Cuma, 18 Ekim 2019
“HIV, kuluçka döneminde tespit edilemiyor” Sağlık/Kadın “HIV, kuluçka döneminde tespit edilemiyor”

“Düzenli HIV testi yaptırmak Hem birey, hem toplum sağlığı açısından önemlidir.” “İstanbul’da tedavi gören 3 hastaya, verilen kan ile HIV bulaştığı tespit edildi” haberleri medyada yer aldı.


Fiat’ın Şubat Kampanyasında Yok Yok, Teknoloji/Bilim/İnternet Fiat’ın Şubat Kampanyasında Yok Yok,

Ticari Araçlarda % 16’ya Varan Nakit İndirimi Yapan Fiat, % 0 Faizle Kredi Veriyor!


Güncel "YGS’ de çok net yapan sınavı kazanır"

Kepez Belediyesi'nin, düzenlediği "Üniversiteye Girişte Başarıya Doğru" seminerde konuşan Sabah Gazetesi Eğitim Yazarı Sait Gürsoy, YGS' de daha çok net yapan adayın, üniversite giriş sınavını kazanacağını söyledi.


Kepez’den spor kursu öğrencilerine matine Güncel Kepez’den spor kursu öğrencilerine matine

Kepez Belediyesi, Yıldırım Bayazıt İlköğretim Okulu’nun bahçesine yaptığı spor salonunda ücretsiz aerobik, step ve pilates kurs verdiği kadınlar için matine düzenledi.


Kepez’den spora yatırım Spor Kepez’den spora yatırım

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçedeki okulların bahçelerinde basketbol ve voleybol sahası düzenlemesi yapacaklarını, dört okulun bahçesine inşa ettikleri çadır tarzı spor salonlarının sayısını artıracaklarını bildirdi.


Soğuk havalarda enfeksiyonlara dikkat! Sağlık/Kadın Soğuk havalarda enfeksiyonlara dikkat!

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr.Bekir Uygun, kış ayının soğuk geçtiği bu günlerde, grip ve soğuk algınlığı başta olmak üzere zatüre, sinüzit, larenjit, bronşit ve astım gibi hastalıklardan şikayet eden kişilerin sayısının arttığını belirtti.


İstek'li miniklerin atık pil projesi Güncel İstek'li miniklerin atık pil projesi

‘Atık piller çöp değildir’ diyen İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 yaş sınıfı ile 6 yaş sınıfı öğrencileri, okullarında bulunan atık pil toplama kutularını topladıkları kullanışmış pillerle doldurdular.


Teke yöresi Ziyaretlerine Devam Ediyor Güncel Teke yöresi Ziyaretlerine Devam Ediyor

Teke Yöresi Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kahraman Köktürk ve yönetim kurulu üyesi Mesut Çelik Antalya biriketçiler Odası Başkanı Mehmet Ümit'i ziyaret etti.


RTK Grubu CEO’su Bösl, Antalya’da otelcilerle buluştu Güncel RTK Grubu CEO’su Bösl, Antalya’da otelcilerle buluştu

AKTOB, TÜROFED ve Türkiye’nin önemli otel grupları yeni bir çalışma ile alternatif otel değerlendirme sitesi kuracaklar.


“112 Acil Çağrı Merkezi” tanıtıldı Güncel “112 Acil Çağrı Merkezi” tanıtıldı

“112 Acil Çağrı Merkezi” kutlama faaliyetleri Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı


Şampiyonlar kupalarına kavuştu Spor Şampiyonlar kupalarına kavuştu

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED)’nun geleneksel olarak düzenlediği Şampiyonlar Gecesi Ödül Töreni 11 Şubat Cumartesi akşamı TMOK Olimpiyatevi’nde coşkulu bir kalabalık eşliğinde gerçekleştirildi.


Döşemealtı’na Modern Hizmet Binası Döşemealtı Döşemealtı’na Modern Hizmet Binası

Döşemealtı Belediyesi’nin öncelikli hizmetlerinin arasında yer alan belediye hizmet binası projelendirildi. Hizmetin merkezini modern ve akıllı bir bina ile güçlendirmek isteyen Başkan Nurettin Tursun, geri sayım için düğmeye bastı.


Bir nikah, dört başkan Güncel Bir nikah, dört başkan

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan’ın kızı Nahide Kayan hayatını Pirelli Lastikleri bayii İlker Altay ile birleştirdi.


Atatürk Caddesi Bulutsuzluk Özlemi konseriyle açılıyor Güncel Atatürk Caddesi Bulutsuzluk Özlemi konseriyle açılıyor

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın caddelerini güzelleştirme projeleri kapsamında tamamladığı Atatürk Caddesi’nin resmi açılışını, 14 Şubat Salı günü (bugün) Bulutsuzluk Özlemi konseriyle yapacak.


Cevat Çapan’dan keyifli bir edebiyat söyleşisi Kültür/Sanat Cevat Çapan’dan keyifli bir edebiyat söyleşisi

Büyükşehir Belediyesi, Edebiyat Söyleşileri kapsamında şair-yazar Cevat Çapan’ı Antalyalılarla buluşturdu.


Kaş İlçe Başkanlığı’na Mutlu Ulutaş seçildi Kaş Kaş İlçe Başkanlığı’na Mutlu Ulutaş seçildi

AK Parti Kaş İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi tamamlandı. 2008 yılından itibaren ilçe başkanlığını yürüten Musa Yücel, kongre sonrasında görevini yeni seçilen Mutlu Ulutaş’a devretti.


Sevgililer Günü'nde kalpler Deepo’da atacak Güncel Sevgililer Günü'nde kalpler Deepo’da atacak

Eğlenceyi ve keyifli alışverişi sevgiyle buluşturan 365 gün indirimin tek adresi Deepo Outlet AVM Sevgililer Günü’ne özel “sevgi köşesinde” ziyaretçilerine keyifli ve romantik anlar yaşatıyor.


Genç Liderler ve Girişimciler buluştu Güncel Genç Liderler ve Girişimciler buluştu

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği Antalya Şubesi koordinasyon toplantısında bir araya geldi.


Antalya Ülkü Ocakları’nda 1. Gençlik ve Eğitim Çalıştayı Siyaset Antalya Ülkü Ocakları’nda 1. Gençlik ve Eğitim Çalıştayı

Antalya Ülkü Ocakları Türk gençliğinin sorunları ele alarak, 2023’ün eğitimli nesilleri için hedef belirleme çalışmalarından ilkini 1. Gençlik ve Eğitim Çalıştayı ile başlattı.


MHP Alanya İlçe Başkanlığı'na Cafer Uyar seçildi Siyaset MHP Alanya İlçe Başkanlığı'na Cafer Uyar seçildi

MHP Antalya İl Teşkilatı, merkez ilçeler dışında, ilçe kongrelerinin sonuncusu olan MHP Alanya İlçe Kongresini, rekor bir katılımla Alanya Belediye düğün salonunda gerçekleştirdi.


Yeni Lancia Delta’ya Süper Kredi İmkanı! Otomotiv Yeni Lancia Delta’ya Süper Kredi İmkanı!

Lancia’dan 45 Bin TL’ye Aylık % 0.85 Faizli Şubat Kampanyası!


Atatürk Caddesi “farkı…” Güncel Atatürk Caddesi “farkı…”

“Her Caddeyi Yeniliyoruz” sloganı kapsamında Atatürk Caddesi’ndeki çalışmalar tamamlanırken, caddenin yeni görünümü şehrin çekim gücünü arttırdı.


Ahmet Arslan ilk yarışında dereceye girdi Spor Ahmet Arslan ilk yarışında dereceye girdi

Ahmet Arslan Empire State Run Up’taki İlk Yarışında Dereceye Girmeyi Başardı


Vodafone Türkiye'den abone  sayısında yeni rekor Teknoloji/Bilim/İnternet Vodafone Türkiye'den abone sayısında yeni rekor

2011-2012 mali yılının Ekim-Aralık 2011 dönemine ait 3. çeyrek sonuçları açıklandı


Batı Akdeniz, EMITT 2012’de dünya vitrininde Ekonomi/Turizm Batı Akdeniz, EMITT 2012’de dünya vitrininde

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA), Burdur, Antalya ile Isparta’daki kamu kurumları ve özel sektör temsilcileri ile işbirliğinde bölgede turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla katıldığı dünyanın 5. büyük turizm fuarı kimliği taşıyan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 16. kez açıldı.


İşte yeni yüzüyle Güncel İşte yeni yüzüyle "Adonis Hotel"

Rus pazarı kalite yönetim çalışmaları kapsamında her yıl 450 otele uyguladığı “Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Görevlileri”nin işbirliğiyle gerçekleştirilen “Hizmet Kalitesi Araştırması” anketi sonuçlarında Adonis Hotel % 83’ lük bir misafir memnuniyet oranı yakaladı.


Kolejli Öğrencilerin Almanca Dil Başarısı Güncel Kolejli Öğrencilerin Almanca Dil Başarısı

Antalya Koleji öğrencileri, Goethe Enstitüsü tarafından uygulanan, B2 ile C1 arası dil seviyesini belirleyen TEST- DAF Almanca dil yeterlilik sınavında elde ettikleri başarı ile okullarını gururlandırdılar.


Onur Nugay’dan Sevgililer Günü’nde unutulmaz aşk şarkıları Kültür/Sanat Onur Nugay’dan Sevgililer Günü’nde unutulmaz aşk şarkıları

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla konser düzenleyecek. Onur Nugay ve Orkestrası’nın vereceği konser ücretsiz gerçekleştirilecek.


MHP Antalya Yeni İl Binası İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor Siyaset MHP Antalya Yeni İl Binası İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Genel seçim ve referandum çalışmaları sebebiyle inşaat çalışmaları bir süre duraksayan MHP Antalya yeni il binası inşaat çalışmaları yeniden başladı.


Bel fıtığı korkulu rüyanız olmasın... Sağlık/Kadın Bel fıtığı korkulu rüyanız olmasın...

Bel fıtığı hastalarının korkulu rüyası ameliyattır.Korku ,tereddüt,reddetme,şüpheli bakışlar ameliyat haberinin ardından gelen diğer hallerdir. Peki haklı değilmidir hastalar.Tek bir cevap verebiliriz. Kesinlikle haklıdırlar.


Pazarcılar'a özel sağlık indirimi Güncel Pazarcılar'a özel sağlık indirimi

PazarcılAntalya'nın en yeni sağlık kuruluşlarından birisi olan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi, pazarcılara indirimli hizmet verecektir.


Kadın Çiftçilere Eğitim Elmalı Kadın Çiftçilere Eğitim

Kadın Çiftçilere Yönelik Tarımsal İşletmecilik Eğitim Projesi’nin İkinci Bölüm Uygulaması 14 Şubat-1 Mart 2012 Tarihleri Arasında Elmalı’da Yapılacak


Kırcamililere Tütüncü’den destek sözü Güncel Kırcamililere Tütüncü’den destek sözü

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şehrin belki de kanayan yarası haline gelen Kırcami’nin imara açılması yönünde bölge halkına tam destek verdiğini açıkladı.


Kepez meclisinden Hüsnü Karakaş’ı şehirleştirecek karar Güncel Kepez meclisinden Hüsnü Karakaş’ı şehirleştirecek karar

Kepez Belediye Meclisi’nde, gecekondu dokusunun yoğun olarak bulunduğu Hüsnü Karakaş Mahallesi’nin bir kısmını kaplayan bölgeye, “KS” ibaresi eklenmesiyle ilgili hazırlanan imar planı değişikliği oy birliği ile kabul edildi.


Konyaaltı'nda Güncel Konyaaltı'nda "Okullar Hayat Olsun" Projesi

Konyaaltı İlçesi’nde “Okullar Hayat Olsun Projesi” için işbirliği protokolü imzalandı


Eşitsizlikler AİHM'e taşındı Güncel Eşitsizlikler AİHM'e taşındı

Büro Emekçileri Sendikası(BES) Antalya Şube üyeleri eşitsizlik ve adaletsizliklerin son bulması için AİHM’e bireysel başvuruda bulundu.


Aksu personeline  “İletişim” dersi Aksu Aksu personeline “İletişim” dersi

Aksu Belediyesi İnsan kaynakları Müdürlüğünce düzenlenen “İletişim becerilerini geliştirme” eğitimi belediye meclis salonunda yapıldı.


El Kuklası Caillou ile Eğlenceli İngilizce Güncel El Kuklası Caillou ile Eğlenceli İngilizce

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 yaş grubu öğrencileri, İngilizce dersinde ‘Parts of the Body’ (vücudun bölümlerinin İngilizce isimlerini) en çok sevdikleri çizgi film kahramanı Caillou’nun maketini yaparak pekiştirdi.


TTNET, Fiber Hızında İnternet Hizmetini 81 ilde Sunuyor Teknoloji/Bilim/İnternet TTNET, Fiber Hızında İnternet Hizmetini 81 ilde Sunuyor

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, fiber hızında interneti tüm Türkiye’ye yaygınlaştırmak amacıyla hizmet sunmaya başladı.


Metin Şeker; Siyaset Metin Şeker; "Muratpaşa'da Farkındalık Yaratacağız"

MHP Muratpaşa İlçe Başkan Adayı Av. Metin Şeker, MHP Muratpaşa olağan ilçe kongresi öncesi iddalı açıklamalarda bulundu.


Rektörler de Karne alır! Güncel Rektörler de Karne alır!

Ajans Press, 2011 – 2012 akademik yılın ilk yarısı için Rektörlerin ve Üniversitelerin Medya karnelerini açıkladı. Akdeniz Üniversitesi ve Rektörünü açık ara birinci sıraya taşıyan gündem konusu, dünya basınına da yansımış olan “Yüz Nakli” operasyonu olarak tespit edildi.


Has Parti'den ATB'ye ziyaret Siyaset Has Parti'den ATB'ye ziyaret

HAS Parti İl Başkanı Ali Aktaş beraberindeki partililerle birlikte Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.


Olympos’tan Kemer’e Tarih ve Doğayla İç içe Kemer Olympos’tan Kemer’e Tarih ve Doğayla İç içe

Kemer ve bölgesinin doğal ve kültürel zenginliklerinin tanıtılması, spor turizminin geliştirilmesi ve sezon dışı aylara canlılık getirmesi amacıyla GATAB tarafından organize edilen 1. ULUSLAR ARASI OLYMPOS MARATONU 2012, 21 Nisan’da Kemer’de start alacak.


Narenciye bölgesine “Turunç Plaza” Güncel Narenciye bölgesine “Turunç Plaza”

Antalya’da çağdaş bütün donanımlara sahip yeni bir iş merkezi yapıldı.


Kepez’den öğrencilere motivasyon semineri Güncel Kepez’den öğrencilere motivasyon semineri

Kepez Belediyesi, ilçedeki 18 lisenin 11. ve 12. sınıflarında eğitim gören öğrencilere yönelik “ders çalışma teknikleri ve sınav motivasyonu” konulu seminer düzenliyor.


Sobacılar Çarşısı Soba Müzesi’yle canlanacak Güncel Sobacılar Çarşısı Soba Müzesi’yle canlanacak

Büyükşehir Belediyesi, Sobacılar Çarşısı’ndaki kulede, Türkiye’nin ilk Soba Müzesi’ni kuruyor. Soba Müzesi’nde dünyada ilk olarak edebiyatta ve sanatta soba teması da anlatılacak.


Yeşil Antalya’nın 20 yıllık tapu derdi bitiyor Güncel Yeşil Antalya’nın 20 yıllık tapu derdi bitiyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeşil Antalya Sanayi Sitesi’ndeki işyerlerinin 20 yıldır devam eden müstakil tapu probleminin çözümünde ciddi mesafe alındığını söyledi.


Muratpaşa İlçe Tütüncü’yü ziyaret etti Siyaset Muratpaşa İlçe Tütüncü’yü ziyaret etti

Ak Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Kıvrak, İlçe Teşkilat üyeleriyle birlikte, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti.


Altın Örümcek Ağlarını Facebook’ta Örecek Teknoloji/Bilim/İnternet Altın Örümcek Ağlarını Facebook’ta Örecek

10. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması ilk kez Facebook üzerinden gerçekleşecek


Nissan'ın konsepte daveti Otomotiv Nissan'ın konsepte daveti "Invitation"

Nissan, yeni konsept modeli Invitation’u Cenevre Fuarı’nda görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Teknolojik yenilikçiliğin altını çizdiği bu dinamik yeni konsept Nissan’ın B-segmentindeki yeni nesil ürününü karakterize ediyor


Renault’da Otomatik Vites Günleri başlıyor! Otomotiv Renault’da Otomatik Vites Günleri başlıyor!

Renault, Şubat ayında “Otomatik Vites Günleri” kapsamında düz vites ve otomatik vites arasındaki farkın yüzde 25’ini avantaj olarak sunuyor. Kampanya tüm Renault benzinli ve dizel otomatik vites seçeneği olan modellerde geçerli.


Keratokonus hastalığı gençleri tehdit ediyor Sağlık/Kadın Keratokonus hastalığı gençleri tehdit ediyor

Korneanın sivrileşip incelmesi sonucu oluşan göz hastalığı keratokonus, en sık gençlerde görülüyor. Hem genetik hem de çevresel faktörler nedeniyle oluşan hastalık, geç teşhis edildiği takdirde kornea nakli gerekebiliyor


The Marmara Antalya’nın Aşçısına “Yılın Altın Şefi” Ödülü Güncel The Marmara Antalya’nın Aşçısına “Yılın Altın Şefi” Ödülü

The Marmara Antalya’nın Aşçıbaşı Yardımcısı Kerim Ateş, 18-21 Ocak tarihleri arasında Türkiye Aşçılar Federasyonu’na bağlı Antalya Mutfak Şefleri Birliği Derneği ve ANFAŞ işbirliğiyle düzenlenen “Uluslararası IV. Altın Kep Aşçılar Yarışması”nda, “Yılın Altın Şefi” ödülüne layık görüldü.


ATB, tıbbi aromatik bitkileri gündeme getirdi Ekonomi/Turizm ATB, tıbbi aromatik bitkileri gündeme getirdi

Antalya Ticaret Borsası’nın düzenlediği (ATB) Tıbbi Aromatik Bitkiler Sektörel Bilgilendirme Toplantısı, ATB toplantı salonunda yapıldı.


Atahan Acar, MHP Kepez İlçe Başkanlığı'na aday Siyaset Atahan Acar, MHP Kepez İlçe Başkanlığı'na aday

Müh. Atahan ACAR, 26 Şubat 2012'de yapılacak olan MHP Kepez 2. olağan kongresi için İlçe Başkan Adaylığını, Kepez İlçe teşkilatında yaptığı basın toplantısıyla basın ve kamuoyuna duyurdu.


Haberlerin son gözdesi yarışmalar Haberlerin son gözdesi yarışmalar

Ekranda yayınlanan programların yazılı basında çıkan haber sayılarıyla oluşan “Televizyonun Medya Karnesi” araştırmasına göre, son bir ayda tam gün ve prime time izlemesi yapılan 60 kanalda, haberden diziye, müzikten spora, sohbetten filme kadar 80’e yakın kategoride yayınlanan 781 program hakkında toplam 20 bin 326 adet haberin çıktığı saptandı.


Sağlık/Kadın "Sigara kanser ölümlerinin üçte birinden sorumlu"

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr.Levent Sepit, hayatının geç döneminde bile olsa, sigarayı bırakmanın sigara içenlerdeki erken ölüm riskini azalttığını, kişinin sağlığını iyileştirdiğini belirtti.


Cem Karaca şarkılarıyla anıldı Kültür/Sanat Cem Karaca şarkılarıyla anıldı

Büyükşehir Belediyesi, Anadolu rock ve folk müziğinin efsane ismi Cem Karaca’yı ölümünün 8’inci yıldönümünde şarkılarıyla andı. Cem Karaca’yı anma konserine hayranları yoğun ilgi gösterdi.


Kepez Antalya’nın ihtiyaçlarını karşılıyor Güncel Kepez Antalya’nın ihtiyaçlarını karşılıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 29 bin m2 inşaat alanıyla Antalya’nın en büyük kongre ve sergi merkezi ile ne zaman yapılacağı yıllarca tartışılan tam olimpik yüzme havuzunun inşasına önünüzdeki aylarda başlanılacağını açıkladı.


“Gelecek nesil için eğitime destek veriyoruz” Güncel “Gelecek nesil için eğitime destek veriyoruz”

Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit ve Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Okullar Hayat Olsun” projesinin uygulanacağı Hüseyin Avni Çöllü İlköğretim Okulu’nda ve hizmete giren ek binasında incelemelerde bulundu.


Tütüncü yatırımı 10’a katladı Ekonomi/Turizm Tütüncü yatırımı 10’a katladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçede en iyi 5 yılda yapılan yaklaşık 25 milyon yatırımı, 4 yılda gerçekleştirecekleri 250 milyon TL yatırımla 10’a katlayacaklarını söyledi.


İSTEK’li Öğrencilerin Resim Sergisi Shemall AVM'de... Kültür/Sanat İSTEK’li Öğrencilerin Resim Sergisi Shemall AVM'de...

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri, ünlü ressam Van Gogh’tan esinlenerek yaptıkları resim çalışmalarını, Shemall AVM’ de açtı.


Kepez Belediyesi TSM topluluğu ayakta alkışlandı Kültür/Sanat Kepez Belediyesi TSM topluluğu ayakta alkışlandı

Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği topluluğu, seslendirdiği bir birinden güzel şarkılarla, izleyenlere unutamayacakları bir gece yaşattı.


Sigara tiryakilerinin sayısı azalıyor Sağlık/Kadın Sigara tiryakilerinin sayısı azalıyor

Sigara önceleri prestij sağlardı, karizmatik bir alışkanlıktı. Şimdilerde ise tam tersi; sigaranın ne denli zararlı olduğuna dair araştırmalar ortalığı kaplarken, kullanımına ise sürekli yeni yasaklar getiriliyor.


Kepez’de‘KEMDER - Polis’ işbirliği Güncel Kepez’de‘KEMDER - Polis’ işbirliği

Kepez Müteahhitler Derneği (KEMDER) yönetim kurulu üyeleri, inşaatlarda yaşanan hırsızlıklar nedeniyle bir araya geldiği Kepez İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı İlker Eşki ile hırsızların hareket alanını daraltacak çeşitli kararlar aldı.


Kitapseverlerin Kalbi Antalya’da atacak Güncel Kitapseverlerin Kalbi Antalya’da atacak

Antalya Kitap Fuarı 16 Şubat 2012 Perşembe günü Cam Piramit’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.


Sevgiliye özel Güncel Sevgiliye özel

Ant Cookies Pastanesi yaklaşmakta olan sevgililer gününe özel hazırladığı pastalarla ilgi topluyor. İki kişilik kalp şeklindeki pastanın üzerinde sevgiliye verilecek gül’de pastanın üstünü süslüyor.


Kepez eğitimdeki kitap engelini kaldırdı Güncel Kepez eğitimdeki kitap engelini kaldırdı

Kepez Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile 28 özel eğitim sınıfındaki zihinsel ve bedensel engelli öğrencilere, 4 ders kitabından oluşan 400 adet kitap seti hediye edildi.


Antalya’dan Umur Bugay’a Onur Ödülü Antalya’dan Umur Bugay’a Onur Ödülü

3’üncü Antalya Televizyon Ödülleri Onur Ödülü, Umur Bugay’a verilecek. Televizyonların ünlü dizisi “Bizimkiler”in yapımcısı Umur Bugay’a ödülü 21 Nisan’da Mardan Otel’de düzenlenecek ödül töreninde sunulacak.


Kepez, 3. Lig maçlarına galibiyetle başladı Spor Kepez, 3. Lig maçlarına galibiyetle başladı

Türkiye Basketbol 3. lig (TB3L) D grubunda mücadele eden Kepez Belediyespor Basketbol Takımı, Kepez Arena Spor Salonunda karşılaştığı Denizli Belediyespor Basketbol takımını 103-93 mağlup etti.


Büyükşehir Güreş Takımı birinci oldu Spor Büyükşehir Güreş Takımı birinci oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı, Genç Erkekler Serbest Stil Güreşi İl Şampiyonası’nda birinci oldu.


Başkan Akaydın’dan hayırsevere plaket Güncel Başkan Akaydın’dan hayırsevere plaket

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, asgari ücretle geçinmesine rağmen her ay mezarlığa yaptığı hayırlardan dolayı Kerim Uzun’a desteklerinden dolayı plaket verdi.


Bisiklet koridoru açılıyor Güncel Bisiklet koridoru açılıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, bisikletli ulaşımı teşvik için Hasan Subaşı Caddesi-Milli Egemenlik Caddesi-Teomanpaşa Caddesi güzergahında yeni bir ayrılmış bisiklet yolu planlandığını açıkladı.


Kepez’de sokak ve yön levhaları yeniliyor Güncel Kepez’de sokak ve yön levhaları yeniliyor

Kepez Belediyesi, sınırları içinde ki mahallelerin tüm sokak ve yön levha tabelalarını yeniliyor.


Tütüncü  “En iyi ayna halkın aynasıdır” Siyaset Tütüncü “En iyi ayna halkın aynasıdır”

”En iyi ayna halkın aynasıdır.” diyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tarihinde en fazla yatırımı bu dönemde alan Kepez’de projeleri halkın talepleri ölçüsünde şekillendirdiklerini söyledi.


Tütüncü’den Şifa’ya birinci yıl ziyareti Güncel Tütüncü’den Şifa’ya birinci yıl ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hizmete girişinin birinci yılı dolayısıyla Özel Akdeniz Şifa Hastanesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.


Döşemealtı’na Dev Bir Proje Daha Döşemealtı Döşemealtı’na Dev Bir Proje Daha

Döşemealtı Belediyesi Antalya’nın en büyük kent ormanını Düzlerçamı Mahallesi’nde yapıyor.


Tütüncü taksici esnafı ile Korkuteli’nde Korkuteli Tütüncü taksici esnafı ile Korkuteli’nde

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye tarafından yapılan çevre düzenlemesi ile mezbelelik bir görünümden kurtulan, Havaalanı Taksi Durağı’nın esnafı ile Korkuteli’nde buluştu.


Büyükşehir’den memura ikramiye müjdesi Ekonomi/Turizm Büyükşehir’den memura ikramiye müjdesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, memur ve sözleşmeli personeline ek bir protokolle yılda 1250 TL ikramiye müjdesi verdi.


Antalya’nın can damarları korunacak Güncel Antalya’nın can damarları korunacak

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın önemli içme suyu kaynaklarını besleyen, sel riskini ise azaltan düdenleri korumak amacıyla önemli bir çalışma başlattı. Bu çalışma, imar planlarına işlenecek.


Hacıyatmaz Mart'ta sürpriz yapacak Kültür/Sanat Hacıyatmaz Mart'ta sürpriz yapacak

Kepez Belediye Tiyatrosu (KBT), Dünya Tiyatrolar Günü 27 Mart'ta sahneleyeceği "Hacıyatmaz" oyununda sürprize hazırlanıyor.


Annesinin bağışladığı böbrekle sağlığına kavuştu Güncel Annesinin bağışladığı böbrekle sağlığına kavuştu

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Organ Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alper Demirbaş ve Uzm. Dr. Sabri Tekin tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla 55 yaşındaki Emine Eskindağ'ın böbreği, 31 yaşındaki oğlu Özgür Eskindağ'a nakledildi.


Yağın ustası sektör temsilcileriyle ANFAŞ’ta buluşuyor Güncel Yağın ustası sektör temsilcileriyle ANFAŞ’ta buluşuyor

Türkiye'nin en önemli fuarlarından biri olan ANFAŞ sektörde yine farklı ürünleri damak tadına sunacak.


Abdullah Sevimçok Yılın Birlik Başkanı Seçildi Güncel Abdullah Sevimçok Yılın Birlik Başkanı Seçildi

Aylık süreli yayın yapan Türkiye ve Bursa da Esnaf Haber Dergisi tarafından Türkiye Esnaf Odaları Birlikleri kategorisinde AESOB Başkanı Sevimçok Yılın Birlik Başkanı seçildi.


Kara kışta doğalgaz faturaları el yakıyor Ekonomi/Turizm Kara kışta doğalgaz faturaları el yakıyor

Enerji kaynakları hızla tükeniyor, doğalgaz tüketimi ve klima kullanımı artıyor, enerji maliyetleri sürekli yükseliyor.


Oflaz Turizm'den Kemer Oflaz Turizm'den "Cruise" atağı

Antalya Kemer’de bulunan Oflaz Turizm ürün yelpazesine, Cruise gemileri ile yapılan yolculukları da eklemek için harekete geçti.


Çıralı köylüleri ve çevrecilerden Kemer Çıralı köylüleri ve çevrecilerden "tahsis" eylemi

Antalya'nın dünyaca ünlü ve bakir kalmış yapısı ile dikkat çeken Çıralı sahilinde bulunan 18 dönümlük alana bir turizmciye 10 yıl bir süre için tahsis edilmesi sonrası bir araya gelen çevreciler ve Çıralı köylüleri plajın önünde eylem yapıp, dövizlere yazdıkları yazılar ile tepkilerini dile getirdiler.


Antalya baharı yaşamaya başladı Kemer Antalya baharı yaşamaya başladı

Yurdumuzun birçok bölgesi aşırı soğuk ve kar yağışı ile boğuşurken, Antalya’da papatyalar açtı ve bahar yaşanmaya başladı.


Büyükşehir Belediyelerinin Su ve Kanalizasyon Problemleri Büyükşehir Belediyelerinin Su ve Kanalizasyon Problemleri

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ankara'da düzenlenen 6. Su ve Kanalizasyon İdareleri İstişare Toplantısı'nda büyükşehir belediyelerinin su ve kanalizasyon idareleri yetkilileri ile bir araya geldi.


ADDK, Çalbalı Dağı zirvesine çıktı Güncel ADDK, Çalbalı Dağı zirvesine çıktı

Akdeniz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (ADDK)'nın programlı günübirlik Çalbalı dağı çıkışı ve Üçsöğüt Akçaisa yürüyüşü 33 kişinin katılımıyla yapıldı.


Acar nükleer santrali sordu Siyaset Acar nükleer santrali sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, nükleer santralı TBMM gündemine taşıyarak, Türkiye’nin yapacağı ödemeleri dökümünü istedi. Acar, “Nükleerin maliyeti doğru hesaplandı mı?” diye sordu.


Acar tutuklu gazetecileri sordu Siyaset Acar tutuklu gazetecileri sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Başbakan’ın tutuklu gazetecilerle ilgili açıklamalarını gündeme getirerek, “Yargılama sonuçlarını beklemek yerine, kişileri peşinen mahkum etme gayretinin gerekçesi nedir? Türkiye’nin açık cezaevine dönüştüğü yorumlarını ortadan kaldıracak adımları atacak mısınız?” diye sordu.


Kıvrak'tan İMO'ya ziyaret Siyaset Kıvrak'tan İMO'ya ziyaret

Yeni seçilen AKP Muratpaşa İlçe Başkanı Ali Kıvrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’ni ziyaret etti.


Yüksek topuklu ayakkabı tutkunuz sağlığınızdan etmesin! Sağlık/Kadın Yüksek topuklu ayakkabı tutkunuz sağlığınızdan etmesin!

İlk defa orta çağ Fransa’sında hem erkek hem de kadın aristokratlar tarafından giyilmeye başlanan yüksek topuklu ayakkabı, günümüzde sosyal statü simgesi olmasından ziyade kadın güzelliğine alım katan bir moda unsuru olarak görülüyor.


Acar, mahkum olmuş başkanları sordu Siyaset Acar, mahkum olmuş başkanları sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Manavgat Ilıca Belediye Başkanı’nın bir çok davada mahkum olmasına karşın görevde kaldığını belirtirken, “Belediyeler arasındaki ayırımcı uygulamalar, bütün belediyeler AKP’li olunca mı bitecek?” diye sordu.


“Engelli vatandaşlarımız için önemli adımlar atıldı” Siyaset “Engelli vatandaşlarımız için önemli adımlar atıldı”

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, yaptığı yazılı basın açıklamasında AK Parti iktidarı döneminde engelli vatandaşlar için önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Amacımız, engellilerimizin hayatını kolaylaştırmak için engelleri ortadan kaldırmak” dedi.


Prof. Türköne Kumluca’da sert konuştu Kumluca Prof. Türköne Kumluca’da sert konuştu

Kumluca Belediyesi'nce, kültürel etkinlikler kapsamında düzenlenen ayın söyleşisi programına Yazar ve Siyaset Bilimci Prof. Dr. Mümtaz’er Türköne katıldı.


Kültür/Sanat "Bir Deli'nin Hatıra Defteri" sahnede

Avrupa edebiyatının ve Batı'nın en önemli klasiği olarak kabul edilen Bir Deli'ni Hatıra Defteri adlı oyun Antalya'da sahnelenmeye devam ediyor.


Diz protezi ile yaşam kalitenizi artırın Sağlık/Kadın Diz protezi ile yaşam kalitenizi artırın

Yürüme, merdiven çıkma gibi günlük yaşam aktivitelerini ileri derecede kısıtlayan, şiddetli ağrıya neden olan bu durumun tedavisi ancak diz protezi cerrahisi ile mümkün olmaktadır.


“Yeteneğe destek yaratıcı ekonomiye destek” “Yeteneğe destek yaratıcı ekonomiye destek”

TTNET’in 2011 yılında başlattığı “Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek” adlı kurumsal sosyal sorumluluk projesi, ikinci yılında da yetenekli gençleri eğitime davet ediyor!


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...