Çarşamba, 23 Ekim 2019
MUTLU PORTAKAL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ ZİÇEV ÇOCUKLARINI MUTLU EDECEK Güncel MUTLU PORTAKAL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ ZİÇEV ÇOCUKLARINI MUTLU EDECEKMariposa Antalya Boutique, Love To Play ve Kindyroo Oyunevi, Simge Tuncer; Ziçev Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Ayaz Yılmaz önderliğinde birleşerek Ziçev’de eğitim gören çocuklar için bağış toplamak amacıyla Mutlu Portakal Alışveriş Festivali’ni hayata geçiriyor.


Akdeniz Üniversitesi  Hibe Almaya Hak Kazandı Güncel Akdeniz Üniversitesi Hibe Almaya Hak Kazandı

Akdeniz Üniversitesi “UPPScience” KA2 Stratejik Ortaklıklar Mesleki Eğitim Projesi ile Hibe Almaya Hak Kazandı


Akdeniz Üniversitesi ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Arasında İşbirliği Protokolü Güncel Akdeniz Üniversitesi ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Arasında İşbirliği Protokolü

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi arasında “Makine Mühendisliği Öğrencilerinin Eğitimi Kapsamında Üniversite -Oda İşbirliği” protokolü imzalandı.


Kemer Belediye Personeline İlk Yardım Kursu Kemer Kemer Belediye Personeline İlk Yardım Kursu

Kemer Belediyesi ve Türk Kızılay Derneği Antalya şubesi ile işbirliği yaparak belediye çalışanlarına ilk yardım kursu verildi.


ATSO AKADEMİ ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULUNDA Elmalı ATSO AKADEMİ ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULUNDA

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, ATSO Akademi kapsamında “Hizmette Mükemmellik” konulu eğitim düzenlendi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDEN DİYABET FARKINDALIK ETKİNLİĞİ Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDEN DİYABET FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde diyabet hastalığının önemine dikkat çekmek için etkinlik düzenlendi.


Akdeniz Üniversitesine Birincilikle Yerleşen Öğrencilere Başarı Belgeleri Verildi Güncel Akdeniz Üniversitesine Birincilikle Yerleşen Öğrencilere Başarı Belgeleri Verildi


Akdeniz Üniversitesi’nde 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında fakültelere birincilikle yerleşen öğrenciler için tören düzenlendi. 
Akdeniz Üniversitesi Senato Toplantısı’nda düzenlenen tören ile öğrencilere Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç tarafından imzalanan başarı belgeleri verildi.


MHP’li Günal: Siyaset MHP’li Günal: "Gerçek İslamı Anlatabilseydik, FETÖ Herkesi Kandıramazdı!"

Diyanet İşleri Başkanlığı 2017 Bütçesi üzerine MHP Grubu adına söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, 15 Temmuz darbe kalkışmasının arka planındaki bazı nedenlerin Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ilgi alanında olduğunu söyleyerek; ‘’Dinin hedefi insandır, dinin amacı insanın ahlaki olgunluğunu tamamlamasını sağlamaktır’’ dedi.


ÜMMÜ ŞAHİN “ENGELLERİ SEVGİYLE AŞIYORUZ” Aksu ÜMMÜ ŞAHİN “ENGELLERİ SEVGİYLE AŞIYORUZ”

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Engel Tanımayan Çocuklar İş Okulu öğrencileri ile bir araya gelerek güzel bir gün yaşamalarına öncülük etti.


Diş Ağrısı için 6 Altın Öneri Sağlık/Kadın Diş Ağrısı için 6 Altın Öneri

Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Dt. Recep Eşkar, diş ağrısı sırasında ağrıyı hafifletmede uygulanabilecek doğal çözümleri sıraladı...


KANSER TEDAVİSİ GÖRENLER İÇİN BESLENME ÖNERİLERİ Sağlık/Kadın KANSER TEDAVİSİ GÖRENLER İÇİN BESLENME ÖNERİLERİ

KANSER TEDAVİSİNİ BESLENMEYLE DESTEKLEYİN. KEMOTERAPİNİN NEDEN OLDUĞU ACI TADA KARŞI KARBONATLI KARIŞIM... AĞIZDAKİ METALİK TADA KARŞI NANELİ SAKIZ ÇİĞNEYİN. KEMOTERAPİDEKİ BULANTIYI HAFİFLETMEK İÇİN METAL KAŞIK YERİNE PLASTİK KAŞIK TERCİH EDİN. KEMOTERAPİ DÖNEMİNDE SARIMSAK VE SOĞANI ÇİĞ OLARAK TÜKETİN


Renault’da Aralık ayında  “ÖTV ve Kur Farkı Bizden” kampanyası Otomotiv Renault’da Aralık ayında “ÖTV ve Kur Farkı Bizden” kampanyası

Renault, Aralık ayında tüm binek modellerinde “ÖTV ve Kur Farkı Bizden” kampanyası düzenliyor.


BABALAR DA LOHUSA OLUYOR (MU?) Sağlık/Kadın BABALAR DA LOHUSA OLUYOR (MU?)

Bazı araştırmalar doğum öncesinde ve sonrasında erkeklerin de hormonal değişmeler yaşayabildiklerini ortaya koyuyor. Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Uzman Klinik Psikolog Yekta Korkmaz, bu nedenle babaların da anneler kadar bu süreçten etkilenebildiğini ve bu yeni duruma uyum sağlamak konusunda zaman zaman sorunlarla karşılaştıklarını anlattı.


DACIA’DA ARALIK’TA ÖTV FARKI YOK Otomotiv DACIA’DA ARALIK’TA ÖTV FARKI YOK

Aralık ayında Dacia binek otomobillerinde “ÖTV Farkı Yok” kampanyası düzenleniyor.


VODAFONE TÜRKİYE’YE
‘BİLİŞİM VE DEMOKRASİ’ ÖDÜLÜ Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE TÜRKİYE’YE
‘BİLİŞİM VE DEMOKRASİ’ ÖDÜLÜ

Ulusal Bilişim Kurultayı kapsamında Vodafone Türkiye’ye “Bilişim ve Demokrasi Ödülü” verildi. Ödülü şirket adına İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Başbakan Binali Yıldırım ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın elinden aldı.


ATAY USLU ALMANYA İNCELEMESİNİ DEĞERLENDİRDİ Siyaset ATAY USLU ALMANYA İNCELEMESİNİ DEĞERLENDİRDİ

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Mülteci Hakları Alt komisyonunun Almanya’da yaptığı inceleme gezisi hakkında TBMM'de basın toplantısı düzenledi.


Başkan Böcek: Spor Başkan Böcek: "Antalyaspor’un yanındayız"

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.


5. Uluslararası Antalya Gitar Festivali başlıyor Kültür/Sanat 5. Uluslararası Antalya Gitar Festivali başlıyor

Antalya Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği işbirliğiyle gerçekleşecek 5. Uluslararası Antalya Gitar Festivali bu yıl 22-24 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenecek festivalin tüm konser ve etkinlikleri ücretsiz ve halka açık olarak müzikseverlerle buluşacak.


‘Mavi Ev’de Demans ve Alzheimer konuşuldu Sağlık/Kadın ‘Mavi Ev’de Demans ve Alzheimer konuşuldu

Büyükşehir Belediyesi’nin yaşlı dostu projesi ‘Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta sık görülen Hastalıklar ve Demans için Risk Faktörleri’ konuşuldu.


Akbıyık’tan kentsel dönüşüm değerlendirmesi Ekonomi/Turizm Akbıyık’tan kentsel dönüşüm değerlendirmesi

Kepez’de 5 mahalle için düzenlenen kentsel dönüşüme yönelik referandumdan çıkan sonuç müteahhitleri memnun etti. KEMDER Başkanı Akbıyık, yeni imar planı önerisinin hem Kepez için hem de Antalya için sevindirici olduğunu söyledi.


MECLİS KÜRSÜSÜ'NDE GENÇ BİR ANTALYALI: SENA NUR ÇELİK Siyaset MECLİS KÜRSÜSÜ'NDE GENÇ BİR ANTALYALI: SENA NUR ÇELİK

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, TBMM bütçe görüşmelerinde kürsüye çıktı. Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'nın 2017 yılı bütçesi için söz alan vekil, kurumun yurtdışındaki faaliyetlerinin önemine değindi.


CPM YAZILIM’DAN TÜRK LİRASI HAREKETİ Teknoloji/Bilim/İnternet CPM YAZILIM’DAN TÜRK LİRASI HAREKETİ

KOBİ ve büyük ölçekli işletmelere kurumsal kaynakların aktif ve verimli yönetilmesini sağlayan ERP çözümleriyle %25’e varan kâr artışı sunan CPM Yazılım, dolar kurlarındaki aşırı yükseliş sebebiyle başlatılan döviz hareketine, yerli yazılım kullanarak destek sağlanabileceğinin altını çizdi.


Tütüncü’ye öğretmeninden sürpriz Güncel Tütüncü’ye öğretmeninden sürpriz

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, sınıf arkadaşlarının yer aldığı albüm ile ziyaretine gelen öğretmeninin sürprizi karşısında duygulandı.


PAŞA’NIN MELEKLERİ’NDE PAROLA ‘GALİBİYET’ Spor PAŞA’NIN MELEKLERİ’NDE PAROLA ‘GALİBİYET’

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol takımı, Süper Lig’in 10’uncu hafta karşılaşmasında Samsun Gençlik Spor Kulübü ile deplasmanda karşılaşacak. 15 günde 5 maç oynayacaklarını belirten antrenör Birol Ünsal, “Zor bir süreç bizi bekliyor ama biz de bunun farkındayız” dedi.


Göğüs estetiği öncesi 3 altın kural Sağlık/Kadın Göğüs estetiği öncesi 3 altın kural

Dünyada ve ülkemizde meme estetiği yaptıranların sayısı, her geçen gün katlanarak artıyor. Ameliyat sonrası problem yaşamamak için, meme estetiği olmadan önce araştırılması gereken 3 konuyu Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur açıkladı.


Antalya’nın eski vekilleri tek çatı altında toplanacak Siyaset Antalya’nın eski vekilleri tek çatı altında toplanacak

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üyelerini eski bakan ve milletvekillerinin oluşturduğu Türk Parlamenterler Birliği’nin Antalya Şubesi’nin açılması için gereken desteği vereceklerini söyledi.


Başkan Böcek’ten şehit ailesine taziye 
 Güncel Başkan Böcek’ten şehit ailesine taziye 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 24 Kasım 2016 tarihinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Arslan'ın ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu. 
ANTDOB’DAN “FINDIKKIRAN”LA YENİ YIL HEDİYESİ Kültür/Sanat ANTDOB’DAN “FINDIKKIRAN”LA YENİ YIL HEDİYESİ

“Fındıkkıran ve Fareler Kralı” öyküsünden uyarlanan Tchaikovsky’nin Fındıkkıran balesi, Antalyalı sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


Kepez, bilimin de merkezi oluyor Güncel Kepez, bilimin de merkezi oluyor

Kepez Belediyesi ve TÜBİTAK işbirliği ile Dokuma Fabrikası yerleşkesine yapılacak olan ve 35 milyon TL bütçeli Antalya Kepez Bilim Merkezi’nin esas sözleşmesi Ankara’da imzalandı.


Eskrim Türkiye Şampiyonası Antalya’da başlıyor Spor Eskrim Türkiye Şampiyonası Antalya’da başlıyor

Türkiye Eskrim Federasyonu yıllık faaliyet programında yer alan Yıldızlar Epe - Kılıç Türkiye Şampiyonası ve Büyükler Satellite Turnuvası Antalya’da başlıyor.


OTOKOÇ’UN ARALIK AYI KAMPANYASI HERKESİ FORD SAHİBİ YAPIYOR Otomotiv OTOKOÇ’UN ARALIK AYI KAMPANYASI HERKESİ FORD SAHİBİ YAPIYOR

Türkiye otomotiv perakendeciliğinin lider şirketi Otokoç Aralık ayında herkesi Ford marka araç sahibi yapıyor.


Sultanlar galibiyet serisini sürdürmek istiyor Spor Sultanlar galibiyet serisini sürdürmek istiyor

Voleybol Bayanlar 2.Ligde Kepez’in Sultanları İzmir deplasmanına konuk olacak. Kepez’in Sultanları İzmir’den galibiyetle dönüp son haftalardaki yükselişini sürdürme peşinde.


Kipa’dan engellilere anlamlı etkinlikler Güncel Kipa’dan engellilere anlamlı etkinlikler

Kipa Aile Kulüpleri, 3 Aralık Engelliler Günü’ne özel birbirinden anlamlı etkinliklere imza attı. Kipa Aile Kulüplerinde gerçekleştirilen etkinliklerde engelli yetişkin ve çocukların katıldığı yarışmalar, kermesler ve gösteriler düzenlendi.


Devler galibiyet peşinde Spor Devler galibiyet peşinde

TBL2, B grubunda hafta sonu Kepez Belediyespor, Bilecik Belediyesi’ni seyircisi önünde konuk edecek. Devler, sahasında oynacağı maçta kayıp istemiyor.


Kepez galibiyete odaklandı Spor Kepez galibiyete odaklandı

Bölgesel Amatör Lig 11.Hafta da Kepez Belediyespor sahasında konuk edeceği Akıncılar maçı hazırlıklarını sürdürüyor.


PTT A.Ş. TÜRK LİRASI’NA GÜVENDİ, DÖVİZİNİ TL’YE ÇEVİRDİ Ekonomi/Turizm PTT A.Ş. TÜRK LİRASI’NA GÜVENDİ, DÖVİZİNİ TL’YE ÇEVİRDİ

PTT A.Ş., 15 TEMMUZ’DAKİ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN ARDINDAN BAŞLATTIĞI DÖVİZDEN TÜRK LİRASI’NA DÖNÜŞ UYGULAMASIYLA MİLLÎ EKONOMİYE BÜYÜK DESTEK VERDİ. 15 TEMMUZ’DAN BUGÜNE KADAR ŞİRKET HESABINDAKİ YAKLAŞIK 172 MİLYON DOLAR İLE YAKLAŞIK 20 MİLYON AVRO TÜRK LİRASI’NA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ.


ŞİDDETLİ SIRT AĞRISI HAYATINI KURTARDI Sağlık/Kadın ŞİDDETLİ SIRT AĞRISI HAYATINI KURTARDI

58 yaşındaki emekli şoför Cemali Tan, bir süredir evinin bahçesinde çalışırken belinin ve sırt bölgesinin ağrıdığını hissediyordu.


Özel öğrenciler antik kentte piknik yaparak eğlendi Kumluca Özel öğrenciler antik kentte piknik yaparak eğlendi

Kumluca Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından yürütülen, Kumluca Kaymakamlığı ve Kumluca Belediyesi tarafından desteklenen Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek için Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) projesinin son etkinliğinde özel öğrenciler Rhodiapolis Antik Kentinde piknik yaparak eğlendi.


Çocuklara dramalı eğitim Güncel Çocuklara dramalı eğitim

Büyükşehir Belediyesi, aile eğitim ve sosyal hizmet merkezlerinden faydalanan çocukları bilgilendirmek için koruyucu ve önleyici bir çalışma olan drama yöntemini kullanıyor.


Başkan Böcek’e muhtarlardan ziyaret Güncel Başkan Böcek’e muhtarlardan ziyaret

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Şaban Gökdere ve Antalya’daki muhtar temsilcileri ziyaret etti.


ANADOLU HEMŞEHRİ DERNEKLER PLATFORMU ÜYELERİNDEN VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel ANADOLU HEMŞEHRİ DERNEKLER PLATFORMU ÜYELERİNDEN VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Anadolu Hemşehri Dernekler Platformu Başkanı Deniz Akgün ve Platform üyelerini makamında kabul etti.


Kızılay, “Yılın Sivil Toplum Kuruluşu” seçildi Güncel Kızılay, “Yılın Sivil Toplum Kuruluşu” seçildi

Kızılay, Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri’nde “Yılın Sivil Toplum Kuruluşu” ödülüne layık görüldü.


Antalya'da düğünlerde bir ilk: Tiyatro Güncel Antalya'da düğünlerde bir ilk: Tiyatro

Antalya da yaşayan ve hayatını birleştirme kararı alan Figen Şen ile Kaan Köktürk'ün düğününde bir ilk yaşandı.


BAŞKAN UYSAL’DAN İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜNE DESTEK Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜNE DESTEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya İşitme Engelliler Spor Kulübü’ne malzeme desteğinde bulundu. Başkan Uysal, Muratpaşa’da engellilerin hayatın her alanında var olmaları için temel hizmetlerden sosyal hizmetlere büyük bir yapılanma içinde olduklarını belirterek, “Özellikle spor sahalarından sizlerin ortaya koyduğu mücadele bize de güç veriyor” dedi.


MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ
 SARI-LACİVERTLİLER’LE PROTOKOL İMZALADI Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ
 SARI-LACİVERTLİLER’LE PROTOKOL İMZALADI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Antalya Fenerbahçeliler Derneği arasında Sağlık Hizmeti Sözleşmesi imzalandı.


YÜZME HAVUZUNDA YANGIN TATBİKATI Güncel YÜZME HAVUZUNDA YANGIN TATBİKATI

Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda görevli personel teorik ve uygulamalı yangına ilk müdahale eğitimi aldı.


BAŞKAN UYSAL PEHLİVANLARLA BULUŞTU Spor BAŞKAN UYSAL PEHLİVANLARLA BULUŞTU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyespor güreşleriyle buluşmasında “Bir numara olmak için çalışmak, emek vermek, çok uğraşmak gerekir. Bilimsel, ciddi, planlı çalışırsanız içinizden şampiyonlar çıkar” diye konuştu.


Kumluca’da “15 Temmuz Demokrasi Zaferi” Voleybol turnuvası başladı Kumluca Kumluca’da “15 Temmuz Demokrasi Zaferi” Voleybol turnuvası başladı

Kumluca Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen kurumlar arası “15 Temmuz Demokrasi Zaferi” voleybol turnuvası başladı.


Varsaklılar bekledikleri müjdeyi aldı Güncel Varsaklılar bekledikleri müjdeyi aldı

Varsaklıların 10 yıldır çözümünü beklediği imar planı, Kepez Belediyesi Meclisi’nden geçti.


Başkan Genç, Servisçiler Odası Başkanı Şahin'i ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, Servisçiler Odası Başkanı Şahin'i ağırladı

Başkan Genç, Servisçiler Odası Başkanı Şahin'i ağırladı Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin ve beraberindekileri ağırladı.


“Emlak ilanları da artık USD’den TL’ye dönüyor” Ekonomi/Turizm “Emlak ilanları da artık USD’den TL’ye dönüyor”

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com’un Genel Müdürü Gizem Moral Kunter, Emlakjet.com verilerine göre ocak ve kasım ayı arasındaki 11 aylık dönemde döviz üzerinden verilen ilan adedinin toplamda yüzde 20 oranında düşüş göstermesine dikkat çekti.


Venezuela Türkiye’den işlenmiş gıda ürünleri istiyor Venezuela Türkiye’den işlenmiş gıda ürünleri istiyor

Güney Amerika ülkesi Venezuela Türkiye’den işlenmiş gıda ürünleri istiyor.


Akdeniz Üniversitesi'nden Yaşlı Bakımında Uluslararası İşbirliği Güncel Akdeniz Üniversitesi'nden Yaşlı Bakımında Uluslararası İşbirliği

Akdeniz Üniversitesi ile Almanya Bochum Evangelische Fachhochschule Üniversitesi yaptığı uluslararası işbirliği kapsamında temaslarına devam ediyor.


ÇETKODER Ekonomi/Turizm ÇETKODER "DÖVİZİNİ BOZDUR" ÇAĞRISINA DESTEK VERDİ

Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Merkezi, “Ben milletime şunu hatırlatıyorum. Yastığının altında döviz olanlar gelsin parasını altına, TL’ye dönüştürsün. TL, altın değer kazansın. Ne gerek var dövize değer kazandıracağız. Bu adımı attığımız sürece birilerinin oyunu bozulacaktır” diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek verdi.


Asat’lı Basketbolculardan Engelleri Kaldıran Ziyaret Spor Asat’lı Basketbolculardan Engelleri Kaldıran Ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Bu projede Öğrenciler Spor Yapıyor Spor Bu projede Öğrenciler Spor Yapıyor

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereğince 11 Okulun 11 hafta boyunca 1-2-3-4’üncü sınıfında okuyan öğrencilerin katıldığı “Sporla Buluşturuyoruz” etkinliği 10 Bin Kişilik Antalya Spor Salonunda devam ediyor.
MACUN MAHALLESİNDE YOL ÇALIŞMASI Aksu MACUN MAHALLESİNDE YOL ÇALIŞMASI

Aksu Belediyesi, ilçede yürüttüğü yol çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Macun Mahallesi’nde yol genişletme çalışması yürüten belediye, sıcak asfalt çalışması öncesinde yolun alt yapı çalışmalarını tamamlıyor.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU MURATPAŞA KAYMAKAMLIĞINI ZİYARET ETTİ VALİ MÜNİR KARALOĞLU MURATPAŞA KAYMAKAMLIĞINI ZİYARET ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy'u makamında ziyaret ederek brifing aldı.


Korkuteli Mermer İhtisas OSB Yönetimi belirlendi Korkuteli Korkuteli Mermer İhtisas OSB Yönetimi belirlendi

Korkuteli Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (KMİOSB)'nin ilk Müteşebbis Heyet Toplantısı, Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nun başkanlığında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)’nda yapıldı.


Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal Engelli Öğrenciler ile Buluştu Güncel Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal Engelli Öğrenciler ile Buluştu

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal 03 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli öğrencilerle bir araya geldi.


DAN-TE Bağımlılık Yapıcı Madde Danışma ve Ayaktan Tedavi Merkezi hizmete giriyor Alanya DAN-TE Bağımlılık Yapıcı Madde Danışma ve Ayaktan Tedavi Merkezi hizmete giriyor

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi DAN-TE Bağımlılık Yapıcı Madde Danışma ve Ayaktan Tedavi Merkezi Yakında Hizmete Girecek


DÜNYA DEVİ FG WILSON, 2017 GLOBAL TOPLANTISINI İSTANBUL’DA YAPTI DÜNYA DEVİ FG WILSON, 2017 GLOBAL TOPLANTISINI İSTANBUL’DA YAPTI

İngiltere merkezli dünya devi FG Wilson, global toplantısını FG Wilson Türkiye Genel Merkezi’nde yaptı. Dünyada 50. yılını kutlayan Avrupa'nın en büyük, dünyanın önde gelen jeneratör sistemleri markası FG Wilson, İngiltere’den gelen üst düzey yetkilileriyle İstanbul’da bir araya geldi.


PLASTİKLER SAYESİNDE ARAÇLAR HAVADA KARADA DAHA AZ YAKITLA YOL ALIYOR… Otomotiv PLASTİKLER SAYESİNDE ARAÇLAR HAVADA KARADA DAHA AZ YAKITLA YOL ALIYOR…

PAGEV geleceğin araçlarını şekillendirecek plastikleri gündemine aldı...


MANAVGAT BELEDİYESİ ANTİK SİDE KENTSEL TASARIM PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ANTİK SİDE KENTSEL TASARIM PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Manavgat Belediyesi, 1 yıldır süren çalışmaları neticesinde hazırladığı “Antik Side Kentsel Tasarım Projesi”nin ilk çalışmaları Liman Meydanı Turgutreis Caddesi’nden başladı.


KADINLARDA RAHİM AĞZI KANSERİNİN ÇÖZÜMÜ: TARAMA VE HPV AŞILARI Sağlık/Kadın KADINLARDA RAHİM AĞZI KANSERİNİN ÇÖZÜMÜ: TARAMA VE HPV AŞILARI

Yüksek-riskli Human papillomavirus (HPV) virüslerinin uzun süreli enfeksiyonu sonucu ortaya çıkan rahim ağzı kanserinden korunmanın en etkin yolu ise, bu virüse karşı geliştirilen koruyucu aşıların uygulanması.


2016’da en çok cep telefonu ve restoran aradık, aramaların %55’ini mobil cihazlardan yaptık! Teknoloji/Bilim/İnternet 2016’da en çok cep telefonu ve restoran aradık, aramaların %55’ini mobil cihazlardan yaptık!

Türkiye’nin en büyük online firma rehberi, Yellow Pages, 2016 yılı boyunca kullanıcıların en çok neleri aradığını açıkladı. Yellow Pages’in verilerine göre 2016’da en çok cep telefonu kategorisinde arama yapıldı.


KASIM AYI ÇELİK İHRACATINA İYİ GELDİ Ekonomi/Turizm KASIM AYI ÇELİK İHRACATINA İYİ GELDİ

Yılı bitirmeye az bir zaman kala çelik ihracatındaki iyileşme sinyalleri sektöre umut oldu. Çelik İhracatçıları Birliği verilerine göre Kasım ayı ihracatı miktarda yüzde 11 artışla 1,3 milyon ton, değerde ise yüzde 12,1 artışla 742 milyon dolara ulaştı.


Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz'dan AGC'ye ziyaret Güncel Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz'dan AGC'ye ziyaret

Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ziyaret ederek, Başkan Mevlüt Yeni ve Cemiyet Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.


Barakada yaşayan yaşlı çift ev sahibi oldu Güncel Barakada yaşayan yaşlı çift ev sahibi oldu

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yaşamlarını derme çatma bir barakada sürdüren 84 yaşındaki Mehmet Sek ile 74 yaşındaki eşi Zeynep Sek’e konteyner ev hediye etti. Zeynep Nine yeni evini görünce göz yaşlarını tutamadı.


Deri sektörü 400’ün üzerinde Rus iş insanını Antalya’da ağırlıyor Ekonomi/Turizm Deri sektörü 400’ün üzerinde Rus iş insanını Antalya’da ağırlıyor

Türkiye ve Rusya arasındaki ikili ilişkilerin normale dönmesiyle Türk deri ihracatçısı, en önemli pazarı olan Rusya’yı eski günlerine kavuşturmak için çalışmalarına 400 kişilik Rus alım heyetini Antalya’da ağırlayarak devam ediyor.


MÜSİAD: “MANİPÜLASYONA TL ÇÖZÜMÜ ŞART” Ekonomi/Turizm MÜSİAD: “MANİPÜLASYONA TL ÇÖZÜMÜ ŞART”

Hükümet TL'deki değer kaybını durdurmak için çeşitli önlemler alırken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Yastığının altında döviz olanlar gelsin parasını altına dönüştürsün, gelsin parasını TL'ye dönüştürsün. Türk lirası, altın değer kazansın" çağrısına MÜSİAD’dan da destek geldi.


GÖNÜL ELÇİLERİ PROJESİ KAPSAMINDA EĞİTİM VERİLDİ Güncel GÖNÜL ELÇİLERİ PROJESİ KAPSAMINDA EĞİTİM VERİLDİ

"Gönül Elçileri Projesi" İl Koordinatörü Antalya Valisi Münir Karaoğlu'nun eşi Sevim Karaloğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde proje kapsamında düzenlenen eğitime katıldı.


“Feriştahı gelse Dokuma’ya dokunamayacak” Güncel “Feriştahı gelse Dokuma’ya dokunamayacak”

Başkan Hakan Tütüncü, şehrin ortak aklıyla Antalya kazandırdıkları Dokuma Fabrikası arazisinin koruma imar planının belediye meclislerinde geçtiğini belirterek, “Artık feriştahı gelse Dokuma arazisine dokunamayacak.” dedi.


VALİ KARALOĞLU KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ÇALIŞMA ZİYARETİNDE BULUNDU Güncel VALİ KARALOĞLU KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ÇALIŞMA ZİYARETİNDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, çalışma ziyaretleri kapsamında Karayolları 13. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek brifing aldı.


Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum…


Konyaaltı Belediyesi barınakta misafir ettiği sokak hayvanlarını, ziyaretçilerle buluşturuyor. Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ni 11 ayda 2 bin 640 kişi ziyaret etti.


Altınova Menderes’e yeni muhtarlık ve yaşam alanı Güncel Altınova Menderes’e yeni muhtarlık ve yaşam alanı

Kepez Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı yeni yeşil alan ve yaşam alanlarına bir yenisi daha ekleniyor.
Kepez’den altın değerinde 3 puan Spor 

Kepez’den altın değerinde 3 puan

Zirve yarışını yakından ilgilendiren karşılaşmada Kepez Belediyespor, Afyon deplasmanında Hisar Belediye’ye konuk oldu.


Kepez’e 10 bilişim sınıfı daha Güncel Kepez’e 10 bilişim sınıfı daha

Kepez Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliğini amaçladığı bir çalışma olan ve geçtiğimiz yıl 9 ayrı okulda kurduğu bilişim sınıfını Varsak Sakarya Ortaokulu’na da kazandırdı. Başkan Tütüncü, 9 bilişim sınıfı daha açacaklarının müjdesini verdi.


NİTELİKLİ EĞİTİM BAZI ÇOCUKLARIN DEĞİL, HER ÇOCUĞUN HAKKI! Güncel NİTELİKLİ EĞİTİM BAZI ÇOCUKLARIN DEĞİL, HER ÇOCUĞUN HAKKI!

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, “Hiç Bana Sordunuz Mu?” Kampanyası ile birlikte, eğitimin önemine dikkat çekerek önemli mesajlar veriyor.


Mevsim hastalıklarından korunma rehberi Sağlık/Kadın Mevsim hastalıklarından korunma rehberi

Kış mevsiminde güneş ışınlarından daha az yararlanmanın yanı sıra, yoğun strese maruz kalmak da bağışıklığımızın düşmesine neden olarak bizi enfeksiyona açık hale getiriyor.


Lahana Çorbası Diyeti yararlı mı zararlı mı? Sağlık/Kadın Lahana Çorbası Diyeti yararlı mı zararlı mı?

Kısa sürede kilo verdiren ve son zamanlarda birçok kişi tarafından uygulanmaya başlayan Lahana Çorbası Diyeti nedir, nasıl yapılır, avantajları ve dezavantajları nelerdir sorularının cevaplarını Diyetisyen Emre Uzun verdi. Acaba bir haftada 4,5 kilo verdirdiği söylenen bu diyet söylenildiği kadar etkili mi?


DÖGEM vekilleri Hollanda’ya uğurlandı Döşemealtı DÖGEM vekilleri Hollanda’ya uğurlandı

Döşemealtı Belediyesi'nin İlçe de yaşayan gençleri yerel yönetimlere dahil etmek, gençlerin sosyal, kültürel alanlarda gelişimine katkı sağlamak amacıyla kurduğu Döşemealtı Genç Vekilleri (DÖGEM) bir yandan eğitim programlarına devam ederken diğer taraftan da Avrupa ülkelerinde ki değişim programlarına katılıyor.


Döşemealtı’nda bir devir sona eriyor Döşemealtı Döşemealtı’nda bir devir sona eriyor

Döşemealtı İlçesi’nde sokak aralarına kurulan pazaryerleri tarihe karışıyor


Başkan Böcek, engelli vatandaşlarla buluştu…
 Güncel Başkan Böcek, engelli vatandaşlarla buluştu…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında engelli vatandaşları temsil eden dernek, vakıf ve kulüplerle bir araya geldi.


Konyaaltı’nda Dünya Kadın Hakları Günü kutlandı
 Güncel Konyaaltı’nda Dünya Kadın Hakları Günü kutlandı


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi hizmet binası önünde kadın personeli ile birlikte Atatürk Anıtı’na çelenk sunarak, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nü kutladı.


BEBEĞİNİZE BANDANA TAKIN, KEPÇE KULAĞI ÖNLEYİN Sağlık/Kadın BEBEĞİNİZE BANDANA TAKIN, KEPÇE KULAĞI ÖNLEYİN

Çocukların okula başladıklarında alay konusu olmalarına yol açarak psikolojilerinin bozulmasına sebep olan Kepçe Kulak, aslında erken teşhisle önlenebilecek bir sorun.


Sultanlar mağlubiyeti unuttu	Spor Sultanlar mağlubiyeti unuttu

Voleybol Bayanlar 2.Liginde Kepez’in Sultanları seyircisi önünde Mavi Ege Gazi Gençlik’i konuk etti. Sultanlar sahadan 3-1’lik setle galibiyetle ayrılırken, galibiyet serisini 3 maça çıkardı.


Başkan Böcek, “Turan Balaban baş boya yükseldi”
 Spor Başkan Böcek, “Turan Balaban baş boya yükseldi”


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İsmail Balaban’ın başpehlivan unvanına yükselen Turan Balaban ile bu yıl er meydanlarında daha da iddialı olduklarını söyledi.


Dürtüsel kilo verme arzusu dişlerde ciddi komplikasyonlara yol açıyor. Sağlık/Kadın Dürtüsel kilo verme arzusu dişlerde ciddi komplikasyonlara yol açıyor.

Çağımızın yaygın olan Bulumia Nervoza; Düşük özgüven, büyürken yeterince kabul, onay ve sevgi görmeme, kozmetik ve tekstil sektörünün medya aracılığı ile oluşturduğu ideal beden imgeleri ile desteklenmesi gibi nedenlerle kişinin kilo algısındaki bozukluklar olarak kendini göstermektedir.


“Kızılay Kart” başvuruları başladı Güncel “Kızılay Kart” başvuruları başladı

Avrupa Birliği'nin mali kaynağını sağladığı “Yabancılara Yönelik Sosyal Uyum Yardım Programı” kapsamında Türkiye'de yaşayan bir milyon sığınmacıya dağıtılacak “Kızılay Kart” başvuruları başladı. Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık, kartlara her ay kişi başı 100 lira yükleneceğini söyledi


Verilerinize VPN Plus ile güvenli ve kolay erişin Teknoloji/Bilim/İnternet Verilerinize VPN Plus ile güvenli ve kolay erişin

Bağımsız araştırma kuruluşu Technavio’ya göre, küresel ölçekteki kurumsal veri depolama pazarı 2019’a kadar yüzde 25,85’lik bir artış gösterecek.


OTSAD YÖNETİCİLERİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel OTSAD YÖNETİCİLERİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kırk ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.


İntihar hastalığına cerrahi çözüm Sağlık/Kadın İntihar hastalığına cerrahi çözüm

Dişlerinizi fırçalarken, traş olurken ya da durup dururken yüzünüzde keskin, şimşek çakar gibi dayanılmaz bir ağrı ortaya çıkarsa “Trigeminal nevralji” hastalığına yakalandınız demektir. Halk arasında “Delirten hastalık” diye bilinen hastalık intihara kadar sürükleyebiliyor. Paniğe gerek yok! Çünkü ameliyatla bu hastalık yüzde 90 oranında yok edilebiliyor.


TÜRKİYE KAMU-SEN ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİ’NE İNDİRİM SÖZLEŞMESİ Güncel TÜRKİYE KAMU-SEN ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİ’NE İNDİRİM SÖZLEŞMESİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, sağlık protokolleri imzalamaya devam ediyor. Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Türkiye Kamu-Sen Antalya İl Temsilciliği Antalya Şubesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.


 CİLDİNİZDEN YILLARIN İZLERİNİ DOLGU İLE SİLMEK MÜMKÜN Sağlık/Kadın CİLDİNİZDEN YILLARIN İZLERİNİ DOLGU İLE SİLMEK MÜMKÜN

Kırışıksız, genç ve sağlıklı görünen bir yüze sahip olmak birçok insanın hayali…


Döşemealtı İşitme engelliler Deplasmandan Puan İle Döndü Spor Döşemealtı İşitme engelliler Deplasmandan Puan İle Döndü

Türkiye İşitme Engelliler Futbol Kulübü 1. Ligde mücadele eden Döşemealtı İşitme Engelliler Futbol Kulübü İzmir İşitme Engelliler Futbol Kulübü ile deplasmanda yaptığı maçtan puan ile döndü.


ANTALYA DOB’DA OPERETLERDEN MÜZİKALLERE “PİYANO SEVDASI”NDA Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DA OPERETLERDEN MÜZİKALLERE “PİYANO SEVDASI”NDA

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2016/2017 Sanat Sezonu’nda “Piyano Sevdası” başlığıyla gerçekleştirdiği konser serisinin üçüncüsünde yerli ve yabancı sevilen operet ve müzikallerden bir seçkiyi sanatseverlerin beğenisine sunuyor.


ÇEVKO’DAN VİKO BY PANASONIC’E SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ… Teknoloji/Bilim/İnternet ÇEVKO’DAN VİKO BY PANASONIC’E SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ…

Elektrik anahtar ve priz sektörünün lider kuruluşu VİKO by Panasonic, birçok alanda olduğu gibi sosyal sorumluluk uygulamalarıyla da örnek çalışmalar sergilemeye devam ediyor.


Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü “ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines” ile canlanacak Ekonomi/Turizm Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü “ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines” ile canlanacak

Dünyanın en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı’nın dördüncüsü 22-24 Şubat 2017 tarihlerinde Turkish Airlines isim sponsorluğunda İstanbul Kongre Merkezi- ICC’de gerçekleşecek.


Hedef dünya pazarında ilk üçe girmek Ekonomi/Turizm Hedef dünya pazarında ilk üçe girmek

Yaklaşık yirmi yıldır yurtdışında faaliyetlerini sürdüren ve hedefini dış pazar ağırlıklı büyüme olarak belirleyen Aksa Jeneratör, 160’ın üzerinde ülkeye ihracat faaliyeti gerçekleştiriyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70710 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...