Perşembe, 22 Ağustos 2019
“Mehmet Akif Ersoy'u rahmetle ve dualarla anıyoruz” Güncel “Mehmet Akif Ersoy'u rahmetle ve dualarla anıyoruz”

Antalya Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman ve yönetim kurulu üyeleri, İstiklal Marşımızın kabul edilişinin yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü'nü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


“İstiklal Marşı en kutsal ve en ölümsüz değerimiz” Kemer “İstiklal Marşı en kutsal ve en ölümsüz değerimiz”

Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, İstiklal Marşımızın kabul edilişinin yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’nü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


“Allah, bu millete bir daha İstiklâl Marşı yazdırmasın” Siyaset “Allah, bu millete bir daha İstiklâl Marşı yazdırmasın”

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Galip Akın, İstiklal Marşı’nın kabülü nedeniyle bir açıklama yaptı.


“Almanlar paralarını yastık altından çıkarıyor” Kemer “Almanlar paralarını yastık altından çıkarıyor”

Rose Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Yeliz Gül Ege yaptığı açıklamasında, birçok Alman Tur Operatörü ile yaptıkları görüşmelerden aldıkları bilgiler doğrultusunda; artık Almanların bankalara olan güvenlerinin azaldığını ve yastık altında tuttukları paraları birebir tüketim için harcamaya başladıklarını söyledi.


Varsak’a iki müjde Güncel Varsak’a iki müjde

Başkan Hakan Tütüncü, Varsak’ta 7 mahallede tarım alanına dönüştürülen imarlı parsellerin, tarım toprağı olmadığına yönelik resmi kararları çıkardıklarını; Antalya’nın gündemini uzun yıllardır meşgul eden olimpik yüzme havuzunun da bölgeye yapılacağını söyledi.


“Mustafa Kemal Atatürk Antalya'da Kültür/Sanat “Mustafa Kemal Atatürk Antalya'da" Fotoğraf Sergisi açıldı

İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesinin düzenlediği “Mustafa Kemal Atatürk Antalya’da” Fotoğraf Sergisi İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Sanat Galerisi’nde açıldı.


Güncel "İşçi ve emekçinin yanındayım"

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, kadrolu işçi personelinin büyük bölümü geçmiş dönemlerden kalan birikmiş alacaklarını ödüyor.


Kepez’de Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı Güncel Kepez’de Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı

Kepez’de, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 82. yıldönümü, Yeni Mahalle Semt Evi’nde düzenlenen törenle kutlandı.


Roman çocuklara modern dans eğitimi Güncel Roman çocuklara modern dans eğitimi

Büyükşehir Belediyesi, Roman çocuk ve gençlere Yenimahalle Kültür Merkezi’nde ücretsiz modern dans eğitimi veriyor.


YÖRSİAD’ın Kıbrıs çıkarması Güncel YÖRSİAD’ın Kıbrıs çıkarması

Başbakan İrsen Küçük YÖRSİAD’ın davetlisi olarak Antalya’ya gelecek


Kumluca’da ekmek yarın 70 kuruş Kumluca Kumluca’da ekmek yarın 70 kuruş

Kumluca’da halen, 300 gr’ı 65 Kuruş’tan satılan ekmek, yarından itibaren 70 Kuruş’a yükseltiliyor.


Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı’ndan AESOB’a ziyaret Siyaset Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı’ndan AESOB’a ziyaret

Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Ali Eciş ve beraberindeki heyet Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret ederek esnafın önemine değindiler.


Konservatuvardan ‘Ozanların Dili’ konseri Kültür/Sanat Konservatuvardan ‘Ozanların Dili’ konseri

Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu ve Çok Sesli Korosu “Ozanların Dili” konseri verecek.


Yeşilay haftasını kutladılar Güncel Yeşilay haftasını kutladılar

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 2-C sınıfı öğrencileri, Yeşilay Haftası’nı okul içinde düzenledikleri bir dizi etkinlikle kutladılar.


Minikler kıyafet partisinde eğlendiler Güncel Minikler kıyafet partisinde eğlendiler

Antalya Koleji Okul Öncesi Bölümü öğrencileri, düzenledikleri kıyafet partisinde doyasıya eğlendiler.


Kolejli Öğrenciler, hayvan barınağını ziyaret etti Güncel Kolejli Öğrenciler, hayvan barınağını ziyaret etti

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri PDR Birimi rehberliğinde, Kepez Hayvan Barınağı’na düzenledikleri yardım amaçlı ziyarette, barınağın ihtiyaçlarını belirlediler.


Üreticiye Düşük Faizli Kredi Uygulaması Ekonomi/Turizm Üreticiye Düşük Faizli Kredi Uygulaması

Ziraat bankası ve tarım kredi kooperatiflerince tarımsal üretime dair düşük faizli yatırım ve işletme kredisi kullandırılmasına ilişkin uygulama esasları, resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.


Çocuğunuz Parmak Ucunda mı Yürüyor? Sağlık/Kadın Çocuğunuz Parmak Ucunda mı Yürüyor?

Çocuğunuz parmak ucunda yürüyorsa, özellikle de yeni yürümeye başladıysa o zaman mutlaka bir Ortopedi ve Travmatoloji uzmanına gitmek gerekir. Çünkü bu durum geçici olabileceği gibi; kalıcı olabilecek bir hastalığın da ön habercisi olabilir.


İSTEK’li minik kramponların başarısı Spor İSTEK’li minik kramponların başarısı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji, 2011–2012 Eğitim-Öğretim yılında Muratpaşa Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce, İlköğretim Okulları 3, 4, 5 ve 6. sınıflara yönelik düzenlenen ve Park Antalya Spor Tesisleri'nde yapılan Minik Kramponlar Futbol Turnuvasında, başarı elde etti.


Kadınlar Günü’ne özel eğlence Kültür/Sanat Kadınlar Günü’ne özel eğlence

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Büyükşehir Belediyesi Haşim İşcan Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde düzenlenen kutlamaya katılan kadınlar, doyasıya eğlendi.


Sevimçok ve Dere’den Semanur Kurt’a Ziyaret Siyaset Sevimçok ve Dere’den Semanur Kurt’a Ziyaret

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok ve Başkan Vekili Adlıhan Dere Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt’u makamında ziyaret etti


Çığırtkan Köprüsü için geri sayım başladı Güncel Çığırtkan Köprüsü için geri sayım başladı

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Antalya İl Özel İdaresi’nin Tamamlanan ve Devam Eden Bazı Yatırımlarının Kamuoyu İle Paylaşımı Amacıyla Açıklamalarda Bulundu.


Popeyes®’tan Dört Dörtlük Kampanya! Popeyes®’tan Dört Dörtlük Kampanya!

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Türkiye’nin lider tavuk restoran zinciri Popeyes®, lezzetli ve doyurucu menülerinin lezzetini uygun fiyatlarla “Dört Dörtlük Kampanyası” ile sevenlerine sunuyor.


Geleceğin belediye araçları, Allison Transmission Sempozyumu'nda incelendi Geleceğin belediye araçları, Allison Transmission Sempozyumu'nda incelendi

Belediye ve özel filo işletmesindeki yöneticiler, ticari araç ve üst yapı üreticileri, atık toplama sektöründeki yeni eğilim ile gelişmeleri ve bunların gelecekteki etkilerini görüşmek üzere Almanya’da düzenlenen 7. Allison Transmission Sempozyumu’nda bir araya geldi.


Borajet, Alanya Gazipaşa ve Mykonos Seferleri ile Yaza Merhaba Diyor Güncel Borajet, Alanya Gazipaşa ve Mykonos Seferleri ile Yaza Merhaba Diyor

Borajet; yaz sezonu tarifesine göre; 4 Haziran – 15 Eylül 2012 tarihleri arasında İstanbul – Alanya Gazipaşa seferlerini haftanın 5 günü, 7 Haziran – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacak olan İstanbul – Mykonos karşılıklı seferlerini ise haftanın 2 günü düzenleyecek.


Nissan fırsatları Mart ayında da devam ediyor Otomotiv Nissan fırsatları Mart ayında da devam ediyor

Crossover segmentinin öncüsü Nissan, Şubat ayı otomotiv sektörü satış sonuçlarına göre binek araç segmentindeki pazar payını yüzde 3.6’ya çıkarttı.


Gül Nihal Gürel: Siyaset Gül Nihal Gürel: "Her Kadın Bir Çiçektir"

MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Gülnihal Gürel "HER KADIN BİR ÇİÇEKTİR" kampanyasını başlatarak tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.


Gönül Dostları, Suriye konusunu tartıştı Güncel Gönül Dostları, Suriye konusunu tartıştı

Araştırmacı yazar Mehmet Ali Gülerce’nin konuk olduğu Adonis Otel’deki gönül dostları sofrasında Ortadoğu ve Suriye konusu tartışıldı.


Arı: “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” Siyaset Arı: “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum”

Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı


Bakan Günay’dan ITB Berlin standına övgü Kemer Bakan Günay’dan ITB Berlin standına övgü

07-11 Mart tarihleri arasında Berlin’de düzenlenen fuarda GATAB, Kemer’i Almanya’ya taşıdı. Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras da dünyanın en büyük turizm fuarı olarak bilinen ITB Berlin fuarına katıldı.


Kemer şimdi de ITB Berlin Fuarı’nda Kemer Kemer şimdi de ITB Berlin Fuarı’nda

Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan ITB Berlin Turizm Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Münih ve Nürnberg fuarlarından sonra Berlin'de de fuara katılan Kemer Belediyesi Kemer Bölgesi tanıtımına devam ediyor.


Köse: “Kadınlarımız, toplumun temel taşlarıdır” Siyaset Köse: “Kadınlarımız, toplumun temel taşlarıdır”

8 Mart Dünya Emikçi Kadınlar Günü dolayısıyla yazılı açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, “Hayatın her alanında, sevgiyi, fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlar, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır” dedi.


“Fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” Siyaset “Fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum”

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle yaptığı yazılı bir açıklamayla tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.


Enç, Kadınlar Günü’nü kutladı Siyaset Enç, Kadınlar Günü’nü kutladı

AK Parti Antalya Milletvekili, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi Gökçen Özdoğan Enç, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.


Özdilekpark AVM’de vergi beyannamenizi verebilirsiniz Ekonomi/Turizm Özdilekpark AVM’de vergi beyannamenizi verebilirsiniz

26 Mart 2012 tarihine kadar vergi beyannamelerini vermek isteyenler Özdilekpark AVM’de işlemlerini gerçekleştirebiliyor.


“Kadını ayrıştıran ve dışlayan anlayışa son verilmelidir” Siyaset “Kadını ayrıştıran ve dışlayan anlayışa son verilmelidir”

Antalya Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu Üyesi ve Kadın olu Başkanı Gülderen Gültekin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Kadınları ayrıştıran ve dışlayan anlayışlara son verilmesi gerektiğini belirtti.


İlk yerli tramvay “İpekböceği” Eurasia Rail Fuarı’nda İlk yerli tramvay “İpekböceği” Eurasia Rail Fuarı’nda

Siemens, 8 – 10 Mart 2012 tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Eurasia Rail Demiryolu Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı’nda, Türkiye’deki başarılı çalışmalarının yanısıra, yenilikçi ürün ve teknolojileri ile yurt dışındaki başarılı projelerini tanıtıyor.


Acar, AA’daki sendika operasyonunu sordu Siyaset Acar, AA’daki sendika operasyonunu sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Anadolu Ajansı Yönetimi’nin, Ajans çalışanlarının Türkiye Gazeteciler Sendikası’ndan istifa etmeleri yönündeki baskısı TBMM gündemine taşıyarak, “Gazetecilik iş kolundaki toplu sözleşme yapma yetkisine sahip tek sendikanın da iktidarınız döneminde yok edilmeye çalışılması, ileri demokrasinin bir sonucu mudur?” dedi.


Ajans Press, Milletvekilleri Dosyası Siyaset Ajans Press, Milletvekilleri Dosyası

12 Haziran 2011 seçimleri sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Milletvekilleri’nin ilk altı aylık performans dönemlerinde medya yansımaları Ajans Press tarafından araştırıldı.


“Vergi verip sevgi alıyoruz” Siyaset “Vergi verip sevgi alıyoruz”

Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü ve beraberindeki heyet, 23’üncü Vergi Haftası nedeniyle Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti


Fikir ve Siyaset Akademisi’nde 2. Hafta tamamlandı Siyaset Fikir ve Siyaset Akademisi’nde 2. Hafta tamamlandı

Antalya Ülkü Ocakları Fikir ve Siyaset Akademisi’nde 2. Hafta Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. İsmail Yakıt’ın katılımı ile tamamlandı.


Budak Şubat ayı enflasyonunu değerlendirdi Ekonomi/Turizm Budak Şubat ayı enflasyonunu değerlendirdi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak Şubat ayı enflasyonunu değerlendirdi.


Kepez’de asansörleri MMO denetleyecek Güncel Kepez’de asansörleri MMO denetleyecek

Kepez Belediyesi ile TMMOB MMO Antalya Şubesi arasında ilçedeki binalarda, asansörlerin yönetmeliğe uygun şekilde kurulması, kontrol ve denetiminin oda tarafından yapılmasına yönelik protokol imzalandı.


Tütüncü Komşu ziyaretinde Korkuteli Tütüncü Komşu ziyaretinde

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Korkuteli Avdan Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği komşu ziyareti etkinliğine katıldı.


Kepez'in 12 Dev Adamı ve Pota'nın Perileri Spor Kepez'in 12 Dev Adamı ve Pota'nın Perileri

Kepez'de düzenlenen Sokak Basketbol Turnuvası'nın, en iyi 12 Dev Adamları ve Pota'nın Perileri kupalarını aldı. Kepez'de, 15 gün boyunca spor şöleni havası oluşturan Sokak Basketbol Turnuvası, Kepez Belediyesi Spor Salonu'nda oynanan final maçlarıyla sona erdi.


Antalya Koleji Yıldız Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya Birincisi Spor Antalya Koleji Yıldız Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya Birincisi

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar ve Erkekler İl Birinciliği Müsabakalarında, Antalya Koleji İlköğretim Okulu Yıldız Kız ve Erkek Basketbol Takımları Antalya birincisi oldu.


Antalya Koleji Küçük Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya Birincisi Spor Antalya Koleji Küçük Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya Birincisi

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Kızlar ve Erkekler İl Birinciliği Müsabakalarında, Antalya Koleji İlköğretim Okulu Küçük Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya birincisi oldu.


Yapı Kredi'den çok uluslu firmalara ayrıcalıklı hizmet Ekonomi/Turizm Yapı Kredi'den çok uluslu firmalara ayrıcalıklı hizmet

Yapı Kredi, Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası ve çok uluslu firmalara daha kapsamlı ve özelleştirilmiş hizmetler sunmak üzere özel bir birim kurdu.


‘Büyükşehir muhtarlara her zaman destek oluyor’ Güncel ‘Büyükşehir muhtarlara her zaman destek oluyor’

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı, yeni yönetimiyle ziyaret eden Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman muhtarların yanında olduğunu söyledi.


Nissan’ın yeni cesur dünyası Cenevre’de görücüye çıktı Otomotiv Nissan’ın yeni cesur dünyası Cenevre’de görücüye çıktı

Nissan’ın Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki (8-18 Mart) standında dört adet geleceğe yönelik konsept sahne alacak.


Muratpaşa’dan 4 gollü tarife Spor Muratpaşa’dan 4 gollü tarife

Süper Amatör Lig’in 21. haftasında Muratpaşa Belediyespor, deplasmanda Korkuteli Belediyespor’u 4-1 mağlup etti.


Turkcell Türkiye’yi büyüten kadınları buluşturdu Turkcell Türkiye’yi büyüten kadınları buluşturdu

Turkcell’in Dünya Kadınlar Haftası’nın ilk gününde düzenlediği etkinlikte Türkiye’nin başarılı kadınları bir araya geldi.


“Aynı heyecanı yaşıyoruz” Siyaset “Aynı heyecanı yaşıyoruz”

Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türk milletinin önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 82’inci yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı.


Tarihi sarnıç çevresi peyzajla güzelleşti Güncel Tarihi sarnıç çevresi peyzajla güzelleşti

Büyükşehir Belediyesi, Fatih Üstgeçidi’nin çevresi ile yakınındaki tarihi sarnıcın çevresini peyzaj düzenlemesiyle güzelleştirdi. Bölge muhteşem bir görünüme kavuştu.


“Sicil Kaydı Olmayan İşletmeler Üyelerimize Zarar Veriyor” Siyaset “Sicil Kaydı Olmayan İşletmeler Üyelerimize Zarar Veriyor”

Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü, Vergi Haftası münasebetiyle grup ve şube müdürleriyle birlikte Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.


Porselende 2012 trendi: Kombine Takımlar Porselende 2012 trendi: Kombine Takımlar

Zarif ürünleriyle moda yaratan NG Grubu’na bağlı Kütahya Porselen, 2012 porselen tercihlerini sıraladı.


Ağrı kesici kullanırken bu uyarılara dikkat edin! Sağlık/Kadın Ağrı kesici kullanırken bu uyarılara dikkat edin!

Günlük hayatta en kolay ulaşılabilecek ilaç gruplarından olan ağrı kesiciler pek çok insanın vazgeçilmezi.


Fetih 1453 rekor kırdı... Kültür/Sanat Fetih 1453 rekor kırdı...

Türkiye gündemi, ekonomi, siyaset ve spor kadar kültür-sanat faaliyetleri ile de dolup taşıyor.


Türkiye’de baharı başlattı Siyaset Türkiye’de baharı başlattı

Saadet Partisi Antalya Gençlik Kolları, Necmettin Erbakan`ın ölümünün birinci yılı nedeniyle Akdeniz Sanayi Sitesi Düğün Salonu’nda “Türkiye Hocasını Unutmadı” adlı anma programı düzenledi.


Ali Osman Şekercioğlu'ndan tek kişilik oyun Kültür/Sanat Ali Osman Şekercioğlu'ndan tek kişilik oyun

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Tiyatro Topluluğundan tek kişilik oyun. Hastane Sosyal Komitesi Başkanlığını yapan Ali Osman Şekercioğlu, Dinçer Sümer’in tek kişilik oyunu “ Maviydi Bisikletim” adlı tek kişilik oyunu ile sahne alacak.


Minikler Sivil Savunma Gününü Kutladılar Güncel Minikler Sivil Savunma Gününü Kutladılar

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 3-C sınıfı öğrencileri, Sivil Savunma Günü’nü, okul içinde düzenledikleri bir dizi etkinlikle kutladılar.


Kolejli Minikler Duvar Boyama Çalışması Yaptılar Güncel Kolejli Minikler Duvar Boyama Çalışması Yaptılar

Antalya Koleji Okul Öncesi 5 yaş sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri rehberliğinde gerçekleştirdikleri etkinlikte inşaat alanında çalışanları tanımak amacıyla duvar boyaması yaptılar.


Antalya Koleji Yıldız Kız Voleybol Takımı Antalya İkincisi Güncel Antalya Koleji Yıldız Kız Voleybol Takımı Antalya İkincisi

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından okullar arasında düzenlenen Yıldız Kızlar Voleybol müsabakalarında Antalya ikincisi oldular.


İSTEK’li Minikler, Yeteneklerini Sergiledi Güncel İSTEK’li Minikler, Yeteneklerini Sergiledi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencileri, “Jazz Chants” gösterilerini başarıyla sergiledi.


Eczacılar İskoopfest için Antalya’da buluştu Güncel Eczacılar İskoopfest için Antalya’da buluştu

İstanbul Eczacılar Kooperatifi tarafından birincisi düzenlenen ve üç gün devam edecek İstanbul Ecza Koop Festival törenle başladı.


BAKA, Uluslararası Antalya Üniversitesi Buluşması Güncel BAKA, Uluslararası Antalya Üniversitesi Buluşması

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), 2012-2013 yılında ilk defa öğrenci kabul edecek Uluslararası Antalya Üniversitesi’ni (UAÜ) ziyaret etti.


Özel AKEV Anadolu Lisesi öğrencilerinden Olimpos gezisi Güncel Özel AKEV Anadolu Lisesi öğrencilerinden Olimpos gezisi

23- 24 Şubat’ta okulun Gezi ve Doğa kulübünün düzenlediği Olimpos gezisine 40 öğrencinin yanı sıra okulun müdür yardımcılarından Özlem Ekici, Gözde Erten ile İngilizce öğretmeni Emre Ekici ve Gezi ve Doğa kulübü danışman öğretmeni Ahmet Akıncı katıldı.


Günal: Siyaset Günal: "Hükümetin parası mı yok?"

MHP Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal toplumun büyük bölümü tarafından merakla beklenen “İntibak Yasası” konusunda TBMM Genel Kurulunda bir konuşma yaptı.


Kemer’e derece ile döndüler Kemer Kemer’e derece ile döndüler

24-26 Şubat 2012 tarihleri arasında Ankara’da oynanan Türkiye Bocce İkinci Ligi Raffa ve Volo etaplarında büyük başarı ile mücadele eden Yat Yelken ve Yeni Kemerspor’un bocce takımları Kemer’e derece ile döndü.


Akciğer Kanserinde Check-Up Erken Tanı İçin Büyük Destek! Sağlık/Kadın Akciğer Kanserinde Check-Up Erken Tanı İçin Büyük Destek!

Selvi Boylum Al Yazmalım, Dila Hanım, Devlerin Aşkı gibi unutulmaz sevda masallarının ve Tatar Ramazan gibi isyanın dile geldiği filmlerin devleşmiş ismi Kadir İnanır’ı elinde sigarası ve çelik gibi bakışlarıyla tanıdık.


Performans Takip Sınavı İl Birincisi Antalya Koleji'nden Güncel Performans Takip Sınavı İl Birincisi Antalya Koleji'nden

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şubat ayında, 12. sınıflar düzeyinde yapılan Performans Takip Sınavı’nda, Antalya Koleji 12. sınıf öğrencisi Tolga Dırağ birinci oldu.


“Çıralı için gereği yapılacak” Siyaset “Çıralı için gereği yapılacak”

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun Antalya Ziyaret’inde Başkan Üras Hazır Bulundu


Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı’ndan Sevimçok’a Ziyaret Güncel Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı’ndan Sevimçok’a Ziyaret

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyon Başkanı Aykut Yenice, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok’u ziyaret etti.


Cavit Arı, Avni Çöllü ile okulda… Güncel Cavit Arı, Avni Çöllü ile okulda…

Hayırsever olarak H.Avni Çöllü İlköğretim Okulunu yaptıran Avni Çöllü,yapılan ek binayı gezmek için okulu ziyaret etti.


MedicalPark Antalyaspor'dan Vergi Rekoru Spor MedicalPark Antalyaspor'dan Vergi Rekoru

MedicalPark Antalyaspor geçen sene 9. olduğu katma değer vergisinde, bu sene Antalya genelinde kurumlar arasında 6. oldu.


Diler’den Gülay’a ziyaret Güncel Diler’den Gülay’a ziyaret

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürü Esen Diler ve Şube Müdürü Nilüfer BALKAYA İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri GÜLAY’ı ziyaret ettiler.


“En minik CHP’li”ye rozet niyetine altın…. Siyaset “En minik CHP’li”ye rozet niyetine altın….

CHP İl Başkanı Özer Ülken, Basından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Binali Efe ile birlikte, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çetin’in yeni doğan bebeği Berke Süleyman’ı ziyaret etti.


TL'nin yeni simgesi kamuoyunu ikiye böldü Ekonomi/Turizm TL'nin yeni simgesi kamuoyunu ikiye böldü

Merkez Bankası tarafından düzenlenen Türk Lirası (TL) Simge Yarışması’nın sonuçlarının açıklanmasından sonra kamuoyu ikiye bölündü.


“Öğretim Birliği Yasası, aklı ve vicdanı hür nesillerin teminatıdır” Güncel “Öğretim Birliği Yasası, aklı ve vicdanı hür nesillerin teminatıdır”

Eğitim iş Antalya Şube Başkanı Mehmet Balık, “88 yıl sonra, iktidarda bulunan AKP’nin eğitim alanındaki uygulamaları, Cumhuriyet atılımlarını tasfiye etmeye, eğitimimizin temel niteliklerini değiştirmeye yöneliktir.” Dedi.


Kemer Belediyesi’den kadınlar gününe özel konser Kemer Kemer Belediyesi’den kadınlar gününe özel konser

Kemer’li bayanlar , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Kemer Belediyesi’nin organize ettiği konser programıyla eğlenecek.


“Kanlı Nigar” oyununa yoğun ilgi Kültür/Sanat “Kanlı Nigar” oyununa yoğun ilgi

Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle AKSAV ve Engelli Bireyler Derneği tarafından sahnelenen “Kanlı Nigar” oyunu sahnelendiği 2’nci gününde de Antalyalılar tarafından yoğun ilgi gördü.


B&O’dan 4 Kapılı BMW 6 Serisi’ne İhtişamlı Ses Sistemi! Otomotiv B&O’dan 4 Kapılı BMW 6 Serisi’ne İhtişamlı Ses Sistemi!

Lüks ses ve görüntü sistemleri pazarının lider üreticisi, dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemleri markası Bang & Olufsen, Alman lüks otomobil üreticisi BMW’nin 6 Serisi Gran Coupe modeli için ileri teknoloji ürünü yeni bir ses sistemi geliştirdi.


Kepez kaliteli eğitim için çalışıyor Güncel Kepez kaliteli eğitim için çalışıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İsmail Hakkı Kaya İlköğretim Okulu’nun bahçesinin fiziki problemlerini çözerek, öğrencilere kaliteli bir eğitim ortamı sunduklarını söyledi.


Kuaför esnafından Tütüncü’ye plaket Güncel Kuaför esnafından Tütüncü’ye plaket

Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Odası tarafından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye yaptığı hizmet ve destekler için teşekkür plaketi verildi.


Özel Toros İlköğretim Okulu İngilizce Kampında Güncel Özel Toros İlköğretim Okulu İngilizce Kampında

Özel Toros İlköğretim Okulu İngilizce’ye verdiği önemi gerçekleştirdiği İngilizce Kış Kampı ile bir kez daha gösterdi.


İş adamlarına üç büyük projeyi anlattı Güncel İş adamlarına üç büyük projeyi anlattı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Organize Sanayi ve Altınova bölgesinde bir araya geldiği iş adamlarına, Antalya’ya prestij kazandıracak olan üç büyük projesini anlattı.


Antalya Muhtarlar Derneği’nden Tütüncü’ye ziyaret Güncel Antalya Muhtarlar Derneği’nden Tütüncü’ye ziyaret

Genel Kurul Seçimleri’yle güven tazeleyen Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Yönetim Kurulu Üyeleri’yle birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti.


Kepez’de ‘Yunus Emre’ye büyük ilgi Kültür/Sanat Kepez’de ‘Yunus Emre’ye büyük ilgi

Kepez Belediye Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Yunus Emre Aşk Ateşi” adlı tek kişilik oyun büyük ilgi görmeye devam ediyor.


Meme Ağrısı Çoğu Kadının Derdi Sağlık/Kadın Meme Ağrısı Çoğu Kadının Derdi

Kadınların birçoğu zaman zaman meme ağrılarından şikâyet eder. Çok korkulan meme ağrılarının kanser dışında da pek çok nedeni olabilir.


Antalya’ya 9 Yılda Dev Yatırımlar… Ekonomi/Turizm Antalya’ya 9 Yılda Dev Yatırımlar…

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Antalya’da düzenlediği basın toplantısında Antalya, Burdur ve Isparta illerine yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.


Altın Makaslar Stres Attı Güncel Altın Makaslar Stres Attı

Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Odasının her yıl geleneksel olarak düzenlediği dayanışma ve kaynaşma gecesi bu yıl Antalya Kanyon Restaurant’ta gerçekleştirildi.


ESET, CeBIT 2012’de Teknoloji/Bilim/İnternet ESET, CeBIT 2012’de

ESET, Almanya’daki CeBIT 2012’de yeni Endpoint Business çözümlerini tanıtacak


Çalışkan’ın sergisi açıldı Kültür/Sanat Çalışkan’ın sergisi açıldı

Ressam Rabia Çalışkan, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Yenimahalle Kültür Merkezi’nde resim sergisi açtı. Sergi 15 Mart’a kadar açık kalacak.


En adil kamu yöneticisi Fethi Yalçın seçildi Güncel En adil kamu yöneticisi Fethi Yalçın seçildi

Antalya Bilirkişiler Derneği, 2011 yılının “En Adil Kamu Yöneticisi” olarak ASAT Genel Müdürü Fethi Yalçın’ı seçti. Yalçın, bu ödüle su tahsilatıyla ilgili konuyu Cumhuriyet Başsavcılığı’na taşıdığı için değer görüldü.


Kara kış, en çok inşaat ve otomotiv haberlerini vurdu Ekonomi/Turizm Kara kış, en çok inşaat ve otomotiv haberlerini vurdu

Medya takip ajansı Interpress’in yazılı basındaki ekonomi sayfalarını inceleyerek yaptığı araştırma, Şubat ayı ile birlikte tüm yurdu kaplayan çetin kış şartları ve yoğun kar yağışının en çok ekonominin lokomotif sektörlerinden olan inşaat ve otomotiv sektörü haberlerini de etkilediğini ortaya çıkardı.


Kickboks’a destek çığ gibi büyüyor Spor Kickboks’a destek çığ gibi büyüyor

Antalya’da ilginin her geçen gün arttığı kickboks sporuna destek de büyüyor. Lux Yapı, Demirpençe Spor Kulübü’nün 10 sporcusunun Türkiye Şampiyonasındaki tüm masraflarını karşılıyor


Antalya Kemer Antalya "Hakan Girit"i bekliyor

Antalya,Kemer, Kundu, Belek ve Alanya’da bu yaz Hakan Girit fırtınası esecek


Turist sayısı arttı, satılık otel sayısı patladı Ekonomi/Turizm Turist sayısı arttı, satılık otel sayısı patladı

Türkiye yabancı turist sayısında üst üste rekor kırarken, satılığa çıkarılan turistik tesis sayısında patlama yaşanıyor.


Özlem Pastaneleri Sahibi Yaşar Okumuşoğlu Vefat Etti Güncel Özlem Pastaneleri Sahibi Yaşar Okumuşoğlu Vefat Etti

Özlem Pastaneleri sahibi Yaşar Okumuşoğlu uzun süredir tedavi görmekteyken vefat etti. Okumuşoğlu'nun cenazesi, Uncalı şehir mezarlığındaki camide cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazını müteakip aynı yerde toprağa verildi.


Rose Residence Beach Tophotels.ru ödülünü aldı Kemer Rose Residence Beach Tophotels.ru ödülünü aldı

Geçtiğimiz yıl Rusya’dan yayın yapan TopHotels.ru sitesinin düzenlediği dünyada ‘En İyi 100 Otel’ listesine girerek ödül almaya hak kazanan Kemer Rose Residence Beach Otel, ödülünü büyük bir gurur ile aldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...