Cumartesi, 7 Aralık 2019
14. Eğridir Şehit Üsteğmen Enes Demir Triatlon yarışları sona erdi Spor 14. Eğridir Şehit Üsteğmen Enes Demir Triatlon yarışları sona erdi

Toplam 303 sporcunun katılığı Minikler Aquatlon yarışmaları büyük çekişme içinde geçti.


14. Eğiridir Şehit Üsteğmen Enes Demir Triatlon yarışları başladı Spor 14. Eğiridir Şehit Üsteğmen Enes Demir Triatlon yarışları başladı

551 triatletin katıldığı yarışlar Yaş grupları, Gençler-Yıldızlar, Paratriatlet ve Aquatlon dallarında yapılıyor.


14. Eğirdir Şehit Piyade Üsteğmen Enes Demir Triatlon Yarışları başlıyor Spor 14. Eğirdir Şehit Piyade Üsteğmen Enes Demir Triatlon Yarışları başlıyor

Her şeyden daha çok sevdiği Vatan ve Bayrak uğruna Diyarbakır Sur’da şehit düşen ve aynı zamanda triatlet olan Piyade Üsteğmen Enes Demir’in adının verildiği 14. Eğirdir Triatlon yarışları rekor katılımla Eğirdir Gölünde başlıyor.


BAŞKAN UYSAL’DAN KURBAN VEKALETİ ÇAĞRISI Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN KURBAN VEKALETİ ÇAĞRISI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türk Kızılayı Antalya Şube Başkanı Dr. Cengiz Nizam’ın ziyaretinde vatandaşlardan, kurban vekaletlerini Kızılay’a vermelerini istedi.


ENFLASYON BEKLENTİNİN ÜZERİNDE GERİLEDİ Ekonomi/Turizm ENFLASYON BEKLENTİNİN ÜZERİNDE GERİLEDİ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2016 Ağustos ayı enflasyon verilerini değerlendirdi.


AEDAŞ, fırtınaya karşı olağanüstü hal ilan etti Güncel AEDAŞ, fırtınaya karşı olağanüstü hal ilan etti

Meteorolojik uyarıda kuvvetli fırtına beklentisi olmamasına rağmen Cumartesi günü Antalya'yı etkisi altına alan kuvvetli fırtınaya karşı Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), SCADA Kontrol Merkezi, Alo 186 Çağrı Merkezi, Antalya ve ilçelerindeki tüm personelin izinlerini iptal etti.


SES KISIKLIĞI GIRTLAK KANSERİNİN HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın SES KISIKLIĞI GIRTLAK KANSERİNİN HABERCİSİ OLABİLİR

Ses kısıklığı, ses oluşumunu sağlayan ses tellerinin herhangi bir nedenle görevlerini iyi yapamaması sonucu sesin gücünün ve kalitesinin bozulmasıdır.


İki şehidin ismi Kepez’de ölümsüzleşiyor Güncel İki şehidin ismi Kepez’de ölümsüzleşiyor

Kepez Belediyesi Meclisi, Eylül ayı olağan toplantısında iki şehidin adını parklara verme kararı aldı.


EXPO 2016’DA SAHNE SAFİYE SOYMAN VE MUSTAFA YILDIZDOĞAN’IN Kültür/Sanat EXPO 2016’DA SAHNE SAFİYE SOYMAN VE MUSTAFA YILDIZDOĞAN’IN

EXPO 2016 Antalya’nın yerli konser serisinde Türk Sanat Müziği Sanatçısı Safiye Soyman ile Faik Öztürk, şarkıcı ve söz yazarı Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı.


EXPO 2016’DA GÜLOĞLU VE GÜRMAN COŞTURDU Kültür/Sanat EXPO 2016’DA GÜLOĞLU VE GÜRMAN COŞTURDU

Karadenizli besteci ve şarkıcı Davut Güloğlu ile Akdeniz ile Arap müziğini harmanlayan Öykü Gürman, EXPO 2016 Antalya’nın yerli konserler serisinde sahne aldı. Güloğlu kemençe eşliğinde pop söyledi, Gürman da flemenko yaptı.


KAHRAMANLARIMIZI UNUTMAYACAĞIZ Siyaset KAHRAMANLARIMIZI UNUTMAYACAĞIZ

Antalya’da 15 Temmuz gecesi şehadet şerbetini içen iki şehidimize Başbakan Binali Yıldırım’ın kendi el yazısı ile gönderdiği şükran belgesini İl Başkanı Rıza Sümer ve Milletvekili Hüseyin Samani verdi.


MANAVGAT ZABITASI DİLENCİ AVINDA Manavgat MANAVGAT ZABITASI DİLENCİ AVINDA

Manavgat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, dilencilere göz açtırmıyor.


Paşa’nın Cimnastikcileri Budapeşte yolunda Spor Paşa’nın Cimnastikcileri Budapeşte yolunda

Muratpaşa Belediyesyor Kulübü cimnastik takımının 4 sporcusu, Azra Akıncı, Cansu Kaplan, Zeynep Öykü Yalpı ve İpek Gürses, 24 – 25 Eylül’de Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de 11’incisi düzenlenecek uluslararası ritmik cimnastik şampiyonası öncesi Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti.


Başkan Çetinkaya’dan Rektör Ünal'a ziyaret Kumluca Başkan Çetinkaya’dan Rektör Ünal'a ziyaret

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret etti.


ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ Manavgat ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

Manavgat Belediyesi Çocuk Kültür Merkezi Yaz Okulu öğrencileri, yaz okulunda öğrendiklerini sergiledi. Birbirinden güzel gösteriler sunan öğrenciler, ailelerine keyifli dakikalar yaşattı.


BAYRAM ÖNCESİ DAYANIŞMANIN ADRESİ: MURATPAŞA Güncel BAYRAM ÖNCESİ DAYANIŞMANIN ADRESİ: MURATPAŞA

Muratpaşa Belediyesi’nin Kızıltoprak Mahallesi’nde hizmet veren ‘Sosyal Yardım Merkezi’nde gelinlikten abiyeye, gömlekten pantolona, cekete, bebek giysilerinden oyuncaklara, ayakkabıya kadar yüzlerce çeşit kıyafet bulunuyor.


Spor yapıp kitap okudular, hediyelerini aldılar Kumluca Spor yapıp kitap okudular, hediyelerini aldılar

Kumluca Belediyesi Yaz Spor Okullarının kapanış töreninde, kitap okuyan öğrencilere Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya tarafından futbol ve basketbol topu hediye edildi.


Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde Şebeke Doğalgazı Çalışmaları Tamamland Sağlık/Kadın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde Şebeke Doğalgazı Çalışmaları Tamamland

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde inşa edilen 300 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde şebeke doğalgazının kullanılabilmesi için Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nce yürütülen çalışmalar tamamlandı.


BAŞKAN SÖZEN’DEN KURSİYERLERE SON DERS ZİYARETİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN KURSİYERLERE SON DERS ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde 2 aydır, ahşap boyama, resim, rölyef, İngilizce, Almanca ve Rusça yaz kurslarına devam eden çocuk ve yetişkin öğrencilerin son derslerini ziyaret etti.


MURATPAŞA’DA VERGİ BARIŞI BAŞVURULARI BAŞLIYOR Ekonomi/Turizm MURATPAŞA’DA VERGİ BARIŞI BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediyesi, kamuoyunda ‘Vergi Affı’ olarak nitelendirilen, 30 Haziran 2016 tarihinden önceki dönemlere ait vergi, ceza, resim ve harçların yapılandırılmasını içeren 6736 sayılı Kanun çerçevesinde başvuruların alınmasına 5 Eylül itibariyle başlanacağını ilan etti.


ŞEHİT ASTSUBAY ÖMER HALİSDEMİR'İN İSMİ MANAVGAT'TA YAŞATILACAK Manavgat ŞEHİT ASTSUBAY ÖMER HALİSDEMİR'İN İSMİ MANAVGAT'TA YAŞATILACAK

Manavgat Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı Side Ek Hizmet Binası meclis toplantı salonu da yapıldı.


Kuzca Mahallesinde sosyal tesis açılışı Kumluca Kuzca Mahallesinde sosyal tesis açılışı

Kumluca Belediyesi tarafından Kuzca Mahallesi Söğüt Cuması mevkinde yapılan sosyal tesisin açılışı gerçekleştirildi.


TARKAN 17 EYLÜL’DE EXPO 2106’DA SEVENLERİYLE BULUŞACAK Kültür/Sanat TARKAN 17 EYLÜL’DE EXPO 2106’DA SEVENLERİYLE BULUŞACAK

Megastar Tarkan, “Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” oluşturmak mottosuyla açılan Türkiye’nin ilk EXPO’su EXPO 2016 Antalya’da 17 Eylül’de sevenleriyle bir kez daha buluşmaya hazırlanıyor.


EXPO 2016’YA ‘TOHUM PLATOSU’ Güncel EXPO 2016’YA ‘TOHUM PLATOSU’

Türkiye Tohumcular Birliği’nin alt birliği olan Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği, tohumun gelecekteki yeri ve önemini yansıtmak amacıyla EXPO 2016 Antalya’da Tohum Platosu kurdu.


MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ’NE 
YENİ KARDİYOLOJİ HEKİMİ Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ’NE 
YENİ KARDİYOLOJİ HEKİMİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Kalp Hastanesi içindeki kardiyoloji kadrosuna Uzm. Dr. Zeynettin Kaya’yı dahil etti.


Başkan Uysal gitarıyla sahnede Kültür/Sanat Başkan Uysal gitarıyla sahnede

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Adalya Vakfı’nın sonbaharın ilk günüyle birlikte başlayan ‘Müzikli Geceler’ etkinliğinde gitarıyla sahneye çıktı. Başkan Uysal, Engelsiz Kafe’de düzenlenen gecede ‘Fabrika Kızı’ ve ‘Mamak Türküsü’nü seslendirdi.


Altın Portakal Dünyası Festival Afişinde Kültür/Sanat Altın Portakal Dünyası Festival Afişinde

53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin merakla beklenen afişi yayınlandı. Ekim ayında, dünyanın dört bir tarafından gelen sinemacıları Antalya’da buluşturmaya hazırlanan festivalin afişini büyük ödül olan Altın Portakal heykelciği süslüyor.


Antalyaspor renkleri Muratpaşa’da Spor Antalyaspor renkleri Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın yaşanabilir bir çevre hedefiyle birer kent mobilyasına dönüşen kentin en sevimsiz yapıları ‘elektrik trafoları’na şimdi Antalyaspor imzası atılıyor.


MURATPAŞA’DA KURBANDA UZMAN PERSONEL Güncel MURATPAŞA’DA KURBANDA UZMAN PERSONEL

Muratpaşa Belediyesi, kurban kesim yerlerinde uzman kasapların yanında bulunacak yardımcı personeli 5 gün devam edecek 40 saatlik eğitim verecek. Kursun sonunda başarılı olan personele Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek.


Derya Can’dan bir günde 2 Türkiye Şampiyonluğu Spor Derya Can’dan bir günde 2 Türkiye Şampiyonluğu

Antalya’nın Kaş ilçesinde düzenlenen Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası'nda Derya Can bir günde 2 farklı dalda Türkiye Şampiyonu oldu.


 AEDAŞ, 1.5 milyon liralık yatırımla Bucak’ta elektrik hatlarını yer altına alıyor Güncel AEDAŞ, 1.5 milyon liralık yatırımla Bucak’ta elektrik hatlarını yer altına alıyor

Kesintisiz enerji vermek üzere arka arkaya yatırımlar yapan Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ (AEDAŞ), bu çerçevede Bucak ilçesindeki elektrik hatlarını yer altına almaya başladı. AEDAŞ, bu amaçla Bucak’ta toplam 1.5 milyon liralık yatırıma imza atıyor.


MURATPAŞA’DA ÜÇLÜ PROTOKOL Spor MURATPAŞA’DA ÜÇLÜ PROTOKOL

Muratpaşa Belediyesi, Antalyaspor Kulübü Derneği ve Muratpaşa Belediyespor, ortak projeler geliştirmek ve gençlerin spora olan katılımını arttırmak için işbirliğine gidiyor.


Dolmuşta başkan sürprizi Güncel Dolmuşta başkan sürprizi

Her hafta bir toplu taşıma aracında seyahat ederek vatandaşları şaşırtan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Antalyalıları bilgilendiriyor.


MACUN MAHALLESİ KAPALI PAZAR YERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI Aksu MACUN MAHALLESİ KAPALI PAZAR YERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Macun Mahallesinde yapılacak olan, Kapalı Pazar Yeri ile ilgili protokol imzalandı. Aksu Belediye Bşakanı Halil Şahin, imzalanan protokolle Macun mahallesinde pazar esnafının desteği ile modern bir pazar yeri yapılacağını belirtti.


Ford’da spor otomobil heyecanı devam ediyor... Otomotiv Ford’da spor otomobil heyecanı devam ediyor...

Ford, motor sporları geleneğini yollara taşıyan performans serisi araçlarını Türkiye’de spor otomobil tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Focus RS’ten sonra satışa sunulduğu ilk yıldan itibaren dünya çapında ün kazanan ST serisi yenilenen yüzü ile Türkiye’de.


YÜKSELİŞ’İN GİZLİ CENNET GEZİSİ Serik YÜKSELİŞ’İN GİZLİ CENNET GEZİSİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi yaz kurslarının yoğunluğuna ara verdi.


15 Temmuz şehitleri Konyaaltı’nda yaşatılacak
 Güncel 15 Temmuz şehitleri Konyaaltı’nda yaşatılacak


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlığında bir araya gelen Konyaaltı Belediyesi Meclisi, 15 Temmuz şehitlerini saygı duruş ile andı. Şehit astsubay Ömer Halisdemir ve polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç ise ölümsüzleştiriliyor.


ASTON MARTIN DB11 MODELİ DÜNYA BASININDAN TAM NOT ALDI Otomotiv ASTON MARTIN DB11 MODELİ DÜNYA BASININDAN TAM NOT ALDI

Aston Martin'in 'İkinci Yüzyıl' planı çerçevesinde piyasaya sürdüğü ilk ürünü olan DB11; yepyeni ayırt edici bir tasarım dili ve öncü aerodinamik yapısıyla dikkat çekiyor. Eylül ayında piyasaya sürülecek olan DB11, tüm dünyadaki otomobil severler tarafından takip edilen otorite yayınlardan tam puan aldı.


Güncel "ANTALYA BU KADAR ZOR BİR COĞRAFYADA HUZUR VAHASIDIR"

Antalya’da Valiliğinin üçüncü ayında Akra Barut otelde basın mensuplarıyla bir araya gelen Münir Karaloğlu:"Antalya bu kadar zor bir coğrafyada huzur vahasıdır" dedi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU KAŞ’TA Kaş VALİ MÜNİR KARALOĞLU KAŞ’TA

Antalya Valisi Münir Karaoğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Kaş İlçesi'ni ziyaret ederek ilçedeki yatırımlar hakkında bilgi aldı ve çeşitli incelemelerde bulundu.


Antalya Büyükşehir Belediyesi ve ​KADEM' den 15 Temmuz Demokrasi Mücadelesi Paneli Güncel Antalya Büyükşehir Belediyesi ve ​KADEM' den 15 Temmuz Demokrasi Mücadelesi Paneli

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya Temsilciliği işbirliğiyle düzenlenen ‘15 Temmuz Demokrasi Mücadelesi’ konulu panelde, 15 Temmuz’da püskürtülen hain darbe girişiminin toplumsal ve siyasi boyutları anlatıldı.


HAMİLELİKTE KALİTELİ UYKUNUN ŞİFRELERİ Sağlık/Kadın HAMİLELİKTE KALİTELİ UYKUNUN ŞİFRELERİ

İnsan bedeni için en temel ihtiyaçlardan olan kaliteli uykunun hamileler için daha da fazla önem taşıdığını vurgulayan KadıköyŞifa Sağlık Grubu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Gökmen İyigün ; anne adaylarının rahat ve kaliteli bir uyku için yapmaları gerekenleri anlatıyor.


ŞAHİN, “CESUR OLANLAR BİR KEZ, KORKAKLAR HER GÜN ÖLÜR” Aksu ŞAHİN, “CESUR OLANLAR BİR KEZ, KORKAKLAR HER GÜN ÖLÜR”

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ilk kez toplanan Aksu Belediye Meclisi’nde ilkler yaşandı, darbe girişimi yayınlanan ortak bildiri ile kınandı.


Akbaş’tan Muratpaşa gençliğine 15 Temmuz teşekkürü Siyaset Akbaş’tan Muratpaşa gençliğine 15 Temmuz teşekkürü

AK Parti Muratpaşa Gençlik Kolları toplantısına katılan İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş, 15 Temmuz sonrasında meydanları boş bırakmayan Muratpaşalı gençlere teşekkür etti.


Halisdemir adı Muratpaşa’da yaşayacak Güncel Halisdemir adı Muratpaşa’da yaşayacak

Muratpaşa Belediye Meclisi, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığı'na girmeye çalışan Tuğgeneral Semih Terzi'yi öldüren ve ardından Terzi'nin korumalarınca 30 kurşunla şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir’in adının Bülent Ecevit Bulvarı’nda parka verilmesini oybirliğiyle kabul etti.


Elmalı'da 4.Yörük Göçü Şenliği Elmalı Elmalı'da 4.Yörük Göçü Şenliği

Türkiye'nin dört bir yanından göç şenliğine Yörük Türkmen Dernekleri Başkan ve Temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kemer 
"EN BÜYÜK DARBEYİ KEMER GÖRDÜ!"

Kemer Özkaymak Marina Otel Genel Müdürü Kayı Kayım sezonu değerlendirirken, sektörde üst üste yaşanan sıkıntılardan dolayı en çok turizm sektörünün etkilendiğini ve bu sıkıntıları yaşayan bölgelerin başında ise Kemer geldiğini söyledi.


“Kırtasiye alışverişinde ürün güvenliğine dikkat“ Güncel “Kırtasiye alışverişinde ürün güvenliğine dikkat“

Yeni eğitim-öğretim döneminin heyecanı ile beraber ebeveynler okul alışverişi hazırlığına başladı. Okul zilinin çalmasına az bir süre kala, aileler çocukları için en uygun ürünü almak istiyor.


5. EĞİTİMDE VE PSİKOLOJİDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KONGRESİ BAŞLADI Güncel 5. EĞİTİMDE VE PSİKOLOJİDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KONGRESİ BAŞLADI

Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 5. Eğitimde ve Psikolojide Ölçme ve Değerlendirme Kongresi 1 Eylül Pazartesi günü başladı.


Konyaaltı Belediyesi, altın kemerle döndü Spor Konyaaltı Belediyesi, altın kemerle döndü

Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü adına güreşen başpehlivan İsmail Balaban, Geyikli Belediyesi 3. Yağlı Güreşleri’nde üç kez birincilik kürsüsüne çıkarak altın kemerin de ebedi sahibi oldu.
Varsak güzel oluyor Güncel 

Varsak güzel oluyor

Demirel Mahallesi’nde asfalt çalışmasını inceleyen Başkan Hakan Tütüncü, “Varsak, yeni yol, asfalt, kaldırım ve yeşil alan çalışmalarıyla güzel oluyor.” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ “NEHİRDEN DENİZE” SEFERLERİ BAŞLADI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ “NEHİRDEN DENİZE” SEFERLERİ BAŞLADI

Manavgat Belediyesi, geçtiğimiz yıl başlattığı “Nehirden Denize” seferlerini bu yıl da sürdürüyor. Yeniden başlayan seferlerle vatandaşlar ve turistler, ücretsiz olarak denizle buluşturulacak. Nehirden Denize seferleri şimdiden turistler ve Manavgatlılar tarafından ilgi görmeye başladı


Müteahhitlerin Kırcami sevinci Ekonomi/Turizm Müteahhitlerin Kırcami sevinci

Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Adnan Saraç, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın Kırcami’de inşaatların yeni yılda başlayacağı yönündeki açıklamalarının kendilerini umutlandırdığını belirtti.


Evlilikleri Bitiren Hastalık: Ağız Kokusu Sağlık/Kadın Evlilikleri Bitiren Hastalık: Ağız Kokusu

Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Diş Hekimi Recep Eşkar, ağız kokusundan kurtulmak için önemli tavsiyelerde bulundu.


Kanser Tarama Tır'ı 'Pembe Prenses Antalya’da… Sağlık/Kadın Kanser Tarama Tır'ı 'Pembe Prenses Antalya’da…

Sağlık Bakanlığı tarafından ’Pembe Prenses’ ismi verilen mobil kanser tarama TIR’ı, Antalya ilinde vatandaşlara kanser taraması yapmak üzere geliyor…


SMA Hastalığına Dikkat Sağlık/Kadın SMA Hastalığına Dikkat

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Kliniği Eğitim Görevlisi Doç. Dr. Yasemin Biçer Gömceli SMA Hastalığı (Spinal müsküler atrofi) hakkında bilgi verdi.


Güneş tarlası üretime hazır Ekonomi/Turizm Güneş tarlası üretime hazır

Büyükşehir Belediyesi’nin, tarımsal sulamada çiftçinin enerji maliyetini sıfırlamak üzere Döşemealtı İlçesi'nde kurduğu Güneş Enerji Santrali’nin panelleri takıldı.


Alanya yaylalarına modern ulaşım Alanya Alanya yaylalarına modern ulaşım

Büyükşehir Belediyesi, 23 mahallenin yanı sıra Alanya ve Gazipaşa’dan yaylaya gitmek için kullanılan Demirtaş yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.


Başkan Türel: “Rekabet edilemez bir şehiriz” Siyaset Başkan Türel: “Rekabet edilemez bir şehiriz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya'nın dünyanın en huzurlu, güvenli, sakin ve turistin tüm ihtiyaçlara cevap verebilen şehirlerinden birisi olduğunu belirterek, “Fiyat, ürün ve kalite dengesi açısından rekabet edilemez bir şehiriz” dedi.


ASMEK yeni dönem kayıtları başladı Güncel ASMEK yeni dönem kayıtları başladı

Türkiye’nin en büyük yaygın eğitim kurumlarından ASMEK’te 2016- 2017 yeni dönem kayıtları başladı. Antalyalı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ASMEK kurs kayıtları, 9 Eylül’e kadar devam edecek.


Antalya’nın gözbebeği Kaleiçi için çalıştay Güncel Antalya’nın gözbebeği Kaleiçi için çalıştay

Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi olan Kaleiçi Koruma Amaçlı İmar Planı Revizyon Çalıştayı düzenledi.


Su tüketimini 5 adımda artırın       Sağlık/Kadın Su tüketimini 5 adımda artırın

Bol bol su için, bu önerilere kulak verin... Sağlıklı yaşamın yolu yeterli miktarda su tüketiminden geçiyor.


FAZLA TEKNOLOJİ ELE VE PARMAKLARA ZARAR VERİYOR Teknoloji/Bilim/İnternet FAZLA TEKNOLOJİ ELE VE PARMAKLARA ZARAR VERİYOR

Gelişen teknolojiye bağlı yenilikler bir taraftan hayatımızı kolaylaştırırken diğer yandan insanlarda yeni sağlık sorunlarına sebep oluyor.


BENGÜ VE BERKAY EXPO 2016’DA KONSER VERDİ Kültür/Sanat BENGÜ VE BERKAY EXPO 2016’DA KONSER VERDİ

EXPO 2016 Antalya’daki yerli konserler serisinde, pop müzik şarkıcısı Bengü ve aynı günün sabahında nikâh kıyan sanatçı Berkay Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’da sahne aldı.


BAKAN ZEYBEKCİ, EXPO 2016’DA Siyaset BAKAN ZEYBEKCİ, EXPO 2016’DA

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’nin ilk EXPO’su olan Antalya’nın Aksu ilçesindeki EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nı ziyaret etti.


Kepez’de modern tesislerde spor eğitimi

 Spor Kepez’de modern tesislerde spor eğitimiKepez Belediyesi’nin spor alanında gerçekleştirdiği hizmet ve projeler, ilçenin yılın her döneminde sporun merkezi olmasına olanak sağlıyor.


ÇOCUKLAR ŞÖLEN HEYECANI YAŞIYOR Güncel ÇOCUKLAR ŞÖLEN HEYECANI YAŞIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin sosyo-ekonomik durumu yetersiz ailelerin çocukları için her yıl düzenlendiği Sünnet Şöleni’ne bu yıl engelli çocuklar da davet edildi. Şölen, “Bütün çocuklarımız eşittir” sloganıyla Cumartesi günü Yenigün Mahallesi Şehitler Parkı’nda düzenlenecek.


HUZURSUZLUK PİŞİK HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın HUZURSUZLUK PİŞİK HABERCİSİ OLABİLİR

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Bölümü’nden Uzm. Dr. Seda Özer, bebeklerde sık görülen pişik sorunu hakkında konuştu. Pişik olan bebekte huzursuzluk gözlendiğini belirten Uzm. Dr. Özer, pişik hakkında ailelere uyarılarda bulundu.


Başkan Uysal’a çok özel davet Güncel Başkan Uysal’a çok özel davet

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her çarşamba düzenlendiği ‘randevusuz görüşme’ saatlerinde 8 yaşındaki down sendromlu Arda Kaan Karakuş’dan çok özel bir davet aldı.


ÇEK YASASI TEKRAR DÜŞÜNÜLMELİ Ekonomi/Turizm ÇEK YASASI TEKRAR DÜŞÜNÜLMELİ

Yeni çek yasasını değerlendiren Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, düzenlemenin mevcut sıkıntıları çözmeyeceğini, aksine yeni sorunlar doğuracağını söyledi.


AKSU’DA BİRİMLER DURMADAN ÇALIŞIYOR Aksu AKSU’DA BİRİMLER DURMADAN ÇALIŞIYOR

Aksu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin bir süredir yürüttüğü Hacıaliler Mahallesindeki okullar bölgesinde yol genişletme çalışmaları aralıksız sürüyor.


Antalyaspor Hentbol takımından sezona merhaba yemeği 
 Spor Antalyaspor Hentbol takımından sezona merhaba yemeği 


Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor hentbol takımı ‘Sezona Merhaba Yemeği’nde bir araya geldi.MANAVGAT’TA COŞKULU 30 AĞUSTOS Manavgat MANAVGAT’TA COŞKULU 30 AĞUSTOS

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. Yıl dönümü, Manavgat’ta Manavgat Belediyesi’nin organizasyonuyla düzenlenen fener alayı ve Candan Erçetin konseriyle coşkulu bir şekilde kutlandı.


ULUKAPI MAHALLESİ’NE PARK VE KAPALI ALAN Manavgat ULUKAPI MAHALLESİ’NE PARK VE KAPALI ALAN

Manavgat Belediyesi halktan gelen istekler üzerine sosyal yaşama artı değer katmak amacı ile Ulukapı Mahallesine, çocuk parkı, kapalı alan ve fitness alanı yaptırdı.


Başkan Böcek, sünnet çocuklarına kirvelik yaptı Güncel Başkan Böcek, sünnet çocuklarına kirvelik yaptı

Konyaaltı’nda her yıl şölen havasında gerçekleştirilen sünnet töreni, bu yıl ülke genelinde yaşanan terör olayları nedeniyle sade bir şekilde gerçekleştirildi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 150 çocuğa kirvelik yaptı.


ANTALYA ZAFER COŞKUSUNU MURATPAŞA’DA YAŞADI ANTALYA ZAFER COŞKUSUNU MURATPAŞA’DA YAŞADI

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin Cumhuriyet Meydanı’nda Funda Arar’ın sahne aldığı 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına on binler akın etti.


TÜRKİYE VODAFONE VAKFI, DÜŞLER AKADEMİSİ KAŞ’TA SOMALI GENÇ KIZLARI AĞIRLADI Kaş TÜRKİYE VODAFONE VAKFI, DÜŞLER AKADEMİSİ KAŞ’TA SOMALI GENÇ KIZLARI AĞIRLADI

Türkiye Vodafone Vakfı, desteklediği Düşler Akademisi ve Soma’da Önce Kadın projesini, Genç Kızları Güçlendirme Projesi “Kızlar Atakta” için buluşturdu.


Antalya Valisi Münir Karaloğlu'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı Güncel Antalya Valisi Münir Karaloğlu'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


2 ALTIN 3 BRONZ MADALYA İLE DÖNDÜLER Aksu 2 ALTIN 3 BRONZ MADALYA İLE DÖNDÜLER

Kütahya’nın Simav İlçesinde düzenlenen Yağlı Pehlivan Güreşleri sona erdi. Güreşlerde Aksu Belediye Spor Kulübü takım halinde şampiyon oldu.


AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE’DEN 30 AĞUSTOS MESAJI Güncel AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE’DEN 30 AĞUSTOS MESAJI

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


ZABITALAR BAYRAM DENETİMİNDE Aksu ZABITALAR BAYRAM DENETİMİNDE

Aksu Belediyesi kurban bayramı öncesinde ilçede denetimleri arttırdı. Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler; fırınlarda, kasaplarda, pastanelerde ve restoranlarda sıkı denetim gerçekleştiriyor.


Muratpaşa’dan İbradı’da kamp günleri İbradı Muratpaşa’dan İbradı’da kamp günleri

Muratpaşa Belediyesi, alternatif turizmde bir merkez olmayı hedefleyen ‘Kardeş Belediye’ İbradı’da kampı günleri düzenledi.


BAŞKAN MEHMET CESUR” KİMİN DOĞRU SÖYLEDİĞİNE ESNAF KARAR VERECEK“ Serik BAŞKAN MEHMET CESUR” KİMİN DOĞRU SÖYLEDİĞİNE ESNAF KARAR VERECEK“

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur, S.S. Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifinin Genel Kurulu öncesi yapılan speklasyonlarla ilgili açıklamalarda bulundu.


BAŞKAN KARTAL” 30 AĞUSTOS DÜNYA’YA ÖZGÜRLÜK İÇİN İLHAMI OLMUŞTUR “ Siyaset BAŞKAN KARTAL” 30 AĞUSTOS DÜNYA’YA ÖZGÜRLÜK İÇİN İLHAMI OLMUŞTUR “

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94, yılı nedeniyle açıklama yaptı.


EXPO 2016’DA SANATÇI YAĞMURUNA DEVAM Kültür/Sanat EXPO 2016’DA SANATÇI YAĞMURUNA DEVAM

EXPO 2016 Antalya’da, sanatçı yağmuru devam ediyor. EXPO 2016 Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’da fantezi ve arabesk müziğin sevilen isimi İbrahim Erkal ve popçu Doğuş sahne aldı.


AV. RIZA SÜMER ’’KAZANIMLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ’’ Siyaset AV. RIZA SÜMER ’’KAZANIMLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ’’

AK Parti İl Başkanı Av. Rıza Sümer, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yazılı açıklama yaptı.


Muratpaşa 30 Ağustos’a hazır Güncel Muratpaşa 30 Ağustos’a hazır

Muratpaşa Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı için Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştireceği kutlamalar için tüm hazırlıklarını tamamlarken, Türk bayrakları ve Atatürk posteriyle donattığı Tekelioğlu Caddesi, gecesi ve gündüzüyle Antalyalıların ilgi odağı oldu.


Kurban satış yeri Antalya'nın hizmetinde Güncel Kurban satış yeri Antalya'nın hizmetinde

Kepez Belediyesinin, Kurban Bayramı dolayısıyla Çamlıca Mahallesi’nde oluşturduğu kurban satış yeri hizmete girdi. Tesiste kurbanlık satışları başladı.


Başkan Uysal kurban satış yerlerini denetledi Güncel Başkan Uysal kurban satış yerlerini denetledi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Bayındır Mahallesi’nde otopark alanıyla birlikte 14 dönümde oluşturulan kurban satış ve kesim yerinde incelemelerde bulundu. Başkan Uysal, Antalyalılar’ın huzurlu bir Kurban Bayramı geçirmeleri için çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.


YAĞ YAKAN 6 KOLAY ARA ÖĞÜN Sağlık/Kadın YAĞ YAKAN 6 KOLAY ARA ÖĞÜN

Günde 4 saatten uzun süre aç kalmak kan şekerimizi düşürdüğünden ötürü metabolizmamızın yavaşlamasına sebep oluyor. Bu nedenle çok sık olmasa da ara öğün tüketmemiz gerekiyor.


Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’den göçmen kuşlara yuva Güncel Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’den göçmen kuşlara yuva

Göçmen kuşların neden olduğu arızaların önüne geçmek ve kuşları korumak için çalışma başlatan Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), bu amaçla ilk etapta 500 bin liralık yatırıma imza attı.


Elektronik ehliyet sınavı dönemi Antalya'da da başladı Güncel Elektronik ehliyet sınavı dönemi Antalya'da da başladı

Ankara ve Eskişehir’de uygulanmaya başlanan elektronik ehliyet sınavının Antalya’daki ilk uygulaması önceki gün yapıldı.


Antalyalı Gazeteciler Kültürel ve Doğal Mirası Projesi ile Burdur'da buluştu Güncel Antalyalı Gazeteciler Kültürel ve Doğal Mirası Projesi ile Burdur'da buluştu

Antalya Gazeteciler Cemiyeti başkanlığında oluşturulan “Antalyalı Gazeteciler Kültürel ve Doğal Mirası ile Buluşuyor” projesinin ikinci faaliyeti Burdur yöresine yapıldı.


Cumhuriyet, Demokrasi, Şehit ve Gazilerimiz için... Güncel Cumhuriyet, Demokrasi, Şehit ve Gazilerimiz için...

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal, ‘Büyük Zafer’in 94’üncü yıl dönümünde Antalyalıları ‘Cumhuriyet, Demokrasi Şehit ve Gaziler’ için Türk Bayraklarıyla Cumhuriyet Meydanı’na çağırdı.


Antalya'da askeri araca bombalı tuzak: 2 asker yaralı Güncel Antalya'da askeri araca bombalı tuzak: 2 asker yaralı

Türkiye'de turizmin kalbi Antalya'yı yine Kemer'e bağlayan yol üzerinde askeri araca yönelik bir saldırı gerçekleştirildi.


KEPEZ BASKETBOLDAN ANTALYASPOR'A ANLAMLI ZİYARET Spor KEPEZ BASKETBOLDAN ANTALYASPOR'A ANLAMLI ZİYARET

Kepez Basketbol basın toplantısıyla yeni sezon merhaba dedi.


Yörüklerden Başkan Uysal’a ziyaret Güncel Yörüklerden Başkan Uysal’a ziyaret

Antalya Yörük Türkmen Dayanışma Derneği Başkanı Kemal Tunç ve yönetim kurulu üyeleri, çalışmalarında desteklerinden dolayı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.


Elmalı mahalleleri spor aletiyle donatılıyor Elmalı Elmalı mahalleleri spor aletiyle donatılıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki vatandaşların spor yapabilmesi için mahalleleri spor aletleriyle donatıyor. Elmalı’nın 4 mahallesine oluşturulan spor alanları vatandaşları mutlu etti.


Gömbe’ye sıcak asfalt Kaş Gömbe’ye sıcak asfalt

Antalya’nın bütün ilçelerindeki grup yollarında sıcak asfalt çalışması yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılında da hızını kesmeden sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.


ASMEK yeni dönem kayıtları başlıyor Güncel ASMEK yeni dönem kayıtları başlıyor

Türkiye’nin en büyük yaygın eğitim kurumlarından ASMEK’te 2016- 2017 yeni dönem kayıtları başlıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...