Cuma, 18 Ekim 2019
Alanya Ülkü Ocakları'ndan Atatürk Haftası Anma Programı Güncel Alanya Ülkü Ocakları'ndan Atatürk Haftası Anma Programı

Alanya Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı binasında Atatürk Haftası nedeniyle anma programı düzenlendi.


MURATPAŞA LİSELİLERLE BİRLİKTE AĞAÇ DİKTİ Güncel MURATPAŞA LİSELİLERLE BİRLİKTE AĞAÇ DİKTİ

Muratpaşa Belediyesi, süründürülebilir bir çevre bilinci için faaliyet gösteren küresel bir sanal okul ağı ENO’nun Antalya Anadolu Lisesi’yle birlikte gerçekleştirdiği ‘Ben Bir Sevgi ve Barış Fidanıyım’ temalı ağaç dikme etkinliğine yer aldı.


ALİ GÜRBÜZ DÜNYAEVİNE GİRDİ Kültür/Sanat ALİ GÜRBÜZ DÜNYAEVİNE GİRDİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyespor Başpehlivanı Kırkpınar başpehlivanlarından Ali Gürbüz’ün nikahını kıydı.


CHP EĞİTİM SORUNLARI İÇİN KOMİSYON KURDU Siyaset CHP EĞİTİM SORUNLARI İÇİN KOMİSYON KURDU

CHP Antalya İl Başkanlığı bünyesinde kurulan CHP Antalya İl Milli Eğitim Komisyonu'nun Konyaaltı bölümü çalışmaları çerçevesinde 12. Toplantısını Konyaaltı İlçe Başkanlığı'nda gerçekleştirildi.


MURATPAŞA’DA HİZMETTE TATİL YOK Güncel MURATPAŞA’DA HİZMETTE TATİL YOK

Muratpaşa Belediyesi 22 Temmuz 2017’ye kadar devam edecek asfalt seferberliğinde haftasonunu Dutlubahçe ve Konuksever Mahalleri’nde geçirdi. Her iki mahallede 995 ton asfaltlama yapan Muratpaşa ekipleri, 860 metre yolu kaldırımlarıyla birlikle yeniledi.


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı sezona 3 puanla başladı Döşemealtı Döşemealtı Kadın Futbol Takımı sezona 3 puanla başladı

Antalya’nın 1. Lig’de ki tek takımı olan 1207 Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol Takımı, ligin iddialı takımlarından Beşiktaş Kadın Futbol Takımını Lady Andreade Rodriqgez’in 2 golüyle 2-1 yenerek sezona 3 puanla başladı.


KABLOSUZ KALP PİLLERİ HAYAT KURTARIYOR Sağlık/Kadın KABLOSUZ KALP PİLLERİ HAYAT KURTARIYOR

Kalp atış hızında yavaşlama hatta zaman zaman duraklamalar, hastaların yaşamını tehdit edebiliyor ve yaşam kalitesini olumsuz etkiliyor. Bu alanda son yıllarda devrim niteliği taşıyan kablosuz kalp pilleri hastalara büyük konfor sağlıyor. Memorial Ankara Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Oto, kablosuz kalp pilleri hakkında bilgi verdi.


ÇOCUĞUNUZ HASTALANMADAN ÖNLEMİNİZİ ALIN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZ HASTALANMADAN ÖNLEMİNİZİ ALIN

Her yıl havaların soğumaya başlamasıyla çocuklarda görülen hastalıklar artıyor. Ateş, burun akıntısı, hırıltılı öksürük, halsizlik, iştahsızlık gibi şikayetler çocukların günlük yaşantısını olumsuz etkiliyor.


Döşemealtı Belediye personeline Döşemealtı Döşemealtı Belediye personeline "Etkili iletişim semineri"

Döşemealtı Belediyesi, personelin vatandaş ile daha etkili iletişim kurabilmesi, empati yapmaları ve hitap teknikleri ile etkili dinleme konusunda kendilerini geliştirebilmeleri için "Etkili iletişim semineri" düzenlendi.


Bülent Ersoy, Dr Coffee’nin açılışında Kültür/Sanat Bülent Ersoy, Dr Coffee’nin açılışında

Türkiye’nin önemli markaları arasında yer alan Dr Coffee, Antalya’da görkemli bir törenle hizmete girdi. Yerel yöneticiler, iş adamları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta; Türkiye’nin divası Bülent Ersoy damgasını vurdu.


ATATÜRK'Ü ANMA VE SAYGI TURU Güncel ATATÜRK'Ü ANMA VE SAYGI TURU

Antalya Yoldaşlar Pedal Grubu ölümünün 78. yıl dönümünde Atatürk'ü Anma ve Saygı Turu yaparak 1.600 metre rakıma tırmandı.


TEMA Vakfı toprak bozulumuna karşı önlem almaya çağırıyor Güncel TEMA Vakfı toprak bozulumuna karşı önlem almaya çağırıyor

TEMA Vakfı 14-20 Kasım tarihleri arasında Erozyonla Mücadele Haftası kapsamında ülke çapında gerçekleştireceği etkinlikler ile "toprak bozulumu"na dikkat çekecek


AÜ REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL, DOSTLAR MECLİSİ’NE KONUK OLDU Güncel AÜ REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL, DOSTLAR MECLİSİ’NE KONUK OLDU

REKTÖR ÜNAL; “ANTALYA İÇİN HER TÜRLÜ İŞBİRLİĞİNE VARIZ” AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’Nİ DİĞER ÜNİVERSİTELERDEN AYIRAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİN TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ, OLDUĞUNU VURGULAYAN PROF. ÜNAL, ORGAN NAKLİ VE ONKOLOJİ MERKEZLERİ İLE MARKA OLACAKLARINI SÖYLEDİ.


Burçak Uslu Türkiye Şampiyonu Oldu Spor Burçak Uslu Türkiye Şampiyonu Oldu

Antalyaspor Kulübü yüzme sporcusu Burçak Uslu, Ankara'dan şampiyonlukla döndü.


BAŞKAN KÜÇÜKKURU’DAN İBRADI SPOR’A MALZEME DESTEĞİ.. İbradı BAŞKAN KÜÇÜKKURU’DAN İBRADI SPOR’A MALZEME DESTEĞİ..

Spora ve Sporcuya her fırsatta destek olan İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru bu kez de İbradı Spor’a malzeme desteği yaptı.


 5 merkezden biri Antalya’da açılıyor Siyaset 5 merkezden biri Antalya’da açılıyor

Madde bağımlığı tedavisi sonrası için çok önemli proje; ‘Sosyal Uyum Merkezleri’...


Vali Karaloğlu ve Tütüncü esnaf ziyaretinde Güncel Vali Karaloğlu ve Tütüncü esnaf ziyaretinde

Başkan Hakan Tütüncü, Vali Münir Karaloğlu ile Akdeniz Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi.


MURATPAŞA’DAN SOKAK HAYVANLARI FESTİVALİ Güncel MURATPAŞA’DAN SOKAK HAYVANLARI FESTİVALİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3’üncüsü gerçekleştirilen ‘Sokak Hayvanları Festivali’nde “Ortak kullanım alanlarımızı hayvanlarımızla paylaşmayı içimize sindireceğiz ancak çevre ve toplum sağlığına koruyarak bunu gerçekleştireceğiz” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MAHALLE MUHTARLARINA  ÇANAKKALE GEZİSİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MAHALLE MUHTARLARINA ÇANAKKALE GEZİSİ

Manavgat Belediyesi, mahalle muhtarları ve aileleri için “Çanakkale Gezisi düzenledi. 1 gece konaklamalı, 2 günlük Çanakkale gezisine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye başkan yardımcıları, 106 mahalle muhtarı, eşleri, çocukları ve yerel basın mensupları katıldı.


TENEFFÜS PARK’A İLGİ BÜYÜK Güncel TENEFFÜS PARK’A İLGİ BÜYÜK

Antalya’nın çocukları sınırsız eğlence için sokağa çağırdığı Muratpaşa Belediyesi’nin Falez AŞ ile birlikte hayata geçirdiği Teneffüs Park açılışının ilk haftasında 91 bin 700 kişiyi ağırladı. Her yaştan çocuğun kendisine göre bir eğlence bulduğu Teneffüs Park’ta, aileler de çocukluk yıllarına geri döndü.


Kepez’de dönüşüm için gün sayılıyor Güncel Kepez’de dönüşüm için gün sayılıyor

Kepez Belediyesi’nin 5 mahalledeki imar planı revizyonunun kabulü için yapılacak referandum öncesinde, ekipler mahalle mahalle gezerek tanıtım yapıyor.


MURATPAŞA’DA KADINLAR GÜNE SPORLA BAŞLIYOR Güncel MURATPAŞA’DA KADINLAR GÜNE SPORLA BAŞLIYOR

Muratpaşa’da kadınlar artık güne sporla başlıyor. Demircikara Mahallesi’nde kadınlar 08.30’da buluşuyor, Muratpaşa Belediyesi’nin antrenörleri eşliğinde her dakika temponun daha da yükseldiği egzersizlerin ardından pilatesle sabah sporunu noktalıyor.


Kumluca’dan Azerbaycan’a kardeşlik mektubu Kumluca Kumluca’dan Azerbaycan’a kardeşlik mektubu

Kumluca Belediyesini ziyaret eden Azerbaycanlı gazeteci Raife Serxangızı, Azerbaycan’da yaşadığı Kabala şehri veya uygun bir belediyenin Kumluca Belediyesi ile kardeş şehir olmasını istediğini bildirdi.


Türel ailesini duygulandıran açılış Güncel Türel ailesini duygulandıran açılış

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediyesi tarafından yapılan ve babası gazeteci Suphi Türel’in adının verildiği caddenin açılışını yaptı. Törende ailesi ile birlikte duygusal anlar yaşayan Türel, “Rahmetli babamın isminin bugün Antalya’da bir caddede yaşatılıyor olması yıllar boyunca verdiği demokrasi mücadelesinin bir sonucudur” dedi.


AP Lideri Öz:  Siyaset AP Lideri Öz: "ASIL TEHLİKE; ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİKTİR...!"

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz; Türk Halkının Ana Sorununun "Öğrenilmiş Çaresizlik" olduğunu söyledi.


Gemi Seyahatlerinde 10 Popüler Rota Gemi Seyahatlerinde 10 Popüler Rota

Gemi seyahatlerinde son dönemlerin en popüler 10 rotası belirlendi.


 “ALTAY TANKININ SERİ ÜRETİMİNE HAZIRIZ” Ekonomi/Turizm “ALTAY TANKININ SERİ ÜRETİMİNE HAZIRIZ”

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Otokar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Y. Koç, Türkiye’nin en büyük askeri kara araçları şirketi Otokar ile milli projelerde her zaman görev almaya hazır olduklarını belirtti.


“LOKMAN BİZİM ŞEHİRDE” BU HAFTA ANTALYA’DA Kültür/Sanat “LOKMAN BİZİM ŞEHİRDE” BU HAFTA ANTALYA’DA

“Lokman Bizim Şehirde” programı ile Lokman Dağ, her pazar saat 13.30'da 360 ekranlarında farklı bir şehrin tarihini, zengin mutfağını, yaşam tarzını ve iş dünyasını izleyicilerle buluşturuyor.


Hamilelik Döneminde Diş Tedavisi Sağlık/Kadın Hamilelik Döneminde Diş Tedavisi

Hamilelik döneminde artan östrojen ve progesteron seviyeleri nedeniyle dişler üzerindeki bakteriyel plak birikiminin arttığını ve hamilelik döneminde bu plağın dişlerden uzaklaştırılmazsa diş etlerindekızarma, şişme ve kanama görülebileceğini söyleyen Hospitadent Diş Hastanesi’nden Diş hekimi Melek Öztaş, diş etlerindeki kanamadan dolayı anne adaylarının dişlerini fırçalamaktan kaçındığını ve bu nedenle de bakteri plağının kolayca oluştuğunu, oysaki hamilelik döneminde ağız ve diş bakımına çok daha fazla özen gösterilmesi gerektiğinin altını çizdi.


Ayakkabı da suni deri önerisine sert eleştiri Güncel Ayakkabı da suni deri önerisine sert eleştiri

Geçtiğimiz haftalarda Fuarİzmir’de düzenlenen Shoexpo Ayakkabı Fuarı’nda düzenlenen panelde Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Öznur Enes’in suni deriyle doğal deriyi karşılaştırıp çevre açısından sentetik malzemenin daha iyi olduğu yönündeki açıklaması sektör temsilcilerinin tepkisine yol açtı.


Dubai'de Türk çipurası ve levreği ziyafeti Dubai'de Türk çipurası ve levreği ziyafeti

Dünya genelinde Türk su ürünlerinin tanıtımını yapan Su Ürünleri Tanıtım Grubu,7-9 Kasım 2016 tarihleri arasında Ortadoğu'nun cazibe merkezlerinden Dubai'de 5. kez düzenlenen Seafex- 2016 Fuarı'na katılarak Türk su ürünleri şovu yaptı. Dubai'de Türk Şef İbrahim Önen'in özel soslarla pişirdiği Türk çipurası ve levreği ziyaretçilerden tam not aldı.


TOKİ GAYRİMENKULLERİNE 3 YILDA 494 MİLYON TEKLİF Ekonomi/Turizm TOKİ GAYRİMENKULLERİNE 3 YILDA 494 MİLYON TEKLİF

Gayrimenkul pazarlama ve aracılık şirketi Turyap tarafından düzenlenen açık artırmalarda mülkiyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’ne ait gayrimenkuller, son 3 yılda 493.968.000 TL teklif aldı.


 Üniversite öğrencileri sordu, Başkan Türel yanıtladı Güncel Üniversite öğrencileri sordu, Başkan Türel yanıtladı

KADEM Yüksek Öğrenim Kız Yurdu’nda öğrencilerle buluşan Başkan Menderes Türel, Boğaçayı Projesi kapsamında oluşturulacak film stüdyoları içinde sinema endüstrisinde çalışacak gençler için bir de sinema akademisi açacaklarını söyledi.


TÜRKONFED Sürdürülebilir Ekonomide Kadının Rolü Zirvesi 14 Kasım’da  Güncel TÜRKONFED Sürdürülebilir Ekonomide Kadının Rolü Zirvesi 14 Kasım’da

TÜRKONFED tarafından 14 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek olan Sürdürülebilir Ekonomide Kadının Rolü Zirvesi için geri sayım başladı.


DİYABETİNİZ GÖZE GELMESİN Sağlık/Kadın DİYABETİNİZ GÖZE GELMESİN

14 Kasım Dünya Diyabet Günü... Uluslararası Diyabet Federasyonu, 2016 yılı için Dünya Diyabet Günü temasını "Gözler Diyabetin Üzerinde" olarak belirledi.


AŞT ilçe turnelerine çıkıyor Kültür/Sanat AŞT ilçe turnelerine çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (AŞT) ilçe ve bölge turnelerine başlıyor. İlçe turnelerinin bu yılki ilk durağı Elmalı olacak. Elmalılı çocuklar için ‘Okyanusta bir su damlası’ sahnelenecek.


Başkan Türel, “Turizmde güzel bir çıkış gerçekleştireceğiz” Güncel Başkan Türel, “Turizmde güzel bir çıkış gerçekleştireceğiz”

Alman turizm basını temsilcileri ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes, Türel, turizmde en zor senesini geride bırakan Antalya’nın geleceğe güvenle bakmaya devam ettiğini belirterek, “Kazandığımız tecrübeyle 2017 sezonuna daha iyi hazırlanıyoruz. Öyle görünüyor ki gelecek sene çok daha güzel bir çıkış gerçekleştireceğiz” dedi.


Antalya’nın Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde Çağdaş Sanat Atölyesi açıldı Güncel Antalya’nın Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde Çağdaş Sanat Atölyesi açıldı

Antalya’da interaktif hizmet veren tek kütüphane olma özelliğini taşıyan Büyükşehir Belediyesi Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde Çağdaş Sanat Atölyesi açıldı. 5-14 yaş arası öğrenciler, atölyede yeteneklerine göre resim, origami, tasarım gibi sanatsal faaliyetlere katılabilecek.


Mustafa Kemal okulları Atatürk'ü andı Güncel Mustafa Kemal okulları Atatürk'ü andı

Mustafa Kemal Okulları, Atatürk’ün ölümünün 78. yılı nedeniyle anma programı düzenledi.


Kepez’de hizmet şöleni Güncel Kepez’de hizmet şöleni

Kepezlilerin önümüzdeki günlerde açılış ve temel atma törenleriyle adeta başı dönecek.


Döşemealtı, Atatürk’ü andı Döşemealtı Döşemealtı, Atatürk’ü andı

Döşemealtı Belediyesi ile Antalya Devlet Senfoni Orkestrası işbirliğiyle ‘Atatürk’ü Anma Konseri’ Yeşilbayır Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Atatürk’ün en çok sevdiği Halk Müziği ve Sanat Müziği’nin yanısıra dünya klasiklerinden eserlere yer verildi.


Diyabet bu hastalıkları tetikliyor! Sağlık/Kadın Diyabet bu hastalıkları tetikliyor!

Türkiye’de ve dünyada görülme oranı hızla artan diyabet, göz sağlığını da yakından etkiliyor.


GRİP ZATÜRREYE ZEMİN HAZIRLIYOR Sağlık/Kadın GRİP ZATÜRREYE ZEMİN HAZIRLIYOR

Bulaşıcı bir akciğer enfeksiyonu olan zatürre, sonuçları ölüme kadar gidebilen ciddi bir hastalık. Öyle ki İngiltere ve ABD'de bulaşıcı hastalıklara bağlı ölümler arasında ilk sırada zatürre yer alıyor.


BAŞKAN ÇALIK VE ODA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI Serik BAŞKAN ÇALIK VE ODA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Esnaf Odaları ve Dernek Başkanları ile Serik’te yakın zamanda yapılacak olan projeleri istişare etmek amacı ile istişare toplantısı Serik Rixos Otel de yapıldı.


MURATPAŞA’NIN MİNİKLERİ TRAFİK PARKI’NDA Güncel MURATPAŞA’NIN MİNİKLERİ TRAFİK PARKI’NDA

Muratpaşa Belediyesi Merkez Kreşi öğrencileri, belediyenin Fener Mahallesi’nde ‘Trafik Parkı’nda uygulamalı temel trafik eğitimi aldı.


 “SON 15 YILDA, ERGEN VE ÇOCUK DİYABETLİ SAYISI ARTTI” Sağlık/Kadın “SON 15 YILDA, ERGEN VE ÇOCUK DİYABETLİ SAYISI ARTTI”

14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle açıklamalarda bulunan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bölümü’nden Uzm. Dr. Esin Şanlı Sayın, obezitenin de artmasıyla son 15 yılda diyabetin ergen ve çocuklarda da sık görüldüğünü belirtti.


ESKİ ANTALYA MURATPAŞA’DA Güncel ESKİ ANTALYA MURATPAŞA’DA

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, çalışmaları son aşamaya gelen ‘Erdal İnönü Kent Parkı’nda kent tarihine ilişkin resimlerin, fotoğrafların ve eşyaların sergileneceği kent tarihi müzesi oluşturacaklarını söyledi.


Atatürk'ün sevdiği şarkılar, Konyaaltı’nda..
 Kültür/Sanat Atatürk'ün sevdiği şarkılar, Konyaaltı’nda..


Konyaaltı Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği anma konseri düzenledi.


Sultanlara dur durak yok Spor Sultanlara dur durak yok

Kepez’in sultanları, bayanlar 2.lig 3.grupda haftayı bay geçirecek olmasına karşın, çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.


SOKAK HAYVANLARI FESTİVALİ BAŞLIYOR Güncel SOKAK HAYVANLARI FESTİVALİ BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘Sokakta Sahipsiz Hayvan Kalmasın’ sloganıyla 3’üncüsünü gerçekleştireceği Sokak Hayvanları Festivali, Cumartesi Falez-2 Park’ta gerçekleştirilecek.


DOĞRU YATAK SEÇİMİ İLE SAĞLIKLI UYKULAR Sağlık/Kadın DOĞRU YATAK SEÇİMİ İLE SAĞLIKLI UYKULAR

Yaşamımızın yaklaşık üçte biri uykuda geçer, sağlıklı uyku ve sağlıklı omurga için doğru yatak seçimi önemlidir. Son yıllarda bu alana endüstrinin ilgisinin artmasıyla beraber bel sağlığına uygun yatak üretimi için firmaların çalışmaları artarak devam ediyor.


e-Fatura ile 300 bin çam ağacı kesilmekten kurtuldu Ekonomi/Turizm e-Fatura ile 300 bin çam ağacı kesilmekten kurtuldu

Türkiye’de firmalara maliyet ve kırtasiye yükünden kurtaran 2010 yılından bu yana uygulanan ve 2014 yılında zorunlu hale gelen e-Fatura uygulaması 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren ihracatçı firmaların ihracat faturalarını da kapsar hale gelecek. Türkiye e-Fatura’ya geçtikten sonra 300 bin çam ağacını kurtarırken, firmalara yüzde 2 civarında tasarruf olanağı sundu.


BEKO’dan konsept açılışı Güncel BEKO’dan konsept açılışı

Dünya markası konumuna gelen Beko, yeni bayisi ANTYAP, Antalya Perge Bulvarı üzerinde yeni konsept mağazasını açtı. Mağazada ‘canlı mutfak’ uygulaması yapılıyor. Mağaza, Gazeteci Hakan Yunusoğlu adına açıldı.


BAŞKAN ÇALIK YENİ AKEV ÜNİVERSİTESİNİN MÜJDESİNİ VERDİ Serik BAŞKAN ÇALIK YENİ AKEV ÜNİVERSİTESİNİN MÜJDESİNİ VERDİ

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Antalya AKEV Üniversite ‘si için Kadriye’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.


SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ Serik SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları yıllardır sürdürdüğü sosyal faliyetlerine, örnek ve güzel bir yardım projesini ekleyerek bir ilke daha imza attı MÜDÜR ÖZEN: ”SERİK’TE OKULLARIMIZ 2016-2017DE İDDİALI Serik 
 MÜDÜR ÖZEN: ”SERİK’TE OKULLARIMIZ 2016-2017DE İDDİALI"

Serik okul sporları 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Bilgilendime ve Kura çekimi Serik Öğretmen evinde yapıldı.


3 santimlik saç teliyle gebe kalma oranı tahmin ediliyor Sağlık/Kadın 3 santimlik saç teliyle gebe kalma oranı tahmin ediliyor

Tüp bebek tedavisi gören bir anne adayından alınacak üç santimlik saç teli ile vücudundaki hormonlar ölçülerek hamile kalıp kalamayacağı yorumlanabilecek…


Esnaf temsilcileri TBMM’de Siyaset Esnaf temsilcileri TBMM’de

AK Parti Antalya Milletvekilleri Av. Mustafa Köse ve Hüseyin Samani ile görüşen esnaf temsilcileri, hükümetten beklentilerinin yer aldığı bir dosya sundu.


“ÜÇ SİLAHŞÖRLER” BALE SAHNESİNDE Kültür/Sanat “ÜÇ SİLAHŞÖRLER” BALE SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2015/2016 sanat sezonunda prömiyerini gerçekleştirdiği ve sanatseverlerin büyük beğenisini kazanan “Üç Silahşörler” balesini 12 Kasım Cumartesi akşamı saat: 20.00’de bu sezon ilk kez sahneleyecek.


Devler 4. Maçına Çıkıyor Spor Devler 4. Maçına Çıkıyor

TBL2’de 4.hafta karşılaşmasında Kepez’in devleri evinde Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni konuk edecek.


Döşemealtı’nın Dişi Kramponları ilk maçta Beşiktaş’ı ağırlıyor Spor Döşemealtı’nın Dişi Kramponları ilk maçta Beşiktaş’ı ağırlıyor

Türkiye Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden 1207 Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol takımı Pazar günü açılış maçında Beşiktaş Kadın Futbol Takımını ağırlıyor.


Kepez anketlerden şampiyon çıktı Siyaset Kepez anketlerden şampiyon çıktı

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatına çalışma raporunu sunan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bir anketten yüzde 77,9 başarılı olarak çıktılarını ve bütçelerinin fazlasıyla çıkacağını açıkladı.


Bademağacı’na Avrupa standartlarında kapalı pazaryeri yapıldı Döşemealtı Bademağacı’na Avrupa standartlarında kapalı pazaryeri yapıldı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, pazarcı esnafını ve vatandaşları yazın sıcağından kışın da yağmur ve çamurundan kurtarmak için sürdürdüğü kapalı pazaryeri projesine bir yenisini daha ekleyip Bademağacı Mahallesi’ne yaklaşık 400 bin lira değerinde çok amaçlı kapalı pazaryeri kazandırdı.


Döşemealtı’nda Sirenler eşliğinde ATA’ya saygı Döşemealtı Döşemealtı’nda Sirenler eşliğinde ATA’ya saygı

Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78’nci yıl dönümünde Döşemealtı İlçesi’nde hayat adeta durdu.


Kepez’den çocuklara beş yıldızlı eğlence Güncel Kepez’den çocuklara beş yıldızlı eğlence

Başkan Hakan Tütüncü, ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ projesiyle çok sevdiği çocuklara beş yıldızlı bir eğlence ve gezi imkânı sunuyor.


Antalya Gençliği Atanın Huzurunda!.. Güncel Antalya Gençliği Atanın Huzurunda!..

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı Eren Kurt başkanlığında Muratpaşa, Döşemealtı, Konyaaltı, gazi Paşa, Elmalı Gençlik Kolları ve Halkçı Liseliler Antalya İl örgütünü temsilen yaklaşık 300 genç, CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök ile birlikte 10 Kasım’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzuruna çıktı.


Başkan Böcek; “Ata’mızı halkımızla birlikte anıyoruz” Güncel Başkan Böcek; “Ata’mızı halkımızla birlikte anıyoruz”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, arımızdan ayrılışının 78. yılında vatandaşlarla birlikte andı.


KÜBA BÜYÜKELÇİSİ CASALS: ‘ATATÜRK DÜNYANIN ORTAK DEĞERİ’ Güncel KÜBA BÜYÜKELÇİSİ CASALS: ‘ATATÜRK DÜNYANIN ORTAK DEĞERİ’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret eden Küba Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals, “Türkler için üzgünüm ama Atatürk sadece size ait değil. Bütün dünyanın ortak değeridir” diye konuştu.


AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ORGAN BAĞIŞI KAMPANYASI Güncel AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ORGAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi öğrencileri tarafından Organ Bağışı Haftası nedeni ile 09 Kasım 2016 Çarşamba günü bağış kampanyası düzenlendi.


AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TOPLANDI Aksu AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TOPLANDI

Aksu Belediyesi Spor Kulübü aylık yönetim kurulu toplantısında buluştu. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda kulübün faaliyetleri ve yapmayı planladığı çalışmalar masaya yatırıldı.


KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ BORSA’DA ANLATILDI Ekonomi/Turizm KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ BORSA’DA ANLATILDI

Antalya Ticaret Borsası’nın başkanlığını yürüttüğü Antalya Tarım Konseyi tarafından Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ hakkında Antalya Ticaret Borsası üyeleri ve tarım sektörü paydaşları bilgilendirildi.


ATSO’dan Ankara çıkarması Ekonomi/Turizm ATSO’dan Ankara çıkarması

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer ile Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Erkan, Ethem Tayfun Kavukcu, Osman Avşaroğlu ve danışman M.Serhan Sekreter’den oluşan ATSO heyeti Antalya iş dünyasının sorunları ve çözüm önerilerini Ankara gündemine taşıdı.


ATATÜRK SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR Güncel ATATÜRK SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Atatürk’ün 78’inci ölüm yıldönümü dolayısıyla Engelsiz Kafe’nin özel çocukları ve Aktif Felsefe Derneği’nin düzenlediği anma programında “10 Kasım’da andığımız şey, bütün bir ordu emrinizdeyken ve herkes sizden tek adam olmanızı beklerken ‘Hayır, egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ denilebilmesidir” diye konuştu.


KMYO eski Müdürü Sönmez’den Başkan Çetinkaya’ya veda ziyareti Kumluca KMYO eski Müdürü Sönmez’den Başkan Çetinkaya’ya veda ziyareti

Kumluca Meslek Yüksek Okulu (KMYO) eski Müdürü Prof. Dr. Sahriye Sönmez, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya veda ziyaretinde bulundu.


ÜMMÜ ŞAHİN, ÖĞRENCİLERE BOYAMA KİTABI DAĞITTI Aksu ÜMMÜ ŞAHİN, ÖĞRENCİLERE BOYAMA KİTABI DAĞITTI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin Çalkaya 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu, Aksu İlkokulu ve Aksu Özel Eğitim Okulu öğrencilerine “Kitap Haftası” nedeni ile boyama kitabı dağıttı.


Finike’de Atatürk özlemle anıldı Finike Finike’de Atatürk özlemle anıldı

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Atatürk’ün ölümünün 78. Yılı dolayısıyla düzenlenen anma törenlerine katıldı.


MANAVGAT'IN BÜYÜK YATIRIMLARI ÖĞRENCİLERE DERS OLDU Manavgat MANAVGAT'IN BÜYÜK YATIRIMLARI ÖĞRENCİLERE DERS OLDU

Manavgat Belediyesi, kente ziyaret amacı ile gelen Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yapım aşamasında olan yaya köprüsünü gezdirdi.


MURATPAŞA, ATAMIZI ÖZLEM VE SAYGIYLA ANDI Güncel MURATPAŞA, ATAMIZI ÖZLEM VE SAYGIYLA ANDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78’inci yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde gerçekleşen aydınlanma mücadelesinin Ortadoğu’ya ve bütün dünyaya ışık saçtığını ve örnek olduğunu belirterek, “Bu mücadelenin haklılığı ve önemi zaman geçtikçe daha da ortaya çıkmıştır” dedi.


BAŞKAN UYSAL İLK TURUNÇ FİDANINI DİKTİ Güncel BAŞKAN UYSAL İLK TURUNÇ FİDANINI DİKTİ

Muratpaşa Belediyesi, asfaltını yenileyip engelli şeridiyle kaldırımını yaptığı caddelerde turunç fidanı dikimine başladı. İlk fidanı Belediye Başkanı Ümit Uysal, Bayındır Mahallesi’nde dikerken, “22 bin turunç fidanını önümüzdeki 7-8 ay içerisinde Muratpaşa’mızın asfaltı yenilenen mahallelerin tamamına dikmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.


Türk halkı ‘güvenmek’ istiyor! Ekonomi/Turizm Türk halkı ‘güvenmek’ istiyor!

Kurum veya markaların Türkiye’de ‘itibar’lı kabul edilmesinin sırrı belli oldu


Omuz sıkışmasından korunmanın püf noktaları Sağlık/Kadın Omuz sıkışmasından korunmanın püf noktaları

Toplum içinde bel ağrısından sonra ikinci sıklıkta görülen omuz ağrısının en sık sebebi “Omuz Sıkışma Sendromu”. Cam silerken ya da perde takarken, tenis ya da basketbol gibi sporları yaparken omuz ağrısı yaşıyorsanız, sizde de “Omuz Sıkışması Sendromu” olabilir.


Diyabet hastalığı böbrek yetmezliğini tetikliyor! Sağlık/Kadın Diyabet hastalığı böbrek yetmezliğini tetikliyor!

Araştırmalara göre Türkiye’ni yüzde 13,4’ü diyabet hastası. Daha net ifadeyle 6 milyon 400 bin kişi diyabet hastası ve bu hastaların neredeyse yarısı diyabet hastası olduğunu bilmiyor.


AKPARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ENÇ,  SERİK’TE MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ Serik AKPARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ENÇ, SERİK’TE MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ

Akparti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan ENÇ, Serik İlçe Teşkilatının düzenlediği toplantıda, Muhtarlarla bir araya geldi.


SERİK BELEDİYESPOR’DA ALTYAPI DOLU DİZGİN Serik SERİK BELEDİYESPOR’DA ALTYAPI DOLU DİZGİN

Serik Belediyespor alt yapı takımları, hafta sonu maçlarında 4 galibiyet, 1 beraberlik elde ederek yollarına dolu dizgin devam etti.


YÜKSELİŞ’TE HEDEF TEOG’DA YİNE ZİRVE Serik YÜKSELİŞ’TE HEDEF TEOG’DA YİNE ZİRVE

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 8. Sınıf öğrencileri 23-24 Kasım tarihlerinde birincisi yapılacak Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş sınavına hazır.


SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ Serik SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları yıllardır sürdürdüğü sosyal faliyetlerine, örnek ve güzel bir yardım projesini ekleyerek bir ilke daha imza attı.


SERİK ASPENGOS’TAN SATRANÇTA ANTALYA İKİNCİLİĞİ Serik SERİK ASPENGOS’TAN SATRANÇTA ANTALYA İKİNCİLİĞİ

Serik’li AspenGos sporcusu öğrenciler 5-6 Kasım 2016 Tarihlerinde Antalya’da yeni açılan 10.000 kişilik Spor Tesislerinde düzenlenen “Antalya Ata’yı Anma Satranç Turnuva sında böylece üç ayrı sporcu ilk 10 da dereceleri paylaştılar.


Anadolu’nun “Yaban Hayatında” Kurtlar… Güncel Anadolu’nun “Yaban Hayatında” Kurtlar…

TRT Belgesel Kanalından Yaban Hayata Dair Yeni Bir Yapım:“Kurt” Belgeseli 11 Kasım’da TRT Belgesel’de…


ORGAN BAĞIŞ HAFTASI ETKİNLİĞİ Sağlık/Kadın ORGAN BAĞIŞ HAFTASI ETKİNLİĞİ

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Organ ve Doku Bağış Birimi tarafından 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası nedeniyle tüm klinikler ziyaret edilerek hastane çalışanları bilgilendirdi.


Kepez Ata’sını andı Güncel Kepez Ata’sını andı

Kepez Belediyesi personeli, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü belediye önünde düzenlenen törenle andı.


ANTALYASPOR HENTBOL TAKIMI, TRABZONSPOR'U KONUK EDECEK Spor ANTALYASPOR HENTBOL TAKIMI, TRABZONSPOR'U KONUK EDECEK

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde, Antalyaspor Hentbol Takımı, 7. hafta maçında evinde Trabzonspor’u konuk edecek. Karşılaşma, 12 Kasım Cumartesi günü, saat 15.00’de 10 bin kişilik yeni spor salonunda oynanacak.


AESOB Başkanı Dere: “İŞSİZLİK FONU önerimiz Bakanlar kurulu yolunda Ekonomi/Turizm AESOB Başkanı Dere: “İŞSİZLİK FONU önerimiz Bakanlar kurulu yolunda"


Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kötü giden sezonun ardından dükkan kapatan esnafın evine ekmek götürebilmesi için teşvik verilmesi için bakanlara talep sunduğunu ve talebi bakanlar kurulunda geçireceklerine dair söz aldığını söyledi.


UAÜ’de dış politika günleri Güncel UAÜ’de dış politika günleri

Uluslararası Antalya Üniversitesi, SEPAM (Sosyal, Ekonomik ve Politik Araştırmalar Merkezi) Konferansları’na başladı.


Dikkat! Siber suçluların yeni yöntemi akıllara durgunluk veriyor! Teknoloji/Bilim/İnternet Dikkat! Siber suçluların yeni yöntemi akıllara durgunluk veriyor!

Herkesin severek oynadığı bilgisayar oyunları, siber suçluların hedefi oldu. Trend Micro’nun yaptığı araştırma siber suçluların yasadışı faaliyetlerinde kazandıkları paraları aklamak için bilgisayar oyunlarındaki satın alınabilen içerikleri kullandıklarını ortaya çıkardı.


BAŞKAN ŞAHİN’ DEN 10 KASIM MESAJI   Aksu BAŞKAN ŞAHİN’ DEN 10 KASIM MESAJI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün ölümünün 78. yılı ve 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı.


Siyaset "IŞIĞIN IŞIĞIMIZ OLACAK…"

CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök, 10 Kasım nedeniyle yaptığı basın açıklamasında "Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 78. yılında büyük bir özlemle, saygıyla, sevgiyle, minnetle anıyorum" dedi.


SAYGIYLA, RAHMETLE, ÖZLEMLE ANIYORUZ... Güncel SAYGIYLA, RAHMETLE, ÖZLEMLE ANIYORUZ...

SAYGIYLA, RAHMETLE, ÖZLEMLE ANIYORUZ...


MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN CARETTA CARETTA SEFERBERLİĞİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN CARETTA CARETTA SEFERBERLİĞİ

Manavgat Belediyesi ekipleri Kızılağaç mahallesinde bulunan gölette mahsur kalan caretta caretta kaplumbağalarını kurtarmak için çalışma başlattı.


ÖRNEK MAHALLESİ’NE SİHİRLİ EL DOKUNDU Manavgat ÖRNEK MAHALLESİ’NE SİHİRLİ EL DOKUNDU

Örnek Mahallesi Irmak Kıyıları, belediyenin düzenleme çalışmaları ile ışıl ışıl, modern ve turizme artı değer katacak bir kimliğe kavuştu.


AESOB Başkanı Dere: Alanya AESOB Başkanı Dere: "2017’yi birlikte “güzel” yapacağız"

Alanya’da çifte toplantı ile esnafın sorunlarını masaya yatıran AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “2016’yı unutup önümüze bakacağız. 2017’nin esnafımız için bereketli bir yıl olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz” dedi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...