Perşembe, 17 Ekim 2019
DOÇ. DR. SERDAR TAŞÇI; “ARTIK FETÖ TÜRÜ YAPILANMALAR BARINAMAZ” Güncel DOÇ. DR. SERDAR TAŞÇI; “ARTIK FETÖ TÜRÜ YAPILANMALAR BARINAMAZ”

SİYASET BİLİMCİ, İLETİŞİM SOSYOLOĞU VE AKADEMİSYEN DOÇ. DR. SERDAR TAŞÇI, 15. ANSİAD OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU OLDU.


DERSİMİZ: IŞIK KİRLİLİĞİ Güncel DERSİMİZ: IŞIK KİRLİLİĞİ

Aldemir Atila Konuk Anadolu Lisesi’nin 93,5 puanla hak kazandığı “European Darsky Protectors” isimli Erasmus Projesi kapsamında Antalya’daki ışık kirliliği ölçülüp belediyelere ve üniversitelere rapor halinde iletilecek.


VALİ KARALOĞLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU Güncel VALİ KARALOĞLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yapımı tamamlanan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet verecek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde incelemelerde bulundu.


ADET SANCISINI UNUTUN! Sağlık/Kadın ADET SANCISINI UNUTUN!

Kadınların hayatını zehir eden en yaygın problem; adet sancısı.. Yapılan araştırmalarda kadınların yaklaşık %50-60’ı adet döneminde az ya da çok ağrı duyduğunu ve bunların yaklaşık %25’i bu dönemde yaşam kalitelerinin olumsuz etkilendiğini, öğrenciler ise okul başarılarının düştüğünü ifade etmektedir.


ÇOCUĞUNUZU ROTAVİRÜSTEN KORUYUN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZU ROTAVİRÜSTEN KORUYUN

Tüm dünyada en sık ishal nedeni olan bir virüs olan rotavirüs, sindirim sistemini etkiler ve özellikle çocuklarda enfeksiyona yol açar.


DP ANTALYA İL BAŞKANI KARTAL'DAN 10 KASIM MESAJI Siyaset DP ANTALYA İL BAŞKANI KARTAL'DAN 10 KASIM MESAJI

Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 78’inci yılında saygı, şükran ve minnetle anıyoruz” dedi.


Antalya’ya 4. giriş baharda hazır olacak Güncel Antalya’ya 4. giriş baharda hazır olacak

Kepez Varsak ile Burdur yolu arasında yapımına başlanan 30 metre genişliğindeki yol yapımını inceleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Nisan ayında tamamlanması planlanan yolun bölgeye değer katacağını söyledi


İNATÇI ÖKSÜRÜK VE GÖĞÜS AĞRISINA DİKKAT! Sağlık/Kadın İNATÇI ÖKSÜRÜK VE GÖĞÜS AĞRISINA DİKKAT!

Son günlerde toplumda artış gösteren zatürre özellikle çocuklarda, 65 yaş üzeri kişilerde ve kronik hastalığı olanlarda daha sık görülüyor.


BELDEN AŞAĞISI YOKTU AMA YAŞAM ENERJİSİ AYAKTA TUTTU Sağlık/Kadın BELDEN AŞAĞISI YOKTU AMA YAŞAM ENERJİSİ AYAKTA TUTTU

Fethiye’nin Maraz Köyü’nde yaşamını sürdüren 50 yaşındaki Bayram Köroğlu’nun, çok nadir görülen bir rahatsızlığı vardı. Köroğlu, belden aşağısı olmadan dünyaya geldi.


Kuzey Afrika’ya ihracat fırsatı Kuzey Afrika’ya ihracat fırsatı

İDTM-Cezayir İkili İş Görüşmeleri Programı 28 Kasım - 1 Aralık arasında yapılacak...


FACEBOOK’TAN CANLI SOR, DOKTORUN YANITLASIN! Sağlık/Kadın FACEBOOK’TAN CANLI SOR, DOKTORUN YANITLASIN!

Erdem Hastahaneleri, hastalarına sosyal medyadan da ulaşabilmek için başlattığı periyodik Facebook canlı yayınlarına devam ediyor.


Zimbabve, Expo 2016’ya baobab ağacı hediye etti Zimbabve, Expo 2016’ya baobab ağacı hediye etti

Expo 2016’nın resmi katılımcılarından olan Zimbabve, ülkelerinden getirdikleri baobab ağacını Expo 2016’ya hediye etti.


Vitamin Eksikliği Depresyonun Habercisi Olabilir Sağlık/Kadın Vitamin Eksikliği Depresyonun Habercisi Olabilir

Gündelik hayatın stresi, sosyal şartlar, uzun süren zorlayıcı yaşam koşulları gibi çevresel şartlara bağlı olarak oluşan “depresyon” konusunda açıklamalarda bulunan Dr.Orçun Orhun; alınacak takviye gıda ve vitaminler ile depresyon belirtilerinde azalma görülebileceğinin altını çizdi.


AVRUPA’YA ÇELİK İHRACATI ARTTI Ekonomi/Turizm AVRUPA’YA ÇELİK İHRACATI ARTTI

Çelik İhracatçıları Birliği verilerine göre Ekim ayı ihracatı miktarda 1,3 milyon ton, değerde 767 milyon dolar oldu. Sektörün Ocak-Ekim dönemindeki ihracatı ise miktar bazında 13,6 milyon ton, değer bazında 7,4 milyar dolar olarak gerçekleşti.


Siber güvenlikte doğru bilinen 5 yanlış Teknoloji/Bilim/İnternet Siber güvenlikte doğru bilinen 5 yanlış

Dünyada siber panik! İki hafta önce yaşanan ABD merkezli DDos saldırısı, şirketlerin ‘siber güvenlik’ dosyalarını yeniden gündemlerinin üst sıralarına almalarına neden oldu.


Konyalılardan Arif Çobanoğlu’na ziyaret Güncel Konyalılardan Arif Çobanoğlu’na ziyaret

Antalya Konyalılar Derneği Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, Karayolları Genel Müdürlüğü Antalya 13. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu’nu ziyaret etti.


Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa “En İyi Aile Oteli” ödülü aldı Ekonomi/Turizm Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa “En İyi Aile Oteli” ödülü aldı

Kilit Grubu’nun Kemer’deki gözde turizm yatırımı Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa dünyanın en prestijli ödüllerini toplamaya devam ediyor


80 yaşındaki Abdullah Dede’nin Cuma Namazı sevinci Akseki 80 yaşındaki Abdullah Dede’nin Cuma Namazı sevinci

15 yıl sonra gelen mutluluk Akseki’nin Taşlıca Mahallesi’nde hem sağlık sorunları hem de yolu olmadığı için 15 yıldır camiye gidemeyen 80 yaşındaki Abdullah Karık’a yardım elini Büyükşehir Belediyesi uzattı. Büyükşehir ekiplerinin yol sorununu gidermesinin ardından Abdullah Dede, camiye giderek Cuma Namazı kıldı.


ANTALYA OSB’DEN İŞGÜCÜ İSTİHDAM PROBLEMLERİ ÇALIŞTAYI Güncel ANTALYA OSB’DEN İŞGÜCÜ İSTİHDAM PROBLEMLERİ ÇALIŞTAYI

Türkiye’de ilk kez Antalya OSB tarafından uygulanan 2. Kuşak Lider Yöneticiler Projesi’nin ilk etabı Organize Sanayi Bölgelerinde İşgücü İstihdam Problemleri ve Çözüm Önerileri Çalıştayı ile sona erdi.


Döşemealtı Belediyesi’nden 10 Kasım konseri Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden 10 Kasım konseri

Döşemealtı Belediyesi Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 78'nci yılında Antalya Devlet Senfoni orkestrasının vereceği dev konserle anacak.


DÜNYA TURİZMİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR DÜNYA TURİZMİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Turizmin Davos'u World Tourism Forum; dünya turizmine yön veren liderleri 10 Aralık’ta Antalya Belek'te Regnum Carya Golf &SpaResort'ta buluşturuyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan World Tourism Forum Mediterranean Summit çerçevesinde dünya turizmi Antalya'da masaya yatırılacak.


VARİSİ ÖNLEMEK İÇİN A HARFİ EGZERSİZİ Sağlık/Kadın VARİSİ ÖNLEMEK İÇİN A HARFİ EGZERSİZİ

Varis; fazla kilolu, uzun süre ayakta kalan ya da oturarak çalışan bireylerin yaşadığı önemli sağlık sorunları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kadınlarda, erkeklere oranla 4 kat fazla görülen varis, genellikle vücudun en fazla basınç altında kalan bölgesi olan bacakların alt kısımlarında oluşuyor.


Bel ağrısına estetik uygulama Sağlık/Kadın Bel ağrısına estetik uygulama

Her 5 kadından birisi sırt ve bel ağrısı çekiyor. Kilo fazlalığı, geçmişte yapılan ve bele baskı yapan kontrolsüz aktiviteler bel ağrısını tetikleyici unsurlar olarak göze çarparken, özellikle kadınlar için büyük göğüsler de bel ağrısını ortaya çıkan sebepler arasında yer alıyor.


Daha genç görünmenin formülü Sağlık/Kadın Daha genç görünmenin formülü

Tüm dünyanın genç ve sağlıklı kalmanın peşinde koştuğu bir gerçek. Estetik cerrahi genç kalabilmenin sihirli anahtarını sunuyor ve elveda denilen yıllara inat, günden güne tazelenen bir cilde, yenilenen bedene kavuşma imkanını veriyor.


Konyaaltı’nda 40 bin metrekare kaldırım..
 Güncel Konyaaltı’nda 40 bin metrekare kaldırım..


Özelliğini kaybetmiş asfaltı özel iş makineleriyle sökerek yerine sıcak asfalt döken Konyaaltı Belediyesi, asfaltı yenilenen bu cadde ve sokaklarda kaldırım çalışmalarına başladı.


Kepez’de sokak pazarları tarih oluyor Güncel Kepez’de sokak pazarları tarih oluyor

Trafiği rahatlatırken modernleşmenin de önüne açmak için sokak pazarlarını ortadan kaldırmayı hedefleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, son yapılan Demirgül Mahallesi Semt Pazarı inşasını teftiş etti.


MENOPOZA DAİR BİLMENİZ GEREKEN 10 GERÇEK! Sağlık/Kadın MENOPOZA DAİR BİLMENİZ GEREKEN 10 GERÇEK!

Kadınların doğal bir süreç olarak yaşadığı menopoz dönemine hazırlıklı olmak, bu dönemin olumsuz etkilerini de bertaraf edebilmek açısından önemli. Hazırlığa, sağlık efsanelerine kulak tıkayıp bilimsel gerçekleri öğrenerek başlayabilirsiniz.


THY Open 2016 Golf Turnuvası’na “Perrier” desteği Spor THY Open 2016 Golf Turnuvası’na “Perrier” desteği

Sıfır kalorili premium içecek markası Perrier, Turkish Airlines Open Golf Turnuvası’nda ürün sponsoru olarak golf severleri Antalya’da ağırladı.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU'NUN 10 KASIM MESAJI Güncel VALİ MÜNİR KARALOĞLU'NUN 10 KASIM MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 78. yıldönümünde bir mesaj yayınladı.


Sinekle mücadele hız kesmiyor Alanya Sinekle mücadele hız kesmiyor

Büyükşehir Belediyesi Alanya’da sinekle mücadeleye ara vermeden devam ediyor. Yaz-kış demeden çalışmalarını sürdüren ekipler, hem kimyasal hem de biyolojik yöntemler kullanıyor.


Büyükşehir’den hava kirliliği denetimi Güncel Büyükşehir’den hava kirliliği denetimi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü, hava kalitesinin korunması ve hava kirliliğinin önlenmesi amacı ile çalışmalarını sürdürüyor. Hava kirliliğini önlemek için kriterlere uymayan 480 ton kömür il dışına çıkarıldı.


Antalya’daki araçların yüzde 31’inin lastik hava basıncı tehlike durumunda! Otomotiv Antalya’daki araçların yüzde 31’inin lastik hava basıncı tehlike durumunda!

Lastik devi Michelin’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Lastikte Doğru Hava Basıncı’ aktiviteleri sonuçlarına göre Antalya’da araçların yüzde 31’i trafikte tehlike oluşturulabilecek hava basıncı ile seyrediyor. Sonuçlara göre, Türk şoförler lastikte doğru hava basıncı konusunda bilinçleniyor!


ATAMIZI ANLIYORUZ ATAMIZI ANIYORUZ Güncel ATAMIZI ANLIYORUZ ATAMIZI ANIYORUZ

Muratpaşa Belediyesi, Atatürk’ün 78’inci ölüm yıldönümünde “Atamızı Anlıyoruz, Atamızı Anıyoruz” temasıyla bir dizi anma programı gerçekleştirecek.Kepez gün geçtikçe daha da yeşilleniyor Güncel 
Kepez gün geçtikçe daha da yeşilleniyor

Modern bir şehir yaratırken parklara da önem veren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yapımı devam eden 10 mahalle parkını teftiş etti.


Döşemealtı’nın Genç Vekillerine kültür gezisi Döşemealtı Döşemealtı’nın Genç Vekillerine kültür gezisi

Döşemealtı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Antalya'nın ilçelerine kültür gezisi düzenlendi. Belediye personeli ve Döşemealtı Genç Vekilleri’nin (DÖGEM) katıldığı gezide Akseki ve İbradı ilçelerinin tarihi yerleri gezildi.
Antalya derbisi Spor 

Antalya derbisi

Zirve yarışını yakından ilgilendiren karşılaşmada, iki Antalya ekibi Serik Belediyespor-Kepez Belediyespor kozlarını paylaşacak.


PAŞA’NIN MELEKLERİNDE PAROLA GALİBİYET Spor PAŞA’NIN MELEKLERİNDE PAROLA GALİBİYET

Muratpaşa Bayan Hentbol Takımı, çarşamba günü deplasmanda Genç Uşak Spor ile karşılaşacak.


OPERADA ATAMIZ ANILACAK Kültür/Sanat OPERADA ATAMIZ ANILACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78. Yıldönümünü 9 Kasım Çarşamba saat: 20.00’de özel bir konserle anıyor.


BAHÇELİEVLER PAZARI YENİ YÜZÜYLE HİZMETE GİRİYOR Güncel BAHÇELİEVLER PAZARI YENİ YÜZÜYLE HİZMETE GİRİYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, El İzi ve üreticinin aracısız olarak ürünleri Antalyalılarla buluşturacağı ‘Köylü Pazarı’ olarak düzenlenen Varlık Bahçelievler Pazarı’nın kura çekiminde “Muratpaşa’mızda sokak pazarlarımızı kaldırıyoruz. Temiz, düzgün pazar yerlerine doğru hızla değiştiriyoruz” dedi.


Romatizma Basit Bir Hastalık Değildir Sağlık/Kadın Romatizma Basit Bir Hastalık Değildir

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Kliniği Uzmanı Doç. Dr. İlhan Sezer, Romatoid Artrit hastalığı hakkında bilgi verdi.


‘GÖRÜŞÜLEBİLİR OLMAK İLKEMİZDİR’ Güncel ‘GÖRÜŞÜLEBİLİR OLMAK İLKEMİZDİR’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemiz” diyerek her Çarşamba gerçekleştirdiği ‘randevusuz görüşme’ gününde bu hafta 37 kişiyle yüzyüze görüştü.


TAŞAĞIL, SARILAR VE KIZILOT’A MODERN KAPALI PAZAR YERLERİ Manavgat TAŞAĞIL, SARILAR VE KIZILOT’A MODERN KAPALI PAZAR YERLERİ

Manavgat Belediyesi, Taşağıl, Sarılar ve Kızılot’a modern kapalı pazar yerleri yapacak.


 BAŞKAN UYSAL’DAN NAR ÜRETİCİSİNE DESTEK ANTALYA’YA HİZMET Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN NAR ÜRETİCİSİNE DESTEK ANTALYA’YA HİZMET

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, düşük fiyatlar dolayısıyla sıkıntılı günler geçiren nar üreticisine destek olmak için, ilk etapta alınan 100 ton narla başlayan ‘ücretsiz nar suyu’ dağıtım projesinde “Bu hem çiftçimize destek hem de bütün komşularımıza, anne babalarımıza, bütün çocuklarımıza kendi meyvelerimizin suyunu tüketelim çağrısıdır” diye konuştu.


Kırcami’de bir engel daha kalktı! Güncel Kırcami’de bir engel daha kalktı!

Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Adnan Saraç, Kırcami sorununun çözümü noktasında sona gelinen noktanın sevindirici olduğunu söyledi.


Liman ve Öğretmenevleri’ne modern semt pazarı.. 
 Güncel Liman ve Öğretmenevleri’ne modern semt pazarı.. 


Konyaaltı Belediyesi, eskiyen çatısı nedeniyle tehlike oluşturan Liman Mahallesi Kapalı Semt Pazarı'nda yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.


ORGAN NAKLİ OLAN KİŞİNİN PSİKOLOJİSİ DE DÜZELİYOR Sağlık/Kadın ORGAN NAKLİ OLAN KİŞİNİN PSİKOLOJİSİ DE DÜZELİYOR

Böbrek yetmezliği, hastaların bedenleri kadar ruhlarını da etkiliyor. Diyaliz ve organ bekleme sürecinde pek çok problemle boğuşan hastalar, nakil sonrasında özellikle ilk aylarda korku, stres, suçluluk, üzüntü gibi psikolojik sorunlar yaşayabiliyor.


“70 YAŞIN ÜZERİNDE HER İKİ 
ERKEKTEN BİRİNDE KASIK FITIĞI VAR” Sağlık/Kadın “70 YAŞIN ÜZERİNDE HER İKİ 
ERKEKTEN BİRİNDE KASIK FITIĞI VAR”

Kasık fıtığının kasıktaki karın duvarın zarlarının zayıflaması sonucu meydana geldiğini belirten Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Mehmet Güler, “Çoğu zaman kasıkta yumuşak doku şişliği, bazen de kasık ağrısı şeklinde kendini gösterir. Şişlik ayakta durmak, öksürmek hatta ıkınmakla belirginleşir” şeklinde konuştu.


Antalya'da konut ve arsa fiyatları yükselişini sürdürüyor Ekonomi/Turizm Antalya'da konut ve arsa fiyatları yükselişini sürdürüyor

EVA Gayrimenkul Değerleme'nin Antalya'da gerçekleştirdiği araştırma, özellikle son yıllarda göçle birlikte hızla büyüyen kentte konut ihtiyacı ve yapılaşmanın da hız kazandığını ortaya koyuyor.


ASBAŞ’TAN SERBEST BÖLGEYE YATIRIM Ekonomi/Turizm ASBAŞ’TAN SERBEST BÖLGEYE YATIRIM

Bu yıl 30. Kuruluşunu kutlayacak olan Antalya Serbest Bölgesi, dünyada yaşanan ekonomik krizlere rağmen 2016 yılı ticaret hacmi 680 milyon dolar olarak gerçekleştirecek.


MANAVGAT BELEDİYESPOR LİGİN İLK YARISINI NAMAĞLUP TAMAMLADI Spor MANAVGAT BELEDİYESPOR LİGİN İLK YARISINI NAMAĞLUP TAMAMLADI

Süper Amatör Merkez Doğu gurubunda 8. Haftada Manavgat Belediyespor namağlup unvanını korudu. Antalya ASAT Gençlikspor ile Manavgat Belediyespor arasında geçen karşılaşma 3-1'lik Manavgat Belediyespor galibiyeti ile sonuçlandı.


Kanserde proton tedavisi Sağlık/Kadın Kanserde proton tedavisi

Son yıllarda kanser tedavisinde kaydedilen önemli gelişmeler sayesinde, kanser tanısı artık ölüm fermanı yerine geçmiyor. Umut veren gelişmelerin başında yan etkileri daha az ve kanseri yok edici etkileri daha fazla olan, doğrudan yalnızca kanser hücrelerini hedef alan yeni ilaç ve ışın tedavisi yöntemleri gelmekte.


KÖKSALAN’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ Aksu KÖKSALAN’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Türkiye Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürlüğü’ne atanan Ahmet Köksalan, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret ederek spora katkılarından dolayı teşekkür plaketi taktim etti.


Altıntaş’tan Öğretmenlere Motivasyon Kahvaltısı Güncel Altıntaş’tan Öğretmenlere Motivasyon Kahvaltısı

Özel Önder Altıntaş Etüt Eğitim Merkezi 2016-2017 eğitim öğretim yılı başlangıcı ile öğretmen,personeller ve aileleriyle beraber motivasyon kahvaltısı düzenledi.


PET/CT Teknolojisi Birçok Hastalığın Teşhisinde Kullanılıyor Sağlık/Kadın PET/CT Teknolojisi Birçok Hastalığın Teşhisinde Kullanılıyor

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (AEAH) PET/CT Ünitesi Uzman Hekimi Gülizar Kaçar, PET/CT uygulaması ve bu uygulamanın nerelerde kullanıldığına dair açıklamalarda bulundu.


YETERSİZ BAKİYE’DE KAHKAHA TUFANI Manavgat YETERSİZ BAKİYE’DE KAHKAHA TUFANI

Manavgat Belediyesi, kültür etkinlikleri kapsamında izleyici ile buluşan ''Yetersiz Bakiye'' oyunu seyircileri kahkahalara boğdu.


Gençlik Gelişim Grubu Veli Bilgilendirme Semineri Spor Gençlik Gelişim Grubu Veli Bilgilendirme Semineri

Antalyaspor, altyapıdaki yeni projelerini uygulamaya devam ediyor. Kulübün en önemli projelerinden birini daha gerçekleştirilip, ‘Gençlik Gelişim Veli Bilgilendirme Semineri’ adı altında altyapı takımlarının oyuncularının aileleri ile bir araya geldi.


AKSU GENÇLİK HİZMETLERİ BİRİMİ KOMİTE TOPLANTISI Aksu AKSU GENÇLİK HİZMETLERİ BİRİMİ KOMİTE TOPLANTISI

Aksu Gençlik Hizmetleri Birimi Komite Toplantısı; Aksu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Zeki Gök ile Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun Başkanlığında, Aksu Belediyesinde gerçekleştirildi.


‘6. DİYANET İŞLERİ REİSİ HASAN HÜSNÜ ERDEM SEMPOZYUMU’ Güncel ‘6. DİYANET İŞLERİ REİSİ HASAN HÜSNÜ ERDEM SEMPOZYUMU’

Akdeniz Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi, 11 Kasım 2016 Cuma günü 6. Diyanet İşleri Reisi Hasan Hüsnü Erdem Sempozyumu’na ev sahipliği yapacak.


“Sonsuza kadar var ol Türkiye” Alanya “Sonsuza kadar var ol Türkiye”

Alanya Ülkü Ocakları'nda düzenlenen seminerlere bu hafta da devam edildi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu seminerin yanı sıra ülkücü hareketin sembolü Abdullah Çatlı ölümünün 20. yılında anıldı.


Kalp hastalıklarında erken teşhiste yeni yöntem şimdi Türkiye'de... Sağlık/Kadın Kalp hastalıklarında erken teşhiste yeni yöntem şimdi Türkiye'de...

Dünyada kalp rahatsızlıklarının erken teşhisinde kullanılan yöntem ilk kez Türkiye’de uygulanıyor...


Sarıoğlu’ndan şampiyonlara masa tenisi seti Finike Sarıoğlu’ndan şampiyonlara masa tenisi seti

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, geleceğin masa tenisi şampiyonlarının Finike’de yetişmesi için okullara masa tenisi seti hediye etti.


FİNMEK Öğrencileri Çok Şanslı Finike FİNMEK Öğrencileri Çok Şanslı

FİNMEK (Finike Belediyesi Meslek Edindirme Kursları) "Yeni Mesleğiniz İle Tanışmaya Hazır mısınız?" sloganı ile hizmete devam ediyor.


Mustafa Kemal Okulları Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Gezisi Güncel Mustafa Kemal Okulları Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Gezisi

Özel Mustafa Kemal Ortaokulu öğrencileri farklı etkinliklerle eğitim programlarına renk katıyorlar.
Mustafa Kemal Okulları, Fen Bilimleri dersi kapsamında düzenlenen Muratpaşa Özel Medisu Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümüne bir ünite gezisi düzenledi.


Her şeker hastalığı ameliyatla düzelmez Sağlık/Kadın Her şeker hastalığı ameliyatla düzelmez

Bundan beş yıl önce şeker hastalığına ameliyatla çözüm bulunduğu yönündeki bir haber gündeme bomba gibi düşmüştü. Ne yazık ki “Şeker hastalığına ameliyatla çözüm”, “Şekeri yok eden ameliyat” gibi başlıklarla yayınlanmaya devam eden haber ve reklamların gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Hatta literatürde ‘şeker hastalığı ameliyatı’ diye bir ameliyat türü de bulunmuyor.


Konyalıların konuğu CHP’li Erdem oldu Güncel Konyalıların konuğu CHP’li Erdem oldu

Antalya Konyalılar Derneği’nin geleneksel Bamya Çorba Günü etkinliği gerçekleşti.


YARGITAY BAŞKANI İSMAİL RÜŞTÜ CİRİT VALİ KARALOĞLU'NU ZİYARET ETTİ Güncel YARGITAY BAŞKANI İSMAİL RÜŞTÜ CİRİT VALİ KARALOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, beraberindeki heyetle Antalya Valisi Münir Karaloğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.


‘KATKI SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ’ Güncel ‘KATKI SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yörük kültürünün, toplum, insan ve doğa sevgisiyle şekillenmiş bir kültür yapısı olduğunu belirterek, “Bu topraklara ait Yörük kültürünün, insanlığın ortak mirası, evrensel değerlerin bir parçası haline gelmesi için çalışan derneklerimize her türlü katkıyı sunmaya devam edeceğiz” dedi.


7. Konyaaltı Kitap Fuarı’nda yeni bir rekor..
 Güncel 7. Konyaaltı Kitap Fuarı’nda yeni bir rekor..


7.Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, muhteşem bir kapanış töreniyle sona erdi. 10 gün süren Fuar boyunca muhteşem bir atmosfer de onlarca yazarı kitap severlerle buluşturan Konyaaltı Belediyesi, bu süre içinde 173 bin ziyaretçi sayısıyla yeni bir rekora imza attı.


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kantinleri Hizmete Girdi Güncel Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kantinleri Hizmete Girdi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde uzun zamandır devam eden ihale sürecinden dolayı kapalı olan kantinin tekrar hizmete girmesi hastane çalışanları ve hasta yakınlarının yüzünü güldürdü.


21 adımda kilolara veda! Sağlık/Kadın 21 adımda kilolara veda!

Kilo almamızın nedeni olan kalorileri kesmek, almak kadar kolay olmuyor maalesef. Bazen yediğimiz küçücük bir şey bize yağ, kilo ve tabii kalori olarak dönerken, saatlerce yürümek, koşmak ya da aç kalmak o küçücük şeyin günahını çıkaramıyor. Bu durumda tek çare ise kalorileri kesmeye kalıyor. Diyetisyen Emre Uzun, kalorilerden kurtulmanın yollarını anlatıyor.


Kepez Belediyespor yeni sezon için kurban kesti  Spor Kepez Belediyespor yeni sezon için kurban kesti

Kepez Belediyespor Kulübü 2016-2017 sezonunda kazasız ve sakatlıklardan uzak, iyi bir sezon geçirmek amaçlı kurban kesti.


Tütüncü gönülleri fethetti Güncel Tütüncü gönülleri fethetti

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, dezavantajlı çocuklara çeşitli yardımlar yapan Gönülleri Fethet Derneği üyelerini ağırladı.


ORTA DOĞU'LU KADINLARIN TERCİHİ, TÜRK TEKSTİLİ ORTA DOĞU'LU KADINLARIN TERCİHİ, TÜRK TEKSTİLİ

KAYRA Tekstil, Türk tekstil dünyasına yön verdiği gibi, Orta Doğu'da da adından söz ettirmeye devam ediyor. Kayra Genel Koordinatörü Furkan Ortakaya, bu durumda kültürler arası benzerliğin büyük önem taşıdığını söyledi.


Başkan Çetinkaya’ya TFF’den plaket Spor Başkan Çetinkaya’ya TFF’den plaket

Türkiye Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya futbola verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.


 ÇOCUĞUNUZA BİTKİ ÇAYI VERİRKEN DİKKAT! Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZA BİTKİ ÇAYI VERİRKEN DİKKAT!

Bitki çaylarının çocuklar için kullanımı son yıllarda giderek artıyor. Birçok ebeveyn çocuğu hastalandığında, uyumadığında ya da gaz problemi olduğunda bitki çayı vermeyi tercih ediyor. Bitkisel olduğu için doğal ve zararsız olduğu düşünülen bu çayların çocuklara bilinçsiz bir şekilde verilmesi çeşitli rahatsızlıkları beraberinde getirebiliyor.


OPERADA ATATÜRK ANILACAK Kültür/Sanat OPERADA ATATÜRK ANILACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78. Yıldönümünü 9 Kasım Çarşamba saat: 20.00’de çok özel bir konserle anıyor.


İŞ KAZALARINDA ÖLENLERİN SAYISI SAVAŞTA ÖLENLERDEN FAZLA Ekonomi/Turizm İŞ KAZALARINDA ÖLENLERİN SAYISI SAVAŞTA ÖLENLERDEN FAZLA

Türkiye’nin kanayan yarası olan iş kazalarında meydana gelen ölümler 2016 yılında da hız kesmedi.


DİKKAT! SAĞLIKSIZ BESLENME ALIŞKANLIĞI KANSER NEDENİ Sağlık/Kadın DİKKAT! SAĞLIKSIZ BESLENME ALIŞKANLIĞI KANSER NEDENİ

Dünyada yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda diyet ve kanser arasında kuvvetli bir ilişki olduğu görüldü. Liv Hospital Medikal Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Duygu Derin beslenme ve kanser ilişkisini anlattı.


 AŞT sezonu Üstat Necip Fazıl’la açtı... Kültür/Sanat AŞT sezonu Üstat Necip Fazıl’la açtı...

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın yeni sezon açılış oyunu olan “Para” kapalı gişe oynuyor. Biletleri günler öncesinden tükenen ‘Para’ya tiyatro severler yoğun ilgi gösterdi.


Antalya Toptancı Hal’inde yeni sezon dualarla açıldı Güncel Antalya Toptancı Hal’inde yeni sezon dualarla açıldı

Antalya Toptancı Hali’nde 2016-2017 örtü altı üretim sezonu dualarla başladı. Serik Kocayatak’ta yeri hazır olan yeni hal projesini esnaf ve komisyoncularla paylaşan Başkan Menderes Türel, “Toptancı Halin taşınıp taşınmayacağına siz karar vereceksiniz” dedi. Türel, projeyle ilgili kendisine iftira atanlara da çok sert tepki gösterdi.


Huzurevi sakinleri piknikte buluştu Güncel Huzurevi sakinleri piknikte buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halil Akyüz Huzurevi’nin sakinleri piknikte bir araya geldi. İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı korosunun konser verdiği piknikte şiir dinletileri ve hep birden söylenen şarkılar ile unutulmaz anlar yaşandı.


MHP ANTALYA İL TEŞKİLATININ ANKARA ZİYARETİ Siyaset MHP ANTALYA İL TEŞKİLATININ ANKARA ZİYARETİ

MHP Antalya il teşkilatı hafta sonu yapmış olduğu ziyareti il, ilçe ve kadın kolları teşkilatlarının başkan ve yönetimlerinin katılımları gerçekleşti.


Büyükşehir’den hayvanları koruma eğitimi Güncel Büyükşehir’den hayvanları koruma eğitimi

Büyükşehir Belediyesi, ‘Yerel Hayvan Koruma Görevlisi” ve ‘Ev ve Süs Hayvanı’ satışı yapacak kişilere yönelik eğitim seminerleri düzenledi.


BUDAK TMSF’NİN KAYYIM ÖDEMELERİNİ TBMM’YE TAŞIDI Siyaset BUDAK TMSF’NİN KAYYIM ÖDEMELERİNİ TBMM’YE TAŞIDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, terör örgütleriyle ilişkisi olduğu gerekçesiyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) geçen ve sayısı 500’e ulaştığı açıklanan şirketlere yapılan yönetici atamaları ve ücret ödemelerini TBMM’ye taşıyarak, “TMSF Başkan ve üyeleri, görevlendirildikleri her şirket için ayrı ücret alacak mı? Atanan yöneticilere ne kadar ödeniyor?” diye sordu.


Büyükşehir’in minikleri Kızılay Haftasını kutladı Güncel Büyükşehir’in minikleri Kızılay Haftasını kutladı

Büyükşehir Belediyesi Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezi, okul öncesi eğitimi alan çocuklara Kızılay sevgisini aşılamak üzere anlamlı bir etkinlik düzenledi.


 Denizi kirleten gemiye 106 bin lira ceza kesildi Güncel Denizi kirleten gemiye 106 bin lira ceza kesildi

Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı ekipleri, deniz kirliliğine neden olan bir gemiye 106 bin TL para cezası uyguladı.


‘15 Temmuz tiyatro değil bir gerçektir’ Güncel ‘15 Temmuz tiyatro değil bir gerçektir’

Büyükşehir Belediyesi Yeni Türkiye Buluşmaları Konferansı’nda 15 Temmuz Demokrasi Mücadelesi konuşuldu. 15 Temmuz’da bir iç savaşın atlatıldığını belirten konuşmacılar yaşananların tiyatro olmadığına dikkat çekti.


4.Yöresel Ürünler Sempozyumu ve Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri Düzenlendi Güncel 4.Yöresel Ürünler Sempozyumu ve Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri Düzenlendi

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 03-05 Kasım 2016 tarihleri arasında “Yöresel Ürünler Sempozyumu ve Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri” gerçekleştirildi.


TATİL PLANLAMASINDA MOBİL KULLANIM 3 KATINA ÇIKTI Ekonomi/Turizm TATİL PLANLAMASINDA MOBİL KULLANIM 3 KATINA ÇIKTI

Akıllı telefonların yaygınlaşması tatil planlama alışkanlıklarını da değiştirdi. Kullanıcılar tatil planlarını ve satın alma işlemlerini artık çoğunlukla mobil cihazlar üzerinden yapıyor.


Finike Belediyespor, Yılmaz’ın golü ile kazandı Spor Finike Belediyespor, Yılmaz’ın golü ile kazandı

Finike 100. Yıl Stadı’nda oynanan Finike Belediyespor-Kınıkspor karşılaşmasında, kazanan taraf Finike Belediyespor oldu.


Yeni kimlik kartlarıyla e-imza sayısı 3 katına çıkacak Teknoloji/Bilim/İnternet Yeni kimlik kartlarıyla e-imza sayısı 3 katına çıkacak

Türkiye’de ilk defa kimlik doğrulama işlemi yeni kimlik kartlarıyla uzaktan yapılabilecek


Çalışan hamileler işe servisle gitmeli Sağlık/Kadın Çalışan hamileler işe servisle gitmeli

Yüksek tempolu ve çok yorucu bir işi olmayan anne adayları, gebeliklerinin son haftalarına kadar rahatlıkla çalışabilirler. Ancak iş yerine gidiş-gelişlerde araba kullanmak yerine eğer imkanları varsa servis araçlarıyla seyahat etmeleri sağlık ve konforları açısından daha iyi olacaktır.


NAR CENNETİ ÇIĞLIK'A 1 MİLYON LİRALIK DEV YATIRIM Döşemealtı NAR CENNETİ ÇIĞLIK'A 1 MİLYON LİRALIK DEV YATIRIM

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in ilçeye yaptığı yatırımlar hız kesmeden sürüyor.


PINARLI VE CİHADİYE MAHALLELERİNDE HALK OYLAMASI YAPILDI Aksu PINARLI VE CİHADİYE MAHALLELERİNDE HALK OYLAMASI YAPILDI

Aksu Belediyesi, Pınarlı ve Cihadiye Mahallerinde yer alan Maliye Hazinesine kayıtlı tapulama harici arazilerde bulunan işgallerden doğan çarpık yapılaşmayı önleme ve düzenleme maksadıyla halk oylaması gerçekleştirdi.


SPOR TURİZMİ BİRLİĞİ (STB)’'NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ Spor SPOR TURİZMİ BİRLİĞİ (STB)’'NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Spor Turizminin etkin Kuruluşlarından olan Spor Turizmi Birliği (STB) yeni Yönetim Kurulu seçimiyle kan tazeledi.


Kaleiçi’nin bir başka değeri: ‘Anıt Ağaçlar’ Güncel Kaleiçi’nin bir başka değeri: ‘Anıt Ağaçlar’

Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi’nin Kent Konseyi ile birlikte organize ettiği ‘Anıt Ağaçları ve Bitkileriyle Kaleiçi Gezileri’nin ilki yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.


Karşıyaka’ya 25 bin ton sıcak asfalt Güncel Karşıyaka’ya 25 bin ton sıcak asfalt

Kepez Belediyesi Fen İşleri ekipleri Kepez’i modern bir şehir yapmak için çalışmalarına devam ediyor.


ANTALYA TENEFFÜS’E ÇIKTI Güncel ANTALYA TENEFFÜS’E ÇIKTI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın yeni çocuk dünyası, ‘Teneffüs Park’ın açılışında projenin ‘çocukları ciro makinesi’ gibi gören ‘trend’ parklardan çok farklı olduğunu belirterek, “Burada sanat ortamı var, özgürlük var. Alıştığımız ancak kötü olan ne varsa burada yok. Teneffüs Park, hayata dair bakış açısıyla bir fikrin temsilcisi ve bir misyonun sahibi” diye konuştu.


Teknikellerden Kepez Spor’a tam destek Spor Teknikellerden Kepez Spor’a tam destek

Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ve Futbol Genel Koordinatörü Şakir Filiz, Teknikeller A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz'ı ziyaret etti.


Kepez’in en büyük takası Güncel Kepez’in en büyük takası

Başkan Hakan Tütüncü, 23 milyon TL ederindeki takas ile konut alanında kalan Vakıf arazilerinde, 40 yıla yakın yaşanan tapu probleminin büyük oranda çözüldüğünü söyledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...