Perşembe, 17 Ekim 2019
AKEDAŞ, ‘EN İYİ KURUMSAL KAYNAK PROJESİ’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ Güncel AKEDAŞ, ‘EN İYİ KURUMSAL KAYNAK PROJESİ’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Abone sistemlerini yönetim, uygulanabilirlik ve verimlilik açısından iyileştiren SAP HANA altyapısını kullanan ilk enerji şirketi AKEDAŞ oldu


Siyaset "2023’ÜN GÜÇLÜ TÜRKİYE’SİNE ULAŞMAK, DEMOKRASİMİZİ KORUMAK VE YAŞATMAKLA MÜMKÜNDÜR"

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


SERİK ESNAF VE SANATKARLAR ODASI İSTANBUL TÜYAP FUARINDA Serik SERİK ESNAF VE SANATKARLAR ODASI İSTANBUL TÜYAP FUARINDA

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen İNTERMOB 2016 Mobilya ve Ağaç İşlemeleri Fuarı’na katıldı.


Dünyanın Gözü League of Legends Büyük Finali’nde Dünyanın Gözü League of Legends Büyük Finali’nde

League of Legends’da Dünya Şampiyonası heyecanı nefes kesmeye devam ederken, dünyanın en büyüğü olmak üzere mücadele edecek iki takım belli oldu. 29 Eylül’de Kuzey Amerika’da başlayan ve 1 ay süren Dünya Şampiyonası (Worlds) maratonu, Samsung Galaxy ile SK Telecom T1 arasındaki final karşılaşmasıyla son bulacak. 30 Ekim gecesi (TSİ) 01.00’da başlayacak mücadele, LoL TV’den de Türkçe anlatımla canlı takip edilebilecek.


Kepez’in minikleri cumhuriyeti kutladı Güncel Kepez’in minikleri cumhuriyeti kutladı

Anaokulu öğrencilerinin Cumhuriyet Bayramı etkinliğine katılan Başkan Hakan Tütüncü, “Cumhuriyet, bizden 100 yıl hedeflerini gerçekleştirmeyi ve ülkemizi 2023 hedeflerine güçlü bir şekilde taşımayı ister. Bunun için çalışıyoruz” dedi.


Tütüncü'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı Güncel Tütüncü'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


29 Ekim'de 29 ilçe ağaç dikimi Güncel 29 Ekim'de 29 ilçe ağaç dikimi

Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 29 ilde Ağaç dikimi yapacak.


Yeşilay uyarıyor: Bebeğinize sigara içirmeyin! Sağlık/Kadın Yeşilay uyarıyor: Bebeğinize sigara içirmeyin!

Ülkemizde son yıllarda özellikle kadınlarda artan sigara kullanımı, ciddi sağlık problemlerine yol açarken, sigaradan en çok etkilenen ise anne karnındaki bebek oluyor…


HP’nin oyun keyfini doruğa çıkaran OMEN oyun bilgisayarları ailesi Türkiye’de Teknoloji/Bilim/İnternet HP’nin oyun keyfini doruğa çıkaran OMEN oyun bilgisayarları ailesi Türkiye’de

HP, oyun bilgisayarlarından beklenen performans, hız ve şık tasarım boyutlarında çıtayı yükseltiyor. Yeni nesil Intel işlemcileriyle, en üstün oyun deneyimini sunmak için tasarlanan OMEN by HP ürün ailesi 27 Ekim’de Garaj İstanbul’da düzenlenen partide tanıtıldı.


Atatürk’ün figürü Cumhuriyet’in 93’üncü yılında Madame Tussauds İstanbul’da Güncel Atatürk’ün figürü Cumhuriyet’in 93’üncü yılında Madame Tussauds İstanbul’da

Madame Tussauds’nun Aralık ayında İstanbul’da açılacak merkezi, Mustafa Kemal Atatürk’ün balmumu figürüne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Atatürk, 30’u aşkın kişiden oluşan bir ekibin 4 ay boyunca çalışarak hazırladığı balmumu figüründe, 1931 yılındaki haliyle tasvir ediliyor.


Kelebek etkisi yaratan bir girişim: “Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali” Kültür/Sanat Kelebek etkisi yaratan bir girişim: “Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali”

Sabancı Vakfı’nın toplumsal sorunlara çözüm üreten “sıra dışı kişilerin olağanüstü öykülerini” anlattığı Fark Yaratanlar programı, sekizinci sezonuyla devam ediyor.


53. Uluslararası Antalya Film Festivali yeniliklerle dolu bir yılı geride bıraktı Kültür/Sanat 53. Uluslararası Antalya Film Festivali yeniliklerle dolu bir yılı geride bıraktı

Türkiye’nin en köklü sinema etkinliği Uluslararası Antalya Film Festivali; 16-23 Ekim tarihleri arasında 7 salonda, 227 seansta 39 ülkeden 134 film izleyicileriyle buluşturdu, 130’a yakın yan etkinlik düzenledi, Altın Portakal dahil 43 ödül sahibini buldu. Festival Merkezi, Festival Yolu ve Film TMR platformu gibi yepyeni adımlarla sinemaya ve Antalya’ya katkı sağladığı bir yılı daha geride bıraktı.


Renault CDP tarafından İklim Liderliği Ödülü’ne  layık görüldü Otomotiv Renault CDP tarafından İklim Liderliği Ödülü’ne layık görüldü

Renault Grubu CDP’nin küresel ısınmaya karşı lider olarak gördüğü seçkin “A-Listesi” şirketlerine dahil edildi.


Finike’de 29 Ekim kutlamaları Finike Finike’de 29 Ekim kutlamaları

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Atatürk anıtına çelenk sundu.


Güncel "Türk Devleti'nin temeli, emel ve ideali, yaşam biçimi laik demokratik Cumhuriyet'tir"

Antalya Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tolgar Akkuş 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolasıyla bir mesaj yayınladı.


TELESET Antalya Mağazası Yenilenen Yüzüyle Açıldı… Güncel TELESET Antalya Mağazası Yenilenen Yüzüyle Açıldı…

Türkiye'nin ilk modüler mobilya üreticisi Teleset, bayi ağını genişletmeye devam ediyor…


29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun Güncel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlanan bir millî bayramdır.


En çok nakil beklenen organ böbrek! Sağlık/Kadın En çok nakil beklenen organ böbrek!

Böbrek nakline duyulan ihtiyaç her geçen gün artıyor. Ancak organ bağışı henüz istenen seviyelere ulaşmış değil.


TÜRKİYE’DEKİ GENÇLER, KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTİYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DEKİ GENÇLER, KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTİYOR

GoDaddy’nin Global Girişimcilik Anketi Türkiye’deki öğrencilerin mezun olduktan sonra başkası için çalışmaktansa, kendi şirketlerini kurmaya daha yatkın olduğunu gösteriyor.


Kartal: “Demokrasiyle taçlandırılmış Cumhuriyetimizin 93. yılını kutluyoruz” Siyaset Kartal: “Demokrasiyle taçlandırılmış Cumhuriyetimizin 93. yılını kutluyoruz”

Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı dolayısı ile yaptığı açıklamada “Demokrasiyle taçlandırılmış Cumhuriyetimizin 93. yılını kutluyoruz” dedi.


KIRMIZI HALIYA TÜRK OYUNCULAR DAMGA VURDU! KIRMIZI HALIYA TÜRK OYUNCULAR DAMGA VURDU!

27 Ekim’de sona eren Mumbai Film Festivali’nin kapanış törenine Türk oyuncular damga vurdu. Festival heyetinin özel daveti üzerine kapanış törenine katılan Hazal Kaya, Sarp Levendoğlu ve Kaan Taşaner, kırmızı halıda ve kapanış töreninde büyük ilgi gördü. Hint basını oyuncularla röportaj yapabilmek için birbirleriyle yarıştı.


HURDALARIN USTALIKLA SINAVI! Kültür/Sanat HURDALARIN USTALIKLA SINAVI!

Türkiye belgeselciliğine yeni bir soluk getirecek olan Sanayi Savaşları pazar günü TRT Belgesel’de başlıyor!


Antalya Yeditepe Kolejinde Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı Güncel Antalya Yeditepe Kolejinde Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsünde Cumhuriyetin kuruluşunun 93. yıl dönümü coşkuyla kutlandı.


Antalya Yeditepeli Miniklerin Cumhuriyet Balosu Güncel Antalya Yeditepeli Miniklerin Cumhuriyet Balosu

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Okul Öncesi öğrencileri, Cumhuriyetin kuruluşunun 93. yıl dönümünü, bir dizi etkinlikle kutladı.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDEN ULUSLARARASI  ÖĞRENCİLERE ORYANTASYON PROGRAMI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDEN ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERE ORYANTASYON PROGRAMI

Akdeniz Üniversitesi, 2016-2017 eğitim-öğretim yılında üniversiteye yeni kayıt yaptıran uluslararası öğrencilere yönelik olarak Oryantasyon Programı düzenledi.


Pediatri Hematolojisi ve Onkolojisi Sağlık/Kadın Pediatri Hematolojisi ve Onkolojisi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Pediatri Hematolojisi ve Onkolojisi Yan Dalı Uz. Dr. Funda Tayfun Küpesiz “Pediatri Hematolojisi ve Onkolojisi” hakkında bilgi verdi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDE “BİR ZİRAAT MÜHENDİSİNİN YAŞAM ÖYKÜSÜ Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDE “BİR ZİRAAT MÜHENDİSİNİN YAŞAM ÖYKÜSÜ" KONUŞULDU

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde öğrencilere yönelik “Bir Ziraat Mühendisinin Yaşam Öyküsü” konulu seminer düzenlendi.


Elmalı'da Askere Gidecekler İçin Program Elmalı Elmalı'da Askere Gidecekler İçin Program

Elmalı Belediyesince askere gidecekler için program düzenlendi. Belediye düğün salonunda yapılan etkinliğe katılan Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, askerlere görevlerinde başarılar diledi.


Taner Şahin'den 29 Ekim Mesajı Güncel Taner Şahin'den 29 Ekim Mesajı

ES Medya Ajans ve Antalya Haber Takip Sahibi Taner şahin, “Türkiye Cumhuriyetinin 93. kuruluş yıl dönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


29 Ekim'de bu yollar kapatılacak! Güncel 29 Ekim'de bu yollar kapatılacak!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tören ve kutlamaları nedeniyle ulaşıma kapatılacak yollar açıklandı.


Almanya’da Yaşayan Türkler Antalyalı Engellileri unutmadı Güncel Almanya’da Yaşayan Türkler Antalyalı Engellileri unutmadı

Almanya’da yaşayan Türkler, örnek bir dayanışmaya imza atarak Antalyalı Engeliler için yardım kampanyası düzenledi. Bir Tır dolusu yardım malzemesi, Bielefeld Engelli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne teslim edildi.


Unutulmayacak Festival Kültür/Sanat Unutulmayacak Festival

Türk sinemasının Oscarı 53’ncü Uluslararası Antalya Film Festivali 16-23 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlere dolu dolu günler yaşattı. Festival için bin 800 kişilik dev bir kadro gecesine gündüzüne katarak çalıştı.


Demokrasi şehitleri dev ebru çalışmasıyla anıldı Güncel Demokrasi şehitleri dev ebru çalışmasıyla anıldı

Dünyanın en büyük ebru eseri Antalya Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde 15 Temmuz demokrasi şehitlerini dünyanın en büyük ebru sanatı performansı ile andı. 300 kişi, üzerinde Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP ve MHP liderlerinin portrelerinin ve demokrasi şehitlerinin isimlerinin yer aldığı 241 metrekarelik dev ebru performansına imza attı.


Antalya Teknokent Yönetici ve İşletici A.Ş. Tanışma Toplantısı Güncel Antalya Teknokent Yönetici ve İşletici A.Ş. Tanışma Toplantısı

Batı Akdeniz Teknoloji Geliştirme Bölgesi Antalya Teknokent Yönetici ve İşletici A.Ş. bünyesinde yer alan firmalarla, istişare toplantısı gerçekleştirildi.


BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜNE DAVET Manavgat BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜNE DAVET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yılı nedeniyle düzenlenecek olan meşaleli Cumhuriyet yürüyüşüne bütün Manavgat halkını davet etti


10’UNCU YIL RUHUYLA Güncel 10’UNCU YIL RUHUYLA

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’da her 19 Mayıs’ta, 23 Nisan’da ve 30 Ağustos’ta olduğu gibi yine yan yana, omuz omuza olmak için 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Konyaaltı varyantından fener alayıyla başlayacak ve Cumhuriyet Meydanı’nda Candan Erçetin konseriyle devam edecek kutlamalara Antalya’yı davet etti.


Akdeniz Üniversitesi Türkiye’nin En İyi Küresel Üniversiteleri Arasında Güncel Akdeniz Üniversitesi Türkiye’nin En İyi Küresel Üniversiteleri Arasında

Thomson Reuters öncülüğünde hazırlanan ve US News & World Report destekli “Dünyanın En İyi Küresel Üniversiteleri’’ listesi açıklandı.


Ali Bey Resort Sorgun’da Uluslararası ‘bodyART’ Günleri Spor Ali Bey Resort Sorgun’da Uluslararası ‘bodyART’ Günleri

Dünyada birçok ülkede tanınan, beden yönetiminde yeni bir akım olan ve sevilerek yapılan “bodyART” yaratıcısı ve kurucusu olan İsviçreli Robert Steinbacher ve Yardımcısı Alexa Lee, bir haftalık bir organizasyonda bizzat eğitim vermek için Side’de Ali Bey Resort Sorgun Hotel’e geldiler.


Korkuteli Çomaklı yolu yenileniyor Korkuteli Korkuteli Çomaklı yolu yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli İlçesi’nde 5 kilometre uzunluğundaki Çomaklı Mahalle yolunda yenileme çalışması başlattı.


Bitki çayları bağışıklık sistemini kışa hazırlıyor Sağlık/Kadın Bitki çayları bağışıklık sistemini kışa hazırlıyor

Bağışıklık sistemini güçlendiriyor, sindirimi kolaylaştırıyor ve uyumaya yardımcı oluyor.


ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINA GEZİ Finike ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINA GEZİ

Finike Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca Finike ve ilçesinde bulunan Şehit ve Gazi yakınlarını Ankara’ya gezi düzenledi.


2017’de vergiler kasayı dolduracak Ekonomi/Turizm 2017’de vergiler kasayı dolduracak

Hükümet 2017 bütçe tasarısını TBMM’ye sundu. 645,1 milyar TL gider, 598,3 milyar TL gelir öngören bütçenin gelir kalemindeki aslan payı yine vergilerden. 511,1 milyar TL’lik gelir kalemi cebimize nasıl yansıyacak? KPMG Türkiye Vergi Bölümü Şirket Ortağı Emrah Akın, 2017’de cebimizden hangi kalemlerde ne kadar vergi çıkacağını anlattı.


Konyaaltı için hizmete el ele Güncel Konyaaltı için hizmete el ele

Konyaaltı Kültür, Eğitim, Sanat ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin (KONDER) düzenlediği kahvaltıya Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik ve Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt konuk oldu.


Döşemealtı Kadın Futbol takımına İşadamlarından tam destek Döşemealtı Döşemealtı Kadın Futbol takımına İşadamlarından tam destek

Bu yıl Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi verecek Antalya’nın tek kadın futbol takımı olan 1207 Döşemealtı Belediye Kadın Futbol Takımı’na ilk destek Döşemealtı Sanayici ve İşadamları Derneği’nden (DÖSİAD) geldi.


Döşemealtı Tiyatrosu’ndan muhteşem gala Döşemealtı Döşemealtı Tiyatrosu’ndan muhteşem gala

Döşemealtı Belediyesi tarafından bu yıl kurulan ve İlçe’nin ilk tiyatrosu olma özelliğini taşıyan Döşemealtı Halk Tiyatrosu, Entrikalı Dolap Komedyası isimli tek perdelik komedi oyununun galasını Yeşilbayır Kültür Merkezi’nde yaptı.


Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere tiyatro..
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere tiyatro..


Konyaaltı Belediyesi Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevleri öğrencileri, sanatsal etkinlikler kapsamında tiyatro ile buluştu.


SERADAN SPORA KOŞAN KADINLARA ÖZEL SPOR SALONU Sağlık/Kadın SERADAN SPORA KOŞAN KADINLARA ÖZEL SPOR SALONU

Muratpaşa Belediyesi; Yenigöl Mahallesi'nde sabah saatlerinde serada, öğleden sonra spor derslerinde ter döken kadınlar için spor salonu yapıyor


BTSO YÖNETİCİLERİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel BTSO YÖNETİCİLERİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Çekmişoğlu ve Meclis Üyelerini makamında kabul etti.


KOCAELİ TİCARET ODASI YÖNETİCİLERİ VALİ KARALOĞLU'NU ZİYARET ETTİ Güncel KOCAELİ TİCARET ODASI YÖNETİCİLERİ VALİ KARALOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı yöneticilerini makamında ağırladı.


Growtech Eurasia Fuarı, Tarım Sektörüne Alternatif Yeni Pazar Fırsatları Sunuyor… Ekonomi/Turizm Growtech Eurasia Fuarı, Tarım Sektörüne Alternatif Yeni Pazar Fırsatları Sunuyor…

Tarım sektörüne yeni pazar fırsatları sunan uluslararası nitelikteki Growtech Eurasia’yı yıllardır desteklediklerine dikkat çeken Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, 30 Kasım – 03 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da yapılacak olan fuar kapsamında; Alım Heyeti Programı düzenlediklerini açıkladı.


Çocuğunuz çabuk sıkılıp çok hareket ediyorsa dikkat! Sağlık/Kadın Çocuğunuz çabuk sıkılıp çok hareket ediyorsa dikkat!

İlk belirtilerin anaokulu döneminde görüldüğü ve etkileriyle hayatı zorlaştırabilen dikkat eksikliği-aşırı hareket bozukluğu ile ilgili konularda Emsey Hospital’dan Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzm. Dr. Fırat Hamidi bilgilendiriyor:


Yeni kimlik kartlarıyla e-imza sayısı 3 katına çıkacak Güncel Yeni kimlik kartlarıyla e-imza sayısı 3 katına çıkacak

Türkiye’de ilk defa kimlik doğrulama işlemi yeni kimlik kartlarıyla uzaktan yapılabilecek


YÖRSİAD’IN KONUĞU ‘MENDERES TÜREL’ Güncel YÖRSİAD’IN KONUĞU ‘MENDERES TÜREL’

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Ekim Ayı Olağan Toplantısı Porto Bello Otel’de gerçekleştirildi. Toplantının konuğu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel olurken, ayrıca toplantıya KKTC Antalya Temsilcisi Münir Erer Korman, ANTİMDER (Antalya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği) Başkanı İsmail Volkan, ANLED ( Antalya Lara Eğitim Gönüllüleri Derneği) Başkanı Erdal Özyolcu, Rus Kültür ve Sanat Derneği Başkanı İrina Balcı, KEMİAD ( Kemer İş Adamları Derneği ) Başkanı Özgür Kurga da katılan isimler arasında yer aldı.


Vali Karaloğlu'ndan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı Güncel Vali Karaloğlu'ndan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Ak Parti’den Tütüncü’ye hizmet kutlaması Siyaset Ak Parti’den Tütüncü’ye hizmet kutlaması

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca, Başkan Hakan Tütüncü’yü, Kepez’de yaptığı güzel eserlerinden dolayı kutladı.
Kepez’in Devleri ikinci maçında
 
 Spor 

Kepez’in Devleri ikinci maçında
 


TBL2'nin ilk hafta maçında Çankırı deplasmanından galibiyetle dönen Kepez Belediyespor'da, hedef 2. maçta da galip gelmek.
“ÜÇ RENK” Gündüz Gösterimi ile Antalya DOB Sahnesinde Kültür/Sanat “ÜÇ RENK” Gündüz Gösterimi ile Antalya DOB Sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi, ÜÇ RENK (“İÇ-İN”, “ARADA”, “DANZON”) balesini 29 Ekim Cumartesi saat: 15.00’te sahneliyor.


EMITT’e Rusya’dan büyük ilgi! EMITT’e Rusya’dan büyük ilgi!

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan 21. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT, 26 – 29 Ocak 2017’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
Lider Kepez Spor’da keyifler yerinde

 Spor 

Lider Kepez Spor’da keyifler yerinde5.Haftasını geride bıraktığımız Bölgesel Amatör Lig 7. Grup müsabakalarında sahasında Dumlupınar Üniversitesi mağlup ederek liderliğe yükselen Kepezspor'da yüzler gülüyor.


Mesai Saatlerinde, Mobil Cihazlarla Ev Arıyoruz Teknoloji/Bilim/İnternet Mesai Saatlerinde, Mobil Cihazlarla Ev Arıyoruz

Hürriyet Emlak’tan edinilen verilere göre; internet üzerinden satılık ya da kiralık ev ararken, mobil cihazlar daha çok tercih ediliyor. Mobil cihaz kullanımının mesai saatleri içerisinde dahi masa üstü kullanımdan fazla olması dikkat çekiyor.


ANTÜMDER, BAİB BAŞKANI MUSTAFA SATICI’YI AĞIRLADI Ekonomi/Turizm ANTÜMDER, BAİB BAŞKANI MUSTAFA SATICI’YI AĞIRLADI

Antalya Bütünşehir Kültür ve Dayanışma Derneği (ANTÜMDER)’in Öğretmenevi’nde düzenlediği Ekim ayı toplantısının konuğu olan Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Kurucu Başkanı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Satıcı, Rusya krizinin ihracata yansımaları konulu bir sunum yaptı.


Kepez’de okullaşma hiç bitmiyor Güncel Kepez’de okullaşma hiç bitmiyor

Görev süresi içerisinde ilçesine 56 yeni okul kazandıran Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, İsmail Hakkı Kaya İlköğretim Okulu’nun ek binası inşaatını ziyaret etti.


5 SORUDA ROBOTLA AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİ Sağlık/Kadın 5 SORUDA ROBOTLA AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİ

Kanserden ölüm nedenleri arasında birinci sırada yer alan akciğer kanseri; erken evrelerde başarı sağlanarak tedavi edilebilen bir kanser türüdür.


CEBİMİZDEKİ BAĞIMLILIK:  İNTERNET Teknoloji/Bilim/İnternet CEBİMİZDEKİ BAĞIMLILIK: İNTERNET

Günümüzde özellikle ergenlik çağında daha sık görülen internet bağımlılığı; sosyal izolasyon, toplumdan uzaklaşma, depresyon, anksiyete bozuklukları, obezite gibi birçok sorunu da beraberinde getiriyor. İnternetin bağımlılığa dönüşmemesi için ebeveynlere büyük görev düşüyor.


 ÇANTALAR BU KIŞA DAMGA VURACAK Sağlık/Kadın ÇANTALAR BU KIŞA DAMGA VURACAK

Yaza elveda kışa merhaba dediğimiz bu günlerde, kış modasına yön verecek detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Her sezon olduğu gibi bu sezonun modasını da çantalar belirleyecek.


AEDAŞ’ın istihdam ‘çağrısı’Kars’a kadar uzandı Ekonomi/Turizm AEDAŞ’ın istihdam ‘çağrısı’Kars’a kadar uzandı

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. ve Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin, 308 kişiye istihdam yaratan yeni çağrı merkezi Kars’ta devreye girdi.


BAŞKAN ŞAHİN, “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN” Aksu BAŞKAN ŞAHİN, “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN”

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi minnet ve rahmetle andığını ifade ederek, ulusumuzun Cumhuriyet Bayramını kutladığını dile getirdi.


Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu yapıldı Güncel Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu yapıldı

Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu belediye başkanlarının ve bakanlıklardan yetkililerin katılımı ile gerçekleşti


GENÇLERDEN CUMHURİYET KONSERİ Güncel GENÇLERDEN CUMHURİYET KONSERİ

Antalya’nın ilk bigband gençlik orkestrası Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası, ilk konserini 28 Ekim Cuma günü saat 18.00’de Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında verecek.


Menopoz Kalp Hastalığı Riskini Arttırıyor Sağlık/Kadın Menopoz Kalp Hastalığı Riskini Arttırıyor

Menopoz, yaşlanmanın doğal ve kaçınılmaz bir parçasıdır. Sıcak basması gibi ani menopoz belirtilerinin östrojen destek tedavisiyle hafifletilebileceği uzun zamandır bilinmektedir.


Kepez’de sektörün önü açılıyor! Göçerler’e 7 kat sevinci! Güncel Kepez’de sektörün önü açılıyor! Göçerler’e 7 kat sevinci!

KEMDER Başkanı Süleyman Akbıyık, Göçerler Mahallesi’nde yapılaşma hakkının 7 kata çıkarılmasının, son derece memnuniyet verici bir gelişme olduğunu söyledi.


ELEKTRİK YATIRIMLARI YERİNDE İNCELENDİ Serik ELEKTRİK YATIRIMLARI YERİNDE İNCELENDİ

Serik’de meydana gelen hızlı turizm ve gelişmeye paralel olarak, elektrik tüketimleri de hızla artmasının neticesinde buna bağlı olarak AKEDAŞ (Akdeniz Elektrik Dağ.A.Ş.) mahallelerde yatırımlarına devam ediyor.


Siber Suç Ekonomisi
 Sağlık Sektöründeki İyi Korunmayan Verilerle ‘Zenginleşiyor’ Teknoloji/Bilim/İnternet Siber Suç Ekonomisi
 Sağlık Sektöründeki İyi Korunmayan Verilerle ‘Zenginleşiyor’

Intel Security, McAfee Labs Sağlık Uyarıları raporunu yayınladı. Rapora göre siber suç ekonomisinin hızla yükselen trendlerinden biri sağlık sektörüne ait veri ve kayıt hırsızlığı.


Antalya diş tedavisi için Kepez’e gelecek Sağlık/Kadın Antalya diş tedavisi için Kepez’e gelecek

Sağlık Bakanlığı’nın, Kepez Belediyesinin tahsis ettiği arsa üzerine inşa ettiği 54 ünitelik Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde (ADSM) hasta kabulü başladı.


Çamaşır Asma Devri Sona Erdi Teknoloji/Bilim/İnternet Çamaşır Asma Devri Sona Erdi

Balkonlara kurulan sistem ile asılarak kurutulan çamaşırlar dışarıdan kötü bir görüntü oluşturduğu gibi kumaşlarda da deformeye sebep oluyor. Ayrıca asılan çamaşırlara havadan gelen tozlar da yapıştığı için hijyenik şartlarda kurutma sağlanamıyor.


CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU ANTALYA DOB’DA YAŞANACAK Kültür/Sanat CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU ANTALYA DOB’DA YAŞANACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93’üncü yıl dönümü dolayısıyla 27 Ekim Perşembe akşamı saat: 20.00’da “Cumhuriyet Konseri” gerçekleştirecek.


Motosikletçiler Dokuma’da buluşuyor Güncel Motosikletçiler Dokuma’da buluşuyor

Türkiye’de en fazla motosiklet kazalarının Antalya’da yaşanmasına dikkat çekmeyi amaçlayan Kepez Belediyesi, şampiyonların katılacağı Dokuma Motosiklet Şenliği düzenliyor.


MİDENİZ DE GRİP OLABİLİR! Sağlık/Kadın MİDENİZ DE GRİP OLABİLİR!

Halk arasında ‘mide gribi’ olarak adlandırılan viral gastroenterit, özellikle mide ve bağırsakları etkileyerek halsizlik ve kusmayla kendini gösteriyor. Özellikle küçük çocuklarda, yaşlılarda ve bağışıklık sistemi zayıf kişilerde çok ciddi sorunlara yol açabilen hastalık, kolayca bulaşabildiği için büyük salgınlara da neden olabiliyor.


ÇOCUKLARA CİNSEL İSTİSMARDA RAKAMLAR KORKUTUCU Güncel ÇOCUKLARA CİNSEL İSTİSMARDA RAKAMLAR KORKUTUCU

Son günlerde yaşanan üzücü olaylardan sonra pedofili(çocuk istismarı) tekrar Türkiye gündemine geldi. Öyle ki her 4 saatte 1 çocuk cinsel istismara uğramakta. Çocuk istismarı vakalarının hala yok sayılmaya çalışıldığı günümüz coğrafyasında hiç kuşkusuz hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir.


Güncel "Türkiye'de Belediyeler Kutul Amare Meydanları Yapmalı"

Ses Sizsiniz Eğitim Kültür Derneği Başkanı Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk Kutul Amare galibiyeti ile ilgili açıklamalarda bulundu.


10 ADIMDA DİŞ PROTEZİ BAKIMI Sağlık/Kadın 10 ADIMDA DİŞ PROTEZİ BAKIMI

Kendi ağız ve diş bakımımıza ne kadar dikkat ediyorsak protez dişlerimizin bakımı için de aynı özen ve dikkati göstermemiz gerektiğinin altını çizen Çamlıca Hospitadent Diş Hastanesi Başhekimi Dt. Tarcan Topçuoğlu, “ İster sabit ister haraketli proteze sahip olalım, temizliği ve bakımı ihmal edildiğinde protez aralarında biriken bakteriler üreyerek çürüklere, diş eti problemlerine ve ağız kokusuna neden olabilirler. Sabit veya hareketli protez kullanan bireylerin şikayetleri olmasa dahi 6 ayda bir diş hekimi kontrolüne gitmelerinde fayda var” diye konuştu.


BARAJ VE HES SEKTÖRÜNÜN AVRUPA'DAKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞİYOR Güncel BARAJ VE HES SEKTÖRÜNÜN AVRUPA'DAKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞİYOR

Devlet ve Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) ve Uluslararası Büyük Barajlar Komisyonu Türk Milli Komitesi (TRCOLD) işbirliği ile düzenlenen 10. ICOLD Avrupa Kulübü Sempozyum açılışı, 15 Temmuz Şehitlerine saygı duruşu ile başladı.


Antalyalı Çocuklar Dengeli Beslenmeyi Yemekte Denge Tiyatrosuyla Öğreniyor! Kültür/Sanat Antalyalı Çocuklar Dengeli Beslenmeyi Yemekte Denge Tiyatrosuyla Öğreniyor!

Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü işbirliğiyle yürütülen 'Yemekte Denge Eğitim Projesi” 5. yılında sahneye taşındı.


Siyaset "Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum"

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.


İki dost ülke Antalya’da buluştu Güncel İki dost ülke Antalya’da buluştu

Uluslararası Antalya Üniversitesi ve Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği’nin işbirliğinde ‘Kore Kültür Günü’ düzenlendi. Üniversitenin Döşemealtı Kampüsü’nde düzenlenen etkinliğe Güney Kore Ankara müsteşarı Dong Woo Cho katıldı.


DEVRİM KÖK'TEN MERMER VE TAŞ OCAKLARI BASIN AÇIKLAMASI Siyaset DEVRİM KÖK'TEN MERMER VE TAŞ OCAKLARI BASIN AÇIKLAMASI

Kök: "Türkiye’de 882.531,3 hektar Antalya’da ise 80 bin hektar alan mermer ve taş ocaklarına kurban edildi."


AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI KOCA, AKSUDA Siyaset AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI KOCA, AKSUDA

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı aynı zamanda Türkiye 2.Bölge Sorumlusu Ak Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ i makamında ziyaret etti. Görüşmenin ardından Koca ve Şahin’ in Yörex Yöresel Ürünler Fuarının açılışına katıldığı belirtildi.


BAŞKAN SÖZEN, 13. ÖĞRENCİ KONGRESİNİN KONUĞU OLDU Manavgat BAŞKAN SÖZEN, 13. ÖĞRENCİ KONGRESİNİN KONUĞU OLDU

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde bu sene 13.'sü düzenlenen Ulusal Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrenci Kongresi açılış oturumuna Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen konuk oldu. ''21. Yüzyılda Sınırlar ve Sorunlar'' temalı kongreye konuşmacı olarak katılan, Başkan Sözen, Büyükşehir Yasası’nı değerlendirdi.


EXPO 2016 Antalya’da SELUX farkı… Teknoloji/Bilim/İnternet EXPO 2016 Antalya’da SELUX farkı…

‘Çiçekler ve Çocuklar’ sloganıyla düzenlenen EXPO 2016 Antalya’nın dış aydınlatma yükünü SELUX üstlendi.


Kuru Meyve Tanıtım Grubu, Güney Kore’de tanıtım atağında Kuru Meyve Tanıtım Grubu, Güney Kore’de tanıtım atağında

Türk kuru meyve sektörü, Uzakdoğu pazarındaki tanıtım atağını sürdürüyor. 2015 yılında Çin’de Türk kuru meyvelerinin tanıtımını yapan Kuru Meyve Tanıtım Grubu, 2016 yılında Güney Kore pazarına yoğunlaştı. 2017 yılındaki hedef pazar ise Hindistan olacak.


“Bu Gençler Geleceğin Teminatıdır.” Siyaset “Bu Gençler Geleceğin Teminatıdır.”

Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, ülkü ocaklarında yetiştirilen gençlerin, geleceğin teminatları olduğunu ve Ocakta bir araya gelen gençlerin; vatana, milletine ve bayrağına bağlı olarak yetiştirildiğini söyledi.


BAŞKAN ŞAHİN YÖREX AÇILIŞINDA Aksu BAŞKAN ŞAHİN YÖREX AÇILIŞINDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteği ile Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından düzenlenen, 7. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Antalya EXPO Center'da açıldı.


HAMİLELİKTE  KARPAL TÜNEL SENDROMU Sağlık/Kadın HAMİLELİKTE KARPAL TÜNEL SENDROMU

KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi Ortopedi ve El cerrahisi Uzmanı Prof.Dr.Hakan Gündeş ; Hamilelik döneminde oluşabilecek Karpal Tünel sendromunda, gerek anne gerekse bebeğin sağlığını gözeterek kişiye özel bir tedavi planlanması gerektiğini vurguluyor, bu hastalık hakkında bilinmesi gerekenleri anlatıyor.
Antalyalı gurmeler Amara Dolce Vita’da buluştu Güncel Antalyalı gurmeler Amara Dolce Vita’da buluştu

Chaine des Rotisseurs üyeleri Türk, Fransız, Alman ve İtalyan mutfağından seçkin örneklerin sunulduğu geleneksel yemekte bir araya geldi


Başkan Böcek'ten Kitap Fuarı'na davet Kültür/Sanat Başkan Böcek'ten Kitap Fuarı'na davet

Konyaaltı Belediyesi’nin bu yıl yedincisini düzenleyeceği Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 28 Ekim Cuma günü kapılarını açıyor. Fuar öncesi basın toplantısı düzenleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm Antalyalıları açılışa davet etti.


HANEFİ AVCI, ANSİAD TOPLANTISI’NIN KONUĞU OLDU Güncel HANEFİ AVCI, ANSİAD TOPLANTISI’NIN KONUĞU OLDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Olağan Toplantısı’nın konuğu Hanefi Avcı, “Sivil darbeler görmeye başladık ve her on yılda bir olan darbeler iki binli yıllarda sekteye uğramıştı derken, geçtiğimiz aylarda bir darbe girişimi yaşadık” dedi.


Özel yaşamdaki beklenmedik gelişmeler finansal istikrarı sarsıyor Ekonomi/Turizm Özel yaşamdaki beklenmedik gelişmeler finansal istikrarı sarsıyor

Özel yaşamdaki beklenmedik gelişmeler finansal istikrarı sarsıyor HSBC Grubu’nun “Güvencenin Konforu: Yaşamı Değiştiren Deneyimler” raporuna göre; bireylerin finansal durumunu en fazla sarsan olaylar arasında hastalık, travmatik bir kaza geçirme ve boşanma yer alırken; harcamaları azaltmak, harcamaları öncelik sırasına koymak ve daha fazla birikim yapmak finansal istikrarı sağlamak için en çok başvurulan yöntemler arasında yer alıyor


Tatil köyü çalışanlarından örnek davranış Kumluca Tatil köyü çalışanlarından örnek davranış

Kumluca’nın Mavi Bayrak ödüllü ilk ve tek tesisi beş yıldızlı Şahinn Paradise Tatil Köyü çalışanları, Kumluca Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Bakımevini ziyaret ederek, barınağa mama yardımında bulundu.


BAŞKAN UYSAL’DAN 29 EKİM MESAJI Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN 29 EKİM MESAJI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Cumhuriyet, bilhassa kimsesizlerin kimsesidir” diyerek felsefesini ortaya koyduğu Cumhuriyet’in ilanın 93’üncü yıldönümünü Konyaaltı varyantından başlayacak fener alayı ve sonrasında Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek konserle en coşkulu şekilde kutlanacağını söyledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...