Çarşamba, 19 Haziran 2019
“Tüm Şehitlerimizin Ruhları Şad Olsun” Güncel “Tüm Şehitlerimizin Ruhları Şad Olsun”

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok Çanakkale Zaferi’nin 97. Yıl Dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak, “Çanakale’de bu vatan için gözünü dahi kırpmadan can veren tüm şehitlerimizi şükranla anıyorum” dedi


Ağaç katliamına yetkililer ilgisiz Güncel Ağaç katliamına yetkililer ilgisiz

Antalya Muratpaşa İlçesi Ermenek mahallesinde yüzlerce yıllık çam ağaçlarının kesilmesine, pazar günü dahil devam ediliyor.


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Kemer’e kardeş şehir Kemer Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Kemer’e kardeş şehir

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı İrsen Küçük’ün eşi Sayın Gülin Küçük, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Dt. Şerife Ünverdi ve eşi Sayın Öztürk Ünverdi’nin 15 -18 Mart tarihleri arasındaki Antalya gezisi 17 Mart 2012 Cumartesi günü Kemer’de gerçekleşti.


MHP Antalya İl Başkanı A. Adnan KAYA'nın 18 Mart Mesajı Siyaset MHP Antalya İl Başkanı A. Adnan KAYA'nın 18 Mart Mesajı

MHP Antalya İl Başkanı A. Adnan Kaya 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kaya'nın yayınlanan mesajı aynen aşağıdaki gibidir.


Çalışma Bakanı Ünverdi’den YÖRSİAD’ a teşekkür Kemer Çalışma Bakanı Ünverdi’den YÖRSİAD’ a teşekkür

Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (YÖRSİAD) davetlisi olarak geldiği Antalya'da bulunan KKTC Başbakanı İrsen Küçük’ün eşi Gülin Küçük ve KKTC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi Kemer’e bir ziyaret gerçekleştirdi.


Subaşı’nın keçileri çok sevimli… Güncel Subaşı’nın keçileri çok sevimli…

Eski Başkan Subaşı siyasetten uzak keçi üretimi yapıyor…


Büyükşehir’den kadınlara anlamlı hediye Güncel Büyükşehir’den kadınlara anlamlı hediye

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Rehberler Odası, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü hediyesi olarak yaklaşık 2 bin kadını Çanakkale Savaşı’nın geçtiği Gelibolu Yarımadası’na götürdü.


Kardeş şehir Nürnberg’ten AGC’ye ziyaret Güncel Kardeş şehir Nürnberg’ten AGC’ye ziyaret

Nürnberg Belediyesi ve Bavyera Eyaleti Belediyeler Birliği Başkanı Dr. Ulrich Maly ile beraberindeki meclis üyeleri, Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.


Ahmet Telli şiiri üzerine Kültür/Sanat Ahmet Telli şiiri üzerine

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen 15. Altın Portakal Şiir Sempozyumu’nda, geçen yıl ‘Nida’ adlı şiir kitabıyla Altın Portakal Şiir Ödülü’nü alan Ahmet Telli’nin şiiri tartışıldı.


Vali Altıparmak'tan Aksu Sevgi Köyü inşaatına inceleme Güncel Vali Altıparmak'tan Aksu Sevgi Köyü inşaatına inceleme

Vali Dr. Ahmet Altıparmak Aksu Sevgi Köyü inşaatında İncelemelerde Bulundu


Başkan Akaydın: Yerel yönetimler devredışı bırakılmak isteniyor Güncel Başkan Akaydın: Yerel yönetimler devredışı bırakılmak isteniyor

‘Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun Tasarısı’ ile ilgili görüşlerini bildiren Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr Mustafa Akaydın, “Tasarının yasalaşması halinde yetki genel olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na verilecektir. Bu da yerleşmelerin asıl sorumlusu olan yerel yönetim birimlerinin devredışı bırakılmasına neden olacaktır” dedi.


Hayırseverden 2 okul Güncel Hayırseverden 2 okul

Vali Dr. Ahmet Altıparmak Hayırsever Güneş Ailesi İle 2 Okul Protokolüne İmza Attı


Vali Altıparmak’a Nürnberg heyetinden ziyaret Güncel Vali Altıparmak’a Nürnberg heyetinden ziyaret

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Nürnberg Belediye Başkanı Dr. Maly Ulrich ve Beraberindeki heyeti Kabul Etti


AKMEK'ten Çanakkale sergisi Güncel AKMEK'ten Çanakkale sergisi

Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), Çanakkale Deniz Zaferi'nin 97. Yıldönümü dolayısıyla "Çanakkale" konulu resim. rölyef ve filografi sergisi düzenledi.


Antalya şehit temalı parkına kavuştu Güncel Antalya şehit temalı parkına kavuştu

Kepez Belediyesi’nin, şehit ve kahramanlık temalı bir proje ile yenilediği Şehitler Parkı, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 97. yıldönümünde hizmete açıldı.


2011 LYS’de Toros Akdeniz Fen Lisesi Antalya birincisi, Türkiye sekizincisi… Güncel 2011 LYS’de Toros Akdeniz Fen Lisesi Antalya birincisi, Türkiye sekizincisi…

Özel Toros Akdeniz Fen Lisesi 2011 Lisans Yerleştirme Sınavı’nda (LYS) genel sıralamada Matematik, Geometri, Fizik, Biyoloji branşlarında ANTALYA BİRİNCİSİ, Biyoloji’de TÜRKİYE SEKİZİNCİSİ, Geometride ise Türkiye ONUNCUSU oldu.


Ağaç Katliamı Sürüyor Güncel Ağaç Katliamı Sürüyor

Antalya Muratpaşa İlçesi Ermenek Mahallesinde yapımına başlanan yol inşaatı için yüzlerce yıllık ağaçlar kesiliyor.


834 TL Taksitle Lancia Delta Kampanyası! Otomotiv 834 TL Taksitle Lancia Delta Kampanyası!

Lancia Türkiye, 31 Mart’a kadar devam edecek satış kampanyası çerçevesinde 24 bin 950 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip yeni Lancia Delta modeli için Koç Fiat Kredi desteğiyle avantajlar sunan kredi kampanyasıyla dikkat çekiyor.


Enç, Döşemealtı’nı ziyaret etti Siyaset Enç, Döşemealtı’nı ziyaret etti

AK Parti Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Döşemealtı’da vatandaşlarla buluştu. İlk olarak Döşemealtı Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Mayıslar’ı ziyaret eden Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, kadın kolları ve ilçe yöneticileri ile buluştu.


Döşemealtı’ndan Çanakkale Sergisi Döşemealtı Döşemealtı’ndan Çanakkale Sergisi

Döşemealtı Belediyesi ve Antalya Türk Ocakları Şubesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri çerçevesinde Yeniköy İlköğretim Okulu’nda fotoğraf sergisi açtı.


İSTEK’li öğrenciler kıyasıya yarıştı Güncel İSTEK’li öğrenciler kıyasıya yarıştı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu 5’inci sınıf öğrencileri, 'Q&A'(Question&Answer) bilgi yarışmasında kıyasıya yarıştı.


Osman Çetin  seçim startını verdi Siyaset Osman Çetin seçim startını verdi

MHP Muratpaşa eski İlçe Başkanı Osman Çetin, 1 Nisan'da yapılacak olan MHP Antalya 10. Olağan İl Kongresi öncesi İl Başkan Adaylığını açıklamadan seçim çalışmalarına başladı.


Geleceğin liderleri yetişiyor Güncel Geleceğin liderleri yetişiyor

Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Konseyi Liderlik Akademisi Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor


Başkanlar Açılışta Buluştu Güncel Başkanlar Açılışta Buluştu

İş sağlığı ve iş güvenliği sektöründe faliyet gösteren Söz1 Ltd. Şti. Akdeniz Bölge Müdürlüğü açılışını düzenlediği kokteyl ile yaptı.


Siyaset "Tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz"

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Osman Çilsal Çanakkale şehitlerini anma mesajı yayınladı.


Çanakkale Şehitleri Antalya'da Anıldı Güncel Çanakkale Şehitleri Antalya'da Anıldı

Çanakkale Zaferinin 97. Yıl dönümü ve şehitleri anma günü münasebetiyle Antalya Uncalı şehitlik anıtında bir tören düzenlendi.


Yörükler Derneği'nden Uncalı Şehitliği'ne ziyaret Güncel Yörükler Derneği'nden Uncalı Şehitliği'ne ziyaret

Yörükler Derneği Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve Yönetim Kurulu üyeleri 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi nedeniyle Uncalı Şehitliği'ni ziyaret etti.


“Antalya’daki muhtarlarımızda iş var” Güncel “Antalya’daki muhtarlarımızda iş var”

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ile Antalya Muhtarlar Derneği arasında işsizliğin önlenmesi ve istihdamın sağlanması amacıyla eğitim ve işbirliği protokolü imzalandı.


MEKSA ve AESOB’dan  Expo’da İstihdam Standı Güncel MEKSA ve AESOB’dan Expo’da İstihdam Standı

İŞ-KUR, TESK ve MEKSA Vakfı tarafından imzalanarak Türkiye Genelindeki 25 Bin kişiye iş imkanı sağlayacak olan “Yerelden Genele Dezavantajlı Gruplar İçin Meslek Eğitim Protokolü” kapsamında düzenlenen kurslara katılımı daha fazla sağlamak için MEKSA ve AESOB tarafından Expo Center’da bir tanıtım standı açıldı.


Bir Tweetle Gelen Yemekhane Bir Tweetle Gelen Yemekhane

İÜ Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinin yemekhane istekleri doğrultusunda YÖK Üyesi ve İÜ Rektörü Prof. Dr. Yunus Söylet’e attıkları tweet, yemekhanenin yapılmasını sağladı.


“Çanakkale’de destan yazanlara minnettarız” Güncel “Çanakkale’de destan yazanlara minnettarız”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın “Türk Milleti, Çanakkale’de emperyalizme karşı 18 Mart 1915 tarihinde unutulmayacak bir destan yazmıştır.” Dedi.


Kavşaklarda şerit genişletme ve sinyalizasyon çalışmaları yapıldı Güncel Kavşaklarda şerit genişletme ve sinyalizasyon çalışmaları yapıldı

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı, şehiriçi yol ağının daha etkin ve verimli kullanılması amacıyla bölgesel kavşak ve sinyalizasyon çalışmalarını sürdürüyor.


Konyaaltı Belediyesi’nden motivasyon semineri  Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden motivasyon semineri

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Motivasyon Seminerine Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkan yardımcıları, müdürler ve personel katıldı


Köse: “Mukaddes emaneti yükseğe taşıyacağız” Güncel Köse: “Mukaddes emaneti yükseğe taşıyacağız”

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, Çanakkale Zaferi’ni sadece geçmişe ait bir başarı olarak değil, bugün güçlü bir şekilde sürdürülen medeniyet yürüyüşünün de en önemli ilham kaynaklarından biri olarak görmek gerektiğini söyledi.


Şiirin Altın Portakal’ı Mahmut Temizyürek’in Kültür/Sanat Şiirin Altın Portakal’ı Mahmut Temizyürek’in

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından verilen 16. Altın Portakal Şiir Ödülü Mahmut Temizyürek’e değer görüldü.


“İbret Dolu Bir Derstir!” Güncel “İbret Dolu Bir Derstir!”

Saadet Partisi İl Başkanı Galip Akın; “Milletimiz emperyalist güçlerin karanlık emellerine asla boyun eğmeyecek, onların her türlü hile ve desiselerini boşa çıkarmayı bilecektir” dedi.


Gönül Dostları Suriye konusunu tartıştı Güncel Gönül Dostları Suriye konusunu tartıştı

Araştırmacı yazar Mehmet Ali Gülerce’nin konuk olduğu Adonis Otel’deki gönül dostları sofrasında Ortadoğu ve Suriye konusu tartışıldı.


Başkan Arı'dan anlamlı mesaj Güncel Başkan Arı'dan anlamlı mesaj

İl Genel Meclisi Başkanı Av Cavit Arı “Şu an vatan toprakları üzerinde alnımız açık başımız dik bir şekilde yaşıyor isek bunu, göğsünü siper etmiş Mustafa Kemal Atatürk ile şehit ve gazilerimize borçluyuz” dedi.


Antalya şiir konuşuyor!		Kültür/Sanat Antalya şiir konuşuyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen Altın Portakal Şiir Ödülü etkinlikleri Akdeniz Üniversitesi Olbia B Salonu’nda gerçekleşen panellerle başladı.


Başkan Üras “Çanakkale, En Destansı Zaferlerimizden” Kemer Başkan Üras “Çanakkale, En Destansı Zaferlerimizden”

Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Çanakkale Şehitlerini Anma Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Sevimçok, “Antalya’nın Kendi Kültürüyle Yaşaması Gerekiyor” Güncel Sevimçok, “Antalya’nın Kendi Kültürüyle Yaşaması Gerekiyor”

Basın ziyaretleri kapsamında Antalya’nın en eski gazetelerinden birisi olan Hürses Gazetesini ziyaret eden AESOB Başkanı Sevimçok, gazete yetkilileriyle yaptığı sohbet esnasında geçmişe giderek çok duygulu anlar yaşadı ve amaçlarının Antalya’ya ve esnafa hizmet etmek olduğunu söyledi.


2013 ilkbahar/yaz moda trendlerini uzmanlar anlatacak 2013 ilkbahar/yaz moda trendlerini uzmanlar anlatacak

Ege Bölgesi’nde ihracatın ve istihdamın lokomotifi Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektörü, Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği organizasyonunda 2013 İlkbahar-Yaz Moda Trendleri Semineri’nde buluşuyor.


ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu, Selçuk Ecza Deposu Fuarında… Teknoloji/Bilim/İnternet ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu, Selçuk Ecza Deposu Fuarında…

Dermokozmetik alanında son yılların en büyük buluşu ÉEOSE Kaş ve Kirpik serumu, 13 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında Antalya’da eczacılarla buluşuyor.


Kepez’de Çanakkale Zaferi konuşuldu Güncel Kepez’de Çanakkale Zaferi konuşuldu

Kepez Belediyesi tarafından EBKM’de düzenlenen “Bir Destandır Çanakkale” adlı konferansta konuşan eğitimci-yazar Vehbi Vakkasoğlu, Çanakkale ruhunu izleyenlerle paylaştı.


Başkan Akaydın öğrencilerle buluştu Güncel Başkan Akaydın öğrencilerle buluştu

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, öğrencilere meslek sahibi olduktan sonra siyasete atılması önerisinde bulunarak, “Birbiriyle yumrukla değil, hoşgörüyle tartışabilen siyasetçilere ihtiyacımız var” dedi.


“İşsizliğin Azalmasında Aslan Payı Kamunun” Ekonomi/Turizm “İşsizliğin Azalmasında Aslan Payı Kamunun”

Hanehalkı işgücü araştırması 2011 Aralık dönemi sonuçları TUIK tarafından açıklandı.


KKTC Başbakanı’ndan Başkan Akaydın’a ziyaret Güncel KKTC Başbakanı’ndan Başkan Akaydın’a ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ı ziyaret eden KKTC Başbakanı İrsen Küçük, Antalya’nın KKTC ile ilişkilerinin çok önem taşıdığını söyledi.


 “Türkiye Kumbarası”na destek yağdı “Türkiye Kumbarası”na destek yağdı

“O Ses Türkiye” finalistleri, şarkılarını VAN için seslendirdi, “Türkiye Kumbarası”na destek yağdı


Kepez yavru vatanla kardeş oldu Güncel Kepez yavru vatanla kardeş oldu

KKTC Başbakanı İrsen Küçük şahitliğinde Kepez Belediyesi ile Beyarmudu Belediyesi arasında "kardeş şehir" protokolü imzalandı.


Acar tarım ilaçlarını sordu Siyaset Acar tarım ilaçlarını sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, tarımda kullanılan zirai ilaçların, kanser vakalarının artışı üzerindeki etkisini gündeme getirirken, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, 2002’de 54 bin ton olan zirai ilaç kullanımının 2010 yılında 38 bin tona düştüğünü söyledi.


Dünya Hafıza Şampiyonu Toros Akdenizli Öğrencilerle Buluştu Güncel Dünya Hafıza Şampiyonu Toros Akdenizli Öğrencilerle Buluştu

Toros Akdeniz Anadolu-Fen Lisesi öğrencileriyle buluşan Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar “Hafıza Eğitimi- Mega Hafıza” konulu konferans verdi. Duyar, konferansta öğrencilere sorularak sorarak, beyinlerini farklı kullanmalarını sağladı.


Başkan Sözen’den en anlamlı görsellik Manavgat Başkan Sözen’den en anlamlı görsellik

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in girişimleriyle hazırlanan Türkbeleni duvarındaki Ulu Önder Atatürk’ün hayatından kesitlerin sunularak hazırlanan ışıklı Atatürk panoları, vatandaşlar tarafından “En anlamlı görsellik” olarak değerlendirildi


“Sivil toplum; insanlığın vicdanıdır…” Güncel “Sivil toplum; insanlığın vicdanıdır…”

Dünya Tüketiciler Günü’nü değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Başkan Vekili Orhan DURMUŞ,“Sivil toplum, modern yönetim anlayışının temeli ve eşit paydaşıdır” dedi.


Tütüncü gençlerle Antalya’yı konuştu Güncel Tütüncü gençlerle Antalya’yı konuştu

Başkan Hakan Tütüncü, söyleşide bir araya geldiği Hızır Reis Anadolu Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri ile kentin problemlerini, geleceği ve eğitimi konuştu.


Eğitim-Sen Hükümetin Aşamalı Eğitim Modelini Protesto Etti Güncel Eğitim-Sen Hükümetin Aşamalı Eğitim Modelini Protesto Etti

KESK’e bağlı Eğitim-Sen’de örgütlü milyonlarca öğretmen bugün okullarından sevk alarak alanlara indi ve hükümetin zorunlu eğitimi 4+4+4 şeklinde aşamalı olarak 12 yıla çıkaran yasa teklifini protesto etti.


Personelden Moral Tatlısı Spor Personelden Moral Tatlısı

MedicalPark Antalyaspor’un bu hafta sonu oynanacak Eskişehirspor maçına moralli hazırlanabilmesi için tüm kulüp personeli de seferber oldu.


Başkana Sürpriz Kutlama Spor Başkana Sürpriz Kutlama

MedicalPark Antalyaspor Yönetim Kurulu'nun dün yapılan toplantısı sonrasında, Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Eskişehirspor ile oynayacağı karşılaşma için Hasan Subaşı Tesislerinde kampta bulunan Kırmızı - Beyazlı takımımızın teknik ekibi ve futbolcuları sürpriz yaparak Başkan Hasan Y. Akıncıoğlu'nun doğum gününü kutladı.


ATSO Başkanı Budak’tan Antalyaspor için dayanışma çağrısı Spor ATSO Başkanı Budak’tan Antalyaspor için dayanışma çağrısı

ATSO Başkanı Budak, “Üyelerimizi ve bütün Antalyalıları Cumartesi günü yapılacak Eskişehirspor maçına çağırıyoruz. Antalya, kulübüne sahip çıktığını göstermelidir. Gün dayanışma günüdür” dedi.


AGD’de ’’Çanakkale Şehitleri’ni  ve Mehmet Akif ERSOY’’u  unutmadı Güncel AGD’de ’’Çanakkale Şehitleri’ni ve Mehmet Akif ERSOY’’u unutmadı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Antaya Subesi tarafından düzenlenen’’Çanakkale Şehitleri’ni ve Mehmet Akif ERSOY’u anma programı Coşkulu bir katılımla gerçekleştirildi.


Çevreci öğrencilere Başkan Ahmet Can’dan ziyaret Kemer Çevreci öğrencilere Başkan Ahmet Can’dan ziyaret

2011 yılında Ulusal Ajansa başvuru yaparak kabul gören Antalya İlindeki 3 koordinatör okuldan biri olan Çamyuva Rukiye Koç İlköğretim Okulunda büyük sevinç var.


Kepez Büyükşehir’i yendi Spor Kepez Büyükşehir’i yendi

Kepez Belediyespor Kulübü Genç Erkekler Basketbol Takımı, Antalya Yerel Basketbol Ligi grup müsabakalarında şampiyon olarak, Anadolu Şampiyonası’nda Antalya’yı temsil etme hakkını kazandı.


YGS Denemesinde Antalya ikinciliği... Güncel YGS Denemesinde Antalya ikinciliği...

YGS denemesinde Toros Akdeniz Fen Lisesi öğrencisi ANTALYA İKİNCİSİ oldu


Sırada Dünya Şampiyonası Var Spor Sırada Dünya Şampiyonası Var

Dünya Şampiyonluğu’na Bir Adım Kaldı: Toros Yağmur Masa Tenisinde TÜRKİYE ŞAMPİYONU


Chepstar 2012'den Savoy Ottoman'a Jüri Özel Ödülü Güncel Chepstar 2012'den Savoy Ottoman'a Jüri Özel Ödülü

Antalya Chef Club Aşçılar Birliği tarafından 3.sü gerçekleştirilen “CHEF STAR 2012 Mutfağın Oskarları “ Aşçılar Yarışmaları muhteşem bir gala gecesi ile sona erdi.


Bauhaus'dan İstanbul ve Antalya'ya dev yatırımlar Ekonomi/Turizm Bauhaus'dan İstanbul ve Antalya'ya dev yatırımlar

Atölye, Ev ve Bahçe Uzmanı BAUHAUS İstanbul Kağıthane ve Antalya Kepez’de… BAUHAUS’un Türkiye’deki büyük ölçekli yatırımları peşpeşe hizmete açılacak.


Akdeniz Girişimcilik ve İş Fırsatları başlıyor Güncel Akdeniz Girişimcilik ve İş Fırsatları başlıyor

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi'nin (AKGİM) bu yıl 5'incisini düzenlediği Akdeniz Girişimcilik ve İş Fırsatları Zirvesi, 16 Mart’ta Antalya ANFAŞ Expo Center’da başlıyor.


Şehitler Parkı’nın açılışına davetlisiniz Güncel Şehitler Parkı’nın açılışına davetlisiniz

Başkan Hakan Tütüncü, Mehmetçiğin kahramanlıklarının, Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinin sanatsal temalarla anlatıldığı Şehitler Parkı’nın, Cuma günü saat 14.00’de yapılacak olan açılış törenine bütün Antalyalıları davet etti.


Deveci’nin adaylığı halaylarla kutlandı Siyaset Deveci’nin adaylığı halaylarla kutlandı

Cumhuriyet Halk Partisi Kepez İlçe eski Başkanı Alican Deveci, parti binasında yapmış olduğu basın açıklamasıyla yeniden İlçe Başkanı olmak için adaylığını açıkladı. Yaklaşık 300 kişinin bulunduğu parti binasında coşkulu kalabalık Deveci’yi halaylarla, türkülerle karşıladı.


Tütüncü çocukları sevindiriyor Güncel Tütüncü çocukları sevindiriyor

Çocukların ve gençlerin eğitimine yönelik yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gerçekleştirdiği ziyaretlerle sadece ilçedeki değil, diğer bölgelerdeki okulların çocuklarını da sevindiriyor.


Kepez'den 10 bin adaya motivasyon semineri Güncel Kepez'den 10 bin adaya motivasyon semineri

Kepez Belediyesi'nin, ders çalışma ve soru çözme teknikleri konularında düzenlediği motivasyon seminerinden, Antalya merkezde üniversite sınavına hazırlanan 10 bine yakın aday yararlandı.


Kemer'de bilinçsiz tüketimle mücadele Kemer Kemer'de bilinçsiz tüketimle mücadele

Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Galip Gün, 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü dolayısıyla Kemer Tüketiciyi Koruma Derneğini ziyaret etti.


Üniversite Öğrencilerine Kredili 2. El Araç Fırsatı! Güncel Üniversite Öğrencilerine Kredili 2. El Araç Fırsatı!

Tofaş’ın otomotiv değer zincirinde önemli bir halkayı temsil eden ve kurumsal 2. el araç sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Otoeksper, Mart ayında üniversite öğrencilerine yönelik yeni bir satış kampanyasına start verdi.


Tekirova, Afyon Karahisar’a Bileniyor Spor Tekirova, Afyon Karahisar’a Bileniyor

Tekirova Belediyesipor’da Tüm Hesaplar 3 Puan Üzerine...


İSTEK’li minikler deney yapıyor Güncel İSTEK’li minikler deney yapıyor

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 yaş grubu ile 6 yaş grubu öğrencileri, toprakta havanın olup olmadığını görmek için deney yaptı.


AESOB’tan Antalya Üniversitesi’ne tam destek Güncel AESOB’tan Antalya Üniversitesi’ne tam destek

Akev Koleji Vakıf Yönetim Kurulu ve Antalya Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyeleri, AESOB, Antalya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığını ziyaret ederek üniversite kuruluş çalışmaları hakkında bilgi verdi. AKEV Heyetini Oda Başkanı Abdullah SEVİMÇOK karşıladı.


TTNET’in yeni ücretsiz uygulaması “Neredeyim” AppStore ve Google Play’de Teknoloji/Bilim/İnternet TTNET’in yeni ücretsiz uygulaması “Neredeyim” AppStore ve Google Play’de

TTNET’in tüm iOS ve Android işletim sistemli mobil telefon kullanıcılarının hizmetine sunduğu “Neredeyim” uygulaması, bulunulan mekanın yanı sıra, benzer uygulamalardan farklı olarak gidilecek mekanın da sosyal medyada duyurulmasına aracı oluyor.


Şaban Öztürk, Muratpaşa Kaymakamı ve Emniyet Müdürü'nü Ziyaret Etti Güncel Şaban Öztürk, Muratpaşa Kaymakamı ve Emniyet Müdürü'nü Ziyaret Etti

MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Şaban ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Muratpaşa Kaymakamı Fatih KOCABAŞ'ı makamında ziyaret etti.


Karşıdan Karşıya Geçerken Minibüs Çarptı Güncel Karşıdan Karşıya Geçerken Minibüs Çarptı

Yüzüncüyıl Bulvarı kavşağında meydana gelen kazada seyir halindeki 07 AB 0028 plakalı halk otobüsü, karşıdan karşıya geçmekde olan P. A. isimli genç kıza çarptı.


MUHTEŞEM AMBULANSLAR ANTALYA’DA Güncel MUHTEŞEM AMBULANSLAR ANTALYA’DA

Konyalı hayırsever işadamı Ahmet Karabacak'tan Antalya'ya 2,5 milyon TL'lik dev yatırımlar... Antalya muhteşem ambulanslara kavuşuyor...


Kaya: Siyaset Kaya: "Kongreler Ülkücülerin Düğünüdür"

MHP Antalya İl Başkanı A. Adnan Kaya 1 Nisan'da gerçekleştirilecek olan 10. Olağan İl Kongresi takvimiyle ile ilgili olarak il binasında basın ve kamuoyuna açıklamalarda bulundu.


Liselerarası Ulusal Tiyatro Şenliği’ne başvurular sürüyor Kültür/Sanat Liselerarası Ulusal Tiyatro Şenliği’ne başvurular sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu’nun düzenlediği Liselerarası Ulusal Tiyatro Şenliği’ne başvurular devam ediyor. Başvurular 23 Mart’ta sona erecek.


Kepezli Müteahhitlerden Umre Buluşması… Güncel Kepezli Müteahhitlerden Umre Buluşması…

Kepez Müteahhitler Derneği üyeleri ve bir grup Kepezli müteahhit on günlük umre görevinin ardından kahvaltıda bir araya geldi.


“İnsana yatırım yapıyoruz” Manavgat “İnsana yatırım yapıyoruz”

29.000 yerli ve yabancı katılımcının oylarıyla seçilen ve ITB Berlin Fuarında sahiplerini bulan “Geleneksel Tourexpi Destination Management Ödülleri” içinde yer alan ve “En İyi Otelci “ kategorisinde ödül alan Club Nena Otel sahibi Nevin Akçelik ödülün gelmesinde insana olan yatırımın önemine dikkat çekti.


Gençlik Sosyal Tesisi inşaatı tam gaz sürüyor Güncel Gençlik Sosyal Tesisi inşaatı tam gaz sürüyor

Büyükşehir Belediyesi’nin 300 öğrenci kapasiteli Gençlik Eğitim Merkezi ve Sosyal Tesisi’nin inşaatı hızla sürüyor. Kaba inşaatı biten tesisin planlanan tarihten daha önce bitirilmesi hedefleniyor.


Acar'dan Çıralı soruları Siyaset Acar'dan Çıralı soruları

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Antalya’nın önemli doğal güzelliklerinden biri olan Çıralı’daki tahsisi TBMM gündemine taşıyarak, “Doğal sit alanı ve deniz kaplumbağalarının üreme alanının bir spor kulübüne tahsisi hangi ihtiyaç ve zorunluluktan kaynaklandı?” diye sordu.


Muratpaşa, basketbolda da gururumuz Spor Muratpaşa, basketbolda da gururumuz

Muratpaşa Belediyespor Basketbol Takımı, Antalya Gençler Şampiyonası 3.’lük maçında Ekol Kolleji’ni 67- 63 mağlup ederek Ege Grubu Gençler Şampiyonası’nda Antalya’yı temsil etme hakkını kazandı.


TESK künefeyi Avrupa’ya tanıtacak TESK künefeyi Avrupa’ya tanıtacak

17 Mart’ta düzenlenecek olan Münih Uluslar arası Zanaatkarlar Fuarında stand açıp, form düzenleyecek olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK), fuarda damak tadımız künefeyi ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.


Keman  Piyano resitali büyüledi Kültür/Sanat Keman Piyano resitali büyüledi

Antalya Devlet Opera ve Balesi sahnesinde gerçekleşen keman piyano resitali izleyicilere unutulmaz bir konser gecesi yaşattı.


Van’lı Depremzede Çocuklardan Vali Altıparmak’a Teşekkür Ziyareti Güncel Van’lı Depremzede Çocuklardan Vali Altıparmak’a Teşekkür Ziyareti

Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardım Vakfı (AYÇOV) Başkanı Canan Tungar, Van’lı depremzede çocuklarla birlikte Vali Altıparmak’ı ziyaret etti.


Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a Ziyaretler Güncel Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a Ziyaretler

Antalya Organize Sanayici ve İşadamları Derneği (OSİAD) Yöneticileri ile İnternet Medya Bilişim Federasyonu (İMEF) Antalya Temsilcisi Melike Kıran Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyaret ettiler.


Akdeniz Üniversitesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı

Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda düzenlenen tören’e Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Rektör Yardımcısı Prof Dr. Abit Demircan,Vali Yardımcısı Hail Serdar Cevheroğlu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Dinç, İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin ile hekimler ve öğrenciler katıldı.


Vali Altıparmak Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri İle Bir Araya Geldi Güncel Vali Altıparmak Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Sivil Toplum Kuruluş (STK) temsilcileri ile 'Sivil Toplum Kuruluşları İle Çözüm Topluluğu' konulu çalışma toplantısı düzenledi.


MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı’ndan Sevimçok’a Ziyaret Siyaset MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı’ndan Sevimçok’a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Teşkilatı Başkanı Şaban Öztürk ve Yönetimi AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok’u makamında ziyaret ederek esnafın sorunlarını bildiklerini ve bu sorunlarla alakalı yeni projelerini de en kısa zamanda kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.


Alpagot: “Altınova’nın en önemli problemi imar” Güncel Alpagot: “Altınova’nın en önemli problemi imar”

Altınova Sanayici ve İşadamları Derneği (ALTINSİAD) Başkanı Mahmut Ruhi Alpagot, Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı’nın (BAGEV) hazırladığı, VTV’de canlı yayınlanan Batı Akdeniz’de İş Hayatı Programı’nın konuğu oldu.


Alevilerden Güncel Alevilerden "Zaman Aşımı" Kararına Büyük Tepki

Kamu Vicdanını yaralayan Sivas Davası’nda alınan "Zamanaşımı Kararı"'na tepkiler sürüyor.


Antoil Büyük Maç İçin Ulaşım Sponsoru… Spor Antoil Büyük Maç İçin Ulaşım Sponsoru…

Antalya’nın markası Antoil, Antalya’nın en büyük değeri olan MedicalPark Antalyaspor’un Eskişehirspor ile Mardan Antalyaspor Stadı’nda oynayacağı kritik maç için ilçelerdeki taraftarların ulaşım sponsoru oldu.


Yasin Urlu’ya büyük görev Spor Yasin Urlu’ya büyük görev

16-18 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Marsilya kentinde, Avrupa Muay-Thai unvan maçları yapılacak.


Kuveyt Türk’ten fiziki altın toplam günleri Kuveyt Türk’ten fiziki altın toplam günleri

Kuveyt Türk, Antalya Şubesi’nde 19-20 Mart tarihlerinde fiziki altın toplama günleri gerçekleştiriyor


Isparta ve Burdur’a serbest bölge adımı Ekonomi/Turizm Isparta ve Burdur’a serbest bölge adımı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) Isparta ve Burdur’un ortak havalimanı ile karayolu ve OSB’nin buluştuğu bölgede ‘serbest bölge’ oluşturulmasına yönelik planlama çalışmaları için somut adımlar atıldı.


ANSİAD 5. Olağan Toplantısı Yapıldı Güncel ANSİAD 5. Olağan Toplantısı Yapıldı

Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD) 2012 faaliyet yılı 5. Olağan Toplantısı Rixos Dowtown Otel’de gerçekleştirildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...