış her iktidara geldiğinde kötü yönetiyorsa bunu bir daha deneme gerek var mı? Onların kadrolarında da profesörler var. Ancak onlarda bilgileri uygulayacak irade ve samimiyet yok” dedi.


Çavuşoğlu Kemerlilerle bir araya geldi Kemer Çavuşoğlu Kemerlilerle bir araya geldi

Ak Parti döneminde köylere yapılan hizmetlerden bahseden AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu; “Hizmetlerimiz ortada, bundan dolayı çok şükür bizim sizin önünüze çıkacak yüzümüz her zaman var” dedi.


AK partili adaylar mahalle toplantısında Siyaset AK partili adaylar mahalle toplantısında

AK Parti Milletvekili Adayı Gökçen Enç, Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi üzerinde bulunan esnafı tek tek ziyaret ederek, mahalle toplantılarına katıldı.


Crystal Otelleri'ne AB kalite ödülü Güncel Crystal Otelleri'ne AB kalite ödülü

Tüketici Akademisi tarafından çeşitli üniversitelerin görüşleri alınarak gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre kalite ve inovasyon uygulamalarında AB normlarını uygulayarak örnek teşkil eden markalara ödül vermek amacıyla düzenlenen 3. Uluslararası AB Kalite Zirvesi Ödülleri, İstanbul Çırağan Sarayı’ nda gerçekleştirildi.


Kemal Çelik’e dur durak yok Gazipaşa Kemal Çelik’e dur durak yok

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Kemal Çelik gece gündüz seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.


Adidas tutkusu tüm Antalya’yı sardı Güncel Adidas tutkusu tüm Antalya’yı sardı

Anka Spor’un yatırımcısı olduğu, yeni açılan adidas Antalya Mağazası sayesinde Antalyalı adidas tutkunları ile birlikte yerli ve yabancı ziyaretçiler de, en yeni adidas koleksiyonları ve sezon ürünlerine, yepyeni bir adidas mağazasında ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor.


Çavuşoğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor Manavgat Çavuşoğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor

AKPM Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, İbradı, Akseki ve Manavgat’ta seçim çalışmalarında bulundu.


Bir ödül de Rektör Prof. Dr. Kurtcephe’den Güncel Bir ödül de Rektör Prof. Dr. Kurtcephe’den

Sahnelediği ‘Elif Ana’ adlı tragedya oyunu ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Gösteri Sanatları Merkezi tarafından 9.’su düzenlenen ‘Üniversitelerarası 9. İstanbul Tiyatro Festivali’nde Jüri Özel Ödülü’nü alan; bünyesinde akademisyen, idari birim çalışanları ve öğrencilerin yer aldığı Personel Tiyatrosu’na bir ödül de Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe’den geldi.


“Hopa Halkı Yalnız Değildir” Siyaset “Hopa Halkı Yalnız Değildir”

Antalya’da Hopa Halkına ve Hopa Halkı İle Dayanışma İçinde Olanlara yönelik yapılan baskı ve gözaltıları protesto etmek amacıyla bir oturma eylemi yapıldı.


Baraj ve Habibler’e kat artışı Güncel Baraj ve Habibler’e kat artışı

Kepez Belediye Meclisi’nde, Habibler ve Baraj mahallelerinin bir kısmına kat artışı getiren binlik uygulama imar planı tadilatı, oy birliği ile kabul edildi.


Kaplan; “Esnaf kan ağlıyor” Siyaset Kaplan; “Esnaf kan ağlıyor”

Demokrat Parti Milletvekili adayları Kepez bölgesinde esnafları tek tek gezerek sorun dinledi. Demokrat Parti Kepez İlçe Başkanı Bülent Kaplan ve yönetimi, Milletvekili adayları Süleyman Sarıkaya ve Dr. Bülent Tütüncü ile Kepez Kadın kolları ve gençlik kolları Kepez bölgesinde esnaf ziyareti yaptı.


AESOB kalitesini 3 belgeyle kanıtladı Güncel AESOB kalitesini 3 belgeyle kanıtladı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve iş güvenliği konusunda üç kalite belgesi alarak, bu belgelere sahip Türkiye’deki tek oda ve birlik oldu.


UFTP üyeleri Güneş Ev’de buluştu Güncel UFTP üyeleri Güneş Ev’de buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin de üyesi olduğu Ulusal Fotovoltaik Teknoloji Platformu (UFTP) Güneş Ev Ekolojik Eğitim Merkezi’nde toplandı. Başkan Akaydın, “Güneş enerjisinden elektrik üretebilen bir Türkiye’de yaşamayı hayal ediyorum” dedi


İrbeç’ten bayanlara büyük incelik Alanya İrbeç’ten bayanlara büyük incelik

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, MHP Alanya İlçe Teşkilatı ile birlikte Alanya’da vatandaşlarla buluştu.


Şelalede piknik Güncel Şelalede piknik

Envar Koleji öğrencileri ile öğretmenleri, yılsonu stresini atmak için Kurşunlu Şelalesi’nde piknik yaptı.


“Yavuz Hırsız” AKP’nin çifte standardı Siyaset “Yavuz Hırsız” AKP’nin çifte standardı

CHP İl Başkanı Özer Ülken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ nun katılımı ile 9 Haziran Perşembe günü saat 17:00’de Kepez Karatay Lisesi (Kepez Arena Spor Salonu) yanında yapılacak olan miting ile ilgili duyuru afişlerine bile AKP’nin tahammül edemediğini söyledi.


Tütüncü’den Yörüklere park Güncel Tütüncü’den Yörüklere park

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yörüklere verdiği park sözünü tuttu. Barış Mahallesi’nde Yörük kültürünün yaşatılacağı parkın yapımına başladı.


MHP, Diyarbakır mitingini il binasından takip etti Siyaset MHP, Diyarbakır mitingini il binasından takip etti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Diyarbakır Mitingi’ni MHP Antalya İl Teşkilatı, bir arada takip etti.


ANSAN’da “10. Akdeniz Şiir Günleri” Kültür/Sanat ANSAN’da “10. Akdeniz Şiir Günleri”

Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN) tarafından düzenlenen Şiir Günleri 03-04 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirildi Geleneksel hale getirilen Şiir Günleri' bu yıl da sürdü.


Samani: “Hoca verdiği sözleri tutsun” Siyaset Samani: “Hoca verdiği sözleri tutsun”

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Hüseyin Samani, CHP liderinin, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’a hemen bir talimat vererek, ‘Yerel seçimler öncesi verdiğin sözleri yerine getir!’ diyebilmeli” dedi.


Dünya Çevre Günü’nde sporculardan Falez temizliği Güncel Dünya Çevre Günü’nde sporculardan Falez temizliği

Dünya Çevre Günü etkinliklerini, bilinçlendirme ve geri dönüşüme katkı temasıyla gerçekleştiren Muratpaşa Belediyesi, Falez Parklarını genç sporcuların katılımıyla temizledi.


İrbeç; “Pazar esnafı dertli” Siyaset İrbeç; “Pazar esnafı dertli”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Muratpaşa İlçesi’nde birçok programa katılan İrbeç, pazarcı esnafıyla da bir araya gelerek sorunlarını dinledi.


İngiliz ressamdan ‘Siyah Kalem Antalya’ sergisi Kültür/Sanat İngiliz ressamdan ‘Siyah Kalem Antalya’ sergisi

İrlanda asıllı İngiliz ressam ve sanat tarihçisi Mikail Duggan’ın çizimlerinden oluşan “Siyah Kalem Antalya” adlı sergi, Antalya Kent Müzesi’nin küratörlüğünde Karaalioğlu Parkı’nda açıldı.


“AK parti kadına önem veriyor” Siyaset “AK parti kadına önem veriyor”

AK Parti Milletvekili adayı Gökçen Enç Antalya’nın çeşitli ilçelerinde düzenlenen etkinliklere katıldı.


Tütüncü mezunları şiirle uğurladı Güncel Tütüncü mezunları şiirle uğurladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birçok kez ziyaret ettiği, bahçesinin fiziki sorunlarını çözdüğü Kepez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin, 8. dönem mezunlarının diploma sevincini de paylaştı


“Sanayi esnafımız siftahsız dükkan kapatıyor” Serik “Sanayi esnafımız siftahsız dükkan kapatıyor”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik; Serik sanayi esnafının sıkıntılarını dinledi.


Avrupa’nın en prestijli ödülü Aygaz’ın Avrupa’nın en prestijli ödülü Aygaz’ın

Aygaz’ın iklim değişikliğine dikkat çekerek, toplumda farkındalık yaratmayı amaçlayan, “Yarın Hava Nasıl Olacak?” projesi Avrupa’nın en önemli iletişim ödülüne layık görüldü. Aygaz, 700 projenin yarıştığı CIPR (Chartered Institute of Public Relations) Mükemmellik Ödülleri’nde “Kurumsal Sorumluluk” kategorisinde büyük ödülü aldı.


Yörük Göçü Varsak’ta hayat buluyor Güncel Yörük Göçü Varsak’ta hayat buluyor

Yörükler Derneği Gençlik Kolları üyeleriyle Kent Ormanı Yörük Çadırı’nda buluşan Başkan Tütüncü, gelecek yıl Varsak’ta Yörük yürüyüşü düzenleyeceklerinin müjdesini verdi.


Kemal Çelik Serik esnafıyla buluştu Serik Kemal Çelik Serik esnafıyla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya milletvekili Adayı Kemal Çelik; Serik’te esnafı ziyaret etti. MHP Serik İlçe Başkanı Mehmet Cüneyt Güzel ile birlikte esnafın sıkıntılarını dinleyen MHP Antalya milletvekili Adayı Kemal Çelik’e esnaf Başbuğ Alparslan Türkeş’in tablosunu hediye etti.


Sistit ihmale gelmez Sağlık/Kadın Sistit ihmale gelmez

İdrar yolları ve üreme sisteminde en sık görülen hastalıklardan biri olan sistit genellikle 20-40 yaş arasında ve menepoz sonrasındaki kadınlarda sık görülüyor.


AKEV Bilim Şenliği’nde Güncel AKEV Bilim Şenliği’nde

Özel AKEV İlköğretim Okulu’nda düzenlenen Bilim Şenliği’nde öğrencilerin yaratıcı ve tasarım harikası projeleri görücüye çıktı.


Enç: “Bizim yaptıklarımızı onlar hayal dahi edemezler” Siyaset Enç: “Bizim yaptıklarımızı onlar hayal dahi edemezler”

AK Parti Milletvekili Adayı Gökçen Enç, Işıklar Caddesi’nde bulunan esnafı ziyaret ederek, Güvenlik Mahallesinde düzenlenen toplantıya katıldı.


“Milletimiz çalışanı ve dürüst olanı görüyor” Siyaset “Milletimiz çalışanı ve dürüst olanı görüyor”

AK Parti Milletvekili adayı Ahmet Şahin, Kapalı Cumartesi Semt Pazarı esnafını ziyaret etti.


CHP Muratpaşa bina görevlilerini topladı Siyaset CHP Muratpaşa bina görevlilerini topladı

CHP Muratpaşa Örgütü 12 Haziran Milletvekili seçimlerinde 66 binada görev yapacak olan 211 bina sorumlusu ile Antalya Düğün salonunda toplantı yaptı.


“Dünyayı erkekler, erkekleri de kadınlar yönetir” Siyaset “Dünyayı erkekler, erkekleri de kadınlar yönetir”

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Menderes Türel’in seçim kampanyasında, farklı bir gün yaşandı.


Kemer’de Almanya Türkiye Dostluk yemeği Kemer Kemer’de Almanya Türkiye Dostluk yemeği

Federal Almanya Cumhuriyeti Büyükelçisi,Dr. Eckart Cuntz Kemer Belediyesinin davetlisi olarak " Türk Turizminde Türkiye- Almanya İlişkileri ve yapılabilecek çalışmalar " konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere Kemer'e geldi.


“Gemicikleriniz yoksa ticaret yapmak yürek ister” Siyaset “Gemicikleriniz yoksa ticaret yapmak yürek ister”

Meltem Mahallesinde bir işyerinin açılışını gerçekleştiren DSP İl Başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu,“bu dönemde iş yeri açmak, ticaret yapmak yürek ister. Eğer gemicikleriniz yoksa sakın ticarete falan soyunmayın.” dedi.


Balık tutmayı öğrendiler Kemer Balık tutmayı öğrendiler

Kemer'de doğanın tüm güzelliklerinin titizlikle korunduğu ve her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Ulupınar'da bulunan Botanik Restaurant'ta turistlerin balık tutma keyfi devam ediyor.


TÜROFED-KITOB işbirliği start aldı Güncel TÜROFED-KITOB işbirliği start aldı

Türkiye Otelciler Federasyonu(TÜROFED) ile Kıbrıs Türk Otelciler Birliği (KITOB) arasında, Turizm Ağırlama Sektörü Alanında İşbirliği Mutabakat Zaptı 3 Haziran 2011 Cuma günü Lefkoşa’da imzalandı. Mutabakatta taraflar arasındaki ana ilke “karşılıklı bilgi, beceri, tecrübe ve imkânlardan, azami derecede yararlanmak” olarak belirlendi.


Samani: “Halep ordaysa arşın Türkiye yollarında” Finike Samani: “Halep ordaysa arşın Türkiye yollarında”

Seçim çalışması kapsamında ilçe mitinglerine devam eden AK Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Samani, seçim kampanyasında her parti bir dönemlik program yaparken AK Parti’nin 2023 hedefi belirlediğini söyledi.


Miniklerin Kum Heykel gezisi Güncel Miniklerin Kum Heykel gezisi

Kum Heykel Festivali’ni gezen Kelebek Yuvam minikleri, Hollywood kahramanlarının kumdan heykellerini görmenin keyfini yaşadı.


JCI yöneticilerinden Vali Altıparmak’a ziyaret Güncel JCI yöneticilerinden Vali Altıparmak’a ziyaret

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Antalya Şube Başkanı Sevgi Kunut Açan ile yönetim kurulu üyeleri Vali Altıparmak’ı makamında ziyaret ettiler.


Kepez sanayiyi güzelleştiriyor Güncel Kepez sanayiyi güzelleştiriyor

Kepez Belediyesi, Akdeniz Sanayi Sitesi ve Yeşil Antalya Sanayi Sitesi’ne ulaşımı sağlayan 75. Yıl Caddesi’nde yeşil alan düzenlemesi yapacak.


Asenalar ilgiden memnun Alanya Asenalar ilgiden memnun

MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Burcu Kasapoğlu, ilçe merkezinde vatandaşlardan yoğun ilgi gördüklerini belirterek, “Gördüğümüz ilgi İnşallah 12 Haziran’da sandıklara da yansıyacak” dedi.


Bölgesel kalkınma için ortak çalışma Güncel Bölgesel kalkınma için ortak çalışma

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi(MFİB), Antalya, Burdur ve Isparta’yı içeren bölgeye yönelik proje üretme kapasitesini artırma ve bilgilendirme konularında ortak çalışma yapacak.


Tütüncü’ye teşekkür plaketi Güncel Tütüncü’ye teşekkür plaketi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, yaptığı hizmetler ve çalışmalarından ötürü Tütüncü’ye plaket takdim etti.


Batı Akdeniz havacılıkta merkez oluyor Güncel Batı Akdeniz havacılıkta merkez oluyor

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin, Burdur ve Isparta’nın ortak havaalanı Süleyman Demirel Havalimanı’nda (SDH) ‘Hususi pilot’ ve ‘Havayolu Nakliye Pilotu’ yetiştirilen ER-AH Uçuş Okulu’nun Genel Müdürü M. Erdoğan Cabıoğlu ile biraraya geldi.


ADDK'dan kaya tırmanışı Güncel ADDK'dan kaya tırmanışı

ADDK Akdeniz Dağcılık ve Doğa sporları Kulübünün 03-04-05 Haziran 2011 tarihlerinde kamplı kaya tırmanış faaliyetine 15 sporcu katıldı.


Norveç Deniz Ürünleri, Antalyalı şeflere tanıtıldı Güncel Norveç Deniz Ürünleri, Antalyalı şeflere tanıtıldı

Norveç deniz ürünlerini tanıtmak amacıyla; 6 Mayıs’ta Ankara’da gerçekleşen eğitim seminerinin ikincisi, 4-5 Haziran’da Antalya’da düzenlendi.


Antalya yeniden keşfediliyor Güncel Antalya yeniden keşfediliyor

Akdeniz Üniversitesi Sualtı Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü’nün çalışmaları ile Antalya yeniden keşfediliyor.


STDM’den huzurevi ziyareti Güncel STDM’den huzurevi ziyareti

Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi (STDM) üyeleri çeşitli kurumları ziyaretlerine devam ederek halkın dertleri ve sorunları ile gerek yerinde gerekse yüz yüze konuşarak çözümler getirmeye devam ediyor. En büyük yatırımın insana olduğu ilkesinden hareketle huzurevini ziyaret ettiler.


Birey’de mezuniyet mutluluğu Güncel Birey’de mezuniyet mutluluğu

Özel dershanecilikte Antalya’da bir marka haline gelen Birey Dershanesi yine bir ilke imza attı. Bu yıl ilk kez açılan Açıköğretim Bölümü ilk mezunlarını verdi


Gazipaşa Ülkü Ocakları’nda Bayrak değişimi yapıldı Gazipaşa Gazipaşa Ülkü Ocakları’nda Bayrak değişimi yapıldı

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Lokman Kaya ve İl Ocak Yöneticileri ile çok sayıda Ülkücünün katılımıyla Gazipaşa Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı’nda devir teslim töreni düzenlendi.


Yıldız: “Vebale ortak olmayın” Siyaset Yıldız: “Vebale ortak olmayın”

MHP Antalya Milletvekili Adayı Hüseyin Yıldız, MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte sanayi esnafından destek istedi.


Reklam yarışında AK Parti atağa kalktı Reklam yarışında AK Parti atağa kalktı

Genel seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerin medyadaki reklam kampanyaları da tavan yaptı.


Zeytinliğe Konyaaltı Belediyesi de ortak oldu Ekonomi/Turizm Zeytinliğe Konyaaltı Belediyesi de ortak oldu

Konyaaltı Belediyesi, Antalya’nın yeşil dokusu Vakıf Zeytinliği’ne yüzde 10 hisse ile ortak oldu.


Dede, torununa böbreğini bağışladı Güncel Dede, torununa böbreğini bağışladı

Medical Park Antalya Hasatne Kompleksi Organ Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alper Demirbaş ve ekibi tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla 78 yaşındaki Ahmet Kirman'ın böbreği, 25 yaşındaki torunu Özgür Kirman'a nakledildi.


Teknoloji/Bilim/İnternet "DSÖ'nün açıklaması paranoyaya dönüşmemeli"

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Biyofizik Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tunaya Kalkan IARC Raporu’nun ardından konuyu değerlendirdi.


“Türkiye ve Antalya için MHP’de birleşiyoruz” Siyaset “Türkiye ve Antalya için MHP’de birleşiyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik’inde katıldığı Belek Zeugma Otelde ‘Türkiye ve Antalya için MHP’de birleşiyoruz’ yemeği düzenlendi.


Erdoğan: Siyaset Erdoğan: "Tütüncü oto yol gibi yollar açtı"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TRT 1’deki “Seçim Özel programında, “Bizim belediye başkanımız, Kepez’de, oto yol gibi yeni yollar açtı.” sözleri ile Başkan Hakan Tütüncü’nün hizmetlerini övdü.


Kemal Çelik; pazarcılarla buluştu Siyaset Kemal Çelik; pazarcılarla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik; Antalya Semt Pazarcıları Odası Başkanı İsmail Öz’ü makamında ziyaret ederek birlikte öğle yemeğinde bir araya geldi.


Artık piknik zamanı Güncel Artık piknik zamanı

Ders yılının bitimine az süre kala öğrenciler havanın düzelmesini de fırsat bilerek piknik alanlarını doldurmaya başladı.


Kepez’li oyuncular U15 Türkiye Şampiyonası’nda Spor Kepez’li oyuncular U15 Türkiye Şampiyonası’nda

Bölgesel Gençlik Geliştirme Ligi (BGGL) Finallerine katılmaya hak kazanan Kepez Belediyespor Kulübü U15 Futbol Takımı, 6 Haziran Pazartesi günü Belediye Vanspor ile karşılaşmak üzere İstanbul’a gidiyor.


Yeşilbağ mahallesi Çelik’e dert yandı Siyaset Yeşilbağ mahallesi Çelik’e dert yandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik; Muratpaşa Belediyesi sınırları içerisinde bulunan Yeşilbağ mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.


Bakan Gönül, kent ormanına hayran kaldı Siyaset Bakan Gönül, kent ormanına hayran kaldı

Antalya’daki hemşehri derneklerinin düzenlediği bahar şenliklerine konuk olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birlik ve beraberlik mesajı verdi.


Demre "Çiftçi, Ak parti iktidarını istiyor"

Demre ve Kumluca ilçelerini ziyaret eden AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Hüseyin Samani, ilçelerde büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


Şampiyon İmar ve Şehircilik Müdürlüğü oldu Spor Şampiyon İmar ve Şehircilik Müdürlüğü oldu

Kepez Belediyesi’nin Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda, sahada erkekler mücadele etti; kupaları kadınlar aldı.


“Ankara’ın değil, Antalya’nın milletvekili olacağım” Siyaset “Ankara’ın değil, Antalya’nın milletvekili olacağım”

AK Parti Milletvekili Adayı Gökçen Enç, Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Barçın ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, seçim çalışmaları kapsamında Muratpaşa ilçesine bağlı Çağlayan Mahalle’sinde esnafı ziyaret etti.


“Halkın tercihi ne yönde ise bunu hazmedeceksiniz” Elmalı “Halkın tercihi ne yönde ise bunu hazmedeceksiniz”

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, “Demokrasi var diyorsan halkını hor görmeyeceksin. Benim oyum köydeki çobanın oyu ile aynı olamaz demeyeceksin. Halkın tercihi ne yönde ise bunu hazmedeceksin” dedi.


Nazım Hikmet anıldı Güncel Nazım Hikmet anıldı

Usta Şair Nazım Hikmet, ölüm yıldönümünde Antalya’da Cumhuriyet Gazetesi ve Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen bir etkinlikle anıldı.


Vali Altıparmak Cumhuriyet Gazetesi Antalya Bürosunu ziyaret etti Güncel Vali Altıparmak Cumhuriyet Gazetesi Antalya Bürosunu ziyaret etti

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ile Antalya’da günlük olarak yayınlanan bölge ekinin ikinci yıldönümü nedeniyle Cumhuriyet Gazetesinin Antalya bürosunu ziyaret ederek, gazetenin Antalya temsilcisi Ahmet Oruçoğlu’nu kutladı.


IC Airport Yöneticilerinden Altıparmak’a ziyaret Güncel IC Airport Yöneticilerinden Altıparmak’a ziyaret

IC Airport Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Döngel ve Güvenlik Koordinatörü Natık Canca ile yabancı ortakları Vali Altıparmak’ı makamında ziyaret ettiler.


“Seçime kadar değil, mezara kadar” Demre “Seçime kadar değil, mezara kadar”

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Menderes Türel, seçim çalışmaları sırasında yaptığı konuşmalarda, muhalefet parti adaylarının seçim vaatlerini eleştirerek, ‘’Bunların vatandaşla beraberliği seçime kadar, AK Parti’nin beraberliği ise, mezara kadar’’ dedi.


İrbeç’ten Kumluca esnafına ziyaret Kumluca İrbeç’ten Kumluca esnafına ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, MHP Kumluca İlçe Başkanı Hacer Özer ve partililer Kumluca’da esnaf ziyaretinde bulundular.


Muhteşem gece Güncel Muhteşem gece

Cumhuriyet Gazetesi'nin bölge eki olarak iki yıl önce yayın hayatına başlayan Cumhuriyet Akdeniz, üçüncü yılına Dedeman Otel'de düzenlenen kokteyl ile girdi. Kokteyle medya, sanat, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı.


İnci Tiyatrosu sokakta Kültür/Sanat İnci Tiyatrosu sokakta

Antalya İnci Tiyatrosu TEMKA Sanat Yapım işbirliği ile sürdürdüğü tiyatroyu sokağa taşıdı. İnci Tiyatrosu ekibi, Antalya Muratpaşa Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen ‘Engel’sizsiniz’ adlı oyunu Aydın Kanza Parkı’nda sahneleyecek


Cihat Şener başarıya giden yolu anlattı Güncel Cihat Şener başarıya giden yolu anlattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, televizyon programı ‘Hayatımız Sınav’ ile üniversite adayı öğrencilerin en fazla takip ettiği eğitimcilerden Cihat Şener’i, LGS Sınavı öncesi gençlerle buluşturdu.


Türel’in facebook grubuna saldırı Güncel Türel’in facebook grubuna saldırı

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Menderes Türel’in Facebook grubuna saldırılar başladı.Türel’in Facebook grubu dün, hacklenmek suretiyle saldırıya uğradı. Türel’in Facebook sitesine, bir başka siyasi partinin tanıtım videoları ve reklamları konmak suretiyle çökertilmek istendi.


Muratpaşa Belediyesi’nden tiyatrolu çevre eğitimi Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden tiyatrolu çevre eğitimi

Muratpaşa Belediyesi’nce gerçekleştirilen 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında ilköğretim öğrencileri, geri dönüşüm temalı tiyatro oyununu ilgiyle izledi.


Perakendenin kalbi Akdeniz’de attı Güncel Perakendenin kalbi Akdeniz’de attı

Yerel zincirler, tedarikçiler ve üreticilerin yakın çalışmasının önemine dikkat çeken Akdeniz Perakendecilik Konferansı’ Antalya’da gerçekleşti.


PAGEV girişimci gençlere destek oluyor PAGEV girişimci gençlere destek oluyor

Gençlerin yaratıcı düşünceleriyle farkını ortaya koyacağı ve yarışacağı bir platform oluşturmak amacıyla yola çıkan İzmir Işıkkent Eğitim Kampüsü, bu sene Genç Girişimciler İzmir Buluşması - ‘Akıl Fikir Kampı’nın dördüncüsünü gerçekleştirdi.


Uzak olanlar yakınlaşıyor Siyaset Uzak olanlar yakınlaşıyor

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret eden AKPM Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu “Git gel Konya 6 saat” sözünün yakın bir zamanda tarihe karışacağını söyledi.


Gebizli Lisesi’nde mezuniyet sevinci Güncel Gebizli Lisesi’nde mezuniyet sevinci

Hacı Dudu Mehmet Gebizli Lisesi mezuniyet balosu Öğretmenevi havuz başında düzenlendi.


Silahtaroğlu’na Onur Ödülü Güncel Silahtaroğlu’na Onur Ödülü

1980 yılından bu yana Türk turizm sektöründe başarılı yatırımlarıyla Türk ekonomisine büyük katma değer kazandıran LykiaGroup’un Yönetim Kurulu Başkanı duayen turizmci Burhan Silahtaroğlu, Turizm Oscarları ‘Onur Ödülü’ne değer görüldü.


Güneşi gördüler Güncel Güneşi gördüler

Uzayı anlama duygusu hayat boyu sürse de evreni en çok merak edenler küçükler… TED Antalya Koleji’nin Anasınıfı öğrencileri bu meraklarını teleskop başında bir ölçüde giderdiler.


Başkan Akaydın Güneş Park Projesi’ni tanıttı Güncel Başkan Akaydın Güneş Park Projesi’ni tanıttı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, yeni güneş enerji projesi “Güneş Park”ı tanıttı. Akaydın “Amacım güneş tarlaları kurarak, güneş parkları açarak, güneşten nasıl enerji elde edildiğini Antalya ve Türkiye’ye göstermek” dedi.


Büyükelçi'den Vali Altıparmak'a veda ziyareti Güncel Büyükelçi'den Vali Altıparmak'a veda ziyareti

Ülkemizdeki görev süresi sona eren Büyükelçi Kuntz’un Vali Altıparmak’ı veda ziyaretinde, Antalya’nın Almanya Konsolosu Frank Urbschat, Avrupa-Türkiye Turizm İş Konseyi Başkanı Hüseyin Baraner de yer aldı.


Polirobot Kartları tanıtıldı Güncel Polirobot Kartları tanıtıldı

Gelecek Eğitimle Gelecek (Polirobot Kartları) projesi kapanış töreni yapıldı.


“Türk Telekom’un telesekreter hizmeti tuzağına düşmeyin!” Güncel “Türk Telekom’un telesekreter hizmeti tuzağına düşmeyin!”

Türk Telekom’un telesekreter hizmetini değerlendiren Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi (STDM) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Çalışkan, “Türk Telekom’un telesekreter hizmeti tuzağına düşmeyin” dedi.


Medea Operası Türkiye’de ilk kez Aspendos ‘ta sahnelenecek Kültür/Sanat Medea Operası Türkiye’de ilk kez Aspendos ‘ta sahnelenecek

Yunan Mitolojisinin etkileyici efsanelerinden biri olan Medea , Türkiye’de ilk kez Aspendos Antik Tiyatrosu’nun büyülü atmosferinde sahnelenecek.


DSP’liler moral depoladılar Siyaset DSP’liler moral depoladılar

Demokratik Sol Parti Kepez İlçe örgütünün hazırladığı yemekli geceye katılım büyük oldu. Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Mustafa Vural, İl başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu, ilçe başkanları, milletvekili adayları ve çok sayıda partili yemekte bir araya gelerek seçim öncesi moral depoladılar.


Kemal Çelik otogarda taksicilerin sorunlarını dinledi Güncel Kemal Çelik otogarda taksicilerin sorunlarını dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik otogar içerisinde hizmet veren otogar taksi durağı kooperatifini ziyaret etti. Durak Başkanı Mehmet Doğan tarafından karşılanan MHP Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik; taksicilerin sorunlarını dinledi.


Sanatçılardan ATSO’ya teşekkür ziyareti Güncel Sanatçılardan ATSO’ya teşekkür ziyareti

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteğiyle artık geleneksel hale gelen 5. Antalya Uluslararası Plastik Sanatçılar Buluşması için Antalya’ya gelen yabancı sanatçılar, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak’ı ziyaret etti.


“Bugün Türkiye huzur ve istikrar ülkesidir” Siyaset “Bugün Türkiye huzur ve istikrar ülkesidir”

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti’nin iktidara gelmesiyle halkın özlem duyduğu istikrarın yeniden kazanıldığını belirtti.


Tütüncü Türk kültürünün yaşatılmasını takdir etti Güncel Tütüncü Türk kültürünün yaşatılmasını takdir etti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kız Teknik ve Olgunlaşma Enstitüsü’nün, geleneksel Türk giyim ve el sanatlarının yaşatılması ve geleceğe taşınması adına çok güzel işler yaptığını söyledi.


AK Partili adaylar esnaf ziyaretlerini sürdürüyor Siyaset AK Partili adaylar esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Milletvekili Adayı Gökçen Enç, Osman Akman ve İbrahim Türkiş Muratpaşa İlçe ve mahallelerinde esnafı ziyaret ederek, AK Parti Milletvekili Adayı Ahmet Şahin’in seçim ofisi açılışına katıldı.


Antalya Toptancı Hal, Hal-Ser’de tanıtıldı Güncel Antalya Toptancı Hal, Hal-Ser’de tanıtıldı

İstanbul’da yapılan 27’nci Dünya Haller Birliği Kongresi’ne katılan Antalya Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal Şube Müdürlüğü, Uluslararası Yaş Sebze Meyve Pazarı Üretim Girdileri, Paketleme, Lojistik, İhracat Hal Sergisi (HALSER) fuar organizasyonunda da stant açtı.


“Bizi Angus etine muhtaç ettiler” Alanya “Bizi Angus etine muhtaç ettiler”

Alanya’nın birçok köyünde de seçim çalışmalarını yürüten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Hüseyin Yıldız, Elikesik Köyü’nde seçim çalışmalarını sürdürdü.


Büyükşehir Basketbol Takımı Apaydın’la anlaştı Spor Büyükşehir Basketbol Takımı Apaydın’la anlaştı

Beko Basketbol Ligi’ni 8’inci sırada tamamlayarak play-off’a kalma başarısı gösteren Antalya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı baş antrenör olarak Serdar Apaydın’la anlaştı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...