Perşembe, 21 Mart 2019
Güneşev’e çevre ödülü Güncel Güneşev’e çevre ödülü

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Güneşev ve Ekolojik Eğitim Merkezi, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından düzenlenen “Sağlıklı Şehirler 2011 En İyi Uygulama Yarışması”nda ‘Çevre’ kategorisinde ödül kazandı.


Ulaşım fiyatları detaylandırıldı Güncel Ulaşım fiyatları detaylandırıldı

UKOME Genel Kurulu, vatandaşların toplu taşıma araçlarını kullanırken ödedikleri kademeli fiyat bedelini detaylı olarak karar altına aldı.


Stres; kalp hastalığı için yaygın bir risk Sağlık/Kadın Stres; kalp hastalığı için yaygın bir risk

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Mehdi Zengin, Kalp krizinin, orta yaş ve üstünde en sık rastlanan ölüm nedeni olduğunu, Dünya geneline bakıldığında çoğunlukla sabah saatlerinde 35 saniyede bir enfarktüs görüldüğünü belirtti.


Eynihal ekibi ATV'nin 'Çek Bakalım' projesinde finallerde Demre Eynihal ekibi ATV'nin 'Çek Bakalım' projesinde finallerde

Demre'de, Demre Belediyesinin katkılarıyla “Eynihal” ismiyle Türkiye’nin en büyük bütçeli kısa filmini gerçekleştiren Sinema Sanat Merkezi üyeleri, yeni bir çalışmayla ATV ekranlarındalar.


BAKA’dan ‘Doğrudan Faaliyet Desteği’ Güncel BAKA’dan ‘Doğrudan Faaliyet Desteği’

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Antalya, Burdur ve Isparta’daki kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların stratejik gelişme alanlarında yapacaklarıaraştırma, planlama ve fizibilite çalışmaları için doğrudan faaliyet desteği verecek.


Shell, ağır vasıta sürücüleriyle buluştu Güncel Shell, ağır vasıta sürücüleriyle buluştu

Shell’in, emniyet bilincinin yaygınlaşması için Türkiye’nin 10 değişik noktasında düzenlediği “Emniyet Günü” etkinliklerinin Akdeniz ayağı, Ekstra Mola konsepti taşıyan Antalya Shell Hilmi Beken tesislerinde gerçekleştirilirken, renkli ve eğitici aktivitelere sahne oldu.


Tütüncü Konyalılar’ı yalnız bırakmadı Güncel Tütüncü Konyalılar’ı yalnız bırakmadı

Antalya’da her fırsatta hemşehiri dernekleriyle biraraya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyalılar Dernek üyeleriyle iftarda buluştu..


Sansüre ve Darbeye Karşı Altın Portakal Kültür/Sanat Sansüre ve Darbeye Karşı Altın Portakal

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Antalya Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, geçmişindeki bir burukluğu gidermek için tarihi bir karar aldı.


Kepez’de Ramazan coşkusu devam ediyor Güncel Kepez’de Ramazan coşkusu devam ediyor

Kepez Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ramazan ayı etkinlikleri, her akşam farklı eğlenceleri ve hafta sonları sevilen sanatçıların konserleri ile, etkinlik alanını dolduran binlerce Kepezliye keyif dolu anlar yaşatıyor.


CHP Muratpaşa Kadın Kolları iftar ziyaretlerinde Siyaset CHP Muratpaşa Kadın Kolları iftar ziyaretlerinde

Sinan Mahallesinde ziyaret ettikleri ailede iftar için bir araya gelen CHP Muratpaşa Kadın Kolları Başkanı Mutlugül Tarım Sekreter Figen Ulutürk, Başkan Yardımcısı Ayşe Nur Uğur ve Havva Korkusuz iftar ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.


ATSO Zafer Kupası nefesleri kesti Spor ATSO Zafer Kupası nefesleri kesti

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen “ATSO Zafer Kupası” Yelken, Optimist ve Laser Yarışları 20 - 21 Ağustos günleri yapıldı.


Ovacık’ta iftar bir başka güzel… Kemer Ovacık’ta iftar bir başka güzel…

Kemer Belediyesi tarafından Ovacık’da düzenlenen iftar yemeğine 300’ün üzerinde vatandaş katıldı.


Türkiye’nin en büyük porselen ve seramik showroomu Antalya’da Güncel Türkiye’nin en büyük porselen ve seramik showroomu Antalya’da

Kütahya Porselen ve Kütahya Seramik’in beraber sergilendiği 5500 m2 büyüklüğündeki 3 katlı showroom, Antalya Burdur karayolu üzerinde tatilcilerin ve Akdenizlilerin uğrak noktası olmaya aday.


Vali Altıparmak'tan Cumhuriyet Başsavcısı Baş'a ziyaret Güncel Vali Altıparmak'tan Cumhuriyet Başsavcısı Baş'a ziyaret

Vali Ahmet Altıparmak yeni göreve başlamasından dolayı sabah saatlerinde Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Baş’a makamında iadeyi ziyarette bulunarak bir süre sohbet etti.


Ayaklarınız yerden kesilecek! Güncel Ayaklarınız yerden kesilecek!

Üst düzey standartları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile Türk turizminin yıldızı haline gelen Susesi Luxury Resort “Royal Suit”leri, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak eşsiz güzellikte bir tatili garanti ediyor.


48. Altın Portakal Panellerine de Kadın Eli Değecek Kültür/Sanat 48. Altın Portakal Panellerine de Kadın Eli Değecek

Bu yıl, “Ve Kadın Dünyaya Dokundu” ana teması üzerine şekillenen 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında yapılacak panellerde de kadın teması ön plana çıkıyor.


Memorial’dan bir ilk daha Sağlık/Kadın Memorial’dan bir ilk daha

Yıllardır geçmeyen karın ağrıları ve idrar yolu enfeksiyonları nedeniyle yaşamı çekilmez hale gelen 18 yaşındaki Kübra Karahan, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen, Memorial Antalya Hastanesi Üroloji Bölümü’nden Prof. Dr. Tibet Erdoğru’nun idrar yolu genişletme operasyonunda uyguladığı “iğne deliği cerrahisi” sayesinde sağlığına kavuştu.


SHELL’den ağır vasıta sürücülerine Antalya’da özel etkinlikler Güncel SHELL’den ağır vasıta sürücülerine Antalya’da özel etkinlikler

Shell Extra Mola’da emniyetli sürüş eğitimi, ücretsiz göz muayenesi, işitme testleri ve sürpriz eğlenceler vardı


Kriz Masası’nda önemli kararlar Güncel Kriz Masası’nda önemli kararlar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yeni toplu taşıma sisteminin uygulanması sırasında engel olmaya çalışan ve vatandaşa kötü davranan şoförlere ağır yaptırımlar uygulayacağını açıkladı.


Kepez’den Gazi’ye turizm imajı Güncel Kepez’den Gazi’ye turizm imajı

Kepez Belediyesi, Gazi Bulvarı’nın, Düden Kavşağı ile Demokrasi Kavşağı arasındaki 80 bin metrekarelik bölümünü, su havuzlarının, çiçek bahçelerinin yer aldığı proje çalışması ile Antalya’nın turizm kenti imajına yaraşır hale getiriyor.


Talepler dikkate alındı yeni hatlar anında eklendi Güncel Talepler dikkate alındı yeni hatlar anında eklendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin uygulamaya başladığı yeni toplu taşıma sisteminde eksikliği görülen yeni hatlar eklenirken, bazı hatlarda da değişiklikler yapıldı.


“Şühedanın kanı yerde kalmayacak” Güncel “Şühedanın kanı yerde kalmayacak”

Ramazan etkinliğinde Antalyalılara seslenen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bu milletim asaleti, o şühedanın kanını yerde bırakmayacaktır.” sözleriyle son günlerde yaşanan terör saldırılarını kınadı.


EUROCHAMBRES Genel Sekreteri’nden, Budak’a ziyaret Güncel EUROCHAMBRES Genel Sekreteri’nden, Budak’a ziyaret

İki bin Odayı tek çatı altında toplayan Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları (EUROCHAMBRES) Genel Sekreteri Arnaldo Abruzzini, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Osman Budak’ı ziyaret etti.


Sinan Mahallesi Çarşı Esnafı'ndan Vali Altıparmak'a ziyaret Güncel Sinan Mahallesi Çarşı Esnafı'ndan Vali Altıparmak'a ziyaret

Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Dernek Başkanı Saim Koçak, Başkan Yardımcısı Selahattin Akdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret etti.


Kepez’de Türkü zamanı Güncel Kepez’de Türkü zamanı

Türk Halk Müziği’nin güçlü seslerinden Nuray Hafiftaş, Kepez Belediyesi’nin Ramazan etkinliğinde verdiği konserde, Antalyalılara muhteşem bir türkü gecesi yaşattı.


“Demokrasiden Diktatörlüğe” konferansı Siyaset “Demokrasiden Diktatörlüğe” konferansı

Cumhuriyet Halk Partisi eski Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şubesi ve CHP Antalya İl Örgütü’nün organizasyonuyla Antalya Kültür Merkezi’nde bir söyleşiye katıldı.


Bahtılı Yayla Yolu kısalıyor Güncel Bahtılı Yayla Yolu kısalıyor

Konyaaltı İlçesi’ne bağlı Bahtılı Köyü yaylası olan Karçukuru – İlmelik yolu yaklaşık 10 km kısalıyor.


DRD Derindere Filo Kiralama’dan Stratejik Atılım Otomotiv DRD Derindere Filo Kiralama’dan Stratejik Atılım

Ülkemizin % 100 yerli sermayeli en büyük operasyonel filo kiralama kuruluşu olan DRD Derindere Filo Kiralama, 2011 yılında 140 milyon Euro yatırım yaparak 6 bin 800 adet yeni aracı kira sözleşmesiyle bağlamayı hedeflediklerini açıkladı.


Kepez Barış’ı güzelleştiriyor Güncel Kepez Barış’ı güzelleştiriyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Barış Mahallesi’ndeki yeşil kart biriminin kötü görünümündeki bahçesini, çevre düzenlemesi çalışmasıyla güzelleştirdiklerini, mahalleye de köşk gibi muhtarevi yaptıklarını söyledi.


Kepez’den semt konağı hizmeti Güncel Kepez’den semt konağı hizmeti

Kepez Belediyesi, ilçe halkının, eğitimden sağlığa, sosyal yardımlaşma hizmetlerinden kültürel etkinliklere kadar pek çok sosyal faaliyete, daha kolay ulaşabilmesi amacıyla iki mahalleye semt konağı yapıyor.


YÖRSİAD’dan ziyaretler zinciri Güncel YÖRSİAD’dan ziyaretler zinciri

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Semih Beken ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ve Konyaaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamlarında ziyaret ettiler.


Uyku Apne Sendromu’na dikkat! Sağlık/Kadın Uyku Apne Sendromu’na dikkat!

Gün boyu kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız, gün içerisinde olmayacak yer ve zamanda uykunuz geliyor; uyuklamaya başlıyorsanız ve en önemlisi gece tam uykuya dalacakken bir anda nefes alamayarak sıçrıyorsanız Uyku Apne Sendromu yaşıyor olabilirsiniz…


Türkiye’yi New York’da temsil edecek genç girişimciler aranıyor Türkiye’yi New York’da temsil edecek genç girişimciler aranıyor

Global Students Entrepreneur Awards (GSEA) tarafından tüm dünyadaki üniversiteler arasında girişimciliği teşvik etmek amacıyla düzenlenen ve bu yıl Turkcell’in ana sponsorluğunda, Bizz Consulting işbirliğinde ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilecek “Global Üniversiteli Girişimci Yarışması”na başvurular başladı.


Depreme duyarlılık yürüyüşü gerçekleştirildi Güncel Depreme duyarlılık yürüyüşü gerçekleştirildi

TMMOB’nin düzenlediği yürütücülüğünü İMO’nun yaptığı "TMMOB Depreme Duyarlılık Yürüyüşü"nün dördüncüsü bu yıl İzmit’te gerçekleştirildi.


Aşırı sıcaklar “kirpik dibi” iltihabına neden oluyor! Sağlık/Kadın Aşırı sıcaklar “kirpik dibi” iltihabına neden oluyor!

Dünyagöz Antalya Hastanesi’nden Op. Dr. Mehmet Kasımoğlu özellikle sıcaklar nedeniyle yaz aylarında sık görülen kirpik dibi iltihabının ciddiye alınmadığı takdirde ciddi sorunlara yol açabileceği konusunda uyarıda bulundu


Ülken terörü lanetledi Siyaset Ülken terörü lanetledi

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, Çukurca’da 8 askerimiz ile bir korucuyu şehit verdiğimiz terör saldırısıyla ilgili bir mesaj yayımladı.


BAKA Yönetim Kurulu SDÜ’de toplandı Güncel BAKA Yönetim Kurulu SDÜ’de toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu toplantısı Isparta’da yapıldı.


Muratpaşa Belediyesi’nin restorasyon çalışmaları sürüyor Güncel Muratpaşa Belediyesi’nin restorasyon çalışmaları sürüyor

Döneminin tanığı, zamana yenik düşmüş tarihi eser niteliğindeki yapıları restore ederek gelecek kuşaklara taşıyan Muratpaşa Belediyesi, harabeye dönmüş bir göçmenevini daha şahesere dönüştürdü


Güllük esnafına destek konseri Güncel Güllük esnafına destek konseri

Antalya Ticaret Borsası Türk Sanat Müziği Korosu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) öncülüğünde düzenlenen Güllük Alışveriş Festivali’ne destek vermek amacıyla Selekler Çarşısı önünde konser verdi.


Antalyalı itfaiyeciler Türkiye için yarışacak Güncel Antalyalı itfaiyeciler Türkiye için yarışacak

Türk Milli Takımı’na seçilen Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda görevli itfaiyeci, 31 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Cottbus şehrinde düzenlenecek 7’nci Uluslararası İtfaiye Sporları Dünya Şampiyonası’nda Türkiye için ter dökecek.


AIESEC Antalya’dan 14 Ülke ile Akdeniz Üniversitesi’ne Teşekkür Ziyareti Güncel AIESEC Antalya’dan 14 Ülke ile Akdeniz Üniversitesi’ne Teşekkür Ziyareti

AIESEC Antalya lokalinde bu yaz ikincisi düzenlenen Dünya Bize Katılıyor projesi 6 haftalık bir süreçten sonra bu hafta son buldu.


Santral Mahallesi’nden Akaydın’a asfalt teşekkürü Güncel Santral Mahallesi’nden Akaydın’a asfalt teşekkürü

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Santral Mahallesi’nin tozlu sokaklarını sıcak asfaltla kaplaması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.


Samani, Kepez Ramazan etkinlik alanında Siyaset Samani, Kepez Ramazan etkinlik alanında

Kepez Belediyesi Ramazan ayı etkinlik alanını ziyaret eden Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler standında çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Vatandaşların sorunlarını dinledi.


Kemer Belediyespor’da seçmeler yapıldı Kemer Kemer Belediyespor’da seçmeler yapıldı

Antalya Süper Amatör Kümede mücadele eden Kemer Belediyespor’ da futbolcu seçmeleri hafta sonunda yapıldı.


Büyükşehir Çocuk ve Gençlik Evi Sosyal Tesisleri öğrenci bekliyor Güncel Büyükşehir Çocuk ve Gençlik Evi Sosyal Tesisleri öğrenci bekliyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Varsak ve Altındağ’daki Çocuk ve Gençlik Evi Sosyal Tesisleri’nden yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri, 5-12 Eylül 2011 tarihleri arasında başvuru yapabilecek.


Büyükşehir’in iftar sofralarına yoğun ilgi Güncel Büyükşehir’in iftar sofralarına yoğun ilgi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin mahallelere taşıdığı iftar sofralarına halk ilgi gösteriyor. Çarşamba Kapalı Pazarı’ndaki iftar sofrasına bini aşkın vatandaş katıldı. Vatandaşlar, bir arada iftar açmanın huzurunu yaşadı.


Altın kapak gözünü kurtardı Güncel Altın kapak gözünü kurtardı

Türkiye’ de çok sıklıkla uygulanmayan göz kapağına altın takma yöntemi 54 yaşındaki Sevim Çağlar’ı gözünü kaybetmekten kurtardı.


LASDER 10 günde 100 ton lastik topladı Kemer LASDER 10 günde 100 ton lastik topladı

Ömrünü Tamamlamış Lastikleri (ÖTL) toplayarak çevreyi koruyan ve ülke ekonomisine katkıda bulunan LASDER verdiği sözü tuttu; GATAB ile imzalanan protokol kapsamında Antalya ve civarında ÖTL’ler geri kazanıma gönderilmek üzere toplanmaya başlandı.


Çankırı Yaran Kültürü Kepez’de hayat buldu Güncel Çankırı Yaran Kültürü Kepez’de hayat buldu

Kepez Ramazan etkinlikleri, Oğuzlardan günümüze ulaşan ve Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan “yaran kültürü” gösterileriyle devam ediyor.


CHP gençliğinden iftar Siyaset CHP gençliğinden iftar

Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları Yönetimi, Zeytinköy’de bir ailenin evine konuk olarak birlikte iftar yaptı. Ramazan ayında ülke genelinde yapılan “Soframızı Size Getiriyoruz” etkinliği kapsamında Çarıklıoğlu ailesi ile bir araya gelen gençler, iftarda ailenin ve mahallenin sorunları hakkında da bilgi aldılar.


Kolesterolün vücuda verdiği zararlar Sağlık/Kadın Kolesterolün vücuda verdiği zararlar

Antalya Yaşam Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı M. Tunca Pişkin vücudumuzun tüm hücrelerinde bulunan ve temel yapılarından birini oluşturan kolesterol seviyelerinin kanda fazla miktarda olmasının koroner arter hastalığı açısından zararlı olduğuna dikkat çekti.


Ramazan ayında sağlığa dikkat Sağlık/Kadın Ramazan ayında sağlığa dikkat

Manevi olarak hepimizde ayrı bir değeri olan Ramazan ayında keyifli sofralar kurmak için sağlıksız besinler satın alarak kendinizi ve sevdiklerinizi riske atmayın.


Konservatuvar kayıtları 15 Eylül’de sona eriyor Kültür/Sanat Konservatuvar kayıtları 15 Eylül’de sona eriyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, İcra Heyeti, THM, TSM ve Çocuk Korosu kurs kayıtları sürüyor. 1 Ağustos’ta başlayan kayıtlar, 15 Eylül’e kadar sürecek.


Muratpaşa Belediyesi’nden 5 bin kişiye sağlık hizmeti Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden 5 bin kişiye sağlık hizmeti

İnsan odaklı, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde gerçekleştirdiği hizmetleri aralıksız sürdüren Muratpaşa Belediyesi, yıl içinde yaklaşık 5 bin kişiye sağlık hizmeti sundu.


Kemer Ayığışı, yat ve teknelerin tehdidi altında Kemer Kemer Ayığışı, yat ve teknelerin tehdidi altında

Kemer’in en önemli ve en güzel koylarından birisi olan “Ayışığı Koyu” yatların ve diğer teknelerin tehdidi altında.


Annesinin böbreği ile hayata bağlandı Güncel Annesinin böbreği ile hayata bağlandı

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Organ Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alper Demirbaş ve Organ Nakli Medikal Direktörü Doç. Dr. Murat Tuncer başkanlığındaki ekip tarafından gerçekleştirilen operasyonla Arife Bilici'nin(68) böbreği, kızı Münire Uysal'a(45) nakledildi.


Medya, Somali’den yükselen çığlığa tercüman oldu Medya, Somali’den yükselen çığlığa tercüman oldu

Son 60 yılın en ağır kuraklığının vurduğu Afrika’nın doğusunda, 11 milyondan fazla insanın susuzluk, hastalık ve açlık ile mücadelesine destek olmak için yapılan acil yardım çağırılarına, ülkemiz medyası tam destek verdi.


Gezici Etkinlik TIR’ı her yere sanat taşıyor Güncel Gezici Etkinlik TIR’ı her yere sanat taşıyor

Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanatı halkın ayağına götürüyor. Gezici Etkinlik TIR’ı Kepez, Döşemealtı ve Aksu bölgelerinde halkla buluşuyor. Bugüne kadar 60 noktada düzenlenen etkinlikler yoğun ilgi görüyor.


Bridgestone, uzun yol şoförleri ile Antalya’da buluşuyor Otomotiv Bridgestone, uzun yol şoförleri ile Antalya’da buluşuyor

Bridgestone, özellikle kamyon ve tır şoförlerinin göz sağlığı için Trakya’da başlattığı uygulamalı eğitimleri Antalya’da sürdürüyor. Renault Trucks işbirliği ile gerçekleşen eğitimlerle yol emniyeti hakkındaki bilgi düzeyinin artırılması hedefleniyor.


Kepez kısa zamanda büyük işler başardı Güncel Kepez kısa zamanda büyük işler başardı

Eski Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Vecdi Gönül, Kepez Belediyesi’nin, Hakan Tütüncü’nün liderliğinde, takım ruhu içinde çalışarak çok kısa zamanda büyük işler yaptığını söyledi.


BEMAK, işçilerini unutmadı Güncel BEMAK, işçilerini unutmadı

Büyükşehir Belediyesi taşeron şirketi BEMAK, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında işçilerini unutmadı. Bütün çalışanlarına mübarek Ramazan ayında erzak dağıttı.


‘Kırcami için hassas bir planlama yapılıyor’ Siyaset ‘Kırcami için hassas bir planlama yapılıyor’

Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar Danışmanı Fahrettin Köken, Kırcami için hassas bir planlama yaptıklarını açıkladı.


Halkla İlişkiler sektöründe tabular yıkılıyor Halkla İlişkiler sektöründe tabular yıkılıyor

Halkla ilişkiler sektörünün temel sorunlarından olan güncel medya listesi ve bülten gönderimi konusunda çözüm sunmak için 2008’de faaliyete geçirilen BSNODS.com platformu, bugün Türkiye’nin önde gelen pek çok ajansını da içeren 40’a yakın iletişim ajansı ve medya ilişkilerini kendi bünyesinde yürüten 20’nin üzerinde kurum tarafından kullanılıyor.


BAKA, güneş santrali yatırımcılarını bekliyor Güncel BAKA, güneş santrali yatırımcılarını bekliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın güneş enerjisi yatırımlarının yapılacağı bölgeleri ile şehirleri belirledi ve izin verilen 38 il içindeki Antalya’ya 58, Burdur’a 26, Isparta’ya da 18 megavatolmak üzere toplamda Batı Akdeniz’e 102 MW’lık dilim ayrıldı.


Temizlikte modern araçlar Güncel Temizlikte modern araçlar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ana arterler ve park alanlarında temizlenmesi zor olan sigara izmaritleri ve çekirdek kabuklarının toplanmasını vakumlu temizlik araçlarıyla gerçekleştiriyor.


Sertifikalarını aldılar, sıra film çekimlerinde Güncel Sertifikalarını aldılar, sıra film çekimlerinde

Büyükşehir Belediyesi’nin isteyen herkesin kendi kısa filmini çekebilmesi için oluşturduğu Kısa Film Atölyesi’ni tamamlayan 99 kişi sertifikalarını aldı. Marmara Üniversitesi’nin uzman akademik kadrosundan eğitim alan sinemaseverler, gruplar oluşturarak Halkın Portakalı’nda yarışacak.


Modern ulaşım 20 Ağustos’ta başlıyor Güncel Modern ulaşım 20 Ağustos’ta başlıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin, ulaşımda yeni toplu taşıma dönemini başlatacağı 20 Ağustos, birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Başkan Mustafa Akaydın, yeni sistemden vatandaşın da esnafın da kazançlı çıkacağını söyledi.


Brisa 2011 ilk yarıyıl finansal sonuçları açıklandı Otomotiv Brisa 2011 ilk yarıyıl finansal sonuçları açıklandı

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Bridgestone ve Sabancı Holding ortaklığıyla faaliyet gösteren Brisa 2011 ilk yarıyıl finansal sonuçlarını açıkladı.


Geleceğin futbolcuları, hücum oynamayı ve gol atmayı seviyor Spor Geleceğin futbolcuları, hücum oynamayı ve gol atmayı seviyor

TFF - Ülker Futbol Köyleri’nin beşinci sezonu tamamlandı. HERKESiçinFUTBOL programı kapsamında Ülker’in desteği ile gerçekleşen proje, yetenekli minik futbolcuları geleceğe hazırlarken, onlarla ilgili çok değerli verilerin elde edilmesine de olanak sağladı.


İstanbul Üniversitesi, dünyanın en iyi 385. Üniversitesi oldu İstanbul Üniversitesi, dünyanın en iyi 385. Üniversitesi oldu

İstanbul Üniversitesi, “Dünyanın En İyi İlk 500 Üniversitesi” sıralamasındaki yerini yükseltip Dünyanın En İyi 400 Üniversitesi arasına girmeyi başardı. Türkiye’nin en köklü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi, bu başarısıyla Türk üniversitelerinin gurur kaynağı oldu.


Başkan Evcilmen sıcak aş dağıttı Güncel Başkan Evcilmen sıcak aş dağıttı

Muratpaşa Belediyesi, gelir düzeyi düşük ailelere yılın 365 gününde olduğu gibi Ramazan ayında da sıcak aş dağıtımını sürdürüyor. Başkan Evcilmen, Termessos Bulvarı’ndaki merkezi ziyaret ederek, ihtiyaç sahiplerine yemek dağıttı


Gebeliğinizi planlayın, önlemlerinizi alın Sağlık/Kadın Gebeliğinizi planlayın, önlemlerinizi alın

Günümüz kadınları iyi bir yaşam sürdürebilmek, kariyer yapmak, ekonomik özgürlüğünü sağlamak gibi nedenlerden dolayı anne olmayı ertelemektedirler.Çiftler hayatın her alanında olduğu gibi bebek sahibi olma konusunda da plan yapmak zorunda kalıyorlar.


ATB'den Hal'de iftar yemeği Güncel ATB'den Hal'de iftar yemeği

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Ramazan ayı nedeniyle Toptancı Hali’nde iftar yemeği düzenledi.


Gül: “Bu destek önemli” Kemer Gül: “Bu destek önemli”

Kemer Belediye başkanı Mustafa Gül, Antalya Milletvekili Menderes Türel’in, “ Kırcamiide kaçak yapılaşmayla ilgili Başkan Akaydın ile birlikte İçişleri Bakanına gidebiliriz sözlerini desteklediğini belirterek, “ İşte yaşanması gereken ve Kemer’de de görmek istediğimiz budur” diye konuştu.


“Bekle ki memurun keyfi gelsin” Siyaset “Bekle ki memurun keyfi gelsin”

Antalya SGK’daki bazı birimlerdeki gizli işsizliği değerlendiren Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi Genel Başkanı İbrahim Güllü; “SGK kurumu çile kurumu olmuş, bekle ki memurun keyfi gelsin” dedi.


Depresyon diyabetlilerde kalp hastalığı riskini artırıyor Sağlık/Kadın Depresyon diyabetlilerde kalp hastalığı riskini artırıyor

Son dönemde bilimsel çalışmalar, depresyon ve diyabetin birlikte görüldüğü kişilerde kalp hastalıklarına yakalanma riskinin yaklaşık 3 kat daha fazla olduğunu; kalp nedeniyle ölüm riskinin ise 2 kat arttığını gösteriyor.


Döşemealtı’nda büyük projeler start alıyor Döşemealtı Döşemealtı’nda büyük projeler start alıyor

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından Döşemealtı Yeniköy Mahallesi’nde yapımına başlanan kapalı spor salonunun temeli kurban kesilerek atıldı.


Büyükşehir’den kaçak et denetimi Güncel Büyükşehir’den kaçak et denetimi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kaçak et denetimlerini sürdürüyor. Veteriner Şube Müdürlüğü ile Zabıta ekiplerinin ortaklaşa yaptığı denetimlerde et ve et ürünleri satışı yapan 1097 işyeri denetlendi.


Borajet Mobil artık cebinizde! Borajet Mobil artık cebinizde!

Havayolu ulaşımının yükselen yıldızı BORAJET, Mobil uygulamasıyla artık parmaklarınızın ucunda…


Altın Portakal sinemaya göz kulak oluyor Kültür/Sanat Altın Portakal sinemaya göz kulak oluyor

48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde, Sinema ve Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında görme engelliler için sesli betimlemeli; işitme engelliler için ise özel betimlemeli altyazılı film gösterimleri ve çeşitli etkinlikler düzenlenecek.


Vampir olmaya koştular  Kemer Vampir olmaya koştular

Olympos Teleferik İşletmesi tarafından Tahtalı Dağı’nın zirvesinde dolunayda düzenlenen ikinci bir “Drakula Partisi” birincisinden de kalabalık oldu. Yaklaşık 400 kişi, dolunay altında siyah ve kırmızı renklerin hakim olduğu partide özgürce eğlendi.


Yeni AVM’ler esnafı endişelendiriyor Güncel Yeni AVM’ler esnafı endişelendiriyor

Şehir merkezine 3 yeni Alış Veriş Merkezinin (AVM) yapılacak olması esnafı tedirgin ediyor. AESOB Başkanı Sevimçok, artık bu sorununa köklü bir çözüm bulunması gerektiğini söyledi.


Ak Parti 10. Yaşını iftarda kutladı Siyaset Ak Parti 10. Yaşını iftarda kutladı

AK Parti’nin kuruluşunun 10. Yıldönümü nedeniyle AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi.


Başkan Tütüncü’nün mahalle sohbetleri Güncel Başkan Tütüncü’nün mahalle sohbetleri

Gece gündüz demeden Kepez’deki mahalleleri gezerek, vatandaşların sorunlarını dinleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Düdenbaşı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.


Tursun çalışmaları yerinde inceledi Döşemealtı Tursun çalışmaları yerinde inceledi

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sıcak asfalt ve altyapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.


Kekik ve adaçayında hasat kaybı azalıyor Güncel Kekik ve adaçayında hasat kaybı azalıyor

Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) hazırladığı, Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürlüğü’nün (TAGEM) desteklediği ‘Kekik, Defne ve Adaçayı Çeşitleri Hasat ve Hasat Sonrası İşlemler için Yenilikçi Model Araştırması ve Pilot Uygulaması Projesi’nin ikinci aşaması Alanya’nın Sapadere Köyü’nde başladı.


“Antalya’ya vefa için Gürbüz’e sahip çıkacağız” Spor “Antalya’ya vefa için Gürbüz’e sahip çıkacağız”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’ya, Korkuteli’ne vefa için, Kırkpınar’da başpehlivan olan Ali Gürbüz’ün, başarısının devam etmesi için ellerindeki imkanları seferber edeceklerini söyledi.


Türel’den Akaydın’a Kırcami desteği… Siyaset Türel’den Akaydın’a Kırcami desteği…

Antalya’nın kanayan yaralarından birisi haline dönüşen Kırcami İmar Planı ile ilgili Büyükşehir Meclisi’nce ‘’Kamu Yararı’’ istenmesine yönelik karar sonrasında Ak Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın’a destek sözü verdi.


Şantiye şantiye “Yeni Antalya” Döşemealtı Şantiye şantiye “Yeni Antalya”

Yeni Antalya Döşemealtı sloganı ile yola çıkan Döşemealtı Belediyesi ilçenin dört bir yanında adeta şantiye kurdu.


Kepez Ramazan etkinliklerinde “Yörük” coşkusu Güncel Kepez Ramazan etkinliklerinde “Yörük” coşkusu

Antalyalı Yörükler, Ramazan ayı etkinliklerinin 10. gününde Yörük Türkmen Şöleni’yle coştu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yörüklerin 17 yıldır beklediği Yörükler Parkı’nı çok yakın bir zamanda hizmete açacakları müjdesini verdi.


Hacivat ve Karagöz’e yoğun ilgi Güncel Hacivat ve Karagöz’e yoğun ilgi

Deepo Outlet Center ‘da Ramazan eğlenceleri tüm hızıyla devam ediyor. Ramazan etkinlikleri her hafta farklı sürprizlerle ziyaretçilerin beğenisini topluyor.


Döşemealtılı AK Gençlik Kan Tazeledi Siyaset Döşemealtılı AK Gençlik Kan Tazeledi

Döşemealtı AK Parti Gençlik Kolları hafta sonu gerçekleştirdiği 1. Olağan Kongresi ile kan tazeledi.


Ramazan etkinliğinde Şükriye Tutkun fırtınası Kültür/Sanat Ramazan etkinliğinde Şükriye Tutkun fırtınası

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan etkinliği kapsamında konser veren Şükriye Tutkun, türküleriyle 20 bine yakın Antalyalıya müzik ziyafeti sundu.


BM Kalkınma Programı yetkilileri BAKA’da Güncel BM Kalkınma Programı yetkilileri BAKA’da

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’ndan (UNDP) Pelin Rodoplu ve Tibet Seyhan biraraya geldi.


DEEPO’dan Mehteran Takımı geçti Güncel DEEPO’dan Mehteran Takımı geçti

Deepo Outlet Center’da Ramazan etkinlikleri bütün coşkusuyla devam ediyor.


“Kalp hastaları iftarda aşırı yağlı yemekler yememeli” Sağlık/Kadın “Kalp hastaları iftarda aşırı yağlı yemekler yememeli”

Universal Çamlıca Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmet Dindar; “kalp hastaları iftarda hızlı ve aşırı miktarda yağlı yiyecekler yememeli ve ilaçlarını düzenli olarak almalı” dedi.


Antalya Ticaret Borsası'ndan Afrika'ya yardım eli Güncel Antalya Ticaret Borsası'ndan Afrika'ya yardım eli

Antalya Ticaret Borsası, 40 milyonun üzerinde insanın kronik açlık tehlikesiyle karşı karşıya bulunduğu Afrika’ya ulaştırılmak üzere 10 bin TL bağışta bulundu.


Büyükşehir güreşçisi Nazmi Şahin Avrupa 3’üncüsü oldu Spor Büyükşehir güreşçisi Nazmi Şahin Avrupa 3’üncüsü oldu

Antalya Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Nazmi Şahin, Yıldızlar Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Avrupa 3’üncülüğünü elde ederek Antalyalıların gururu oldu.


Tütüncü bokstaki başarıyı ödüllendirdi Spor Tütüncü bokstaki başarıyı ödüllendirdi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Avrupa üçüncüsü ve Türkiye şampiyonu olan Kepez Belediyespor Boks Takımı sporcusu Muhammet Canpolat’ı, Cumhuriyet Altını ile ödüllendirdi.


İlk plaka törenle verildi Kemer İlk plaka törenle verildi

Kemer Belediyesi tarafından Ticari Yatların plakalandırılması işlemine başlandı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün makam odasında düzenlenen törenle ilk plaka verildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...