Perşembe, 21 Mart 2019
Durmayan kanamalara dikkat Sağlık/Kadın Durmayan kanamalara dikkat

Gen terapisi çalışmaları hemofili B tedavisinde başarılı sonuçlar veriyor


VÜCUTTA ANİ TİTREMEYE YOL AÇAN 8 FAKTÖR Sağlık/Kadın VÜCUTTA ANİ TİTREMEYE YOL AÇAN 8 FAKTÖR

İstemsiz kasılma ve seğirmeler ile kasların kısa süreli kasılması; vücutta, ellerde, ayaklarda ve boyunda titremelere yol açıyor. Türkiye’de ve tüm dünyada sık olarak görülen ancak nedeni tam olarak bilinmeyen titremeler, yaşam kalitesini de olumsuz etkiliyor.


METABOLİZMADA BAHAR DOPİNGİ! Sağlık/Kadın METABOLİZMADA BAHAR DOPİNGİ!

Bahar aylarının gelmesiyle metabolizmada da kelebekler uçuşmaya başlar. Bedende oluşan değişiklikler ruhsal ve fizyolojik olarak etki yapar.


BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI Sağlık/Kadın BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Bir avuç badem sağlık açısından pek çok fayda sağlıyor. İçeriğinde barındırdığı tekli doymamış yağ asitleri, lif, antioksidanlar ve magnezyum, kalsiyum gibi minerallerle sağlık dostu olan badem tok tutuyor, ara öğünlerde meyve ile tüketildiğinde de kan şekerini dengeliyor.


4,5G’Lİ ABONE SAYISI 3G’LİLERİ 6’YA KATLADI Teknoloji/Bilim/İnternet 4,5G’Lİ ABONE SAYISI 3G’LİLERİ 6’YA KATLADI

Hayata geçtiği 1 Nisan 2016 yılından 2017 yılı sonuna kadar ki zamanda, 4,5G’li abone sayısı 64 milyon 558 bin 929’a yükselirken, 3G’li abone sayısı 10 milyon 249 bin 69’a geriledi.


Bırakın macun ve fırçasını kendisi seçsin Sağlık/Kadın Bırakın macun ve fırçasını kendisi seçsin

Amerikalıların yüzde 20 kadarı kaygı ya da korku nedeniyle diş hekimine gitmiyor. Ülkemizde de rakamlar pek iç açıcı değil. Türkiye’de yapılan bir araştırma, Türkiye'nin diş sağlığı haritasını ortaya koydu. Buna göre 4 ayda bir değiştirilmesi gereken diş fırçasını 2 yıl kullanıyoruz. Nüfusun yüzde 86'sı ise dişlerini fırçalamıyor...


Çocuklar 23 Nisan’ı Buray ile kutlayacaklar Güncel Çocuklar 23 Nisan’ı Buray ile kutlayacaklar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 3 gün sürecek şenliklerle kutlayacak. Konserler, müzik ve dans gösterileri, yarışmalar ve pek çok etkinliğin gerçekleşeceği şenlikler kapsamında sevilen sanatçı Buray da muhteşem bir konser verecek. Ünlü karikatürist ve yazar Salih Memecan da çocuklarla buluşacak.


En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı Güncel En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, 3. En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’na son başvuru tarihinin 27 Nisan olduğunu hatırlatarak, en güzel bahçe, balkon benimkisi diyen tüm Antalyalıları yarışmaya katılmaya davet etti. Evrim, yarışmayı gelecek yıllarda 19 ilçeyi kapsayacak şekle dönüştürmeyi hedeflediklerini söyledi.


ASAT’tan Kepez’e 164 milyon TL’lik yatırım Ekonomi/Turizm ASAT’tan Kepez’e 164 milyon TL’lik yatırım

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelerin yanı sıra merkez ilçelerde de alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. ASAT Kepez ilçesine 4 yılda yaklaşık 164 milyon liralık yatırım yaptı. İçme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon yatırımlarıyla alt yapısı güçlenen Kepez’in gelecek yılları da koruma altına alındı.


BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA HAYVANAT BAHÇELİ PARK Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA HAYVANAT BAHÇELİ PARK

Manavgat Belediyesi, ‘Her Mahalleye Bir Park’ projesi kapsamında Sarılar Mahallesi’nde çocukların keyifle zaman geçireceği, içerisinde piknik alanlarından hayvanat bahçesine kadar herşeyin bulunduğu temalı bir parkın yapımını tamamladı.


Akdeniz Üniversitesi Marşı Seçildi Eğitim Akdeniz Üniversitesi Marşı Seçildi

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı öncülüğünde düzenlenen Akdeniz Üniversitesi Marşı Beste Yarışması ile Akdeniz Üniversitesi Marşı seçildi.


ANTALYA YAĞLI GÜREŞİ NEDEN SEVİYOR? Spor ANTALYA YAĞLI GÜREŞİ NEDEN SEVİYOR?

YAĞLI GÜREŞLER YALNIZCA BİR SPOR DEĞİL, BİR KÜLTÜRDÜR, BİR EĞİTİMDİR...


Avrupa Şampiyonu Öğrencilerle Buluştu Elmalı Avrupa Şampiyonu Öğrencilerle Buluştu

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen söyleşiye konuşmacı olarak Elmalı’da yetişerek Avrupa Şampiyonu olan Milli Güreşçi Yunus Emre Dede katıldı.


PERSONELE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Aksu PERSONELE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Aksu Belediyesi taşeron sisteminin kaldırılması sonrasında belediye şirketine geçecek olan personellerine bilgilendirme toplantısı düzenleyerek, yeni sistem hakkında açıklamalarda bulundu.


Musa Nizam, Öğrencilerin Konuğu Oldu Spor Musa Nizam, Öğrencilerin Konuğu Oldu

Kepez İlçesi’nde yer alan Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul İlkokulu’na konuk olan futbolcu Musa Nizam, öğrencilerin soru yağmuruna tutuldu.


Kültür/Sanat "Bilge Ağaç ve Hazinesi" Çocuk Oyunu Büyük Beğeni Topladı

Sihirli Kuklalar Çocuk Tiyatrosu’nun, 2017-2018 tiyatro sezonunda seyirciyle buluşturduğu yeni oyunu olan, Modev ve Emine Dutseren Devecel’in yazdığı MODEV’in yönetmenliğini yaptığı tek perdelik çocuk oyunu " Bilge Ağaç ve Hazinesi " büyük beğeni topladı.


Budak: Esnafın üzerinden elinizi çekin Kemer Budak: Esnafın üzerinden elinizi çekin

CHP'li Budak ile Başkan Gül Liman Caddesi'ndeki çalışmaları inceledi.


Genç Pedallar Birincilik Kupasıyla Döndü Spor Genç Pedallar Birincilik Kupasıyla Döndü

Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından düzenlenen ODTÜ 5. Dağ Bisikleti Yarışı’ndan birincilik kupasıyla döndü.


BUDAK: “BALBEY, TARLABAŞI OLMASIN” Siyaset BUDAK: “BALBEY, TARLABAŞI OLMASIN”

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK, BALBEY’DEKİ KENTSEL YENİLEME SÜRECİ İÇİN UYARDI


Finike’de cami halıları yenilendi Finike Finike’de cami halıları yenilendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Finike’de bulunan iki caminin halılarını yeniledi. İlçedeki iki camiye toplam 420 metrekare yeni halı döşendi.


VODAFONE’UN 10 MİLYON TL YATIRIMLA AÇTIĞI ÇAĞRI MERKEZİNDE 380 KİŞİ ÇALIŞACAK Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’UN 10 MİLYON TL YATIRIMLA AÇTIĞI ÇAĞRI MERKEZİNDE 380 KİŞİ ÇALIŞACAK

VODAFONE VAN ÇAĞRI MERKEZİ, SAĞLADIĞI İSTİHDAMLA YÜZLERCE VANLI GENCİN UMUDU OLDU


ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONU CAN TOLON OLDU Spor ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONU CAN TOLON OLDU

Otomobil sporlarında yılın en hızlı pilotunu belirleyecek olan ‘Şampiyonlar Şampiyonası’, 14-15 Nisan tarihlerinde TOSFED Körfez Yarış Pisti‘nde organize edildi.


CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU Kemer CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU "KADIN KOLLARI İL BAŞKANLARI TOPLANTISI"NA KATILDI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Yeni bombalar denenirken, bu ülkeyi yöneten Ankara’daki beyler, ’Çok iyi oldu, iyi ki bomba attı’ diyorlar. Bunu söyleyenlerin yüreğinde insanlık sevgisi yoktur. İnsanın öldürülmesinden zevk alan kişi, insan sayılmaz" dedi.


YÖRÜKLER SİLİFKE’DE ÇALIŞTAY’DA BULUŞUYOR Siyaset YÖRÜKLER SİLİFKE’DE ÇALIŞTAY’DA BULUŞUYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla 22 Nisan’da Silifke Gökbelen Yaylası’nda Yörük Türkmen çalıştayı düzenleniyor.


Kılıçdaroğlu’ndan Muratpaşa’ya tam not Güncel Kılıçdaroğlu’ndan Muratpaşa’ya tam not

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muratpaşa Belediyesi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi tanıtım ve bilgilendirme toplantısında, “Bütün mesele sorunları masaya yatırıp tartışmaktır. Bu açıdan Belediye Başkanımız Ümit Uysal’ın sivil toplum kuruluşlarına mekan sağlaması önemlidir. Başkanımızı yürekten kutluyorum” dedi.


Kepez’de anneler çok şanslı Güncel Kepez’de anneler çok şanslı

Kepez Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin üçüncü şubesi, annelerin yoğun talebi üzerine Ahatlı Mahallesi’nde açılıyor. Kreş, 5 sınıf ve 120 öğrenci kapasiteli olarak planlandı.


AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİ 2019 YOLUNDA EĞİTİM KAMPINA GİRDİ Siyaset AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİ 2019 YOLUNDA EĞİTİM KAMPINA GİRDİ

AK Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyeleri hafta sonu gerçekleşen istişare, tanışma ve eğitim kampında bir araya geldi. Üç gün süren kampta yönetim kurulu üyeleri Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve milletvekillerinden saha çalışmalarıyla ilgili çeşitli konularda bilgi aldılar.


Sağlıklı çocukların en önemli göstergelerinden biri normal büyüme hızı Sağlık/Kadın Sağlıklı çocukların en önemli göstergelerinden biri normal büyüme hızı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Uzmanı Prof. Dr. Murat Aydın, 15 Nisan Büyüme ve Gelişimin İzlenmesi Günü sebebiyle yaptığı açıklamada, çocukların boy ve kilo artışının düzenli olarak takip edilmesi gerektiğini belirtti ve sağlıklı büyüme için spor, uyku ve beslenmenin önemine dikkat çekti.


23 Nisan’da çocuklar  doyasıya eğlenecek Güncel 23 Nisan’da çocuklar doyasıya eğlenecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bu yıl da çocuklara unutulmaz bir bayram coşkusu yaşatacak. Zıp Zıp Park’ta eğlence ücretsiz olacak. Oyuncak Müzesi’nde çocuklar Salih Memecan’la buluşacak. Cam Piramit ve çevresi ise sürpriz etkinliklerle eğlencenin merkezi olacak.


Tütüncü’den Seriklilere destek Serik Tütüncü’den Seriklilere destek

Başkan Hakan Tütüncü, belediyesinin imkânlarının ve sosyal tesislerinin, Antalya için önemli bir kültür hizmeti ortaya koyan Serikliler Derneği’nin emrinde olduğunu söyledi.


CHP’li kadınlar Kemer’de toplandı Kemer CHP’li kadınlar Kemer’de toplandı

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Kadın Kolları Başkanları İstikbal İçin Cesaret Eşgüdüm Toplantısı Kemer’de başladı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, kadın kolları başkanlarını Kemer’de ağırlamaktan onur duyduğunu söyledi. Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ise, “Cumhuriyeti yok etmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecek” dedi.


Sephora, güzellik ve kozmetik tutkunlarını yeni mağaza konsepti ile büyüledi! Güncel Sephora, güzellik ve kozmetik tutkunlarını yeni mağaza konsepti ile büyüledi!

Sephora TerraCity, yenilenen mağaza konsepti ile müşterilerine daha iyi bir deneyim yaşatmak üzere sezona ‘’merhaba’’ dedi.


Başkan Uysal’dan davet Güncel Başkan Uysal’dan davet

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Pazar saat 12.30’da gerçekleştirilecek Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi tanıtımına Antalya’yı davet etti.


Finike Kadınlar Plajı  sezona hazır olacak Finike Finike Kadınlar Plajı sezona hazır olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kadınların büyük beğenisini toplayan kadınlar plajının üçüncüsünü Finike’de yapıyor. Yaz sezonuna kadar tamamlanacak Altuncan Hatun Kadınlar Plajı’ndan Finike’nin yanı sıra Elmalı, Kumluca ve Demreli kadınlar da faydalanacak.


YÖRSİAD’DA KONU “UYGULAMADA ARABULUCUK” Güncel YÖRSİAD’DA KONU “UYGULAMADA ARABULUCUK”

T.C. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanı Hakan Öztatar, YÖRSİAD’ın konuğu oldu


Kazanan Balbey ve Antalya olacak Güncel Kazanan Balbey ve Antalya olacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, her aşaması şeffaf bir şekilde yürüyen Balbey Projesi’ni vatandaşlarla birlikte, onların rızasını alarak hayata geçireceklerini belirterek, “Balbey bittiğinde göreceksiniz hem Balbeyliler kazanacak hem de Antalya kazanacak” dedi.


Gençlik Orkestrası okullarda Eğitim Gençlik Orkestrası okullarda

Muratpaşa Belediyesi BigBand Gençlik Orkestrası, yeni müzisyenler bulmak için okullara açıldı. Orkestra üyeleri, Antalya Ticaret Borsası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bayrak törenine katıldı, ‘Hayat bayram olsa’, ‘Sev kardeşim’ gibi şarkıları seslendirdi ve ardından tüm okulla birlikte İstiklal Marşı’nı okudu.


İMO ANTALYA ŞUBE ÜYE TOPLANTISI YAPILDI Güncel İMO ANTALYA ŞUBE ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

16. Dönem Yönetim Kurulu ile tanışma, "Oda`dan Ne Bekliyorum?" konulu serbest kürsü üye toplantısı ve devamında kokteyl etkinliği üyelerin geniş katılımıyla gerçekleştirildi.


İMEAK Deniz Ticaret Odası’nda Meclis’in Yeni Başkan’ı Seçildi Güncel İMEAK Deniz Ticaret Odası’nda Meclis’in Yeni Başkan’ı Seçildi

İMEAK Deniz Ticaret Odası, geçtiğimiz hafta gerçekleşen ve Tamer Kıran’ın başkan seçilmesiyle sonuçlanan seçimlerinin ardından yeni Meclis Başkanını da seçti.


Büyükşehir’de işçiyi sevindiren sözleşme Ekonomi/Turizm Büyükşehir’de işçiyi sevindiren sözleşme

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında 464 kadrolu işçiyi kapsayan Toplu İş Sözleşmesi, törenle imzalandı. İşçi yevmilerine ilk yıl için günlük 16 lira, ikinci yıl için enflasyon oranında zam yapıldı. Başkan Menderes Türel, “30 Büyükşehir Belediyesi arasında işçisine en yüksek ücreti ödeyen Antalya Büyükşehir Belediyesidir. Helali hoş olsun” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ SOKAK KEDİLERİNİ EVLENDİRDİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ SOKAK KEDİLERİNİ EVLENDİRDİ

Manavgat Belediyesi tarafından Manavgat Cumhuriyet Meydanı’nda kedi evleri etkinliği düzenledi.


Op. Dr. Müstecep Kavrut: “Gebelik ve sonrasında hemoroit sorununa doğal ve etkili çözüm Propolis” Sağlık/Kadın Op. Dr. Müstecep Kavrut: “Gebelik ve sonrasında hemoroit sorununa doğal ve etkili çözüm Propolis”

Gebelik esnasında ve doğum sonrasında sıkça rastlanan hemoroit rahatsızlığını natürel içeriğe sahip Propolis merhemi ile güvenle çözebilirsiniz.


Antalyaspor Asbaşkanı Öz'e Doğum Günü Sürprizi Spor Antalyaspor Asbaşkanı Öz'e Doğum Günü Sürprizi

Antalyaspor Asbaşkanı Şefik Öz, 61 yaşına bastı. Asbaşkan Şefik Öz, yeni yaşını teknik heyet ve futbolcuların da katıldığı sürpriz doğum günü partisi ile kutladı.


POTANIN AKREPLERİ LİG ŞAMPİYONUNA KONUK OLUYOR Spor POTANIN AKREPLERİ LİG ŞAMPİYONUNA KONUK OLUYOR

Antalyaspor Basketbol Takımı Baş Antrenörü Arda Vekiloğlu:
“GALİBİYET HEDEFİYLE HER MAÇA ÇIKIYORUZ”


Tütüncü’nün elinden portakal suyu  Güncel Tütüncü’nün elinden portakal suyu

Kepez Belediyesi’nin Antalya’nın değeri olan portakal üzerine gerçekleştirdiği ‘Portakal Çiçeği Günleri’ devam ediyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, etkinliğe katılan ziyaretçilere taze sıkılmış portakal suyu ikram etti.


Teknolojinin Kadın Liderleri Türkiye’yi geleceğe taşıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Teknolojinin Kadın Liderleri Türkiye’yi geleceğe taşıyor

Türkiye’de teknoloji alanında başarı hikayeleri yaratan kadınları ortaya çıkarmak için yola Microsoft Türkiye ve KAGİDER’in (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) 2016 yılında hayata geçirdiği, 2017 yılında Aydın Doğan Vakfı’nın da desteklemeye başladığı ‘Teknolojinin Kadın Liderleri’ yarışması için başvurular başladı.


Siyaset "MİLLET MENFAATİ ÜZERİNE OTURUP, PROVAKASYON ÇIKARAN SİYASİ ALÇAKLARA CEVABIMIZDIR"

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin Ermenek mahallesinde yaşananlarla ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaptı.


CK AKDENİZ ELEKTRİK’TEN TÜKETİCİLERE ÖNEMLİ UYARI Ekonomi/Turizm CK AKDENİZ ELEKTRİK’TEN TÜKETİCİLERE ÖNEMLİ UYARI

Elektrik aboneliğini üzerine almayan tüketicilerin ‘usulsüz elektrik’ kullandığına dikkat çeken CK Akdeniz Elektrik, ‘Mağduriyet yaşamamak için aboneliği hemen üzerinize alın’ çağrısı yaptı.


İşçiye en iyi zam yine Kepez’den Ekonomi/Turizm İşçiye en iyi zam yine Kepez’den

Başkan Hakan Tütüncü, dönemindeki 5. toplu iş sözleşmesinde de işçisine en iyi zammı verdi. İşçilerin ücretlerinde ve sosyal haklarında artış sağlayan toplu sözleşme, belediye ile yetkili sendika arasında imzalandı.


Türkiye Nasıl Evlilik Teklif Ediyor? Güncel Türkiye Nasıl Evlilik Teklif Ediyor?

TÜİK verilerine göre ülkemizde her yıl ortalama 600 bin kişi dünya evine giriyor. Düğün sürecinde yapılan harcamalar ise neredeyse 13-14 milyar TL’lik dev bir ekonomiyi oluşturuyor.


MÜSİAD ANTALYA’DAN SGK TEŞVİKLERİ EĞİTİM SEMİNERİ Güncel MÜSİAD ANTALYA’DAN SGK TEŞVİKLERİ EĞİTİM SEMİNERİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi, ‘’Son Torba Yasadan Sonra SGK Teşvikleri ve 6111 Sayılı Teşvik’’ konulu bir eğitim semineri düzenledi.


Akdeniz Üniversitesi’nde Koç Spor Fest Heyecanı Başlıyor Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesi’nde Koç Spor Fest Heyecanı Başlıyor

Akdeniz Üniversitesi’nde spor, müzik ve eğlencenin festivali Koç Spor Fest, 16-20 Nisan 2018 tarihleri arasında etkinlikleriyle öğrencileri doyasıya eğlenceye çağırıyor.


Öğrenciler Hastalıklar Hakkında Bilgilendirildi Elmalı Öğrenciler Hastalıklar Hakkında Bilgilendirildi

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencilerine Elmalı İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Kırım-Kongo kanamalı ateşi ve verem hastalığı hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.


13. SONEX 2018 YAKIN DOĞU GÜNEŞ ENERJİSİ FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU Ekonomi/Turizm 13. SONEX 2018 YAKIN DOĞU GÜNEŞ ENERJİSİ FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU

CW Enerji, 13. Sonex 2018 Yakın Doğu Güneş Enerjisi Fuarını başarıyla tamamladı.


Konyaaltı Belediyesi ile EKPSS şanslarını arttırdılar..
 Güncel Konyaaltı Belediyesi ile EKPSS şanslarını arttırdılar..


Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi’nde Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS)'na hazırlanan öğrenciler, son ders gününü tamamladılar. 22 Nisan Pazar günü yapılacak olan sınav için geri sayım başladı.


İsmail Baha Sürelsan anıldı Kültür/Sanat İsmail Baha Sürelsan anıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, büyük bestekar ve devlet sanatçısı İsmail Baha Sürelsan’ı ölüm yıl dönümünde dualar ve eserleri ile andı.


Kültür/Sanat "CARMEN" BU SEZON SON KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi 14 Nisan Cumartesi akşamı saat: 20.00’de “SENFONİK KONSER” ile sanatseverlerin karşısında.


Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Personelinin Polis Günü Kutlandı Güncel Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Personelinin Polis Günü Kutlandı

Muratpaşa Kaymakamı ve Özel Çağlayan Koleji Öğrencileri Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Personelinin Polis Gününü Kutladı


Akdeniz Koruma Derneği ile Gökova Körfezi güvende Güncel Akdeniz Koruma Derneği ile Gökova Körfezi güvende

Sabancı Vakfı’nın toplumsal sorunlara çözüm üreten “sıra dışı kişilerin olağanüstü öykülerini” anlattığı Fark Yaratanlar programı, dokuzuncu sezonuyla devam ediyor.


Cumhurbaşkanı’na Hakaret, Türk Devletini Aşağılama Suçlarından 5 şüpheli yakalandı Güncel Cumhurbaşkanı’na Hakaret, Türk Devletini Aşağılama Suçlarından 5 şüpheli yakalandı

Cumhurbaşkanı’na Hakaret, Türk Devletini Aşağılama ve Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik Etmek Suçlarından 5 Şüpheli Yakalandı


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "BU YIL HEDEFİMİZ 14 MİLYON YABANCI TURİST"

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu 15-22 Nisan Turizm Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Antalya Üniversite Destekleme Vakfı’ndan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne Destek Güncel Antalya Üniversite Destekleme Vakfı’ndan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne Destek

Akdeniz Üniversitesi Sağlık, Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Acil Servisi Antalya Üniversite Destekleme Vakfı’nın destekleriyle yenileniyor.


Manavgat Belediyesi’nden  23 Nisan Dragon Şenlikleri Manavgat Manavgat Belediyesi’nden 23 Nisan Dragon Şenlikleri

Manavgat Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na ithafen 20-21-22 Nisan tarihlerinde Titreyengöl’de Dragon Şenlikleri düzenleyecek.


Antalya’ya yeni ve modern bir şehir kazandıracak proje hızla yükseliyor Güncel Antalya’ya yeni ve modern bir şehir kazandıracak proje hızla yükseliyor

Sur Yapı’nın inşa ettiği yeni şehrin inşaatı hızlandıkça Antalya ekonomisine katkı da artıyor


KALPLERDE İZ BIRAKAN BİR MESLEK: HASTA HİZMETLERİ Sağlık/Kadın KALPLERDE İZ BIRAKAN BİR MESLEK: HASTA HİZMETLERİ

Acıbadem Sağlık Grubu, kendi sektörüne öncülük ederek Hasta Hizmetlerinin bir meslek olarak tanınması için 7 yıl önce çıktığı yola devam ediyor. Her sene Nisan’ın ikinci haftasını Hasta Hizmetleri Haftası ilan eden Acıbadem, bu yıl 7. kutlamasını çok sayıda çalışanı ve konuklarıyla birlikte yaptı.


“CARMEN” BU SEZON SON KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat “CARMEN” BU SEZON SON KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Bizet’in ünlü “Carmen” operasını 17 Nisan Salı saat: 20.00’de bu sezon son kez sahneleyecek.


ATB’DEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET Ekonomi/Turizm ATB’DEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

Seçim dönemini geride bırakan Antalya Ticaret Borsası (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.


GMAIL ADRESİYLE NETFLIX’E KAYDOLANLAR DİKKAT! Teknoloji/Bilim/İnternet GMAIL ADRESİYLE NETFLIX’E KAYDOLANLAR DİKKAT!

GMAIL’IN “NOKTALAR ÖNEMLİ DEĞİL” ÖZELLİĞİ, NETFLIX KULLANICILARINI KİMLİK AVI SALDIRISINA MARUZ BIRAKABİLİR


Bosch’un en büyük tüketici deneyim alanlı Yetkili Satıcısı Antalya’da açıldı. Ekonomi/Turizm Bosch’un en büyük tüketici deneyim alanlı Yetkili Satıcısı Antalya’da açıldı.

640 metrekare üzerine kurulu 2 katlı mağaza, geniş deneyim alanlarıyla Antalya’lı tüketicileri Bosch ürünleriyle buluşturmaya başladı.


Migros 23 Nisan’ı Çocuklarla Sahnede Kutluyor Güncel Migros 23 Nisan’ı Çocuklarla Sahnede Kutluyor

Migros, Devlet Tiyatroları ile 24 yıldır sürdürdüğü işbirliğiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında çocukları ücretsiz olarak tiyatro ile buluşturuyor. Bu yıl 17 – 25 Nisan 2018 tarihleri arasında, 11 şehirde gerçekleşecek olan “Migros 23 Nisan Geleneksel Tiyatro Şenliği”ne, Migros tüm çocukları davet ediyor.


Döşemealtı Belediye personeline “Taşınır Mal Mevzuatı” eğitimi Döşemealtı Döşemealtı Belediye personeline “Taşınır Mal Mevzuatı” eğitimi

Döşemealtı Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğünün hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında personele “Taşınır Mal Yönetmeliği” hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


YEŞİLAY’DAN DOKTORA VE YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİNE BURS FIRSATI! Eğitim YEŞİLAY’DAN DOKTORA VE YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİNE BURS FIRSATI!

Yeşilay, üniversitelerde, enstitülerde ve araştırma merkezlerinde tütün-sigara, alkol, uyuşturucu madde, teknoloji, kumar ve diğer bağımlılık türleri ile ilgili tez çalışması yapacak ve Yeşilay’ın bağımlılık çalışma alanlarına katkıda bulunacak Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine burs desteği sağlıyor. Son başvuru tarihi 4 Mayıs 2018!


Ortadoğu'daki petrol ve gaz endüstrisi, siber saldırıların hedefinde Ortadoğu'daki petrol ve gaz endüstrisi, siber saldırıların hedefinde

Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, Siemens ve Ponemon Enstitüsü tarafından yapılan yeni bir araştırmaya dikkat çekiyor. Buna göre, Orta Doğu ülkelerinde meydana gelen tüm siber saldırıların yarısından fazlasının hedefinde petrol ve gaz endüstrisi var.


Çavuşoğlu “Türkiye İçin Önce Meslek” Ekonomi/Turizm Çavuşoğlu “Türkiye İçin Önce Meslek”

Cumartesi günü gerçekleşecek olan Ankara Ticaret Odası (ATO) 13. Meslek Komitesi, seçimleri öncesi açıklamada bulunan iş adamı Can Çavuşoğlu “Herkesi mesleğine sahip çıkmak için sandığa bekliyoruz” dedi.


Çim hokeyi şampiyonası Muratpaşa’da yapıldı Spor Çim hokeyi şampiyonası Muratpaşa’da yapıldı

Muratpaşa Belediyesi, Antalya Hokey - Okul Sporları şampiyonasına ev sahipliği yaptı. Şampiyonada küçükler ve yıldızlar kategorilerinde kız ve erkek takımları mücadele etti.


Sağlıklı Kentler Birliği Menderes Türel  Başkanlığında Erzurum’da toplanıyor Güncel Sağlıklı Kentler Birliği Menderes Türel Başkanlığında Erzurum’da toplanıyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel başkanlığında çalışmalarını sürdüren, kent, kent sağlığı ve kent sağlığını etkileyen etmenler konu başlıklarında eğitimler, çalıştaylar, konferanslar ve araştırmalar yapan Sağlıklı Kentler Birliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 13-15 Nisan 2018 tarihlerinde toplanıyor.


Öykü Atölyesi için başvuru süresi uzatıldı Kültür/Sanat Öykü Atölyesi için başvuru süresi uzatıldı

Muratpaşa Belediyesi, 3’üncüsü düzenleyeceği Antalya Edebiyat Günleri kapsamında öykü ve roman yazarı Faruk Duman tarafından gerçekleştirilecek ‘Öykü Atölyesi’ne başvuru süresi uzatıldı. Başvurular, 18 Nisan Çarşamba günü mesai bitimine kadar yapılabilecek.


Yenigün’de değişim sürüyor Güncel Yenigün’de değişim sürüyor

Muratpaşa Belediyesi, 21 bin 918’e ulaşan nüfusuyle ilçenin en kalabalık 4’üncü mahallesi Yenigün’de cadde ve sokak yenileme çalışmalarını sürdürüyor.


Disleksiyi anlamanın 15 yolu Sağlık/Kadın Disleksiyi anlamanın 15 yolu

Disleksi beynin çalışma biçimi ile ilgili bir sorundur ve öncelikle okuma zorluğu ile karakterize edilen bir öğrenme bozukluğudur. Disleksinin düşük zekayla ilgisi yoktur. Her ne kadar disleksi yaşam boyu süren bir durum olsa da teşhis konulduktan sonra tedavi edilebilir ya da hafifletilebilir.


5 YAŞ SONRASI 10 KRİTİK MUAYENE Sağlık/Kadın 5 YAŞ SONRASI 10 KRİTİK MUAYENE

Anne- babaların ‘en değerli varlığım’ dediklerinde hepimizin aklındaki yollar şüphesiz ‘çocuklarına’ çıkar!


Metro Türkiye’den  Global Yürütme Kurulu’na Transfer Güncel Metro Türkiye’den Global Yürütme Kurulu’na Transfer

2011 yılından bu yana Metro Toptancı Market Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Kubilay Özerkan, Türkiye ve İtalya’dan Sorumlu “Operating Partner” olarak Metro Toptancı Market’in Global Yürütme Kurulu’nda görev alacak.


SON 1 YILDA 416 BİN 587 KİŞİ İSTANBUL’A GÖÇ ETTİ Ekonomi/Turizm SON 1 YILDA 416 BİN 587 KİŞİ İSTANBUL’A GÖÇ ETTİ

2017 yılında Türkiye genelinden 416 bin 587 kişi İstanbul’a göç ederken, en çok göç 17 bin 740 kişiyle Ankara’dan gerçekleşti.


ANTALYA’NIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNE BU SERGİDE IŞIK TUTULUYOR Kültür/Sanat ANTALYA’NIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNE BU SERGİDE IŞIK TUTULUYOR

Antalya Merhaba, “Işıklar ve Gölgeler” temalı fotoğraf sergisi 15 Nisan’da sanatseverlerle buluşuyor. Turizm haftası dolayısıyla gerçekleştirilecek sergi Türkçe, İngilizce ve Rusça olmak üzere 3 dilde ziyaretçilere sunulacak.


ENVAR KOLEJİ  VEKİL KÖSE’Yİ AĞIRLADI Güncel ENVAR KOLEJİ VEKİL KÖSE’Yİ AĞIRLADI

Antalya Milletvekili Adalet ve Kalkınma Partisi MKYK üyesi ve Envar Koleji velisi Mustafa Köse, okulda uygulanmakta olan “Nesilden Nesile Küçük Adımlar ” projesi kapsamında 2. sınıf öğrencilerine bir sunum gerçekleştirdi.


TÜRKİYE’DE 64 MİLYONDAN FAZLA 4.5G ABONESİ VAR Teknoloji/Bilim/İnternet TÜRKİYE’DE 64 MİLYONDAN FAZLA 4.5G ABONESİ VAR

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) verilerinden derlediği bilgilere göre, geçen yılın sonunda 3G abone sayısı 10 milyon 249 bin 69'a düşerken 4,5G abone sayısının ise 64 milyon 558 bin 929'a yükseldiği tespit edildi.


ATSO’da Başkanlığı Davut Çetin kazandı Ekonomi/Turizm ATSO’da Başkanlığı Davut Çetin kazandı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, yapılan seçimlerde 111 meclis üyesinden 67’sinin desteğini alarak yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.


FIRAT KALKANI BÖLGESİNE ANTALYA’LI ÖĞRENCİLERDEN  OKUL HEDİYESİ Güncel FIRAT KALKANI BÖLGESİNE ANTALYA’LI ÖĞRENCİLERDEN OKUL HEDİYESİ

Antalya Valisi Münir KARALOĞLU himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Fırat Kalkanı Bölgesinde “Antalya Dostluk Okulu” adında okul yapmak amacı ile 18/05/2017 tarihinde “Kardeşim İçin En az 1 Lira" Kampanyası başlatıldı.


Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in Miraç Kandili Mesajı Manavgat Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in Miraç Kandili Mesajı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.


AYAĞI AĞRIYAN ÇOCUĞA DİKKAT! Sağlık/Kadın AYAĞI AĞRIYAN ÇOCUĞA DİKKAT!

Fulya Ayak Cerrahi Merkezi Kurucusu, Ayak ve Ayak Bileği Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Selim Muğrabi, günlük hayatımızda anlam veremediğimiz ayak ağrıları için aşil tendonuna dikkat etmek gerektiğini söylüyor.


Avni Tolunay Caddesi konforlu hale geliyor Güncel Avni Tolunay Caddesi konforlu hale geliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Muratpaşa İlçesi’nde bulunan Avni Tolunay Caddesi’ne asfalt yenileme çalışması yapıyor. Çalışmaların ilk etabında sona gelindi.


Manavgat İlçesine Satmak İçin Uyuşturucu Madde Getiren 2 Şüpheli Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesine Satmak İçin Uyuşturucu Madde Getiren 2 Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesine Satmak İçin Uyuşturucu Madde Getiren 2 Şüpheli Yakalandı


Muratpaşa ilçesinde Bir İkamette Esrar Maddesi ve Hint Keneviri Ele Geçirildi Güncel Muratpaşa ilçesinde Bir İkamette Esrar Maddesi ve Hint Keneviri Ele Geçirildi

Muratpaşa ilçesinde Bir İkamette Esrar Maddesi ve Hint Keneviri Ele Geçirildi


Karatay Medresesi gençliğin buluşma noktası olacak Güncel Karatay Medresesi gençliğin buluşma noktası olacak

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kaleiçi’nde yenilenen Karatay Medresesi’nde sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıda, Antalya’nın tarihinde önemli bir yer tutan Karatay Medresesinin gençliğimiz tarafından çok iyi anlaşılıp bir buluşma noktası haline gelmesi için izlenecek yol haritası görüşüldü.


CHP MEYDANLARDA: “OHAL DEĞİL DEMOKRASİ İSTİYORUZ” Siyaset CHP MEYDANLARDA: “OHAL DEĞİL DEMOKRASİ İSTİYORUZ”

CHP Antalya İl Örgütü, 16 Nisan referandumunun yıldönümünde “OHAL değil demokrasi istiyoruz” sloganıyla Cumhuriyet Meydanında saat 12.00’ da bir saat oturma eylemi yapacak.


Skal üyelerine dinç yaşlanma tüyoları Güncel Skal üyelerine dinç yaşlanma tüyoları

Skal Antalya’nın konuğu Talya Tıp Merkezi kurucu ortağı Opr. Dr Mehtap Abay oldu.


Kalbinizi Yediklerinizle Koruyun Sağlık/Kadın Kalbinizi Yediklerinizle Koruyun

Türkiye’de her 3 kişiden 1’i potansiyel kalp hastası. 9-15 Nisan Kalp Haftası sebebiyle Medline Sorumlu Müdürü Dr. Koray Akay, kalp sağlığımızı güçlendirecek ve olası hastalıklara karşı bizleri koruyacak beslenme önerilerinden bahsetti.


‘Portakal Çiçeği Günleri’ne yoğun ilgi Güncel ‘Portakal Çiçeği Günleri’ne yoğun ilgi

Kepez Belediyesi’nin, Antalya’nın değeri olan portakal üzerine gerçekleştirdiği ‘Portakal Çiçeği Günleri’ne yoğun ilgi devam ediyor. Etkinliğe katılanlara hem taze sıkılmış portakal suyu ikram ediliyor, hem de birbirinden güzel aktiviteler sunuluyor.


KETOB Başkanı Şener Gürler: “KEMERİMİZ GÜZEL, GÖRÜLMEYE HER ZAMAN DEĞER!” Kemer KETOB Başkanı Şener Gürler: “KEMERİMİZ GÜZEL, GÖRÜLMEYE HER ZAMAN DEĞER!”

Her yıldan daha çok umutların yer aldığı 2018 sezonuna hazırlanan Kemer Bölgesi, bu yıl daha çok misafire ev sahipliği yapmayı amaçlıyor.


Türk kirazı Çin yolcusu Türk kirazı Çin yolcusu

Türkiye’den Çin’e kiraz ihracatının önündeki engellerin kalktığını belirten Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi ve Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Rıza Seyyar, Çin’den Türk kirazı ile ilgili taleplerin yoğun bir şekilde gelmeye başladığını, bu yıl Çin’e kiraz ihracatında önemli artış beklediklerini kaydetti.


Tütüncü’den gençlere sanat tavsiyesi Kültür/Sanat Tütüncü’den gençlere sanat tavsiyesi

Başkan Hakan Tütüncü, “Bu hayatın içerisinde bedeninizi doyurmayı bildiğiniz gibi ruhunuzu da doyurmayı bilmezseniz hayattan pek de bir zevk alamazsınız” diyerek, öğrencilere sanatla ilgili tavsiyelerde bulundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...