Cuma, 18 Ekim 2019
Vecdi Gönül’den Tütüncü’ye övgü Siyaset Vecdi Gönül’den Tütüncü’ye övgü

Milli Savunma Eski Bakanı Ak Parti Antalya Milletvekili Vecdi Gönül, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yaptığı projeler ve çalışmalar ile Türkiye’de örnek bir belediye başkanı olduğunu söyledi.


Varsak’a asker uğurlama meydanı Güncel Varsak’a asker uğurlama meydanı

Kepez Belediyesi, asker uğurlama geleneğinin yaşatıldığı Varsak bölgesine, uğurlama törenlerinin yapılabileceği bir meydan kazandırdı.


Yeni yıla farklı giriş Kemer Yeni yıla farklı giriş

“Nasıl girersen öyle gider” sözünü önemseyenler, yılbaşında Olympos Teleferik’in zirvesinde olacaklar. Kış eğlenceleri için ideal seviyede kar kalınlığına kavuşan zirvede, her türlü yiyecek ve içecek eşliğinde çok farklı bir yılbaşı kutlaması için bütün tedbirler alındı.


2011’de ekonominin nabzını TOBB ve TÜSİAD ölçtü Ekonomi/Turizm 2011’de ekonominin nabzını TOBB ve TÜSİAD ölçtü

Medya takip ajansı Interpress, 2011 yılında en çok haberi yapılan birlik, oda ve dernekleri belirledi. Yıl içinde basına en çok konu olan birlik, 24 bin 837 haberle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) olurken, Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu da 6 bin 568 haberle medyada en çok yer alan başkan oldu.


‘Kıbrıs’ta Bitmeyen Soykırım’ Sergisi Kültür/Sanat ‘Kıbrıs’ta Bitmeyen Soykırım’ Sergisi

Muratpaşa Belediyesi Aydın Kanza Sergi Salonu’nda açılan 2011 yılının son sergisinde 1963 yılında Kıbrıs’ta yaşanan Kanlı Noel’de Rumlarca katledilen Türkler anıldı.


Belediye hizmet binası yeniden ihale edilecek Güncel Belediye hizmet binası yeniden ihale edilecek

Büyükşehir Belediyesi’nin, inşaatı yarım kalan yeni hizmet binasının tamamlanması için 19 Ağustos’ta yaptığı ancak teklif veren firmaların yetersiz bulunması nedeniyle iptal edilen ihale, 29 Aralık’ta yeniden yapılacak.


Muhtarlardan Büyükşehir yatırımlarına tam not Güncel Muhtarlardan Büyükşehir yatırımlarına tam not

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ın muhtarlara yönelik düzenlediği yatırım turuna katılan muhtarlar, Büyükşehir’in yatırımlarına tam not verdi. Başkan Akaydın, “2012 yılı itibariyle imarlı olan hiçbir yerin altyapı sorunu kalmayacak” dedi.


Muratpaşa’da yeni yıl hazırlıkları Güncel Muratpaşa’da yeni yıl hazırlıkları

Muratpaşa Belediyesi, yılbaşı öncesi belediye binası ve parkları ışıl ışıl yaparken, 2012’yi coşkulu bir yeni yıl partisi ile karşılamaya hazırlanıyor.


Öğrencilerden Başkan Tursun’a teşekür ziyareti Döşemealtı Öğrencilerden Başkan Tursun’a teşekür ziyareti

Döşemealtı Bahçeşehir Koleji 7. sınıf öğrencileri bir yıldır sürdürdükleri geri dönüm projesi ile ilgili Belediye Başkanı Nurettin Tursun’u makamında ziyaret ederek bilgi verdiler.


TÜBİTAK Proje Yarışması’nda ödül alan öğrencilerden Gülay’a ziyaret Güncel TÜBİTAK Proje Yarışması’nda ödül alan öğrencilerden Gülay’a ziyaret

43. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’na hazırlanan Akseki Anadolu Lisesi öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Nuri Gülay’ı makamında ziyaret ederek, kendisine hazırladıkları projeler hakkında bilgi verdiler.


AKVAM 2011 yılı çalışmalarını tamamladı Güncel AKVAM 2011 yılı çalışmalarını tamamladı

Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM), 2011 yılı çalışmalarını başarıyla tamamladı. Amaçlarının AB sürecini canlı tutmak olduğunu belirten AKVAM Müdürü Doç. Dr. Erol Esen, 2012 yılında da faaliyetlerini arttırarak devam ettireceklerini bildirdi.


Antalya Koleji Türkiye 3.’sü oldu Spor Antalya Koleji Türkiye 3.’sü oldu

Türkiye Yüzme Federasyonu faaliyet programında yer alan 21-25 Aralık 2011 tarihleri arasında İstanbul’da “ Türkiye Yüzme Şampiyonası Finalleri “ gerçekleştirildi.


ASAT’ta çifte gurur Güncel ASAT’ta çifte gurur

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ASAT, TSE İSO 10002:2006 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi ile 17025 İçme Suyu Laboratuvarı Akreditasyon Belgesi aldı.


Gönüllülerden kadınlara ve öğrencilere destek Güncel Gönüllülerden kadınlara ve öğrencilere destek

Antalya Gönülleri Derneği üyeleri, yeni yıl kermesi düzenledi. Kermesten elde edilecek gelirle kadınlara ve öğrencilere destek sağlanacak.


AvivaSA’dan yeni bir ürün: “VIP Hayat Sigortası” Ekonomi/Turizm AvivaSA’dan yeni bir ürün: “VIP Hayat Sigortası”

AvivaSA ve Akbank, pazara yepyeni bir hayat sigortası sunuyor. Akbank müşterileri için özel olarak tasarlanan ve yüksek tutarlı teminatlar içeren “VIP Hayat”, sigortalının vefatı veya poliçe kapsamındaki tehlikeli hastalıklardan birine yakalanması halinde oluşacak masrafları ve tedavi sırasında oluşabilecek gelir kaybının karşılanmasını amaçlıyor.


“Kırcami’de planları kim iptal ettirdi?” Siyaset “Kırcami’de planları kim iptal ettirdi?”

Ak Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, Antalya’da yılan hikayesine dönen Kırcami İmar Planı’nın zamanında savunulmadığı için bugüne kadar uzadığını belirterek, ‘’Kırcami’de yapılan planları kim ve kimler iptal ettirdi ona bakmak lazım’’ dedi.


Genç Saadet ilçe ziyaretlerine devam ediyor Korkuteli Genç Saadet ilçe ziyaretlerine devam ediyor

Saadet Partisi Antalya İl Gençlik Kollarının ilçe ziyaretlerinde bu haftaki durakları Korkuteli ve Elmalı ilçeleri oldu. İl Başkanı Mehmet Fatih Tekin, Tanıtma Başkanı Mehmet Ünal ve Dış İlişkiler Başkanı Mustafa SIR ilçe teşkilatlarıyla buluştu.


Kepez’li öğrenciler belediye binasında Güncel Kepez’li öğrenciler belediye binasında

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilere yerel yönetimlerin yerinde tanıtımı ile ilgili proje kapsamında, iki ay gibi kısa bir süre içerisinde Belediye hizmet binasında 27 okuldan yaklaşık 1500 öğrenciyi ağırladı.


Kepez’de kaybolan örf ve adetler konuşuldu Siyaset Kepez’de kaybolan örf ve adetler konuşuldu

Kepez Belediyesi’nin, bu haftaki Gönül Sohbetleri’nde, türküler ve şiirler eşliğinde Anadolu konuşuldu, “nerede o eski günler” sorusunun cevabı arandı.


Binaların yüzde 43,8’i deprem riski altında Binaların yüzde 43,8’i deprem riski altında

Yaşam kalitemizi önemli ölçüde etkileyen konutlarımızın sağlıklı, güvenli ve konforlu olması çok önemli. Ancak maalesef ülkemizdeki konutların çoğunda bırakın lüksü, konforu bazı standart özellikler bile eksik.


Ali Tandoğan yeni yaşını kutladı Spor Ali Tandoğan yeni yaşını kutladı

Sezonun ikinci yarısının ilk antrenmanını Hasan Subaşı Tesisleri'nde gerçekleştiren MedicalPark Antalyaspor, Ali Tandoğan'ın doğum günüyle eğlenceli anlar yaşadı.


JCI Antalya, yeni Genç Girişimciler kazandırıyor Güncel JCI Antalya, yeni Genç Girişimciler kazandırıyor

JCI Antalya ve Üniversdeliden.com ortaklığı ile Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine “Girişimci Strateji ve Yaratıcı İş Modeli Eğitimi” verildi. Murat paşa Uygulama Oteli’nde gerçekleşen eğitimi JCI Dünya Başkan Yardımcısı ve Stratejik İşler firmasının sahibi sayın İsmail Haznedar verdi.


Eker’den light sütlü tatlı Eker’den light sütlü tatlı

2007’de sütlü tatlıların ambalajlanmış olarak market raflarına girmesini sağlayarak sektörüne öncülük eden Eker Gıda, light sütlü tatlı üretti.


İSTEK’te velilere YGS-LYS bilgilendirme sunumu Güncel İSTEK’te velilere YGS-LYS bilgilendirme sunumu

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi öğrenci velilerine, 2012 YGS (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) - LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı) bilgilendirme sunumu, Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Olcay Boz tarafından verildi.


Antalya Tanıtım A.Ş.’ye Manavgat ve Alanya’dan büyük destek Manavgat Antalya Tanıtım A.Ş.’ye Manavgat ve Alanya’dan büyük destek

Antalya’yı Gazipaşa'dan Kalkan'a ortak bir vizyonda buluşup tek bir şemsiye altında kurumsal bir yapı ile tanıtmak amacıyla Ulaşım A.Ş., AKTOB, ATSO, ALTSO, MATSO, BETUYAB, ATB ve ATAV ortaklığı ile kurulan Antalya Tanıtım AŞ, Kemer'in ardından Manavgat ve Alanya’da iş dünyasına tanıtıldı.


Haberin lideri Beşiktaş Haberin lideri Beşiktaş

Süper Lig’de 2011 – 2012 futbol sezonunun ilk yarısının sona ermesiyle birlikte, Medya Takip Ajansı Interpress’in yazılı basını kapsayan araştırmasına göre, Beşiktaş ezeli rakiplerini geride bırakarak Eylül ayından bu yana yayınlanan haber sayısında liderliği kazandığı ortaya çıktı.


Tütüncü gençlere M. Akif Ersoy’u işaret etti Güncel Tütüncü gençlere M. Akif Ersoy’u işaret etti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Milli Şair Mehmet Akif Ersoy’u gençlerin bizzat dahil olduğu bir programla anan Ak Parti İl Gençlik Kolları’nı yalnız bırakmadı.


Türkiye Okul Sporları Federasyonu’ndan ATSO’ya ziyaret Siyaset Türkiye Okul Sporları Federasyonu’ndan ATSO’ya ziyaret

Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Türkiye Okul Sporları Federasyon Başkanı Ayhan Pala, Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Spor İl Müdürü Tarkan Tüzken, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu.


Türkiye Okul Sporları Federasyonu Yöneticilerinden Vali Altıparmak'a ziyaret Siyaset Türkiye Okul Sporları Federasyonu Yöneticilerinden Vali Altıparmak'a ziyaret

Yönetim Kurulu Toplantısını Antalya’da gerçekleştiren Türkiye Okul Sporları Federasyonu Başkanı Ayhan Pala ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti.


Ekrandan sayfalara 185 bin haber yansıdı Ekrandan sayfalara 185 bin haber yansıdı

Televizyonda yayınlanan programların yazılı basında çıkan haber sayıları belirlenerek, Medya Takip Ajansı Interpress tarafından hazırlanan 2011 yıllı “Televizyonun Medya Karnesi”ne göre, kanalların yayınladığı diziden filme, spordan habere, müzikten sohbete 50’den fazla kategorideki bine yakın programın yazılı basında toplam 185 binden fazla habere konu olduğu belirlendi.


Titanic Hotel’den çevreye duyarlılık Güncel Titanic Hotel’den çevreye duyarlılık

Antalya Lara Bölgesinde yer alan Titanic Beach& Resort Otel’de 2011 yılı içerisinde 3 ton Bitkisel atık yağ toplandı. Bu rakamın oldukça fazla bir rakam olduğu dikkat çekerken, bunun yanı sıra tehlikeli atıklar konusunda önem taşıyan Floransalardan 30 ton, boya ve vernikten 110 kg, pillerden 60 kg, basınçlı tüplerden 45 kg ve madeni atık yağlardan da 600 kg. toplanarak bertaraf açısından lisanslı firmaya teslim edildi.


“Allah bu millete, bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın” Siyaset “Allah bu millete, bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın”

Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı E. Serkan Uysal, Mehmet Akif Ersoy'un vefat yıldönümü dolayısıyla yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:


Vali Altıparmak İl İdare şube başkanları ile toplantı yaptı Siyaset Vali Altıparmak İl İdare şube başkanları ile toplantı yaptı

Vali Altıparmak İl İdare Şube Başkanları ile geleneksel hale getirdiği kahvaltılı toplantıda, Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü ev sahipliğinde, bir araya geldi.


Türel, Atso’da... Siyaset Türel, Atso’da...

Antalya Milletvekili Menderes Türel, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile Sebze komisyoncuları meslek grubu temsilcilerine yeni hal yasası hakkında bilgi verdi.


En çok “Muhteşem Yüzyıl” konuşuldu En çok “Muhteşem Yüzyıl” konuşuldu

Medya Takip Merkezi (MTM), 2011 yılının en çok gündemde kalan yerli dizileri ve dizi oyuncuları araştırmasının sonuçlarını açıkladı.


Ali Güneş’e veda yemeği Güncel Ali Güneş’e veda yemeği

İletişim Fakültesi ve Basın Yayın kuruluşlarından BYEGM Antalya İl Müdürü Ali Güneş’e veda yemeği verildi.


Dedeman Oteli’nin Lobby’si dev parti alanına dönüştü Güncel Dedeman Oteli’nin Lobby’si dev parti alanına dönüştü

Her yıl yaptığı partilerle adından sıkça söz ettiren Fashiontv partisi şimdi Antalya’da! Dünyaca ünlü Fashiontv modellerinin yeni yıl partisi için özel hazırladıkları şovları misafirlerin nefesini kesecek.


Vali Altıparmak Akçay Beldesini Ziyaret Etti Elmalı Vali Altıparmak Akçay Beldesini Ziyaret Etti

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Elmalı Kaymakamı Mehmet Murat Çekmen ve Karayolları 13. Bölge Müdürü Hulki Tuncer ile birlikte Elmalı ilçesi Akçay Beldesini ziyaret ederek belde sakinleri ile bir araya geldi.


Okul sporları faaliyetlerine start verildi Spor Okul sporları faaliyetlerine start verildi

Kura çekimi, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken, Spor Şube Müdürü İzzet Tekeli , Okul Sporları İl Temsilcisi Mustafa Babacan ile beden eğitimi öğretmenlerinin katılımı ile Dilek Sabancı Spor Salonu Toplantı Salonunda gerçekleşti.


Vali Altıparmak Akçay Beldesi Jandarma Karakolunu Ziyaret Etti Elmalı Vali Altıparmak Akçay Beldesi Jandarma Karakolunu Ziyaret Etti

Korkuteli ve Elmalı ilçelerinde ziyaret ve incelemelerine devam eden Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Elmalı Kaymakamı Mehmet Murat Çekmen ve Karayolları 13. Bölge Müdürü Hulki Tuncer ile birlikte Akçay Beldesi Jandarma Karakolunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Tarım sektörü “konsey” kurmak istiyor Ekonomi/Turizm Tarım sektörü “konsey” kurmak istiyor

Antalya çiftçisinin imajını daha iyi seviyelere çıkarmak, meyve ve sebze ürünlerinin yurt içi ve yurt dışı talebini arttırmak ve dolayısıyla ihracata pozitif ivme kazandırmak, Türkiye’de üretilen yaş meyve ve sebzeyle ilgili zirai ilaç kalıntısı, hormon ve GDO gibi konularda var olan bilgi kirliliği ile ilgili çalışmalarda bulunmak üzere Antalya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde oluşturulan “Yaş Meyve ve Sebze Çalışma Grubu” ilk toplantısını yaptı.


Vali Altıparmak Avlan Gölü Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi Elmalı Vali Altıparmak Avlan Gölü Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Elmalı Kaymakamı Mehmet Murat Çekmen ve Karayolları 13. Bölge Müdürü Hulki Tuncer ile birlikte Avlan Gölü yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.


Vali Altıparmak'tan Korkuteli’nde inceleme Korkuteli Vali Altıparmak'tan Korkuteli’nde inceleme

Korkuteli Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (KEKSAV) tarafından düzenlenen toplantıya katılan Vali Altıparmak, KEKSAV tarafından destek verilen ve inşaatı tamamlanan Korkuteli Meslek Yüksek Okulu binasını inceledi.


Acar: “Atatürk’ün vesayetinin çiğnenmesine son vereceğiz” Siyaset Acar: “Atatürk’ün vesayetinin çiğnenmesine son vereceğiz”

CHP Antalya Milletvekili Av.Gürkut Acar, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, Atatürk Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu’na yaptığı atamaları eleştirerek, “Atatürk kurumlarına Atatürkçülük bağnazlıktır diyeni atamak saygın bir tutum değildir” dedi.


Adile Teyze Eetütte veli toplantısı Güncel Adile Teyze Eetütte veli toplantısı

Adile Teyze Etüt Merkezi, etüt etkinlik salonunda Pazar günü 1. yarıyıl veli toplantısını yaptı.


Vali Altıparmak bölünmüş yol yapım çalışmalarını inceledi Korkuteli Vali Altıparmak bölünmüş yol yapım çalışmalarını inceledi

Vali Altıparmak, Korkuteli Meslek Yüksek Okulu incelemesinin ardından Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan ve Karayolları 13. Bölge Müdürü Hulki Tuncer ile Korkuteli-Elmalı bölünmüş yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.


Özçelik'ten Vali Altıparmak'a ziyaret Siyaset Özçelik'ten Vali Altıparmak'a ziyaret

1973-1977 yıllarında 15. dönem Antalya Milletvekili olarak TBMM’de bulunan, Macar Köyünde kendi adını taşıyan bir İlköğretim Okulu yaptıran hayırsever Fahri Özçelik, Vali Altıparmak’ı ziyaret ederek yazdığı son kitabı, Nereden Nereye? Yarım Kalmış Anılar’ı takdim etti.


Antalya’da Mali Destek Programı Bilgilendirmesi Ekonomi/Turizm Antalya’da Mali Destek Programı Bilgilendirmesi

Antalya, Burdur ve Isparta illerini kapsayan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), 2011 Yılı Mali Destek Programları Bilgilendirme toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi.


“Laz Marks”ın son gösterisi Antalya’da sahnelendi Kültür/Sanat “Laz Marks”ın son gösterisi Antalya’da sahnelendi

Leman ve Can Şenliği Oyuncuları’nın sahnelediği politik stand-up gösterisi “Laz Marks” son kez Antalya’da sahnelendi. Antalyalılar oyuna yoğun ilgi gösterdi.


Kalp krizi riskini öğrenmenin en kolay yolu: Kalsiyum skorlaması Sağlık/Kadın Kalp krizi riskini öğrenmenin en kolay yolu: Kalsiyum skorlaması

Modern cihazlarla, ilaçsız ve çok kısa sürede yapılabilen kalsiyum skorlaması, dört yıl içerisinde kalp krizi geçirme riskinin derecesini ortaya çıkarıyor.


Türkiye yıl boyunca davalara uyandı Türkiye yıl boyunca davalara uyandı

2011 yılı boyunca medyayı meşgul eden konuların başında kuşkusuz çeşitli “davalar” vardı. Ergenekon, KCK, Madımak, N.Ç, Boşanma, Şike derken; davalar, gündemi hemen her gün şekillendirerek, basının en dikkat çekici manşetlerini oluşturdular. Medya Takip Merkezi (MTM), yıl boyunca kamuoyunun pür dikkat izlediği davaları araştırarak, en çok iz bırakan davaları belirledi…


Depremzede çocuklar Don Kişot’u izledi Güncel Depremzede çocuklar Don Kişot’u izledi

Van deprem felaketinden sonra Antalya’ya gelen depremzede çocukların psikolojik olarak iyileştirilmesini, desteklenmesini ve sanata yakınlaştırılmasını sağlamak ve yeni eğitim-öğretim ortamlarına entegre etmek amacıyla “Depremin Yıktığı Taş Duvarlar Yerine Sevgiden Duvarlar Örelim” projesi kapsamında, Antalya Kepez İlçesi okullarında eğitim gören öğrenciler 20 Aralık 2011 Salı günü Antalya Devlet Tiyatrosu’nun Haşim İşcan Kültür Merkezinde sahnelenen Don Kişot oyununu ücretsiz izledi.


Akdeniz Üniversitesi öğrencileri İlknur Köni’yi ağırladı Güncel Akdeniz Üniversitesi öğrencileri İlknur Köni’yi ağırladı

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi 3. Sınıf öğrencileri “İş Hayatı ve Girişimcilik Dersi” nde Özel Köni Polikliniği kurucusu İlknur KÖNİ’ yi ağırladı.


Bakan Yıldırım'dan Vali Altıparmak'a madalyon Siyaset Bakan Yıldırım'dan Vali Altıparmak'a madalyon

Bakan Yıldırım, 2002 yılında başlatılan Acil Eylem Planı kapsamında belirlenen 15 bin kilometre bölünmüş yol ağı hedefine Ağustos 2011 tarihi itibari ile ulaşılması anısına Vali Altıparmak’a bir madalyon takdim etti.


1,2 milyar TL yatırım yaptı, fiberde 1 milyon haneye ulaştı Teknoloji/Bilim/İnternet 1,2 milyar TL yatırım yaptı, fiberde 1 milyon haneye ulaştı

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, 2011 yılı değerlendirmesinde başarı grafiğini gözler önüne serdi. 2008 yılından bu yana 1,2 milyar TL’lik yatırımla 1 milyon haneyi ışık hızında fiber internetle buluşturan Turkcell Superonline, 2011’i %35 büyüme ile bitirmeyi hedefliyor.


Hakemler yöneticileriyle tanıştı Spor Hakemler yöneticileriyle tanıştı

Antalya'da görev yapan basketbol hakemleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Tüzken ve Basketbol İl Temsilcisi Yasak ile bir araya geldi


‘Yatırımları desteklerinizle gerçekleştirdik’ Siyaset ‘Yatırımları desteklerinizle gerçekleştirdik’

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, ‘Meclis Üyeleriyle Yatırım Turu’na çıktı. Yatırımları meclis üyeleriyle birlikte hayata geçirdiklerini belirten Akaydın, “Katkılarınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.


“Liseli Kramponlar”ın şampiyonu Karatay Lisesi Spor “Liseli Kramponlar”ın şampiyonu Karatay Lisesi

Kepez Belediyesi’nin, ilçede bulunan 9 lise arasında düzenlediği futbol turnuvasının şampiyonu Karatay Lisesi oldu. Karatay Lisesi Futbol Takımı, şampiyonluk kupasını, Başkan Hakan Tütüncü’nün elinden aldı.


Konservatuvar’dan Yeni Yıl Konseri Kültür/Sanat Konservatuvar’dan Yeni Yıl Konseri

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Çok Sesli Koro ve Çok Sesli Çocuk Korosu, 29 Aralık 2011 Perşembe günü saat 20.30’da AKM Aspendos Salonu’nda “Yeni Yıl Konseri” verecek.


Yılbaşı hediyesi: Teleferik macerası Kemer Yılbaşı hediyesi: Teleferik macerası

Yeni yılı alışılmışın dışında, mükemmel bir kar ortamında kutlamak isteyenler için Olympos Teleferik indirim uygulayacak.


Deepo’da 20 Milyon Yıllık Ayak İzleri Güncel Deepo’da 20 Milyon Yıllık Ayak İzleri

Akdeniz en büyük ve tek Outlet Alışveriş Merkezi Deepo, ziyaretçilerini zamanda yolculuğa çıkardı. Her zaman yaptığı farklı aktiviteleriyle misafirlerini karşılayan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, tarihi bir sergiye ev sahipliği yaptı.


Banu Avar söyleşisine yoğun ilgi Kültür/Sanat Banu Avar söyleşisine yoğun ilgi

Ünlü gazeteci- yazar Banu Avar, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Halkın Gündemi” etkinliği kapsamında söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşiye Antalyalılar yoğun ilgi gösterdi. Salonunun koltuklarının dolması üzerine izleyicilerin bir kısmı sahneye alındı.


Siyam ülkesinde EXPO 2016 Antalya Rüzgarı Ekonomi/Turizm Siyam ülkesinde EXPO 2016 Antalya Rüzgarı

2011 Royal Flora Ratchaphruek Expo’su Tayland’ın Chiang Mai şehrinde 14 Aralık 2011 tarihinde başladı. 3 ay sürecek olan A2B1 seviyesindeki Expo’da Türkiye Pavyonu’nun koordinasyonu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından yapılmaktadır.


Büyükşehir’den yabancı konuk temsilcilerine yeni yıl kokteyli Güncel Büyükşehir’den yabancı konuk temsilcilerine yeni yıl kokteyli

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya’daki yabancı konuk temsilcileri ile kentte görev yapan yabancı diplomatlara yeni yıl kokteyli verdi.


Envarlı öğrencilerden şehit ailesine ziyaret Güncel Envarlı öğrencilerden şehit ailesine ziyaret

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlköğretim Okulu öğrencileri, vatan ve millet sevgisinin en yüce mertebesi olan şehitlerimizin ailelerini yalnız bırakmadı.


Uluslararası Antalya İşçi Filmleri Festivali başladı Kültür/Sanat Uluslararası Antalya İşçi Filmleri Festivali başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, DİSK, KESK, TMMOB ve Halkevleri işbirliğiyle Antalya’da 3’üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya İşçi Filmleri Festivali, “Toprağımız, Havamız, Suyumuz için Doğal Olarak Direniş” temasıyla başladı.


Vali Altıparmak Kırşehirliler derneği’nin açılışına katıldı Güncel Vali Altıparmak Kırşehirliler derneği’nin açılışına katıldı

Vali Dr. Ahmet Altıparmak hemşerileri ile birlikte Muratpaşa Deniz Mahallesindeki yeni yerine taşınan Kırşehirliler Derneği’nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Vali Altıparmak’ın yanı sıra Muratpaşa Kaymakamı Fatih Kocabaş, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, dernek başkanı Merih Sürmeli ile Kırşehirliler katıldı.


Yeni Yılda Yenilenmiş Bir Cilde Ne Dersiniz? Sağlık/Kadın Yeni Yılda Yenilenmiş Bir Cilde Ne Dersiniz?

Yeni yıl yeni başlangıç ve umutların yılı. Aynı zamanda size yeni bir yaş daha kazandığınızın da habercisi. Nüfus cüzdanınıza göre büyüyen yaşınıza rağmen giderek gençleşen bir cilt istemez misiniz? Cilt sağlığınıza göstereceğiniz önem ve cildinize özel uygulamalarla bu mümkün…


Tütüncü Siyaset Akademisi’nde ders verdi Güncel Tütüncü Siyaset Akademisi’nde ders verdi

Adıyaman Siyaset Akademisi'nin 11. dersine konuşmacı olarak katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Belediyeciliğini dört ana başlıkta toplarken, belediyecilikte başarının sırlarını kursiyerlere aktardı.


TESK, İnkar Yasası’nı kabul eden Fransa’yı kınadı Siyaset TESK, İnkar Yasası’nı kabul eden Fransa’yı kınadı

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Sözde Ermeni Soykırımı”nı reddetmenin suç sayılmasına neden olacak “İnkar Yasası’nın”, Fransız Meclisi’nden geçmesini şiddetle kınadıklarını söyledi.


Fransız kaldık (!) Siyaset Fransız kaldık (!)

Saadet Partisi İl Başkanı Galip Akın, Fransa'da sözde Ermeni soykırımının inkarını cezalandıran yasa tasarısının onaylamasına tepki gösterdi.


Piyango’dan Size Çıkan; Depresyon Olmasın Sağlık/Kadın Piyango’dan Size Çıkan; Depresyon Olmasın

Yeni bir yıla her geçen yıldan daha mutlu daha keyifli girmek ve bütün yıl böyle devam edebilmek herkesin hayali. Yılbaşı yaklaşırken kimileri muhteşem kararlar alır, kimileriyse görkemli hayaller kurar.


Kar keyfi Tahtalı’da yaşanır Kemer Kar keyfi Tahtalı’da yaşanır

Son dönem yağan karla birlikte, zirveye çıkan yerli yabancı çok sayıda turist bembeyaz Tahtalı’da “Kar “ keyfini yaşıyorlar Antalya kar keyfini “Olympos Teleferik “ile 10 dakika içerisinde çıktığı 2365 mt.deki Tahtalı dağı zirvesinde çıkarıyor.


İstek’li öğrencilere AKUT semineri Güncel İstek’li öğrencilere AKUT semineri

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 6, 7. ve 8. sınıf öğrencilerine, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Antalya Sorumlusu ve Akdeniz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yılmaz Sevgül tarafından “AKUT” konulu seminer verildi.


Muratpaşalı cimnastikçiler Selanik’ten madalya ile döndü Spor Muratpaşalı cimnastikçiler Selanik’ten madalya ile döndü

Yunanistan’da düzenlenen Selanik Uluslararası Artistik Cimnastik Yarışmaları’nda Muratpaşa Belediyespor’lu iki cimnastikçi, altın, gümüş ve bronz madalya ile yurda döndü.


Kalp kapak hastalıkları yaşamı tehdit edebilir Sağlık/Kadın Kalp kapak hastalıkları yaşamı tehdit edebilir

An-Deva Hayat Hastanesi Kardiyoloji ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürhan Günay, kalp kapak hastalıklarının yaşamı tehdit edebileceğini belirtti.


“Kubilaylar görev başındadır” Siyaset “Kubilaylar görev başındadır”

Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Daş, “23 Aralık 1930 tarihinde menemen’de şehit edilen Yedek Subay Öğretmen Mustafa Fehmi KUBİLAY’ı saygıyla anıyoruz” dedi.


Yeni Yılda Sevdiklerinizin Evine Konuk Olun, Acil Servislere Değil Sağlık/Kadın Yeni Yılda Sevdiklerinizin Evine Konuk Olun, Acil Servislere Değil

Yılbaşı geldi çattı, yeni yıl programları, arkadaş ziyaretleri, yeni yıl eğlenceleri planlandı. Ancak planlarınızı sağlığınızı göz önünde bulundurarak yapın. Yoksa yeni yıla isteseniz de istemeseniz de Acil Servis’te girmeniz mümkün


Kırcami’de planları kim iptal ettirdi? Siyaset Kırcami’de planları kim iptal ettirdi?

Ak Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, Antalya’da yılan hikayesine dönen Kırcami İmar Planı’nın zamanında savunulmadığı için bugüne kadar uzadığını belirterek, ‘’Kırcami’de yapılan planları kim ve kimler iptal ettirdi ona bakmak lazım’’ dedi.


Muratpaşa’dan Muhtarlara ilk yardım eğitimi	Güncel Muratpaşa’dan Muhtarlara ilk yardım eğitimi

Muratpaşa Belediyesi, belediye sınırları içerisinde görev yapan muhtarlara yönelik ilk yardım semineri düzenledi. Seminer sonunda, muhtarlıklar için hazırlanan ilk yardım setleri dağıtıldı.


Tütüncü’den engelli basketbolculara destek  Spor Tütüncü’den engelli basketbolculara destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Bölgesel Ligi B grubunda mücadele eden, Antalya Akdeniz Engelliler Basketbol Takımı’na destek için bu haftaki karşılaşmayı tribünden izledi.


Tütüncü’den öğrencilere ziyaret Güncel Tütüncü’den öğrencilere ziyaret

İlçedeki okulların eksiklerini yerinde görmek, öğretmen ve öğrecilerin taleplerini dinlemek için okulları ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Süleyman Demirel İlköğretim Okulunu ziyaret etti.


Varsak’ın tüm mahallelerine park hizmeti Güncel Varsak’ın tüm mahallelerine park hizmeti

Kepez Belediyesi, Ayanoğlu Mahallesi’nde başlattığı park çalışmasıyla Varsak bölgesindeki tüm mahallelere park yapmış oldu.


Asayiş Daire Başkanı Özalp Kemer Belediyesi’nde Kemer Asayiş Daire Başkanı Özalp Kemer Belediyesi’nde

Bir seminer programı için Kemer’e gelen Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanı Hüseyin Özalp Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret etti.


İstek’li minikler hayvanat bahçesinde Güncel İstek’li minikler hayvanat bahçesinde

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 ve 6 yaş grubu öğrencileri, Antalya Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret etti.


İlk yamaç paraşüt kursu amamlandı Güncel İlk yamaç paraşüt kursu amamlandı

Antalya-Karain Havacılık Eğitim Merkezinde 05.12.2011 tarihinde açılan "Yamaç Paraşüt Kursu" yer eğitimleri Karain Meydanında tamamlanarak, tepe eğitimleri ve uçuşlar Bademağacı beldesinde bulunan 75-100 metre yüksekliğindeki Aktepe'de yapıldı.


Kış ayında cilt bakımı ve kırışıklık tedavileri Sağlık/Kadın Kış ayında cilt bakımı ve kırışıklık tedavileri

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Dermatoloji Bölümü doktorları Uzm.Dr.Betül Parmaksızoğlu ve Uzm.Dr.Fikriye Uslu, kış aylarında cildin ekstra bir bakım istediğini, soğuk ve rüzgârlı havanın cildin kurumasına yol açarken, kapalı mekânlardaki kirli havanın ise cildin gözeneklerini kapatarak, nefes almasını engellediğini belirtti.


Kepez’li Kızlar Antalya’yı temsil edecek Spor Kepez’li Kızlar Antalya’yı temsil edecek

Kepez Belediyespor Kulübü Yıldız Kız Voleybol Takımı, Antalya yerel liginde oynadığı Play-Off maçları sonunda namağlup olarak Antalya birincisi oldu.


Antalya, Karagücü’nü mağlup etti: 75-55 Spor Antalya, Karagücü’nü mağlup etti: 75-55

Tekerlekli Sandalyeliler Süper Ligi’nde mücadele eden Antalya Büyükşehir Belediye geçtiğimiz hafta sonu kendi evinde Karagücü ile karşılaştı. Antalya temsilcisi bu karşılaşmadan 75-55 galip ayrıldı.Bu galibiyetin ardından lige “Avrupa Kupaları ve Yılbaşı” nedeni ile iki hafta ara verildi.


Toskay, Antalya'nın toplumsal sorunlarını Meclis'e taşıdı Siyaset Toskay, Antalya'nın toplumsal sorunlarını Meclis'e taşıdı

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Prof. Dr. Tunca TOSKAY, geçtiğimiz günlerde TBMM Başkanlığına gönderdiği iki önerge ile Antalya’nın toplusal sorun alanlarını gündeme getirdi.


Acar, TRT Genel Müdürü’nü istifaya çağırdı Siyaset Acar, TRT Genel Müdürü’nü istifaya çağırdı

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, TRT kanallarında klasik müziğe yer verilmediğini, Radyo 3’ün ulaştığı bölgelerin daraltıldığına dikkat çekerek, “Genel Müdür klasik müziğin önemini bilmiyorsa o görevden istifa etmelidir. Biliyor da buna rağmen yapmıyorsa; çağdışı bir siyasete destek olduğu için yapıyor demektir. Yine istifa etmesi gerekir” dedi.


Kemer yeni yılı Nez ile karşılayacak Kemer Kemer yeni yılı Nez ile karşılayacak

2012’yi Kemer’de coşkuyla karşılıyoruz. Kemer Belediyesi tarafından organize edilen yeni yıl programı, 31 Aralık Cumartesi günü saat 20:30’ da Çınarlı Kavşak meydanında süprizlerle başlayacak .


Semtevi’ne yoğun talep Kemer Semtevi’ne yoğun talep

Kemer Belediyesi Başkan Vekili Galip Gün Kuzdere Mahallesinde bulunan Kemer Belediyesine bağlı olarak hizmet veren Semtevi’ni ziyaret etti.


Finans sektörüne bilişim teknolojileri uzmanı yetişiyor Ekonomi/Turizm Finans sektörüne bilişim teknolojileri uzmanı yetişiyor

Yapı Kredi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile Türkiye’de bir ilke imza atarak, finans sektörü için bilişim teknolojileri uzmanı yetiştiriyor.


İSTEK’li öğrencilere üniversite tanımı Güncel İSTEK’li öğrencilere üniversite tanımı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencileri, Rehberlik Birimi tarafından düzenlenen üniversite tanıtımları çerçevesinde Akdeniz Üniversitesi’ne gitti.


“Yeni Ticaret Kanunu’nda Deniz Ticaret Reformu” paneli Güncel “Yeni Ticaret Kanunu’nda Deniz Ticaret Reformu” paneli

1 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe girecek olan 6102 sayılı “Yeni Ticaret Kanunu’nda Deniz Ticareti Reformu” konulu Panel, İMEAK Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi ve Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin işbirliği ile Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.


Ali Güneş’ten Vali Altıparmak’a veda ziyareti Siyaset Ali Güneş’ten Vali Altıparmak’a veda ziyareti

Basın Yayın Antalya İl Müdürü Ali Güneş, Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a veda ziyaretinde bulundu. Basın Yayın Antalya İl Müdürlüğü görevinden Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Tercüme Dairesi Başkanlığı’na atanan Ali Güneş veda ziyaretlerine Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyaret ederek başladı.


Antalyalıların İstanbul’u fethi Güncel Antalyalıların İstanbul’u fethi

TED Antalya Koleji, “Adım Adım Türkiye” ünitesine bağlı olarak planladığı ‘İstanbul Saraylar ve Müzeler’ gezisini tamamladı.


Başarılı sporculardan Başkan Gül’e ziyaret Kemer Başarılı sporculardan Başkan Gül’e ziyaret

Kemer Sarp Spor Kulübü sporcuları Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.


Başkan Üras, Kemer’i anlattı Kemer Başkan Üras, Kemer’i anlattı

TRT Anadolu kanalında yayınlanan “Takım Oyunu” adlı programın canlı yayın konuğu olan Yusuf Üras, 35 dakika boyunca Kemer ve Kemer’e yönelik gerçekleştirdikleri hizmetleri ekranlardan anlattı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...