Perşembe, 21 Mart 2019
Van’lı Depremzede Çocuklardan Vali Altıparmak’a Teşekkür Ziyareti Güncel Van’lı Depremzede Çocuklardan Vali Altıparmak’a Teşekkür Ziyareti

Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardım Vakfı (AYÇOV) Başkanı Canan Tungar, Van’lı depremzede çocuklarla birlikte Vali Altıparmak’ı ziyaret etti.


Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a Ziyaretler Güncel Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a Ziyaretler

Antalya Organize Sanayici ve İşadamları Derneği (OSİAD) Yöneticileri ile İnternet Medya Bilişim Federasyonu (İMEF) Antalya Temsilcisi Melike Kıran Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyaret ettiler.


Akdeniz Üniversitesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı

Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda düzenlenen tören’e Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Rektör Yardımcısı Prof Dr. Abit Demircan,Vali Yardımcısı Hail Serdar Cevheroğlu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Dinç, İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin ile hekimler ve öğrenciler katıldı.


Vali Altıparmak Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri İle Bir Araya Geldi Güncel Vali Altıparmak Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Sivil Toplum Kuruluş (STK) temsilcileri ile 'Sivil Toplum Kuruluşları İle Çözüm Topluluğu' konulu çalışma toplantısı düzenledi.


MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı’ndan Sevimçok’a Ziyaret Siyaset MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı’ndan Sevimçok’a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Muratpaşa İlçe Teşkilatı Başkanı Şaban Öztürk ve Yönetimi AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok’u makamında ziyaret ederek esnafın sorunlarını bildiklerini ve bu sorunlarla alakalı yeni projelerini de en kısa zamanda kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.


Alpagot: “Altınova’nın en önemli problemi imar” Güncel Alpagot: “Altınova’nın en önemli problemi imar”

Altınova Sanayici ve İşadamları Derneği (ALTINSİAD) Başkanı Mahmut Ruhi Alpagot, Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı’nın (BAGEV) hazırladığı, VTV’de canlı yayınlanan Batı Akdeniz’de İş Hayatı Programı’nın konuğu oldu.


Alevilerden Güncel Alevilerden "Zaman Aşımı" Kararına Büyük Tepki

Kamu Vicdanını yaralayan Sivas Davası’nda alınan "Zamanaşımı Kararı"'na tepkiler sürüyor.


Antoil Büyük Maç İçin Ulaşım Sponsoru… Spor Antoil Büyük Maç İçin Ulaşım Sponsoru…

Antalya’nın markası Antoil, Antalya’nın en büyük değeri olan MedicalPark Antalyaspor’un Eskişehirspor ile Mardan Antalyaspor Stadı’nda oynayacağı kritik maç için ilçelerdeki taraftarların ulaşım sponsoru oldu.


Yasin Urlu’ya büyük görev Spor Yasin Urlu’ya büyük görev

16-18 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Marsilya kentinde, Avrupa Muay-Thai unvan maçları yapılacak.


Kuveyt Türk’ten fiziki altın toplam günleri Kuveyt Türk’ten fiziki altın toplam günleri

Kuveyt Türk, Antalya Şubesi’nde 19-20 Mart tarihlerinde fiziki altın toplama günleri gerçekleştiriyor


Isparta ve Burdur’a serbest bölge adımı Ekonomi/Turizm Isparta ve Burdur’a serbest bölge adımı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) Isparta ve Burdur’un ortak havalimanı ile karayolu ve OSB’nin buluştuğu bölgede ‘serbest bölge’ oluşturulmasına yönelik planlama çalışmaları için somut adımlar atıldı.


ANSİAD 5. Olağan Toplantısı Yapıldı Güncel ANSİAD 5. Olağan Toplantısı Yapıldı

Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD) 2012 faaliyet yılı 5. Olağan Toplantısı Rixos Dowtown Otel’de gerçekleştirildi.


İSTEK’li miniklerin fen ve doğa çalışması Güncel İSTEK’li miniklerin fen ve doğa çalışması

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 yaş grubu ile 6 yaş grubu öğrencileri, sürüngen hayvanlar grubundan bukalemunu okullarında inceledi.


Aksu turizm bağlantı yolunda heyelan! Aksu Aksu turizm bağlantı yolunda heyelan!

Aksu ilçesinde Eski turizm yolu olarak kullanılan tali yolda dün saat 13.30 sularında heyelan meydana geldi. Maddi hasarın oluştuğu heyelanda İbrahim Çelikkol isimli vatandaşa ait 26 AP 821 plakalı araç zarar gördü.


Türkiye’deki seçilmiş kadınlar Antalya’da buluştu Siyaset Türkiye’deki seçilmiş kadınlar Antalya’da buluştu

AK Parti Antalya Milletvekili, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi Gökçen Özdoğan Enç, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından ilk kez düzenlenen Kadın Yerel Politikacılar Koordinasyon toplantısına moderatör olarak katıldı.


Hastane İlköğretim Okulu’ndan Tıp Bayramı kutlaması Güncel Hastane İlköğretim Okulu’ndan Tıp Bayramı kutlaması

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde uzun süreli tedavi alan hasta çocuklar için eğitim veren Hastane İlkokulu’nun Müdürü Birsen Vecel ve öğrencileri temsilen Baki Kıras, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Dinç, Başhekim Vekili Doç. Dr. Ercan Mıhçı ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Halil Ertuğ’un 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayıp, çiçek verdiler.


Kemer Belediyesi Tıp Bayramı’nı unutmadı Kemer Kemer Belediyesi Tıp Bayramı’nı unutmadı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Başkan Yardımcısı Galip Gün, her yıl olduğu gibi 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçede hizmet veren tüm sağlık kuruluşlarını ziyaret etti.


AKEV’li genç şair ödülünü Osman Nuri Gülay’dan aldı Güncel AKEV’li genç şair ödülünü Osman Nuri Gülay’dan aldı

Özel AKEV Anadolu Lisesi 11. sınıf dil öğrencisi Buse Bilyay’ın duygu yüklü şiirlerinden oluşan “Sonbahar Yedi Harf/Ayrılık adlı ilk şiir kitabı İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri GÜLAY tarafından ödüllendirildi.


Kepez’de “Bir Destandır Çanakkale” konferansı Kültür/Sanat Kepez’de “Bir Destandır Çanakkale” konferansı

Kepez Belediyesi 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinliklerine, Vehbi Vakkasoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı “Bir Destandır Çanakkale” konferansı ile başlıyor.


Kemer Lisesi’nden Başkan Gül’e plaket Kemer Kemer Lisesi’nden Başkan Gül’e plaket

Kemer Lisesi Okul Müdürü İsmail Kabasakal, Okul Aile Birliği Başkanı Mahmut Battal ve Kemer Lisesi öğretmenleri, 13 Mart Salı günü Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.


AÜ, Texo Region V MühendislikYarışması’nda ikinci oldu Güncel AÜ, Texo Region V MühendislikYarışması’nda ikinci oldu

Her yıl düzenli olarak Amerika’nın Texas eyaletinde yapılan TEXO REGION V isimli uluslararası mühendislik yarışmasına bu yıl ilk kez bir Türk üniversitesi olarak Akdeniz Üniversitesi davet edildi ve yarışmadan ikincilik ödülü ile döndü.


Festival Çarşısı esnafından Akaydın’a çiçekli teşekkür Güncel Festival Çarşısı esnafından Akaydın’a çiçekli teşekkür

Festival Çarşısı esnafı, makamında ziyaret ettikleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’a destek ve çözümlerinden dolayı teşekkür ederek çiçek verdi.


Ülken’den tahliye yorumu: “AKP’ye rağmen yargının sağduyulu kararı.” Siyaset Ülken’den tahliye yorumu: “AKP’ye rağmen yargının sağduyulu kararı.”

CHP İl Başkanı Özer Ülken, Oda TV davasından tutukluyken önceki gün tahliye edilen Gazeteci Ahmet Şık’ın ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


Başkan Sözen sağlık çalışanlarına çiçek dağıttı Manavgat Başkan Sözen sağlık çalışanlarına çiçek dağıttı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Devlet Hastanesi’nde ve sağlık ocaklarında görev yapan hekimlere ve sağlık çalışanlara gül hediye etti.


Başkan Tursun ‘Asfaltsız yolumuz kalmayacak’ Döşemealtı Başkan Tursun ‘Asfaltsız yolumuz kalmayacak’

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü son aylarda yaptığı çalışmalar ile ilçede adeta asfalt şantiyesi kurdu.


Tassa Antalya ilk toplantısını yaptı Güncel Tassa Antalya ilk toplantısını yaptı

Kabin Memurları Derneği Antalya Şubesi yeni yönetimi ile ilk toplantısını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.


İş Kazalarından Kaynaklanan ölümlerde Dünya'da 3. Avrupa'da 1. Sıradayız Güncel İş Kazalarından Kaynaklanan ölümlerde Dünya'da 3. Avrupa'da 1. Sıradayız

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir AVM inşaatının şantiyesinde çıkan yangında feci şekilde yanarak hayatını kaybeden 11 işçi'nin ölümünden sonra yapılan açıklamalarda yetkililer yangının meydana geldiği şantiye'de iş güvenliğinin sağlanmaması nedeniyle 11 işçinin hayatını kaybettiğini ifade etmişlerdi.


Döşemealtı’da Tıp Bayramı Kutlandı Döşemealtı Döşemealtı’da Tıp Bayramı Kutlandı

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçede bulunan sağlık ocaklarını ziyaret eden Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül ve Belediye Başkanı Nurettin Tursun, çalışanlara çiçek takdim ederek bayramlarını kutladı.


AK Parti Antalya Milletvekili Samani’den, 2/B ile ilgili 2 müjde Siyaset AK Parti Antalya Milletvekili Samani’den, 2/B ile ilgili 2 müjde

AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, 2/B Yasa tasarısıyla ilgili 2/B alt komisyonunda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


İSTEK’li minikler Oyuncak Müzesi’nde Güncel İSTEK’li minikler Oyuncak Müzesi’nde

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 yaş gurubu ile 6 yaş grubu öğrencileri, Antalya Oyuncak Müzesi’ni ziyaret etti.


Mehmet Akif Ersoy anıldı Güncel Mehmet Akif Ersoy anıldı

Vali Dr. Ahmet Altıparmak İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Programı’na katıldı.


Şiirin Altın Portakal’ı bugün başlıyor Kültür/Sanat Şiirin Altın Portakal’ı bugün başlıyor

Altın Portakal Şiir Ödülü 2012 yılı programı açıklandı.


Büyükşehir’den Bedava Sinema günleri Kültür/Sanat Büyükşehir’den Bedava Sinema günleri

Büyükşehir Belediyesi, “Bedava Sinema” projesi kapsamında AKM ve Yenimahalle Kültür Merkezi’nde ücretsiz sinema filmleri gösterimi düzenleyecek.


gnçtrkcll yönetiminde artık gençler var Teknoloji/Bilim/İnternet gnçtrkcll yönetiminde artık gençler var

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll’de yeni bir dönem başlıyor. Bundan böyle gnçtrkcll’in yönetiminde bizzat gençler bulunacak.


“GSS’deki belirsizlikler gurbetçilerimizi huzursuz ediyor” Siyaset “GSS’deki belirsizlikler gurbetçilerimizi huzursuz ediyor”

Antalya Milletvekili Sapan, yurt dışındaki 1,6 milyon vatandaşın sorununa dikkat çekti: “GSS’deki belirsizlikler gurbetçilerimizi huzursuz ediyor”


KEKSAV’dan Vali Altıparmak’a ziyaret Güncel KEKSAV’dan Vali Altıparmak’a ziyaret

Korkuteli Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (KEKSAV) Yöneticileri Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı Ziyaret Etti


Vali Dr. Ahmet Altıparmak 1-İM AVM Açılışını Yaptı Güncel Vali Dr. Ahmet Altıparmak 1-İM AVM Açılışını Yaptı

Vali Altıparmak 1-İM AVM’nin açılışında kurdele keserken hayırlı olması ve bol kazançlar temennisinde bulundu.


ATSO Akademi’den İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ATSO Akademi’den İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda ATSO Akademi bünyesinde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliği ile 15-16 Mart 2012 tarihlerinde “18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi” düzenlenecek.


TODOSK etkinlikleri sürüyor Güncel TODOSK etkinlikleri sürüyor

Todosk, Toroslar Doğa Sporları Kulübü, her hafta kesintisiz olarak yaptığı günübirlik yürüyüş etkinliğine 7 rehber, 94 uzun parkur, 75 kısa parkur katılımcısıyla, Dilek Sabancı Kapalı Spor Salonunun otoparkından saat 08.00'de hareket ederek etkinliklerin yapılacağı Serik ilçesine bağlı Etler Köyüne ulaşılıp, burada bulunan kır kahvesinde içilen çay ve kahvelerin ardından harekete geçilerek uzun parkur yürüyüşü başlatıldı.


Sanal mağazalardaki artış haberleri ikiye katladı Teknoloji/Bilim/İnternet Sanal mağazalardaki artış haberleri ikiye katladı

Bilgi teknolojileri ve internetin gelişmesiyle birlikte başlı başına bir sektör haline gelen e–ticaret, Türkiye’de hızla büyümeye devam ediyor.


Çevreci öğrenciler Çamyuva’nın gururu Kemer Çevreci öğrenciler Çamyuva’nın gururu

Enerji ve doğal kaynakların tasarruflu kullanımı, atık maddelerin tekrar kullanılması ve geri dönüşüme kazandırılması, çevreyi koruma bilinci ve küresel ısınma ile mücadeleyi öngören projeleri kabul görülen Çamyuva Rukiye Koç İlköğretim Okulu Brüksel’deki konferansa davet edildi.


Çocuklar için yeni müzikli oyun: Kültür/Sanat Çocuklar için yeni müzikli oyun: "Kuklacı"

Antalya Devlet Opera ve Balesi bu ay çocuklar için yeni bir çocuk oyununu sahnesine taşıyor. İtalyan yazar Carlo Collodi’nin çocuk romanı olan Pinokyo’nun hikayesini konu alan “Kuklacı “, müzikli çocuk oyunu olarak ilk kez çocuk izleyiciler ile buluşacak.


Kültür/Sanat "Bir Hürriyet Türküsü Çanakkale" Sergisi

Konyaaltı Belediyesi, Çanakkale Zaferi´nin 97. yıldönümü dolayısıyla Çanakkale Resim Sergisi açıyor


Bekir Coşkun ve Hasan Rastgeldi ‘Yazının Rengi’yle Antalya’da Kültür/Sanat Bekir Coşkun ve Hasan Rastgeldi ‘Yazının Rengi’yle Antalya’da

Ressam Hasan Rastgeldi, köşe yazarı Bekir Coşkun’un yazılarını resmetti. Yazının resimlerle birleştiği ‘Yazının Rengi’ sergisi, 21 Mart Çarşamba günü AKM’de açılacak.


AGD’den İsrail'e Tepki Güncel AGD’den İsrail'e Tepki

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Antalya Şube Başkanı Ahmet Muhammet PİŞİRİCİ, "İsrail tel'inden ve kınamadan anlamaz. O, ancak müeyyideden anlar. İslam ümmeti artık acizliği bir kenara bırakıp İsrail'e hak ettiği karşılığı vermelidir" dedi.


ATSO Akademi’den Dış Ticaret Eğitimi Güncel ATSO Akademi’den Dış Ticaret Eğitimi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Avrupa İşletmeler Ağı işbirliği ile 15-31 Mart 2012 tarihleri arasında “50 Saatlik Dış Ticaret Eğitimi” gerçekleştirilecek.


İşitme engellilerden Club Nena’ya teşekkür Manavgat İşitme engellilerden Club Nena’ya teşekkür

Manavgat Kızılağaç Bölgesinde bulunan Club Nena, sadece turizm ile değil bölgede yaptığı sosyal ve ekonomik katkılar ile de dikkat çekiyor.


Muhtarlardan Medline ziyareti Güncel Muhtarlardan Medline ziyareti

Muhtarlar Medline Hastanesini ziyaret etti.Lara bölgesinde bulunan 12 adet mahallenin muhtarı yeni açılan Medline Hastanesini ziyaret ederek hem hastane yönetimi ile tanıştılar,hem de bundan sonraki süreçle ilgili hastane yönetimine iyi niyetlerini iletiler.


Büyükşehir’in kalitesi tescillendi Güncel Büyükşehir’in kalitesi tescillendi

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ın davetiyle incelemelerde bulunan TSE yetkilileri, belediyenin çalışmalarını bir kez daha tescilledi. Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Aktekin, “Kalite Yönetim Sistemi’yle kendimizi sürekli iyileştirmeyi hedefledik” dedi.


46 ilde Galatasaray, 32 ilde Fenerbahçe lider Spor 46 ilde Galatasaray, 32 ilde Fenerbahçe lider

Bilyoner.com, bu yıl üçüncü defa Türkiye’nin taraftar haritasını çizdi. 81 ilde en çok hangi takımın desteklendiğini ortaya çıkaran haritaya göre, İstanbul ve Ankara’da en çok Fenerbahçe taraftarının bulunduğu görülürken; İzmir’de Galatasaray taraftarlarının hakimiyeti göze çarptı.


Beymelek artık Demre Beymelek artık "Mavi Yengeç" olarak tanınıyor

Demre ilçesi Beymelek Beldesi artık adını "Mavi Yengeç " ile duyuruyor.


Bilinçli Tüketici Eğitimi Başladı Ekonomi/Turizm Bilinçli Tüketici Eğitimi Başladı

Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi (STDM) ile Tüketici Başvuru Merkezinin (TBM) birlikte organize ettiği “Bilinçli Tüketici Eğitimi” Antalya’da yapıldı.


Vodafone Çiftçi Kulübü ile eğitim dolu 500 gün Ekonomi/Turizm Vodafone Çiftçi Kulübü ile eğitim dolu 500 gün

Vodafone Çiftçi Kulübü hizmetleri kapsamında Anadolu'nun çeşitli kentlerini dolaşarak çiftçilere eğitim veren "Vodafone Çiftçi Tırı", gezici Tır çalışmaları içinde bir rekora imza attı.


“Mehmet Akif Ersoy'u rahmetle ve dualarla anıyoruz” Güncel “Mehmet Akif Ersoy'u rahmetle ve dualarla anıyoruz”

Antalya Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman ve yönetim kurulu üyeleri, İstiklal Marşımızın kabul edilişinin yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü'nü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


“İstiklal Marşı en kutsal ve en ölümsüz değerimiz” Kemer “İstiklal Marşı en kutsal ve en ölümsüz değerimiz”

Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, İstiklal Marşımızın kabul edilişinin yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’nü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


“Allah, bu millete bir daha İstiklâl Marşı yazdırmasın” Siyaset “Allah, bu millete bir daha İstiklâl Marşı yazdırmasın”

Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Galip Akın, İstiklal Marşı’nın kabülü nedeniyle bir açıklama yaptı.


“Almanlar paralarını yastık altından çıkarıyor” Kemer “Almanlar paralarını yastık altından çıkarıyor”

Rose Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Yeliz Gül Ege yaptığı açıklamasında, birçok Alman Tur Operatörü ile yaptıkları görüşmelerden aldıkları bilgiler doğrultusunda; artık Almanların bankalara olan güvenlerinin azaldığını ve yastık altında tuttukları paraları birebir tüketim için harcamaya başladıklarını söyledi.


Varsak’a iki müjde Güncel Varsak’a iki müjde

Başkan Hakan Tütüncü, Varsak’ta 7 mahallede tarım alanına dönüştürülen imarlı parsellerin, tarım toprağı olmadığına yönelik resmi kararları çıkardıklarını; Antalya’nın gündemini uzun yıllardır meşgul eden olimpik yüzme havuzunun da bölgeye yapılacağını söyledi.


“Mustafa Kemal Atatürk Antalya'da Kültür/Sanat “Mustafa Kemal Atatürk Antalya'da" Fotoğraf Sergisi açıldı

İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesinin düzenlediği “Mustafa Kemal Atatürk Antalya’da” Fotoğraf Sergisi İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Sanat Galerisi’nde açıldı.


Güncel "İşçi ve emekçinin yanındayım"

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, kadrolu işçi personelinin büyük bölümü geçmiş dönemlerden kalan birikmiş alacaklarını ödüyor.


Kepez’de Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı Güncel Kepez’de Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı

Kepez’de, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 82. yıldönümü, Yeni Mahalle Semt Evi’nde düzenlenen törenle kutlandı.


Roman çocuklara modern dans eğitimi Güncel Roman çocuklara modern dans eğitimi

Büyükşehir Belediyesi, Roman çocuk ve gençlere Yenimahalle Kültür Merkezi’nde ücretsiz modern dans eğitimi veriyor.


YÖRSİAD’ın Kıbrıs çıkarması Güncel YÖRSİAD’ın Kıbrıs çıkarması

Başbakan İrsen Küçük YÖRSİAD’ın davetlisi olarak Antalya’ya gelecek


Kumluca’da ekmek yarın 70 kuruş Kumluca Kumluca’da ekmek yarın 70 kuruş

Kumluca’da halen, 300 gr’ı 65 Kuruş’tan satılan ekmek, yarından itibaren 70 Kuruş’a yükseltiliyor.


Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı’ndan AESOB’a ziyaret Siyaset Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı’ndan AESOB’a ziyaret

Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Ali Eciş ve beraberindeki heyet Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret ederek esnafın önemine değindiler.


Konservatuvardan ‘Ozanların Dili’ konseri Kültür/Sanat Konservatuvardan ‘Ozanların Dili’ konseri

Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu ve Çok Sesli Korosu “Ozanların Dili” konseri verecek.


Yeşilay haftasını kutladılar Güncel Yeşilay haftasını kutladılar

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 2-C sınıfı öğrencileri, Yeşilay Haftası’nı okul içinde düzenledikleri bir dizi etkinlikle kutladılar.


Minikler kıyafet partisinde eğlendiler Güncel Minikler kıyafet partisinde eğlendiler

Antalya Koleji Okul Öncesi Bölümü öğrencileri, düzenledikleri kıyafet partisinde doyasıya eğlendiler.


Kolejli Öğrenciler, hayvan barınağını ziyaret etti Güncel Kolejli Öğrenciler, hayvan barınağını ziyaret etti

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri PDR Birimi rehberliğinde, Kepez Hayvan Barınağı’na düzenledikleri yardım amaçlı ziyarette, barınağın ihtiyaçlarını belirlediler.


Üreticiye Düşük Faizli Kredi Uygulaması Ekonomi/Turizm Üreticiye Düşük Faizli Kredi Uygulaması

Ziraat bankası ve tarım kredi kooperatiflerince tarımsal üretime dair düşük faizli yatırım ve işletme kredisi kullandırılmasına ilişkin uygulama esasları, resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.


Çocuğunuz Parmak Ucunda mı Yürüyor? Sağlık/Kadın Çocuğunuz Parmak Ucunda mı Yürüyor?

Çocuğunuz parmak ucunda yürüyorsa, özellikle de yeni yürümeye başladıysa o zaman mutlaka bir Ortopedi ve Travmatoloji uzmanına gitmek gerekir. Çünkü bu durum geçici olabileceği gibi; kalıcı olabilecek bir hastalığın da ön habercisi olabilir.


İSTEK’li minik kramponların başarısı Spor İSTEK’li minik kramponların başarısı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji, 2011–2012 Eğitim-Öğretim yılında Muratpaşa Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce, İlköğretim Okulları 3, 4, 5 ve 6. sınıflara yönelik düzenlenen ve Park Antalya Spor Tesisleri'nde yapılan Minik Kramponlar Futbol Turnuvasında, başarı elde etti.


Kadınlar Günü’ne özel eğlence Kültür/Sanat Kadınlar Günü’ne özel eğlence

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Büyükşehir Belediyesi Haşim İşcan Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde düzenlenen kutlamaya katılan kadınlar, doyasıya eğlendi.


Sevimçok ve Dere’den Semanur Kurt’a Ziyaret Siyaset Sevimçok ve Dere’den Semanur Kurt’a Ziyaret

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok ve Başkan Vekili Adlıhan Dere Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt’u makamında ziyaret etti


Çığırtkan Köprüsü için geri sayım başladı Güncel Çığırtkan Köprüsü için geri sayım başladı

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Antalya İl Özel İdaresi’nin Tamamlanan ve Devam Eden Bazı Yatırımlarının Kamuoyu İle Paylaşımı Amacıyla Açıklamalarda Bulundu.


Popeyes®’tan Dört Dörtlük Kampanya! Popeyes®’tan Dört Dörtlük Kampanya!

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Türkiye’nin lider tavuk restoran zinciri Popeyes®, lezzetli ve doyurucu menülerinin lezzetini uygun fiyatlarla “Dört Dörtlük Kampanyası” ile sevenlerine sunuyor.


Geleceğin belediye araçları, Allison Transmission Sempozyumu'nda incelendi Geleceğin belediye araçları, Allison Transmission Sempozyumu'nda incelendi

Belediye ve özel filo işletmesindeki yöneticiler, ticari araç ve üst yapı üreticileri, atık toplama sektöründeki yeni eğilim ile gelişmeleri ve bunların gelecekteki etkilerini görüşmek üzere Almanya’da düzenlenen 7. Allison Transmission Sempozyumu’nda bir araya geldi.


Borajet, Alanya Gazipaşa ve Mykonos Seferleri ile Yaza Merhaba Diyor Güncel Borajet, Alanya Gazipaşa ve Mykonos Seferleri ile Yaza Merhaba Diyor

Borajet; yaz sezonu tarifesine göre; 4 Haziran – 15 Eylül 2012 tarihleri arasında İstanbul – Alanya Gazipaşa seferlerini haftanın 5 günü, 7 Haziran – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacak olan İstanbul – Mykonos karşılıklı seferlerini ise haftanın 2 günü düzenleyecek.


Nissan fırsatları Mart ayında da devam ediyor Otomotiv Nissan fırsatları Mart ayında da devam ediyor

Crossover segmentinin öncüsü Nissan, Şubat ayı otomotiv sektörü satış sonuçlarına göre binek araç segmentindeki pazar payını yüzde 3.6’ya çıkarttı.


Gül Nihal Gürel: Siyaset Gül Nihal Gürel: "Her Kadın Bir Çiçektir"

MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Gülnihal Gürel "HER KADIN BİR ÇİÇEKTİR" kampanyasını başlatarak tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.


Gönül Dostları, Suriye konusunu tartıştı Güncel Gönül Dostları, Suriye konusunu tartıştı

Araştırmacı yazar Mehmet Ali Gülerce’nin konuk olduğu Adonis Otel’deki gönül dostları sofrasında Ortadoğu ve Suriye konusu tartışıldı.


Arı: “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” Siyaset Arı: “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum”

Antalya İl Genel Meclisi Başkanı Av.Cavit Arı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı


Bakan Günay’dan ITB Berlin standına övgü Kemer Bakan Günay’dan ITB Berlin standına övgü

07-11 Mart tarihleri arasında Berlin’de düzenlenen fuarda GATAB, Kemer’i Almanya’ya taşıdı. Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras da dünyanın en büyük turizm fuarı olarak bilinen ITB Berlin fuarına katıldı.


Kemer şimdi de ITB Berlin Fuarı’nda Kemer Kemer şimdi de ITB Berlin Fuarı’nda

Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan ITB Berlin Turizm Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Münih ve Nürnberg fuarlarından sonra Berlin'de de fuara katılan Kemer Belediyesi Kemer Bölgesi tanıtımına devam ediyor.


Köse: “Kadınlarımız, toplumun temel taşlarıdır” Siyaset Köse: “Kadınlarımız, toplumun temel taşlarıdır”

8 Mart Dünya Emikçi Kadınlar Günü dolayısıyla yazılı açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, “Hayatın her alanında, sevgiyi, fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlar, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır” dedi.


“Fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” Siyaset “Fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum”

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle yaptığı yazılı bir açıklamayla tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.


Enç, Kadınlar Günü’nü kutladı Siyaset Enç, Kadınlar Günü’nü kutladı

AK Parti Antalya Milletvekili, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi Gökçen Özdoğan Enç, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.


Özdilekpark AVM’de vergi beyannamenizi verebilirsiniz Ekonomi/Turizm Özdilekpark AVM’de vergi beyannamenizi verebilirsiniz

26 Mart 2012 tarihine kadar vergi beyannamelerini vermek isteyenler Özdilekpark AVM’de işlemlerini gerçekleştirebiliyor.


“Kadını ayrıştıran ve dışlayan anlayışa son verilmelidir” Siyaset “Kadını ayrıştıran ve dışlayan anlayışa son verilmelidir”

Antalya Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu Üyesi ve Kadın olu Başkanı Gülderen Gültekin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Kadınları ayrıştıran ve dışlayan anlayışlara son verilmesi gerektiğini belirtti.


İlk yerli tramvay “İpekböceği” Eurasia Rail Fuarı’nda İlk yerli tramvay “İpekböceği” Eurasia Rail Fuarı’nda

Siemens, 8 – 10 Mart 2012 tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Eurasia Rail Demiryolu Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı’nda, Türkiye’deki başarılı çalışmalarının yanısıra, yenilikçi ürün ve teknolojileri ile yurt dışındaki başarılı projelerini tanıtıyor.


Acar, AA’daki sendika operasyonunu sordu Siyaset Acar, AA’daki sendika operasyonunu sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Anadolu Ajansı Yönetimi’nin, Ajans çalışanlarının Türkiye Gazeteciler Sendikası’ndan istifa etmeleri yönündeki baskısı TBMM gündemine taşıyarak, “Gazetecilik iş kolundaki toplu sözleşme yapma yetkisine sahip tek sendikanın da iktidarınız döneminde yok edilmeye çalışılması, ileri demokrasinin bir sonucu mudur?” dedi.


Ajans Press, Milletvekilleri Dosyası Siyaset Ajans Press, Milletvekilleri Dosyası

12 Haziran 2011 seçimleri sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Milletvekilleri’nin ilk altı aylık performans dönemlerinde medya yansımaları Ajans Press tarafından araştırıldı.


“Vergi verip sevgi alıyoruz” Siyaset “Vergi verip sevgi alıyoruz”

Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü ve beraberindeki heyet, 23’üncü Vergi Haftası nedeniyle Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti


Fikir ve Siyaset Akademisi’nde 2. Hafta tamamlandı Siyaset Fikir ve Siyaset Akademisi’nde 2. Hafta tamamlandı

Antalya Ülkü Ocakları Fikir ve Siyaset Akademisi’nde 2. Hafta Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. İsmail Yakıt’ın katılımı ile tamamlandı.


Budak Şubat ayı enflasyonunu değerlendirdi Ekonomi/Turizm Budak Şubat ayı enflasyonunu değerlendirdi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak Şubat ayı enflasyonunu değerlendirdi.


Kepez’de asansörleri MMO denetleyecek Güncel Kepez’de asansörleri MMO denetleyecek

Kepez Belediyesi ile TMMOB MMO Antalya Şubesi arasında ilçedeki binalarda, asansörlerin yönetmeliğe uygun şekilde kurulması, kontrol ve denetiminin oda tarafından yapılmasına yönelik protokol imzalandı.


Tütüncü Komşu ziyaretinde Korkuteli Tütüncü Komşu ziyaretinde

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Korkuteli Avdan Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği komşu ziyareti etkinliğine katıldı.


Kepez'in 12 Dev Adamı ve Pota'nın Perileri Spor Kepez'in 12 Dev Adamı ve Pota'nın Perileri

Kepez'de düzenlenen Sokak Basketbol Turnuvası'nın, en iyi 12 Dev Adamları ve Pota'nın Perileri kupalarını aldı. Kepez'de, 15 gün boyunca spor şöleni havası oluşturan Sokak Basketbol Turnuvası, Kepez Belediyesi Spor Salonu'nda oynanan final maçlarıyla sona erdi.


Antalya Koleji Yıldız Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya Birincisi Spor Antalya Koleji Yıldız Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya Birincisi

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar ve Erkekler İl Birinciliği Müsabakalarında, Antalya Koleji İlköğretim Okulu Yıldız Kız ve Erkek Basketbol Takımları Antalya birincisi oldu.


Antalya Koleji Küçük Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya Birincisi Spor Antalya Koleji Küçük Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya Birincisi

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Kızlar ve Erkekler İl Birinciliği Müsabakalarında, Antalya Koleji İlköğretim Okulu Küçük Kız ve Erkek Basketbol Takımı Antalya birincisi oldu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...