Çarşamba, 23 Ocak 2019
MHP'ye ilk başvuru Mustafa Aksoy'dan Siyaset MHP'ye ilk başvuru Mustafa Aksoy'dan

MHP milletvekili aday adayı olan Antalya Ülkü Ocakları eski il başkanı Mustafa Aksoy sabahın erken saatlerinde MHP genel merkezine gelerek ilk adaylık müracaatını gerçekleştirdi.


Doğan’dan sert tepki Kemer Doğan’dan sert tepki

MHP Kemer İlçe Başkanı Sadullah Doğan çeşitli Basın Yayın organlarında Kemer İlçe teşkilatının bir aday adayına tam destek verdiği haberlerine sert tepki gösterdi.


Tütüncü’den Yörüklere müjde Güncel Tütüncü’den Yörüklere müjde

Yörükler gecesine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada Yörüklerin göç yolunda yer alan sarnıçların yeniden düzenleneceğini ve Varsak’da bulunan göç yolunun canlandıracağı müjdesini verdi.


“AKP en büyük tokadı Antalya’dan yiyecek” Siyaset “AKP en büyük tokadı Antalya’dan yiyecek”

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütü tarafından düzenlenen aday adayları ile tanışma toplantısında konuşan CHP İl Başkanı Özer Ülken, geçtiğimiz hafta sonu katıldığı İl Başkanları toplantısını değerlendirdi.


Antalya’da Kısa Film Günleri Kültür/Sanat Antalya’da Kısa Film Günleri

İlk olarak 2009 yılında gerçekleşen ve Antalyalı sinemaseverler tarafından yoğun ilgi gören Antalya Limon Kısa Film Günleri bu yıl 25-27 Mart 2011 tarihleri arasında düzenleniyor.


İrbeç’ten esnafa destek Siyaset İrbeç’ten esnafa destek

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu’na katıldı.


Supsan’ın 5 ili kapsayan tanıtım turu başladı Ekonomi/Turizm Supsan’ın 5 ili kapsayan tanıtım turu başladı

Yüksek kalitedeki supap, gayd ve tırnakları ile sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinin tedarikçisi haline gelen Supsan Motor Parçaları, beş ili kapsayan tanıtım turuna Antalya'dan başladı.


TFF Başkanı Özgener’den Akaydın’a ziyaret Güncel TFF Başkanı Özgener’den Akaydın’a ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mahmut Özgener, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı makamında ziyaret etti.


Yörük Çadırından THY'ya Döşemealtı Yörük Çadırından THY'ya "Bize Barca'yı Getir"

Antalya Döşemealtı Çalışma Paltformu Başkanı Kaan Kahraman Köktürk Antalya'ya özgü yörük çadırından seslendi.


MHP’de bir bayan aday daha Siyaset MHP’de bir bayan aday daha

12 Haziran seçimleri için aday adaylık başvuruları devam eden Milliyetçi Hareket Partisinde ikinci bayan aday olarak Meryem Aksoy müracaat yaptı.


‘‘Güçlü bir uluslararası liderliğe ihtiyaç duyulmaktadır’’ ‘‘Güçlü bir uluslararası liderliğe ihtiyaç duyulmaktadır’’

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, farklı ülkelerde değişime önderlik etmiş liderler, devlet adamları, ruhani liderler, ekonominin küresel aktörleri, akademisyenler, bürokratların katılımıyla İstanbul’da düzenlenen Değişim liderleri Zirvesi’nde konuşma gerçekleştirdi.


Akın’dan “Tüketiciler Günü” kutlaması Siyaset Akın’dan “Tüketiciler Günü” kutlaması

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı ve GİK üyesi Galip Akın, yaşama hakkından sonra gelen ve insan haklarının önemli bir bölümünü oluşturan tüketici haklarının, aynı zamanda insana verilen değerin ve çağdaş uygarlık seviyesinin de bir ölçüsü olduğunu bildirdi.


Akbulut ziyaretlere hız verdi Korkuteli Akbulut ziyaretlere hız verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut, Korkuteli İlçe Başkanı Hazım Kayhan’ı ziyaret etti. Partimiz adına çok hizmetleri olmuştur


Batı Akdeniz, Berlin’den sonra Moskova’da Güncel Batı Akdeniz, Berlin’den sonra Moskova’da

Antalya, Burdur ve Isparta’nın turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin 2011’de stant açan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Moskova’daki iki fuara da katılıyor.


Karacaoğlan’ opera sahnesinde Kültür/Sanat Karacaoğlan’ opera sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin geçtiğimiz sanat sezonunda dünya prömiyerini gerçekleştirdiği Karacaoğlan yeniden sanatseverlerle buluşuyor.


Kepez’e Avrupa tarzı spor tesisi Güncel Kepez’e Avrupa tarzı spor tesisi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, aralarında engelin olmayacağı şekilde tenis kortlarının, basketbol ve futbol alanlarının bir arada olduğu Avrupa tarzı modern bir spor tesisinin yapımıyla ilgili çalışma başlattıklarını söyledi.


Bologna Süreci Kurumsal Eğitim Çalıştayı III Güncel Bologna Süreci Kurumsal Eğitim Çalıştayı III

Bologna Sürecine etkin bir şekilde katılım sağlamak amacıyla kurulan Akdeniz Üniversitesi Bologna Süreci Koordinatörlüğü, 2011 yılı itibariyle başlattığı Bologna Süreci Uyum Çalışmaları kapsamında 10 Mart 2011 Perşembe günü Atatürk Konferans Salonu’nda “Bologna Süreci Kurumsal Eğitim Çalıştayı III”ü gerçekleştirdi.


Asırlık çınarlardan sağlık önerileri Güncel Asırlık çınarlardan sağlık önerileri

Toplumu bilinçlendirmek ve sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla kültür ve sanata verdiği desteği her yıl artıran Memorial Sağlık Grubu, bu kez de “Yüz Yaşını Devirmenin Sırları” adlı fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.


AK Parti Milletvekili aday adayları belli oldu Siyaset AK Parti Milletvekili aday adayları belli oldu

12 Haziran 2011 genel seçimleri için İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezine 77 kişi milletvekilli aday adaylığı için müracaat etti.


AK Parti İl Başkanı gazetecilerle bir araya geldi Siyaset AK Parti İl Başkanı gazetecilerle bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, basın kuruluşu temsilcileri ve çalışanlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.


Samani, resmen aday adayı Siyaset Samani, resmen aday adayı

AK Parti İl eski Başkanı Hüseyin Samani, 12 Haziran’da yapılacak genel seçimler için aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti İl Başkanlığı’na teslim etti.


Enç, aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı Siyaset Enç, aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı

AK Parti Kadın Kolları İl eski Başkanı Gökçen Enç, milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığı’na başvurusunu yaptı


Cimnastik’te Muratpaşa rüzgarı  Spor Cimnastik’te Muratpaşa rüzgarı

İzmir'de düzenlenen Ritmik Cimnastik Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Şampiyonası ile Artistik Türkiye Şampiyonası’nda Muratpaşa Belediyesporlu Nevin Sevinç Deveci Türkiye ikincisi oldu.


‘‘Avrupa’da en önemli hedeflerin başında hoşgörü geliyor’’ ‘‘Avrupa’da en önemli hedeflerin başında hoşgörü geliyor’’

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen Diplomasi Forumu’nda konuşma gerçekleştirdi.


Antalya H.B.V. Anadolu Kültür Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu Güncel Antalya H.B.V. Anadolu Kültür Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu

Antalya'daki Alevilerin en büyük örgütlenmesi olan H.B.V. Anadolu Kültür Vakfı'nın Genel Kurulu büyük bir katılma Cem evinde gerçekleşti.


İSTEK’te Dünya Pi Günü Kutlaması Güncel İSTEK’te Dünya Pi Günü Kutlaması

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu II. kademe öğrencileri, 14 Mart Dünya Pi Günü’nü bir dizi etkinlikle kutladı.


MP Antalyaspor Tıp Bayramı’nda doktorların yanında Spor MP Antalyaspor Tıp Bayramı’nda doktorların yanında

Hayatımızı emanet ettiğimiz doktorların en önemli günü olan 14 Mart Tıp Bayramı’nda Medical Park Antalyaspor’un futbolcuları doktorları yalnız bırakmadı.


Muratpaşa’da Torba Yasa uygulaması başladı Ekonomi/Turizm Muratpaşa’da Torba Yasa uygulaması başladı

Muratpaşa Belediyesi, kamuoyunda Torba Yasa olarak bilinen ve gecikmiş vergilerin faizlerine af getiren kanun maddesini uygulamaya başladı.


‘‘Avrupa’da en önemli hedeflerin başında hoşgörü geliyor’’ ‘‘Avrupa’da en önemli hedeflerin başında hoşgörü geliyor’’

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen Diplomasi Forumu’nda konuşma gerçekleştirdi.


“Sessizlerin sesi olacağım” Elmalı “Sessizlerin sesi olacağım”

Genel seçimler yaklaştıkça, partilerin aday adayları görücüye çıkmaya başladı.CHP Elmalı Eski İlçe Başkanı ve 2009 yerel seçimlerinde CHP Elmalı Belediye Başkan adayı olan Muhammet Gündüzbey, sessizlerin sesi olacağım şiarıyla aday adaylığı çalışmalarını son hızla sürdürmekte.


AK Partililerden Alanya çıkarması Alanya AK Partililerden Alanya çıkarması

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, Seçim İşleri Başkanı Av. Mehmet Çetinkaya, Gençlik Kolları İl Başkanı Av. Hıfzullah Şahbaz ile birlikte Alanya ilçe ve beldelerinde ziyaretlerde bulundu.


Buruk 14 Mart! Siyaset Buruk 14 Mart!

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Dr.Metehan Akbulut, yaptığı açıklamada bir 14 Martı daha bayram olarak kutlayamadıklarını söyledi.


Deniz Mahallesi’ne CHP bürosu açıldı Sağlık/Kadın Deniz Mahallesi’ne CHP bürosu açıldı

“İktidara koşuyoruz” sloganıyla 12 Haziran seçimlerine hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi, mahallelerdeki örgütlenmelerin üzerinde önemle duruyor. Bu kapsamda; Cumhuriyet Halk Partisi Deniz Mahallesi Bölge Çalışma Bürosu törenle hizmete açıldı.


Antalya Turizm ve Gençlik Festivali’ne hazır Güncel Antalya Turizm ve Gençlik Festivali’ne hazır

Antalya Turizm Akademisi Derneği’nin organizesi Antalya Büyükşehir Belediyesi ve derneğin kurumsal üyeleri Antalya Rus Okulu ve Antalya International College Of Tourism tarafından 21-26 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “2. Antalya Uluslararası Turizm ve Gençlik Festivali” Antalyalılar ile buluşmaya hazırlanıyor.


ITB Berlin’de Batı Akdeniz tanıtımı Güncel ITB Berlin’de Batı Akdeniz tanıtımı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin 2011’de açtığı standında, Antalya, Burdur ve Isparta’nın turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla tanıtım çalışmasını sürdürüyor.


Reta’dan muhteşem açılış Güncel Reta’dan muhteşem açılış

Antalya’nın genç ve girişimci işadamları Yahya Şahin ve Atilla Acar tarafından kurulan Yurtbay Seramik ve Adoçim Bölge Bayisi Reta Yapı Malzemeleri firması düzenlenen muhteşem bir törenle açıldı


Akın’dan Tıp Bayramı kutlama mesajı Siyaset Akın’dan Tıp Bayramı kutlama mesajı

14 Mart ‘Tıp bayramı’ dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Saadet Partisi Antalya İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Galip Akın, “14 Mart 1827 tarihinde Tıbbiye-i Şahane Mektebinin kuruluşu nedeniyle 1937 yılında 14 Mart Tıp Bayramı olarak kabul edilmiş olup, günümüze kadar hekimler tarafından kutlanmaktadır” dedi.


Oral’dan ziyaret turları Siyaset Oral’dan ziyaret turları

MHP Antalya Milletvekili aday adayı Murat Gökhan Oral seçim çalışmaları çerçevesinde Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Bünyamin Seçme ve Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı’yı ziyaret etti.


Kemer Belediyesi’nden Japonlara geçmiş olsun ziyareti Kemer Kemer Belediyesi’nden Japonlara geçmiş olsun ziyareti

ITB Berlin Turizm Fuarında bulunan Kemer Belediyesi yetkilileri, Japonya'da meydana gelen deprem sonrası fuarda bulunan Japonya standını ziyaret ederek Kemerliler ve Türk halkı adına geçmiş olsun dileklerini iletti.


Challenge Kupası’na Muratpaşa damgası Spor Challenge Kupası’na Muratpaşa damgası

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Challange Kupası çeyrek final maçında rakibi Spartak Kiev’i 11 farkla yenerek rövanş ve tur için büyük avantaj yakaladı.


Gülgün Feyman Antalya’da seminer verecek Güncel Gülgün Feyman Antalya’da seminer verecek

Haber Spikeri ve Diksiyon Uzmanı Gülgün Feyman 27 Mart Pazar Günü 14:00’da Atatürk Kültür Merkezinde Diksiyon ve Etkili İletişim Semineri verecek.


Gündoğmuş’un MYO azmi Gündoğmuş Gündoğmuş’un MYO azmi

Gündoğmuş’ta bir Meslek Yüksek Okulu açılabilmesi için tüm imkanları seferber eden Gündoğmuş Belediyesi, pazaryeri projesini yurt binası da olabilecek şekilde değiştirdi.


Güncel "Konyaaltı'nda okuma yazma bilmeyen kalmasın"

“Ana Kız Okuldayız” projesi kapsamında '' Konyaaltı Halk Eğitim Merkezi tarafından “Konyaaltı İlçesi’nde Okuma Yazma Bilmeyen Kalmasın” sloganıyla on merkezde (Gazi Mustafa Kemal, Gökçam, Neriman Abdurahman Bileydi,Dr.Cahit Ünver, Çakırlar, Bedriye Bileydi, Beldibi İlköğretim Okulları ile Mavitek Sitesi Kurs Merkezi, Konyaaltı Halk Eğitim Merkezi ve Konyaaltı ASMEK) okuma yazma kursları açılmıştır.


Başmüfettiş CHP'den aday adayı Siyaset Başmüfettiş CHP'den aday adayı

Seçim takvimine göre milletvekili aday adaylığı için istifa eden kamu görevlileri arasında, Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Başmüfettişi Gazipaşa'lı Mehmet Ali Yılmaz'ın da olduğu öğrenildi.


1.Ulusal Antalya Karikatür Yarışması sonuçlandı Kültür/Sanat 1.Ulusal Antalya Karikatür Yarışması sonuçlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 1.Ulusal Antalya Karikatür Yarışması’nda dereceye girenler belirlendi. 167 çizerin katıldığı yarışmada Sinop’tan Aşkın Ayrancıoğlu’nun karikatürü 2 bin 500 liralık birincilik ödülüne layık görüldü.


İbrahim Türkiş Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Siyaset İbrahim Türkiş Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı

Maliye Çalışanları Vakıf Başkanı Vergi Uzmanı Y.Mali Müşavir İbrahim Türkiş aday adaylığı başvurusunu Ak Parti Antalya İl teşkilat başkanlığına teslim etti.


Bu çocuk herkesi ağlattı Döşemealtı Bu çocuk herkesi ağlattı

İstiklal Marşı’nın kabul edilişinin 90. yıldönümü Döşemealtı’nda kutlandı.


Akbulut’a Kemer’den tam destek Kemer Akbulut’a Kemer’den tam destek

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut, Kemer İlçe Başkanı Sadullah Doğan’a ziyarette bulundu.


“Gün vekillik günü değildir” Korkuteli “Gün vekillik günü değildir”

MHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, Korkuteli İlçe teşkilatına yaptığı ziyaret sonrası, Korkuteli Belediyesine geçerek, gazetecilerin sorularına cevap verdi. “Sorun Vekillik sorunu, Koltuk sorunu değil, Kurtuluş mücadelesidir” dedi.


İlk ilçe turnesi Korkuteli’ne Korkuteli İlk ilçe turnesi Korkuteli’ne

TEMKA Sanat Yapım Antalya İnci Tiyatrosu ilk ilçe turnesini “Kaya Dişçide” adlı çocuk oyunu ile Korkuteli’ne yaptı. Öğrenciler hem oyunu, hem de oyuncuların performansını beğendi


Yörükler Gecesi Kepez Arena’da gerçekleştirildi Güncel Yörükler Gecesi Kepez Arena’da gerçekleştirildi

Yörükler Gecesi Kepez Arena’da gerçekleştirildi. Geceye çok sayıda Yörük katılırken, çok sayıda siyasi parti temsilcisi ve bürokratlarda gecede yerini aldı.


BAKA, bölgedeki büyük buluşma öncesi Körfez’de Ekonomi/Turizm BAKA, bölgedeki büyük buluşma öncesi Körfez’de

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Körfez Ülkeleri’nden yatırımcı işadamlarını bölgemiz işadamları ile Antalya ve Davraz’da buluşturacak, Burdur, Isparta ve Antalya’daki yatırım alanlarını ve üretim tesislerini yerinde göstermeyi, sektörel masa toplantıları ile yatırım ve ortaklık iş bağlantıları kurulmasını sağlayacak zirvenin hazırlıklarını sürdürüyor.


Geçmişten günümüze karikatürlü yolculuk Kültür/Sanat Geçmişten günümüze karikatürlü yolculuk

Yenimahalle Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Karikatürlü Bir Yolculuk” adlı söyleşide Antalyalılarla buluşan 1.Ulusal Antalya Karikatür Yarışması Jüri Üyeleri, geçmişten günümüze karikatür tarihini anlattı.


Alucra Sevdası kitap oluyor.. Kültür/Sanat Alucra Sevdası kitap oluyor..

İstanbul'da faliyet gösteren Alucra Eğitim Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği katkıları ile Şair, Şiir Yorumcusu, Gazeteci Derya Yımaz Tosun ve Şair, Şiir Yorumcusu Yavuz Kayacık tarafından tertiplenen '' Nağmelerde Alucra'' konulu şiir yarışmasının ödül törenine katılan Şaheserler Üreten Sanatçılalar İletişimciler Yapımcılar Yönetmenler Araştımacılar ve Derlemeciler Şüsiyad Başkanı Şair Yazar Gazeteci Hikmet Okuyar, Alucra Türküsü yazımına başladığından beri hayalini kurduğu ALUCRA SEVDASI adıyla bir TANITIM TURİZM KÜLTÜR SANAT ESERİ yayınlayacağını duyurdu.


YÖRSİAD’dan TBMM Başkanı M. Ali Şahin’e ziyaret Güncel YÖRSİAD’dan TBMM Başkanı M. Ali Şahin’e ziyaret

YÖRSİAD (Yörük Sanayici İş Adamları Derneği) ‘ın Ankara çıkarması. YÖRSİAD Başkanı Semih Beken ve yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Gökhan, Aykut Ege, Musa Taşkın, Seyfettin Şahin, Okan Aktaş, Kahraman Yücel ve Fatih Çelik Ankara’ya giderek, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin’i makamında ziyaret ettiler.


ITB Berlin Turizm Fuarı’nda ibreler Türkiye’yi gösteriyor ITB Berlin Turizm Fuarı’nda ibreler Türkiye’yi gösteriyor

Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük turizm etkinliği olan Uluslararası ITB Berlin Turizm Borsası’nda Türkiye’ye yönelik büyük ilgi var.


Çöllü, Atatürk Parkı’nı gündeme taşıdı Siyaset Çöllü, Atatürk Parkı’nı gündeme taşıdı

CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Atatürk Parkı’nın Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden alınmasını gündeme taşırken, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, alanın Hazine adına tescil edilmesi yazısının 25.09.2007 tarihinde yazıldığını, parkın Büyükşehir Belediyesi’ne kiralanmasına ilişkin başvurunun incelendiğini açıkladı.


MHP’li adaylardan Kaya’ya ziyaret Siyaset MHP’li adaylardan Kaya’ya ziyaret

MHP Milletvekili Aday Adayları Mehmet İpekoğlu, Mesut Yılmaz, Ömür Ünal, ve Cemil Yunak MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya’yı makamında ziyaret etti.


Tütüncü’ye “alın teri” teşekkürü Güncel Tütüncü’ye “alın teri” teşekkürü

Hizmet-İş Sendikası Antalya Şubesi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, maaş, ikramiye, özendirme ödemelerini zamanında yaptığı ve geçmiş dönemdeki işçiye olan borcun tamamına yakınını ödediği için teşekkür etti.


Filli Boya’dan sinemaya destek Kültür/Sanat Filli Boya’dan sinemaya destek

Filli Boya ana sponsorluğunda, beyazperdeyle buluşacak “Çınar Ağacı” 18 Mart’ta tüm Türkiye’de vizyona giriyor


Hayatın koşuşturmacasına ara verin Güncel Hayatın koşuşturmacasına ara verin

Dedeman Antalya Hotel & Convention Center’ın muhteşem açık büfe kahvaltıları 13 Mart’tan itibaren Garden’da lezzeti keyif ile birleştirmek isteyen Antalyalılar’la yeniden buluşuyor.


Kızılırmak Caddesi’ndeki çalışma ertelendi Güncel Kızılırmak Caddesi’ndeki çalışma ertelendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kızılırmak Caddesi’nde 12-26 Mart tarihleri arasında gerçekleştireceğini duyurduğu kanalizasyon çalışmaları 02 – 22 Nisan tarihlerine ertelendi.


“Bu kararı esnaf unutmayacaktır” Siyaset “Bu kararı esnaf unutmayacaktır”

Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bugün yaptığı toplantısında Kepez Bölgesi’nde, esnafın en yoğun bulunduğu bir yere yapılacak alış veriş merkezinin yolunu açmasına AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok tepki gösterdi.


ÇGD’den özgürlük çağrısı Güncel ÇGD’den özgürlük çağrısı

Çağdaş Gazeteciler Derneği Akdeniz Şubesi üyeleri ve beraberindeki gazeteciler Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan Gazeteci Ahmet Şık'ın, Antalya'da yaşayan ailesini ziyaret etti.


Antalyalı kadınlar Çanakkale’ye götürüldü Güncel Antalyalı kadınlar Çanakkale’ye götürüldü

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Rehberler Odası, Kadınlar Günü hediyesi olarak 40 yaş üzeri 1950 kadını Çanakkale Savaşı’nın geçtiği Gelibolu Yarımadası’na götürdü.


Tütüncü, “Akif’i iyi anlatmalıyız” Güncel Tütüncü, “Akif’i iyi anlatmalıyız”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Milli Şair” Mehmet Akif Ersoy’u ve eseri Safahat’ı, bugüne ve yarına anlatmak ve aktarmak mecburiyetinde olduklarını söyledi.


Yenimahalle Kültür Merkezi Kepez’e renk kattı Güncel Yenimahalle Kültür Merkezi Kepez’e renk kattı

Yenimahalle Kültür Merkezi, düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle Kepez’in kültür hayatına renk katıyor. Liseli gençlerin oluşturduğu “Grup Altı” Kültür Merkezi’nde konser verdi.


Sanayi Kültür Merkezi’nde hazırlıklar sürüyor Güncel Sanayi Kültür Merkezi’nde hazırlıklar sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sanayide çalışan çırakların barınma sorunlarını ortadan kaldırmak ve kültürlü bireyler yetiştirmek amacıyla hayata geçireceği kültür merkezinde inşaat çalışmaları sürüyor.


SuntopiaHotels Grubu’ndan sezona hazırlık Güncel SuntopiaHotels Grubu’ndan sezona hazırlık

SuntopiaHotels Grubu, on sekiz otelinin genel müdürleri ve yönetim kadrosuyla merkez ofisteki yöneticilerin tanıtımı ve İŞKUR toplantısı için biraraya geldi.


Güncel "En İyi Turizm Bölgesi Valisi" Vali Dr. Ahmet Altıparmak

Tourexpi Destination Management, “En İyi Turizm Bölgesi Valisi” seçilen Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a ödülünü Türk ve yabancı turizm sektörünün en üst düzey yöneticilerinin katıldığı ITB Berlin Turizm Fuarı’nda Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay verdi.


“Tamtam dansı yapıyorlar” Finike “Tamtam dansı yapıyorlar”

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, “CHP’liler, felaket senaryoları üretip, Tamtam dansı yapıyorlar” dedi.


Side ITB Berlin Turizm Fuarı’nda Serik Side ITB Berlin Turizm Fuarı’nda

Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen ITB Berlin Turizm Fuarı’nda Side de yerini aldı.


“M.Akif Ersoy’u rahmetle anıyoruz” Kemer “M.Akif Ersoy’u rahmetle anıyoruz”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü ile ilgili bir mesaj yayınladı.


YÖREX'in Antalya ve çevre iller tanıtım toplantısı yapıldı Güncel YÖREX'in Antalya ve çevre iller tanıtım toplantısı yapıldı

Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından bu yıl ikincisi 28 Nisan- 1 Mayıs 2011 tarihlerinde EXPO Center’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı’nın (YÖREX) hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.


Sınav öncesi bowlingde isabetli vuruşlar Güncel Sınav öncesi bowlingde isabetli vuruşlar

TED Antalya Koleji 8’inci sınıf öğrencileri, ders programının yorgunluğunu ve sınav stresini bowling oynayarak attılar.


Karacaoğlan’ Opera Sahnesinde Kültür/Sanat Karacaoğlan’ Opera Sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin geçtiğimiz sanat sezonunda dünya prömiyerini gerçekleştirdiği Karacaoğlan yeniden sanatseverlerle buluşuyor.


BAKA’dan AB destekleri bilgilendirme toplantısı Ekonomi/Turizm BAKA’dan AB destekleri bilgilendirme toplantısı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Avrupa Birliği’nin (AB) ‘Bilgi ve İletişim Teknolojileri Politika Destek Programı’na (ICT PSP) ülkemizden katılımın artırılması amacıyla bilgilendirme ve gerekli hazırlıklar için planladığı toplantı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 3 Nolu Salon’da yapıldı.


Dr. Suat Kayaalp MHP’den Milletvekiliği aday adayı Siyaset Dr. Suat Kayaalp MHP’den Milletvekiliği aday adayı

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümündeki görevinde istifa eden Dr. Suat Kayaalp Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekilliği aday adaylığını MHP İl Başkanlığında kamuoyuna resmen açıkladı.


GENPA 86 şubeye ulaştı Güncel GENPA 86 şubeye ulaştı

Akdeniz bölgesinin lider perakendecisi GENPA alışveriş merkezleri bölge halkının desteği ile büyümeye devam ediyor. Genpa Mağazalar Zinciri yeni halkaları Ova(Patara) ve Beldibi mağazaları ile toplamda 86 şubeye ulaştı.


Doktorlar organ naklinin inceliklerini öğreniyor Güncel Doktorlar organ naklinin inceliklerini öğreniyor

Akdeniz Üniversitesi bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalarla Türkiye’nin adını dünyaya taşıyor. Bu çalışmalardan bir tanesi de organ nakli.


Akbulut, Ziraat Odası’na ziyarette bulundu Siyaset Akbulut, Ziraat Odası’na ziyarette bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Av. Cengiz Murat Akbulut, Elmalı İlçe Başkanı Ahmet Fatih Kaplan ile birlikte Elmalı Ziraat Odası Başkanı Bilal Karakaya’yı makamında ziyaret etti.


CHP şoför esnafının yanında Siyaset CHP şoför esnafının yanında

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, Antalya’daki minibüsçüler ile halk otobüsçülerinin işbirliği protokolü imzaladığı törene katılarak bir konuşma yaptı.


Esnaf temsilcilerinden AVM tepkisi Güncel Esnaf temsilcilerinden AVM tepkisi

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, şehir merkezine açılan AVM’ler konusunda oda başkanlarından tam destek aldı.


BAGEV İstihdam Ofisi Temsilcileri toplandı Ekonomi/Turizm BAGEV İstihdam Ofisi Temsilcileri toplandı

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Bölgesel İstihdam Ofisi Temsilciler toplantısı Antalya Ticaret Borsası toplantı salonunda yapıldı.


AK Partili kadınlardan cezaevi ziyareti Siyaset AK Partili kadınlardan cezaevi ziyareti

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ programı çerçevesinde Antalya L Tipi kapalı cezaevinde bulunan hükümlü ve tutuklu bayanları ziyaret etti.


AK Partililerden hasta ziyareti Aksu AK Partililerden hasta ziyareti

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, Teşkilat Başkanı Ali Çetin ve Sosyal İşler Başkanı Hatice Sütçü ile birlikte, elektrik çarpması sonucu konuşamayan ve yürüyemeyen Ali Zabut’u ziyaret etti.


Kadınlara ‘Evde Huzur’ Semineri Güncel Kadınlara ‘Evde Huzur’ Semineri

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla düzenlenen ‘Evde Huzur’ konulu seminer, AESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.


Bulat resmen aday adayı Siyaset Bulat resmen aday adayı

Avukat Murat Bulat, CHP İl Başkanlığı önünde kalabalık ve coşkulu bir katılımla milletvekilliğine aday adaylığını açıklarken, hemen parti binasının karşısında bulunan seçim bürosunu da hizmete açtı.


Siyaset "Antalya önseçim istiyor"

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Antalya Milletvekili Aday Adayı Alican Deveci, Antalya’nın önseçime nasıl baktığı ile ilgili çalışma sonuçlarına dayalı analizleri partinin ilçe başkanlarına sunuyor.


Tütüncü park sözünü tuttu Güncel Tütüncü park sözünü tuttu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, Kütükçü Mahallesi’ni ziyaretinde yapma sözü verdiği parkın inşası tamamlandı.


Tarım Bakanı'ndan YÖREX'e tam destek Güncel Tarım Bakanı'ndan YÖREX'e tam destek

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Köse, Recep Özkul, Ata Sönmez, Cüneyt Doğan ile ATB Genel Sekreteri Ahmet Erol Köksalan, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker’i makamında ziyaret etti


İnşaat sektörüne Suudi Arabistan daveti Ekonomi/Turizm İnşaat sektörüne Suudi Arabistan daveti

MÜSİAD 2011 yılı 1.İnşaat Sektör toplantısı, İşadamı Nurettin Çokan’ın misafirliğinde Derneğin hizmet binasında gerçekleşti.


GATAB, Rus televizyonuna Kemer'i aday gösterdi Kemer GATAB, Rus televizyonuna Kemer'i aday gösterdi

GATAB, hizmet verdiği bölgelerin tamamına olan ilgiyi artırmak için çalışmalarına devam ediyor. Rusya’nın My Planet Televizyonu’nda yapılacak ‘Doğa Dostu Destinasyon’ yarışmasında GATAB, Kemer’i aday göstererek yarışmaya kabul edilmesini sağladı.


Özdilekpark AVM’de bir ilk gerçekleştirildi Güncel Özdilekpark AVM’de bir ilk gerçekleştirildi

Ayşe-Ahmet Atmaca ilköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri tarafından geleneksel uygulamalarla yapılan ebru sergisi Özdilekpark AVM’de sergilendi. 62 ebru eseri sergiyi gezenler tarafından büyük bir beğeni topladı.


Tütüncü’den Bursalı’ya geçmiş olsun ziyareti Güncel Tütüncü’den Bursalı’ya geçmiş olsun ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Medical Park Hastanesi’nde uyku apnesi ameliyatı olan belediye basın müdürü Gültekin Bursalı’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


Vali Yardımcısı Uslu, Ak Parti’den milletvekili aday adayı Siyaset Vali Yardımcısı Uslu, Ak Parti’den milletvekili aday adayı

Van’ın başarılı Vali Yardımcılarından Atay Uslu, 12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde memleketi Antalya’dan Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti.


MHP’de yoğun tempo Siyaset MHP’de yoğun tempo

12 Haziran seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan MHP Antalya İl Başkanlığı çalışmalarını hızlandırdı. 19 İlçe Başkanı İl Başkanlığında seçim çalışmaları hazırlıkları için beş saat süren bir toplantı yaptı


Esnaftan Gönenç’e tam destek Siyaset Esnaftan Gönenç’e tam destek

Yıllardır Halk Otobüsleri ile süren rekabeti sona erdirecek protokolle ilgili olarak Minibüsçü esnafı Birlik Toplantı Salonunda bir araya geldi.


Atatürk Caddesi Işıklar gibi olacak Güncel Atatürk Caddesi Işıklar gibi olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Caddesi’nin doğu kaldırımını yeniden düzenleyecek. Işıklar Caddesi ile bütünlük sağlayacak projede Atatürk Caddesi’nin ortasından eskiden olduğu gibi arıktan su akacak.


İstek’liler “Bremen Mızıkacıları” oyununu izledi Güncel İstek’liler “Bremen Mızıkacıları” oyununu izledi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 1, 2, 3, 4 ve 5’inci sınıf öğrencileri, Antalya Devlet Opera ve Balesi (ANTDOB) yeni çocuk oyunu ‘Bremen Mızıkacıları’nın ilk gösterimini izledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65843 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...