Cumartesi, 23 Mart 2019
Almanlar Türk ihracatçı ve sanayicileri yatırıma davet etti Almanlar Türk ihracatçı ve sanayicileri yatırıma davet etti

Türk ekonomisindeki rekor büyüme Almanların radarına takıldı. Türk firmalarının Almanya’da yatırım yapmasını isteyen Almanya’nın Mecklenburg-Vorpommern eyaleti Türk yatırımcılara cazip taraflarını anlatmak için 6 ay arayla ikinci kez İzmir’e geldi.


Tanısı zor konulan, etkileri büyük bir hastalık: Primer İmmün Yetmezlik Sağlık/Kadın Tanısı zor konulan, etkileri büyük bir hastalık: Primer İmmün Yetmezlik

Yılda 6 ve daha fazla ateşli hastalık, 2 ve daha fazla orta kulak iltihabı, tekrarlayan menenjitler, akciğer enfeksiyonları ve gelişme geriliği doğuştan immün yetmezlik habercisi olabilir.


Türkiye’nin ilk Parkinson Okulu açıldı Sağlık/Kadın Türkiye’nin ilk Parkinson Okulu açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek, ‘Parkinson Okulu’nu hayata geçirdi. Seminer ve egzersiz programları ile Parkinson hastaları ve hasta yakınlarının yaşam kalitelerini artırmayı hedefleyen okul diğer belediyelere örnek olacak.


Tütüncü, öğrencilerle okul bahçesini ağaçlandırdı Güncel Tütüncü, öğrencilerle okul bahçesini ağaçlandırdı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü geçtiğimiz ay ziyaret ettiği Ayten Çağıran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin okul bahçesini ağaçlandırma talebini yerine getirerek, ilk fidanı kendi dikti.


Hastane hastaların ayağına geldi Sağlık/Kadın Hastane hastaların ayağına geldi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kızıltoprak Mahallesi’ne kazandırdığı Şehit Dr. Atilla Nizam Sağlıklı Hayat Merkezi ile sağlık hizmeti bölge sakinlerinin ayağına geldi. Orta büyüklükte bir hastane ölçeğindeki merkez, 7 ana branştaki uzman doktorlarıyla şifa dağıtıyor. Vatandaşlar içinde çocuklar için oyun alanı da olan merkez için Başkan Türel’e teşekkür ediyor.


ŞİRKETLER İÇİN İŞ SÜREKLİLİĞİ BİLGİ GÜVENLİĞİ İLE MÜMKÜN Teknoloji/Bilim/İnternet ŞİRKETLER İÇİN İŞ SÜREKLİLİĞİ BİLGİ GÜVENLİĞİ İLE MÜMKÜN

Birçok sektör için operasyonel süreçlerin duraklaması veya faaliyet gösteremez hale gelmesi ile ortaya çıkabilecek finansal kayıplar ürkütücü hale geldi. Şirketlerin iş süreçlerinde kullandığı teknolojilerin artmasıyla birlikte artık tek bir siber saldırı küçük bir şirketin faaliyetlerini sonlandırmasına neden olabilecek güçte.


ATB YENİ DÖNEMİN İLK MECLİSİNİ TOPLADI Ekonomi/Turizm ATB YENİ DÖNEMİN İLK MECLİSİNİ TOPLADI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), organ seçimlerinin ardından yeni dönemin ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. ATB Meclisi, Meclisin en yaşlı üyesi Yusuf Karasu’nun başkanlığında toplandı.


DİKİŞSİZ KORNEA NAKLİYLE HAYATA BAMBAŞKA GÖZLERLE BAKIN Sağlık/Kadın DİKİŞSİZ KORNEA NAKLİYLE HAYATA BAMBAŞKA GÖZLERLE BAKIN

Gözün dışarıya açılan penceresi olan kornea gözün önünde bulunan saydam bir tabaka olup, gözün en önemli merceğidir.


Manavgat Belediyesi'nden  23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI Manavgat Manavgat Belediyesi'nden 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI

Türkiye Satranç Federasyonu Manavgat Temsilciliği ve Manavgat Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çocuk Şenliği ve Satranç Turnuvası, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.


Kılıçdaroğlu Muratpaşa’ya geliyor Siyaset Kılıçdaroğlu Muratpaşa’ya geliyor

Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi, sivil toplum örgütlerine tanıtılacak


“REZERVASYONLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDİYOR” Kemer “REZERVASYONLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDİYOR”

Kemer’de yer alan Meder Resort Hotel Genel Müdürü Murat Batihan, tatilcilerin Kemer’e yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, rezervasyonların da artarak devam ettiğini söyledi.


ZIP ZIP PARKTA DOYASIYA EĞLENDİLER Aksu ZIP ZIP PARKTA DOYASIYA EĞLENDİLER

“Gezerek Öğreniyorum” projesi kapsamında Aksu’da eğitim gören engelli çocuklar Zıp Zıp Parkta gönüllerince bir gün geçirdi.


PAKİSTAN DENİZ KUVVETLERİ DENİZDE İKMAL GEMİSİ  PNS MOAWİN HİNT OKYANUSUNDA İLK SEYRİNE ÇIKTI PAKİSTAN DENİZ KUVVETLERİ DENİZDE İKMAL GEMİSİ PNS MOAWİN HİNT OKYANUSUNDA İLK SEYRİNE ÇIKTI

Pakistan Deniz Kuvvetleri için STM tarafından dizayn edilen ve geliştirilen Denizde İkmal Gemisi Projesi son safhada. Türk Savunma Sanayi’nin tek seferde en büyük askeri gemi ihracat projesi olan Denizde İkmal Gemisi, Hint Okyanusu’nda gerçekleştirilen ilk seyir tecrübesini başarı ile tamamladı.


ANTALYALI ROMANLAR KÜLLİYE'DE Siyaset ANTALYALI ROMANLAR KÜLLİYE'DE

Antalya'nın Finike İlçesinde yaşayan Romanlar Külliyede programa katıldılar.


Fakültenin İlk Öğrencilerinden İlk Kongre Deneyimi Eğitim Fakültenin İlk Öğrencilerinden İlk Kongre Deneyimi

2017-2018 eğitim öğretim yılında ilk kez öğrenci almaya başlayan Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğrencileri mesleki gelişimlerine önemli bir katkı sağlayacak 17. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi’ne katıldı.


Bu parkta öğrencilere ‘trafik’ eğitimi verilecek Güncel Bu parkta öğrencilere ‘trafik’ eğitimi verilecek


Konyaaltı Belediyesi, küçük yaşta trafik bilinci oluşturmak için öğrencilerin kullanımına yönelik oluşturduğu trafik eğitim parkını yeniledi.


BUDAK: Siyaset BUDAK: "THY'DE NELER OLUYOR?"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Türk Hava Yolları’nda, aralarında kabin personeli ve pilotların da bulunduğu 7 uçuş görevlisinin işten çıkarılmasını değerlendirdi. Budak, “THY yönetiminin sendikal inatlaşmasının karşılığı uçuş güvenliğinin riske atılmasıdır” dedi.


ÇEVKO Vakfı 2017 Çevresel Fayda Raporunu Açıkladı Ekonomi/Turizm ÇEVKO Vakfı 2017 Çevresel Fayda Raporunu Açıkladı

ÇEVKO VAKFI’NIN GERİ KAZANIM ÇALIŞMALARI 
2017 YILINDA EKONOMİYE 2,6 MİLYAR TL KATKI YAPTI


Şirketler ana faaliyetleri dışındaki işlerle uğraşmak istemiyor Ekonomi/Turizm Şirketler ana faaliyetleri dışındaki işlerle uğraşmak istemiyor

İş yapma anlayışı son yıllarda hızla değişiyor. Günümüzde şirketler sadece ana faaliyet alanlarına odaklanmak isterken, insan kaynaklarından çağrı merkezine kadar birçok yan işi, dış kaynak şirketlerine veriyor.


Fide ve file dağıtıldı Güncel Fide ve file dağıtıldı

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’nın en büyük semt pazarlarından Çarşamba pazarında komşularına mevsimlik çiçek fidesi ve pazar filesi dağıttı.


Paşanın Melekleri dörtlü finalde Spor Paşanın Melekleri dörtlü finalde

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, Türkiye Kupası çeyrek final 2’nci maçında Yenimahalle Belediyespor’u 24-34 yenerek dörtlü finale adını yazdırdı.


Kronik yorgunluğa karşı ‘Ozon’ Sağlık/Kadın Kronik yorgunluğa karşı ‘Ozon’

Virüs ve bakterileri öldürmede oldukça etkili bir gaz olan ozon, sağlık alanında da önemli bir role sahip.


Decathlon Antalya Terracity mağazası 23 Nisan’da açılıyor! Spor Decathlon Antalya Terracity mağazası 23 Nisan’da açılıyor!

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam ediyor. Antalya’daki üçüncü mağazasını 23 Nisan’da Terracity’de açacak olan Decathlon’un Türkiye’deki mağaza sayısı 28’e ulaşıyor!


 AGC ve TSYD’den Türel’e ziyaret Güncel AGC ve TSYD’den Türel’e ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, meslektaşlarını ağırladı. Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ve AGC Yönetim Kurulu Üyeleri ile TSYD Antalya Şubesi Yönetimi Başkan Türel’i ziyaret etti. Ziyarette Antalya ve Antalyaspor konuşuldu.


En güzel bahçe ve balkon benim diyorsanız 27 Nisan’ı kaçırmayın Güncel En güzel bahçe ve balkon benim diyorsanız 27 Nisan’ı kaçırmayın

En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’na başvurular devam ediyor... 42 bin lira para ödülü dağıtılacak...


Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'dan Sektöre İş Birliği Mektubu Eğitim Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'dan Sektöre İş Birliği Mektubu

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal mektubunda "Üniversitemiz Antalya'da faaliyet gösteren tüm Meslek Odaları, Sanayi Kuruluşları, Kamu Yararına Çalışan Dernekler, Sendikalar, Sivil Toplum Örgütleri (STK) ve diğer kuruluşlar ile kurumsal bir anlayışla, sürdürülebilir, nitelikli ve güvenilir ilişkiler geliştirmeyi amaçlamaktadır." dedi.


TÜRKİYE’DE HGS SAYISI  11 MİLYONU AŞTI Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE HGS SAYISI 11 MİLYONU AŞTI

Türkiye’de 17 Eylül 2012'den itibaren otoyol ve köprü geçişlerinde kullanılan Hızlı Geçiş Sistemi'nde (HGS) abone sayısının 11,27 milyonu geçtiği belirlenirken, Interpress’in konuyla ilgili medyada yapmış olduğu incelemeye göre, Otomatik Geçiş Sistemi'nde (OGS) abone sayısının ise 1,96 milyona yükseldiği tespit edildi.


ZİRVENİN SAHİBİ MÜGE ANLI Güncel ZİRVENİN SAHİBİ MÜGE ANLI

En çok konuşulan yaşam aktüel programları belli oldu …


Hikayeli türküler mest etti Kültür/Sanat Hikayeli türküler mest etti

Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, “Hikayeli Türküler” konseri ile unutulmaz bir akşam yaşattı. Konserde, seslendirilen türkülerin hikayeleri de anlatıldı.


ASAT sporcuları madalyaları topladı Spor ASAT sporcuları madalyaları topladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Nisan ayını üst üste başarılarla karşıladı. Futbol, okçuluk ve halter olmak üzere üç farklı branşta madalyalar kazanan ASAT’lı sporcular gururlandırdı.


Emniyet Teşkilatı’nın Kuruluşunun 173’ncü Yıldönümü Etkinliklerle Kutlandı Güncel Emniyet Teşkilatı’nın Kuruluşunun 173’ncü Yıldönümü Etkinliklerle Kutlandı

Emniyet Teşkilatı’nın Kuruluşunun 173’ncü Yıldönümü Etkinliklerle Kutlandı


Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Futbol Turnuvası Düzenlendi Spor Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Futbol Turnuvası Düzenlendi

Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Futbol Turnuvası Düzenlendi


Genç Yeteneğin Hedefi Dünya Şampiyonluğu Spor Genç Yeteneğin Hedefi Dünya Şampiyonluğu

Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası’nda 17 yaş kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Alperen Akdoğan, en büyük hedefinin dünya şampiyonluğuna ulaşmak olduğunu söyledi.


15. Uluslararası Wilson Senior devam ediyor Spor 15. Uluslararası Wilson Senior devam ediyor

Manavgat ilçesi Kızılağaç Turizm Bölgesi'nde Ali Bey Club Manavgat Tesislerinde gerçekleştirilen ve 40 ülkeden 370 tenisçinin katıldığı 15. Uluslararası Wilson Senior Açık Tenis Turnuvası ITF Grade-A kategorisi günde oynanan yaklaşık 160 karşılaşma ile devam ediyor. Turnuva 14 Nisan 2018 Cumartesi gecesi tesisin havuz başında düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak.


Kaleiçi Bölgesi Polis, Zabıta ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Görevlilerince Denetlendi Güncel Kaleiçi Bölgesi Polis, Zabıta ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Görevlilerince Denetlendi

Kaleiçi Bölgesi Polis, Zabıta ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Görevlilerince Denetlendi


Manavgat’ta Sahte Para ve Kaçak Sigara Ele Geçirildi Manavgat Manavgat’ta Sahte Para ve Kaçak Sigara Ele Geçirildi

Manavgat’ta Sahte Para ve Kaçak Sigara Ele Geçirildi


Gülveren İlkokulu Öğrencileri Çocuk Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti Güncel Gülveren İlkokulu Öğrencileri Çocuk Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Gülveren İlkokulu Öğrencileri Çocuk Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti


BAHAR YORGUNLUĞUNA KARŞI EKMEK YİYİN! Sağlık/Kadın BAHAR YORGUNLUĞUNA KARŞI EKMEK YİYİN!

Mevsimsel geçiş dönemleri, bazı kişilerde zihinsel ve bedensel sorunlara yol açabilir. Medical Park Fatih Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Sevil Nas Şan, bahar yorgunluğunu ve stresini, ‘tam tahıllı ekmek’ tercih ederek azaltabileceğimizi söyledi.


BEBEĞİNİZDE BU BELİRTİLER VARSA… Sağlık/Kadın BEBEĞİNİZDE BU BELİRTİLER VARSA…

Dünyada her yıl bir milyon, ülkemizde her yıl 13 – 15 bin bebek doğumsal kalp hastalıklı olarak dünyaya geliyor. Karıncık ile kulakçıkların gelişim bozuklukları, kalbin odacıkları arasındaki delikler ve kalp kapakçıklarındaki bozukluklar başta olmak üzere 200’den fazla doğumsal kalp hastalığı mevcut.


AVRUPA BİRLİĞİ VATANDAŞLIĞI BAŞVURULARINDA TÜRKİYE 5. SIRADA AVRUPA BİRLİĞİ VATANDAŞLIĞI BAŞVURULARINDA TÜRKİYE 5. SIRADA

2016 yılında Avrupa Birliği ülkeleri yaklaşık bir milyon kişiye vatandaşlık verirken, Türkiye Cumhuriyeti’nden 32 bin 800 kişi Avrupa Birliği vatandaşı oldu.


BAKAN TÜFENKCİ: PERAKENDE SEKTÖRÜ BÜYÜME HIZI %9’A ULAŞACAK Ekonomi/Turizm BAKAN TÜFENKCİ: PERAKENDE SEKTÖRÜ BÜYÜME HIZI %9’A ULAŞACAK

Bakan Tüfenkci, Türkiye perakende sektörünün tüketim harcamalarında Avrupa’da ilk 10, gıda harcamalarında ise ilk 5 ülke içinde yer aldığını vurgulayarak, “Sektörün büyüme hızının önümüzdeki yıllarda ortalama %9 büyüme oranına ulaşılması beklenmektedir” dedi. 
GURURUMUZ ÇAYLAKLAR Güncel GURURUMUZ ÇAYLAKLAR

Vali Münir Karaloğlu ABD’de düzenlenen robot yarışmasından iki ödül kazanan Antalya Bahçeşehir Lisesi öğrencilerini makamında kabul etti. Öğrencileri tebrik eden Vali Karaloğlu başarılarının devamını diledi.


ANTALYA “İYİ”LEŞİYOR Siyaset ANTALYA “İYİ”LEŞİYOR

İYİ Parti İl Binası’nda gerçekleşen rozet töreninde yaşlı- genç-kadın-erkek yaklaşık 150 kişiye rozetlerini İl Başkanı Nizamettin Sağır taktı.


Alanya İlçesinde Yine Horoz Dövüşü Alanya Alanya İlçesinde Yine Horoz Dövüşü

Alanya İlçesi Okurcalar Mahallesinde M.T. isimli şahsın kendisine ait evin iki odasında para karşılığı horoz dövüştürdüğü tespit edilmesi üzerine şahsın evine operasyon düzenlendi.


Türk Telekom Arama Kurtarma Ekibi  150 gönüllü üyesiyle Türkiye’nin hizmetinde Güncel Türk Telekom Arama Kurtarma Ekibi 150 gönüllü üyesiyle Türkiye’nin hizmetinde

Türk Telekom’un gönüllü çalışanlarından oluşan Türk Telekom Arama Kurtarma Ekibi özelinde bir film hazırlandı. Hazırlanan filmde, 2011 Van Depremi’nde enkazdan sağ çıkarılan bir depremzedenin hissettikleri aktarıldı. Türk Telekom tarafından hazırlanan film ile TTAKE’nin nice canları kurtarmak için çalıştığı mesajı veriliyor.


TEGV ile Eğitime Koşar Adım 1645km. Yol Yapacak! Eğitim TEGV ile Eğitime Koşar Adım 1645km. Yol Yapacak!

Ahmet H. Uysal, TEGV’li çocuklara eğitim desteği sağlamak üzere bu kez 11 Nisan’da Artvin’den başlayarak Muğla’ya kadar Türkiye’yi boydan boya kat edecek.


Parkinson hastalığında, hasta yakınlarına büyük iş düşüyor! Sağlık/Kadın Parkinson hastalığında, hasta yakınlarına büyük iş düşüyor!

11 Nisan, tüm dünyada Dünya Parkinson Hastalığı Günü olarak kabul edilmektedir. Prof. Dr. Raif Çakmur, Parkinson hastalığı yönetiminin ekip işi olduğunu ifade etti.


 Türkiye’de 2017 yılında mobil oyun pazarı 1 milyar TL’ye ulaştı Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’de 2017 yılında mobil oyun pazarı 1 milyar TL’ye ulaştı

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, Webrazzi Dijital 2018 Konferansı’nda Türkiye’de oyun oynayan kadınların sayısının hızla arttığını, oyuncu kadınların yaşının 40’a kadar yükseldiğini ve annelerin babaların oyuncu haline geldiğini söyledi.


İhracatçılar bankalardan pozitif ayrımcılık istedi Ekonomi/Turizm İhracatçılar bankalardan pozitif ayrımcılık istedi

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 71 bin ihracatçı firmanın finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 7 bankayla protokol imzaladı. Protokolle bankalar firmalara ayrıcalıklı hizmetler sunacak, çeşitli kredi tiplerinde, banka sermayeli veya Eximbank kaynaklı uygun koşullar sağlanacak.


P&G’NİN VERİ ANALİTİĞİNDEKİ BEYNİ TÜRKİYE’YE GELİYOR Ekonomi/Turizm P&G’NİN VERİ ANALİTİĞİNDEKİ BEYNİ TÜRKİYE’YE GELİYOR

Gillette, İpana, Orkid, Prima gibi hızlı tüketim ürünleri pazarının lider markalarının geliştiricisi Procter and Gamble (P&G), 16-19 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Global Girişimcilik Kongresi’nde yeni dünyada değişen tüketici alışkanlıklarıyla şekillenen inovasyon ve girişimcilik dünyasına ışık tutmaya hazırlanıyor.


Sakıp Sabancı Aramızdan Ayrılışının 14. Yılında Uluslararası Araştırma Ödülleri ile Anıldı Güncel Sakıp Sabancı Aramızdan Ayrılışının 14. Yılında Uluslararası Araştırma Ödülleri ile Anıldı

Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülleri’nde Jüri Özel Ödülü’ne New York Üniversitesi’nden Adam Przeworski layık görüldü.


Ticarette savaş meydanı değişti Ekonomi/Turizm Ticarette savaş meydanı değişti

KPMG’nin ‘Perakende Trendleri 2018 Araştırması’ ticarette şimdiye kadar bilinen tüm doğruların geride kaldığını ortaya koyuyor. Araştırmaya göre rakipler arasında ciro savaşının temeli olan ‘ürün, fiyat, tedarik zinciri’ yerini artık ‘müşteri deneyimine’ bırakıyor.


2018’in en iyi işverenleri açıklanıyor Ekonomi/Turizm 2018’in en iyi işverenleri açıklanıyor

Great Place to Work Enstitüsü, Türkiye’nin En İyi İşverenlerini 4 Mayıs’ta açıklayacak. 162 şirketten 85 bin çalışanın temsil edildiği araştırmada insan odaklı yaklaşımlar ile İK uygulamalarının bütünselliği de değerlendiriliyor.


Büyükşehir İsmail Baha Sürelsan'ı anıyor Kültür/Sanat Büyükşehir İsmail Baha Sürelsan'ı anıyor

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, kurucusu İsmail Baha Sürelsan’ı 12 Nisan Perşembe günü ölümünün 20. yıl dönümünde bir dizi etkinlikle anacak.


Konyaaltı Belediyesi’ne Isparta’dan kardeş belediye…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’ne Isparta’dan kardeş belediye…


Konyaaltı Belediyesi ile Isparta Yenişarbademli Belediyesi arasında ekonomik, sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla “kardeş belediye ” protokolü imzalandı.


Kemer Belediyesi'nin 2 projesi resmi patent aldı Kemer Kemer Belediyesi'nin 2 projesi resmi patent aldı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül öncülüğünde hayata geçirilen "Hoşgeldin Bebek Projesi" ile "Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi" Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendi.


Şekerli içecekler tüp bebek başarısını etkiliyor Sağlık/Kadın Şekerli içecekler tüp bebek başarısını etkiliyor

Şekerin bir zararı daha ortaya çıktı. Tüp bebek tedavisi sırasında şekerli içecek tüketen kadınların gebelik şansı daha az oluyor.


9’UNCU ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ 6 MAYIS’TA İSTANBUL’DA BAŞLIYOR Ekonomi/Turizm 9’UNCU ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ 6 MAYIS’TA İSTANBUL’DA BAŞLIYOR

9’UNCU ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ “KOORDİNASYON VE İŞBİRLİĞİ" TEMASIYLA TOPLANIYOR


Üniversiteden İlkokula Çevre Bilinci Eğitim Üniversiteden İlkokula Çevre Bilinci

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 2017-2018 eğitim- öğretim yılı Toplumsal Destek Proje (TDP) Grupları arasında yer alan "Soluk Mavi Gezegen; Kökler ve Filizler" adlı proje grubu, ilkokulda çevre etkinliği gerçekleştirdi.


Büyükşehir’den ‘Otizm Farkındalık Sempozyumu’ Sağlık/Kadın Büyükşehir’den ‘Otizm Farkındalık Sempozyumu’

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Otizm Farkındalık Sempozyumu’nda konuşan Prof. Dr. Binyamin Birkan, Türkiye’de 10 yıl önce 2 bin 500 çocukta bir rastlanan otizmin bugün 68 çocukta bir görülmeye başlandığını söyledi.


CHP’Lİ KADINLAR ANTALYA’DA TOPLANIYOR Siyaset CHP’Lİ KADINLAR ANTALYA’DA TOPLANIYOR

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığınca düzenlenen İl Kadın Kolları Başkanları, ‘İSTİKBAL İÇİN CESARET’ konulu Eşgüdüm toplantısı için Antalya’da bir araya gelecekler.


Er meydanında son sözü Muratpaşa söyleyecek Spor Er meydanında son sözü Muratpaşa söyleyecek

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 4’üncüsünün düzenleyeceği ‘Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ 14 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek. Sezonun son büyük organizasyonunda yüzlerce pehlivan kıspet giyecek.Tütüncü, “Teşkilatımızla 2019’a yürüyoruz” Güncel 
Tütüncü, “Teşkilatımızla 2019’a yürüyoruz”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gruplar halinde ve farklı günlerde meclis salonunda misafir ettiği AK Parti Kepez İlçe’nin 66 mahalle teşkilat yönetimiyle, bölgelerindeki hizmet taleplerini istişare etti. Tütüncü, “Teşkilatımızla gönül gönüle 2019'a yürüyoruz.” dedi.


Büyükşehir’den Aksu’ya 35 milyon TL’lik alt yapı yatırımı... Aksu Büyükşehir’den Aksu’ya 35 milyon TL’lik alt yapı yatırımı...

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Aksu’da başlattığı alt yapı seferberliği kapsamında Macun Mahallesi’nde 10 bin metre kanalizasyon şebeke hattı yapıyor. Toplam 35 milyon TL maliyetli proje kapsamında ilçenin kanayan yarası haline gelen Macun Deresi’nin koku sorunu da ortadan kalkacak.


Başkan Böcek, “Hayallerinizin peşinden gidin” Güncel Başkan Böcek, “Hayallerinizin peşinden gidin”


Çeyrek asırdır Antalya’da siyaset yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu tecrübesini “Antalya Siyasetinde Çeyrek Asır” konulu konferans ile üniversiteli öğrencilere aktardı.


Mehmetçikten Kemer Belediyesi'ne teşekkür Kemer Mehmetçikten Kemer Belediyesi'ne teşekkür

Afrin'de Türkiye'nin sınır güvenliğini korumak için mücadele eden askerlere destek olmak üzere Kemer Belediyesi tarafından hazırlanan 70 bin kullanımlık hijyen paketi Hatay'daki Zeytin Dalı Harekat Merkezi'ne teslim edildi. Askeri yetkililer Kemer Belediyesi'ne ve Başkan Gül'e teşekkürlerini ilettiler.


BAŞKAN ŞAHİN AKGİAD’I VE TIP MERKEZİNİ AĞIRLADI Aksu BAŞKAN ŞAHİN AKGİAD’I VE TIP MERKEZİNİ AĞIRLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Aksu’nun önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan AKGİAD’ın Başkanı Duran Celbiş’i ve Özel Antalya Tıp Merkezi temsilcilerini ağırladı.


Tütüncü’den esnafa desteğe devam Güncel Tütüncü’den esnafa desteğe devam

Servisçi esnafıyla bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafın ve esnaf odalarının yanında olmaya devam edeceğini söyledi.


Başkan Uysal, ‘Devrim niteliğinde çalışmalar yapıyoruz’ Güncel Başkan Uysal, ‘Devrim niteliğinde çalışmalar yapıyoruz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, HAS Okulları TED Talks gününde “Ne yaparsak yapalım sadece toplumun ihtiyaçlarına göre yatırım yapıyoruz. Bu çalışmaların hepsi yerel yönetimlerde devrimdir” dedi.


TÜREL; ‘ŞEHİRLERİN KARAKTERLERİNİ BELEDİYE BAŞKANLARI BELİRLİYOR’ Güncel TÜREL; ‘ŞEHİRLERİN KARAKTERLERİNİ BELEDİYE BAŞKANLARI BELİRLİYOR’

Şehri inşa çalışmalarıyla şehre bir karakter yüklemeye çalıştıklarını kaydeden Başkan Türel, “Antalya bugün dünyanın göz bebeği bir şehirse, Antalya’ya doğru karakter yüklemek sorumluluğu belediye başkanı olarak omuzumdaki en ağır yüktür” dedi.


4 YILLIK KÂBUS 15 DAKİKADA BİTTİ! Sağlık/Kadın 4 YILLIK KÂBUS 15 DAKİKADA BİTTİ!

Zeynep Yıldırım bir gün yataktan ağrıyla uyandı, o günden sonra hayatı tek kelimeyle kâbusa döndü. Günde 30 kez tuvalete gitmesine sebep olan hastalığı yüzünden evden çıkamaz oldu.


Sırt ve boyun ağrısı kamburluk habercisi Sağlık/Kadın Sırt ve boyun ağrısı kamburluk habercisi

Omurgamızda sırt bölgesindeki eğriliğin normalden daha fazla dışarı çıkıntı yapmasına kamburluk (kifoz) denir. Her yaştan insanda çevremizde görebileceğimiz bir problemdir. Ancak kamburluk kontrol altına alınmazsa ileride bazı problemlere yol açabilir.


TOROSLARIN KADINLARI MANAVGAT’I  GEZİYOR’ PROJESİ BAŞLADI Manavgat TOROSLARIN KADINLARI MANAVGAT’I GEZİYOR’ PROJESİ BAŞLADI

“Torosların Kadınları Manavgat’ı Geziyor” projesi, Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in geziye katılacak kadınları kendisinin kullandığı otobüsle mahallelerinden almasıyla başladı.


BUDAK: “HÜKÜMET TİCARET SAVAŞLARINDAN KAYNAKLANAN TEHLİKELERİN FARKINDA MI?” Siyaset BUDAK: “HÜKÜMET TİCARET SAVAŞLARINDAN KAYNAKLANAN TEHLİKELERİN FARKINDA MI?”

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK, BAKAN ZEYBEKCİ’NİN TİCARET SAVAŞLARIYLA İLGİLİ OLARAK ABD’YE “MÜTEKABİLİYET UYGULARIZ” AÇIKLAMASI DOĞRULTUSUNDA NE YAPILDIĞINI SORDU.


Antalya’da Yılda 1000 Otopsi Yapılıyor Güncel Antalya’da Yılda 1000 Otopsi Yapılıyor

Antalya’da gerçekleşen adli tıp uygulamaları hakkında Salı Grubu üyelerini bilgilendiren Adli Tıp Uzmanı Dr. Mustafa Karagöz, Antalya’da 2 ayrı ihtisas dairesinin bulunduğunu ve gelen sonuca göre otopsi raporu oluşturulduğunun bilgisini verdi.


DÜNYADA HER 3 YETİŞKİNDEN 1’İNDE YÜKSEK TANSİYON VAR Sağlık/Kadın DÜNYADA HER 3 YETİŞKİNDEN 1’İNDE YÜKSEK TANSİYON VAR

Dünya üzerinde yüksek tansiyonlu yetişkin sayısı 2015 yılı itibarıyla 1,13 milyar olarak belirlenirken, her 3 yetişkinden 1’inde yüksek tansiyon olduğu görüldü.


ANTALYALI ÖĞRENCİLER TBMM'DE Siyaset ANTALYALI ÖĞRENCİLER TBMM'DE

Antalya’nın Kepez İllanoğulları Şehit Atilla Nizam İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri Ankara gezisi kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti.


ÇİĞ KÖFTEYİ DAHA ÇOK KADINLAR TERCİH EDİYOR Güncel ÇİĞ KÖFTEYİ DAHA ÇOK KADINLAR TERCİH EDİYOR

Çiğ köfte, ismi duyulunca bile iştahları açan geleneksel lezzetlerin başında geliyor. Yapımında kullanılan bulgur, pul biber, isot gibi sağlıklı besinler sayesinde vücuda zarar vermiyor olması da, bu lezzeti son yıllarda sofraların vazgeçilmezi haline getirdi.


Türkiye güneş enerjisi üretiminde dünyada 13. sıraya yükseldi Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye güneş enerjisi üretiminde dünyada 13. sıraya yükseldi

Bir ülkenin geleceği için önemli faktörlerden biri de enerji kaynaklarıdır. Güneş enerjisinin önemi ve değeri ise her geçen gün artarak devam ediyor.


ZİRVEYE  “SURVIVOR 2018”  DAMGA VURDU Kültür/Sanat ZİRVEYE “SURVIVOR 2018” DAMGA VURDU

En çok konuşulan yarışma programları açıklandı …


TANSİYONUMUZ ÇOK YÜKSEK ÇIKTI Sağlık/Kadın TANSİYONUMUZ ÇOK YÜKSEK ÇIKTI

Türkiye'de yetişkin nüfusun yüzde 20,3'ünde yüksek tansiyon var .…


15. Uluslararası Wilson Senior’da Manavgat başarısı Spor 15. Uluslararası Wilson Senior’da Manavgat başarısı

Antalya'nın Manavgat ilçesi Kızılağaç Turizm Bölgesi'nde bulunan Ali Bey Club Manavgat Tesislerinde gerçekleştirilen15. Uluslararası Wilson Senior Açık Tenis Turnuvası, ITF Grade-A kategorisinde Manavgatlı tenisçi Liudmila Kravchenko Çelik, çeyrek finalde rakibini yenerek Manavgat adına büyük başarı elde etti.


İnflamatuvar bağırsak hastalıklarının nedenleri nedir? Sağlık/Kadın İnflamatuvar bağırsak hastalıklarının nedenleri nedir?

İnflamatuvar Bağırsak Hastalıklarının nedenleri: genetik yatkınlık, bağışıklık sisteminde artmış aktivite ve çevresel faktörler...


Daha az ye, daha çok su iç, daha çok hareket et! Sağlık/Kadın Daha az ye, daha çok su iç, daha çok hareket et!

Hem sağlığın korunması hem de sağlığa kavuşmak adına yapılacaklar listesinin başında ‘hareket ‘ geliyor.


 2017’NİN SON ÇEYREĞİNDE AĞ SALDIRILARI %328 ARTTI! Teknoloji/Bilim/İnternet 2017’NİN SON ÇEYREĞİNDE AĞ SALDIRILARI %328 ARTTI!

WATCHGUARD’IN İNTERNET GÜVENLİĞİ RAPORU AÇIKLANDI... WI-FI WPA2’DEKİ GÜVENLİK AÇIĞI SEBEBİYLE 1 TRİLYON ŞİFRE ÇALINDI!


​Zekayla ilgi en yaygın 5 hurafe Güncel ​Zekayla ilgi en yaygın 5 hurafe

Beyin, insanlık için muhteşem bir organ. Üzerindeki sır perdelerinin hala aralanmadığı bir gizem var onda. Ve bu gizemini yıllarca da sürdürecek engin bir deniz sanki.


KÖMÜRE DEĞER KATANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ Ekonomi/Turizm KÖMÜRE DEĞER KATANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

KÖMÜRDE YATIRIM ÖDÜLÜ POLYAK EYNEZ, AKSA ENERJİ, BEREKET ENERJİ’NİN OLDU


YERLİ KÖMÜR ÜRETİMİNİ ARTIRMAK İÇİN 5 ÖNERİ Ekonomi/Turizm YERLİ KÖMÜR ÜRETİMİNİ ARTIRMAK İÇİN 5 ÖNERİ

2. ULUSLARARASI TEMİZ KÖMÜR TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ VE FUARI KAPILARINI AÇTI


Alanyaspor sokak hayvanlarına ‘sahadan’ destek verdi Spor Alanyaspor sokak hayvanlarına ‘sahadan’ destek verdi

Antalya, Isparta ve Burdur’da sahipsiz, yardıma muhtaç sokak hayvanlarının bakım ve tedavi masraflarını üstlenen CK Akdeniz Elektrik’in HAYTAP işbirliği ile yürüttüğü sosyal sorumluluk projesine Alanyaspor ‘sahadan’ destek verdi.


HERAN KULLANIMA HAZIR ELEKTRİK SANTRALİ Ekonomi/Turizm HERAN KULLANIMA HAZIR ELEKTRİK SANTRALİ

Sosyal sorumluluk projelerine önem veren Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji, 2010 yılından bu yana elektriğin olmadığı birçok noktaya, gerek sosyal sorumluluk bilinci gerekse ticari amaçlı olarak her an kullanıma hazır elektrik santrallerini ulaştırıyor.


Başkan Böcek: Altın kemeri Antalya’ya getireceğiz Spor Başkan Böcek: Altın kemeri Antalya’ya getireceğiz


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, güreşçilerinin 2018 yılı güreş sezonuna hazır olduğunu belirterek, “Başpehlivanımız İsmail Balaban bu yıl da altın kemeri Antalya’ya getirecek” dedi.


Dikkat: Nesnelerin İnternetine yönelik saldırılar 4 kat arttı Teknoloji/Bilim/İnternet Dikkat: Nesnelerin İnternetine yönelik saldırılar 4 kat arttı

FortiGuard Labs çalışmalarından elde edilen rakamlar çarpıcı bir hacim büyümesine dikkat çekmekle birlikte zararlı yazılımların evrilmekte olduğunun da altını çiziyor...


BAŞKAN ŞAHİN POLİS HAFTASINI KUTLADI Aksu BAŞKAN ŞAHİN POLİS HAFTASINI KUTLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Polis Haftası kapsamında İlçe Emniyet Müdürü Tevfik Karayakalı’yı ziyaret etti.


Sephora TerraCity Mağazası, güzellik tutkunları için yenilendi! Güncel Sephora TerraCity Mağazası, güzellik tutkunları için yenilendi!

Güzelliğin Kalp Atışı Sephora’nın Antalya’daki ilk mağazası TerraCity, güzellik tutkunları için yenilendi.


Türel:“Antalya Büyükşehir Belediyesi, destan yazıyor destan” Güncel Türel:“Antalya Büyükşehir Belediyesi, destan yazıyor destan”

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çok ciddi yatırımcı ve icracı bir belediye olduğunu belirten Başkan Türel, belediyenin 2013’te 55 milyon lira olan toplam yatırımının, 2017’de 1 milyar 70 milyon lira olarak gerçekleştiğini söyledi.


Kepez Sağlık Merkezi’nde implant tedavisi Sağlık/Kadın Kepez Sağlık Merkezi’nde implant tedavisi

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’nde diş eksikliğinin en iyi tedavi yöntemi olan implant uygulaması vatandaşlara en uygun fiyatlarla sunuluyor.


 ŞİRKETLERİN %27’Sİ KİŞİSEL CİHAZLARDAN ŞİRKET AĞINA BAĞLANMAYI YASAKLIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet ŞİRKETLERİN %27’Sİ KİŞİSEL CİHAZLARDAN ŞİRKET AĞINA BAĞLANMAYI YASAKLIYOR

Hareketlilik ve değişkenlik bugünün iş dünyasının merkezinde ve bunun bir sonucu da çalışanların kendi cihazlarını kullanması ve şirketten uzak lokasyonlardan iş yeri ağlarına bağlanması olarak ortaya çıkıyor. Ne yazık ki böylece siber saldırganlara açık bir kapı yaratılıyor ve Amerika ile Avrupa’daki bilgi sistemleri uzmanlarının büyük bir çoğunluğu da bunun farkında.


MUTLU EVLİLİK KALBİN İLACI! Sağlık/Kadın MUTLU EVLİLİK KALBİN İLACI!

Sevilen bir kişinin kaybı, boşanma, ayrılık, aldatılma veya piyangodan büyük ikramiye kazanmak gibi nedenler ‘Kırık Kalp Sendromu’na yol açabiliyor.


Falezlerde büyük temizlik Güncel Falezlerde büyük temizlik

Muratpaşa Belediyesi, turizm sezonu öncesi Lara – Kundu falez bandında ulaşılabilir mağara ve kuytuluklarda temizlik çalışması yaptı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...