Pazar, 20 Ekim 2019
Minikler Bahçelerini Renklendirdiler Güncel Minikler Bahçelerini Renklendirdiler

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 6 Yaş sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri rehberliğinde okul bahçelerini çiçeklerle süslediler.


Antalya Koleji Yüzme Milli Takım Sporcularının Yüzme Başarısı    Spor Antalya Koleji Yüzme Milli Takım Sporcularının Yüzme Başarısı

Antalya Koleji Spor Kulübü ve Milli Takım Sporcuları Multinations Avrupa Yıldızlar ve Gençler Yüzme Müsabakaları’nda Antalya Kolejini başarıyla temsil ettiler.


Kolejli Öğrenciler ‘Bu Benim Eserim’ Adlı Proje Yarışmasında Yer Aldı Güncel Kolejli Öğrenciler ‘Bu Benim Eserim’ Adlı Proje Yarışmasında Yer Aldı

Mili Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 7. Bu Benim Eserim Proje Yarışması’nda Antalya Koleji öğrencileri Matematik ve Fen alanındaki başarılarını bir kez daha kanıtladılar.


Yörük düğünü büyük beğeni kazandı Güncel Yörük düğünü büyük beğeni kazandı

Melih Beken ve Huriye Bilal çifti Yörük düğünü ile dünya evine girdi


Vücudunuz Mesane Kanseri İçin Size Alarm Veriyor Olabilir! Sağlık/Kadın Vücudunuz Mesane Kanseri İçin Size Alarm Veriyor Olabilir!

Sık sık idrara çıkıyorsanız, idrar yaparken yanma, kanama, idrar kaçırma, ani sıkışma, gece idrara kalkma, idrarı tam olarak yapamama veya zorlanma yaşıyorsanız mutlaka en kısa zamanda bir üroloji hekimine başvurun. Vücudunuz size hastalandığınıza dair sinyal veriyor olabilir…


Diş hastalıkları kalbi tehdit ediyor Sağlık/Kadın Diş hastalıkları kalbi tehdit ediyor

Ülkemizde yaklaşık 3.5 milyon kalp hastası bulunuyor ve bu sayıya her yıl 240 bin kişi ekleniyor. Yine her yıl önlenebilir kalp ve damar hastalıkları nedeniyle 205 bin kişi hayatını kaybediyor. Üstelik çoğalan risk faktörleri yüzünden bu sayı her geçen gün giderek artıyor.


Ayaklarınızdaki şekil bozukluğu yaşamınızı kabusa çevirmesin Sağlık/Kadın Ayaklarınızdaki şekil bozukluğu yaşamınızı kabusa çevirmesin

Ayak vücudun yüküne hareket veren bir organdır. Hareketleri ile olduğu kadar hareketsiz kaldığı anlarda da görev yapar. Ayaktaki şekil bozukluğu sadece kozmetik değil, ortopedik bir sorundur. Ayak sağlığımız psikolojimizi de etkiler.


Makyajlı Megane ailesi Haziran'da Türkiye'de Otomotiv Makyajlı Megane ailesi Haziran'da Türkiye'de

Yeni tasarımı ile Megane1 sürüş keyfi, ekonomi, yepyeni teknolojik özellikleri ve yeni Energy dCi 130bg motor seçeneğiyle, Renault kalitesinin amiral gemisi.


Palandöken: “Sigorta şirketleri keyfi prim çıkarmasın” Güncel Palandöken: “Sigorta şirketleri keyfi prim çıkarmasın”

Zorunlu trafik sigortası primlerinin belirlenmesinin sigorta şirketlerinin insafına bırakılmasının taksici, dolmuşçu ve otobüsçü esnafını mağdur ettiğini açıklayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “ Bilhassa büyük şehirlerimizde normal otomobillerin 4-5 katı olarak serbestçe belirlenen taksicimizin, dolmuşçumuzun zorunlu sigorta primlerinin yüksekliği esnafımızın belini büküyor.” dedi.


Emniyet'ten Vali Altıparmak'a ziyaret Güncel Emniyet'ten Vali Altıparmak'a ziyaret

Vali Dr. Ahmet Altıparmak Emniyet Teşkilatının 167. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Gelen Heyeti Kabul Etti


Alanya'yı Citibus'lar taşıyacak Alanya Alanya'yı Citibus'lar taşıyacak

Anadolu Isuzu’nun çağdaş ve modern yolcu taşımacılığı için tasarladığı 18 adet CITIBUS otobüsler, Alanya Belediyesi’ne törenle teslim edildi.


Limak Hatıra Ormanı'na on bin yeni fidan Güncel Limak Hatıra Ormanı'na on bin yeni fidan

Antalya Bölgesi’nde sahip olduğu 4 tesisle resort otelciliğinin en iddialı isimlerinden olan Limak Turizm Grubu, sürdürülebilir kalkınma ve çevre duyarlılığı alanındaki çalışmaları ile de fark yaratıyor.


İlçe Emniyet Müdürü'nden Başkan Gül'e ziyaret Kemer İlçe Emniyet Müdürü'nden Başkan Gül'e ziyaret

Her yıl 3-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan "Polis Haftası" etkinlikleri kapsamında ve Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 167. yıldönümü dolayısıyla, Kemer İlçe Emniyet Müdürü Hasan Mutlu ve beraberindeki heyet, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.


Yörükler Derneği'nin 2B zaferi Güncel Yörükler Derneği'nin 2B zaferi

2B’nin TBMM’de görüşülmesi Başbakan Recep Tayip Erdoğan tarafından durduruldu.


Turkcell, 4G Hızıyla Sokakta Test Yaptı Teknoloji/Bilim/İnternet Turkcell, 4G Hızıyla Sokakta Test Yaptı

4G basın önünde ilk kez sokakta test edildi. Dördüncü nesil telekomünikasyon hizmetleri için tüm dünyada test çalışmaları sürerken Turkcell de Türkiye’de dünya pazarındaki bu trendi takip ederek “sokağa” çıktı.


Üras: “Saha tecrübelerimi akademik bilgilerle tamamlayacağım” Kemer Üras: “Saha tecrübelerimi akademik bilgilerle tamamlayacağım”

Başkan olmayı daha 8 yaşında kendisine hedef koyan ve girdiği tüm seçimleri kazanan Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, siyaset arenasındaki tecrübelerini AK Parti AR-GE Başkanlığı tarafından 2007 yılından itibaren düzenlenen ‘Siyaset Akademisi’ne katılarak taçlandırıyor.


Antalya’nın Kuşları Karaalioğlu Parkı’nda Güncel Antalya’nın Kuşları Karaalioğlu Parkı’nda

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesi, Karaalioğlu Parkı’nda yaşayan kuşları “Antalya’nın Kuşları” adlı bir sergi ile Antalyalılarla buluşturdu.


Üras: “Anadolu Ajansı ülkemizin gururu” Kemer Üras: “Anadolu Ajansı ülkemizin gururu”

Başkan Üras, Anadolu Ajansı’nın 92 Yılı Münasebetiyle Antalya A.A’yı Ziyaret Etti


İzmir’den geldi Kepez’i sevdi Güncel İzmir’den geldi Kepez’i sevdi

İzmir’den 2012 Şubatı’nda Antalya’ya gelen ve Konyaaltı ilçesinde oturan Kepez Anadolu Lisesi Öğrencisi Hasena Kaya Ağıl, okulun bulunduğu Kepez’de yaşanan değişimi yazdığı kompozisyon ile dile getirdi.


İSTEK’li Gençler, 12. Yükseköğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Fuarı’nda Güncel İSTEK’li Gençler, 12. Yükseköğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Fuarı’nda

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi Hazırlık, 9. ve 10. sınıf öğrencileri, Kaleiçi Rotary Kulübü’nün düzenlediği 12. Yükseköğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Fuarı’nı gezdi.


Arınç “Tütüncü’nün başarılarından mutlu oluyorum” Güncel Arınç “Tütüncü’nün başarılarından mutlu oluyorum”

Başbakan Yardımcı Bülent Arınç, "Milletimiz için hayırlı, güzel işleri yapan belediye başkanlarını her zaman şükranla anıyoruz. Hakan Tütüncü de bunlardan bir tanesidir." dedi.


Şehit Uğur Gökcan Parkı Salı günü açılıyor Güncel Şehit Uğur Gökcan Parkı Salı günü açılıyor

Konyaaltı Belediyesi, Uncalı Mahallesi'nde yaptırdığı Şehit Uğur Gökcan Parkı'nı açılışını Salı Günü yapılacak


KKTC Sağlık Bakanı’ndan Başkan Akaydın’a ziyaret Güncel KKTC Sağlık Bakanı’ndan Başkan Akaydın’a ziyaret

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Kaşif, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’a nezaket ziyaretinde bulundu.


İSTEK’te “Huzurlu ve Mutlu Çocuklar Yetiştirmek” Semineri Güncel İSTEK’te “Huzurlu ve Mutlu Çocuklar Yetiştirmek” Semineri

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji’nde veliler ve öğretmenler, Prof. Dr. Acar Baltaş’ın "Aile İçi İlişkiler Potansiyelini Hayata Yansıtan Huzurlu ve Mutlu Çocuklar Yetiştirmek" seminerinde buluştu.


‘Elektronik Haberleşme’ semineri Güncel ‘Elektronik Haberleşme’ semineri

Büyükşehir Belediyesi, “Elektronik Haberleşme Sektöründe Gelişmeler Semineri” düzenledi. Yapılan ölçümler sonucu Antalya’daki baz istasyonlarının elektromanyetik ışıma limitinin Türkiye standardının altında olduğu açıklandı.


Mevzuata Uymayan Baz İstasyonuna Geçit Yok Teknoloji/Bilim/İnternet Mevzuata Uymayan Baz İstasyonuna Geçit Yok

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından gerçekleştirilen denetimler ile mevzuata uygun olmayan herhangi bir durumun oluşmasına izin verilmiyor.


Başarının anahtarı ‘plan’ Güncel Başarının anahtarı ‘plan’

Büyükşehir Belediyesi, Hürriyet Gazetesi Yazarı Özgür Bolat’ı “Sınava Geden Yol” etkinliğinde öğrencilerle buluşturdu. Bolat, öğrencilere başarılı olmak istiyorsanız hayatınızda her şeyi planlayın önerisinde bulundu.


Döşemealtı meclisi toplandı Döşemealtı Döşemealtı meclisi toplandı

Döşemealtı Belediye meclisi Nisan ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Nurettin Tursun, meclis gündeminde yer alan faaliyet raporunu meclis üyelerine sundu.


Kepez’de “Cem Karaca Şarkıları” konseri Kültür/Sanat Kepez’de “Cem Karaca Şarkıları” konseri

Anadolu rock müziğinin öncülerinden olan merhum sanatçı Cem Karaca, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde şarkılarının seslendirileceği konser ile anılacak.


Varsak’a sosyal yaşam caddesi Güncel Varsak’a sosyal yaşam caddesi

Kepez Belediyesi, Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi, Osmanlı bahçesi ve sarnıç düzenlemesi çalışması yaptığı Varsak bölgesindeki Cumhuriyet Caddesi’nin asfaltını da yeniliyor.


Şeker hastalığı körlüğe yol açabilir Sağlık/Kadın Şeker hastalığı körlüğe yol açabilir

Şeker hastalarında kan şekeri kontrolü göz sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Şeker hastalığının kontrol altına alınmadığı takdirde ciddi görme kayıplarına, ağrılı göz tansiyonu yükselmelerine, hatta körlüğe bile neden olabiliyor.


BAKA Kalkınma Kurulu Manavgat’ta Toplandı Manavgat BAKA Kalkınma Kurulu Manavgat’ta Toplandı

Antalya, Burdur ve Isparta’yı içeren Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Kalkınma Kurulu, 2012’in ilk toplantısını Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde gerçekleştirdi.


Necip Nugay hayranları ile buluşuyor Kültür/Sanat Necip Nugay hayranları ile buluşuyor

Antalya’nın Altın Sesli Altın Çocuğu lakaplı TSM Sanatçısı Necip NUGAY 12 Nisan 2012 Perşembe günü saat 20.00 de Kepez Belediyesi Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde hayranları ile buluşuyor..


Antalya Büyükşehir Tofaş’ı konuk ediyor Spor Antalya Büyükşehir Tofaş’ı konuk ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımı, Beko Basketbol Ligi’nin 26’ncı haftasında 7 Nisan Cumartesi günü kendi evinde saat 16.00’da Tofaş ile karşı karşıya gelecek.


3. Antalya TV Ödülleri adayları belli oldu… Güncel 3. Antalya TV Ödülleri adayları belli oldu…

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen “3. Antalya Televizyon Ödülleri” adayları Türker İnanoğlu Vakfı (TÜRVAK) Sinema-Tiyatro Müzesi’nde yapılan ön jüri toplantısı sonucunda belli oldu.


Akdeniz Üniversitesi'nde İnternet Haftası Etkinliği Teknoloji/Bilim/İnternet Akdeniz Üniversitesi'nde İnternet Haftası Etkinliği

Akdeniz Üniversitesi Enformatik Bölümü tarafından 04 Nisan 2012 Çarşamba günü, İnternet Haftası etkinlikleri çerçevesinde, "Eğitim Teknolojilerinde Yeni Ufuklar" konulu konferans düzenlendi.


İstikbal’de hedef 2020 yılı Güncel İstikbal’de hedef 2020 yılı

Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, 2020 yılında güneşin doğup battığı her ülkeye ihracat yapacaklarını söyledi.


Turizm Sezonu Öncesi Önemli Toplantı Güncel Turizm Sezonu Öncesi Önemli Toplantı

Dedeman Otel’de Antalya Rehberler Odası’nın ev sahipliğinde dün yapılan üst düzey toplantıda rehber sorunları ağırlık olmak üzere 2012 yılı turizm sezonu sorunları masaya yatırılıp çözüm arandı.


Gazipaşa’da CHP’ye yakışan kongre Gazipaşa Gazipaşa’da CHP’ye yakışan kongre

CHP Gazipaşa İlçe Kongresi yapıldı. 3 adayla girilen ve mevcut başkan Eşref Uysal’ın aday olmadığı seçimde 66 oy alan Mehmet Vural Görgülü yeni ilçe Başkanı oldu.


Kursiyerler kültür etkinliğinde buluştu Güncel Kursiyerler kültür etkinliğinde buluştu

Türk İngiliz Kültür Derneği Antalya Yabancı Dil Kursu, Diana Turizm ile Kültür etkinliğinde buluştu.


Minikler Orman Mühendisliği Mesleğini Öğrendiler Güncel Minikler Orman Mühendisliği Mesleğini Öğrendiler

Antalya Koleji Okul Öncesi Hazırlık- B sınıfı öğrencileri, aktif veli katılımlı eğitim süreci kapsamında Orman Mühendisliği mesleğini öğrendiler.


Yazar Mavisel Yener Antalya Koleji Öğrencileriyle Buluştu Güncel Yazar Mavisel Yener Antalya Koleji Öğrencileriyle Buluştu

Çocuk kitapları yazarı Mavisel Yener, Antalya Kolejinde katıldığı söyleşi ve imza gününde, öğrencilerle bir araya geldi.


Müge Kırmızıtaş’ın Şiir Başarısı Güncel Müge Kırmızıtaş’ın Şiir Başarısı

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Çevre’ konulu şiir yarışmasında Antalya Koleji İlköğretim Okulu 7-D sınıfı öğrencisi Müge Kırmızıtaş yazdığı şiiri ile Antalya birincisi oldu.


“Benim Okulum” Projesine Destek Tüm Hızıyla Devam Ediyor Güncel “Benim Okulum” Projesine Destek Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 5. Sınıf öğrencileri, İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Naciye Cangar, Rehber Öğretmenleri Semira Yimsel ve tüm sınıf ile branş öğretmenleri rehberliğinde ‘Benim Okulum’ projesine devam ediyorlar.


Takla atan araçtan sağ çıktılar Güncel Takla atan araçtan sağ çıktılar

Dün saat 15.30 sıralarında Gülveren Mahallesi Hürriyet caddesinde, Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı önünde bulunan kanala uçan araçtan iki kişi yaralı olarak kurtarıldı.


Roman Ateşi start aldı Güncel Roman Ateşi start aldı

Geçtiğimiz aylarda İŞ-KUR, TESK ve MEKSA Vakfı tarafından imzalanarak Türkiye genelindeki 25 bin kişiye iş imkanı sağlayacak olan “Yerelden Genele Dezavantajlı Gruplar için Meslek Edindirme Projesi” kapsamında Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan kursların birçoğu başvuruların alınmasının ardından startını alarak başladı.


Ersoy: Güncel Ersoy: "Toprağını satan vatansız kalır"

Yabancıların ülkemizden toprak satın almasının önünü açan yasa 15 Nisan’a kadar meclise gelecek. Şayet yasa olduğu gibi geçerse topraklarımız yabancıların eline geçecek.


Ulaşıma zam yok Güncel Ulaşıma zam yok

Benzine ardı ardına gelen zamların ardından halk arasında ulaşıma zam geleceği şeklinde söylentiler çıkınca Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet İnce, söylentileri yalanladı ve “Gündemimizde zam yok” dedi


Olan vatandaşa oluyor Güncel Olan vatandaşa oluyor

Belediyeler numaratajları değiştirdi olan her zamanki gibi vatandaşa oldu. Değişikliklerin ardından sizin de nüfus kaydınız görünmüyor ve sizin evinizde başkasının ikameti görünüyor olabilir


Ücretsiz kurslara davet Güncel Ücretsiz kurslara davet

Antalya Kültür ve Sanat Gönüllüleri Vakfı ücretsiz olarak gitar, saz, keman, ilköğretim düzeyinde İngilizce ve el sanatları gibi kurslar veriyor. Vakıf Başkanı Mehmet Çınar, Antalyalıları vakfa beklediklerini dile getirdi


Koruma altına alındılar Güncel Koruma altına alındılar

Antalya’da bulunan beş endemik bitki, koruma altına alındı.


Döşemealtı CHP’de tek aday Döşemealtı Döşemealtı CHP’de tek aday

CHP Döşemealtı ilçe başkanlığı için yapılacak olan kongre için tek aday açıklaması yapıldı. Haluk Yalçın, ilçe kongresinde aday olduğunu açıkladı. Partililerin yoğun katılımı ile gerçekleşen aday açıklama toplantısında tam bir birlik ve beraberlik görüntüsü verildi.


İşte Son Liste! Siyaset İşte Son Liste!

MHP Antalya 10. Olağan İl Kongresinde İl Başkanlığına seçilen Osman Çetin’in yönetim kurulu ve üst kurul delegeliği listesine yapılan itirazlardan sonra ilçe seçim kurulunun verdiği karar neticesinde yeniden şekillenen yönetim kurulu ve üst kurul delegeliği listesi aşağıdaki kişilerden oluşmaktadır.


Kampanya talihlileri hediyelerini aldılar Kampanya talihlileri hediyelerini aldılar

Real ve Nestle’nin ortaklaşa düzenlediği kampanyada en büyük hediye olan 1 adet Dacia Duster’ın talihlisi Kartal Real’den alışveriş yapan İzzet Demir oldu.


Çetin görevi devraldı Siyaset Çetin görevi devraldı

MHP İl binasında düzenlenen basın toplantısıyla , MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin , MHP Antalya İl eski Başkanı Adnan Kaya’dan görevi devraldı.


AKEV’de Akademisyenler’in Büyük Buluşması Güncel AKEV’de Akademisyenler’in Büyük Buluşması

Antalya’da 1-7 Nisan 2012 tarihlerinde uluslar arası bir Tarih çalıştayı düzenleniyor. Çeşitli ülkelerden gelen tarih eğitimcileri ve akademisyenlerini bir araya getiren çalıştayın bu yıl 19.su yapılıyor.


Psikiyatr Dr. İbrahim Bilgen Aile Söyleşileri’nin konuğu Sağlık/Kadın Psikiyatr Dr. İbrahim Bilgen Aile Söyleşileri’nin konuğu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın her ay düzenlediği Aile Söyleşileri devam ediyor.


Çoksesli Koro İtalya’da Türkiye’yi temsil edecek Güncel Çoksesli Koro İtalya’da Türkiye’yi temsil edecek

Antalya Büyükşehir Çoksesli Korosu, İtalya’nın en önemli müzik organizasyonlarından 51’inci Uluslararası Seghizzi Grand Prix Koro Yarışması ve 5’inci Uluslararası Sorrento Yaz Müzik Festivali’ne katılarak, Türkiye’yi temsil edecek.


2. Bahar Turnuvası heyecanı başladı Spor 2. Bahar Turnuvası heyecanı başladı

Akdeniz Üniversitesi Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Meslek Yüksekokulu’nda 2.Bahar Turnuvası Heyecanı Yaşandı


Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri devam ediyor Güncel Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri devam ediyor

Akdeniz Üniveritesi Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Meslek Yüksekokulu’nun Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri Devam Ediyor


“Bir Yaz Gecesi Rüyası” biletleri satışa çıktı Kültür/Sanat “Bir Yaz Gecesi Rüyası” biletleri satışa çıktı

Antalya’da ilk kez sahnelenecek olan William Shakespeare’in ünlü eseri “ Bir Yaz Gecesi Rüyası’ balesinin biletleri satışa çıktı.


İSTEK Antalya Yeditepe Koleji’nin ÖZ-DE-BİR Başarısı Güncel İSTEK Antalya Yeditepe Koleji’nin ÖZ-DE-BİR Başarısı

Açıldığı günden bu yana başarı çıtasını her geçen gün daha çok arttıran İSTEK Antalya Yeditepe Koleji, bu yılda elde ettiği başarılar ile adından yine söz ettirmeye devam ediyor.


Tütüncü “Antalya için daha çok kenetlenmeliyiz” Güncel Tütüncü “Antalya için daha çok kenetlenmeliyiz”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir gelenek haline gelen Gönül Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan vekili Güray Parlak ile Antalya’nın tanıtım argümanlarını konuştu.


Acar: Güncel Acar: "Avukatlarımız saygın bir görev yapıyor"

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar’ın Avukatlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklama aşağıdadır.


Tekirova, Aydınspor’u ağırlıyor  Spor Tekirova, Aydınspor’u ağırlıyor

Spor Toto 3. lig 3. grupta mücadele eden Tekirova Belediyespor, 33 haftada kendi sahasında Aydınspor’u konuk ediyor. Maça mutlak üç puan parolasıyla hazırlanan mavi beyazlılar saha ve seyirci avantajını kullanarak maçı kazanmayı hedefliyor.


Büyükşehir’den Alo Engelsiz Taksi Güncel Büyükşehir’den Alo Engelsiz Taksi

Büyükşehir Belediyesi, bedensel engelli vatandaşların toplumla bütünleşmesi ve bazı ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla ‘Alo Engelsiz Taksi’ uygulamasını başlattı. Engelliler, engelsiz taksiden ücretsiz yararlanabiliyor.


Tütüncü ”Küçük engellere takılı kalmayın” Tütüncü ”Küçük engellere takılı kalmayın”

Her gün yaptığı okul ziyaretleriyle öğrencilere Kepez’i anlatan, onların sorularını cevaplayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Ayten Çağıran Ticaret Meslek Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.


Köse: “Üstünlerin hukukundan Hukukun üstünlüğüne” Güncel Köse: “Üstünlerin hukukundan Hukukun üstünlüğüne”

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, ‘5 Nisan Avukatlar Günü’ dolayısıyla mesaj yayınladı.


Bulut; “2B rayiç değeri Aksu’da  çok yüksek” Siyaset Bulut; “2B rayiç değeri Aksu’da çok yüksek”

Antalya CHP Milletvekili Arif Bulut Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.


Tütüncü’den Yurttan Ayrılan Öğrencilere destek Güncel Tütüncü’den Yurttan Ayrılan Öğrencilere destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Kültür ve Dayanışma Derneği (YURT AYDER) tarafından, yetiştirme yurdundan ayrılan ve ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına tertiplenen kermesin açılışını yaptı.


Tütüncü “Mahalleler Futbol Turnuvası”nın startını verdi Spor Tütüncü “Mahalleler Futbol Turnuvası”nın startını verdi

AK Parti Kepez İlçe Gençlik Kolları’nın bu yıl ikincisini düzenlediği “Mahalleler Arası Futbol Turnuvası”nın başlama vuruşunu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptı.


Kemer "Adaleti eksik toplumların gelişmesi düşünülemez"

Başkan Üras, Avukatlar Günü’nü Unutmadı, Kemer Adliyesinde Avukatları Ziyaret Etti


Envar’lı öğrencilerden şehit ailelerine ziyaret Güncel Envar’lı öğrencilerden şehit ailelerine ziyaret

Antalya Envar Koleji Okul Aile Birliği yönetimi ile öğrenciler, maddi ve manevi destek amacıyla Antalya’da bulunan iki şehit ailesine ziyaret gerçekleştirdi. Okul’da düzenlenen kermeste elde edilen gelir ile şehit ailelerine destekte bulundular.


Kepez’den edebiyatın üstatlarına vefa Güncel Kepez’den edebiyatın üstatlarına vefa

Kepez Belediyesi, ilçeye kazandırdığı iki kalıcı esere, Türk edebiyatının iki büyük üstadının ismini verdi.


Türkiye’nin ilk ‘yenecek içeceği’: Cappy Meyve Tanem Güncel Türkiye’nin ilk ‘yenecek içeceği’: Cappy Meyve Tanem

Yıllardır Türkiye’nin en çok tercih edilen meyve suyu markası olan Cappy, inovasyona verdiği önemle yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.


YÖRSİAD’dan Kent Konseyi’ne ziyaret Güncel YÖRSİAD’dan Kent Konseyi’ne ziyaret

YÖRSİAD Yönetim Kurulu Kent Konseyini ziyaret etti.


Acar, Antalya’nın yurt ihtiyacını sordu Siyaset Acar, Antalya’nın yurt ihtiyacını sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Antalya’ya gelen yükseköğrenim gençliğinin yurt sorununu TBMM gündemine taşıyarak, “Antalya ve ilçelerinin yurt ihtiyacı karşılanacak mı?” diye sordu.


Yaklaşan Polis Haftası öncesi Üras’a Anlamlı Ziyaret Kemer Yaklaşan Polis Haftası öncesi Üras’a Anlamlı Ziyaret

Kemer İlçe Emniyet Müdürü Hasan Mutlu, Tekirova Belediyesi Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras’ı GATAB’daki makamında ziyaret etti.


KEPSİAD’tan Başbakana davet Siyaset KEPSİAD’tan Başbakana davet

Kepez Sanayici ve İş Adamları Derneği KEPSİAD Başkanı Ramazan Buzkıran ve yönetim kurulu üyelerinden Başbakana geleneksel Kepez güreşlerine davet ziyareti...


Erkek Kısırlığında Bilinmeyen Nedenlerden Biri... Sağlık/Kadın Erkek Kısırlığında Bilinmeyen Nedenlerden Biri...

Son yıllarda giderek artmaya başlayan kısırlığın nedenlerinden birinin de bebeklik döneminde önemsenmeyen veya ihmal edilen inmemiş testisten kaynaklanabileceğini biliyor muydunuz?


Yargı Alakır vadisi'ni 'SİT' ilan etti. Sıra yürütmede... Güncel Yargı Alakır vadisi'ni 'SİT' ilan etti. Sıra yürütmede...

Alakır vadisinin SİT alanı ilan edilerek koruma altına alınması talebinin reddine karşı açılan dava sonuçlandı.


“Memura zammı vermeden geri aldılar” Ekonomi/Turizm “Memura zammı vermeden geri aldılar”

Türk Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Dr. Ali İhsan Yılmaz “Toplu Sözleşme Yasasının gecikmesinden dolayı ne yazık ki Ocak ayından itibaren memurlar maaş artışlarını alamamıştır.” Dedi.


Tütüncü 3. yılında yeşil alan rekorunu kırdı Güncel Tütüncü 3. yılında yeşil alan rekorunu kırdı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçeye 5 yılda 1 milyon m2 yeşil kazandırma hedefini 3. hizmet yılında kırdı


Konyaaltı Lisesi Avrupa’yı Fethediyor! Güncel Konyaaltı Lisesi Avrupa’yı Fethediyor!

Antalya Konyaaltı Lisesi, 11 Avrupa ülkesi ile ortaklaşa yürüttüğü Comenis Yardım Projesi’nin atölye çalışmalarına devam ediyor.


Kepez’de 14 bin öğrenci “yıldız evi”ne alınacak  Güncel Kepez’de 14 bin öğrenci “yıldız evi”ne alınacak

Kepez Belediyesi, bilimsel düşüncenin geliştirilmesi ve fen bilimlerine olan ilginin artırılması amacıyla kurduğu çadırda, ilköğretim çağında ki 14 bin öğrenciyi gök bilimi hakkında bilgilendirecek.


Ankara basınıyla “Okul Öncesi Eğitim” konusunda eğitim çalışması Ankara basınıyla “Okul Öncesi Eğitim” konusunda eğitim çalışması

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın, UNICEF’in teknik ve Avrupa Birliği’nin finansal desteği ile hayata geçirilen “Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi” projesi kapsamında “Çocuk Hakları Sözleşmesi” ve “Çocuk Haberciliğinin Etik Kuralları” medya eğitimi 4 Nisan Çarşamba günü Ankara’da gerçekleştirildi.


Kansere karşı önleminizi erken teşhis ile alın Sağlık/Kadın Kansere karşı önleminizi erken teşhis ile alın

İnsan hücrelerinin kontrolsüz bir şekilde büyümesi olarak tanımlanabilen kanser, çağımızın vebası olarak da biliniyor.


Kuveyt Türk Antalya İş Dünyasıyla Buluştu! Ekonomi/Turizm Kuveyt Türk Antalya İş Dünyasıyla Buluştu!

“Etik Bankacılık ve Sağlam Finansal Kararlar” konulu toplantıda konuşan Genel Müdür Ufuk Uyan, faizsiz bankacılığın ticari piyasada uygulanan sisteme entegre bir şekilde ama riski dağıtan bir yapıya sahip olduğunu belirtti.


GATAB çalışanları ağaç dikti Kemer GATAB çalışanları ağaç dikti

Kuzdere’deki Katı Atık Ayrıştırma ve Kompost Tesisi’nin çevresinde 700 fidan toprakla buluştu


Bülent Arınç’a Döşemealtı halısı Döşemealtı Bülent Arınç’a Döşemealtı halısı

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen Siyaset Akademisi’nde Antalyalılara seslenen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a konuşmaları sonrasında Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun ünlü Döşemealtı halısı hediye etti.


Nashira Resort Hotel&SPA’yı mülk sahibi EHA Grup işletecek Manavgat Nashira Resort Hotel&SPA’yı mülk sahibi EHA Grup işletecek

Nashira Resort Hotel&SPA, TUI grubu ile olan kira sözleşmesinin sona ermesiyle birlikte, 2012 Ocak ayından itibaren işletmenin mülk sahibi EHA Grup tarafından işletilmeye başladı.


AK Parti Konyaaltı teşkilatının ziyaretleri devam ediyor Güncel AK Parti Konyaaltı teşkilatının ziyaretleri devam ediyor

Kongre sonrası çalışmalarını hız kesmeden devam ettiren AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Osman Ali Eciş ve yönetim kurulu geçtiğimiz günlerde İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay’ı makamında ziyaret ettiler.


Kepez Belediyesi “Birimler Arası Futbol Turnuvası” başladı Spor Kepez Belediyesi “Birimler Arası Futbol Turnuvası” başladı

Kepez Belediyesi’nin bu yıl 6.sını düzenlediği “ Birimler Arası Futbol Turnuvası” Başkan Hakan Tütüncü’nün başlama vuruşuyla start aldı.


Özgür Bolat öğrencilere başarıya giden yolu anlatacak Güncel Özgür Bolat öğrencilere başarıya giden yolu anlatacak

Hürriyet Gazetesi Yazarı Özgür Bolat, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nca düzenlen “Sınava Gidel Yol” etkinliği kapsamında 6 Nisan Cuma günü saat 13.30’da Yenimahalle Kültür Merkezi’nde “Başarıya Nasıl Ulaşılır?” konulu konferans verecek.


Kepez Yıldırım Gürses’i andı Kültür/Sanat Kepez Yıldırım Gürses’i andı

Kepez Belediyesi, 350’ye yakın Türk Sanat Müziği bestesine imza atan Yıldırım Gürses’i, düzenlediği konserle andı.


Antalya, Yöresel Ürünler Fuarı’na hazırlanıyor Ekonomi/Turizm Antalya, Yöresel Ürünler Fuarı’na hazırlanıyor

Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı Danışma Kurulu toplandı.


3. Benim Özsüt Pastam Yarışması’nın 10 finalisti belirlendi 3. Benim Özsüt Pastam Yarışması’nın 10 finalisti belirlendi

“Türkiye’nin pastacısı” Özsüt’ün düzenlediği, Benim Özsüt Pastam Yarışması’nın üçüncüsünün finalistleri belli oldu.


MHP Antalya İl Teşkilatında Liste Şoku Siyaset MHP Antalya İl Teşkilatında Liste Şoku

01 Nisan pazar günü yapılan MHP Antalya 10. Olağan İl Kongresinin ardından, bazı isimlerin çizildiği, bazı isimlerin ise parti üyelikleri olmadığı gerekçesiyle, Muratpaşa İlçe Seçim Kuruluna yapılan itiraz, incelemeler sonucunda kurul tarafından kabul edildi.


ESET’ten çoçukların korunması için“Ebeveyn Kontrolü“  Teknoloji/Bilim/İnternet ESET’ten çoçukların korunması için“Ebeveyn Kontrolü“

Cinsel istismar, kullanımı giderek yoğunlaşan sosyal paylaşım sitelerinde kişisel bilgilerini paylaşan çocukların karşı karşıya kaldığı tehlikelerden yalnızca biri.


Sigara üreme sağlığını olumsuz etkiliyor Sağlık/Kadın Sigara üreme sağlığını olumsuz etkiliyor

Kalp, damar hastalıklarından akciğer hastalıklarına kadar pek çok sağlık sorununun temel sebebi olan sigara, kadın ve erkek üreme sağlığı üzerinde de olumsuz etkiler yaratarak kısırlığa davetiye çıkartıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...