Perşembe, 22 Ağustos 2019
Denizi kirleten gemiye 96 bin lira ceza kesildi Güncel Denizi kirleten gemiye 96 bin lira ceza kesildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü ekipleri, deniz kirliliğine neden olan bir gemiye 96 bin 559 TL para cezası uyguladı.


Nekropol alanı çelik ağla örülüyor Güncel Nekropol alanı çelik ağla örülüyor

Büyükşehir Belediyesi'nin kent merkezini turistik cazibe merkezi haline getirecek Doğu Garajı Nekropol Alanı projesinde, tarihi mezarlık alanını dış etkenlerden koruyacak üst yapının taşıyıcı ayakların monte işlemlerinde sona yaklaşıldı.


BÜYÜKŞEHİR MANAVGAT’TA HIZ KESMİYOR Manavgat BÜYÜKŞEHİR MANAVGAT’TA HIZ KESMİYOR

Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ın merkezine ve 106 mahallesine hizmet götürmeye hız kesmeden devam ediyor.


Finike’ye modern çocuk ve gençlik evi Finike Finike’ye modern çocuk ve gençlik evi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in geçtiğimiz yıl ziyareti sırasında Finikelilere sözünü verdiği ve projesi tamamlanan öğrenci yurdunun ihalesi 6 Ekim’de gerçekleşecek.


BYEGM ve YEŞİLAY İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI Güncel BYEGM ve YEŞİLAY İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında “Bağımlılıklara Karşı Yerel Medya Kapasite Geliştirme Projesi” temelinde işbirliği protokolü imzalandı.


Renault'dan Paris'te iki dünya prömiyeri: Yeni Megane Sedan ve Konsept Trezor Otomotiv Renault'dan Paris'te iki dünya prömiyeri: Yeni Megane Sedan ve Konsept Trezor

Renault, Paris’te C-segmentindeki yeni model atağının son ürünü Yeni Megane Sedan’ın dünya prömiyerini gerçekleştiriyor.


Antalya Devlet Tiyatrosu sezonu “İBİŞ’İN RÜYASI” ile açıyor… Kültür/Sanat Antalya Devlet Tiyatrosu sezonu “İBİŞ’İN RÜYASI” ile açıyor…

Antalya Devlet Tiyatrosu 2016-2017 tiyatro sezonunu Tarık BUĞRA’nın yazdığı, rejisörlüğünü Sabri ÖZMENER’in yaptığı 2 perdelik müzikli oyun ile açıyor.


MACUN KAPALI PAZARI İÇİN BAŞVURUYU KAÇIRMAYIN Aksu MACUN KAPALI PAZARI İÇİN BAŞVURUYU KAÇIRMAYIN

Aksu Belediyesi’nin girişimleri ile Macun Mahallesine Antalya Semt Pazarcılar Odası tarafından yaptırılacak olan kapalı pazar için geri sayım başladı. Belediye, oda ile esnaf arasında köprü görevi görerek esnafın taleplerini odaya iletti.


YORELER RENKLER'DE KARADENİZ COŞKUSU Güncel YORELER RENKLER'DE KARADENİZ COŞKUSU

Muratpaşa Belediyesi’nin Anadolu Hemşeri Dernekleri Federasyonu’yla bu yıl 2’incisini gerçekleştirdiği Yöreler ve Renkler Festivali, Karadeniz Gecesi’yle devam etti. Festivalin 5’inci gününde artık birer Antalyalı olmuş Karadenizliler yöresel kültürlerini tanıttı.
Kepez’e 6. temalı park geliyor Güncel 

Kepez’e 6. temalı park geliyor

Göreve geldiğinden bu yana 2,5 milyon metrekare yeni yeşil alanı ilçesine kazandıran Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, 6. temalı park olan Tek Sarnıç Parkı’nın temelini attı.


VALİ KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA ÜNİVERSİTELERDE GÜVENLİK TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI Güncel VALİ KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA ÜNİVERSİTELERDE GÜVENLİK TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında, Akdeniz Üniversitesi Senato Salonu’nda yapılan toplantıda üniversitelerde 2016-2017 eğitim-öğretim dönemi öncesi tedbirler konuşuldu.


ATB EYLÜL MECLİSİ TOPLANDI Ekonomi/Turizm ATB EYLÜL MECLİSİ TOPLANDI

Antalya Ticaret Borsası Eylül ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında toplandı.


HEMŞERİ DERNEKLERİNDEN TERÖRE KARŞI ORTAK BİLDİRİ Güncel HEMŞERİ DERNEKLERİNDEN TERÖRE KARŞI ORTAK BİLDİRİ

Muratpaşa Belediyesi’yle birlikte bu yıl Yöreler Renkler Festivali’nin 2’ncisinin gerçekleştiren Antalya Anadolu Hemşeri Dernekleri Federasyonu, teröre karşı ortak bildiri yayımladı.


 Türk kadınının kalbi alarm veriyor Sağlık/Kadın Türk kadınının kalbi alarm veriyor

Ani kalp krizi nedeniyle ölüm oranının Avrupa ortalamasına kıyasla daha yüksek olduğu Türkiye’de kalp krizi riskinin azaltılmasına yönelik çalışmalar yapan Türk Kardiyoloji Derneği, 29 Eylül Dünya Kalp Günü’nde bir basın toplantısı düzenleyerek Türkiye’deki kalp krizi riskini masaya yatırdı.


Antalya’nın acı kaybı Güncel Antalya’nın acı kaybı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 2’nci Grup Meslek Komitesi Üyesi ve Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mansur Ekici ani bir kalp krizi geçirerek vefat etti.


ATSO’dan doğalgaz uyarısı Güncel ATSO’dan doğalgaz uyarısı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Makine Mühendisi Hüseyin Barut, yaklaşan kış mevsimi öncesinde doğalgaz kullanımı ile ilgili uyarılarda bulundu.


“Sessiz kalmayın, şiddet var” Sağlık/Kadın “Sessiz kalmayın, şiddet var”

Tüketici Birliği Federasyonu (TBF) Üyesi ve Tüketici Başvuru Merkezi Derneği Kadın ve Aile Komisyonu Sorumlusu Şule Koyun, toplumda infial uyandırması gereken giyiminden dolayı otobüste hemşire bir kadının giyiminden dolayı darp edilmesini değerlendirdi.


VALİ KARALOĞLU: 7 MİLYON RUS TURİSTL AĞIRLAMAYA HAZIRIZ Güncel VALİ KARALOĞLU: 7 MİLYON RUS TURİSTL AĞIRLAMAYA HAZIRIZ

Rusya’dan gelen gazetecilerin çeşitli konulara ilişkin sorularını cevaplayan Antalya Valisi Münir Karaloğlu: “Antalya muhteşem altyapısı ve 385 tane beş yıldızlı otel ve tatil köyüyle 7 milyon Rus turisti ağırlamaya hazır” dedi.


KARDEŞ KENT KOMRAT’A 2 ÖRNEK SERA KURULUYOR Güncel KARDEŞ KENT KOMRAT’A 2 ÖRNEK SERA KURULUYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, işadamlarıyla birlikte ‘kardeş kent’ Gagavuzya Özerk Cumhuriyeti başkenti Komrat ziyaretinde, bölgede Antalyalı işadamlarının 2 örnek sera uygulaması yapmasını organize etti.


MURATPAŞA’DA 44  MAHALLEDE 1902 YERALTI ÇÖP KONTEYNERİ Güncel MURATPAŞA’DA 44 MAHALLEDE 1902 YERALTI ÇÖP KONTEYNERİ

Muratpaşa Belediyesi, patentini alarak üretimini kendi tesislerinde gerçekleştirdiği asansörlü yeraltı çöp konteynerlerinin 1902’ncisini Zerdalilik Mahallesi’ne yerleştirdi. Muratpaşa’da, Zerdalilik yeraltı çöp konteyner sistemiyle tanışan 44’üncü mahalle oldu.


OKUL SEZONUNU AÇAN AİLELERE ÖNERİLER Sağlık/Kadın OKUL SEZONUNU AÇAN AİLELERE ÖNERİLER

Okulların açılmasıyla yaşanacak sıkıntılar hakkında ebeveynlere uyarılarda bulunan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uzm. Dr. Seda Özer uyku saatleri, beslenme, enfeksiyonlardan korunma, stresle baş etme ve aile içi iletişimle ilgili ailelere öneriler verdi.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN ŞEHİT ANNESİNE ZİYARET Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN ŞEHİT ANNESİNE ZİYARET

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 1998 yılında Tunceli’de şehit düşen Ahmet Kantarcı’nın Aksu’da yaşayan annesini ziyaret etti. Başkan Şahin, şehit olmanın herkese nasip olamayacağını ifade ederken, şehit annesi ise gözyaşlarına hakim olamadı.


ATATÜRK VE FEVZİPAŞA CADDELERİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE AÇILDI Manavgat ATATÜRK VE FEVZİPAŞA CADDELERİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE AÇILDI

Manavgat Belediyesi’nin çalışmaları ile yeniden şekillenen ve halkın büyük beğenisini toplayan Atatürk ve Fevzipaşa Caddeleri düzenlenen tören ile açıldı.


UYARI TABELALARININ YAZILARI KAPATILDI Aksu UYARI TABELALARININ YAZILARI KAPATILDI

Aksu Belediyesi’nin Kundu oteller bölgesinde yasak olmasına rağmen elektrikli, akülü iki veya üç tekerlekli araçların trafikte kullanılıyor olmasına karşılık yollara diktiği tabelalar kimliği belirsiz kişiler tarafından sabote edildi.


KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI AVUKAT HAKAN TÜTÜNCÜ, ANSİAD KAHVALTISI’NIN KONUĞU OLDU Güncel KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI AVUKAT HAKAN TÜTÜNCÜ, ANSİAD KAHVALTISI’NIN KONUĞU OLDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) ikinci dönem ilk kahvaltısının konuğu Kepez Belediye Başkanı Avukat Hakan Tütüncü oldu.


KADINLAR SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİRECEK Güncel KADINLAR SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİRECEK

Muratpaşa Belediyesi, 7’den 77’ye tüm kadınlar için bisiklet kursu düzenliyor.


TÜREL’DEN, AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ÜNAL'A ZİYARET Güncel TÜREL’DEN, AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ÜNAL'A ZİYARET

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Olimpos Antik Kentinde kazı çalışmaları Kumluca Olimpos Antik Kentinde kazı çalışmaları

Kumluca’ya bağlı Yazır Mahallesinde bulunan Olimpos Antik Kenti’nde 2016 yılı kazı çalışmaları devam ediyor.


ANTBİRLİK’TEN AÇIKLAMA Ekonomi/Turizm ANTBİRLİK’TEN AÇIKLAMA

S.S. Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK) kayyum ataması ile ilgili yazılı basın açıklaması yayınladı.


SERİK BELEDİYESPOR YENİ SEZONA YENİ TESİSİNDE İDDİALI GİRDİ Serik SERİK BELEDİYESPOR YENİ SEZONA YENİ TESİSİNDE İDDİALI GİRDİ

Geçtiğimiz yıl çıktığı Bölgesel Amötör Ligde ilk yılın da ikinci olan ve bu yıl Profosyenel 3. Ligi hedefleyen Serik Belediyespor Futbol Kulübü yeni sezonu, belediye tarafından Kadriye Beach Park’ta yapılan yeni tesislerinde kurban keserek açtı.


CESUR” KOOPARATİFİN SAHİBİ ORTAKLARIDIR “ Serik CESUR” KOOPARATİFİN SAHİBİ ORTAKLARIDIR “

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 10:00’da Serik Belediye Düğün Salonunda yapılacak olan Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi genel kuruluna tüm esnafları davet etti.


ERASTA ANTALYA’DAN ÖĞRENCİLERE HEDİYELER Güncel ERASTA ANTALYA’DAN ÖĞRENCİLERE HEDİYELER

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, 24 Eylül- 25 Eylül tarihleri arasında toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine dağıttığı okula dönüş dönemi temalı hediyelerle öğrencileri sevindiriyor.


KOCAİN MAĞARASI GİBİ BİR DEĞERİN KIYMETİNİ BİLEMEMEK BU OLSA GEREK! Kemer KOCAİN MAĞARASI GİBİ BİR DEĞERİN KIYMETİNİ BİLEMEMEK BU OLSA GEREK!

Kocain Mağarası, Akdeniz Bölgesi’nde, Antalya ilinde mağara. Merkez ilçenin Döşemealtı bucağına bağlı Ahırtaş köyü yakınlarında yer alır. Yaklaşık 37.000 m2‘lik taban alanı ile Türkiye’nin en geniş, dünyanın en büyük yeraltı boşluklarından biridir.


Çakırlar ve Zümrüt’te sıcak asfalt çalışması..
 Güncel Çakırlar ve Zümrüt’te sıcak asfalt çalışması..


Konyaaltı Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. Çakırlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi ve Zümrüt Mahallesi Mevlana Caddesi’nde 2 bin 400 metre yol sıcak asfalt ile kaplandı.


EXPO 2016’da “Yörük Gelini Sergisi”ne defileli açılış Kültür/Sanat EXPO 2016’da “Yörük Gelini Sergisi”ne defileli açılış

Antalya Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan yörük kıyafetlerinin sunulduğu defile ise büyük ilgi gördü. Defilede Antalya’nın tanınmış iş kadınları ve mankenler tarafından tanıtılan kıyafetler büyük beğeni topladı.


BAMBUS ARI POLİTİKASI ÜRETİCİYİ SIKINTIYA SOKTU Aksu BAMBUS ARI POLİTİKASI ÜRETİCİYİ SIKINTIYA SOKTU

Aksu Kent Konseyi Aksu Üretici Birliği Çalışma Grubu Başkanı Turan Şahin, Tarım Bakanlığı’na ve Ziraat Odaları’na hazırladığı raporda, yaklaşan tehlikeye dikkat çekerek, “Bambus satışındaki yanlıştan dönülmezse üretici ürün almak için, eski, istenmeyen çözümlere başvurur” dedi.


AKSU BELEDİYESİ’NDEN UYARI TABELASI Aksu AKSU BELEDİYESİ’NDEN UYARI TABELASI

Aksu Belediye Meclisi, 2014 yılının temmuz ayında elektrikli, akülü iki veya üç tekerlekli araçların trafikten men edilmesini kararlaştırdı.


KDV iadesi alacağım diye zarar etmeyin! Ekonomi/Turizm KDV iadesi alacağım diye zarar etmeyin!

Son günlerde basında yer alan kredi kullanarak konut sahibi olan vatandaşların ödedikleri KDV miktarlarını geri alabilecekleri yönündeki açıklamalar tüketicilerde büyük bir umut yarattı.


Futbolun Emektarı Emekli Oldu Spor Futbolun Emektarı Emekli Oldu

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 30 yıllık çalışanı olan 65 yaşındaki Ekrem Yünlü, emekli oldu.


ANADOLU’NUN RENKLERİ MURATPAŞA’DA BULUŞUYOR Güncel ANADOLU’NUN RENKLERİ MURATPAŞA’DA BULUŞUYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Cumartesi günü Suzan Kardeş konseriyle başlayacak 2’nci Yöreler ve Renkler Festivali’nin aynı zamanda barış, kardeşlik ve dostluk festivali olduğunu belirterek, tüm Antalyalıları 2 Ekim’e kadar devam edecek davet etti


PİYANO FESTİVALİ’NDEN MUHTEŞEM AÇILIŞ! Kültür/Sanat PİYANO FESTİVALİ’NDEN MUHTEŞEM AÇILIŞ!

Bu yıl 17. si düzenlenen Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan Antalya Uluslararası Piyano Festivali, unutulmaz bir konser ile muhteşem bir açlışa imza attı.


“Fikirler baskı ile öldürülemez” Güncel “Fikirler baskı ile öldürülemez”

Twitter’ın yayınladığı şeffaflık raporunu değerlendiren Tüketici Birliği Federasyonu (TBF) Genel Başkan Vekili ve Tüketici Başvuru Merkezi Derneği Genel Başkanı İbrahim Güllü; “dünya birinciliği kabul edilemez, fikirler baskı ile öldürülemez” dedi.


Mine Candar’ın fotoğraf sergisi EXPO 2016’da açıldı Kültür/Sanat Mine Candar’ın fotoğraf sergisi EXPO 2016’da açıldı

Fotoğraf sanatçısı Mine Candar’ın “Gezginin İzi Hindistan’ın Gizi” isimli resim sergisi EXPO 2016’da açıldı. Sanat Sergi Binası’nda açılan sergide Candar’ın Hindistan’da çektiği 40 fotoğraf yer alıyor.


HAKİM VE SAVCILAR KUMLUCA'YA VEDA ETTİ Kumluca HAKİM VE SAVCILAR KUMLUCA'YA VEDA ETTİ

Kumluca Adliyesinde görev yapan Hakim ve Savcılar Yüksek kurul kararnamesi ile başka illere tayini çıkan Hakim ve Savcılara veda yemeği düzenlendi.


Antalya’nın tüm alt yapısı veri tabanında toplanıyor Güncel Antalya’nın tüm alt yapısı veri tabanında toplanıyor

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) ile Antalya’nın altyapısına ait verileri ilmek ilmek veri tabanına aktarıyor. CBS sayesinde altyapıda yapılacak yatırımlar daha sağlıklı planlanabiliyor, birimler çok daha hızlı koordinasyon sağlıyor.


DEMİRİ PEKMEZDEN, ÇİNKOYU KÖFTEDEN ALIN Sağlık/Kadın DEMİRİ PEKMEZDEN, ÇİNKOYU KÖFTEDEN ALIN

Soğuk kış günlerinin yaklaştığı sonbahar ayları birçok hastalığı beraberinde getiriyor. Mevsim geçişlerinde özellikle çocukların soğuk algınlıkları, grip ve bronşit gibi kış hastalıklarına yakalanma riski de artıyor.


Futbolda Kadro Sayısı 23 Kişi Olsun Spor Futbolda Kadro Sayısı 23 Kişi Olsun

Antalya Döşemealtı İşitme Engelliler Futbol Kulübü yönetim kurulu üyesi Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk futbolla ilgili olarak ilginç bir öneride bulundu. Aynı zamanda akademisyen olan Kahraman Köktürk Türkiye Futbol Federasyonun maç kadrolarını 23 kişiye çıkartılmasını önerdi.


Türkiye’de 600.000 aile Alzheimer hastalığı ile mücadele ediyor! Sağlık/Kadın Türkiye’de 600.000 aile Alzheimer hastalığı ile mücadele ediyor!

Türkiye nüfusu içinde şu an toplam nüfusun %8,7’sini oluşturan 65 yaş üstü nüfus hızla artıyor. Buna karşın diğer yaş grupları bu hızda bir artış göstermiyor.


Batı Antalya’nın en büyük cami inşaatı Kumluca Batı Antalya’nın en büyük cami inşaatı

Kumluca ilçesinde Belediye ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla yapımı devam eden Batı Antalya’nın en büyük cami inşaatının yaklaşık yüzde 60’lık bölümünün tamamlandığı bildirildi.


MANAVGAT’TA BARIŞ TEMALI 2. TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU 26 EYLÜL’DE BAŞLIYOR Manavgat MANAVGAT’TA BARIŞ TEMALI 2. TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU 26 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Manavgat Belediyesi Akdeniz Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediği ve geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiği Taş Heykel Sempozyumlarının ikincisini düzenlemeye hazırlanıyor.


“Zümrüd-ü Anka” Müzikali EXPO 2016’da sahnelendi Kültür/Sanat “Zümrüd-ü Anka” Müzikali EXPO 2016’da sahnelendi

Türk tarihi ve kültür değerlerinin dünyaya tanıtımı için Cumhurbaşkanlığı himayelerinde TRT tarafından hazırlanan "Zümrüd-ü Anka" Müzikali, EXPO 2016’da ilk gösterimini yaptı.


ALZHEİMER’A KARŞI SUDOKU ÇÖZDÜLER Sağlık/Kadın ALZHEİMER’A KARŞI SUDOKU ÇÖZDÜLER

Muratpaşa Beldiyesi Yaşlı Evi’nde 60 yaş üstü deneyimli kent sakinleri, 21 Eylül Dünya Alzheimer Farkındalık Günü’nde, hep birlikte zeka oyunu oynadı. Yaşlılar, Zeka Oyunları Eğitmeni Gazi Umdu rehberliğinde sudoku çözdü.


Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde büyük heyecan..
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde büyük heyecan..


Konyaaltı Belediyesi, geçtiğimiz yıl açtığı kreşlerle Antalya’da yerel yönetimlere de öncülük ediyor. Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevleri’nde yeni eğitim yılı öğrenciler kadar veliler içinde heyecanlı başladı.


NETWORK’TEN YENİ SEZON MOTTOSU: DOĞAYA DÖNÜŞ! Güncel NETWORK’TEN YENİ SEZON MOTTOSU: DOĞAYA DÖNÜŞ!

Yeni bir mevsim, ruhunda bir yerlerde saklanan yepyeni seni keşfetme vakti …


ENERYA’NIN FAHİŞ ZAMMI ÜRETİMİ DURDURDU Ekonomi/Turizm ENERYA’NIN FAHİŞ ZAMMI ÜRETİMİ DURDURDU

Enerya Antalya Gaz Dağıtım AŞ’nin, sistem kullanım bedeline yaptığı yüzde 895 oranındaki fahiş zammın ardından, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük enerji üretim tesislerinden biri olan Antalya Enerji AŞ üretimini durdurmak zorunda kaldı.


ZABITALAR OKUL KANTİNLERİNİ DENETLEDİ Aksu ZABITALAR OKUL KANTİNLERİNİ DENETLEDİ

Okulların açılması, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte Aksu’da okul kantinleri denetlendi. Aksu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kantinleri inceleyerek kurallara uymayanları uyardı.


AEDAŞ’tan 3 dakikada yanıt Ekonomi/Turizm AEDAŞ’tan 3 dakikada yanıt

Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ. (AEDAŞ), abonelerinin planlı-plansız kesintilerden anında haberdar olması için Antalya Muratpaşa’da, pilot çalışma başlattı.


Antalya Film Forum 2016'da yarışacak projeler belli oldu: Kültür/Sanat Antalya Film Forum 2016'da yarışacak projeler belli oldu:

150’ye yakın uzun metraj film projesi başvurduğu Forum’da, Belgesel Pitching, Kurmaca Pitching ve Work in Progress Platformlarına toplamda 26 proje seçildi.


Antalya'da Müzik Bayramı Yaşanacak Kültür/Sanat Antalya'da Müzik Bayramı Yaşanacak

Antalya’da bu yıl 17.cisi gerçekleştirilecek olan Antalya Uluslararası Piyano Festivali 21 Eylül’de başlıyor. 14 Ekim’e kadar sürecek olan festivalde, dünyaca ünlü yerli ve yabancı yıldızlar müzikseverlerle buluşacak.


Kanser tarama Tır'ı 'Pembe Prenses Antalya’da… Sağlık/Kadın Kanser tarama Tır'ı 'Pembe Prenses Antalya’da…

Sağlık Bakanlığı tarafından ’Pembe Prenses’ ismi verilen mobil kanser tarama TIR’ı, Antalya ilinde vatandaşlara kanser taraması yapmak üzere geliyor…


Antalya Yeditepe’de Tanışma ve Kaynaşma Etkinliği Düzenlendi Güncel Antalya Yeditepe’de Tanışma ve Kaynaşma Etkinliği Düzenlendi

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez), Konyaaltı ve Manavgat Kampüsü idarecileri ve öğretmenleri, Lara (Merkez) Kampüsünde tanışma ve kaynaşma etkinliğinde bir araya geldi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDEN GENÇLİK PROJESİ	Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDEN GENÇLİK PROJESİ

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi ortaklığında yürütülen “Eğitimde Uluslararası Gönüllülük” adlı Gençlik Proje Toplantısı İtalya’nın Cosenza şehrinde düzenlendi.


Servis Şoför ve Hosteslerine Eğitim ve Bilgilendirme Semineri Güncel Servis Şoför ve Hosteslerine Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Antalya Yeditepe Kolejinde okul yönetimi tarafından servis şoför ve hosteslerine eğitim ve bilgilendirme semineri yapıldı.


ANADOLU’NUN KALBİ MURATPAŞA’DA ATACAK
 Güncel ANADOLU’NUN KALBİ MURATPAŞA’DA ATACAKMuratpaşa Belediyesi ve Antalya Anadolu Hemşeri Dernekleri Platformu işbirliği ile gerçekleştirilen Yöreler Renkler Festivali’nin ikincisi 24 Eylül Cumartesi günü Suzan Kardeş konseriyle başlıyor.


Allianz Küresel Varlık Raporu: Güzel yıllar sona erdi Ekonomi/Turizm Allianz Küresel Varlık Raporu: Güzel yıllar sona erdi

Allianz’ın Küresel Varlık Raporu’na göre 2015 yılında finansal varlıklar yüzde 4,9’luk artışla ekonomik faaliyetlerdeki büyümenin bir nebze üstünde bir performans sergiledi.


Başkan Genç nikah kıydı Döşemealtı Başkan Genç nikah kıydı

Yoğun programına rağmen nikahların hepsine katılmaya özen gösteren Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Nevzat Avcı ve Raziye Şan çiftinin nikahını kıydı.


YEŞİLAY UYARIYOR: YENİ DÖNEMDE OKUL VE ARKADAŞLIKLARA DİKKAT! Sağlık/Kadın YEŞİLAY UYARIYOR: YENİ DÖNEMDE OKUL VE ARKADAŞLIKLARA DİKKAT!

Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte Yeşilay’dan okullara ve velilere uyarı geldi.


ALZHEİMER HASTASI YAKINI OLANLAR İÇİN 10 ÖNERİ Sağlık/Kadın ALZHEİMER HASTASI YAKINI OLANLAR İÇİN 10 ÖNERİ

21 Eylül Dünya Alzheimer Günü. Bellek bozukluğu, zihinsel işlevlerde düşünme, konuşma ve yorumlamada zorluklar, davranış bozuklukları ile kendini gösteren “demans”ların en sık rastlanan tipi Alzheimer hastalığıdır.


Antalya Valisi Karaloğlu Gaziler Günü'nü kutladı Güncel Antalya Valisi Karaloğlu Gaziler Günü'nü kutladı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Gaziler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, "Gazilerimizin büyük bir cesaret örneği göstererek nail oldukları bu şerefi, milletçe, büyük bir coşkuyla paylaşıyoruz" dedi.


KOCAELİ HEREKE HALISI, PİŞMANİYESİ, KANDIRA YOĞURDUYLA YÖREX'TE Güncel KOCAELİ HEREKE HALISI, PİŞMANİYESİ, KANDIRA YOĞURDUYLA YÖREX'TE

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin desteğiyle bu yıl 7'ncisi 26-30 Ekim tarihlerinde EXPO Center'da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, Kocaeli'nin coğrafi işaretli yöresel ürünlerine ev sahipliği yapacak.


ÇOCUKTA ‘İLK GÜN’ KORKUSUNA DİKKAT! Sağlık/Kadın ÇOCUKTA ‘İLK GÜN’ KORKUSUNA DİKKAT!

Aşırı korumacı, dış dünyayı tehlike dolu olarak algılayan ailelerin çocukları okul fobisine daha yatkın oluyor. Çocuğun, ders zilinin çaldığı ilk gün kabus yaşamasını istemiyorsanız okulu ona doğru tanıtın.


GEÇMEYEN MİDE AĞRISI VE HAZIMSIZLIĞA DİKKAT! Sağlık/Kadın GEÇMEYEN MİDE AĞRISI VE HAZIMSIZLIĞA DİKKAT!

Sağlıksız beslenme alışkanlıkları, sigara kullanımı ve bilinçsiz uygulamalar nedeniyle son yıllarda öne çıkan mide kanseri, ölümcül sonuçları ile de karşımıza çıkıyor.


‘ANTALYA’DA MUHTEŞEM KADRO!’ Kültür/Sanat ‘ANTALYA’DA MUHTEŞEM KADRO!’

Her sene Antalya’da dünyaca ünlü müzisyenleri ağırlayan ‘Antalya Uluslararası Piyano Festivali, 17. yılında da bu geleneğini sürdürüyor.


ANTALYA ULUSLARARASI PİYANO FESTİVALİ BAŞLIYOR! Kültür/Sanat ANTALYA ULUSLARARASI PİYANO FESTİVALİ BAŞLIYOR!

Bu yıl 17. si düzenlenen Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan Antalya Uluslararası Piyano Festivali 21 Eylül’de başlıyor.


DİŞ TELİ İLE İLGİLİ 5 ÖNEMLİ BİLGİ Sağlık/Kadın DİŞ TELİ İLE İLGİLİ 5 ÖNEMLİ BİLGİ

Hospitadent Diş Hastanesi Ortodonti Uzmanı Dr. Hatice Kübra Kavaz, halk arasında tel tedavisi (ortodontik tedavi) hakkında doğru bilinen yanlışları açıkladı.


BAHAR: Ekonomi/Turizm BAHAR: "İŞÇİ MAĞDURİYETLERİNİ ÖNLEMEMİZ LAZIM"

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Türkiye’de işverenlerin, SGK primi dışında ayrıca kıdem tazminatı ödemesiyle aşırı bir istihdam maliyeti ile karşı karşıya olduklarını belirterek, Kıdem Tazminatı Fonu Yasası’nın bir an önce çıkması ve fonun kurulması gerektiğini söyledi.


AGC Yönetim Kurulu’ndan ANSİAD Yönetim Kurulu’na İade-i Ziyaret…
 Güncel AGC Yönetim Kurulu’ndan ANSİAD Yönetim Kurulu’na İade-i Ziyaret…


Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’ne (ANSİAD) iade-i ziyarette bulundu.


AESOB Başkanı Dere’den bayram uyarıları... Ekonomi/Turizm AESOB Başkanı Dere’den bayram uyarıları...

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği AESOB Başkanı Adlıhan Dere, 9 günlük bayram tatilinde yola çıkacak sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı.


Akdeniz TV yeni yayın dönemine hızlı girdi Kültür/Sanat Akdeniz TV yeni yayın dönemine hızlı girdi

Antalya’nın Dünya’ya açılan penceresi Akdeniz TV 1 Eylül’de yeni yayın dönemine merhaba dedi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Akdeniz Üniversitesi yöneticileri ve personeli, Kurban Bayramı öncesi bir araya gelerek bayramlaştı.


MURATPAŞA BAYRAMA HAZIR Güncel MURATPAŞA BAYRAMA HAZIR

Muratpaşa Belediyesi, komşularının huzurlu, mutlu ve güven içinde bir Kurban Bayramı geçirmeleri için tüm önlemleri aldı.


MURATPAŞA’DA CAMİLERE BAYRAM TEMİZLİĞİ Güncel MURATPAŞA’DA CAMİLERE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Muratpaşa Belediyesi, 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak Kurban Bayramı öncesi ilçede 147 camiinin temizliğinden, boyanmasına tüm ihtiyaçlarını karşıladı.


YAZ OKULUNU BİTİREN ÇOCUKLAR SERTİFİKALARINI ALDI Aksu YAZ OKULUNU BİTİREN ÇOCUKLAR SERTİFİKALARINI ALDI

Aksu Belediyesi Spor Kulübünde yaz okulunda futbol branşında eğitim alan yaklaşık 50 öğrenci yaz okulunun kapanması ile sertifikalarını aldı.


BAŞKAN ŞAHİN, KURBAN BAYRAMINI KUTLADI Aksu BAŞKAN ŞAHİN, KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, tüm Müslüman aleminin kurban bayramını kutladı, savaşsız, terörsüz barış ve huzur dolu günler diledi.


 BAŞKAN UYSAL: ‘TEMEL DAVAMIZ İNSAN’ Güncel BAŞKAN UYSAL: ‘TEMEL DAVAMIZ İNSAN’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yenigün Mahallesi Şehitler Parkı’nda düzenlenen toplu sünnet şöleninde “Hiç kimse Muratpaşa’da yalnız kalmayacak. Bizim temel davamız insan” dedi.


BAŞKAN UYSAL’DAN BAYRAM MESAJI Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN BAYRAM MESAJI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, dünyada ve Türkiye’de çok tatsız olayların yaşandığı bir ortamda Kurban Bayramı’nın yarattığı manevi ortamının önemine değinerek, “Birliğimizi beraberliğimizi, sevgimizi saygımızı geliştirmek pekiştirmek istiyoruz. Bayramlarımız bunun için var” dedi.


MURATPAŞA BAYRAMLAŞTI Güncel MURATPAŞA BAYRAMLAŞTI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, son 2 yılda Muratpaşa’nın temel ve sosyal belediyecilik hizmetlerde Türkiye’nin ‘en’leri arasına girmesini sağlayan belediye personeliyle bayramlaştı.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN “SOKAKTA HAYAT VAR” FESTİVALİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN “SOKAKTA HAYAT VAR” FESTİVALİ

Manavgat’ta belediye tarafından düzenlemesi tamamlanan Atatürk ve Fevzi Paşa Caddeleri, “Sokakta Hayat Var” festivali ile canlanacak. 7 gün sürecek olan festival, kentteki hareketliliği artırırken, esnafa ve turizme de büyük katkı sağlayacak


DİŞ APSESİ KABUSUNUZ OLMASIN! Sağlık/Kadın DİŞ APSESİ KABUSUNUZ OLMASIN!

Hospitadent Diş Hastanesi’nden Dt. Çağrı Altuntaş, önemsemediğimiz apseli dişten üreyen ve tüm vücudumuza hızlıca yayılan bakterilerin bağışıklık sistemimizi zayıflatarak genel vucut sağlığımızı etkiyeceğinin ve bunun da birçok hastalığa neden olabileceğinin altını çizdi.


PAŞA’NIN MELEKLERİ’NE MORAL ZİYARETİ Spor PAŞA’NIN MELEKLERİ’NE MORAL ZİYARETİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Avrupa’da tur için haftasonu ACME Zalgiris Kaunas’ı konuk edecek Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı’nı ziyaret etti. Başkan Uysal zorlu karşılaşma öncesi takıma başarılar diledi, baklava ikram etti.


BAŞKAN SÖZEN, DEDE ve BABA GELENEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR Manavgat BAŞKAN SÖZEN, DEDE ve BABA GELENEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, göreve geldiği 2009 yılından bu yana tüm belediye çalışanlarıyla işyerlerinde ziyaret ederek bayramlaşma geleneğini devam ettiriyor.


MANAVGAT ŞELALESİ’NDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI Manavgat MANAVGAT ŞELALESİ’NDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Manavgat Şelalesi, Manavgat Belediyesi’nce bir süredir yürütülen çevre düzenleme çalışmalarının tamamlamasıyla bütünüyle ziyaretçilere açıldı.


MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ’NE 
İKİ DEĞERLİ HEKİM DAHA KATILDI Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ’NE 
İKİ DEĞERLİ HEKİM DAHA KATILDI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, hekim kadrosuna Doç. Dr. Celal Çerçi ile Op. Dr. Yusuf Akdeniz’i ekledi.


 Pegasus’un Bişkek aktarmalı Kaşgar uçuşları başlıyor Güncel Pegasus’un Bişkek aktarmalı Kaşgar uçuşları başlıyor

Pegasus’un yüzde 49 hissesine sahip olduğu Kırgızistan merkezli iştiraki Air Manas, Bişkek’ten Kaşgar uçuşlarına başlıyor.


Levent Yüksel’den EXPO 2016’da nostalji gecesi Kültür/Sanat Levent Yüksel’den EXPO 2016’da nostalji gecesi

Türk pop müziğinin güçlü sesi Levent Yüksel, EXPO 2016’da konser verdi. Şarkılarını Turkcell büyük amfi tiyatroyu dolduran binlerce hayranıyla birlikte seslendiren Yüksel, müzik dolu bir gece yaşattı. Yüksel, hayranlarına yeni çıkacak albümünün de müjdesini verdi.


“Amacımız, üniversiteyi uluslararası hale getirmek” Güncel “Amacımız, üniversiteyi uluslararası hale getirmek”

Salı Sanayici ve İş Adamları Grubu’nun Antalya Tenis ve İhtisas Kulübü’nde(ATİK) geçekleştirdiği toplantının, bu haftaki konuğu Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal oldu.


‘KİTLE SPORLARINDA 1 NUMARAYIZ’ Spor ‘KİTLE SPORLARINDA 1 NUMARAYIZ’

Muratpaşa Belediyesi’nin 15 branşta düzenlendiği yaz dönemi spor okullarının futbol bölümü Uğur Mumcu Stadı’nda düzenlenen törenle sona erdi.


AKSU BELEDİYESİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI Aksu AKSU BELEDİYESİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Aksu Belediyesi ile Belediye İş Sendikası Antalya Şubesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.


Döşemealtı’nın ilk Ekolojik pazarı için geri sayım başladı Döşemealtı Döşemealtı’nın ilk Ekolojik pazarı için geri sayım başladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in Bahçeyaka Mahallesi Kapalı Cuma Pazarı yanına ilave olarak yaptırdığı halk dilinde köylü pazarı olarak da bilinen Yöresel ürünler pazarının tamamlanmasına sayılı günler kaldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...