Pazar, 16 Haziran 2019
Gebiz’de Zeytinlik katliamı devam ediyor Serik Gebiz’de Zeytinlik katliamı devam ediyor

Serik İlçesine bağlı Gebiz Beldesi Hacıosmanlar köyünde faaliyet gösteren Aryol İnş. Nak. Taah. Mad. Tic. Mim. Ltd. Şti.’ne ait II. Grup AR 2005/9183 ruhsat nolu taş ocağı hemen yakınındaki zeytinliklere zarar vermeye devam ediyor.


Skal Antalya’dan turizm öğrencilerine destek Güncel Skal Antalya’dan turizm öğrencilerine destek

Dünyanın en yaygın ve en eski uluslar arası turizm sivil toplum örgütü Skal kulüpleri, sosyal sorumluluk projelerine verdikleri destekle de dikkat çekiyor.


Kemer yeni yıla koşarak giriyor Kemer Kemer yeni yıla koşarak giriyor

Kemer, yeni yılı, yılın son gününde gerçekleştirilecek olan Yeni yıl Koşusu ile karşılamaya hazırlanıyor. Yaz aylarında binlerce yerli ve yabancı turistin tercih ettiği Kemer, ılıman iklimi, eşsiz doğası ve portakal bahçeleri ile kış aylarının da vazgeçilmez tatil beldesi olarak, yeni ve sürekli olacak bir etkinlikle uluslar arası tanıtımına önemli bir değer katıyor.


Ülken: “Kadınlar partimizin omurgasıdır” Siyaset Ülken: “Kadınlar partimizin omurgasıdır”

Göreve atanan CHP Konyaaltı Kadın Kolları üyelerini kabul eden İl Başkanı Ülken, “CHP Kadın Kolları’nın; partinin omurgası olduğunu belirterek, “Onlar, demokratik ve laik Türkiye için çalışıyorlar” dedi.


Turkcell, “MobilŞirket” turuna Antalya ile devam ediyor Güncel Turkcell, “MobilŞirket” turuna Antalya ile devam ediyor

Turkcell, şirketlerin mobil teknolojileri kullanım oranlarını ölçümlediği ve karlılıklarını artırıcı iş yapış modelleri sunduğu “MobilŞirket” vizyonunu anlatmak üzere Antalya’daydı.


Akaydın’dan ataması yapılmayan öğretmenlere destek Güncel Akaydın’dan ataması yapılmayan öğretmenlere destek

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya Ataması Yapılmayan Öğretmenler Platformu’nun düzenlediği ‘Ataması Yapılmayan Öğretmenler Konseri’ne katılarak, öğretmenlere destek verdi.


Aksu’da oteller yılbaşına hazır Aksu Aksu’da oteller yılbaşına hazır

Aksu kaymakamlığının oluşturduğu denetleme komisyonu otellerde ve alışveriş merkezlerinde denetleme yaptı. Özellikle Alkollü içkilerin ve gıda maddelerini denetleyen komisyonda Aksu belediyesi, sağlık gurup başkanlığı, Tarım ilçe müdürlüğü ekipleri yer aldı.


“Antalya’ya çok önemli projeler kazandırdık” Siyaset “Antalya’ya çok önemli projeler kazandırdık”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, 2.5 yıllık görev süresinde hayata geçirdiği ve devam eden projelerini basın mensuplarına tanıttı. Başkan Akaydın, Antalya’ya çok önemli projeler kazandırdıklarını söyledi.


Taze TED yumurtası bunlar Güncel Taze TED yumurtası bunlar

TED Antalya Koleji öğrencileri okullarına ait hayvanat bahçesinde hayvan ve doğa sevgisini doyasıya yaşadılar.


Kepez Kent Konseyi KKTC’ye örnek oldu Güncel Kepez Kent Konseyi KKTC’ye örnek oldu

Kurulduğu günden bu yana Kepez Belediyesi’yle ortaklaşa bir çok sosyal projeye imza atan Kepez Kent Konseyi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’nin Beyarmuda Beldesi’ne örnek teşkil etti.


Güncel "Emekçinin yanındayım"

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Büyükşehir Belediyesi içerisinde TÜMBEL-SEN’in İşyeri Temsilciliği’nin açılışını gerçekleştirdi.


Toros Akdeniz Koleji’nde yerli malı sergisi Güncel Toros Akdeniz Koleji’nde yerli malı sergisi

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası Etkinlikleri kapsamında Toros Akdeniz İlköğretim Okulu 1. Kademe öğrencileri okul lobisinde bir sergi açtı.


Kepez öğrencilere “İstiklal Şairini” anlattı Güncel Kepez öğrencilere “İstiklal Şairini” anlattı

Kepez Belediyesi, İstiklal Marşı Şairi, dava ve fikir adamı Mehmet Akif Ersoy'un, vatan, millet sevgisini, düzenlediği konferans ile öğrencilere anlattı.


Sıcak suyla duş hamileliğin düşmanı! Sağlık/Kadın Sıcak suyla duş hamileliğin düşmanı!

Hamilelik öncesi dönemde çiftler yüksek ısıya maruz kalmaktan kaçınmalı…Sıcak suyla duş,özellikle de sauna hamile kalmayı güçleştiriyor.


Tütüncü'den Korkuteli'ne eğitim desteği Korkuteli Tütüncü'den Korkuteli'ne eğitim desteği

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, memleketi Korkuteli'nin eğitimdeki problemlerinin çözümü için de çalışıyor. İlçedeki Meslek Yüksek Okulu'nun yeni binasının eğitime açılması için gayret gösteren Tütüncü, Korkuteli Lisesi'nin fiziki şartlarını da iyleştirdi.


 “9 yılda dev hamleler gerçekleştirdik” Siyaset “9 yılda dev hamleler gerçekleştirdik”

AK PArti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, AK Parti Hükümeti’nin Devleti halka hizmet aracı olarak gördüğünü belirterek, bir sınıfın, bir cinsin, bir kesimin değil, tüm vatandaşların refah ve mutluluğu için çalıştıklarını söyledi.


“Köylerin havasını değiştirdik” Güncel “Köylerin havasını değiştirdik”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptıkları yol, park ve diğer belediyecilik hizmetleri ile ilçe mücavir alanındaki 6 köyün havasını değiştirdiklerini söyledi


Yeni yılın en bonkör hediyeleri World’den Ekonomi/Turizm Yeni yılın en bonkör hediyeleri World’den

Türkiye’nin en bonkör kartı World, bu yılbaşında da hediye dağıtmaya devam ediyor.


Acar: “Medya üzerinde ağır baskılar var” Siyaset Acar: “Medya üzerinde ağır baskılar var”

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, AKP iktidarı döneminde “yandaş medya” oluşturulduğunu ve iktidarı eleştiren basın organlarına ise baskı uygulandığını vurguladı. Acar, “Muhalif medya üzerine ağır baskılar yapılmaktadır” dedi.


Yeni yıla yeni yüz Yeni yıla yeni yüz

Pegasus internet sitesi www.flypgs.com 2012’de yeni yüzüyle, misafirlerine ekonomik, kolay ve fırsatlarla dolu seyahat alternatifleri sunmaya devam ediyor


Antalya Kick Boks Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak Spor Antalya Kick Boks Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak

Uluslararası Akdeniz Kick Boks Şampiyonası, 24 -25 Aralık tarihleri arasında Antalya Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek.


Kepez'den yeşil alan performansı Güncel Kepez'den yeşil alan performansı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önceki dönemlerde 5 yılda yapılan yeşil alan çalışmalarını, görev süresinin 2,5 yılında ikiye katladı.


Yörük kültürü Kepez'de yaşatılıyor Güncel Yörük kültürü Kepez'de yaşatılıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yörük Parkı, sarnıçların restorasyonu, göç olgusunun yeniden canlandırılması projeleriyle Yörük kültürünü gelecek kuşaklara aktaracaklarını söyledi.


TÜBİTAK’tan Türkiye 1. liği Güncel TÜBİTAK’tan Türkiye 1. liği

Toros Akdeniz Fen Lisesi öğrencisi Emre Erten TÜBİTAK tarafından düzenlenen 19. Ulusal Bilim Olimpiyatları'nda büyük başarı göstererek TÜRKİYE BİRİNCİSİ oldu.


Şölen gibi turnuva Güncel Şölen gibi turnuva

Antalya’nın köklü eğitim öğretim yuvalarından birisi olan Dr. İlhami Tankut İlköğretim Okulu geçtiğimiz günlerde Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği’nin 2002-2003 doğumlu öğrenciler arasında gerçekleştirdiği küçükler il birinciliği turnuvalarına ev sahipliği yaptı


Başkan Evcilmen’e Kent Konseyi’nden anıt teşekkürü Güncel Başkan Evcilmen’e Kent Konseyi’nden anıt teşekkürü

Kent Konseyi yeni yönetimi kadına yönelik şiddete karşı Muratpaşa Belediyesi’nce yaptırılacak olan Al Yazma Anıtı için Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen’e teşekkür etti


Kepez’den bilgi evi hizmeti Güncel Kepez’den bilgi evi hizmeti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bilgi evi çalışmasıyla öğrencilerin, mahallelerinde kitaba ve internete kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayacaklarını söyledi.


Başkan Evcilmen Ermenek Pazarı’nda Güncel Başkan Evcilmen Ermenek Pazarı’nda

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, CHP İl Başkanı Özer Ülken, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan ile birlikte Ermenek Pazarı’nı ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.


Kepez'den gençlere futbol turnuvası Spor Kepez'den gençlere futbol turnuvası

Kepez Belediyesi, ilçede bulunan 9 lise arasında "Liseli Kramponlar" adıyla futbol turnuvası düzenledi. Turnuvanın açılış santra vuruşunu, Başkan Hakan Tütüncü yaptı.


Yardımcı: “Esnafın ticari kana ihtiyacı var” Siyaset Yardımcı: “Esnafın ticari kana ihtiyacı var”

Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı, Vatandaşın alım gücünün düştüğüne dikkat çekerek,”Esnafın ticari kana ihtiyacı vardır. Serumla ya da havayla yaşayacak durumu kalmadı. Vatandaş et almıyor. Eti dolaba sakladı kaç ay yiyeceği belli değil” dedi.


Kılınç: “Her ülkücünün bir hedefi vardır” Siyaset Kılınç: “Her ülkücünün bir hedefi vardır”

MHP Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç, MHP İl Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak, “Her ülkücünün bir hedefi vardır. Kılınç olarak mevcut il başkanından bu bayrağı alıp daha ileriye taşıyacağım” dedi.


Yapı Kredi 900. Şubesi ile büyümeye devam ediyor Ekonomi/Turizm Yapı Kredi 900. Şubesi ile büyümeye devam ediyor

Yapı Kredi, 2011 yılı içinde Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde açtığı şubelerle toplam şube sayısını 900’e çıkardı. İstanbul Zeytinburnu Şubesi’nin açılışı ardından toplamda 900 şubeye ulaşan Yapı Kredi, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.


“Antalya hızlı büyümenin bedelini ağır ödedi” Siyaset “Antalya hızlı büyümenin bedelini ağır ödedi”

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu Üyesi, Ziraat Mühendisleri Oda Başkanı Vahap Tuncer, Antalya’nın beton kente dönüşmemesi için herkesi göreve davet ederek, “Antalya hızlı büyümenin bedelini çok ağır ödemiştir” dedi.


Depremin acılarını Oyun Otobüsü’nde unutuyorlar Güncel Depremin acılarını Oyun Otobüsü’nde unutuyorlar

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gezici Oyun Otobüsü ile Lara TRT Kampı’nda kalan Vanlı depremzede ailelerin çocuklarına okul öncesi eğitim hizmeti veriyor.


MGM Teknik’ten kesintiye uygun çözümler Ekonomi/Turizm MGM Teknik’ten kesintiye uygun çözümler

Jeneratör sektörünün tanınan ismi MGM Teknik, son dönemlerde artan elektrik kesintilerine karşı firmaların karşılaştığı zorluklara dikkat çekti.


Tütüncü’den “hedef belirleyin” tavsiyesi Güncel Tütüncü’den “hedef belirleyin” tavsiyesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilköğretim öğrencilerine kamu kurum ve kuruluşlarının çalışma prensipleri hakkında bilgiler verdi.


AESOB sanayi esnafına aşure dağıttı Güncel AESOB sanayi esnafına aşure dağıttı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Muharrem ayı dolayısıyla Eski Sanayi Sitesi’nde aşure dağıttı.


Başkan Sevimçok ‘Caka Erkek Kuaförü’ açılışını yaptı Güncel Başkan Sevimçok ‘Caka Erkek Kuaförü’ açılışını yaptı

Kırcami mahallesi, Perge Bulvarına yeni açılan caka erkek kuaförünün açılışı Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok tarafından yapıldı.


Kemer Belediyesi’nden aşure günü Kemer Kemer Belediyesi’nden aşure günü

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer ilçesi Liman Caddesi ve Pazartesi günleri kurulan halk pazarında oluşturulan ekiple halka aşure dağıttı.


Mavi Işık’ta Ford’a geçme fırsatı sürüyor Otomotiv Mavi Işık’ta Ford’a geçme fırsatı sürüyor

Pazar liderliğini 10’uncu yılda da sürdüren Ford, Kasım ayında başlattığı Türkiye’nin en büyük ve rakipsiz kredi kampanyası “Mavi Işık”ı Aralık ayında da sürdürüyor.


Kuaför ve Berber Esnafına Eğitim Güncel Kuaför ve Berber Esnafına Eğitim

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Antalya Berberler Odası ve Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Odası’nın iş birliğiyle, Antalya’da faaliyet gösteren berber ve kuaför esnafına kişisel eğitim semineri verildi.


Siyaset "Ekonomi yönetimi kendi ayağına sıkıyor"

Demokratik Sol Parti (DSP) Antalya İl Başkanı Metin Oktay, AKP nin ekonomi yönetiminin kredi kartlarına tek limit uygulamasını değerlendirdi.


Kemer Belediyesi’den öğrencilere müjde! Güncel Kemer Belediyesi’den öğrencilere müjde!

2010 yılında Kemer Merkez, Kuzdere ve Kiriş mahallesinde vatandaşlar için gerçekleştirilen göz taraması, bu yıl Kemer Belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında Dünya Göz Hastanesi işbirliği ile ilk aşamada Kemer Belediye personeli olmak üzere göz taraması başlattı.


Tütüncü kuaförlere verdiği sözü tuttu Güncel Tütüncü kuaförlere verdiği sözü tuttu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kuaförler ve Manikürcüler Odası’nın düzenlediği Futbol Turnuvasında, final oynayan takımlara verdiği yemek sözünü yerine getirdi.


Pegasus’a “Türk Bayraklı Hava Yolu” ödülü Pegasus’a “Türk Bayraklı Hava Yolu” ödülü

Sunduğu alternatif seçenekler ve birbirinden uygun fiyatlı hizmetleriyle seyaht tutkunlarının değişmez adresi Pegasus Hava Yolları, Turizmin Oskarları sayılan SKALİTE Ödülleri’nde “Türk Bayraklı Hava Yolu” seçilerek 2011’de turizme damgasını vurdu.


Rus İş Adamları ATSO’yu ziyaret etti Siyaset Rus İş Adamları ATSO’yu ziyaret etti

Rusya Federasyonu’ndan bir grup işadamı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Konuk işadamlarını ATSO Başkan Yardımcısı Güray Parlak kabul etti.


Yeni Focus’tan station wagon versiyonu bayilerde Otomotiv Yeni Focus’tan station wagon versiyonu bayilerde

Satışa sunulduğundan bu yana eşsiz teknolojileri kadar üstün güvenlik unsurları ile de sınıfında standartları yeniden belirleyen Focus, EuroNCAP’ten iki özel ödül daha aldı. Sedan ve H/B versiyonlarını bir yenisini ekleyen Focus’un, station wagon modeli de 44.750 TL’den başlayan fiyatla satışa sunuldu.


Vatandaş SMS ile bilgilendirilecek Güncel Vatandaş SMS ile bilgilendirilecek

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Selim Erol Genel Sağlık Sigortası sistemiyle, sağlık hizmetinin herkese eşit ve ulaşılabilir hale geldiğini söyledi


Proje hazırlama eğitimleri başladı Ekonomi/Turizm Proje hazırlama eğitimleri başladı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı(BAKA), 2010-2013 Bölge Planı’nda belirtilen temel amaç ve öncelikleri göz önünde bulundurarak 3 alt başlıktan oluşan 2011 Mali Destek Programı kapsamında proje hazırlama eğitimlerine başladı.


Okul sporları disiplin altında Güncel Okul sporları disiplin altında

Okul Spor Faaliyetlerinin daha düzenli yapılması konusunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nezdinde yeni bir şube açıldı.


En iyi ödül Antalya Büyükşehir’in oldu Güncel En iyi ödül Antalya Büyükşehir’in oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı İletişim ve Tasarım Ofisi, ‘Kadına Şiddet Acil Yardım Hattı’ kampanyası ile “Kırmızı Basında En iyiler Reklam Ödülleri” kapsamında gerçekleştirilen “Kırmızı Bölge Ödülleri”nde birincilik ile 3 başarı belgesi kazanarak Antalya’nın gururu oldu.


Muratpaşa dört köşe Spor Muratpaşa dört köşe

Süper Amatör Lig’in 11. haftasında Muratpaşa Belediyespor, deplasmanda Türkler Belediyespor’u 4-1 mağlup etti.


Şef Vladimir Spivakov öğrencilerle buluştu Güncel Şef Vladimir Spivakov öğrencilerle buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 12’nci yılında da dünyaca ünlü sanatçıları ve grupları öğrencilerle biraraya getirdi.


Genç Saadet’ten ilçe teşkilatlarına ziyaret Alanya Genç Saadet’ten ilçe teşkilatlarına ziyaret

Saadet Partisi Antalya İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Manavgat ve Alanya İlçe Gençlik Kollarını Ziyaret Etti.


“Sevdiğinizin ismini sıraya değil gönlünüze yazın” Güncel “Sevdiğinizin ismini sıraya değil gönlünüze yazın”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilere, sevdiklerinin isimlerini, sıraların üzerine, banklara, piknik masalarına ve duvarlara değil, gönüllerine yazmalarını tavsiye etti.


Skal Kulüp Antalya, Skalite 2011 Ödül Töreni'ne çıkartma yaptı Güncel Skal Kulüp Antalya, Skalite 2011 Ödül Töreni'ne çıkartma yaptı

Türkiye’deki 14 skal kulübünün 980 üyesinin oylarıyla 43 kategoride verilen Skalite ödülleri için Conrad İstanbul Otel 'de düzenlenen Ödül Töreni'ne Skal Antalya Kulübü , yönetim kurulu üyeleri ve birçok üyesi ile katıldı..


“AKP’ye karşı en güçlü direnci Antalya göstermiştir” Siyaset “AKP’ye karşı en güçlü direnci Antalya göstermiştir”

CHP İl Başkanı Özer Ülken, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte; 1.5 aydır süren ilçe ziyaretleri kapsamında Kepez İlçe Örgütü’nü ziyaret etti.


Kepez'e 2,5 yılda 50 eser Güncel Kepez'e 2,5 yılda 50 eser

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kongre ve sergi sarayı, Kepez Varsak Park gibi projelerle Antalya’nın vizyonunu güçlendirdiklerini söyledi. Tütüncü, 2,5 yılda Kepez’e, 50’nin üzerinde eser kazandırdıklarını da aktardı.


Tekirova Belediyespor:1 – Beylerbeyispor: 1 Kemer Tekirova Belediyespor:1 – Beylerbeyispor: 1

Spor Toto 3. Lig 3. grupta mücadele eden Tekirova Belediyespor kendi sahasında oynadığı karşılaşma da üstün futboluna rağmen çok önemli fırsatı değerlendiremeyerek bir puanla yetindi.


Kasr-ı Nehroz kalitesini Skalite ile taçlandırdı Kasr-ı Nehroz kalitesini Skalite ile taçlandırdı

Dünya turizm profesyonellerinin 1932 yılında bir araya gelerek oluşturdukları uluslar arası en yaygın ve en eski turizm sivil toplum örgütü Skal , bu yıl da turizm oscarlarını sahipleriyle buluşturdu.


Ülken’den gençlere tavsiye: “Daha çok kitap okuyun” Siyaset Ülken’den gençlere tavsiye: “Daha çok kitap okuyun”

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla ilişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. Sınıfı’ndan bir grup öğrenci, CHP İl Başkanı Özer Ülken’i ziyaret etti.


Türel: “Stadyumla ilgili müjdeler yolda...” Siyaset Türel: “Stadyumla ilgili müjdeler yolda...”

Ak Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, Antalya’da stadyum yapılmasını hükümetin öncelikleri içine aldığını belirterek, ’’Antalya Stadyumu’nun hükümet tarafından yapılacağına ilişkin Sayın Başbakanımız ile Gençlik ve Spor Bakanımız çeşitli ifadelerinde yer verdiler’’ dedi.


Deepo’da Ruslar podyumda Güncel Deepo’da Ruslar podyumda

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği 2. Geleneksel Rus- Türk- Ukrayna Dostluk şenliği devam ediyor. Pazar günü kapanışı gerçekleşecek olan şenlikte, bugün ‘defile show’ vardı.


Başkan Tursun eğitime desteğini sürdürüyor Döşemealtı Başkan Tursun eğitime desteğini sürdürüyor

Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun eğitim ve öğretime olan desteğini sürdürüyor. Eğitime ve öğretime olan desteğini 12 ay boyunca sürdüren Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, ilköğretim öğrencileri ile biraraya geldi.


Döşemealtı’nda AK Parti rüzgarı esti Döşemealtı Döşemealtı’nda AK Parti rüzgarı esti

Ak Parti Döşemealtı İlçe Başkanlığı 2. Olağan kongresi büyük bir katılım ile gerçekleştirildi. Tek liste ile gerçekleşen kongrede, mevcut ilçe başkanı Yusuf Mayıslar, 217 delegenin oyunu alarak yeniden başkan olarak seçildi.


Fen işlerinde Kepez’in yüzü gülüyor Güncel Fen işlerinde Kepez’in yüzü gülüyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 33 aylık görev süresinde 542 km asfalt, 197 km yeni yol açılması ve 52 bin m2 kaldırım çalışması gerçekleştirdi. 2012’de ise 100 bin m2 kaldırım, 280 km asfalt ve 100 km yeni yol açılması hedefleniyor.


Oktay'dan Kürkçü'nün sözlerine tepki! Siyaset Oktay'dan Kürkçü'nün sözlerine tepki!

DSP Antalya İl Başkanı Metin Oktay, Ertuğrul Kürkçü'nün Kıbrıs Barış Harekatını işgal olarak nitelendiren sözlerine tepki gösterdi.


Önemsemediğiniz unutkanlıklar Alzheimer habercisi olabilir Sağlık/Kadın Önemsemediğiniz unutkanlıklar Alzheimer habercisi olabilir

“Eyvah! Yemeği ocakta unuttum”, “Marketten başka ne alacaktım?”, “Randevum saat kaçtaydı”… Eğer siz de bu gibi cümleleri sık tekrarlıyorsanız Alzheimer hastalığı riski ile karşı karşıya olabilirsiniz. Alzheimer, basit unutkanlıklar şeklinde başlayıp hastalık ilerledikçe; çok iyi bilinen yolun bulunamaması, akrabalarını tanıyamamak gibi unutkanlıklara yol açıyor.


Kepez’li kadınlara ücretsiz sağlık taraması Güncel Kepez’li kadınlara ücretsiz sağlık taraması

Kepez Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Engelliler Vakfı işbirliği ile, sosyal güvenceleri bulunmayan 10 kadın sağlık taramasından geçirildi.


Antalya Piyano Festivali sona erdi Kültür/Sanat Antalya Piyano Festivali sona erdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 12’nci Uluslararası Antalya Piyano Festivali, Moskova Virtüözleri’nin verdiği muhteşem konserle sona erdi. Festivalin daimi orkestrası Moskova Virtüözleri ve şef Vladimir Spivakov, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı


Türel maçta... Spor Türel maçta...

Antalya Milletvekili Türel, Manavgat İşitme Engelliler Futbol takımı oyuncularına, galibiyet primi olarak TBMM’de yemek ısmarladı.


“Felsefemiz açıklık, şeffaflık ve dürüstlük olacak” Spor “Felsefemiz açıklık, şeffaflık ve dürüstlük olacak”

Antalya Basketbol İl Temsilcisi Soner Yasak “ülkemiz basketbol dünyasında saygın bir yere sahip olan Antalya Basketbolunun çıtasını yükseltmek en birinci hedefimizdir. Felsefemiz açıklık, şeffaflık ve dürüstlük olacaktır.” dedi.


Dünyanın en iyi bay ve bayan dövüşçüleri Antalya'ya geliyor Spor Dünyanın en iyi bay ve bayan dövüşçüleri Antalya'ya geliyor

Uluslararası Akdeniz Kick Boks Şampiyonası, 24-25 Aralık tarihleri arasında Antalya Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak.


Mevlana’nın Çağrısı kapalı gişe Kültür/Sanat Mevlana’nın Çağrısı kapalı gişe

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin prömiyerini gerçekleştirdiği ve kapalı gişe oynayan “Mevlana’nın Çağrısı”, yeniden izleyiciyle buluşuyor. Prömiyer gecesi izleyiciyi büyüleyen eser, 20 Aralık Salı günü saat 20:00’da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde yeniden sahnelenecek.


CHP Muratpaşa İletişim Teknikleri Eğitimi başladı Siyaset CHP Muratpaşa İletişim Teknikleri Eğitimi başladı

CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yöneticileri Etkili Konuşma ve İnsan İlişkileri konu başlıklı eğitimlerine başladı.


İngilizce öğretmenlerine eğitim Güncel İngilizce öğretmenlerine eğitim

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve TED Antalya Kolejinin birlikte yürüttüğü ‘İlin okulu olma’ projesi kapsamında Antalya’da görev yapan İngilizce öğretmenleri için bir hizmet içi semineri yapıldı.


Yeni Alara Koleji “Yerli Malı Haftası”nı coşkuyla kutladı Güncel Yeni Alara Koleji “Yerli Malı Haftası”nı coşkuyla kutladı

Alara Koleji öğrencileri her yıl 12 – 18 Aralık tarihleri arasında kutlanan ‘Tutum, Yatırım ve Türk Malları (Yerli Malı) Haftası’nı eğlenceli bir etkinlik ile kutladılar.


Erkek kadından şiddet görürse! Kültür/Sanat Erkek kadından şiddet görürse!

ABT’nin yeni oyunu ‘Tersine Dünya’ izleyiciyle buluştu. Toplumdaki erkek ve kadın rollerinin yer değiştirdiği müzikal komedi oyunu ayakta alkışlandı.


İSTEK’li miniklerden İngilizce yaratıcı dram Güncel İSTEK’li miniklerden İngilizce yaratıcı dram

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 ve 6 yaş grubu öğrencileri, İngilizce dersinde gruplara ayrılarak yeteneklerini sergiledi.


“YTONG Stant Tasarım Yarışması” başladı “YTONG Stant Tasarım Yarışması” başladı

Ytong, Yapı 2012 İstanbul Fuarı’nda yer alacak standı için tasarım yarışması düzenledi.


İGM Başkanı Av.Cavit Arı Korkuteli’de Korkuteli İGM Başkanı Av.Cavit Arı Korkuteli’de

Antalya İl Genel Meclisi kararıyla Özel İdaresi yatırım programına alınan çalışmaları yerinde incelemek üzere Korkuteli İlçesine giden Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı ve MHP Grup Sözcüsü Hüseyin Çil, Avdan, Ulucak, Bayat ve Esenyurt Köylerini ziyaret ederek, hem çalışmaları yerinde inceledi hem de vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinlediler.


“Hizmetliler memur yapılsın” Siyaset “Hizmetliler memur yapılsın”

Türk Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Dr. Ali İhsan Yılmaz “Sağlık Bakanlığı’nda 23 bin 963 hizmetli kadrosunda görev yapan arkadaşımız memur kadrosunu talep etmektedir. Bakanlık bu feryadı duymalıdır, çalışanların taleplerini kulak vermelidir.” Dedi.


YTONG 48. yılını kutladı YTONG 48. yılını kutladı

İnşaat sektörünün köklü kuruluşu Türk Ytong Sanayi A.Ş, 48. Kuruluş Yıldönümü’nü 14 Aralık 2011, Çarşamba günü, dört fabrikasında düzenlenen törenler ile kutladı.


Toros Akdenizli Emre Erten’e, Gülay’dan ödül Güncel Toros Akdenizli Emre Erten’e, Gülay’dan ödül

TÜBİTAK’tan Türkiye 1. liği alan Toros Akdenizli Emre Erten, Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay tarafından makamında kabul edilerek tebrik edildi ve tam altın ile ödüllendirildi.


ANTOİL’den ekonomik ve süper 2 yeni ürün Ekonomi/Turizm ANTOİL’den ekonomik ve süper 2 yeni ürün

Akaryakıt sektörünün Antalyalı markası Antoil, dünyanın en büyük akaryakıt katkı maddesi üreticilerinden aldığı teknolojik destek ile yeni dizel grubu ürün ailesi Antpower Ecodiesel ve Antpower Superdiesel’i geliştirdi.


İzgören’den yöneticilere iletişi eğitimi Güncel İzgören’den yöneticilere iletişi eğitimi

Kitapları ile milyonların sevgisini kazanan Ahmet Şerif İzgören, bu kez eğitimci kimliği ile iletişimi anlattı. “Yöneticiler İçin İletişim” adlı programla Antalya’ya gelen İzgören The Marmara Otel’de yöneticilerle buluştu.


“Demokrasi ile tarikat ve cemaatler uyuşamazlar” Siyaset “Demokrasi ile tarikat ve cemaatler uyuşamazlar”

Antalya Eğitim İş Şube Başkanı Mehmet Balık, “Eğitim-İş olarak; halkımızın samimi dini duygularının istismar edilmemesini, demokratik, laik, sosyal hukuk devletinin temel ilkeleriyle çelişen bu tip uygulamalardan derhal vazgeçilmesini istiyoruz.” Dedi.


Çocuğunuz neden ateşleniyor? Sağlık/Kadın Çocuğunuz neden ateşleniyor?

Eyvah Çocuğum Ateşlendi! Şimdi Ne Yapacağım? Bu cümleyi hemen hemen her anne baba kurar. Ya havale geçiriyorsa, acaba hemen hastaneyi mi götüreyim, ateş düşürücü şurup mu versem, yoksa ılık duş yaptırsam geçer mi ya da doktorunu mu arasam… Bu ve bunun gibi binlerce soru aklınızdan saniyeler içerisinde defalarca geçer


Yaz Kış eğlence Aktur’da Güncel Yaz Kış eğlence Aktur’da

Antalya'nın tek ve değişmez eğlence merkezi Aktur Lunapark kış aylarında da eğlence sevenleri eğlendirmeye devam ediyor. Aktur Park İşletme Müdürü Ramazan Aydemir heyecan yaşamak isteyen herkesi Aktur Park’a davet etti.


Lara ve çevresi ‘Scada’ ile izlenecek Güncel Lara ve çevresi ‘Scada’ ile izlenecek

Antalya’nın Lara semti de su yönetim sistemi ‘Scada’ ile izlenecek. ASAT’ın gerçekleştireceği Scada çalışması nedeniyle kentin batı bölgelerinde geçici süreli su kesintisi yaşanacak.


Döşemealtı ÇEVKO El Ele Döşemealtı Döşemealtı ÇEVKO El Ele

Döşemealtı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Çevko işbirliği ile 2009 yılından beri sürdürülen ambalaj atıklarının ekonomiye geri kazandırılması ile ilgili proje başarılı bir şekilde sürdürülüyor.


“Almak ya da satmak için Toyota’ya gidin” Otomotiv “Almak ya da satmak için Toyota’ya gidin”

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, “Exchange by Toyota” sisteminin devreye girmesiyle birlikte Toyota Plazalardaki hareketliliğin 2.5 kat arttığı ve gece geç saatleri kadar açık kaldıklarını belirtti. Markası ne olursa olsun ikinci el otomobil alım satımında “güven” unsurunu yerleştirdiklerini belirten Bozkurt, Toyota’nın ilkleri gerçekleştiren bir marka olarak müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha ortaya koyduğunu kaydetti.


TED’liler Berlin’de Güncel TED’liler Berlin’de

TED Antalya Koleji öğrencileri öğrenci değişim projesi çerçevesinde Almanya’nın Potsdam ve Berlin şehrini ziyaret ettiler.


Ataç Capital’e ödül Ataç Capital’e ödül

Türkiye’nin en büyük inşaat ve enerji şirketlerinden ATAÇ, Capital dergisinin bu yıl 14'ncüsünü düzenlediği "Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi" araştırmasında Cirosunu En Çok Artıran Şirketler kategorisinde ödüle layık görüdü.


Deepo’da dostluk rüzgarı esti Güncel Deepo’da dostluk rüzgarı esti

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi’nin bu sene ikincisini düzenlediği 2. Geleneksel Rus – Türk – Ukrayna Dostluk Şenliği devam ediyor.


İSTEK’li öğrencilerin mangal partisi Güncel İSTEK’li öğrencilerin mangal partisi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji öğrencileri, öğle yemeği saatinde okullarında düzenlenen mangal partisinde bir araya geldi. Okulda tüm öğrencilerin katıldığı partide İSTEK’li öğrenciler, mangal keyfinin tadını çıkardı.


Piyano Festivali’nde Dorantes ve Flamenko gecesi yaşandı Kültür/Sanat Piyano Festivali’nde Dorantes ve Flamenko gecesi yaşandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 12’nci Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nde sahne alan Dorantes izleyicilere unutulmaz bir Flamenko gecesi yaşattı.


Envar Koleji doğa yürüyüşünde Güncel Envar Koleji doğa yürüyüşünde

Özel Antalya Envar Koleji Spor Kulübü rehber öğretmeni Yasin Dokuz tarafından düzenlenen doğa yürüyüşü etkinliği öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.


Akaydın, sivil toplum örgütlerine sahip çıktı Siyaset Akaydın, sivil toplum örgütlerine sahip çıktı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, siyasetçilerin sivil toplum örgütlerine müdahalesini ayıpladığını söyledi.


Türel’den çağrı... Siyaset Türel’den çağrı...

Ak parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, Antalya’daki bütün yerel yöneticilere çağırıda bulundu ve Ak Parti Milletvekili olarak, Antalya’nın Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere bütün yerel yönetimlerine hizmet etmeye hazır olduğunu söyledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...