Cuma, 18 Ekim 2019
TGÜB’e yeni genel sekreter Ekonomi/Turizm TGÜB’e yeni genel sekreter

Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği Genel Sekreterliği görevini 1997 yılından bu yana başarıyla yürütmekte olan İnşaat Yük. Mühendisi İnal Sungur’un emekliye ayrılmasıyla boşalan göreve, 14 Kasım 2011 tarihinden itibaren İnş. Müh. Gülay Özdemir getirildi.


“Boykot Sürekli Olmalıdır!” Siyaset “Boykot Sürekli Olmalıdır!”

Kamuoyunda "soykırımı inkar yasası" olarak bilinen ve 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarının reddedilmesini suç sayan yasa teklifi, Fransız Parlamentosu'nda kabul edilmesini değerlendiren Tüketiciler Birliği Antalya Şube Eşbaşkanı M. Neşet Gündüz “boykot sürekli olmalıdır ve herkesi boykota katılmaya davet ediyoruz”dedi.


Şehitler Parkı 18 Mart’ta açılıyor Güncel Şehitler Parkı 18 Mart’ta açılıyor

Kepez Belediye’sinin yenileme çalışması başlattığı Şehitler Parkı’ndaki, 1. Dünya Savaşı’ndaki ve Milli Mücadele’deki kahramanlıkların, Cumhuriyet’in kuruluşunun ve şehitlik temasının işleneceği sanatsal eserlerin yapımına başlandı.


2011’in popüler ismi “Tarkan” 2011’in popüler ismi “Tarkan”

2011’de sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına en çok yansıyan isimler belli oldu. Medya Takibi Ajansı Interpress’in yazılı basını kapsayan araştırmasına göre, bu yıl magazin dünyasının zirvesinde, Tarkan yer aldı.


Prostat hastalıklarını anlattı Sağlık/Kadın Prostat hastalıklarını anlattı

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği halkı bilgilendirme toplantıları kapsamında Anadolu Hastanesi’nden Op. Dr. Hüseyin Soyan ‘Prostat’ hastalıklarını anlattı.


Büyükşehir’den ‘Yeni Anayasa ve Gerçekler’ Paneli Güncel Büyükşehir’den ‘Yeni Anayasa ve Gerçekler’ Paneli

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yeni Anayasa ve Gerçekler’ konulu panelde konuşan Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, son günlerin tartışma konusu olan Cumhurbaşkanı’nın görev süresinin 5 yıl olduğunu söyledi.


“Halkımız bizden hizmet bekliyor” Güncel “Halkımız bizden hizmet bekliyor”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’nın, kendilerinden kavga değil, uzlaşı içerisinde hizmet edilmesini beklediğini söyledi. Tütüncü, “Biz, herkesi severek, herkesi kucaklayarak, şaibeden uzak bir şekilde Antalya’mızın, Kepez’imizin ve vatandaşımızın kazanması için çalışıyoruz” dedi.


Aşure günleri devam ediyor Kemer Aşure günleri devam ediyor

Kemer Belediye Başkan Vekili Galip Gün ile Kemer ilçesi Kuzdere Mahallesinde kurulan halk pazarı ve Kuzdere Sanayi esnafına aşure ikramlarına devam ediyor. Kurulan stanlarda oluşturulan ekiple halka aşure dağıtıldı.


Kalp sağlığınız için ne yapıyorsunuz? Sağlık/Kadın Kalp sağlığınız için ne yapıyorsunuz?

Yeni yıldan herkesin dileği aynı: Mutluluk, başarı, huzur ve sağlık. Bunları diliyoruz. Ancak bunları gerçekleştirmek için attığımız bir adım var mı? Özellikle kalp damar hastalıklarının ölüm oranlarında birinci sıradaki yerine başka hiçbir hastalığa bırakmadığı bir ülkede yaşıyoruz. Ama kalp sağlığımız için ne yapıyoruz?


Büyükşehir’den varis bilgilendirmesi Sağlık/Kadın Büyükşehir’den varis bilgilendirmesi

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen varis hastalığı ile ilgili bilgilendirme toplantısında konuşan Prof. Dr. Cengiz Türkay, Antalya’da yaklaşık 100 bin varis hastası olduğunu söyledi.


Bedava Sinema keyfi devam ediyor Güncel Bedava Sinema keyfi devam ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın, halkın sinema sanatına ilgisini artırmak amacıyla başlattığı “Bedava Sinema” etkinliği kışın da devam ediyor.


Korkmaz ve Yılmaz, Antalya’nın gururu Güncel Korkmaz ve Yılmaz, Antalya’nın gururu

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Nevşehir Belediyesi işbirliğinde düzenlenen kulüp, dernek, kurum ve kuruluşlar arası 21-30 yaş gurubu uzun hava , solist, solo çalgı ve çalgılarla toplu icra Türk Halk Müziği finali gerçekleşti.


Güneşev’e okullardan büyük ilgi Güncel Güneşev’e okullardan büyük ilgi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Güneşev ve Ekolojik Eğitim Merkezi’ne okullar yoğun ilgi gösteriyor. Güneşev’i 3 ay içerisinde 50’den fazla okuldan, 2 bin 500 öğrenci ziyaret etti. Öğrenciler, temiz enerji konusunda bilgilendiriliyor.


Gelin görümce ortak oldu, lüks markalar açık arttırmaya girdi! Gelin görümce ortak oldu, lüks markalar açık arttırmaya girdi!

Ticar etin ezberini bozan sanal ticarette bir ezber de Melike Topkan ve Bengü Tüzel’le bozuldu. Onlar hem klasik gelin görümce ezberini, hem de internette çantalardan son model lüks arabalara kadar yeni ve markalı ürünleri açık arttırmada piyasa fiyatının çok altında satarak, bildiğimiz anlamda açık arttırmanın ezberini bozdular.


TED’lilerden kardeş okula kitap Güncel TED’lilerden kardeş okula kitap

TED Antalya Koleji, kardeş okulları Necati- Fatman Dölen İlköğretim Okuluna kolilerce kitap hediye etti.


Antalya Serbest Bölge 3300 kişiye istihdam sağladı Ekonomi/Turizm Antalya Serbest Bölge 3300 kişiye istihdam sağladı

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı’nın (BAGEV) hazırladığı ve VTV’de canlı yayınlanan Batı Akdeniz’de İş Hayatı Programının bu haftaki konuğu Antalya Serbest Bölge İşletmeciliği A.Ş. (ASBAŞ) Genel Müdürü Zeki Gürses, oldu.


ASEM, Yıldıray Sapan'ı ağırlıyor Güncel ASEM, Yıldıray Sapan'ı ağırlıyor

CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, bugün saat 17.00'de Antalya Sanat Etkinlikleri Merkezi (ASEM)'i ziyaret edecek.


Akdeniz Yüzme minikleri dostluğa kulaç attı Güncel Akdeniz Yüzme minikleri dostluğa kulaç attı

Konusunda uzman antrenörlerin yetiştirdiği öğrencileriyle, ulusal ve uluslararası platformlarda sayısız başarılara imza atan Antalya Akdeniz Yüzme Kulübü, renkli bir turnuvayla dostluğa kulaç attı.


Banu Avar Halkın Gündemi’nde Kültür/Sanat Banu Avar Halkın Gündemi’nde

Ünlü gazeteci-yazar Banu Avar, Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Halkın Gündemi etkinliği kapsamında 24 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’te AKM Aspendos Salonu’nda bir söyleşi gerçekleştirecek.


Spor dünyası için gerilim dolu bir yıl geride kaldı Spor Spor dünyası için gerilim dolu bir yıl geride kaldı

2011 yılında, spor dünyasının iz bırakan olaylarını, kulüplerini ve sporcularını belirleyen araştırmanın sonuçları açıklandı. Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından gerçekleşen araştırma, sporun en popüler isimlerini de ortaya koydu.


Bale sahnesinde “Anna Karenina” günleri başlıyor Kültür/Sanat Bale sahnesinde “Anna Karenina” günleri başlıyor

“Mevlana’nın Çağrısı “ balesiyle kapalı gişe oynayan Antalya Devlet Opera ve Balesi yine çok güçlü bir bale eseriyle izleyicinin karşısına çıkıyor.


İl Genel Meclisi üyeleri Ankara’da buluştu Siyaset İl Genel Meclisi üyeleri Ankara’da buluştu

Türkiye çapında tüm illerin İl Genel Meclisi Üyeleri yeni stratejiler belirlemek için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığında Ankara’da bir araya geldi.


Altın Portakal’da Şiir Konuşulacak Kültür/Sanat Altın Portakal’da Şiir Konuşulacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen Türkiye’nin en önemli şiir ödülü Altın Portakal Şiir Ödülü programı çerçevesinde Türkiye’nin önde gelen şair ve eleştirmenleri Mart ayında Antalya’da olacak.


Güneş, BYEGM Tercüme Dairesi Başkanlığı’na atandı Güncel Güneş, BYEGM Tercüme Dairesi Başkanlığı’na atandı

Nisan 2011 tarihinden beri Basın Yayın Antalya İl Müdürlüğü görevini sürdüren Ali Güneş Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Tercüme Dairesi Başkanlığı’na atandı.


Gazi’ye 5 yıldızlı hizmet Güncel Gazi’ye 5 yıldızlı hizmet

Kepez Belediyesi, ilçeyi güzelleştiren, vatandaşların yeşil alan ihtiyacını karşılayan park çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.


Kimya sektörünün 2012 yılı hedefleri açıklandı Ekonomi/Turizm Kimya sektörünün 2012 yılı hedefleri açıklandı

Kimya Sektör Platformu temsilcileri bugün düzenledikleri basın toplantısında, 2011 Kimya Yılını değerlendirdi, sektörün 2012 yılı hedeflerini açıkladı.


Acar: “Sözleşmeli adaletsizliği giderilecek mi?” Siyaset Acar: “Sözleşmeli adaletsizliği giderilecek mi?”

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, sözleşmeli personel arasında yapılan ayırımcılığın giderilmesini, belediye ve özel idarelerde görevli sözleşmeli personele de kadro verilmesini gündeme getirirken, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, bu konuda çalışmaları olmadığını söyledi.


Zübük kahkahaya boğdu Kültür/Sanat Zübük kahkahaya boğdu

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ankara Sanat Tiyatrosu’nun sahnelediği Aziz Nesin’in Zübük adlı oyununu Antalyalılarla ücretsiz buluşturdu.


İSTEK’liler Alman Konsolosluğu’nda Güncel İSTEK’liler Alman Konsolosluğu’nda

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi’ni temsilen bir grup öğrenci, Müdür Yardımcısı Tevhide Arslan ve Almanca Öğretmeni Nazire Sevilmiş, Almanya’nın Antalya Konsolosunu makamında ziyaret ettiler.


“Güzellikleri kardeşlik ve barış ikliminde büyütüyoruz” Güncel “Güzellikleri kardeşlik ve barış ikliminde büyütüyoruz”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçedeki güzellikleri, kardeşlik, barış ikliminde toplumun her kesimiyle birlikte büyüttüklerini söyledi.


‘Laz Marks’ Yenimahalle Kültür Merkezi’nde Kültür/Sanat ‘Laz Marks’ Yenimahalle Kültür Merkezi’nde

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği etkinlik kapsamında Leman ve Canşenliği oyuncuları “Laz Marks” adlı politik stand-up gösterisi, 25 Aralık Pazar günü saat 20.00’de Yenimahalle Kültür Merkezi’nde Antalyalılar için ücretsiz sahnelenecek.


YÖRSİAD’dan Türkiye’ye örnek olacak proje! Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’dan Türkiye’ye örnek olacak proje!

YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, kadın girişimciye sahip çıktı. Ayşe Kozuk’a kendi tesislerinde ücretsiz bir mağaza yeri veren Beken, YÖRSİAD’ın plaketlerini de artık Ayşe Kozuk’un yapacağını söyledi.


Sevimçok Ekonomi/Turizm Sevimçok "Üyelerimizi Fransız Mallarını Boykota Davet Ediyoruz"

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok yaklaşık 75 bini bulan tüm üyelerini Fransız mallarını boykota davet etti.


Der Spiegel:“Fazıl Say Türkiye’nin Elçisi” Kültür/Sanat Der Spiegel:“Fazıl Say Türkiye’nin Elçisi”

Dünyaca ünlü Türk piyanist ve besteci Fazıl Say , Alman yayın organı Der Spiegel’de , Doğu ve Batı arasında köprü oluşturan “Türkiye’nin Elçisi “ olarak yer aldı.


Sevimçok, KEKSAV ile Korkuteli’de biraraya geldi Korkuteli Sevimçok, KEKSAV ile Korkuteli’de biraraya geldi

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, kısa adı KEKSAV olan Korkuteli Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı tarafından organize edilen kahvaltılı toplantıya katılarak Antalya protokolünün önemli isimleri ile bir araya geldi.


Gebiz’de Zeytinlik katliamı devam ediyor Serik Gebiz’de Zeytinlik katliamı devam ediyor

Serik İlçesine bağlı Gebiz Beldesi Hacıosmanlar köyünde faaliyet gösteren Aryol İnş. Nak. Taah. Mad. Tic. Mim. Ltd. Şti.’ne ait II. Grup AR 2005/9183 ruhsat nolu taş ocağı hemen yakınındaki zeytinliklere zarar vermeye devam ediyor.


Skal Antalya’dan turizm öğrencilerine destek Güncel Skal Antalya’dan turizm öğrencilerine destek

Dünyanın en yaygın ve en eski uluslar arası turizm sivil toplum örgütü Skal kulüpleri, sosyal sorumluluk projelerine verdikleri destekle de dikkat çekiyor.


Kemer yeni yıla koşarak giriyor Kemer Kemer yeni yıla koşarak giriyor

Kemer, yeni yılı, yılın son gününde gerçekleştirilecek olan Yeni yıl Koşusu ile karşılamaya hazırlanıyor. Yaz aylarında binlerce yerli ve yabancı turistin tercih ettiği Kemer, ılıman iklimi, eşsiz doğası ve portakal bahçeleri ile kış aylarının da vazgeçilmez tatil beldesi olarak, yeni ve sürekli olacak bir etkinlikle uluslar arası tanıtımına önemli bir değer katıyor.


Ülken: “Kadınlar partimizin omurgasıdır” Siyaset Ülken: “Kadınlar partimizin omurgasıdır”

Göreve atanan CHP Konyaaltı Kadın Kolları üyelerini kabul eden İl Başkanı Ülken, “CHP Kadın Kolları’nın; partinin omurgası olduğunu belirterek, “Onlar, demokratik ve laik Türkiye için çalışıyorlar” dedi.


Turkcell, “MobilŞirket” turuna Antalya ile devam ediyor Güncel Turkcell, “MobilŞirket” turuna Antalya ile devam ediyor

Turkcell, şirketlerin mobil teknolojileri kullanım oranlarını ölçümlediği ve karlılıklarını artırıcı iş yapış modelleri sunduğu “MobilŞirket” vizyonunu anlatmak üzere Antalya’daydı.


Akaydın’dan ataması yapılmayan öğretmenlere destek Güncel Akaydın’dan ataması yapılmayan öğretmenlere destek

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya Ataması Yapılmayan Öğretmenler Platformu’nun düzenlediği ‘Ataması Yapılmayan Öğretmenler Konseri’ne katılarak, öğretmenlere destek verdi.


Aksu’da oteller yılbaşına hazır Aksu Aksu’da oteller yılbaşına hazır

Aksu kaymakamlığının oluşturduğu denetleme komisyonu otellerde ve alışveriş merkezlerinde denetleme yaptı. Özellikle Alkollü içkilerin ve gıda maddelerini denetleyen komisyonda Aksu belediyesi, sağlık gurup başkanlığı, Tarım ilçe müdürlüğü ekipleri yer aldı.


“Antalya’ya çok önemli projeler kazandırdık” Siyaset “Antalya’ya çok önemli projeler kazandırdık”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, 2.5 yıllık görev süresinde hayata geçirdiği ve devam eden projelerini basın mensuplarına tanıttı. Başkan Akaydın, Antalya’ya çok önemli projeler kazandırdıklarını söyledi.


Taze TED yumurtası bunlar Güncel Taze TED yumurtası bunlar

TED Antalya Koleji öğrencileri okullarına ait hayvanat bahçesinde hayvan ve doğa sevgisini doyasıya yaşadılar.


Kepez Kent Konseyi KKTC’ye örnek oldu Güncel Kepez Kent Konseyi KKTC’ye örnek oldu

Kurulduğu günden bu yana Kepez Belediyesi’yle ortaklaşa bir çok sosyal projeye imza atan Kepez Kent Konseyi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’nin Beyarmuda Beldesi’ne örnek teşkil etti.


Güncel "Emekçinin yanındayım"

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Büyükşehir Belediyesi içerisinde TÜMBEL-SEN’in İşyeri Temsilciliği’nin açılışını gerçekleştirdi.


Toros Akdeniz Koleji’nde yerli malı sergisi Güncel Toros Akdeniz Koleji’nde yerli malı sergisi

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası Etkinlikleri kapsamında Toros Akdeniz İlköğretim Okulu 1. Kademe öğrencileri okul lobisinde bir sergi açtı.


Kepez öğrencilere “İstiklal Şairini” anlattı Güncel Kepez öğrencilere “İstiklal Şairini” anlattı

Kepez Belediyesi, İstiklal Marşı Şairi, dava ve fikir adamı Mehmet Akif Ersoy'un, vatan, millet sevgisini, düzenlediği konferans ile öğrencilere anlattı.


Sıcak suyla duş hamileliğin düşmanı! Sağlık/Kadın Sıcak suyla duş hamileliğin düşmanı!

Hamilelik öncesi dönemde çiftler yüksek ısıya maruz kalmaktan kaçınmalı…Sıcak suyla duş,özellikle de sauna hamile kalmayı güçleştiriyor.


Tütüncü'den Korkuteli'ne eğitim desteği Korkuteli Tütüncü'den Korkuteli'ne eğitim desteği

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, memleketi Korkuteli'nin eğitimdeki problemlerinin çözümü için de çalışıyor. İlçedeki Meslek Yüksek Okulu'nun yeni binasının eğitime açılması için gayret gösteren Tütüncü, Korkuteli Lisesi'nin fiziki şartlarını da iyleştirdi.


 “9 yılda dev hamleler gerçekleştirdik” Siyaset “9 yılda dev hamleler gerçekleştirdik”

AK PArti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, AK Parti Hükümeti’nin Devleti halka hizmet aracı olarak gördüğünü belirterek, bir sınıfın, bir cinsin, bir kesimin değil, tüm vatandaşların refah ve mutluluğu için çalıştıklarını söyledi.


“Köylerin havasını değiştirdik” Güncel “Köylerin havasını değiştirdik”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptıkları yol, park ve diğer belediyecilik hizmetleri ile ilçe mücavir alanındaki 6 köyün havasını değiştirdiklerini söyledi


Yeni yılın en bonkör hediyeleri World’den Ekonomi/Turizm Yeni yılın en bonkör hediyeleri World’den

Türkiye’nin en bonkör kartı World, bu yılbaşında da hediye dağıtmaya devam ediyor.


Acar: “Medya üzerinde ağır baskılar var” Siyaset Acar: “Medya üzerinde ağır baskılar var”

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, AKP iktidarı döneminde “yandaş medya” oluşturulduğunu ve iktidarı eleştiren basın organlarına ise baskı uygulandığını vurguladı. Acar, “Muhalif medya üzerine ağır baskılar yapılmaktadır” dedi.


Yeni yıla yeni yüz Yeni yıla yeni yüz

Pegasus internet sitesi www.flypgs.com 2012’de yeni yüzüyle, misafirlerine ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyor


Antalya Kick Boks Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak Spor Antalya Kick Boks Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak

Uluslararası Akdeniz Kick Boks Şampiyonası, 24 -25 Aralık tarihleri arasında Antalya Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek.


Kepez'den yeşil alan performansı Güncel Kepez'den yeşil alan performansı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önceki dönemlerde 5 yılda yapılan yeşil alan çalışmalarını, görev süresinin 2,5 yılında ikiye katladı.


Yörük kültürü Kepez'de yaşatılıyor Güncel Yörük kültürü Kepez'de yaşatılıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yörük Parkı, sarnıçların restorasyonu, göç olgusunun yeniden canlandırılması projeleriyle Yörük kültürünü gelecek kuşaklara aktaracaklarını söyledi.


TÜBİTAK’tan Türkiye 1. liği Güncel TÜBİTAK’tan Türkiye 1. liği

Toros Akdeniz Fen Lisesi öğrencisi Emre Erten TÜBİTAK tarafından düzenlenen 19. Ulusal Bilim Olimpiyatları'nda büyük başarı göstererek TÜRKİYE BİRİNCİSİ oldu.


Şölen gibi turnuva Güncel Şölen gibi turnuva

Antalya’nın köklü eğitim öğretim yuvalarından birisi olan Dr. İlhami Tankut İlköğretim Okulu geçtiğimiz günlerde Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği’nin 2002-2003 doğumlu öğrenciler arasında gerçekleştirdiği küçükler il birinciliği turnuvalarına ev sahipliği yaptı


Başkan Evcilmen’e Kent Konseyi’nden anıt teşekkürü Güncel Başkan Evcilmen’e Kent Konseyi’nden anıt teşekkürü

Kent Konseyi yeni yönetimi kadına yönelik şiddete karşı Muratpaşa Belediyesi’nce yaptırılacak olan Al Yazma Anıtı için Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen’e teşekkür etti


Kepez’den bilgi evi hizmeti Güncel Kepez’den bilgi evi hizmeti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bilgi evi çalışmasıyla öğrencilerin, mahallelerinde kitaba ve internete kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayacaklarını söyledi.


Başkan Evcilmen Ermenek Pazarı’nda Güncel Başkan Evcilmen Ermenek Pazarı’nda

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, CHP İl Başkanı Özer Ülken, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan ile birlikte Ermenek Pazarı’nı ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.


Kepez'den gençlere futbol turnuvası Spor Kepez'den gençlere futbol turnuvası

Kepez Belediyesi, ilçede bulunan 9 lise arasında "Liseli Kramponlar" adıyla futbol turnuvası düzenledi. Turnuvanın açılış santra vuruşunu, Başkan Hakan Tütüncü yaptı.


Yardımcı: “Esnafın ticari kana ihtiyacı var” Siyaset Yardımcı: “Esnafın ticari kana ihtiyacı var”

Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı, Vatandaşın alım gücünün düştüğüne dikkat çekerek,”Esnafın ticari kana ihtiyacı vardır. Serumla ya da havayla yaşayacak durumu kalmadı. Vatandaş et almıyor. Eti dolaba sakladı kaç ay yiyeceği belli değil” dedi.


Kılınç: “Her ülkücünün bir hedefi vardır” Siyaset Kılınç: “Her ülkücünün bir hedefi vardır”

MHP Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç, MHP İl Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak, “Her ülkücünün bir hedefi vardır. Kılınç olarak mevcut il başkanından bu bayrağı alıp daha ileriye taşıyacağım” dedi.


Yapı Kredi 900. Şubesi ile büyümeye devam ediyor Ekonomi/Turizm Yapı Kredi 900. Şubesi ile büyümeye devam ediyor

Yapı Kredi, 2011 yılı içinde Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde açtığı şubelerle toplam şube sayısını 900’e çıkardı. İstanbul Zeytinburnu Şubesi’nin açılışı ardından toplamda 900 şubeye ulaşan Yapı Kredi, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.


“Antalya hızlı büyümenin bedelini ağır ödedi” Siyaset “Antalya hızlı büyümenin bedelini ağır ödedi”

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu Üyesi, Ziraat Mühendisleri Oda Başkanı Vahap Tuncer, Antalya’nın beton kente dönüşmemesi için herkesi göreve davet ederek, “Antalya hızlı büyümenin bedelini çok ağır ödemiştir” dedi.


Depremin acılarını Oyun Otobüsü’nde unutuyorlar Güncel Depremin acılarını Oyun Otobüsü’nde unutuyorlar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gezici Oyun Otobüsü ile Lara TRT Kampı’nda kalan Vanlı depremzede ailelerin çocuklarına okul öncesi eğitim hizmeti veriyor.


MGM Teknik’ten kesintiye uygun çözümler Ekonomi/Turizm MGM Teknik’ten kesintiye uygun çözümler

Jeneratör sektörünün tanınan ismi MGM Teknik, son dönemlerde artan elektrik kesintilerine karşı firmaların karşılaştığı zorluklara dikkat çekti.


Tütüncü’den “hedef belirleyin” tavsiyesi Güncel Tütüncü’den “hedef belirleyin” tavsiyesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilköğretim öğrencilerine kamu kurum ve kuruluşlarının çalışma prensipleri hakkında bilgiler verdi.


AESOB sanayi esnafına aşure dağıttı Güncel AESOB sanayi esnafına aşure dağıttı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Muharrem ayı dolayısıyla Eski Sanayi Sitesi’nde aşure dağıttı.


Başkan Sevimçok ‘Caka Erkek Kuaförü’ açılışını yaptı Güncel Başkan Sevimçok ‘Caka Erkek Kuaförü’ açılışını yaptı

Kırcami mahallesi, Perge Bulvarına yeni açılan caka erkek kuaförünün açılışı Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok tarafından yapıldı.


Kemer Belediyesi’nden aşure günü Kemer Kemer Belediyesi’nden aşure günü

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer ilçesi Liman Caddesi ve Pazartesi günleri kurulan halk pazarında oluşturulan ekiple halka aşure dağıttı.


Mavi Işık’ta Ford’a geçme fırsatı sürüyor Otomotiv Mavi Işık’ta Ford’a geçme fırsatı sürüyor

Pazar liderliğini 10’uncu yılda da sürdüren Ford, Kasım ayında başlattığı Türkiye’nin en büyük ve rakipsiz kredi kampanyası “Mavi Işık”ı Aralık ayında da sürdürüyor.


Kuaför ve Berber Esnafına Eğitim Güncel Kuaför ve Berber Esnafına Eğitim

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Antalya Berberler Odası ve Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Odası’nın iş birliğiyle, Antalya’da faaliyet gösteren berber ve kuaför esnafına kişisel eğitim semineri verildi.


Siyaset "Ekonomi yönetimi kendi ayağına sıkıyor"

Demokratik Sol Parti (DSP) Antalya İl Başkanı Metin Oktay, AKP nin ekonomi yönetiminin kredi kartlarına tek limit uygulamasını değerlendirdi.


Kemer Belediyesi’den öğrencilere müjde! Güncel Kemer Belediyesi’den öğrencilere müjde!

2010 yılında Kemer Merkez, Kuzdere ve Kiriş mahallesinde vatandaşlar için gerçekleştirilen göz taraması, bu yıl Kemer Belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında Dünya Göz Hastanesi işbirliği ile ilk aşamada Kemer Belediye personeli olmak üzere göz taraması başlattı.


Tütüncü kuaförlere verdiği sözü tuttu Güncel Tütüncü kuaförlere verdiği sözü tuttu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kuaförler ve Manikürcüler Odası’nın düzenlediği Futbol Turnuvasında, final oynayan takımlara verdiği yemek sözünü yerine getirdi.


Pegasus’a “Türk Bayraklı Hava Yolu” ödülü Pegasus’a “Türk Bayraklı Hava Yolu” ödülü

Sunduğu alternatif seçenekler ve birbirinden uygun fiyatlı hizmetleriyle seyaht tutkunlarının değişmez adresi Pegasus Hava Yolları, Turizmin Oskarları sayılan SKALİTE Ödülleri’nde “Türk Bayraklı Hava Yolu” seçilerek 2011’de turizme damgasını vurdu.


Rus İş Adamları ATSO’yu ziyaret etti Siyaset Rus İş Adamları ATSO’yu ziyaret etti

Rusya Federasyonu’ndan bir grup işadamı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Konuk işadamlarını ATSO Başkan Yardımcısı Güray Parlak kabul etti.


Yeni Focus’tan station wagon versiyonu bayilerde Otomotiv Yeni Focus’tan station wagon versiyonu bayilerde

Satışa sunulduğundan bu yana eşsiz teknolojileri kadar üstün güvenlik unsurları ile de sınıfında standartları yeniden belirleyen Focus, EuroNCAP’ten iki özel ödül daha aldı. Sedan ve H/B versiyonlarını bir yenisini ekleyen Focus’un, station wagon modeli de 44.750 TL’den başlayan fiyatla satışa sunuldu.


Vatandaş SMS ile bilgilendirilecek Güncel Vatandaş SMS ile bilgilendirilecek

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Selim Erol Genel Sağlık Sigortası sistemiyle, sağlık hizmetinin herkese eşit ve ulaşılabilir hale geldiğini söyledi


Proje hazırlama eğitimleri başladı Ekonomi/Turizm Proje hazırlama eğitimleri başladı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı(BAKA), 2010-2013 Bölge Planı’nda belirtilen temel amaç ve öncelikleri göz önünde bulundurarak 3 alt başlıktan oluşan 2011 Mali Destek Programı kapsamında proje hazırlama eğitimlerine başladı.


Okul sporları disiplin altında Güncel Okul sporları disiplin altında

Okul Spor Faaliyetlerinin daha düzenli yapılması konusunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nezdinde yeni bir şube açıldı.


En iyi ödül Antalya Büyükşehir’in oldu Güncel En iyi ödül Antalya Büyükşehir’in oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı İletişim ve Tasarım Ofisi, ‘Kadına Şiddet Acil Yardım Hattı’ kampanyası ile “Kırmızı Basında En iyiler Reklam Ödülleri” kapsamında gerçekleştirilen “Kırmızı Bölge Ödülleri”nde birincilik ile 3 başarı belgesi kazanarak Antalya’nın gururu oldu.


Muratpaşa dört köşe Spor Muratpaşa dört köşe

Süper Amatör Lig’in 11. haftasında Muratpaşa Belediyespor, deplasmanda Türkler Belediyespor’u 4-1 mağlup etti.


Şef Vladimir Spivakov öğrencilerle buluştu Güncel Şef Vladimir Spivakov öğrencilerle buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 12’nci yılında da dünyaca ünlü sanatçıları ve grupları öğrencilerle biraraya getirdi.


Genç Saadet’ten ilçe teşkilatlarına ziyaret Alanya Genç Saadet’ten ilçe teşkilatlarına ziyaret

Saadet Partisi Antalya İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Manavgat ve Alanya İlçe Gençlik Kollarını Ziyaret Etti.


“Sevdiğinizin ismini sıraya değil gönlünüze yazın” Güncel “Sevdiğinizin ismini sıraya değil gönlünüze yazın”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilere, sevdiklerinin isimlerini, sıraların üzerine, banklara, piknik masalarına ve duvarlara değil, gönüllerine yazmalarını tavsiye etti.


Skal Kulüp Antalya, Skalite 2011 Ödül Töreni'ne çıkartma yaptı Güncel Skal Kulüp Antalya, Skalite 2011 Ödül Töreni'ne çıkartma yaptı

Türkiye’deki 14 skal kulübünün 980 üyesinin oylarıyla 43 kategoride verilen Skalite ödülleri için Conrad İstanbul Otel 'de düzenlenen Ödül Töreni'ne Skal Antalya Kulübü , yönetim kurulu üyeleri ve birçok üyesi ile katıldı..


“AKP’ye karşı en güçlü direnci Antalya göstermiştir” Siyaset “AKP’ye karşı en güçlü direnci Antalya göstermiştir”

CHP İl Başkanı Özer Ülken, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte; 1.5 aydır süren ilçe ziyaretleri kapsamında Kepez İlçe Örgütü’nü ziyaret etti.


Kepez'e 2,5 yılda 50 eser Güncel Kepez'e 2,5 yılda 50 eser

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kongre ve sergi sarayı, Kepez Varsak Park gibi projelerle Antalya’nın vizyonunu güçlendirdiklerini söyledi. Tütüncü, 2,5 yılda Kepez’e, 50’nin üzerinde eser kazandırdıklarını da aktardı.


Tekirova Belediyespor:1 – Beylerbeyispor: 1 Kemer Tekirova Belediyespor:1 – Beylerbeyispor: 1

Spor Toto 3. Lig 3. grupta mücadele eden Tekirova Belediyespor kendi sahasında oynadığı karşılaşma da üstün futboluna rağmen çok önemli fırsatı değerlendiremeyerek bir puanla yetindi.


Kasr-ı Nehroz kalitesini Skalite ile taçlandırdı Kasr-ı Nehroz kalitesini Skalite ile taçlandırdı

Dünya turizm profesyonellerinin 1932 yılında bir araya gelerek oluşturdukları uluslar arası en yaygın ve en eski turizm sivil toplum örgütü Skal , bu yıl da turizm oscarlarını sahipleriyle buluşturdu.


Ülken’den gençlere tavsiye: “Daha çok kitap okuyun” Siyaset Ülken’den gençlere tavsiye: “Daha çok kitap okuyun”

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla ilişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. Sınıfı’ndan bir grup öğrenci, CHP İl Başkanı Özer Ülken’i ziyaret etti.


Türel: “Stadyumla ilgili müjdeler yolda...” Siyaset Türel: “Stadyumla ilgili müjdeler yolda...”

Ak Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, Antalya’da stadyum yapılmasını hükümetin öncelikleri içine aldığını belirterek, ’’Antalya Stadyumu’nun hükümet tarafından yapılacağına ilişkin Sayın Başbakanımız ile Gençlik ve Spor Bakanımız çeşitli ifadelerinde yer verdiler’’ dedi.


Deepo’da Ruslar podyumda Güncel Deepo’da Ruslar podyumda

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği 2. Geleneksel Rus- Türk- Ukrayna Dostluk şenliği devam ediyor. Pazar günü kapanışı gerçekleşecek olan şenlikte, bugün ‘defile show’ vardı.


Başkan Tursun eğitime desteğini sürdürüyor Döşemealtı Başkan Tursun eğitime desteğini sürdürüyor

Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun eğitim ve öğretime olan desteğini sürdürüyor. Eğitime ve öğretime olan desteğini 12 ay boyunca sürdüren Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, ilköğretim öğrencileri ile biraraya geldi.


Döşemealtı’nda AK Parti rüzgarı esti Döşemealtı Döşemealtı’nda AK Parti rüzgarı esti

Ak Parti Döşemealtı İlçe Başkanlığı 2. Olağan kongresi büyük bir katılım ile gerçekleştirildi. Tek liste ile gerçekleşen kongrede, mevcut ilçe başkanı Yusuf Mayıslar, 217 delegenin oyunu alarak yeniden başkan olarak seçildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...