Salı, 20 Ağustos 2019
Dülgeroğlu’ndan adaylara hodri meydan Finike Dülgeroğlu’ndan adaylara hodri meydan

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, diğer başkan adaylarını canlı yayında projelerini ve Finike’ye nasıl hizmet edeceklerini anlatmaya davet etti.


Sahne Sırası Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinde Güncel Sahne Sırası Akdeniz Üniversitesi Öğrencilerinde

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün “Sahne Sırası Sende” sloganıyla düzenlediği Gençler Arası Türk Halk Müziği Yarışması’nın birincisi Akdeniz Üniversitesi öğrencileri oldu.


2018 Evlenme Boşanma İstatistikleri açıklandı Güncel 2018 Evlenme Boşanma İstatistikleri açıklandı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2019 yılı evlenme ve boşanma istatistiklerini açıkladı.


DÜNYANIN EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRLERİ BELLİ OLDU Spor DÜNYANIN EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRLERİ BELLİ OLDU

Dünyanın en iyi teknik direktörleri belli olurken, günlük olarak incelenen verilere göre en iyi 100 teknik direktör sıralamasına Türkiye’den sadece Fatih Terim’in girdiği görüldü.


YÖRSİAD’DAN GÜNEŞ ENERJİSİNE DESTEK Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’DAN GÜNEŞ ENERJİSİNE DESTEK

ICCI-Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı tarafından ilki 9 Ocak’ta İzmir’de düzenlenen “Enerji Sohbetleri”nin ikincisi, “Türkiye’de Güneş Enerjisi Sektöründeki Yatırımlar, Gelişmeler ve Beklentiler” başlığıyla Antalya’da Akra Barut Otel’de GÜYAD sponsorluğunda ve YÖRSİAD’ın (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) destekleri ile gerçekleştirildi.


SAMANİ’DEN ŞAHİN’E ÖVGÜ VE DESTEK Aksu SAMANİ’DEN ŞAHİN’E ÖVGÜ VE DESTEK

31 Mart yerel seçimlerine bir ay gibi kısa bir süre kala Aksu’da Cumhur İttifakı var gücüyle çalışmaya, gönüllere dokunmaya devam ediyor.


SÜS BİTKİLERİ SEKTÖRÜ, İHACATA DAYALI BÜYÜMEYE ODAKLANDI! Ekonomi/Turizm SÜS BİTKİLERİ SEKTÖRÜ, İHACATA DAYALI BÜYÜMEYE ODAKLANDI!

İç pazarda en önemli alıcı konumunda bulunan Belediyeler tasarrufa gidince, Süs Bitkileri ve Peyzaj Sektörü, rotasını yurt dışına çevirdi.


ANTALYA OSB, MEZUN ÖĞRENCİLERE KÖPRÜ OLACAK Güncel ANTALYA OSB, MEZUN ÖĞRENCİLERE KÖPRÜ OLACAK

Antalya OSB, Mart ayında T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek Bölgesel Kariyer Etkinliğinde, üniversite öğrencileri ile Bölge firmaları arasında köprü olmaya hazırlanıyor.


AKSU CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK, BERABERLİK MESAJI Aksu AKSU CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK, BERABERLİK MESAJI

AK Parti Aksu İlçe Başkanlığı Cumhur İttifakı Kaynaşma Yemeği düzenledi.


Dülgeroğlu: “Halkımızın umuduyum” Finike Dülgeroğlu: “Halkımızın umuduyum”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, halkın kendisini umut olarak gördüğü için yeniden aday olduğunu söyledi.


Başkan Uysal, “Kızılarık’ta önce tapu” Güncel Başkan Uysal, “Kızılarık’ta önce tapu”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kızılarık Mahallesi’nde düzenlenen Halk Günü’nde, mahalledeki Vakıflara ait taşınmazlar üzerinde bir kentsel dönüşüm projesinin uygulanmak istendiğini belirterek, “Yapamazsınız. Benim komşum içinde otururken yapamazsınız. Önce mülkiyeti vereceksiniz. Sonuna kadar bunun karşında duracağım” dedi.


BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’E  OYMAPINAR’DA BÜYÜK İLGİ Manavgat BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’E OYMAPINAR’DA BÜYÜK İLGİ

Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İyi Parti Milletvekili Tuğba Vural Çokal, İyi Parti ilçe Başkanı Hatice Avcı, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, İyi Parti ve CHP Gençlik Kolları, Kadın Kolları, seçim komitesi ve belediye meclis üyesi adayları ile gittiği Oymapınar’da halkla buluştu.


Millet Bahçesi’nin güzelliği meydana çıkıyor Güncel Millet Bahçesi’nin güzelliği meydana çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Işıklar’da yıkılan stadyum alanı yerinde yapımına devam ettiği Millet Bahçesi çalışmalarında hızla sona yaklaşıldı. Otoparkı, peyzajı ve süs havuzu tamamlan projede nostaljik açık tribünde üst gölgelik çatı imalatı yapılıyor.


Antalya’nın kalbinde güvenli ve konforlu ulaşım Güncel Antalya’nın kalbinde güvenli ve konforlu ulaşım

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Havalimanı ve Bahçeli Taksi duraklarını ziyaretinde Antalya’nın kalbi Muratpaşa’da kentin en kapsamlı cadde ve sokak yenileme çalışmasını gerçekleştirdiklerini belirterek “Kent içinde güvenli ve konforlu bir ulaşım için önemli adımlar attık” dedi.


AEDAŞ, 2018 YILININ ‘EN’LERİNİ AÇIKLADI Ekonomi/Turizm AEDAŞ, 2018 YILININ ‘EN’LERİNİ AÇIKLADI

AEDAŞ artık geleneksel hale gelen yılın ‘en’lerini açıkladı. 2018 yılında Antalya, Burdur ve Isparta’da elektrik tüketimi yüzde 5,3 artarken yılın tüketim rekoru 3 Ağustos Cuma günü kırıldı. En düşük tüketim ise 11 Mart 2018 tarihinde yaşandı. Yaz ayları boyunca tüketimin arttığı bölgede, turizmde kırılan rekorlar da etkili oldu


Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür Kemer Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür

Kuzdere Mahallesi Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Kuzdere hep bize sahip çıktı. Belediyemize bağlı değilken bile destek verdiniz ve bize inandınız .Biz de bu desteğe layık olmaya çalışıyoruz” dedi.


ÜMMÜ ŞAHİN ŞUBAT AYINDA 21 AİLEYİ ZİYARET ETTİ Aksu ÜMMÜ ŞAHİN ŞUBAT AYINDA 21 AİLEYİ ZİYARET ETTİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında ziyaretlerine şubat ayında da devam etti.


Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür Kemer Başkan Gül’den Kuzdere’ye teşekkür

Kuzdere Mahallesi Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Kuzdere hep bize sahip çıktı. Belediyemize bağlı değilken bile destek verdiniz ve bize inandınız .Biz de bu desteğe layık olmaya çalışıyoruz” dedi.


Talasemi ile mücadeleye Baro'dan destek Güncel Talasemi ile mücadeleye Baro'dan destek

Akdeniz Talasemi Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden bir grup Baro Başkanı Av. Polat Balkan'ı ziyaret ederek Akdeniz bölgesinde yaygın olan Talasemi hastalığı ile mücadelede destek istediler. Başkan Balkan, "Talasemi hastalarına duyarlı ve yardımcı olmalıyız" dedi. Balkan, Araştırma Hastanesindeki talasemi hastalarını da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.


KIZILARIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR Güncel KIZILARIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR

Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin yol ve kaldırımlarını yenileyen Muratpaşa Belediyesi, Kızılarık Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladı


“DERTLER SONA ERECEK” Siyaset “DERTLER SONA ERECEK”

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına pazar ziyaretleriyle devam ediyor. Barış Mahallesi’nde kapalı pazar yerini ziyaret ederek pazarcı esnafıyla ve vatandaşlarla sohbet eden Murat Dinç, “Kepez’i hak ettiği seviyeye ulaştıracağız. Tüm dertler sona erecek” dedi


Şahin: Siyaset Şahin: "Tam tapular dağıtılacakken, EMEK HIRSIZLARI türedi"

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin yaptığı yazılı açıklamada "Tam tapular dağıtılacakken, EMEK HIRSIZLARI türedi" dedi.


Başkan Uysal’dan “Bitirin” talimatı Güncel Başkan Uysal’dan “Bitirin” talimatı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın en eski alışveriş noktalarından Sinan Mahallesi Çarşısı’nı bir açık hava alışveriş merkezi haline getirecek çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Uysal, çalışmaların biran önce bitirilmesini istedi.


Erasmus+ ve Mevlana Öğrencileri Akdeniz Üniversitesi’nde Eğitim Erasmus+ ve Mevlana Öğrencileri Akdeniz Üniversitesi’nde

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler koordinatörlüğünde yürütülen öğrencilerin ve eğitimcilerin Avrupa'da karşılıklı değişimini sağlayan Erasmus+ Programı ile tüm dünya ülkeleri ile değişimi hedefleyen Mevlana Değişim Programı kapsamında uluslararası öğrenciler Akdeniz Üniversitesi’ne 2018-2019 akademik yılı bahar döneminde öğrenim görmek üzere geldi.


Turizm şoförlerine eğitim Eğitim Turizm şoförlerine eğitim

Turizmde Yol Güvenliği ve Turizm Şoförlerinin Eğitimi toplantısı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Atatürk Konferans Salonu’nda yapıldı.


ATSO’da Kadın ve Genç Girişimciler Seçimleri Tamamladı Güncel ATSO’da Kadın ve Genç Girişimciler Seçimleri Tamamladı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO bünyesinde faaliyet gösteren TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ile TOBB Antalya İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri tamamlandığını bildirdi.


GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNİN EN FAZLA OLDUĞU ŞEHİRLER BELLİ OLDU Güncel GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNİN EN FAZLA OLDUĞU ŞEHİRLER BELLİ OLDU

Dünyadaki en fazla gürültü kirliliği nerelerde oluyor belli olurken, Türkiye’den İstanbul’un ilk sıralara yerleştiği görüldü.


HAKAN AYSEV “ÇARDAŞ PRENSESİ” OPERETİ İLE ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat HAKAN AYSEV “ÇARDAŞ PRENSESİ” OPERETİ İLE ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Hakan Aysev, Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin 5 Mart’ta sahneleyeceği dünyaca ünlü “Çardaş Prensesi” operetinde Edwin Ronald rolü ile sanatseverlerle buluşacak.


Elmalı MYO’da Kariyer Söyleşileri Başladı Elmalı Elmalı MYO’da Kariyer Söyleşileri Başladı

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nin başlamasıyla Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu’nda öğrencilerin mesleki gelişimine katkı sağlaması amacıyla “Kariyer Söyleşileri” başlatıldı. Kariyer söyleşilerinin ilk konuğu Elmalı Kaymakamı Fatih Ahmet Kurt oldu.


Tütüncü’den hizmet yağmuru Güncel Tütüncü’den hizmet yağmuru

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği Varsak Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Sitesi esnafına ve bölgede oturan vatandaşlara talep ettikleri hizmetlerin yapılacağının müjdesini verdi.


Muratpaşa’da kadınların 8 Mart provası Güncel Muratpaşa’da kadınların 8 Mart provası

Muratpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde binlerce kadınla dev Türkiye haritası oluşturup Erik Dalı oynayacak. Etkinliğe katılacak kadınlar, Muratpaşa Belediyesi hizmet binası fuayesinde prova yaparak, hazırlıklarını sürdürdü


Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan ve sanatçı Uğur Işılak geliyor Güncel Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Engin Altan Düzyatan ve sanatçı Uğur Işılak geliyor

Antalya’nın fethinin 812’nci yıldönümü kutlamaları kapsamında 3 Mart Pazar günü Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda Fetih Yürüyüşü gerçekleştirilecek. Fetih yürüyüşüne Diriliş Ertuğrul dizisinin yıldızı ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ve Sanatçı Uğur Işılak da katılım sağlayacak.


ANTALYA'NIN FETHİ 812. YIL KUTLAMA PROGRAMI Güncel ANTALYA'NIN FETHİ 812. YIL KUTLAMA PROGRAMI

Antalya’nın fethinin 812’nci yıldönümü, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde görkemli etkinliklerle kutlanacak. 1-5 Mart tarihlerinde fetih yürüyüşü, fetih koşusu, Solo Türk’ün özel gösterisi, konferanslar ve spor etkinlikleriyle fetih coşkusu Antalya’yı saracak. Antalya'nın Fethi 812. Yıl kutlama programı şöyledir…


Kepez’e Spor Akademisi geliyor Spor Kepez’e Spor Akademisi geliyor

Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim Projesi kapsamında düzenlenen Forma Dağıtım Töreni’nde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’e Belediye Spor Akademisi müjdesi verdi. Tütüncü, geleceğin yıldızlarının akademik eğitimlerle Kepez’de yetiştirileceğini söyledi.


Kepez’in çocukları çok şanslı Güncel Kepez’in çocukları çok şanslı

Kepez Belediyesi, Spor Okulları’nda ve Etüt Merkezleri’nde eğitim gören çocuklar için doğum günü etkinliği düzenledi.


Mevsiminde tüketilen bitkiler hastalıktan koruyor Sağlık/Kadın Mevsiminde tüketilen bitkiler hastalıktan koruyor

Yurt dışından getirilerek mevsimi dışında tüketilen meyve ve sebzelerin hastalıklara davetiye çıkardığını belirten Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Araştırma Görevlisi ve Diyetisyen Fatma Özsel Özcan, “Mevsimine uygun yemekle yerel ürünü ve bölgemizdeki yerel tarımı desteklemiş oluruz. Böylece daha az nakliye, daha az soğutma ve enerji kaybıyla doğanın döngüsüne zararı da en aza indiririz” dedi.


VALİ KARALOĞLU’NA YÖRÜK KEYFİYESİ Güncel VALİ KARALOĞLU’NA YÖRÜK KEYFİYESİ

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği)’nden Vali Münir Karaloğlu’na ziyaret...


ANTALYA YÜZÜNÜ GÜNEŞE DÖNÜYOR Ekonomi/Turizm ANTALYA YÜZÜNÜ GÜNEŞE DÖNÜYOR

Güneş enerjisi tüm yönleriyle ICCI Enerji Sohbetleri Antalya Toplantısı’nda tartışıldı


Ayan Beyan Doğaçlama Muratpaşa’da Kültür/Sanat Ayan Beyan Doğaçlama Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, seyircilerin yönelimleriyle belirlenen konu ve anahtar kelimelerle bir doğaçlama komedi Ayan Beyan Doğaçlama’yla birlikte sahneye çıktı. Başkan Uysal, Ayan Beyan oyuncularıyla, avukat ve karakteri sürekli değişen bir müvekkil skecinde rol aldı.


Antalyaspor Yüzme Takımı Madalyaları Topladı Spor Antalyaspor Yüzme Takımı Madalyaları Topladı

Antalyaspor yüzme takımımız 11-12 Yaş Gelişim Projesi Müsabakaları’nda 72 madalya ile zirveye çıktı.


Masada Antalyaspor farkı Spor Masada Antalyaspor farkı

Antalyaspor erkek masa tenisi takımı, 1. Lig 2. etap sonunda 15 maçta 14 galibiyet alarak 1. yarıyı zirvede tamamladı.


Başkan Taş'tan 28 Şubat açıklaması Siyaset Başkan Taş'tan 28 Şubat açıklaması

AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş 28 Şubat'ın yıldönümünde yaptığı yazılı açıklamada demokrasiye yönelik tüm müdahalelerin bir insanlık suçu olduğunu söyledi.


NETLOG, İKİNCİ KEZ AOSB CUP ŞAMPİYONU OLDU Spor NETLOG, İKİNCİ KEZ AOSB CUP ŞAMPİYONU OLDU

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Antalya Organize Sanayi Bölgesi Firmalar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu Netlog Lojistik Hizmetleri A.Ş. oldu.


Dülgeroğlu: “Belediyecilik yürek ister” Finike Dülgeroğlu: “Belediyecilik yürek ister”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Belediye başkanı olacak kişi de bilgi, birikim ve tecrübe olması lazım. Belediyecilik, vatandaşın hakkını korumak için masaya vurduğu zaman ses getirecek yürek ister” dedi.


ŞAHİN’E KARAÖZ VE YEŞİLKARAMAN’DA YOĞUN İLGİ Aksu ŞAHİN’E KARAÖZ VE YEŞİLKARAMAN’DA YOĞUN İLGİ

Her akşam iki toplantı düzenleyerek mahallelere giden, halkla buluşan Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı, mevcut Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Karaöz ve Yeşilkaraman’da yoğun ilgiyle karşılandı.


Başkan Uysal, “Kimseyi kaderine terk etmeyiz” Güncel Başkan Uysal, “Kimseyi kaderine terk etmeyiz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Mahallesi’nde düzenlenen halk gününde ilçede doğrudan ve dolaylı olarak 100 bin kişiye ulaşan bir sosyal hizmet ağının bulunduğunu belirterek, “Sosyo-ekonomik şartlar böyle olduğu sürece komşularımızı toparlamaya devam edeceğiz. Biz kimseyi kaderine terk etmeyi istemiyoruz” dedi.


‘Cumhuriyetimizin Önder Kadınları Sergisi’  Agora Alışveriş Merkezi’nde Güncel ‘Cumhuriyetimizin Önder Kadınları Sergisi’ Agora Alışveriş Merkezi’nde

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel ‘Cumhuriyetimizin Önder Kadınları Sergisi’ Agora Alışveriş Merkezi’nde...


Dülgeroğlu: “Cumhur İttifakı’yla Finike hizmete boğulacak” Finike Dülgeroğlu: “Cumhur İttifakı’yla Finike hizmete boğulacak”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Cumhur İttifakı’nin göreve gelmesi halinde Finike’nin hizmete boğulacağını ifade etti.


Kaymakam Karameşe’den Başkan Gül’e ziyaret Kemer Kaymakam Karameşe’den Başkan Gül’e ziyaret

Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e iade-i ziyarette bulundu. Karameşe ve Gül, ilçenin güvenliği ve kamu hizmetleri konusunda görüş alış verişinde bulundular.


Altın Kramponlar 3 puanla döndü Spor Altın Kramponlar 3 puanla döndü

Geçtiğimiz hafta evinde Kuşadasıspor’u ağırlayan ve 3-0 sonuçla maçı kazanan Kepez Belediyespor, bu hafta deplasmandan da galibiyetle döndü. Aydın’da oynanan maçın skoru: Aydınspor 1923 0-1 Kepez Belediyespor Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in 19. Haftası geride kaldı.


Başkan Genç esnaf gezisinde Döşemealtı Başkan Genç esnaf gezisinde

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, esnaf ve vatandaş ziyaretleri kapsamında sabah saatlerinde Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Altıntar Tarım fabrikasını ardından da Yeşilbayır Mahallesinde ki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.


İNOVASYON DÜNYAYI DEĞİŞTİRİYOR, AR-GE’YE YATIRIM YAPAN KAZANIYOR... Teknoloji/Bilim/İnternet İNOVASYON DÜNYAYI DEĞİŞTİRİYOR, AR-GE’YE YATIRIM YAPAN KAZANIYOR...

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte global rekabet de artıyor. Kuruluşların ve markaların artan rekabet ortamında avantaj sağlamalarının yolu da farklılaşmaktan geçiyor. Bunun için de inovasyona ve Ar-Ge’ye yatırım yapmak gerekiyor.


Antalyaspor’a milli ziyaret Spor Antalyaspor’a milli ziyaret

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 24. hafta maçında sahasında MKE Ankaragücü'nü konuk edecek olan Antalyaspor, bu karşılaşmanın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Teknik Direktörü Bülent Korkmaz gözetiminde gerçekleşen antrenmanda taktik çalışmalar yapıldı.


Kepez’in mimarı 123 projesini açıkladı Siyaset Kepez’in mimarı 123 projesini açıkladı

Kepez’in yönetimine 3. kez talip olan Cumhur İttifakının AK Partili Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ projelerini açıkladı.


 ‘Helal turizm’de yol haritası arayışı Ekonomi/Turizm ‘Helal turizm’de yol haritası arayışı

Dünyada birkaç yıl sonra trilyon dolarlarla ifade edilecek ciroya ulaşması beklenen ‘helal turizm’ alanındaki ilk çalıştayda yol haritasının belirlenmesi için beyin fırtınası yapıldı


Yörüklerden Başkan adayı Böcek’e tam destek Güncel Yörüklerden Başkan adayı Böcek’e tam destek

Antalya Yörükler Derneği’nin ‘Tarhana Çorbası’ davetine misafir olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, projelerinin halka dönük, Antalya’nın geleceğine yönelik projeler olduğunu söyledi.


Başkan adayı Böcek, Konyalılarla buluştu Güncel Başkan adayı Böcek, Konyalılarla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyalılar Derneği’nin geleneksel ‘Bamya Çorbası’ etkinliğine katıldı.


Başkan Uysal, “Belediyecilik felsefemiz Yörük obasının felsefesidir” Güncel Başkan Uysal, “Belediyecilik felsefemiz Yörük obasının felsefesidir”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Yörükler Derneği’nin düzenlendiği etkinlikte “Bizim belediyecilik anlayışımız Yörük kültürümüzün bugüne uyarlanmış, geleceğe yönlenmiş halidir. Buna devam edeceğiz” dedi.


ÇOBAN: 'ZULME RIZA ZULÜMDÜR' Güncel ÇOBAN: 'ZULME RIZA ZULÜMDÜR'

Mısır'da Sisi yönetiminin gerçekleştirdiği idamlara dünyanın sessiz kaldığını belirten Memur Sen İl Temsilcisi Mustafa Çoban, İslam birliği Teşkilatına İslam coğrafyasında akan kanı durdurmak için acil toplanma çağrısı yaptı.


Makina mühendislerinden Park Orman’da kahvaltı Güncel Makina mühendislerinden Park Orman’da kahvaltı

MMO Antalya Şube, Kültür, sanat ve Sosyal Etkinlik Komisyonu’nun organizasyonunda üyeleriyle kahvaltıda buluştu.


Kız Kardeşim Eğitmenleri
2019’a hazır Güncel Kız Kardeşim Eğitmenleri
2019’a hazır

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ve Coca-Cola Türkiye’nin katkılarıyla kadınların ekonomik hayatta etkin bir şekilde katılımını destekleyen Kız Kardeşim Projesi’nin 2019 yılı gönüllü eğitmenleri sahaya inmeye hazır.


Türkbeleni’nde Muhteşem Konser Manavgat Türkbeleni’nde Muhteşem Konser

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Türkbeleni Millet Bahçesi, ünlü Sanatçı Demet Akalın konserine ev sahipliği yaptı. Konser alanını dolduran binlerce kişi coşku dolu anlar yaşadı. Konsere Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel eşi Ebru Türel ile birlikte katıldı.


Strateji Ustaları Turnuvada Buluşuyor Güncel Strateji Ustaları Turnuvada Buluşuyor

Akdeniz Üniversitesi Satranç Topluluğu tarafından 09-10 Mart 2019 tarihlerinde satranç turnuvası düzenleniyor. Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Lokalinde gerçekleştirilecek Satranç Turnuvası’nda Akdeniz Üniversitesi öğrencileri stratejilerini konuşturacak.


Genel Cerrahlara gelenlerin yüzde 50'si 65 yaş üstü hasta! Sağlık/Kadın Genel Cerrahlara gelenlerin yüzde 50'si 65 yaş üstü hasta!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Mavi Ev Konuşmalarında, ‘yaşlılıkta cerrahi sorunlar’ konuşuldu. Genel Cerrahi, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Cem Aykent; geriatrik cerrahi, akut apandist, Laparoskopik Cerrahi, safra kesesi iltihabı, mide kanseri, kasık fıtığı, kalın bağırsak hastalıkları ve meme kanseri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.


DİNÇ KONYALILARLA BULUŞTU Güncel DİNÇ KONYALILARLA BULUŞTU

Seçime sayılı günler kala çalışmalarına vites arttırarak devam eden CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Antalya Konyalılar Derneği'nin düzenlediği bamya çorbası etkinliğine katıldı


ÇALIŞKAN ADAY DİNÇ Güncel ÇALIŞKAN ADAY DİNÇ

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Murat Dinç, halka dokunmaya ediyor. Dinç her gün yaklaşık 20 kilometre yol kat ediyor, el sıkıyor, dert dinliyor, akşamları da ev gezmeleri ile Kepezlilerle bir araya geliyor


KALEMLER VE İNCİLİPINAR’DA  BAŞKAN SÖZEN RÜZGARI Manavgat KALEMLER VE İNCİLİPINAR’DA BAŞKAN SÖZEN RÜZGARI

Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, Halkla Buluşma Gezileri kapsamında gittiği Kalemler ve Evrenseki İncilipınar Mahalle’lerinde coşkuyla karşılandı.


Akdeniz Üniversitesi Anadolu Erenlerini Araştıracak Güncel Akdeniz Üniversitesi Anadolu Erenlerini Araştıracak

Akdeniz Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi kuruldu.


MANAVGAT MİLLET İTTİFAKI HER AN HER YERDE Manavgat MANAVGAT MİLLET İTTİFAKI HER AN HER YERDE

Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, İYİ Parti Milletvekili Tuğba Vural Çokal ve meclis üyesi adaylarıyla birlik ve beraberlik içinde yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.


ŞAHİN, “AKSU’NUN TEMELİNİ ATIYORUZ” Aksu ŞAHİN, “AKSU’NUN TEMELİNİ ATIYORUZ”

Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı, mevcut Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Boztepe ve Kundu Mahallelerinde toplantı yaparak halkla bir araya geldi.


BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN MECLİS ÜYELERİNİ TANITTI Manavgat BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN MECLİS ÜYELERİNİ TANITTI

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, belediye meclis üyesi adaylarını, düzenlediği kahvaltılı basın toplantısıyla basına tanıttı.


Değirmendere Aşevi ve Taziyeevi’nin temeli atıldı Kemer Değirmendere Aşevi ve Taziyeevi’nin temeli atıldı

Kemer Belediyesi tarafından yaptırılacak Göynük Mahallesi Değirmendere Aşevi ve Taziyeevi’nin temeli törenle atıldı. Törende konuşan Başkan Mustafa Gül, tesisi en kısa sürede bitirip hizmete açacaklarını vurguladı.


THY'nin Antalya'ya Düzenlenen Yeni Direk Rotaları Anlatıldı Ekonomi/Turizm THY'nin Antalya'ya Düzenlenen Yeni Direk Rotaları Anlatıldı

Geleneksel AKTOB Buluşması’nda THY’nin Antalya’ya Düzenlenen 13 Yeni Tarifeli Seferleri Hakkında Bilgi Verildi


Antalya’yı fetih coşkusu saracak Güncel Antalya’yı fetih coşkusu saracak

Antalya’nın fethinin 812’nci yıldönümü, Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde görkemli etkinliklerle kutlanacak. 1-5 Mart tarihlerinde fetih yürüyüşü, fetih koşusu, Solo Türk’ün özel gösterisi, konferanslar ve spor etkinlikleriyle fetih coşkusu Antalya’yı saracak. Fetih kutlamaları Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu’nun Türkiye’de Şehir Tarihi Araştırmaları” konulu açılış konferansı ile başlayacak.


“İŞLETMELER İÇİN 3 ÖNEMLİ UNSUR; KAR, CİRO VE LİKİDİTEDİR” Ekonomi/Turizm “İŞLETMELER İÇİN 3 ÖNEMLİ UNSUR; KAR, CİRO VE LİKİDİTEDİR”

Marmara Üniversite’si Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şevket Sayılgan’dan Şirketlere Önemli Tavsiyeler...


‘Şark Bülbülü’ Anıldı Kültür/Sanat ‘Şark Bülbülü’ Anıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 1917 yılında tesadüfen tanışarak şarkılarını dinlediği ve güçlü sesinden dolayı "şark bülbülü" unvanını verdiği ses sanatçısı Celal Güzelses’i vefatının 60. Yılında bir konserle andı.


Türel, ‘Gönülleri ihya etmeye gayret ettik’ Güncel Türel, ‘Gönülleri ihya etmeye gayret ettik’

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Diyanet - Sen Antalya Şubesi ‘Din Görevlileri Buluşması’nda yaptığı konuşmada gönül belediyeciliğine vurgu yaptı. Başkan Türel, Antalya’yı imar ederken gönülleri de ihya etmeye çalıştıklarını söyledi.


Alanyaspor Tesisleri’nin temeli törenle atıldı Alanya Alanyaspor Tesisleri’nin temeli törenle atıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalyaspor’dan sonra Alanyaspor’a da Avrupa’nın en modern kamp ve spor tesisini kazandırıyor. Alanyaspor’a marka bir değer sağlayacak spor tesislerinin temeli düzenlenen törenle atıldı.


Boğaçayı  İlk Defa Kanoya  Ev Sahipliği Yaptı Spor Boğaçayı İlk Defa Kanoya Ev Sahipliği Yaptı

Antalya Boğaçayı tarihinde ilk kez su sporu Kano’ya ev sahipliği yaptı


“SİHİRLİ DÜNYA” ÇOCUK OYUNU  YOĞUN İSTEK ÜZERİNE TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat “SİHİRLİ DÜNYA” ÇOCUK OYUNU YOĞUN İSTEK ÜZERİNE TEKRAR SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, “Sihirli Dünya” çocuk oyununu yoğun istek üzerine 05 Mart Salı günü saat: 11.00’de tekrar sahneleyecek. Haldun Özörten’in yazdığı ve çocuklara bilmedikleri, onları mutlu edecek sihirli bir dünyayı anlatan eser Reyhan Süme tarafından sahneye koyuldu. Müzik düzenlemeleri Kenan Kahyaoğlu’nun yaptığı eserin ışık tasarımı Mustafa Eski’ye ait.


BAŞKAN ŞAHİN HIZ KESMİYOR Aksu BAŞKAN ŞAHİN HIZ KESMİYOR

Aksu Belediye Başkanı; Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin hafta sonu da mahalle mahalle gezerek halka hizmetlerini anlattı, esnaflarla hasbihal etti.


Türkan Şoray sahnesinde devleştiler Kültür/Sanat Türkan Şoray sahnesinde devleştiler

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’nın ilk ve tek BigBand Gençlik Orkestrası, Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde tenor Hakan Aysev’le birlikte sahne aldı. Kültür Merkezi’nin hınca hınç dolduğu konserde Gençlik Orkestrası, Barış Manço ve Cem Karaca şarkıları başta olmak pop müzikten Türk Halk Müziğine geniş bir repertuvarla ustalara bir saygı gecesine imza attı.


Dülgeroğlu: “Kaderimde Finike'ye hizmet etmek var” Finike Dülgeroğlu: “Kaderimde Finike'ye hizmet etmek var”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dülgeroğlu, kaderinde Finike'ye hizmet etmek olduğunu söyledi.


ROBOCAR POLI AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE ÇOCUKLAR İLE BULUŞTU! Güncel ROBOCAR POLI AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE ÇOCUKLAR İLE BULUŞTU!

Agora Alışveriş Merkezi Şubat ayı boyunca gerçekleştireceği birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile çocukların mutluluk adresi olmaya devam ediyor. Çocukların beğenerek takip ettiği çizgi dizi Robocar Poli lisanslı çocuk gösterisi Agora Alışveriş Merkezi’nde gösteri gerçekleştirdi.


Başkan Genç, el emeği pazarında kadınların misafiri oldu Döşemealtı Başkan Genç, el emeği pazarında kadınların misafiri oldu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Döşemealtı Koruma, Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği tarafından Kent Meydanın da açılan el emeği pazarını gezdi. Yaklaşık 30 kadın tarafından kurulan tezgahları gezen Başkan Genç, kadınlarla sohbet etti.


TerraCity’de Ceyda Düvenci’ye sevgi seli Kültür/Sanat TerraCity’de Ceyda Düvenci’ye sevgi seli

Oyuncu, sunucu ve yazar Ceyda Düvenci TerraCity’de sevenleriyle buluştu


TÜTÜNCÜ: 
KEPEZ, TURİZMDEN HAK ETTİĞİ PAYI ALACAK! Ekonomi/Turizm TÜTÜNCÜ: 
KEPEZ, TURİZMDEN HAK ETTİĞİ PAYI ALACAK!

Antalya’nın son dönem parlayan ilçelerinden Kepez’in Belediye Başkanı ve yeni dönem yine Ak Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Hakan Tütüncü, bölgesindeki turizm gelişmelerini turizm yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.


Büyükşehir Başkan Adayı Muhittin Böcek, projelerini açıkladı Siyaset Büyükşehir Başkan Adayı Muhittin Böcek, projelerini açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Muhittin Böcek, Antalya’yı geliştirecek, Antalyalıyı mutlu edecek 77 büyük projesini CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı törenle açıkladı.


Kent Meydanı’na dev Türkiye haritası Güncel Kent Meydanı’na dev Türkiye haritası

Muratpaşa Belediyesi’nin binlerce kadınla Türkiye haritası oluşturup Erik Dalı oynayacağı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliği için ressam Sinan Demir ve Mehmet Karasu etkinliğin gerçekleştirileceği Muratpaşa Kent Meydanı’na 2 bin 500 metrekare genişliğinde Türkiye haritası çiziyor.


DİNÇ: Siyaset DİNÇ: "HİZMET İÇİN GELDİM"

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Son olarak Gaziler Mahallesi'nin, ardından Mithat Paşa Caddesi’nde bulunan esnafını ziyaret eden Dinç, "Hizmet için geldim" dedi


Dülgeroğlu'ndan görkemli açılış Finike Dülgeroğlu'ndan görkemli açılış

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Seçim Koordinasyon Merkezi’ni(SKM) görkemli bir şekilde açtı. Açılışta konuşan Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Finike’ye ustalığını gösterme vaktinin geldiğini söyledi.


Siyaset "Spor ve sporcu hak ettiği DEĞERİ KAZANACAK"

Hafta sonunu spor yaparak ve sporculara destek vererek geçiren Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç, “Sen kazanacaksın diyerek çıktığımız yolda göreve geldiğimizde spor ve sporcular da hak ettiği değeri kazanacak” dedi.


Kızılsaray Komşu Evi’nde çalışmalar son sürat Güncel Kızılsaray Komşu Evi’nde çalışmalar son sürat

Muratpaşa Belediyesi, Kızılsaray Mahallesi’nde eski bir Antalya evini, oda tiyatrosu ve komşu evi olarak yeniden düzenliyor. İnşaat çalışmaları sona erdiğinde Muratpaşa, 40 kişilik oda tiyatrosu, kitap kafe ve parti evinin bulunacağı Komşu Evi’nin sahibi olacak.


Alternatif Demokrat Parti Siyaset Alternatif Demokrat Parti

İnsanların Cumhur ittifakı ile Millet ittifakı arasına sıkıştırılmak istendiğini söyleyen DP Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Bunlara mahkum değilsiniz. Alternatif olarak Demokrat Parti var” dedi.


Filenin Akrepleri Play-Off’ta Spor Filenin Akrepleri Play-Off’ta

Bayanlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor bayan voleybol takımı adını play-off’a yazdırdı. Normal sezonun son hafta karşılaşmasında Gelişim Koleji’ni konuk eden Antalyaspor, salondan 3-2 galip ayrılarak play-off’a yükselen taraf oldu.


Siyaset "Cumhur ittifakı Kepez’de rekora koşuyor"

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin gönüllü ekipleriyle buluşan Başkan Hakan Tütüncü, “Cumhur ittifakı olarak, her kesimden oy alarak Kepez’de kırılması zor bir seçim neticesi elde edeceğiz.” dedi.


Kadınlara yönelik hem diyet, hem spor Kepez’de Spor Kadınlara yönelik hem diyet, hem spor Kepez’de

Kepez Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan ‘Kepezli Hanımlar Sporla Buluşuyor’projesinin tanıtımı Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kepez Belediyesi, proje kapsamında kadınlara yönelik 7 ayrı noktada açtığı spor merkezlerinin sayısını 13’e çıkarttı.


Kepez’e simülasyon merkezi Güncel Kepez’e simülasyon merkezi

Kepez Belediyesi, müzeleri, kültür, sanat etkinleri ve festivalleriyle Antalya’nın cazibe merkezi haline gelen DokumaPark’a, kente değer katacak simülasyon merkezini de kazandırdı.


Çocuk sahibi olamayanlar dikkat! 
Bu yöntemle Türkiye’nin ilk gebelik haberi geldi! Sağlık/Kadın Çocuk sahibi olamayanlar dikkat! 
Bu yöntemle Türkiye’nin ilk gebelik haberi geldi!

Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde, özellikle erkek kısırlığında çığır açan birtakım teknolojik gelişmeler yaşanıyor. Bu teknolojik gelişmeler özellikle menide hiç canlı sperm hücresi bulunmayan veya olgun olmayan sperm hücresi bulunan erkekleri ilgilendiriyor.


RUNATOLIA’DA CEREBRAL PALSY TÜRKİYE İÇİN KOŞ, 21 BEBEĞE DESTEK OL Güncel RUNATOLIA’DA CEREBRAL PALSY TÜRKİYE İÇİN KOŞ, 21 BEBEĞE DESTEK OL

Cerebral Palsy Türkiye’nin “Adım Adım” platformu dahilinde katıldığı yardımseverlik koşularından olan Runatolia Maratonu 3 Mart Pazar günü Antalya’da gerçekleşecek. Maratonun kayıtları 28 Şubat Perşembe günü sona erecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...