Perşembe, 17 Ekim 2019
JCI Antalya Şubesi münazara eğitiminde bir araya geldi Güncel JCI Antalya Şubesi münazara eğitiminde bir araya geldi

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği Antalya Şubesi, Münazara eğitiminde bir araya geldi. 25 kişilik katılımla Antalya Otel’de gerçekleşen eğitimde 2009 JCI Boğaziçi başkanı Deniz Sarışın Gökkuş ‘Münazara teknikleri nelerdir’ konusunda eğitim verdi.


Kepez’in yatırımcıları Antalya’nın yatırım merkezinde Siyaset Kepez’in yatırımcıları Antalya’nın yatırım merkezinde

Kepez Sanayici ve İş Adamları Derneği (KEPSİAD) Başkanı Ramazan Buzkıran ve yönetimi Antalya İl Özel İdare Başkanı Cavit Arı’yı ziyaret etti.


ADDK'dan Sivridağ Tırmanışı Güncel ADDK'dan Sivridağ Tırmanışı

ADDK Akdeniz Dağcılık ve Doğa sporları Kulübünün program dışı yapılan Sivridağ etkinliği; Fahri Altun rehberliğinde Kulüp 2. Başkanı Muharrem Koç ve Dr. İlter Güvendik tarafından 3 kişilik bir ekiple gerçekleştirildi. 5 saatte yapılan çıkış, 5 saatlik bir inişle tamamlandı.


Kırcami’nin Toprak Kurulu Kararı çıktı Siyaset Kırcami’nin Toprak Kurulu Kararı çıktı

Ak Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, Kırcami’nin Toprak Kurulu’nda tarıma elverişli değildir raporunun onaylandığını belirterek, ‘’ Biz verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Büyükşehir Belediyesi’nden de, Kırcami ile ilgili 0.80 emsalli imar planını yapma geregini yerine getirmesini bekliyoruz’’ dedi


Galatasaray Efsanelerini Anıyor Türk Telekom Dünyaya Duyuruyor Spor Galatasaray Efsanelerini Anıyor Türk Telekom Dünyaya Duyuruyor

Türk sporunun en büyük taraftarı Türk Telekom ve Galatasaray Spor Kulübü’nün işbirliği ile başlatılan “Galatasaray Efsanelerini Anıyor, Türk Telekom Dünyaya Duyuruyor” projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler Raşit Çetiner ile devam etti.


2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü Güncel 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü

Sulak alanlar, yeryüzünün en zengin ve en üretken ekosistemlerini oluşturmaktadır. Bu alanlar yöre insanlarına ve ülkenin geneline geniş yelpazede hizmet veren oldukça karmaşık doğal sistemlerdir ve yeryüzündeki başka hiçbir ekosistemle karşılaştırılmayacak ölçüde işlev ve değerlere sahiptir.


Korkuteli "Torosların çocukları, Sorosların çocuklarına geçit vermeyecek"

MHP Antalya Miletvekili Mehmet Günal Mhp Korkuteli İlçe Başkanlığı kongresinde yaptığı konuşmasında iktidara yüklendi.


Türk basınının yeni gözdesi yabancı futbolcular Spor Türk basınının yeni gözdesi yabancı futbolcular

Ocak ayında, spor dünyasında yine bomba gelişmeler yaşandı. Şike olayları gündemden bir türlü düşmezken, T.Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve ekibi baskılara dayanamayarak istifa etti.


Kepez’den Kıbrıs Barış Harekâtı Parkı Güncel Kepez’den Kıbrıs Barış Harekâtı Parkı

Kepez Belediyesi, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Rauf Denktaş’ın ismiyle bütünleşen KKTC’nin, bağımsızlığını ilan etmesine vesile olan 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekâtı’nı, park çalışmasıyla yaşatacak.


Hintli işadamları bölgeye hayran ayrıldı Güncel Hintli işadamları bölgeye hayran ayrıldı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA), Batı Akdeniz (Antalya, Isparta, Burdur) ile Hintli işadamlarının buluşup ikili görüşmelerle işbirliği bağlantıları yaptığı INCOM 2012 Türkiye-Hindistan Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Programı, Antalya ve Bucak’ta serbest bölge, OSB’ler, mermer fabrikası ile mermer ocağı ziyaretleriyle tamamlandı.


Süs bitkileri sektörü Orta Avrupa Pazarı’nı zorluyor Ekonomi/Turizm Süs bitkileri sektörü Orta Avrupa Pazarı’nı zorluyor

Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği “Türkiye Süs Bitkileri Sektörünün Orta Avrupa Pazarına Girişi Projesi” çerçevesinde Almanya’daki önemli süs bitkileri fuarlarının başında gelen IPM ESSEN’i 35 kişilik bir heyetle ziyaret etti.


YÖRSİAD, rotasını yurt dışına da çevirecek Güncel YÖRSİAD, rotasını yurt dışına da çevirecek

Antalya’nın son dönem en aktif SİAD’larının başında gelen YÖRSİAD ( Yörük Sanayici İş Adamları ) rotasını yurt dışına çevirecek.


Kar Körlüğüne Dikkat! Sağlık/Kadın Kar Körlüğüne Dikkat!

Kış mevsimini en yoğun hissettiğimiz şu günlerde ülkenin dört bir yanını beyaz örtü kaplamış durumda… Ancak seyrine doyulamayan kar manzaraları içimizi ferahlattığı kadar gözlerimizi de karartabilir.


Anadolu’ya kar, Aksu’da bahar geldi Aksu Anadolu’ya kar, Aksu’da bahar geldi

Aksu ilçesi sahil kesiminde badem ağaçları çiçek açtı.


Seyahat Çantaları Çarya Golf'ten Spor Seyahat Çantaları Çarya Golf'ten

MedicalPark Antalyaspor'umuzun teknik ekip ve futbolcularının kullanabilmesi için yaptırılan Galvin Green Seyahat Çantaları teslim edildi.


gnçtrkcll’li nerede Gencaver orada gnçtrkcll’li nerede Gencaver orada

Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll gençlerin diliyle konuşan ve onların tercih ettikleri iletişim kanallarını kullanan, gençlere özel bir müşteri hizmetleri ekibi oluşturdu.


Dayanışma kahvaltısı Güncel Dayanışma kahvaltısı

Eğitim-öğretimdeki yarıyıl tatilini fırsat bilen özel Antalya Envar Koleji personeli, kendi hazırladıkları kahvaltıda bir araya gelerek dayanışma örneği sergilediler.


Döşemealtı parkta rekor kırıyor Döşemealtı Döşemealtı parkta rekor kırıyor

Döşemealtı Belediyesi her mahalleye bir park sloganı ile çıktığı hizmet kervanında üç yılda yirmi park yaparak belediye tarihinde kendi rekorunu kırıyor.


Kepez’de Barış Manço konseri Kültür/Sanat Kepez’de Barış Manço konseri

Kepez Belediyesi, şubat ayı kültür ve sanat etkinliklerine, milyonların gönlüne taht kuran merhum sanatçı Barış Manço’yu anma konseri ile başlıyor.


Kepez Kent Konseyi “Her mahalleye bir anaokulu” dedi Siyaset Kepez Kent Konseyi “Her mahalleye bir anaokulu” dedi

100 üyenin katılımıyla 3. olağan Genel Kurul toplantısını gerçekleştiren Kepez Kent Konseyi, eğitim öğretimin daha ileri düzeye taşınabilmesi için, Kepez’de her mahalleye bir anaokulu projesini hayata geçirme kararı aldı.


“Salome “ bale sahnesinde Kültür/Sanat “Salome “ bale sahnesinde

İhtirasın ve elde etme duygusunun bir insana neler yaptırabileceğini en iyi anlatan eserlerden biri olan Salome , opera ve tiyatrodan sonra bale sahnesinde de izleyici ile buluşuyor.


Bera’nın erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın Alanya Bera’nın erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın

Yaz için tatil programını şimdiden planlamak ve hayallerindeki tatili daha cazip fiyatlara yapmak isteyenler, cazip fiyatlarla erken rezervasyon fırsatlarını değerlendiriyor.


Tüzken, Eşref Apak ve Kıvılcım Kaya’yı ziyaret etti Spor Tüzken, Eşref Apak ve Kıvılcım Kaya’yı ziyaret etti

İzmir’de düzenlenen Türkiye Büyükler Ferdi Yarışmaları’nda çekiç atmada 78.05’lik derece elde ederek 78 metrelik A barajını geçmeyi başaran, 2004 yılında Atina Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalya kazanan Apak ve Kıvılcım Kaya 2012 Londra Olimpiyatları öncesinde Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 100.Yıl Spor Tesislerinde kampa girdi.


Köçekçeler konserine yoğun ilgi Kültür/Sanat Köçekçeler konserine yoğun ilgi

İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Korosu, yılın ilk konserini “Köçekçeler” ile verdi.


Samani: “İsrail’e muhtaç değiliz” Siyaset Samani: “İsrail’e muhtaç değiliz”

AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu üyesi Hüseyin Samani, Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nü (BATEM) ziyaret etti


Sevimçok’tan işsizlere müjde, “Tatil Bitti !” Siyaset Sevimçok’tan işsizlere müjde, “Tatil Bitti !”

İŞKUR, TESK ve MEKSA Vakfı tarafından imzalanarak Türkiye Genelindeki 25 bin kişiye iş imkanı sağlayacak olan “Yerelden Genele Dezavantajlı Gruplar İçin Meslek Eğitim Protokolü”’nün Antalya ayağı start aldı.


Kış dönemi ağaç budama çalışmaları devam ediyor Kemer Kış dönemi ağaç budama çalışmaları devam ediyor

Kemer Belediyesi, sorumluluk alanındaki parklar, refüjler, kavşaklar ve ilçe girişindeki ağaçların kışlık bakımını yapmaya devam ediyor.


CHP Konyaaltı’ndan Evcilmen’e ziyaret Siyaset CHP Konyaaltı’ndan Evcilmen’e ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, CHP Konyaaltı Kadın Kolları’nı kabul etti. CHP Konyaaltı Kadın Kolları Başkanı Ümran Yüksel, yeni yönetimi Başkan Evcilmen’e tanıttı.


“Döşemealtı’nı ranta kurban etmeyeceğiz” Döşemealtı “Döşemealtı’nı ranta kurban etmeyeceğiz”

Kısa adı KONYSİAD olan Konyaaltı Sanayici İşadamları Derneğinin geleneksel Salı kahvaltılarının bu haftaki konuğu Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun oldu.


Anadolu'nun Sesi'nde Afyonkarahisar Güncel Anadolu'nun Sesi'nde Afyonkarahisar

Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile TRT’nin TRT Anadolu kanalında yayınlanan ortak programı Anadolu’nun Sesi’ne bugün Afyonkarahisar tanıtıldı. Programa Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu konuk oldu.


Kepez’de işçilere 700 TL ikramiye Siyaset Kepez’de işçilere 700 TL ikramiye

Kepez Belediyesi, 382 işçi personeline ikramiye ödemesi yaptı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, işçinin alın teri kurumadan hakkını verdiklerini belirterek, toplamda 255 bin 870 lira ikramiye ödemesi yaptıklarını söyledi.


Cep telefonlarında yaşanan soygun düzeni Meclis’e taşındı Siyaset Cep telefonlarında yaşanan soygun düzeni Meclis’e taşındı

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, bu kez de cep telefonlarına uygulanan vergileri Meclis gündeme taşıdı.


Alpaslan yeniden başkan seçildi Güncel Alpaslan yeniden başkan seçildi

ANTALYA Sanatçılar Derneği’nin (ANSAN) 13. Olağan Genel Kurulu, ANSAN Güzel Sanatlar Galerisi’nde yapıldı. Şükrü Erciyeslioğlu’un Divan başkanlığını yaptığı genel kurul da, Tacım Alpaslan ile İlyas Şimşek’in listeleri yarıştı.


Mehmet Seyyar MHP Kepez’e adaylığını açıkladı Siyaset Mehmet Seyyar MHP Kepez’e adaylığını açıkladı

Mehmet Seyyar, Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu basın toplantısıyla açıkladı.


Deepo’da Eğlence Atölyesi Güncel Deepo’da Eğlence Atölyesi

Sömestr tatilinde çocukları unutmayan Deepo Alışveriş Merkezi, çocuklara her gün birbirinden farklı etkinlikler sunmaya devam ediyor. Yoğun geçen eğitim döneminin ardından kısa bir mola alan çocuklar, Deepo’da eğlenceli bir tatil geçirme fırsatı buluyor.


Güllük güzelleşiyor Güncel Güllük güzelleşiyor

Atatürk Caddesi’ndeki düzenleme çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, Güllük Caddesi’nin cazibesini arttırmak için çalışmalara başladı. Yeniden düzenlenecek cadde, turizm kenti Antalya’ya yakışır hale getirilecek.


Tüzken, UEFA Kış Hakem Kursu seminerini ziyaret etti Spor Tüzken, UEFA Kış Hakem Kursu seminerini ziyaret etti

Avrupa’nın önde gelen hakemleri ile FIFA kokartı alan hakemlerin katıldığı UEFA Kış Hakem Kursu Antalya’da devam ediyor.


Gazeteci Mustafa Mutlu vatandaşlarla buluşacak Kültür/Sanat Gazeteci Mustafa Mutlu vatandaşlarla buluşacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, gazeteci-yazar Mustafa Mutlu’yu vatandaşlarla söyleşide buluşturucak. Söyleşi, 4 Şubat Cumartesi günü AKM’de gerçekleştirilecek


Antalya’da yeni bir deterjan yapıldı Güncel Antalya’da yeni bir deterjan yapıldı

Manavgat’ta yaşayan kimyacı aile, yıllar süren araştırmadan sonra Türkiye’nin sabun bazlı ilk sıvı çamaşır makinesi deterjanını elde etmeyi başardı.


Teke Yöresinden Yörükler Derneği'ne Ziyaret Güncel Teke Yöresinden Yörükler Derneği'ne Ziyaret

Teke Yöresi Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kahraman Köktürk ve yönetim kurulu üyesi Mali Müşavir Mesut Çelik Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman'a ziyarette bulundu.


ATSO Başkanı Budak isyan etti Siyaset ATSO Başkanı Budak isyan etti

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Budak, elektrik kesintilerinin dünyanın en çok ziyaretçi alan destinasyonlarından birisi olan Antalya’ya yakışmadığını belirtti.


“Siftah bile edemez olduk…” Güncel “Siftah bile edemez olduk…”

Kuyumcular Odası Yönetim Kurulu; Seffa Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Tolunay’a nezaket ziyaretinde bulundu.


AKMEK büyüyor Güncel AKMEK büyüyor

Kepez Belediyesi'nin, ücretsiz bir eğitim hizmeti olan Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK)'nın bir şubesi de yoğun talep üzerine Dokuma bölgesinde açıldı.


Enerji israf etmek yerine 2 milyar 900 milyon fidan dikebiliriz Ekonomi/Turizm Enerji israf etmek yerine 2 milyar 900 milyon fidan dikebiliriz

Küresel ısınmayla birlikte büyük ölçüde artış gösteren mevsim değişiklikleri, çevre sorunları, enerji kaynaklarının hızla tükenmesi ve bunun sonucu olarak enerji maliyetlerinin hızla artması hayatımızı olumsuz yönde etkiliyor.


Türk Yaş Meyve Sebze Sektür Almanya’da vitrine çıkıyor Ekonomi/Turizm Türk Yaş Meyve Sebze Sektür Almanya’da vitrine çıkıyor

Dünyanın en büyük yaş meyve sebze fuarlarından biri olan Fruit Logistica Fuarı bu yıl 8-10 Şubat 2012 tarihlerinde Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenecek.


Kışın sağlıklı kalmak için doğru besinler tüketin! Sağlık/Kadın Kışın sağlıklı kalmak için doğru besinler tüketin!

Kış aylarında bağışıklık sisteminin düşmesi, vücudu enfeksiyonlara karşı savunmasız bırakır. Soğuk havalarda bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve hastalıklara karşı direnç kazanmak için doğru beslenmeye özen gösterilmelidir.


Sağlık-Sen 5 ilin katılımıyla Antalya’da toplandı Güncel Sağlık-Sen 5 ilin katılımıyla Antalya’da toplandı

Türkiye’de yetkili sendika olan Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Sağlık-Sen, 5 ildeki yönetim kademelerinin katılımıyla “Teşkilat Eğitim ve Koordinasyon Toplantısı” gerçekleştirdi.


Gecekonduda uluslararası siyaset Siyaset Gecekonduda uluslararası siyaset

CHP İl başkanı Özer Ülken, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Çankaya Mahallesi’nde kahvehane toplantısı düzenledi. Erzincanlı, Sivaslı, Nevşehirli, Niğdeli vatandaşlarla bir araya gelen Ülken, gündemdeki konularla ilgili görüş alışverişinde bulundu.


Paşa’nın keyfi yerinde Spor Paşa’nın keyfi yerinde

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı ezeli rakibi Üsküdar Belediyesi’ni Türkiye Kupası ve Süper Lig’de 3 gün arayla oynadığı karşılaşmalarda mağlup ederek taraftarına çifte mutluluk yaşattı.


Başkan Akaydın mahallelerde halkı dinliyor Güncel Başkan Akaydın mahallelerde halkı dinliyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, mahalle toplantılarında halkın sorunlarını ele alıyor. Akaydın, “Vatandaşa ne vaat ettiysem ya projesini başlattım ya da tamamladım” dedi.


BAKA’nın işbirliği zirvesi imzalarla somutlaşıyor Siyaset BAKA’nın işbirliği zirvesi imzalarla somutlaşıyor

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA), Batı Akdeniz (Antalya, Isparta, Burdur) ile Hintli işadamlarının buluştuğu INCOM 2012 Türkiye-Hindistan Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Programı’nın somut sonuçları oluşmaya başladı.


“Engelleri Hep Birlikte Aşıyoruz” Güncel “Engelleri Hep Birlikte Aşıyoruz”

Konyaaltı Halk Eğitimi Merkezi, Akdeniz Üniversitesi ve Türkiye Beyazay Derneği’nin işbirliği ile Engelli Öğrencileri Özürlü Memur Seçme Sınavı'na (ÖMSS) hazırlamak için kurs açıldı.


Açık hava tiyatrosu Haziran'da hizmete giriyor Güncel Açık hava tiyatrosu Haziran'da hizmete giriyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geniş katılımlı bir törenle temelini attıkları 3 bin kişilik açık hava tiyatrosunun, Haziran'da hizmete gireceğini söyledi.


ABT ‘İnadına Yaşamak’ dedi Kültür/Sanat ABT ‘İnadına Yaşamak’ dedi

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu (ABT) “İnadına Yaşamak” isimli tiyatro oyununun galasını gerçekleştirdi. Oyunun sonunda sanatseverler, oyuncuları dakikalarca ayakta alkışladı.


“Kepez’e kalıcı eserler kazandırıyoruz” Siyaset “Kepez’e kalıcı eserler kazandırıyoruz”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, günü birlik çalışmalar yerine, ilçeye kalıcı eserler bırakabilmeye yönelik yatırımlar yaptıklarını söyledi.


Kalbe giden yol Kahve Dünyası’ndan geçer Kalbe giden yol Kahve Dünyası’ndan geçer

Kahve Dünyası, Sevgililer Günü için birbirinden lezzetli çikolatalarıyla süslü hediyelikler hazırladı. “Sevgilim için” kutuları, meyve tutkunlarının vazgeçilmezi fondü setleri ve tekli kalp çikolatalar, Kahve Dünyası mağazalarında aşka lezzet katmayı bekliyor.


Kazım Özalp Caddesi bakım istiyor Güncel Kazım Özalp Caddesi bakım istiyor

Hergün yüzlerce vatandaşın gelip geçtiği, alış-veriş ettiği Kazım Özalp Caddesi’ndeki (Kapalı Yol) bozuk yollar; görenleri hayrete düşürürken, zemin yüzeyinden yukarılara doğru fırlamış parke taşları yüzünden birçok vatandaş düşme ve yaralanma tehlikesi yaşıyor.


Tütüncü’den Konyaaltı’na hizmet brifingi Siyaset Tütüncü’den Konyaaltı’na hizmet brifingi

AK Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı’na hizmet brifingi veren Başkan Hakan Tütüncü, “Bugün itibariyle Kepez Belediyesi, hiç kimseye borcu olmayan, çok iyi işler yapan, sadece ve sadece Allah'a can, teşkilatına vefa, milletine hizmet borcu olan bir belediyedir.” dedi.


MHP Aksu İlçe Başkanlığı'na M. Cihangir Çoşkun seçildi Aksu MHP Aksu İlçe Başkanlığı'na M. Cihangir Çoşkun seçildi

MHP Aksu İlçe Başkanlığı seçimleri Aksu Belediye Düğün salonunda yapıldı. Halen MHP Aksu İlçe Başkanlığı görevini yürütmekten olan Murat Cihangir Çoşkun tek liste halinde girdiği İlçe Başkanlığı seçiminde delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden İlçe Başkanlığına seçildi.


“Antalya, 5 yıl kaybetti..” Siyaset “Antalya, 5 yıl kaybetti..”

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, CHP’li Büyükşehir Belediyesi döneminde Antalya’nın 3 yılının heba olduğunu belirterek, “Bir belediye başkanı 3 yılda anlatabileceği hiçbir icraat yapmazsa, lafı eveleyip, gevelemek zorunda kalır. İcraatlarıyla değil, laflarıyla gündemde kalmaya çalışır” dedi.


Vali Altıparmak Saklıkent’te Güncel Vali Altıparmak Saklıkent’te

Saklıkent’i ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Altıparmak’a Konyaaltı Kaymakamı Bayram Yılmaz ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Faruk Karaçay eşlik etti. Ziyarette turizmciler ile Saklıkent kooperatifi yöneticileri de yer aldı.


Televizyonun En İyileri İçin Yarış Başladı Güncel Televizyonun En İyileri İçin Yarış Başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen 3’üncü Antalya Televizyon Ödülleri’nde kategoriler yapılan bazı değişiklikler ile yeniden düzenlendi. Türkiye’nin Emmy’si kabul edilen Antalya Televizyon Ödülleri çerçevesinde bu yıl 37 dalda ödül verilecek.


Bağımsızlık ve Anayasa Konferansı ilgi gördü Güncel Bağımsızlık ve Anayasa Konferansı ilgi gördü

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şubesi, Adalet ve Demokrasi Haftası dolayısıyla Bağımsızlık ve Anayasa Konferansı düzenledi.


Kemer, Varşova Turizm Fuarı’nda Kemer Kemer, Varşova Turizm Fuarı’nda

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB); 27 ile 29 Ocak tarihleri arasında Polonya’nın Finlandiya’nın Varşova kentinde düzenlenen Turizm Fuarı'na katılarak Kemer’i başta Polonyalılar olmak üzere fuara gelen tüm ziyaretçilerine tanıttı.


MHP Serik, Av. M. Cüneyt Güzel ile devam dedi Serik MHP Serik, Av. M. Cüneyt Güzel ile devam dedi

MHP Serik İlçe teşkilatı 10. olağan kongresini tamamladı. Serik'te bir düğün salonunda yapılan kongreye partililer büyük ilgi gösterdi. Mevcut Başkan Av. M. Cüneyt Güzel tek liste halinde girdiği seçimlerde delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden Serik İlçe Başkanlığına seçildi.


“Antalyalı üreticiler için kaynak yok mu?” Siyaset “Antalyalı üreticiler için kaynak yok mu?”

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Antalya’da uzun bir zamandır bekleyen taşkın ve sel koruma tesis projelerinin bir önce yaşama geçirilmesini isterken, “Ülke ekonomisine turizm ve tarımsal üretim yoluyla önemli katkılar sağlayan Antalya ve Antalyalı üreticiler için bir kaynak bulunamamakta mıdır?” dedi.


Yeni Fiat Punto Türkiye’de! Otomotiv Yeni Fiat Punto Türkiye’de!

2006 yılından bu yana ülkemizde 47 bin âdeti aşan satış başarısına ulaşan Fiat’ın küçük hatchback sınıfında yer alan Fiat Grande Punto ve Fiat Punto EVO model ailesi, yenilenerek “Fiat Punto” adıyla ve 32 bin 330 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla ülkemizde de satışa sunuldu.


Kahveci yargı reformunu eleştirdi Siyaset Kahveci yargı reformunu eleştirdi

Av. Ayşegül Dalkır Kahveci (DP Kadın Kolları Genel Başkanı ve Ankara Barosu avukatlarından ) Karadeniz TV'de yayınlanan , Yaprak Hırka’nın hazırlayıp , sunduğu "GÜNDEM ÖZEL " TV Programında yargıyı hızlandırmak için açıklanan kanun tasarılarını şiddetle eleştirdi.


SGK Başkanı’ndan Akdeniz Üniversitesi’ne Övgü Güncel SGK Başkanı’ndan Akdeniz Üniversitesi’ne Övgü

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Fatih Acar, başarılı çalışmaları nedeniyle Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe’yi kutladı.


Armağan Ambarcı’dan nezaket ziyareti Spor Armağan Ambarcı’dan nezaket ziyareti

Avcılık ve Atıcılık Federasyonun 2012 yılı faaliyet programında yer alan “Avrupa Şampiyonası”na hazırlık kampı Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü “Duacı Kamp Eğitim Merkezinde” 14 sporcu ile Milli Takım Antrenörü Armağan Ambarcılar’ın katılımlarıyla başladı.


OSİAD yeni dönem başkanı Can Hakan Karaca Güncel OSİAD yeni dönem başkanı Can Hakan Karaca

Antalya Organize Sanayici ve İşadamları Derneği (OSİAD) nin. 14. Olağan Genel Kurulu, 18 Ocak 2012 günü gerçekleştirildi. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılan Genel Kurul’da, yeni dönem Yönetim Kurulu belirlendi.


Çocuklarda solunum enfeksiyonuna dikkat Sağlık/Kadın Çocuklarda solunum enfeksiyonuna dikkat

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Halis Ziya Kazdal, kış mevsiminde çocukların birlikte oldukları ortamlarda, özellikle okul ve kreşlerde, üst solunum yolu enfeksiyonlarının arttığını belirtti.


Büyükşehir yeni nikah salonunu açtı Güncel Büyükşehir yeni nikah salonunu açtı

Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürk Kültür Parkı içerisinde yaptığı yeni nikah salonu, hizmete açıldı. Yeni nikah salonunda ilk evlenen de Büyükşehir Belediyesi personeli oldu.


ATSO ile Hindistan arasında işbirliği anlaşması Siyaset ATSO ile Hindistan arasında işbirliği anlaşması

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Tüm Hindistan Sanayi Dernekleri Birliği arasında, iki ülke arasında ilişkileri geliştirmek amacıyla işbirliği anlaşması imzalandı.


Elmalı’da esrarengiz cinayet Elmalı Elmalı’da esrarengiz cinayet

Antalya’nın Elmalı ilçesinde esrarengiz bir cinayet olayı yaşandı. Elmalı ilçesinde zihinsel engelli kızı Sevda Atalay ile birlikte yaşayan Kadriye Tettik nedeni henüz bilinmeyen bir olay sonucu öldürüldü.


Lucia Operası’nın Antalya Prömiyer31 Ocak Salı Kültür/Sanat Lucia Operası’nın Antalya Prömiyer31 Ocak Salı

Antalya Devlet Opera ve Balesi sahnesinde Donizetti’nin ünlü eseri Lucia Di Lammermoor ilk kez izleyici ile buluşacak. 31 Ocak Salı günü saat 20:00’da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan prömiyerde sahne önünde ve sahne arkasında yaklaşık 200 kişilik bir ekip yer alıyor.


Antalyalıların sorularına cevap bulacağı adres açıldı Güncel Antalyalıların sorularına cevap bulacağı adres açıldı

‘Çalışma Hayatı’ ve ‘Sosyal Güvenlik’ konularında kamuoyunun yakından tanıdığı Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel’in Antalya Şubesi açıldı.


Görme engellilere beyaz baston eğitimi Güncel Görme engellilere beyaz baston eğitimi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, görme engellilere yönelik beyaz baston eğitimi başlattı. Eğitim sayesinde görme engelliler sokaklarda daha rahat yürüyebilecek.


Güllük’te güzelleştirme Otopark’tan başladı Güncel Güllük’te güzelleştirme Otopark’tan başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kentin önemli ulaşım arteri ve ticaret merkezi olan Güllük Caddesi’ndeki düzenleme çalışması yakında başlıyor. Bu projeye paralel olarak Güllük’te ilk yenileme kentin en büyük katlı otoparkında yapıldı.


120 yıllık değirmen hala ayakta! Kemer 120 yıllık değirmen hala ayakta!

Ulupınar Köyünde Şelale Restaurant’ın sınırları içerisinde bulunan 120 yıllık eski un değirmeni hala dimdik hayatta ve işlevini sürdürüyor.


Antalya kar keyfini Tahtalı’da yaşıyor Kemer Antalya kar keyfini Tahtalı’da yaşıyor

Türkiye son 30 yılın en soğuk kışını yaşarken, Antalya sahillerinde parlayan güneş dikkat çekiyor.


“Antalya’daki asansörlerin yüzde 60’ı binilmeyecek durumda” Güncel “Antalya’daki asansörlerin yüzde 60’ı binilmeyecek durumda”

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı’nın (BAGEV) hazırladığı, VTV’de canlı yayınlanan Batı Akdeniz’de İş Hayatı Programı’nın konuğu Makine Mühendisleri Odası Başkanı Hüseyin Barut oldu.


Başkan Akaydın twitter takipçileriyle sohbet etti Güncel Başkan Akaydın twitter takipçileriyle sohbet etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, sosyal paylaşım sitesi twitter’da takipçileriyle bir saat boyunca sohbet ederek, soruları yanıtladı.


Sammy Ndjock ameliyat oldu Spor Sammy Ndjock ameliyat oldu

Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında oynanan Beşiktaş maçında fibula kemiği kırılan kalecimiz Sammy Ndjock dün (26 Ocak Perşembe) MedicalPark Antalya Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Fırat Oruç tarafından başarılı bir operasyon geçirdi.


Acar’dan hukuksuz tutukluluk sorusu Siyaset Acar’dan hukuksuz tutukluluk sorusu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, gazeteci Hikmet Çiçek’in hukuksuz tutukluluğunu TBMM gündemine taşıdı.


Vali Altıparmak rölyef sergisinde Güncel Vali Altıparmak rölyef sergisinde

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak eşi Özden Altıparmak ile birlikte Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde, Kaleiçi evlerinin resmedildiği “Hayallerde Kalan Kaleiçi” rölyef sergisini gezdi.


Olimpiyat Kampı Antalya’da Spor Olimpiyat Kampı Antalya’da

2012 Londra Olimpiyat Oyunları’na hazırlık amacıyla düzenlenen Olimpiyat Hazırlık Kampı, Türkiye’ye verildi.


Antalya’da dış ticaret bilgilendirme semineri düzenlendi Güncel Antalya’da dış ticaret bilgilendirme semineri düzenlendi

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Antalya İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği organizatörlüğünde, 24 Ocak 2012 Salı günü Antalya İhracatçılar Birliği Toplantı Salonu'nda "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri” 34 firma temsilcisinin katılımı ile gerçekleştirildi.


Kepez’de ikinci sürpriz proje ‘Gündoğdu’ya Güncel Kepez’de ikinci sürpriz proje ‘Gündoğdu’ya

Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Varsak Park projesinin ardından ilçenin çehresini değiştirecek bir sürpriz proje çalışmasını da Gündoğdu Mahallesi’nde yapmak istediklerini açıkladı.


Acar’dan dijital komplo soruları Siyaset Acar’dan dijital komplo soruları

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, dijital deliller ile ilgili güvenlik ve istihbarat birimlerine yönelik iddiaları TBMM gündemine taşıyarak, “Güvenlik ve istihbarat birimleri üzerindeki şüpheyi giderecek adımları atacak mısınız?” dedi.


Antalya Balesi’nin kar keyfi Güncel Antalya Balesi’nin kar keyfi

Antalya Devlet Opera ve Balesi dansçıları Konya turnesinden döndü. Güldestan Balesi ile Konya Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Konservatuvarı’nda sahne alan bale sanatçıları güçlü performanslarıyla büyük beğeni topladı.


Bir metre karda tatil keyfi Kemer Bir metre karda tatil keyfi

Tahtalı Dağı’nın zirvesinde bulunan ‘Olympos Teleferik’ yarıyıl tatilinde özen indirim yaparak öğrencileri kar keyfiyle buluşturuyor. Teleferikle yaklaşık 10 dakikada çıkılabilen Tahtalı Dağı’nın zirvesinde bugünlerde kar kalınlığı 1 metreyi aşıyor.


Zeytinköy’de dönüşüm sürüyor Güncel Zeytinköy’de dönüşüm sürüyor

Zeytinköy bölgesindeki kentsel dönüşüm uygulamalarına devam eden Muratpaşa Belediyesi, olumsuz hava koşullarına karşın, yol açma ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu'nda yeni oyun Kültür/Sanat Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu'nda yeni oyun

Geçen yıl "Tak Tak Takıntı", "Ben Eskiden Küçüktüm", "Koçum Benim..." projeleriyle çok geniş kitleleri tiyatro sanatı ile buluşturan Ali Poyrazoğlu yine gündem yaratacak çok iddialı bir güldürü ile seyircilerine iyi ki tiyatro var dedirtecek.


Oğlunun karaciğeri ile sağlığına kavuştu Güncel Oğlunun karaciğeri ile sağlığına kavuştu

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Organ Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alper Demirbaş ve Uzm. Dr. Sabri Tekin tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla 23 yaşındaki Hüseyin Umaç'ın karaciğeri, 51 yaşındaki babası Hüsnü Umaç'a nakledildi.


Hava Limanı Taksicilerinden Tütüncü’ye teşekkür Güncel Hava Limanı Taksicilerinden Tütüncü’ye teşekkür

Yaz sezonunda dakikada 4 uçağın indiği, Antalya’nın dünyaya açılan penceresi olan Hava Limanı’nda bulunan taksi durağını yenileyen, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye taksici esnafından teşekkür geldi.


Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karete Şampiyonası Uşak’ta Yapıldı Spor Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karete Şampiyonası Uşak’ta Yapıldı

Türkiye Karate Federasyonu Başkanlığı’nın 2012 yılı faaliyet programında yer lan “ Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası – Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası Milli Takım seçmeleri Uşak’ta yapıldı.


Antalya'da Yangın Paniği Güncel Antalya'da Yangın Paniği

Antalya'nın Muratpaşa İlçesi, TRT Caddesi üzerinde akşam saatlerinde klima'da oluşan elektrik kontağından çıkan yangın paniğe neden oldu.


DSP İl Başkanı Oktay'dan açıklama Siyaset DSP İl Başkanı Oktay'dan açıklama

Demokratik Sol Parti (DSP) Antalya İl Başkanı Metin Oktay, Fransa'da kabul edilen Ermeni soykırım yasası konusunda açıklamalarda bulundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...