Pazar, 20 Ekim 2019
Akdeniz Üniversitesi’nin Borçları ve Hakkındaki İddialar TBMM’ye Taşındı Siyaset Akdeniz Üniversitesi’nin Borçları ve Hakkındaki İddialar TBMM’ye Taşındı

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Başbakan’ın yanıtlamasını istediği yazılı soru önergesinde Akdeniz Üniversitesi’nin önceki Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe’nin ardından Üniversitede neler yaşandığını öğrenmek istedi.


“HER YIL 15 MİLYON KİŞİ İNME GEÇİRİYOR” Sağlık/Kadın “HER YIL 15 MİLYON KİŞİ İNME GEÇİRİYOR”

Medical Park Antalya Kalp Hastanesi Direktörü ve Kalp-Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Okutan 10 Mayıs Dünya İnme Önleme Günü nedeniyle açıklamalarda bulundu.


KOMİK OPERA “YAŞA SEN ANNE” SON KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat KOMİK OPERA “YAŞA SEN ANNE” SON KEZ SAHNEDE

Gaetano Donizetti’nin “Viva la Mamma” olarak bilinen “komik opera-opera buffa” türündeki yapıtı Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 10 Mayıs Salı ve 12 Mayıs Perşembe saat: 20.00’de “Yaşa Sen Anne” ismiyle bu sezon son kez sahnelenecek.


“Mesajlar KONGED Üzerinden” Güncel “Mesajlar KONGED Üzerinden”

Bir çok etkinliği eğlenceli hale getirip halkın ilgisine sunan Konged, herkes tarafından konuşulacak bir etkinliğe daha imza attı.


Yörük Festivali’nde Dombıra coşkusu Güncel Yörük Festivali’nde Dombıra coşkusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Yörükler Derneği tarafından düzenlenen 2’nci Uluslararası Yörük Festivalinin son gününe ‘Dombıra’ isimli çalgısı ve aynı adla seslendirdiği halk şarkısıyla ünlenen Arslanbek Sultanbekov damga vurdu.


YÖRÜK KÜLTÜRÜ TÜRKLÜĞÜN TARİHİDİR Güncel YÖRÜK KÜLTÜRÜ TÜRKLÜĞÜN TARİHİDİR

Antalya’da üç gün boyunca Yörük kültürünün yaşatıldığı 2’nci Uluslararası Yörük Festivali Düzlerçamı’nda düzenlenen birbirinden muhteşem etkinliklerle sona erdi.


KALEİÇİ’NDE NOSTALJİ RÜZGARI Kültür/Sanat KALEİÇİ’NDE NOSTALJİ RÜZGARI

Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali’nde nostalji rüzgarları esti. Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği festival kapsamında, Kaleiçi’nde Nostalji Konseri’nde sahne alan Atilla Atasoy, 1980’li yılların unutulmaz şarkılarını seslendirdi


FESTİVAL KALEİÇİ SOKAKLARINA TAŞTI Kültür/Sanat FESTİVAL KALEİÇİ SOKAKLARINA TAŞTI

Üç gündür süren Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali’nde sokak performansları büyük ilgi görüyor.


Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde anneler günü… Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde anneler günü…


Konyaaltı Belediyesi tarafından açılan Gürsu ve Uncalı Çocuk Keriş ve Gündüz Bakımevleri’nde öğrenciler, anneler günü için hazırladıkları etkinlikle, annelerine sürpriz yaptı.


Konyaaltı’nda ikinci kez Köyüm Bisiklete Biniyor…
 Güncel Konyaaltı’nda ikinci kez Köyüm Bisiklete Biniyor…


Konyaaltı Belediyesi, Konyaaltı Bölgesi Sürdürülebilir Eko-Turizm Projesi kapsamında ikincisini düzenlediği “Köyüm Bisiklete Biniyor” etkinliğiyle 7’den 70’e yüzlerce kişi bisiklet bindi.


PEHLİVANLAR, MURATPAŞA ER MEYDANINDA Spor PEHLİVANLAR, MURATPAŞA ER MEYDANINDA

Muratpaşa Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde, 12 boyda yaklaşık 600 pehlivan rakiplerinin sırtını yere getirmek için 8 Mayıs Pazar günü mücadele edecek. 38 başpehlivan, Muratpaşa Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin Başpehlivanı olmak için er meydanına çıkacak


 Antalya’da Gerçekleşen 3. Generali Sigorta Sektör Futbol  Ligi Nefes Kesti Spor Antalya’da Gerçekleşen 3. Generali Sigorta Sektör Futbol Ligi Nefes Kesti

Generali Sigorta tarafından düzenlenen Türkiye sigorta sektörünün ilk ve tek ulusal çaplı spor organizasyonu olan Generali Sigorta Sektör Futbol Ligi birbirinden heyecanlı karşılaşmalarla izleyenlere futbol şöleni yaşattı.


Konyaaltı’na “Atatürk”  stadyumu…
 Güncel Konyaaltı’na “Atatürk” stadyumu…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in önerisiyle Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi’ne “Atatürk” isminin verilmesini görüşen Konyaaltı Belediye Meclisi, oy birliğiyle bu öneriyi kabul etti.


Effie 2016'da Ödül Törenine geri sayım Güncel Effie 2016'da Ödül Törenine geri sayım

Bu yıl sekizinci kez düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde eleme süreci tamamlandı. Kazananların ilan edileceği ve ödüllerin sahiplerini bulacağı tören, 11 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.


Kariyer Uçuşları Programı Öğrencilerle Buluştu Güncel Kariyer Uçuşları Programı Öğrencilerle Buluştu

Bucak Halkla İlişkiler bölümünün konuğu Ömer Durna oldu. Bucak Halkla ilişkiler bölümünün danışmanı Öğr.Gör. Kahraman Köktürk'ün daveti ile Bucak'a gelen Ömer Durna konferans salonunda Kariyer Uçuşları konferansını verdi.


Anne sevgisi tescillenecek Sağlık/Kadın Anne sevgisi tescillenecek

Bu yıl anne sevgisi tescil edilebilecek. 8 Mayıs Anneler Gününe özel Destek Patent tarafından hazırlanan ve “Sevgi Tescili” adı verilen bu özel proje ile annelere çok anlamlı bir hediye verilebilecek.


Vali Türker Hizmete Açılması Planlanan Hastanelerde İncelemelerde Bulundu Güncel Vali Türker Hizmete Açılması Planlanan Hastanelerde İncelemelerde Bulundu

Antalya Valisi Muammer Türker, Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan ve yakın tarihlerde açılması planlanan Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Kadın, Çocuk ve Doğum Hastanesini gezerek yetkililerden bilgi aldı.


KALEİÇİ FESTİVALİ’NDE HIDIRELLEZ DİLEKLERİ TUTULDU Güncel KALEİÇİ FESTİVALİ’NDE HIDIRELLEZ DİLEKLERİ TUTULDU

Muratpaşa Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen ‘Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali’ değişik Hıdırellez etkinliklerine de evsahipliği yaptı.


Merkür Geçişi 9 Mayıs’ta EXPO 2016’da izlenebilecek Merkür Geçişi 9 Mayıs’ta EXPO 2016’da izlenebilecek

Merkür, 9 Mayıs Pazartesi günü Güneş'in önünden geçecek. Daha önce 8 Kasım 2006 tarihinde meydana gelen bu ender gök olayı Antalya’da saat 14:25'te başlayacak ve günbatımından sonra da devam edecek.


BAKAN ÇELİK GÜZELYURT CAMİSİNDE NAMAZ KILDI Siyaset BAKAN ÇELİK GÜZELYURT CAMİSİNDE NAMAZ KILDI

Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden yaptırılan minare sonrasında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel cuma namazını Güzelyurt Merkez Camisinde kıldı.


Başkan Dere’den Bakan Çelik’e Dosya Güncel Başkan Dere’den Bakan Çelik’e Dosya

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile bir araya gelerek, Antalya esnafının yaşadığı sorunları içeren bir dosya sundu.


FESTİVAL SÜRÜYOR, KALEİÇİ COŞUYOR Kültür/Sanat FESTİVAL SÜRÜYOR, KALEİÇİ COŞUYOR

Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali’nde coşkuyu olumsuz hava koşulları da etkilemedi. Festivalin 2. günü; sufi müzik dinletisi, sema gösterisi, Olgunlaşma Enstitüsü’nün Gelenekselden Moderne defilesi ve Hıdırellez Konseri, Kaleiçi’nde olağanüstü bir gün yaşanmasına neden oldu


“SURİYELİ SIĞINMACILAR VATANDAŞ OLMA YOLUNDA” Güncel “SURİYELİ SIĞINMACILAR VATANDAŞ OLMA YOLUNDA”

Suriye İç Savaşı’nın ardından ortaya çıkan “Suriyeli sığınmacılar” sorunu, Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirilen bir çalıştayda tüm yönleriyle ele alındı.


ANTALYA VE ELAZIĞ AKILLI ŞEHİRCİLİKTE ÖRNEK OLMAYI HEDEFLİYOR Güncel ANTALYA VE ELAZIĞ AKILLI ŞEHİRCİLİKTE ÖRNEK OLMAYI HEDEFLİYOR

Kamu Teknoloji Platformu tarafından düzenlenen Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı’nda akıllı belediyecilik uygulamaları mercek altına alındı.


Dünyanın ve Türkiye'nin önemli jinekologları Antalya'da buluşuyor Sağlık/Kadın Dünyanın ve Türkiye'nin önemli jinekologları Antalya'da buluşuyor

Türkiye ve Dünya jinekoloji camiasının da çok yakından takip ettiği gelenekselleşmiş Türk-Alman Jinekoloji Kongresi’nin 11.si 11-15 Mayıs 2016 tarihlerinde Belek – Antalya’da gerçekleşecek.


KALP AMELİYATLARINDA KÜÇÜK 
KESİYLE ENFEKSİYON RİSKİ DÜŞÜYOR Sağlık/Kadın KALP AMELİYATLARINDA KÜÇÜK 
KESİYLE ENFEKSİYON RİSKİ DÜŞÜYOR

Medical Park Antalya Kalp Hastanesi Direktörü Prof. Dr. Hüseyin Okutan, kalp ameliyatlarında klasik yöntemin dışına çıkan küçük kesi ameliyatları hakkında bilgi verdi.


 Doğalgaz 2018’de tüm Muratpaşa’da Güncel Doğalgaz 2018’de tüm Muratpaşa’da

Doğalgaz hat çalışmalarının 2018’de tüm Muratpaşa’da tamamlanması için anlaşma sağlandı. Doğalgaz dağıtıcı firma, abone sayısına bağlı olarak mahallelerde çalışmalarını tamamlayacak, Muratpaşa Belediyesi de; yol sıcak asfaltla kaplayıp, kaldırımları hızla yenileyecek


Yeni anayasa ‘Benim Anayasam’ olacak! Güncel Yeni anayasa ‘Benim Anayasam’ olacak!

Diriliş Başkanları Derneği Antalya İl Başkanı Faruk Yalçın, hayata geçirecekleri ‘Benim Anayasam’ projesi ile yapılacak yeni anayasada halkın talep ve beklentilerinin yer almasını sağlayacakların açıkladı.


Kepez’den evleneceklere büyük kolaylık Güncel Kepez’den evleneceklere büyük kolaylık

Kepez Belediyesi, Türkiye’de, evlilik işleminde istenen kan testi raporunun verildiği “Talasemi Tanı Merkezi” kuran ilk belediye oldu. Kepez Belediyesi’nin, bu hizmetiyle evlenecek çiftler, yüksek fiyatlarla özel merkezlerde talasemi testi yaptırmak zorunda kalmayacak.


Güncel "2. Köyüm Bisiklete Biniyor" start alıyor


Konyaaltı Belediyesi, Sürdürülebilir Eko-Turizm Projesi kapsamında düzenlenen Köyüm Bisiklete Biniyor Şenliği’nin ikincisi için tüm hazırlıklarını tamamladı.


Ford Otosan Otomotiv Ford Otosan "Yıldız" çalışanlarını ödüllendirdi

Ford Otosan, yıl içerisinde gösterdiği üstün performansıyla fark yaratan, başarısı ve disipliniyle diğer arkadaşlarına rol model olan 146 mavi yakalı çalışanını ödüllendirdi. Ford Otosan, 2011 yılında başlattığı “Yıldızlar” programıyla, 5 yılda toplam 585 çalışanını “Ford Otosan’ın Yıldızı” seçti.


Kepez’in yıldızları play-off müsabakalarında Spor Kepez’in yıldızları play-off müsabakalarında

Kepez Belediyesi Spor Kulübü U-13 takımı liderliğini sürdürüyor. Yetenek taramalarında seçilen çocukların oluşturduğu U-13 takımı, 7 grup arasında düzenlenecek play-off müsabakalarında mücadele edecek.


Bestekar Gültekin Çeki hayatını kaybetti Güncel Bestekar Gültekin Çeki hayatını kaybetti

Türk müziğinin emektar bestekarlarından Gültekin Çeki, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.


Geçen Yıl Ülke Genelinde 2 Milyon 235 Bin Fidan Dikildi Güncel Geçen Yıl Ülke Genelinde 2 Milyon 235 Bin Fidan Dikildi

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü (OGM), ülke genelinde başlattığı hatıra ormanı kurma geleneğine devam ediyor. Bu çerçevede, 2015 yılında ülke genelinde 2 milyon 235 bin adet fidan dikilerek 387 hatıra ormanı tesis edildi.


Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması’nda Kazananlar Belli Oldu Kültür/Sanat Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması’nda Kazananlar Belli Oldu

Türkiye'nin en uzun süreli gençlik organizasyonu olan ve Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde End Productions tarafından, 19 yıldır aralıksız yapılan “Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması” nın finali muhteşem bir geceyle yapıldı.


Küçükler Atletizm’de Yarı Finale Yükseldi Spor Küçükler Atletizm’de Yarı Finale Yükseldi

Türkiye Atletizm Federasyonu’nu ve Turkcel’in organize ettiği Küçükler Atletizm Festivali grup müsabakaları sona erdi


Döşemealtı Belediyesi’nden Kadınlara ‘Mevlana’ gezisi Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden Kadınlara ‘Mevlana’ gezisi

Döşemealtı Belediyesi, sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında İlçe de yaşayan kadınlara Konya-Mevlana gezisi düzenledi.


Halterin Aslanları Antalya’ya Madalyayla Döndü Spor Halterin Aslanları Antalya’ya Madalyayla Döndü

Türkiye Halter Federasyonu tarafından düzenlenen Gençler Halter Kulüpler Türkiye Şampiyonası yapıldı.


Kepez Meclisinde 3 bininci öğrenci Güncel Kepez Meclisinde 3 bininci öğrenci

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bu eğitim sezonuna kadar belediyesinde 3 bininci öğrenciyi ağırlayacak.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ONKOLOJİ HEMŞİRELİĞİ SEMPOZYUMU Serik AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ONKOLOJİ HEMŞİRELİĞİ SEMPOZYUMU

Akdeniz Üniversitesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Onkoloji Hemşireliği Sempozyumu B Blok Mor Salon’da gerçekleştirildi


Türkiye’nin Sağlık Haritası Çıkarıldı Sağlık/Kadın Türkiye’nin Sağlık Haritası Çıkarıldı

Hastalıkların erken teşhisinde çok önemli bir adım olan check-up yaptırmayanların düzeyi yüzde 73’ken kanser gibi erken teşhisin çok önemli olduğu bir hastalıksa Türk halkının en çok korktuğu hastalıkların başında geliyor.


AKSU’DA MAYIS MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Aksu AKSU’DA MAYIS MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aksu Belediyesi Mayıs Ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Halil Şahin’in başkanlığında yapılan toplantıda grup sözcüleri terörü kınadı, miraç kandili ve anneler günü gibi önemli günleri kutladı.


SERİK’TE MAVİ BAYRAK VE DENİZ KİRLİLİĞİ TİTİZLİĞİ Serik SERİK’TE MAVİ BAYRAK VE DENİZ KİRLİLİĞİ TİTİZLİĞİ

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Serik İlçe Müdürlüğü ilçe sahilde bulunan turizm tesislerinin ; Mavi Bayrak ve Deniz Kirliliği konusundaki uygulamalarını yerinde inceledi.


ANTALYA’DAN, WİNGS FOR LİFE KOŞUSUNA Spor ANTALYA’DAN, WİNGS FOR LİFE KOŞUSUNA

İzmir’de 8 Mayıs Pazar günü omurilik zedelenmelerinin tedavisi için fon sağlanması amacı ile yapılacak yarışmaya katılacak olan Antalya Runners grubunun iki üyesi, desteklerinden dolayı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür plaketi sundu


AO AVRUPA BÖLGESEL KONFERANSI ANTALYA’DA BAŞLIYOR Güncel AO AVRUPA BÖLGESEL KONFERANSI ANTALYA’DA BAŞLIYOR

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in başkanlık edeceği ve Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılacak olan Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün (FAO) Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Konferansı'nın 30'uncu oturumu yarın başlıyor.


ERASTA ANTALYA’DAN ANNELERE UNUTULMAZ HEDİYELER Güncel ERASTA ANTALYA’DAN ANNELERE UNUTULMAZ HEDİYELER

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, 7-8 Mayıs tarihlerinde düzenleyeceği Anneler Günü kampanyasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine hediyeler dağıtacak.


Yenidoğan’a yeni yaşam alanı Güncel Yenidoğan’a yeni yaşam alanı

Yenidoğan Mahallesi’nde Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmaları ile 3 bin metrekarelik park kazandırılıyor.


YTB TÜRKİYE STAJLARI BAŞLADI Güncel YTB TÜRKİYE STAJLARI BAŞLADI

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından yeni bir proje daha hayata geçiriliyor. Proje kapsamında yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları Türkiye’deki kamu kurumlarında staj yapma imkanı bulacak.


VÜCUDUMUZDAKİ GİZLİ TEHLİKE: BENLER Sağlık/Kadın VÜCUDUMUZDAKİ GİZLİ TEHLİKE: BENLER

Güneşin gittikçe kendini gösterdiği ve yaza girmeye yaklaştığımız bugünlerde, tatile ve yaz mevsimine gölge düşürmemek için güneşin cilde vereceği zararlara karşı önlem almak gerekir.


Kepez kandilde lokma dağıttı Güncel Kepez kandilde lokma dağıttı

Kepez Belediyesi, Miraç Kandili dolayısı ile Demirgül Selim Cami’nde vatandaşlara lokma tatlısı ikram etti.


İşte Deepo AVM 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması kazananları... Kültür/Sanat İşte Deepo AVM 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması kazananları...

Deepo AVM’nin düzenlediği Antalya’da İlkbahar Fotoğraf yarışması sonuçlandı


Toros Yağmur’da Şiir Okuma Yarışması Güncel Toros Yağmur’da Şiir Okuma Yarışması

Toros Yağmur Liseleri öğrencileri Edebiyat Zümresi tarafından düzenlenen Güzel Şiir Okuma Yarışması’nda duygu dolu anlar yaşadılar.


“ÜÇ SİLAHŞÖRLER” BALESİ GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE SON KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat “ÜÇ SİLAHŞÖRLER” BALESİ GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE SON KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Cumartesi akşamı prömiyerini gerçekleştirdiği ve sanatseverler tarafından uzun süre ayakta alkışlanan “Üç Silahşörler” balesini 07 Mayıs Cumartesi günü saat: 15.00’te bu sezon son kez sahneleneyek.


ANTALYALI GAZETECİLER KÜLTÜREL VE DOĞAL MİRASLA BULUŞTU Güncel ANTALYALI GAZETECİLER KÜLTÜREL VE DOĞAL MİRASLA BULUŞTU

Antalyalı gazeteciler Kaş ve Demre ilçelerini gezerek, kültürel ve doğal mirasla buluştu. Antalya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mevlüt Yeni, projenin amacının bölgenin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini kamuoyuna tanıtmak olduğunu belirtti.


ÖĞRENCİLERDEN HAYIRSEVER HACI MUSTAFA BANKOĞLUNDAN VEFA Serik ÖĞRENCİLERDEN HAYIRSEVER HACI MUSTAFA BANKOĞLUNDAN VEFA

Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu öğrencileri; okulun arsasını bağışlayan Rahmetli Hacı Mustafa Bankoğlu’nu ölümünün 46. Yıldönümünde mezarı başında andılar.


Miraç Gecesi Serik Miraç Gecesi

Allah(cc), bazı mucizelerini göstermek için kulu Hz. Peygamber(sav)’i Miraç gecesinde Mescid-i Haram’dan çevresi mübarek kılınan Mescid-i Aksa’ya götürdü.(İsra, 1) Ardından Yüce Mevla’nın sonsuz âyet ve kudretini müşahede ettiği mucizevi bir yolculuktu.


 AKSULU ÖĞRENCİLER BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR Aksu AKSULU ÖĞRENCİLER BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

Aksu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri 7. Uluslararası Arapça Yarışmasında il birinciliğinin ardından bölge birincisi oldular. Öğrenciler mutluluklarını Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile paylaştı.


BAŞKAN ŞAHİN, “İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖNCELİĞİMİZDİR” Aksu BAŞKAN ŞAHİN, “İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖNCELİĞİMİZDİR”

Aksu Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu 31. Toplantısını Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in katılımıyla gerçekleştirdi. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Nasuh Boztepe Başkan Şahin’e iş güvenliği hakkında bilgiler verirken Başkan Şahin, işçilerin güvenliğinin Aksu Belediyesi’nin önceliği olduğunu ifade etti.


Konyaaltı Belediyesi’nde hizmet içi eğitim…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nde hizmet içi eğitim…


Konyaaltı Belediyesi'nin 2016 yılı Hizmet İçi Eğitim Seminerleri hız kesmiyor. Son olarak düzenlenen toplantıda mahalli idarelerde iç kontrol sistemi çalışmaları ve yeni kamu yönetimi anlayışı ele alındı.


ANTALYALI GENÇ MUCİTLERİN BİLİM PROJELERİ ÖDÜLE KOŞUYOR Güncel ANTALYALI GENÇ MUCİTLERİN BİLİM PROJELERİ ÖDÜLE KOŞUYOR

1991 yılından bu yana, tüm dünyadaki lise öğrencilerinin bilimsel araştırma geliştirmeye yönelik isteklerini, hayallerini ve heveslerini ara vermeden destekleyen “MEF Eğitim Kurumları Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması”, bu yıl çeyrek asırı geride bırakmaya hazırlanıyor.


Döşemealtı Belediyesi’nden personele diksiyon ve güzel konuşma dersi Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden personele diksiyon ve güzel konuşma dersi

Döşemealtı Belediyesi, kurum içi eğitimlerine bir yenisini daha ekleyerek personelin halkla daha etkili ve sürdürülebilir iletişim kurabilmesi için ‘Diksiyon ve Güzel Konuşma’ eğitimleri başlattı.


KALEİÇİ FESTİVALİ ÜÇKAPILAR’DA START ALIYOR Kültür/Sanat KALEİÇİ FESTİVALİ ÜÇKAPILAR’DA START ALIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nce düzenlenen Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali, 4 Mayıs Çarşamba günü Üçkapılar’da (Hadrianus Kapısı) start alıyor


MURATPAŞA’NIN ÇALIŞKAN VE DÜRÜST KADINLARI Güncel MURATPAŞA’NIN ÇALIŞKAN VE DÜRÜST KADINLARI

Muratpaşa Belediyesi kadın temizlik işçileri, çalışkanlıkları ile olduğu kadar azim ve dürüstlükleriyle de inanılmaz öykülerin kahramanı oluyor. 4 çocuk annesi bir işçi ziraat fakültesi okumaya hazırlanırken, iki torununun bakımını üstlenen bir başka işçi, maaşının 4 katı parayı bulup sahibine teslim etti


Annelerimiz için en güzel hediyeler TeknoSA’da Güncel Annelerimiz için en güzel hediyeler TeknoSA’da

TeknoSA, hayattaki en değerli varlıklarımız annelerimizin Anneler Günü’nü çok özel kampanyalarla kutluyor.


TÜRKİYE KOÇ SPOR FEST ANKARA ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU Spor TÜRKİYE KOÇ SPOR FEST ANKARA ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Koç Holding’in düzenlediği Türkiye’nin en geniş katılımlı gençlik ve spor festivali Koç Spor Fest’in dördüncü durağı Ankara Üniversitesi oldu.


İlişkilerdeki büyük işkence: Hediye seçmek Güncel İlişkilerdeki büyük işkence: Hediye seçmek

Türkiye’nin ilk ve en büyük itiraf sitesi HYPERLINK "http://www.itiraf.com/" itiraf.com için, duygusal ilişkilere farklı bir bakış açısı getiren Zodyaklı, “Hayatı içinden çıkılmaz hale getiriyor” dediği hediye seçme krizini masaya yatırıyor.


Kepez’de güle oynaya toplu sözleşme Güncel Kepez’de güle oynaya toplu sözleşme

Kepez Belediyesi, Başkan Hakan Tütüncü döneminde işçisine yine en iyi zammı vererek, güle, oynaya, davullu, zurnalı bir törenle bir toplu sözleşmeyi daha imzaladı.


Kepez’de çocuk bayramı var Güncel Kepez’de çocuk bayramı var

Başkan Hakan Tütüncü, “Kepez’in çocukları, meclisin konukları” projesi kapsamında bugüne kadar 30 ortaokuldan 2 bin 550 öğrenciyi belediyede misafir etti.


İlk yurt dışı bayiliğini açtı Ekonomi/Turizm İlk yurt dışı bayiliğini açtı

Üreten Türkiye’nin yeni markası SCR SCRUBBERFILTER, ilk yurt dışı bayiliği Katar’da açıyor


Bu estetik uygulamalara dikkat Sağlık/Kadın Bu estetik uygulamalara dikkat

Yaz yaklaşırken daha genç ve formunda bir cilt için yaptırılan botoks ve dolgu uygulamaları konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, dolgular ve botoks konusunda farkındalığı artırmak adına bir takım önemli konulara değindi.


Düden katlı kavşak ve tünel geçiş inşaatı başlıyor Güncel Düden katlı kavşak ve tünel geçiş inşaatı başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda dev bir projenin daha startını veriyor. Tünel geçişli Düden Katlı Kavşak Projesi 3 Mayıs Salı günü başlıyor. Çalışmalar kapsamında Yeşilırmak Caddesi’nin doğu ve batı aksı 60 gün süreyle trafiğe kapatılacak.


ÜRETİCİ TARSİM’E GÜVENİYOR! Ekonomi/Turizm ÜRETİCİ TARSİM’E GÜVENİYOR!

Tarım Sigortaları Havuzu’ndan (TARSİM), yapılan açıklamada, 30 Nisan 2016 tarihi itibarıyla, tarım sigortalarında prim üretiminin 1 Milyar TL ve poliçe üretiminin ise 1.2 milyon adet dolaylarında olduğu bildirildi.


Kaş’ta asfalt seferberliği Kaş Kaş’ta asfalt seferberliği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş’ta sıcak asfalt seferberliği başlattı. Kaş’a bağlı Yeşilköy, Çavdır, İslamlar ve Karadağ mahalleleri kaymak gibi asfalta kavuşuyor.


Manavgat’a 38 bin 500 metre kanalizasyon hattı Manavgat Manavgat’a 38 bin 500 metre kanalizasyon hattı

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Manavgat’a yaklaşık 38 bin 500 metre uzunluğunda kanalizasyon hattı döşüyor. Sözleşme bedeli 8 milyon 718 bin lira olan kanalizasyon hattının 12 bin metresi tamamlandı.


2’nci Uluslararası Yörük Festivali 6 Mayıs’ta başlıyor Kültür/Sanat 2’nci Uluslararası Yörük Festivali 6 Mayıs’ta başlıyor

Yörük Kültürü bu festivalde yaşatılacak Antalya’da 3 gün boyunca Yörük şöleni yaşanacak. Festival boyunca hem Yörük kültürü farklı yönleri ile tanıtılacak hem de ünlü sanatçılar Antalyalılar ile buluşacak.


Antalya semalarında Uçurtma Bayramı Güncel Antalya semalarında Uçurtma Bayramı

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya kent merkezi ve ilçelerde düzenlediği Uçurtma Festivallerinde 6 bin uçurtma gökyüzüyle buluştu. Çocuklar, aileleriyle birlikte gökyüzünü renklendirdi.


Türkiye’nin önemli markalarından EXPO 2016’ya sponsor desteği Güncel Türkiye’nin önemli markalarından EXPO 2016’ya sponsor desteği

EXPO 2016 Antalya’nın en önemli yapıları, sponsorlarının isimleriyle anılacak. EXPO 2016 Antalya’nın en önemli yapıları, sponsorlarının isimleriyle anılacak.


MEDICAL PARK ANTALYA’DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA’DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nin açılışından bu yana Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ümit Boncuklu, Genel Müdür olarak atandı.


EXPO 2016’da çocuklar için renkli kortej Güncel EXPO 2016’da çocuklar için renkli kortej

“Çiçek ve çocuk” temalı EXPO 2016 Antalya’da, gün boyu çocuklara yönelik onlarca aktivite yapılıyor. EXPO’da günde 4 kez de Animasyon Ekibi renkli bir kortej yapıyor. EXPO 2016 Antalya’nın maskotları Ece-Efe’nin de yer aldığı kortej çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor.


SON 3 YILIN EN DÜŞÜK ENFLASYON ORANI Ekonomi/Turizm SON 3 YILIN EN DÜŞÜK ENFLASYON ORANI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Nisan ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


EGZERSİZ DİYABETİN ÇARESİ! Sağlık/Kadın EGZERSİZ DİYABETİN ÇARESİ!

Dünyada ve ülkemizde giderek artan ve ciddi sağlık sorunlarına neden olan diyabet hastalığı, yaşam kalitesini ve süresini olumsuz etkilerken çoğu zaman da organ ve işlev kayıplara yol açabiliyor.


Et Sektörünün Lideri; Döner Ekonomi/Turizm Et Sektörünün Lideri; Döner

Türkiye’de döner pazarının yaklaşık 1,5 Milyar TL büyüklüğünde ve restoran işletmeciliğinin son yıllardaki girişimcilik eko sisteminin en dinamik ve vazgeçilmez alanlarından birini oluşturduğunu söyleyen Baydöner Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferudun Tuncer, konu ile ilgili önemli bilgiler veriyor.


ÜÇ SİLAHŞÖRLER BALESİ ANTALYA’DA Kültür/Sanat ÜÇ SİLAHŞÖRLER BALESİ ANTALYA’DA

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 30 Nisan Cumartesi günü Alexander DUMAS’nın ölümsüz eseri “Üç Silahşörler” balesinin prömiyerini Giuseppe Verdi’nin müzikleri ile saat: 20.00’de gerçekleştirecek.


27-29 Nisan’da Antalyalılara özel 3 günlük Vestel şenliği! Güncel 27-29 Nisan’da Antalyalılara özel 3 günlük Vestel şenliği!

Vestel sponsorluğunda düzenlenen 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun dört, beş ve altıncı etapları “Seydişehir-Alanya”, “Alanya-Kemer” ve “Kumluca-Elmalı”, 27-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.


Akın koltuğunu devretti Güncel Akın koltuğunu devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Galip Akın koltuğunu 9 yaşındaki Azime Açıkbaş’a bıraktı.


EXPO 2016 Antalya devletin zirvesinin katıldığı törenle açıldı Güncel EXPO 2016 Antalya devletin zirvesinin katıldığı törenle açıldı

Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve Antalya’nın ev sahipliği yaptığı EXPO 2016 Antalya, devletin zirvesinin katıldığı görkemli bir törenle kapılarını açtı.


23 NİSAN’DA ‘ÇOCUK İSTİSMARINA’ KARŞI ÇIĞLIK Güncel 23 NİSAN’DA ‘ÇOCUK İSTİSMARINA’ KARŞI ÇIĞLIK

Çocukların, ‘Çocuk İstismarına’ karşı sesi, 23 Nisan’da Muratpaşa’dan yükseldi...


BAŞKAN UYSAL, MİMARLARLA KALEİÇİ’Nİ GÖRÜŞTÜ Güncel BAŞKAN UYSAL, MİMARLARLA KALEİÇİ’Nİ GÖRÜŞTÜ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Mimarlar Odası Antalya Şube Başkanı Özge Köksal ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında kabul etti.


EXPO 2016’nın ilk ziyaretçileri minik Erdoğan kardeşler Güncel EXPO 2016’nın ilk ziyaretçileri minik Erdoğan kardeşler

Antalya’nın ev sahipliği yaptığı ‘çiçek ve çocuk” temalı EXPO 2016 Antalya’nın ilk ziyaretçileri, 1 yaşındaki Cemre ve 3 yaşındaki Erdem Erdoğan kardeşler oldu. Anne Fatma Erdoğan ve Baba İzzet Erdoğan, sergi alanına girişte çiçeklerle karşılandı.


ODESSA BELEDİYE BAŞKANI AKSU’DA Aksu ODESSA BELEDİYE BAŞKANI AKSU’DA

EXPO 2016 fuarı kapsamında Antalya’da bulunan Ukrayna Odessa Büyükşehir Belediye Başkanı Genadiy Trukhanov, eski milletvekili Igor Reznik ile birlikte Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti.


Döşemealtı’nda muhteşem 23 Nisan kutlamaları Döşemealtı Döşemealtı’nda muhteşem 23 Nisan kutlamaları

Antalya’nın Merkez İlçesi Döşemealtı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşku içinde kutlandı. Belediye Başkanı Turgay Genç koltuğunu Mustafa Ayşe Altun İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Bayram Emir Dirgen’e verdi.


AKSU’NUN ÇOCUK BAŞKANI BERRA OLDU Aksu AKSU’NUN ÇOCUK BAŞKANI BERRA OLDU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin makamını Çalkaya 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Ayşe Berra Karaalp’a devretti.


Tütüncü sözünü yine tuttu Güncel Tütüncü sözünü yine tuttu

Şerife Tufan Ortaokulu öğrencilerine bilişim sınıfı sözü veren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, açılış töreninde sözünü tutmuş olmasın mutluluğunu yaşadı.


Başkan Böcek’in çocuklarla 23 Nisan coşkusu Güncel Başkan Böcek’in çocuklarla 23 Nisan coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın baş aktörleri, Konyaaltı Belediyesi’ni renklendirdi. Mutlu Dahiler Çocuk Kulübü öğrencileri Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.


BİR BAŞKA KUTLANACAK 23 NİSAN MURATPAŞA’DA Güncel BİR BAŞKA KUTLANACAK 23 NİSAN MURATPAŞA’DA

Çocuk Meclisi toplanacak, neneler-dedeler torunları için şarkı söyleyecek


MURATPAŞA’NIN MİNİKLERİNDEN MUHTEŞEM 23 NİSAN KUTLAMASI Güncel MURATPAŞA’NIN MİNİKLERİNDEN MUHTEŞEM 23 NİSAN KUTLAMASI

Muratpaşa Belediyesi Çağlayan Kreş ve Gündüz Bakımevi’ndeki çocuklar, 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramı’nı Çağlayan Spor Salonu’nda düzenlenen etkinlikte kutladı.


BURDUR BORSA'DAN ANTALYA BORSA'YA HAYVANCILIK FUARI DAVETİ Ekonomi/Turizm BURDUR BORSA'DAN ANTALYA BORSA'YA HAYVANCILIK FUARI DAVETİ

Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır'ı ziyaret etti. Hayvancılık sektörünün zor bir dönemden geçtiğini belirten Başar, bu zor dönemin yeni girişimlerle atlatılması gerektiğini kaydetti.


Kastamonu Entegre Antalya’lı Parke Ustalarıyla Buluştu Güncel Kastamonu Entegre Antalya’lı Parke Ustalarıyla Buluştu

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, sektör içi eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Kastamonu Entegre tarafından organize edilen “Laminat Parke Usta Seminerleri”nin ikincisi Antalya’da 100’e yakın parke ustasının katılımıyla gerçekleşti.


Lifetime® şifresiz olarak 26 Nisan’da yayında! Sağlık/Kadın Lifetime® şifresiz olarak 26 Nisan’da yayında!

Yurtdışında 150 milyon ücretli izleyicisi bulunan, ödüllü programları ve TV’de ilk kez yayınlanan filmleri, izlenme rekorları kıran reality showları, Türkiye’ye uyarlanan popüler formatları ile Lifetime® kanalı “Bu dünya benim” sloganıyla yayına giriyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...