Cumartesi, 23 Mart 2019
Antalya 2018 yılı turizm sezonunu Perge Antik Kenti’nde muhteşem müzik şöleni ile açtı Ekonomi/Turizm Antalya 2018 yılı turizm sezonunu Perge Antik Kenti’nde muhteşem müzik şöleni ile açtı

Antalya, antik dönem başkenti Perge’de sezon açılışını yaptı. Akdeniz Turistik otelciler ve İşletmeciler Birliği tarafından düzenlenen organizasyonda, Devlet Opera ve Balesi özel bir dinleti sergiledi.. Muhteşem müzik şöleni aryalar eşliğinde ve antik dönem kıyafetleri ile yer alan görevlilerin yer aldığı Perge’de adeta geçmişe yolculuk yapıldı.


Zeytinyağlı iftarlıklar Güncel Zeytinyağlı iftarlıklar

Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Muratpaşa Belediyesi’nin Ramazan hazırlıklarını yerinde inceledi. Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın talimatıyla soğuk sıkma zeytinyağı ve tereyağı ile pişirilen iftar yemekleri tam not aldı


GASTRO ALATURKA ANTALYA BAŞLADI Güncel GASTRO ALATURKA ANTALYA BAŞLADI

Türkiye’yi dünyanın gözünde bir gastronomi noktası olarak tanıtmayı amaçlayan Gastro Alaturka Antalya, Lara Düden Park’ta düzenlendi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB’ın katkılarıyla düzenlenen Gastro Alaturka Antalya, lezzet avcılarını buluşturdu.


Derelerin avukatı CHP’den aday adayı oldu Siyaset Derelerin avukatı CHP’den aday adayı oldu

Hukuk, sanat, siyaset, spor adamı ve çevre aktivisti ünlü avukat Remzi Kazmaz, memleketi Rize’den CHP Milletvekili Aday Adayı oldu.


Başkan Uysal, Elden Ele Mutluluk Festivali'nde Kültür/Sanat Başkan Uysal, Elden Ele Mutluluk Festivali'nde

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, anneliğin çok değerli, çok özel ve tarif edilemeyecek şekilde güçlü bir duygu olduğunu belirterek, “Ama kadın önce insan, sonra anne, sonra doktordur ya da avukattır” dedi.


İYİ GENÇLİK, ENGELLİLERLE BULUŞTU Siyaset İYİ GENÇLİK, ENGELLİLERLE BULUŞTU

İyi Gençlik Antalya İl Başkanı Ramazan Ergin Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Engelliler Haftası kapsamında Antalya’da bulunan Engelli sivil toplum örgütleri ve spor kulüplerini ziyaret edip, partisinin engellilere bakış açısını anlattı.


KARABEN “ADAY” GİBİ Siyaset KARABEN “ADAY” GİBİ

Şükriye Karaben, “Cennet Antalya’mın portakal çiçeği kokusunu özümseyerek, tarhana çorbasını içerek büyüyen sizin kızınız olarak yola çıktım” diyen Karaben, dinleyenler tarafından “aday adayından çok aday gibi” şeklinde değerlendirildi.


Şarampol şenliklerinde Göksel Antalyalılarla buluştu Kültür/Sanat Şarampol şenliklerinde Göksel Antalyalılarla buluştu

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 1. Şarampol Şenliklerinde ünlü sanatçı Göksel Antalyalılarla buluştu. Hayranlarına unutulmaz bir konser veren Göksel, Şarampol Caddesi’nin eski halini hatırladığını belirterek, Başkan Türel’e Antalya’ya muhteşem bir cadde kazandırmasından dolayı teşekkür etti.


Kaya: ‘Köylerden genç adaylara büyük destek’ Siyaset Kaya: ‘Köylerden genç adaylara büyük destek’

CHP Milletvekili Aday Adayı Kaya, ülkenin gidişatını beğenmeyen ve mevcut siyaset adamlarının ise sadece makam düşkünü olduğunu belirterek, köyde yaşayan vatandaşların umudunun gençler olduğunu ve siyasette genç vekillerin artık mecliste var olması gerektiğini söyledi.


Oğuzhan Uğur’dan muhteşem konser Kültür/Sanat Oğuzhan Uğur’dan muhteşem konser

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 1. Şarampol Şenlikleri ikinci gününde de yoğun ilgi gördü. Birbirinden farklı etkinliklerin yer aldığı şenlikte sevilen sanatçı Oğuzhan Uğur Antalyalı hayranlarına muhteşem bir konser verdi.


 “DESTEK VERMEZSENİZ SEBZE İTHAL EDERİZ” Aksu “DESTEK VERMEZSENİZ SEBZE İTHAL EDERİZ”

Aksu Üretici Birliği Başkanı Şahin’den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Tarım Raporu: “DESTEK VERMEZSENİZ SEBZE İTHAL EDERİZ"


MİTİNG GİBİ CANLI YAYIN Siyaset MİTİNG GİBİ CANLI YAYIN

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin katılımıyla Muratpaşa Kent Meydanı’ndan yayınlanan Halk Arenası’nda “Bizim demokrasimizin ergonomisi bozuldu. Bir fizik öğretmenimizin, Sayın Muharrem İnce’nin önderliğinde demokrasimizin ergonomisini düzelteceğiz” dedi.


Antalya 11 ayın sultanı Ramazana hazır Güncel Antalya 11 ayın sultanı Ramazana hazır

Büyükşehir Belediyesi Antalyalıların unutulmaz Ramazan geceleri geçirmesi için dolu dolu bir program hazırladı. Geleneksel Ramazan eğlenceleri ile farklı kültürlerin tanıtılacağı, hemşeri gecelerinin bir araya geleceği programlarda Uğur Işılak, Burak Ahıskalı, Esad Kabaklı, gibi ünlü sanatçılar da sahne alacak. Merkez ve ilçelerde kurulacak iftar sofralarında 150 bin kişiye yemek ikramı yapılacak.


 Türel, “Şehircilikte ortak akıl önemli” Güncel Türel, “Şehircilikte ortak akıl önemli”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediyesi tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen Turgut Cansever Ulusal Mimarlık Ödül Törenine katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak en önemli önceliğinin Antalya’ya bir kent kimliği ve doğru bir karakter kazandırabilmek olduğunu söyleyen Türel, şehirlerin gelişmesinde ortak aklın önemine dikkat çekti.


Hemşireler haftası kutlandı Sağlık/Kadın Hemşireler haftası kutlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sanem Öztürk, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan sağlık personelinin ‘Hemşireler Haftası’nı kutladı.


Özel gençler davul zurnayla askere uğurlandı Güncel Özel gençler davul zurnayla askere uğurlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, bir günlük temsili askerlik yapacak 24 engelli genç için belediye önünde tören düzenledi. Davul zurna eşliğinde askere uğurlanan gençlere kınalar yakıldı.


Büyüknohutçu Çifti Davasında Siyasi Baskı İddiaları TBMM’de Siyaset Büyüknohutçu Çifti Davasında Siyasi Baskı İddiaları TBMM’de

Çevre mücadelesi ile tanınan Büyüknohutçu çiftinin katledilmesiyle başlayan davanın siyasi baskılar nedeniyle kapatılması iddiaları TBMM gündemine taşındı.


KONSEM’de “Menopoz” semineri…
 Sağlık/Kadın KONSEM’de “Menopoz” semineri…


Konyaaltı Belediyesi, Kent Gönüllüsü Projesi kapsamında kadın hastalıkları alanında uzmanlaşmış Hemşire Özlem Şahan’ın anlatımıyla “Menopoz Döneminde Kadın” konulu seminer düzenledi.


1. Şarampol Şenlikleri Aleyna Tilki konseriyle başladı Güncel 1. Şarampol Şenlikleri Aleyna Tilki konseriyle başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 1. Şarampol Şenlikleri Aleyna Tilki konseri ile başladı. Aynı zamanda efsane caddenin açılışının yapıldığı gecede konuşan Başkan Menderes Türel “Şarampol bütün güzelliği ile sizlerle. Biz bu yola sizinle çıktık. Sizlere böyle güzellikler yakışır” dedi. Ünlü sanatçı Aleyna Tilki’de en sevilen parçalarını Antalyalılar için seslendirdi.


ANSİAD 8. BAHARA MERHABA KOKTEYLİ VE ANTALYA FİLARMONİ DERNEĞİ ODA ORKESTRASI KONSERİ Kültür/Sanat ANSİAD 8. BAHARA MERHABA KOKTEYLİ VE ANTALYA FİLARMONİ DERNEĞİ ODA ORKESTRASI KONSERİ

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD), geleneksel Bahara Merhaba Kokteyli'nin 8'ncisi Akra Hotel’de gerçekleştirildi


Lyrboton Kome açılışa hazır Ekonomi/Turizm Lyrboton Kome açılışa hazır

Kepez Belediyesi öncülüğünde gün yüzüne çıkarılan ve arkeopark olarak kent kültürüne kazandırılacak olan 2 bin 200 yıllık Lyrboton Kome, kapılarını ziyaretçilerine açıyor.


Büyükşehir Belediyesi 2017 mali yılı kesin hesabı kabul edildi Ekonomi/Turizm Büyükşehir Belediyesi 2017 mali yılı kesin hesabı kabul edildi

Büyükşehir Belediyesi’nin 2013 yılında 56 milyon lira olan yatırım miktarının 2017’de 1 milyar 70 milyon TL’ye yükseldiğine dikkat çeken Başkan Türel, 2017 bütçesi içerisindeki yatırım oranının yüzde 51 olduğunu söyledi.


“Sesli Adımlar Projesi” uygulamaya geçti Güncel “Sesli Adımlar Projesi” uygulamaya geçti

Antalya Büyükşehir Belediyesi “Engelsiz kent Antalya” sloganı doğrultusunda engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştıracak adımlar atmaya devam ediyor. Türk Telekom ile ortak yürütülen “Sesli Adımlar Projesi” işitme ve görme engelli vatandaşların belediye hizmet binasına geldiklerinde yardıma ihtiyaç duymadan kendi işlemlerini rahatlıkla yapmalarına olanak tanıyacak. Başkan Menderes Türel, projenin Türkiye’ye rol model olacağını söyledi.


ATB HEYETİ OLİVTECH FUARI’NDA ATB HEYETİ OLİVTECH FUARI’NDA

Antalya’da zeytin ve zeytinyağ sektörünü ileri taşıma hedefinde olan Antalya Ticaret Borsası, Olivtech 2018 Gurme İzmir Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı’nda pazar araştırması yaptı.


Muratpaşa Belediyesi  Makine parkı genişliyor Güncel Muratpaşa Belediyesi Makine parkı genişliyor

Muratpaşa Belediyesi’nin 2017’de 3 milyon 188 bin TL yatırımla güçlendirdiği Fen İşleri Müdürlüğü’nün araç filosuna yol yapım ve asfalt çalışmalarında kullanılmak üzere yeni nesil bir silindir de dahil oldu.


KADINLARI “HAYATTAN SOĞUTAN” SORUN Sağlık/Kadın KADINLARI “HAYATTAN SOĞUTAN” SORUN

Kadınlar için sosyal sonuçları nedeniyle en önemli sorunlardan biri olan idrar kaçırma markete gitmekten gezmeye gitmeye kadar tüm sosyal hayatı etkileyebiliyor. Türkiye'de 40 yaş ve üzeri her 4 kadından biri, yani 2,7 milyon kadın bu durumla gizli kapaklı yaşamaya çalışıyor.


Döşemealtı Belediyesi Cami Temizleme ekibi arı gibi Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi Cami Temizleme ekibi arı gibi

Döşemealtı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Cami Temizleme ekibi, Ramazan ayı öncesi çalışmalarına hız verdi. İlçede bulunan cami ve mescitler ekipler tarafından temizlenip gül suyuyla yıkanarak Ramazan ayına hazırlanıyor.


Jandarma Komutanlığı personeline sertifikaları verildi Spor Jandarma Komutanlığı personeline sertifikaları verildi

Koşabiliyorken Koş Projesi kapsamında Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Muay Thai kursuna katılan Antalya İl Jandarma Komutanlığı personeline diploma ve lisans sertifikaları törenle verildi.


Muratpaşa Kent Meydanı’nda sabah sporu Spor Muratpaşa Kent Meydanı’nda sabah sporu

Muratpaşa Belediyesi’nin 4 bin kişiye ulaşan mesleki eğitim kursları ve sanat topluklarının yıl sonu sergisi Üreten Eller, Muratpaşa Kent Meydanı’nda kadınların sabah sporuyla sona erdi.


Başkan vekili Yörük, kafe açılışına katıldı Döşemealtı Başkan vekili Yörük, kafe açılışına katıldı

Döşemealtı Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen Merkez Park'ta bulunan kafenin açılışı Belediye Başkan Vekili Zafer Yörük, diğer protokol üyeleri tarafından gerçekleştirildi.


Özel çocuklar ENFEST’te buluştu Güncel Özel çocuklar ENFEST’te buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin en özel festivali ‘Özel Çocuklar Bilim, Sanat ve Spor Festivali’ başladı. Renkli görüntülere sahne olan festivalde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Görme, yürüme, işitme ve konuşma engelli kardeşlerimizin önünde engel kalmayana kadar mücadeleye, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


ASAT’tan Manavgat’a hizmet atağı Manavgat ASAT’tan Manavgat’a hizmet atağı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri Manavgat’ta içme suyu, kanalizasyon ve asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.


Başkan Gül’den annelere hediye Kemer Başkan Gül’den annelere hediye

Kemer Belediyesi, önümüzdeki pazar günü kutlanacak Anneler Günü öncesi Kemerli anneler için bir sürpriz hazırladı. Annelerin özel gününü şimdiden kutlayan Başkan Gül, semt pazarlarında kurulan stantlarda hediye dağıttı.


Güncel "Kadın Yasal Hakları Eğitimi" düzenlendi

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü çalışanlarına yönelik “Kadın Yasal Hakları Eğitimi” düzenlendi.


BEBEKLER DE GÜVENMEK İSTER! Sağlık/Kadın BEBEKLER DE GÜVENMEK İSTER!

Acıbadem Bakırköy Hastanesi tarafından Anne Ruh Sağlığı Farkındalık Günü’nde “Annelerin Ruhuna Dokunmak” isimli etkinlik düzenlendi.


Oyun İçinde Oyun Akdeniz Üniversitesinde Kültür/Sanat Oyun İçinde Oyun Akdeniz Üniversitesinde

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik bölümü öğrencisi Ahmet Tolgahan Karabulut, "Oyun İçinde Oyun" adlı tek kişilik gösterisiyle Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonunda izleyicilerle buluşuyor.


ATAY USLU'DAN GENÇLERE Siyaset ATAY USLU'DAN GENÇLERE "BÜYÜK HAYALLER KURUN" TAVSİYESİ

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Ankara’da Antalyalı öğrenciler ile buluşmaya devam ediyor. Bu kez Atay Uslu’nun konukları Kumluca Havva-Sedat Atilla Avcıoğlu Fen Lisesi öğrencileri oldu.


Toplu Taşıma Bilgilendirme Sistemi Rekora Koşuyor Güncel Toplu Taşıma Bilgilendirme Sistemi Rekora Koşuyor

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın vatandaşların tüm istek ve şikâyetlerini iletebilmeleri için hizmete açtığı ‘Toplu Taşıma Bilgilendirme Sistemi’ rekora koşuyor. Çağrı merkezi Ekim ayından bu yana 850 bin çağrıyı ilgili birimlere yönlendirerek, sonuçlandırdı.


Gözler Bu Satışta Manavgat Gözler Bu Satışta

Manavgat Milli Emlak Müdürlüğü Turizmcilerin merakla beklediği Değeri 18 Milyon Olan Bir Arsayı Satışa Çıkardı.


Kepez’de mezuniyet sevinci Eğitim Kepez’de mezuniyet sevinci

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin mezuniyet gecesine katılarak, öğrencilerin mezuniyet heyecanına ortak oldu.


Teneffüs Park’ta bahar sevinci Güncel Teneffüs Park’ta bahar sevinci

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın çocuklara hediyesi, Antalya’nın tek açık hava çocuk oyun dünyası Teneffüs Park, yepyeni etkinliklerle ve oyunlarla baharı karşıladı.


Konyaaltı Belediyesi Keman Orkestrası büyüledi Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi Keman Orkestrası büyüledi

Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) bünyesinde eğitim gören kursiyerlerden oluşan Keman Orkestrası, Buket Güzel şefliğinde ‘Bahar Konseri’nde izleyenleriyle buluştu. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in de izlediği konser büyük beğeni topladı.


Amacımız kardeşlik Kültür/Sanat Amacımız kardeşlik

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘Üretin Eller’ sergisinin açılışında “Kamu yönetiminin görevi insanları birbirine yaklaştırmaktır. Komşulaştırmaktır. Kardeşleştirmektir. Hiç bir amaç insanları ayrıştırmaya değmez” diye konuştu.


RUS BAYRAMI AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANDI! Kültür/Sanat RUS BAYRAMI AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANDI!

Açılışından bu yana gerçekleştirdiği etkinlikler ile adından sıkça söz ettiren Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde Rusya Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı.


 YÜZ VE KOL UYUŞMASI İNME HABERCİSİ! Sağlık/Kadın YÜZ VE KOL UYUŞMASI İNME HABERCİSİ!

Ünlü sanatçı Kadir İnanır inme geçirdi, herkes bu hastalığı konuştu. Türkiye’de her 3 dakikada 1 kişi inme geçiriyor. Bu, her yıl 200 bine yakın yeni inme hastası; inme nedeniyle ölen veya ciddi sakatlık riskiyle karşı karşıya kalan 60 bine yakın kişi anlamına geliyor. Peki inme nasıl bir hastalık? Kişi inme geçirdiğini nasıl anlar?


Kepez’de ‘Narin Eller, Narin İşler’ Sergisi Kültür/Sanat Kepez’de ‘Narin Eller, Narin İşler’ Sergisi

Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) ve Halk Eğitim Merkezleri’nin, 9. geleneksel “Narin Eller, Nadir İşler” yılsonu sergisi açılıyor.


GES YATIRIMCISI ÜNAL, CW ENERJİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI TARIK SARVAN’I ZİYARET ETTİ Ekonomi/Turizm GES YATIRIMCISI ÜNAL, CW ENERJİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI TARIK SARVAN’I ZİYARET ETTİ

Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji tarafından, fabrikasının çatısına güneş enerjisi santrali kurulan Ömer Ünal Soğuk Hava Deposu sahibi Ömer Ünal, CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan’a, kendilerini çevre dostu, temiz enerji kaynağı güneş gibi sınırsız ve ücretsiz olan bir kaynak ile tanıştırdıkları için teşekkür etti.


METABOLİZMAYI RAMAZAN AYINA HAZIRLAYACAK ÖNERİLER Sağlık/Kadın METABOLİZMAYI RAMAZAN AYINA HAZIRLAYACAK ÖNERİLER

Özellikle son yıllarda Ramazan ayında yaklaşık 17 saate varan açlık süreleri gün sonunda kan şekeri düşmelerini de kaçınılmaz kılıyor.


“DİKKAT! ALERJİ MEVSİMİ HER YIL UZUYOR” Sağlık/Kadın “DİKKAT! ALERJİ MEVSİMİ HER YIL UZUYOR”

Bu yıl ikincisi düzenlenen Acıbadem Kadıköy Hastanesi Anne Çocuk Şenliği’nde çocuk sağlığı konusunda merak edilen sorular da yanıtlandı...


CK Akdeniz Elektrik’ten köylülere
‘gül’ gibi enerji danışmanlığı Ekonomi/Turizm CK Akdeniz Elektrik’ten köylülere
‘gül’ gibi enerji danışmanlığı

Enerjinin verimli kullanılması amacıyla enerji okuryazarlığı alanında önemli adımlar atan CK Akdeniz Elektrik, gül hasadında Ispartalı üreticinin yanındaydı. CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli ve ‘enerji danışmanları’, görsel bir şölene dönüşen gül hasadında Isparta Eğridir Sorkuncak Köyü’nde, elektrikte tasarrufu konusunda evden, sanayi üretimine kadar her aşamada neler yapılabileceği konusunda üreticileri bilgilendirdi


HUZUREVİ ANNELERİNE  ANLAMLI KUTLAMA Manavgat HUZUREVİ ANNELERİNE ANLAMLI KUTLAMA

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Anneler Günü’nde Manavgat Belediyesi Huzurevi’nde yaşayan anneleri unutmayarak, onlara Boğaz Kafe’de bir kutlama programı düzenledi. Başkan Sözen, özel olarak yaptırdığı pasta ve çiçeklerle birlikte Huzurevi’nde yaşayan annelerin yanına gitti.


TÜRKİYE’NİN EN PAHALI ŞEHRİ İSTANBUL OLDU Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’NİN EN PAHALI ŞEHRİ İSTANBUL OLDU

2017 yılında Türkiye ortalaması baz alınarak hazırlanan rapora göre, İstanbul en pahalı şehir olurken, bu oranın yüzde 14,75 olduğu anlaşıldı.


Antalya Hemşirelik Haftasını Üniversite’de Kutladı Eğitim Antalya Hemşirelik Haftasını Üniversite’de Kutladı

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, Antalya ili kamu ve özel sağlık kuruluşlarının iş birliği ile ‘Hemşirelik Haftası’ geniş bir katılımla kutlandı.


ANTALYA 2018 PERGE YILI’NI YAZA MERHABA PARTİSİ İLE KARŞILADI Ekonomi/Turizm ANTALYA 2018 PERGE YILI’NI YAZA MERHABA PARTİSİ İLE KARŞILADI

Antalya, 2018 Perge Yılı’na Perge Antik Kenti’nde merhaba dedi. AKTOB’un, Antalya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile Perge Antik Kentinde organize ettiği 2018 Perge Yılı, Yaza Merhaba Partisi görkemli bir törenle gerçekleştirildi.


Türk Telekom ‘Sesli Adımlar’ ile  hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom ‘Sesli Adımlar’ ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor


Türk Telekom’un görme engelli bireylerin hayatını kolaylaştıran kurumsal sosyal sorumluluk projesi ‘Sesli Adımlar’ Antalyalılarla buluşuyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Belediye binasına kurulumu yapılan uygulama, görme ve işitme engelli vatandaşların işlemlerini rahatlıkla yapmalarına olanak tanıyacak.


Şampiyonlar Akdeniz Üniversitesi’nden Spor Şampiyonlar Akdeniz Üniversitesi’nden

Akdeniz Üniversitesi Mücadele Sporları Öğrenci Topluluğu, Türkiye Muaythai Federasyonu ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu işbirliği ile düzenlenen Türkiye Üniversiteler Arası Muay Thai Şampiyonası’ndan madalyalarla döndü.


Robotik Kodlama Birincisi Akdeniz Üniversitesi’nden Eğitim Robotik Kodlama Birincisi Akdeniz Üniversitesi’nden

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden Enes Can Çetiner, Bursa Teknik Üniversitesi Robot Teknolojileri ve Akıllı Sistemler Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen BTÜ Robot Yarışları’nda (roBTÜ2018) Kodlama Kategorisi’nde birinci oldu.


Çocuk İstismarına Dikkat Çekildi Eğitim Çocuk İstismarına Dikkat Çekildi

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde “Çocuk İstismarının Önlemesinde Multidisipliner Yaklaşım Sempozyumu” ile çocuk istismarına dikkat çekildi.


ŞAMPİYON KUMKÖY Aksu ŞAMPİYON KUMKÖY

Aksu Belediyesi ve Aksu Belediye Spor Kulübünün birlikte düzenlediği 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Mahalleler Arası Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu Kumköy Mahallesi oldu.


ANTALYA TURİZM SEZONUNA PERGE’DEN “MERHABA’’ DEDİ Aksu ANTALYA TURİZM SEZONUNA PERGE’DEN “MERHABA’’ DEDİ

Antalya’da turizm sezonu, Perge Antik Kenti’nde düzenlenen organizasyon ile “2018 Perge Yılına” merhaba dedi.


AEDAŞ ve Akdeniz Üniversitesi,
‘İşini şansa bırakma!’ dedi Güncel AEDAŞ ve Akdeniz Üniversitesi,
‘İşini şansa bırakma!’ dedi

İş sağlığı ve güvenliği kurallarını çalışma hayatının merkezine koyan Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., Akdeniz Üniversitesi ile birlikte 10 Mayıs’ta İSG Farkındalık Sempozyumu düzenledi. ‘İşini Şansa Bırakma’ başlığı ile düzenlenen sempozyumda iş sağlığı ve güvenliğinin çalışma hayatındaki önemi ele alındı


Öğrenciler Tiyatro Festivali’nde Buluştu Eğitim Öğrenciler Tiyatro Festivali’nde Buluştu

Akdeniz Üniversitesi Sağlık kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Topluluğu tarafından düzenlenen 12. Tiyatro Festivali tiyatro severleri buluşturdu.


Akdeniz Üniversitesi Yine En İyiler Arasında Eğitim Akdeniz Üniversitesi Yine En İyiler Arasında

Yükseköğretim derecelendirme kuruluşu Times Higher Education, ‘Gelişen Ekonomilerde En İyi Üniversiteler 2018’ sıralamasını yayınladı. Akdeniz Üniversitesi, Times Higher Education ‘Gelişen Ekonomilerde En İyi Üniversiteler 2018’ sıralamasında Türkiye’de 10. dünyada ise 170. sırada yer aldı.


Akdeniz Üniversitesi’nden Silikon Vadisi’ne Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nden Silikon Vadisi’ne

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Türkiye İhracatçılar Meclisinin (TİM) “Let's UP” programı kapsamında gerçekleştirilen Demoday etkinliği sonunda Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü doktora öğrencisi Hakan Aktaş birincilik, lisans öğrencisi Talha Korkmaz ikincilik ödülüne layık görüldü.


ANADOLU LİSESİNDE TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI ETKİNLİĞİ Aksu ANADOLU LİSESİNDE TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI ETKİNLİĞİ

Aksu Anadolu Lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Etkinliği düzenledi. Okul bahçesinde yapılan programa Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve eşi Necla Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen başta olmak üzere siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.


Günlerden Endodonti Eğitim Günlerden Endodonti

Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ve Antalya Diş Hekimleri Odası iş birliğiyle düzenlenen ‘EndoDay - Günlerden Endodonti’ isimli bilimsel etkinlik Üniversite Kampüsü içerisindeki Olbia Salonu’nda gerçekleştirildi.


TURİZM GELİRLERİ YÜZDE 31,3 ARTTI	Ekonomi/Turizm TURİZM GELİRLERİ YÜZDE 31,3 ARTTI

Turizm geliri Ocak, Şubat ve Mart aylarından oluşan birinci çeyrekte 2017 yılının aynı aylarına göre yüzde 31,3 artarken, gelirin 4 milyar 425 milyon 237 bin dolar olduğu belirlendi.


Medikalcilerin İskonto İsyanı TBMM Gündeminde Siyaset Medikalcilerin İskonto İsyanı TBMM Gündeminde

Üniversite Hastanelerinin borçlarının Maliye Bakanlığınca ödeneceğinin açıklanmasının ardından tıbbi malzeme ve ilaç firmalarına olan borçlarda Bakanlığın firmalardan yüksek oranda iskonto istemesi ile başlayan tartışma TBMM gündemine taşındı.


Lavanta kokulu turizmde ufuk açıcı bilgilenme gezisi Ekonomi/Turizm Lavanta kokulu turizmde ufuk açıcı bilgilenme gezisi

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Isparta ve Burdur’da yetiştirilen lavantanın turizm ürünü olmasıyla son yıllarda yakalanan ivmenin artarak sürdürülebilir olması için çalışmalarını sürdürüyor.


Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın İSTEK’i Ziyaret Etti Eğitim Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın İSTEK’i Ziyaret Etti

Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsünü ziyaret etti.


KIRCAMİ’DE HAZİRAN MÜJDESİ Güncel KIRCAMİ’DE HAZİRAN MÜJDESİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kırcami bölgesinin 18’lik uygulama planlarının 5 Haziran’da son kez belediye encümenince görüşüleceğini belirterek, “Hemen ardından planları Büyükşehir Belediyesi’ne göndereceğiz” dedi.


Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3’e Özel   Ödül Eğitim Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3’e Özel Ödül

Bu yıl ikincisi düzenlenen Müzik OnAir ödüllerinde Akdeniz Üniversitesi Radyosu 91.3 frekansından yayın yapan Üniversite FM, yarışmanın ‘Gençliğe Destek Özel Ödülü’ne layık görüldü.


Bahçeye Laboratuvar Kurdular Eğitim Bahçeye Laboratuvar Kurdular

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda(MYO) 'Tıbbi Laboratuvar Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü' kapsamında kutlama etkinliği gerçekleştirildi.


Kaya: ‘Türkiye’nin umudu artık gençlik’ Siyaset Kaya: ‘Türkiye’nin umudu artık gençlik’

CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Kaya, günümüz Türkiye’sinde artık bütün umutların tükendiğini belirterek, bütün ülkenin umudunun ülkesini seven gençlere ihtiyaç olduğunu söyledi.


Antalya Teknokent'e Birincilik Ödülü Teknoloji/Bilim/İnternet Antalya Teknokent'e Birincilik Ödülü

Akdeniz Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Antalya Teknokent, 6. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesinde "En İyi Gelişme Gösteren Teknoloji Geliştirme Bölgesi” (TGB) kategorisinde birinci olarak büyük bir başarı gösterdi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN  YUKARI PAZARCI’YA BÜYÜK HİZMET Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN YUKARI PAZARCI’YA BÜYÜK HİZMET

Manavgat Belediyesi mahallelerdeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Manavgat Belediyesi son olarak, Yukarı Pazarcı Mahallesi’nde yol, kaldırım ve park çalışmaları başlattı.


BUDAK: “SİZ İSTEMESENİZ DE BİZ İZMİR MARŞI’NI SÖYLEYECEĞİZ” Siyaset BUDAK: “SİZ İSTEMESENİZ DE BİZ İZMİR MARŞI’NI SÖYLEYECEĞİZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Gençlerbirliği-Antalyaspor maçında söylenen İzmir Marşı nedeniyle Antalyaspor yönetiminin yaptığı açıklamaya sert tepki gösterdi.


“BİRLİKTEN PROJE DOĞAR PROJESİ” BAŞARIYLA TAMAMLANDI Güncel “BİRLİKTEN PROJE DOĞAR PROJESİ” BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Antalya Kent ve Medeniyet Derneği ve Antalya Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Başkanlığı’nın yayınladığı 2017 Yılı Destek Programı kapsamında desteklenmeye layık görülerek 3 Ekim 2017 tarihinde uygulanmaya başlanan “BİRLİKTEN PROJE DOĞAR PROJESİ” sonuçlandı.


İL SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI VALİ KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ Güncel İL SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI VALİ KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

İl Seçim Güvenliği Toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında ATSO Kültür ve Sanat Konferans Salonunda gerçekleşti.


PERGE’DEN DE MERHABA Aksu PERGE’DEN DE MERHABA

Antalya Merhaba “Işıklar ve Gölgeler” temalı fotoğraf sergisi Antalyalı sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.


Akdeniz Üniversitesi’nde “Liseler Arası Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması” Heyecanı Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde “Liseler Arası Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması” Heyecanı

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile “Liseler Arası Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması” başladı.


KENT MÜZESİ MANAVGAT’IN SİMGESİ OLACAK Manavgat KENT MÜZESİ MANAVGAT’IN SİMGESİ OLACAK

Manavgat Belediyesi Başkanı Şükrü Sözen’in kültür projeleri kapsamında hayata geçirilecek olan Kent Müzesi çalışmalarında büyük yol kat edildi. İnşaat çalışmaları tamamlanan Kent Müzesi’nin iç yerleşimi ve eserlerin seçimi ile ilgili olarak oluşturulan bilim ekibi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor


İlahiyat Fakültesi’nde Coşkulu Mezuniyet Töreni Eğitim İlahiyat Fakültesi’nde Coşkulu Mezuniyet Töreni

Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2018 mezuniyet töreni büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.


KEMERLİ TURİZMCİ MUSTAFA PELİT’İN ACI GÜNÜ Kemer KEMERLİ TURİZMCİ MUSTAFA PELİT’İN ACI GÜNÜ

Kemer’de yer alan Bona Dea Otel’in sahibi Mustafa Pelit’in kız kardeşi Sıdıka Eda Pelit vefat etti.


TÜRKİYE’DEKİ MİLYONER SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DEKİ MİLYONER SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Türkiye’de Mart sonu itibarıyla hesabında 1 milyon lira veya üzeri parası olan milyoner sayısı 145 bin 989 olurken, bu sayının 2017 yılına göre 7 bin kişi arttığı belirlendi.


TEİAŞ ve Enerjisa Dağıtım Şirketlerinden
 Büyük İşbirliği Ekonomi/Turizm TEİAŞ ve Enerjisa Dağıtım Şirketlerinden
 Büyük İşbirliği

TEİAŞ ve Enerjisa Dağıtım Şirketleri Türkiye’de ilk defa uygulaması yapılacak proje ile elektrik kesinti sayılarını azaltmayı hedefliyor.


İNGİLTERE BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel İNGİLTERE BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu İngiltere Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott’u makamında kabul etti. Büyükelçisi Chilcott’ bu yıl Türkiye'ye 3 milyon İngiliz turist beklediklerini bildirdi.


Sosyal medyaya bakıp medikal estetik yaptırıyoruz! Sağlık/Kadın Sosyal medyaya bakıp medikal estetik yaptırıyoruz!

Allergan’ın Türkiye’de binin üzerinde kadınla yaptığı güzellik araştırmasında çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı. Araştırmaya göre Türk kadını, estetik uygulama yaptırmaya, sosyal medyaya bakarak karar veriyor.


Kumluca’da Ekmeğe, Sessiz Sedasız Gizli Zam Kumluca Kumluca’da Ekmeğe, Sessiz Sedasız Gizli Zam

Kumluca İlçesi’nde ekmeğe gizlice zam yapıldı. Dünden bu yana, 250 gr.’dan 200 grama düşürülen ekmeğe, % 20 zam yapılmış oldu.


ÖzdilekPark Antalya’da hediye yağmuru Güncel ÖzdilekPark Antalya’da hediye yağmuru

Anneler Günü’nü çok özel bir hediye kampanyasıyla kutlayan ÖzdilekPark Antalya, 7 - 13 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Ceylin Nakışlı Havlu hediye ediyor.


GÜNEY KORE ANKARA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel GÜNEY KORE ANKARA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu Güney Kore Ankara Büyükelçisi Hong-ghi Choi’yi makamında kabul etti. Büyükelçi Choi Antalya’da kaza yapan Güney Koreli turisitlerin nakil ve tedavilerinde verdiği destekten ötürü Vali Karaloğlu’na teşekkürlerini iletti.


Muratpaşa’da tarihi başarı Güncel Muratpaşa’da tarihi başarı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Belediyenin 2017 bütçe gerçekleşmesinin yüzde 99.83 olduğunu belirterek, “Bu olağanüstü, sıra dışı bir şey. Bizim büyüklüğümüzde bir kurumda Cumhuriyet tarihinde görülmüş bir şey olduğunu sanmıyorum” diye konuştu.


DP'den Akşener'e imza Siyaset DP'den Akşener'e imza

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal ve merkez ilçe başkanları Yüksek Seçim Kurulu'na giderek Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in adaylığı için imza verdi.


Hemşirelik Fakültesi’nde Kalite Sevinci Eğitim Hemşirelik Fakültesi’nde Kalite Sevinci

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi alarak kalite belgesi almayı hak eden ikinci fakülte olmanın gururunu yaşıyor.


BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL

Manavgat Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için hazırlanmış olan mangala turnuvası ve ‘Benim Bir Hayalim Var’ konulu uygulamalı resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından verildi.


Üniversitelerin Hukuk Fakültesi Öğrencileri Birbirlerinden Davacı Oldu Eğitim Üniversitelerin Hukuk Fakültesi Öğrencileri Birbirlerinden Davacı Oldu

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen ‘Ahmet Cevdet Paşa Farazi Dava ve Duruşma Yarışması’ Akdeniz, Erciyes, Erzincan, Gaziantep, İnönü, Selçuk, Süleyman Demirel, Kırıkkale, Atatürk ve Karadeniz Teknik Üniversitesi olmak üzere toplam 10 farklı üniversitenin katılımıyla gerçekleştirildi.


İsveç Kralı’ndan Sağır’a “Kutup Yıldızı Nişanı” Güncel İsveç Kralı’ndan Sağır’a “Kutup Yıldızı Nişanı”

İsveç Antalya Fahri Konsolosu Nil Sağır'a İsveç Kralı tarafından birinci dereceden “Kutup Yıldızı Kraliyet Nişanı” verildi.Nil Sağır’a nişanı, İsveç İstanbul Başkonsolosu Therese Hyden takdim etti.


Başkan Böcek’ten KAÇUV’a destek 
 Güncel Başkan Böcek’ten KAÇUV’a destek 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geliri Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV)’na bağışlanacak tek kişilik komedi gösterisi ‘Saçmalar’ı izleyerek, kampanyaya destek oldu.


ASAT Mobil uygulaması başladı Teknoloji/Bilim/İnternet ASAT Mobil uygulaması başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) başlattığı mobil cep telefonu uygulamasıyla vatandaşa yeni bir hizmetin daha kapısını açtı. Mobil telefon uygulamasıyla vatandaş tek tuşla vezneye gitmeden online fatura ödemesi yapabiliyor.


HABABAM SINIFI GERÇEK OLDU Güncel HABABAM SINIFI GERÇEK OLDU

Hayata geçirdiği etkinliklerle Antalya kamuoyunun takdirini kazanan KONGED ekibi bu sefer de bir başka program ile vicdanlara dokundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...