Pazartesi, 14 Ekim 2019
Akdeniz Yükseliş Hentbol Türkiye Şampiyonları Fransa Hazırlıklarını Tamamladı. Spor Akdeniz Yükseliş Hentbol Türkiye Şampiyonları Fransa Hazırlıklarını Tamamladı.

Türkiye Şampiyonluğunu Antalya’ya getirmiş olan Akdeniz Yükseliş Koleji Hentbol Takımı, 11-19 Mart 2016 tarihlerinde Fransa’nın başkenti Paris’te yapılacak olan Dünya Liseler arası Hentbol Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek.


SERİK ÜLKÜ OCAKLARI ASENA TEŞKİLATI KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI Serik SERİK ÜLKÜ OCAKLARI ASENA TEŞKİLATI KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Serik Ülkü Ocakları Asena Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. 8 Mart Günü Serik merkezde MHP İlçe Kadın Kolları ile beraber kadınlara karanfil dağıttı.


Kepez’de Bilal-i Habeşi’ler yetişiyor Güncel Kepez’de Bilal-i Habeşi’ler yetişiyor

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği ‘Ezan-ı Muhammed-i Güzel Okuyorum Yarışması’nın final gecesinde, ilk üçe girenler ödüllerini aldı.


Mutsuz Bir Müşterinin İş Yerinize Maliyeti Nedir? Ekonomi/Turizm Mutsuz Bir Müşterinin İş Yerinize Maliyeti Nedir?

Araştırmalara göre müşterilerin %51’i kötü bir deneyim sonrası başka bir firmayı tercih ediyor. İlginç olan ise bu müşterilerin %81’i aslında bu firmalar için, yaşadıkları durumu “önleyebilirlerdi” diyor.


KALEİÇİ, BERLİN’E TAŞINDI Güncel KALEİÇİ, BERLİN’E TAŞINDI

Muratpaşa Belediyesi, dünyanın en büyük turizm fuarı olarak adlandırılan ITB Berlin’e Kaleiçi ve Üçkapılar konseptiyle damga vurdu


AİLEDEKİ GÖZ TANSİYONU, RİSKİ ARTIRIYOR Sağlık/Kadın AİLEDEKİ GÖZ TANSİYONU, RİSKİ ARTIRIYOR

Dünya Glokom Haftası kapsamında açıklama yapan Dr. Sezer, hastalığın genellikle 40 yaş üstünde rastlantısal olarak yakalanması nedeniyle risk faktörleri ve düzenli kontrol konusunda hassas olmak gerektiğini söyledi.


Diş hekimlerine kanser eğitimi Sağlık/Kadın Diş hekimlerine kanser eğitimi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle “Kanserde Erken Tanı Hayat Kurtarır” konulu seminer verildi


Konyaaltı’nda 7’den 70’e herkes için spor
 Spor Konyaaltı’nda 7’den 70’e herkes için spor


Konyaaltı’nda 7’den 70’e herkese spor yapma imkanı sunan Konyaaltı Belediyesi, pilates, aerobik, step, yoga ve zumba kurslarıyla da özellikle bayanları spor ile buluşturuyor.


IŞIK:”KADINLAR MECLİSTE DAHA FAZLA YER VE KADIN CUMHURBAŞKANI İSTİYOR” Güncel IŞIK:”KADINLAR MECLİSTE DAHA FAZLA YER VE KADIN CUMHURBAŞKANI İSTİYOR”

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 5.Olağan Toplantısı’nın 8 Mart özel konuğu Prof. Dr. Havva İşkan Işık oldu.


Mükemmeliyetçilerin içi sıkılıyor Sağlık/Kadın Mükemmeliyetçilerin içi sıkılıyor

Tereddüt, huzursuzluk, kararsızlık, mutsuzluk ve kimi zaman nefes alamama gibi belirtilerle kendini gösteren iç sıkıntısı, sanılanın aksine durup dururken olarak ortaya çıkmıyor.


Pegasus’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sembolik uçuş Güncel Pegasus’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sembolik uçuş

Pegasus Hava Yolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel bir uçuşla kutladı. Pegasus, havacılıkta kadının yerine dikkat çekmek için 8 Mart tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen’den kadın Amazon savaşçılarının tarihi yurdu Samsun’a düzenlenen uçuşunu, kokpit ve kabinde tamamı kadınlardan oluşan bir ekiple gerçekleştirdi.


TÜRKİYE’DE 700 BİN KİŞİ GÖRME KAYBINA ADAY OLDUĞUNDAN HABERSİZ OLABİLİR Sağlık/Kadın TÜRKİYE’DE 700 BİN KİŞİ GÖRME KAYBINA ADAY OLDUĞUNDAN HABERSİZ OLABİLİR

Dünyada 2020 yılında 80 milyon kişide glokom hastalığının görülmesi ve yine 2020 yılında 11.1 milyon kişinin glokomdan dolayı her iki gözde tamamen görme kaybına uğraması bekleniyor.


Böbrek Hastalıkları & Çocuklar – Önlemek İçin Erkenden Eyleme Geçin Sağlık/Kadın Böbrek Hastalıkları & Çocuklar – Önlemek İçin Erkenden Eyleme Geçin

11. Dünya Böbrek Günü’nde dünya nüfusunun yüzde 10’unun böbrek hastalıklarından etkilendiğine dikkat çeken uzmanlar yetişkinlikte ortaya çıkan böbrek hastalıklarının çoğunun çoçukluk yıllarından kaynaklandığını belirtiyorlar.


BÖBREK SAĞLIĞI ÇOCUKLUKTAN BAŞLAR Sağlık/Kadın BÖBREK SAĞLIĞI ÇOCUKLUKTAN BAŞLAR

Her yıl mart ayının ikinci perşembesi Dünya Böbrek Günü olarak kabul ediliyor. Dünya Böbrek Günü’nde bu yıl çocuklarda doğumdan itibaren sağlıklı yaşam tarzının ele alınması gerektiğine dikkat çekiliyor.


ITB Berlin’de Konyaaltı Belediyesi farkı..
 Güncel ITB Berlin’de Konyaaltı Belediyesi farkı..


Dünya’nın en önemli turizm fuarında Konyaaltı Belediyesi, fark yarattı. Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen ITB Berlin 2016 Turizm ve Ticaret Fuarı’nda Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği, açtığı stantta yüzlerce kişiyi ağırladı.


MURATPAŞA’DAN 8 MART’TA KADINLARA ÖZEL PROJE Güncel MURATPAŞA’DAN 8 MART’TA KADINLARA ÖZEL PROJE

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Antalya Şubesi ile birlikte kadınlara yönelik ‘Aktif Kadın Yurttaş Eğitimi’ ne yönelik projeye start veren Muratpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde özel etkinlikler de düzenledi


AGC  KADIN MESLEKTAŞLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU… Güncel AGC KADIN MESLEKTAŞLARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU…

Antalya Gazeteciler Cemiyeti 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün de düzenlediği kahvaltıyla kadın meslektaşlarını bir araya getirdi.Etkinlikte Dünya Kadınlar Günününe yönelik mesajlar verilirken, kadının medyada daha fazla yer alması dileğinde bulunuldu.


Özkoç’tan Kadınlar Günü mesajı Güncel Özkoç’tan Kadınlar Günü mesajı

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Av. Esra Özkoç 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Konyaaltı’nda “sanat” ödüllendirildi..
 Kültür/Sanat Konyaaltı’nda “sanat” ödüllendirildi..


Konyaaltı Belediyesi tarafından “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”ne özel bu yıl dördüncüsünü düzenlenen “Anadolu Mitolojisi, Anadolu Mitleri, Hayata Tutunmak” konulu resim, seramik ve öykü yarışması ödül töreni ile son buldu.


Kepezli kadınlara 20 bin sümbül dağıtıldı Güncel Kepezli kadınlara 20 bin sümbül dağıtıldı

Kepez Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel olarak yetiştirilip saksılanan 20 bin çiçeği kadınlara dağıttı.


TSM Kadınlar Korosu, Kadınlar Günü’nde sahne aldı 
 Kültür/Sanat TSM Kadınlar Korosu, Kadınlar Günü’nde sahne aldı 


Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği Kadınlar Korosu’nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle verdiği “Kadınca Nağmeler” konseri, müzik sevenlere unutulmaz bir gece yaşattı.


Minicity Dokuma Kent Parkı’nda Güncel Minicity Dokuma Kent Parkı’nda

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kepez Belediyesi işbirliği ile Dokuma Kent Parkı’na önemli bir turistik mekân kazandırıldı. Minicity’deki eserler, Dokuma Kent Parkı’nda sergilenecek.


AK Parti Muratpaşa’dan 8 Mart’ta anlamlı yemek Güncel AK Parti Muratpaşa’dan 8 Mart’ta anlamlı yemek

AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Bozdemir ve eşi Elif Bozdemir kadın STK temsilcileri ve çalışan kadın basın mensupları ile bir araya geldi.


Devrim’e Konya’dan davet geldi Güncel Devrim’e Konya’dan davet geldi

Kepez Belediyesi, ilk milli otomobilin üretim hikâyesini anlatmak ve Dokuma Kent Parkı’ndaki sergilemek için prototipini yaptırdığı Devrim, Konya’da otomobil konferansının konuğu olacak.


Kadın ve Hayat Fotoğraf Sergisi Deepo AVM’de Kültür/Sanat Kadın ve Hayat Fotoğraf Sergisi Deepo AVM’de

Deepo Outlet Center Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İşbirliği ile Kadınlar günü etkinliği hazırladı.


Hayme Hatun’un evlatlarıyız Güncel Hayme Hatun’un evlatlarıyız

Her ay düzenlenen kadınlar matinesini, bu kez 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne denk getiren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bilinenin aksine ataerkil değil, anaerkil devlet anlayışı içinde olduğumuzu vurguladı.


HACI BANKOĞLU ORTAOKULU KIZ FUTBOLDA ANTALYA ŞAMPİYONU Spor HACI BANKOĞLU ORTAOKULU KIZ FUTBOLDA ANTALYA ŞAMPİYONU

Serik Hacı Mustafa Bankoğlu Orta Okulu sportif başarılara doymuyor. 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılında Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığının birlikte organize ettiği, Erkek Futbol takımı Serik’te üçüncü oldu.


DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI Güncel DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

Serik Müftülüğü Dünya Kadınlar Gününü 8 Mart Salı günü Serik Belediyesi ile birlikte kutladı.


Kepez Belediyesi camileri temiz tutuyor Güncel Kepez Belediyesi camileri temiz tutuyor

Kepez Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile yola çıkarak ilçede bulunan yaklaşık 200 caminin temizliği kendi ekipleri tarafından temizletiyor.


Kepez’de şehitler anılacak Güncel Kepez’de şehitler anılacak

Kepez Belediyesi, şehitlerin anılacağı manevi değeri çok büyük bir geceye hazırlanıyor.


Başkan Genç, Kadınlar gününde idari izin yapan kadın personele karanfil ve hediye dağıttı Döşemealtı Başkan Genç, Kadınlar gününde idari izin yapan kadın personele karanfil ve hediye dağıttı

Belediye bünyesinde yönetici, memur, işçi ve hizmet alımı yolu ile çalışan 96 kadın personele, toplu sözleşme şartları kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 1 gün idari izin verildi.


EXPO Tepesi’ne 68 türde tıbbi ve aromatik bitki dikiliyor Güncel EXPO Tepesi’ne 68 türde tıbbi ve aromatik bitki dikiliyor

Türkiye’nin farklı coğrafyaları ve Akdeniz’de yetişen 68 türde tıbbi ve aromatik bitki, EXPO 2016 Antalya sergi alanı içindeki EXPO Tepesi’ne dikiliyor.


Aspendos Rotary Kulübü Kadın Kanserleri Halk Bilgilendirme Toplantısı yapıldı Sağlık/Kadın Aspendos Rotary Kulübü Kadın Kanserleri Halk Bilgilendirme Toplantısı yapıldı

Aspendos Rotary Kulübü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında birçok kesimden bayanların katılımıyla AKM (Atatürk Kültür Merkezi) “Kadın Kanserleri” başlığıyla bilgilendirme toplantısı düzenledi.


GENÇLER ATATÜRK’ÜN SERİK’E GELİŞİNİ SANTRANÇ TURNUVASIYLA ANDI Serik GENÇLER ATATÜRK’ÜN SERİK’E GELİŞİNİ SANTRANÇ TURNUVASIYLA ANDI

Serik Belediyesi tarafından 2’incisi düzenlenen geleneksel Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası geçtiğimiz hafta sonu belediyenin toplantı salonunda yapıldı.


SEYAHATNAME SERİK’TE BAŞKAN ÇALIK A HABERİ AĞIRLADI Serik SEYAHATNAME SERİK’TE BAŞKAN ÇALIK A HABERİ AĞIRLADI

A Haberde hafta sonları yayınlanan SEYAHATNAME programının bu hafta ki durağı Serik ilçesi oldu.


GÜLLÜK DE, AKDENİZ RENKLERİ İLE GÜZELLEŞECEK Güncel GÜLLÜK DE, AKDENİZ RENKLERİ İLE GÜZELLEŞECEK

Muratpaşa Belediyesi, pilot bölge olarak Mevlana Caddesi’ne cephe binalarda uyguladığı, Bina Cephelerini Sağlıklaştırma-Boyama Projesi, Güllük Caddesi ve Yener Ulusoy Bulvarı’nda da uygulanacak


DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL “DUYGULAR, UMUTLAR, AŞKLAR” KONSERİ Kültür/Sanat DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL “DUYGULAR, UMUTLAR, AŞKLAR” KONSERİ

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir konserle sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


Güncel "SİGARA KAÇAKÇILIĞI TEKRAR ARTARSA ANTALYA ESNAFI SIKINTIYA GİRER"

2015 yılında devletin kararlı mücadelesiyle azalan sigara kaçakçılığının, bu yıl yeniden artmaya başladığını belirten Antalya Bakkallar ve bayiler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Sabri Kıldıran’dan uyarı geldi.


KADEM’den, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Yemeği Güncel KADEM’den, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Yemeği

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya İl Temsilciliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ramada Otelde düzenlenen gecede üyeleriyle bir araya geldi.


ANSİAD'DAN ATB'YE ZİYARET Güncel ANSİAD'DAN ATB'YE ZİYARET

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır'ı ziyaret etti. ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan'ın da bulunduğu ziyarette Antalya'nın ekonomisi değerlendirildi.


Hamamcıoğlu,”Erkekler Günü kutlansın” Güncel Hamamcıoğlu,”Erkekler Günü kutlansın”

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında, TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu Kadın Çalışma Komitesi ve MMO Antalya Şube işbirliği içerisinde “ Mühendislikte Kadın Olmak Bir Ayrıcalıktır” konulu panel düzenlendi.


Diler'den kadınlar günü kutlama mesajı Güncel Diler'den kadınlar günü kutlama mesajı

Basın-Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürü Esen Diler, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Diler mesajında şunları belirtti:


8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde TerraCity AVM’de Sağlıklı Yaşam sohbeti Sağlık/Kadın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde TerraCity AVM’de Sağlıklı Yaşam sohbeti

Sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme uzmanı Gonca Yaşar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde çalışan kadınlarla buluştu


Kepez’e hurdacılar sitesi kuruluyor Güncel Kepez’e hurdacılar sitesi kuruluyor

Kepez Belediye Meclisi, Hurdacılar Kooperatifi’nin imar planı talebini karşıladı. Başköy Hurdacılar Sitesi ve çevresindeki toplu işyerleri için düzenlenen uygulama imar planı oy birliği ile meclisten geçti.


Döşemealtı’nın ilk ‘Genç Vekilleri’ işbaşı yaptı	Döşemealtı Döşemealtı’nın ilk ‘Genç Vekilleri’ işbaşı yaptı

Döşemealtı Belediyesi tarafından hayata geçirilen Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM), ilk toplantısını gerçekleştirdi. 50 genç vekil, demokratik kurallar içerisinde kendi meclis başkanı ile yönetim organlarını seçti.


Akdenizli meclis üyelerine protokol eğitimi Güncel Akdenizli meclis üyelerine protokol eğitimi

AKBB’ye üye belediyelerin meclis üyeleri, Sandıklı’da düzenlenen eğitim seminerinde protokol yönetimi ve kurumsal temsil dersi aldı


Baharın tüm renkleri Konyaaltı’nda açıyor… Güncel Baharın tüm renkleri Konyaaltı’nda açıyor…

Konyaaltı Belediyesi, ilkbahar ve yaz aylarında parkları renklendirecek binlerce çiçeği toprakla buluşturuyor.


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN DEMİRCİKARA’YA 5 DÖNÜMLÜK PARK Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN DEMİRCİKARA’YA 5 DÖNÜMLÜK PARK

Her mahalleye eşit hizmet sloganı ile çalışmalarını sürdüren Muratpaşa Belediyesi, Demircikara Mahallesi’ne 5 bin metrekarelik parkın yapımını tamamladı


TerraCity AVM’de Sağlıklı Yaşam Sohbeti Sağlık/Kadın TerraCity AVM’de Sağlıklı Yaşam Sohbeti

Antalyalıların sevdiği sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme uzmanı Gonca Yaşar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlara sağlıklı yaşamı anlatacak


Kadın ile anne konuşulacak Sağlık/Kadın Kadın ile anne konuşulacak

Kepez Belediyesi’nin kültür hizmetleri kapsamında düzenlediği etkinlikler takviminde bu ay Kadın ile Anne Semineri yer alıyor.


Kepez’de Kadınlar Günü matinesi Güncel Kepez’de Kadınlar Günü matinesi

Kepez Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen kadınlar buluşması, bu ay Dünya Kadınlar Günü’nde gerçekleşecek.


Uluslararası RunatoliaAntalya Maratonu koşuldu Spor Uluslararası RunatoliaAntalya Maratonu koşuldu

Bu yıl 11’ncisi düzenlenen Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu’nda renkli görüntüler ve anlamlı mesajlar dikkati çekti.


TerraityRun koşusu ve Corendon Çek Çek yarışından renkli görüntüler Spor TerraityRun koşusu ve Corendon Çek Çek yarışından renkli görüntüler

Sağlıklı yaşamı benimseyenlerin koştuğu ve sosyal mesajların verildiği TerraCityRun’a 3 bin 200 kişi katıldı


CHP’li Kara, Antalya’nın Sorunlarını Bütçe Konuşmasında Dile Getirdi Siyaset CHP’li Kara, Antalya’nın Sorunlarını Bütçe Konuşmasında Dile Getirdi

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, 2016 Bütçesi üzerine TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada Antalya tarımının sorunlarına değindi.


Aydın: “Kadınlarımız Cumhuriyetin büyük teminatıdır” Siyaset Aydın: “Kadınlarımız Cumhuriyetin büyük teminatıdır”

Ak Parti Antalya Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi İbrahim Aydın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR Sağlık/Kadın TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR


Türkiye’de her yıl binlerce çift çocuk sahibi olma arzusuyla çeşitli tedavi yöntemlerine başvuruyor.


Halk otobüsünde bir başkan Güncel Halk otobüsünde bir başkan

Başkan Hakan Tütüncü, halk otobüsünde yaklaşık 1,5 saat yolculuk yaparak hem mütevaziliğini gösterdi hem de şoförlerin ve vatandaşların ulaşımla ilgili taleplerini dinledi. Tütüncü ile yolculuk yapan vatandaşlar da halk otobüsünde ilk kez bir başkanla yolculuk yaptıklarını söylediler.


MURGEMLİ GENÇLERDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR Güncel MURGEMLİ GENÇLERDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR

MURGEM’de yükseköğrenime hazırlanan gençler, ‘Elimizden tutup, geleceğimize ışık tuttunuz’ diyerek Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür etti


Kepez'den Türkiye'ye örnek proje Güncel Kepez'den Türkiye'ye örnek proje

Kepez Belediyesi, Gülveren Mahallesi'ndeki gecekondu probleminin olduğu bölgede yapacağı kentsel dönüşüm projesiyle, hem hak sahiplerini ücretsiz daire sahibi yapacak hem de ilçede yapılaşmayla ilgili zihniyet değişimini başlatacak.


Kepez'den Arabaşı Şöleni Güncel Kepez'den Arabaşı Şöleni

Kepez Belediyesi, düzenlediği 'Arabaşı Şöleni' ile Antalya'da yaşayan Yozgatlıları buluşturdu.


Ak Parti Antalya Milletvekili Enç: Siyaset Ak Parti Antalya Milletvekili Enç: "Kadınların çığlığını biz duyuyoruz"

Ak Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı, Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutladı.


MURGEM DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI Güncel MURGEM DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Muratpaşa Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (MURGEM) tarafından lise mezunu ve son sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) hazırlık deneme sınavı sonuçları açıklandı.

Şimdi de sıra Basketbol’da Spor 


Şimdi de sıra Basketbol’da

Kepez Belediye’sinin önderliğinde Kepez Kaymakamlığı ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün katkılarıyla başlatılan Kepez'in Yıldızları Yetenek Taramaları'nın ikinci etabı olan basketbol yetenek taramaları başladı.


Minik Adımlar,Yüksek Topuk ve TerraCityRun halk koşuları yapıldı Spor Minik Adımlar,Yüksek Topuk ve TerraCityRun halk koşuları yapıldı

Bu yıl 11’ncisi düzenlenen Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu, TerraCity Alışveriş Merkezi-Muratpaşa Belediyesi Kent Meydanı’nda düzenlenen, Minik Adımlar, Yüksek Topuk ve halkın yüksek katılım gösterdiği TerraCityRun koşuları ile başladı.


OLYMPOS TELEFERİK RUNATOLİA’DA Güncel OLYMPOS TELEFERİK RUNATOLİA’DA

Kemer’de yer alan ve alternatif turizmin en önemli merkezlerinden birisi olan Olympos Teleferik Uluslararası Runatolia Maratonu’nda yerini aldı.


YÖRSİAD AÇEV İÇİN KOŞTU Güncel YÖRSİAD AÇEV İÇİN KOŞTU

Cam Piramit önünden startı verilen Runatolia Maratonu’a başta YÖRSİAD Başkanı Semih Beken olmak üzere, Yönetim Kurulu ve Üyeleri ile AÇEV yetkilileri de katıldı.


BAŞKAN UYSAL; ‘HER KURUŞ VERGİNİZİ, SİZİN İÇİN HARCIYORUZ” Güncel BAŞKAN UYSAL; ‘HER KURUŞ VERGİNİZİ, SİZİN İÇİN HARCIYORUZ”

Haşim İşcan Mahallesi’nde, vatandaşların sevgi gösterilerinde bulunduğu Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Sizlerin ödediği vergilerin her kuruşunu, yine sizin için büyük bir titizlikle harcıyoruz. Açık, şeffaf belediyeyiz” dedi


ERASTA ANTALYA TALİHLİSİ OTOMOBİLİNE KAVUŞTU Güncel ERASTA ANTALYA TALİHLİSİ OTOMOBİLİNE KAVUŞTU

Antalya’nın ilk yarı açık alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’da Citroen C-Elysee 1.2I Attraction E6 talihlisi aracını teslim aldı.


Dostlar Meclisi Platformu EXPO 2016’yı gezdi Güncel Dostlar Meclisi Platformu EXPO 2016’yı gezdi

Antalya Dostlar Meclisi Platformu üyeleri Aksu İlçesi’nde bulunan EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nı ziyaret etti. Proje hakkında bilgi alan Dostlar Meclisi üyeleri daha sonra alanı gezdi.


SÜMER, ALANYA’DA GENÇLERLE BULUŞTU Siyaset SÜMER, ALANYA’DA GENÇLERLE BULUŞTU

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Alanya Gençlik Kolları tarafından ilk kez düzenlenen ‘Genç Mikrofon” söyleşi programına katılarak gençlerin teşkilatlanmayla ve gündeme ilişkin sorularını cevapladı.


Kepez meclisinde tarihi gün Güncel Kepez meclisinde tarihi gün

Kepez Belediye Meclisi'nde, Çocuk Meclisi üyelerinin, 2015-2016 çalışma döneminin faaliyet raporlarının okunmasıyla bir ilk gerçekleşti.


Başkan Böcek, “Türkiye’de ilk üç arasındayız”
 Güncel Başkan Böcek, “Türkiye’de ilk üç arasındayız”


Türkiye’de ilk üç merkez arasında yer alan Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Sağlık Merkezi, yılın ilk iki ayında 71 sokak hayvanını kısırlaştırdı. Vücudunda kırığı olan 5 hayvanı ise tedavi etti.


 MONTEA ‘YAPI’LANIYOR Güncel MONTEA ‘YAPI’LANIYOR

Kıvrak Yapı A.Ş. MONTEA, yapı marketler zincirinin ikinci halkasını Varsak’ta hizmete açtı


Turizmde Yeni Hamle ve Hareket Platformu (THYP) kuruluyor Ekonomi/Turizm Turizmde Yeni Hamle ve Hareket Platformu (THYP) kuruluyor

Turizmde Yeni Hamle ve Hareket Platformu (THYP) Sözcüsü Hüseyin Baraner "Ülkemiz için yaşamsal öneme sahip bu sektörün, yanlış bilgi, yanlış yönlendirme ve yanlış projelerden dolayı zarar gördüğüne inanıyoruz. Bu yüzden turizmde Yeni Bir Hamle ve Yapılanma Platformunu kurduk" dedi.


Ece-Efe, Başkent’te Güncel Ece-Efe, Başkent’te

EXPO 2016 Antalya’nın sevimli maskotları Ece-Efe, Ankara’daki okullarda Türkiye’nin ilk EXPO’sunun tanıtımını yapıyor. Sevimli maskotlar, Başkent’teki okul etkinliklerinde çocukların ilgi odağı oldu.


34’üncü imzayı atan Hong Kong, ‘İpek Yolu Bahçesi’yle EXPO 2016’da Güncel 34’üncü imzayı atan Hong Kong, ‘İpek Yolu Bahçesi’yle EXPO 2016’da

Uzakdoğu’nun en işlek ticaret ve turizm merkezleri arasında yer alan Çin Halk Cumhuriyeti’nin özel yönetim bölgesi Hong Kong, Türkiye’nin ilk EXPO’sunda ‘İpek Yolu Bahçesi” açacak.


Tütüncü’nün tramvayı Expo 2016’da Güncel Tütüncü’nün tramvayı Expo 2016’da

Kepez Belediyesi tarafından TARİHİ Dokuma Fabrikası’nda sergilenmek üzere özel olarak yaptırılan İstanbul Taksim’deki nostaljik tramvayın kopyası EXPO 2016 fuarının sosyal medya hesabında tanıtıldı.


Özdilek’te büyük sezon indirimi başladı Güncel Özdilek’te büyük sezon indirimi başladı

Özdilek, kış fırsatları ile ziyaretçilerine doyasıya alışveriş keyfi yaşatıyor. Sonbahar – kış modasına uygun kadın, erkek ve çocuk giyimin en sevilen markalarını yüzde 70’e varan indirimlerle sunuyor


BİLFEN ANTALYA LİSELERİNDEN YGS TÜYOLARI Güncel BİLFEN ANTALYA LİSELERİNDEN YGS TÜYOLARI

Üniversite’ye girişin birinci basamağı olan YGS’ye (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) sayılı günler kaldı. Üniversiteli olmak için yüzbinlerce öğrencinin katılacağı sınav 13 Mart’ta gerçekleşecek.


Kepez sosyal ve kültürel bir merkez oluyor Güncel Kepez sosyal ve kültürel bir merkez oluyor

Antalya’nın beş büyük merkez ilçesinden biri olan Kepez’de, yapılan yatırımlar ve Kepez Belediyesi’nin yoğun gayretleri, sosyal ve kültürel açıdan zenginleşen bir ilçe inşa ediyor.


HALK DANSLARININ VAZGEÇİLMEZ ŞAMPİYONU, AKSU Aksu HALK DANSLARININ VAZGEÇİLMEZ ŞAMPİYONU, AKSU

Halk danslarında adeta marka haline gelen ve katıldığı her yarışmadan derecelerle dönme başarısı sergileyen Aksu Belediyesi Spor Kulübü Halk Dansları ekipleri, kulüpler arası il şampiyonasında birinci oldu. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi, çocukları ve aileleri yemekte buluşturarak, başarılarından dolayı tebrik etti.


MURATPAŞA ÖRNEK BELEDİYE Güncel MURATPAŞA ÖRNEK BELEDİYE

Tüm Uzakdoğu’ya yayın yapan, Endonezya’nın Net Mediatama adlı televizyon kanalı; Muratpaşa Belediyesi’nin çalışmaları ile Turunç Masa uygulamasını, kendi ülkelerindeki belediyelere örnek olarak gösterdi


ESKİ ANTALYALILAR’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E PLAKET Aksu ESKİ ANTALYALILAR’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E PLAKET

Eski Antalyalılar Dayanışma ve Dostluk Derneği, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti. Dernek Başkanı Feyyaz Yıldırım derneği kurma amaçlarını anlatırken Başkan Şahin “Kültürümüze de birbirimize de sahip çıkalım” dedi.


ANTALYA OSB KARİKATÜR YARIŞMASI DÜZENLİYOR Kültür/Sanat ANTALYA OSB KARİKATÜR YARIŞMASI DÜZENLİYOR

Antalya Organize Sanayi Bölgesi, ekonominin yanı sıra sanata destek vermek ve Antalya’yı kültür-sanat alanında da temsil etmek için bir karikatür yarışma düzenliyor.


OLYMPOS TELEFERİK RUNATOLİA’DA YERİNİ ALACAK Güncel OLYMPOS TELEFERİK RUNATOLİA’DA YERİNİ ALACAK

Alternatif turizmin merkezlerinden birisi olan Olympos Teleferik, 6 Mart’ta Antalya’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Runatolia Maratonu’na katılacak.


Kepez’e Temiz Havuz Sertifikası Güncel Kepez’e Temiz Havuz Sertifikası

Kepez Belediyesi tarafından hizmete açılan Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu’na, Sağlık Bakanlığı ekipleri tarafından yapılan denetleme sonucu Temiz Havuz Sertifikası verildi.


Sümer, “İlçelere yatırım yağıyor” Siyaset Sümer, “İlçelere yatırım yağıyor”

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Demre’de mahalle başkanları ve muhtarlar ile bir araya geldi.


AKSU BELEDİYESİ’NDEN EVİ YANAN AİLEYE YARDIM ELİ Aksu AKSU BELEDİYESİ’NDEN EVİ YANAN AİLEYE YARDIM ELİ

Aksu’nun Eyilik Mahallesinde oturan Rafiye Ören’in evi henüz nedeni bilinmeyen bir sebeple yandı. Odaları, eşyaları kullanılamaz hale gelen aileye, Aksu Belediyesi yardım elini uzattı.Tütüncü’den örnek  davranış Güncel 
Tütüncü’den örnek davranış

Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Devlet Hastanesi’ni, yapımında katkısı olan geçen dönemki meclis üyeleriyle ziyaret ederek, vefasını bir kez daha gösterdi. Meclis üyeleri ise Antalya’nın ilk akıllı hastanesi olan Kepez Devlet Hastanesi ile iftihar ettiler.


ENFLASYON ŞUBAT'TA EKSİDE Ekonomi/Turizm ENFLASYON ŞUBAT'TA EKSİDE

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2016 Şubat ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Bir maratondan fazlası, 3 gün süren spor festivali RUNATOLIA BAŞLIYOR Güncel Bir maratondan fazlası, 3 gün süren spor festivali RUNATOLIA BAŞLIYOR

Sadece bir maraton organizasyonu değil, 3 güne yayılan farklı etkinlikleriyle bir spor festivali haline dönüşen Runatolia başlıyor.


Türkiye’de en çok karşılaşılan beş siber saldırı çeşidi Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’de en çok karşılaşılan beş siber saldırı çeşidi

Siber saldırılar son dönemde herkesin gündeminde yer alıyor. İnternet ve veri güvenliğinde küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro, Türkiye’de en çok görülen siber saldırı çeşitlerini açıklıyor.


Renault TALISMAN SARILAR OTOMOTİV’de! Otomotiv Renault TALISMAN SARILAR OTOMOTİV’de!

Renault’nun yepyeni D sedan modeli Talisman göz alıcı tasarımının yanı sıra eşsiz sürüş deneyimine katkıda bulunan segmentinde benzersiz inovasyonları ile de dikkat çekiyor.


Konyaaltı Belediyesi’nden şehit aileleri için kermes
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden şehit aileleri için kermes


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kadın Kalkınma Hareketi işbirliğiyle “Şehit Aileleri” yararına düzenledikleri kermese tüm Antalyalıları davet etti.


AKSU MECLİSİ TOPLANDI Aksu AKSU MECLİSİ TOPLANDI

Aksu Belediye Meclisi mart ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Halil Şahin’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ilçe ile ilgili önemli kararlar alındı.


TÜRKİYE’NİN YÜZDE 92’Sİ DEPREM RİSKİ ALTINDAKİ KENTLERDE YAŞIYOR Güncel TÜRKİYE’NİN YÜZDE 92’Sİ DEPREM RİSKİ ALTINDAKİ KENTLERDE YAŞIYOR

Ülkemizde, yaklaşık 19 milyonluk konut stoğunun yüzde 40 gibi önemli bir kısmının, riskli, yapı ömrünü tamamlamış, sağlıksız ve ruhsatsız yapılaşmadan oluştuğu ifade ediliyor.


UYSAL; 'YÖRÜKLER BARIŞÇIDIR' Güncel UYSAL; 'YÖRÜKLER BARIŞÇIDIR'

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Yörük barışçı bir topluluktur. Yörükler farklı insan topluluklarına karşı hoşgörülüdürler. Yörüğün hoşgörüsü bize, çocuklarımıza ve geleceğimize çok lazım” dedi


Gürkan, sektör temsilcilerini ve geleceğin turizmcilerini uyardı Ekonomi/Turizm Gürkan, sektör temsilcilerini ve geleceğin turizmcilerini uyardı

Crystal Hotels Kurumsal İletişim ve Eğitim Müdürü Adil Gürkan, sektör temsilcilerini ve geleceğin turizmcilerini uyardı: Misafirine deneyim yaşatmayan ve hikayesi olmayan tesisler geleceğin turizminde olmayacak


ULUSLARARASI ANTALYA ÜNİVERSİTESİ GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPTI Güncel ULUSLARARASI ANTALYA ÜNİVERSİTESİ GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Türkiye’nin önde gelen işadamı ve girişimcilerinden birisi olan Fettah Tamince’nin mütevelli heyet başkanlığını yaptığı Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ), girişimcilik ruhuna dikkat çekmek için bölgenin en kapsamlı girişimcilik zirvesine imza attı.


Gayrimenkul alıcılarının gözü 1+1’lerde! Ekonomi/Turizm Gayrimenkul alıcılarının gözü 1+1’lerde!

Şu anda 3DKonut.com üzerinde Antalya’dan 118 proje sergileniyor. Rakamlar, özellikle markalı konut projelerinde en çok ayrılan ve satılan daire tipinin de 1+1 olduğunu gösteriyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70453 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...