Perşembe, 17 Ekim 2019
TOYOTA C-HR ALANYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ Alanya TOYOTA C-HR ALANYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Toyota’nın tüm dünyada merak ve heyecan içinde beklenen modeli C-HR, bazı Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı olarak Türkiye’deki ilk kullanıcılarına da teslim edildi.


RADYASYONDAN NASIL KORUNACAĞIZ? Sağlık/Kadın RADYASYONDAN NASIL KORUNACAĞIZ?

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ışık hızıyla yayılan bir mesaj, BTK tarafından yalanlansa da gözleri yeniden radyasyon yayan cihazlara çevirdi. İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç Dr. Saeid Karamzadeh “İnsanlar olarak bir radyasyon denizi içinde yaşıyoruz. Çok basit önlemlerle bu radyasyon denizinden korunabiliriz” dedi.


Barakalardan modern binaya Güncel Barakalardan modern binaya

Kepez Belediyesi, patates ve soğan halindeki dükkânlarda hizmet veren sosyal yardım merkezi için 2 milyon TL ederinde ve Selçuklu mimarisinde yeni bir bina inşa ediyor. 

Kepez Belediyesi’nin, sosyal yardımlarını kurumsal hale getireceği yeni sosyal yardım merkezi binasının temeli törenle atıldı.


TENEFFÜS PARK DÜNYADA TEK Güncel TENEFFÜS PARK DÜNYADA TEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, basın mensuplarına kapılarını açan Teneffüs Park’ta sunduğu hizmetler açısından dünyada tek olduğunu belirterek, “Buraya gelen her kuruş tekrar kamu yararına kullanılan paradır. Burada fiyatlar kar duygusuyla değil her kuruşu tekrar kamu hizmetine dönecek şekilde planlanmaktadır” diye konuştu.


Kepez’de çocuklar söz sahibi Güncel Kepez’de çocuklar söz sahibi

Başkan Hakan Tütüncü, Antalya’da ilk ve tek olan Kepez Belediyesi Çocuk Meclisi ile çocukları demokrasinin ana unsuru olarak kabul ettiklerini ve onların şehirle ilgili fikirlerini hayata geçirdiklerini söyledi. 
“AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA BÜYÜK AŞAMA KAYDETTİK” Sağlık/Kadın “AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA BÜYÜK AŞAMA KAYDETTİK”

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Zaimoğlu, koruyucu uygulamalar, bakım ürünlerinin çoğalması ve halkın sosyoekonomik durumunun yükselmesi nedeniyle Türkiye’de ağız ve diş sağlığı alanında bir hayli yol alındığını söyledi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SİMİT SARAYI AÇILDI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SİMİT SARAYI AÇILDI

SİMİT SARAYI HAMURUNDAKİ DOSTLUĞU YAYMAYA DEVAM EDİYOR


Guinness Rekoru Artık Türkiye’nin Sağlık/Kadın Guinness Rekoru Artık Türkiye’nin

PEDALLARINI DİYABET İÇİN ÇEVİREN BİSİKLETÇİLER, DÜNYA REKORU KIRDI...


Süleyman Akbıyık: Güncel Süleyman Akbıyık: "Kepez yeniden inşa ediliyor!"

Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık, Kepez’de Fatih, Göçerler ve Çamlıbel mahallelerinde hazırlanacağı açıklanan imar revizyonu hakkında açıklamalarda bulundu. Akbıyık, “Son yıllardaki bu çalışmalar sayesinde Kepez adeta yeniden inşa ediliyor” dedi.


ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI Siyaset ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI

Narenciye üretiminin merkezi olan Antalya'da portakal hasadı başladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, “Şimdi portakal zamanı. C vitamini deposu portakal yiyelim portakal suyu içelim” dedi.


MURATPAŞA SPORCUSUNU UNUTMADI Spor MURATPAŞA SPORCUSUNU UNUTMADI

Muratpaşa Belediyesi, ritmik cimnastiğe Muratpaşa Belediyespor’da başlayan ancak daha 20 yaşında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Gizem Gülşah Doğan’ı, Antalya’nın tüm ritmik cimnastikçileriyle birlikte Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda düzenlenen törenle andı.


KONSEM’de, 13 farklı ülke vatandaşına Türkçe..
 Güncel KONSEM’de, 13 farklı ülke vatandaşına Türkçe..


Konyaaltı Belediyesi, Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM)’nde 13 farklı ülke vatandaşına Türkçe öğretiyor.


Yeni yılın en güzel hediyesi “İyi Yaşam Günlüğü” 10. yılını kutluyor!  Sağlık/Kadın Yeni yılın en güzel hediyesi “İyi Yaşam Günlüğü” 10. yılını kutluyor!

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin yolu bu sene de Dilara Koçak’ın "İyi Yaşam Günlüğü"nden geçiyor


MAHALLE MUHTARLARINA SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ Aksu MAHALLE MUHTARLARINA SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ

Aksu Mahalle Muhtarlarına “Sosyal Güvenlik” konusunda eğitim verildiği açıklandı.


BİTKİSEL ÜRÜN KULLANIRKEN KARACİĞER SAĞLIĞINA DİKKAT! Sağlık/Kadın BİTKİSEL ÜRÜN KULLANIRKEN KARACİĞER SAĞLIĞINA DİKKAT!

Bitkisel ürünlerle tamamlayıcı tıp uygulamaları tüm dünyada giderek artıyor. Doğal ve zararsız olduğu düşüncesiyle bilinçsizce kullanılan bitkisel ürünler, başta karaciğer hasarı olmak üzere birçok ciddi sağlık sorununa yol açabiliyor.


YOLDAŞLAR PEDAL ASPENDOS TURU YAPTI Güncel YOLDAŞLAR PEDAL ASPENDOS TURU YAPTI

Antalya Yoldaşlar Pedal Grubu Aspendos Antik Kentine pedalladı


VERGİ BARIŞI’NA YOĞUN İLGİ Aksu VERGİ BARIŞI’NA YOĞUN İLGİ

31 Ekim tarihinde sona ereceği ifade edilen vergi borçlarının yeniden yapılandırılmasına yönelik başvuru süresi 25 Kasım’a kadar uzatıldı. Bu durum Aksu Belediyesi emlak servisinde yoğunluğa neden oldu. Aftan faydalanmak isteyenler Aksu Belediyesi’ne akın ederek borçlarını ödüyor.


Tütüncü’den Duraliler Mahallesi’ne inceleme gezisi Güncel Tütüncü’den Duraliler Mahallesi’ne inceleme gezisi

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yeni yolların yapıldığı Duraliler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşarak, taleplerini dinledi.


Döşemealtı’ndan İtalya’ya dostluk köprüsü Döşemealtı Döşemealtı’ndan İtalya’ya dostluk köprüsü

Döşemealtı Belediyesi’nin öncülüğünde 6-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen İtalya gezisi, 2 ülke arasında dostluk bağlarının kurulmasına neden olurken Fano Belediyesi ile Kardeş Kent öncesi ‘İyi Niyet Protokolü’ imzalandı. Heyet, San Marino Devlet Başkanları’yla da görüşüp Antalya’ya davet ettiler.


DOĞALGAZDA KAPILAR TÜRKİYE’YE AÇILACAK Ekonomi/Turizm DOĞALGAZDA KAPILAR TÜRKİYE’YE AÇILACAK

Türkiye’nin üretici ve tüketici ülkeler arasında stratejik coğrafi konumu, enerji kaynaklarının dünya pazarlarına taşınması için enerji köprüsü olmasına imkan sağlıyor. Türkiye, bu eksende on yılı aşkın bir süredir transit ülke olma yolunda çok önemli projeler üretmektedir.


Kalori Sayıcılı Dumbell Sağlık/Kadın Kalori Sayıcılı Dumbell

İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS, sporu yaşamının bir parçası haline getirenler için, özel olarak geliştirdiği Go Life serisini sunuyor.


Kepez güle oynaya galip Spor Kepez güle oynaya galip

Sahasında konuk ettiği Akşehir Spor’u 3-0 gibi net bir skorla mağlup eden Kepez Belediyespor, zirve inadını sürdürdü.


GRİP SALGININA KARŞI ÖNEMLİ ÖNERİLER Sağlık/Kadın GRİP SALGININA KARŞI ÖNEMLİ ÖNERİLER

Ani başlayan boğaz ve baş ağrısı, yüksek ateş ya da halsizlikle kendini gösterebilen grip, son günlerde salgın halinde pek çok insanı etkiliyor. Gripten korunmak sağlıklı beslenmek, mevsime uygun giyinmek ve hasta kişilerle temasta bulunmamak büyük önem taşıyor.


Yağmur suyu alt yapı seferberliği sürüyor Güncel Yağmur suyu alt yapı seferberliği sürüyor

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’nün Turgut Reis, Tonguç ve Yıldız caddeleri güzergahında başlattığı yağmur suyu drenaj çalışmalarının yüzde 65’lik kısmı tamamlandı.


Antalya’nın çöpünden elektrik üretecek tesisin temeli atıldı Ekonomi/Turizm Antalya’nın çöpünden elektrik üretecek tesisin temeli atıldı

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’nın çöpünden elektrik üretecek Kızıllı Entegre Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisi”nin temeli Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katıldığı törenle atıldı.


Renault'ya Felis Ödülü Otomotiv Renault'ya Felis Ödülü

Renault Felis’te “Renault Dijitalin Tüketici Yolculuğundaki Yeri” çalışması ile ödül aldı


Bilim dünyası onayladı: Şeker hastalarına obezite ameliyatı Sağlık/Kadın Bilim dünyası onayladı: Şeker hastalarına obezite ameliyatı

Diyabet üzerine çalışmalar yapan dünyanın önde gelen 45 kuruluşu, diyabetli kişilere obezite ameliyatlarında en sık yapılan mide ameliyatlarının tavsiyesinin artık bir standart haline getirilmesi kararı aldı.


Sultanlar evinde rahat kazandı Spor Sultanlar evinde rahat kazandı

Voleybol Bayanlar 2. Lig 3. Grup da Kepez’in Sultanları, seyircisi önünde Ayvalıkgücü Belediyesi’ni ağırladı. Sultanlar rakibine set vermeden galip geldi.


BORSA, ÜNİVERSİTE VE BATEM BUĞDAY İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK Ekonomi/Turizm BORSA, ÜNİVERSİTE VE BATEM BUĞDAY İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK

Antalya Ticaret Borsası, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü (BATEM) “Yazlık ve Kışlık Yeni Buğday Çeşitlerinin Antalya Koşullarına Adaptasyonu Projesi” için işbirliği protokolü imzaladı.


Haritacılık Alanında İşbirliği Protokolü İmzalandı Güncel Haritacılık Alanında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Milli Savunma Bakanlığı Harita Genel Komutanlığı ile Akdeniz Üniversitesi arasında haritacılık alanında 17 Kasım 2016 tarihinde işbirliği protokolü imzalandı.


Marla Yapımdan Başkan Gül’e Ziyaret
 Kemer Marla Yapımdan Başkan Gül’e Ziyaret


Önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan Marla yapımın korku film türü olan KUYU film ekibi Başkan Gül’ü makamında ziyaret etti.


İLK ÖĞRETMENİNİZE CHECK-UP HEDİYE ETMEK İSTER MİSİNİZ? Güncel İLK ÖĞRETMENİNİZE CHECK-UP HEDİYE ETMEK İSTER MİSİNİZ?

Erdem Hastahaneleri’nin başlattığı sosyal medya kampanyasına katılanlar ilk öğretmenlerine ücretsiz kardiyoloji check-up paketi hediye edecek.


POPÜLER KÜLTÜR KONUŞMALARINDA KONU ‘MODERNİTE’ Kültür/Sanat POPÜLER KÜLTÜR KONUŞMALARINDA KONU ‘MODERNİTE’

Kentin eğitim, kültür-sanat yaşamına katkı sağlayan Muratpaşa Belediyesi’nin Popüler Kültür Konuşmaları sürüyor. Popüler Kültür Konuşmaların ikincisinde; Latife Tekin, Serdar Taşçı, Ahmed Balad Çoşkun ‘Modernite’ üzerine konuştu


Siyaset "Din İstismarcısı Sübyancı Yalanı ve Tecavüz Gerçeği"

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz: "Din İstismarcısı Sübyancı Yalanı ve Tecavüz Gerçeği"


Kepez’e satranç sınıfı Güncel Kepez’e satranç sınıfı

Kepez Belediyesi, bilişim sınıflarından sonra şimdi de okullara satranç sınıfı kurmaya hazırlanıyor.


MURATPAŞA 4’ÜNCÜ SPOR SALONUNU TAMAMLADI Spor MURATPAŞA 4’ÜNCÜ SPOR SALONUNU TAMAMLADI

Muratpaşa Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapsamında yapımını tamamladığı 4’üncü spor salonu Namık Kemal İlkokulu Spor Salonu 22 Kasım Salı günün törenle açılışı gerçekleştirilecek.


KOAH’dan korunmak için sigarayı bırakın Sağlık/Kadın KOAH’dan korunmak için sigarayı bırakın

Sigara içenleri bekleyen ölümcül hastalık KOAH ile mücadelede en önemli ve ilk adım sigarayı bırakmak... Yeşilay Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, “Bu ölümcül hastalığa yakalanmamak mümkün; kendiniz ve sevdikleriniz için sigarayı bırakın” uyarısında bulunuyor.


GELECEĞİN GÜCÜ GİRİŞİMCİLER 25 KASIM’DA G3 FORUM’DA BULUŞACAK Ekonomi/Turizm GELECEĞİN GÜCÜ GİRİŞİMCİLER 25 KASIM’DA G3 FORUM’DA BULUŞACAK

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en büyük etkinliği olan Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum; Habitat, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu ve PublicisLive ev sahipliğinde, Turkcell Arıkovanı ana sponsorluğu ve TEB Özel Melek Yatırım Platformu desteğiyle 25 Kasım’da Suada’da altıncı kez gerçekleştirilecek.


Havuzdan gelen 8 tehlike Sağlık/Kadın Havuzdan gelen 8 tehlike

Kışın gelmesiyle birlikte kışlık havuz keyfi de başladı. Ancak iyi temizlenmeyen havuzlardan pek çok hastalık bulaşabilir.


MHP'NİN BATI İLÇELERİ ÇIKARMASI Siyaset MHP'NİN BATI İLÇELERİ ÇIKARMASI

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı Kaş İlçesinden başlamak üzere Finike ve Kaş İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.


Kızılay Musul’da her gün 
5 bin kişiye sıcak ekmek çıkarıyor Kızılay Musul’da her gün 
5 bin kişiye sıcak ekmek çıkarıyor

Musul operasyonunun ardından şehirden kaçan savaş mağdurlarına dağıtılmak üzere Erbil’deki mobil fırında ekmek üretimi yapan Kızılay, her gün 5 bin kişiye sıcak ekmek dağıtıyor.


AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ DİYABETE DİKKAT ÇEKTİ Sağlık/Kadın AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ DİYABETE DİKKAT ÇEKTİ

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi tarafından Diyabet Haftası sebebiyle 17 Kasım 2016 tarihinde farkındalık etkinlikleri düzenlendi.


U16 Futbolcusuna Hastanede Ziyaret Spor U16 Futbolcusuna Hastanede Ziyaret

17 Kasım Perşembe günü Alanyaspor-Antalyaspor U16 maçında ayağı kırılan ve ameliyata alınan Antalyaspor'un sol bek oyuncusu Burak Ünlü’yü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Yönetim Kurulu üyelerinden Prof. Dr. Cumhur Arıcı, Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Kulüp Genel Menajeri Servet Çavuşoğlu, Altyapı Direktörü David Badia, futbolcular Yekta Kurtuluş ve Ferhat Kaplan, Memorial Hastanesi'nde ziyaret etti.


Antalya Yeditepe Kolejinden Antalyaspor’a Moral Ziyareti Spor Antalya Yeditepe Kolejinden Antalyaspor’a Moral Ziyareti

Antalya Yeditepe Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Futbol ve Voleybol Kulübü öğrencileri, Antalyaspor’u Trabzonspor deplasmanı öncesi yalnız bırakmadı.


 İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN YAZ KURSU SERGİSİ Manavgat İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN YAZ KURSU SERGİSİ

Manavgat Belediyesi İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nin Yaz Kursları Resim Sergisi, düzenlenen muhteşem bir törenle açıldı.


Güncel "ÇEVRESİYLE BİRLİKTE PLANLANMALI"

Antalya Kent Konseyi, Konyaaltı Sahili Alan Yönetim Plan Taslağıyla ilgili görüşlerini açıkladı.


Başkan Çetinkaya, sera atıklarından Biyokütle Enerjisi üretme çalışmalarını anlattı Kumluca Başkan Çetinkaya, sera atıklarından Biyokütle Enerjisi üretme çalışmalarını anlattı

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, bu yıl 4. gerçekleştirilen Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarında (RENSEF) sera atıklarından Biyo Kütle Enerjisi üretme çalışmalarını anlattı.


11 BİNİ AŞKIN KADIN VODAFONE’UN DESTEĞİYLE GİRİŞİMCİLİĞE ADIM ATTI Ekonomi/Turizm 11 BİNİ AŞKIN KADIN VODAFONE’UN DESTEĞİYLE GİRİŞİMCİLİĞE ADIM ATTI

Türkiye Vodafone Vakfı çatısı altında hayata geçirdiği sosyal yatırımlarla teknolojiyi ve Dijital Dönüşümü kadınların güçlendirilmesi için kullanan Vodafone, 2012 yılından bu yana gerçekleştirdiği proje ve yatırımlarla 11 bini aşkın kadının girişimciliğe adım atmasını ve kendilerine yeni gelir fırsatları yaratmasını sağladı.


Kemer "Kemer Mutluysa Biz de Mutluyuz"

Her fırsatta Kemer halkı ile bir araya gelen Başkan Mustafa GÜL’ün bu günde ilk işi Göynük’te hemşehrileri ile buluşmak oldu.
Sabahın erken saatlerinde Göynük’te kurulan pazarı ziyaret eden Başkan Mustafa GÜL esnafların ve vatandaşların dertlerini dinleyerek sohbet etti.


BAŞKAN UYSAL TEKRAR HATIRLATTI: ‘KAMU HİZMETİ EŞİTTİR’ Güncel BAŞKAN UYSAL TEKRAR HATIRLATTI: ‘KAMU HİZMETİ EŞİTTİR’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Doğuyaka Mahallesi’nde düzenlenen halk gününde “Kamu hizmeti eşittir. Türkiye’de bazı konularda ‘parti’ işleri fazla önemseniyor. Özellikle bizim bitecek bazı işlerimizde daha fazla önemseniyor. Canları sağ olsun” diye konuştu.


MURATPAŞA’NIN ZUMBA KURSLARI DESTEĞİYLE 100 KİLO VERDİLER Güncel MURATPAŞA’NIN ZUMBA KURSLARI DESTEĞİYLE 100 KİLO VERDİLER

Muratpaşa Belediyesi’nin dans ve aerobiğin birlikteliğiyle dünya çapındaki en yaygın fitness programı haline gelen zumba kursuyla Canan Alp Yılmaz ve Arzu Abdurrahmanoğlu geçirdikleri tüp mide operasyonu sonrası fazla kilolarından kurtuldu. Yılmaz, zumbanın desteğiyle 35, Abdurrahmanoğlu ise 65 kilo verdi.


YÖRSİAD RİSK YÖNETİMİNİ KONUŞTU Güncel YÖRSİAD RİSK YÖNETİMİNİ KONUŞTU

YÖRSİAD AKADEMİ, IRM/Risk Yönetimi Enstitüsü'nden Nicola Crawford'un ve Emre Demirkol'un konuk konuşmacı olarak katıldığı 'RİSK YÖNETİMİ' Semineri Akra Barut Hotel’de gerçekleştirildi.


VALİ FİNİKE’DEN MEMNUN KALDI Finike VALİ FİNİKE’DEN MEMNUN KALDI

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu'nun amcasının cenaze töreni için Finike'ye giden Vali Münir Karaloğlu, ilçede yapılan yatırımları inceledi. Ve Finike ilçesinden memnun ayrılıdığını söyledi

. Antalya


15 Temmuz şehitleri için helva dağıtıldı Güncel 15 Temmuz şehitleri için helva dağıtıldı

Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz şehitleri için Muratpaşa Cami’nde Cuma Namazı ardından helva ikramında bulundu. Vatandaşlar, dağıtıma yoğun ilgi gösterdi.


Döşemealtı Yağca’da sıcak asfalt çalışması Döşemealtı Döşemealtı Yağca’da sıcak asfalt çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtı İlçesi Yağca Mahallesi yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.


AŞT’nin bu haftaki durağı Manavgat Kültür/Sanat AŞT’nin bu haftaki durağı Manavgat

Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatrosu’nun (AŞT) bölge turnelerine devam ediyor. Elmalı’da büyük ilgi gören AŞT, bu hafta sonu Manavgatlılarla buluşuyor.


DÜNYA ŞAMPİYONLARI GOLF TURNUVASINDA YARIŞIYOR Spor DÜNYA ŞAMPİYONLARI GOLF TURNUVASINDA YARIŞIYOR

Başkentin yeni yaşam merkezi Ankara Golfkent, 20 Kasım 2016 Pazar günü saat 10:00’da Dünya Şampiyonları ile golf severleri buluşturuyor.


“Yabancı fonlar iş planını satın alıyor” Teknoloji/Bilim/İnternet “Yabancı fonlar iş planını satın alıyor”

Dijital Sistem Geliştiricileri Derneği’nin (DSDER), “Vizyonerlerle Buluşmalar” adlı seri etkinliğinde konuşan Mars Sportif A.Ş. kurucu ortağı Muzaffer Yıldırım, yabancı fonların önümüzdeki üç yıl içinde Türkiye’den şirket alımlarını hızlandıracağını anımsatarak “Yabancı bir fonla görüşürken her şeyiniz şeffaf olsun. Onların yatırım yapacakları şirketlerin iş planı ve büyüme potansiyelini dikkate aldığını göz ardı etmeyin” dedi.


Renault Talisman “2017 Business Car” seçildi Otomotiv Renault Talisman “2017 Business Car” seçildi

Renault Talisman “2017 Yılı Business Car” seçildi. Danimarka’da düzenlenen organizasyonda aynı segmentte 10 farklı markanın modelinin yer aldığı mücadelede jüri üyeleri iki gün boyunca otomobilleri değerlendirdi ve Renault Talisman bu ödüle layık görüldü.


İnternette En Çok Aranan Kitap 
“Kürk Mantolu Madonna” Teknoloji/Bilim/İnternet İnternette En Çok Aranan Kitap 
“Kürk Mantolu Madonna”


Yandex, 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı heyecanı yaşanırken Türkiye’de internet kullanıcılarının en çok aradığı kitapları araştırdı.


ALMAN TURİZM ACENTALARI, ANTALYA’DA BULUŞTU Ekonomi/Turizm ALMAN TURİZM ACENTALARI, ANTALYA’DA BULUŞTU

Türk turizminin en temel bileşeni durumunda olan Almanya’nın önde gelen 120 seyahat acentasının üst düzey yöneticileri, Rixos Beldibi’nde Tropo’nun düzenlediği dev bir organizasyonla biraraya geldiler. 2017 yılı turizm beklenti ve planlarının masaya yatırıldığı toplantıda, Türkiye ve Antalya’nın tatil yapmak için güvenli bir ülke olduğu misafirlere anlatıldı.


YEREL MEDYA BAĞIMLILIK FARKINDALIĞI EĞİTİMİ ANTALYA’DA YAPILDI Güncel YEREL MEDYA BAĞIMLILIK FARKINDALIĞI EĞİTİMİ ANTALYA’DA YAPILDI

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliğinde 7 bölge 7 ilde gerçekleştirilen “Yerel Medya Bağımlılık Farkındalığı” eğitimlerinin dördüncüsü Antalya’da yapıldı.


BAŞKAN UYSAL ŞAMPİYON FOTOĞRAFÇILARLA Güncel BAŞKAN UYSAL ŞAMPİYON FOTOĞRAFÇILARLA

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3’üncüsü gerçekleştirilen ‘Sokak Hayvanları Festivali’ kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserlerin sahipleriyle buluştu. Başkan Uysal, festivalin bir parçası oldukları için fotoğrafçılara teşekkür etti.


Ev satın almada tasarruf devri Ekonomi/Turizm Ev satın almada tasarruf devri

Faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayan Birevim, ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tasarruf sistemine dayalı ev sahibi olma fikrini benimsediklerini dile getiren Birevim’in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Ev sahibi olmak isteyenler, Birevim ile taksitlerini kendi belirlerken, faiz ya da herhangi bir fark ödemeden, isterlerse peşinatsız ev sahibi olarak tasarruf edebiliyor” dedi.


TECAVÜZ BİR SUÇTUR! CEZASIZ KALAMAZ! Siyaset TECAVÜZ BİR SUÇTUR! CEZASIZ KALAMAZ!

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Büyükşehir ve Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Songül Başkaya, milletvekillerine çağrıda bulunarak "Taciz, tecavüz, istismar olağan bir durum olarak gösterilemez" dedi.


 MUHTARLAR AKEDAŞ’A ÖNCELİKLİ ULAŞACAK Güncel MUHTARLAR AKEDAŞ’A ÖNCELİKLİ ULAŞACAK

Kaliteli, verimli ve sürekli elektrik sağlamak için kapsamlı çalışma ve yatırımlar gerçekleştiren Akedaş, hizmet kalitesini geliştirmek amacıyla hizmet verdiği bölgelerin muhtarlarıyla buluşmaya devam ediyor.


MOR MAKAS SAHA ÇALIŞMASI BAŞLIYOR Güncel MOR MAKAS SAHA ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin kadına yönelik şiddet ve çocuk yaşta evliliklerle mücadele için Antalya’da 600 kadın kuaförü ile yürüteceği ‘Mor Makas’ projesinin saha çalışması Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü 25 Kasım’da başlıyor.


“Ürünlerinizi interaktif hale getirin!” Teknoloji/Bilim/İnternet “Ürünlerinizi interaktif hale getirin!”

Dijital Sistem Geliştiricileri Derneği’nin (DSDER), “Vizyonerlerle Buluşmalar” adlı seri etkinliğinde konuşan Blippar Türkiye Kurucu CEO’su Zehra Öney, şirketlerin en değerli mecralarının ürünleri olduğunu vurgulayıp “Elinizdeki ürünü interaktif hale getirin ve bırakın o konuşsun” dedi.


MHP’li Günal: Kadına Şiddet Korumayla Değil Eğitimle Önlenir! Siyaset MHP’li Günal: Kadına Şiddet Korumayla Değil Eğitimle Önlenir!

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın 2017 Yılı bütçesi görüşmeleri sırasında söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, Ulu Önder’in sözlerinden alıntı yaparak Anadolu kadının önemini vurguladı ve kadının sosyal, siyasi ve ekonomik hayattaki ağırlığının arttırılması için çalışmalar yapılması gerektiğini söyledi.


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Samsun Deplasmanına gidiyor Spor Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Samsun Deplasmanına gidiyor

Türkiye Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Döşemealtı Kadın Futbol takımı, Pazar günü Samsun deplasmanında oynayacağı İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.


POPÜLER KÜLTÜR KONUŞMALARINDA GÜNDEM MODERNİTE Kültür/Sanat POPÜLER KÜLTÜR KONUŞMALARINDA GÜNDEM MODERNİTE

Muratpaşa Belediyesi, siyasetten aşka, sinemadan müziğe, gündelik yaşamın tüm ayrıntılarının konuşulduğu Popüler Kültür Konuşmaları’nın ikincisinde Latife Tekin, Serdar Taşçı, Ahmed Balad Çoşkun ‘Modernite’ üzerine konuşacak.


DEPREMİN ÇARESİ RANTSAL DEĞİL KENTSEL DÖNÜŞÜM Güncel DEPREMİN ÇARESİ RANTSAL DEĞİL KENTSEL DÖNÜŞÜM

7’nin üzerindeki depremde Yeni Zelanda’da 2, Türkiye’de 17 bin kişi hayatını kaybetti


TFF’DEN BAŞKAN SÖZEN’E PLAKET Manavgat TFF’DEN BAŞKAN SÖZEN’E PLAKET

Türkiye Futbol Federasyon (TFF) Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e futbola verdiği desteklerden dolayı plaketle teşekkür etti.


Bacaklardaki orantısızlık mutsuz ediyor Sağlık/Kadın Bacaklardaki orantısızlık mutsuz ediyor

Estetik duruş için son derece önemli olan bacaklarda, eğrilik, çarpıklık veya yağ dağılımındaki orantısızlık gibi sorunlar pek çok insanı mutsuz ediyor


ANTALYA DOB’DAN MÜZİKAL DOKUNUŞLAR Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN MÜZİKAL DOKUNUŞLAR

Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 2015-2016 Sanat Sezonunda sunulmaya başlanan “Müzikal Dokunuşlar” konseri bir seri olarak bu sezonda da devam ediyor.


Kepez’de 3 mahalleye birden imar revizyonu Güncel Kepez’de 3 mahalleye birden imar revizyonu

Fatih Mahallesi’ndeki semt spor sahası açılışında vakıf arazileriyle ilgili problemlerin noktalanmasının arifesini yaşadıklarını belirten Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, 2017 başlarında 3 mahalleye daha imar revizyonu geleceğini müjdeledi.


Hacker’ın hakkından ‘SOME’ gelecek Teknoloji/Bilim/İnternet Hacker’ın hakkından ‘SOME’ gelecek

KPMG Türkiye Bilgi Sistemleri Risk Yönetimi Bölüm Başkanı ve Şirket Ortağı Sinem Cantürk, dünya siber suç tarihine geçen ABD merkezli 21 Ekim saldırısının hikâyesini anlattı.


Antalya'da Planlı Elektrik Kesintisi Uyarısı Güncel Antalya'da Planlı Elektrik Kesintisi Uyarısı

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Kaş, Serik, Gazipaşa, Manavgat, Elmalı ve Alanya ilçelerinde 20-21-22 Kasım tarihinde planlı elektrik kesintisi uygulanacağı uyarısında bulundu.


SÜRDÜRÜLEBİLİR GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMİNİN ÖNCÜSÜ ÇEVKO VAKFI 25 YAŞINDA! Ekonomi/Turizm SÜRDÜRÜLEBİLİR GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMİNİN ÖNCÜSÜ ÇEVKO VAKFI 25 YAŞINDA!

Kuruluşundan bugüne milyonlarca ton ambalaj atığının geri dönüşümünü sağlayarak doğa ve çevrenin korunmasının yanı sıra ülke ekonomisinin de her yıl milyarlarca lira kazanmasına, sanayiyle el ele vererek öncülük eden ÇEVKO Vakfı, 25. yıldönümünü kutlamak için özel bir gece düzenledi.


Hedefe Yönelik Tedavilerle Akciğer Kanseri Hastaları Artık Daha Umutlu Sağlık/Kadın Hedefe Yönelik Tedavilerle Akciğer Kanseri Hastaları Artık Daha Umutlu

Sigara içenler yeterince uzun yaşarsa sonunda akciğer kanseri olur . Sigarayı bırakmak, kişinin bireysel kanser riskini azaltmak için en önemli faktördür...


TÜVTÜRK’ten Antalya Korkuteli’ne araç muayene istasyonu! Korkuteli TÜVTÜRK’ten Antalya Korkuteli’ne araç muayene istasyonu!

TÜVTÜRK, il genelinde artan araç muayene talebini karşılamak amacıyla Antalya’da yeni bir istasyonu hizmete açıyor. Korkuteli ilçe merkezinde yer alacak 2 kanallı yeni TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu 16 Kasım itibarıyla hizmet vermeye başladı.


Kendisi tatlı, sağlığa etkisi acı: Şeker gerçekleri Sağlık/Kadın Kendisi tatlı, sağlığa etkisi acı: Şeker gerçekleri

Obezite, diyabet, kalp ve damar hastalıkları gibi bir dizi kronik hastalığın temelinde kan şekerindeki değişikliklere karşı vücudun iç dengesini koruyamaması yatıyor.


“ÜÇ SİLAHŞÖRLER” GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE ANTALYA’YA VEDA EDİYOR Kültür/Sanat “ÜÇ SİLAHŞÖRLER” GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE ANTALYA’YA VEDA EDİYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2015/2016 sanat sezonunda prömiyerini gerçekleştirdiği ve sanatseverlerin büyük beğenisini kazanan “Üç Silahşörler” balesini 19 Kasım Cumartesi günü saat: 15.00’te son kez sahneleyecek.


DİŞ TELİNİN YAŞI YOK! Sağlık/Kadın DİŞ TELİNİN YAŞI YOK!

Günümüzde her yaştan bireyin tel tedavisi görerek düzgün ve sağlıklı dişlere kavuşabileceğini belirten Hospitadent Diş Hastanesi Ortodonti Uzmanı Dr. Hatice Kübra Kavaz, çevre kemik doku ve diş etleri sağlıklı olduğu sürece ileri yaşlarda da tel tedavisinin (ortodontik tedavi) mümkün olduğunu belirtti.


MHP’li Günal: Destekler ve Teşvik Sistemi Yeniden Yapılandırılmalı! Siyaset MHP’li Günal: Destekler ve Teşvik Sistemi Yeniden Yapılandırılmalı!

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Ekonomi Bakanlığı’nın 2017 bütçesi görüşmeleri sırasında söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet GÜNAL, AKP iktidarında “Biz yaptık, oldu.” anlayışının ekonomi yönetiminde de hakim olduğunuz ama işin yapılmasının ayrı, doğru yapılması, şeffaf ve hesap verilebilir olmasının ayrı olduğunu, ekonominin yanlış politikalar ile yönetildiğini örneğin Kredi Garanti Fonu daha düzgün olarak kullanılamazken İhracat Kredi Garanti Fonu kuralım, ihracatçılara destek sağlayacağız diye bir çift başlılık yaratılmasının yanlış olduğunu söyledi.


Kaliteli konut projeleri, fiyatları arttırdı Ekonomi/Turizm Kaliteli konut projeleri, fiyatları arttırdı

Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Adnan Saraç, Antalya’daki konut fiyatlarını değerlendirdi.


Muhtarlardan Başkan Genç’in projelerine tam not Döşemealtı Muhtarlardan Başkan Genç’in projelerine tam not

Muhtarlardan Başkan Genç’in projelerine tam not Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Türkiye Muhtarlar Federasyonu Antalya Şubesi üyesi ve Muratpaşa ilçe muhtarlarını ağırladı.


Hazır Beton Endeksi psikolojik eşiğe yaklaştı Ekonomi/Turizm Hazır Beton Endeksi psikolojik eşiğe yaklaştı

Türkiye Hazır Beton Birliği, her ay düzenli olarak hazırladığı ve sektördeki faaliyet, güven ve beklentiyi ölçümlediği “Hazır Beton Endeksi”nin 2016 Ekim Ayı Raporu’nu açıkladı.


ÜMMÜ ŞAHİN: İLÇEYİ TANITAN BOYAMA KİTAPLARININ TAMAMI DAĞITILDI Aksu ÜMMÜ ŞAHİN: İLÇEYİ TANITAN BOYAMA KİTAPLARININ TAMAMI DAĞITILDI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin geçen haftadan beri ilçedeki okulları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.


Döşemealtı'nda kadın sağlığı semineri Döşemealtı Döşemealtı'nda kadın sağlığı semineri

Döşemealtı Belediyesinin ev sahipliğinde ilçede yaşayan kadınlara, "Kadının genetik kan sağlığı" adı altında seminer düzenlendi.


ATB YÖNETİMİNDEN PROTOKOL ZİYARETLERİ Güncel ATB YÖNETİMİNDEN PROTOKOL ZİYARETLERİ

Antalya Ticaret Borsası Yönetimi, Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Garnizon Komutanlığı, Vergi Dairesi, Defterdarlık ve Antalya Barosu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretlerde güncel ve ekonomik konular ile Antalya tarımı gündeme geldi.


Kepez’e temsil eğitimi Güncel Kepez’e temsil eğitimi

Protokol ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv, Kepez Belediyesi personeline ‘temsil ve protokol’ eğitimi verdi.


Sultanlar yeni hocasıyla ilk maçına çıkıyor Spor Sultanlar yeni hocasıyla ilk maçına çıkıyor

Voleybol Bayanlar 2.Lig 3.Grupta mücadele eden Kepez Belediyespor, 4.hafta karşılaşmasında sahasında Ayvalıkgücü Belediyesi’ni konuk edecek.


Kepez’de parola galibiyet Spor Kepez’de parola galibiyet

Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta mücadele eden Kepez Belediyespor, pazar günü sahasında konuk edeceği Akşehir Spor hazırlarını sürdürüyor.


Devler liderliği korumak peşinde Spor Devler liderliği korumak peşinde

TBL2, B grubunda haftaya lider olarak giren Kepez Belediyespor, ligin güçlü ekiplerinden Orman Gençlik’e konuk olacak. Devler, zorlu Ankara deplasmanından galibiyetle ayrılıp liderliği korumak peşinde.


Başkan Böcek, “1 ayda 4 muhtarevi, 1 ATM Park..” Güncel Başkan Böcek, “1 ayda 4 muhtarevi, 1 ATM Park..”


 Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Türkiye’ye örnek olan ATM Parkı Projesi’nin de ikincisinin startını verdiklerini söyledi.


Şampiyonlara eğitim desteği Spor Şampiyonlara eğitim desteği

Bölgesel amatör ligde gösterdiği başarı ile Türkiye Kadınlar Hentbol 2. Liginde mücadele etmeye hak kazanan Antalya Gazi Gençlik Spor Kulübünün 11 öğrencisinin eğitimini Antalya Özel Işıklar Lisesi üstlendi


BAŞKAN UYSAL YAPEX’TE Güncel BAŞKAN UYSAL YAPEX’TE

BAŞKAN UYSAL YAPEX’TE Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bu yıl 24’üncüsü düzenlenen yapı endüstrisinin Anadolu’daki en büyük buluşma noktası YAPEX Fuarı’nı ziyaret etti. Fuara Kaleiçi’ni taşıyan Muratpaşa Belediyesi standında katılımcılara turunç reçeli ikram eden Başkan Uysal, katılımcı belediyelere de Antalya adına “Hoş geldiniz” dedi.


Başkan Türel: “Her türlü fikir ve öneriye açığız” Güncel Başkan Türel: “Her türlü fikir ve öneriye açığız”

Uluslararası Kıyı Mühendisliği Konferansı’nda uzmanlarla bir araya gelen Başkan Menderes Türel, Kruvaziyer Liman, Yat Limanı ve kanal projeleriyle ilgili her türlü fikir ve öneriye açık olduklarını söyledi.


Potada heyecanlı hafta Spor Potada heyecanlı hafta

Türkiye Basketbol 2. Ligi (TB2L) A Grubu’nda gözler bu hafta, Antalya’da oynanacak maçta olacak. TB2L’nin namağlup iki takımı 19 Kasım 2016, Cumartesi günü Antalya’da karşı karşıya gelecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...