Perşembe, 21 Mart 2019
Döşemealtı fuarda tanıtıldı Döşemealtı Döşemealtı fuarda tanıtıldı

Anfaş ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliği ile düzenlenen Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’nda Döşemealtı Belediyesi de yerini aldı.


Kepez fuarda hizmetlerini tanıtıyor Güncel Kepez fuarda hizmetlerini tanıtıyor

Kepez Belediyesi, bu yıl ikincisi düzenlenen ANFAŞ City Expo Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’nda, “Birlikte Başardık” sloganıyla 2 yılda yaptığı yatırımların tanıtımını yapıyor.


AK Partili Gençler kahvaltıda buluştu Siyaset AK Partili Gençler kahvaltıda buluştu

AK Parti Antalya Gençlik Kolları İl Başkanı Hıfzullah Şahbaz ve yönetim kurulu üyeleri Çakırlarda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.


Turizm sektörü yeni türk Ticaret Kanunu’na hazırlanıyor Güncel Turizm sektörü yeni türk Ticaret Kanunu’na hazırlanıyor

TÜROFED’in Garanti Bankası sponsorluğunda organize ettiği seminerler dizisinin ilki Antalya’da gerçekleştirildi


Bilinmeyen numaralar pazarında rekabet büyüyor Bilinmeyen numaralar pazarında rekabet büyüyor

MTM’nin, Türkiye’nin en çok izlenen 13 TV kanalını kapsayan reklam araştırmasına göre, bu yılın ilk çeyreğinde televizyon kanallarına en çok reklam veren üç marka, pazarda da kıyasıya bir rekabeti sürdüren GSM operatörleri oldu.


Küçükköy belediye başkanından davet Siyaset Küçükköy belediye başkanından davet

Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı’yı makamında ziyaret eden Küçükköy Belediye Başkanı Murat Yıldız ve beraberindeki belediye meclis üyeleri, 07 Mayıs 2011 Cumartesi günü Küçükköy Kasabasında yapılacak olan “Kavacık İçme Suyu ve 3. Küçükköy Beldesi Hıdrellez Şenlikleri “ne meclis üyelerini davet ettiler.


BAKA, Isparta Deri OSB’de Güncel BAKA, Isparta Deri OSB’de

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) uzmanları, Türkiye’de ayakkabı imalatında kullanılan deri astarının yüzde 70’ini karşılayan Isparta Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) incelemede bulundu.


Girişimci kadınlardan Akaydın’a ziyaret Güncel Girişimci kadınlardan Akaydın’a ziyaret

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Başkanı Taliha Salman ve Yönetim Kurulu üyeleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı ziyaret etti.


“6. Antalya Türk Müziği Günleri” Başlıyor Kültür/Sanat “6. Antalya Türk Müziği Günleri” Başlıyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl 6’ıncısı düzenlenen “Antalya Türk Müziği Günleri” 22 – 23 – 24 Nisan tarihlerinde ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda yapılacak.


Ünsal Mahallesi’nde çocuk oyunu sahnelendi Güncel Ünsal Mahallesi’nde çocuk oyunu sahnelendi

Büyükşehir Belediyesi Gezici Etkinlik Aracı’yla tiyatroyu halkın ayağına götürmeyi sürdürüyor


Yivli Minare Cumhuriyet Meydanı’yla bütünleşti Güncel Yivli Minare Cumhuriyet Meydanı’yla bütünleşti

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yivli Minare Külliyesi çevresinde yürütülen çevre düzenleme çalışmaları sona erdi.


Hentbolculardan, Evcilmen’e sürpriz doğum günü Güncel Hentbolculardan, Evcilmen’e sürpriz doğum günü

Challange Kupası’nda finale çıkma mücadelesi veren Muratpaşa Belediyesporlu hentbolcular, sürpriz bir ziyaretle Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen’in doğum gününü kutladı.


Obua ve Oda Müziği Çalıştayı Güncel Obua ve Oda Müziği Çalıştayı

Köln Müzik Yüksekokulu Öğr. Üyesi Obua Sanatçısı Prof. Christian SCHNEİDER 12 – 16 Nisan tarihleri arasında Obua ve Oda Müziği Çalıştayı ( Master Class) yapmak üzere Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı’nda genç sanatçılarla bir araya geldi.


Anaokulu öğrencilerinden futbolculara ziyaret Güncel Anaokulu öğrencilerinden futbolculara ziyaret

Amerikan Kültür Derneği Anaokulu öğrencileri, MedicalPark Antalyaspor Profesyonel Futbol Takımı’nı ziyaret etti. Minik öğrenciler, bir süre futbolcu ağabeyleriyle sohbet ettikten sonra Teknik Direktör Mehmet Özdilek’e çiçek hediye etti.


BAKA, Akdeniz Sanayi Sitesi buluşması Güncel BAKA, Akdeniz Sanayi Sitesi buluşması

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) ile Antalya’nın 3 bine yakın küçük ve orta ölçekli işletmeyi bünyesinde barındıran en önemli ekonomik yapılanmalarından biri olan Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi yöneticileri biraraya geldi.


Aksu belediyesi asfalt sezonunu açtı Aksu Aksu belediyesi asfalt sezonunu açtı

Aksu Belediyesi Fenişleri ekiplerince başlatılan asfalt çalışması Boztepe Mahallesinden start aldı. Yurtpınar, Pınarlı, Aksu ve bağlı köylerde geçtiğimiz yıl asfalt çalışmasını tamamlayan Aksu Belediyesi Fenişleri ekipleri, 2011 yılı içerisinde Boztepe, Kundu ve Çalkaya bölgelerinde asfalt çalışmasına başladı.


Kundu Turizm Yolu’nda kanalizasyon çalışması Güncel Kundu Turizm Yolu’nda kanalizasyon çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ASAT) kanalizasyon şebeke bağlantı çalışmaları nedeniyle Kundu Turizm Yolu 15 Nisan- 15 Mayıs tarihleri arasında etap etap trafiğe kapatılacak. Trafik UKOME tarafından belirlenen alternatif güzergahtan sağlanacak.


Dokuma Antalya’nın en güzel yerleşim yeri oluyor Güncel Dokuma Antalya’nın en güzel yerleşim yeri oluyor

Kepez Belediye Bakanı Hakan Tütüncü, eskiyen parkları yeniledikleri, çok amaçlı salon yapacakları Dokuma bölgesinin, doğalgaz kullanımı ile birlikte Antalya’nın en güzel yerleşim yeri haline geleceğini söyledi.


İndirimli günler başlıyor Güncel İndirimli günler başlıyor

AESOB tarafından hayata geçirilen ve farklı sektörlerden binlerce işletmede bir yıl boyunca indirim imkânı sunacak AESOB Kart kullanılmaya başlıyor.


Çaresizlik üzerinden AKP şov yaptı” Döşemealtı Çaresizlik üzerinden AKP şov yaptı”

MHP Döşemealtı İlçe Başkanı Kadir Gürcan, Başkan Yardımcısı Ahmet Çıra’nın istifasının perde arkasını açıkladı. Başkan Gürcan, “Arkadaşımızın işlerinin bozulması nedeniyle önce MHP İlçe teşkilatına istifasını verdi.


“Emret Komutanım” beğenildi Kültür/Sanat “Emret Komutanım” beğenildi

Antalya İnci Tiyatrosu’nun sahnelediği Türk Tiyatrosu Orta Oyunu Motiflerini taşıyan “Emret Komutanım” adlı iki perdelik komedi beğenildi


Bidonss Antalya bayisi açıldı Güncel Bidonss Antalya bayisi açıldı

Bidonss’un kurucusu Hayim Yuhay, Genel Müdürü Livyo Yuhay ile iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin katıldığı Antalya bölge bayisinin açılışı renkli görüntülere sahne oldu.


Ansan türküye doyurdu Kültür/Sanat Ansan türküye doyurdu

13 Nisan Cumartesi Günü, Antalya Sanatçılar Derneği Bahçesi’nde yoğun dinleyici kitlesiyle THM Korosu eşliğinde Solist Ayşegül Menlikli bir saati geçkin türküler okudu.


Kılıçaslan: Siyaset Kılıçaslan: "Yeni ve hakça bir düzen için Has Parti"

HAS Parti (Halkın Sesi Partisi) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3.bölge 1.sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Zeki Kılıçaslan ve Antalya 1.sıra milletvekili adayı Av. Ali Aktaş ile Alanya ilçe örgütünün toplantısına katıldı.


YÖRSİAD Erdoğan Kahya’yı konuk etti Güncel YÖRSİAD Erdoğan Kahya’yı konuk etti

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici İş Adamları Derneği )’ın aylık yemekli toplantısı sezona “Merhaba” diyen Porto Bello Hotel’de gerçekleştirildi.


Alman öğrenciler Antalya’da Güncel Alman öğrenciler Antalya’da

Avrupa’nın çeşitli ülkelerindeki okullarla öğrenci değişim programı uygulayan TED Antalya Koleji, bir süre önce uğurladığı bir grup konuğun ardından yeni bir grubu karşıladı.


tv8 Seçim Kervanı’nın Durağı Antalya Güncel tv8 Seçim Kervanı’nın Durağı Antalya

Edirne’den Ardahan’a, Sinop’tan Mersin’e tv8 Seçim Kervanı Tayfun Talipoğlu’yla yollara düşüyor…Türkiye sandıkta konuşmadan önce tv8 Seçim Kervanı’na konuşuyor


Hido NBA'de normal sezonun haber şampiyonu Spor Hido NBA'de normal sezonun haber şampiyonu

Dünyanın en çok ilgi gören liglerinden biri olan Amerikan Profesyonel Basbetbol Ligi (NBA) normal sezonu tamamlandı.


EMFO 30 Nisan’da gerçekleşecek Güncel EMFO 30 Nisan’da gerçekleşecek

Envar Matematik ve Fen Olimpiyatları (EMFO), elit bir bilim dalı ve tüm akademik branşların vazgeçilmez parçası olan matematik, fen ve teknolojileri alanındaki yarışa katkı sunmaya devam ediyor.


Antalya Uluslararası Koro Festivali kortejle başladı Kültür/Sanat Antalya Uluslararası Koro Festivali kortejle başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Aktif Felsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği işbirliği ile düzenlenen 3’ncü Antalya Uluslararası Koro Festivali kortejle başladı.


TP, neden seçime girmiyor? Siyaset TP, neden seçime girmiyor?

Türkiye Partisi Antalya İl Başkanı Sedat Başar, düzenlediği basın toplantısıyla TP olarak neden seçime girmeme kararı aldıklarını açıkladı.


MHP’den istifa etti, Ak Parti’ye geçti Döşemealtı MHP’den istifa etti, Ak Parti’ye geçti

MHP Döşemealtı İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çıra görevinden ve partisinden istifa etti.


Küçük: Siyaset Küçük: "Türk milletini köle olarak görüyorlar"

Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Antalya Millet Vekili Adayı Rasim Küçük, "Yıllardır tüm siyasi partiler Türk milletini köle olarak kullanmaktadırlar. AKP, MHP ve CHP listelerinde belirlenen milletvekili adayları milletin adayları değildir. Olamayacaklardır." dedi.


Kıbrıslı belediye başkanlarından ATB'ye ziyaret Güncel Kıbrıslı belediye başkanlarından ATB'ye ziyaret

Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliğiyle düzenlenen Yerel Yönetimler Sempozyumu & City Expo Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’na katılmak üzere Antalya’ya gelen Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği’ne üye belediye başkanları, Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.


AK Parti’ye katılımlar sürüyor Siyaset AK Parti’ye katılımlar sürüyor

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen program çerçevesinde AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, partiye yeni katılan üyelere AK Parti rozetleri taktı.


3 bin eserlik muhteşem sergi Kültür/Sanat 3 bin eserlik muhteşem sergi

Muratpaşa Belediyesi-HEM işbirliğinde düzenlenen El Sanatları Kursları’nın dönem sonu sergisi açıldı. Toplam, 18 branşta eğitim alan 1500 kursiyerin 3 bin eserlik dev sergisi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.


Başarılı güreşçiye dizüstü bilgisayar Spor Başarılı güreşçiye dizüstü bilgisayar

Türkiye Minder Güreşleri Şampiyonası’nda ikincilik elde eden Kepez Belediyespor Kulübü güreşçisi Mevlüt Köken, Antrenörü Şerafettin Uysal’la birlikte, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti.


An-Deva’ya istihdam ödülü Güncel An-Deva’ya istihdam ödülü

Akdeniz Üniversitesi ukdesinde gerçekleştirilen 4. Akdeniz İş Fırsatları Fuarı’nda An-Deva Sağlık Grubu, “İstihdam Ödülü”ne layık görüldü.


Büyükşehir Aşık Veysel’i anıyor Güncel Büyükşehir Aşık Veysel’i anıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, 16 Nisan Cumartesi Günü büyük ozan Aşık Veysel Şatıroğlu’nu Anma Etkinliği düzenliyor.


Muratpaşa Belediyesi’nden AB Eğitim Programı Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden AB Eğitim Programı

Çalışanlarının, günün koşullarına ve gereklerine uygun bilgi birikimine sahip olmasına özen gösteren Muratpaşa Belediyesi, AB Eğitimi Sertifika Programı düzenledi. Programın ilk gününde konuşan Onur Öymen, “Dış politikada Türkiye’nin zaafı var” dedi


“Steak House” günlerine yoğun ilgi Güncel “Steak House” günlerine yoğun ilgi

Dedeman Antalya’nın servis kalitesi ve eşsiz atmosferiyle tanınan Türkuaz Fine Dining Restaurant’ta, 1 Nisan 2011 tarihinde başlayan “Steak House” günleri, Antalyalılar’ın yoğun ilgisi sebebiyle bir hafta daha uzatıldı.


New Holland Servis Ağı, Antalya’da buluştu Otomotiv New Holland Servis Ağı, Antalya’da buluştu

Yaygın ve gelişmiş servis ağına sahip olan, Türk çiftçisinin en çok tercih ettiği traktör markası New Holland, 450 servis yetkilisiyle Antalya’da bir araya geldi


Büyükşehir, İsmail Baha Sürelsan’ı andı Güncel Büyükşehir, İsmail Baha Sürelsan’ı andı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ünlü bestekar İsmail Baha Sürelsan’ı etkinliklerle andı.


Zambak’tan kukla çocuk tiyatrosu Kültür/Sanat Zambak’tan kukla çocuk tiyatrosu

Eğitim yayıncılığının lider kuruluşu Zambak Yayın Grubu, çocuklara İstanbul’u daha iyi tanıtmak için harekete geçti. Zambak Çocuk Kukla Tiyatrosu, ‘Karagöz İstanbul’u gezdiriyor’ başlığıyla, İstanbul’un 39 ilçesine giderek, ana sınıfı, 1,2 ve 3. sınıf öğrencileriyle buluşacak.


Kamalak Antalya’ya geliyor Siyaset Kamalak Antalya’ya geliyor

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Hasan Güldal, 15 Nisan Cuma günü Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın Antalya’ya geleceğini söyledi.


Öğrencisinin gözünden Aksu Köy Enstitüsü Güncel Öğrencisinin gözünden Aksu Köy Enstitüsü

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesi, Aksu Köy Enstitüsü’nün kuruluşunun 70. yılı dolayısıyla 17 Nisan Pazar günü saat 14.00’de Büyükşehir Kültür Salonu’nda söyleşi gerçekleştirecek. Söyleşiye, Aksu Köy Enstitüsü’nün ilk mezunlarından Pakize Türkoğlu Yılmaz konuşmacı olarak katılacak. Ücretsiz etkinliğe tüm Antalyalılar davetli.


“Sol partide mutsuzluğa düşenler bizde umuttur” Siyaset “Sol partide mutsuzluğa düşenler bizde umuttur”

DSP İl Başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu milletvekilliği aday listelerini değerlendirdi.


Üniversiteler görücüye çıktı Güncel Üniversiteler görücüye çıktı

Liselerde okuyan gençlere dönük yapılan üniversite tanıtım çalışmaları hızlandı.


Filli Boya Enerji Haftası’na sponsor oldu Filli Boya Enerji Haftası’na sponsor oldu

Filli Boya Yalıtım grubu, Capatect Isı Yalıtım Sistemleri ile Türkiye’de sürdürülebilir enerjiyi teşvik etmek; yalıtımın sürdürülebilir bir dünya için, en öncelikli konu olduğunu hatırlatmak ve vurgulamak için amacıyla; 11 – 17 Nisan tarihleri arasında santralistanbul Enerji Müzesi ve açık alanlarında gerçekleştirilen "santralistanbul Enerji Haftası"na sponsor oldu.


“İstihdamın Anahtarı: ATSO Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi” Güncel “İstihdamın Anahtarı: ATSO Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi”

ATSO tarafından hazırlanan “İstihdamın Anahtarı: ATSO Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (AMESEM)” isimli proje, Merkezi Finans ve İhale Birimi (MFİB) tarafından açılan VOC-TEST Merkezleri Hibe Programı kapsamında hibe almaya hak kazandı. Toplam uygun maliyeti 270.989,85 Avro olan projenin yüzde 90’ı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından desteklenecek.


BAKA, üniversitelilerle buluştu Güncel BAKA, üniversitelilerle buluştu

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin, Akdeniz Üniversitesi Radyosu Üniversite FM’deki program ile Burdur Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksek Okulu’ndaki 5. Kariyer Günleri’ndeki“Vizyon Geliştirmenin Bölgesel Kalkınmadaki Rolü” konulu konferansı ile üniversitelilerle buluştu.


TUREM kermesine büyük ilgi Kemer TUREM kermesine büyük ilgi

TUREM Eğitim merkezi tarafından düzenlenen kermes büyük beğeni topladı.


Öğrencilerden organ bağışına duyarlılık Güncel Öğrencilerden organ bağışına duyarlılık

Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencilerinin organ bağışı konulu poster sergisi Akdeniz Üniversitesi Hastanesi H Blok Atrium’da beğeniye sunuluyor.


“İktidarlık için çalışacağım” Siyaset “İktidarlık için çalışacağım”

MHP Kumluca İlçe Başkanlığı’ndan istifa ederek MHP’den ikinci defa milletvekili aday adayı olan ancak bütün çalışmalarına rağmen adaylık listesine giremeyen Av. Cengiz Murat Akbulut yazılı basın açıklaması yaptı.


Kaya’dan liste değerlendirmesi Siyaset Kaya’dan liste değerlendirmesi

Kaya “Önemli olan listedeki isimleri değil nasıl başarılı olabileceğimizi tartışmaktır. Biz teşkilat olarak 8 vekil hedefine ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.


Meclis Üyesi Serhat Demir’in en mutlu günü Güncel Meclis Üyesi Serhat Demir’in en mutlu günü

Ak Parti Kepez Meclis Üyesi Serhat Demir, Neylan Zeynep Atılgan ile Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün kıydığı nikahla dünya evine girdi.


GATAB tanıtımda hız kesmiyor Kemer GATAB tanıtımda hız kesmiyor

Güney Antalya Turizmi Geliştir ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) tarafından yurtdışı Fuarlarında yürütülen tanıtım faaliyetleri devam ederken, yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirilen anket çalışmalarıyla turistlerin nabzı tutuluyor.


Mevlüt Yeni KONYSİAD üyeleriyle buluştu Güncel Mevlüt Yeni KONYSİAD üyeleriyle buluştu

Konyaaltı Sanayici İşadamları Derneğinin geleneksel sabah toplantılarının bu haftaki konuğu Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni oldu.


Uzmanlardan “kreş” uyarısı Güncel Uzmanlardan “kreş” uyarısı

Çocuğun kişilik gelişimini tamamladığı 0-6 yaş dönemini kapsayan okul öncesi eğitim süreci ile ilgili olarak uzmanlar ebeveynleri uyarıyor: “Çocuğun okul öncesi eğitimin kurumuna gitmesi gelişimi açısından son derece önemlidir. Ancak devam edeceği okul öncesi kurumunun nitelikleri de titizlikle irdelenmelidir”.


İstek’li Öğrencilerden müzik ziyafeti Güncel İstek’li Öğrencilerden müzik ziyafeti

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 1., 2., 3., 4. ve 5. sınıf öğrencileri, Müzik Dinletisinde dinleyenlere tam anlamıyla bir müzik şöleni yaşattı.


Has Partili Aktaş, Bakan Gönül’e kafayı taktı Siyaset Has Partili Aktaş, Bakan Gönül’e kafayı taktı

Has Parti Milletvekili Adayı Ali Aktaş, Milli Savunma Bakanı ve aynı zamanda AKP Antalya Milletvekili adayı Vecdi Gönül’ü bombardımana tuttu.


“Bu Benim Eserim” deki Projeleri Akdeniz Bölge finali yolunda Güncel “Bu Benim Eserim” deki Projeleri Akdeniz Bölge finali yolunda

M.E.B ve TÜBİTAK işbirliği ile bu sene 6. sı düzenlenen “Bu Benim Eserim” adlı proje yarışmasında, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu öğrencileri, Fen Bilimleri ve Matematik dalında hazırladıkları projeleri ile Akdeniz Bölge finaline katılmaya hak kazandı.


Urfa’nın kurtuluşu Antalya’da kutlandı Güncel Urfa’nın kurtuluşu Antalya’da kutlandı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şanlıurfalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin, Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıl dönümü nedeniyle Antalya’da düzenlediği etkinliğe katıldı.


Başkan Gül kimsesiz çocuklar için podyuma çıktı Kemer Başkan Gül kimsesiz çocuklar için podyuma çıktı

Hillside Otel’de düzenlenen ve bir moda evi ile mankenlik ajansının katkılarıyla düzenlenen, geliri Antalya Yurt Çocukları Vakfına bağışlanan gelinlik ve damatlık defilesine Antalya Vali yardımcısı Mehmet Seyman, Kemer belediye başkanı Mustafa Gül, Kepez belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kemer Belediye Meclis üyeleri, vakıf yetkilileri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.


Enhoş’tan çalışmaya davet Siyaset Enhoş’tan çalışmaya davet

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Raşit Doğan Enhoş, listelerin belirlenmesinin ardından bir açıklama yaptı. Enhoş, herkesi birlik beraberlik içerisinde çalışmaya davet etti.


ÖZ-DE-BİR Sınavında Türkiye Birincisi İstek’ten Güncel ÖZ-DE-BİR Sınavında Türkiye Birincisi İstek’ten

Özel Dershaneler Birliği (ÖZ-DE-BİR) tarafından Türkiye genelinde yapılan SBS Deneme Sınavında, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencilerinden Mert Ali Düşünceli, 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu.


Kardeş öğrencilerden Başkan Gül’e ziyaret Kemer Kardeş öğrencilerden Başkan Gül’e ziyaret

Kemer'in kardeş şehri olan Schawabach şehri öğrencileri Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler. Başkan Gül, “ Kardeş şehrimizin öğrencilerini Kemer’de misafir etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.


Kumluca Belediyespor kupayı kaldırdı Kumluca Kumluca Belediyespor kupayı kaldırdı

Antalya Amatör Süper Liginde mücadele eden Kumluca Belediye Spor, ligin bitimine 2 hafta kala garantilediği şampiyonluk sevincini, Kumluca Şehir Stadında düzenlenen kupa töreninde, Kumluca Belediye Spor taraftarıyla birlikte kutladı.


Cezmi Ersöz : ‘Diziler narkoz etkisi yapıyor’ Güncel Cezmi Ersöz : ‘Diziler narkoz etkisi yapıyor’

Muratpaşa Belediyesi kültürel etkinlikleri kapsamında Antalyalılar’la buluşan yazar, şair Cezmi Ersöz, toplumsal davranışlar ve insan ilişkileri üstüne görüşlerini dile getirdi. Ersöz, tv dizilerinin insanlarda narkoz etkisi yaratarak olaylar karşısında kayıtsız kıldığını söyledi


İstek’li öğrenciler arasında münazara düzenlendi Güncel İstek’li öğrenciler arasında münazara düzenlendi

İstek Antalya Yeditepe Koleji Türkçe- Kültür Edebiyat Kulübü tarafından İlköğretim Okulu 7/A ve 7/C sınıfı öğrencileri arasında, “Para her kapıyı açar, para her kapıyı açmaz” konulu münazara düzenlendi.


Uyku bozukluğu ve uykusuzluğun nedenleri Sağlık/Kadın Uyku bozukluğu ve uykusuzluğun nedenleri

Toplumda her 3 kişiden birinde uykuya dalma ya da uykuyu sürdürme ile ilgili uykusuzluk sorunu görülmektedir. Uykusuzluk şikayetinin süresi hem tanı ve hem de tedavinin planlanmasında önemli rol oynar.


Özsoy: Siyaset Özsoy: "İstihdam protokolü turizm için önemli"

BAGEV'in hazırladığı, ‘İş ve Eğitim Zamanı' programının bu haftaki konukları Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Adnan Özsoy ile Başkan Yardımcısı Ali Kızıldağ oldu.


Başkanlar taksiciler için bir araya geldi Güncel Başkanlar taksiciler için bir araya geldi

Belediye başkanları, taksi duraklarındaki düzenlemeler için Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda bir araya geldi. Oda Başkanı Mehmet Ali Alkan, düzenlemeye katkıları için teşekkür ettiği başkanlara plaket verdi.


Eski Sanayi’ye 3. ziyaret Güncel Eski Sanayi’ye 3. ziyaret

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.


Kiracı, hem güldürdü hem düşündürdü Kültür/Sanat Kiracı, hem güldürdü hem düşündürdü

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Oda Tiyatrosu (AESOT)'un sahnelediği 'Kiracı' adlı oyun seyirciden büyük ilgi görüyor. Yeni Mahalle Semtevi'nde ikincisi sergilenen oyunda Kepezliler salonu tıklım tıklım doldurdu.


Öğrencilerden organ bağışına duyarlılık Güncel Öğrencilerden organ bağışına duyarlılık

Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencilerinin organ bağışı konulu poster sergisi Akdeniz Üniversitesi Hastanesi H Blok Atrium’da beğeniye sunuluyor.


İtfaiyeden Kaleiçi’ne ATV’li müdahale Güncel İtfaiyeden Kaleiçi’ne ATV’li müdahale

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Kaleiçi’ndeki yangınlara daha hızlı ve etkin müdahale için filosuna ATV aracı dahil etti. Kaleiçi’nin dar sokaklarında rahatça hamle yapma şansına sahip mini araç, turistlerin de ilgi odağı oldu.


Budak, ekonomiyi değerlendirdi Ekonomi/Turizm Budak, ekonomiyi değerlendirdi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, TUİK tarafından açıklanan sanayi üretimi ve dış ticaret rakamlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


Güzelliği ile ateşe sürükleyen bir kadın: “Carmen” Kültür/Sanat Güzelliği ile ateşe sürükleyen bir kadın: “Carmen”

Aşk ve tutkunun dansın büyüsüyle ihanet ve ölüme karıştığı efsane Carmen, Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde sahneleniyor. Güzelliği ve kendine olan sonsuz güveniyle erkekleri etkileme gücüne sahip olan Carmen’in hikayesi bale sahnesinde yeniden hayat buluyor.


DSP’de yüzde yirmi kadın aday Siyaset DSP’de yüzde yirmi kadın aday

DSP’nin milletvekili aday listesinde 110 kadın yer aldı. Kadın adaylardan 9’u liste başına yerleştirilirken, 44 kadın aday da seçilecek yerlerden listelere konuldu.


PRP ile gençleşin Sağlık/Kadın PRP ile gençleşin

Deri üzerinde uygulanan yöntemler değişse de insanın dış görünüşüne verdiği önem hiç değişmiyor. Son günlerde cilt gençleştirme, gençlik serumu ya da gençlik iksiri kelimeleri sıkça duyulur oldu.


Özgür Bolat çocuk eğitiminde doğru bilinen yanlışları anlattı Güncel Özgür Bolat çocuk eğitiminde doğru bilinen yanlışları anlattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nca düzenlen aile bilgilendirme toplantıları kapsamında Hürriyet Gazetesi yazarı Özgür Bolat “Eğitimde Doğru Bildiğimiz Yanlışlar ” konulu bir konferans verdi.


Kursu bitirdikleri gün işe başladılar    Güncel Kursu bitirdikleri gün işe başladılar

Konyaaltı Halk Eğitimi Merkezi ile Hayat Ağacı Özel Bakımevi arasında imzalanan protokolle açılan Yaşlı Refakatçisi Kursunu bitiren kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.


Hırvatistan Büyükelçisi’nden Başkan Akaydın’a ziyaret Güncel Hırvatistan Büyükelçisi’nden Başkan Akaydın’a ziyaret

Hırvatistan’ın Ankara Büyükelçisi Drazen Hrastic, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı makamında ziyaret etti.


Özdilekpark AVM’de, minik polislerden keman resitali Güncel Özdilekpark AVM’de, minik polislerden keman resitali

04-10 Nisan tarihleri arasında kutlanılan Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından kurulan “Kepez Çocuk Polisler Keman Orkestrası”, AVM’de mini bir resital düzenledi.


MHP Muratpaşa Kutlu Doğum Haftası’nı kutladı Siyaset MHP Muratpaşa Kutlu Doğum Haftası’nı kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Teşkilatı, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla lokum , gül suyu ve karanfil dağıttı.


“Mecliste ziraatçı vekil sayısı arttırılmalıdır” Siyaset “Mecliste ziraatçı vekil sayısı arttırılmalıdır”

12 Haziran 2011 seçimleri öncesi milletvekillerinin meslek gruplarını ve siyasi partilerin tarıma bakışını değerlendiren Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Sebahattin Emül; “yeni mecliste ziraatçı vekil sayısı arttırılarak tarıma gereken önem verilmelidir” dedi.


“Milletin verdiği iktidarı kumpasla almaya çalışırlar” Siyaset “Milletin verdiği iktidarı kumpasla almaya çalışırlar”

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, AKP Antalya İl Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Rozet Takma Töreni’nde partiye katılan 750 kişiyi temsilen 29 kişiye AK Parti rozetini taktı.


Antalya’yı başarıyla temsil ettiler Güncel Antalya’yı başarıyla temsil ettiler

Bu yıl 10.su düzenlenen ve gerek ulusal gerekse de uluslar arası pek çok akaryakıt firmasını bir araya getiren Petroleum 2011 fuarına katılan ANTOİL, Antalyalı tek akaryakıt markası olarak Antalya’yı fuar boyunca başarıyla temsil etti.


İnşaat sektörü reklamda atağa kalktı İnşaat sektörü reklamda atağa kalktı

Reklam takibi konusunda hizmet veren Nar Ajans, Mart ayında televizyonda yayınlanan reklamları mercek altına aldı. Geçtiğimiz bir ay boyunca ekrandaki 30 kanalda toplam 548 bin 13 adet reklam spotu yayınlandığı tespit edilirken, bu reklamların toplam süresinin ise 2 bin 978 saate denk geldiği belirlendi.


“Yol çalışmaları Kemer için kötü reklam oldu” Kemer “Yol çalışmaları Kemer için kötü reklam oldu”

Birçok otelin artık sezona merhaba dediği Kemer’de, Kemer Belediyesinin plansız ve programsız olarak yaptığı yol ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmaması turizmcileri de adeta çilden çıkardı.


Milli Türk Talebe Birliği Antalya Genel Kurulu yapıldı Güncel Milli Türk Talebe Birliği Antalya Genel Kurulu yapıldı

MTTB Federasyonu'na bağlı olan Akdeniz Üniversiteliler Talebe derneğinin Genel merkezinde 1. Olağan genel kurul yapıldı.


Büyükşehir, İsmail Baha Sürelsan’ı anıyor Kültür/Sanat Büyükşehir, İsmail Baha Sürelsan’ı anıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ünlü bestekar İsmail Baha Sürelsan’ı etkinliklerle anacak.Bu akşam saat 20.30’da da AKM Aspendos Salonu’nda İsmail Baha Sürelsan’ı anma konseri gerçekleştirilecek.


Sezon öncesi sıcak eğitim Güncel Sezon öncesi sıcak eğitim

Turizm Şoförleri Derneği 8-22-25 Nisan tarihlerinde eğitim seminerlerini Mehmet Zeki Balcı Turizm Eğitim Merkezi’nde sürdürüyor. 8 Nisan’daki eğitim seminerine 50 kişi katıldı.


“CHP önce kendi işine baksın” Siyaset “CHP önce kendi işine baksın”

Adrasan Belediye Başkanı Dr. Yalçın Akkulak önceki gün Akdeniz’TV’de açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Özer Ülken’in kendisi ve beldesi hakkında söyledikleri olumsuz eleştirilere karşı bir basın açıklamasında bulundu.


Susesi Luxury Resort’e ödül Güncel Susesi Luxury Resort’e ödül

Türkiye’nin iş ve insanı buluşturan en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net, 10. İnsana Saygı Ödüllerini Akdeniz Bölgesi’ndeki sahiplerine verdi.


“13 Haziran’da Yeni Bir Türkiye Yeni Bir Dünya Olacak!” Siyaset “13 Haziran’da Yeni Bir Türkiye Yeni Bir Dünya Olacak!”

TBMM’nin son oturumunda Sporda Şiddetle ilgili komisyon raporu üzerine konuşan MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet Günal, sporu bir hayat tarzı olarak gördüğünü ve TBMM’nin tüm takımlarında MHP’yi temsil ettiğini, ancak Başbakan’ın sporcularla “sözde açılım” toplantısı sonrasında spora siyaset karıştığı için takım sporlarından çekildiğini söyledi.


Büyükelçiden Altıparmak'a ziyaret Güncel Büyükelçiden Altıparmak'a ziyaret

Hırvatistan’ın Ankara Büyükelçisi Drazen Hrastic Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyarret etti.Hırvatistan’ın Ankara Büyükelçisi Drazen Hrastic’i makamında karşılayan Vali Dr. Ahmet Altıparmak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


ANSAN’da TSM Dinletisi Kültür/Sanat ANSAN’da TSM Dinletisi

9 Nisan Cumartesi Günü Saat: 16.00’da Antalya Sanatçılar Derneği Salonunda, Demet Mert ile Rıza Sevim’in solistliğini üstlendiği, ANSAN Yönetiminden Müzisyen Mustafa Mümtaz’ın hazırlayıp sunduğu TSM organizasyonu başarıyla gerçekleştirildi.


Türk ve Rus Genç Raketler Antalya’da buluşuyor Spor Türk ve Rus Genç Raketler Antalya’da buluşuyor

ODEON Tours’un organize ettiği “Genç Raketler”, 12-16 Nisan tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek. 11-12 yaş grubundaki Rus ve Türk çocukları bir araya getiren kamp, bu yıl üçüncü kez düzenleniyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...