Pazar, 18 Ağustos 2019
Kepez’de güle oynaya toplu sözleşme Güncel Kepez’de güle oynaya toplu sözleşme

Kepez Belediyesi, Başkan Hakan Tütüncü döneminde işçisine yine en iyi zammı vererek, güle, oynaya, davullu, zurnalı bir törenle bir toplu sözleşmeyi daha imzaladı.


Kepez’de çocuk bayramı var Güncel Kepez’de çocuk bayramı var

Başkan Hakan Tütüncü, “Kepez’in çocukları, meclisin konukları” projesi kapsamında bugüne kadar 30 ortaokuldan 2 bin 550 öğrenciyi belediyede misafir etti.


İlk yurt dışı bayiliğini açtı Ekonomi/Turizm İlk yurt dışı bayiliğini açtı

Üreten Türkiye’nin yeni markası SCR SCRUBBERFILTER, ilk yurt dışı bayiliği Katar’da açıyor


Bu estetik uygulamalara dikkat Sağlık/Kadın Bu estetik uygulamalara dikkat

Yaz yaklaşırken daha genç ve formunda bir cilt için yaptırılan botoks ve dolgu uygulamaları konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, dolgular ve botoks konusunda farkındalığı artırmak adına bir takım önemli konulara değindi.


Düden katlı kavşak ve tünel geçiş inşaatı başlıyor Güncel Düden katlı kavşak ve tünel geçiş inşaatı başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda dev bir projenin daha startını veriyor. Tünel geçişli Düden Katlı Kavşak Projesi 3 Mayıs Salı günü başlıyor. Çalışmalar kapsamında Yeşilırmak Caddesi’nin doğu ve batı aksı 60 gün süreyle trafiğe kapatılacak.


ÜRETİCİ TARSİM’E GÜVENİYOR! Ekonomi/Turizm ÜRETİCİ TARSİM’E GÜVENİYOR!

Tarım Sigortaları Havuzu’ndan (TARSİM), yapılan açıklamada, 30 Nisan 2016 tarihi itibarıyla, tarım sigortalarında prim üretiminin 1 Milyar TL ve poliçe üretiminin ise 1.2 milyon adet dolaylarında olduğu bildirildi.


Kaş’ta asfalt seferberliği Kaş Kaş’ta asfalt seferberliği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş’ta sıcak asfalt seferberliği başlattı. Kaş’a bağlı Yeşilköy, Çavdır, İslamlar ve Karadağ mahalleleri kaymak gibi asfalta kavuşuyor.


Manavgat’a 38 bin 500 metre kanalizasyon hattı Manavgat Manavgat’a 38 bin 500 metre kanalizasyon hattı

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Manavgat’a yaklaşık 38 bin 500 metre uzunluğunda kanalizasyon hattı döşüyor. Sözleşme bedeli 8 milyon 718 bin lira olan kanalizasyon hattının 12 bin metresi tamamlandı.


2’nci Uluslararası Yörük Festivali 6 Mayıs’ta başlıyor Kültür/Sanat 2’nci Uluslararası Yörük Festivali 6 Mayıs’ta başlıyor

Yörük Kültürü bu festivalde yaşatılacak Antalya’da 3 gün boyunca Yörük şöleni yaşanacak. Festival boyunca hem Yörük kültürü farklı yönleri ile tanıtılacak hem de ünlü sanatçılar Antalyalılar ile buluşacak.


Antalya semalarında Uçurtma Bayramı Güncel Antalya semalarında Uçurtma Bayramı

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya kent merkezi ve ilçelerde düzenlediği Uçurtma Festivallerinde 6 bin uçurtma gökyüzüyle buluştu. Çocuklar, aileleriyle birlikte gökyüzünü renklendirdi.


Türkiye’nin önemli markalarından EXPO 2016’ya sponsor desteği Güncel Türkiye’nin önemli markalarından EXPO 2016’ya sponsor desteği

EXPO 2016 Antalya’nın en önemli yapıları, sponsorlarının isimleriyle anılacak. EXPO 2016 Antalya’nın en önemli yapıları, sponsorlarının isimleriyle anılacak.


MEDICAL PARK ANTALYA’DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA’DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nin açılışından bu yana Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ümit Boncuklu, Genel Müdür olarak atandı.


EXPO 2016’da çocuklar için renkli kortej Güncel EXPO 2016’da çocuklar için renkli kortej

“Çiçek ve çocuk” temalı EXPO 2016 Antalya’da, gün boyu çocuklara yönelik onlarca aktivite yapılıyor. EXPO’da günde 4 kez de Animasyon Ekibi renkli bir kortej yapıyor. EXPO 2016 Antalya’nın maskotları Ece-Efe’nin de yer aldığı kortej çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor.


SON 3 YILIN EN DÜŞÜK ENFLASYON ORANI Ekonomi/Turizm SON 3 YILIN EN DÜŞÜK ENFLASYON ORANI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Nisan ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


EGZERSİZ DİYABETİN ÇARESİ! Sağlık/Kadın EGZERSİZ DİYABETİN ÇARESİ!

Dünyada ve ülkemizde giderek artan ve ciddi sağlık sorunlarına neden olan diyabet hastalığı, yaşam kalitesini ve süresini olumsuz etkilerken çoğu zaman da organ ve işlev kayıplara yol açabiliyor.


Et Sektörünün Lideri; Döner Ekonomi/Turizm Et Sektörünün Lideri; Döner

Türkiye’de döner pazarının yaklaşık 1,5 Milyar TL büyüklüğünde ve restoran işletmeciliğinin son yıllardaki girişimcilik eko sisteminin en dinamik ve vazgeçilmez alanlarından birini oluşturduğunu söyleyen Baydöner Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferudun Tuncer, konu ile ilgili önemli bilgiler veriyor.


ÜÇ SİLAHŞÖRLER BALESİ ANTALYA’DA Kültür/Sanat ÜÇ SİLAHŞÖRLER BALESİ ANTALYA’DA

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 30 Nisan Cumartesi günü Alexander DUMAS’nın ölümsüz eseri “Üç Silahşörler” balesinin prömiyerini Giuseppe Verdi’nin müzikleri ile saat: 20.00’de gerçekleştirecek.


27-29 Nisan’da Antalyalılara özel 3 günlük Vestel şenliği! Güncel 27-29 Nisan’da Antalyalılara özel 3 günlük Vestel şenliği!

Vestel sponsorluğunda düzenlenen 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun dört, beş ve altıncı etapları “Seydişehir-Alanya”, “Alanya-Kemer” ve “Kumluca-Elmalı”, 27-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.


Akın koltuğunu devretti Güncel Akın koltuğunu devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Galip Akın koltuğunu 9 yaşındaki Azime Açıkbaş’a bıraktı.


EXPO 2016 Antalya devletin zirvesinin katıldığı törenle açıldı Güncel EXPO 2016 Antalya devletin zirvesinin katıldığı törenle açıldı

Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve Antalya’nın ev sahipliği yaptığı EXPO 2016 Antalya, devletin zirvesinin katıldığı görkemli bir törenle kapılarını açtı.


23 NİSAN’DA ‘ÇOCUK İSTİSMARINA’ KARŞI ÇIĞLIK Güncel 23 NİSAN’DA ‘ÇOCUK İSTİSMARINA’ KARŞI ÇIĞLIK

Çocukların, ‘Çocuk İstismarına’ karşı sesi, 23 Nisan’da Muratpaşa’dan yükseldi...


BAŞKAN UYSAL, MİMARLARLA KALEİÇİ’Nİ GÖRÜŞTÜ Güncel BAŞKAN UYSAL, MİMARLARLA KALEİÇİ’Nİ GÖRÜŞTÜ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Mimarlar Odası Antalya Şube Başkanı Özge Köksal ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında kabul etti.


EXPO 2016’nın ilk ziyaretçileri minik Erdoğan kardeşler Güncel EXPO 2016’nın ilk ziyaretçileri minik Erdoğan kardeşler

Antalya’nın ev sahipliği yaptığı ‘çiçek ve çocuk” temalı EXPO 2016 Antalya’nın ilk ziyaretçileri, 1 yaşındaki Cemre ve 3 yaşındaki Erdem Erdoğan kardeşler oldu. Anne Fatma Erdoğan ve Baba İzzet Erdoğan, sergi alanına girişte çiçeklerle karşılandı.


ODESSA BELEDİYE BAŞKANI AKSU’DA Aksu ODESSA BELEDİYE BAŞKANI AKSU’DA

EXPO 2016 fuarı kapsamında Antalya’da bulunan Ukrayna Odessa Büyükşehir Belediye Başkanı Genadiy Trukhanov, eski milletvekili Igor Reznik ile birlikte Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti.


Döşemealtı’nda muhteşem 23 Nisan kutlamaları Döşemealtı Döşemealtı’nda muhteşem 23 Nisan kutlamaları

Antalya’nın Merkez İlçesi Döşemealtı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşku içinde kutlandı. Belediye Başkanı Turgay Genç koltuğunu Mustafa Ayşe Altun İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Bayram Emir Dirgen’e verdi.


AKSU’NUN ÇOCUK BAŞKANI BERRA OLDU Aksu AKSU’NUN ÇOCUK BAŞKANI BERRA OLDU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin makamını Çalkaya 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Ayşe Berra Karaalp’a devretti.


Tütüncü sözünü yine tuttu Güncel Tütüncü sözünü yine tuttu

Şerife Tufan Ortaokulu öğrencilerine bilişim sınıfı sözü veren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, açılış töreninde sözünü tutmuş olmasın mutluluğunu yaşadı.


Başkan Böcek’in çocuklarla 23 Nisan coşkusu Güncel Başkan Böcek’in çocuklarla 23 Nisan coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın baş aktörleri, Konyaaltı Belediyesi’ni renklendirdi. Mutlu Dahiler Çocuk Kulübü öğrencileri Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.


BİR BAŞKA KUTLANACAK 23 NİSAN MURATPAŞA’DA Güncel BİR BAŞKA KUTLANACAK 23 NİSAN MURATPAŞA’DA

Çocuk Meclisi toplanacak, neneler-dedeler torunları için şarkı söyleyecek


MURATPAŞA’NIN MİNİKLERİNDEN MUHTEŞEM 23 NİSAN KUTLAMASI Güncel MURATPAŞA’NIN MİNİKLERİNDEN MUHTEŞEM 23 NİSAN KUTLAMASI

Muratpaşa Belediyesi Çağlayan Kreş ve Gündüz Bakımevi’ndeki çocuklar, 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramı’nı Çağlayan Spor Salonu’nda düzenlenen etkinlikte kutladı.


BURDUR BORSA'DAN ANTALYA BORSA'YA HAYVANCILIK FUARI DAVETİ Ekonomi/Turizm BURDUR BORSA'DAN ANTALYA BORSA'YA HAYVANCILIK FUARI DAVETİ

Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır'ı ziyaret etti. Hayvancılık sektörünün zor bir dönemden geçtiğini belirten Başar, bu zor dönemin yeni girişimlerle atlatılması gerektiğini kaydetti.


Kastamonu Entegre Antalya’lı Parke Ustalarıyla Buluştu Güncel Kastamonu Entegre Antalya’lı Parke Ustalarıyla Buluştu

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, sektör içi eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Kastamonu Entegre tarafından organize edilen “Laminat Parke Usta Seminerleri”nin ikincisi Antalya’da 100’e yakın parke ustasının katılımıyla gerçekleşti.


Lifetime® şifresiz olarak 26 Nisan’da yayında! Sağlık/Kadın Lifetime® şifresiz olarak 26 Nisan’da yayında!

Yurtdışında 150 milyon ücretli izleyicisi bulunan, ödüllü programları ve TV’de ilk kez yayınlanan filmleri, izlenme rekorları kıran reality showları, Türkiye’ye uyarlanan popüler formatları ile Lifetime® kanalı “Bu dünya benim” sloganıyla yayına giriyor.


AKSU BELEDİYESİNDEN YAŞLI KADINA YARDIM ELİ Aksu AKSU BELEDİYESİNDEN YAŞLI KADINA YARDIM ELİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, ilçede yaşayan duyma yetisini büyük ölçüde kaybetmiş olan 86 yaşındaki Şefika Kocababa’yı ziyaret ederek kendisine işitme cihazı almıştı. Eşi Ümmü Şahin de Şefika nineyi ziyaret ederek, kendisine tekerlekli sandalye hediye etti.


 ÜMMÜ ŞAHİN’DEN ENGELLİ ÖĞRENCİLERE ZİYARET Aksu ÜMMÜ ŞAHİN’DEN ENGELLİ ÖĞRENCİLERE ZİYARET

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Aksu’da eğitim veren Engel Tanımayan Çocuklar Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerini geziye götürdü.


ATB BAŞKANI ALİ ÇANDIR'IN 23 NİSAN MESAJI Güncel ATB BAŞKANI ALİ ÇANDIR'IN 23 NİSAN MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


EXPO 2016 Antalya’da 23 Nisan coşkusu yaşanacak Güncel EXPO 2016 Antalya’da 23 Nisan coşkusu yaşanacak

“Çiçek ve çocuk” temasıyla 22 Nisan’da resmi açılışı yapılacak olan EXPO 2016 Antalya sergi alanı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ilk ziyaretçilerini ağırlayacak.


23 NİSAN’DA ERASTA ANTALYA’NIN 3. YAŞINDA ÇİFTE KUTLAMA Güncel 23 NİSAN’DA ERASTA ANTALYA’NIN 3. YAŞINDA ÇİFTE KUTLAMA

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, 3. yaşını 23 Nisan günü alışveriş merkezi içerisinde keseceği dev bir pasta ve Erasta Çocuk Şenliği etkinlikleri kapsamında gerçekleştireceği tiyatro, çoçuk oyunları ve sürpriz hediyeler ile kutluyor.


Başkan Böcek, Kazakistan’da Konyaaltı’nı tanıtıyor Güncel Başkan Böcek, Kazakistan’da Konyaaltı’nı tanıtıyor

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kazakistan’ın Almati şehrinde gerçekleşen Kazakistan’daki Uluslararası Turizm Fuarı’nda (KITF) Konyaaltı’nı tanıtıyor.


Konyaaltı THM Kadınlar Korosu’ndan türkü ziyafeti Kültür/Sanat Konyaaltı THM Kadınlar Korosu’ndan türkü ziyafeti

Konyaaltı Belediyesi, Türk Halk Müziği (THM) Kadınlar Korosu, Yiğit Aktı şefliğinde gerçekleşen konserde türkü severlere unutulmaz bir konser yaşattı.


2015 TÜRKİYE GÖÇ RAPORU YAYINLANDI Ekonomi/Turizm 2015 TÜRKİYE GÖÇ RAPORU YAYINLANDI

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde uluslararası göçe ilişkin üçüncü ulusal göç raporu olan 2015 Türkiye Göç Raporu İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı.


Sarıgöl: ”İhmal ve İstismara Karşı Hep Birlikte Hareket Etmek Zorundayız” Güncel Sarıgöl: ”İhmal ve İstismara Karşı Hep Birlikte Hareket Etmek Zorundayız”

ANSİAD Kahvaltılı Toplantısı’nın Konuğu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Sarıgöl oldu.
 Ramazan Sarıgöl: ”İhmal ve İstismara Karşı Hep Birlikte Hareket Etmek Zorundayız”


AKSU BELEDİYESİ EXPO’YA HAZIR Aksu AKSU BELEDİYESİ EXPO’YA HAZIR

Aksu Belediyesi, 22 Nisan Cuma günü devletin zirvesinin katılacağı törenle açılışı gerçekleştirilecek olan EXPO 2016 fuarına hazırlıklarını tamamladı.


MURATPAŞA, EXPO’YU KALEİÇİ’NE DAVET EDECEK Güncel MURATPAŞA, EXPO’YU KALEİÇİ’NE DAVET EDECEK

EXPO 2016 Antalya'da, bahçeli Kaleiçi evi inşa ettiklerini belirten Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Tüm konukları, Kaleiçi’ne ve Kaleiçi Old Town Festivalimize davet edeceğiz” dedi


Antalya’ya üçüncü şelale Güncel Antalya’ya üçüncü şelale

Kepez Belediyesi tarafından açık ihale yöntemiyle Antalya’ya kazandırılan Kepez Park Orman projesinde yer alan yapay şelale, Antalya’nın üçüncü şelalesi olmaya gün sayıyor.


Başkan Böcek’i duygulandıran kermes.. Güncel Başkan Böcek’i duygulandıran kermes..

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2015-2016 eğitim yılında ilk kez kapılarını açan Uncuali Anaokulu’nun düzenlediği kermese katıldı. 2015-2016 eğitim öğretim yılında ilk kez kapılarını açan Uncuali Anaokulu, kermes düzenledi.


“Angel Labs Akademisi” Antalya’da Yapıldı
 Güncel “Angel Labs Akademisi” Antalya’da Yapıldı


Apple, Facebook gibi dünyanın en değerli şirketlerinin çıkış noktası Silikon Vadisi’nin ilk melek yatırımcı eğitimi “Angel Labs Akademisi” Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) ev sahipliğinde Antalya’da yapıldı.TÜBİTAK, EXPO 2016’da çocuklara bilimi sevdirecek Güncel TÜBİTAK, EXPO 2016’da çocuklara bilimi sevdirecek

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu (TÜBİTAK) EXPO 2016 Antalya’da açacağı TÜBİTAK Bilgi Evi’nde çocuklara bilimi sevdirmeyi hedefliyor.


UYSAL: “KAMU YÖNETİMİNE YENİLİK GETİRDİK” Güncel UYSAL: “KAMU YÖNETİMİNE YENİLİK GETİRDİK”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Biz Size geliyoruz” sloganlı halk günü toplantısını Zerdalilik Mahallesi’nde vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirdi. Halk gününde konuşan Başkan Uysal, “Temel belediyecilik kadar, sosyal belediyeciliğe önem veriyoruz”


Kaleiçi  “Tarih Duvarı” yapımına Rotary desteği Güncel Kaleiçi “Tarih Duvarı” yapımına Rotary desteği

Antalya’daki Rotary Kulüpleri, Türkiye'nin “İlk ve Tek” Latin Caz Flüt Virtüözü Mihriban Aviral ve orkestrası Latin Jazz Ensemble'yi ağırladı


SERGİ; BARIŞ DİLEĞİ VE HASANKEYF ÇAĞRISIYLA AÇILDI Kültür/Sanat SERGİ; BARIŞ DİLEĞİ VE HASANKEYF ÇAĞRISIYLA AÇILDI

Gazeteci ve Fotoğraf Sanatçısı Adnan Avuka’nın ‘Hoşgörüler Diyarı Mardin ve Mardin’de Yaşam’ adlı fotoğraf sergisi, Muratpaşa Belediyesi’nde ziyarete açıldı. Sergi, barış dilekleri ve Hasankeyf’in sular altında kalmaması için yapılan çağrılarla açıldı


PAYLAŞAN MURATPAŞA Güncel PAYLAŞAN MURATPAŞA

Kitap bağışı kampanyasını düzenleyen Muratpaşa Belediyesi, toplanan kitapları okul kütüphaneleri ile öğrencilere dağıtmayı sürdürüyor. Muratpaşa Belediyesi, 21 köy okuluna 5200 kitap ulaştırdı


ANTALYA BREZİLYA BİLETİ İÇİN SAHAYA ÇIKIYOR Spor ANTALYA BREZİLYA BİLETİ İÇİN SAHAYA ÇIKIYOR

Barcelona’nın yıldız oyuncusu Neymar Jr, kendi adıyla düzenlenen futbol turnuvası ile binlerce genç futbolcuyu sokak futbolunun coşkusuyla buluşturuyor. Red Bull’un düzenlediği ‘Neymar Jr’s Five’ Antalya elemeleri 17 Nisan Pazar günü yapılacak.


Sivil Toplum Kuruluşlarından Nezaket Ziyareti Güncel Sivil Toplum Kuruluşlarından Nezaket Ziyareti

Antalya Valisi Muammer Türker, Şehir Plancıları ve Jeofizik Mühendisleri Odalarının yeni yönetimlerini makamında ayrı ayrı kabul etti.


Büyükşehir’den “Obezite ve Diyabet” Konferansı Güncel Büyükşehir’den “Obezite ve Diyabet” Konferansı

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen konferansta, Özel OFM Antalya Hastanesi’nden Dahiliye Uzmanı Nesibe Karakuş, Diyetisyen Zeynep Başyiğit ve Genel Cerrahi Uzmanı Aziz Sümer, vatandaşlara çağın hastalığı olan obezite ve diyabet hakkında bilgiler verdi.


NEŞELENDİREN KOMİK OPERA TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat NEŞELENDİREN KOMİK OPERA TEKRAR SAHNEDE

Gaetano Donizetti’nin “Viva la Mamma” olarak bilinen “komik opera-opera buffa” türündeki yapıtı Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 14 Nisan Perşembe ve 16 Nisan Cumartesi saat: 20.00’de “Yaşa Sen Anne” ismiyle tekrar sahnelenecek.


Minik Mucitler İş Başında Güncel Minik Mucitler İş Başında

‘Geri Dönüşüm Oyuncağımı Kendim Yapıyorum’ etkinliğine katılan minikler evlerinde kullanılmayan malzemeler ile kendi oyuncaklarını yaptı. Arkadaşları ile birlikte hayallerindeki oyuncakları tasarlamanın mutluluğunu yaşayan minik mucitler oyuncakları ile oynamak için sabırsızlandıklarını söyledi.


Yeni Türkiye Buluşmaları Serik’te Serik Yeni Türkiye Buluşmaları Serik’te

Kamuoyunun Başkanlık Sistemine desteği artıyor Kamuoyu araştırma şirketi Optimar Genel Müdürü Hilmi Daşdemir ise kamuoyu araştırmaları değerlendirilince halkın başkanlık sistemine olan olumlu bakışında artış yaşandığını açıkladı.


Antalya’da ulaşılmayan engelli kalmıyor Güncel Antalya’da ulaşılmayan engelli kalmıyor

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’yı mahalle mahalle dolaşarak, engelli bireyleri tespit ediyor, sorunlarını dinliyor. Çalınan her kapı engelli vatandaşları hayata bağlıyor. Engelli yakını Mustafa Tekin, daha önce böyle bir hizmetle karşılaşmadıklarını belirterek, “Hatırlandık. Daha da ne isteyeyim" dedi.


“Betondan kavşakları eleştiriyorlar. Ne yapacaktım tahtadan kavşak mı?” Güncel “Betondan kavşakları eleştiriyorlar. Ne yapacaktım tahtadan kavşak mı?”

Antalya’da birbiri ardına hayata geçirdiklerini yatırımların, startını verdikleri dev projelerin muhalefeti şaşkına çevirdiğini söyleyen Başkan Menderes Türel, son dönemde muhalefetten gelen eleştirilerin altında ne yapacağını bilememe duygusunun yattığını söyledi.


Engellilere indirim protokolü Güncel Engellilere indirim protokolü

Engel Tanımayanlar Spor Kulübü Derneği ile Özel Muratpaşa Tıp merkezi arasında engellilerin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanması amacı ile protokol imzalandı.


Başkan Türel’den asırlık nineye sürpriz 100 yaş pastası Güncel Başkan Türel’den asırlık nineye sürpriz 100 yaş pastası

Antalya’da yılın en ilginç doğum günü kutlamasını sürpriz parti ile Belediye Başkanı Menderes Türel gerçekleştirdi. Türel, evde bakım hizmeti verilen 100 yaşındaki Emine Gökalp’e 100.yaş pastası ile doğum günü sürprizi yaptı.


ELMALI ve ANTALYASPOR'A DESTEK LOKALİ Elmalı ELMALI ve ANTALYASPOR'A DESTEK LOKALİ

Elmalı ve Antalyaspor'u desteklemek amacıyla Antalya'da bir lokal açıldı.


NECMETTİN ÇALIK: ”YÜKSELİŞ 30 YILLK EMEĞİN GURURU, TEŞEKKÜRLER“ Serik NECMETTİN ÇALIK: ”YÜKSELİŞ 30 YILLK EMEĞİN GURURU, TEŞEKKÜRLER“

Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalık basın açıklaması yaparak teşekkür etti.


ANTALYA’DAN 3 OKUL İZMİR’DE SAHNEYE ÇIKIYOR Güncel ANTALYA’DAN 3 OKUL İZMİR’DE SAHNEYE ÇIKIYOR

Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması’nın Eleme Etabı İzmir Elemeleriyle Sona Eriyor


AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN İSTİSMARA KARŞI EĞİTİM Sağlık/Kadın AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN İSTİSMARA KARŞI EĞİTİM

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları, çocuk ihmal ve istismarı hakkında bilinçlenmek ve bilinçlendirmek, çocuklarımızın bu tür davranışlara maruz kalmamaları için alınması gereken tedbirler in neler olduğunu öğrenmek amacıyla, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü nün de katkılarıyla bilinçlendirme toplantısı düzenledi.


Duraliler’e de şifa geldi Güncel Duraliler’e de şifa geldi

Kepez Belediyesi, aile sağlığı merkezi hizmetiyle ilçenin batı sınırındaki Duraliler Mahallesi’ne de doktoru ve şifayı getirdi.


Türk Yıldızları 23 Nisan’da EXPO 2016’da Güncel Türk Yıldızları 23 Nisan’da EXPO 2016’da

Dünyanın sayılı süpersonik akrotimi Türk Yıldızları, 23 Nisan’da EXPO 2016 Antalya sergi alanında yapacağı gösteri öncesi keşif yaptı.


Kepez makamda Yazıcıoğlu’na anma Güncel Kepez makamda Yazıcıoğlu’na anma

Başkan Hakan Tütüncü, BBP'nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun dava arkadaşlarını makamında kabul etti. Kabulde, seneyi devriyesinin 7. yılında Muhsin Başkan, Aşr-ı Şerif ve dualarla anıldı.


Kazım Aydın:” Hedefimiz 1 Milyon Bilet Satmak” Kazım Aydın:” Hedefimiz 1 Milyon Bilet Satmak”

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, yönetim kurulu üyeleri ve sektör başkanları protokol ziyaretleri çerçevesinde EXPO2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın’a nezaket ziyaretinde bulundu.


MELEKLER YARI FİNALE YÜKSELDİ Spor MELEKLER YARI FİNALE YÜKSELDİ

Bayanlar Hentbol Süper Lig play off çeyrek finalinde Genç Uşak Spor Kulübü’nü iki maçta da yenen Muratpaşa Belediyespor yarı finale yükseldi. Meleklerin yarı finaldeki rakibi İzmir Büyükşehir Belediyespor’u eleyen Trabzon Zağnos Spor Kulübü oldu


Gönüllü itfaiyeciler güven veriyor Kemer Gönüllü itfaiyeciler güven veriyor

Büyükşehir Belediyesi itfaiyesinde oluşturulan gönüllü itfaiye ekibi Çıralı’da çıkan bungalov yangınını kısa sürede söndürerek, büyümesini önledi. Gönüllüler kritik müdahaleleri ile takdir topladı.


Finike’ye 180 kilometre kanalizasyon Finike Finike’ye 180 kilometre kanalizasyon

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Finike’ye 180 kilometre uzunluğunda kanalizasyon hattı döşüyor. Yaklaşık 32 milyon TL’ye mal olacak projeyle, ilçenin kanalizasyon sorunu tarihe gömülüyor.


İLKER BAŞBUĞ PAŞA ZİRVEDE! Kemer İLKER BAŞBUĞ PAŞA ZİRVEDE!

Antalya Genç İşadamları Derneği’nin (ANTGİAD)’ın davetlisi olarak Antalya’ya gelen Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ, Antalya ziyaretlerinde Kemer’e de geldi.


Antalya Şehir Tiyatrosu Nilüfer Tiyatro Festivali’nde Kültür/Sanat Antalya Şehir Tiyatrosu Nilüfer Tiyatro Festivali’nde

Antalya Şehir Tiyatrosu, Türkiye’nin en saygın tiyatro organizasyonlarından 5’nci Bursa Nilüfer Tiyatro Festivali’ne yönetmenliğini Engin Alkan’ın yaptığı “Tarla Kuşuydu Juliet” adlı oyunla katıldı.


FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ Aksu FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

Aksu Belediyesi Nisan Ayı olağan meclisi Belediye Başkanı Halil Şahin’in başkanlığında gerçekleştirildi. Terör olaylarının kınanarak başlandığı Mecliste 2015 yılı faaliyet raporu görüşülüp, kabul edilirken seçimler de gerçekleştirildi.


Büyükşehir dar gün dostu oldu Güncel Büyükşehir dar gün dostu oldu

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Kaş’tan Gazipaşa’ya Antalya’nın dört bir köşesinde vatandaşların yaralarını sarmaya devam ediyor.


Kaş’ın mahallelerinde su sorunu kalmıyor Kaş Kaş’ın mahallelerinde su sorunu kalmıyor

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kaş’ın Aklar Mahallesi Saklıkent mevkiinde bulunan eski su deposu terfi merkezini 2 milyon 170 bin lira harcayıp, sil baştan yeniledi.


Antalya’da hafta sonlarının yeni adresi SARISU Güncel Antalya’da hafta sonlarının yeni adresi SARISU

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenleme çalışmaları ile yeniden cazibe merkezi haline gelen Sarısu Mesire Alanı, haftanın 7 günü yerli ve yabancı ziyaretçileri ile dolup taşıyor.


ESEN : “KÜSKÜNCÜLÜK Siyaset ESEN : “KÜSKÜNCÜLÜK" OYNAYANLARI KINIYORUZ

CHP Antalya İl Başkanı Semih Esen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın(ATSO) 134. Kuruluş yıldönümü törenlerini boykot edip katılmamış olmasına tepki gösterdi.


Enç; “Kılıçdaroğlu’nun yaptığı edepsizlik ve hadsizlik” Siyaset Enç; “Kılıçdaroğlu’nun yaptığı edepsizlik ve hadsizlik”

Ak Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı, Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na karşı, edep sınırını aşarak ağır hakarette bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağır sözlerle eleştirdi.


AKSU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDEN BÜYÜK BAŞARI Aksu AKSU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Aksu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Uluslararası Arapça Bilgi Yarışmasında il birincisi oldu.


ATSO'DAN RİXOS’A İKİ ÖDÜL BİRDEN Ekonomi/Turizm ATSO'DAN RİXOS’A İKİ ÖDÜL BİRDEN

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından gerçekleştirilen geleneksel ödül töreninde Rixos Hotels, “SGK’ya En Çok Prim Ödeyen ve En Çok İstihdam Sağlayan” firma kategorisinde birincilik, “Konaklama ve Döviz Getirisi En Yüksek Firma” kategorisinde ise dördüncülük ödülünün sahibi oldu.


Konyaaltı Kreşi, polis teşkilatını ziyaret etti 
 Güncel Konyaaltı Kreşi, polis teşkilatını ziyaret etti 


Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi öğrencileri Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti.


Başkan Böcek, “Konyaaltı EXPO’ya hazır”
 Güncel Başkan Böcek, “Konyaaltı EXPO’ya hazır”


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “EXPO 2016 Antalya” içersinde Konyaaltı’nın saklı bir değerini gün yüzüne çıkaracaklarını kaydetti.


Dokuma şenleniyor Güncel Dokuma şenleniyor

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’nün modern bir yaşam merkezi yapma sözü verdiği Dokuma Fabrikası’nda şenlikler düzenlenmeye başlıyor.


BALKANLARDAN SOĞUK HAVA YERİNE KÖFTE GELİYOR Güncel BALKANLARDAN SOĞUK HAVA YERİNE KÖFTE GELİYOR

Yeme içme sektörüne yeni bir marka daha katılıyor; Somunarası. Sadece köfte servis edilen bu yeni markanın arkasında Saraybosna kültürü hakim.


ÇİMENTO SEKTÖRÜ ANTALYA’DA BULUŞUYOR Güncel ÇİMENTO SEKTÖRÜ ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) 5. Çimento Günü Etkinliği kapsamında 7-10 Nisan tarihleri arasında Antalya’da bir araya geliyor.


GIDADAKİ DÜŞÜŞ MART ENFLASYONUNU AŞAĞI ÇEKTİ Ekonomi/Turizm GIDADAKİ DÜŞÜŞ MART ENFLASYONUNU AŞAĞI ÇEKTİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Mart ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Yeni Anayasa ve Yeni Türkiye Kepez’de tartışıldı Güncel Yeni Anayasa ve Yeni Türkiye Kepez’de tartışıldı

Kepezlilerle buluşan Yeni Türkiye Konferansları’nda, “Yeni Anayasa ve Yeni Türkiye” tartışıldı. Doç. Dr. Hüseyin Yayman Yeni Türkiye için, yeni bir elbisenin şart olduğunu söylerken, İhsan Aktaş ise insanlığa örnek bir anayasa hazırlanabileceğini ifade etti.


“Kepezaltı Santral Projesi” finalde Güncel “Kepezaltı Santral Projesi” finalde

TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen “13. eTürkiye (eTR) Ödülleri”nde finalistler belirlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kepezaltı ve Santral Mahallelerinde uygulayacağı Kentsel Dönüşüm Projesi finalistler arasında yer aldı.


Efsane proje Tonguç Caddesi’nden başladı Güncel Efsane proje Tonguç Caddesi’nden başladı

Şarampol Caddesi’ni dünyanın en güzel alışveriş sokaklarından biri haline getirecek projeye kazmayı vuran Büyükşehir Belediyesi, Tonguç Caddesi üzerinde yapılacak hemzemin geçiş ve kavşak çalışmalarıyla bölgenin trafik ve yağmursuyu sorununu da çözüyor.


Patlayan kanalizasyon ASAT’ı alarma geçirdi Güncel Patlayan kanalizasyon ASAT’ı alarma geçirdi

Antalya’da 5M Migros devamındaki Atatürk Bulvarı’nda kanalizasyon borularında meydana gelen patlama ASAT ekiplerini harekete geçirdi.


YERALTI ÇÖP KONTEYNERİNİN SATIŞI BAŞLADI Güncel YERALTI ÇÖP KONTEYNERİNİN SATIŞI BAŞLADI

Muratpaşa Belediyesi atölyelerinde üretilen asansörlü sistem yeraltı konteynerlerinin satışı başladı. İlk etapta Gazipaşa Belediyesi’ne 2’li sistem 9 adet konteyner satışı yapılacak


ANTALYA OSB’DE ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ Güncel ANTALYA OSB’DE ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ

Antalya OSB’de gerçekleşen enerji verimliliği konulu seminerde söz alan AOSB Başkanı Ali Bahar, ürün maliyetlerinin ana kalemlerinden biri olan enerji maliyetlerinin mutlak suretle minimize edilmesi gerektiğini, bunun sağlanabilmesi için de Bölgede bir takım projeler başlattıklarını belirtti.


Tütüncü Uhut Cami’sinin temelini attı Güncel Tütüncü Uhut Cami’sinin temelini attı

Bulunduğu yerin üzerinden yol geçeceği için yıkılmak zorunda olan Uhut Camisi’ne yeni yer kazandıran Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yeni caminin temel atma törenine katıldı.


Kültür/Sanat "Patron Çıldırdı" izleyici ile buluştu

Antalya Okyanus Koleji Ana Sponsorluğunda Düzenlenen ‘Patron Çıldırdı!’ İzleyicileri İle Buluştu.


5 adımda zamana meydan okuyun Sağlık/Kadın 5 adımda zamana meydan okuyun

Yaşlanmayı durdurmak yaşının iyisi olmak herkesin istediği. Bu başarıyı sağlamak ise, cilde ve bedene doğru şekilde bakmaktan geçiyor.


HARLEY-DAVIDSON TIRI ANTALYA’DA! Güncel HARLEY-DAVIDSON TIRI ANTALYA’DA!

Harley-Davidson tüm motorseverlere rüya gibi bir test sürüşü deneyimi sunuyor. Harley-Davidson tırı 23 farklı motosiklet modeliyle Türkiye’ye geliyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69169 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...