Çarşamba, 11 Aralık 2019
Serdar Tuncer KADEM'in konuğu Güncel Serdar Tuncer KADEM'in konuğu

Şair-Yazar Serdar Tuncer, KADEM'in düzenlediği "Kalbe Düşünce" söyleşisine konuk olarak katılacak.


BAGP’tan Gazi Polis’e Ziyaret Finike BAGP’tan Gazi Polis’e Ziyaret

Beşiktaş- Bursaspor maçı sonrası yapılan hain saldırıda yaralanan Polis Memuru Özgür Özgül’ü ziyaret eden öğrenciler, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Kepez’den 3. taziye evi Güncel Kepez’den 3. taziye evi

Kepez Belediyesi, Antalya’da bir ilk olan ve taziye evinin 3.sünü Hüsnü Karakaş Mahallesi’ne kazandırdı.


Derya Can’dan 111 metre ile dünya rekoru Spor Derya Can’dan 111 metre ile dünya rekoru

Serbest dalış dünya rekortmeni milli sporcumuz Derya Can’dan yeni bir rekor daha geldi. Antalya’nın Kaş ilçesinde Paletli Değişken Ağırlık dalında 111 metreye dalarak yeni bir dünya rekoruna daha imza attı.


Her Alışveriş Tekerlekli Sandalyeye Dönüyor Ekonomi/Turizm Her Alışveriş Tekerlekli Sandalyeye Dönüyor

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD); İstanbul Markalar çadırında hayırseverler ile buluşuyor.


BAŞKAN UYSAL ANTEMDER ONURSAL ÜYESİ OLDU Güncel BAŞKAN UYSAL ANTEMDER ONURSAL ÜYESİ OLDU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kısa adı ANTEMDER olan Antalya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği’ne onursal üyesi oldu. Onursal Üyelik belgesini Başkan Uysal’a takdim eden Dernek Başkanı Orhan Yüksel, “Okulumuza sağladığınız destekler için teşekkür ediyorum” dedi.


BUDAK: “TERÖRE KARŞI DİMDİK DURACAĞIZ” Siyaset BUDAK: “TERÖRE KARŞI DİMDİK DURACAĞIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik düzenlenen alçakça saldırıyı kınayarak, “Teröre karşı dimdik duracağız. Milletimizle birlikte terörle sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi.


Kepezli muhtarlara sosyal alan Güncel Kepezli muhtarlara sosyal alan

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, 66 mahalle muhtarının sosyal amaçlarla kullanacağı muhtarevinin açılışını perşembe günü yapacak.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "BAŞIMIZ SAĞOLSUN"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik düzenlenen saldırının ardından yayınladığı mesajında "Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi.


Trafikte tasarruf: ‘Yeşil Dalga’ Alanya Trafikte tasarruf: ‘Yeşil Dalga’

Büyükşehir Belediyesi, Alanya trafiğinin yoğun olarak yaşandığı Atatürk ve Keykubat caddelerinde hem yakıt hem de zaman tasarrufu sağlamak amacıyla yeşil dalga uygulamasını hayata geçirdi.


BAŞKAN UYSAL TEMAD’I ZİYARET ETTİ Güncel BAŞKAN UYSAL TEMAD’I ZİYARET ETTİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Uysal, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kumbul’la birlikte TEMAD Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti.


Özdemir: “Türkiye asla diz çökmeyecek” Güncel Özdemir: “Türkiye asla diz çökmeyecek”

Antalya Uluslararası Barış Ve Dostluk Derneği Antalya İl Başkanı Haydar Özdemir, Kayseri’de gerçekleşen, çok sayıda askerimizin şehit olduğu ve yaralıların bulunduğu menfur terör saldırısıyla ilgili bir mesaj yayımladı.


Düdenbaşı'na yeni semt pazarı Güncel Düdenbaşı'na yeni semt pazarı

Kepez Belediyesi, Düdenbaşı Mahallesi’ne yen bir semt pazar alanı kazandırıyor.


SERİK KAYMAKAMI HALUK ŞİMŞEK GÖREVE BAŞLADI Serik SERİK KAYMAKAMI HALUK ŞİMŞEK GÖREVE BAŞLADI

Samsun Vali Yardımcısı Haluk Şimşek, İçişleri Bakanlığınca hazırlanan ve 1 Aralık Perşembe günü yayınlanan kararnameyle Samsun Vali Yardımcısı görevin den Serik Kaymakamlığı görevine atanmıştı. Serik Kaymakamı Haluk Şimşek ara vermeden hemen Serik’e gelerek İlçe’ de görevine başladı.


Genetik veriler bağımlılığın önlenmesinde kullanılabilir Sağlık/Kadın Genetik veriler bağımlılığın önlenmesinde kullanılabilir

Bağımlılığın önlenmesinde ya da tedavi sürecinin hızlandırılmasında genetik verilerin önemli olduğunu belirten genetik uzmanı Doç. Dr. Korkut Ulucan, “Bir bireyin seratonin metabolizmasına ait bazı genetik veriler, bireyin sigara içmeye meyilli olduğunu gösterebilir. Bu durumda bireyin sigaraya olan tutumunun değiştirilmesine yönelik uygulamalar ile bu bağımlılığın önüne geçilebilir” dedi.


BAŞKAN UYSAL, “ANTALYA’NIN TURİZM POTANSİYELİ UYUYAN DEV” Güncel BAŞKAN UYSAL, “ANTALYA’NIN TURİZM POTANSİYELİ UYUYAN DEV”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Kaleiçi’nin UNESCO Dünya Miras Listesine Yolculuğu” çalıştayın açılış konuşmasında UNESCO hedefinin Kaleiçi’ni kentin, bilim insanlarının, yerel ve genel yönetimlerin dikkatinde tutabilecek ve Kaleiçi’ne dikkati geliştirebilecek bir hedef olduğunu belirterek, “Antalya’nın turizmde deniz, kum ve güneş dışındaki potansiyelin hala uyuyan bir dev olduğunu düşünüyorum” dedi.


ENGELSİZ KAFE’DE YERLİ MALI HAFTASI KUTLANDI Güncel ENGELSİZ KAFE’DE YERLİ MALI HAFTASI KUTLANDI

Muratpaşa Belediyesi’nin Adalya Vakfı’yla birlikte engelli bireylerin gündelik yaşam içinde kalarak sosyalleşmesini hedeflediği Engelsiz Kafe’de Yerli Malı Haftası kutlandı.


ŞEHİT AİLERİNİ ZİYARET Güncel ŞEHİT AİLERİNİ ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun eşi Sevim Karaloğlu, beraberinde Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Antalya M.Vkl. Mustafa Köse’nin eşi Ünzile Köse, Antalya C.Bşsv. Ramazan Solmaz’ın eşi Şule Solmaz, A.Ü. Rektörü Mustafa Ünal’ın eşi Betül Ünal ve Antalya İl J.Kom. Yusuf Kelleli’nin eşi Elif Kelleli ile Korkuteli İlçemizdeki Şehit Aillerini ziyaret etti.


SERİK UKRAYNA ZİRVESİ BAŞARIYLA SONUÇLANDI İMZALAR ATILDI Serik SERİK UKRAYNA ZİRVESİ BAŞARIYLA SONUÇLANDI İMZALAR ATILDI

Serik Belediyesi tarafından organize edilen ve Antalya Serik Boğazkent Mahallesi Alva Donna Turizm Tesislerinde gerçekleştirilen Türkiye-Ukrayna Turizm Zirvesi başarı ile sonuçlandı.


Türk Mermerinde radyasyon iddiaları büyük bir yalan! Ekonomi/Turizm Türk Mermerinde radyasyon iddiaları büyük bir yalan!

Türk mermerlerinin radyasyonlu olduğu için İstanbul’a yapılan 3. Havalimanında tercih edilmediği iddialarını doğaltaş ihracatçıları bilimsel raporlarla yalanladı. Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya önceki gün gündeme gelen doğaltaşlarda radyasyon var iddialarına bilim adamlarıyla birlikte yanıt verdi.


E-imza sayısı iki milyonu aştı Teknoloji/Bilim/İnternet E-imza sayısı iki milyonu aştı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) “Türkiye Elektronik Haberleşme Sektörü” üçüncü çeyrek pazar verileri raporunu yayımladı.


Sürücüler dikkat! Bu yollar trafiğe kapanıyor... Güncel Sürücüler dikkat! Bu yollar trafiğe kapanıyor...

ASAT’ın yağmur suyu çalışmaları nedeniyle Defterdarlık Kavşağı ile Yıldız Caddesi’nin kuzey aksının bir bölümü 17 Aralık 2016 - 28 Şubat 2017 tarihleri arasında trafiğe kapatılacak.


VODAFONE’LU ESNAFA FIAT TİCARİ ARAÇLARDA 1000 TL İNDİRİM FIRSATI Otomotiv VODAFONE’LU ESNAFA FIAT TİCARİ ARAÇLARDA 1000 TL İNDİRİM FIRSATI

Vodafone Türkiye, esnaf aboneleri için kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor.


Şekere bağımlı çocuk alkol bağımlılığına da aday! Sağlık/Kadın Şekere bağımlı çocuk alkol bağımlılığına da aday!

10. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi’nde bağımlılığa dair her şey masaya yatırılıyor. Üsküdar Üniversitesi Bağımlılık Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Bağımlılık Psikiyatrisi Derneği’nin düzenlediği kongrede şeker ve alkol bağımlılığı ilişkisi tartışıldı.


DİŞLERİNİZİ YEMEKLERDEN YARIM SAAT SONRA FIRÇALAYIN Sağlık/Kadın DİŞLERİNİZİ YEMEKLERDEN YARIM SAAT SONRA FIRÇALAYIN

Gönül rahatlığı ile gülümsemek, kahkaha atmak için bembeyaz, sağlıklı dişler gerekir. Düzenli olarak diş fırçalamak, diş sağlığı için önemli olsa da yeterli değil.


STREAMER TEKNOLOJİLİ DAIKIN HAVA TEMİZLEYİCİ İLE ALERJENLERE VE KÖTÜ KOKULARA SON Teknoloji/Bilim/İnternet STREAMER TEKNOLOJİLİ DAIKIN HAVA TEMİZLEYİCİ İLE ALERJENLERE VE KÖTÜ KOKULARA SON

Havanızı temizleyin, 
kış aylarında sağlıklı nefes alın... Daikin, Streamer teknolojili hava temizleyici ile daha sağlıklı ve daha kaliteli hava solumanızı sağlıyor.


KPMG Türkiye’de yeni dönem Ekonomi/Turizm KPMG Türkiye’de yeni dönem

KPMG Türkiye 2017’ye yeni bir başlangıçla giriyor. KPMG Türkiye’nin şirket başkanlığı bayrağını artık Murat Alsan taşıyacak. KPMG Türkiye’de başkan değişimi… KPMG Türkiye’de 22 yıldır görev yapan Denetim Bölümü Başkanı ve Şirket Ortağı Murat Alsan, KPMG Türkiye Başkanlığı’na seçildi.


ANTALYA'DA YAŞAYAN YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARI VALİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ Güncel ANTALYA'DA YAŞAYAN YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARI VALİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 18 Aralık Dünya Göçmenler Günü öncesinde, Antalya'da yaşamını sürdüren Yabancı ülke vatandaşlarından oluşan bir heyeti makamında kabul etti.


Sümer, “Mahalle teşkilatları siyasetin kılcal damarları” Siyaset Sümer, “Mahalle teşkilatları siyasetin kılcal damarları”

AK Parti İl Başkanı Sümer, Yenigün ve Yüksekalan mahalle yönetimleri ile bir araya geldi. Sümer, AK Parti’nin kılcal damarlarının mahalle yönetimleri olduğunu söyledi.


KIŞIN KALBİNİZ ÜŞÜMESİN Sağlık/Kadın KIŞIN KALBİNİZ ÜŞÜMESİN

Soğuk ve karlı hava artık kapımıza geldi çattı. Hastalanmamak için gerekli önlemleri almak şart! Liv Hospital Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Alp Burak Çatakoğlu, özellikle kış aylarında kalp-damar hastalıkları, kalbe bağlı ölümler ve kalp krizi oranlarının arttığına dikkat çekiyor.


YOLO, Uber'in Türkiye'deki faaliyetlerine talip Ekonomi/Turizm YOLO, Uber'in Türkiye'deki faaliyetlerine talip

TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve YOLO Yönetim Kurulu Başkanı Çolakoğlu: "Uber'i hisse karşılığında satın almaya açığız. Uber'e davetimiz açık ve net. Nasıl Çin'de Didi'ye hisselerini devrettiler ve hala Çin'deki Didi'de hissedarlar, bugün gelsinler bize de hisselerini devretsinler"


Başkan Gül Beldibi’nde Vatandaşları Dinledi
 Kemer Başkan Gül Beldibi’nde Vatandaşları Dinledi


Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Göynük Mahallesine bağlı Beldibi’ni ziyaret etti. Vatandaşlarla 2’nci defa kahvaltıda bir araya gelen Gül, halkın sorunlarını dinledi ve tek tek cevapladı.MANAVGAT BELEDİYESİ ÇÖZÜM TİMİ İŞBAŞINDA Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ÇÖZÜM TİMİ İŞBAŞINDA

Manavgat Belediyesi belediyecilik hizmetlerinde sorunların daha hızlı, kökten ve yerinde müdahale ile çözülmesi amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde ÇÖZÜM TİMİ kurdu. Halk Masası ile ortaklaşa çalışacak olan Çözüm Timi, sorunları yerinde tespit ederek çözüm sağlayacak


Lider, KDZ. Ereğli Deplasmanında Spor Lider, KDZ. Ereğli Deplasmanında

Türkiye Kadınlar Futbol 1'nci Liginde mücadele eden 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor Kadın Futbol takımı Karadeniz Ereğli Belediyespor maçı için Zonguldak'a gitti.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE ‘TARIM SEKTÖRÜ BULUŞMALARI’ Ekonomi/Turizm AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE ‘TARIM SEKTÖRÜ BULUŞMALARI’

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından “Tarım Sektöründe Fidecilik” konulu seminer düzenlendi. Tarım Sektörü Buluşmaları kapsamında ikincisi düzenlenen seminere konuşmacı olarak Fide Üreticileri Alt Birliği (FİDEBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Mümin Şahin katıldı.


Kepez eğitim şehri oldu Güncel Kepez eğitim şehri oldu

Döneminde 70 okulu ilçesine kazandıran Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bir hayırseverin yaptırdığı anaokulu açılışında, ilçeyi bir eğitim şehri yaptıklarını söyledi.


Başkan Mustafa Gül’den Ertan Aslancan’a Anlamlı Ziyaret 
 Kemer Başkan Mustafa Gül’den Ertan Aslancan’a Anlamlı Ziyaret 


Yaşadığı talihsiz olay sonrası yatağa bağlı yaşamaya başlayan Ertan Aslancan’ı yaşadığı evinde ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül acil şifalar temennisinde bulundu.


Kimya Sektör Platformu ‘istikrar ve yatırıma’ evet, ‘teröre’ hayır dedi! Ekonomi/Turizm Kimya Sektör Platformu ‘istikrar ve yatırıma’ evet, ‘teröre’ hayır dedi!

KİMYA SEKTÖRÜ 8. KİMYA ENDÜSTRİSİ GELİŞİM ŞURASI’NDA BULUŞTU


PTT A.Ş.’DEN YILBAŞINA ÖZEL KAMPANYA Güncel PTT A.Ş.’DEN YILBAŞINA ÖZEL KAMPANYA

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), yeni yıl hediyelerini kargoyla ulaştırmak ve sevdiklerine yılbaşı tebrik kartı göndermek isteyenleri mutlu edecek bir kampanyaya imza attı.


Yahoo verileri sızdı, siz ne yapabilirsiniz? Teknoloji/Bilim/İnternet Yahoo verileri sızdı, siz ne yapabilirsiniz?

Dünyanın en büyük internet arama motorlarından birini sunan Yahoo, 1 milyardan fazla kullanıcı hesabında veri sızıntısı meydana geldiğini duyurdu.


ÇOCUKLARDA DİŞ TRAVMASI NASIL TEDAVİ EDİLMELİ? Sağlık/Kadın ÇOCUKLARDA DİŞ TRAVMASI NASIL TEDAVİ EDİLMELİ?

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Pınar Karataban, çocukların düşme ve çarpmaya bağlı yaşayabileceği olası diş yaralanmaları ve travmalarında yapılması gerekenleri sıraladı.


İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HALEP’E YARDIM ELİNİ UZATIYOR Güncel İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HALEP’E YARDIM ELİNİ UZATIYOR

Sivillerin katledildiği Halep’e bir yardım eli de İstanbul Aydın Üniversitesi’nden uzanıyor. Başlatılan yardım kampanyasında temel ihtiyaca yönelik her türlü malzeme kabul ediliyor.


AŞK ayakta alkışlandı Kültür/Sanat AŞK ayakta alkışlandı

Bilecik Bozüyük Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Tiyatro Festivali’ne katılan AŞT, sevilen oyunu “Oyun Oyun İçinde” ile izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşattı.


RENAULT ELEKTRİKLİ ARAÇ BİRİMİ’NDE YENİ LİDERLİK Otomotiv RENAULT ELEKTRİKLİ ARAÇ BİRİMİ’NDE YENİ LİDERLİK

Yüzde 25 pazar payı ile Avrupa elektrikli araç piyasasının lideri konumunda bulunan Renault Grubu, Gilles Normand’ın liderliğinde elektrikli araç birimini güçlendirmeye devam edecek.


Başkan Böcek, “Okullara desteğimiz sürüyor”  
 Güncel Başkan Böcek, “Okullara desteğimiz sürüyor” 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Molla Yusuf Mahallesi’nde bu yıl ilk kez eğitim-öğretime kapılarını açan Uğur Okulları’nı ziyaret etti.


Tütüncü talepleri tramvayda dinledi Güncel Tütüncü talepleri tramvayda dinledi

Vatandaş ile iç içe olmak için her türlü fırsatı değerlendiren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bu kez tramvay yolculuğuyla halkın taleplerini dinledi.


ATAY USLU: FİNİKE YATIRIMLARI TAKİBİMİZDE… Finike ATAY USLU: FİNİKE YATIRIMLARI TAKİBİMİZDE…

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike’de gerçekleşen yatırımlar ile ilgili bilgi verdi. Atay Uslu, “Kapıçay Barajı, hastane binası, hükümet konağı ve adliye binası, yollar, yeni okullar, alt yapı ve üst yapı projeleri, sosyal, kültürel projeler ile Finike yatırımları takibimizde” dedi.


Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasıyla bin 181 kişi tutuklandı Güncel Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasıyla bin 181 kişi tutuklandı

Antalya Valiliği tarafından yapılan açıklamada, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bugüne kadar 1.181 kişi tutuklanıp, 86 kişinin gözaltında bulunduğu, 537 kişinin de firarda olduğu bildirildi.


6 Adımda Bağışıklığınızı Güçlendirin Sağlık/Kadın 6 Adımda Bağışıklığınızı Güçlendirin

Havaların soğumasıyla birlikte kendini hissettirmeye başlayan kış mevsimi, hastalıkları da beraberinde getiriyor.


Güncel "MİLLETE HİZMET EN BÜYÜK MUTLULUK"

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, öğle yemeğinde biraraya geldiği Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarına “Hepimiz aynı takımın parçasıyız. Millete hizmet ederek ekmeğimizi kazanıyoruz. Bundan daha büyük bir mutluluk olacağını düşünemiyorum” diye konuştu.


BAŞKAN UYSAL, ANTALYASPOR BAŞKANI ÖZTÜRK’Ü AĞIRLADI Spor BAŞKAN UYSAL, ANTALYASPOR BAŞKANI ÖZTÜRK’Ü AĞIRLADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleriyle makamda biraraya geldi.


BELEDİYE-İŞ SENDİKASI’NA SAĞLIK SÖZLEŞMESİ Güncel BELEDİYE-İŞ SENDİKASI’NA SAĞLIK SÖZLEŞMESİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (Belediye İş Sendikası) arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.


OKULLAR BÖLGESİ BİTİYOR, SIRA MACUN’DA Aksu OKULLAR BÖLGESİ BİTİYOR, SIRA MACUN’DA

Aksu Belediyesi’nin, Hacıaliler Mahallesi okullar bölgesi olarak bilinen yolda başlattığı sıcak asfalt çalışmasında sona gelindi. İlçeye kazandırılacak olan hastanenin ve mevcut Sevgi Köyünün de güzergahı olan yoldaki çalışmaların bitiminin ardından Macun Mahallesinde sıcak asfalt çalışmasına başlanacak.


SEVGİ KATKILI TURŞULAR Güncel SEVGİ KATKILI TURŞULAR

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel öğrencileri kurdukları turşuları Belediye Başkanı Uysal’a hediye etti. Turşuları getiren Eyüp Tarım ve Serdar Konca’yla “Adamlarım gelmiş” diyerek kucaklaşan Başkan Uysal, üzerine “Yüzde yüz sevgi içerir” yazılı turşu kavanozlarını “Hayatımda aldığım en değerli hediye” diyerek kabul etti.


MHP’li Günal: Gerçek İslamı Anlatabilseydik, FETÖ Herkesi Kandıramazdı! Siyaset MHP’li Günal: Gerçek İslamı Anlatabilseydik, FETÖ Herkesi Kandıramazdı!

Diyanet İşleri Başkanlığı 2017 Bütçesi üzerine MHP Grubu adına söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, 15 Temmuz darbe kalkışmasının arka planındaki bazı nedenlerin Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ilgi alanında olduğunu söyleyerek; ‘’Dinin hedefi insandır, dinin amacı insanın ahlaki olgunluğunu tamamlamasını sağlamaktır’’ dedi.


MHP’li Günal: Ekonomide Bakan Enflasyonu Var! Tek Ekonomi Bakanlığı Olsun! Siyaset MHP’li Günal: Ekonomide Bakan Enflasyonu Var! Tek Ekonomi Bakanlığı Olsun!

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu ile Sermaye Piyasası Kurulu 2017 Bütçesi üzerine MHP Grubu adına söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet GÜNAL; AKP Hükümetinin kişiye göre bakanlık uygulamasından dolayı ekonomi kurumlarının farklı bakanlara bağlı olduğunu belirterek, bunun sonucunda da ekonomi yönetiminde koordinasyon sağlanamadığını, gereksiz bürokratik engeller oluştuğunu söyledi ve MHP’nin önerdiği gibi ekonomik kurumların tek ve gerçek bir Ekonomi Bakanlığı altında birleşmesi gerektiğini vurguladı.


 BİLİŞİM’DEKİ GELİŞMELER TOBB’DA MASAYA YATIRILDI Güncel BİLİŞİM’DEKİ GELİŞMELER TOBB’DA MASAYA YATIRILDI

TOBB ve Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle, TOBB-Bilişim tarafından başlatılan Soft_Away Projesi kapsamında, TOBB Bilişim Buluşmaları toplantılarının ilki TOBB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.


44 ŞEHİDİMİZ İÇİN 44 BİN KARANFİL Güncel 44 ŞEHİDİMİZ İÇİN 44 BİN KARANFİL

Süs Bitkileri ve Mamülleri İhracatçıları Birliği ve Süs Bitkileri Üreticileri Birliği (SÜSBİR) teröre karşı ortak ses verecek.


BAŞKAN ŞAHİN PROJELERİN YAKIN TAKİPÇİSİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN PROJELERİN YAKIN TAKİPÇİSİ

Eğitim konusunda hassas olan ve Aksu’nun eğitimde daha da ileri seviyelere ulaşmasını hedefleyen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, ilçedeki projelerin yakın takipçisi.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN EMNİYETE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETLERİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN EMNİYETE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETLERİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ve Aksu İlçe Emniyet Müdürü Fatih İnceyavuz’u ziyaret ederek İstanbul’daki hain saldırıda şehit düşen emniyet mensupları için başsağlığı dileklerini iletti.


AvivaSA’da Bayrak Değişimi Güncel AvivaSA’da Bayrak Değişimi

AvivaSA Genel Müdürlük görevine; AvivaSA’nın Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fırat Kuruca atandı.


GEBELİKTE GRİBAL ENFEKSİYONA DİKKAT! Sağlık/Kadın GEBELİKTE GRİBAL ENFEKSİYONA DİKKAT!

Anne adaylarının, havaların soğumasıyla birlikte artan gribal enfeksiyona karşı özellikle dikkat etmeleri gerekiyor.


Elmalılı Öğrencilere Kışlık Giyim Yardımı Elmalı Elmalılı Öğrencilere Kışlık Giyim Yardımı

Elmalı ilçesinde, Belediye ve AK Parti Kadın Kolları üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli yardımlarda bulunuldu.


Her Şehrin Bir Müzik Karakteri Var Kültür/Sanat Her Şehrin Bir Müzik Karakteri Var

Spotify Dünya Müzik Haritası 2.0’nda bulunan ve şehirlerin müzik karakterlerini gösteren çalma listelerine göre Kalben bu hafta pek çok şehirde kalplere hitap etti. Ankara ve İzmir ise diğer illere göre daha farklı bir müzik zevki ortaya koydu


AGT, Ağaç Mamülleri ve Orman Ürünleri Sektörü’nün ilk Ar-Ge merkezini kurdu Güncel AGT, Ağaç Mamülleri ve Orman Ürünleri Sektörü’nün ilk Ar-Ge merkezini kurdu

Ağaç Mamülleri ve Orman Ürünleri sektöründe yeni teknolojiler geliştirerek katma değeri yüksek ürünler ortaya çıkarma misyonuyla hareket eden AGT, inovasyon alanındaki öncü girişimlerine bir yenisini daha ekledi.


İstanbul Üniversitesi Turizm Bölümü Öğrencileri Sertifikalarını Aldı Ekonomi/Turizm İstanbul Üniversitesi Turizm Bölümü Öğrencileri Sertifikalarını Aldı

Kod Yazılım Marmara Bölge Sorumlusu Arda Erdal, "En Büyük Yatırım, Gençlere ve Genç Beyinlere Yapılan Yatırımdır.” sözüyle yola çıktıklarını belirterek, bu çerçevede ekim ayında başlattıkları akademisyenlere yönelik Sedna Hotel Management Software eğitimlerinden sonra ilk sertifikaları dağıttıklarını bildirdi.


YAŞ SEBZE-MEYVEDE 25 MİLYAR TL ÇÖPE GİDİYOR Ekonomi/Turizm YAŞ SEBZE-MEYVEDE 25 MİLYAR TL ÇÖPE GİDİYOR

Türkiye’de yetiştirilen meyve ve sebzelerde gerek fizyolojik gerekse patolojik nedenlerle yaşanan kayıpların ekonomik değeri 25 milyar TL’yi buluyor. En fazla zayi olan ürünlerin başında ise domates var.


İhracatçılar, Eximbank kredileri ile likit sorununu çözecek Ekonomi/Turizm İhracatçılar, Eximbank kredileri ile likit sorununu çözecek

İhracatçılar, ihracatın en büyük finans kaynağı Eximbank’ın uygun faizli ve uzun vadeli kredileriyle likit sorununu çözecek. İhracatçılar, bundan sonraki süreçte eforlarını üretim ve pazarlamaya yoğunlaştıracak.


FENERBAHÇE U21 ANTRENÖRÜ MURATPAŞA’DA Spor FENERBAHÇE U21 ANTRENÖRÜ MURATPAŞA’DA

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fenerbahçe futbol şubesinin 21 yaş altı takım antrenörü Gökhan Bozkaya’yı kabulünde “7 – 12 yaş arası çocuklarımız için açtığımız sonbahar dönemi futbol kursu haftasonu 5 noktada devam ediyor. Burada çok yetenekli çocuklarımız var” dedi.


Kepez galibiyet serisini devam ettirmek istiyor Spor Kepez galibiyet serisini devam ettirmek istiyor

Bölgesel Amatör Ligin’in ilk devre kapanış maçında Kepez Belediyespor,Eğirdir deplasmanına konuk olacak. Devre arasına kayıpsız girmek isteyen Kepez Belediyespor’da hedef zorlu deplasmandan 3 puanla ayrılıp galibiyet serisini devam ettirmek.


ANTBİRLİKTE KARANLIKTAN AYDINLIK GÜNLERE Serik ANTBİRLİKTE KARANLIKTAN AYDINLIK GÜNLERE

Son yıllarda büyük bir kriz içerisine girerek iflasın eşiğine gelen Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği atanan Kayyım heyetinin 3 aylık doğru, dürüst, ayrım gözetmeksizin, hukuka bağlı ve asil çalışmaları sonucu” KARANLIK GÜNLERDEN AYDINLIK GÜNLERE ” çıktı.


5.000 KÖYE 5.000 GELİR GETİRİCİ ORMAN Siyaset 5.000 KÖYE 5.000 GELİR GETİRİCİ ORMAN

Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim AYDIN TBMM Genel Kurulunda Orman Genel Müdürlüğü Bütçesi üzerine konuştu.


Devler sahasında kayıp istemiyor Spor Devler sahasında kayıp istemiyor

Ligde bu sezon kendi sahasında oynadığı karşılaşmalarda mağlubiyet yüzü görmeyen Kepez’in Devleri, hafta sonu sahasında İzmir B.Ş.B Spor Kulübünü’nü konuk edecek. Kepez’in Devlerinde hedef mutlak galibiyet.


KONSEM’de 7’den 70’e eğitim…
 Güncel KONSEM’de 7’den 70’e eğitim…


Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi’nde (KONSEM) 1. dönem kursları 3 bin 701 kursiyerin katılımıyla devam ediyor.


Sultanlar galibiyete odaklandı Spor Sultanlar galibiyete odaklandı

Ligde oynadığı son 4 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan Kepez’in Sultanları , sahasında ligin iddialı ekiplerinden Gelişim Koleji’ni konuk edecek. Sultanlarda hedef galibiyet.


Diyet yapıyorum ama bacaklarımdaki yağlar erimiyor diyorsanız... Sağlık/Kadın Diyet yapıyorum ama bacaklarımdaki yağlar erimiyor diyorsanız...

Estetik duruş için son derece önemli olan bacaklarda, eğrilik, çarpıklık veya yağ dağılımındaki orantısızlık gibi sorunlar pek çok insanı mutsuz ediyor. Çoğu zaman yapılan diyetler bile yağ dağılımındaki bu sorunu çözmek için fayda etmiyor. Çözümü ise bacak estetiği...


‘FITRATINDA VAR’ DEMEMEK İÇİN... MURATPAŞA VE MMO’DAN CAN GÜVENLİĞİ İÇİN BÜYÜK İŞBİRLİĞİ Güncel ‘FITRATINDA VAR’ DEMEMEK İÇİN... MURATPAŞA VE MMO’DAN CAN GÜVENLİĞİ İÇİN BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi’yle işbirliği protokol imza töreninde “Meslek odalarının piyasa aktörleri tarafından yapılabilecek işlerde etkin rol alması çok daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarıyor. İşte biz MMO ile asansörlerin denetimleri konusunda uzun yıllardır devam eden işbirliğimizi daha da geliştirerek halkımızın can güvenliğini sağlama konusunda ileriye bir adım daha atıyoruz” diye konuştu.


RUS İŞADAMLARI ANTALYA OSB’Yİ ZİYARET ETTİ Ekonomi/Turizm RUS İŞADAMLARI ANTALYA OSB’Yİ ZİYARET ETTİ

Karadeniz Ekonomik İş Birliği (KEİB) Rusya Ulusal Konseyi’nin öncülüğünde Antalya’ya gelen Rus işadamları, Antalya Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.Özel gençlere takvim sürprizi Güncel 
Özel gençlere takvim sürprizi

Özel gençler, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaretlerinde belediyenin 2017 yılı duvar takviminde kendi fotoğraflarını görünce büyük bir mutluluk yaşadılar.


YÜKSELİŞ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ÇALIK’ A ZİYARET Serik YÜKSELİŞ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ÇALIK’ A ZİYARET

Yükseliş Koleji öğrencileri Türkçe öğretmenleri önderliğinde okulda çıkaracakları gazetenin ilk sayısı için Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan ÇALIK ile röportaj gerçekleştirdi.


BAŞKAN CESUR: Serik BAŞKAN CESUR: "KOSGEB DESTEKLİ FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU 19 ARALIK’TA BAŞLIYOR”

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur kobilere verilecek olan KOSGEB destekli faizsiz kredi hakkında bilgilendirmede bulundu.


TÜRK-İŞ'TEN TERÖRE KINAMA Güncel TÜRK-İŞ'TEN TERÖRE KINAMA

TÜRK-İŞ Antalya İl Temsilcisi Hacı Mevlüt Ünal, yaptığı açıklamada, Beşiktaş'taki hain saldırıyı kınadı. Ünal, "Terör, Türkiye işçi sınıfını da vurmuştur" dedi.


BELEDİYE BAŞKANINDAN EMNİYET MÜDÜRÜNE TAZİYE ZİYARETİ Serik BELEDİYE BAŞKANINDAN EMNİYET MÜDÜRÜNE TAZİYE ZİYARETİ

Serik Belediye Başkanı Dr. Ramazan Çalık ve beraberindekiler, Serik İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek İstanbul’daki hain terör saldırısında şehit olanlar polis ve sivil vatandaşlar için taziye ziyaretinde bulundular.


DP kongreye hazırlanıyor Siyaset DP kongreye hazırlanıyor

Demokrat Parti Antalya İl Başkanlığı Genel Başkan Gültekin Uysal’ın da katılımı ile 18 Aralık Pazar günü kongreye hazırlanıyor.


YÜKSELİŞ’TE PALEONTOLOJİ SEMİNER VE SERGİSİ Serik YÜKSELİŞ’TE PALEONTOLOJİ SEMİNER VE SERGİSİ

Yükseliş Anadolu Lisesinde Tabiat ve kültür varlıklarını tanıtma derneği ve coğrafya öğretmenleri Mustafa Tayyar ve Mukaddes Kaya ‘nın hazırladığı paleontoloji (fosil) sergisi ve sunumu yapıldı.


“SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya DOB’da geçen sanat sezonunda bir seri olarak sunulmaya başlanan, ‘Seslerin Büyüsü’ A Capella konserleri, bu sezonda da büyük ilgiyle devam ediyor. Konser, A Capella eserlerle görsel efektler, neşeli kostümler, devinimler ve danslar eşliğinde insan sesinin büyülü dünyasını seyirciyle buluşturuyor.


İnşaat sektöründeki daralma devam ediyor Ekonomi/Turizm İnşaat sektöründeki daralma devam ediyor

Türkiye Hazır Beton Birliği, her ay düzenli olarak hazırladığı ve sektördeki faaliyet, güven ve beklentiyi ölçümlediği “Hazır Beton Endeksi”nin 2016 Kasım Ayı Raporu’nu açıkladı.


BUDAK: “AKP HÜKÜMETLERİNİN EKONOMİ PAKETLERİ ÇÖZÜM ÜRETMİYOR” Siyaset BUDAK: “AKP HÜKÜMETLERİNİN EKONOMİ PAKETLERİ ÇÖZÜM ÜRETMİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, esnafın, ekonominin sorunlarına kapsamlı ve gerçekçi yaklaşılmaması nedeniyle Hükümetin açıkladığı paketlerin çözüm getirmediğini belirterek, “Paket üzerine paket açıklanıyor ama esnaf krediye ulaşamıyor, ekonomi dar boğazdan çıkamıyor” dedi.


YÜKSELİŞ ANADOLU LİSESİ SERİK İLÇE EMNİYETTE Serik YÜKSELİŞ ANADOLU LİSESİ SERİK İLÇE EMNİYETTE

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleşen bombalı saldırıda hayatını kaybeden polislerimiz için Yükseliş Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Serik İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundu.


Korkuteli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Hizmetlerine Devam Ediyor Korkuteli Korkuteli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Hizmetlerine Devam Ediyor

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Korkuteli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) Ünitesi, alanında uzman hekim ve deneyimli fizyoterapistlerden oluşan kadrosu ile Korkuteli’ye ve çevresine hizmet vermeye devam ediyor.


Killik Mahallesi’nde parke yol sevinci Döşemealtı Killik Mahallesi’nde parke yol sevinci

Döşemealtı Belediyesi İlçe Merkezine yaptığı yatırımları, köy statüsünden Mahalleye dönüştürülen uzak yerleşim alanlarına da yapıyor. Killik Mahallesi’nin yol sorununu çözmek için kolları sıvayan Fen İşleri ekipleri başta okul bahçesi olmak üzere ulaşımın zor olduğu yerlere parke yollar yapıyor.


ANTALYASPORLU KALECİ FERHAT KAPLAN İKİNCİ YARIYA YETİŞECEK Spor ANTALYASPORLU KALECİ FERHAT KAPLAN İKİNCİ YARIYA YETİŞECEK

Antalyaspor’un kalecisi Ferhat Kaplan, geçen hafta yapılan antrenman sırasında kaleye çekilen şutu kurtarmak için hamle yaptı. Topu tuttuktan sonra yere düşen Kaplan aynı anda dizinde bir ses duydu ve acı hissetti. O anda oynamayı bırakan Kaplan, ertesin gün Antalyaspor – Fenerbahçe maçında takımla sahaya çıkmak için yine antrenmana gitti.


ÇOCUKLARA SINIR KOYMADA ALTIN KURALLAR Güncel ÇOCUKLARA SINIR KOYMADA ALTIN KURALLAR

Kültür2000 Koleji Rehberlik Servisi uzmanları, sınır koymanın çocuğun kendisini emniyette hissederek hareket edebileceği alanı belirleyen yardımcı ve yol gösterici işaretleri çocuğa sunmak olarak tanımlıyor.


3 bin 26 Kepezli eserleri yerinde gördü Güncel 3 bin 26 Kepezli eserleri yerinde gördü

Kepez Belediyesi, ‘Kepez Benim Şehrim’ adlı proje kapsamında 66 mahalleden 3 bin 26 kişiye, 38 eserini tanıttı.


MEDICAL PARK ANTALYA’YA 
YENİ GASTROENTEROLOJİ HEKİMİ Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA’YA 
YENİ GASTROENTEROLOJİ HEKİMİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, hekim kadrosuna Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Hüseyin Saadettin Uslusoy’u da kattı.


Başkan Sarıoğlu, don nöbetindeki vatandaşları yalnız bırakmadı Finike Başkan Sarıoğlu, don nöbetindeki vatandaşları yalnız bırakmadı

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, mahsullerinin soğuk havadan zarar görmesini önlemek için seralarında don nöbeti tutan çiftçileri ziyaret etti.


BÜYÜKŞEHİR'İN FİNANSAL BAŞARISI BİR KAZ DAHA TESCİLLENDİ Ekonomi/Turizm BÜYÜKŞEHİR'İN FİNANSAL BAŞARISI BİR KAZ DAHA TESCİLLENDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2014 yılından beri rakamlarla yazdığı destan, İmar ve Yapı Derneği’nin yaptığı araştırma ile tescillendi.


Tütüncü’nün eğitim sözleri yerine getiriliyor Güncel Tütüncü’nün eğitim sözleri yerine getiriliyor

İlçesinin eğitim standartlarını arttıran sayısız hizmetler üreten Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’nün okullara çok amaçlı salon sözleri, yerine getiriliyor.


Kadriye'de son teknoloji terfi merkezi Güncel Kadriye'de son teknoloji terfi merkezi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelere yatırımlarını sürdürüyor. Turizm kenti Antalya’nın Belek Kadriye bölgesinde atık su arıtma tesisi terfi merkezi inşaatının yapımı hızla sürüyor.


TÜRKÜLERİMİZ OPERA SAHNESİNDE Kültür/Sanat TÜRKÜLERİMİZ OPERA SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2016/2017 Sanat Sezonu’nda “Piyano Sevdası” başlığıyla gerçekleştirdiği konser serisinin dördüncüsünde türkülerden oluşan bir seçkiyi sanatseverlerin beğenisine sunuyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...