Salı, 20 Ağustos 2019
TÜKİD Sahaya İndi Güncel TÜKİD Sahaya İndi

Türkiye genelinde binlerce kırtasiyeciyi tek çatı altında buluşturan Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) sektörün nabzını tutmak için sahaya indi!


BAŞKAN UYSAL’A AGC’DEN ZİYARET Güncel BAŞKAN UYSAL’A AGC’DEN ZİYARET

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) yeni Yönetim Kurulu’nu konuk etti


Benay Balcı’nın Yükselen Başarısı Spor Benay Balcı’nın Yükselen Başarısı

Güney Afrika’nın Bloenfantein şehrinde 21-27 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen Down Sendromlular Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden çiftlerde Dünya İkincisi olan Benay Balcı, Anne Belma Balcı ve Masa Tenisi Antrenörü Kader Dönmez Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyarette bulundu.


 Dosya masrafını geri aldım diye sevinmeyin... Ekonomi/Turizm Dosya masrafını geri aldım diye sevinmeyin...

Dosya masrafının üzerinde bankaya borçlanmış olabilirsiniz. Dosya masrafını geri aldım diye sevinmeyin... Aldığınızın üzerinde bir rakamı bankaya ödemek zorunda kalabilirsiniz.


AKSU KAYMAKAMI ERDOĞAN YENİ KİTABINI TANITTI Aksu AKSU KAYMAKAMI ERDOĞAN YENİ KİTABINI TANITTI

Aksu Kaymakamı Süleyman Erdoğan “Üzümü Yemeden Bağını Sor” adlı yeni kitabının tanıtımını yaptı.


Ünlüler Ormanı’nın 64’ncü ağacı Rumen Şarkıcıdan Güncel Ünlüler Ormanı’nın 64’ncü ağacı Rumen Şarkıcıdan

Romanyalı şarkı ve dans grubu Akcent Grubu’nun solisti Adrian Sina, EXPO 2016 Antalya sergi alanındaki ünlüler ormanına ağaç diken 64’ncü ünlü oldu.


SOĞUK HAVALAR YAKLAŞIRKEN YÜZ FELCİNE DİKKAT! Sağlık/Kadın SOĞUK HAVALAR YAKLAŞIRKEN YÜZ FELCİNE DİKKAT!

Kış aylarına girdiğimiz bugünlerde soğuk havaların artmasıyla birlikte hastalıklar da yüzünü göstermeye başladı. Bunlardan biri de çok dikkatli olunması gereken yüz felci.


NÜFUSUN YÜZDE İKİSİ ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI YAPTIRIYOR Sağlık/Kadın NÜFUSUN YÜZDE İKİSİ ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI YAPTIRIYOR

76 milyon kişinin yaşadığı Türkiye’de, daha iyi sağlık hizmeti almak için sadece nüfusun yüzde ikisi özel sağlık sigortası yaptırıyor ve bu orana zorunlu seyahat sigortaları da dahil.


Antalya'da 2015 yılı Kasım ayında 5 001 konut satıldı Ekonomi/Turizm Antalya'da 2015 yılı Kasım ayında 5 001 konut satıldı

Türkiye genelinde konut satışları 2015 Kasım ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %2,1 oranında artarak 106 008 oldu. Konut satışlarında, İstanbul 20 082 konut satışı ile en yüksek paya (%18,9) sahip oldu.


KADIN KOLLARI PROJEYE HAZIR Siyaset KADIN KOLLARI PROJEYE HAZIR

AK Parti Antalya Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, Teşkilat Başkanı Abdullah Işıkhan ve AR-GE Başkanı Zihni Kilit, AK Parti Antalya İl Başkanlığı'nda düzenlenen İlçe Kadın Kolları toplantısında Hedef 500 Bin Üye projesini anlattı.


TURİZM SEKTÖRÜNE 2016'DA DESTEK GEREKİYOR Ekonomi/Turizm TURİZM SEKTÖRÜNE 2016'DA DESTEK GEREKİYOR

Zor bir yılı geride bırakan turizm sektöründe yatırımlarına ara vermeden devam eden Elite World Oteller Zinciri’nin Genel Müdürü Ünsal Şınık, “3 yıl içerisinde dört yeni otel açmayı planlayan ve geçtiğimiz yıl Rusya St. Petersburg’da iki arazi almış olan bir zincir olarak Rusya’nın bu yatırım girdilerini gözardı edeceğini sanmıyoruz” dedi.


YENİ BİR DÜNYA İÇİN YENİ ŞEYLER SÖYLEMEK LAZIM Serik YENİ BİR DÜNYA İÇİN YENİ ŞEYLER SÖYLEMEK LAZIM

Antalya Yeni Dünya Vakfı İl Temsilcisi, Serik Dünya Vakfı ve Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık tarafından; Yeni bir dünya için yeni şeyler söylemek lazım, konulu bir program düzenlendi.


KÜÇÜK AİLE İŞLETMECİLİĞİ DESTEKLENECEK Serik KÜÇÜK AİLE İŞLETMECİLİĞİ DESTEKLENECEK

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bitkisel Üretim Yapan Küçük Aile İşletmelerinin Desteklenmesine Karar verdi.


SÜT DESTEK PİRİMİ 9 KURUŞ Serik SÜT DESTEK PİRİMİ 9 KURUŞ

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Faruk Çelik, Hükümetin almış olduğu ; Süt destekleme pirimini açıkladı. Bakan Çelik" Hayvancılık alanında faaliyet gösteren kırmızı et, süt, arıcılık ve kanatlı sektörlerinin temsilcileriyle Bakanlıkta bir araya geldik. Türkiye'de 14 milyon 731 bin büyük baş, 44 milyon 600 bin küçükbaş, 300 milyon kanatlı hayvan ve 7 milyon arı kovanı var.


AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ'NE SERİK EV SAHİBİ Serik AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ'NE SERİK EV SAHİBİ

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB), Halkla İlişkiler ve Liderlik Eğitimi Dönem Semineri, Belekte gerçekleşti., Protokol Yönetimi ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv semineri sundu..


TFF MİLLİ TAKIM KAMP TESİSLERİ SERİK’TE Spor TFF MİLLİ TAKIM KAMP TESİSLERİ SERİK’TE

Serik Belediyesi tarafından daha önce gündeme getirilenTürkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Kamp tesisleri Boğazkent Mahallesi’nde yapılıyor. Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Boğazkent Mahallesi Deniz Yıldızı Tesisleri’nin açılışında; İnşallah sizi Fatih Terim'in komşusu yapacağız. Spor köyü yapacağız milli takım kamp alanı burada olacak demişti.


Başkan Böcek’ten liseli gençlere tavsiye..
 Güncel Başkan Böcek’ten liseli gençlere tavsiye..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Şah-ı Merdan Alevi Bektaşi Eğitimi ve Kültür Derneği’nin ‘kariyer günleri’ adlı sosyal projesi kapsamında lisesi genç grubunu, makamında ağırladı.


İLAHİYATÇI DÖNGELEOĞLU’NA SERİK’TE BÜYÜK İLGİ Serik İLAHİYATÇI DÖNGELEOĞLU’NA SERİK’TE BÜYÜK İLGİ

Hz. Mevlana’yı Anma ve Mevlid Kandili nedeni ile Serik Belediyesi, İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu’nu getirerek Karalar Düğün Salonunda Özel Sohbet Programı Düzenledi.


2015’te Yaşanan ve Geleceği Etkileyecek 5 Kritik Gelişme Güncel 2015’te Yaşanan ve Geleceği Etkileyecek 5 Kritik Gelişme

Türkiye’nin ilk ve tek gelecek trend ve teknolojilerini araştıran düşünce kuruluşu GelecekHane, 2015’te yaşanan ve dünyanın geleceğini ve insan yaşamını yakından etkileyecek en önemli 5 gelişmeyi açıkladı.


 USB BAĞLANTISI İLE NAKIŞ YAPMA ÖZELLİĞİ; SINGER’DEN YENİ LEGACY SE 300 MODELİ… Teknoloji/Bilim/İnternet USB BAĞLANTISI İLE NAKIŞ YAPMA ÖZELLİĞİ; SINGER’DEN YENİ LEGACY SE 300 MODELİ…

Yaratıcı hanımlar, birbirinden çarpıcı nakışlarla kıyafetleri adeta bir sanat eserine dönüştürmeyi başarıyor. Özellikle kendilerine özel bir tarz yaratmak, kıyafet ya da ev dekorasyonu olsun başka hiçbir yerde bulunmayacak tasarımlar yapmak isteyenler, hayallerini kumaşlara bir nakış gibi işliyor.


Döşemealtı'nda örnek proje Döşemealtı Döşemealtı'nda örnek proje

Döşemealtı İlçe sınırlarında hizmet veren Bahçeşehir Anadolu Lisesi 9’ncu sınıf öğrencileri tarafından yapılan kuş evleri protokolle Döşemealtı Belediyesi’ne teslim edildi.


Yurtbay Seramik Bayi Toplantısı  Antalya’da Gerçekleşti Güncel Yurtbay Seramik Bayi Toplantısı Antalya’da Gerçekleşti

Yurtbay Seramik “Birlikten Biz Doğar” temalı Bayi Toplantısı’nı Antalya’da, Voyage Belek Hotel’de gerçekleştirdi. 20. yılını kutlayan Yurtbay Seramik’in 17-20 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen buluşmasında 2016 yatırım ve büyüme hedefleri paylaşıldı, yeni ürünler tanıtıldı, 2015’te en yüksek ciroya ulaşan ayrıca yirmi yılını dolduran bayiler ödüllendirildi.


Rehberler EXPO 2016’yı gezdi Aksu Rehberler EXPO 2016’yı gezdi

Antalya Rehberler Odası üyeleri, EXPO 2016 Antalya sergi alanı ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Başkan Kolpak'tan esnafa müjde Ekonomi/Turizm Başkan Kolpak'tan esnafa müjde

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Durali Kolpak, esnafa 30 bin ve 100 bin TL sıfır faizli kredi desteğinin başladığı müjdesini verdi. Başkan Kolpak, esnaf ve sanatkârların hazine destekli yeni sıfır faizli kredi desteklerine başvuruları yapabileceklerini söyledi.


Döşemealtı Belediyesi’nin atölyelerinde üretim iki katına çıktı Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nin atölyelerinde üretim iki katına çıktı

Döşemealtı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı Ahşap ve Demir atölyeleri adeta mini bir fabrika gibi üretim yapıyor. Kapasite iki katına çıkartılarak üretim rekoru kırılıyor.


ESKİ SANAYİ SİTESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI Güncel ESKİ SANAYİ SİTESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Eski Sanayi Sitesi’ni cazibe merkezi haline getirmeyi amaçlayan Muratpaşa Belediyesi; çalışmalara başladı. Sanayi sitesi esnafı, gerçekleştirilecek düzenlemeler konusunda bilgilendirilirken, hurda araçların toplanmasına da başlandı


AOSB’NİN ALT YAPISI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR Güncel AOSB’NİN ALT YAPISI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Antalya OSB 3. tevsi alanında alt yapı işleri ihalede ön görülen tarihten önce tamamlandı. Doğalgaz hattının tesisine başlanan alandaki çalışmalar sona erdiğinde bölgedeki doğalgaz hattının uzunluğu 45 bin 875 metreye ulaşacak.


TRAFİK DEDEKTİFİ EĞİTİMİ Serik TRAFİK DEDEKTİFİ EĞİTİMİ

Karayolları Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı,İçişleri Bakanlığı,Milli Eğitim Bakanlığı,Diyanet İşleri Başkanlığı ,Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği ve Opet’in desteğiyle 3-17 yaş gurubu çocuklara yönelik çocuklar için Trafik Eğitimi (Trafik Dedektifler) projesi hayata geçirildi.


Büyükşehir’den çocuklara ücretsiz mobil kreşler Sağlık/Kadın Büyükşehir’den çocuklara ücretsiz mobil kreşler

Antalya Büyükşehir Belediyesi, hizmete sunduğu mobil kreşlerle, merkeze uzak mahallelerdeki çocuklara ücretsiz okul öncesi eğitim veriyor.


VECDİ GÖNÜL SÖYLEŞİYE KATILDI Siyaset VECDİ GÖNÜL SÖYLEŞİYE KATILDI

Antalya'dan 24'üncü dönem milletvekili seçilen, 58 ve 59'uncu Hükümet'te Milli Savunma Bakanlığı görevini yürüten Vecdi Gönül, AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen söyleşiye katıldı.


MURATPAŞA’DAN YÜKSEKALAN’A YERALTI KONTEYNERİ Güncel MURATPAŞA’DAN YÜKSEKALAN’A YERALTI KONTEYNERİ

Temizlik İşleri Müdürlüğü atölyesinde üretilen asansörlü sistem yeraltı konteyner montajları mahallelerde devam ediyor. Montaj ekipleri Yüksekalan Mahallesi’ndeki 40 konteyneri yeraltına aldı


YÜKSELİŞ FUTBOLDA DA ŞAMPİYON Spor YÜKSELİŞ FUTBOLDA DA ŞAMPİYON

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları başarıya doymuyor. Geçen hafta yapılan; Antalya Okullar arası Güreş Şampiyonası ve Serik İlköğretim Okolları Voleybol turnuvasında alınan birinciliklere yenisini ekledi.


İLÇE YÖNETİMİ BAŞKAN ÇALIK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ Serik İLÇE YÖNETİMİ BAŞKAN ÇALIK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Ak Parti Yönetimi Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’ı makamında ziyaret ederek istişare toplantısı gerçekleştirdi.


MURATPAŞA’DAN 4 YENİ PARK Güncel MURATPAŞA’DAN 4 YENİ PARK

Muratpaşa Belediyesi, yapımını tamamladığı; Ali Peçen Zeytin Park ile Ömer Buyrukçu, Cemil Meriç ve Levent Kırca Parkları, yarın hizmete açıyor


MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL TRABZON TANITIM GÜNLERİ’NDE Güncel MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL TRABZON TANITIM GÜNLERİ’NDE

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Trabzon Dernekleri Federasyonu ve Antalya Trabzon Kültürünü Yaşatma Derneği işbirliği ile düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri’ne katıldı.


UMRECİLER DUALARLA KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANDI Serik UMRECİLER DUALARLA KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANDI

Serik’ten umreye gidecek olanlar için daha önce hazırlayıcı seminerleri yapılan umrecilere uğurlama programı düzenlendi.


Türkiye Mutfağı, EXPO 2016 Restoranlar Sokağı’nda olacak Güncel Türkiye Mutfağı, EXPO 2016 Restoranlar Sokağı’nda olacak

EXPO 2016 Antalya, Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinin mutfak kültürünü Restoranlar Sokağı’nda buluşturacak. Restoranlar, sergi alanında EXPO Gölü yanına inşaa edildi.


Henkel’de iki önemli atama Güncel Henkel’de iki önemli atama

Türk Henkel’de Çamaşır ve Ev Bakım Pazarlama Müdürü olarak görev yapmakta olan Işıl Nergiz Sağdıç; 1 Aralık 2015 itibarı ile Çamaşır ve Ev Bakım Ekonomik Segment Temizlik Ürünlerinden Sorumlu Uluslararası Pazarlama Müdürlüğü görevine getirildi. Ondan boşalan Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Pazarlama Müdürlüğü görevine ise Nükte Gönenç Cider atandı.


Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetiminden Nezaket Ziyareti Güncel Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetiminden Nezaket Ziyareti

Antalya Valisi Muammer Türker, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.


CHP'li Kara: Siyaset CHP'li Kara: "En büyük engel sevgisizlik"

CHP Antalya Milletvekili ve CHP Sağlık Sistemi, Hastaneler ile Hasta ve Engelli Haklarını İnceleme ve İzleme Komisyonu üyesi Dr. Niyazi Nefi Kara, Konged Konyaaltı İlçe Başkanı Kubilay Özener, İlçe sekreteri Aynur Kepir, İlçe Başkanvekili Sezer İlikçi ve İlçe Koordinatörü Ender Ağdeniz ile birlikte Doktor Günseli Bülent Akınsal Engelliler Okulu’nu ziyaret etti.


‘BİR FİKİR OLARAK AVRUPA’ KONFERANS SERİSİ DEVAM EDİYOR Güncel ‘BİR FİKİR OLARAK AVRUPA’ KONFERANS SERİSİ DEVAM EDİYOR

25 Aralık 2015’te Türkiye’nin AB ile tam üyelik müzakerelerinin başlamasının 10’uncu yılı kutlanacak. Müzakerelerin yıldönümü yaklaşırken, Türkiye-AB ilişkilerini masaya yatıran “Bir Fikir Olarak Avrupa” konferans serisi devam ediyor.


Başkan Böcek’e öğretmen ve öğrencilerden teşekkür..
 Güncel Başkan Böcek’e öğretmen ve öğrencilerden teşekkür..


Muhittin-Mustafa Böcek Anadolu Lisesi ve Dr.Günseli-Dr.Bülent Akınsal İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, Başkan Böcek’e desteklerinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.


MÜSİAD Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektör Kurulu Toplantısı Düzenledi Ekonomi/Turizm MÜSİAD Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektör Kurulu Toplantısı Düzenledi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektör kurulu toplantısı düzenledi. Antalya Milletvekili ve MÜSİAD Üyesi Av. Mustafa Köse, Antalya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Dallı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Muharrem Kavurgacı’nın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda genelde tüm gıda sektörünün özelde de unlu mamuller sektörünün sorunları dile getirildi.


Otelciler turizmde teşvik sistemine revizyon istiyor! Ekonomi/Turizm Otelciler turizmde teşvik sistemine revizyon istiyor!

Otel yatırımlarında yıllık bazda gerileme sürerken, ekim ayında proje sayısında düşüş gerçekleşse de yatırım tutarında artış gözlendi.


Eski Sanayi Sitesi cazibe merkezi olacak Güncel Eski Sanayi Sitesi cazibe merkezi olacak

Muratpaşa Belediyesi; eski Sanayi Sitesi’ni cazibe merkezi haline getirmek için bir dizi düzenleme gerçekleştirecek. Düzenlemeler kapsamında; hurda araçlar kaldırılıp, işgalli alanlar temizlenecek, kaldırım işgalleri önlenecek


Harika Matematik, Antalya'da çocuklarla buluşacak Güncel Harika Matematik, Antalya'da çocuklarla buluşacak

Çocuklara eğlenerek öğrenebilecekleri bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan ‘’Harika Matematik’’ Sergisi, IEG & 73 Organizasyon işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğuyla Antalya’da çocuklarla buluşuyor.


Eğitim hizmetleri Genel Müdürü Erbaş Serik Müftülüğü'nde Serik Eğitim hizmetleri Genel Müdürü Erbaş Serik Müftülüğü'nde

Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş, İl Müftüsü Osman Artan, Hacı Mehmet Gebizli Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Kemal Önder ile birlikte Serik Müftülüğü Personelinin Aralık ayı toplantısına katıldı.


Serik "Rusya ambargosunu kalite ve tecrübemizle aşacağız"

Türkiye’nin Avrupa Pazarlarındaki en büyük gıda ihracatçılarından biri olan Mustafa Baklan son Rusya ile yaşanan siyasi ve ekonomik kriz için açıklamalar da bulundu.


100. Yıl Çanakkale Müze ve Fotoğraf Sergisi Yükseliş'te Serik 100. Yıl Çanakkale Müze ve Fotoğraf Sergisi Yükseliş'te

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları , 100. Yıl Çanakkale Müzesi ve Fotoğraf Sergisine ev sahipliği yapacak.


Antalya’nın İlk Coğrafya Bilim Sergisi Güncel Antalya’nın İlk Coğrafya Bilim Sergisi

Türk Milli Eğitim Sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda bilimsel çalışmalar yapan, sanayi kesiminin ihtiyaç duyduğu nitelikte bilgiye, beceriye ve ahlaka sahip öğrencilerin yetiştirildiği Konyaaltı Bahtılı Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Antalya’da bir ilke imza attı.


KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR Güncel KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR

Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a hizmeti kolaylaştıran yaklaşımı nedeniyle teşekkür etti


Köse’den AGC’ye ziyaret Siyaset Köse’den AGC’ye ziyaret

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, cemiyetin Kamu Yararı statüsü alabilmesi için elinden gelen desteği vereceğini söyledi.


2015 ANSİAD YILIN MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Güncel 2015 ANSİAD YILIN MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin(ANSİAD) geleneksel medya ödülleri sahiplerini buldu. ANSİAD Başkanı Ali Eroğlu, Batı Akdeniz Bölgesinin ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunan özgün, bağımsız ve dürüst gazetecilik ilkelerine uygun eserler için verdikleri ödülle, yerel medyaya destek verdiklerini söyledi.


Plastik atığına ‘mama’ veren makine Konyaaltı’nda..
 Teknoloji/Bilim/İnternet Plastik atığına ‘mama’ veren makine Konyaaltı’nda..


Konyaaltı Belediyesi, Pugedon adı verilen ‘Sokak hayvanlarını doyurma ve geri dönüşüm’ kutusu ile hem sokak hayvanlarının beslenmesine, hem de geri dönüşüme katkı sağlayacak.


Mevlana Satranç Turnuvası başlıyor Spor Mevlana Satranç Turnuvası başlıyor

Mevlana Anma Haftası etkinlikleri çerçevesinde Alanya Kaymakamlığı ve Alanya Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Alanya Satranç İlçe Temsilciliği ile birlikte organize edilen ''Mevlana'yı Anma Satranç Turnuvası'' başlıyor. 


Analig Basketbol’da Heyecan Başladı

 Spor Analig Basketbol’da Heyecan BaşladıGençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "ANADOLU YILDIZLAR LİGİ" projesinde Basketbol heyecanı başladı.


Göz alıcı mutfaklar Asacarlar’da Teknoloji/Bilim/İnternet Göz alıcı mutfaklar Asacarlar’da

Antalya’da yapı malzemeleri sektörünün öncü firmalarından Asacarlar, göz alıcı desenlerden oluşan mutfak seramik seçeneklerini tüketiciyle buluşturuyor.


TÜRKLER 2016’YA EN ÇOK UKRAYNA’DA GİRMEK İSTİYOR Ekonomi/Turizm TÜRKLER 2016’YA EN ÇOK UKRAYNA’DA GİRMEK İSTİYOR

Seyahat arama sitesi momondo, “Türkler yeni yıla nerede girmek istiyor?” sorusunun peşine düştü. momondo verilerine göre yurt içinde en çok uçuş araması yapılan destinasyon İstanbul, yurtdışında ise Ukrayna’nın başkenti Kiev...


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN 25 BİN 640 METREKARELİK 4 PARK DAHA Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN 25 BİN 640 METREKARELİK 4 PARK DAHA

Muratpaşa Belediyesi, kente; 25 bin 640 metrekarelik yeşil alan ve park daha kazandırıyor. Ali Peçen Zeytin Park ile Ömer Buyrukçu, Cemil Meriç ve Levent Kırca Parkları, 24 Aralık’ta hizmete açılıyor


Kızılateş hızlı başladı Siyaset Kızılateş hızlı başladı

CHP İl Başkan Adayı Ali Kızılateş, 26 Aralık’ta yapılacak il kongresine yönelik çalışmalarına sivil toplum örgütü ziyaretleri ile devam etti. Antalya Barosu’nu ve Eğitim-İş Sendikası Antalya Şubesi’ni ziyaret eden Kızılateş, “Siyasetteki dejenerasyona‘dur’ demeliyiz”  şeklinde konuştu.


Konyaaltı Zabıta’ya ‘öfke’ kontrolü anlatıldı
 Güncel Konyaaltı Zabıta’ya ‘öfke’ kontrolü anlatıldı


Konyaaltı Belediyesi, eğitim seminerlerine devam ediyor. İlçe sınırları içerisinde vatandaşların huzur, güven ve sağlığı konusunda denetimler yapan Zabıta Müdürlüğü personeline yönelik hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.


EFE İLE BULUT ANTALYA’DA Kültür/Sanat EFE İLE BULUT ANTALYA’DA

İstanbul Entertainment Group-IEG Family’ nin oyunlaştırdığı ve Finansbank ana sponsorluğunda sahnelenen Türkiye’nin en büyük müzikli çocuk oyunu ‘’Sezuş’un Hikayeleri : Efe ile Bulut Osman Bey’e Karşı’’, Türkiye turnesi kapsamında Antalya’ya geliyor.


Dünya Göçmenler Günü Nedeniyle Gelen Heyet Güncel Dünya Göçmenler Günü Nedeniyle Gelen Heyet

Antalya Valisi Muammer Türker, Dünya Göçmenler Günü Nedeniyle İl Göç İdaresi Müdürü Osman Erdem ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.


Türk Telekom Grubu’ndan Tivibu ve fiber internet bir arada Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom Grubu’ndan Tivibu ve fiber internet bir arada


Türk Telekom Grubu, yeni yıl öncesinde hazırladığı kampanyayla; Tivibu ve fiber interneti bir arada sunuyor. Grup, "Fiber’le Çifte Şenlik" kampanyasıyla; 35 GB limitsiz fiber hızlı internet ile Sinema Paketi'nin dahil olduğu Tivibu IPTV’yi ayda sadece 60.90 TL'ye kullanıcılarıyla buluşturuyor.


Crystal Palace Luxury Resort & Spa “En İyi Otel” ödülünü aldı Crystal Palace Luxury Resort & Spa “En İyi Otel” ödülünü aldı

Almanların dünyaca ünlü DER Touristik'in tur operatörü markası ITS Reisen, en iyi 100 otelin yer aldığı 'Kızıl Yıldız' (Red Star Award) listesini açıkladı.


Toros Yağmurlu öğrencilere yazarlık kursu Güncel Toros Yağmurlu öğrencilere yazarlık kursu

Geçen yıl ilki düzenlenen Yazarlık Kursu Toros Yağmurlu öğrencilerden yine büyük ilgi gördü…


Eğitim-İş'ten 3600 ek gösterge için milletvekillerine çağrı Güncel Eğitim-İş'ten 3600 ek gösterge için milletvekillerine çağrı

EĞİTİM İŞ Eğitim-iş Sendikası Antalya Şubesi, 3600 ek gösterge için milletvekillerine çağrıda bulundu.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN, HALK DANSLARI EKİBİNE HEDİYE Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN, HALK DANSLARI EKİBİNE HEDİYE

Aksu Belediyesi Spor Kulübü Halk Dansları ekibi Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen yarışmada düzenlemeli dalda Antalya birincisi olmuştu.


PAŞA’NIN KADINLARI ZORLU VİRAJDA Spor PAŞA’NIN KADINLARI ZORLU VİRAJDA

Kadınlar Futbol Birinci Ligi’nde yarın Ataşehir Belediyespor ile 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor Yeni Sahra Stadı’nda saat 12.30’da karşı karşıya gelecek


AKSU’DA HERKES İÇİN SPOR HEDEFİ Aksu AKSU’DA HERKES İÇİN SPOR HEDEFİ

Aksu Belediyesi Spor Kulübü, kulüp Başkanı Mehmet Selvi’nin başkanlığında aylık toplantısını gerçekleştirdi.


Hayırsever Necmettin Alpagot’un Cenaze Töreni Güncel Hayırsever Necmettin Alpagot’un Cenaze Töreni

Antalya Valisi Muammer Türker, hayırsever Necmettin Alpagot’un cenaze namazına katılarak, yakınlarına başsağlığı diledi.


MURATPAŞA MAHALLESİ’NDEKİ METRUK BİNALAR YIKILIYOR Güncel MURATPAŞA MAHALLESİ’NDEKİ METRUK BİNALAR YIKILIYOR

Fen İşleri Müdürlüğü yıkım ekipleri, tespitleri yapılan 50 binanın yıkımına başladı


MHP’li Günal: Bütçenin Kanunu Var Ama Geliri Yok! Siyaset MHP’li Günal: Bütçenin Kanunu Var Ama Geliri Yok!

TBMM Genel Kurulu’nda  “2016 Geçici Bütçe Kanunu Tasarısı” üzerine Milliyetçi Hareket Partisi grubu adına konuşan Antalya Milletvekili Doç.Dr.Mehmet Günal, 2016 yılı geçici bütçesinde gelir tahminlerinin hiç olmadığını, giderlerin yüzde 38 artmasının ise bütçe disiplinini bozacağını söyledi.


UYSAL: 'SÖZ VERDİĞİM ZAMAN MUTLAKA YAPARIM' Güncel UYSAL: 'SÖZ VERDİĞİM ZAMAN MUTLAKA YAPARIM'

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Biz size geliyoruz” sloganlı halk günü toplantısını sağanak yağmura rağmen Topçular Mahallesi’nde boş bir arazide kurulan çadırda yaptı. Başkan Uysal, Kırcami Planı ile ilgili olarak 'Söz verdiğimde yapmadan duramam, saçımın dibi ağırır sözümü tutmadığımda” dedi


Meme kanserinde erken tanı elinizde! Sağlık/Kadın Meme kanserinde erken tanı elinizde!

Antalya Olgunlaşma Enstitüsü öğrencilerine kadın hastalıkları ve meme kanseri konularında eğitim verildi


MHP’li Günal: 17-25 Aralık Yolsuzluklarını Unutmadık! Unutturmayacağız! Siyaset MHP’li Günal: 17-25 Aralık Yolsuzluklarını Unutmadık! Unutturmayacağız!

MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr.Mehmet Günal, Türkiye’nin iki yıl önce 17 Aralık sabahında, tarihinin en büyük yolsuzluk iddialarıyla çalkalanarak uyandığını ve bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisi olarak, bu olayın önemine dikkat çekmek için her yıl 17-25 Aralık haftasının "Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası" olarak anacaklarını söyledi.


Otilia'dan EXPO 2016 alanına Kauçuk Güncel Otilia'dan EXPO 2016 alanına Kauçuk

ROMANYA’nın dünyaca ünlü şarkıcısı Otilia, Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya sergi alanına ‘Kauçuk’ ağacı dikti. Proje sunumu dikkatle dinleyip, alanı gezen Romen şarkıcı, “Çok şaşırtıcı bir alan, projeden çok etkilendim” dedi.


Depreme değil muhite bakıyoruz Güncel Depreme değil muhite bakıyoruz

Hurriyetemlak.com tarafından yapılan ankete göre ev alacak ya da kiralayacak vatandaşın sadece yüzde 14'ü depreme dayanıklılık konusunu ilk kriter olarak önemsiyor. Ankete katılanların yüzde 55'i ise evin bulunduğu muhitin en önemli kriter olduğunu söylüyor.


ÖKSÜRÜK DEYİP GEÇMEYİN Sağlık/Kadın ÖKSÜRÜK DEYİP GEÇMEYİN

Yaz kış demeden hastaları en sık hastaneye getiren şikayet olan öksürük, aslında pek de önemsenmez. Önemsiz gibi gözüken genellikle bireysel olarak çözmeye çalışılan öksürük altında oldukça büyük ve geniş bir hastalık yelpazesi barındırabilir.


İLÇELER, 500 BİN ÜYEYE KİLİTLENDİ Siyaset İLÇELER, 500 BİN ÜYEYE KİLİTLENDİ

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından Hedef 500 Bin Üye projesinde izlenecek yol hakkında ilçe başkanlarına bilgi verildi.


YÖRSİAD EĞİTİM AKADEMİSİNDE KONU Güncel YÖRSİAD EĞİTİM AKADEMİSİNDE KONU

Anne ve çocuklara yönelik eğitim projeleri üreten AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) ’ın daveti ile Antalya’ya geldi.


ANTALYA OSB EĞİTİMLERİ KAZANDIRDI Güncel ANTALYA OSB EĞİTİMLERİ KAZANDIRDI

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün başlattığı eğitim seferberliği bölge sanayicisi ve personellerine hem maddi hem de manevi kazanç sağladı. Bu güne kadar gerçekleşen 26 eğitimde 945 sertifika dağıtılırken söz konusu eğitimlerin bölge sanayicisini 402 bin lira kara geçirdiği tespit edildi.


ENERYA'dan sosyal sorumluluk projesi Güncel ENERYA'dan sosyal sorumluluk projesi

Enerya, sokak hayvanlarının beslenmesine ve geri dönüşüme destek olacak yeni bir uygulamayı hayata geçirdi.


ANTALYA OSB’NİN KÖRFEZ ÇIKARMASI Güncel ANTALYA OSB’NİN KÖRFEZ ÇIKARMASI

Antalya OSB Sektörel Ticaret Heyeti, Abu Dhabi’ye gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Arap işadamları ile yüz yüze görüşüp ortaklık ve yatırım yapma konularında önemli temaslarda bulundu.


ANTALYA’DA TRABZON FIRTINASI ESECEK Güncel ANTALYA’DA TRABZON FIRTINASI ESECEK

Antalya Trabzon Kültürünü Yaşatma Derneği iş birliği ile düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri Etkinliği 17-20 Aralık’ta Cam Piramit’te Başlıyor.


Kepez Belediyesi ve Antalya Konyalılar Derneği'nden 17 Aralık'ta Şeb-i Aruz Güncel Kepez Belediyesi ve Antalya Konyalılar Derneği'nden 17 Aralık'ta Şeb-i Aruz

Mevlena'nın 742'nci Vuslat Yıldönümü anısına, Antalya Konyalılar Derneği ve Kepez Belediyesi işbirliği ile Turgut Özal Spor Salonu'nda (Kepez Arena) tören düzenlenecek. 


MİNE GENÇTÜRK Resim Sergisi ‘Kapı Tokmakları’ Kültür/Sanat MİNE GENÇTÜRK Resim Sergisi ‘Kapı Tokmakları’

MİNE GENÇTÜRK Resim Sergisi ‘Kapı Tokmakları’ 18 Aralık 2015 Cuma günü Antalya 2000 Plaza Sanat Galerisinde Sanatseverlerle buluşuyor.


E-fatura ve e-deftere geçiş için son iki hafta Ekonomi/Turizm E-fatura ve e-deftere geçiş için son iki hafta

10 milyon TL ve üzeri brüt satış cirosuna sahip şirketler, 31 Aralık 2015 tarihine kadar e-fatura ve e-deftere geçmek, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren de bu uygulamaları kullanmak zorunda.


ANTDOB'DAN Kültür/Sanat ANTDOB'DAN "FINDIKKIRAN" İLE YENİ YIL HEDİYESİ

“Fındıkkıran ve Fareler Kralı” öyküsünden uyarlanan Tchaikovsky’nin Fındıkkıran balesi, Antalyalı sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


SOĞUK HAVALARDA 4 SAATTEN FAZLA AÇ KALMAYIN Sağlık/Kadın SOĞUK HAVALARDA 4 SAATTEN FAZLA AÇ KALMAYIN

Uzun süren açlıklar vücutta kıtlık olarak algılandığı için bir önceki öğünde yenilen yiyecekler yağ olarak depolanıyor. Bu yüzden kışın metabolizmanın yağ yakabilmesi için 4 saatten fazla aç kalmamak ve meyve, süt, kuruyemiş gibi hafif atıştırmalıklarla ara öğün yapmak büyük önem taşıyor.


Yerli Uydu Ocak 2019’da Bitecek! Teknoloji/Bilim/İnternet Yerli Uydu Ocak 2019’da Bitecek!

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (MÜSİAD) stratejik ortaklığında 11-12 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uydu, Uzay ve Teknoloji Günleri powered by TÜRKSAT etkinliğine ilgi büyüktü. 6 bin 500 kişinin ziyaret ettiği etkinlikte 2 bin kişi de 8 ayrı salonda düzenlenen 20’yi aşkın paneli izledi.


Mali müşavirler için “Alo e-Dönüşüm®” hattı açıldı Ekonomi/Turizm Mali müşavirler için “Alo e-Dönüşüm®” hattı açıldı

1 Ocak 2016 tarihinde yürürlüğe girecek e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv zorunluluğu kapsamındaki şirketlerin ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilecekleri e-Dönüşüm Çağrı Merkezi, FIT Solutions tarafından hayata geçirildi. Zorunluluk kapsamındaki 30 bin şirketin çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanması bekleniyor.


PROSTATI OLANLAR SOĞUK HAVAYA DİKKAT! Sağlık/Kadın PROSTATI OLANLAR SOĞUK HAVAYA DİKKAT!

Prostat genel olarak yaşamı tehdit eden bir durum olmamasına rağmen erkeklerin yaşam kalitesini etkiliyor. Üreme fonksiyonunda önemli görevleri olan prostat bezinin genel olarak üç hastalığı görülür.


ANTALYA FİLM FESTİVALİ GÜNDEME DAMGA VURDU Kültür/Sanat ANTALYA FİLM FESTİVALİ GÜNDEME DAMGA VURDU

Bu yıl 52.’si düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali, isminin değişmesinden festivale yırtık kotla gelinmemesi konularına kadar birçok tartışmaya sahne olurken, davet edilen Kathleen Turner, Jeremy Irons ve Catherine Deneuve gibi dünyaca ünlü yıldızlar ile dikkat çekti.


Vaillant, Antalya Tüketici Kulübü üyelerini ödüllendirdi Ekonomi/Turizm Vaillant, Antalya Tüketici Kulübü üyelerini ödüllendirdi

Yenilikçi ürünleriyle sektöründe öne çıkan Vaillant, Antalyalı Tüketici Club üyeleriyle bir araya geldi. Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu’nun marka hakkında aktardığı bilgilerin ardından, tavsiyeleri sonucu ödül almaya hak kazanan üyeler teşekkür plaketleriyle ödüllendirildi.


Konyaaltı’nda yeni yol açma çalışması… Güncel Konyaaltı’nda yeni yol açma çalışması…


Konyaaltı Belediyesi, Molla Yusuf Mahallesi’nde alt yapı çalışması tamamlanan yolları asfaltlarken, Karamersin Mevkiinde imar çalışması tamamlanan yerlede yol açım çalışmalarını hızlandırdı


ERMENEK’TE ÇÖZÜM İÇİN TBMM’YE TEKLİF Güncel ERMENEK’TE ÇÖZÜM İÇİN TBMM’YE TEKLİF

Muratpaşa Belediyesi’nin; Ermenek Mahallesi’nde, 2000 yılından önce yapılmış yapıların sahiplerinin sorunlarının çözümü için hazırladığı taslak, CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara tarafından, TBMM Başkanlığı’na, kanun teklifi olarak sunuldu.


AKSU SPOR SALONUNA KAVUŞTU Aksu AKSU SPOR SALONUNA KAVUŞTU

Aksu Belediyesi güreş sahasından sonra ilçeye bir de spor salonu kazandırdı. Kapalı bir mekanları olmadığı için sıkıntı yaşayan sporcular bu salon sayesinde rahatça antrenmanlarını yapmaya başladı.


Vali Muammer Türker Kayserili Hemşehrileriyle Buluştu Güncel Vali Muammer Türker Kayserili Hemşehrileriyle Buluştu

Vali Muammer Türker, Antalya Kayserililer Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği'nin aylık kahvaltılı Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...