Salı, 10 Aralık 2019
ESET Araştırması: Online tehditler, gizlilik önlemlerinin artmasına neden oldu Teknoloji/Bilim/İnternet ESET Araştırması: Online tehditler, gizlilik önlemlerinin artmasına neden oldu

Antivirüs yazılım kuruluşu ESET tarafından İngiltere’de sosyal medya kullanıcıları arasında gerçekleştirilen araştırmaya göre katılımcıların %68’inin dijital ortamdaki kişisel bilgilerini korumak için adımlar attığı, %53’ünün ise düzenli olarak sosyal medya hesaplarındaki gizlilik ayarlarını kontrol ettiği ortaya çıktı.


Ekonomi/Turizm "Türkiye, Ar-Ge harcamalarında yüzde 3'ü yakalayacak yola girdi"

Mart 2016'da Ar-Ge yasasında değişiklikler yapıldı; Ağustos 2016'da yeni Ar-Ge yasası kapsamında Bakanlar Kurulu kararları çıktı. Şimdi sırada Türkiye'nin Ar-Ge harcamalarını yüzde 3'e yükseltecek atılımlar var.


Karşıyaka’ya yeni park Güncel Karşıyaka’ya yeni park

Yaptığı yeşil alan çalışmalarıyla adından söz ettiren Kepez Belediyesi, Varsak Karşıyaka Mahallesi’ne yeni bir park inşa ediyor.


KİBYRA BÜYÜLEDİ, BALON HEYECANLANDIRDI Güncel KİBYRA BÜYÜLEDİ, BALON HEYECANLANDIRDI

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü’nün daha önce Salda Gölü ile başlatmış olduğu "Haber-Tanıtım Gezileri"nin ikincisinde Burdur’un Gölhisar ilçesindeki Kibyra antik kenti gezildi. Gazeteciler gezinin sabahki bölümünde balonla bin metrelik yüksekliğe çıkarak heyecanlı bir uçuş gerçekleştirdi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SOSYAL YATIRIM ATAĞI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SOSYAL YATIRIM ATAĞI

Manavgat Belediyesi, büyük sosyal yatırımlarından olan Kız Öğrenci Misafirhanesi, Çocuk Kültür Merkezi ile Hasta ve Hasta Yakınları Misafirhanesi’ni düzenlenen muhteşem bir törenle hizmete açtı.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN FİLİZ ELMAS’A KUTLAMA Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN FİLİZ ELMAS’A KUTLAMA

Aksu Belediye Spor Kulübü yöneticisi ve Halk Oyunları Koordinatörü Filiz Elmas Halk Oyunları Federasyonu yönetim kuruluna seçildi. Elmas’ın bu üstün başarısı karşısında Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, kendisini kutlayarak, yeni görevinde başarılar diledi.


AKSU BELEDİYE MECLİSİ’NDE ORMAN YANGINI DUYARLILIĞI Aksu AKSU BELEDİYE MECLİSİ’NDE ORMAN YANGINI DUYARLILIĞI

Kasım ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştiren Aksu Belediye Meclisi, ilçede çıkan ve on hektar alanın yanmasına neden olan orman yangınının üzüntüsünü yaşadı.


AKSU BELEDİYESİ’NDEN YANGIN SÖNDÜRME SEFERBERLİĞİ Aksu AKSU BELEDİYESİ’NDEN YANGIN SÖNDÜRME SEFERBERLİĞİ

Aksu’da çıkan orman yangını ilçede büyük üzüntüye sebep oldu. Yangına, Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından müdahale edildi.


AK Gençlik’ten muhteşem tiyatro Kültür/Sanat AK Gençlik’ten muhteşem tiyatro

AK Parti Konyaaltı İlçe Gençlik Kolları, Çanakkale ve Kurtuluş savaşı ile Cumhuriyetin ilanına kadar olan sürecin konu alındığı “Kurtuluş” isimli tek perdelik tiyatro oyununu Bahtılı Hasan Fatma Çavlı İlköğretim okulunda sahneledi.


Afrika’ya enerji satışı başlıyor Afrika’ya enerji satışı başlıyor

Afrika’daki pazar payını artırmaya odaklanan Aksa Enerji, bölgedeki görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor. Afrika-Türkiye Ekonomi ve İş Forumu’nda görüşmelerini hem bakan hem de şirket düzeyinde sürdüren Aksa Enerji, Afrika ülkelerindeki enerji ihtiyacına yatırımlarıyla çözüm getirmeyi hedefliyor.


AKBB binası Kepez’de yükselecek Güncel AKBB binası Kepez’de yükselecek

Kepez Belediyesi Meclisi toplantısında, çeşitli şehirlerde 62 belediyenin üyesi olduğu AKBB’ye yeni hizmet binasının Kepez’e taşınması için karar alındı


Öğrenciler Atık Pil topladılar okullarına yazıcı kazandırdılar Döşemealtı Öğrenciler Atık Pil topladılar okullarına yazıcı kazandırdılar

Döşemealtı Belediyesi tarafından "Doğanın Pili Bitmesin" sloganıyla başlatılan atık pil toplama kampanyasında geçen yıl 230 kilogram pil toplayarak birinci olan Yukarı Karaman Perge Rotary İlköğretim Okuluna çok amaçlı yazıcı ve fotokopi işlevi gören cihaz hediye edildi. Geçtiğimiz yıl İlçede bulunan 28 okulun katıldığı kampanya kapsamında yarım ton atık pil toplanırken, bu yılda yine aynı slogan ile atık pil toplama kampanyasının startı verildi.


MURATPAŞA’DA FASTFOOD DENETİMİ Güncel MURATPAŞA’DA FASTFOOD DENETİMİ

Muratpaşa Belediyesi ilçe genelinde fastfood restoranlarda gıda güvenliği denetimlerine devam ediyor. Denetimlerde kızartma yağlarında özel cihazlarla polar madde ve yağ sıcaklığı ölçümleri yapılıyor.


Atatürk fotoğrafları sergisi Kepez’de Güncel Atatürk fotoğrafları sergisi Kepez’de

Kepez Belediyesi’nin her yıl Atatürk fotoğrafları koleksiyonunu sergilediği Atatürk Fotoğrafları Sergisi, İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin katılımıyla Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’de açıldı.


 İnşaat sektörü teknolojide uyarı sinyali veriyor Ekonomi/Turizm İnşaat sektörü teknolojide uyarı sinyali veriyor

KPMG’nin hazırladığı “Teknoloji Üstünlüğünü İnşa Etmek” başlıklı 2016 Küresel İnşaat Araştırması, sektörün teknolojiyle sınavını gözler önüne serdi. Araştırmaya göre firmaların sadece yüzde 8’i ileri teknoloji vizyonuna sahip. İnşaatta yüzyılın hızına yetişmek için teknolojinin sağladığı inovatif fırsatlara yatırım yapmak şart.


KADIN GİRİŞİMCİLERE ÖZEL EĞİTİM Siyaset KADIN GİRİŞİMCİLERE ÖZEL EĞİTİM

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Ekonomi İşleri Başkanlığı öncülüğünde, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı eğitmenliğinde, Kadınlarımız "Proje Döngüsü ve Kadın Girişimciliği” eğitimi aldılar. AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu’nun katılımıyla düzenlenen eğitimlere, AK Parti Antalya Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, İlçe kadın kolları başkanları ile kadın girişimciler katılım sağladı.


SERİK YÜKSELİŞ’TE OKUL BAŞKANLIĞI Serik SERİK YÜKSELİŞ’TE OKUL BAŞKANLIĞI

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları İlkokul ve Ortaokulu 2016-2017 eğitim öğretim yılı okul başkanını seçti.


TARİHİ 'DÜĞMELİ EVLER'E  EXPO'DAN ÖDÜL İbradı TARİHİ 'DÜĞMELİ EVLER'E EXPO'DAN ÖDÜL

İbradı Belediyesi ile Ormana Active işbirliğiyle EXPO 2016'da orjinaline uygun olarak inşaa edilen 'Düğmeli Ev' ve çevresindeki endemik bitki bahçesi , "TARİH" Alt Temasına Uygun İlçe Bahçesi Özel Ödülünü aldı.


BAŞKAN BAHAR’DAN AFRİKA UYARISI Ekonomi/Turizm BAŞKAN BAHAR’DAN AFRİKA UYARISI

Antalya OSB Başkanı Ali Bahar sanayi üretiminin gelişilen teknolojiyle birlikte merkeze dönmeye başladığını, ucuz işgücü sunan Uzakdoğu’nun karşısına salgın hastalıklardan, terörden ve savaştan kurtulmuş Afrika gibi bir rakip çıkmasıyla birlikte Türkiye’nin işinin daha da zorlaşacağını belirtti.


VERGİ BARIŞI 25 KASIM’A UZATILDI Aksu VERGİ BARIŞI 25 KASIM’A UZATILDI

Daha önce 31 Ekim tarihinde sona ereceği açıklanan vergi borçlarının yeniden yapılandırılmasına yönelik başvuru süresi 25 Kasım’a kadar uzatıldı. Bu durumdan faydalanmak isteyenler Aksu Belediyesi’ne akın ederek borçlarını ödüyor.


Türkiye’nin Hafızası SEKA Kâğıt Müzesi açılıyor Güncel Türkiye’nin Hafızası SEKA Kâğıt Müzesi açılıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin endüstriyel mirası korumak ve yaşatmak amacıyla oluşturduğu Türkiye'nin ilk, Dünya’nın en büyük kâğıt müzesi SEKA Kâğıt Müzesi, 06 Kasım Pazar günü, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla açılıyor.


Ayın söyleşisinde II. Abdulhamit dönemi anlatıldı Kumluca Ayın söyleşisinde II. Abdulhamit dönemi anlatıldı

Kumluca Belediyesi ve Anadolu Lisesi Okul başkanlığının organizesiyle düzenlenen ayın söyleşisi etkinliğinde “II. Abdulhamit dönemi” konferansı gerçekleştirildi.


Ünlü İlahiyatçı Hatipoğlu, Finikelilerle buluştu Güncel Ünlü İlahiyatçı Hatipoğlu, Finikelilerle buluştu

Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Muharrem Ayı Özel Programı’nda Finike halkı ile bir araya geldi.


Kepez 1 puanla döndü Spor Kepez 1 puanla döndü

Haftaya lider giren Kepez Belediyespor , Tavşanlı deplasmanından 1 puanla döndü.


BÖBREK HASTALARININ ÇİLESİ BİTTİ Serik BÖBREK HASTALARININ ÇİLESİ BİTTİ

Serik Devlet Hastanesi yönetimi uzun çabalar sonucu İlçenin ihtiyacı olan Diyaliz servisini hizmete açtı. Serik’te İkamet Edip Diyaliz Tedavisi İçin Antalya İl Merkezi ve çevrede bulunan diğer hastanelere gitmek zorunda kalan Diyaliz hastalarının Serik’te başlayan diyaliz hizmeti nedeniyle yüzleri gülüyor.


SANATIN MERKEZİ MURATPAŞA Kültür/Sanat SANATIN MERKEZİ MURATPAŞA

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediye fuaye alanında kişisel yağlı boya resim sergisini açan emekli başkomiser Ali Ray’ın sergisini ressamla birlikte gezdi.


BAŞKAN UYSAL KALEİÇİ REHBERLİĞİ YAPTI Güncel BAŞKAN UYSAL KALEİÇİ REHBERLİĞİ YAPTI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bu yıl 2’ncisi düzenlenen Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) ülkeleri Zirvesi için Antalya’da bulunan seyahat acente CEO ve Genel Müdürleri ve gazetecilerle tarihi Kaleiçi’ni gezdi.


MOBİL SİTELER, MASAÜSTÜ SİTELERE YETİŞTİ Teknoloji/Bilim/İnternet MOBİL SİTELER, MASAÜSTÜ SİTELERE YETİŞTİ

IAB Avrupa’nın hazırladığı Reklamveren 2016 Mobil Denetim Raporu’na göre mobil siteler de artık, masaüstü siteler kadar ilgi görüyor.


TENEFFÜS PARK GÜN SAYIYOR Güncel TENEFFÜS PARK GÜN SAYIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin çocukları sınırsız eğlence ve oyun için sokağa çağırdığı ‘Teneffüs Park’ büyük açılış için geri sayıma başladı. Çaybaşı Mahallesi’nde 16 dönümlük alanda inşa edilen Antalya’nın yeni çocuk dünyası 5 Kasım Cumartesi günü törenle açılacak.


Antalya Büyükşehir Belediyesi 4 ilçede 9 arsasını satıyor Ekonomi/Turizm Antalya Büyükşehir Belediyesi 4 ilçede 9 arsasını satıyor

Büyükşehir Belediyesi Muratpaşa, Döşemealtı, Manavgat ve Serik ilçelerinde 9 adet taşınmazını 17 Kasım tarihinde ihaleye çıkarıyor. Arsaların ihale bedelleri, 18 bin lira ile 20 milyon lira arasında değişiyor.


Sultanlar sezona galibiyetle başladı Spor Sultanlar sezona galibiyetle başladı

2016-2017 Sezonu Voleybol Bayanlar 2.Lig 3.Grupta mücadele eden Kepez Belediyespor sezonun ilk maçında Park Antalya Gençliği 3-1’lik setle mağlup etti.


Antalya Büyükşehir, Kavakköy’ün içme suyu sorununu çözüyor Kumluca Antalya Büyükşehir, Kavakköy’ün içme suyu sorununu çözüyor

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kumluca’da su sıkıntısı yaşayan Kavakköy Mahallesi’nin yetersiz kalan şebekelerini yeniliyor.


ATSO Bahçesi EXPO 2016’nın “En İyi Kurumsal Bahçesi” seçildi Güncel ATSO Bahçesi EXPO 2016’nın “En İyi Kurumsal Bahçesi” seçildi

EXPO 2016 Antalya alanı içerisinde bulunan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bahçesi ‘En İyi Kurumsal Bahçe’ kategorisinde birincilikle ödüllendirildi.


Ekonomi/Turizm "Krizlere rağmen Antalya kredi performansında ciddi bir bozulma yaşanmadı"

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Eylül ayı itibariyle Antalya’da takipteki kredi oranının yüzde 3,90 olduğunu kaydederek, turizmden tarıma hemen hemen her sektörde zor bir sezon geçirilmesine rağmen kredi performansında ciddi bir bozulma yaşanmadığını söyledi.


XIII. USBKY KONGRESİ ANTALYA'DA DÜZENLENDİ Güncel XIII. USBKY KONGRESİ ANTALYA'DA DÜZENLENDİ

XIII. Ulusal Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrenci Kongresi 26-27-28 Ekim 2016 tarihlerinde, Avrasya Araştırmaları Topluluğu Ev Sahipliğinde, Akdeniz Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünün desteğiyle Akdeniz Üniversitesinde gerçekleştirildi.


9 bin böbrek hastası organ bulunamazsa hayatını kaybedecek Sağlık/Kadın 9 bin böbrek hastası organ bulunamazsa hayatını kaybedecek

Bugün Türkiye’de hayata tutunmak için başta böbrek olmak üzere organ bekleyen on binlerce hasta var. Her yıl 100 kronik böbrek hastasından 14’ü yeterli organ bağışı olmadığı için hayatını kaybediyor. Ülkemizde şu anda 70 bin kronik böbrek hastası olduğu düşünülürse, uygun organ bulamamaları halinde bunların 9 bini hayatını kaybetme tehdidiyle karşı karşıya.


Başkan Böcek: “Giymiyorsan giydir...” 
 Güncel Başkan Böcek: “Giymiyorsan giydir...” 


Konyaaltı Belediyesi ‘Giymiyorsan Giydir’ sloganıyla kullanılmış ihtiyaç fazlası giysi ve ayakkabıları, ilçede 200 ayrı noktaya yerleştirilen kumbaralar ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.


Dikkat, 48 saat su kesintisi var! Güncel Dikkat, 48 saat su kesintisi var!

ASAT, Düden Tünel Geçişli Katlı Kavşak çalışmaları nedeniyle Muratpaşa, Kepez ve Aksu ilçelerindeki bazı mahallelerde 48 saat su kesintisi yaşanacağını açıkladı.


Alanya çiçek açacak Alanya Alanya çiçek açacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü Alanya’ya mevsimlik çiçek dikiyor. 200 bin çiçeğin dikimi tamamlanınca Alanya rengarenk çiçek açacak.


Büyükşehir’in Cumhuriyet Kupası’na yoğun ilgi Spor Büyükşehir’in Cumhuriyet Kupası’na yoğun ilgi

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Basketbol Turnuvasında gençler sporla buluştu. Turnuvaya katılan sporculara madalyalar ve hediyeleri takdim edildi.


Elmalı Kuzuköy-İmircik yolu asfalta hazırlanıyor Elmalı Elmalı Kuzuköy-İmircik yolu asfalta hazırlanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçe yollarının altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Elmalı Kuzuköy ve İmircik mahalle yolları için çalışmalara başlandı.


ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULU KAN BAĞIŞINI GELENEKSELLEŞTİRDİ Elmalı ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULU KAN BAĞIŞINI GELENEKSELLEŞTİRDİ

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu düzenli olarak gerçekleştirdiği kan bağışı etkinliğine bir yenisini daha ekledi. En fazla kan bağışı yapan kamu kurumlarının başında gelen Elmalı MYO bu geleneği sürdürdü ve kan bağışında rekor kırdı.


Yelkenler Cumhuriyet Kupası için açıldı Güncel Yelkenler Cumhuriyet Kupası için açıldı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen ATSO Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları büyük bir heyecana sahne oldu. 2 gün süren yarışların ilk gününde Optimist ve Lazer grubunda minikler yarışırken ikinci gün büyük yelkenliler Akdeniz’e açıldı.


MANAVGAT ŞELALESİ’NE BÜYÜK ÖVGÜ Manavgat MANAVGAT ŞELALESİ’NE BÜYÜK ÖVGÜ

Yılda bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan Manavgat Şelalesi, Manavgat Belediyesi’nin yaptığı yeniden düzenlemelerle yeni ve muhteşem güzellikteki görünümüne kavuştu. Yeni yüzüyle Şelale, turistlerin övgüsünü kazandı


MANAVGAT BELEDİYESPOR GRUBUNDA ENGEL TANIMIYOR Spor MANAVGAT BELEDİYESPOR GRUBUNDA ENGEL TANIMIYOR

Süper Amatör Merkez Doğu gurubunda 7. Haftada Manavgat Belediyespor liderliğini korudu. Gazipaşa Belediyespor ile Manavgat Belediyespor arasında geçen karşılaşma 4-1'lik Manavgat Belediyespor galibiyeti ile sonuçlandı.


GIDALARIN YAPISI BU KONGREDE İNCELENDİ Güncel GIDALARIN YAPISI BU KONGREDE İNCELENDİ

Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde, 26-28 Ekim 2016 tarihleri arasında gıdaların; fizikokimyasal yapıları, sindirimi ve besin maddelerinin biyoyarayışlılığı arasındaki ilişkilerin anlaşılmasına yönelik bilimsel araştırmaların paylaşıldığı “Food Structure Design” Kongresi düzenlendi.


Finike’de yüzlerce kişi Cumhuriyet için yürüdü Finike Finike’de yüzlerce kişi Cumhuriyet için yürüdü

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Finike’de düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü’ne yüzlerce vatandaş katıldı.


Başkan Sarıoğlu, kapalı pazar esnafını ziyaret etti Finike Başkan Sarıoğlu, kapalı pazar esnafını ziyaret etti

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Finike Belediyesi Kapalı Pazar Alanı’nda tezgah açan esnafları ziyaret etti.


Elmalı'ya Yeni Bir Mesirelik Kazandırılıyor Elmalı Elmalı'ya Yeni Bir Mesirelik Kazandırılıyor

Antalya'nın Elmalı ilçesinde Avlan Gölü çevresine yapılması planlanan mesirelikle ilgili protokol yapıldı.


Başkan Sarıoğlu, lise öğrencileri ile bir araya geldi Finike Başkan Sarıoğlu, lise öğrencileri ile bir araya geldi

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türkiye’nin geleceği olan lise öğrencileri ile bir araya geldi.


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı Finike 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Finike’de de coşku ile kutlandı.


Rakamlar inşaatçıları sevindirdi, konut satışlarında büyük artış! Ekonomi/Turizm Rakamlar inşaatçıları sevindirdi, konut satışlarında büyük artış!

Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Adnan Saraç, Türkiye’de inşaat sektörünün büyümeye devam ettiğini belirterek, geçen yıla göre tablonun beklenenden daha iyi olduğunu söyledi.


KUMLUCA HALKINA ÜROLOJİK KANSERLERDE
TANI VE TEDAVİ SÖYLEŞİSİ
 Kumluca KUMLUCA HALKINA ÜROLOJİK KANSERLERDE
TANI VE TEDAVİ SÖYLEŞİSİ


Kumluca Belediyesi, Akdeniz Sosyal Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği ve Medical Park Antalya Hastane Kompleksi işbirliğinde, “Ürolojik Kanserlerde Tanı ve Tedavi” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Antalya’da “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Sergisi” açıldı Güncel Antalya’da “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Sergisi” açıldı

Türkiye’de 15 Temmuz’da yaşanan başarısız ve hain darbe girişimini konu alan “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Sergisi”, Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde açıldı. Türk milletinin verdiği destansı mücadelenin resmedildiği sergi, 4 Kasım’a kadar ziyaretçilerini bekliyor.


Öz Finans-İş, şehitler için Kuran okuttu Güncel Öz Finans-İş, şehitler için Kuran okuttu

Öz Finans-İş Antalya İl Temsilciliği tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Uncalı’da bulunan Garnizon Şehitliğin de şehitler için Kuran’ı Kerim okutuldu, dualar edildi.


AESOB’dan Bakan Müezzinoğlu’na, esnafı rahatlatacak dosya Ekonomi/Turizm AESOB’dan Bakan Müezzinoğlu’na, esnafı rahatlatacak dosya

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıdan Dere, esnafın işe giriş bildiriminde yaşanan mağduriyet, mesleki yeterlilik belgesi alım süresi, esnaf için işsizlik fonu kurulması, BAĞKUR kayıtları, emeklilik yaşı ve maaş farkları gibi esnafı birçok konuda rahatlatacak raporunu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na sundu.


Motosikletçiler Kepez’de buluştu Güncel Motosikletçiler Kepez’de buluştu

Aralarında çeşitli kategorilerden şampiyon motosikletçilerin de yer aldığı 1000’e yakın motosiklet tutkunu, Kepez’de buluşarak vatandaşlara şölen yaşattı.


ERASTA ANTALYA’DA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU Güncel ERASTA ANTALYA’DA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

Erasta Antalya’daki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması, her yaşa hitap eden etkinliklerle renkli görüntülere sahne oldu.


2016 Formula 1 Gran Premio de Mexico Spor 2016 Formula 1 Gran Premio de Mexico

Renault Sport Formula 1 Takımı, dünkü Formula 1 Gran Premio de México’da 14. olmak için gerilerden güçlü ve stratejik bir atakla geldi.


KONGED hız kesmiyor Güncel KONGED hız kesmiyor

Antalya’da faaliyet gösteren Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED); Konged Akademi, Konged Radyo ve her hafta sonu gerçekleştirdiği etkinliklerle çalışmalarına aralıksız devam ediyor.


277 kişilik doğum günü Güncel 277 kişilik doğum günü

Kepez Belediyesi’nin spor okullarında ve etüt merkezinde eğitim gören 277 çocuk için düzenlenen doğum günü kutlamasına, Başkan Tütüncü de katılarak moral verdi.


Konyaaltı Belediyesi’den, Cumhuriyet Konseri…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’den, Cumhuriyet Konseri…


Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) Korosu, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Döşemealtı’nda muhteşem bir konsere imza attı.


Türk markaları MATALEC ile İspanya pazarına açıldı Türk markaları MATALEC ile İspanya pazarına açıldı

İspanya’nın başkenti Madrid’de düzenlenen uluslararası elektrik ve elektronik ekipmanları fuarı MATELEC 25 – 28 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleşti. Güney Amerika ve Kuzey Afrika pazarının önemli bir platformu olan MATELEC fuarında, global yatırımları ile öne çıkan Aksa Jeneratör de yerini aldı.


Tütüncü’nün elinden aşure ikramı Güncel Tütüncü’nün elinden aşure ikramı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muharrem ayı dolayısıyla ilçe halkına kendi eliyle aşure ikram etti.


GENÇLİK ORKESTRASI CUMHURİYET İÇİN SAHNEDE Güncel GENÇLİK ORKESTRASI CUMHURİYET İÇİN SAHNEDE

Muratpaşa Belediyesi’nin 22 kişiden oluşan Antalya’nın ilk BigBand Gençlik Orkestrası Cumhuriyet için sahneye çıktı. Klarnet, saksafon, yan flüt, keman, bateri, perküsyon, elektro gitar, bas gitar ve piyanodan oluşan orkestra Ayten Alpman’ın ‘Memleketim’ şarkıyla başladıkları konserinde Cem Karaca, Gloria Gaynor ve Aşık Veysel’den şarkılarla devam etti.


KASIM’DA “CARMEN” BİR BAŞKADIR Kültür/Sanat KASIM’DA “CARMEN” BİR BAŞKADIR

Antalya Devlet Opera ve Balesi geçtiğimiz sezon prömiyerini gerçekleştirdiği ve sanatseverlerin beğenisini kazanan Bizet’in ünlü “Carmen” operasını 01 Kasım Salı ve 03 Kasım Perşembe saat: 20.00’de tekrar sahneleyecek.


Kentin geleceği bu platformda tartışılıyor Güncel Kentin geleceği bu platformda tartışılıyor

Antalya Platformu, 2016 yılı Ekim ayı toplantısı yeni başkan Metin Doğan’ın yönetiminde gerçekleştirildi. Antalya Platformu, yeni başkanıyla vizyon ve misyon güncellemesi yaptı.


Antalya Konyaaltı Kitap Fuarına büyük ilgi.. 
 Güncel Antalya Konyaaltı Kitap Fuarına büyük ilgi.. 


28 Ekim Cuma günü kapılarını ziyaretçilere açan Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 3. gününde 50 bine yakın ziyaretçi ağırladı. Barış Yarkadaş, Naim Babüroğlu, Gürkan Hacır, Enis Berberoğlu gibi çok değerli yazarlar okurlarıyla buluştu.


ANTALYA BASKETBOL YEREL LİGİNDE U14 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU Spor ANTALYA BASKETBOL YEREL LİGİNDE U14 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

2016-2017 Antalya Basketbol Yerel Ligi U14 Kız-Erkek kategorilerinde dereceye giren takımlar belli oldu.


Başkan Böcek, vatandaşa aşure ikram etti.. 
 Güncel Başkan Böcek, vatandaşa aşure ikram etti.. 


Konyaaltı Belediyesi, 7. Geleneksel Aşure Günü etkinliğini, bu yıl hizmete açılan Konyaaltı Belediyesi Konyaaltı Cemevi’nde gerçekleştirdi.


UKRAYNALI OLGA’YI MEME KANSERİ TATİLDE YAKALADI Sağlık/Kadın UKRAYNALI OLGA’YI MEME KANSERİ TATİLDE YAKALADI

Uzun senelerdir ailesiyle birlikte tatillerini Antalya’da geçiren 61 yaşındaki Olga Tochylovska, kızı ve kocasıyla birlikte 1 ay önce yine Antalya’ya geldi. Türkiye’de tıbbın ileri seviyede olduğuna inandıkları için, ülkelerinde yaptıracakları tetkikleri Antalya’da yaptırmaya karar verdiler. Memorial Antalya Hastanesi’ne gelerek 60 yaş üstü check- up programından yararlandılar. Yapılan tetkikler sonucunca Ukraynalı Olga Tochylovska’ya erken evre meme kanseri tanısı kondu. Hiç beklemediği bir sonuçla karşılaşan Tochylovska tatil yapmak yerine tedavi olmak zorunda kaldı. Memorial Antalya Kanser Merkezi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Özdoğan’ın yönlendirmesiyle, Olga Tochylovska cerrahi müdahale için Memorial Antalya Hastaneleri Genel Cerrahi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alihan Gürkan ile görüştü. Emekli işçi Tochylovska başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuşarak ülkesine geri döndü.


MURATPAŞA BİSİKLETÇİLERİ ATA’NIN HUZURUNDA Güncel MURATPAŞA BİSİKLETÇİLERİ ATA’NIN HUZURUNDA

Muratpaşa Belediyesi’nin 6 kişilik bisiklet takımı Antalya’dan Anıtkabir’e 600 kilometrelik parkuru tamamladı.


 YOLDAŞLAR PEDAL CUMHURİYET BAYRAMI TURUNDA Güncel YOLDAŞLAR PEDAL CUMHURİYET BAYRAMI TURUNDA

Antalya Yoldaşlar Pedal Grubu, Uncalı, Karatepe ve Akdamlar köylerini geçerek orman yollarından Sivridağın eteklerindeki Trebenna Antik kentine ulaştı.


Devrim Kök’ten icra takibindeki binlerce engellimiz için kanun teklifi… Siyaset Devrim Kök’ten icra takibindeki binlerce engellimiz için kanun teklifi…

CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök, haklarında dava açılan on binlerce engelli vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için kanun teklifi verdi.


Sedef sadece deri hastalığı değildir! Sağlık/Kadın Sedef sadece deri hastalığı değildir!

Dünyada yaklaşık 125 milyon, Türkiye’de yaklaşık 2.1 milyon civarında sedef hastası olduğu tahmin edilmekte. Bu hastaların yaklaşık 1,5 milyonunda hastalık, orta ve yüksek şiddetli seyrediyor. Dünya Sedef Hastalığı (Psoriasis) Farkındalık Haftası dolayısıyla Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği Başkanı Prof. Dr. Emine Derviş ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. İlknur K. Altunay görüşlerini paylaştı. Psoriasis, yani Türkçe’de bilinen adıyla sedef hastalığı, yaygın ve kronik bir hastalık. Hastalığın kronik olması sedef hastalarında bazen ümitsizliğe ve çaresizliğe neden olsa da, son yıllardaki gelişmelerle hastaların büyük bir kısmı rahatlıkla kontrol altına alınabiliyor.


ÇOCUKLARDA KARIN ŞİŞLİĞİ VE LENF BEZİ BÜYÜMESİNE DİKKAT! Sağlık/Kadın ÇOCUKLARDA KARIN ŞİŞLİĞİ VE LENF BEZİ BÜYÜMESİNE DİKKAT!

Çocukluk çağının en sık rastlanan kanseri olan löseminin belirtileri birçok sıradan çocuk hastalığında da görülebiliyor. Bu belirtiler konusunda son derece dikkatli olmak hastalığın erken dönemde teşhis ve tedavi edilmesi açısından büyük önem taşıyor.


YÖREX fuarının yıldızı Döşemealtı Döşemealtı YÖREX fuarının yıldızı Döşemealtı

‘Sizin Oraların Nesi Meşhur’ sloganıyla 26 Ekim tarihinde kapılarını açan 7. Geleneksel Yöresel Ürünler Fuarı’na ‘Döşemealtı Halısı ve Narıyla’ katılan Döşemealtı Belediyesi’nin standı ziyaretçi akınına uğradı. Bu yıl 500 kg taze sıkılmış nar suyu ile 2 ton dalından yeni kopartılmış nar hediye edildi.


DENTAL SPA’LAR SİZİ YANILTMASIN! Sağlık/Kadın DENTAL SPA’LAR SİZİ YANILTMASIN!

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, son zamanlarda özellikle yeni trend olarak ilgi gören ve zaman zaman diş hekimi fobisi olanların tercihine sunulan Dental Spa’ların standart, olması gerekenden farkı bir uygulama olmadığını belirterek; “Diş tedavisi, bir klinik çalışmasıdır. Hijyen, çalışma ortamı rahatlığı veya tedavinin yapılacağı kliniğin sosyal imkânları gibi konularda yüksek kalite ve yüksek standartlar zaten mecburidir. Farklı isimler verilerek veya pazarlama stratejileri kullanılarak hastalar yanlış bilgilendirilmemelidir” dedi.


İETT’ye Stevie ödülü Güncel İETT’ye Stevie ödülü

İETT, iş dünyasının en saygın ödüllerinden Stevie International Business Awards 2016’da insan kaynakları alanında bronz ödülün sahibi oldu. İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı’nın uygulamaları ile Bronz Stevie’ye değer görülen İETT, ödülünü Roma’da düzenlenen törende aldı.


Denizde Cumhuriyet Kupası Heyecanı Yaşandı Spor Denizde Cumhuriyet Kupası Heyecanı Yaşandı

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antalya Yelken Kulübü, Setur Marina ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından bu yıl 10'cusu düzenlenen Cumhuriyet Kupası" Yelken Yarışları 29-30 Ekim tarihlerinde yapıldı.


Genç Çalışanların Motivasyonu Daha Yüksek Ekonomi/Turizm Genç Çalışanların Motivasyonu Daha Yüksek

Edenred ile IPSOS araştırma şirketinin birlikte gerçekleştirdiği Barometre 2016 araştırma sonuçlarına göre Türkiye’de çalışanların motivasyonu yaş arttıkça düşüyor.


Tuttuğumuz takım işimizden daha önemli Spor Tuttuğumuz takım işimizden daha önemli

Maç izlemek için seyahat eden Türklerin yüzde 30’u otel rezervasyonlarını son dakikaya bırakıyor


Bankacılık sektörü küresel kriz sonrası risk yönetiminde çıkış yolu arıyor Ekonomi/Turizm Bankacılık sektörü küresel kriz sonrası risk yönetiminde çıkış yolu arıyor

EY’nin Küresel Bankacılıkta Risk Yönetimi 2016 Araştırması’na göre; bankalar özsermaye karlılık oranının artırılması, maliyetlerin düşürülmesi ve iş modellerinin değiştirilmesi gibi konularda yatırımcılardan baskı görüyor. Banka yöneticilerinin gündemindeki en önemli üç risk alanını yeni düzenleme kurallarının uygulanması, siber güvenlik ve risk iştahı oluştururken, bankalar risklerin yönetimi konusunda sorumluluk paylaşımına etkin çözümler bulmaya çalışıyor


Kipa’dan doğum günü indirimleri Ekonomi/Turizm Kipa’dan doğum günü indirimleri

Kipa 24. yaşını müşterileriyle kutluyor. Yağdan şekere, etten peynire, elektronik eşyadan deterjana yüzlerce üründe sürpriz doğum günü indirimleri Kipa’da başladı.


 Holding cennetinden vergi müjdesi Holding cennetinden vergi müjdesi

Dünyaya açılmak isteyen yatırımcılara sunduğu cazip fırsatlarla holding merkezi haline gelen Hollanda’dan bir önemli adım daha…


   Hamileler grip aşısı yaptırmak için az vaktiniz kaldı Sağlık/Kadın Hamileler grip aşısı yaptırmak için az vaktiniz kaldı

Ekim ayında grip aşısı yaptırmamış anne adayları son bir haftanız kaldı


Devler dolu dizgin

 Spor Devler dolu dizginTürkiye Basketbol 2.Lig’i ikinci hafta karşılaşmasında Kepez Belediyespor sahasında, T.E.D’i 81-80 mağlup ederek yoluna yenilgisiz devam ediyor.


Gözaltı morluğuna 3 etkili çözüm Sağlık/Kadın Gözaltı morluğuna 3 etkili çözüm

Gözaltında beliren morlukların en belirgin nedeni, göz çevresindeki pigmentlerin fazlalığından kaynaklanıyor. Ayrıca bölgedeki yağ katmanının azalması, yine Panda göz diye tabir edilen bu estetik dışı görüntüyü tetikliyor. Fakat sorun çözümsüz değil


TÜRK SİNEMASININ BOLLYWOOD ÇIKARMASI! TÜRK SİNEMASININ BOLLYWOOD ÇIKARMASI!

Geçtiğimiz hafta Mumbai Film Festivali kapsamında Hindistan’da giden ünlü yapımcılar, yönetmenler ve oyucular, Bollywood stüdyolarını gezmeyi ihmal etmedi.


Kaleiçi’nde günısı ve çanak anten yasak... Güncel Kaleiçi’nde günısı ve çanak anten yasak...

Dünyaca ünlü tarihi mekanda nihayet Koruma Amaçlı İmar Planı uygulanmaya başlanacak. Dikkat çeken kararlardan biri ise çatı düzenlemeleriyle ilgili. Günısı ve çanak anten konulmasının yasaklandığı Kaleiçi’nde var olanlar da sökülüp kaldırılacak.


EXPO 2016 bayrağı Çin’e devretti Güncel EXPO 2016 bayrağı Çin’e devretti

“Çiçek ve çocuk” temasıyla 22 Nisan’da düzenlenen resmi törenle kapılarını açan ve Türkiye’nin ilk Expo’su olma özelliği taşıyan Expo 2016 Antalya Uluslararası Bahçecilik Sergisi’nin resmi kapanış töreni yapıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in ev sahipliğindeki törene AIPH Başkanı Bernard Oosterom, BIE Başkanı Steen Christensen de katıldı. Expo ve BIE Bayrakları Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Expo 2016 Antalya Genel Sekreteri Fırat Işık, BIE Başkanı Steen Christensen, AIPH Başkanı Bernard Oosterom tarafından 2019’da Beijing Exposu’na ev sahipliği yapacak olan Çin’e devredildi.


EXPO 2016’nın 1.si Konyaaltı Belediyesi oldu Güncel EXPO 2016’nın 1.si Konyaaltı Belediyesi oldu

Konyaaltı Belediyesi, 54 ülkenin katılım gösterdiği, 4,5 milyonu aşkın yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği EXPO 2016 Antalya'da, birincilikle ödüllendirildi.


Kepez’de geleneksel kalp sağlığı taraması başlıyor Sağlık/Kadın Kepez’de geleneksel kalp sağlığı taraması başlıyor

Kepez Belediyesi’nin olmazsa olmaz belediyecilik hizmetleri arasında yer alan kalp sağlığı taramaları Kasım ayında başlıyor. Sağlık alanında dev yatırımlar yapan Kepez Belediyesi, her sene geleneksel şekilde devam eden kalp sağlığı taramalarını sürdürüyor.


Expo 2016’da Megastarlı Cumhuriyet Bayramı coşkusu Kültür/Sanat Expo 2016’da Megastarlı Cumhuriyet Bayramı coşkusu

Türkiye Cumhuriyeti’nin 93. Kuruluş yıldönümü, Expo 2016’da muhteşem bir coşkuyla kutlandı. Megastar Tarkan, Expo 2016’da verdiği halk konseriyle Cumhuriyet Bayramı coşkusuna renk kattı.


Kepezliler geri dönüşüm ile modernleşiyor Güncel Kepezliler geri dönüşüm ile modernleşiyor

Kepez Belediyesi’nin hafriyat atıklarından altyapı malzemesi üretme tesisi, çevre kirliliğini önlerken daha az maliyet ile daha fazla hizmet yatırımının önünü açıyor.


TÜRKONFED’den Uluslararası Kadın Zirvesi Sağlık/Kadın TÜRKONFED’den Uluslararası Kadın Zirvesi

Çatısı altında 30 kadın derneği ve sivil toplum örgütü barındıran Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), 14 Kasım’da İstanbul’da “Sürdürülebilir Ekonomide Kadının Rolü” konulu bir zirve düzenliyor.


SİMİN BIÇAKCIOĞLU’NDAN KIRILMASI ZOR REKOR Spor SİMİN BIÇAKCIOĞLU’NDAN KIRILMASI ZOR REKOR

2016 Yılı Türkiye Ralli Şampiyonası Kadın Pilotlar Birinciliğini Simin Bıçakcıoğlu kazandı. Üst üste beşinci şampiyonluğunu kazanan Bıçakcıoğlu kırılması zor bir rekora imza attı...


CUMHURİYET İÇİN KULAÇ ATTILAR Güncel CUMHURİYET İÇİN KULAÇ ATTILAR

Cumhuriyetimizin 93. Yılı anısına Muratpaşa Belediyesi’nce düzenlenen turnuvalar, yoğun katılıma sahne oldu. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, katılan tüm sporcuları kutladı


4,5 milyonuncu ziyaretçi aileyi Bakan Çelik karşıladı Ekonomi/Turizm 4,5 milyonuncu ziyaretçi aileyi Bakan Çelik karşıladı

Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya, ulusal fuar takviminden çıkmasına bir gün kala 4,5 milyonuncu ziyaretçiye ulaştı. Beş kişilik Bıyıklıoğlu Ailesi’ni EXPO 2016’nın ana giriş kapısında EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik karşıladı. Aileye çeşitli hediyeler veren Bakan Çelik, Expo’nun bütün talihsizliklere rağmen 4,5 milyon ziyaretçi rakamına ulaştığını belirtti.


100 BİNLER ANTALYA’YI CUMHURİYET İÇİN AYDINLATTI Güncel 100 BİNLER ANTALYA’YI CUMHURİYET İÇİN AYDINLATTI

Muratpaşa Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için düzenlediği fener alayı ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki Candan Erçetin konserine yüzbinler katıldı. Antalya, fener alayında yakılan fenerlerle aydınlandı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...