Cuma, 6 Aralık 2019
Ziraat Fakültesi öğrencilerine coğrafi işaret anlatıldı Güncel Ziraat Fakültesi öğrencilerine coğrafi işaret anlatıldı

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Gençlik Grubu, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Topluluğu öğrencilerine yönelik eğitim çalışmalarını sürdürüyor.


MHP’liler Kutlu Doğum nedeniyle helva dağıttı Güncel MHP’liler Kutlu Doğum nedeniyle helva dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Teşkilatı Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Kepez bölgesinde bulunan 15 camide helva dağıttı.


Emniyet’ten SGK’ya seminer Güncel Emniyet’ten SGK’ya seminer

Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde 17-19 Nisan 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen seminer kapsamında, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Akif AKTUĞ, İl Müdürlüğü çalışanlarına Toplum Destekli Polislik faaliyetleri kapsamında uygulanmakta olan projeleri anlattı.


Sel taşkınlarına çözüm yolları tartışıldı Güncel Sel taşkınlarına çözüm yolları tartışıldı

Büyükşehir Belediyesi, “Sel-Taşkın ve Antalya” başlıklı seminerde Antalya’da yaşanabilecek sel olaylarına dikkat çekti.


Başkanlar Kurdela Kesti Güncel Başkanlar Kurdela Kesti

MHP Muratpaşa Meclis Üyesi Fırat Özen ortaklığıyla kurulan Olbia Yapı Malzemeleri mağazası düzenlenen törenle hizmete açıldı.


CHP’de Devrim’in startı verildi Siyaset CHP’de Devrim’in startı verildi

CHP İl Başkan Adayı Devrim Kök seçim çalışmalarına CHP Muratpaşa İlçesi Konuksever Mahallesi İletişim Bürosunu ziyaret ederek başladı.


Club Aura’dan görkemli açılış Kemer Club Aura’dan görkemli açılış

Kemer İlçesi'nde yer alan gözde eğlence mekanlarından Aura Club, düzenlenen görkemli açılış partisi ile yeni sezona ‘merhaba’ dedi..


Akın’dan 23 Nisan mesajı Siyaset Akın’dan 23 Nisan mesajı

Saadet Partisi İl divan kurulu toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Galip Akın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na dair yaptığı açıklamada, “Ahlaki ve manevi değerlere bağlı, vatan sevgisiyle büyüyen bir nesil yetiştirdiğimiz takdirde geleceğimiz güvencede olacaktır” dedi.


Uçurtma Şenliği’nde gönüllerince eğlendiler Güncel Uçurtma Şenliği’nde gönüllerince eğlendiler

Muratpaşa Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” nedeniyle düzenlediği Uçurtma Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu.


23 Nisan Kutlamalarında Beşbin Kişilik Dev Koro Güncel 23 Nisan Kutlamalarında Beşbin Kişilik Dev Koro

Antalya Cumhuriyet Meydanında kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri sonrasında Antalya iline bağlı tüm ilköğretim okullarından öğrencilerin oluşturduğu beşbin kişilik dev koro Cumhuriyet meydanında kurulan alanda konser verdiler.


Başkan Akaydın’dan 23 Nisan hediyesi Güncel Başkan Akaydın’dan 23 Nisan hediyesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ın Antalyalı çocuklara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hediyesi olan Atatürk Çocuk Kültür Merkezi törenle hizmete açıldı.


23 Nisan coşkuyla kutlandı Güncel 23 Nisan coşkuyla kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Antalya'da düzenlenen törenlerle kutlandı


Çocuklar eğlenceye doydu Güncel Çocuklar eğlenceye doydu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediği 3’üncü Uluslararası Antalya Çocuk ve Oyun Şenliği büyük coşkuya sahne oldu.


Enç bayramı çocuklarla kutladı Güncel Enç bayramı çocuklarla kutladı

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, Zübeyde Hanım Çocuk Yuvası’nda çocuklarla birlikte kutladı.


Nashira Park’ta doğum günü Güncel Nashira Park’ta doğum günü

Kemer’de bulunan Olympos Teleferik Kontrat Müdürü Haydar Culfa ile Zeynep-Deniz Anaokulu ortaklarından Berna Çulfa’nın oğulları Boran’n 8. Doğum günü Konyaaaltı Nashira Park’ta kutlandı.


Güncel "Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır"

Antalya Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Güncel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.


Büyükşehir’den dolu dolu 23 Nisan kutlama programı Güncel Büyükşehir’den dolu dolu 23 Nisan kutlama programı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için dolu dolu bir program hazırladı. Program kapsamında gerçekleştirilecek ve 4 gün sürecek 3’üncü Uluslararası Antalya Çocuk ve Oyun Şenliği’nde çocuklar doyasıya eğlenecek.


Çocuklara çok özel hediye Güncel Çocuklara çok özel hediye

Büyükşehir Belediyesi, çocuklara yönelik sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra bilişim derslerinin verileceği Atatürk Çocuk Kültür Merkezi’ni 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda törenle açıyor.


323 Türk markası, kaptırdığı internet alan adının peşinde Teknoloji/Bilim/İnternet 323 Türk markası, kaptırdığı internet alan adının peşinde

İnternet alan adlarının hak sahipleri dışında simsarların eline geçmesi sonucu yaşanılan anlaşmazlıklar WIPO'da (Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü) çözüme kavuşuyor.


Öğrenciler Soruyor Tütüncü Cevaplıyor Güncel Öğrenciler Soruyor Tütüncü Cevaplıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eski adıyla Düdenbaşı olan Göksu İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi. Kepez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileriyle ise “genç forum” gerçekleştirdi.


Mehmet Akif Ersoy'un yolu açık Güncel Mehmet Akif Ersoy'un yolu açık

Kepez Belediyesi, tapu tahsisi ve kat artışı çalışmalarıyla şehirleşme sürecini başlattığı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde, kapalı imarlı yolların tamamını ulaşıma açtı.


Kamyoncular Kontak Kapatmaya Hazırlanıyor Güncel Kamyoncular Kontak Kapatmaya Hazırlanıyor

Birlik Başkanı Abdullah Sevimçok Başkanlığı’nda Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya katılan il ve ilçe odaların Şoförler Odaları Başkanları ile Kamyoncular Kooperatiflerinin Başkanları, kamyoncu esnafının sorunlarını masaya yatırarak çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulundular.


Fotoiz sezona Döşemealtı’nda merhaba diyecek Döşemealtı Fotoiz sezona Döşemealtı’nda merhaba diyecek

Com & M Work Travel International (MTI) İşbirliği, Foto Gezileri, desteği ile “Altın Kadraj 2.Antalya Fotoğraf Festivali” için Antalya’ya gelen usta fotoğrafçılar Döşemealtı’nı görüntüleyecek.


Kepez’de tükenmez kalem sergisi Kültür/Sanat Kepez’de tükenmez kalem sergisi

Kepez Belediyesi’nin desteği ile Ressam Erkan Gürkan’ın, ‘Ustadan Tükenmez Kalem Mucizesi’ adlı resim sergisi Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM) fuayesinde açıldı.


“Lösemili Çocuklar Okulu” projesine Tütüncü desteği Güncel “Lösemili Çocuklar Okulu” projesine Tütüncü desteği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na sayılı günler kala Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’da sayıları 200’ün üzerinde olan lösemili çocuklara bir müjde verdi.


“Modern bir Kepez için gençlere önem veriyoruz” Güncel “Modern bir Kepez için gençlere önem veriyoruz”

Başkan Hakan Tütüncü, modern bir toplum inşa etmenin yolunun gençlerden geçmesinden dolayı, eğitime ve öğrencilere önem verdiklerini söyledi.


Başkan Akaydın 3 yıllık hizmetlerini anlattı Siyaset Başkan Akaydın 3 yıllık hizmetlerini anlattı

Antalya’ya 3 yılda yaptığı hizmetleri anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, 1 milyon TL ile 98 milyon TL arasında değişen 41 büyük proje olmak üzere 300’ün üzerinde proje kazandırdıklarını ve 500 milyon TL borç ödediklerini söyledi.


Konyaaltı’nın AK Gençleri Bowling Turnuvasında Buluştu Güncel Konyaaltı’nın AK Gençleri Bowling Turnuvasında Buluştu

Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları Başkanlığı, ilçe gençlerini geniş katılımlı bir turnuvada buluşturdu.


Kansere Karşı Önleminizi Erken Teşhis İle Alın Sağlık/Kadın Kansere Karşı Önleminizi Erken Teşhis İle Alın

İnsan hücrelerinin kontrolsüz bir şekilde büyümesi olarak tanımlanabilen kanser, çağımızın vebası olarak da biliniyor. Önemini her geçen gün daha da artıran kanser, dünya genelinde ölümlerin nedeni olarak, kalp ve damar hastalıklarının hemen ardından geliyor.


Göksu’ya 5 bin ton asfalt Güncel Göksu’ya 5 bin ton asfalt

Kepez Belediyesi, Göksu Mahallesi’nin yollarını sıcak asfalt hizmetiyle kaliteli hale getiriyor. Mahalledeki açık semt pazarının zeminine de sıcak asfalt döküldü.


Haşim Balaban ilk Peugeot Partner taksileri teslim etti Güncel Haşim Balaban ilk Peugeot Partner taksileri teslim etti

Peugeot Antalya yetkili bayisi Haşim Balaban yeni Peugeot Partner Taksi modellerini sahiplerine teslim etti. Hafif ticari araç segmentinin en önemli oyuncularından biri olan Partner Tepee ailesinin yeni Taksi versiyonu mükemmel kullanım özellikleri sunuyor.


Kepez’den kız öğrencilere voleybol turnuvası Spor Kepez’den kız öğrencilere voleybol turnuvası

Kepez Belediyesi, sokak basketbol turnuvasının ardından lise ve ilköğretim okullarında okuyan kız öğrencilere yönelik “Bayanlar Voleybol Bahar Turnuvası” düzenliyor.


Böcek’e Güncel Böcek’e "Belediyecilikte Yaşam Boyu Başarı Ödülü"

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e, Yedinci Şehir Enstitüsü ve Dumlupınar Üniversitesi Mezunları Derneği'nce "Belediyecilikte Yaşam Boyu Başarı Ödülü" verildi.


KEPSİAD’tan çağrı: Güncel KEPSİAD’tan çağrı: "Çocuklarınızın yanında tartışmayın!"

Kepez Sanayici ve İş Adamları Derneği KEPSİAD yönetim kurulu üyeleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Zübeyde Hanım Çocuk Sitesi’ni ziyaret etti, minikleri sevindirdi.


AKMEK'ten Kutlu Doğum etkinliği Güncel AKMEK'ten Kutlu Doğum etkinliği

AKMEK Arapça Kursu öğrencileri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'i, doğumunun 1441. yıldönümünde, Kur'an-ı Kerim'in, Veda Hutbesi'nin, ilahilerin, şiirlerin okunduğu bir programla andı.


Döşemealtı'nda muhteşem 23 Nisan Şenliği Döşemealtı Döşemealtı'nda muhteşem 23 Nisan Şenliği

Döşemealtı Belediyesi tarafından organize edilen 23 Nisan Çocuk Şenliği Düzlerçamı Piknik alanında gerçekleştirildi. İlçe okul öğrencilerinin özel hazırladığı gösteri ve programlar beğeni ile izlendi, aileler piknik yaptı, kermesler açıldı, çocuklar develer ve eşeklerle gezi yaptı


Köse: “Akaydın dindarlığa şaşı bakıyor” Siyaset Köse: “Akaydın dindarlığa şaşı bakıyor”

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Dindar Nesil Yetiştireceğiz’ açıklamalarına karşılık, her platformda ‘Başbakan Kindar Nesil Yetiştirecek’ şeklinde beyanatlarda bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı kınadığını belirtti.


Kepez’de futbol şöleni Spor Kepez’de futbol şöleni

Kepez Belediyesi’nin, Antalya’da faaliyette bulunan 16 ilin derneklerinin katılımıyla 30 Nisan’da düzenleyeceği “Hemşehri Dernekleri Futbol Turnuvası” Antalyaspor’da forma giyen eski futbolcuların yer alacağı şöhretler karması maçı ve konserle başlayacak.


İSTEK Antalya Yeditepe Kolejinde 23 Nisan Coşkusu Güncel İSTEK Antalya Yeditepe Kolejinde 23 Nisan Coşkusu

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 3/C ve 3/D sınıfı öğrencileri, Atatürk’ün dünya çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.


“AB’nin Genişlemesinden bize ne” Güncel “AB’nin Genişlemesinden bize ne”

Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM) ile Polonya Ekonomi Üniversitesi, AB Genişleme Süreci ve aday ülkeler konusunda "AB'nin Genişlemesinden Bize Ne? - Süreçler, Fırsatlar ve Perspektifler” başlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.


Doktora şiddetin oranı arttı Güncel Doktora şiddetin oranı arttı

Sağlık çalışanlarının şiddete maruz kalmaları, son dönemlerde sıklıkla gündeme gelir oldu.


İSTEK’li öğrencilerin yabancı konukları Güncel İSTEK’li öğrencilerin yabancı konukları

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencileri, bir yılı aşkın süredir mektup arkadaşlığı yaptıkları Amerikalı öğrencileri, okullarında ağırlama fırsatını yakaladı.


AKMEK’li kursiyerler “Sağlıklı Yaşam”a imza attı Güncel AKMEK’li kursiyerler “Sağlıklı Yaşam”a imza attı

Kepez Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen “Sağlıklı Yaşam” konulu fotoğraf yarışmasına katılan AKMEK kursiyerleri ilk 3 sırayı alarak büyük bir başarıya imza attı.


Ülken; Pir Sultan’a konuk oldu Siyaset Ülken; Pir Sultan’a konuk oldu

CHP İl Başkanı Özer Ülken ve Başkan Yardımcısı Binali Efe, Pir Sultan Abdal Derneği’ni ziyaret etti.


Dünya çocukları Muratpaşa’da Güncel Dünya çocukları Muratpaşa’da

13. Uluslararası Antalya Çocuk Festivali için kentimize gelen yabancı çocuklar, Muratpaşa Kent Meydanı’nda sundukları gösterilerle, Antalyalıları kendilerine hayran bıraktı.


23 Nisan’da Papatyalar açtı Güncel 23 Nisan’da Papatyalar açtı

Papatyam Çocuk Kreşi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlediği etkinlikte miniklere unutulmaz anlar yaşattı.


Yukarı Karaman Perge Rotary İ.Ö’ye ziyaret Döşemealtı Yukarı Karaman Perge Rotary İ.Ö’ye ziyaret

Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, Yukarı Karaman Perge Rotary İlköğretim Okulunu ziyaret etti


Acar, yurtlardan atılan öğrencileri sordu Siyaset Acar, yurtlardan atılan öğrencileri sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, son dönemde yüzlerce üniversite öğrencisinin, hükümet üyelerini protesto ettikleri için disiplin cezaları aldığına dikkat çekerek, bu öğrencilerden kaçının yurtlardan da çıkarıldığını gündeme taşıdı.


Olimpiyatlarda Envar rüzgarı Kumluca Olimpiyatlarda Envar rüzgarı

Kumluca Şah-İnn Paradise Otel’de yapılan gönüllü özel okullar arası 7. bilim olimpiyatlarında Envar Koleji öğrencilerinin aldıkları başarılı sonuçlar, okulda sevinç kaynağı oldu.


“Perakende yasası lobiler tarafından engelleniyor” “Perakende yasası lobiler tarafından engelleniyor”

‘Perakende Yasası’nın çıkarılmamasının esnafa zarar vermeye devam ettiğini söyleyen TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Yasanın çıkmaması her gün esnaf ve sanatkâra zarar vermeye devam ediyor. Bütün siyasi partilerle konsensüs sağlamasına ve yasa zaman kaybetmeden çıkarılması gerekir denmesine rağmen nedense yasa bir türlü Meclis’e gelmiyor. Çünkü, perakende sektörünü düzenleyen yasa AVM lobileri tarafından engelleniyor” dedi.


Anadolu Gençlik'ten Finike’de Kutlu Doğum programı Finike Anadolu Gençlik'ten Finike’de Kutlu Doğum programı

Anadolu Gençlik Dergisi Finike Temsilciliği Geleneksel Asr-ı Saadet programları kapsamında Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav)’e Sevgi Gecesi programı düzenledi.


AGD Antalya Şubesi'nden Kumluca ve Finike’de Kutlu Doğum programı Kumluca AGD Antalya Şubesi'nden Kumluca ve Finike’de Kutlu Doğum programı

Anadolu Gençlik Derneği Antalya Şubesi Kumluca ve Finike’de Geleneksel Asr-ı Saadet programı tertip etti. Antalya’da 40’a yakın programda Rasulullah (sav) sevdalılarını bir araya getirmeyi amaçlayan Anadolu Gençlik Derneği programlarına Kumluca ve Finike de start verdi.


Olympos Teleferik çocukları unutmadı Kemer Olympos Teleferik çocukları unutmadı

Kemer ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve Alternatif turizmin merkezi konumunda bulunan Tahtalı dağında kurulu bulunan Olympos Teleferik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocukları unutmadı.


Oda başkanlarından ziyaret Döşemealtı Oda başkanlarından ziyaret

Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı İlhan Metin, Mimarlar Odası Başkanı Osman Aydın başta olmak üzere Makine Mühendisleri Odası Yönetim Kuru üyeleri ile İnşaat Mühendisleri Odası yönetim kurulu üyeleri Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’u makamında ziyaret etti


Özkan, TÖMER’de öğrencilerle bir araya geldi Güncel Özkan, TÖMER’de öğrencilerle bir araya geldi

AÜ Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, Ankara Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin (TÖMER) Antalya Şubesi'nde Türk ve yabancı öğrencilerle bir araya geldi.


World ile Nisan’da alışveriş yapan kazanıyor Ekonomi/Turizm World ile Nisan’da alışveriş yapan kazanıyor

Worldcard kullanıcıları 1 – 30 Nisan arasında yapacakları 5 adet 100 TL’lik tek çekim alışverişe 50 TL Worldpuan kazanıyor.


Antalya Televizyon Ödülleri’nde heyecan dorukta! Kültür/Sanat Antalya Televizyon Ödülleri’nde heyecan dorukta!

3. Antalya Televizyon Ödülleri’yle ilgili ayrıntılı bilgilerin verildiği basın toplantısı, Antalya Kültür Merkezi’nde yapıldı.


MHP İl Teşkilatı’ndan Ankara çıkartması Siyaset MHP İl Teşkilatı’ndan Ankara çıkartması

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin ve yönetimi Ankara’ya giderek Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi ve milletvekillerini ziyaret etti.


Acar’dan Elmalı Hastanesi için iki önerge Elmalı Acar’dan Elmalı Hastanesi için iki önerge

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Elmalı Devlet Hastanesi’ni Sağlık Bakanı ile Çevre ve Şehircilik Bakanı’nın yanıtlaması istemiyle verdiği iki ayrı önerge ile TBMM gündemine taşıdı.


İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinden gezi sergisi Döşemealtı İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinden gezi sergisi

Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme Programı (Comentus Seven Seven Vonders Of Culture) projesi kapsamında Avrupa ülkelerini ziyaret eden Döşemealtı İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek lisesi öğrencilerinin gezi fotoğraf ve Resimlenmiş Çömlek Sergisi büyük ilgi gördü


Skal International Antalya Kulübü Nisan Toplantısını yaptı Güncel Skal International Antalya Kulübü Nisan Toplantısını yaptı

SKÅL INTERNATIONAL ANTALYA KULÜBÜ, Nisan toplantısını Gloria Serenity Resort de gerçekleştirdi.


Markalar Olympos Teleferik ile zirveye yerleşiyor Kemer Markalar Olympos Teleferik ile zirveye yerleşiyor

Geçtiğimiz yıl 200 bini aşkın misafirini 2365 mt.deki Tahtalı zirvesine taşıyan Olympos Teleferik İşletmesi, bu yıl başlattığı yeni bir uygulama ile bölgedeki marka değerlerlerinin zirveye taşınması için en güzel yol oluyor.


Hamile kalmak için kolay çözümler Sağlık/Kadın Hamile kalmak için kolay çözümler

Bir an önce bebek sahibi olmak isteyenler bayanların ovulasyon (yumurtlama) dönemini bilmesi büyük önem taşıyor.Eğer açıklanamayan kısırlık söz konusu ise tüp bebek öncesi doğal yolla hamile kalmayı deneyebilirsiniz.Peki nasıl mı?


Kemerli otelciler sezona Kemer Kemerli otelciler sezona "merhaba" dedi

KETOB Başkanı Tayyar Gül, “Bölgedeki tesislerimiz istendiğinde birlik olabileceklerini bu anlamlı organizasyonda bir araya gelerek herkese kanıtlamıştır” dedi.


KETOB’dan TÜROFED’e ziyaret Kemer KETOB’dan TÜROFED’e ziyaret

KETOB ( Kemer Turistik Otelciler Birliği )’un yeni başkanı Tayyar Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri, genel kurulun ardından yeni yönetim kurulu olarak TUROFED Başkanı Osman Ayık’ı Champion Holiday Tatil Köyünde ziyaret etti.


GÜNDOĞMUŞ UYANIYOR Gündoğmuş GÜNDOĞMUŞ UYANIYOR

Antalya’nın turizmden uzak kalan ilçesi Gündoğmuş, bölgenin yenilenebilir Enerji Üretim Merkezi olmayı hedefliyor. 2009 yıllından beri çalışan Gündoğmuş Merkez İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özeren uykuda olan bir bölgeyi uyandırma çalışmalarına başladı.


Kıvrak: Siyaset Kıvrak: "Misyonumuz, EXPO 2016 tanıtım faaliyetleri"

Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Ali Kıvrak; "Farklı düşünen, birlikte üreten Ak Parti Antalya Muratpaşa İlçe Başkanlığı olarak "Çiçek ve çocuk" temalı EXPO 2016 tanıtım faaliyetlerini misyon edindik" dedi.


Çevrekent’ten Kemer Ambassador Otel’de çevre eğitimi Kemer Çevrekent’ten Kemer Ambassador Otel’de çevre eğitimi

Çevrekent Firması Mühendislerinden Ömer Karaduman tarafından Kemer Amabassador Otel personeline “Çevre” konulu bir eğitim verildi.


GATAB’dan Turizme ve Çevreye Örnek Hizmet Kemer GATAB’dan Turizme ve Çevreye Örnek Hizmet

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) tarafından, çevre bilincinin oluşmasına ve yaygınlaşmasına katkı sağlanması amacıyla; Kemer, Kiriş, Beldibi, Göynük, Çamyuva ve Tekirova’da bulunan otellerin ilgili personellerine evsel katı atıklar ve bunların geri kazanımı konusunda 24 Nisan’dan itibaren eğitimler verilecek


Çocukların resim yetenekleri keşfediliyor Güncel Çocukların resim yetenekleri keşfediliyor

Büyükşehir Belediyesi, çocukların resim yeteneklerinin gelişmesi amacıyla Canlı Performans Resim Yarışması düzenledi.


Hipertansiyon Hastasıyız Ama Haberimiz Yok! Sağlık/Kadın Hipertansiyon Hastasıyız Ama Haberimiz Yok!

Türk Hipertansiyon ve Böbrek Derneği’nin 2008 verilerine göre Türkiye’de hipertansiyon hastalığını yaşayan yaklaşık 18,5 milyon insan var. Ve bu rakam gün geçtikçe artıyor.


Meme kanserinde erken teşhis önemli Sağlık/Kadın Meme kanserinde erken teşhis önemli

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği sağlık bilgilendirme toplantısında konuşan Op. Dr. Özer İlkgül, meme kanserinde erken teşhisin önemine işaret etti.


Abdal Musa Türbesi meclis gündeminde Siyaset Abdal Musa Türbesi meclis gündeminde

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Elmalı’nın Tekke Köyü’ndeki madencilik faaliyetlerinin Abdal Musa Türbesi’ne etkisini TBMM gündemine taşıyarak, “Alevi vatandaşlarımızın inançlarına ve iradelerine saygı gösterilecek midir? Bölgeyi olumsuz etkileyen madencilik faaliyetine son verilecek midir?” diye sordu.


Muratpaşa’nın Melekleri finale kilitlendi Spor Muratpaşa’nın Melekleri finale kilitlendi

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı 19 Nisan Perşembe günü Çankaya Belediyesi ANKA Spor’u ağırlıyor.


ADDK etkinlikleri sürüyor Güncel ADDK etkinlikleri sürüyor

ADDK Akdeniz Dağcılık ve Doğa sporları Kulübünün hafta sonu etkinliği, Geyikbayırı yakınlarında bulunan 1835 m rakımlı Sarpkatran dağına yapıldı.


Şahinler Doğal Yaşama Bırakıldılar Güncel Şahinler Doğal Yaşama Bırakıldılar

Orman ve Su işleri Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Antalya şubesinde çalışan personelin saha çalışmaları ve duyarlı vatandaşların haber vermeleri neticesinde hasta ve yaralı olarak doğal ortamda bulunan Şahinler'den 4 tanesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesinde yapılan tıbbi müdahalelerinin ardından, Düzler Çamı kayrak kulesi mevkiinden düzenlenen mini törenle doğal yaşama yeniden kanat çırptılar.


Antalya Senfoni 20 Nisan Konseri Kültür/Sanat Antalya Senfoni 20 Nisan Konseri

Antalya Devlet Senfoni Orkestrası'nın bu haftaki programında, klasik müzik repertuarının en çok tanınan ve sevilen eserleri yer almaktadır. Ünlü temasıyla tüm müzikseverlerin kalbini fethetmiş olan J.Rodrigo'nun Gitar Konçertosu'nu, solist Ayşegül Koca seslendirecektir.


Kepez U17’ler Türkiye Finalinde Spor Kepez U17’ler Türkiye Finalinde

Kepez Belediyespor U17 Futbol Takımı Konya’da oynadığı 2. kademe maçlarını 1. bitirerek Türkiye finalinde oynamaya hak kazandı.


Virüs dünyasında büyük hareketlilik   Teknoloji/Bilim/İnternet Virüs dünyasında büyük hareketlilik

ESET Mart ayı Tehdit Raporuna göre dünyanın en çok görülen ilk 10 virüs listesine bir ay içinde bugüne kadar hiç olmadığı kadar çok yeni tehdit eklendi


Özgür yunuslar için Kaş’ta eylem zamanı  Kaş Özgür yunuslar için Kaş’ta eylem zamanı

Kaş ilçesindeki sivil toplum kuruluşları, Kasım 2011 tarihinden bu yana Bodrum'dan Kaş'a getirilen gösteri ve terapi yunuslarının özgürlüğüne kavuşmasına destek vermek isteyen herkesi 20 ve 21 Nisan'da Kaş'ta düzenlenecek eyleme davet ediyor.


“Bu okulda çok güzel hatıralarım var” Güncel “Bu okulda çok güzel hatıralarım var”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 1990 yılında mezun olduğu Naciye Havva Manavuşak İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.


THK Genel Başkanı'ndan ziyaret Döşemealtı THK Genel Başkanı'ndan ziyaret

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanı Osman Yıldırım Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’u ziyaret etti. Yıldırım Başkan Tursun’un ilçe sınırları içerisinde sürdürülen THK faaliyetlerine gösterdiği büyük ilgi ve gösterdiği desteklerden dolayı plaketle teşekkür etti


Sapan: Siyaset Sapan: "AKP, turizmi “üvey evlat” görüyor”

CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan turizm haftası nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.


Akbank'tan Antalya çıkarması Güncel Akbank'tan Antalya çıkarması

Akbank'ın düzenlediği “Sizin İçin Buluşmaları”nda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeler paylaşıldı


Çetin’den Kutlu Doğum Haftası açıklaması Siyaset Çetin’den Kutlu Doğum Haftası açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yazılı basın açıklaması yaptı.


Matematik Yarışması (ATOMYA) Rekor Katılımla Gerçekleşti Güncel Matematik Yarışması (ATOMYA) Rekor Katılımla Gerçekleşti

Özel Toros Eğitim Kurumları tarafından bu sene beşincisi gerçekleştirilen Toros Eğitim Kurumları 5. Sınıflar Arası Matematik Yarışması (ATOMYA) rekor katılımla ve muhteşem bir finalle sonuçlandı.


Büyükşehir’den sel ve taşkın semineri Güncel Büyükşehir’den sel ve taşkın semineri

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 20 Nisan Cuma günü düzenlenecek “Sel-Taşkın ve Antalya” başlıklı seminerde konunun uzmanları önemli değerlendirmelerde bulunacak.


Acar, yat turizmini gündeme getirdi Siyaset Acar, yat turizmini gündeme getirdi

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, yabancıların Türkiye’de kalış sürelerinde yapılan düzenlemenin ardından yut turizminde yaşanacak sıkıntıları gündeme taşırken, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, sektörden gelen taleplerin ilgili kurumlara aktarıldığını açıkladı.


İSTEK’li Deniz, Satrançta İl Birincisi Güncel İSTEK’li Deniz, Satrançta İl Birincisi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencilerinden Deniz Eroğlu, Antalya Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Turnuvasında, il birinciliği elde etti.


MHP'liler Kahvaltı'da Buluştu Siyaset MHP'liler Kahvaltı'da Buluştu

MHP Antalya eski il başkan yardımcısı A. Alpay Bilge'nin Antalya Denizim Park Restaurant'da düzenlediği kahvaltıya MHP'liler geniş bir katılım gösterdiler.


“Kepez’i birlikte güzelleştireceğiz” Siyaset “Kepez’i birlikte güzelleştireceğiz”

CHP Kepez İlçe Örgütü’nü kabul eden Başkan Tütüncü, “Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Birlikte Kepez için güzellikler üretmenin mücadelesini vereceğiz.” dedi.


Turizm haftası temizlik seferberliği Döşemealtı Turizm haftası temizlik seferberliği

Döşemealtı Kaymakamlığı, Döşemealtı Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Turizm Haftası Temizlik Seferberliği’nde cadde ve sokaklar çöplerden temizlendi


Turkcell Superonline, 650 bayi çalışanı ile Antalya’da buluştu Güncel Turkcell Superonline, 650 bayi çalışanı ile Antalya’da buluştu

Turkcell Superonline, abone merkezleri çalışanları ile Antalya’da bir araya gelerek, hem 2012 hedeflerini paylaştı, hem de Betül Demir’in de konser verdiği eğlenceli partilerle 2011 başarılarını kutladı.


Minikler Uğur Böceklerini Öğrendiler Güncel Minikler Uğur Böceklerini Öğrendiler

Antalya Koleji Okul Öncesi 5 Yaş sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri rehberliğinde Uğur Böceklerinin yaşam alanlarını incelediler.


Kolejli Miniklerin Oyuncak Müzesi Ziyareti Güncel Kolejli Miniklerin Oyuncak Müzesi Ziyareti

Antalya Koleji Okul Öncesi Bölümü öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Antalya Oyuncak Müzesini ziyaret ettiler.


Kolejli Kaan’ın Jimnastik Başarısı Güncel Kolejli Kaan’ın Jimnastik Başarısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Antalya Okullar arası Jimnastik Müsabakalarında, Antalya Koleji İlköğretim Okulu 2-E sınıfı öğrencisi Aziz Kaan Dursun il dördüncüsü oldu.


Antalya Kolejinde Almanca Festivali Güncel Antalya Kolejinde Almanca Festivali

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Almanca Bölümü tarafından 4. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen Almanca Festivalinde öğrenciler hem yarıştılar hem de eğlendiler.


Duraliler hizmet bekliyor Güncel Duraliler hizmet bekliyor

Kepez ilçesinde son yıllarda yatırımcıların ilgisini çekmeye başlayan Duraliler mahallesindeki alt yapı ve sosyal donatı alanlarının yetersizliği vatandaşların tepkisine neden oluyor.


İşte filmin tanıtıma katkısı Manavgat İşte filmin tanıtıma katkısı

Nashira Resort Hotel&SPA ‘da Recep İvedik’in filmde kullandığı 1307 numaralı oda, bu yıl yine Türk misafirlerin ısrarla istediği odalardan bir tanesi oldu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...