Perşembe, 21 Mart 2019
Çağrı merkezi sektörüne ‘okullu’ yöneticiler Çağrı merkezi sektörüne ‘okullu’ yöneticiler

Çağrı Merkezleri Derneği ve Okan Üniversitesi işbirliğiyle hayata geçirilen Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü’nde öğrenci kayıtları başladı.


“Eğitime yapılan her katkı geleceğimizi şekillendirecek” Siyaset “Eğitime yapılan her katkı geleceğimizi şekillendirecek”

Bölgede ki okullara yaptığı katkılarla adından sıkça söz ettiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çevre ilçe okullarına da destek oluyor.


Karın ağrısı deyip geçmeyin! Sağlık/Kadın Karın ağrısı deyip geçmeyin!

BSK Aydın Anka Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Bilsay Akalın, laparoskopik safra kesesi ameliyatı hakkında bilgi verdi.


ICF Airports Antalya Havalimanı’na yeni Genel Müdür Güncel ICF Airports Antalya Havalimanı’na yeni Genel Müdür

Uluslararası yolcu trafiğinde Türkiye’nin en büyük havalimanı olan Antalya Havalimanı’nın işletmeciliğini yürüten ICF Airports’un Eş Genel Müdürlük görevine Ersel Göral getirildi. Ersel Göral 2011 yılı Eylül ayı itibariyle yeni görevine başladı.


Vali Altıparmak KONSYİAD üyeleriyle bir araya geldi Güncel Vali Altıparmak KONSYİAD üyeleriyle bir araya geldi

Vali Dr. Ahmet Altıparmak Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONYSİAD) davetlisi olarak katıldığı kahvaltılı toplantıda işadamları ile sohbet ederek sorularını cevapladı.


Tasarım duayenleri mobilya trendlerini belirliyor Güncel Tasarım duayenleri mobilya trendlerini belirliyor

Dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Denis Santachiara ile ünlü Türk tasarımcılar Adnan Serbest, Atilla Kuzu, Yılmaz Zenger, Adil Öngel ve Erdem Akan MOSDER öncülüğünde bir araya geldi. Tasarım duayenleri, MOSDER tarafından Antalya’da düzenlenen “Mobilya Trend ve Stratejik Yol Haritası” seminer ve paneli ile dünya mobilya trendlerini ortaya koydu.


Tabur: “Ulaşımda Halkçı vurgun söz konusudur” Siyaset Tabur: “Ulaşımda Halkçı vurgun söz konusudur”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın, A-Kent firması ile bir bağının kalmadığını söylediğini belirten AK Parti Konyaaltı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Yaşar Tabur, “Sözleşmenin sona erdiğini görüyoruz. Başkan Akaydın, önümüzdeki günlerde ‘A-kent firması ile yasal bir bağ kalmamıştır diyerek basının karşısına çıkacak, ‘Biz bu pisliği temizleyeceğiz’ diyecek.” diye konuştu.


Dostluk maçında dostluk kazandı   Kemer Dostluk maçında dostluk kazandı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kemer Belediyespor ile Kemer’i çeşitli turnuvalarda başarıyla temsil eden esnaf ve çeşitli kurumlarda çalışan kişilerden oluşan Kemer'li MASTER'lar 25 Eylül 2011 Pazar günü saat 17:00 de Kemer İlçe Stadyumunda hazırlık maçı yaptılar.


UEFA kış hakemlerinin Antalya çıkarması Spor UEFA kış hakemlerinin Antalya çıkarması

UEFA ( Avrupa Futbol Federasyonları Birliği ) faaliyet programında yer alan UEFA Kış Hakem Kursu 30 Ocak 2012 – 03 Şubat 2012 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek.


Cebesoy Caddesi’nin 2’nci etabı trafiğe kapatılıyor Güncel Cebesoy Caddesi’nin 2’nci etabı trafiğe kapatılıyor

Büyükşehir Belediyesi, tarafından altyapı ve asfaltlama çalışmaları süren Cebesoy Caddesi’nin 2’nci etabını 29 Eylül Perşembe günü trafiğe kapatacak.


TODOSK  3. Ulusal Likya Yolu Yürüyüşü Başlıyor Güncel TODOSK 3. Ulusal Likya Yolu Yürüyüşü Başlıyor

Ülkemizden ve yurt dışından toplam 100 dağcının katılımı ile gerçekleştirilecek olan “TODOSK 3. Ulusal Likya Yolu Yürüyüşü” ne 01.Ekim 2011 tarihinde Kumluca İlçesine bağlı Karaöz Beldesinden başlanacaktır.


Babasının verdiği böbrekle sağlığına kavuştu Güncel Babasının verdiği böbrekle sağlığına kavuştu

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Organ Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alper Demirbaş ve Uzm. Dr. Sabri Tekin tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla 65 yaşındaki Dinçer Ergüt'ün böbreği, 36 yaşındaki Tuncer Ergüt'e nakledildi.


Türkiye, dünyanın en büyük mobilya ihracatçısı oluyor Ekonomi/Turizm Türkiye, dünyanın en büyük mobilya ihracatçısı oluyor

TOBB Türkiye Mobilya Sektör Meclisi Başkanı ve Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Türkiye’nin 2023’te dünyanın en büyük 10’uncu mobilya ihracatçısı olacağını açıkladı.


Günübirlik Hatipler ve Ekşili göletleri yürüyüşü Güncel Günübirlik Hatipler ve Ekşili göletleri yürüyüşü

ADDK Akdeniz Dağcılık ve Doğa sporları Kulübünün günübirlik yürüyüş etkinliği 54 kişinin katılımıyla Hatipler göleti ve Ekşili göleti parkurunda yapıldı.


Güneş ardında hatırasını bırakmasın Sağlık/Kadın Güneş ardında hatırasını bırakmasın

Cilt lekeleri birçok bayan ya da erkeğin yaz sonrası kalan kötü hatıralarıdır. Güneş sonrası lekelenmeleri olanlar artık güneşe çıkmak, bronzlaşmak ve de tatil yapmak korkulu rüyası haline gelmektedir.


Kaş Kitap Şenliği yeniden başlıyor Kaş Kaş Kitap Şenliği yeniden başlıyor

Kaşlı edebiyetseverlerin imeceleriyle 2001 yılında başlatılan üç yıl aranın ardından Kaş Kitap Şenliği 12 Ekim'de yeniden okurlarla buluşuyor.


Geleceğin bilim insanları İsviçre’de buluştu Geleceğin bilim insanları İsviçre’de buluştu

AR-GE’ de dünya lideri Novartis tarafından her yıl biyoteknoloji alanında başarılı yüksek lisans ve doktora öğrencileri için düzenlenen Uluslararası Biyoteknoloji Liderlik Kampı (BioCamp) bu yıl Türkiye’nin de içinde bulunduğu 24 ülkeden 60 öğrencinin katılımıyla İsviçre’nin Basel kentinde gerçekleşti.


AvivaSA, Anadolu’da sosyal sorumluluk projelerine hız verdi AvivaSA, Anadolu’da sosyal sorumluluk projelerine hız verdi

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, Anadolu’da hızlandırdığı sosyal sorumluluk projelerine, yılsonuna kadar yenilerini ekleyecek


ANSAN’da Gülay Eroğlu Sergisi Kültür/Sanat ANSAN’da Gülay Eroğlu Sergisi

26 Eylül Pazartesi günü saat: 18.00’de 29 adet suluboya resimlerden oluşan “SON GÜLÜŞ” adlı sergisini Babası Teoman Eroğlu’na ithaf etti.


ÖDP: “Yeniden Bağımsız Türkiye” Siyaset ÖDP: “Yeniden Bağımsız Türkiye”

Devrimci Turizm İşçileri Sendikası’nın, davetlisi olarak 27 Eylül Dünya Turizm İşçileri Günü etkinlikleri kapsamında düzenleyeceği geceye katılmak için Antalya’ya gelen Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Genel Başkanı Alper Taş ÖDP Antalya İl Binasında basın toplantısı düzenledi.


Alanyalı’dan “Dünya Turizm Günü” mesajı Güncel Alanyalı’dan “Dünya Turizm Günü” mesajı

ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alanyalı, ‘Dünya Turizm Günü’ sebebiyle bir basın açıklaması yaptı.


Aladağlar Kaldı tırmanışı başarıyla tamamlandı Güncel Aladağlar Kaldı tırmanışı başarıyla tamamlandı

ERDAK (Ereğli Dağcılık ve Tenis Kulübü) ın organizasyonu ile gerçekleştirilen Niğde Aladağların en zor zirvesi KALDI (3734 m) tırmanışı başarıyla tamamlandı.


DİSK Genel İş Sendikası üyelerinden ‘kıdem tazminatı’ eylemi Güncel DİSK Genel İş Sendikası üyelerinden ‘kıdem tazminatı’ eylemi

DİSK Genel İş Sendikası üyeleri hükümetin kıdem tazminatları kaldırmasını protesto etti. DİSK/Genel-İş Sendikası önünde toplanan işçiler, Antalya Şube Başkanı Cemal Aybar önderliğinde yürüyüşe geçti.


Kırmızı otobüsler kameralı oluyor Güncel Kırmızı otobüsler kameralı oluyor

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Antalya Ulaşım A.Ş., yolcu ve sürüş emniyeti için resmi plakalı kırmızı otobüslere kamera sistemi kuruyor.


Dünyanın Halleri Altın Portakal’da Kültür/Sanat Dünyanın Halleri Altın Portakal’da

48. Altın Portakal Film Festivali’nde “Dünyanın Halleri” başlığı altında, sosyal içerikli filmlerden oluşan bir seçkiye yer veriliyor.


Badak: “Üzerimize düşeni Ankara’da yapmaya hazırız” Kaş Badak: “Üzerimize düşeni Ankara’da yapmaya hazırız”

Kaş ilçesine ziyaretlerde bulunan AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, “Bizim üzerimize bir milletvekili olarak ne düşüyorsa Ankara'da yapmaya hazırız” dedi.


Döşemealtılı muhtarlara toplu taşıma brifingi Döşemealtı Döşemealtılı muhtarlara toplu taşıma brifingi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Yeni Toplu Taşıma Sistemi ile ilgili Döşemealtı ilçesi muhtarlarıyla toplantı yapıldı. Muhtarların sistemle ilgili öneri ve istekleri dinlendi.


AKMEK yeni dönem kayıtlarında patlama yaşanıyor Güncel AKMEK yeni dönem kayıtlarında patlama yaşanıyor

Kepez Belediyesi’nin, ücretsiz hizmeti olan Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) yoğun ilgiden dolayı, açılan ek kontenjanlar ile kayıt almaya devam ediyor.


“Bu çağda böyle eğitim” Güncel “Bu çağda böyle eğitim”

Antalya’nın merkez mahallelerinden biri olan ve Kepez Belediyesi sınırları içerisinde bulunan Duraliler İlköğretim Okulu’nun durumunu yerinde inceleyen CHP Kepez ilçe Başkanı Halil Bahar, gördüğü manzara karşısında “bu çağda böyle eğitimin olması utanç vericidir” dedi.


Kemer Doğa Sporları Kulübü Derneği'nden Kındıl Temizliği Kemer Kemer Doğa Sporları Kulübü Derneği'nden Kındıl Temizliği

Sabah saat 10.30 da Kemer 1 yolunda yaklaşık 100 kişi ile start aldı.


Portakal’ın Özel Jürileri de Kadınlardan Oluştu Kültür/Sanat Portakal’ın Özel Jürileri de Kadınlardan Oluştu

48. Altın Portakal’ın SİYAD ve diğer özel jürileri açıklandı.


Geyikbayırı mahallesine spor ve piknik alanı Güncel Geyikbayırı mahallesine spor ve piknik alanı

Antalya İl Genel Meclisi Gençlik ve Spor Komisyonu tarafından incelenerek Meclisin Ekim ayı toplantısında görüşülerek karara bağlanacak olan Konyaaltı İlçesi Geyikbayırı 52 Evler Mahallesindeki çocuk parkı ve spor alanı mahalle sakinleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı.


“Döner sermaye yönetmeliği acilen yeniden düzenlenmeli” Güncel “Döner sermaye yönetmeliği acilen yeniden düzenlenmeli”

Türk Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Dr. Ali İhsan Yılmaz “Sağlık Bakanlığı döner sermaye adaletsizliğinin çözümünün ilk adımı olarak son yaptığı haksızlığı gidermeli ve tüm sağlık çalışanlarının döner sermaye oranlarını makul bir biçimde artırmalıdır” dedi.


“Dilimiz, kimliğimiz ve bağımsızlığımızın simgesidir” Güncel “Dilimiz, kimliğimiz ve bağımsızlığımızın simgesidir”

Eğitim İş Antalya Şube Başkanı Mehmet Balık, “Yazık ki bugün Türkçemiz, yabancı dillerden devşirme sözcüklerin etkisinde kalmış ve ulusal kimliğimizin simgesi olan dilimiz, günümüz aydınlarının bile gereken özeni göstermemesi nedeniyle, ilerlemeden ve gelişmeden alıkonmuştur.” Dedi.


ANSAN'da TSM Dinletisi Kültür/Sanat ANSAN'da TSM Dinletisi

24 Eylül 2011 Cumartesi günü saat:17.30’da yoğun izleyici kitlesine nostalji konseri veren Demet Mert’e Ansan Yönetim Kurulu Müzik komisyonundan sorumlu Mustafa Mümtaz Dikibilen kanunla, Mustafa Koçtaş kemanla, Serdar Tüm ritmsazla, Mehmet Gören ise kanunla eşlik etti.


ANSAN’da Türk Dil Bayramı Kültür/Sanat ANSAN’da Türk Dil Bayramı

79. yıl Dil Bayramı Kutlaması 26 Eylül Pazartesi günü saat: 13.00’de başlayan etkinliği ANSAN üyesi, emekli edebiyat öğretmeni, TRT Program Yapımcısı Yazar Nuri ERKAL gerçekleştirdi.


Samani, ilçelerde sorunları dinledi Siyaset Samani, ilçelerde sorunları dinledi

AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kepez ve Döşemealtı İlçelerini ziyaret etti


Kemer’de İtfaiye Haftası kutlandı Kemer Kemer’de İtfaiye Haftası kutlandı

25 Eylül-1 Ekim Yangından Korunma Haftası (İtfaiyecilik Haftası), Kemer Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde, Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Başkan Yardımcısı Turhan Anatürk’ün yaptığı ziyaretle kutlandı.


Cübbeli Ahmet Hoca, kitap fuarında Güncel Cübbeli Ahmet Hoca, kitap fuarında

Kendine ait bugüne kadar yaklaşık 60 tane kitap yazan Cübbeli Ahmet Hoca, Antalya Konyaaltı Belediyesi'nin davetlisi olarak 8 Ekim Cumartesi, imza gününe katılıyor.


'Kiracı' Isparta’da Son Kez ‘Perde’ dedi Kültür/Sanat 'Kiracı' Isparta’da Son Kez ‘Perde’ dedi

24.Ahilik Haftası kutlamaları nedeniyle Isparta Esnaf Odaları Birliği’nin daveti üzerine Isparta turnesine giden AESOB bünyesinde kurulan Oda Tiyatrosu (AESOT) ekibi ‘Kiracı’ adlı oyunlarını son kez Isparta Endüstri Meslek Lisesi Salonu’nda sergiledi.


Gelenek bozulmadı Güncel Gelenek bozulmadı

Teke Yöresi Eğitim Derneği Başkanı Kahraman Köktürk’ten Eğitim Yardımları Devam Etti


Çağın hastalığı Metabolik Sendrom’a dikkat! Sağlık/Kadın Çağın hastalığı Metabolik Sendrom’a dikkat!

Kalp damar hastalıkları ile şeker hastalığının gelişme riskini artıran metabolik sendrom, modern çağın hastalığı olarak tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşmaktadır.


Sahnede Aşk-ı Memnu heyecanı Kültür/Sanat Sahnede Aşk-ı Memnu heyecanı

Antalya Devlet Opera ve Balesi , 2011-2012 sanat sezonu için perdelerini açmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sanat sezonunda sahnelediği eserlerle seyircilerin büyük beğenisini kazanan ANTDOB bu sezonda yeni ve dikkat çekici eserleri sahnesine taşıyacak.


Altın Portakal’dan Yeni Bir Kısa Film Yarışması Kültür/Sanat Altın Portakal’dan Yeni Bir Kısa Film Yarışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi-Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle düzenlenen 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali sinema sektörüne yeni isimler kazandırmaya devam ediyor.


Muratpaşa, galibiyet serisine devam etmek istiyor Spor Muratpaşa, galibiyet serisine devam etmek istiyor

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, haftasonu aldığı Anadolu Üniversitesi galibiyetinin ardından, ara vermeden Üsküdar Belediyesi maçı hazırlıklarına başladı.


Halk sandık başına gidecek Güncel Halk sandık başına gidecek

Büyükşehir Belediyesi’nin Kepezaltı ve Santral mahallelerinde halkın katılımıyla yürüttüğü planlama çalışmaları, mahalle sakinlerinin istek ve önerileri doğrultusunda şekilleniyor.


Tütüncü’den kan bağışına destek Güncel Tütüncü’den kan bağışına destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her gün on binlerce insanın ziyaret ettiği Kent Ormanı’nda çadır kuran Kızılay Kan Merkezi’ne kan bağışında bulundu.


Buket Uzuner’le keyifli bir söyleşi Kültür/Sanat Buket Uzuner’le keyifli bir söyleşi

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Edebiyat Söyleşileri kapsamında roman, hikaye ve gezi yazarı Buket Uzuner, hayranlarıyla buluştu.


Alanyalı’dan Yangın Koruma Haftası mesajı Güncel Alanyalı’dan Yangın Koruma Haftası mesajı

ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALANYALI, ‘Yangın Koruma Haftası’ sebebiyle yapmış olduğu basın açıklamasında şunları dile getirdi;


Adım Adım Bebeğinize Yolculuk Sağlık/Kadın Adım Adım Bebeğinize Yolculuk

Hamile kalmak istiyorsunuz ama endişeleriniz peşinizi bir türlü bırakmıyor. Bilinçli hamile kalmak ve sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmek istiyorsanız bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor.


Düdenbaşı’na çiçek gibi park Güncel Düdenbaşı’na çiçek gibi park

Kepez Belediyesi, Düdenbaşı Mahallesi’nde hizmet ömrünü tamamlayan 15 dönümlük parkı, çiçek bahçelerinin yer aldığı proje çalışmasıyla yeniden inşa edecek.


Büyükşehir Belediyesi’nin projesi aldığı ödülle taçlandı Kültür/Sanat Büyükşehir Belediyesi’nin projesi aldığı ödülle taçlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin “Kadınlar Edebiyatla Buluşuyor” projesinin logosu, dünyanın en önemli grafik tasarım yarışması olan WOLDA’da dünya birincisi oldu.


Çamyuva Belediyesi'nin eğitim atağı sürüyor Kemer Çamyuva Belediyesi'nin eğitim atağı sürüyor

Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet Can, bölgedeki turizmciler ve otelciler ile birlikte beldede bulunan Rukiye Koç ve Silkar İlköğretim okullarına toplam 6 derslikli okul öncesi ve anaoklu derslikleri kazandırmak için yoğun bir çalışma sergilediklerini söyledi.


Alanyalı: “Bir milleti millet yapan en önemli unsurlardan biri de dildir” Güncel Alanyalı: “Bir milleti millet yapan en önemli unsurlardan biri de dildir”

ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ALANYALI, ‘Türk Dil Bayramı’ sebebiyle yapmış olduğu basın açıklamasında şunları dile getirdi;


“Anadil ve ulus” tartışıldı Güncel “Anadil ve ulus” tartışıldı

Büyükşehir Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği, Dil Bayramı etkinlikleri kapsamında “Anadil ve Ulus” konulu bir konferans düzenledi.


Ankaralı Ayşe Aksu’yu coşturdu Aksu Ankaralı Ayşe Aksu’yu coşturdu

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Türk dünyası kültür ve sanat festivali” Aksu’da start aldı. Expo fuar merkezi otoparkında düzenlenen festivali yaklaşık on bin kişi izlediği. Anakaralı Ayşe Aksu’yu coştururken yeni albümünün klipini Aksu da çekilmesi için Aksululara ve Belediye Başkanı İsa Yıldırıma söz verdi.


Enç: “Hedefimiz ekonomik kalkınmayı sağlamak” İbradı Enç: “Hedefimiz ekonomik kalkınmayı sağlamak”

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Kadın Kolları İl Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan ve Yönetim Kurulu üyesi kadınlarla birlikte İbradı ilçesini ziyaret etti.


“Birleşmeye karşıyım, her an adaylığa hazırım” Kemer “Birleşmeye karşıyım, her an adaylığa hazırım”

Kemer sınırları içerindeki belediyelerin birleşeceği haberlerini değerlendiren Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet Can,” Birleşmeye karşıyım!”dedi.


CHP İl Yönetimi ilçe toplantılarına başladı Siyaset CHP İl Yönetimi ilçe toplantılarına başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı, gelecek yıl yapılacak kongre hazırlıklarına şimdiden başladı. İl Başkanı Özer Ülken ve yeni oluşturduğu yönetim ilk ilçe toplantısını Alanya İlçe Örgütü’nde yaptı.


Alanyalı’dan İsa Yıldırım’a teşekkür mesajı Güncel Alanyalı’dan İsa Yıldırım’a teşekkür mesajı

ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alanyalı, ‘Türk Dünyası Kültür ve Sanat Festivali’ sebebiyle yapmış olduğu basın açıklamasında şunları dile getirdi;


Yenilenen Toyota Hilux “Durdurulamayan güç” Teknoloji/Bilim/İnternet Yenilenen Toyota Hilux “Durdurulamayan güç”

Avrupa pick-up segmentinde son 3 yıldır üstüste liderliği elinde bulunduran Hilux, yenilenen görünümüyle Toyota’nın değişen tasarım anlayışının en son örneği olarak yollara çıkıyor.


İSTEK’li miniklerin “sanat günleri” Güncel İSTEK’li miniklerin “sanat günleri”

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 ve 6 yaş öğrencilerine, ‘Sanat Günleri’ etkinlikleri kapsamında Antalya Devlet Senfoni Orkestrası Kontrbas Sanatçısı ve Antalya Filarmoni Derneği Başkanı Koray Karaca tarafından mini bir konser verildi.


Türk tarımının kalbi Antalya’da atıyor Ekonomi/Turizm Türk tarımının kalbi Antalya’da atıyor

Türk tarım sektörünün en büyük buluşma noktası olan Growtech Eurasia, fuar öncesi sektörün temsilcilerinin katılımıyla düzenlediği basın toplantısında “Türkiye’nin tarım politikaları ve global bir oyuncu olarak Türkiye’nin dünya tarımındaki rolünü” değerlendirdi.


Vali Altıparmak İÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin açılışına katıldı Güncel Vali Altıparmak İÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin açılışına katıldı

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinin (SBF) 2011 -2012 eğitim ve öğretim yılı açılış töreni 20 Eylül Salı günü Fakültenin kurucu hocalarından Prof. Dr. Tarık Zafer Tunaya'nın adını taşıyan amfide Vali Dr. Ahmet Altıparmak, milletvekilleri, akademisyenler, bürokratlar ve öğrencilerin katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.


AK Parti Finike Kadın Kolları kongresi yapıldı Finike AK Parti Finike Kadın Kolları kongresi yapıldı

AK Parti Finike İlçe Kadın Kolları 3. Olağan Kongresi yapıldı. Kongre’de İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na Ruhiye Bozoğlu seçildi.


Oxford Festivali’nde “Say” rüzgarı esecek Oxford Festivali’nde “Say” rüzgarı esecek

Dünyanın en önemli festivalleri arasında yer alan “Oxford Chamber Music Festival” bu yıl Fazıl Say'ı devamlı-besteci (composer in residence) olarak sunuyor.


Fatih Üstgeçidi’nin montajına başlandı Güncel Fatih Üstgeçidi’nin montajına başlandı

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya Bulvarı üzerinde yapımına başladığı Fatih ve Kepezaltı mahallelerini birbirlerine ve raylı sistem hattına bağlayan üstgeçidin montajına başlandı.


Konservatuvar’dan çocuk ve gençlere ücretsiz müzik kursları Kültür/Sanat Konservatuvar’dan çocuk ve gençlere ücretsiz müzik kursları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, çocuk ve gençlere yönelik ücretsiz müzik kursları açıyor.


Ahilik Haftası’na muhteşem final Kültür/Sanat Ahilik Haftası’na muhteşem final

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Ahilik Kültür Haftası, muhteşem bir finalle son buldu.


Büyükşehir Laboratuvar Akredite denetiminden başarıyla geçti Güncel Büyükşehir Laboratuvar Akredite denetiminden başarıyla geçti

Büyükşehir Belediyesi’nin 2 yıl önce 28 parametreden akredite olarak Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlik Belgesi alan Laboratuvar Şube Müdürlüğü, 2’nci gözetim denetiminden de başarıyla geçti. Denetim sonucunda akreditasyon kapsamını 28’den 42 parametreye çıkardı.


Enç Alanyalılarla buluştu Siyaset Enç Alanyalılarla buluştu

Ak Parti Antalya Milletvekili ve Kadın Erkek Fırsat Esitliği Kom. Üyesi Gökçen Özdoğan Enç, İl Başkan Yardımcısı Ali Kıvrak ve Kadın Kolları İl Başkanı Neziha Yoldan Tezcan, Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.


Gazi Bulvarı’nın 2. etabı başladı Güncel Gazi Bulvarı’nın 2. etabı başladı

Kepez Belediyesi’nin, turizm merkezleri arasındaki ulaşımı sağlayan Gazi Bulvarı’nı, peyzaj ve su havuzları ile güzelleştirme projesinin ikinci etabının yapımına başlandı.


30 ayda 31 proje Güncel 30 ayda 31 proje

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Kepez Sanayici ve İşadamları Derneği üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Hizmetlerini anlatan Başkan Akaydın, 30 ayda 31 proje yaptıklarını söyledi.


İSTEK’liler, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde... Güncel İSTEK’liler, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde...

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu’nu temsilen bir grup öğrenci, İlköğretim Okulu Müdürü Sadık Dönmez ve İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Musa Kalaycı rehberliğinde, İlköğretim Haftası kapsamında, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya’yı makamında ziyaret etti.


Samani: “Milletimize hizmet boynumuzun borcu” Siyaset Samani: “Milletimize hizmet boynumuzun borcu”

AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani Manavgat ilçesine bağlı Beşkonak ve Taşağıl beldesi ile köylerini ziyaret etti. Samani, köylülerle sohbet edip, sorunlarını dinledi, çözümü hakkında fikir alışverişinde bulundu.


Altın Portakal’da Uluslararası Yarış Başladı Kültür/Sanat Altın Portakal’da Uluslararası Yarış Başladı

Portakal’ın Uluslararası Jürisi de Kadınlardan Oluşuyor. Altın Portakal’da Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması dalında yarışacak filmler ve Uluslararası jüri açıklandı.


Ak Partili gençlerden Tütüncü’ye  teşekkür Güncel Ak Partili gençlerden Tütüncü’ye teşekkür

AK Parti Antalya Kepez İlçe Gençlik Kolları Kongresi ile güven tazeleyen Ömer Akbaş, yeni yönetimiyle birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti.


Güle oynaya kulüp seçimi Güncel Güle oynaya kulüp seçimi

Yeni öğretim yılıyla birlikte okullarda öğrenci kulüpleri de oluşmaya başladı. Küçük öğrencilerin kulüplerini daha rahat seçmeleri için TED Antalya Koleji’nde alışılmışın dışında yöntemler kullanıldı.


Antalya’ya çok özel okul Güncel Antalya’ya çok özel okul

Engelli Rehabilitasyon Merkezi Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu oldu


Başkan Tütüncü’ye ‘Ahilik’ teşekkürü Güncel Başkan Tütüncü’ye ‘Ahilik’ teşekkürü

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok ve oda başkanları, Ahilik Kültür Haftası etkinlikleri kapsamında, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti.


“Altınova’yı ihya edeceğiz” Güncel “Altınova’yı ihya edeceğiz”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Altınova’nın 18 imar uygulamasının 1. etabının encümen sürecinin başladığını; bölgede yol açma, asfalt ve yeni park çalışmalarının da artarak devam edeceğini söyledi.


Özdilekpark Cinetime Sinemalarından kültür hizmeti… Güncel Özdilekpark Cinetime Sinemalarından kültür hizmeti…

Özdilekpark AVM’de hizmet veren Cinetime Sineması, öğretmen ve öğrencilere özel indirimler uyguluyor.


‘İSTEK’li öğrencilerin Milli Eğitim Müdürü’ne ziyareti Güncel ‘İSTEK’li öğrencilerin Milli Eğitim Müdürü’ne ziyareti

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu’nu temsilen bir grup öğrenci, İlköğretim Okulu Müdürü Sadık Dönmez ve İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Sebahat Akpınar, İlköğretim Haftası nedeni ile Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay’ı makamında ziyaret etti.


ATSO Başkanı Budak’tan Alman Başkonsolosa “vize” sitemi Ekonomi/Turizm ATSO Başkanı Budak’tan Alman Başkonsolosa “vize” sitemi

ATSO Başkanı Budak, Almanya İzmir Başkonsolosu Margit Haberle’den vize işlemlerinde işadamlarına kolaylık göstermelerini istedi.


Minikler için eğlence Deepo’da devam ediyor Güncel Minikler için eğlence Deepo’da devam ediyor

Okulların açıldığı şu günlerde, Akdeniz en büyük Outlet alışveriş merkezi Deepo Outlet Centre, çocukların okul heyecanına ortak oluyor.


Dedeman Antalya Garden’da Hayatın Koşuşturmacasına Ara Verin Güncel Dedeman Antalya Garden’da Hayatın Koşuşturmacasına Ara Verin

Büyüleyici Akdeniz ve Toros Dağları manzarası, leziz ve zengin kahvaltı hizmeti ve Dedeman’ın kaliteli hizmet anlayışıyla Dedeman Antalya Garden, hayatın koşuşturmacasına ara vermek isteyen konuklarıyla 18 Eylül Pazar günü itibariyle tekrar buluştu.


Tütüncü, genç işadamlarını ağırladı Güncel Tütüncü, genç işadamlarını ağırladı

Kepez’de hem ekonomik hem de iş gücü anlamında katkı oluşturan iş adamlarıyla her fırsatta bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Genç İşadamları Derneği Yönetimi’ni ağırladı.


Babasının anısına hemodiyaliz cihazı bağışladı Güncel Babasının anısına hemodiyaliz cihazı bağışladı

Babasının anısını yaşatmak isteyen Delphin Otelleri Satış ve Pazarlama Koordinatörü Dr. Yıldırım Cömertoğlu, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Hemodiyaliz Ünitesi’ne hemodiyaliz cihazı bağışladı.


Adile Teyze Öğrencileri Beydağları Köy Gezisi’nde Güncel Adile Teyze Öğrencileri Beydağları Köy Gezisi’nde

Adile Teyze Etüt Merkezi Öğrencileri yaz kurslarının son haftasında bir köy gezisiyle yazı noktaladılar.


Enç, kadın muhtarlarla bir araya geldi Siyaset Enç, kadın muhtarlarla bir araya geldi

Ak Parti Antalya Milletvekili ve Kadın Erkek Fırsat Esitliği Kom. Üyesi Gökçen Özdoğan Enç, Antayalı kadın muhtarlarla bir araya geldi.


Cebesoy Caddesi’nin bir kısmı trafiğe kapatılıyor Güncel Cebesoy Caddesi’nin bir kısmı trafiğe kapatılıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Cebesoy Caddesi üzerinde yapacağı yağmur suyu çalışmaları nedeniyle Tınaztepe Caddesi kesişimiyle Balıkçoğlu Caddesi kesişiminin Doğu Garajı’na gidiş istikameti 25 Eylül Pazar günü saat 08.30’da trafiğe kapatılacak.


Dünyanın gözü Altın Portakal’da Kültür/Sanat Dünyanın gözü Altın Portakal’da

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı işbirliğiyle düzenlenen 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Türkiye’de olduğu kadar dünya basınında da büyük ilgi görüyor.


Belek Belediyesi el sanatları kursu yıl sonu sergisi açıldı Serik Belek Belediyesi el sanatları kursu yıl sonu sergisi açıldı

Belek Belediyesi tarafından düzenlenen resim kurslarının yıl sonu sergisi açıldı.13 eylül Salı günü belek beach park’da düzenlenen sergi açılışına,Belek Belediye Başkanı Yusuf MECEK,Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Pınar MATER ERDEM Çok sayıda Belekli ve kursiyerler katıldı.


Gözünü birinciliğe dikti Güncel Gözünü birinciliğe dikti

Antalya TED’in ilköğretim 3. sınıf öğrencisi Mevsim Akgün, yazı dönemindeki turnuvada kazandığı Türkiye ikinciliğiyle yetinmek istemiyor. O şimdi gözünü birinciliğe dikti.


BEMBİRSEN’den Tütüncü’ye plaket Güncel BEMBİRSEN’den Tütüncü’ye plaket

BEMBİRSEN Antalya Şubesi Yönetim Kurulu, Başkan Hakan Tütüncü’ye, memur çalışanlarının sosyal haklarının iyileştirilmesine yönelik çalışmalarından dolayı plaket takdim etti.


Büyükşehir’in ücretsiz doğa yürüyüşleri sürüyor Güncel Büyükşehir’in ücretsiz doğa yürüyüşleri sürüyor

Büyükşehir Belediyesi’nin TODOSKS ile birlikte Tekirova’ya düzenlediği ücretsiz doğa yürüyüşü yoğun ilgi gördü. Doğayla baş başa kalan katılımcılar, tarihi yerleri gezerken, denizde yüzmenin keyfini yaşadı.


Şampiyonluk kupası Başkan Akaydın’da Spor Şampiyonluk kupası Başkan Akaydın’da

Uluslararası Rixos Cup Turnuvası’nda şampiyon olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımı, kupayı Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’a teslim etti.


Deepo Eğlencede Hız Kesmiyor Güncel Deepo Eğlencede Hız Kesmiyor

Antalya’nın yaz ateşi bu kez de Deepo Outlet Center’da minikleri ısıtıyor.


Balıkçılar rahatlayacak Kemer Balıkçılar rahatlayacak

Kemer Balıkçı Barınağından geçen pis su terfi ile içme suyu kullanım hattının yeri GATAB tarafından yapılan çalışmayla yenilenerek değiştiriliyor. Balıkçı teknelerini engelleyen boru böylece kaldırılmış olacak….


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...