Salı, 12 Kasım 2019
VODAFONE FREEZONE 19. LİSELERARASI MÜZİK YARIŞMASI BAŞLIYOR Kültür/Sanat VODAFONE FREEZONE 19. LİSELERARASI MÜZİK YARIŞMASI BAŞLIYOR

Türkiye'nin en büyük müzik etkinliği Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması bir kez daha genç müzisyenlere yeteneklerini gösterme fırsatı sunuyor.


360 Security güvenlik uzmanlarından Android 6.0'a tam not Teknoloji/Bilim/İnternet 360 Security güvenlik uzmanlarından Android 6.0'a tam not

Kullanıcı arayüzü, mobil ödeme, parmak izi saptama, batarya yönetimi ve güvenlik alanlarındaki iyileştirmeleri ile akıllı telefon tutkunlarına yeni bir deneyimi vadeden Android 6.0'a, 360 Security güvenlik uzmanları tam not verdi.


ÜNİVERSİTELERDE “YEMEK ASKISI” UYGULAMASI Güncel ÜNİVERSİTELERDE “YEMEK ASKISI” UYGULAMASI

İlköğretim 6’ncı sınıf öğrencisi Kerem Acer’in projesine ilgi çığ gibi büyüyor. Üniversite öğrencilerinin yemek ihtiyacını karşılamak için, Türkiye’de çok özel bir sosyal sorumluluk projesi uygulanmaya başlandı. Projenin adı, “Yemek Askısı”… Yemek askısı uygulamasından faydalanmak için, öğrenci kimliğini göstermek yeterli.


Binlerce Eczacı Antalya’da Buluşacak Sağlık/Kadın Binlerce Eczacı Antalya’da Buluşacak

Alliance Healthcare Türkiye tarafından her yıl düzenlenen Fırsat Günleri, bu yıl 3-27 Mart tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.


HANGİ BESİNİ NE ZAMAN TÜKETMELİYİZ? Sağlık/Kadın HANGİ BESİNİ NE ZAMAN TÜKETMELİYİZ?

Doğru besinleri doğru zamanda tüketmek hem hastalıklardan koruyor hem de kilo almayı engelliyor. Liv Hospital Ankara Beslenme ve Diyet Uzmanı Gaye Başkurt ile Liv Hospital Ankara Beslenme ve Diyet Uzmanı Müge Özturna hangi besini ne zaman yememiz gerektiğini anlatıyor.


A. ADNAN SAYGUN ANISINA MÜZİKAL DOKUNUŞLAR Kültür/Sanat A. ADNAN SAYGUN ANISINA MÜZİKAL DOKUNUŞLAR

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 25 Şubat Perşembe akşamı saat: 20.00’de Türk Beşleri olarak anılan bestecilerin arasında yer alan, ilk Türk operasının bestecisi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Devlet Sanatçısı olan A. Adnan SAYGUN anısına “Müzikal Dokunuşlar” konserini gerçekleştirecektir.


USTALARIN DİLİNDEN MEDYADA MESLEKİ TECRÜBE SEMİNERİ Güncel USTALARIN DİLİNDEN MEDYADA MESLEKİ TECRÜBE SEMİNERİ

T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından “Genç İletişimciler Buluşması – II” kapsamında “Ustaların Dilinden Medyada Mesleki Tecrübe" semineri düzenleniyor.


GENÇ İLETİŞİMCİLER BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR Güncel GENÇ İLETİŞİMCİLER BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün (BYEGM) ev sahipliğinde Erciyes (Kayseri), Niğde ve Cumhuriyet (Sivas) Üniversiteleri İletişim Fakülteleri öğrenci ve akademisyenlerinin katılımıyla 24 - 26 Şubat 2016 tarihlerinde “Genç İletişimciler Buluşması”nın ikincisi gerçekleştirilecek.


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN YGS DENEME SINAVI Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN YGS DENEME SINAVI

Kurslar, etüd merkezleri ve MURGEM’le binlerce öğrenciye eğitim desteği sunan Muratpaşa Belediyesi; YGS’ye girecek öğrenciler için ücretsiz deneme sınavı düzenliyor


Yeşilay Haftası 1-7 Mart tarihlerinde kutlanacak Sağlık/Kadın Yeşilay Haftası 1-7 Mart tarihlerinde kutlanacak

Bu yıl “İyi ki Yeşilay var!” konseptiyle 1-7 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Yeşilay Haftası’nda Türkiye çapında etkinlikler düzenlenecek.


Okullar Halk Oyunlarında Buluştu Spor Okullar Halk Oyunlarında Buluştu

2015-2016 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Minikler-Yıldızlar-Gençler Halk oyunları İl Birinciliği müsabakaları başladı.


ÇİMENTO SEKTÖRÜNDE HEDEF AFRİKA VE AMERİKA PAZARI Ekonomi/Turizm ÇİMENTO SEKTÖRÜNDE HEDEF AFRİKA VE AMERİKA PAZARI

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği(TÇMB)’nin 58. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden Başkan seçilen M. Şefik Tüzün çimento sektörü için 2016 yılı öngörülerini ve 2015 yılı çimento sektörü değerlendirmesini açıkladı.


MÜSİAD 16. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu Güncel MÜSİAD 16. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin, ekonomi basınındaki başarılı gazeteci, yayın organı ve kuruluşların teşvik edilmesi amacıyla düzenlediği “Ekonomi Basını Başarı Ödülleri”nin 16’ıncısı 23 Şubat’ta Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş’ın katılımıyla gerçekleşen törende sahiplerini buldu.


“Genç Vekiller” projesine büyük katılım Döşemealtı “Genç Vekiller” projesine büyük katılım

“Genç Vekiller” projesine büyük katılım Döşemealtı Belediyesi’nin katkılarıyla Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin kurulmasına yönelik başlatılan başvurulara ilk yıl olmasına rağmen rekor düzeyde katılım sağlandı.


ANSİAD'DAN BAŞKAN GENÇ'E ZİYARET Döşemealtı ANSİAD'DAN BAŞKAN GENÇ'E ZİYARET

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti.


Başkan Genç'ten 'Ortak Dil' çağrısı Döşemealtı Başkan Genç'ten 'Ortak Dil' çağrısı

Elektrik Mühendisleri Odası ve Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nin yeni yönetimi Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti.


Döşemealtı Temizlik işleri yeni araçlarla güçlendirildi Döşemealtı Döşemealtı Temizlik işleri yeni araçlarla güçlendirildi

Döşemealtı Belediyesi Temizlik İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri daha temiz ve yaşanılabilir bir kent için çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.Seramik sanayinde dünyanın en büyükleri arasına girdik Ekonomi/Turizm 
Seramik sanayinde dünyanın en büyükleri arasına girdik

Türkiye, seramik sanayisinde Dünya’da kaplama malzemelerinde 8’inci, sağlık gereçlerinde 4’üncü en büyük üretici ülke konumunda. Seramik karolarda ve sağlık gereçlerinde Dünya’nın 4'üncü büyük ihracatçısı olurken, karolarda Avrupa 3.’sü, sağlık gereçlerinde ise Avrupa’nın en büyük tek ihracatçısı konumuna yükseldik.


Konyaaltı Belediyesi, doğayla buluşturuyor..
 Güncel Konyaaltı Belediyesi, doğayla buluşturuyor..


Konyaaltı Belediyesi ve TODOKS işbirliğiyle her ay gerçekleştirilen doğa yürüyüşleriyle vatandaşlar şehrin stresinden uzaklaşarak, doğa ile buluşuyor.


Özel Sporcular Masa Tenisi  1 ve 2. Bölge Şampiyonası’nda 
EN ANLAMLI PLAKET Spor Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası’nda 
EN ANLAMLI PLAKET

Kemer Limak Limra Otel’de düzenlenen Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası açılış töreni gerçekleştirilirken, törene Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın da katıldı.


ÖĞÜT: Teknoloji/Bilim/İnternet ÖĞÜT: "FİBER ALTYAPI İÇİN 26 MİLYAR TL’LİK YATIRIM GEREKİYOR"

Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, Türkiye’nin Dijital Dönüşümü’nde yeni bir sayfa açacak olan 4.5G teknolojisine yönelik yeni stratejisini belirledi.


CHP’li Kara, belediyede işten çıkarmaları Meclis'e taşıdı Siyaset CHP’li Kara, belediyede işten çıkarmaları Meclis'e taşıdı

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in belediyede gerçekleştirdiği işten çıkarmaları gündeme taşıdı.


AKSU’DA METRUK BİNA YIKILDI Aksu AKSU’DA METRUK BİNA YIKILDI

Altıntaş Mahallesinde bir vatandaşa ait tapulu arazi üzerine kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından bina yapılmaya başlandı.


KADEM’den Sağlıklı Yaşam Sırları Sağlık/Kadın KADEM’den Sağlıklı Yaşam Sırları

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya Temsilciliği’nin düzenlediği İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’un konuşmacı olarak katıldığı seminerde sağlıklı yaşam sırları anlatıldı.


EXPO 2016, CNN’de Güncel EXPO 2016, CNN’de

Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya, dünyanın en çok tıklanan siteleri arasında yer alan CNN”in seyahat sitesi CNN Travel’da yer aldı.


Ofis Çalışanları Dikkat Ağrılarınızın Nedeni Hareketsiz Yaşam Olabilir Sağlık/Kadın Ofis Çalışanları Dikkat Ağrılarınızın Nedeni Hareketsiz Yaşam Olabilir

Gelişmiş teknoloji ve üst düzey konfor ile donatılmış modern ofis ve ev ortamları, lüks araçlar içinde yapılan kısa mesafe yolculuklar pek çok kişi için imrendirici olsa da ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirebiliyor.


ANTALYA OSB’YE 75 KİŞİLİK KREŞ Güncel ANTALYA OSB’YE 75 KİŞİLİK KREŞ

Antalya OSB, 2016’ın ilk yatırımını çocuklara yaptı. Bölge personelinin çocuklarının eğitim alacağı kreş ile çarşı projesinin startı geçtiğimiz günlerde verildi.


Başkan Böcek, Karatepe’de vatandaşlarla kucaklaştı..
 Güncel Başkan Böcek, Karatepe’de vatandaşlarla kucaklaştı..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Karetepe Mahalle sakinleriyle bir araya gelip, lise arkadaşı Sait Kıcıman’ı evinde ziyaret etti. 
MHP’li Günal: Vatandaşa Vergi ve Zam; Yandaşa Affa Devam! Siyaset MHP’li Günal: Vatandaşa Vergi ve Zam; Yandaşa Affa Devam!

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Maliye Bakanlığı 2016 yılı bütçe görüşmeleri sırasında söz alan MHP Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet GÜNAL, bütçe dışında özel hesaplardan bazı harcamaların yapıldığını ve bu harcamaların normal bir harcama gibi belgelendirilmediğini belirtti


YÖRSİAD’IN DENİZLİ ÇIKARMASI Güncel YÖRSİAD’IN DENİZLİ ÇIKARMASI

Antalya’ya da yaptığı çalışmalar ve etkinlikler ile adından söz ettiren, aktif çalışmaları ile dikkat çeken YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Denizli’ye çıkarma yaptı.


Şifa Deposu Kızılcık ve Mucizeleri Sağlık/Kadın Şifa Deposu Kızılcık ve Mucizeleri

Sonbahar meyvesi olan ve halk arasında ‘Kiren’ olarak da bilinen kızılcık, neredeyse tam bir şifa deposu.


Bakan Müezzinoğlu EXPO 2016’ya 415 yıllık zeytin ağacı dikti Güncel Bakan Müezzinoğlu EXPO 2016’ya 415 yıllık zeytin ağacı dikti

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, EXPO 2016 Sergi Alanı’nı ziyaret etti.


MHP’li Günal: Turizm Yerli Sektördür, Sorunları Çözelim! Siyaset MHP’li Günal: Turizm Yerli Sektördür, Sorunları Çözelim!

MHP Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet GÜNAL, seçim bölgesi olan Antalya’nın Rusya krizinden en çok etkilenen il olduğunu, senelerdir dile getirilen ancak uygulanmayan eylem planlarının turizmin sorunlarını kronik hale getirdiğini belirterek, yaşanan bu krizi fırsata çevirmek gerektiğini söyledi.


MURATPAŞA’LI MİNİKLERDEN YARDIM Güncel MURATPAŞA’LI MİNİKLERDEN YARDIM

Muratpaşa Belediyesi Kreş Müdürlüğü’ne bağlı Çağlayan Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde okul öncesi eğitim alan minikler “Yardımlaşma ve Paylaşmayı öğreniyorum” projesi kapsamında Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardım Vakfı (AYÇOV)’na yardım kolisi hazırladılar.


MURATPAŞA VE AKSU KARDEŞ OLDU Güncel MURATPAŞA VE AKSU KARDEŞ OLDU

Muratpaşa Belediyesi, Isparta’nın Aksu ilçe Belediyesi ile kardeş oldu. Kardeş Şehir protokolünü Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Aksu Belediye Başkanı Ali Kaya arasında imzalandı


MURATPAŞA’DAN KÖY OKULLARINA 10.000 KİTAP Güncel MURATPAŞA’DAN KÖY OKULLARINA 10.000 KİTAP

Sosyal kreşleri, etüd merkezleri ve gençlik eğitim merkezi ile önemli eğitim çalışmalarına imza atan Muratpaşa Belediyesi; köy okullarına da kitap yardımında bulunuyor.


RUNATOLIA HEYECANI BAŞLIYOR Spor RUNATOLIA HEYECANI BAŞLIYOR

Türkiye’nin en büyük life style maratonu olan “Uluslararası Antalya Runatolia Maratonu” basını bilgilendirme toplantısı ile start aldı.


COĞRAFİ İŞARETLER ENSTİTÜSÜ KURULSUN Güncel COĞRAFİ İŞARETLER ENSTİTÜSÜ KURULSUN

Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, yöresel ürünlerin hakkını hukukunu koruyacak Coğrafi İşaretler Enstitüsü kurulmasını önerdi.


Antalya Valisi Türker'in acı günü Güncel Antalya Valisi Türker'in acı günü

Antalya Valisi Muammer Türker´in annesi Remziye Türker bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti.


Konyaaltı Belediyesi’nde “tek çatı” sistemi
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nde “tek çatı” sistemi


Tüm sosyal hizmetlerin tek çatı altında toplandığı Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM)’nde 2015 yılında 8 bin 379 kişiye sosyal yardım sağlandı.


Avrupa 3.sü aşçıdan Başkan Böcek’e teşekkür 
 Güncel Avrupa 3.sü aşçıdan Başkan Böcek’e teşekkür 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in desteleriyle 14. Uluslararası Gastronomi Festivali’ne katılan Ramazan Sağlam, Avrupa üçüncüsü oldu.


Antalya, marka başvurusunda Türkiye 5’incisi Güncel Antalya, marka başvurusunda Türkiye 5’incisi

Destek Patent AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, Antalya’da gerçekleşen basın toplantısında, Türkiye’nin ve Antalya’nın 2015 yılına ait marka ve patent raporuna ilişkin önemli veriler paylaştı.


Yeni Ford C-MAX ailesi “1.5L Dizel Otomatik” seçeneğiyle büyüyor Otomotiv Yeni Ford C-MAX ailesi “1.5L Dizel Otomatik” seçeneğiyle büyüyor

Ailelerin favorileri Yeni Ford C-MAX ve Grand C-MAX, 1.5 litre ve 1.6 litreden oluşan benzinli ve dizel motor opsiyonlarının yanısıra, şimdi 1.5 TDCi dizel motor ve Powershift otomatik şanzıman kombinasyonu ile de Türkiye pazarına sunuluyor.


CLK'dan “elektrik faturalarında gizli zam” açıklaması Ekonomi/Turizm CLK'dan “elektrik faturalarında gizli zam” açıklaması

Son günlerde kamuoyuna yansıyan “elektrik faturalarında gizli zam” yapıldığı, “Ocak ayında elektrik faturalarına %30 zam yapıldığı”, “dağıtım bedeli adı altında fahiş bedeller fatura edildiği” haberlerine CLK Akdeniz'den açıklama geldi...


Antalya Yörükleri Vali Türker'i Ziyaret Etti Güncel Antalya Yörükleri Vali Türker'i Ziyaret Etti

Antalya Yörükleri Derneği Başkanı Abdullah Duman ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Muammer Türker'i makamında ziyaret etti.


İŞÇİLERİN EKMEĞİ İLE OYNANIYOR Siyaset İŞÇİLERİN EKMEĞİ İLE OYNANIYOR

Demokrat Parti (DP) Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Ali Kartal, belediyelerde çıkartılan personeller ile ilgili olarak “Alın teri akıtarak ekmek parası kazanmaya çalışanların ekmeği ile oynamaya kimsenin hakkı yok” dedi.


DİŞ APSESİ KABUSUNUZ OLMASIN! Sağlık/Kadın DİŞ APSESİ KABUSUNUZ OLMASIN!

Diş kaynaklı apselerinkötü ağız ve diş bakımı, diş eti hastalıkları ve ilerlemiş çürük sebebiyle oluşabileceğini belirten Hospitadent Diş Hastanesi’nden Dt. Çağrı Altuntaş, ”Önemsemediğimiz apseli dişten üreyen ve tüm vücudumuza hızlıca yayılan bakterilerin bağışıklık sistemimizi zayıflatarak genel vucut sağlığımızı etkiyeceğinin ve bunun da birçok hastalığa neden olabileceğinin altını çizdi.


MURATPAŞA’DAN ATATÜRK ANITI Güncel MURATPAŞA’DAN ATATÜRK ANITI

Muratpaşa Belediyesi; kent meydanına Atatürk Anıtı yapacak. Hizmet binası batı cephesi ile kent meydanı arasındaki alana yerleştirilecek olan anıt, Muratpaşa Belediyesi Heykel Atölyesi’nde yapılacak


Siyaset "Akaydın'ın Halk Kart'ı Antalyalıların kabusu"

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Muratpaşa ve Kepez ilçelerinde mahalle danışma meclisi toplantılarına katıldı.


Yeni yönetimden eski yönetime plaket Güncel Yeni yönetimden eski yönetime plaket

Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şube’si Yeni Yönetim Kurulu, bir önceki dönem Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür plaketi takdim etti.


Başkan Böcek: “Atıklar geri kazandırılıyor” Güncel Başkan Böcek: “Atıklar geri kazandırılıyor”


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün şantiyesinde, ağaç ve bitki atıklarını öğüterek ekonomiye kazandıran yeni iş makinesini yerinde inceledi.


TÜRKİYE’DE ASGARİ ÜCRETİN 5’TE 1’i DOĞALGAZ FATURALARINA GİDİYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE ASGARİ ÜCRETİN 5’TE 1’i DOĞALGAZ FATURALARINA GİDİYOR

Bu sene sıkça etkisini yaşadığımız soğuk havalar yine kapımıza dayandı. Bugünden başlamak üzere havaların Türkiye’nin genelinde soğuması beklenirken, birçok bölgede kar yağışının etkili olacağı tahmin ediliyor.


SİGARAYA ELVEDA DEMEK MÜMKÜN Sağlık/Kadın SİGARAYA ELVEDA DEMEK MÜMKÜN

7 Şubat Sigarayı Bırakma Günü. Birçok insan her yeni yıla hatta her haftaya “Bu kez sigarayı kesin bırakıyorum” diye başlıyor.


Özdilek’te büyük sezon indirimi başladı Güncel Özdilek’te büyük sezon indirimi başladı

Özdilek, kış fırsatları ile ziyaretçilerine doyasıya alışveriş keyfi yaşatıyor. Sonbahar – kış modasına uygun kadın, erkek ve çocuk giyimin en sevilen markalarını yüzde 70’e varan indirimlerle sunuyor


ANTALYA EKONOMİSİNİN 2023 HEDEFLERİ BELİRLENDİ Ekonomi/Turizm ANTALYA EKONOMİSİNİN 2023 HEDEFLERİ BELİRLENDİ

ANSİAD-TÜRKONFED ve BAKA tarafından hazırlanan “Bölgesel Kalkınmada Yerel Dinamikler: Ürün Tuzağını Aşabilen Antalya İçin 2023 Senaryoları” raporu kamuoyu ile paylaşıldı.


Antalya Konyalılar Derneği’nde yeni yönetim 42 kişi Güncel Antalya Konyalılar Derneği’nde yeni yönetim 42 kişi

Antalya Konyalılar Derneği’nin tek listeyle gidilen genel kurulunda mevcut başkan Hasan Hüseyin Cengiz bir kez daha göreve getirildi. Yeni yönetimde 42 kişi göreve seçildi.


2365 MT. ZİRVEDE SEVGİLİLER GÜNÜ Kemer 2365 MT. ZİRVEDE SEVGİLİLER GÜNÜ

Kemer’de yer alan ve alternatif turizmin en önemli noktalarından birisi olan Olympos Teleferik özel günlerde düzenlediği kampanyalar ile dikkat çekmeye devam ediyor.


“ANTALYA’YI DÜNYANIN DAVOS’U YAPACAĞIZ” Ekonomi/Turizm “ANTALYA’YI DÜNYANIN DAVOS’U YAPACAĞIZ”

3. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirerek yoluna kararlılık ile devam eden YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ), üyelerinin özveri ve destekleri ile Antalya’nın birleştirici gücü olarak çalışmalarına devam ediyor.


KENTE YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜ TEMİZLENİYOR Güncel KENTE YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜ TEMİZLENİYOR

Haşim İşcan Kültür Merkezi yanında bulunan ve insan sağlığı ile güvenliği için tehdit oluşturan yapıların bulunduğu alanın temizlenmesi için Muratpaşa Belediyesi’nce başlatılan çalışmalarda son aşamaya gelindi


Başbakan Davutoğlu’ndan EXPO 2016 genelgesi Ekonomi/Turizm Başbakan Davutoğlu’ndan EXPO 2016 genelgesi

Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenecek Türkiye’nin ilk EXPO’su olma özelliği taşıyan EXPO 2016 Antalya’ya ilişkin 2016/3 sayılı Başbakanlık Genelgesi Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.


EMITT Fuarı’nın gözdesi Konyaaltı oldu Güncel EMITT Fuarı’nın gözdesi Konyaaltı oldu

İstanbul’da düzenlen dünyanın en büyük beşinci turizm fuarı olan EMITT Fuarı’nda Konyaaltı standı yoğun ilgi gördü. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sektör temsilcilerine ve katılımcılara Konyaaltı’nın güzelliklerini tanıttı.


Başkan Kolpak, “ Zamlı Zorunlu Trafik Sigortası Cep Yakıyor” Ekonomi/Turizm Başkan Kolpak, “ Zamlı Zorunlu Trafik Sigortası Cep Yakıyor”

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Durali Kolpak, zorunlu trafik sigortasında yaşanan artışların araç sahiplerini zor durumda bıraktığını belirterek, soruna çözüm bulunması gerektiğini söyledi.


Başkan Böcek, bölge sakinleriyle Hurma’yı konuştu…
 Güncel Başkan Böcek, bölge sakinleriyle Hurma’yı konuştu…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Hurma Mahallesi’nde bölge sakinleriyle bir arayla geldi.


KOMŞUEVİ’NDE ANTALYA GELENEĞİ YAŞATILDI Güncel KOMŞUEVİ’NDE ANTALYA GELENEĞİ YAŞATILDI

Yöresel Tatlar Günü düzenlenen Muratpaşa Belediyesi Komşuevi, Antalya Dostları’nı da buluşturdu. Komşuevinde; Antalya’nın yöresel lezzeti olan hibeş, Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci tarafından yapılarak konuklara ikram edildi


AKSU’DA KARNE SEVİNCİ Aksu AKSU’DA KARNE SEVİNCİ

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile Aksu’da eğitim veren okullarda da karne heyecanı yaşandı.


MMO Antalya Şube Başkanı Hamamcıoğlu mazbatasını aldı Güncel MMO Antalya Şube Başkanı Hamamcıoğlu mazbatasını aldı

Makine Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanlığına seçilen Ayşen Hamamcıoğlu mazbatasını alarak resmen göreve başladı.


Menderes Türel’den 
5 yıldızlı karne hediyesi 
 Güncel Menderes Türel’den 
5 yıldızlı karne hediyesi 


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 754 okul birincisini 5 yıldızlı tatil ile ödüllendirdi. Türkiye’de bir ilk olan proje, Antalya’daki 5 yıldızlı otellerin desteği ile gerçekleştirildi. Okul birincileri karnelerini aldıktan sonra valizlerini hazırlayıp aileleri ile birlikte otellerine yerleşti.


Yörüklerden Başkan Böcek’e teşekkür
 Güncel Yörüklerden Başkan Böcek’e teşekkür


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Yörükler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdullah Duman’ı ve yönetimini makamında ağırladı.
 Corendon özel ödülü Crystal DeLuxe’e geldi Güncel Corendon özel ödülü Crystal DeLuxe’e geldi

Açıldığı günden bu yana tüm misafirlerine koşulsuz ayrıcalıklı hizmetler sunan Crystal Hotels zincir otelleri, kazandıkları ulusal ve uluslararası pek çok önemli ödülle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.


AİLE BOYU SANAT Güncel AİLE BOYU SANAT

Muratpaşa Belediyesi’nin Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlediği hobi kurslarına Barlas ailesinin tüm fertleri katılıyor.


MUHTARLAR KONFEDERASYONU’NDAN BAŞKAN UYSAL’A, MECLİS TEŞEKKÜRÜ Güncel MUHTARLAR KONFEDERASYONU’NDAN BAŞKAN UYSAL’A, MECLİS TEŞEKKÜRÜ

Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz; ‘Antalyalı muhtar arkadaşlarımız övgüyle sözediyor” dediği Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, Muhtarlar Meclisi uygulaması ve muhtarlarla olan iyi iletişimi için teşekkür etti


CLK Akdeniz'den indirimli elektrik açıklaması Ekonomi/Turizm CLK Akdeniz'den indirimli elektrik açıklaması

Antalya, Burdur, Isparta Bölgesi'nin görevli elektrik tedarik şirketi CLK Akdeniz Elektrik sağladığı indirimli elektrikle vatandaşın yüzünü güldürüyor.


Konyaaltı Emekli Kahvesi’nin yaşanmış hikayeleri Güncel Konyaaltı Emekli Kahvesi’nin yaşanmış hikayeleri

…
“İnsana dokunur projeler üretiyoruz” sözünün belki de en somut örneği Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi…


HOLLANDA KALEİÇİ’Nİ ÖĞRENİYOR Güncel HOLLANDA KALEİÇİ’Nİ ÖĞRENİYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin; Utrеcht Turizm Fuаrı’na, Kaleiçi konseptiyle katılması, turizmcilerin takdirini kazandı. Ziyaretçiler öğrendikleri Kaleiçi’ne, hayran kaldıklarını ve Antalya’ya geldiklerinde mutlaka görmek istediklerini söyledi


MURATPAŞA’NIN ACI GÜNÜ Güncel MURATPAŞA’NIN ACI GÜNÜ

Muratpaşa Belediyesi’nde özel güvenlik personeli olarak görev yapan 39 yaşındaki Metin Coşkun; önceki gün, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan kalp ameliyatı esnasında yaşamını yitirdi.


AKSU’DA SAĞLIKLI YAŞAM PROJESİ DEVAM EDİYOR Aksu AKSU’DA SAĞLIKLI YAŞAM PROJESİ DEVAM EDİYOR

Aksu’da başlatılan sağlık beslenme konusundaki proje tüm hızıyla devam ediyor. İlçede bulunan okullardaki öğrencilerin bilinçlendirilmesi amacıyla yapılan eğitim çalışmalarının ikincisi gerçekleştirildi.


Banyo ürünlerinde ‘Altın Serisi’ Asacarlar’da Ekonomi/Turizm Banyo ürünlerinde ‘Altın Serisi’ Asacarlar’da

Antalya’da yapı malzemeleri sektöründe hizmet veren Asacarlar, banyo ürünlerinde birçok markanın ‘altın serisi’ ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.


KOBİ’lere müjde Ekonomi/Turizm KOBİ’lere müjde

Güvenli e-ticaret altyapısı sağlayan firmalardan biri olan Ticimax, KOBİ’lere ücretsiz e-ticaret ve dijital pazarlama eğitimleri vermeye başlıyor.


Çalışan emekli esnafa ilaç gibi karar Ekonomi/Turizm Çalışan emekli esnafa ilaç gibi karar

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok emekli olup da çalışan esnaflardan kesilen sosyal güvenlik destek primi (SGDP) kesintisinin kaldırılmasının çalışmaya devam eden tüm emekli esnafları sevindirdiğini belirtti.AKSU’DA SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR, HALK MEMNUN Aksu 
AKSU’DA SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR, HALK MEMNUN

Aksu’da ulaşım konusunda yaşanan sıkıntılar zaman içinde hızla gideriliyor. Özellikle hatlarla ve duraklarla ilgili sıkıntılarını dile getiren vatandaşların sorunları teker teker çözüme kavuşturuluyor.


‘BALKANLARDA ORTAK YAŞAM KÜLTÜRÜ’ ÇALIŞTAYI SARAYBOSNA'DA ‘BALKANLARDA ORTAK YAŞAM KÜLTÜRÜ’ ÇALIŞTAYI SARAYBOSNA'DA

Birlik Stratejik Araştırmalar Merkezi (BİRSAM) bünyesinde etkinlik gösteren Türk ve İslam Dünyası Araştırmaları Enstitüsü, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ev sahipliğinde 16 Ocak 2015’te “Balkanlarda Ortak Yaşam Kültürü” başlıklı bir çalıştay düzenliyor. ÖRNEK BİR VERİMLİLİK PROJESİ Güncel ÖRNEK BİR VERİMLİLİK PROJESİ

Mutluluk Ağacı, VSY Biotechnology'nin başarısı ve gelişiminin bir simgesi. 20 yıl önce fidan iken daha sonra kökleşen ve dev bir yapıya dönüşen şirket ile özdeşleşiyor.


AKSU’DA SAĞLIKLI YAŞAM PROJESİ Aksu AKSU’DA SAĞLIKLI YAŞAM PROJESİ

Aksu’da “Sağlıklı Gıda, Sağlıklı Yaşam” Projesi başlatıldı. Aksu Kaymakamlığı’nın öncülüğünde Aksu Belediyesi’nin ve kurumların da katkıları ile başlatılan projenin ilk eğitim çalışması lise öğrencileri ile gerçekleştirildi.


AOSB SOSYAL TESİSİNE KAVUŞUYOR Güncel AOSB SOSYAL TESİSİNE KAVUŞUYOR

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün yapımına Ağustos ayında başladığı otel ve sosyal tesis inşaatı hız kesmeden devam ediyor. Kaba inşaatının betonarme imalatları biten tesisin Mayıs ayında hizmete açılması planlanıyor.


İŞKOLİKLER RİSK ALTINDA! Sağlık/Kadın İŞKOLİKLER RİSK ALTINDA!

Modern hayatın stresi, yoğun iş temposu, kronik yorgunluk… Tüm bunlara bir de vücuttaki inatçı kas ağrısı ve tutulmalar eşlik edince hayat giderek zorlaşıyor.


 TEOG’da başarının yolu Vitamin’den geçiyor. Güncel TEOG’da başarının yolu Vitamin’den geçiyor.

Türkiye’nin en kapsamlı ve en zengin içerikli online eğitim destek hizmeti Vitamin; son TEOG sınavı içerikleriyle yüzde 100, merkezi sınav sorularıyla Vitamin TEOG Deneme Sınavı sorularıyla ise yüzde 95 uyum yakalayarak yeni bir rekora imza attı.


Başkan Böcek, “Tüm Antalya için yeşil bir kent” Güncel Başkan Böcek, “Tüm Antalya için yeşil bir kent”


2016 yılında 30 bin metrekare park yapmayı hedefleyen Konyaaltı Belediyesi, Hurma Mahallesi’nde yeni parkın yapımına başladı.


ANSİAD'DA ABDULLAH ERDOĞAN DÖNEMİ Güncel ANSİAD'DA ABDULLAH ERDOĞAN DÖNEMİ

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ANSİAD) 24. Olağan Genel Kurul Toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Yapılan genel kurul sonucunda ABDULLAH ERDOĞAN Başkanlığa seçildi.


ANSİAD 26 YAŞINDA Güncel ANSİAD 26 YAŞINDA

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ANSİAD) 26. Kuruluş Yıldönümü muhteşem bir balo gecesi ile Ramada Plaza Oteli’nde kutlandı.


YUNUS EMRE ANADOLU LİSESİ İSTANBUL GEZİSİ Serik YUNUS EMRE ANADOLU LİSESİ İSTANBUL GEZİSİ

Serik Yunus Emre Anadolu Lisesi İstanbul’a gezi düzenledi. Okul Müdürü Mustafa Duran’ın başkanlık yaptığı geziye. Tarih Öğretmenleri; Mehmet Palaz, Canan Çil, Edebiyat Öğretmenleri; Fatma Gül Uyanık, Hatice Menekşe ve 41 öğrenci katıldı.


HAYDİ MELEKLERİ DESTEĞE Spor HAYDİ MELEKLERİ DESTEĞE

Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası 16 turu rövanş karşılaşmasında Muratpaşa Belediyespor, yarın Alman ekibi HC Leipzig’i konuk ediyor. Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 15.00’de başlayacak


AKSU’DA SPORA BÜYÜK ÖNEM VERİLİYOR Aksu AKSU’DA SPORA BÜYÜK ÖNEM VERİLİYOR

Aksu Belediyesi Spor Kulübü 2016 yılının ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ilçede spor adına neler yapılabileceği konusunda istişarelerde bulunuldu.


“TÜRKİYE’NİN GÜVENİLİR BİR ÜLKE OLDUĞUNU ANLATIYORUZ” Manavgat “TÜRKİYE’NİN GÜVENİLİR BİR ÜLKE OLDUĞUNU ANLATIYORUZ”

Akçelik Madencilik A.Ş ve Club Nena'nın Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik “ Fuar tanıtımlarımızda Türkiye’nin güvenilir bir ülke olduğunu anlatıyoruz” dedi.


GEZİLOG FİRMASININ DÜZENLEDİĞİ %60 İNDİRİMLİ TATİLE BÜYÜK İLGİ Ekonomi/Turizm GEZİLOG FİRMASININ DÜZENLEDİĞİ %60 İNDİRİMLİ TATİLE BÜYÜK İLGİ

Merkezi İstanbul’da bulunan ve sektörün deneyimli isimlerinden Tolga Çevlik’in ortağı olduğu Gezilog Firması’nın 11 Ocak 2016 tarihinde kuruluşa özel “Hayal değil Gerçek %60 indirim! “adı altında gerçekleştirdikleri tatil kampanyası büyük ilgi gördü.


Misafir memnuniyeti ve tasarım ödül getirdi Güncel Misafir memnuniyeti ve tasarım ödül getirdi

Nirvana lagoon Villas Suites&Spa, Booking.com 2015 Award Winner Ödülü aldı


23 Nisan Parkı’na 3 bin kişilik anfi tiyatro…
 Kültür/Sanat 23 Nisan Parkı’na 3 bin kişilik anfi tiyatro…


23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı, Başkan Muhittin Böcek’in verdiği talimat ile yeni 3 bin kişilik anfi tiyatroya kavuşuyor.


DÜNYA’NIN EN İYİ DÖRDÜNCÜ ÇİFTİ Kültür/Sanat DÜNYA’NIN EN İYİ DÖRDÜNCÜ ÇİFTİ

Miami'de düzenlenen, " World Latin Dance Cup 2015" yarışmasında, Türkiye'den Şenol Vefa Gülmez - Nur Özkan çifti, 2015 Dünya Salsa dördüncüsü oldular.


GENÇLER 500 BİN ÜYEYE KOŞUYOR Siyaset GENÇLER 500 BİN ÜYEYE KOŞUYOR

AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş gençlik kolları başkanları ile Hedef 500 Bin Projesine ilişkin toplantı düzenledi.19 ilçe gençlik kolları başkanının katıldığı toplantıda projeye ilişkin çalışmalar değerlendirildi.


CHP’li Kara’nın HES Sorusuna Bakan Yılmaz’dan Vazgeçme Sözü Gündoğmuş CHP’li Kara’nın HES Sorusuna Bakan Yılmaz’dan Vazgeçme Sözü

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, TBMM Genel Kurulu’nda Antalya’nın HES’lerini Bakanlar Kurulu’na sordu.


ESEN: Siyaset ESEN: "YATIRIMLARA KARŞI DEĞİLİZ"

CHP Antalya İl Başkanı Semih Esen, Büyükşehir Belediyesi borçlanmak suretiyle tramvay yatırımları yapılmasına yönelik borçlanma talebi üzerine yazılı bir açıklama yaptı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71130 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...