Salı, 20 Ağustos 2019
SDÜ Rektörü, BAKA’da Güncel SDÜ Rektörü, BAKA’da

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof.Dr. Hasan İbicioğlu ile Rektör Yardımcısı Prof.Dr. İskender Akkurt, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin’i ziyaret etti.


Kemer Aura’da Timati Ruzgarı Kemer Kemer Aura’da Timati Ruzgarı

Kemer’in popüler eğlence kulüplerinden Kemer Aura'da geçtiğimiz gece Rusya'nın sevilen rap grubu Timati sahne aldı.


Şeker hastası ayağını kaybetmeden iyileşti Güncel Şeker hastası ayağını kaybetmeden iyileşti

Antalya Beldibi’ndeki Grand Ring Hotel’in ortaklarından olan 56 yaşındaki Muharrem Ertuğrul, 20 yıllık şeker hastasıydı. İnsüline rağmen şekeri bir türlü kontrol altına alınamadı. Bunun yarattığı dolaşım problemleri sonucu ayağında iyileşmeyen diyabetik ülser oluştu.


Budak: Ekonomi/Turizm Budak: "EXPO Uygurlık Projesi"

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı’nın (BAGEV) hazırladığı, VTV’de canlı yayınlanan Batı Akdeniz’de İş Hayatı Programı’nın konuğu oldu.


TODOSK’lular Geleneksel Dayanışma Yemeği’nde buluştu Güncel TODOSK’lular Geleneksel Dayanışma Yemeği’nde buluştu

Todosk Doğa Sporlar Kulübü Geleneksel Dayanışma yemeğini Nashıra Park’ta 166 kişinin katılımıyla kutladı.


Uçan kamyonlar geliyor Uçan kamyonlar geliyor

Devlerin Yarışı 11-13 Mayıs’ta İstanbul Park’ta! 5.5 tonluk ağırlığa, 12 litre ve 1100 beygir gücündeki bir motora sahip uçan kamyonların heyecan dolu mücadelesi 11-13 Mayıs tarihlerinde İstanbul Park Pisti’nde…


Başkan Akaydın, şenlikleri halkla birlikte kutladı Güncel Başkan Akaydın, şenlikleri halkla birlikte kutladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, hafta sonunda düzenlenen Yörük Şenliği ile Hıdrellez Şenliği’ne katıldı. Başkan Akaydın, şenlikleri halkla birlikte kutladı.


Yörüklerden muhteşem şölen Güncel Yörüklerden muhteşem şölen

Döşemealtı Düzlerçamı Karaman Piknik Alanı'nda düzenlenen 19. Yörük Türkmen Şenliği'ne siyasiler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


Sıcak suyla duş hamileliğin düşmanı Sağlık/Kadın Sıcak suyla duş hamileliğin düşmanı

Hamilelik öncesi dönemde çiftler yüksek ısıya maruz kalmaktan kaçınmalı…Sıcak suyla duş,özellikle de sauna hamile kalmayı güçleştiriyor.


1. Çocuk Tiyatroları Festivali’ne yoğun ilgi Kültür/Sanat 1. Çocuk Tiyatroları Festivali’ne yoğun ilgi

Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl ilkini düzenlediği Antalya Çocuk Tiyatroları Festivali yoğun ilgi gördü. Festivalde, tiyatro oyunlarının yanı sıra öğrenciler atölye çalışması da gerçekleştirdi.


LEGO Türkiye Şampiyonası Antalya 5M Migros AVM’de başlıyor Güncel LEGO Türkiye Şampiyonası Antalya 5M Migros AVM’de başlıyor

Tüm çocukların merakla ve heyecanla beklediği, bu yıl beşincisi düzenlenen geleneksel LEGO Türkiye Şampiyonası bu hafta sonu Antalya 5M Migros AVM’de yapılıyor.


Başkan Sözen’den Kızılağaç esnafına bilgilendirme ziyareti Manavgat Başkan Sözen’den Kızılağaç esnafına bilgilendirme ziyareti

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kızılağaç’taki Avrupa Birliği İçme Suyu Temin Projesi çalışmalarının ana cadde kısmına gelen bölümünün belirlenen süreçten önce tamamlandığını belirtmek amacıyla Kızılağaç esnafını ziyaret etti.


Akdeniz Üniversitesi Hastanesi sekreterlerine kutlama Güncel Akdeniz Üniversitesi Hastanesi sekreterlerine kutlama

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde görev yapan sekreterler unutulmadı.


Kaleiçi Esnafı Akaydın'ı İstifaya Çağırdı Güncel Kaleiçi Esnafı Akaydın'ı İstifaya Çağırdı

Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı zabıta ekiplerinin Antalya Kaleiçindeki esnafların dükkanlarının önüne açtıkları tezgahların kaldırılması yönündeki uyarılarını protesto etmek amacıyla sabah saatlerinde saat kulesi mevkiinde toplanan kaleiçili esnaflardan oluşan 150 kişilik protestocu grup, buradan Antalya Büyükşehir Belediyesine kadar protesto yürüyüşü gerçekleştirdiler.


EXPO Antalya için büyük fırsat Ekonomi/Turizm EXPO Antalya için büyük fırsat

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı ziyaret eden Hollanda’nın Ankara Büyükelçisi Jan Paul Dirkse, EXPO 2016’nın Antalya için çok önemli bir fırsat olduğunu söyledi.


Fiat Ticari Araçlardan İngiltere Çıkarması! Otomotiv Fiat Ticari Araçlardan İngiltere Çıkarması!

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilerek dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Yeni Fiat Doblo ve Fiat Pratico’yla hafif ticari araç sınıfında yeni bir konseptin doğmasına öncülük eden Fiat Fiorino modelleri, İngiltere’de düzenlenen ticari araç fuarının yıldızı oldular.


Günal: “AKP Cari Açık ve Üretemeyen Ekonomiyi Sorun Olarak Kabul Etti!” Siyaset Günal: “AKP Cari Açık ve Üretemeyen Ekonomiyi Sorun Olarak Kabul Etti!”

MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, TBMM Genel Kurulunda cari açığın nedenlerinin araştırılması için verilen önerge üzerine konuştu.


Başkan Sözen Kızılağaç’taki turizmcilerle bir araya geldi Manavgat Başkan Sözen Kızılağaç’taki turizmcilerle bir araya geldi

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kızılağaç esnafını ziyaret ettikten sonra Kızılağaç Turizm Yatırımcıları Derneği üyeleriyle de bir bilgilendirme toplantısı yaptı.


Akdeniz Üniversitesi 2012 Yılı Asturias Prensi  Ödülleri’ne Aday Güncel Akdeniz Üniversitesi 2012 Yılı Asturias Prensi Ödülleri’ne Aday

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe ve Türkiye’nin ilk yüz naklini yapan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan başkanlğındaki ekip, Dış İşleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun önerisi ile 2012 Yılı Asturias Prensi Ödülleri için bilim ve insanlığa hizmet dalında aday gösterildi.


“Önce kendi kooperatifini yönetsin, sonra bölgeye talip olsun” Güncel “Önce kendi kooperatifini yönetsin, sonra bölgeye talip olsun”

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Durali Kolpak, 5 Mayıs’ta yapılacak Göller Bölge Birliği seçimleri öncesinde kimseyle bir sorunları olmadığını sadece bölgede birlik ve beraberlik istediklerini söyledi.


Almanlardan Akdeniz Üniversitesi'ne ziyaret Güncel Almanlardan Akdeniz Üniversitesi'ne ziyaret

Almanya Üniversiteleri Rektörleri ve Rektör Yardımcıları Akdeniz Üniversitesi’ne ziyarette bulundu.


Muhtarlar hizmet önceliklerini belirlemek için oy kullandı Güncel Muhtarlar hizmet önceliklerini belirlemek için oy kullandı

Antalya’da muhtarlar mahallelerinin hizmet önceliklerini belirlemek için oy kullandı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Aktekin, yerel yönetimlerde muhtarlarla çalışmaya önem verdiklerini söyledi.


Dostluk ziyareti Kemer Dostluk ziyareti

27 Nisan Cuma günü, Beşiktaş eski Asbaşkanı Levent Erdoğan ve Zonguldak'ın Kozlu beldesi Dağköy'de düzenlenen Kozlu Yağlı Güreşleri Dağköy Yayla Şenlikleri'nde Başpehlivan olan Ziya Ünlü, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.


Antalya Koleji'nin YGS Başarısı Güncel Antalya Koleji'nin YGS Başarısı

Antalya Koleji öğrencileri, 2012 YGS’de her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük başarı elde ettiler.


Yörüklerde Güncel Yörüklerde "temsili göç" heyecanı

Kepez Belediyesi ve Antalya Yörükler Derneği, temsili göç etkinliği ile yerleşik hayata geçen Yörüklerin, yayla göçü özlemini giderdi.


ALTİD’den “Yaza Merhaba” kokteyli Alanya ALTİD’den “Yaza Merhaba” kokteyli

ALTİD( Alanya Turistik İşletmeciler Derneği) ’nin 2012 Turizm Sezonu Yaza Merhaba Kokteyli, Q Premium Hotel’de gerçekleştirildi.


Türk Ocağı’nda Osmanlı’da Medrese Eğitimi tartışıldı Güncel Türk Ocağı’nda Osmanlı’da Medrese Eğitimi tartışıldı

Türk Ocağı Çarşamba sohbetlerine devam ediyor. Bu haftaki konuğu Tarihçi ve Türkolog Muharrem YELLİCE idi. Sohbette Osmanlı’daki Eğitim sistemi ve Medrese Eğitimi anlatıldı.


Antalya Ülkü Ocakları Muhteşem Şölene Hazırlanıyor Siyaset Antalya Ülkü Ocakları Muhteşem Şölene Hazırlanıyor

Antalya Ülkü Ocakları, Serik Ülkü Ocakları ile birlikte Serik’te “Türk’ün Bahar Şöleni” adlı bir organizasyon hazırlıyor.


ATSO’dan Hollanda’ya EXPO Çıkarması Güncel ATSO’dan Hollanda’ya EXPO Çıkarması

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri 2016 yılında Antalya’da düzenlenecek EXPO2016 öncesi aynı kategoride düzenlenen Hollanda Venlo’daki 2012 EXPO’suna çıkarma yaptı.


Antalya Hayvanat Bahçesi yeni yavrularla şenlendi Güncel Antalya Hayvanat Bahçesi yeni yavrularla şenlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde, yeni doğan yavrular heyecan yarattı. Dağ keçileri, midillinin yanı sıra Hayvanat Bahçesi’nde ilk kez yeşil maymun yavrusu dünyaya geldi.


Akademi’de etkili konuşma dersi Siyaset Akademi’de etkili konuşma dersi

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 11. Dönem Lider Ülke Türkiye 2 adlı Siyaset Akademisi eğitimleri devam ediyor. AK Parti Antalya Siyaset Akademisi kursiyerlerine “Etkili İletişim ve Beden Dili” konulu seminer verildi.


Has Parti Antalya Teşkilatına Yeni Katılımlar Siyaset Has Parti Antalya Teşkilatına Yeni Katılımlar

Has Parti Antalya İl Binasında düzenlenen törende 18 kişi daha HAS Partiye katıldı.


“Çağdaş kölelerin işine son verildi” Güncel “Çağdaş kölelerin işine son verildi”

Eğitim İş Antalya Şube Başkanı Mehmet Balık, “Tüm sözleşmeli ve ek ders karşılığı görev yapan öğretmenlerimizin acilen kadroya geçirilmesini çağdaş köleliğe son verilmesini talep ediyoruz” dedi.


Tarım Federasyonu İstiridye Mantarı Tanıtımı Antalya Ekonomi/Turizm Tarım Federasyonu İstiridye Mantarı Tanıtımı Antalya

Tarım Federasyonu tarafından Antalya Anadolu Park Restaurant'ta İstiridye Mantarı tanıtım ve tadım mangal partisi düzenlendi.


Antalya’da Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim Programı Güncel Antalya’da Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim Programı

Mavi Bayrak Temsilcileri eğitim programı Antalya IC Airport Hotel’de başladı.


Yakın Doğu Üniversitesi’nden 2 bin kişiye karşılıksız burs Yakın Doğu Üniversitesi’nden 2 bin kişiye karşılıksız burs

Yakın Doğu Üniversitesi Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda İlk 2000’e giren adayların Yakın Doğu Üniversitesi’ni tercih etmeleri ve yerleştirilmeleri halinde Yüzde yüz ve karşılıksız 10 yıl eğitim bursu veriyor.


Kemer’e “Kardeş Şehir Komitesi” Kemer Kemer’e “Kardeş Şehir Komitesi”

Geçtiğimiz günlerde, Kemer Belediyesi’nin kardeş şehirleri ile olan çalışmaların düzenlenmesi ve tek bir noktadan yürütülmesi adına Kemer’de bir ilke daha imza atılarak kurulan Kardeş Şehir Komitesi düzenlenen bir yemekte bir araya geldi.


Başkan Gül’den Ebeler Haftası mesajı Kemer Başkan Gül’den Ebeler Haftası mesajı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül , her yıl 21-28 Nisan tarihleri arasında kutlanan Ebeler Haftası ile ilgili bir mesaj yayınladı.


Yılların birikimiyle Kemer’in tarihini yazdı Kemer Yılların birikimiyle Kemer’in tarihini yazdı

Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Araştırmacı Ramazan Kar “ Anlar, Anılar ve Alıntılarla Dünden Bugüne Kemer “ adlı kitabını çıkardı.


Çevrekent’ten çevre danışmanlığı Manavgat Çevrekent’ten çevre danışmanlığı

Club Nena ve Nashira Hotels’in “çevre danışmanlığı”nı Çevrekent firması yapacak


Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği  20 Yaşında ! Güncel Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği 20 Yaşında !

Profesyonel otel yöneticileri derneği, 20. Yıl Kuruluş Yıl dönümümüzü Lara Barut Otelde muhteşem bir gece ile kutladı. Geceye kurucu üyeler, üyeler, turizm camiası ve Antalya Vali Yardımcısı Sayın Recep Yüksel’in yer aldığı gecede davetliler canlı müzik eşliğinde eğlendi.


Burdurlular Derneği’nden Ülken’e ziyaret Siyaset Burdurlular Derneği’nden Ülken’e ziyaret

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen genel kurul ile yeni yönetimini oluşturan Antalya Burdurlular Derneği’nin yeni yöneticileri, CHP İl Başkanı Özer Ülken’e nezaket ziyaretinde bulundu.


Muratpaşa’da süper sözleşme Ekonomi/Turizm Muratpaşa’da süper sözleşme

Muratpaşa Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasındaki “Toplu İş Sözleşmesi” davul zurna eşliğinde, halaylar çekilerek imzalandı.


Fotoiz’den Döşemealtına çok özel çekimler Döşemealtı Fotoiz’den Döşemealtına çok özel çekimler

Türkiye’nin tanınmış ve en kapsamlı Fotoğraf Gezi Grubu Fotoiz Türkiye’nin dört bir yanından gelen üyeleriyle birlikte Döşemealtı’nın tarihi ve doğal güzelliklerini ölümsüzleştirdi. Kırgöz Han’ da mola veren fotoğraf sanatçılarını Belediye Başkanı Nurettin Tursun karşıladı


Ağırman ailesinin acı günü Güncel Ağırman ailesinin acı günü

Yıllar önce kaçtıkları Suriye’den Türkiye’ye gelince kendilerine iş ve ekmek veren Ağırman ailesinin bir mensubunu bıçaklayarak öldürdüler


CHP Muratpaşa İlçe Başkanı’ndan ziyaret Siyaset CHP Muratpaşa İlçe Başkanı’ndan ziyaret

Muratpaşa Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilen Ercan Erkan ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı’yı makamında ziyaret ettiler.


Kepez Yörük göçünü canlandırıyor Güncel Kepez Yörük göçünü canlandırıyor

Kepez Belediyesi, Varsak bölgesinde bulunan Akkuyu ve Hacı Mestan sarnıçları arasında temsili olarak geleneksel Yörük göçünü canlandıracak.


Ziraat Fakültesi öğrencilerine coğrafi işaret anlatıldı Güncel Ziraat Fakültesi öğrencilerine coğrafi işaret anlatıldı

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Gençlik Grubu, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Topluluğu öğrencilerine yönelik eğitim çalışmalarını sürdürüyor.


MHP’liler Kutlu Doğum nedeniyle helva dağıttı Güncel MHP’liler Kutlu Doğum nedeniyle helva dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Teşkilatı Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Kepez bölgesinde bulunan 15 camide helva dağıttı.


Emniyet’ten SGK’ya seminer Güncel Emniyet’ten SGK’ya seminer

Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde 17-19 Nisan 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen seminer kapsamında, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Akif AKTUĞ, İl Müdürlüğü çalışanlarına Toplum Destekli Polislik faaliyetleri kapsamında uygulanmakta olan projeleri anlattı.


Sel taşkınlarına çözüm yolları tartışıldı Güncel Sel taşkınlarına çözüm yolları tartışıldı

Büyükşehir Belediyesi, “Sel-Taşkın ve Antalya” başlıklı seminerde Antalya’da yaşanabilecek sel olaylarına dikkat çekti.


Başkanlar Kurdela Kesti Güncel Başkanlar Kurdela Kesti

MHP Muratpaşa Meclis Üyesi Fırat Özen ortaklığıyla kurulan Olbia Yapı Malzemeleri mağazası düzenlenen törenle hizmete açıldı.


CHP’de Devrim’in startı verildi Siyaset CHP’de Devrim’in startı verildi

CHP İl Başkan Adayı Devrim Kök seçim çalışmalarına CHP Muratpaşa İlçesi Konuksever Mahallesi İletişim Bürosunu ziyaret ederek başladı.


Club Aura’dan görkemli açılış Kemer Club Aura’dan görkemli açılış

Kemer İlçesi'nde yer alan gözde eğlence mekanlarından Aura Club, düzenlenen görkemli açılış partisi ile yeni sezona ‘merhaba’ dedi..


Akın’dan 23 Nisan mesajı Siyaset Akın’dan 23 Nisan mesajı

Saadet Partisi İl divan kurulu toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Galip Akın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na dair yaptığı açıklamada, “Ahlaki ve manevi değerlere bağlı, vatan sevgisiyle büyüyen bir nesil yetiştirdiğimiz takdirde geleceğimiz güvencede olacaktır” dedi.


Uçurtma Şenliği’nde gönüllerince eğlendiler Güncel Uçurtma Şenliği’nde gönüllerince eğlendiler

Muratpaşa Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” nedeniyle düzenlediği Uçurtma Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu.


23 Nisan Kutlamalarında Beşbin Kişilik Dev Koro Güncel 23 Nisan Kutlamalarında Beşbin Kişilik Dev Koro

Antalya Cumhuriyet Meydanında kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri sonrasında Antalya iline bağlı tüm ilköğretim okullarından öğrencilerin oluşturduğu beşbin kişilik dev koro Cumhuriyet meydanında kurulan alanda konser verdiler.


Başkan Akaydın’dan 23 Nisan hediyesi Güncel Başkan Akaydın’dan 23 Nisan hediyesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ın Antalyalı çocuklara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hediyesi olan Atatürk Çocuk Kültür Merkezi törenle hizmete açıldı.


23 Nisan coşkuyla kutlandı Güncel 23 Nisan coşkuyla kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Antalya'da düzenlenen törenlerle kutlandı


Çocuklar eğlenceye doydu Güncel Çocuklar eğlenceye doydu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediği 3’üncü Uluslararası Antalya Çocuk ve Oyun Şenliği büyük coşkuya sahne oldu.


Enç bayramı çocuklarla kutladı Güncel Enç bayramı çocuklarla kutladı

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, Zübeyde Hanım Çocuk Yuvası’nda çocuklarla birlikte kutladı.


Nashira Park’ta doğum günü Güncel Nashira Park’ta doğum günü

Kemer’de bulunan Olympos Teleferik Kontrat Müdürü Haydar Culfa ile Zeynep-Deniz Anaokulu ortaklarından Berna Çulfa’nın oğulları Boran’n 8. Doğum günü Konyaaaltı Nashira Park’ta kutlandı.


Güncel "Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır"

Antalya Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun Güncel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.


Büyükşehir’den dolu dolu 23 Nisan kutlama programı Güncel Büyükşehir’den dolu dolu 23 Nisan kutlama programı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için dolu dolu bir program hazırladı. Program kapsamında gerçekleştirilecek ve 4 gün sürecek 3’üncü Uluslararası Antalya Çocuk ve Oyun Şenliği’nde çocuklar doyasıya eğlenecek.


Çocuklara çok özel hediye Güncel Çocuklara çok özel hediye

Büyükşehir Belediyesi, çocuklara yönelik sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra bilişim derslerinin verileceği Atatürk Çocuk Kültür Merkezi’ni 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda törenle açıyor.


323 Türk markası, kaptırdığı internet alan adının peşinde Teknoloji/Bilim/İnternet 323 Türk markası, kaptırdığı internet alan adının peşinde

İnternet alan adlarının hak sahipleri dışında simsarların eline geçmesi sonucu yaşanılan anlaşmazlıklar WIPO'da (Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü) çözüme kavuşuyor.


Öğrenciler Soruyor Tütüncü Cevaplıyor Güncel Öğrenciler Soruyor Tütüncü Cevaplıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eski adıyla Düdenbaşı olan Göksu İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi. Kepez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileriyle ise “genç forum” gerçekleştirdi.


Mehmet Akif Ersoy'un yolu açık Güncel Mehmet Akif Ersoy'un yolu açık

Kepez Belediyesi, tapu tahsisi ve kat artışı çalışmalarıyla şehirleşme sürecini başlattığı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde, kapalı imarlı yolların tamamını ulaşıma açtı.


Kamyoncular Kontak Kapatmaya Hazırlanıyor Güncel Kamyoncular Kontak Kapatmaya Hazırlanıyor

Birlik Başkanı Abdullah Sevimçok Başkanlığı’nda Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya katılan il ve ilçe odaların Şoförler Odaları Başkanları ile Kamyoncular Kooperatiflerinin Başkanları, kamyoncu esnafının sorunlarını masaya yatırarak çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulundular.


Fotoiz sezona Döşemealtı’nda merhaba diyecek Döşemealtı Fotoiz sezona Döşemealtı’nda merhaba diyecek

Com & M Work Travel International (MTI) İşbirliği, Foto Gezileri, desteği ile “Altın Kadraj 2.Antalya Fotoğraf Festivali” için Antalya’ya gelen usta fotoğrafçılar Döşemealtı’nı görüntüleyecek.


Kepez’de tükenmez kalem sergisi Kültür/Sanat Kepez’de tükenmez kalem sergisi

Kepez Belediyesi’nin desteği ile Ressam Erkan Gürkan’ın, ‘Ustadan Tükenmez Kalem Mucizesi’ adlı resim sergisi Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM) fuayesinde açıldı.


“Lösemili Çocuklar Okulu” projesine Tütüncü desteği Güncel “Lösemili Çocuklar Okulu” projesine Tütüncü desteği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na sayılı günler kala Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’da sayıları 200’ün üzerinde olan lösemili çocuklara bir müjde verdi.


“Modern bir Kepez için gençlere önem veriyoruz” Güncel “Modern bir Kepez için gençlere önem veriyoruz”

Başkan Hakan Tütüncü, modern bir toplum inşa etmenin yolunun gençlerden geçmesinden dolayı, eğitime ve öğrencilere önem verdiklerini söyledi.


Başkan Akaydın 3 yıllık hizmetlerini anlattı Siyaset Başkan Akaydın 3 yıllık hizmetlerini anlattı

Antalya’ya 3 yılda yaptığı hizmetleri anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, 1 milyon TL ile 98 milyon TL arasında değişen 41 büyük proje olmak üzere 300’ün üzerinde proje kazandırdıklarını ve 500 milyon TL borç ödediklerini söyledi.


Konyaaltı’nın AK Gençleri Bowling Turnuvasında Buluştu Güncel Konyaaltı’nın AK Gençleri Bowling Turnuvasında Buluştu

Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları Başkanlığı, ilçe gençlerini geniş katılımlı bir turnuvada buluşturdu.


Kansere Karşı Önleminizi Erken Teşhis İle Alın Sağlık/Kadın Kansere Karşı Önleminizi Erken Teşhis İle Alın

İnsan hücrelerinin kontrolsüz bir şekilde büyümesi olarak tanımlanabilen kanser, çağımızın vebası olarak da biliniyor. Önemini her geçen gün daha da artıran kanser, dünya genelinde ölümlerin nedeni olarak, kalp ve damar hastalıklarının hemen ardından geliyor.


Göksu’ya 5 bin ton asfalt Güncel Göksu’ya 5 bin ton asfalt

Kepez Belediyesi, Göksu Mahallesi’nin yollarını sıcak asfalt hizmetiyle kaliteli hale getiriyor. Mahalledeki açık semt pazarının zeminine de sıcak asfalt döküldü.


Haşim Balaban ilk Peugeot Partner taksileri teslim etti Güncel Haşim Balaban ilk Peugeot Partner taksileri teslim etti

Peugeot Antalya yetkili bayisi Haşim Balaban yeni Peugeot Partner Taksi modellerini sahiplerine teslim etti. Hafif ticari araç segmentinin en önemli oyuncularından biri olan Partner Tepee ailesinin yeni Taksi versiyonu mükemmel kullanım özellikleri sunuyor.


Kepez’den kız öğrencilere voleybol turnuvası Spor Kepez’den kız öğrencilere voleybol turnuvası

Kepez Belediyesi, sokak basketbol turnuvasının ardından lise ve ilköğretim okullarında okuyan kız öğrencilere yönelik “Bayanlar Voleybol Bahar Turnuvası” düzenliyor.


Böcek’e Güncel Böcek’e "Belediyecilikte Yaşam Boyu Başarı Ödülü"

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e, Yedinci Şehir Enstitüsü ve Dumlupınar Üniversitesi Mezunları Derneği'nce "Belediyecilikte Yaşam Boyu Başarı Ödülü" verildi.


KEPSİAD’tan çağrı: Güncel KEPSİAD’tan çağrı: "Çocuklarınızın yanında tartışmayın!"

Kepez Sanayici ve İş Adamları Derneği KEPSİAD yönetim kurulu üyeleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Zübeyde Hanım Çocuk Sitesi’ni ziyaret etti, minikleri sevindirdi.


AKMEK'ten Kutlu Doğum etkinliği Güncel AKMEK'ten Kutlu Doğum etkinliği

AKMEK Arapça Kursu öğrencileri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'i, doğumunun 1441. yıldönümünde, Kur'an-ı Kerim'in, Veda Hutbesi'nin, ilahilerin, şiirlerin okunduğu bir programla andı.


Döşemealtı'nda muhteşem 23 Nisan Şenliği Döşemealtı Döşemealtı'nda muhteşem 23 Nisan Şenliği

Döşemealtı Belediyesi tarafından organize edilen 23 Nisan Çocuk Şenliği Düzlerçamı Piknik alanında gerçekleştirildi. İlçe okul öğrencilerinin özel hazırladığı gösteri ve programlar beğeni ile izlendi, aileler piknik yaptı, kermesler açıldı, çocuklar develer ve eşeklerle gezi yaptı


Köse: “Akaydın dindarlığa şaşı bakıyor” Siyaset Köse: “Akaydın dindarlığa şaşı bakıyor”

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Dindar Nesil Yetiştireceğiz’ açıklamalarına karşılık, her platformda ‘Başbakan Kindar Nesil Yetiştirecek’ şeklinde beyanatlarda bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı kınadığını belirtti.


Kepez’de futbol şöleni Spor Kepez’de futbol şöleni

Kepez Belediyesi’nin, Antalya’da faaliyette bulunan 16 ilin derneklerinin katılımıyla 30 Nisan’da düzenleyeceği “Hemşehri Dernekleri Futbol Turnuvası” Antalyaspor’da forma giyen eski futbolcuların yer alacağı şöhretler karması maçı ve konserle başlayacak.


İSTEK Antalya Yeditepe Kolejinde 23 Nisan Coşkusu Güncel İSTEK Antalya Yeditepe Kolejinde 23 Nisan Coşkusu

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 3/C ve 3/D sınıfı öğrencileri, Atatürk’ün dünya çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.


“AB’nin Genişlemesinden bize ne” Güncel “AB’nin Genişlemesinden bize ne”

Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM) ile Polonya Ekonomi Üniversitesi, AB Genişleme Süreci ve aday ülkeler konusunda "AB'nin Genişlemesinden Bize Ne? - Süreçler, Fırsatlar ve Perspektifler” başlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.


Doktora şiddetin oranı arttı Güncel Doktora şiddetin oranı arttı

Sağlık çalışanlarının şiddete maruz kalmaları, son dönemlerde sıklıkla gündeme gelir oldu.


İSTEK’li öğrencilerin yabancı konukları Güncel İSTEK’li öğrencilerin yabancı konukları

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencileri, bir yılı aşkın süredir mektup arkadaşlığı yaptıkları Amerikalı öğrencileri, okullarında ağırlama fırsatını yakaladı.


AKMEK’li kursiyerler “Sağlıklı Yaşam”a imza attı Güncel AKMEK’li kursiyerler “Sağlıklı Yaşam”a imza attı

Kepez Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen “Sağlıklı Yaşam” konulu fotoğraf yarışmasına katılan AKMEK kursiyerleri ilk 3 sırayı alarak büyük bir başarıya imza attı.


Ülken; Pir Sultan’a konuk oldu Siyaset Ülken; Pir Sultan’a konuk oldu

CHP İl Başkanı Özer Ülken ve Başkan Yardımcısı Binali Efe, Pir Sultan Abdal Derneği’ni ziyaret etti.


Dünya çocukları Muratpaşa’da Güncel Dünya çocukları Muratpaşa’da

13. Uluslararası Antalya Çocuk Festivali için kentimize gelen yabancı çocuklar, Muratpaşa Kent Meydanı’nda sundukları gösterilerle, Antalyalıları kendilerine hayran bıraktı.


23 Nisan’da Papatyalar açtı Güncel 23 Nisan’da Papatyalar açtı

Papatyam Çocuk Kreşi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlediği etkinlikte miniklere unutulmaz anlar yaşattı.


Yukarı Karaman Perge Rotary İ.Ö’ye ziyaret Döşemealtı Yukarı Karaman Perge Rotary İ.Ö’ye ziyaret

Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, Yukarı Karaman Perge Rotary İlköğretim Okulunu ziyaret etti


Acar, yurtlardan atılan öğrencileri sordu Siyaset Acar, yurtlardan atılan öğrencileri sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, son dönemde yüzlerce üniversite öğrencisinin, hükümet üyelerini protesto ettikleri için disiplin cezaları aldığına dikkat çekerek, bu öğrencilerden kaçının yurtlardan da çıkarıldığını gündeme taşıdı.


Olimpiyatlarda Envar rüzgarı Kumluca Olimpiyatlarda Envar rüzgarı

Kumluca Şah-İnn Paradise Otel’de yapılan gönüllü özel okullar arası 7. bilim olimpiyatlarında Envar Koleji öğrencilerinin aldıkları başarılı sonuçlar, okulda sevinç kaynağı oldu.


“Perakende yasası lobiler tarafından engelleniyor” “Perakende yasası lobiler tarafından engelleniyor”

‘Perakende Yasası’nın çıkarılmamasının esnafa zarar vermeye devam ettiğini söyleyen TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Yasanın çıkmaması her gün esnaf ve sanatkâra zarar vermeye devam ediyor. Bütün siyasi partilerle konsensüs sağlamasına ve yasa zaman kaybetmeden çıkarılması gerekir denmesine rağmen nedense yasa bir türlü Meclis’e gelmiyor. Çünkü, perakende sektörünü düzenleyen yasa AVM lobileri tarafından engelleniyor” dedi.


Anadolu Gençlik'ten Finike’de Kutlu Doğum programı Finike Anadolu Gençlik'ten Finike’de Kutlu Doğum programı

Anadolu Gençlik Dergisi Finike Temsilciliği Geleneksel Asr-ı Saadet programları kapsamında Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav)’e Sevgi Gecesi programı düzenledi.


AGD Antalya Şubesi'nden Kumluca ve Finike’de Kutlu Doğum programı Kumluca AGD Antalya Şubesi'nden Kumluca ve Finike’de Kutlu Doğum programı

Anadolu Gençlik Derneği Antalya Şubesi Kumluca ve Finike’de Geleneksel Asr-ı Saadet programı tertip etti. Antalya’da 40’a yakın programda Rasulullah (sav) sevdalılarını bir araya getirmeyi amaçlayan Anadolu Gençlik Derneği programlarına Kumluca ve Finike de start verdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...