Perşembe, 22 Ağustos 2019
Vali Altıparmak’tan Merhum Hayırsever Salih Konca’nın Ailesine Taziye Ziyareti Güncel Vali Altıparmak’tan Merhum Hayırsever Salih Konca’nın Ailesine Taziye Ziyareti

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Muratpaşa Kaymakam Vekili Mehmet Ali Özyiğit ve İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay ile birlikte merhum hayırsever Salih Konca’nın eşi hayırsever Saime Konca’ya taziye ziyaretinde bulundu.


Tahtalı’da Nevruz bereketi Kemer Tahtalı’da Nevruz bereketi

Binlerce İran’lı, Nevruz bayramında geldikleri Antalya’da Olympos Teleferik ile Tahtalı zirvensin keyfini yaşıyorlar.


Pedallar Antalya için döndü Spor Pedallar Antalya için döndü

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, TED Antalya Koleji yöneticileri, öğrenci ve velilerin katılımıyla gerçekleşen 5. Bisiklet Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu.


Yörükler en büyük şölene hazırlanıyor Güncel Yörükler en büyük şölene hazırlanıyor

Türkiye’nin en büyük Yörük buluşması için Antalya Yörükler Derneği hazırlıklarına devam ediyor.


Envar tatbikatta Güncel Envar tatbikatta

Sivil Savunma Kulübü etkinliğince kutlanan deprem haftası nedeniyle Antalya Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Arama ve Kurtarma Ekibi, Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu’nda bilgilendirme sunumu ve personel tatbikatı yaptı.


Envar’da Yeşilay haftası Güncel Envar’da Yeşilay haftası

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu 2.ve 3. Sınıf öğrencileri, Sağlık, Temizlik Beslenme ve Yeşilay Kolu olarak Öğretmenleri Hatice Savaş ve Kerime Karacan birlikte Yeşilay Haftasıyla ilgili bir mini tiyatro gösterisi sundular.


Saadet Partisi İl Divan Kurulu yapıldı Siyaset Saadet Partisi İl Divan Kurulu yapıldı

Saadet Partisi Mart ayı İl Divan Kurulu toplantısı il başkanlığında Galip Akın başkanlığında gerçekleştirilirken Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Zülfikar Gazi’nin de katılımı ile gerçekleştirildi. Gazi’nin gündeminde kamuoyunda günlerdir tartışılan 4+4+4 eğitim sistemi ve artan terör olayları vardı.


Asya destekli Dünya Şampiyonu Spor Asya destekli Dünya Şampiyonu

Dünya Şampiyonu Seda Yıldırım, Kırşehir’de yapılan Türkiye Kickboks Şampiyonasında da 4 rakibini mağlup ederek Türkiye Şampiyonu oldu


Antalya'nın en büyük kongre merkezi Kepez'e yapılacak Güncel Antalya'nın en büyük kongre merkezi Kepez'e yapılacak

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şerife Tufan İlköğretim Okulu öğrencilerini belediye meclis salonunda ağırlayarak onlara yerel yönetimin görevleri hakkında bilgiler verdi.


Gençlerin fikirleri Kepez’e ışık oluyor Güncel Gençlerin fikirleri Kepez’e ışık oluyor

Hayatı sorgulayan gençler yetiştirmeyi amaçladıklarını söyleyen Başkan Tütüncü, gençlerin fikirlerinin yaptıkları hizmetlere ışık tuttuğunu belirtti.


AKMEK ev hanımlarını “duvar kağıdı ustası” yapıyor Güncel AKMEK ev hanımlarını “duvar kağıdı ustası” yapıyor

Geçtiğimiz günlerde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Ela Dizayn Yönetim Kurulu Başkanı Ayla Nalbant arasında imzalanan “İş Garantili Kurs” protokolü, AKMEK’te başarıyla hayata geçirildi.


Kepez’de ücretsiz tenis kursu devam ediyor Spor Kepez’de ücretsiz tenis kursu devam ediyor

4 Mart 2012 tarihinde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katılımıyla açılışı yapılan ücretsiz tenis kursu, 250 kursiyer ile devam ediyor.


Körfez’in 3 ülkesinden tur operatörleri Batı Akdeniz’e geliyor Ekonomi/Turizm Körfez’in 3 ülkesinden tur operatörleri Batı Akdeniz’e geliyor

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) ilgili kurum ve kuruluşlarla çalışmasının sonucunda Körfez ülkelerinden tur operatörü firma temsilcilerini getirdiği Fam Trip (Tanıtım gezisi) programlarının ikincisi 26 Mart’ta başlıyor.


Tütüncü Gülveren İlköğretim Okulu’nda Güncel Tütüncü Gülveren İlköğretim Okulu’nda

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okullara yaptığı ziyaretlerinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya geliyor onların sorun ve taleplerini dinleyip yerinde çözüm üretiyor.


Kolejli Öğrencilere “Harika Yolculuk: Nanoteknoloji”  Konferansı Kolejli Öğrencilere “Harika Yolculuk: Nanoteknoloji” Konferansı

Antalya Koleji Lise 10. ve 11. sınıf öğrencilerine İngiltere Essex Üniversitesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Naci Balkan tarafından, “Harika Yolculuk: Nanoteknoloji” konulu konferans verildi.


Şehit evine taziye ziyareti Güncel Şehit evine taziye ziyareti

MHP Antalya İl Başkanı A. Adnan Kaya Şehit Evine Taziye Ziyaretinde Bulundu


Kepez'de Güncel Kepez'de "Okullar Hayat Oluyor" projesi başlıyor

Kepez Belediyesi, bilgi evi ve kadınlara yönelik aerobik kursu çalışmalarıyla "Okullar Hayat Oluyor" projesinin ilk uygulamasını, Kepez Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde başlatıyor.


Kepez U 17 Türkiye Şampiyonası'nda Spor Kepez U 17 Türkiye Şampiyonası'nda

U-17 Play-Off müsabakalarının son maçında Kepez Belediyespor, DSİ sporla 2-2 berabere kalarak U 17 Türkiye Futbol Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.


Manavgat lalelere bezendi Manavgat Manavgat lalelere bezendi

Manavgat Belediyesi, ilçeyi güzelleştirmek amacıyla yaptığı çalışmaların verimini alıyor. Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kent görselliğini düzenleme çalışmaları kapsamında aralık ayında ekilen laleler açınca, kavşaklar ve caddeler bir anda şenlendi.


Turkcell SüperBulut ile bilgi teknolojileri yemek siparişi kadar kolay Teknoloji/Bilim/İnternet Turkcell SüperBulut ile bilgi teknolojileri yemek siparişi kadar kolay

Turkcell, bilgi teknolojileri altyapısı ve iş uygulamalarının dakikalar içinde kurulum ve kullanımını sağlayan Turkcell SüperBulut’u işletmelerin hizmetine sundu.


Harita Mühendisleri’nden Başkan Evcilmen’e ziyaret Güncel Harita Mühendisleri’nden Başkan Evcilmen’e ziyaret

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi yeni yönetim kurulu üyeleri, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i ziyaret etti.


BAKA, Antalya Defterdarlığı ve SGK İl Müdürlüğü’nde Ekonomi/Turizm BAKA, Antalya Defterdarlığı ve SGK İl Müdürlüğü’nde

Bölgedeki tüm paydaşlar ile işbirliği ve etkin katılımcılık anlayışı içinde faaliyetlerine devam Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Antalya Defterdarı ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü ile biraraya geldi.


Gönül Sohbetleri’ne Nizamettin Şen konuk oldu Kültür/Sanat Gönül Sohbetleri’ne Nizamettin Şen konuk oldu

Kepez Belediyesi’nin gelenek haline getirdiği ve birbirinden değerli konukları ağırladığı “Gönül Sohbetleri” programına bu hafta Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Nizamettin Şen konuk oldu.


Demir ve kurşun ihracatımız büyüyor Ekonomi/Turizm Demir ve kurşun ihracatımız büyüyor

Maden ve doğal taş sektörü 2012 yılında yüzde 10 büyüme hedeflerken, Şubat ayında sektör büyüme sinyalleri vermeye başladı.


Fiat’tan % 0 Faizle 2 Yıl Vadeli Kredi Fırsatı! Otomotiv Fiat’tan % 0 Faizle 2 Yıl Vadeli Kredi Fırsatı!

Fiat Ticari Araçlar’da 9 bin 900 TL’yi Aşan İndirim Kampanyası!


CHP Şirinyalı Delegasyonu’nun Nevruz Buluşması Güncel CHP Şirinyalı Delegasyonu’nun Nevruz Buluşması

CHP il Başkanı Özer Ülken ve eşi Ayşe Ülken, partinin Şirinyalı delegeleri ile Nevruz Kahvaltısı’nda buluştu.


Büyükşehir’in açılışlarını Kılıçdaroğlu yapacak Güncel Büyükşehir’in açılışlarını Kılıçdaroğlu yapacak

Büyükşehir Belediyesi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla 31 Mart’ta Düden Park, 20 muhtarevi, Özgürlük Bulvarı 2’nci Etabı’nı törenle açacak, İsmet İnönü Kentsel Yaşam Alanı’nın ise temelini atacak.


Büyükşehir güreşçileri Milli Takım’da Spor Büyükşehir güreşçileri Milli Takım’da

18-20 yaş Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren Antalya Büyükşehir Belediyespor güreşçileri Nazmi Şahin ve Yusuf Can Zeybek, Milli Takım’a seçilerek, Antalya’nın gururu oldu.


"Dünyanın en güzel bahçesi seçeceğiz"

Tayland’daki Royal Flora Botanik Expo’da hazırladıkları Türkiye Bahçesi ile 4 milyon ziyaretçi çeken Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, bu başarısını Hollanda’ya da taşıyacak.


“Yaşlılar baş tacımızdır” Güncel “Yaşlılar baş tacımızdır”

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, 18-24 Mart ‘Yaşlılar Haftası’ dolayısıyla yayımladığı mesajda “Yaşlılar her zaman baş tacımızdır” dedi.


Ünsal ülkeye hizmet edecek öğrenciler yetiştiriyor Güncel Ünsal ülkeye hizmet edecek öğrenciler yetiştiriyor

Kepez Başkan Hakan Tütüncü, Ünsal İlköğretim Okulu'ndan, ülkeye, millete hizmet edecek çok başarılı öğrencilerin çıkacağını söyledi.


Alman gazeteci grup zirvede Güncel Alman gazeteci grup zirvede

Almanya’nın önemli kongre acente temsilcileriyle turizm yazarları yöreyi keşfetmek amacıyla Antalya’ya geldi.


‘Accessorize’ ve ‘bebe’ Mağaza Müdürlerinin ‘Motivasyon’ Buluşması ... Güncel ‘Accessorize’ ve ‘bebe’ Mağaza Müdürlerinin ‘Motivasyon’ Buluşması ...

Unitim Marka Mağazacılık çatısı altında Türkiye çapında hizmet veren ve büyük bir dağıtım ağına sahip olan takı ve aksesuar markası ‘Accessorize’ ile bayan giyimin yenilikçi firması ‘bebe’ mağazalarının müdürleri Antalya’da bir araya geldi.


İstek Yeditepe Koleji'nden sahil temizliği Güncel İstek Yeditepe Koleji'nden sahil temizliği

Antalya İstek Yedi Tepe Koleji 4-A Sınıfı Öğrencileri hafta sonu Lara Halk Plajında sahil temizliği yaptılar.


ANTGİAD üyeleri toplandı Güncel ANTGİAD üyeleri toplandı

21 Mart 2012 tarihinde gerçekleşen 2. Aylık Olağan Genişletilmiş Üye Toplantımız Ramada Plaza Hotel’de yapıldı.


Antalya’da Bekir Coşkun izdihamı Kültür/Sanat Antalya’da Bekir Coşkun izdihamı

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Halkın Gündemi” etkinliğine katılan Gazeteci-Yazar Bekir Coşkun, yoğun ilgi gördü. Bekir Coşkun, “Atatürk’e, Cumhuriyet’e ve bayrağa sahip çıkalım” dedi.


Antalya'da Bir İlk Güncel Antalya'da Bir İlk

Antalya'da Akdeniz Sanayi Sitesi'nde hizmete giren Antalya Computest, bir ilki başlattı.


Kaymakam’ın yüksek lisans bitiriş tezi BAKA Güncel Kaymakam’ın yüksek lisans bitiriş tezi BAKA

Konyaaltı Kaymakamı Bayram Yılmaz, tez konusu olarak Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nı inceledi.


Baykal’a 2 B için yardım talebi Siyaset Baykal’a 2 B için yardım talebi

CHP önceki Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal, partisinin İl Örgüt Binasını ziyaret etti.


Komutanlaran Huzurevi ziyareti Güncel Komutanlaran Huzurevi ziyareti

Komutanlardan Huzurevi Sakinlerine Moral Ziyareti...


AvivaSA’nın Satış Vizyon Toplantısı Antalya’da yapıldı Güncel AvivaSA’nın Satış Vizyon Toplantısı Antalya’da yapıldı

AvivaSA Emeklilik ve Hayat’ın satış kanalları ve yönetim kadrosundan oluşan yaklaşık 1.100 kişilik ekibi, Antalya’da Adam & Eve Otel’de düzenlenen “2012 Satış Vizyon Toplantısı”nda bir araya geldi.


22 Mart Dünya Günü kutlandı Güncel 22 Mart Dünya Günü kutlandı

Birleşmiş Milletler, su kaynakları üzerindeki giderek artan baskılara ve suyun hayati önemine vurgu yapmak için, 22 Mart 1993 tarihinde aldığı bir kararla, her yıl, 22 Mart gününün dünya su günü olarak kutlanmasını kararlaştırmışlardır.


Yüzücüler yine şampiyon Spor Yüzücüler yine şampiyon

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında, Antalya Koleji İlköğretim Okulu Yıldız Kız ve Erkek Yüzme Takımı, Antalya birincisi oldu.


“Sondan Sonra”ya büyük ilgi Kültür/Sanat “Sondan Sonra”ya büyük ilgi

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalyalılarla ücretsiz buluşturduğu, ünlü oyuncular Emre Kınay ve Ahu Türkpençe’nin oynadığı “Sondan Sonra” tiyatro oyununa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


Mart Ayı Alfa Romeo Giulietta Zamanı! Otomotiv Mart Ayı Alfa Romeo Giulietta Zamanı!

Alfa Romeo’dan 45 Bin TL’ye % 0.79 Faizle Kredi Kampanyası!


“MHP fikir ve ideoloji partisidir, diğer partiler zümre partisi” Siyaset “MHP fikir ve ideoloji partisidir, diğer partiler zümre partisi”

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe eski Başkanı Süleyman Kılınç, MHP il binasında düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını açıkladı.


Mevsim geçişlerinde midenizi reflüden koruyun Sağlık/Kadın Mevsim geçişlerinde midenizi reflüden koruyun

Bahar aylarında mide hastalıkları daha sık görülüyor. Mevsim geçişlerinde beslenme alışkanlıklarındaki değişim, özellikle her 5 kişiden birinde görülen reflüyü daha da tetikliyor.


Ünitelerini Başkan Sözen’le işlediler Manavgat Ünitelerini Başkan Sözen’le işlediler

Çağlayan İlköğretim Okulu 4-B sınıfı öğrencileri, Sosyal Bilgiler dersindeki “İnsan ve Yönetim” ünitesini, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’le birlikte işledi.


AÜ Antalya Devlet Konservatuarı ödüle doymuyor Güncel AÜ Antalya Devlet Konservatuarı ödüle doymuyor

Geleceğin sanatçılarını yetiştiren Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Mart ayı içinde katıldığı üç yarışmadan da ödülle döndü.


Küçük atletler Malta yolcusu Spor Küçük atletler Malta yolcusu

Antalya Karatay Lisesi’nde okuyan Gizem Yumak ile Büşra Nur Koku, 25-30 Mart tarihleri arasında Malta’da yapılacak olan İSF Liseler arası Dünya Kros Şampiyonası’na katılmak üzere uçakla Malta’ya gittiler.


Başkan Evcilmen, yaşlılarla yemekte buluştu Güncel Başkan Evcilmen, yaşlılarla yemekte buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen, huzurevlerinde barınan yaşlılarla öğle yemeğinde buluştu. Yaşlılarla tek tek ilgilenen Başkan Evcilmen, “Yaşlılık tercih değil, yaşamın içinde bir gerçek” dedi


TÜBİTAK Finallerine Antalya Kolejinden 2 Proje Güncel TÜBİTAK Finallerine Antalya Kolejinden 2 Proje

TÜBİTAK tarafından düzenlenen, 2012 yılı Ortaöğretim öğrencileri arası Araştırma Projeleri Yarışması Akdeniz Bölge Finalleri’nde Antalya Koleji öğrencilerinin hazırladığı 4 proje sergilendi, bunlardan 2’si dereceye girdi, birinci olan proje Ankara’da yapılacak olan finallere katılmaya hak kazandı.


Başkan Sözen’den yaşlı vatandaşlara çat kapı ziyaret Güncel Başkan Sözen’den yaşlı vatandaşlara çat kapı ziyaret

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kentteki yaşlı vatandaşları çat kapı ziyaret ederek el öpüp gönüllerini aldı. Karşılarında Başkan Sözen’i gören yaşlı vatandaşlar ise duygusal anlar yaşadı


Kemer yazı rengarenk karşılıyor Kemer Kemer yazı rengarenk karşılıyor

Kemer Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından başlatılan Kemer, Arslanbucak, Kuzdere ve Kiriş Bölgesinde caddeleri çiçeklendirme ve ağaçlandırma çalışmaları hızla devam ediyor.


JCI Antalya takipçilerine yeni iş fırsatları sunuyor Güncel JCI Antalya takipçilerine yeni iş fırsatları sunuyor

JCI Antalya (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) yenilikçi ve yol gösterici yaklaşımları ile üyelerinin gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor.


Avrupa Birliği Öykü Yarışması Başladı Güncel Avrupa Birliği Öykü Yarışması Başladı

Ulusalda Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Milli Eğitim Bakanlığı, yerelde ise Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Antalya AB Bilgi Merkezi ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde bu yıl beşincisi düzenlenen “Avrupa Birliği Öykü Yarışması” başladı.


Kepez Belediyesi’nden Yazıcıoğlu’na vefa Güncel Kepez Belediyesi’nden Yazıcıoğlu’na vefa

Kepez Belediyesi, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün 3. yılında adını taşıyan parkta mevlid-i şerif ve söyleşi programı düzenliyor.


Şampiyon karateciler Başkan Sözen’le Manavgat Şampiyon karateciler Başkan Sözen’le

Alanya’da yapılan Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası’nda 2000-2001 doğumlular kategorisinde Türkiye 2.’liği alan karateci minikler, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i ziyaret etti.


Özdilekpark “Doğalgaz” dedi Güncel Özdilekpark “Doğalgaz” dedi

Dokuma bölgesindeki 19 bin konutun doğal gaz alt yapısını kuran Olimposgaz, aynı bölgedeki Özdilekpark Alışveriş Merkezinin de bağlantı hattını tamamlayarak gaz vermeye başladı.


Edebiyat Söyleşileri’nin konuğu Enver Aysever Kültür/Sanat Edebiyat Söyleşileri’nin konuğu Enver Aysever

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Yunus Nadi Roman Ödülü sahibi yazar Enver Aysever’i vatandaşlarla buluşturuyor.


İSTEK’te Streetball Turnuvası düzenlendi Spor İSTEK’te Streetball Turnuvası düzenlendi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 4. ve 5. sınıf öğrencileri arasında, Beden Eğitimi Bölümü tarafından okul içi etkinlikleri kapsamında, “Streetball Turnuvası” düzenlendi.


Red Bull Müzik Academy 2012’de New York’ta Red Bull Müzik Academy 2012’de New York’ta

Tutkusu müzik olanlar bilirler… Red Bull Music Academy(RBMA) her yıl dünyanın bir başka köşesinde farklı kültürlerden, farklı müzik türleri üstüne çalışan genç yetenekleri müziğin en iyileriyle buluşturur.


AKEV’de Geleneksel Şiir Gecesi Kültür/Sanat AKEV’de Geleneksel Şiir Gecesi

Her yıl AKEV’de gelenekselleşen 21 Mart Dünya Şiir Günü etkinlikleri bu yıl da özenle hazırlanmış görkemli bir program ile kutlandı.


“Toroslara yol yapıyoruz” Döşemealtı “Toroslara yol yapıyoruz”

Döşemealtı Belediyesi ilçenin dört bir yanında yürüttüğü çalışmalar ile vatandaşın beklentilerine cevap veriyor.


Başkan Böcek'ten eğitime destek Güncel Başkan Böcek'ten eğitime destek

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Dr. İlhami Tankut Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti


Anlamlı buluşma Güncel Anlamlı buluşma

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle kentteki özel ve kamuya bağlı huzurevlerinde kalan yaşlılara yemek verdi.


Çocuklarda Süt Dişleriyle Vedalaşmak Sağlık/Kadın Çocuklarda Süt Dişleriyle Vedalaşmak

Çocuğunuzun süt dişleri sallanmaya başladığında,durumu en sakin şekilde karşılamaya çalışın. Dent Suadiye Pedodonti Uzmanı Dr. Dt .Aysun Garan’ın verdiği bilgiler size bu konuda yardımcı olacaktır.


Lider tasarım oteli “Adam&Eve” Antalyaspor’a sponsor oldu Spor Lider tasarım oteli “Adam&Eve” Antalyaspor’a sponsor oldu

Kayı Group bünyesinde bulunan ve 2006 yılından bu yana Belek’te hizmet veren Adam&Eve Hotels, Antalyaspor’a sponsor olarak futbol takımının formasına göğüs reklamı verdi.


Acar’dan kamu avukatları için kanun teklifi Siyaset Acar’dan kamu avukatları için kanun teklifi

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, kamu avukatlarının özlük ve mali haklarının iyileştirilmesi, kamu avukatlarının baroya kayıtlarının zorunlu hale getirilmesi ve meslekte 10 yılını dolduran avukatlara hususi pasaport verilmesini için kanun teklifi hazırladı.


Manavgat Belediyesi’nden Sorgun Mahallesi’ne park Manavgat Manavgat Belediyesi’nden Sorgun Mahallesi’ne park

Manavgat Belediyesi, kent içindeki sosyal alanların artırılması için de harıl harıl çalışmalara başladı.


Devlet Bahçeli A. Adnan Kaya'dan Büyükşehir'i istedi Siyaset Devlet Bahçeli A. Adnan Kaya'dan Büyükşehir'i istedi

MHP İl Başkanı A. Adnan Kaya 1 Nisan 2012 Pazar günü gerçekleşecek olan MHP Antalya 10. Olağan İl Kongresi öncesi MHP Genel Merkezini ziyaret etti.


Kumluca’da Ayın Söyleşisi Bu Akşam Kumluca Kumluca’da Ayın Söyleşisi Bu Akşam

Kumluca’da geleneksel hale gelen “Ayın Söyleşisi” proğramlarının, bu akşamki konuğu emekli Cumhuriyet Başsavcısı Avukat Reşat Petek.


Antalya Koleji Yıldız Erkekler Badminton Sporcuları İl 2.si Güncel Antalya Koleji Yıldız Erkekler Badminton Sporcuları İl 2.si

Milli Eğitim Bakanlığı Okul içi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Dairesi Başkanlığı tarafından 2011-2012 eğitim-öğretim yılı faaliyet programı gereğince düzenlenen müsabakalarda Antalya Koleji Yıldız Erkek Badminton Takımı Antalya ikincisi oldu.


Antalya Koleji Yıldız Kızlar Badminton Sporcuları İl 2.'si Güncel Antalya Koleji Yıldız Kızlar Badminton Sporcuları İl 2.'si

Milli Eğitim Bakanlığı Okul içi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Dairesi Başkanlığı tarafından 2011-2012 eğitim-öğretim yılı faaliyet programı gereğince düzenlenen müsabakalarda Antalya Koleji Yıldız Kızlar Badminton Takımı Antalya ikincisi oldu.


Antalya Koleji Öğrencisi Felsefe Olimpiyatlarında Antalya İkincisi Güncel Antalya Koleji Öğrencisi Felsefe Olimpiyatlarında Antalya İkincisi

Türkiye Felsefe Kurumu tarafından gerçekleştirilen 16. Türkiye Felsefe Olimpiyatında Antalya Koleji Lise öğrencisi Oğuzhan DOĞAN Antalya ikincisi oldu.


Siyaset "Gücümü ülkücülerden, MHP’lilerden alıyorum"

MHP Muratpaşa İlçe eski Başkanı Osman Çetin, MHP İl binasında düzenlediği basın toplantısıyla 1 Nisan’da yapılacak olan MHP İl Başkanlığı kongresi öncesi İl başkanlığı’na adaylığını açıkladı.


Büyükşehir’den Bilim Müzesi atağı Güncel Büyükşehir’den Bilim Müzesi atağı

Antalya’yı müzeler kenti yapma hedefi doğrultusunda Oyuncak Müzesi’ni açan Büyükşehir Belediyesi, Türk Fizik Vakfı ile birlikte Antalya Bilim Müzesi kurulması çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Akaydın, “Bilim Müzesi, anlamı Antalya ve ülke için büyük olacak” dedi.


ADDK'dan hafta sonu etkinlikleri Güncel ADDK'dan hafta sonu etkinlikleri

ADDK Akdeniz Dağcılık ve Doğa sporları Kulübünün hafta sonu etkinliği; 17 Mart cumartesi günü 8 kişinin katılımıyla Geyikbayırı İnlerönü mevkiinde boltlu rotalarda kaya tırmanışı yapılarak başladı.


Durmuş Can, CHP Kemer İlçe Başkanlığı'na aday... Kemer Durmuş Can, CHP Kemer İlçe Başkanlığı'na aday...

Kemer CHP Partisi Nisan ayında yapılacak İlçe Seçim sürecini yaşarken, uzun yıllardırCHP Kemer İlçe teşkilatında yer alan Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet Can’ın kardeşi Durmuş Can İlçe Başkanlığına adaylığını resmi olarak yaptığı basın toplantısı ile açıkladı.


Bu yıl “Domates Yılı” Kumluca Bu yıl “Domates Yılı”

Kumluca’da, “2012 yılını domates yılı ilan ettik” diyen Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, 12-14 Kasım 2012 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan “Domates Fuarı” öncesinde komisyoncu ve çiftçilerle toplantı düzenledi.


AKEV’liler 18 Mart şehitlerini andı Güncel AKEV’liler 18 Mart şehitlerini andı

AKEV Koleji, Kurtuluş Savaşı’nın onurlu direnişinin simgesi olan “18 Mart Çanakkale Zaferi” için özel bir program düzenledi.


Kepez sarnıçları geleceğe taşıyor Güncel Kepez sarnıçları geleceğe taşıyor

Kepez Belediyesi’nin, suyun önemine vurgu yapmak ve Yörük göç kültürünü geleceğe taşımak amacıyla ilgisizlikten tahrip olan ilçedeki 9 adet sarnıca yönelik çevre düzenlemesi çalışmasına başladı.


GATAB Motokros Şampiyonası’nda birinci çıkarttı Kemer GATAB Motokros Şampiyonası’nda birinci çıkarttı

Balıkesir’de düzenlenen 2012 Türkiye Motokros Şampiyonası'nın birinci ayağında GATAB sponsorluğunda yarışan Mehmet Saygın, şampiyonanın ATV Kategorisine birinci oldu.


Acar, Gazipaşa Hastanesi'ni sordu Siyaset Acar, Gazipaşa Hastanesi'ni sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, TOKİ’ye devri gündemde olan Gazipaşa Devlet Hastanesi binasını TBMM gündemine taşırken, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Gazipaşa Devlet Hastanesi binasının 3.2 milyon TL bedelle devri konusunda çalışmaların sürdüğünü, yeni hastane binasının da Pazarcı Mahallesi Cebeli mevkiinde yapılacağını belirtti.


Öğrencilerden bakımevine ziyaret Güncel Öğrencilerden bakımevine ziyaret

Antalya Koleji öğrencileri, Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi’ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.


KOSGEB'in küçük işletmelere desteği sürüyor Ekonomi/Turizm KOSGEB'in küçük işletmelere desteği sürüyor

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı tarafından hazırlanan, VTV’de canlı yayınlanan ve Reşat Güney tarafından sunulan Batı Akdeniz’de İş Hayatı programının bu haftaki konuğu KOSGEB Antalya Hizmet Merkezi Müdürü Kazım Akgün oldu.


ASMO’dan Eğitim Semineri Güncel ASMO’dan Eğitim Semineri

ASMO yeni TTK eğitimlerini Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 1284 meslek mensubunun katılımı ile gerçekleştirdi.


Palandöken: “Türk gençlerin yüzde 80’i serbest çalışmak istiyor” Palandöken: “Türk gençlerin yüzde 80’i serbest çalışmak istiyor”

Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen Türk-Alman Diyalogu Forumu’nda konuşan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Bugün 3 milyonun üzerinde Türk vatandaşımız Almanya’da var. Bu demektir ki geleceğin ustaları Almanya’da Türk olacaktır." dedi.


TODOSK’tan aynı günde iki zirve Güncel TODOSK’tan aynı günde iki zirve

Todosk, Toroslar Doğa Sporları Kulübü 12. hafta etkinliği olarak l4/03/2012 Çarşamba günü dernek binasında Disiplin Kurulu üyemiz Dr.Ali Tekeli’nin “Tıp Tarihi ve Tıp Bayramı” hakkındaki sunumu katılım çokluğuyla gerçekleşti.


Gezici Bilim Müzesi Adile Teyze’de Güncel Gezici Bilim Müzesi Adile Teyze’de

Gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan Bilgisayar Destekli Bilim Müzesi Uzay Çadırı Adile Teyze Etüt Merkezi bahçesine kuruldu.


Öztürk, Meslek Odaları ziyaretlerine başladı Siyaset Öztürk, Meslek Odaları ziyaretlerine başladı

Ziyaretlerinin başlangıcında ilk önce Erkek Berberleri Odası’nı ziyaret eden MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Öztürk, oda başkanı Yüksel Uzun ve yönetim kurulu ile Antalya’nın ve sektörlerinin sorunlarını görüştü.


Doğaltaş sektörü Madencilik Bakanlığı istiyor Ekonomi/Turizm Doğaltaş sektörü Madencilik Bakanlığı istiyor

İzmir ekonomisine yıllık 80 milyon dolar kazandıran Marble Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nın ilk gecesinde doğaltaş sektörü Ege Maden İhracatçıları Birliği, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği ve TÜMMER tarafından düzenlenen “Kokteyl Prolonge”da bir araya geldi.


Gönül Dostları'nda Çanakkale Ruhu Güncel Gönül Dostları'nda Çanakkale Ruhu

Adonis Otelde yemekli ve eşlerle toplanan gönül dostları gurubu bu hafta Muharrem Yellice’nin hazırlayıp sunduğu “Çanakkale Ruhuyla zamanında gezinti” sunumunda özetle şöyle dedi…


Aydınlar Ocağı'nda Çanakkale Ruhu Güncel Aydınlar Ocağı'nda Çanakkale Ruhu

Aydınlar Ocağı Antalya Şubesi "Çanakkale Ruhu”nu konu alan bir slaytlı sunumu mensuplarına Dernek Merkezinde sundu.


Köse'den 4+4+4 Zorunlu Eğitim Açıklaması Siyaset Köse'den 4+4+4 Zorunlu Eğitim Açıklaması

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti İl Binasında düzenlediği basın toplantısıyla 4+4+4 eğitim sistemi hakkında basın ve kamuyouna bilgiler verdi.


Kemer Moskova'nın yine gözdesi... Kemer Kemer Moskova'nın yine gözdesi...

Geçtiğimiz haftalarda Almanya'nın çeşitli kentlerinde yapılan turizm fuarlarında yerini alan ve Alman ziyaretçilerden çok büyük ilgi gören Kemer Belediyesi, şimdi de dünyanın en büyük fuarlarndan olan MITT Moskova Turizm Fuarında.


Bakan Eroğlu: “Ormanlar bizim ciğerimiz” Bakan Eroğlu: “Ormanlar bizim ciğerimiz”

21 Mart Dünya Ormancılık, 22 Mart Dünya Su ve 23 Mart Dünya Meteoroloji Günleri, Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezi'nde düzenlenen programla kutlandı.


Manavgat Belediyesi’nden Side Yolu’nda asfalt çalışmaları Manavgat Manavgat Belediyesi’nden Side Yolu’nda asfalt çalışmaları

Manavgat Belediyesi’nce yeni yılın başında, kaldırım ve orta refüj çalışmaları tamamlanan Side Yolu’nun asfalt döküm çalışmalarına da başlandı.


Mehmet Akif Ersoy’da kavşak çalışması trafiği rahatlatacak Manavgat Mehmet Akif Ersoy’da kavşak çalışması trafiği rahatlatacak

Mehmet Akif Ersoy Caddesi’ndeki kanal geçişi menfez çalışmasının tamamlanmasıyla bölgede başlatılan kaldırım, yol ve kavşak çalışmaları süratle devam ediyor,


Kemer'e daha çok Rus turist için GATAB seferber oldu Kemer Kemer'e daha çok Rus turist için GATAB seferber oldu

Rus pazarının anahtarı olarak bilinen ve bu yıl 21-24 Mart tarihleri arasında Moskova’da düzenlenen MITT Turizm fuarında GATAB, Kemer’i tanıtıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...