Perşembe, 14 Kasım 2019
Zeytinköy’de yaz futbol kurslarına katılan öğrenciler ödüllendirildi Güncel Zeytinköy’de yaz futbol kurslarına katılan öğrenciler ödüllendirildi

Antalya Valisi Dr. Ahmet Altıparmak öncülüğünde başlatılan “Zeytinköy Sosyal-Ekonomik Kültürel Geliştirme” projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bölge okullarında eğitim gören öğrencilere yönelik açılan yaz futbol kurslarını başarıyla bitiren sporcu öğrenciler için ödül töreni yapıldı.


“Özelleştirmeden vazgeçin” Güncel “Özelleştirmeden vazgeçin”

ESM (Enerji,Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası) Antalya Şubesi; linyit kömür sahalarının,termik santrallerin ve elektrik dağıtım birimlerinin özelleştirilmesine karşı bir basın toplantısı gerçekleştirdi .


“30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun”	Siyaset “30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Kemer, Frankfurt'ta görücüye çıktı Kemer Kemer, Frankfurt'ta görücüye çıktı

Yılın on iki ayı turistleri Kemer ve bölgesine çekmek için uluslararası turizm fuarlarına katılan GATAB, bu kez Kemer’i Frankfurt ve çevresinin en büyük şenliği Main Nehri Kıyısı Festivali’nde (Mainuferfest) tanıttı.


Arı'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Güncel Arı'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Arı, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Çandır: Güncel Çandır: "Gururla kutluyoruz"

Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Hamilelikte bel ağrılarını önlemek için egzersiz yapın Sağlık/Kadın Hamilelikte bel ağrılarını önlemek için egzersiz yapın

Gebelikte bel ağrıları gebelik süresince karşılaşılan sağlık problemleri arasında en başlarda yer alıyor.


Güncel "Belediyeler denizciliğe daha fazla ilgi göstermeli"

Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şubesi Başkanı Ahmet Erol, bölge denizciliğinin daha da gelişmesi için belediyelerin denizciliğe daha fazla ilgi göstermelerini arzu ettiklerini belirtti.


Uluslararası Kepez Barış Şenlikleri başladı Kültür/Sanat Uluslararası Kepez Barış Şenlikleri başladı

Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen “Uluslararası Kepez Barış Şenlikleri Halk Dansları Festivali”nin açılış korteji renkli görüntülere sahne oldu.


Güncel "Milletçe kenetlenerek kutluyoruz"

Antalya Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse; “Büyük bir milletiz” Siyaset AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse; “Büyük bir milletiz”

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada 30 Ağustos Zaferi’nin Türkiye Cumhuriyeti’nin temelini sağlamlaştıran bir zafer olarak gurur verdiğini belirterek, “Türk milletinin bağımsızlık inancının ve vatan sevgisinin önünde hiçbir gücün duramayacağını gösteren müstesna bir örnektir” dedi.


Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Arı'dan köy ziyaretleri Güncel Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Arı'dan köy ziyaretleri

Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı, dolu nedeniyle yetişmiş mahsulleri büyük zarar gören Antalya’nın Korkuteli İlçesine bağlı Osmankalfalar, Manay ve Kızılcadağ köylerine ziyarette bulundu.


Büyükşehir’den çocuklara model uçak kursu Güncel Büyükşehir’den çocuklara model uçak kursu

Büyükşehir Belediyesi, Haşim İşcan Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde devam eden yaz kurslarında eğitim gören öğrencilere yönelik model uçak kursu düzenledi.


CHP Antalya İl Başkanı Kök’ten 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Siyaset CHP Antalya İl Başkanı Kök’ten 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Devrim Kök, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Meclis üyelerinden Zafer çıkarması Siyaset Meclis üyelerinden Zafer çıkarması

Antalya İl Genel Meclisi’nin geçtiğimiz aylarda aldığı karar doğrultusunda meclis üyeleri Zafer Bayramı dolayısıyla Afyon ve Kütahya’daki şehitlikleri ziyaret etti.


Medical Park Antalyasporlu futbolcuların cep telefonları KVK'dan Spor Medical Park Antalyasporlu futbolcuların cep telefonları KVK'dan

Türkiye’nin önde gelen firmalarından KVK, MedicalPark Antalyaspor Yönetim Kurulu üyelerine, Profesyonel Futbol Takımı Teknik Ekibi ve futbolcularına ZTE’nin Live ve Cool modeli cep telefonlarından hediye etti.


Çikolata kisti hamileliği engelliyor! Sağlık/Kadın Çikolata kisti hamileliği engelliyor!

Adet döneminde ve ilişki sonrasında ağrı, ishal ve damla şeklinde kanamanız mı var? Dikkat, Özel Medline Aydın Hastanesi Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Ümmühan Tütüncü uyarıyor: Tüm bu belirtiler endometriyozis yani çikolata kistinin habercisi olabilir...


Osman Çetin, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı Siyaset Osman Çetin, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı

MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin , 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.


Altın Portakal’a Türkan Şoray damgası Kültür/Sanat Altın Portakal’a Türkan Şoray damgası

Türk sinemasının “Sultan”ı ünlü sanatçı Türkan Şoray, 49. Altın Portakal’ın açılışını yapmak ve sanatta sosyal sorumluluk ödülünü almak üzere Antalya’ya geliyor.


AESOB Başkanı Sevimçok’tan 30 Ağustos Mesajı Güncel AESOB Başkanı Sevimçok’tan 30 Ağustos Mesajı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı


Erasmus yoğun dil kursu sertifika töreni gerçekleşti Güncel Erasmus yoğun dil kursu sertifika töreni gerçekleşti

Az kullanılan ya da az öğretilen dillerin yaygınlaştırılması ve Erasmus dönemine başlayacak öğrencilerin dönem öncesi hem ülkeye hem de kuruma hazırlığı için yükseköğretim kurumlarında düzenlenen Erasmus Yoğun Dil Kursu’nun Sertifika Töreni; 29 Ağustos 2012 Çarşamba günü Akdeniz Restaurant’ta gerçekleştirildi.


Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı Uysal’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Siyaset Antalya Ülkü Ocakları İl Başkanı Uysal’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

"Türk milletinin hürriyet ve istiklalini yok etmeye çalışan düşman unsurlarına karşı, Dumlupınar’da kazandığı tarihi zaferin 90.yıldönümüne ulaşmanın coşkusunu yaşıyoruz."


Alanyalı’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Güncel Alanyalı’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Antalya Genç İşadamları Derneği (ANTGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alanyalı, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Büyükşehir Kırcami için Kavramsal Tasarım Projesi’nin ihalesini yaptı Güncel Büyükşehir Kırcami için Kavramsal Tasarım Projesi’nin ihalesini yaptı

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın yıllardır çözülemeyen Kırcami’nin imar planı sorununa yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Kırcami için Kavramsal Tasarım Projesi ihalesi gerçekleştirildi.


Günal'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı Siyaset Günal'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı

MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr.Mehmet Günal?, ?30 Ağustos Zafer Bayramı? münasebetiyle yayınladığı kutlama mesajında şunları belirtti:


Fabrikalar’a 2,5 dönümlük park Güncel Fabrikalar’a 2,5 dönümlük park

Bugüne kadar 1 milyon 250 bin m2 yeşil alan yatırımı gerçekleştiren Kepez Belediyesi, Fabrikalar Mahallesi sakinlerini yeni parkla buluşturdu.


Antalya Emniyeti'nden sporda hoşgörüye davet Güncel Antalya Emniyeti'nden sporda hoşgörüye davet

Spor Toto Süper Liginin 2. haftasında Akdeniz Üniversitesi Stadyumunda oynanan M.P. Antalyaspor-Kayserispor karşılaşmasının 2012-2013 futbol sezonunda ilimizdeki ilk futbol müsabakası olması nedeniyle, Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanuna muhalefet edenlerin alacağı cezaların neler olacağı hakkında “HOŞGÖRÜ,UYGARLIĞIN BİRİCİK SINAVIDIR” isimli bilgilendirici el broşürleri dağıtıldı.


Tütüncü berberlerle yemekte buluştu Güncel Tütüncü berberlerle yemekte buluştu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Berberler Odası’nın düzenlediği futbol turnuvasında mücadele eden takımlara yemek verdi.


İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı ve üyeler Elmalı'da Elmalı İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı ve üyeler Elmalı'da

Antalya il Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı, Elmalı Akçay Belediye Başkanı Mehmet Tufan’ın düzenlemiş olduğu etkinliklere katılmak üzere İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte Elmalı’ya gitti.


Genç futbolcuların sertifikaları Başkan Evcilmen’den Spor Genç futbolcuların sertifikaları Başkan Evcilmen’den

Yenigün Mahallesi’nde düzenlenen 2012 Yaz Futbol Merkezi çalışmaları, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in katıldığı sertifika töreni ile sona erdi.


OLİMPOSGAZ Kepez Abone Merkezi açıldı Güncel OLİMPOSGAZ Kepez Abone Merkezi açıldı

Kepez ilçesinde yatırıma devam eden Olimpos Doğal Gaz Dağıtım A.Ş., vatandaşların doğalgaza ilgisi ve yoğun abonelik talebi nedeniyle yeni bir Abone Merkezi kurdu.


Aksu’da  Tüm Çöp Konteynerleri Bakıma Alındı Aksu Aksu’da Tüm Çöp Konteynerleri Bakıma Alındı

Aksu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçede tüm çöp konteynerleri temizlenip ilaçlanması yapıldı. Koku ve bakteri üreten iki bin beş yüz adet çöp konteynırı ilaçlanıp dezenfekte edildi.


 T.C. Antalya Valiliği 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 90. Yılı Kutlama Programı Güncel T.C. Antalya Valiliği 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 90. Yılı Kutlama Programı

Zafer Bayramı 30 Ağustos Perşembe Günü saat 07:00'da başlayacak ve 24:00'da sona erecektir.


Büyükşehir’in 2 futbolcusu Milli Takım’a çağrıldı Spor Büyükşehir’in 2 futbolcusu Milli Takım’a çağrıldı

Antalya Büyükşehir Belediyespor’un 2 futbolcusu Kemal Nizam ve Berhan Torun, U14 Türk Milli Takımı’na davet edildi.


“Minnet ve saygıyla anıyoruz” Güncel “Minnet ve saygıyla anıyoruz”

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN Güncel 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

Zafer Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ulusal bayramıdır. Her yıl 30 Ağustos günü kutlanır.


Bayramda en çok gezen iller hangileri oldu? Güncel Bayramda en çok gezen iller hangileri oldu?

Starpet, bayramda Türkiye’nin dört bir yanındaki akaryakıt istasyonlarına uğrayan araçların hangi illerden geldiğine yönelik bir inceleme gerçekleştirdi.


Gelinlik için günler, damatlık için ise 20 dakika harcanıyor Gelinlik için günler, damatlık için ise 20 dakika harcanıyor

Evlilik ve düğün portalı Dugun.com, gelinlik ve damatlık alırken yaşananlara dair ilginç bir sonuç ortaya çıkardı. Elde edilen bilgiye göre, gelinlik seçimi için ortalama 20 mağaza dolaşılıyor ve bu işlem günlerce sürüyor.


“Hayvan Sağlığı ve Refahı” semineri Güncel “Hayvan Sağlığı ve Refahı” semineri

Konyaaltı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Antalya Veteriner Hekimler Odası işbirliğince eğitim düzenlendi.


Yılmaz Sevgül Tahtalı 2365 mt.de fotoğraf sergisi açtı Kültür/Sanat Yılmaz Sevgül Tahtalı 2365 mt.de fotoğraf sergisi açtı

Akut Antalya Operasyon Birim sorumlusu ve Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitim Yüksekokulu öğretim görevlisi Yılmaz Sevgül, Olympos Teleferik’in katkıları ile Tahtalı’nın zirvesinde Fotoğraf sergisi açtı. Sergiye çok sayıda kişi katılırken, açılışa özel Shakespeare Cafe Bistro da bir kokteyl düzenledi.


Fiat Pratico İçin % 0 Faizli 18 Ay Vadeli Kredi Fırsatı! Otomotiv Fiat Pratico İçin % 0 Faizli 18 Ay Vadeli Kredi Fırsatı!

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, ülkemizde üretilen ve pick-up sınıfının en pratik özelliklere sahip modeli olarak dikkat çeken Fiat Pratico için düzenlediği özel satış kampanyasıyla dikkat çekiyor.


İncelik düşkünlüğü uğruna kemiklerinizi kaybetmeyin Sağlık/Kadın İncelik düşkünlüğü uğruna kemiklerinizi kaybetmeyin

Osteoporoz yavaş yavaş, yıllar boyu tanı konmadan bir kırık oluşuncaya kadar sessizce gelişir. 50 yaş üstü kadınların yarıdan fazlasının, 70 yaş üstü erkeklerin yarısına yakın bölümünün aktif yaşamını olumsuz etkiler.


Kepez’den Antalya’ya barış festivali Güncel Kepez’den Antalya’ya barış festivali

Kepez Barış Şenlikleri’ne katılan ülkelerin temsilcilerini kabul eden Başkan Tütüncü, halk oyunlarının merkeze alındığı, barış ve kardeşlik temasının işlendiği güzel bir festivali Antalya’ya kazandırdıklarını söyledi.


Tütüncü Altın Kiraz Güreşleri’nde Korkuteli Tütüncü Altın Kiraz Güreşleri’nde

Korkuteli ilçesinde düzenlenen 24. Geleneksel Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, güreşlere yaptığı katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.


Kepez’de parklar şenlendi Güncel Kepez’de parklar şenlendi

Kepez Belediyesi’nin 12 ayrı mahallede gerçekleştireceği “Parklar Şenleniyor” etkinliği Zafer Mahallesi Parkı’nda düzenlenen gösteriyle başladı.


Altın Portakal’da Antrakt Sinema Matineleri Kültür/Sanat Altın Portakal’da Antrakt Sinema Matineleri

Antrakt Sinema Matineleri, 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında ücretsiz sinema seminerleri düzenleyecek.


Dış gebeliğe karşı önleminizi erken teşhis ile alın Sağlık/Kadın Dış gebeliğe karşı önleminizi erken teşhis ile alın

Her 100 kadından 2-3'ünde rastlanan "dış gebelik"; embriyonun rahim içinde değil, tüplerde, yumurtalıklarda ya da karın içinde yerleşmesi olarak tanımlanıyor. Dış gebelik, ileri evrede tüpün yırtılmasına ve hayati önem taşıyan iç kanamaya da neden olabiliyor.


Tütüncü'den çocuklara en güzel hediye Güncel Tütüncü'den çocuklara en güzel hediye

Başkan Hakan Tütüncü, çok sevdiği çocuklar için, Kepezpark Varsak Projesi'nde, içerisinde çizgi film ve masal kahramanlarının maketlerinin olacağı 5 dönümlük masal parkı ile 2 dönümlük temalı oyun parkı inşa ediyor.


Aile Eğitim Merkezi’nin yaz dönemi eğitimleri son erdi Güncel Aile Eğitim Merkezi’nin yaz dönemi eğitimleri son erdi

Büyükşehir Belediyesi’nin Aile Eğitim Merkezleri’nde yaz döneminde eğitim gören çocuklar eğitimlerini tamamlayarak, mezuniyet belgelerini aldı.


Muratpaşa’da sokaklara hijyenik temizlik Güncel Muratpaşa’da sokaklara hijyenik temizlik

Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, periyodik olarak yaptığı cadde ve sokak temizliği çalışmalarını sürdürüyor. Ağustos Ayı içinde 22 cadde ve sokak deterjanlı su ile yıkanarak temizlendi.


Benlerinizi takip edin Sağlık/Kadın Benlerinizi takip edin

İnsan güzelliğini tamamlayan bir unsur olduğu kadar bazı cilt kanserleri açısından öneme sahip olabilen benler, vücutta doğuştan var olabildiği gibi sonradan da oluşabiliyor.


Muratpaşa Kent Meydanı’nda Zafer Bayramı coşkusu Güncel Muratpaşa Kent Meydanı’nda Zafer Bayramı coşkusu

Muratpaşa Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nce, Kent Meydanı’nda düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri’nde 3. Piyade Eğitim Tugayı Akdeniz Bölge Bandosu’nun, mehter ve askeri marşlardan oluşan konseri ayakta alkışlandı.


Çamura bulanıp, şifalı suda tedavi oluyorlar Demre Çamura bulanıp, şifalı suda tedavi oluyorlar

Demre ilçesinin Çayağzı mevkiinde, Demre-Kaş karayolu üzerinde yer alan Burguç şifalı suyu bölgeye gelen yerli ve yabancı çok sayıda turistin de ilgi odağı oluyor.


Aspendos Festivali’nin ikinci yarısı Eylül’de başlıyor Kültür/Sanat Aspendos Festivali’nin ikinci yarısı Eylül’de başlıyor

Dünyanın önde gelen festivalleri arasında yer alan Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali’nin ikinci yarısı Eylül ayında başlıyor.


Muratpaşa temizlik işçisinden örnek davranış Güncel Muratpaşa temizlik işçisinden örnek davranış

Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli Muhammet Kaya, temizlik yaptığı sokakta bulduğu ve içinde yüklü miktarda Türk Lirası ile Euro bulunan cüzdanı sahibine teslim etti.


Dinozorlar veda ediyor Güncel Dinozorlar veda ediyor

Istanbul Exhibitions tarafından Deepo Alışveriş Merkezi'nin yanındaki alanda açılan “Dinozorlara Yolculuk” sergisi için geri sayım başladı.


Ukrayna Kültür Günleri sona erdi Kültür/Sanat Ukrayna Kültür Günleri sona erdi

Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Ukrayna Kültür Günleri muhteşem bir gala gösterisiyle sona erdi.


AESOB'dan 1.500 Lira Büyük Ödüllü Yarışma Güncel AESOB'dan 1.500 Lira Büyük Ödüllü Yarışma

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 17-23 Eylül 2012 tarihleri arasında kutlanacak olan Ahilik Haftası etkinlikleri çerçevesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da Antalya’yı sembolize eden bir Hediyelik Eşya Yarışması düzenliyor


Başkan Akaydın’dan Antalyaspor’a otobüs Spor Başkan Akaydın’dan Antalyaspor’a otobüs

Büyükşehir Belediyesi, Antalyaspor’un kullanması için otobüs tahsis etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, “Antalya’dan Aslı Çakır Alptekin kardeşim gibi sporcular yetişmesini istiyorum” dedi.


Kepez Sünnet Şöleni 3 Eylül’de Güncel Kepez Sünnet Şöleni 3 Eylül’de

Kepez Belediyesi tarafından 3 Eylül Pazartesi günü düzenlenecek olan sünnet şöleniyle 715 çocuk erkekliğe ilk adımını atacak. Kepez Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 4. Geleneksel Sünnet Şöleni 3 Eylül Pazartesi günü saat 19:00’da Kepez Belediye Spor Salonu’nda gerçekleşecek.


Kepez’den Uluslararası Festival Kültür/Sanat Kepez’den Uluslararası Festival

Kepez Belediyesi, Antalya'nın “dünya kenti” markasına katkıda bulunmak ve dostluk mesajı vermek amacıyla "Kepez Barış Festivali" adı altında Uluslararası Halk Dansları Festivali düzenliyor.


“Tüketici odaklı fiyat düzenlemesi yapılmalı” Güncel “Tüketici odaklı fiyat düzenlemesi yapılmalı”

Antalya’da hizmete giren Akvaryum’a giriş bedellerini değerlendiren Tüketici Başvuru Merkezi Genel Koordinatörü Sevim Murat; “yetkililer giriş ücretlerini yeniden gözden geçirilmelidir” dedi.


Tamponsuz burun ameliyatları, ameliyat sonrası konfor sağlıyor Sağlık/Kadın Tamponsuz burun ameliyatları, ameliyat sonrası konfor sağlıyor

Burun ameliyatı olmanız gerekiyor. Ancak çevrenizde burun ameliyatının değil de ameliyat sonrası kullanılan tamponların yarattığı sıkıntılar üzerine hiç de hoşunuza gitmeyen pek çok şey duydunuz. Bu da sizi ameliyatınızı ertelemeye yöneltiyor. Ancak korkmanıza gerek yok. Tamponsuz burun ameliyatlarının sağladığı konforla ameliyat sonrası da sizin için gayet rahat…


Çin Pekin Operası Aspendos ‘a geliyor Kültür/Sanat Çin Pekin Operası Aspendos ‘a geliyor

19.Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali’nin ikinci yarısı Eylül ayında Pekin Operası ile birlikte başlıyor. 2012 yılının Türkiye’de "Çin Kültür Yılı“ ilan edilmesi ile festivale davet edilen Çin Pekin Operası, izleyicilere oldukça özel bir gece yaşatacak.


Muratpaşa Belediyesporlu Bekir Milli Takım kampına çağrıldı Spor Muratpaşa Belediyesporlu Bekir Milli Takım kampına çağrıldı

Muratpaşa Belediyespor Güreş Takımı’ndan Bekir Seçim İşitme Engelliler Milli Takım kampına seçildi.


Görmezden gelmemeniz gereken 6 belirti Sağlık/Kadın Görmezden gelmemeniz gereken 6 belirti

Bazı çocuk hastalıkları için bekleyelim görelim yaklaşımı uygundur. Ama aşağıda bahsedeceğimiz durumlar için bu geçerli değil...


Apollon tapınağı'nda film müziklerine yolculuk Kültür/Sanat Apollon tapınağı'nda film müziklerine yolculuk

Dünyaca ünlü flüt sanatçısı Massimo Mercelli ile Oscar ödüllü piyanist ve besteci Luis Bacalov ikilisi; 28 Ağustos 2012, Salı akşamı saat 21:30’da Side 12. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında verecekleri konserde, sevilen film müziklerini sanatseverler için tarihi Apollon Tapınağı’nda seslendirecek!


MHP’liler sergi açılışına katıldı Akseki MHP’liler sergi açılışına katıldı

MHP İl Teşkilatı Akseki ilçesine bağlı Sadıklar Köyü’nde sergi açılışına katıldı.


Yalancı Siyatik mi Priformis Sendromu mu? Sağlık/Kadın Yalancı Siyatik mi Priformis Sendromu mu?

Son dönemlerde bel fıtığınız olmadığı halde beliniz çok mu ağrıyor, uzun süre oturunca veya ayaktayken belinizden kalçanıza doğru yayılan ağrılarınız mı var; özellikle başka bir rahatsızlığınız için bu aralar sık sık iğne mi olmak zorunda kaldınız. Dikkat edin, yalancı siyatik ağrısı olarak da bilinen Priformis Sendromu yaşıyor olabilirsiniz...


Omurga travmalarını ihmal etmeyin Sağlık/Kadın Omurga travmalarını ihmal etmeyin

Deniz, su ve doğa sporları yaz dönemini eğlenceli kılan aktiviteler olsa da bazı risklere yol açabiliyor. Baş aşağı havuza atlamak, su kaydırakları yaralanmaları, doğa sporları sırasında yüksekten düşme ve yüksek enerjili çarpışmalar; omurgada kırık, çıkık ve bunlara bağlı omurilik hasarlarına neden olabiliyor.


Kayıpların anısı filmleriyle Portakal’da yaşatılacak Kültür/Sanat Kayıpların anısı filmleriyle Portakal’da yaşatılacak

Sinemamızın efsaneleşmiş ustalarından Metin Erksan ve sinema yolculuğunun başında olmasına rağmen geleceğin ustaları arasında görülen Seyfi Teoman’ın anısı filmleriyle Altın Portakal’da yaşatılacak.


30 il için yangın uyarısı 30 il için yangın uyarısı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, güney ve batı bölgelerindeki 30 il için yangın uyarısında bulundu. Bakanlık, bugünden (23 Ağustos) itibaren meteorolojik açıdan yüksek risk taşıyan döneme girilmesi dolayısıyla aralarında İstanbul ve İzmir’in de bulunduğu 30 ilde kriz komitesi oluşturularak gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.


Tütüncü sanayide asfalt denetiminde Güncel Tütüncü sanayide asfalt denetiminde

Akdeniz Sanayi Sitesi’nin çeşitli işler bölümü esnafı,10 yıldır asfaltlanmasını bekledikleri yollarını sıcak asfaltla kapladığı için Başkan Hakan Tütüncü’ye, “Allah senden razı olsun.” sözleriyle teşekkür ettiler.


Tahtalı'da bulutların karla dansı Kemer Tahtalı'da bulutların karla dansı

Akut Antalya Operasyon Birim sorumlusu ve Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitim Yüksekokulu öğretim görevlisi Yılmaz Sevgül, Olympos Teleferik’in katkıları ile Tahtalı’nın zirvesinde Fotoğraf sergisi açacak.


Antalya, bayram coşkusunu Turkcell’le yaşadı Teknoloji/Bilim/İnternet Antalya, bayram coşkusunu Turkcell’le yaşadı

Ramazan Bayramı’nda Turkcell’liler sevdikleriyle cepten bayramlaştı. Turkcell’liler 4 gün boyunca 1.1 milyar dakika konuştu, 1 milyardan fazla SMS gönderdi.


Başkan Üras, Dünya gazetesi'ne röportaj verdi Kemer Başkan Üras, Dünya gazetesi'ne röportaj verdi

Abonelerinin büyük çoğunluğunu şirketlerin oluşturduğu; daha çok bilgi, iyi ve objektif haber ilkelerini benimseyen Dünya Gazetesi Rus Devlet Başkanı Putin’in Eylül Ayı’nda gerçekleştireceği Türkiye ziyareti nedeniyle ‘Rusya ülke eki’ çıkaracak.


Kemer Yayla Şenlikleri yapıldı Kemer Kemer Yayla Şenlikleri yapıldı

Kemer’de ilki Düzenlenen Ovacık Yayla Şenlikleri'ne katılan insanlar, hem piknik yaptı, hem de yöresel oyun ve yarışlarla nostaljik bir gün geçirdi.


Jeep’ten İstanbul çıkarması Otomotiv Jeep’ten İstanbul çıkarması

Tofaş çatısı altında temsil edilen ve 2012 yılında kuruluşunun 71. yılını kutlayan Jeep markasının Grand Cherokee modelinin en güçlü versiyonu olan Jeep Grand Cherokee SRT8, Kasım ayında düzenlenecek İstanbul Autoshow 2012’de sergilenecek.


TV kanallarının Ramazan ayı karnesi Kültür/Sanat TV kanallarının Ramazan ayı karnesi

Ramazan ayında hangi TV kanalı en çok reklam aldı? Reklam verenler en çok hangi program türlerini ve yapımları tercih etti? Hangi dini içerikli programlar reklam verenlerin gözdesi oldu? İşte, Ramazan ayında TV’lerin reklam performansı…


Büyükşehir’den “Dev Akvaryum” açıklaması Güncel Büyükşehir’den “Dev Akvaryum” açıklaması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yap-işlet-devret modeliyle yaptırdığı Dev Akvaryum inşaatının yapıldığı alana ilişkin gündeme getirilen iddialarla ilgili kamuoyuna bir açıklama yayınladı.


Küçüklü'de şenlik coşkusu Korkuteli Küçüklü'de şenlik coşkusu

Korkuteli İlçesine bağlı Küçüklü Köyünde bu yıl ilki gerçekleştirilen 1.nci Barbunya Şenliklerinde, Yöresel türküleri ile programa katılan Sanatçılar misafirleri coşturdu


Alman konsolostan Akaydın’a veda ziyareti Siyaset Alman konsolostan Akaydın’a veda ziyareti

Almanya’nın Antalya Konsolosu Frank Urbschat, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’a veda ziyaretinde bulundu. Akaydın, Ocak-Temmuz ayları arasında Alman turist sayısında geçen yılın aynı dönemine oranla artış olduğunu söyledi.


Aska ödüllere doymuyor Güncel Aska ödüllere doymuyor

Turizmin başkenti Antalya’da, Aska Hotels bünyesinde hizmet veren tesisler, son iki ayda peşpeşe gelen ödüllerle sezondaki mutluluğunu ikiye katladı. Misafir memnuniyetini ön planda tutan grubun otelleri Temmuz ve Ağustos aylarında toplam 7 ödül aldı.


740 HP’lik Ferrari F12berlinetta ABD Pazarı’nda tanıtıldı Otomotiv 740 HP’lik Ferrari F12berlinetta ABD Pazarı’nda tanıtıldı

Otomotiv sektörünün tutku yaratmayı başaran en önde gelen otomobil markalarından biri olan Ferrari, ABD’de düzenlenen ve uluslararası nitelikte en önemli otomotiv etkinlikleri arasında yer alan Peeble Beach Concours D’Elegance’da yine gövde gösterisi yaptı.


Muratpaşa Kent Meydanı’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı konseri Güncel Muratpaşa Kent Meydanı’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı konseri

Muratpaşa Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Kent Meydanı’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı konseri düzenliyor. 3. Piyade Eğitim Tugayı Akdeniz Bölge Bandosu’nun vereceği Zafer Bayramı Konseri, 27 Ağustos Pazartesi günü gerçekleşecek.


Kooperatife yeni ofis Kemer Kooperatife yeni ofis

Kemer Türkiz Marina’da faaliyet gösteren S.S. Mavi Deniz Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi geçtiğimiz günlerde yaşanan olumsuz olaylar nedeniyle Ofisleri boşaltılmıştı.


Ziya Gökalp yenilendi Güncel Ziya Gökalp yenilendi

Kepez Belediyesi, Ziya Gökalp Caddesi’ndeki asfalt, kaldırım ve peyzaj çalışmalarını tamamladı.


Öğrencilerin ayağı çamura ve toza değmeyecek Güncel Öğrencilerin ayağı çamura ve toza değmeyecek

Kepez Belediyesi, Varsak Karşıyaka Mahallesi'nde, İsmail İltemir ilköğretim Okulu'nun çevresindeki toz ve çamur şikâyetine neden olan yolları asfaltlıyor.


Türkiye’nin İlk Şiir Parkı Elmalı Akçay’da Açılıyor Elmalı Türkiye’nin İlk Şiir Parkı Elmalı Akçay’da Açılıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Deniz Baykal’ın açılışa katılması bekleniyor.


Tapular sanayide Güncel Tapular sanayide

Ramazan ayının son gününde Yeşil Antalya Sanayi esnafıyla bir araya gelen Başkan Tütüncü, "Söz veriyoruz ve yapıyoruz. Sitenin 20 yıllık ferdi tapu sorununu çözeceğiz, sözünü verdik ve çözdük." dedi.


GATAB yangının araştırılması için savcılığa başvurdu Kemer GATAB yangının araştırılması için savcılığa başvurdu

Kemer Bölgesi’ndeki Kuzdere Mevkisindeki ormanlık alanda 19 Ağustos’ta çıkan yangına ait İtfaiye raporu açıklandı.


İranlı usta yönetmen Mehrjui, son filmi ile Altın Portakal’da! Kültür/Sanat İranlı usta yönetmen Mehrjui, son filmi ile Altın Portakal’da!

Modern İran Sineması’nın başlatıcısı kabul edilen “The Cow” (1969) filminin yönetmeni Dariush Mehrjui, 6-12 Ekim 2012 tarihleri arasında 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin konuğu olarak Antalya’da olacak.


Meme kanserine dikkat Sağlık/Kadın Meme kanserine dikkat

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Cerrahi Opr. Dr. Muzaffer Atlı, Türkiye'de kadınların kanserden ölüm nedenleri arasında meme kanserinin akciğer kanserinden sonra ikinci sırada geldiğini, meme kanserinin erken teşhisinin muayene ve görüntüleme yöntemleriyle mümkün olduğunu belirtti.


Anevrizma ani ölüme yol açıyor Sağlık/Kadın Anevrizma ani ölüme yol açıyor

Hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkan ve ani ölümlere neden olabilen Aort anevrizması, özellikle 50 yaşın üzerinde uzun yıllar sigara içmiş erkelerde daha sık görülüyor. Aort anevrizmasının ortaya çıkma riski; hipertansiyon hastalarında ve genetik yatkınlığı olanlarda daha da artıyor.


ESDER’den kınama Siyaset ESDER’den kınama

Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Antalya Şube Başkanı Aydın Çevik, Gaziantep’te aralarında çocuk ve kadınların da yeraldığı, masum vatandaşları hedef alan terörist saldırıyı kınayarak; "Şu mübarek Ramazan Bayramında insanların birbirleri ile bayramlaştığı, kucaklaştığı, kırgınlıkları ve küskünlükleri barıştığı birgünde bu acı olayı bize yaşatanlara laneto lsun" dedi.


Yeşilırmak Caddesi’nde asfalt çalışmaları başladı Güncel Yeşilırmak Caddesi’nde asfalt çalışmaları başladı

Büyükşehir Belediyesi, Yeşilırmak Caddesi’nin asfaltını yenileme çalışmalara başladı. Trafik akışı ise kontrollü sağlanıyor.


Yaz Spor Okulu öğrencilerine sertifika Spor Yaz Spor Okulu öğrencilerine sertifika

Büyükşehir Belediyesi’nin 8 ayrı branşta ücretsiz düzenlediği Yaz Spor Okulu sona erdi. Okula katılan öğrenciler sertifikalarını törenle aldı.


Antalya’da Ukrayna Kültür Günleri yaşanacak Kültür/Sanat Antalya’da Ukrayna Kültür Günleri yaşanacak

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da 24-25 Ağustos tarihlerinde Ukrayna Kültür Günleri düzenleyecek.


Goldcity'nin çevre danışmanlığını Alanya Goldcity'nin çevre danışmanlığını "Çevrekent" yapacak

Alanya’da yer alan Goldcity Turizm Kompleksi çevreye olan duyarlılığı ile de dikkat çekiyor.


Antalya İl Emniyet Müdürü Yılmaz YÖRSİAD’ın iftar çadırında Güncel Antalya İl Emniyet Müdürü Yılmaz YÖRSİAD’ın iftar çadırında

Ramazan ayında Çallı’da kurduğu 550 kişilik İftar çadırı ile tüm dikkatleri üzerine çeken YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Antalya İl Emniyet Müdürü Dr.Ali Yılmaz’ı konuk etti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71134 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...