Cuma, 18 Ekim 2019
Antalya Koleji Öğrencileri, Doğan Hızlan Kütüphanesi'ni Ziyaret Etti Güncel Antalya Koleji Öğrencileri, Doğan Hızlan Kütüphanesi'ni Ziyaret Etti

Antalya Koleji İlköğretim 3. Sınıf öğrencileri, Kütüphaneler Haftası kapsamında Doğan Hızlan Kütüphanesini ziyaret ettiler.


Medyanın tiyatroya ilgisi Medyanın tiyatroya ilgisi

İnsanı, insana, insanla, insanca anlatma sanatı olarak adlandırılan tiyatro, ülkemizde sanatın en çok rağbet gördüğü kollarından birisi.


İSTEK’li Küçük Ressam Gülsunur’dan Büyük Başarı Güncel İSTEK’li Küçük Ressam Gülsunur’dan Büyük Başarı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 6 yaş sınıfı öğrencilerinden Gülsunur Şimşek, “Gökyüzü ve Uçmak” konulu resim yarışmasında il birinciliği elde etti.


MHP Antalya İl Başkanı  Kaya'dan Başarı Belgesi Siyaset MHP Antalya İl Başkanı Kaya'dan Başarı Belgesi

MHP Antalya İl Başkanlığınca geçtiğimiz aylarda 19 ilçe kongresinde yapılan seçimle ilçe yönetim kurulu üyeliği ve il delegeliğine seçilen tüm il delegeleri ve ilçe yönetim kurulu üyelerine başarı belgesi verilmeye başlandı.


Yenilenen yüzüyle Best Western Plus Khan Hotel misafirlerini bekliyor Güncel Yenilenen yüzüyle Best Western Plus Khan Hotel misafirlerini bekliyor

Antalya’nın en eski ve köklü şehir içi otellerinin başında yer alan Best Western Plus Khan Hotel, yenilenen yüzüyle misafirlerini bekliyor.


Liseli gençler de isyan etti Güncel Liseli gençler de isyan etti

Nevruz kutlamalarının provokatörler tarafından, sabote edilmesini ve Şırnak’ta şehit olan 6 polisimizi anmak için toplanan liseli gençlerin protesto eylemine vatandaşlar alkışlarıyla katıldı.


Türk futboluna renk geldi: Red Bull Street Style 2012 Spor Türk futboluna renk geldi: Red Bull Street Style 2012

Türk futbolunun türlü sorunlarla mücadele ettiği şu günlerde taraftarın hayatı Red Bull Street Style’la renklendi!


Tütüncü, ANSİAD üyelerine Kepez’i anlattı Güncel Tütüncü, ANSİAD üyelerine Kepez’i anlattı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçede bir yıl içinde hayata geçirilen yatırımları, düzenlenen geziyle Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANSİAD) üyelerine tanıttı.


Gazeteci-Yazar Enver Aysever’den ‘Aydın ve Yazarın Sorumluluğu’ söyleşisi Güncel Gazeteci-Yazar Enver Aysever’den ‘Aydın ve Yazarın Sorumluluğu’ söyleşisi

Büyükşehir Belediyesi, gazateci-yazar Enver Aysever’i “21. Yüzyılda Aydın ve Yazarın Sorumluluğu” konulu söyleşide vatandaşlarla buluşturdu.


Manavgat’ta değerlendirme toplantısı Manavgat Manavgat’ta değerlendirme toplantısı

Antalya Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Manavgat’ta ilçe değerlendirme toplantısına katıldı. Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Otogar Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Aykut Tanrıverdi, il ve ilçe kurum müdürleri, köy ve mahalle muhtarlarıyla sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.


CHP Antalya heyeti de organ bağışladı Güncel CHP Antalya heyeti de organ bağışladı

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde 2005'te organlarını bağışlayan Deniz Baykal burada bağış güncellemesi yaptı. Kendi ifadesiyle 'nikah tazeleyen' Baykal, o dönem bağışlanmayan yüz, kol ve bacak gibi uzuvlarını da bağışladı.


Sağlıklı Beslenme ve Obezite Semineri Güncel Sağlıklı Beslenme ve Obezite Semineri

Diyetisyen Dr. Suna Doğankaya’nın katılımıyla Özel Antalya Doğa İlköğretim Okulu konferans salonunda düzenlenen Sağlıklı Beslenme ve Obezite konulu semineri, Doğa Çocukları ilgi ile dinledi.


Doğa Çocukları TEMA’yı Dinledi Güncel Doğa Çocukları TEMA’yı Dinledi

21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Doğa’yı Koruyun konulu seminer TEMA Vakfı İl Başkanı Prof. Dr. Koray Sönmez’in katılımıyla gerçekleşti.


MHP Antalya İl Başkanı A. Adnan Kaya, İl Başkan Adaylığını Açıkladı Siyaset MHP Antalya İl Başkanı A. Adnan Kaya, İl Başkan Adaylığını Açıkladı

MHP Antalya 10. Olağan İl Kongresi öncesi İl Başkanı A. Adnan Kaya, İl Başkan Adaylığını MHP İl binasında düzenlendiği basın toplantısıyla basın ve kamuoyuna açıkladı.


Envar’dan şehit ailelerine kermes Güncel Envar’dan şehit ailelerine kermes

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu’ndan şehit ailelerine bir kermes düzenlendi.


PMG ve Şefler Birliği yeni projeleri hayata geçirecek Güncel PMG ve Şefler Birliği yeni projeleri hayata geçirecek

Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışmasını düzenleyen Şefler Birliği, endüstriyel mutfak ve otel ekipmanları sektörünün lider kuruluşu Öztiryakiler’in Antalya Bölge Bayii PMG Proje Mutfak Gastronomi birlikte bir basın toplantısı düzenledi.


Executive Chef Bekir Atalay’dan “Anadolu Lezzet Dolu” Kitabı Güncel Executive Chef Bekir Atalay’dan “Anadolu Lezzet Dolu” Kitabı

Antalya Lara’da bulunan Miracle Resort Hotel’de Executive Chef olarak mesleğini sürdüren Bekir Atalay, Anadolu Lezzet Dolu adını verdiği yemek kitabını çıkardı.


Mehmet Yıldırım; Siyaset Mehmet Yıldırım; "MHP'de İl Başkanı Olmak Büyük Bir Şereftir"

MHP Antalya İl Teşkilatı'nın 1 Nisan 2012 tarihinde gerçekleştireceği 10. Olağan İl Kongresi öncesi MHP Antalya İl Başkan adayı Mehmet Yıldırım, kongre öncesi seçim çalışmalarına hız verdi.


MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı Fethi Bayçın Huzur Evini Ziyaret Etti Siyaset MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı Fethi Bayçın Huzur Evini Ziyaret Etti

MHP Muratpaşa İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, Yaşlılar Haftası nedeniyle Antalya Fethi Bayçın Huzurevini ziyaret ettiler.


Rock’n Dark Heyecanı Antalya’da Yaşandı! Güncel Rock’n Dark Heyecanı Antalya’da Yaşandı!

Efes Dark’ın genç müzisyenlere yeteneklerini sergileme ve müzik dünyasında yer edinme fırsatı sunmayı amaçlayan müzik yarışması Rock’n Dark 5 müzikseverlerle buluşuyor.


Dünyaca ünlü nöroloji uzmanı Antalya'daydı Sağlık/Kadın Dünyaca ünlü nöroloji uzmanı Antalya'daydı

Novartis desteğiyle Türkiye’ye gelen Parkinson hastalığı ve hareket bozuklukları alanında uzman, dünyaca ünlü İtalyan bilim adamı Prof. Dr. Fabrizio Stocchi, bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere 11 ilde yapacağı toplantılar kapsamında Antalya’daydı.


Lezzet deposu muffin’ler ile gününüz güzel geçsin Lezzet deposu muffin’ler ile gününüz güzel geçsin

Özsüt, muffin çeşitleriyle çay ve kahve molalarına damgasını vuruyor. Zengin içeriği ve iştah açan görünümüyle vazgeçilmez tatlar arasında yer alan muffin’ler, üç farklı Özsüt yorumuyla sunuluyor.


AvivaSA’nın Satış Vizyon Toplantısı Antalya’da yapıldı AvivaSA’nın Satış Vizyon Toplantısı Antalya’da yapıldı

AvivaSA Emeklilik ve Hayat’ın satış kanalları ve yönetim kadrosundan oluşan yaklaşık 1.100 kişilik ekibi, 2-4 Mart tarihleri arasında Antalya’da Adam & Eve Otel’de düzenlenen “2012 Satış Vizyon Toplantısı”nda bir araya geldi.


Alman stajyerler Büyükşehir’de Güncel Alman stajyerler Büyükşehir’de

AB mesleki staj projesi ‘IdA Intercooltour’ kapsamında staj yapmak üzere Antalya’ya gelen Alman gençler, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Genel Sekreter Yardımcısı Cemal Öcal, Alman gençleri Antalya hakkında bilgilendirdi.


Sevimçok, “Okumak Farkına Varmaktır” Güncel Sevimçok, “Okumak Farkına Varmaktır”

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, 48. Kütüphane Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak kitap okumanın önemine değindi


Akaydın fuardaki fırsatları inceledi Güncel Akaydın fuardaki fırsatları inceledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’ndaki stantları gezerek, belediyecilikteki yeni teknolojiler ve fırsatlar konusunda yetkililerden bilgi aldı.


Kanserde erken teşhis hayat kurtarır Sağlık/Kadın Kanserde erken teşhis hayat kurtarır

Kanser günümüzün en büyük sağlık sorunlarından biri. Gelişen teknoloji ve tıbbi uygulamalarla gelişmiş ülkelerde erken tanıyla birlikte kanser hastalığında iyileşme oranları yüzde 55-60’ları buluyor.


Medline City EXPO Fuarı’nda göz doldurdu Sağlık/Kadın Medline City EXPO Fuarı’nda göz doldurdu

Medline Antalya Hastane Kompleksi Anfaş CityExpo 2012 ‘Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’ nda hem standı hem de verdiği sağlık hizmeti ile göz doldurdu.


“Gelecek için eğitime yatırım yapıyoruz” Güncel “Gelecek için eğitime yatırım yapıyoruz”

Kepez Başkan Hakan Tütüncü, çocukları ve gençleri geleceğe güçlü bir şekilde taşıyabilmek için eğitime yatırım yaptıklarını söyledi.


Çocuklar için “Kuklacı” Nisan ayında da sahnede  Kültür/Sanat Çocuklar için “Kuklacı” Nisan ayında da sahnede

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin prömiyerini gerçekleştirdiği ve çocukların büyük ilgi ile karşıladığı Kuklacı Nisan ayında yeniden sahnelenecek.


Shaolin Rahipleri Antalya’da Güncel Shaolin Rahipleri Antalya’da

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Türkiye’de 2012’nin Çin Kültür Yılı ilan edilmesi dolayısıyla Uzakdoğu sporlarının birleşimi ve muhteşem uyumunun eseri olan “Shaolin Chan Boks Performans Topluluğu”nu Antalyalılarla buluşturuyor.


Tursun: “Döşemealtı parlayan yıldız” Döşemealtı Tursun: “Döşemealtı parlayan yıldız”

Antalya Ticaret Borsası Mart ayı meclis toplantısı, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında yapıldı. Meclisin bu ayki konuğu Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun oldu.


Türkiye - İrlanda ticaret hacmi artacak Ekonomi/Turizm Türkiye - İrlanda ticaret hacmi artacak

25 İrlandalı şirketin yer aldığı ticaret heyeti Türkiye’yle ticareti artırmayı hedefliyor


Genç güreşçiler başarıya doymuyor Spor Genç güreşçiler başarıya doymuyor

Antalya Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün genç güreşçileri Nazmi Şahin ve Yusuf Can Zeybek’in Milli Takım’a seçilmesinin ardından Hakkı Aygün, Okan Acar ve Osman Manavoğlu da grup müsabakalarında dereceye girerek Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.


Zabıta yakalayınca dili çözüldü Güncel Zabıta yakalayınca dili çözüldü

Boynuna astığı “Sağır ve dilsizdir” yazısıyla dilenen Şükran Karaduman’ın, Büyükşehir Zabıta ekiplerince yakalanınca dili çözüldü. Karaduman, dilenciliğin aile meslekleri olduğunu söyledi.


Kolejli öğrenciler YGS Motivasyon Kokteylinde Güncel Kolejli öğrenciler YGS Motivasyon Kokteylinde

Antalya Koleji Lise 12. sınıf öğrencileri, YGS öncesinde okullarında yapılan kokteylde öğretmenleri ile birlikte hem eğlendiler hem de yaklaşan sınav öncesi moral depoladılar.


Kolejli Öğrenciler İngilizce Tiyatro Oyunu İzlediler Güncel Kolejli Öğrenciler İngilizce Tiyatro Oyunu İzlediler

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 8. ve Lise 9. sınıf öğrencileri, “Artspot Educational Theatre” profesyonel tiyatro ekibi tarafından sergilenen “Cyrano” adlı tiyatro oyununu izlediler.


ICF Airports Antalya Havalimanı Sezona Hazır Güncel ICF Airports Antalya Havalimanı Sezona Hazır

Geçtiğimiz yıl, Avrupa Havalimanları Birliği (ACI Europe) tarafından “10-25 milyon yolcu” kategorisinde “En İyi Havalimanı” seçilen ICF Airports Antalya Havalimanı 2012'ye yeniliklerle başladı.


Yörük ormanı için çalışmalar başladı Yörük ormanı için çalışmalar başladı

Yenipazar’a bağlı Karaçakal köyünde başlatılan Yörük Ormanı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.


Başkan Evcilmen 3.Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti Güncel Başkan Evcilmen 3.Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti

City Expo 3.Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret eden Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, yerel yönetimlerin hizmetleri ve projelerini tanıtmaları açısından bu tür fuarların yararlı olduğunu belirtti.


İhracatta kur yönetimi - döviz kuru riskinden korunma semineri Ekonomi/Turizm İhracatta kur yönetimi - döviz kuru riskinden korunma semineri

Ege İhracatçı Birlikleri, ihracatçıların dalgalı kur sisteminde döviz kurlarındaki değişkenlikten üyelerinin olumsuz etkilenmemesi için “İhracatta Kur Yönetimi-Döviz Kuru Riskinden Korunma Semineri” düzenleyecek.


Kore Gazisi’ni sevindiren ziyaret Döşemealtı Kore Gazisi’ni sevindiren ziyaret

Döşemealtı Belediyesi Ayanlar Mahallesinde ikamet eden yatağa bağlı olarak yaşamını sürdüren 79 yaşında ki Kore Gazisi Mustafa Kalkay’a tekerlekli sandalye hediye etti.


Bilinçli Tüketiciler belgelerini aldı Güncel Bilinçli Tüketiciler belgelerini aldı

Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi ile Tüketici Başvuru Merkezinin birlikte organize ettiği ve ücretsiz olarak verilen “BİLİNÇLİ TÜKETİCİ EĞİTİMİ” ne katılan 21 kişi STDM Genel Merkezinde düzenlenen törenle katılım belgelerini aldılar.


Medya Takip sektöründe deneyimle dinamizmin birleşmesi Teknoloji/Bilim/İnternet Medya Takip sektöründe deneyimle dinamizmin birleşmesi

Medya takip sektörünün iki güçlü markası Ajans Press ve PRNet, güçlerini birleştirme kararı aldı.


“4+4+4 derken, sonuç rant tasarısı oldu.” Siyaset “4+4+4 derken, sonuç rant tasarısı oldu.”

MHP Genel Başkan Adayı İsmail Hakkı KÜPCÜ: “4+4+4 derken, sonuç rant tasarısı oldu.” dedi.


Belek Limak İlköğretim okulu Orman Haftası’nı kutladı Serik Belek Limak İlköğretim okulu Orman Haftası’nı kutladı

Orman Haftası nedeni ile Belek Belediyesi tarafından temin edilen 200 adet Fıstık Çamı ağacı Belek Limak ilköğretim okulu işbirliği ile Cumhuriyet Parkı’na öğrenciler ve Öğretmenler tarafından dikildi.


Mavi kapaklar Belek’te umut ışığı saçıyor Serik Mavi kapaklar Belek’te umut ışığı saçıyor

Galatasaray Futbol okulu öğrencileri ve Maritim otel Personeli,’’Mavi Kapak’’Kampanyası kapsamında 180 bin adet mavi kapak topladı.


Şehircilik ve Teknolojileri Fuarında “Kepez” farkı Teknoloji/Bilim/İnternet Şehircilik ve Teknolojileri Fuarında “Kepez” farkı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 3. Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda Vali Yardımcısı Turan Eren’e Kepez Belediyesi standını gezdirdi.


Prof. Dr. Yusuf Akar göz sağlığını anlattı Sağlık/Kadın Prof. Dr. Yusuf Akar göz sağlığını anlattı

Büyükşehir Belediyesi, ‘göz sağlığı’ konusunda vatandaşları bilinçlendirdi. Prof. Dr. Yusuf Akar, özellikle şeker hastalarının ve yaşlıların göz sağlığı konusunda önemli uyarılarda bulundu.


Acar: Siyaset Acar: "Elektrik kesintileri bıktırdı"

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Antalya’da sık sık yaşanan elektrik kesintilerini TBMM gündemine getirirken, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek geçen Aralık-Şubat döneminde 2519 saat elektrik kesintisi yaşandığını bildirdi.


Turkcell’den sınırsız Facebook’u içinde akıllı telefon HTC ChaCha Teknoloji/Bilim/İnternet Turkcell’den sınırsız Facebook’u içinde akıllı telefon HTC ChaCha

Akıllı telefonu Turkcell’den alanlar Facebook’ta 1 yıl “ChaCha” yapacak!


Carmina Burana 120 kişilik dev kadroyla yeniden Antalya’da Kültür/Sanat Carmina Burana 120 kişilik dev kadroyla yeniden Antalya’da

Antalya Devlet Opera ve Balesi sahnesi yine efsane bir konsere ev sahipliği yapacak.


Döşemealtı "Ekip ruhu ile çalışma anlayışı partimizi iktidara taşıyor"

AKP’nin ekip ruhu ile çalıştığını belirten belirten Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun bunun da partisini iktidara taşıdığını söyledi.


“Köyün Delisi”ne izleyenlerden tam not Kültür/Sanat “Köyün Delisi”ne izleyenlerden tam not

27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü adına her yıl harika oyunlar sahneleyen Özel AKEV İlköğretim Okulu tiyatro öğrencileri, bu yıl da “Köyün Delisi” adlı oyunla izleyenlerden tam not aldılar.


Rus Bestecileri ile unutulmaz bir gece yaşandı Kültür/Sanat Rus Bestecileri ile unutulmaz bir gece yaşandı

Antalya Devlet Opera ve Balesi; Rus Bestecileri Konseri ile çok özel bir geceye ev sahipliği yaptı.


1e1 den 100.000 Tirajlı AlışVeriş Gazetesi Güncel 1e1 den 100.000 Tirajlı AlışVeriş Gazetesi

Yeniliklerin adresi Akdeniz’in güçlü firması 1e1 yine bir ilke imza atarak Şimdiye kadar hiçbir yerde görülmemiş evde ay boyunca okunabilecek bir alışveriş gazetesini tüketicileri ile buluşturdu.


Kiev’de Kemer standına yoğun ilgi Kemer Kiev’de Kemer standına yoğun ilgi

Ukrayna ve komşu ülke pazarının giriş kapısı olarak bilinen ve bu yıl 28-30 Mart tarihleri arasında KİEV’de düzenlenen UITT Turizm fuarında GATAB, Kemer’i tanıtıyor.


Kepez’de çiçek baharı Güncel Kepez’de çiçek baharı

Kepez Belediyesi’nin, Antalya’nın “Çamlıca Tepesi” kimliği kazandırdığı Kent Ormanı’nda, lale, nergis ve sümbüllerin renk şöleni yaşanıyor.


Kemer Belediyesi Ukrayna’da Kemer Kemer Belediyesi Ukrayna’da

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen Uluslararası UkraynaTurizm ve Seyahat Fuarı (UITT-Kiev) başladı.


Anfaş’ta Döşemealtı rüzgarı esti Döşemealtı Anfaş’ta Döşemealtı rüzgarı esti

City Expo 3.Şehircilik Teknolojileri Fuarı’nda yer alan Döşemealtı Belediyesi standına büyük ilgi. Geçmişi günümüze taşıyan objeleri ve tasarımları fuar alanına taşıyan Döşemealtı Belediye standı yerli ve yabancı ziyaretçileri tarafından da gezildi


Güncel "Okullarla gönül bağı kuruyoruz"

Başkan Hakan Tütüncü, okullara yaptıkları ziyaretlerin, idareciler, öğretmenler, okul aile birliği ve öğrenciler arasında gönül bağı kurulmasına vesile olduğunu söyledi.


Paşa’nın Melekleri yarı final için Fransa’ya uçuyor Spor Paşa’nın Melekleri yarı final için Fransa’ya uçuyor

Challenge Kupası yarı final ilk maçı için Fransa’ya gidecek Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı’nın son antrenmanını Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ve kulüp yöneticileri de izledi.


Kemer’in simgesi “Olympos Teleferik” Kemer Kemer’in simgesi “Olympos Teleferik”

Kemer’in simgesi haline gelen “Olympos Teleferik” birçok acentenin ürün yelpazesinde bulunan ve satış yaptığı en önemli alternatif turizm merkezlerinden bir tanesi oldu.


Muratpaşa’nın kursları sanatçı yetiştiriyor Güncel Muratpaşa’nın kursları sanatçı yetiştiriyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Muratpaşa Kaymakamlığı Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile başlattığı kurslardaki çalışmalar, uzman eğitmenler gözetiminde devam ediyor. 16 farklı branşta açılan kurslara yaklaşık 1500 kursiyer katılıyor.


“Kara liste daha fazla kararmamalı” Ekonomi/Turizm “Kara liste daha fazla kararmamalı”

Merkez Bankası'ndaki "kara liste"nin bankalara devredilmesiyle ilgili çalışmayı değerlendiren Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi Genel Başkanı İbrahim Güllü; “kara liste daha fazla kararmamalı” dedi.


Başkanlar, Çakırlar planını halka anlattı Güncel Başkanlar, Çakırlar planını halka anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Çakırlar bölgesini ilgilendiren 1/5 bin ölçekli imar planını, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’le birlikte halka anlatı.


Mehmet Yıldırım; Siyaset Mehmet Yıldırım; "Tabanla kucaklaşıp birleştirici olacağız"

MHP Antalya il başkan adayı Mehmet Yıldırım basın mensuplarıyla bir tanışma kahvaltısı düzenledi.


Döşemealtı Belediyesinde öfke semineri Döşemealtı Döşemealtı Belediyesinde öfke semineri

Döşemealtı Belediye personeline stres ve öfke kontrolü semineri . 5 gün sürecek eğitim semineri’ne 500’e yakın belediye personeli katılmış olacak. Belediye Başkanı Nurettin Tursun ve Kaymakam, Mehmet Baygül’ün bizzat izlediği seminer’in ilk günü verimli geçti


Acar: “İkramiyelerde 30 yıl sınırı kalksın” Siyaset Acar: “İkramiyelerde 30 yıl sınırı kalksın”

CHP Antalya Milletvekili Av.Gürkut Acar, memurların emekli ikramiyesi hesabında getirilen 30 yıl sınırının kaldırılması için kanun teklifi verdi. Acar, memurların emekli olabilmek için artık 30 yıldan fazla da çalışmak zorunda kaldığına dikkat çekti.


Yapı Kredi’den para transferinde bir ilk: Salla Yolla Teknoloji/Bilim/İnternet Yapı Kredi’den para transferinde bir ilk: Salla Yolla

Yapı Kredi, bir ilki daha gerçekleştirerek, iPhone ve Android kullanıcıları için hızlı, kolay ve eğlenceli para transferi sağlayan Salla Yolla uygulamasını başlattı.


Kepezli kadınlara ücretsiz spor hizmeti Güncel Kepezli kadınlara ücretsiz spor hizmeti

Başkan Hakan Tütüncü, diğer merkez ilçelerde kadınlara lüks ortamlarda tanınan spor imkânlarını, Kepezli kadınlara dört mahallede yaptıkları spor salonlarında ücretsiz sunduklarını söyledi.


Muhsin Yazıcıoğlu Kepez’de anıldı Güncel Muhsin Yazıcıoğlu Kepez’de anıldı

Kepez Belediyesi, merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu ölümünün 3. yılında, mevlid-i şerif ve Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlediği söyleşi programı ile andı.


Muratpaşa, 3 puanı 3 golle aldı Spor Muratpaşa, 3 puanı 3 golle aldı

Süper Amatör Lig’in 24.haftasında Muratpaşa Belediyespor, kendi sahasında Türkler Belediyespor’u 3-0 mağlup ederek, haftayı galibiyetle kapattı.


Genç Liderlerden Yeşil Hareketler! Güncel Genç Liderlerden Yeşil Hareketler!

Antalya Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Antalya Şubesi üyeleri, 21 Mart Dünya Orman Haftası kapsamında Duacı Köyüne 150 adet yeni çam fidesi dikti.


Bahar yorgunluğunu önleyin Sağlık/Kadın Bahar yorgunluğunu önleyin

Kış mevsiminin ağırlığı üzerimizden kalkarken, güneşli bahar günleri yorgunluk hissini de beraberinde getiriyor.


İnşaat sektöründe tıkanıklık yaşanabilir Ekonomi/Turizm İnşaat sektöründe tıkanıklık yaşanabilir

Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık’tan müteahhitlere uyarı! Antalya inşaat sektöründe tıkanıklık yaşanabilir.


Vali Altıparmak’tan Merhum Hayırsever Salih Konca’nın Ailesine Taziye Ziyareti Güncel Vali Altıparmak’tan Merhum Hayırsever Salih Konca’nın Ailesine Taziye Ziyareti

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Muratpaşa Kaymakam Vekili Mehmet Ali Özyiğit ve İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay ile birlikte merhum hayırsever Salih Konca’nın eşi hayırsever Saime Konca’ya taziye ziyaretinde bulundu.


Tahtalı’da Nevruz bereketi Kemer Tahtalı’da Nevruz bereketi

Binlerce İran’lı, Nevruz bayramında geldikleri Antalya’da Olympos Teleferik ile Tahtalı zirvensin keyfini yaşıyorlar.


Pedallar Antalya için döndü Spor Pedallar Antalya için döndü

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, TED Antalya Koleji yöneticileri, öğrenci ve velilerin katılımıyla gerçekleşen 5. Bisiklet Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu.


Yörükler en büyük şölene hazırlanıyor Güncel Yörükler en büyük şölene hazırlanıyor

Türkiye’nin en büyük Yörük buluşması için Antalya Yörükler Derneği hazırlıklarına devam ediyor.


Envar tatbikatta Güncel Envar tatbikatta

Sivil Savunma Kulübü etkinliğince kutlanan deprem haftası nedeniyle Antalya Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Arama ve Kurtarma Ekibi, Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu’nda bilgilendirme sunumu ve personel tatbikatı yaptı.


Envar’da Yeşilay haftası Güncel Envar’da Yeşilay haftası

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu 2.ve 3. Sınıf öğrencileri, Sağlık, Temizlik Beslenme ve Yeşilay Kolu olarak Öğretmenleri Hatice Savaş ve Kerime Karacan birlikte Yeşilay Haftasıyla ilgili bir mini tiyatro gösterisi sundular.


Saadet Partisi İl Divan Kurulu yapıldı Siyaset Saadet Partisi İl Divan Kurulu yapıldı

Saadet Partisi Mart ayı İl Divan Kurulu toplantısı il başkanlığında Galip Akın başkanlığında gerçekleştirilirken Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Zülfikar Gazi’nin de katılımı ile gerçekleştirildi. Gazi’nin gündeminde kamuoyunda günlerdir tartışılan 4+4+4 eğitim sistemi ve artan terör olayları vardı.


Asya destekli Dünya Şampiyonu Spor Asya destekli Dünya Şampiyonu

Dünya Şampiyonu Seda Yıldırım, Kırşehir’de yapılan Türkiye Kickboks Şampiyonasında da 4 rakibini mağlup ederek Türkiye Şampiyonu oldu


Antalya'nın en büyük kongre merkezi Kepez'e yapılacak Güncel Antalya'nın en büyük kongre merkezi Kepez'e yapılacak

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şerife Tufan İlköğretim Okulu öğrencilerini belediye meclis salonunda ağırlayarak onlara yerel yönetimin görevleri hakkında bilgiler verdi.


Gençlerin fikirleri Kepez’e ışık oluyor Güncel Gençlerin fikirleri Kepez’e ışık oluyor

Hayatı sorgulayan gençler yetiştirmeyi amaçladıklarını söyleyen Başkan Tütüncü, gençlerin fikirlerinin yaptıkları hizmetlere ışık tuttuğunu belirtti.


AKMEK ev hanımlarını “duvar kağıdı ustası” yapıyor Güncel AKMEK ev hanımlarını “duvar kağıdı ustası” yapıyor

Geçtiğimiz günlerde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Ela Dizayn Yönetim Kurulu Başkanı Ayla Nalbant arasında imzalanan “İş Garantili Kurs” protokolü, AKMEK’te başarıyla hayata geçirildi.


Kepez’de ücretsiz tenis kursu devam ediyor Spor Kepez’de ücretsiz tenis kursu devam ediyor

4 Mart 2012 tarihinde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katılımıyla açılışı yapılan ücretsiz tenis kursu, 250 kursiyer ile devam ediyor.


Körfez’in 3 ülkesinden tur operatörleri Batı Akdeniz’e geliyor Ekonomi/Turizm Körfez’in 3 ülkesinden tur operatörleri Batı Akdeniz’e geliyor

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) ilgili kurum ve kuruluşlarla çalışmasının sonucunda Körfez ülkelerinden tur operatörü firma temsilcilerini getirdiği Fam Trip (Tanıtım gezisi) programlarının ikincisi 26 Mart’ta başlıyor.


Tütüncü Gülveren İlköğretim Okulu’nda Güncel Tütüncü Gülveren İlköğretim Okulu’nda

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okullara yaptığı ziyaretlerinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya geliyor onların sorun ve taleplerini dinleyip yerinde çözüm üretiyor.


Kolejli Öğrencilere “Harika Yolculuk: Nanoteknoloji”  Konferansı Kolejli Öğrencilere “Harika Yolculuk: Nanoteknoloji” Konferansı

Antalya Koleji Lise 10. ve 11. sınıf öğrencilerine İngiltere Essex Üniversitesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Naci Balkan tarafından, “Harika Yolculuk: Nanoteknoloji” konulu konferans verildi.


Şehit evine taziye ziyareti Güncel Şehit evine taziye ziyareti

MHP Antalya İl Başkanı A. Adnan Kaya Şehit Evine Taziye Ziyaretinde Bulundu


Kepez'de Güncel Kepez'de "Okullar Hayat Oluyor" projesi başlıyor

Kepez Belediyesi, bilgi evi ve kadınlara yönelik aerobik kursu çalışmalarıyla "Okullar Hayat Oluyor" projesinin ilk uygulamasını, Kepez Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde başlatıyor.


Kepez U 17 Türkiye Şampiyonası'nda Spor Kepez U 17 Türkiye Şampiyonası'nda

U-17 Play-Off müsabakalarının son maçında Kepez Belediyespor, DSİ sporla 2-2 berabere kalarak U 17 Türkiye Futbol Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.


Manavgat lalelere bezendi Manavgat Manavgat lalelere bezendi

Manavgat Belediyesi, ilçeyi güzelleştirmek amacıyla yaptığı çalışmaların verimini alıyor. Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kent görselliğini düzenleme çalışmaları kapsamında aralık ayında ekilen laleler açınca, kavşaklar ve caddeler bir anda şenlendi.


Turkcell SüperBulut ile bilgi teknolojileri yemek siparişi kadar kolay Teknoloji/Bilim/İnternet Turkcell SüperBulut ile bilgi teknolojileri yemek siparişi kadar kolay

Turkcell, bilgi teknolojileri altyapısı ve iş uygulamalarının dakikalar içinde kurulum ve kullanımını sağlayan Turkcell SüperBulut’u işletmelerin hizmetine sundu.


Harita Mühendisleri’nden Başkan Evcilmen’e ziyaret Güncel Harita Mühendisleri’nden Başkan Evcilmen’e ziyaret

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi yeni yönetim kurulu üyeleri, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i ziyaret etti.


BAKA, Antalya Defterdarlığı ve SGK İl Müdürlüğü’nde Ekonomi/Turizm BAKA, Antalya Defterdarlığı ve SGK İl Müdürlüğü’nde

Bölgedeki tüm paydaşlar ile işbirliği ve etkin katılımcılık anlayışı içinde faaliyetlerine devam Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Antalya Defterdarı ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü ile biraraya geldi.


Gönül Sohbetleri’ne Nizamettin Şen konuk oldu Kültür/Sanat Gönül Sohbetleri’ne Nizamettin Şen konuk oldu

Kepez Belediyesi’nin gelenek haline getirdiği ve birbirinden değerli konukları ağırladığı “Gönül Sohbetleri” programına bu hafta Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Nizamettin Şen konuk oldu.


Demir ve kurşun ihracatımız büyüyor Ekonomi/Turizm Demir ve kurşun ihracatımız büyüyor

Maden ve doğal taş sektörü 2012 yılında yüzde 10 büyüme hedeflerken, Şubat ayında sektör büyüme sinyalleri vermeye başladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...