Cuma, 23 Ağustos 2019
AOSB’NİN ALT YAPISI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR Güncel AOSB’NİN ALT YAPISI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Antalya OSB 3. tevsi alanında alt yapı işleri ihalede ön görülen tarihten önce tamamlandı. Doğalgaz hattının tesisine başlanan alandaki çalışmalar sona erdiğinde bölgedeki doğalgaz hattının uzunluğu 45 bin 875 metreye ulaşacak.


TRAFİK DEDEKTİFİ EĞİTİMİ Serik TRAFİK DEDEKTİFİ EĞİTİMİ

Karayolları Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı,İçişleri Bakanlığı,Milli Eğitim Bakanlığı,Diyanet İşleri Başkanlığı ,Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği ve Opet’in desteğiyle 3-17 yaş gurubu çocuklara yönelik çocuklar için Trafik Eğitimi (Trafik Dedektifler) projesi hayata geçirildi.


Büyükşehir’den çocuklara ücretsiz mobil kreşler Sağlık/Kadın Büyükşehir’den çocuklara ücretsiz mobil kreşler

Antalya Büyükşehir Belediyesi, hizmete sunduğu mobil kreşlerle, merkeze uzak mahallelerdeki çocuklara ücretsiz okul öncesi eğitim veriyor.


VECDİ GÖNÜL SÖYLEŞİYE KATILDI Siyaset VECDİ GÖNÜL SÖYLEŞİYE KATILDI

Antalya'dan 24'üncü dönem milletvekili seçilen, 58 ve 59'uncu Hükümet'te Milli Savunma Bakanlığı görevini yürüten Vecdi Gönül, AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen söyleşiye katıldı.


MURATPAŞA’DAN YÜKSEKALAN’A YERALTI KONTEYNERİ Güncel MURATPAŞA’DAN YÜKSEKALAN’A YERALTI KONTEYNERİ

Temizlik İşleri Müdürlüğü atölyesinde üretilen asansörlü sistem yeraltı konteyner montajları mahallelerde devam ediyor. Montaj ekipleri Yüksekalan Mahallesi’ndeki 40 konteyneri yeraltına aldı


YÜKSELİŞ FUTBOLDA DA ŞAMPİYON Spor YÜKSELİŞ FUTBOLDA DA ŞAMPİYON

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları başarıya doymuyor. Geçen hafta yapılan; Antalya Okullar arası Güreş Şampiyonası ve Serik İlköğretim Okolları Voleybol turnuvasında alınan birinciliklere yenisini ekledi.


İLÇE YÖNETİMİ BAŞKAN ÇALIK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ Serik İLÇE YÖNETİMİ BAŞKAN ÇALIK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Ak Parti Yönetimi Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’ı makamında ziyaret ederek istişare toplantısı gerçekleştirdi.


MURATPAŞA’DAN 4 YENİ PARK Güncel MURATPAŞA’DAN 4 YENİ PARK

Muratpaşa Belediyesi, yapımını tamamladığı; Ali Peçen Zeytin Park ile Ömer Buyrukçu, Cemil Meriç ve Levent Kırca Parkları, yarın hizmete açıyor


MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL TRABZON TANITIM GÜNLERİ’NDE Güncel MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL TRABZON TANITIM GÜNLERİ’NDE

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Trabzon Dernekleri Federasyonu ve Antalya Trabzon Kültürünü Yaşatma Derneği işbirliği ile düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri’ne katıldı.


UMRECİLER DUALARLA KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANDI Serik UMRECİLER DUALARLA KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANDI

Serik’ten umreye gidecek olanlar için daha önce hazırlayıcı seminerleri yapılan umrecilere uğurlama programı düzenlendi.


Türkiye Mutfağı, EXPO 2016 Restoranlar Sokağı’nda olacak Güncel Türkiye Mutfağı, EXPO 2016 Restoranlar Sokağı’nda olacak

EXPO 2016 Antalya, Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinin mutfak kültürünü Restoranlar Sokağı’nda buluşturacak. Restoranlar, sergi alanında EXPO Gölü yanına inşaa edildi.


Henkel’de iki önemli atama Güncel Henkel’de iki önemli atama

Türk Henkel’de Çamaşır ve Ev Bakım Pazarlama Müdürü olarak görev yapmakta olan Işıl Nergiz Sağdıç; 1 Aralık 2015 itibarı ile Çamaşır ve Ev Bakım Ekonomik Segment Temizlik Ürünlerinden Sorumlu Uluslararası Pazarlama Müdürlüğü görevine getirildi. Ondan boşalan Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Pazarlama Müdürlüğü görevine ise Nükte Gönenç Cider atandı.


Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetiminden Nezaket Ziyareti Güncel Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetiminden Nezaket Ziyareti

Antalya Valisi Muammer Türker, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.


CHP'li Kara: Siyaset CHP'li Kara: "En büyük engel sevgisizlik"

CHP Antalya Milletvekili ve CHP Sağlık Sistemi, Hastaneler ile Hasta ve Engelli Haklarını İnceleme ve İzleme Komisyonu üyesi Dr. Niyazi Nefi Kara, Konged Konyaaltı İlçe Başkanı Kubilay Özener, İlçe sekreteri Aynur Kepir, İlçe Başkanvekili Sezer İlikçi ve İlçe Koordinatörü Ender Ağdeniz ile birlikte Doktor Günseli Bülent Akınsal Engelliler Okulu’nu ziyaret etti.


‘BİR FİKİR OLARAK AVRUPA’ KONFERANS SERİSİ DEVAM EDİYOR Güncel ‘BİR FİKİR OLARAK AVRUPA’ KONFERANS SERİSİ DEVAM EDİYOR

25 Aralık 2015’te Türkiye’nin AB ile tam üyelik müzakerelerinin başlamasının 10’uncu yılı kutlanacak. Müzakerelerin yıldönümü yaklaşırken, Türkiye-AB ilişkilerini masaya yatıran “Bir Fikir Olarak Avrupa” konferans serisi devam ediyor.


Başkan Böcek’e öğretmen ve öğrencilerden teşekkür..
 Güncel Başkan Böcek’e öğretmen ve öğrencilerden teşekkür..


Muhittin-Mustafa Böcek Anadolu Lisesi ve Dr.Günseli-Dr.Bülent Akınsal İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, Başkan Böcek’e desteklerinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.


MÜSİAD Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektör Kurulu Toplantısı Düzenledi Ekonomi/Turizm MÜSİAD Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektör Kurulu Toplantısı Düzenledi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektör kurulu toplantısı düzenledi. Antalya Milletvekili ve MÜSİAD Üyesi Av. Mustafa Köse, Antalya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Dallı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Muharrem Kavurgacı’nın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda genelde tüm gıda sektörünün özelde de unlu mamuller sektörünün sorunları dile getirildi.


Otelciler turizmde teşvik sistemine revizyon istiyor! Ekonomi/Turizm Otelciler turizmde teşvik sistemine revizyon istiyor!

Otel yatırımlarında yıllık bazda gerileme sürerken, ekim ayında proje sayısında düşüş gerçekleşse de yatırım tutarında artış gözlendi.


Eski Sanayi Sitesi cazibe merkezi olacak Güncel Eski Sanayi Sitesi cazibe merkezi olacak

Muratpaşa Belediyesi; eski Sanayi Sitesi’ni cazibe merkezi haline getirmek için bir dizi düzenleme gerçekleştirecek. Düzenlemeler kapsamında; hurda araçlar kaldırılıp, işgalli alanlar temizlenecek, kaldırım işgalleri önlenecek


Harika Matematik, Antalya'da çocuklarla buluşacak Güncel Harika Matematik, Antalya'da çocuklarla buluşacak

Çocuklara eğlenerek öğrenebilecekleri bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan ‘’Harika Matematik’’ Sergisi, IEG & 73 Organizasyon işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğuyla Antalya’da çocuklarla buluşuyor.


Eğitim hizmetleri Genel Müdürü Erbaş Serik Müftülüğü'nde Serik Eğitim hizmetleri Genel Müdürü Erbaş Serik Müftülüğü'nde

Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş, İl Müftüsü Osman Artan, Hacı Mehmet Gebizli Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Kemal Önder ile birlikte Serik Müftülüğü Personelinin Aralık ayı toplantısına katıldı.


Serik "Rusya ambargosunu kalite ve tecrübemizle aşacağız"

Türkiye’nin Avrupa Pazarlarındaki en büyük gıda ihracatçılarından biri olan Mustafa Baklan son Rusya ile yaşanan siyasi ve ekonomik kriz için açıklamalar da bulundu.


100. Yıl Çanakkale Müze ve Fotoğraf Sergisi Yükseliş'te Serik 100. Yıl Çanakkale Müze ve Fotoğraf Sergisi Yükseliş'te

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları , 100. Yıl Çanakkale Müzesi ve Fotoğraf Sergisine ev sahipliği yapacak.


Antalya’nın İlk Coğrafya Bilim Sergisi Güncel Antalya’nın İlk Coğrafya Bilim Sergisi

Türk Milli Eğitim Sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda bilimsel çalışmalar yapan, sanayi kesiminin ihtiyaç duyduğu nitelikte bilgiye, beceriye ve ahlaka sahip öğrencilerin yetiştirildiği Konyaaltı Bahtılı Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Antalya’da bir ilke imza attı.


KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR Güncel KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR

Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a hizmeti kolaylaştıran yaklaşımı nedeniyle teşekkür etti


Köse’den AGC’ye ziyaret Siyaset Köse’den AGC’ye ziyaret

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, cemiyetin Kamu Yararı statüsü alabilmesi için elinden gelen desteği vereceğini söyledi.


2015 ANSİAD YILIN MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Güncel 2015 ANSİAD YILIN MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin(ANSİAD) geleneksel medya ödülleri sahiplerini buldu. ANSİAD Başkanı Ali Eroğlu, Batı Akdeniz Bölgesinin ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunan özgün, bağımsız ve dürüst gazetecilik ilkelerine uygun eserler için verdikleri ödülle, yerel medyaya destek verdiklerini söyledi.


Plastik atığına ‘mama’ veren makine Konyaaltı’nda..
 Teknoloji/Bilim/İnternet Plastik atığına ‘mama’ veren makine Konyaaltı’nda..


Konyaaltı Belediyesi, Pugedon adı verilen ‘Sokak hayvanlarını doyurma ve geri dönüşüm’ kutusu ile hem sokak hayvanlarının beslenmesine, hem de geri dönüşüme katkı sağlayacak.


Mevlana Satranç Turnuvası başlıyor Spor Mevlana Satranç Turnuvası başlıyor

Mevlana Anma Haftası etkinlikleri çerçevesinde Alanya Kaymakamlığı ve Alanya Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Alanya Satranç İlçe Temsilciliği ile birlikte organize edilen ''Mevlana'yı Anma Satranç Turnuvası'' başlıyor. 


Analig Basketbol’da Heyecan Başladı

 Spor Analig Basketbol’da Heyecan BaşladıGençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "ANADOLU YILDIZLAR LİGİ" projesinde Basketbol heyecanı başladı.


Göz alıcı mutfaklar Asacarlar’da Teknoloji/Bilim/İnternet Göz alıcı mutfaklar Asacarlar’da

Antalya’da yapı malzemeleri sektörünün öncü firmalarından Asacarlar, göz alıcı desenlerden oluşan mutfak seramik seçeneklerini tüketiciyle buluşturuyor.


TÜRKLER 2016’YA EN ÇOK UKRAYNA’DA GİRMEK İSTİYOR Ekonomi/Turizm TÜRKLER 2016’YA EN ÇOK UKRAYNA’DA GİRMEK İSTİYOR

Seyahat arama sitesi momondo, “Türkler yeni yıla nerede girmek istiyor?” sorusunun peşine düştü. momondo verilerine göre yurt içinde en çok uçuş araması yapılan destinasyon İstanbul, yurtdışında ise Ukrayna’nın başkenti Kiev...


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN 25 BİN 640 METREKARELİK 4 PARK DAHA Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN 25 BİN 640 METREKARELİK 4 PARK DAHA

Muratpaşa Belediyesi, kente; 25 bin 640 metrekarelik yeşil alan ve park daha kazandırıyor. Ali Peçen Zeytin Park ile Ömer Buyrukçu, Cemil Meriç ve Levent Kırca Parkları, 24 Aralık’ta hizmete açılıyor


Kızılateş hızlı başladı Siyaset Kızılateş hızlı başladı

CHP İl Başkan Adayı Ali Kızılateş, 26 Aralık’ta yapılacak il kongresine yönelik çalışmalarına sivil toplum örgütü ziyaretleri ile devam etti. Antalya Barosu’nu ve Eğitim-İş Sendikası Antalya Şubesi’ni ziyaret eden Kızılateş, “Siyasetteki dejenerasyona‘dur’ demeliyiz”  şeklinde konuştu.


Konyaaltı Zabıta’ya ‘öfke’ kontrolü anlatıldı
 Güncel Konyaaltı Zabıta’ya ‘öfke’ kontrolü anlatıldı


Konyaaltı Belediyesi, eğitim seminerlerine devam ediyor. İlçe sınırları içerisinde vatandaşların huzur, güven ve sağlığı konusunda denetimler yapan Zabıta Müdürlüğü personeline yönelik hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.


EFE İLE BULUT ANTALYA’DA Kültür/Sanat EFE İLE BULUT ANTALYA’DA

İstanbul Entertainment Group-IEG Family’ nin oyunlaştırdığı ve Finansbank ana sponsorluğunda sahnelenen Türkiye’nin en büyük müzikli çocuk oyunu ‘’Sezuş’un Hikayeleri : Efe ile Bulut Osman Bey’e Karşı’’, Türkiye turnesi kapsamında Antalya’ya geliyor.


Dünya Göçmenler Günü Nedeniyle Gelen Heyet Güncel Dünya Göçmenler Günü Nedeniyle Gelen Heyet

Antalya Valisi Muammer Türker, Dünya Göçmenler Günü Nedeniyle İl Göç İdaresi Müdürü Osman Erdem ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.


Türk Telekom Grubu’ndan Tivibu ve fiber internet bir arada Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom Grubu’ndan Tivibu ve fiber internet bir arada


Türk Telekom Grubu, yeni yıl öncesinde hazırladığı kampanyayla; Tivibu ve fiber interneti bir arada sunuyor. Grup, "Fiber’le Çifte Şenlik" kampanyasıyla; 35 GB limitsiz fiber hızlı internet ile Sinema Paketi'nin dahil olduğu Tivibu IPTV’yi ayda sadece 60.90 TL'ye kullanıcılarıyla buluşturuyor.


Crystal Palace Luxury Resort & Spa “En İyi Otel” ödülünü aldı Crystal Palace Luxury Resort & Spa “En İyi Otel” ödülünü aldı

Almanların dünyaca ünlü DER Touristik'in tur operatörü markası ITS Reisen, en iyi 100 otelin yer aldığı 'Kızıl Yıldız' (Red Star Award) listesini açıkladı.


Toros Yağmurlu öğrencilere yazarlık kursu Güncel Toros Yağmurlu öğrencilere yazarlık kursu

Geçen yıl ilki düzenlenen Yazarlık Kursu Toros Yağmurlu öğrencilerden yine büyük ilgi gördü…


Eğitim-İş'ten 3600 ek gösterge için milletvekillerine çağrı Güncel Eğitim-İş'ten 3600 ek gösterge için milletvekillerine çağrı

EĞİTİM İŞ Eğitim-iş Sendikası Antalya Şubesi, 3600 ek gösterge için milletvekillerine çağrıda bulundu.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN, HALK DANSLARI EKİBİNE HEDİYE Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN, HALK DANSLARI EKİBİNE HEDİYE

Aksu Belediyesi Spor Kulübü Halk Dansları ekibi Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen yarışmada düzenlemeli dalda Antalya birincisi olmuştu.


PAŞA’NIN KADINLARI ZORLU VİRAJDA Spor PAŞA’NIN KADINLARI ZORLU VİRAJDA

Kadınlar Futbol Birinci Ligi’nde yarın Ataşehir Belediyespor ile 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor Yeni Sahra Stadı’nda saat 12.30’da karşı karşıya gelecek


AKSU’DA HERKES İÇİN SPOR HEDEFİ Aksu AKSU’DA HERKES İÇİN SPOR HEDEFİ

Aksu Belediyesi Spor Kulübü, kulüp Başkanı Mehmet Selvi’nin başkanlığında aylık toplantısını gerçekleştirdi.


Hayırsever Necmettin Alpagot’un Cenaze Töreni Güncel Hayırsever Necmettin Alpagot’un Cenaze Töreni

Antalya Valisi Muammer Türker, hayırsever Necmettin Alpagot’un cenaze namazına katılarak, yakınlarına başsağlığı diledi.


MURATPAŞA MAHALLESİ’NDEKİ METRUK BİNALAR YIKILIYOR Güncel MURATPAŞA MAHALLESİ’NDEKİ METRUK BİNALAR YIKILIYOR

Fen İşleri Müdürlüğü yıkım ekipleri, tespitleri yapılan 50 binanın yıkımına başladı


MHP’li Günal: Bütçenin Kanunu Var Ama Geliri Yok! Siyaset MHP’li Günal: Bütçenin Kanunu Var Ama Geliri Yok!

TBMM Genel Kurulu’nda  “2016 Geçici Bütçe Kanunu Tasarısı” üzerine Milliyetçi Hareket Partisi grubu adına konuşan Antalya Milletvekili Doç.Dr.Mehmet Günal, 2016 yılı geçici bütçesinde gelir tahminlerinin hiç olmadığını, giderlerin yüzde 38 artmasının ise bütçe disiplinini bozacağını söyledi.


UYSAL: 'SÖZ VERDİĞİM ZAMAN MUTLAKA YAPARIM' Güncel UYSAL: 'SÖZ VERDİĞİM ZAMAN MUTLAKA YAPARIM'

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Biz size geliyoruz” sloganlı halk günü toplantısını sağanak yağmura rağmen Topçular Mahallesi’nde boş bir arazide kurulan çadırda yaptı. Başkan Uysal, Kırcami Planı ile ilgili olarak 'Söz verdiğimde yapmadan duramam, saçımın dibi ağırır sözümü tutmadığımda” dedi


Meme kanserinde erken tanı elinizde! Sağlık/Kadın Meme kanserinde erken tanı elinizde!

Antalya Olgunlaşma Enstitüsü öğrencilerine kadın hastalıkları ve meme kanseri konularında eğitim verildi


MHP’li Günal: 17-25 Aralık Yolsuzluklarını Unutmadık! Unutturmayacağız! Siyaset MHP’li Günal: 17-25 Aralık Yolsuzluklarını Unutmadık! Unutturmayacağız!

MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr.Mehmet Günal, Türkiye’nin iki yıl önce 17 Aralık sabahında, tarihinin en büyük yolsuzluk iddialarıyla çalkalanarak uyandığını ve bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisi olarak, bu olayın önemine dikkat çekmek için her yıl 17-25 Aralık haftasının "Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası" olarak anacaklarını söyledi.


Otilia'dan EXPO 2016 alanına Kauçuk Güncel Otilia'dan EXPO 2016 alanına Kauçuk

ROMANYA’nın dünyaca ünlü şarkıcısı Otilia, Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya sergi alanına ‘Kauçuk’ ağacı dikti. Proje sunumu dikkatle dinleyip, alanı gezen Romen şarkıcı, “Çok şaşırtıcı bir alan, projeden çok etkilendim” dedi.


Depreme değil muhite bakıyoruz Güncel Depreme değil muhite bakıyoruz

Hurriyetemlak.com tarafından yapılan ankete göre ev alacak ya da kiralayacak vatandaşın sadece yüzde 14'ü depreme dayanıklılık konusunu ilk kriter olarak önemsiyor. Ankete katılanların yüzde 55'i ise evin bulunduğu muhitin en önemli kriter olduğunu söylüyor.


ÖKSÜRÜK DEYİP GEÇMEYİN Sağlık/Kadın ÖKSÜRÜK DEYİP GEÇMEYİN

Yaz kış demeden hastaları en sık hastaneye getiren şikayet olan öksürük, aslında pek de önemsenmez. Önemsiz gibi gözüken genellikle bireysel olarak çözmeye çalışılan öksürük altında oldukça büyük ve geniş bir hastalık yelpazesi barındırabilir.


İLÇELER, 500 BİN ÜYEYE KİLİTLENDİ Siyaset İLÇELER, 500 BİN ÜYEYE KİLİTLENDİ

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından Hedef 500 Bin Üye projesinde izlenecek yol hakkında ilçe başkanlarına bilgi verildi.


YÖRSİAD EĞİTİM AKADEMİSİNDE KONU Güncel YÖRSİAD EĞİTİM AKADEMİSİNDE KONU

Anne ve çocuklara yönelik eğitim projeleri üreten AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) ’ın daveti ile Antalya’ya geldi.


ANTALYA OSB EĞİTİMLERİ KAZANDIRDI Güncel ANTALYA OSB EĞİTİMLERİ KAZANDIRDI

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün başlattığı eğitim seferberliği bölge sanayicisi ve personellerine hem maddi hem de manevi kazanç sağladı. Bu güne kadar gerçekleşen 26 eğitimde 945 sertifika dağıtılırken söz konusu eğitimlerin bölge sanayicisini 402 bin lira kara geçirdiği tespit edildi.


ENERYA'dan sosyal sorumluluk projesi Güncel ENERYA'dan sosyal sorumluluk projesi

Enerya, sokak hayvanlarının beslenmesine ve geri dönüşüme destek olacak yeni bir uygulamayı hayata geçirdi.


ANTALYA OSB’NİN KÖRFEZ ÇIKARMASI Güncel ANTALYA OSB’NİN KÖRFEZ ÇIKARMASI

Antalya OSB Sektörel Ticaret Heyeti, Abu Dhabi’ye gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Arap işadamları ile yüz yüze görüşüp ortaklık ve yatırım yapma konularında önemli temaslarda bulundu.


ANTALYA’DA TRABZON FIRTINASI ESECEK Güncel ANTALYA’DA TRABZON FIRTINASI ESECEK

Antalya Trabzon Kültürünü Yaşatma Derneği iş birliği ile düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri Etkinliği 17-20 Aralık’ta Cam Piramit’te Başlıyor.


Kepez Belediyesi ve Antalya Konyalılar Derneği'nden 17 Aralık'ta Şeb-i Aruz Güncel Kepez Belediyesi ve Antalya Konyalılar Derneği'nden 17 Aralık'ta Şeb-i Aruz

Mevlena'nın 742'nci Vuslat Yıldönümü anısına, Antalya Konyalılar Derneği ve Kepez Belediyesi işbirliği ile Turgut Özal Spor Salonu'nda (Kepez Arena) tören düzenlenecek. 


MİNE GENÇTÜRK Resim Sergisi ‘Kapı Tokmakları’ Kültür/Sanat MİNE GENÇTÜRK Resim Sergisi ‘Kapı Tokmakları’

MİNE GENÇTÜRK Resim Sergisi ‘Kapı Tokmakları’ 18 Aralık 2015 Cuma günü Antalya 2000 Plaza Sanat Galerisinde Sanatseverlerle buluşuyor.


E-fatura ve e-deftere geçiş için son iki hafta Ekonomi/Turizm E-fatura ve e-deftere geçiş için son iki hafta

10 milyon TL ve üzeri brüt satış cirosuna sahip şirketler, 31 Aralık 2015 tarihine kadar e-fatura ve e-deftere geçmek, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren de bu uygulamaları kullanmak zorunda.


ANTDOB'DAN Kültür/Sanat ANTDOB'DAN "FINDIKKIRAN" İLE YENİ YIL HEDİYESİ

“Fındıkkıran ve Fareler Kralı” öyküsünden uyarlanan Tchaikovsky’nin Fındıkkıran balesi, Antalyalı sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


SOĞUK HAVALARDA 4 SAATTEN FAZLA AÇ KALMAYIN Sağlık/Kadın SOĞUK HAVALARDA 4 SAATTEN FAZLA AÇ KALMAYIN

Uzun süren açlıklar vücutta kıtlık olarak algılandığı için bir önceki öğünde yenilen yiyecekler yağ olarak depolanıyor. Bu yüzden kışın metabolizmanın yağ yakabilmesi için 4 saatten fazla aç kalmamak ve meyve, süt, kuruyemiş gibi hafif atıştırmalıklarla ara öğün yapmak büyük önem taşıyor.


Yerli Uydu Ocak 2019’da Bitecek! Teknoloji/Bilim/İnternet Yerli Uydu Ocak 2019’da Bitecek!

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (MÜSİAD) stratejik ortaklığında 11-12 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uydu, Uzay ve Teknoloji Günleri powered by TÜRKSAT etkinliğine ilgi büyüktü. 6 bin 500 kişinin ziyaret ettiği etkinlikte 2 bin kişi de 8 ayrı salonda düzenlenen 20’yi aşkın paneli izledi.


Mali müşavirler için “Alo e-Dönüşüm®” hattı açıldı Ekonomi/Turizm Mali müşavirler için “Alo e-Dönüşüm®” hattı açıldı

1 Ocak 2016 tarihinde yürürlüğe girecek e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv zorunluluğu kapsamındaki şirketlerin ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilecekleri e-Dönüşüm Çağrı Merkezi, FIT Solutions tarafından hayata geçirildi. Zorunluluk kapsamındaki 30 bin şirketin çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanması bekleniyor.


PROSTATI OLANLAR SOĞUK HAVAYA DİKKAT! Sağlık/Kadın PROSTATI OLANLAR SOĞUK HAVAYA DİKKAT!

Prostat genel olarak yaşamı tehdit eden bir durum olmamasına rağmen erkeklerin yaşam kalitesini etkiliyor. Üreme fonksiyonunda önemli görevleri olan prostat bezinin genel olarak üç hastalığı görülür.


ANTALYA FİLM FESTİVALİ GÜNDEME DAMGA VURDU Kültür/Sanat ANTALYA FİLM FESTİVALİ GÜNDEME DAMGA VURDU

Bu yıl 52.’si düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali, isminin değişmesinden festivale yırtık kotla gelinmemesi konularına kadar birçok tartışmaya sahne olurken, davet edilen Kathleen Turner, Jeremy Irons ve Catherine Deneuve gibi dünyaca ünlü yıldızlar ile dikkat çekti.


Vaillant, Antalya Tüketici Kulübü üyelerini ödüllendirdi Ekonomi/Turizm Vaillant, Antalya Tüketici Kulübü üyelerini ödüllendirdi

Yenilikçi ürünleriyle sektöründe öne çıkan Vaillant, Antalyalı Tüketici Club üyeleriyle bir araya geldi. Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu’nun marka hakkında aktardığı bilgilerin ardından, tavsiyeleri sonucu ödül almaya hak kazanan üyeler teşekkür plaketleriyle ödüllendirildi.


Konyaaltı’nda yeni yol açma çalışması… Güncel Konyaaltı’nda yeni yol açma çalışması…


Konyaaltı Belediyesi, Molla Yusuf Mahallesi’nde alt yapı çalışması tamamlanan yolları asfaltlarken, Karamersin Mevkiinde imar çalışması tamamlanan yerlede yol açım çalışmalarını hızlandırdı


ERMENEK’TE ÇÖZÜM İÇİN TBMM’YE TEKLİF Güncel ERMENEK’TE ÇÖZÜM İÇİN TBMM’YE TEKLİF

Muratpaşa Belediyesi’nin; Ermenek Mahallesi’nde, 2000 yılından önce yapılmış yapıların sahiplerinin sorunlarının çözümü için hazırladığı taslak, CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara tarafından, TBMM Başkanlığı’na, kanun teklifi olarak sunuldu.


AKSU SPOR SALONUNA KAVUŞTU Aksu AKSU SPOR SALONUNA KAVUŞTU

Aksu Belediyesi güreş sahasından sonra ilçeye bir de spor salonu kazandırdı. Kapalı bir mekanları olmadığı için sıkıntı yaşayan sporcular bu salon sayesinde rahatça antrenmanlarını yapmaya başladı.


Vali Muammer Türker Kayserili Hemşehrileriyle Buluştu Güncel Vali Muammer Türker Kayserili Hemşehrileriyle Buluştu

Vali Muammer Türker, Antalya Kayserililer Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği'nin aylık kahvaltılı Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı.


EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreterliği’ne Kazım Aydın atandı Güncel EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreterliği’ne Kazım Aydın atandı

Türkiye’nin ilk EXPO’sunu koordine edip, yürütecek olan EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın Genel Sekreterliği’ne Kazım Aydın atandı. Aydın, EXPO 2016 Antalya’yı 23 Nisan 2016 tarihinde sorunsuz bir şekilde ziyarete açmayı hedeflediklerini söyledi.


Geleceğin liderleri Antalya'da buluştu Güncel Geleceğin liderleri Antalya'da buluştu

Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) tarafından liderlik potansiyeli taşıyan gençleri desteklemek ve onlara yeni ufuklar kazandırmak amacıyla hayata geçirilen 
Genç Liderler Akademisi proje yarışması çatısı altında düzenlenen Genç Liderler Zirvesi, Türkiye’nin dört bir yanından 240 öğrencinin katılımıyla Antalya Rixos Sungate Otel’de gerçekleştirildi.


Hedef 500 bin üye Siyaset Hedef 500 bin üye

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Hedef 500 Bin Üye Projesi’ne start veriliyor. İlçe başkanları ile düzenlenen toplantıda projenin nasıl yürütüleceği hakkında bilgi verildi.


4. Uluslararası Antalya Gitar Festivali sona erdi Kültür/Sanat 4. Uluslararası Antalya Gitar Festivali sona erdi

Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Mezunlar Derneği Antalya Şubesince bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "Uluslararası Gitar Festivali", sona erdi.


Çakıl taşını boya hediyeni kap! Güncel Çakıl taşını boya hediyeni kap!

Crystal otellerinde çakıl taşına tatili en iyi anlatan resmi yapan 3 kişiye sürpriz armağanlar...


VÜCUDUNUZU SUSUZ BIRAKMAYIN Sağlık/Kadın VÜCUDUNUZU SUSUZ BIRAKMAYIN

Sıcakların yüzünü iyice gösterdiği bugünlerde sağlık için yapılması gereken en önemli şey su içmek! Çünkü artan sıvı kaybı halsizlik, baş dönmesi, tansiyon düşüklüğü, böbrek yetmezliği hatta bilinç kaybı bile yapabilir.


Antalya Lisesi mezunlarından örnek dayanışma Güncel Antalya Lisesi mezunlarından örnek dayanışma

Antalya Lisesi mezunları, 2 yıl önce geçirdiği talihsiz bir kaza yüzünden hastalanan Nuray Özcan için vefa gecesi düzenliyor.


Türel: Ekonomi/Turizm Türel: "Demokrasi ve özgürlükler güçlü ise ekonomi de güçlüdür"

ANSİAD'ın kahvaltısına konuk olan Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, demokrasi, özgürlük ve ekonominin güçlenmesini anlattı.


Türkiye’de kedi ve köpek maması hala lüks tüketim Ekonomi/Turizm Türkiye’de kedi ve köpek maması hala lüks tüketim

Ülkemizde 33 bin tonluk tüketim hacmine sahip evcil hayvan mama pazarı yüksek KDV oranları nedeniyle istediği ivmeyi bir türlü yakalamıyor. Yabancı yatırımcıların ilgi duyduğu pazardaki büyük üreticiler sadece iç pazarda değil dünyada da kendilerini ispat etmek için teşviklerin artmasını, kedi – köpek mamalarının lüks tüketim ürünü statüsünden çıkartılmasını talep ediyor.


TSKB’ye AFD’den 60 milyon Euro tutarında kredi Ekonomi/Turizm TSKB’ye AFD’den 60 milyon Euro tutarında kredi

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), sürdürülebilir turizm ve inovatif yenilenebilir enerji yatırımlarında kullanılmak üzere Fransız Kalkınma Ajansı’ndan (AFD) 60 milyon Euro tutarında kredi temin etti.


Hastanenin binlik planı onaylandı Aksu Hastanenin binlik planı onaylandı

Aksu Belediye Meclisi'nde ilçeye yapılacak olan hastanenin binlik planları onaylandı. 5 binlik planı Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve meclisten geçen, Pınarlar Devlet Ormanındaki 159 dönüm sağlık tesisi planlamasına ilişkin binlik plan Aksu Belediyesi tarafından yapıldı. Yapılan plan ekim ayı meclisinde gündeme geldi ve kabul edildi. Böylelikle hastanenin binlik planı da onaylanmış oldu.


Renault, Paris Otomobil Fuarı'nda İlk Gösterimler ve Yeniliklerle Otomobilseverlerle Buluşuyor.. Otomotiv Renault, Paris Otomobil Fuarı'nda İlk Gösterimler ve Yeniliklerle Otomobilseverlerle Buluşuyor..

· Renault markası, Paris Otomobil Fuarı’nda iki dünya prömiyeri gerçekleştiriyor. Yeni Espace ve EOLAB konsepti. Yeni Espace evrim geçirerek son derece zarif bir crossover’a dönüştü. EOLAB duygu dolu tasarımı, sahip olduğu teknolojiler ve sunduğu verimlilik ile hayalleri yakalayan bir konsept otomobil…


Ekdağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri Halk Ekmek Fabrikasını gezdi Güncel Ekdağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri Halk Ekmek Fabrikasını gezdi

Büyükşehir Belediyesi Ekdağ Şirket Yönetimi Halk Ekmeğin üretiminin yapıldığı fabrikayı ziyaret etti. Fabrika da el değmeden üretilen Halk Ekmek ve Çeşit ekmeklerinin üretimini yerinde gözlemledi.


Büyükşehir’den Kurban Bayramı denetimi  Güncel Büyükşehir’den Kurban Bayramı denetimi

Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı öncesinde halkın huzur ve güven içinde alışveriş yapabilmeleri için gıda üreten ve satan işyerlerinde denetim yaptı. Büyükşehir zabıtası özellikle pasta ve çikolata üreten yerlerde denetimlerini yoğunlaştırdı. Zabıta ekipleri bayram boyunca kesim yapılan yerlerde denetim yapacak


Başkan Türel, personeli ve esnafı sevindirdi Güncel Başkan Türel, personeli ve esnafı sevindirdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kurban Bayramı öncesinde esnafı ve taşeron işçileri sevindirdi. Başkan Türel, taşeron işçilerin geçmiş dönemden kalan 37,5 milyon TL’lik maaş alacaklarını ve mevcut maaşlarını ödedi.


Köse'den bayram mesajı Siyaset Köse'den bayram mesajı

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Mustafa Köse, bayramların sevinç, mutluluk, tanışma ve kaynaşma günleri olduğunu söyledi.


Bayramınız zehir olmasın Güncel Bayramınız zehir olmasın

5 günlük Kurban Bayramı tatili Cuma günü başlıyor. Bayram coşkusunu aileleri ve sevdikleriyle paylaşmak isteyenler yola çıkmaya başladı. Bayram tatili nedeniyle yollarda yoğunluk olabileceğini belirten uzmanlar, sürücülere trafik kurallarına uyulması gerektiğini hatırlatarak ‘Uykusuz ve yorgun halde direksiyon başına geçmeyin’ diyor.


Düfa Boya ustalarına seminer verildi Güncel Düfa Boya ustalarına seminer verildi

2014 yılı içerisinde yeni oluşturulan fabrika bayii Aldek Yapı Market Döşemealtı ustaları için Yeşilbayır Hilmi Beken Restaurant’ta bir seminer düzenledi


Aksu'da kurban denetimi Aksu Aksu'da kurban denetimi

Aksu’da kurban satış noktaları ve kesim yerleri denetlendi. Tespit edilen eksikliklerin giderilmesi için gerekli uyarılar yapıldı.


Futbolun Yıldızları Antalya’ya Geliyor… Spor Futbolun Yıldızları Antalya’ya Geliyor…

ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, Antalya’nın da aralarında bulunduğu 7 ilde gerçekleştirilecek U20 Dünya Futbol Şampiyonası’nın, Olimpiyat Oyunları’na aday olan Türkiye’nin ve Antalya’nın tanıtımı için büyük bir fırsat olduğunu söyledi.


Yörük Türkmen Şöleni'ndeki T.C. afişi neden kaldırıldı? Güncel Yörük Türkmen Şöleni'ndeki T.C. afişi neden kaldırıldı?

Bu yıl Antalya Düzlerçamı piknik alanında 20.’si düzenlenen Yörük Türkmen Şöleni’ne yörüklerin ve vatandaşların yanısıra çok sayıda partili katıldı.


DP Gençlik kahvaltıda buluştu Aksu DP Gençlik kahvaltıda buluştu

DP Aksu İlçe Teşkilatı tarafından Gençlik Kolları’na atanan Osman Cirit çalışmalarına başladı. Cirit, partisinin gençlik kollarına katılan 60 yeni üyeyle birlikte ilk kahvaltılı toplantısını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.


Arı Deresi kenarında park çalışması Güncel Arı Deresi kenarında park çalışması

Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Gürsu Mahallesi Arı Deresi kenarında park çalışmasına başladı


“Antalya’da yerel basına haksızlık yapılıyor” Alanya “Antalya’da yerel basına haksızlık yapılıyor”

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim, Muratpaşa Belediyesi ile ilgili soruşturma kapsamında sorguya çekilen Antalya’daki çok sayıda yerel gazetenin imtiyaz sahibinin itibarsızlaştırılmak istenmesine tepki gösterdi.


Üniversitelerin ilk üç aylık ‘Haber Karnesi’ açıklandı… Güncel Üniversitelerin ilk üç aylık ‘Haber Karnesi’ açıklandı…

Ülkemizde bu yıl yüksek eğitim almak için 2 milyona yakın adayın kapısını çaldığı üniversiteler, yaptıkları aktivitelerle dikkat çekiyorlar.


“Biz elimizden geleni yapıyoruz” Siyaset “Biz elimizden geleni yapıyoruz”

Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan, çalışmalarını hızlandırdı. 7 mahalle ziyaret edildi


Kaleiçi Marina’da yatçılara DTO’dan destek Güncel Kaleiçi Marina’da yatçılara DTO’dan destek

Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Erol, Kaleiçi Marina’da faaliyette bulunan günübirlik tur tekne sahibi DTO üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak amacıyla, kanun ve hukuk çerçevesinde destek verebileceklerini söyledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...