Çarşamba, 19 Haziran 2019
AÇLIK KRİZLERİNİ ÖNLEMENİN 10 ETKİLİ YOLU! Sağlık/Kadın AÇLIK KRİZLERİNİ ÖNLEMENİN 10 ETKİLİ YOLU!

Bazen ne yerseniz yiyin doymuyor, yemeklerden sonra tatlı krizlerine mi giriyorsunuz? Masadan kalkalı henüz bir – iki saat olmasına rağmen kendinizi yine buzdolabının önünde mi buluyorsunuz? Ani bastıran açlık nedeniyle tabağınızdaki yemekleri hızla tüketiyor musunuz? Siz de pek çok kişinin ortak sorunu olan “açlık krizlerine” yakalanıyorsanız zaman kaybetmeden bir doktora başvurun!


Kanser hastalarına akıllı implant tedavisi Sağlık/Kadın Kanser hastalarına akıllı implant tedavisi

Sağlık alanındaki yenilikler hastaların çok daha konforlu bir tedavi süreci geçirmesini sağlıyor. Kemoterapi hastalarına tedaviden altı ay sonra rahatlıkla uygulanabilen son teknoloji akıllı implantlar sayesinde yıllarca dişsiz gezmek son buluyor


PLAZA İNSANI RİSK ALTINDA Sağlık/Kadın PLAZA İNSANI RİSK ALTINDA

Hareketsiz yaşam ve kapalı ortamda çalışmak kalp – damar sağlığını olumsuz etkiliyor.


Türkiye’de Dijital Dönüşüm’ün Anahtarı: Eğitim Eğitim Türkiye’de Dijital Dönüşüm’ün Anahtarı: Eğitim

Sanayideki teknolojik gelişmeler ile hayatımıza giren yeni endüstri devrimi kavramının bir kolu olan ‘dijital dönüşüm’, bugün dünyada tüm sanayi çevrelerince en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Dijital dönüşüm, bugün sektör farklılığı gözetmeksizin endüstride olduğu gibi, tarım ve finans gibi pek çok alanda da karşımıza çıkmakta. Ancak bahsi geçen endüstri devrimi özelinde düşünecek olursak, ‘dijital dönüşüm’ bu değişimdeki ilk adım.


Kör eden parazit: Toksoplazma Sağlık/Kadın Kör eden parazit: Toksoplazma

İzmir'de iki genç kadının kedi parazitinden kör olması gündemde. Büyük bir panikle hastaneye başvuran iki kadına yapılan tetkiklerde kedi dışkısında bulunduğu belirtilen toksoplazma parazitinin, gözlerinde yaraya yol açtığı anlaşıldı. Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Atmaca, “En önemlisi el hijyeni. Ellerimizi gözlerimize değdirmeden önce hijyeninden emin olmalıyız!” diyor


Cumhur İttifakının adayı Dülgeroğlu Finike Cumhur İttifakının adayı Dülgeroğlu

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) ve AK Parti’nin yerel seçimlerde yaptığı Cumhur ittifakıyla Antalya’nın Finike ilçesinde aday olarak efsane Başkan Nail Dülgeroğlu açıklandı. Ankara’da MHP Genel Merkezi tarafından yapılan aday tanıtım toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Nail Dülgeroğlu'nun elini kaldırıp başarı diledi.


Kumluca'da hortum: 1 ölü, 8 yaralı Kumluca Kumluca'da hortum: 1 ölü, 8 yaralı

Antalya'nın Kumluca ilçesinde oluşan hortumlar tarım alanları ile seralara zarar verdi.


YAPAY IŞIĞA MARUZ KALMAK VÜCUDUMUZUN BİYOLOJİK SAATİNİ BOZUYOR Sağlık/Kadın YAPAY IŞIĞA MARUZ KALMAK VÜCUDUMUZUN BİYOLOJİK SAATİNİ BOZUYOR

Vücudumuzun bir saat gibi çalışmasında yediklerimiz, egzersiz sıklığımız ve ne kadar uyuduğumuz kadar, ne kadar uzun bir süre ışığa maruz kaldığımız da etkilidir.


Siber dolandırıcılar bu kez Netflix’i alet ediyor Teknoloji/Bilim/İnternet Siber dolandırıcılar bu kez Netflix’i alet ediyor

Kimlik avına çıkan siber dolandırıcılar, amaçlarına ulaşmak için bu kez internet televizyonu Netflix’i alet ediyor. Antivirüs yazılım kuruluşu ESET, dolandırıcıların Netflix temalı sahte mesajlarla kulanıcıların kişisel bilgilerini elde etmeye çalıştığını duyurdu.


Kahvaltı yapan kazanıyor Sağlık/Kadın Kahvaltı yapan kazanıyor

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, güne istekli başlamak ve günü verimli bir şekilde sürdürmek için kahvaltı öğününün muhakkak yapılması gerektiğine dikkat çekiyor.


SES TELLERİNİ KORUMAK İÇİN 10 ÖNERİ Sağlık/Kadın SES TELLERİNİ KORUMAK İÇİN 10 ÖNERİ

Ses tellerinde oluşan şikayetler pek çok nedene bağlı olarak ortaya çıkabiliyor. Sesin kötü ve uygun olmayan şartlarda, özellikle de uzun süreli ve yüksek tonda kullanılmasından, kafa bölgesi ile boyunda sinir komşuluğunda oluşan tümörlere kadar birçok etken ses tellerinde geçici ya da kalıcı felçlere yol açabiliyor.


ATSO Başkanı Davut Çetin’den, Plastik Poşet Uyarısı Ekonomi/Turizm ATSO Başkanı Davut Çetin’den, Plastik Poşet Uyarısı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 1 Ocak 2019’dan itibaren uygulamaya konulan plastik alışveriş poşetlerinin ücretlendirilmesiyle ilgili düzenlemenin kamuoyu tarafından halen yeterince anlaşılamadığını ve konuyla ilgili ATSO’ya çok sayıda şikayet geldiğini belirterek, Oda üyelerini bilgilendirme amacıyla bir açıklama metni yayımladı.


YÖRÜKLÜĞÜN GEÇMİŞİ VE ÖNEMİNİ KONUŞTULAR Güncel YÖRÜKLÜĞÜN GEÇMİŞİ VE ÖNEMİNİ KONUŞTULAR

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) yeni dönem ilk Olağan Toplantısı’nı Best Western Plus Khan Hotel’de gerçekleştirdi.


GELENEKSEL DOSTLUK VE BARIŞ FESTİVALİ BU YIL AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANIYOR! Kültür/Sanat GELENEKSEL DOSTLUK VE BARIŞ FESTİVALİ BU YIL AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANIYOR!

Açıldığı günden bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ile şehrin buluşma adresi olan Agora Alışveriş Merkezi, 16-17 Şubat tarihlerinde her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Dostluk ve Barış Festivali’nin bu yılki adresi olacak.


Büyükşehir’den dönem birincilerine 5 Yıldızlı Tatil Keyfi Güncel Büyükşehir’den dönem birincilerine 5 Yıldızlı Tatil Keyfi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin okul dönem birincilerini tatille ödüllendirdiği “Başarılı Öğrenciye 5 Yıldızlı Tatil” projesi kapsamında öğrenciler aileleriyle birlikte 5 yıldızlı otellerde unutulmaz bir tatil geçiriyor. Öğrenciler ailelerine tatil hediye etmenin mutluluğunu yaşarken aileler de çocuklarının başarılarıyla gururlanıyor. Veliler, çocuklarının motivasyon ve başarısını destekleyen, örnek proje için Başkan Menderes Türel’e teşekkür etti.


Alanya’da tarihi mahalle alt yapıya kavuşuyor Alanya Alanya’da tarihi mahalle alt yapıya kavuşuyor


Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Alanya’nın tarihi Hisariçi Mahallesi’nin yıllardır süregelen kanalizasyon sorununu çözüyor. Hisariçi, turizm sezonu öncesi alt yapıya kavuşacak.


Ceyda Düvenci 26 Ocak’ta Terracity’de Kültür/Sanat Ceyda Düvenci 26 Ocak’ta Terracity’de

Milyonların sevgilisi oyuncu, sunucu ve yazar Ceyda Düvenci Antalya’da sevenleriyle buluşacak


Elmalı kapalı yüzme havuzu ilgi odağı oldu Elmalı Elmalı kapalı yüzme havuzu ilgi odağı oldu

Büyükşehir Belediyesi Elmalı Hamdi Yazır Kültür Merkezi bünyesindeki kapalı yüzme havuzu ve ASFİM’den 8 ayda 915’i kadın toplam 2 bin 248 vatandaş ücretsiz faydalandı. Elmalılılar profesyonel eğitmenler eşliğinde yüzme keyfi yaşadı.


Denizi kirleten gemiye 799 bin lira ceza Güncel Denizi kirleten gemiye 799 bin lira ceza

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü ekipleri, deniz kirliliğine neden olduğu tespit edilen Panama bandralı gemiye 799 bin 95 lira para cezası uyguladı.


Bircom 8. kez Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında Teknoloji/Bilim/İnternet Bircom 8. kez Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında

Bircom, Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018 Programı’nda yer aldı.


Ziraat Bankası’ndan Akdeniz Üniversitesi’ne Destek Eğitim Ziraat Bankası’ndan Akdeniz Üniversitesi’ne Destek

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ne Ziraat Bankası’nın desteği ile 2 amfi ve 1 bilgisayar laboratuvarı kazandırılıyor.


Başkan Uysal’ın konuğu ATAV Güncel Başkan Uysal’ın konuğu ATAV

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) yönetim kurulunun ziyaretinde “Kentimizin tanıtımı için tüm dünya ile iletişim ve etkileşim içinde olmayı sağlayacak özel projemiz var” dedi.


ANSİAD 2. OLAĞAN TOPLANTISI'NIN KONUĞU PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL OLDU Güncel ANSİAD 2. OLAĞAN TOPLANTISI'NIN KONUĞU PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL OLDU

Prof. Dr. Ünal; “Bugün ülkemiz ihracatının yalnızca yüzde 4’lük kısmını yüksek teknoloji ürünleri oluşturuyor. Gelişmiş ülkelerde bu oran yüzde 20’lerde. Yüksek teknolojili ürünlerin üretimini artırmak için üniversite-sanayi iş birliklerini artırmalıyız” dedi.


Muratpaşa Ekoloji Konuşmaları yeni yılda da devam ediyor Güncel Muratpaşa Ekoloji Konuşmaları yeni yılda da devam ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin geçen yıl kasım ayında başladığı Ekoloji Konuşmaları’nda yeni yılın ilk konuğu ‘Doğadabuan’ kitabının yazarı biyomühendis Hüseyin Çağlar İnce oldu.


Muratpaşa Kariyer Merkezi’nde yüzde 99’luk başarı Güncel Muratpaşa Kariyer Merkezi’nde yüzde 99’luk başarı

Muratpaşa Belediyesi Kariyer Merkezi, kurulduğu 11 Temmuz 2014’ten bugüne, aldığı 28 bin 559 iş başvurusunun 28 bin 124’ünü başvuruya uygun pozisyonda bir işe yönlendirdi.


DÜNYANIN EN ZENGİNİ JEFF BEZOS OLDU Güncel DÜNYANIN EN ZENGİNİ JEFF BEZOS OLDU

Dünya üzerindeki gelir dağılımını ve bununla birlikte servet sahibi insanları konu alan araştırmaya göre, dünyanın en zengin ismi Amazon’un sahibi Jeff Bezos oldu.


Güncel "UĞUR MUMCU’YU KATLEDİLİŞİNİN 26. YILINDA SAYGIYLA ANIYORUZ"

Eğitim İş Antalya Şube Yönetim Kurulu'ndan yapılan yazılı açıklamada, Uğur Mumcu katledilişinin 26. yılında saygıyla anıldı.


Antalyalı Ülkücüler'den Genel Başkana Hayırlı Olsun Ziyareti Siyaset Antalyalı Ülkücüler'den Genel Başkana Hayırlı Olsun Ziyareti

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığına yeni atanan Dr. Sinan Ateş'e hayırlı olsun ziyaretine, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul KÜREŞOĞLU, il yönetimi ve İlçe Ocak Başkanları ve yönetimlerinin katıldığı ziyaret programı gerçekleşti.


Kemer’in zirvesinde kar keyfi Kemer Kemer’in zirvesinde kar keyfi

Kemer Belediyesi’nin yarı yıl tatili hediyesi olarak düzenlediği teleferikle Tahtalı Dağı gezisine katılan öğrenciler ile velileri, gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.


TAPU VE KADASTRO BÖLGE MÜDÜRÜ SEYMEN’DEN AKSU ZİYARETİ Aksu TAPU VE KADASTRO BÖLGE MÜDÜRÜ SEYMEN’DEN AKSU ZİYARETİ

Antalya Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü görevine atanan Funda Aydın Seymen, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e ziyarette bulundu.


ANTALYA OSB KÜTÜPHANESİ AÇILDI Güncel ANTALYA OSB KÜTÜPHANESİ AÇILDI

Antalya OSB’nin ilk kütüphanesi ‘Bizim Kütüphane’ hizmete açıldı.


KAPALI GİŞE SAHNELENEN “CARMEN” KAÇIRANLAR VE YENİDEN İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat KAPALI GİŞE SAHNELENEN “CARMEN” KAÇIRANLAR VE YENİDEN İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN TEKRAR SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, kapalı gişe sahnelediği Bizet’in dünyaca ünlü “Carmen” operasını 26 Ocak Cumartesi saat: 20.00’de Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde kaçıran ve yeniden izlemek isteyen sanatseverler için tekrar sahneleyecek.


Terracity’de müzik dolu dakikalar Kültür/Sanat Terracity’de müzik dolu dakikalar

Birbirinden eğlenceli, renkli ve yaşama dair fark yaratan geleneksel “Kültür ve Sanat Buluşmaları” ile alışverişi daha çağdaş ve keyifli hale getiren Terracity alışveriş merkezinde “Terracity’de Müzik Var” adlı müzikal etkinliğinin ikincisi 24 Ocak Perşembe günü yinelenecek.Doğru adayı bulmak için başarılı bir işe alım süreci nasıl olmalı? Güncel Doğru adayı bulmak için başarılı bir işe alım süreci nasıl olmalı?

İnsan kaynaklarının en çok odaklandığı konuların başında işe alım geliyor. İşe alım süreçlerinde doğru çalışanı bulmak ise şirketlerin rekabet gücünü artıran en önemli unsurlardan biri. Türkiye’nin önde gelen ölçme ve değerlendirme firmalarından Assessment Systems, yıldız adayları seçmenizi sağlayacak başarılı bir işe alım süreci için önerilerini sıraladı.


TÜİK Ocak ayı Tüketici Güven Endeksi'ni açıkladı Ekonomi/Turizm TÜİK Ocak ayı Tüketici Güven Endeksi'ni açıkladı

Mevsim etkilerinden arındırılmış tüketici güven endeksi 58,2 oldu...


Erasta Antalya, Sömestr Tatilinde Tüm Çocukları  “SURVIVORKIDS”e Davet Ediyor ! Güncel Erasta Antalya, Sömestr Tatilinde Tüm Çocukları “SURVIVORKIDS”e Davet Ediyor !

Erasta Antalya, 25 Ocak- 03 Şubat tarihleri arasında sömestr tatilinin en eğlenceli etkinliği “SURVIVORKIDS”e ev sahipliği yapacak. Antalya’ya ilk kez taşınan etkinlik, Erasta Antalya’da her gün saat 14:00-20:00 arasında 07 – 13 yaş aralığındaki tüm ziyaretçilere özel ve ücretsiz gerçekleştirilecek.


TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDAN TANITIMA DESTEK! Kaş TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDAN TANITIMA DESTEK!

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı 7 numaralı yönetim kurulu toplantısını Kaş’ta gerçekleştirdi.


Kız Kardeşim projesi başlıyor Güncel Kız Kardeşim projesi başlıyor

Muratpaşa Belediyesi, Habitat Derneği tarafından yürütülen ‘Kız Kardeşim’ projesini Antalyalı kadınlarla buluşturuyor. Proje kapsamında ilk eğitim ‘Sosyal medya okuryazarlığı’ alanında 25 Ocak Cuma Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde gerçekleştirilecek.


Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu, sahne aldı
 Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu, sahne aldı


Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, “Sazdan Söze Nağmeler Konseri”yle Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde sahne aldı.


Kızıl Fırtına sert esiyor Spor Kızıl Fırtına sert esiyor

Muratpaşa Belediyespor’un ‘Kızıl Fırtınası’ Hasan Mert Kızıl, 14 – 20 Ocak tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’ndan 2 altın madalyaya döndü. Bu yıl gerçekleştirilecek dünya şampiyonlarında milli formayı giyme yolunda önemli bir virajı geçtiğini belirten Kızıl, “Bana güvenen ve desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Ümit Uysal’a çok teşekkür ediyorum” dedi.


ORKESTRA EŞLİĞİNDE TÜRKÜLER VE DANS ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat ORKESTRA EŞLİĞİNDE TÜRKÜLER VE DANS ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Türkülerin ve klasik müziğin bir arada sunulduğu müzikli ve danslı oyun “Türküyem” 24 Ocak Perşembe saat: 20.00’de Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.


VALİ KARALOĞLU’DAN AFRİN GAZİSİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ Güncel VALİ KARALOĞLU’DAN AFRİN GAZİSİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Vali Münir Karaloğlu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören Afrin gazimiz Tankçı Uzman Çavuş Süleyman Dindar’a geçmiş olssun ziyaretinde bulunup kahraman gazimize acil şifalar diledi.


En çok hak eden onlardır Güncel En çok hak eden onlardır

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Adalet ve Demokrasi Haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Eğer dünyada birilerine insanların adalet ve demokrasi içinde yaşaması için bir ödül verilecekse en çok hak edenler Uğur Mumcular, Muammer Aksoylar, Bahriye Üçoklar, Bedrettin Cömertler ve ismini sayamadığım yüzlerce demokrasi şehididir” diye konuştu.


ROBOCAR POLI AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE ÇOCUKLAR İLE BULUŞUYOR! Kültür/Sanat ROBOCAR POLI AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE ÇOCUKLAR İLE BULUŞUYOR!

Agora Alışveriş Merkezi Şubat ayı boyunca gerçekleştireceği birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile çocukların mutluluk adresi olacak.


BAŞKAN SÖZEN’DEN “ÇAT KAPI” EV ZİYARETİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN “ÇAT KAPI” EV ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan adayı Şükrü Sözen, eşi Hatice Sözen ile birlikte ‘çat kapı' ev ziyaretleri gerçekleştirerek seçim çalışması yapıyor


Hemşirelik Fakültesi Akreditasyon Yolunda Eğitim Hemşirelik Fakültesi Akreditasyon Yolunda

TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, kurumsallaşma sürecini geliştirmek amacıyla Hemşirelik Eğitiminde Akreditasyon çalışmalarına başladı.


AKSU BELEDİYE SPOR U15 TAKIMINDAN FARKLI GALİBİYET Aksu AKSU BELEDİYE SPOR U15 TAKIMINDAN FARKLI GALİBİYET

Antalya Amatör Spor Kulüpleri tarafından düzenlenen U15 liginde Aksu Belediye Spor Kulübü Antalya Demirspor’u 6-1 yendi.


DÜNYANIN HAVASI EN TEMİZ ŞEHRİ HELSİNKİ OLDU Güncel DÜNYANIN HAVASI EN TEMİZ ŞEHRİ HELSİNKİ OLDU

2019 yılı itibarıyla havası en temiz şehirler açıklanırken, dünyanın havası en temiz şehri Helsinki olarak görüldü. Türkiye’den de dört şehrin havası temiz şehirler arasında yer alması dikkat çekti.


Envar Koleji’nden Afrin’e yardım Eğitim Envar Koleji’nden Afrin’e yardım

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları, anlamlı bir yardıma imza atarak, Suriye’nin Afrin Bölgesi’ndeki çocuklara destek eli uzattı.


Döşemealtı’nda diş sağlığı seferberliği sona erdi Döşemealtı Döşemealtı’nda diş sağlığı seferberliği sona erdi

Döşemealtı Belediyesi’nin katkılarıyla ilköğretim okullarına yönelik başlatılan ağız ve diş sağlığı eğitimi ve diş taraması tamamlandı. 9 İlkokul, 1 Ana Okulu ve 1 Kreş’de 3 bin 441 çocuğa diş eğitimi ve taraması yapılarak ailelere verilmek üzere diş karnesi hazırlandı.


BKM 2018 yılı kartlı ödeme verilerini açıkladı Ekonomi/Turizm BKM 2018 yılı kartlı ödeme verilerini açıkladı

Bankalararası Kart Merkezi’nin açıkladığı verilere göre toplam kartlı ödemeler 2018’de yüzde 21 büyürken; kredi kartıyla yapılan ödemeler yüzde 18, banka kartıyla yapılan ödemeler ise yüzde 38 oranında arttı. Banka kartlarında 2018 itibariyle artık her 5 işlemden 3’ü alışveriş olarak gerçekleşirken, alışverişte banka kartı kullanımı tescillendi.


IHATO’da Yeni Dönem Başkanı Yusuf Gerçeker Güncel IHATO’da Yeni Dönem Başkanı Yusuf Gerçeker

Uluslararası Helal Turizm Derneği 12 Ocak 2019 da yaptığı genel kurul ile yeni bir döneme başladı. Kurucu yönetimin yerini yeni yönetime bıraktığı genel kurul katılımı yüksek ve samimi bir ortamda geçti.


Mutfak Sanatçılarına Fırın Hediyesi Güncel Mutfak Sanatçılarına Fırın Hediyesi

Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu’na "Ekmekçilik ve Pastacılık Uygulama Mutfağını" kazandıran FİMAK firması, öğrencilerin yeni teknolojilerden yararlanmasını sağlamak adına yaklaşık 40.000 TL değerinde bir adet fırın daha hediye etti.


BAŞKAN SÖZEN, FIRTINA GİBİ ESİYOR Manavgat BAŞKAN SÖZEN, FIRTINA GİBİ ESİYOR

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, bir yandan belediyedeki işlerini aksatmadan yürütürken bir yandan da Manavgat’ı karış karış gezerek halkla buluşmaya devam ediyor. Başkan Sözen, gittiği mahallelerde davul zurna, havai fişek ve kır çiçekleriyle karşılanıyor.


60+ Tazelenme Üniversitesi’nden TBMM’ye Ziyaret Güncel 60+ Tazelenme Üniversitesi’nden TBMM’ye Ziyaret

60 + Tazelenme Üniversitesi projesinin yürütücüsü Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Gerontoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. İsmail Tufan, Gerontologlar Derneği Başkanı Uzm. Gerontolog Faruk Yaşar Gürdal ve Tazelenme Öğrencileri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.


 İnşaat maliyet endeksi aylık %3,13 düştü Ekonomi/Turizm İnşaat maliyet endeksi aylık %3,13 düştü

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2018 Kasım dönemi inşaat maliyet endeksinin aylık yüzde 3,13 düştüğünü açıkladı.


Kepez Belediyespor U15 namağlup play-off’ta Spor Kepez Belediyespor U15 namağlup play-off’ta

Kepez Belediyespor yaş kategorisinde geçmiş yıllarda da göstermiş olduğu başarıyı bu sezonda gösterdi. Kepez Belediyespor’un genç takımları U15 ve U17 Play-off’larda kendi kategorilerinde Antalya’yı temsil etmek için mücadele verecek.


Kepez Belediyespor U17 play-off’da Spor Kepez Belediyespor U17 play-off’da

Kepez Belediyespor U17 futbol takımı, Antalya Amatör Küme U17 kategorisinde grup maçlarında başarıyla çıktı. Grubunda 2. sırada yer alarak Play-off maçlarında oynamaya hak kazandı.


Başkan Uysal, asker eğlencesinde Güncel Başkan Uysal, asker eğlencesinde

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güzeloluk Mahallesi gençlerinden Nurullah Boğa’nın asker eğlencesine katıldı.


Büyükşehir Adayı Böcek, ‘Dostlar Meclisi’nde… Güncel Büyükşehir Adayı Böcek, ‘Dostlar Meclisi’nde…


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Dostlar Meclisi’nin konuğu oldu.


Tütüncü’den öğrencilere karne hediyesi Güncel Tütüncü’den öğrencilere karne hediyesi

Kepez Belediyesi’nin halkın kullanımına kazandırdığı DokumaPark’ta açılan Anadolu Oyuncak Müzesi, karnesini getiren tüm öğrencilere yarıyıl tatili boyunca ücretsiz hizmet verecek.


MEYVE SUYU MEYVENİN ÖZÜDÜR Sağlık/Kadın MEYVE SUYU MEYVENİN ÖZÜDÜR

Prof. Dr. Aziz Ekşi, beslenme açısından yararlı bir ürün olan meyve suyu hakkında, doğru sanılan yanlışlara açıklık getiriyor; tüketicinin zihnini meşgul eden sorulara yanıt veriyor.


Yatağınıza akıllı telefonla yatmayın! Sağlık/Kadın Yatağınıza akıllı telefonla yatmayın!

Dondurucu ve kasvetli bu kış günlerinde pek çok kişi kendisini keyifsiz, isteksiz, halsiz, yorgun hatta tükenmiş hissediyor. Uyku ve beslenme alışkanlıklarının bozulması da cabası. Bu olumsuz hisler 2-3 hafta ile sınırlı kalmıyorsa ‘kış depresyonu’ yaşıyor olabilirsiniz.


Anadolu’nun oyuncakları Kepez’de Güncel Anadolu’nun oyuncakları Kepez’de

Kepez Belediyesi’nin halkın kullanımına açtığı DokumaPark’ta kurduğu Anadolu Oyuncak Müzesi, 2018 yılında 514 bin 928 ziyaretçiye kapılarını araladı. Rekor ziyaretçi sayısına ulaşan müzede, 13 binden fazla oyuncak sergileniyor.


Kepez çocukların kalbine dokunuyor Güncel Kepez çocukların kalbine dokunuyor

Sosyal belediyecilik alanında örnek projelere imza atan Kepez Belediyesi, 2018 yılında gerçekleştirdiği birçok proje ile çocuk ve gençlerin kalbine dokundu.


Başkan Türel “Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak” Spor Başkan Türel “Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 31 Mart seçimlerinin önemine dikkat çekerek, “Bu seçimlerde önemli olan şehirlerimizi geleceğe en güçlü şekilde taşıyabilmektir. Çünkü rakiplerimiz koşturuyor iken biz yaya kalamayız. Onları mutlaka geçmemiz lazım.Şimdiki hedefimiz Antalya’nın şampiyonluğu” dedi.


Sessiz katil gözü vuruyor! Sağlık/Kadın Sessiz katil gözü vuruyor!

Göz hekimleri hastaların sadece gözlerini değil, gerekirse tansiyonlarını da kontrol etmeli. Yüksek tansiyonun sebep olduğu görme kusurları yıllarca ortaya çıkmayabilir. Ancak bu sorun yıllar sonra bulanık görme veya görme kaybına neden olan damar hasarı ile sonuçlanabilir


3. Etapta vagonlar raylara indi Güncel 3. Etapta vagonlar raylara indi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını büyük bir hızla tamamladığı Varsak-Otogar arasındaki 11 km’lik 3. Etap Hafif Raylı Sistem çalışmalarında sona gelindi. Yolcu taşıyacak 4 adet araç raylara indirildi. Tramvayın deneme sürüşlerine ise bu ay içerisinde başlanması hedefleniyor.


Şoförler eğlenirken öğrendiler Kemer Şoförler eğlenirken öğrendiler

Kemer Belediyesi ile Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası işbirliği ile ilçedeki şoför esnafına yönelik olarak düzenlenen seminere katılan Kemerli şoförler; hem eğitim aldılar, hem de tatil yaptılar. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 4 yıldır düzenledikleri eğitim seminerlerinin turizme büyük katkı sağladığını vurguladı.


Yolculukta Bir Yazı Okurken Midemiz Neden Bulanır? Sağlık/Kadın Yolculukta Bir Yazı Okurken Midemiz Neden Bulanır?

Hareketli araçlarda bir yazı okurken karşılaşılan mide bulantısı, göz hastalıklarının belirtisi olabilir. Seyahat edenlerin yaklaşık %30’unda görülen mide bulantısının başlıca nedenlerini Dünyagöz Antalya’dan Op. Dr. Özer Şahin açıklıyor.


BU BESİNLERLE BU İLAÇLARI BİR ARADA TÜKETMEYİN! Sağlık/Kadın BU BESİNLERLE BU İLAÇLARI BİR ARADA TÜKETMEYİN!

Sarımsaktan greyfurta, ıspanaktan muza, sütten yoğurda… Her biri şifa kaynağı olan besinler bazı ilaç türleriyle bir araya geldiğinde etkileşime girerek tam tersine olumsuz sonuçlara da yol açabiliyor.


Betonlaşan değil, yeşille buluşan Kepez Güncel Betonlaşan değil, yeşille buluşan Kepez

Kepez Belediyesi tarafından 2018 yılında 550 bin 505 mevsimlik çiçek ve 2 bin 232 adet ağaç toprakla buluşturuldu. Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, “Biz betonlaşan değil, yeşille koşan ve yeşille buluşan bir Kepez inşa ediyoruz” dedi.


773 milyon mail hacklendi, uzmanlar ne diyor? Teknoloji/Bilim/İnternet 773 milyon mail hacklendi, uzmanlar ne diyor?

Gizlilik ve güvenlik uzmanı Troy Hunt, yakın zaman önce internette ortaya çıkan ve 700 milyon e-posta adresi ile 1,1 milyardan fazla kullanıcı adı-parola ikilisini içeren "Collection#1" adlı veri tabanı hakkında bir blog yazısı yayınladı.


HAMİLE KALMAK İSTİYORSANIZ TAM YAĞLI SÜT İÇİN… Sağlık/Kadın HAMİLE KALMAK İSTİYORSANIZ TAM YAĞLI SÜT İÇİN…

Beslenme ile ilgili her gün pek çok haber okuyoruz. Ancak konu anne olabilmek olunca daha da hassas davranıyoruz. İşte işin uzmanından anne olmak isteyenlere basit ama etkili tüyolar…


GROHE TIR’ı Türkiye turuna Antalya’dan başlıyor Güncel GROHE TIR’ı Türkiye turuna Antalya’dan başlıyor

19 Ocak – 12 Şubat 2019 tarihleri arasında Türkiye’de çeşitli kentleri dolaşacak olan GROHE TIR’ı Türkiye turuna 19 – 21 Ocak arasında ziyaretçilerini ağırlayacağı Antalya’dan başlıyor. GROHE TIR’ı Antalya’da Muratpaşa Belediyesi Kent Meydanı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak


Uzmanından, İş Stresi ile Başa Çıkma Yolları Sağlık/Kadın Uzmanından, İş Stresi ile Başa Çıkma Yolları

Stresin, insanın bedensel ve ruhsal dengesini etkilediğine dikkat çeken Doç. Dr. Hakan Atalay, stres karşısında alınması gereken önlemleri anlattı.


Yerliysek Yeriz Dediler, Yerli Üretim İçin Antalya’dan Ses Verdiler Ekonomi/Turizm Yerliysek Yeriz Dediler, Yerli Üretim İçin Antalya’dan Ses Verdiler

ANFAŞ’ın Antalya’da bir dünya markası yapma hedefi ile birleştirdiği Food Product ve Hotel Equipment fuarları kapsamında ANFAŞ ve Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) işbirliği ile '869 Yerliyse Yeriz' Zirvesi düzenlendi. EGD Başkanı Celal Toprak’ın moderatörlüğünde düzenlenen zirveye; yerli malı kullanmanın ülke ekonomisine katacağı katma değer damgasını vurdu.


DÜNYANIN EN GÜVENLİ ÜLKELERİ BELLİ OLDU Güncel DÜNYANIN EN GÜVENLİ ÜLKELERİ BELLİ OLDU

Dünya üzerinde hangi ülkelerin ne kadar güvenli olduğu belli olurken, Türkiye’nin 59,62’lik güven endeksiyle 49’uncu sırada yer aldığı görüldü.


773 milyon e-posta kimliği ve 21 milyon parola ifşa edildi Teknoloji/Bilim/İnternet 773 milyon e-posta kimliği ve 21 milyon parola ifşa edildi

Yaklaşık 773 milyon benzersiz e-posta adresi ve 21,2 milyondan fazla parola, Koleksiyon #1 olarak adlandırılan büyük bir veri dökümünde açığa çıkarıldı. Daha önce de daha büyük boyutlu veri sızıntıları meydana gelmişti ancak ilk kez bu denli büyük bir veri ifşa edilmiş görünüyor.


HAYDİ ÇOCUKLAR TATİLDE ZEYTİNPARK’A Güncel HAYDİ ÇOCUKLAR TATİLDE ZEYTİNPARK’A

Şehrin en büyük yeşil alanı ve oksijen deposu Zeytinpark, çocukların doğayla bağ kuracağı birbirinden farklı sömestr etkinlikleri düzenliyor.


Kepez, galibiyetle başladı Spor Kepez, galibiyetle başladı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) ikinci devre maçalarına geçtiğimiz hafta sonu başlandı. BAL 7. grupta Antalya’nın temsilcileri arasında oynanan derbide kazanan Kepez Belediyespor oldu.


Potanın perileri Antalya’yı temsil edecek Spor Potanın perileri Antalya’yı temsil edecek

Antalya Basketbol Yerel Ligi’nde mücadele eden U18 Genç Kız takımı Antalya ikincisi oldu. Kepez Belediyespor, Antalya’yı Bölge Şampiyonası’nda temsil edecek.


Başkan Turgay Genç’in hafta sonu mesaisi Döşemealtı Başkan Turgay Genç’in hafta sonu mesaisi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve Belediye Meclis Üyeleri hafta sonu mesaisini vatandaşların davetlerine katılarak geçirdi. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hafta sonu mevlit, düğün ve asker eğlencesi gibi etkinliklere katılarak ilçe sakinleriyle bir araya geldi.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN ULAŞIM ESNAFINA DESTEK Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN ULAŞIM ESNAFINA DESTEK

Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan ve yönetimi Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti.


Sağlık Sen'den 'Geleceğe Umut Ol' projesi Eğitim Sağlık Sen'den 'Geleceğe Umut Ol' projesi

Sağlık Sen, 'Geleceğe Umut Ol' sloganı ile Çocuk Destek Evi'nde kalan çocuklar için kitap bağışı kampanyasına start verdi.


MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN  3 GÜN KAR-NE ŞENLİĞİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN 3 GÜN KAR-NE ŞENLİĞİ

Manavgat Belediyesi, çocukları karla buluşturmak için 24-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Sarılar Mahallesi Kapalı Pazar yeri önünde KAR-NE Şenliği düzenleyecek. Başkan Sözen, çocuklar için yaylalardan kamyonlarla kar getirtecek.


Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne İki Ödül Birden Eğitim Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne İki Ödül Birden

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri Yahya Ozan Çalışkan ve Ercan Akan, filmleriyle Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması’nda iki ödül birden kazandı.


Aksu Karaçallı-Kemerağzı  grup yolu sıcak asfalta kavuşuyor Aksu Aksu Karaçallı-Kemerağzı grup yolu sıcak asfalta kavuşuyor

Büyükşehir Belediyesi, Aksu ilçesine bağlı Karaçallı ve Kemerağzı grup yollarını sıcak asfaltla buluşturuyor.


Millet Bahçesinde sona gelindi Güncel Millet Bahçesinde sona gelindi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Işıklar’daki yıkılan stadyum alanı yerinde yapımına devam ettiği Millet Bahçesi çalışmalarında sona gelindi.


Zarar gören heykeller onarıldı Güncel Zarar gören heykeller onarıldı

Atatürk Caddesi ve Işıklar’da kimliği belirsiz kişilerin zarar verdiği temalı heykeller Büyükşehir Belediyesi tarafından onarıldıktan sonra eski yerlerine monte edildi.


Boğaçayı açılışa hazır Güncel Boğaçayı açılışa hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Boğaçayı Projesi ilk etap çalışmalarını tamamladı. Bataklıktan yaşam alanına dönüşen Boğaçayı, kartpostalları süsleyecek görünümü ile büyülüyor. Antalyalılar baharın cıvıl cıvıl heyecanını Boğaçayı’nda yaşayacak.


Başkan Türel NTV’nin konuğu oldu Siyaset Başkan Türel NTV’nin konuğu oldu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, başkan adaylarının geçmiş dönem seçim kataloglarının seçmen tarafından iyi incelenmesi gerektiğini söyledi. Türel, bu katalogların seçmene verilen sözler olduğunu belirterek, “Vatandaşa söz veriyoruz ama o sözlerimizi geçmişte ne kadar yapmışız, ne kadar yapamamışız. Bunların hesabının seçmen nezdinde analizinin yapılması o şehrin kazanmasına çok ciddi katkı sağlayacaktır” dedi.


Eğitim camiası tedirgin Eğitim Eğitim camiası tedirgin

Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, vizyon belgesi ile birlikte atılması gereken adımların gecikmesinden dolayı eğitim çalışanlarının tedirgin olduğunu, acil çözümler beklediklerini söyledi.


Başkan Gül CHP ilçe örgütüne araba hediye etti Kemer Başkan Gül CHP ilçe örgütüne araba hediye etti

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, CHP Kemer İlçe Başkanlığı’na bir araba hediye etti. Başkan Gül, “Seçimlerden sonra inşallah kendi ilçe binamızı da yaptırarak onun anahtarını da ilçe başkanlığımıza teslim ederiz” dedi.


KOBİ’lere Yurt Dışı İş Gezisi Desteği Ekonomi/Turizm KOBİ’lere Yurt Dışı İş Gezisi Desteği

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, “KOSGEB İşletme Geliştirme Destek Programı Yurt Dışı İş Gezisi Destekleri” kapsamında KOBİ’lere konaklama, ulaşım, tercüme, rehberlik, fuar giriş ücretleri ve toplantı-organizasyon giderleri gibi kalemlerde, gidilecek ülkeye göre 3 bin lira ile 5 bin lira arasında katkı sağlanacağını bildirdi.


Muratpaşa’da eller horonda birleşti Kültür/Sanat Muratpaşa’da eller horonda birleşti

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya Karadenizliler Derneği’yle (ANTKARDER) düzenlendiği Hamsi Festivali, Selçuk Balcı konseriyle sona erdi. Muratpaşa Kent Meydanı’nda, iki günde 5 ton hamsinin de dağıtıldığı festivalde Belediye Başkanı Ümit Uysal ve festivale katılan 7’den 70’e herkesin elleri horonda birleşti.


Konyaaltı’nda ‘Salsa’ büyük ilgi gördü
 Kültür/Sanat Konyaaltı’nda ‘Salsa’ büyük ilgi gördü


Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2. Etap Kulüpler Arası Sportif Salsa Şampiyonasında dereceye giren sporculara kupalarını takdim etti.


Paşanın Melekleri, çeyrek finalde Spor Paşanın Melekleri, çeyrek finalde

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı, Türkiye Kupası’nda çeyrek finale yükseldi. Hafta sonu oynanan 2’nci tur grup eleme maçlarında 2’de 2 yapan Paşanın Melekleri, çeyrek finalde İzmir Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacak.


KİCK BOKS’TA TÜRKİYE 2.Sİ ENVAR’DAN Spor KİCK BOKS’TA TÜRKİYE 2.Sİ ENVAR’DAN

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Kübra Ceyda Akçay, Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun Antalya'da düzenlemiş olduğu Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında 28 kilo ‘Point Fighting’ branşında Türkiye 2.si oldu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68401 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...