Cuma, 23 Ağustos 2019
Özgür yunuslar için Kaş’ta eylem zamanı  Kaş Özgür yunuslar için Kaş’ta eylem zamanı

Kaş ilçesindeki sivil toplum kuruluşları, Kasım 2011 tarihinden bu yana Bodrum'dan Kaş'a getirilen gösteri ve terapi yunuslarının özgürlüğüne kavuşmasına destek vermek isteyen herkesi 20 ve 21 Nisan'da Kaş'ta düzenlenecek eyleme davet ediyor.


“Bu okulda çok güzel hatıralarım var” Güncel “Bu okulda çok güzel hatıralarım var”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 1990 yılında mezun olduğu Naciye Havva Manavuşak İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.


THK Genel Başkanı'ndan ziyaret Döşemealtı THK Genel Başkanı'ndan ziyaret

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanı Osman Yıldırım Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’u ziyaret etti. Yıldırım Başkan Tursun’un ilçe sınırları içerisinde sürdürülen THK faaliyetlerine gösterdiği büyük ilgi ve gösterdiği desteklerden dolayı plaketle teşekkür etti


Sapan: Siyaset Sapan: "AKP, turizmi “üvey evlat” görüyor”

CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan turizm haftası nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.


Akbank'tan Antalya çıkarması Güncel Akbank'tan Antalya çıkarması

Akbank'ın düzenlediği “Sizin İçin Buluşmaları”nda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeler paylaşıldı


Çetin’den Kutlu Doğum Haftası açıklaması Siyaset Çetin’den Kutlu Doğum Haftası açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yazılı basın açıklaması yaptı.


Matematik Yarışması (ATOMYA) Rekor Katılımla Gerçekleşti Güncel Matematik Yarışması (ATOMYA) Rekor Katılımla Gerçekleşti

Özel Toros Eğitim Kurumları tarafından bu sene beşincisi gerçekleştirilen Toros Eğitim Kurumları 5. Sınıflar Arası Matematik Yarışması (ATOMYA) rekor katılımla ve muhteşem bir finalle sonuçlandı.


Büyükşehir’den sel ve taşkın semineri Güncel Büyükşehir’den sel ve taşkın semineri

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 20 Nisan Cuma günü düzenlenecek “Sel-Taşkın ve Antalya” başlıklı seminerde konunun uzmanları önemli değerlendirmelerde bulunacak.


Acar, yat turizmini gündeme getirdi Siyaset Acar, yat turizmini gündeme getirdi

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, yabancıların Türkiye’de kalış sürelerinde yapılan düzenlemenin ardından yut turizminde yaşanacak sıkıntıları gündeme taşırken, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, sektörden gelen taleplerin ilgili kurumlara aktarıldığını açıkladı.


İSTEK’li Deniz, Satrançta İl Birincisi Güncel İSTEK’li Deniz, Satrançta İl Birincisi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencilerinden Deniz Eroğlu, Antalya Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Turnuvasında, il birinciliği elde etti.


MHP'liler Kahvaltı'da Buluştu Siyaset MHP'liler Kahvaltı'da Buluştu

MHP Antalya eski il başkan yardımcısı A. Alpay Bilge'nin Antalya Denizim Park Restaurant'da düzenlediği kahvaltıya MHP'liler geniş bir katılım gösterdiler.


“Kepez’i birlikte güzelleştireceğiz” Siyaset “Kepez’i birlikte güzelleştireceğiz”

CHP Kepez İlçe Örgütü’nü kabul eden Başkan Tütüncü, “Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Birlikte Kepez için güzellikler üretmenin mücadelesini vereceğiz.” dedi.


Turizm haftası temizlik seferberliği Döşemealtı Turizm haftası temizlik seferberliği

Döşemealtı Kaymakamlığı, Döşemealtı Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Turizm Haftası Temizlik Seferberliği’nde cadde ve sokaklar çöplerden temizlendi


Turkcell Superonline, 650 bayi çalışanı ile Antalya’da buluştu Güncel Turkcell Superonline, 650 bayi çalışanı ile Antalya’da buluştu

Turkcell Superonline, abone merkezleri çalışanları ile Antalya’da bir araya gelerek, hem 2012 hedeflerini paylaştı, hem de Betül Demir’in de konser verdiği eğlenceli partilerle 2011 başarılarını kutladı.


Minikler Uğur Böceklerini Öğrendiler Güncel Minikler Uğur Böceklerini Öğrendiler

Antalya Koleji Okul Öncesi 5 Yaş sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri rehberliğinde Uğur Böceklerinin yaşam alanlarını incelediler.


Kolejli Miniklerin Oyuncak Müzesi Ziyareti Güncel Kolejli Miniklerin Oyuncak Müzesi Ziyareti

Antalya Koleji Okul Öncesi Bölümü öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Antalya Oyuncak Müzesini ziyaret ettiler.


Kolejli Kaan’ın Jimnastik Başarısı Güncel Kolejli Kaan’ın Jimnastik Başarısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Antalya Okullar arası Jimnastik Müsabakalarında, Antalya Koleji İlköğretim Okulu 2-E sınıfı öğrencisi Aziz Kaan Dursun il dördüncüsü oldu.


Antalya Kolejinde Almanca Festivali Güncel Antalya Kolejinde Almanca Festivali

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Almanca Bölümü tarafından 4. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen Almanca Festivalinde öğrenciler hem yarıştılar hem de eğlendiler.


Duraliler hizmet bekliyor Güncel Duraliler hizmet bekliyor

Kepez ilçesinde son yıllarda yatırımcıların ilgisini çekmeye başlayan Duraliler mahallesindeki alt yapı ve sosyal donatı alanlarının yetersizliği vatandaşların tepkisine neden oluyor.


İşte filmin tanıtıma katkısı Manavgat İşte filmin tanıtıma katkısı

Nashira Resort Hotel&SPA ‘da Recep İvedik’in filmde kullandığı 1307 numaralı oda, bu yıl yine Türk misafirlerin ısrarla istediği odalardan bir tanesi oldu.


Başkan'ın heykel tutarsızlığı Kemer Başkan'ın heykel tutarsızlığı

2009 yılında seçimi kazanarak ilk icraatı olarak "Aşk Yağmuru" adlı keykeli iş makineleri ile kaldırmak olan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, heykel hakkında o günkü düşünceleri ve bugunkü düşünceleri ile çelişir bir duruş sergiledi.


Fiat’tan Yeni Sedan: Fiat Viaggio Otomotiv Fiat’tan Yeni Sedan: Fiat Viaggio

Fiat Çin’de de Atağa Kalkıyor, Pekin Fuarı’nda Yeni Sedan Modelini Görücüye Çıkartıyor!


Döşemealtı’nda kutlu doğum haftası coşkusu Döşemealtı Döşemealtı’nda kutlu doğum haftası coşkusu

Döşemealtı İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen Kutlu Doğum Haftası Kutlama programı Döşemealtı kapalı Pazar yerinde gerçekleşti.


Bilinçli Tüketici Eğitimi-2 yapıldı Güncel Bilinçli Tüketici Eğitimi-2 yapıldı

Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi (STDM) ile Tüketici Başvuru Merkezinin (TBM) birlikte organize ettiği “Bilinçli Tüketici Eğitiminin 2’ncisi” Antalya’da yapıldı.


Koro Festivali’ne coşkulu kapanış Kültür/Sanat Koro Festivali’ne coşkulu kapanış

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Aktif Felsefe Antalya Şubesi işbirliğiyle düzenlenen 4’üncü Antalya Uluslararası Koro Festivali muhteşem bir finalle sona erdi. Festivalde dereceye giren korolar ödüllendirildi.


Burdur ekonomisinde ufuk turu Ekonomi/Turizm Burdur ekonomisinde ufuk turu

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Kalkan ve KOSGEB Burdur İl Müdürü Hamza Alper ile biraraya geldi.


Burdur doğal taş sektörüne yerinde tespit Burdur doğal taş sektörüne yerinde tespit

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Burdur’un önemli ekonomi dinamiklerinden doğal taş sektörüne yönelim yerinde tespit çalışmasını Aytaç Akın Mermer’de gerçekleştirdi.


Başkan Süleyman Evcilmen’e “Yaşam Boyu Başarı” Ödülü Güncel Başkan Süleyman Evcilmen’e “Yaşam Boyu Başarı” Ödülü

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’e, Yedinci Şehir Enstitüsü ve Dumlupınar Üniversitesi Mezunları Derneği’nce “Belediyecilikte Yaşam Boyu Başarı Ödülü” verildi.


Turist memnun kaldığı otelden vazgeçmiyor! Alanya Turist memnun kaldığı otelden vazgeçmiyor!

Alanya’da bulunan ve Öz Grup tarafından işletilen İncekum Beach Resort, müşteri memnuniyetine öncelik olarak bakarken, memnuniyet değerlendirme sitelerinde % 95’lik bir memnuniyet yakaladı.


TTNET'ten ilk 2 ay ücretsiz cazip kampanya! Teknoloji/Bilim/İnternet TTNET'ten ilk 2 ay ücretsiz cazip kampanya!

TTNET’ten ilk 2 ay ücretsiz, sonraki 10 ay 19.90 TL’ye 6 GB kotalı internet...


İnşaat sektörüne girmek isteyen kuyumcu, yatını satışa çıkardı Güncel İnşaat sektörüne girmek isteyen kuyumcu, yatını satışa çıkardı

İnşaat sektörüne girmek isteyen kuyumcu, uçabilen yatını internette satışa çıkardı


Manavgat’ta ‘Birlik-Beraberlik’ Buluşması.. Manavgat Manavgat’ta ‘Birlik-Beraberlik’ Buluşması..

AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, yeni yönetim kurulu üyeleri ile parti kurucuları ve bugüne kadar yönetimlerde görev alanlar bir araya geldi.


Milli Anayasa Forumu yoğun ilgi gördü Güncel Milli Anayasa Forumu yoğun ilgi gördü

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Milli Anayasa Forumu’ konulu panele katılan TBMM eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, yeni anayasa yapılmasını eleştirirken, “Bazıları helal gıda arıyor. Helal sabun arıyor. Biz helal demokrasiyi bulalım” dedi.


Bayraktar: “Kentsel dönüşümü gerçekleştirmek zorundayız” Siyaset Bayraktar: “Kentsel dönüşümü gerçekleştirmek zorundayız”

Türkiye’de ve Antalya’da gelinen nokta itibariyle artık kentsel dönüşümün kaçınılmaz hale geldiğini belirten Bakan Bayraktar, “Son yüz yılda 80’in üzerinde tahrip edici deprem yaşadık. Gecekondu dönüşümü ve afet risklerine karşı kentsel dönüşüm kaçınılmaz” dedi.


BAKA, Isparta’nın dünya markası İPLİKSAN ve Step Halı’da Güncel BAKA, Isparta’nın dünya markası İPLİKSAN ve Step Halı’da

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), sektörlerin durumunu yerinde tespit edip görüş ve önerilerini almak amacıyla dünyanın çok sayıda ülkesine ihracat yapan İPLİKSAN ile bünyesinde Step Halı’yı ziyaret etti.


Öğrencilerin İngilizce Akrostiş Şiir Yazma Yarışması Başarısı Güncel Öğrencilerin İngilizce Akrostiş Şiir Yazma Yarışması Başarısı

Antalya Koleji İlköğretim Okulu İngilizce Bölümü tarafından, Eko Okullar projesi kapsamında düzenlenen ‘Rainforests’ konulu İngilizce Akrostiş Şiir Yazma Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere okulda yapılan törenle ödülleri verildi.


Antalya Koleji Öğrencilerinin Genel Kültür ve Bilgi Yarışması Güncel Antalya Koleji Öğrencilerinin Genel Kültür ve Bilgi Yarışması

Antalya Koleji Lise Sosyal Bilimler Bölümü tarafından Lise 9., 10. ve 11. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen Genel Kültür ve Bilgi Yarışmasında öğrenciler kıyasıya yarıştılar.


Antalya Koleji Çok Sesli Korosu Festivalde Güncel Antalya Koleji Çok Sesli Korosu Festivalde

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 4,5,6 ve 7. sınıf öğrencilerinden oluşan çok sesli okul korosu, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen IV. Uluslararası Koro Festivalinde izleyenlere tam bir müzik şöleni yaşattı.


Duman: Siyaset Duman: "Kapımız herkese açık"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muratpaşa ilçe teşkilatı, Yörükler Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.


TODOSK'ta bu hafta... Güncel TODOSK'ta bu hafta...

Bu hafta Todosk etkinlikleri daha anlamlı ve geniş içerikli olarak gerçekleştirildi. Bilkan Uçkan ın “Çarşamba etkinlikleri” çerçevesinde sunduğu slayt gösterisinden sonra 06.04.2012 Cuma akşamı yeni üyelerle eski üyeleri tanıştırma, kaynaştırma kokteyli yapıldı.


İnternet salonu mühürlendi Döşemealtı İnternet salonu mühürlendi

Döşemealtı Belediyesi sınırları içerisinde bulunan internet salonları denetlemesini sürdürüyor. Yürütülen denetlemeler sonucunda 1 iş yeri mühürlendi


Turkcell Superonline, 19. İnternet Haftası’nı Kutluyor Teknoloji/Bilim/İnternet Turkcell Superonline, 19. İnternet Haftası’nı Kutluyor

Turkcell Superonline’nın başlattığı hız devrimi Türkiye’yi internetin liderleri arasına soktu


Akdeniz Üniversitesi Matematik Olimpiyatları'nda Türkiye birinciliği... Güncel Akdeniz Üniversitesi Matematik Olimpiyatları'nda Türkiye birinciliği...

Toros Akdeniz Anadolu- Fen Lisesi öğrencileri Akdeniz Üniversitesi 17. Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’nda sınır tanımayarak 9.10.11 sınıflar kategorilerinde tüm ANTALYA BİRİNCİLİKLERİ yanı sıra TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ ve TÜRKİYE ALTINCILIĞI dereceleri aldılar.


Esnafa 48 Günde Yabancı Dil İndirimi Güncel Esnafa 48 Günde Yabancı Dil İndirimi

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) ile Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları arasında imzalanan protokol gereği yabancı dil öğrenmek isteyen esnafa dünyanın en yeni ve en etkili öğretim tekniği ile 48 günde İngilizce öğrenebilmenin yolu açıldı.


Zamanında müdahale hayat kurtarıyor Sağlık/Kadın Zamanında müdahale hayat kurtarıyor

Özellikle gelişmiş ülkeler için oldukça ciddi bir tehdit olan kalp krizinde ilkyardım oldukça büyük bir önem taşıyor.


Kepez Belediyesi’ne üç ayrı plaket Güncel Kepez Belediyesi’ne üç ayrı plaket

Bu yıl ATSO tarafından 7. si düzenlenen geleneksel “Türk Müziği Günleri” kapanış gecesinde, etkinliğe katılan Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Kepez AKMEK kursiyerleri Bağlama Korosu ve AKMEK Bağlama Korosu şefi Gürsel Bağlan’a teşekkür plaketi verildi.


Kültür ve sanat yatırımının temelinde şehirleşme var Güncel Kültür ve sanat yatırımının temelinde şehirleşme var

Başkan Hakan Tütüncü, ilçe halkının, modern şehrin imkânlarından faydalanması amacıyla kültür, sanat ve sosyal faaliyetleri gerçekleştirdiklerini söyledi.


Kepez Cem Karaca’nın doğum gününü kutladı Kültür/Sanat Kepez Cem Karaca’nın doğum gününü kutladı

Kepez Belediyesi, birçok unutulmaz esere imza atan, Anadolu rock müziğinin kurucularından Cem Karaca’nın, 67. doğum gününü, düzenlediği konserle kutladı.


Tütüncü’den birlik ve beraberlik mesajı Siyaset Tütüncü’den birlik ve beraberlik mesajı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Bölgesi Kelkitliler Derneği’ni ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.


Kısırlığın yüzde 10’unun nedeni bilinmiyor Sağlık/Kadın Kısırlığın yüzde 10’unun nedeni bilinmiyor

Çevresel ya da hormonal bozukluklardan dolayı çiftler çocuk sahibi olmakta güçlük çekiyor. Ancak kısırlık günümüzde artık çaresi olmayan bir rahatsızlık değil. Kısırlık tedavisinde pek çok yöntemle çiftler çocuk sahibi olabiliyor.


Ajans Press 11 İl’e Temsilcilik Açtı! Ajans Press 11 İl’e Temsilcilik Açtı!

Geçtiğimiz yıl Türkiye genelinde 30 İl’de temsilcilikler açan Ajans Press, bu yapılanmasına 11 yeni temsilciliği ekleyerek kapsama alanını genişletmeye devam ediyor.


İSTEK’li miniklerin müzikli çocuk oyunu keyfi Güncel İSTEK’li miniklerin müzikli çocuk oyunu keyfi

İSTEK Antalya Yeditepe İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 yaş sınıfı ile 6 yaş sınıfı öğrencileri, Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Kuklacı” adlı müzikli çocuk oyununu izledi.


Özsüt’ün yaz ve kış menüleri ile mevsimine özel tatlar Özsüt’ün yaz ve kış menüleri ile mevsimine özel tatlar

74 yıllık ustalığın adı Özsüt, menüsünü senede iki defa yenileyerek tatlı tutkunlarını tazelik dolu tatlarla buluşturuyor. Özsüt, yaz ve kış aylarında hazırladığı iki farklı menüyle tatlılarını mevsime özel hale getiriyor.


Mavisel Yener, AKEV’lilerle söyleşti Güncel Mavisel Yener, AKEV’lilerle söyleşti

Sanat etkinlikleri çerçevesinde birbirinden değerli yazarları ağırlayan AKEV Koleji, bu kez de öğrencilerini Mavisel Yener ile buluşturdu.


MTTB Fikir Atölyesi’ne Dekan Ziyareti Güncel MTTB Fikir Atölyesi’ne Dekan Ziyareti

MTTB Antalya Fikir Atölyesinin Bu Haftaki Konuğu Akdeniz Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Şafak Aksoy’du.


Has Parti Antalya İl Başkanlığı'nda görev değişimi Siyaset Has Parti Antalya İl Başkanlığı'nda görev değişimi

Has Parti Antalya İl Başkanlığı görevinden istifa eden Ali Aktaş’tan boşalan İl başkanlığı görevine Has Parti Genel Merkezi tarafından Ulaş GÖKTAŞ getirildi.


Şehit Uğur Gökcan Parkı düzenlenen törenle açıldı Güncel Şehit Uğur Gökcan Parkı düzenlenen törenle açıldı

22 Şubat tarihinde silahlı bir şahsın ateş açması sonucu görevi başında şehit olan Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürünün adını yaşatmak için Uncalı Mahallesi’nde yapılan Konyaaltı Belediyesi Şehit Uğur Gökcan Parkı açıldı.


Posta–telekomcular Yemekte Buluştu Güncel Posta–telekomcular Yemekte Buluştu

Posta–telekom’un emekli olan, kurumdan ayrılan, çalışan personeller yıllar sonra akşam yemeginde buluştu.


CHP'li Çetin istifa etti Siyaset CHP'li Çetin istifa etti

CHP İl Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Çetin görevinden istifa etti.


Paris II Dalış Etkinlikleri ile tarihe yolculuk Kemer Paris II Dalış Etkinlikleri ile tarihe yolculuk

Paris II Batığı Dalış etkinlikleri ile üniversite öğrencileri her yıl olduğu gibi, bu yıl da Kemer’de tarihe yolculuk yapacak.


Acar, Başbakan'a 3. kez sordu Siyaset Acar, Başbakan'a 3. kez sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, telefon dinlemeleri ile ilgili aynı içerikteki 2 önergesinin de yanıtsız bırakılması üzerine 3’üncü önergeyi vererek, “Yasadışı kayıtları kullanmak yerine, yasadışı dinlemeleri ortadan kaldırmak için bir girişimde bulunacak mısınız?” dedi.


“Büyükşehir’i MHP’li yapacağız” Siyaset “Büyükşehir’i MHP’li yapacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin , MHP il binasında düzenlenen basın toplantısıyla yeni yönetim kurulunu ve görev dağılımını açıkladı.


MHP Antalya il teşkilatında görev dağılımı yapıldı Siyaset MHP Antalya il teşkilatında görev dağılımı yapıldı

MHP Antalya İl Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, yeni yönetim kurulu üyeleri ve parti yönetiminde görev alan üyeler, basın ve kamuoyuna tanıldı.


Döşemealtı’nda fırınlar denetlendi Döşemealtı Döşemealtı’nda fırınlar denetlendi

Döşemealtı Belediye Zabıta birimi ve sağlık ekipleri ilçe sınırları içerisinde bulunan fırınları denetledi


Kemer, Azerbaycan’da boy gösterdi Kemer Kemer, Azerbaycan’da boy gösterdi

Dünyanın pek çok ülkesinden turizmciler, Azerbaycan’dan turist çekebilmek için Bakü’deki Turizm ve Seyahat Fuarı’nda buluştu.


Ekrem Bora’nın adı Kemer’de yaşayacak Kemer Ekrem Bora’nın adı Kemer’de yaşayacak

2 Nisan tarihinde, tedavi gördüğü hastanede 78 yaşında hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Ekrem Bora sevenlerini üzüntüye boğdu.


Sanayiye hastane görünümlü poliklinik Güncel Sanayiye hastane görünümlü poliklinik

Antalya İl Özel İdaresi Başkanı Cavit Arı ve CHP’li meclis üyeleri, Antalya İl Özel İdaresi tarafından ödenek ayrılarak temeli atılan Akdeniz Sanayi Sitesi Polikliniği’nnde inceleme yaptı.


Antalyalı Kadın Girişimciler ile BAKA toplantısı Ekonomi/Turizm Antalyalı Kadın Girişimciler ile BAKA toplantısı

Antalya, Burdur ve Isparta’daki tüm paydaşlar ile işbirliği ve etkin katılımcılık anlayışı içinde faaliyetlerini sürdüren Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ile biraraya geldi.


Kemer “Polis-Halk elele” dedi Kemer Kemer “Polis-Halk elele” dedi

Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 167. yıl kutlamaları, Kemer Belediyesi önünde gerçekleştirilen törenle başladı. Kemer Belediyesi Başkan Vekili Zekiye Muşlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Galip Gün, Kemer protokolü ile birlikte Polis Teşkilatı’nın anlamlı gününde tören alanında yerlerini aldılar.


Çağlayan Lisesi’ne Tütüncü müjdesi Güncel Çağlayan Lisesi’ne Tütüncü müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yıl sonu balosu için yer sıkıntısı yaşayan Çağlayan Lisesi’nin son sınıf öğrencilerine bir müjde verdi.


Kepez’den asansörlü minibüsle engellilere ulaşım servisi Güncel Kepez’den asansörlü minibüsle engellilere ulaşım servisi

Kepez Belediyesi, ilçede yaşayan bedensel engelli vatandaşların ulaşım ihtiyacını karşılamak amacıyla, asansörlü bir minibüsle, ücretsiz “engelli hizmet aracı servisi” uygulaması başlattı.


Spor "Özdilek'le devam"

Akdeniz TV’de yayınlanan ve Yapımcılığını İbrahim Okumamış ile Nurgül Köktürk’ün yaptığı, Ümit Turmuş ile Doğan Hakyemez’in yorumlarıyla katkı kodluğu Artı Spor Programı’na konuk olan MP Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu merak edilen soruları cevapladı.


Kalbiniz yorulmadan önleminizi alın Sağlık/Kadın Kalbiniz yorulmadan önleminizi alın

El, kol ve bacaklarımız aşırı kullanıldığında yorularak ağrı veriyor.


Turizmciler “Bahara Merhaba” kokteylinde buluştu Güncel Turizmciler “Bahara Merhaba” kokteylinde buluştu

Kempinski Hotel The Dome’un ‘’Bahara Merhaba’’ Kokteyl’i Turizm Sektörü’nün önde gelenlerini bir araya getirdi.


Vali Altıparmak Antalya milletvekilleriyle bir araya geldi Güncel Vali Altıparmak Antalya milletvekilleriyle bir araya geldi

Vali Dr. Ahmet Altıparmak İl Değerlendirme Toplantısında Antalya Milletvekilleri İle Bir Araya Geldi


Hakan Tütüncü'den Sürpriz Doğum Günü Pastası Güncel Hakan Tütüncü'den Sürpriz Doğum Günü Pastası

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'den süpriz doğum günü pastası ikramı yaptı.


Acar, ücret eşitliği için komisyon istedi Siyaset Acar, ücret eşitliği için komisyon istedi

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, kadınların ucuz iş gücü olarak görülmesinden vazgeçilmesi gerektiğini belirterek, cinsler arası ücret eşitsizliğinin boyutlarının incelenmesi için Meclis Araştırması açılmasını istedi.


Başkan Evcilmen’in çok özel konukları Güncel Başkan Evcilmen’in çok özel konukları

Otizm Farkındalık etkinlikleri kapsamında otistik çocuklar ve velileri, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i ziyaret etti. Başkan Evcilmen, çok özel konukları ile yakından ilgilendi.


Büyükşehir güreşçileri Milli Takım’a seçildi Spor Büyükşehir güreşçileri Milli Takım’a seçildi

Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün genç güreşçileri Hakkı Aygün ve Okan Acar, Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası’nda dereceye girerek, Milli Takım’a seçildi. Daha önce de gençler kategorisinde Nazmi Şahin ile Yusuf Can Zeybek, Milli Takım’a seçilmişti.


Tekirova, Pazarspor deplasmanına çıkacak Spor Tekirova, Pazarspor deplasmanına çıkacak

Spor Toto 3. lig 3. grupta mücadele eden Tekirova Belediyespor, 34. haftada ligin güçlü ekiplerinden Pazarspor’a konuk olacak. 15 Nisan Pazar günü oynanacak maçta hedef puan ya da puanlarla Tekirova’ya dönmek..


15 bin mahkuma mesleki eğitim desteği 15 bin mahkuma mesleki eğitim desteği

Palandöken, “Serbest bırakılacak 15 bin mahkuma TESK ve MEKSA vakfı aracılığı ile mesleki eğitim vermeye hazırız. Biz elimizi taşına altına koyuyoruz. Konuyla ilgili olarak Adalet Bakanlığı’ndan randevu talebinde bulunduk” dedi.


Livaneli güneşle geliyor Manavgat Livaneli güneşle geliyor

Manavgat Belediyesi, ünlü Sanatçı Zülfü Livaneli’yi Manavgat halkıyla buluşturacak.


Paşa’nın Melekleri Finalde Spor Paşa’nın Melekleri Finalde

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı Türkiye Kupası yarı final 3. maçında İstanbul Üsküdar Belediyesi’ni 60-18 mağlup ederek finale yükseldi.


Baharla gelen hastalık: Alerjik rinit Sağlık/Kadın Baharla gelen hastalık: Alerjik rinit

Bahar hem doğanın yeniden doğuşuna tanıklık ediyor hem de bizler bu değişimin bir parçası haline geliyoruz.Ama maalesef çiçeklerin açtığı bu dönemlerde bazı davetsiz misafirler vücudumuzu ele geçirebiliyor.


Öğretmenler okullarını boyadılar Aksu Öğretmenler okullarını boyadılar

Aksu İlçesine bağlı Topallı İlköğretim Okulu öğretmenleri işbirliği yaparak taşımalı eğitim kapsamında 225 öğrencinin yemek yediği yemekhaneyi boyadılar.


Televizyon dizileri görücüye çıkıyor Kültür/Sanat Televizyon dizileri görücüye çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen 3. Antalya Televizyon Ödülleri programı içinde yer alan “Geçmişten Günümüze Televizyon Dizileri” adlı sergide 1974 yılından bu yana gösterimi yapılmış televizyon dizilerinin fotoğraflarına yer veriliyor.


Turkcell İletişim Merkezi sayısı Antalya’da 37  oldu Teknoloji/Bilim/İnternet Turkcell İletişim Merkezi sayısı Antalya’da 37 oldu

Turkcell, Antalya’da 7 yeni Turkcell İletişim Merkezi daha açarak, ildeki mağaza sayısını 37’ye çıkardı.


Toroslu Öğrencilere Fiziksel Test Güncel Toroslu Öğrencilere Fiziksel Test

Toros Koleji’nde okuyan 4., 5. sınıf kız ve erkek öğrencilerinin fiziksel aktivite düzeylerinin bilimsel ölçümleri alındı.


Karaman ve Evdirhan’a sıcak asfalt Döşemealtı Karaman ve Evdirhan’a sıcak asfalt

Döşemealtı Belediyesi ilçe sınırları içerisinde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarını Karaman-Evdirhan kavşağında sürdürdü. Bin 300 metre uzunluğunda 9 metre genişliğinde ki yol asfaltlama çalışması tamamlandı


NİSSAN'lara bahar geldi Otomotiv NİSSAN'lara bahar geldi

Nissan, jenerik modellerinde başlattığı bahar kampanyalarını açıkladı. Nissan bahar kampanyası kapsamında Micra, Note, Juke ve Qashqai modellerine özel olarak yüzde 0’dan başlayan kredi imkânı sunuyor


Döşemealtı’ndan Engelsiz Piknik alanı Döşemealtı Döşemealtı’ndan Engelsiz Piknik alanı

Engelsiz Piknik Alanlar AB Sosyal Çalışma Alt Grubu üyeleri Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’u ziyaret etti.


Adile Teyze Etüt Merkezi’nde öğrenciler 1. Kuru Tamamladılar Güncel Adile Teyze Etüt Merkezi’nde öğrenciler 1. Kuru Tamamladılar

Etüt merkezinde aralıksız yaz ve kış dönemlerinde 7-15 yaş çocuklarına İngilizce kursu veriliyor. Cumartesi günleri 5 saat verilen kursta çocuklar yabancı öğretmenden pratik, Türk İngilizce öğretmeninden gramer dersleri alıyorlar.


Kolejli Minikler Kütüphaneyi Öğrendiler Güncel Kolejli Minikler Kütüphaneyi Öğrendiler

Antalya Koleji Okul Öncesi minikleri, sınıf öğretmenleri rehberliğinde okul kütüphanesini ziyaret ettiler.


Antalya Koleji Küçük Kız Ve Erkek Yüzme Takımı Antalya Birincisi Spor Antalya Koleji Küçük Kız Ve Erkek Yüzme Takımı Antalya Birincisi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Nisan ayında düzenlenen okullar arası Küçükler İl Birinciliği Yüzme Müsabakalarında, Antalya Koleji Küçük Kız ve Erkek Yüzme Takımları Antalya 1.si oldu.


Antalya Koleji Yeni Velileri İle Tanıştı Güncel Antalya Koleji Yeni Velileri İle Tanıştı

2012-2013 eğitim-öğretim yılında Antalya Koleji Okul Öncesi ve İlköğretim Okulu 1. sınıfa başlayacak olan öğrenci velilerine okul tanıtım günü yoğun bir program eşliğinde Antalya Koleji kampüsünde yapıldı.


Kolejli Öğrenciler, Bitki Yetiştirme Seralarını Gezdiler Güncel Kolejli Öğrenciler, Bitki Yetiştirme Seralarını Gezdiler

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 5. Sınıf öğrencileri, “Canlılar Dünyasını Gezelim, Tanıyalım” konulu ünite kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi Bitki Yetiştirme Seralarını gezdiler.


Ford Otosan Genel Müdürü Yenigün Bilaller Otomotiv’i ziyaret etti Güncel Ford Otosan Genel Müdürü Yenigün Bilaller Otomotiv’i ziyaret etti

Antalya’da bayi ziyaretleri yapan Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, ÖTV artışıyla birlikte 2012’nin ilk üç ayında pazarın daraldığını ancak Ford Otosan’ın gücünü sürdürdüğünü söyledi.


''Biz Zeytinköy'e girmek değil, Zeytinköylü'lerin gönüllerine girmek istiyoruz'' Güncel ''Biz Zeytinköy'e girmek değil, Zeytinköylü'lerin gönüllerine girmek istiyoruz''

Muratpaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Zeytinköy'de Sosyo-kültürel ortamın iyileştirilmesi, hoşgörü, diyolog ve ortaklık kültürünün geliştirilmesi ile çocukların sosyal ve kültürel uyum sorunlarının azaltılması amacı ile hazırlanan Yeni Bir Gün (Zeytinköy) projesi sona erdi.


CHP’li gençlerden Önder’in istifasına yorum: “Zaten resmi görevi yoktu” Siyaset CHP’li gençlerden Önder’in istifasına yorum: “Zaten resmi görevi yoktu”

CHP’nin ilçelerdeki gençlik kolu başkanları yazılı bir açıklama yaparak; iki gün önce istifasını açıklayan Önder Önen’i eleştirdi.


Ülken ve yönetiminden seçilen ilçelere ziyaret Siyaset Ülken ve yönetiminden seçilen ilçelere ziyaret

CHP İl Başkanı Özer Ülken, partisinin Antalya örgüt yönetimi ile birlikte ilçe kongrelerini tamamlayan merkez ilçe örgütlerine kutlama ziyaretinde bulundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...