Cumartesi, 7 Aralık 2019
BUDAK TMSF’NİN KAYYIM ÖDEMELERİNİ TBMM’YE TAŞIDI Siyaset BUDAK TMSF’NİN KAYYIM ÖDEMELERİNİ TBMM’YE TAŞIDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, terör örgütleriyle ilişkisi olduğu gerekçesiyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) geçen ve sayısı 500’e ulaştığı açıklanan şirketlere yapılan yönetici atamaları ve ücret ödemelerini TBMM’ye taşıyarak, “TMSF Başkan ve üyeleri, görevlendirildikleri her şirket için ayrı ücret alacak mı? Atanan yöneticilere ne kadar ödeniyor?” diye sordu.


Büyükşehir’in minikleri Kızılay Haftasını kutladı Güncel Büyükşehir’in minikleri Kızılay Haftasını kutladı

Büyükşehir Belediyesi Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezi, okul öncesi eğitimi alan çocuklara Kızılay sevgisini aşılamak üzere anlamlı bir etkinlik düzenledi.


 Denizi kirleten gemiye 106 bin lira ceza kesildi Güncel Denizi kirleten gemiye 106 bin lira ceza kesildi

Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı ekipleri, deniz kirliliğine neden olan bir gemiye 106 bin TL para cezası uyguladı.


‘15 Temmuz tiyatro değil bir gerçektir’ Güncel ‘15 Temmuz tiyatro değil bir gerçektir’

Büyükşehir Belediyesi Yeni Türkiye Buluşmaları Konferansı’nda 15 Temmuz Demokrasi Mücadelesi konuşuldu. 15 Temmuz’da bir iç savaşın atlatıldığını belirten konuşmacılar yaşananların tiyatro olmadığına dikkat çekti.


4.Yöresel Ürünler Sempozyumu ve Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri Düzenlendi Güncel 4.Yöresel Ürünler Sempozyumu ve Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri Düzenlendi

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 03-05 Kasım 2016 tarihleri arasında “Yöresel Ürünler Sempozyumu ve Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri” gerçekleştirildi.


TATİL PLANLAMASINDA MOBİL KULLANIM 3 KATINA ÇIKTI Ekonomi/Turizm TATİL PLANLAMASINDA MOBİL KULLANIM 3 KATINA ÇIKTI

Akıllı telefonların yaygınlaşması tatil planlama alışkanlıklarını da değiştirdi. Kullanıcılar tatil planlarını ve satın alma işlemlerini artık çoğunlukla mobil cihazlar üzerinden yapıyor.


Finike Belediyespor, Yılmaz’ın golü ile kazandı Spor Finike Belediyespor, Yılmaz’ın golü ile kazandı

Finike 100. Yıl Stadı’nda oynanan Finike Belediyespor-Kınıkspor karşılaşmasında, kazanan taraf Finike Belediyespor oldu.


Yeni kimlik kartlarıyla e-imza sayısı 3 katına çıkacak Teknoloji/Bilim/İnternet Yeni kimlik kartlarıyla e-imza sayısı 3 katına çıkacak

Türkiye’de ilk defa kimlik doğrulama işlemi yeni kimlik kartlarıyla uzaktan yapılabilecek


Çalışan hamileler işe servisle gitmeli Sağlık/Kadın Çalışan hamileler işe servisle gitmeli

Yüksek tempolu ve çok yorucu bir işi olmayan anne adayları, gebeliklerinin son haftalarına kadar rahatlıkla çalışabilirler. Ancak iş yerine gidiş-gelişlerde araba kullanmak yerine eğer imkanları varsa servis araçlarıyla seyahat etmeleri sağlık ve konforları açısından daha iyi olacaktır.


NAR CENNETİ ÇIĞLIK'A 1 MİLYON LİRALIK DEV YATIRIM Döşemealtı NAR CENNETİ ÇIĞLIK'A 1 MİLYON LİRALIK DEV YATIRIM

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in ilçeye yaptığı yatırımlar hız kesmeden sürüyor.


PINARLI VE CİHADİYE MAHALLELERİNDE HALK OYLAMASI YAPILDI Aksu PINARLI VE CİHADİYE MAHALLELERİNDE HALK OYLAMASI YAPILDI

Aksu Belediyesi, Pınarlı ve Cihadiye Mahallerinde yer alan Maliye Hazinesine kayıtlı tapulama harici arazilerde bulunan işgallerden doğan çarpık yapılaşmayı önleme ve düzenleme maksadıyla halk oylaması gerçekleştirdi.


SPOR TURİZMİ BİRLİĞİ (STB)’'NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ Spor SPOR TURİZMİ BİRLİĞİ (STB)’'NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Spor Turizminin etkin Kuruluşlarından olan Spor Turizmi Birliği (STB) yeni Yönetim Kurulu seçimiyle kan tazeledi.


Kaleiçi’nin bir başka değeri: ‘Anıt Ağaçlar’ Güncel Kaleiçi’nin bir başka değeri: ‘Anıt Ağaçlar’

Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi’nin Kent Konseyi ile birlikte organize ettiği ‘Anıt Ağaçları ve Bitkileriyle Kaleiçi Gezileri’nin ilki yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.


Karşıyaka’ya 25 bin ton sıcak asfalt Güncel Karşıyaka’ya 25 bin ton sıcak asfalt

Kepez Belediyesi Fen İşleri ekipleri Kepez’i modern bir şehir yapmak için çalışmalarına devam ediyor.


ANTALYA TENEFFÜS’E ÇIKTI Güncel ANTALYA TENEFFÜS’E ÇIKTI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın yeni çocuk dünyası, ‘Teneffüs Park’ın açılışında projenin ‘çocukları ciro makinesi’ gibi gören ‘trend’ parklardan çok farklı olduğunu belirterek, “Burada sanat ortamı var, özgürlük var. Alıştığımız ancak kötü olan ne varsa burada yok. Teneffüs Park, hayata dair bakış açısıyla bir fikrin temsilcisi ve bir misyonun sahibi” diye konuştu.


Teknikellerden Kepez Spor’a tam destek Spor Teknikellerden Kepez Spor’a tam destek

Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ve Futbol Genel Koordinatörü Şakir Filiz, Teknikeller A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz'ı ziyaret etti.


Kepez’in en büyük takası Güncel Kepez’in en büyük takası

Başkan Hakan Tütüncü, 23 milyon TL ederindeki takas ile konut alanında kalan Vakıf arazilerinde, 40 yıla yakın yaşanan tapu probleminin büyük oranda çözüldüğünü söyledi.


BAŞKAN UYSAL, YÜZBAŞI ERTUĞRUL’UN ANMASINA KATILDI Güncel BAŞKAN UYSAL, YÜZBAŞI ERTUĞRUL’UN ANMASINA KATILDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Dünya savaş tarihinde bir ilki başararak, dağ bataryasıyla deniz uçağı gemisini batıran Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul Aker’in Andızlı Mezarlığı’nda düzenlenen anma etkinliğine katıldı.


VALİ KARALOĞLU ELMALI’DA İNCELEMELERDE BULUNDU Elmalı VALİ KARALOĞLU ELMALI’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Elmalı'da muhtarlarla yaptığı toplantının ardından Elmalı ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Elmisko Plastik Kasa Fabrikasının açılış törenine katıldı ve incelemelerde bulundu.


 190 ÜLKENİN KIZILAY VE KIZILHAÇ DERNEKLERİ ANTALYA'DA TOPLANACAK Güncel 190 ÜLKENİN KIZILAY VE KIZILHAÇ DERNEKLERİ ANTALYA'DA TOPLANACAK

KIZILAY GENEL BAŞKANI DR. KEREM KINIK: ULUSLARARISI KIZILAY-KIZILHAÇ DERNEKLERİ FEDERASYONU (IFRC) GENEL KURULU'NA EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ. 190 ÜLKENİN KIZILAY VE KIZILHAÇ DERNEĞİ, ALDIĞI BU ORTAK KARARLA TÜRKİYE'YE OLAN GÜVENLERİNİ GÖSTERMİŞLERDİR."


VALİ KARALOĞLU MUHTARLARLA ELMALI KORKUTELİ İLÇELERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI Elmalı VALİ KARALOĞLU MUHTARLARLA ELMALI KORKUTELİ İLÇELERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Antalya Valisi Münir Karaoğlu, ilkini gerçekleştirdiği Muhtarlarla Değerlendirme Toplantısı’nda Elmalı ve Korkuteli İlçeleri muhtarları ile Elmalı'da bir araya gelerek sorunlarını dinledi.


Kepez’de güreşe milli takviye

 Spor Kepez’de güreşe milli takviyeSpor alanında yapmış olduğu yatırım ve atılımlarla adından sıkça söz ettiren Kepez Belediyespor Kulübü, teknik anlamda da spor kulüplerini profesyonel ve başarılı antrenörlere emanet ediyor.


Tütüncü’den çocuklara sentetik çim saha Spor Tütüncü’den çocuklara sentetik çim saha

Kepezli çocuklar, Başkan Hakan Tütüncü dönemiyle birlikte artık toprak zeminde değil, sentetik çim sahalarda futbol oynuyor. 5 ayrı bölgeye inşa edilen semt spor sahasından biri olan Gazi Mahallesi’ndeki tesis törenle hizmete açıldı.


“Hurda teşviki” için gaza basma zamanı Otomotiv “Hurda teşviki” için gaza basma zamanı

Ağır vergi yükü, dövize bağlı ham madde ve ara malların pahalılaşması ve otomobil fiyatlarında yaşanan artış, otomotiv iç pazarında krizi tetikliyor. KPMG Türkiye Vergi Bölümü Şirket Ortağı Emrah Akın, durgunluğa dikkat çekerek “Otomotivde ‘hurda teşviki’ sektörü hareketlendirecek önlemlerin başında geliyor” dedi.


SOKAK HAYVANLARI İÇİN ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI Güncel SOKAK HAYVANLARI İÇİN ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

Muratpaşa Belediyesi, 3’üncüsünü 12 Kasım Cumartesi gerçekleştireceği ‘Sokak Hayvanları Festivali’ için ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. Sokak hayvanları konusuyla kedi ve köpek fotoğrafları olmak üzere iki dalda yapılacak yarışmaya başvuralar internet üzerinden kabul edilecek.


TÜP BEBEK TEKNOLOJİSİNDEKİ GELİŞMELER UMUTLARI ARTIRIYOR Sağlık/Kadın TÜP BEBEK TEKNOLOJİSİNDEKİ GELİŞMELER UMUTLARI ARTIRIYOR

Tüp bebek tedavisinde son yıllarda yaşanan gelişmeler, çocuk özlemi çeken çiftlerin ümitlerini artıran bir noktaya geldi.


ÇALIŞAN KALBE DE BYPASS AMELİYATI YAPILABİLİYOR Sağlık/Kadın ÇALIŞAN KALBE DE BYPASS AMELİYATI YAPILABİLİYOR

Kalp damar hastalıkları tedavisinde son zamanlarda uygulanan çalışan kalpte by pass ameliyatları hasta konforu açısından çok önemli avantajlar sağlıyor.


Xerox 3 boyutlu yüzeylere de basacak Teknoloji/Bilim/İnternet Xerox 3 boyutlu yüzeylere de basacak

Xerox, 3 boyutlu nesnelerin üzerine baskı yapabilen yeni yazıcısı Xerox Direct to Object’i kullanıma sundu.


EN BÜYÜK GÜVENLİK RİSKİNİ ÇALIŞANLAR YARATIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet EN BÜYÜK GÜVENLİK RİSKİNİ ÇALIŞANLAR YARATIYOR

Yapılan son araştırma, çalışanların %88’inin siber güvenlik ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmadıkları için hassas verileri riske attıklarını gösteriyor. İnternet güvenliği ve gizliliği hakkında düzenli bir eğitim görmeyen çalışanlar hem itibar hem de para kaybına sebep oluyor.


1.5 Milyon Euroluk İtalyan Bahçesi Türkiye’ye Hediye 1.5 Milyon Euroluk İtalyan Bahçesi Türkiye’ye Hediye

İtalya, Antalya EXPO’suna çağrı yapan Türk Hükümeti’ne, İtalya-Türkiye arasındaki ekonomik ve kültürel ilişkilerin gelişmesi, yeni işbirliği fırsatlarının yaratılması amacıyla yanıt veren ilk ülkelerden biri oldu. EXPO 2016 Antalya’nın sona ermesi ile birlikte ise, yaklaşık 1.5 milyon euro değerindeki İtalyan Bahçesi’ni Türkiye’ye armağan etti.


HER TİROİD NODÜLÜ KANSER DEĞİLDİR Sağlık/Kadın HER TİROİD NODÜLÜ KANSER DEĞİLDİR

Tiroid bezinde saptanan nodüller, hastaları tiroid kanseri endişesine sürüklüyor. Oysa uzmanlar bu nodüllerin yüzde 95’inin iyi huylu kitleler olduğunu belirtiyor.


UNUTULMAZ İSİMLER MURATPAŞA’DA Güncel UNUTULMAZ İSİMLER MURATPAŞA’DA

Muratpaşa Belediyesi, 16 Eylül’de hayata vedan eden Türk sinemasının unutulmaz ismi Tarık Akan’ın adını Haşim İşcan Kültür Merkezi’nin yan tarafında çalışmaları devam eden parka verme kararı aldı. Erdal İnönü adını taşıyacak eski Dedeman Aquapark alanında da çalışmalar son aşamaya geldi.


D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ KOLON VE PROSTAT KANSERİNİ TETİKLİYOR Sağlık/Kadın D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ KOLON VE PROSTAT KANSERİNİ TETİKLİYOR

D vitamini, insandaki 200’den fazla geni etkiliyor. Üstelik bu genler arasında kanser ve bağışıklıkla ilgili hastalıklarla bağlantılı olanlar da var. Yapılan araştırmalar D vitamini eksikliğinin kolon ve prostat kanserini tetikleyebileceğini ortaya koyuyor.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ YÖK BAŞKANINI AĞIRLADI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ YÖK BAŞKANINI AĞIRLADI


Akdeniz Üniversitesi, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç’ı ağırladı.


TÜRKİYE’DE 20 BİN KİŞİ BÖBREK BEKLİYOR Sağlık/Kadın TÜRKİYE’DE 20 BİN KİŞİ BÖBREK BEKLİYOR

Ülkemizde organ bekleme listelerinde hasta sayıları giderek artarken, yapılan organ bağışları ihtiyacı karşılamakta yetersiz kalıyor.


Kumluca Toptancı Halinde sezon açılışı Kumluca Kumluca Toptancı Halinde sezon açılışı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kumluca Toptancı halinde 2016-2017 sezon açılış töreni düzenlendi.


Kaş tasarımı için yeni teknikler Sağlık/Kadın Kaş tasarımı için yeni teknikler

Yüz güzelliğine estetik bir vurgu yapan kaşlar, farklı sebeplerden dolayı seyrekleşip dökülebiliyor. Kaşlarında, bu tarz sorunları olan pek çok kişi kalıcı veya yarı kalıcı çözümler bulabiliyorlar


Kumluca Belediyespor’a sponsor desteği Spor Kumluca Belediyespor’a sponsor desteği

İki yıl aradan sonra tekrar lige dönen ve 1. Amatör Kümede mücadele edecek Kumluca Belediyespor’a iş adamı Zeki İlter sponsor oldu.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE GÜVENLİK EĞİTİMİ VERİLDİ Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE GÜVENLİK EĞİTİMİ VERİLDİ

Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde 02-03 Kasım 2016 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi ve Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda görevli özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitim düzenlendi.


Kumluca Belediye meclisi Kasım ayı olağan toplantısı yapıldı Kumluca Kumluca Belediye meclisi Kasım ayı olağan toplantısı yapıldı

Kumluca Belediye meclisi Kasım ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya başkanlığında gerçekleştirildi.


Korkuteli-Elmalı Duble Yolunun Yapımına 2017 Yılında Başlanacak Elmalı Korkuteli-Elmalı Duble Yolunun Yapımına 2017 Yılında Başlanacak

Elmalı-Korkuteli arası duble yol yapım çalışmasının 2017 yılında başlayacağı bildirildi.


Akmaz deresinde ıslah çalışmaları başlıyor Kumluca Akmaz deresinde ıslah çalışmaları başlıyor

Kumluca’ya bağlı Beykonak Mahallesinde bulunan ve kış aylarında yağmur sularının tahliyesinde sağlayan ilçenin en büyük derelerinden Akmaz deresinde DSİ tarafından ıslah çalışması başlatıldı.


Büyükköy Mahallesi sıcak asfaltla tanıştı Korkuteli Büyükköy Mahallesi sıcak asfaltla tanıştı

Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli Büyükköy mahallesinin 7.5 kilometrelik grup yolunu sıcak asfaltla buluşturuyor.


MHP’li Günal: 2017 Bütçesi Sorunlarımızı Çözmeyecek! Siyaset MHP’li Günal: 2017 Bütçesi Sorunlarımızı Çözmeyecek!

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda 2017 Bütçe Kanun Tasarısı ve Sayıştay Tezkereleri üzerinde yapılan görüşmeler sırasında söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet Günal, bütçenin nereye harcandığının belli olmadığını, ödenek üstü gider oranının verilen yasal limiti fazlasıyla aştığını söyledi.


Valilik'ten Antalya Havalimanı raylı sistem çalışmaları duyurusu Güncel Valilik'ten Antalya Havalimanı raylı sistem çalışmaları duyurusu

Antalya Havalimanındaki raylı sistem çalışmaları sebebiyle 1. Dışhatlar terminali ve otopark alanları, 4 Kasım saat 24.00 itibariyle hem iç hatlar hem de dış hatlar yolcularına hizmet verecek.


Toplu ulaşım esnafı tek çatı altında birleşiyor Güncel Toplu ulaşım esnafı tek çatı altında birleşiyor

Büyükşehir’den şirketleşen taşıma esnafına tam destek Toplu ulaşım esnafı, Esnaf Ulaşım A.Ş. adı altında şirketleşerek, tek çatı altında birleşmek için önemli bir adım attı.


Antalya’ da Muharrem Ayı’na Özel Tasavvuf Müziği Kültür/Sanat Antalya’ da Muharrem Ayı’na Özel Tasavvuf Müziği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muharrem Ayı nedeni ile gerçekleştirdiği Tasavvuf Müziği Etkinliğinde ilahiler ve mersiyeler okundu.


Konyaaltı Kitap Fuarı’nda İlber Ortaylı’ya sevgi seli.. 
 Kültür/Sanat Konyaaltı Kitap Fuarı’nda İlber Ortaylı’ya sevgi seli.. 


Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl 7.si düzenlenen Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın 7. gününde, Prof. Dr. İlber Ortaylı, Antalyalılar ile buluştu.


Konyalılar’dan MHP İl Başkanı Aksoy’a ziyaret	Siyaset Konyalılar’dan MHP İl Başkanı Aksoy’a ziyaret

Antalya Konyalılar Derneği Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy’u ziyaret etti.PINARLI VE CİHADİYE MAHALLELERİ HALK OYLAMASI AÇIKLAMASI Aksu 
PINARLI VE CİHADİYE MAHALLELERİ HALK OYLAMASI AÇIKLAMASI

Aksu Belediyesi’nin 6 Kasım 2016 Pazar günü Pınarlı Cumhuriyet İlköğretim okulunda yapacak olduğu Pınarlı ve Cihadiye Mahallerinde yer alan Maliye Hazinesine kayıtlı tapulama harici arazilerde bulunan işgallerinden doğan çarpık yapılaşmayı önleme ve düzenleme maksadıyla gerçekleştireceği halk oylaması ile ilgili kamuoyu açıklaması yayınladı.


AKSU BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERİ KİTAP FUARINA GÖTÜRÜYOR Aksu AKSU BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERİ KİTAP FUARINA GÖTÜRÜYOR

Aksu Belediyesi, ilçede eğitim alan çocukları kitap fuarı ile buluşturuyor.28 Ekim’de başlayan ve bu yıl 7. si düzenlenen Konyaaltı kitap fuarı öğrencilerin yoğun ilgisini çekiyor.


Başkan Türel’i duygulandıran ziyaret Güncel Başkan Türel’i duygulandıran ziyaret

2007 yılının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Büyükşehir Başkanlık koltuğuna oturan çocuk başkan Seher Atay, 9 yıl sonra genç bir mühendis olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. O anların fotoğraflarını da yanında getiren Atay, Başkan Türel’e nostalji yaşattı.


TENEFFÜS PARK AÇILIŞ DOLAYISIYLA ÜCRETSİZ Güncel TENEFFÜS PARK AÇILIŞ DOLAYISIYLA ÜCRETSİZ

Muratpaşa Belediyesi’nin çocukları sınırsız eğlence ve oyun için sokağa çağırdığı Antalya’nın yeni çocuk dünyası Teneffüs Park, Cumartesi günü yapılacak açılış dolayısıyla hafta sonu ücretsiz olarak kapılarını açacak.


Başkan Türel muhtarlarla buluştu Güncel Başkan Türel muhtarlarla buluştu

Kepez ilçesindeki muhtarlarla biraraya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üçüncü etap raylı sistem projesine 2017 yılında başlayıp, 2 yıl içinde bitirmeyi hedeflediklerini söyledi. Türel, Antalya’ya çöpten elektrik üretecek son teknoloji bir tesis kazandıracaklarını müjdeledi.


AEAH’de Ameliyathane ve Yoğun Bakımlar Yenilendi Sağlık/Kadın AEAH’de Ameliyathane ve Yoğun Bakımlar Yenilendi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SBÜAEAH)’nde yaklaşık 6700 m² kapalı alanda yer alan ameliyathane ve yoğun bakım üniteleri tadilatı tamamlanmış olup; 2 Kasım 2016 Çarşamba günü açılışı gerçekleştirildi.


MURATPAŞA’DA ESNAF ALACAĞI 45’İNCİ GÜNDE ÖDENİR Güncel MURATPAŞA’DA ESNAF ALACAĞI 45’İNCİ GÜNDE ÖDENİR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyede oluşturdukları sistemle esnaf alacaklarını 45 gün içinde ödeyebilen bir yapıya ulaştıklarını söyledi. Başkan Uysal, oluşturulan bu sistem sayesinde belediyenin yıllık 10 milyon lira kazanç sağladığını söyledi.


EMNİYET VE ZABITADAN TRAFİK SORUNUNA ORTAK ÇÖZÜM Serik EMNİYET VE ZABITADAN TRAFİK SORUNUNA ORTAK ÇÖZÜM

Serik İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Serik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü arasında trafik sorununun çözümü içi istişare toplantısı yapıldı. Serik


Antalya, kentleşmeden en fazla etkilenen kent Güncel Antalya, kentleşmeden en fazla etkilenen kent

Antalya Kent Konseyi İmar ve Planlama Çalışma Grubu’nun, Dünya Şehircilik Günü nedeniyle gerçekleştirdiği toplantıda, yönetmenliğini Hasan Özgen’in yaptığı ‘Bir Yenilginin Anatomisı’ adlı belgeselin gösterimi yapıldı.


OBRUK DEVLET ORMANI İÇİN İKİNCİ TALEP Güncel OBRUK DEVLET ORMANI İÇİN İKİNCİ TALEP

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Ermenek’in batısında yer alan yaklaşık 90 hektar alanı kaplayan bölge sakinlerinin verdiği isimle ‘Hayalet Ormanı’nın belediyeye tahsisi için ikinci kez Kültür ve Turizm Bakanlığı’na başvurduklarını açıkladı.


EKİM ENFLASYONU, FAİZ DÜŞÜŞÜNE DEVAM İÇİN GÖZ KIRPTI Ekonomi/Turizm EKİM ENFLASYONU, FAİZ DÜŞÜŞÜNE DEVAM İÇİN GÖZ KIRPTI

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, TÜİK’in açıkladığı Ekim ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


TENEFFÜS PARK AÇILIYOR Güncel TENEFFÜS PARK AÇILIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, çocukları sınırsız bir eğlence için sokağa çağıran Teneffüs Park’ın Cumartesi günü yapılacak büyük açılışı öncesi Muratpaşa Belediyesi Merkez Kreşi’nin minikleriyle son incelemeleri yaptı.Lyrboton Kome’ye ilk kazma Tütüncü’den Güncel 
Lyrboton Kome’ye ilk kazma Tütüncü’den

Antalya’nın ilk arkeoparkını Varsak’taki Lyrboton Kome’ye yapma sözünü vermiş olan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, ilçenin turizmden pay almasını sağlayacak yerde ilk kazmayı bizzat vurdu


AME Therapy ile engel yok!	Güncel AME Therapy ile engel yok!

Antalya Engel Tanımayanlar Spor Kulübü Derneği, AME Therapy Akademisi Kişisel Eğitim Merkezi’ni hizmete açtı.


SERİK BELEDİYESİ KENDİ ASFALTINI KENDİSİ ÜRETECEK Serik SERİK BELEDİYESİ KENDİ ASFALTINI KENDİSİ ÜRETECEK

Serik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 2016 çalışma programı kapsamında İmar Kadastro yolları, Sathi kaplama Asfalt, Kapalı Alanlar, Yardıma muhtaç kişilere yaptığı evler, Muhtar evleri ve Kuran Kursları projelerini hayata geçirdi.


Kitap Fuarı’nda İsmail Saymaz’a büyük ilgi… 
 Kültür/Sanat Kitap Fuarı’nda İsmail Saymaz’a büyük ilgi… 


Gazeteci-yazar İsmail Saymaz, bu yıl 7'ncisi düzenlenen Konyaaltı Kitap Fuarı'nda düzenlediği söyleşi ve imza günü ile büyük ilgi gördü.


AK PARTİ FİNİKE İLÇE  BAŞKANLIĞINA OSMAN ALADAĞ  ATANDI Finike AK PARTİ FİNİKE İLÇE BAŞKANLIĞINA OSMAN ALADAĞ ATANDI

Ak Parti Finike İlçe Başkanı Ömer Esen’in istifası ile boşalan yaklaşık 2 aydır boşta bulunan Ak Parti Finike İlçe Başkanlığı görevine Osman Aladağ atandı.


Kepez Belediyespor’un devleri Karesi Spor’la karşılaşıyor Spor Kepez Belediyespor’un devleri Karesi Spor’la karşılaşıyor

Türkiye Basketbol 2.Lig'ine 2'de 2 yaparak başlayan Kepez Belediyespor, zorlu Karesi Spor hazırlıklarına ara vermeden başladı.


Sultanlar 2. maçına çıkıyor Spor Sultanlar 2. maçına çıkıyor

Voleybol Bayanlar 2.Lig 3.Grup’da ilk hafta maçında sahadan galibiyetle ayrılan Kepez Belediyespor, 2.maça kenetlendi.


ANTALYA DOB’DAN EĞLENCELİ BİR ÇOCUK MÜZİKALİ “BREMEN MIZIKACILARI” Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN EĞLENCELİ BİR ÇOCUK MÜZİKALİ “BREMEN MIZIKACILARI”

Antalya Devlet Opera ve Balesi Bremen Mızıkacıları çocuk müzikalinin prömiyerini gerçekleştiriyor.


Kepez’de zorlu viraj

 Spor Kepez’de zorlu virajBölgesel Amatör Lig'de şampiyonluk hedefiyle yola çıkan ve 6 haftada topladığı 11 puanla 2. sırada yer alan Kepez Belediyespor'u zorlu iki maç bekliyor.


Kepez’den çocuklara ücretsiz sinema Kültür/Sanat Kepez’den çocuklara ücretsiz sinema

Kepez Belediyesi’nin Varsak bölgesine kazandırdığı sinema salonları ve Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, Kepezli çocuklara ücretsiz sinema hizmeti veriyor.


Ford’da “Bir Başka” dönem başladı Otomotiv Ford’da “Bir Başka” dönem başladı

Dünyanın ilk seri otomobil üreticisi ve geniş kitlelerin otomobile erişimini sağlayan ilk marka olma özelliğini taşıyan Ford, Türkiye otomotiv pazarındaki ürün portföyü, satış ve satış sonrası stratejisini ‘’Bir Başka’’ konseptli marka yaklaşımı ile güçlendirdiğini duyurdu.


Kepez'in yüzme havuzuna ilgi büyük Spor Kepez'in yüzme havuzuna ilgi büyük

Antalya’nın ilk tam olimpik yüzme havuzu olarak Kepez Belediyesi tarafından 2013 yılında hizmete açılan Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu, 7'den 70'e herkes tarafından büyük ilgi görüyor.


Kış mevsiminde balık tüketmek için 5 neden Sağlık/Kadın Kış mevsiminde balık tüketmek için 5 neden

İnsan sağlığı açısından son derece önemli faydaları içinde barındıran deniz ürünlerinin her biri adeta birer sağlık deposu.


Öğrenciler Sporla Buluşuyor Spor Öğrenciler Sporla Buluşuyor

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereğince başlatılan “Sporla Buluşturuyoruz” etkinliği 10 Bin Kişilik Antalya Spor Salonunda başladı.
Kepez’in yıldızları yetenek taraması başladı

 Spor 

Kepez’in yıldızları yetenek taraması başladıKepez Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Kepez’in Yıldızları Yetenek Taraması” start aldı.
Turna Yemişi'nin idrar yolları enfeksiyonlarını azaltmadaki avantajlı rolü tartışıldı Sağlık/Kadın Turna Yemişi'nin idrar yolları enfeksiyonlarını azaltmadaki avantajlı rolü tartışıldı

25. Ulusal Üroloji Kongresi’nde, Turna Yemişi (cranberry)nin idrar yolları enfeksiyonlarını azaltmadaki avantajlı rolü tartışıldı


Türklerin yüzde 80’i işi ‘kırıp’ maça gidiyor! Spor Türklerin yüzde 80’i işi ‘kırıp’ maça gidiyor!

Hotels.com’un yeni araştırmasına göre Türkler tuttukları takıma işlerinden daha fazla önem veriyor. Katılımcıların yüzde 80’i maça gitmek için işten kaytardığını söylüyor. Yurtdışında maç izlemek için en çok tercih ettiğimiz ülkelerse İspanya ve İngiltere...


Kazandıran projede, siz de yerinizi alın! Ekonomi/Turizm Kazandıran projede, siz de yerinizi alın!

Antalya’nın Döşemealtı Villalar Bölgesi’nde inşa edilen Pal City 2 Vali Konakları’nda kampanyalı satışlar sürüyor.


“SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya DOB’da geçen sanat sezonunda bir seri olarak sunulmaya başlanan, ‘Seslerin Büyüsü’ A Capella konserleri, bu sezonda da büyük ilgiyle devam ediyor.


Kariyere siz, çocuğa geniniz karar verecek Sağlık/Kadın Kariyere siz, çocuğa geniniz karar verecek

‘Kariyer de yaparım çocuk da’ sloganı artık o kadar da kolay söylenmeyecek. Bilim, anne olma yaşını geciktirmek isteyen kadınlar için büyük önemi olan 24 yeni gen keşfetti. Kadının hangi yaşa kadar çocuk sahibi olabileceğine bu genler karar veriyor.


Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Derneği Üyeleri’nden Anlamlı Ziyaret Güncel Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Derneği Üyeleri’nden Anlamlı Ziyaret

Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Derneği Üyeleri 03-09 Kasım Organ Bağış Haftası dolayısıyla Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar’ı ziyaret etti.


Başkan Çetinkaya yurt müjdesi verdi Kumluca Başkan Çetinkaya yurt müjdesi verdi

Kumluca Havva Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi, Okul Meclisi Başkanı Hüseyin Oğuzhan Çetin ve arkadaşları, okul müdürüyle birlikte Kumluca Belediye Başkanını ziyaret etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN “TÜRKÜLERLE ATATÜRK” KONSERİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN “TÜRKÜLERLE ATATÜRK” KONSERİ

Manavgat Belediyesi, ebediyete intikal edişinin 78. Yıl dönümünde, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ü “Türkülerle Atatürk” konseri ile anacak.


Elmalı Belediyesi Meclis üyeleri ve mahalle muhtarları, EXPO 2016'yı gezdi. Elmalı Elmalı Belediyesi Meclis üyeleri ve mahalle muhtarları, EXPO 2016'yı gezdi.

EXPO 2016 Antalya gezisiyle ilgili açıklama yapan Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Meclis üyeleri ve mahalle muhtarları için EXPO 2016 gezisi organize ettiklerini söyledi.


Sağlıklı Dişler için Bunlardan Uzak Durun! Sağlık/Kadın Sağlıklı Dişler için Bunlardan Uzak Durun!

Sağlıklı dişlere sahip olmak için günde 2 kere dişlerimizi fırçalamamız, diş ipi kullanmamız ve düzenli aralıklarla diş hekimi kontrolüne gitmemiz gerektiğini belirten Bağcılar Hospitadent Diş Hastanesi Başhekimi Dt. Oğuz Kara, “ Ancak bunun yanında hangi gıdaların dişlerimize ne kadar zarar verdiğini de bilmemiz gerekir. Özellikle dişler için en zararlı ve uzak durulması gereken şey yiyecek ve içeceklerin içerisindeki asittir. Asit, gıdaların içinde direk bulunabileceği gibi aldığımız besinlerdeki karbonhidratların ağızdaki bakteriler tarafından aside dönüşmesiyle de oluşur. Dişlere en çok zarar veren karbonhidrat ve asit içeren gıda ve içeceklerden mümkün olduğu kadar uzak durulması gerekmektedir” dedi.


SAHTE İMPLANTLARA DİKKAT! Sağlık/Kadın SAHTE İMPLANTLARA DİKKAT!

Diş Hekimi Pertev Kökdemir uyarıyor: “Piyasada İsviçre markası olarak sunulan ancak imalatının Uzakdoğu veya Çin'de yapıldığı implantlar mevcut. Bu yüzden hastaların implant markasının hangi ülkeye ait olduğunu sormak yerine, implantın imal edildiği ülkeyi öğrenmeleri gerekiyor”


Hastalıklara karşı savunma kalkanınız; doğal besinler Sağlık/Kadın Hastalıklara karşı savunma kalkanınız; doğal besinler

Sonbaharın gelmesi ile birlikte havaların soğumaya başlaması ve mevsim geçişleri sırasında dengesizleşen hava durumu ile birlikte gelen ‘ne giyeceğimizi bilememe durumu’ yüzünden hastalığa yakalanma ihtimalimiz bu günlerde oldukça yükseldi.


YORGUNLUK MU, HASHIMOTO MU? Sağlık/Kadın YORGUNLUK MU, HASHIMOTO MU?

Tiroid bezi dokusunda harabiyete yol açan ve tiroid bezinde yapı bozukluğu oluşturan hashimoto hastalığı, kadınlarda 3-4 kat daha fazla görülüyor. Hastalığın tanısının en çok 30 ve 50 yaşlar arasında konulduğunu söyleyen Liv Hospital Ankara Endokrinoloji Uzmanı Prof. Dr. Göksun Ayvaz “Hipotiroidi gelişen hastalarda başlangıçta hiçbir belirti olmayabilir. Hipotiroidi düzeyi ilerledikçe bitkinlik, halsizlik, soğuğa karşı duyarlılık gibi genel belirtilerin yanı sıra unutkanlık, depresyon, konuşmada yavaşlama, reflekslerde yavaşlama gibi sinir sistemi bulguları görülebilir” dedi. Prof. Dr. Göksun Ayvaz hashimoto ile ilgili merak edilenleri anlattı.AspenGoS CUMHRİYET MADALYALARI SERİK’Lİ ÖĞRENCİLERİN Serik 
AspenGoS CUMHRİYET MADALYALARI SERİK’Lİ ÖĞRENCİLERİN

Serik’li öğrenciler Cumhuriyet Bayramı Haftası süresinde yapılan Go ve Satranç turnuvalarında yapılan müsabakalarda madalyaları topladı.


SERİK’TE ANTALYA 2 MENA ZİRVESİ Serik SERİK’TE ANTALYA 2 MENA ZİRVESİ

Geçtiğimiz yıl Serik Belediyesi ev sahipliğinde yapılan MENA Zirvesi ’nin 2.si yine Serik’te düzenlendi. 28 Ekim tarihinde başlayan MENA Zirvesi 1 Kasım Salı günü sona erecek. MENA Zirvesi’ne, Körfez ülkelerinden 40 gazeteci ve 240 seyahat acentesi katıldı.


 Lyrboton Kome’ye ilk kazma vuruluyor Güncel Lyrboton Kome’ye ilk kazma vuruluyor

Antalya’nın en eski doğal ve arkeolojik varlıklarından biri olan Lyrboton Kome Antik Kenti, Kepez Belediyesi’nin çabaları ile hayata dönüyor.


Kepezli U14 basketçilerinden çifte kupa

 Spor Kepezli U14 basketçilerinden çifte kupaAntalya Basketbol yerel liglerde ilk madalya ve kupalar sahiplerini buldu. Kepez Belediyesi U14 basketbol erkek ve U14 basketbol kız takımları liglerde gösterdikleri performanslarını, kupayla taçlandırdılar.


AKSU ALTINTAŞ MAHALLESİNDE 6 METRUK BİNA YIKILDI Aksu AKSU ALTINTAŞ MAHALLESİNDE 6 METRUK BİNA YIKILDI

Aksu Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü tarafından; Altıntaş Mahallesinde 6 adet metruk binanın yıkıldığı açıklandı.


Kepezli çocuklar şehri geziyor Güncel Kepezli çocuklar şehri geziyor

Kepez Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışının ortaya koyduğu onlarca projeden biri olan Kepezliyim Şehrimi Geziyorum projesi, binlerce çocuğa şehri tanıma imkanı sunuyor.


Kadın kanserlerine karşı güçler birleşti Sağlık/Kadın Kadın kanserlerine karşı güçler birleşti

Kanser alanında çalışmalarıyla fark yaratan Pembe İzler Derneği ve Türk Kanser Derneği kadın kanserlerine karşı farkındalığı artırmak amacıyla güçlerini birleştirdi.


Ümit UYSAL: ‘AMACIMIZ HAYATI DEĞİŞTİRMEK’ Güncel Ümit UYSAL: ‘AMACIMIZ HAYATI DEĞİŞTİRMEK’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, insanların hayatının ne kadar kolaylaştırıldığıyla ilgili bir belediyecilik anlayışının kurumsallaşması için çalıştıklarını belirterek, “Her kuruşumuzu vatandaşın kişisel yaşamını kolaylaştırmaya harcıyoruz. Hayat değişsin, hayat daha güzele dönsün. Bizim belediyecilik yaklaşımımız budur” diye konuştu.


 KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞİMDİ BAŞLIYOR Ekonomi/Turizm KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞİMDİ BAŞLIYOR

Yüzölçümünün yaklaşık yüzde 92’si deprem kuşağında bulunan Türkiye’de, 18 milyonu aşan yapı stoğunun yüzde 67’si ruhsatsız ve kaçak, yüzde 60’ı ise 20 yaşın üzerindeki güvensiz konutlardan oluşuyor.


BARAJ VE HES SEKTÖRÜNÜN AVRUPA'DAKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİ Ekonomi/Turizm BARAJ VE HES SEKTÖRÜNÜN AVRUPA'DAKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİ

Devlet ve Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) ve Uluslararası Büyük Barajlar Komisyonu Türk Milli Komitesi (TRCOLD) işbirliği ile Demos Fuarcılık organizasyonunda düzenlenen 10. ICOLD Avrupa Kulübü Sempozyumu, 25-30 Ekim tarihlerinde Susesi Kongre Merkezi Antalya-Belek’ de gerçekleşti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...