Perşembe, 17 Ekim 2019
OSMED ÜYELERİ, MEDICAL PARK ANTALYA'YA EMANET Güncel OSMED ÜYELERİ, MEDICAL PARK ANTALYA'YA EMANET

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, sağlık protokolleri imzalamaya devam ediyor. Otel Satın Alma Müdürleri ve Eğitimi Derneği, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'yle sağlık protokolü imzaladı.


Küresel ticarete teknolojik fren Ekonomi/Turizm Küresel ticarete teknolojik fren

KPMG ve Thomson Reuters’in ortak düzenlediği 2016 Küresel Ticaret Yönetimi Anketi’ne göre küresel ticaretin önündeki en büyük engel; sektörün hızla gelişen teknolojiden uzak kalması…


DEV OYUNCAK VADAA’LAR AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK, GELİRİ TEGV’E BAĞIŞLANACAK! Teknoloji/Bilim/İnternet DEV OYUNCAK VADAA’LAR AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK, GELİRİ TEGV’E BAĞIŞLANACAK!

Yapı Kredi World, çok sevilen maskotu Vadaa ile çocukların eğitimi için gelir yaratmaya devam ediyor. Yapı Kredi World, 15 yıldır ana sponsorluğunu üstlendiği Marka Konferansı’nda bu sene eğitim adına çok anlamlı bir etkinliğe imza atacak.


Başkan Genç, KONGED Üyelerini ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, KONGED Üyelerini ağırladı

Konyaaltı Gençlik Derneği’nin (KONGED) Kadın Komisyonu, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i makamında ziyaret ederek "Sevgi İzi" projesini tanıtıp destek istediler.


ROMATOİD ARTRİT SADECE EKLEMLERİ ETKİLEMİYOR Sağlık/Kadın ROMATOİD ARTRİT SADECE EKLEMLERİ ETKİLEMİYOR

Romatoid artrit (RA), toplumda en sık görülen romatizmal hastalıklardan birisidir. Her 100 kişiden birinde görülür. Genelde el ve ayak küçük eklemlerini tutabilen kronik, iltihaplı bir romatizmal hastalıktır.


KIL DÖNMESİ ARTIK KADINLARIN DA SORUNU Sağlık/Kadın KIL DÖNMESİ ARTIK KADINLARIN DA SORUNU

Halk arasındaki adıyla ‘Kıl Dönmesi’, bilimsel adıyla ‘Pilonidal Sinüs’ hastalığı, Türk toplumunda özellikle genç yaş grubunda ve erkeklerde en sık görülen rahatsızlıklar arasında ilk sıralarda yer alıyor.


Antalya’daki yurtlara araştırma istendi Siyaset Antalya’daki yurtlara araştırma istendi

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, TBMM’ye sunduğu araştırma önergesi ile Antalya ilinde bulunan öğrenci yurtlarının yeterliliklerinin ve mevzuata uygunluğunun araştırılmasını istedi.


Engel tanımayan sporcular ASAT’ta ağırlandı Güncel Engel tanımayan sporcular ASAT’ta ağırlandı

Engel tanımayan sporcular, ASAT’ta verilen yemekte bir araya geldi. ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay, engelli bireylere sahip çıkmanın ve hayatlarını kolaylaştırıcı çözümler bulmanın toplumsal bir sorumluluk olduğuna dikkat çekti.


MURATPAŞA’DA SİNEMA GÜNLERİ DEVAM EDİYOR Kültür/Sanat MURATPAŞA’DA SİNEMA GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin Aralık ayı boyunca devam edecek ücretsiz sinema günlerinde 2’nci hafta filmi izleyiciyle buluştu.


‘Ak Köprü’ tamam sıra bağlantı yollarında Alanya ‘Ak Köprü’ tamam sıra bağlantı yollarında

Büyükşehir Belediyesi Alanya’da 12 mahalleyi birbirine bağlayacak olan ‘Ak Köprü’nün inşaatını tamamladı. ‘Ak Köprü’ 2017 yılının ilk aylarında hizmete açılacak.


YAŞLI EVİ ÜYELERİ BAŞKAN UYSAL’A ZEYTİN HEDİYE ETTİ Güncel YAŞLI EVİ ÜYELERİ BAŞKAN UYSAL’A ZEYTİN HEDİYE ETTİ

Çarşamba mesaisine randevusuz görüşme saatleriyle belediye fuayesinde Turunç Masa’da başlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, Soğuksu Yaşlı Evi üyeleri kendi kurdukları zeytinleri hediye etti.


Konutta Türk Lirası devrimi Ekonomi/Turizm Konutta Türk Lirası devrimi

Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Adnan Saraç, son dönemde yaşanan Türk Lirası devriminin gayrimenkul sektöründe de hakim olduğunu belirterek, ev almak için son derece uygun bir dönem olduğunu söyledi.


OKULLARDA NAR DAĞITIMI BAŞLADI Güncel OKULLARDA NAR DAĞITIMI BAŞLADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ilk etapta 100 ton narla başladığı ‘destek alımları’ kapsamında ilçedeki 60 okula Yerli Malı Haftası dolayısıyla 60 ton nar dağıtımına başlandı.


Antalya Gayrisafi Yurtiçi Hasılası sıralamasında 6. sırada Ekonomi/Turizm Antalya Gayrisafi Yurtiçi Hasılası sıralamasında 6. sırada

Ulusal Hesaplar Sistemi (SNA-2008) ve Avrupa Hesaplar Sistemi’ne (ESA-2010) uyum kapsamında ana revizyon çalışmaları tamamlandı.


UZUNKAYA; “TEK YÜREK OLMALIYIZ” Güncel UZUNKAYA; “TEK YÜREK OLMALIYIZ”

İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve yönetimini birlik binasında ziyaret etti. Ziyarette terör konusunda değinen Uzunkaya, Türk Milletinin birliğini hiç kimsenin bozamayacağını belirterek ülke olarak tek yürek olunması gerektiğini vurguladı.


BAHÇEŞEHİR OKULLARI’NDAN 2 BİN 480 MÜLTECİ ÖĞRENCİYE EĞİTİM Güncel BAHÇEŞEHİR OKULLARI’NDAN 2 BİN 480 MÜLTECİ ÖĞRENCİYE EĞİTİM

Suriye’de yaşanan dram sonucunda Türkiye’nin kucak açtığı yaklaşık 3 milyon mülteciye Bahçeşehir Okulları öğrencileri eğitim desteği veriyor.


Başkan Genç, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu Döşemealtı Başkan Genç, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İstanbul Dolmabahçe'de bulunan Vodafone Arena Stadı yakınlarında Cumartesi akşamı düzenlenen iki ayrı bombalı saldırıda, 36'sı emniyet mensubu 44 kişinin şehit olduğu saldırının ardından Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN ALTSO ÜYELERİNE KOSGEB TAVSİYESİ Alanya BAŞKAN ŞAHİN’DEN ALTSO ÜYELERİNE KOSGEB TAVSİYESİ

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), KOBİ’lere yönelik “İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği Programı” başlatıyor.


Obezite ameliyatları apandisit kadar güvenli ama... Sağlık/Kadın Obezite ameliyatları apandisit kadar güvenli ama...

Son yıllarda obezite tedavisinde cerrahi yöntemlerin sayısında büyük artış görülüyor. Özellikle cerrahi sonrası, diğer tedavi yöntemlerine göre daha başarılı ve uzun dönemde daha fazla kilo kaybı sağlanmış olması, bu artışın en önemli nedenlerinden.


Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği gerçekleştirildi Kumluca Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği gerçekleştirildi

Kumluca Belediyesi ve Sınav Koleji tarafından ortaklaşa düzenlenen, “Hz. Peygamber’in aynasında insan” konulu ayın söyleşisi etkinliği gerçekleştirildi.


Kepez polisinin yanında Güncel Kepez polisinin yanında

Başkan Hakan Tütüncü, İstanbul Beşiktaş’taki hain terör saldırısı dolayısıyla acılarını paylaşmak ve ‘polisimizin yanındayız’ mesajını vermek amacıyla ilçedeki polis merkezlerini gece saatlerinde ziyaret etti.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 36’sı polis 44 vatandaşımızın şehit olduğu, 150’den fazla kişinin yaralandığı İstanbul Beşiktaş’taki terör saldırısı sonrasında oluşan 'Polisimin Yanındayım' çağrısına destek verdi.


Crystal Hotels “Ben Swiss Club 2017” ödüllerini topladı Ekonomi/Turizm Crystal Hotels “Ben Swiss Club 2017” ödüllerini topladı

Avrupalı turistlerde yüzde 100’e yakın misafir memnuniyeti sağladılar...


AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİNDEN EMNİYET TEŞKİLATINA BAŞSAĞLIĞI Güncel AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİNDEN EMNİYET TEŞKİLATINA BAŞSAĞLIĞI

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve Yönetimi İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadı yakınında ve Maçka Parkı’nda düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları için Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’ya başsağlığı ziyaretinde bulundu.


Ekonomik ve güvenli arşiv için NetteArşiv Teknoloji/Bilim/İnternet Ekonomik ve güvenli arşiv için NetteArşiv

İşNet, e-dönüşüm sürecine dahil olan şirketlere, veri saklama işlemlerinde hayatını kolaylaştıracak yeni bir çözüm geliştirdi.


Başkan Böcek: Yaşlılar Kreşi’nde sona geldik
 Güncel Başkan Böcek: Yaşlılar Kreşi’nde sona geldik


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Yaşlılar Kreşi inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.


Kepez’den spora bir eser daha Spor Kepez’den spora bir eser daha

Varsak Ayanoğlu Mahallesi’nde amatör kulüplere de hizmet verecek çim futbol sahasının temeli törenle atıldı.


UKRAYNALI HEYETTEN AGC'DE DOSTLUK MESAJI... Güncel UKRAYNALI HEYETTEN AGC'DE DOSTLUK MESAJI...

"İstanbul’daki terör saldırısını lanetliyorum, Türkiye’nin yanındayız” Serik Belediyesi ve Türk Hava Yolları işbirliğinde düzenlenen ‘Türkiye-Ukrayna Turizm Zirvesi’ için Antalya’da bulunan Zaporozhye Belediye Başkan Yardımcısı Natalia Zaychenko ve Ukrayna’dan gazeteciler, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC)’yi ziyaret etti.


Uzunkaya, engelli birey ve ailelerle kahvaltıda buluştu Güncel Uzunkaya, engelli birey ve ailelerle kahvaltıda buluştu

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Engelli Bireyleri Bulunan Personelleri ile Kahvaltıda Biraraya Geldi.


Cumhurbaşkanı’na Hakaret Suçundan Aranan Şahıs Yakalandı Güncel Cumhurbaşkanı’na Hakaret Suçundan Aranan Şahıs Yakalandı

Antalya'da “Cumhurbaşkanı’na Hakaret” Suçundan Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yakalama emri bulunan Y.D isimli şahıs yakalandı.


Kemer'de Bir Lisenin Pansiyonunda Uyuşturucu Madde Operasyonu Yapıldı Güncel Kemer'de Bir Lisenin Pansiyonunda Uyuşturucu Madde Operasyonu Yapıldı

Anadolu Lisesi’nin pansiyonunda yatakhanenin tuvalet kısmında (4) öğrencinin bulunduğu yerde yapılan aramada, esrar maddesi içiminde kullanılan düzenek ve bir miktar esrar maddesi tohumu ele geçirildiği bildirildi.


Güncel "Huzur Türkiye Uygulaması"nda 23 kişi yakalandı

Vatandaşların Huzur ve Güvenliğinin Sağlanması Amacıyla Antalya’da Huzur Uygulaması Yapıldı


İYİLİK İÇİN KOD YAZDILAR Teknoloji/Bilim/İnternet İYİLİK İÇİN KOD YAZDILAR

Crossover Türkiye öncülüğünde organize edilen Java For Good – İyilik İçin Java etkinliğinde bir araya gelen en az 10 yıl deneyimli 40 kıdemli yazılım geliştirici 12 saat süren etkinlikte Mültecilik, Küresel Isınma ve Sokak Hayvanları gibi önemli toplumsal sorunlara çözüm aradı.


Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Robogait Cihazı Hastalara Umut Olmaya Devam Ediyor Alanya Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Robogait Cihazı Hastalara Umut Olmaya Devam Ediyor

Patika Engelsiz Yaşam Gönüllüleri Derneği ve Alanya Belediyesi'nin katkılarıyla satın alınan ve 10 Nisan 2013'te Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi (Alanya EAH)’ne bağışlanarak hizmet veren “Robogait Cihazı” hastalara umut olmaya devam ediyor.


Hukuk Fakültesinde ‘İfade Hürriyeti Bağlamında Hakaret Suçları’ Paneli Güncel Hukuk Fakültesinde ‘İfade Hürriyeti Bağlamında Hakaret Suçları’ Paneli

Akdeniz Üniversitesi Hukuk ve Kültür Topluluğu tarafından ‘İfade Hürriyeti Bağlamında Hakaret Suçları’ paneli düzenlendi.


Gülümseyerek gençleşin! Sağlık/Kadın Gülümseyerek gençleşin!

Yapılan çalışmalar, gülümseyen bir yüzün aslında olduğundan daha genç göründüğünü gösteriyor


ANFAŞ Fuarları'nın İstanbul çıkartmasında ortak paydaşları biraraya geldi Ekonomi/Turizm ANFAŞ Fuarları'nın İstanbul çıkartmasında ortak paydaşları biraraya geldi

ANFAŞ Fuarları'nın İstanbul Çıkartmasında Ortak Paydaşları TÜROFED, TUSİD, EGD ve POYD Bir Araya Geldi. Antalya’da düzenlenmekte olan 18-21 Ocak 2017 tarihlerindeki HotelEquipment ve 15-18 Şubat 2017 tarihlerindeki FoodProduct Fuarları yurt içi ve yurt dışı ziyaretçi çalışmalarına şimdiden başladı.


SERİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ TERÖRÜ LANETLEDİ Serik SERİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ TERÖRÜ LANETLEDİ

Serik Anadolu Lisesi Öğrencileri İstanbul’da meydana gelen hain ve alçak teröre saldırısına karşı tepki için hainleri lanetleyen pankart ile sahaya çıktı.


Alanya’nın çöpü altın olacak Alanya Alanya’nın çöpü altın olacak

Alanya’nın çöpünden elektrik üreteceklerini açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel “Geçtiğimiz hafta Alanya’da çöpten elektrik elde edebileceğimiz, çöp çevrim tesisi projemizi Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız onayladı” dedi.


KALEİÇİ ÇALIŞTAYI TOPLANIYOR Güncel KALEİÇİ ÇALIŞTAYI TOPLANIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kaleiçi’nin UNESCO Dünya Miras Listesi’ne yolculuğunun ele alınacağı 17 Aralık Çalıştayı’na ilgili tüm tarafları davet ederken “Kaleiçi’nin UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alması, evleri, sokakları ve hikayeleriyle dünyayla buluşma olanağı sağlayacak. 5 ay değil de 12 ay turizm yapabilmemizin kapılarını aralayacak” dedi.


MUTLU PORTAKAL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ'NE 
MEDICAL PARK ANTALYA DAMGASI Güncel MUTLU PORTAKAL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ'NE 
MEDICAL PARK ANTALYA DAMGASIThe Marmara Hotel'de 10-11 Aralık günleri arasında Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) yararına düzenlenen alışveriş festivalinde Medical Park Antalya Hastane Kompleksi hekimleri konuk olarak yer aldı.
“Türkiye’ye yeni ortaklar ve yeni ilişkiler kurmak için geldik” Güncel “Türkiye’ye yeni ortaklar ve yeni ilişkiler kurmak için geldik”

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Konseyi(KEİK) Moskova ve Türkiye Konseyleri, aralarında Rus turizm, inşaat, ilaç sanayisi ve tarım gibi farklı sektörlerden gelen temsilcilerin katıldığı heyet, Antalya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, AGC Başkanı Mevlüt Yeni ile bir araya geldi.


Sultanlardan müthiş geri dönüş Spor Sultanlardan müthiş geri dönüş

İzmir Büyükşehir Belediye deplasmanına konuk olan Kepez’in Sultanları setlerde 2-0 geri düşmesine rağmen muhteşem bir geri dönüşe imza atarak zorlu deplasmandan galip gelmesini bildi.


Minderin Şampiyonları Kış Spor Okullarında Yetişiyor Spor Minderin Şampiyonları Kış Spor Okullarında Yetişiyor

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 31 branşta açılan Kış Spor Okulları Güreş kursunun çalışmaları devam ediyor.


Türkiye ezgileri mest etti Kültür/Sanat Türkiye ezgileri mest etti

Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, Anadolu’nun her bölgesinden türkülerin yer aldığı ‘Yedi Bölge Yedi Tavır Konseri’yle büyüledi.


“SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya DOB’da geçen sanat sezonunda bir seri olarak sunulmaya başlanan, ‘Seslerin Büyüsü’ A Capella konserleri, bu sezonda da büyük ilgiyle devam ediyor. Konser, A Capella eserlerle görsel efektler, neşeli kostümler, devinimler ve danslar eşliğinde insan sesinin büyülü dünyasını seyirciyle buluşturuyor.


Kepez’in zirve yürüyüşü Spor Kepez’in zirve yürüyüşü

Kepez Belediyespor 11. Haftada kendi sahasında Akıncılar’ı konuk etti. Sahadan 2-0 galibiyetle ayrılan Kepez’in Altın Kramponları zirveye bir adım daha yaklaştı.


Huzurevi sakinleri AŞT’de Kültür/Sanat Huzurevi sakinleri AŞT’de

Büyükşehir Belediyesi Halil Akyüz Huzurevi sakinleri Antalya Şehir Tiyatroları’na konuk oldu. ‘Para’ oyunun ilgiyle izleyen yaşlılar sanat dolu bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.


Döşemealtı Belediyesi’nden yeni nesil parklar Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden yeni nesil parklar

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçeyi Avrupa standartlarında görünüme kavuşturmak ve daha yaşanılabilir bir bölge haline getirmek için yaptığı yatırım hamleleri hız kesmiyor.


Coğrafi işaret tescili 193’ye ulaştı Ekonomi/Turizm Coğrafi işaret tescili 193’ye ulaştı

Coğrafi işarette son tescilimiz Milas Zeytinyağı… Milas Zeytinyağı ile birlikte tescil edilmiş coğrafi işaret sayımız 193’e ulaştı. Patent Enstitüsü’nün açıklamasına göre, coğrafi işaret tescil sayısında hedefimiz ise 2 bin 500…


BAŞKANLARDAN SERİK’E GENÇLİK MERKEZİ MÜJDESİ Serik BAŞKANLARDAN SERİK’E GENÇLİK MERKEZİ MÜJDESİ

Serik 60 yıldır özlemini çektiği gençlik merkezine nihayet kavuşuyor. Gençlere yönelik çok yönlü olarak planlanan Serik Gençlik Merkezi’nin İhalesi yapılarak ruhsatı alındı. İnşaat sürecinin ise kısa süre sonra temel atma ile başlayacağı bildirildi.


BARO’DAN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET Güncel BARO’DAN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan ve Yönetim Kurulunu makamında ağırladı. Ziyarette her iki Başkan, birlikte çalışmaya hazır oldukları mesajı verdi.


Sinemia Premium Üyelik ile Göreceğiniz Çok Şey Var! Kültür/Sanat Sinemia Premium Üyelik ile Göreceğiniz Çok Şey Var!

Yeni yılda her gün yeni bir hediye almış gibi: Sınırsız sinema bileti


SERİK OKUL SPORLARINDA TERÖRÜ LANETLEDİ Serik SERİK OKUL SPORLARINDA TERÖRÜ LANETLEDİ

İstanbul’da hain alçakların meydana getirdiği kalleş terör faciası Serik’te yapılan okul sporları öncesi terör lanetlendi.


TÜRKİYE’MİZİN BAŞI SAĞ OLSUN Güncel TÜRKİYE’MİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Antalya’da 75 odası ve yaklaşık 75 bin üye esnafı temsil eden Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) olarak Başkan Adlıhan Dere, 10 Aralık'ta İstanbul Beşiktaş'taki terör saldırısını kınadıklarını belirtti.


Başkan Gül, Evi Yanan Dedeye Söz Verdi Evini Yeniden Yaptırdı Kemer Başkan Gül, Evi Yanan Dedeye Söz Verdi Evini Yeniden Yaptırdı

92’lik Hasan Tal Dede yeni evine kavuşmanın sevincini yaşarken yeni evinin odalarını gezerken duygusal anlar yaşadı.


MANAVGAT BELEDİYESPOR KONAKLI SPORU 3-0'LA GEÇTİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR KONAKLI SPORU 3-0'LA GEÇTİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in ve tüm Manavgat halkının beklentilerini boşa çıkarmayan Manavgat Belediyespor, Konaklıspor'u 3-0'lık sonuçla zorlanmadan geçti.


Kemer Belediyesi'nden Sivas’ın Divriği İlçesinde Yatılı Okula Bilgisayar Yardımı Kemer Kemer Belediyesi'nden Sivas’ın Divriği İlçesinde Yatılı Okula Bilgisayar Yardımı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Eğitim Kurumlarına yaptığı yardımlarına bir yenisini daha ekleyerek Sivas’a bağlı Divriği ilçesi Yatılı Bölge Okulunun taleplerini geri çevirmeyerek malzeme yardımı gönderdi.


CHP İl Başkanı Erdem; “Gün, ayrışma değil birlik ve dayanışma günü” Siyaset CHP İl Başkanı Erdem; “Gün, ayrışma değil birlik ve dayanışma günü”

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, Beşiktaş’taki kanlı terör saldırısının ardından yaptığı açıklamada birlik ve dayanışma çağrısında bulundu. Erdem, terörün neden olduğu acıların, toplumda yarattığı travmanın dayanışma ile aşılabileceğini ifade etti.


Epilepsi hastalarına ameliyat müjdesi Sağlık/Kadın Epilepsi hastalarına ameliyat müjdesi

Önce ‘garip bir his’ ardından nöbet gelir. Beyin fonksiyonları kısa süreliğine kaybolur. Yere düşer ve tıpkı elektrik akımına kapılmış gibi çırpınmaya başlar. Bir çok hastanın ağzından köpük gelir...


Ekonomi/Turizm "Turizm Bakanlığı, ‘Kültür’den ayrılsın!"

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ayrılma önerisi, Kapadokya Meslek Yüksekokulu ve Anatolia Turizm Akademisi işbirliğiyle düzenlenen 11. Turizm Eğitimi Arama Konferansı’na damgasını vurdu.


İKMİB BAŞKANI MURAT AKYÜZ, “TÜRKİYE’NİN İSTİKRARINI HEDEF ALANLARI KINIYORUZ” Güncel İKMİB BAŞKANI MURAT AKYÜZ, “TÜRKİYE’NİN İSTİKRARINI HEDEF ALANLARI KINIYORUZ”

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz, tüm Türkiye’yi yasa boğan terör saldırıları ile ilgili olarak bir açıklama yaptı ve “Hain saldırılar bizi yıldırmaz, daha çok kenetler” mesajı verdi.


KOCA CİĞER MAKETİ ANTALYA'DA Sağlık/Kadın KOCA CİĞER MAKETİ ANTALYA'DA

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Kanser Daire Başkanlığı ile Pembe Hanım Kanserli Hasta ve Yakınları Dayanışma Derneği işbirliğiyle akciğer kanseri hakkında kamuoyunda farkındalığı artırmak amacıyla ‘Koca Ciğer’ adlı proje başlatıldı.


Güncel "TERÖR SALDIRISI YÜREĞİMİZİ BİR KEZ DAHA YAKTI"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadı yakınında ve Maçka Parkı’nda düzenlenen terör saldırısında şehit düşen Ispartalı Şehit Polis Memuru Durmuş Öcal’ın cenaze törenine katıldı.


Başkan Böcek: Salı pazarı yıl sonuna hazır… Güncel Başkan Böcek: Salı pazarı yıl sonuna hazır…

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Liman Mahallesi Kapalı Semt Pazarı'nda yenileme çalışmalarının sonuna geldiklerini söyledi.


Girişimcilerin Zorluklarla Başa Çıkabilmesi için 5 Temel Öneri Girişimcilerin Zorluklarla Başa Çıkabilmesi için 5 Temel Öneri

Web tabanlı ön muhasebe uygulaması olarak hizmet veren ve Wired Dergisi’nin seçtiği ‘Europe’s 100 HottestStartups’ listesinde iki yıl üst üste yer alan Paraşüt’ün Kurucu Ortağı Sean Yu, tecrübelerinden yola çıkarak girişimcilik serüveninde kaçınılması gereken hatalar hakkında önerilerde bulundu.


DÜNYA TURİZMİNE YÖN VERENLER ANTALYA’DA BULUŞTU Ekonomi/Turizm DÜNYA TURİZMİNE YÖN VERENLER ANTALYA’DA BULUŞTU

World Tourism Forum’un ilk ayağı Mediterranean Summit 2016 10 Aralık’ta Antalya Belek Regnum Carya Otel’de gerçekleşti.


Çağdaş Sanat Atölyesi’nde sertifika sevinci Kültür/Sanat Çağdaş Sanat Atölyesi’nde sertifika sevinci

Antalya’da interaktif hizmet veren tek kütüphane olma özelliğini taşıyan Büyükşehir Belediyesi Doğan Hızlan Kütüphanesi bünyesindeki Çağdaş Sanat Atölyesi ilk mezunlarını verdi. 1 ay boyunca sanatsal faaliyetlere katılan 5-14 yaş arası öğrencilere sertifika sunuldu.


Kepez’e üçüncü taziye evi Güncel Kepez’e üçüncü taziye evi

Vatandaşların sosyal gereksinimlerine yönelik icraatlar gerçekleştiren Kepez Belediyesi, üçüncü taziye evini Hüsnü Karakaş Mahallesi’nde hizmete sokacak.


BAŞKAN UYSAL, ‘ASFALT SORUNU KALMAYACAK’ Güncel BAŞKAN UYSAL, ‘ASFALT SORUNU KALMAYACAK’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fen İşleri Müdürlüğü’nün araç filosuna eklenen 4 TIR ve 40 ton kapasiteli 1 taşıyıcıyı inceledi, “Hızla bütün asfaltlarımız yenilecek. Kısa süre sonra hiçbir sorunumuz kalmayacak” dedi.


Kızılay ile Qatar Charity Suriyeliler için ortak proje üretecek Kızılay ile Qatar Charity Suriyeliler için ortak proje üretecek

Kızılay, Katar Hayır Kurumu (Qatar Charity) ile Türkiye ve Kuzey Suriye’de savaştan etkilenen Suriyelilere yardım etmek amacıyla işbirliği anlaşması imzaladı. İşbirliği kapsamında Suriyelilere yönelik 10 milyon dolarlık bir program başlatılacak.


TATLANDIRICILARIN GÜVENİRLİĞİ KANITLANDI Sağlık/Kadın TATLANDIRICILARIN GÜVENİRLİĞİ KANITLANDI

Şekere alternatif olarak üretilen, aynı miktardaki şekerden daha tatlı olan ama daha az enerji içeren tatlandırıcı kullanımlarının insan sağlığı üzerindeki etkileri son zamanlarda sıklıkla tartışılan konuların başında geliyor.


Volvo Kamyon, Türkiye'de Temsa İş Makinaları ile güçlerini birleştirdi Otomotiv Volvo Kamyon, Türkiye'de Temsa İş Makinaları ile güçlerini birleştirdi

Dünyanın önde gelen kamyon üreticilerinden Volvo Kamyon ve Sabancı Holding iştiraklerinden Temsa İş Makinaları, tüm Türkiye’yi kapsayan stratejik iş birliğine imza attı. Temsa İş Makinaları, Volvo Kamyon’un Türkiye’de tek yetkili distribütörü oldu.


Kepez Bilecik Belediye’yi rahat geçti.. Spor Kepez Bilecik Belediye’yi rahat geçti..

Sahasında Bilecik Belediyesi ile karşılaşan Kepez Belediyespor, rakibini mağlup ederek yoluna doludizgin devam ediyor.


YÖRSİAD’DAN TERÖRE LANET Kemer YÖRSİAD’DAN TERÖRE LANET

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Yönetim Kurulu Başkanı Semih Beken yaptığı açıklama ile İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena yakınında çevik kuvvet otobüsüne bombalı araçla düzenlenen saldırıyı lanetledi.


MURATPAŞA FARK YARATIYOR Güncel MURATPAŞA FARK YARATIYOR

Muratpaşa Belediyesi, ilçe genelinde 2 bin 141 çöp konteynerini yeraltına aldı. Kendi atölyelerinde ürettiği asansörlü konteyner sisteminin montajı için Örnekköy bölgesinde çalışmalarını sürdüren ekipler haftasonuna kadar 2 bin 179’a ulaşmayı hedefliyor.


ATAY USLU:  Siyaset ATAY USLU: "EİNSTEİN DA, STEVE JOBS DA GÖÇMENDİ"

TBMM’nde 2017 bütçesi görüşmelerine devam ediliyor. Genel Kurulda farklı siyasi partilerden milletvekilleri ve gruplar bütçe üzerine görüşlerini ifade ediyorlar. Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu TBMM Genel Kurulunda İçişleri Bakanlığı bütçesi üzerine konuştu.


65 YAŞ ÜZERİNDEKİ UNUTKANLIK ALZHEİMER BELİRTİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın 65 YAŞ ÜZERİNDEKİ UNUTKANLIK ALZHEİMER BELİRTİSİ OLABİLİR

Bellek bozukluğu, zihinsel işlevlerde düşünme, konuşma ve yorumlamada zorluklar, davranış bozuklukları ile kendini gösteren “demans”ların en sık rastlanan tipi Alzheimer hastalığıdır.


Mitsubishi Electric’ten yeni nesil otomasyon platformu Teknoloji/Bilim/İnternet Mitsubishi Electric’ten yeni nesil otomasyon platformu

Mitsubishi Electric’in üretim alanında sahip olduğu global uzmanlık ve deneyimiyle geliştirilen geleceğin PLC'si iQ-R Serisi, tüm otomasyon bileşenlerini tek platformda birleştiren iQ Platform yapısının en yeni nesli olarak dikkat çekiyor.


Kepez Belediyesi’nden kandil lokması Güncel Kepez Belediyesi’nden kandil lokması

Kepez Belediyesi, Barınak Cami’nde Mevlit Kandili nedeniyle 700 kişilik lokma tatlısı dağıttı.


Eskrim Türkiye Şampiyonası’na Antalyalı sporcular damgasını vurdu Spor Eskrim Türkiye Şampiyonası’na Antalyalı sporcular damgasını vurdu

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından düzenlenen, Yıldızlar Epe-Kılıç Türkiye Şampiyonası ve Büyükler Satellite Turnuvası Antalya'da başladı.


SERBEST MESLEK SAHİPLERİNİ SEVİNDİRECEK TEKLİF Siyaset SERBEST MESLEK SAHİPLERİNİ SEVİNDİRECEK TEKLİF

Serbest Meslek sahiplerinin ödedikleri Katma Değer Vergisi oranının düşürülmesi istendi. CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara TBMM’ye sunduğu kanun teklifi ile serbest meslek sahiplerinin ödedikleri vergilerde KDV oranının %8’e düşürülmesini istedi.


Erasta Antalya’dan gerontoloji bilimine destek... Sağlık/Kadın Erasta Antalya’dan gerontoloji bilimine destek...

Erasta Antalya, toplumun yaşlanmaya karşı daha duyarlı ve daha bilinçli olmalarına destek vermeyi amaçlayan “Sen de tazelen!” projesine ev sahipliği yaptı.


TES-İŞ Genel Başkanı Şahin Antalya'da Güncel TES-İŞ Genel Başkanı Şahin Antalya'da

Kısa adı TES-İŞ olan TÜRK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası Genel Başkanı Mustafa Şahin, beraberindeki heyeti oluşturan Sendika Genel Sekreteri Rıfat Pakkan, Genel Mali Sekreter Sedat Çokol ve Hukuk Müşaviri M. Kenan Eren ile birlikte Antalya'ya geldi.


TÜRKİYE’YE GÜVENİYOR, YATIRIMA DEVAM EDİYORUZ TÜRKİYE’YE GÜVENİYOR, YATIRIMA DEVAM EDİYORUZ

Singapur Havayolları Avrupa’dan sorumlu Başkanı Sayın Subhas Menon, Singapur Havayolları İstanbul ofisine yaptığı ziyarette, ayağının tozu ile önemli açıklamalarda bulundu.


Yol çalışmaları vatandaşı da esnafı da mutlu etti Döşemealtı Yol çalışmaları vatandaşı da esnafı da mutlu etti

Döşemealtı Belediyesi’nin ilçe genelinde başlattığı kaldırım, kilit taşı döşeme ve yeni yol çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.


2016 PATLAMALARIN YILI OLDU Güncel 2016 PATLAMALARIN YILI OLDU

Türkiye’de son bir yılda sivil ve askerleri hedef alan tam 23 bombalı saldırı gerçekleştirildi. Ülkenin farklı şehirlerindeki saldırılarda yüzlerce kişi hayatını kaybetti.


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı haftayı 3 puanla kapattı Döşemealtı Döşemealtı Kadın Futbol Takımı haftayı 3 puanla kapattı

Türkiye Kadınlar 1. Futbol Ligi’nin namağlup tek takımı 1207 Antalya Döşemealtı Belediyesi Futbol Takımı, Adana İdmanyurdu’nu Kolombiyalı yıldızların attığı 2 golle yendi.


PEDALLLAR HAFTA SONU YİNE DÖNDÜ Güncel PEDALLLAR HAFTA SONU YİNE DÖNDÜ

Antalya Yoldaşlar pedal Grubu, Pazar günü Kurşunlu, Yeşilkaraman, Kızıllı turunda 90 km civarında pedal çevirdi.


Varsak’ta modern şehirleşme başlıyor Güncel Varsak’ta modern şehirleşme başlıyor

Kepez Belediyesi, Varsak’ın doğusundaki 6 mahallede imar çapı ve inşaat ruhsatı düzenlenmesi işlemlerinin durmasına neden olan ve 30 yıla yakın süren plan uyuşmazlığını, yeni imar planı revizyonuyla çözüyor.


KEPEZ’İN DEVLERİ DOLU DİZGİN Spor KEPEZ’İN DEVLERİ DOLU DİZGİN

Sahasında Bilecik Belediyesi ile karşılaşan Kepez Belediyespor, rakibini mağlup ederek yoluna dolu dizgin devam ediyor.


Kepez’deki şefkat evi yeni yıla hazır Güncel Kepez’deki şefkat evi yeni yıla hazır

Kepez Belediyesi’nin yaptırdığı 50 yataklı şefkat ve huzurevi, yılbaşında hizmete giriyor.


BAŞKAN ÇALIK: Serik BAŞKAN ÇALIK: "DOST DÜŞMAN HERKES BİLSİN TÜRKİYE DİZ ÇÖKMEYECEK “

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık son yaşanan hain terör olayından sonra basın açıklaması yaptı.


Yeni Kemer Belediyespor-Gölbaşı Belediye Sporu 5-3 Mağlup Etti 
 Kemer Yeni Kemer Belediyespor-Gölbaşı Belediye Sporu 5-3 Mağlup Etti 


TFF Bayanlar 3’üncü Lig 4’üncü grupta mücadele eden Yeni Kemer Belediyespor sahasında Gölbaşı Belediye Sporu 5-3 yendi. KOORDİNATÖR ETLİ BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİNİ BİLGİLENDİRDİ Serik KOORDİNATÖR ETLİ BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİNİ BİLGİLENDİRDİ

Serik Belediyesi Meclis Üyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Büyükşehir Belediyesi Serik Koordinatörü Emekli Emniyet Müdürü Ramazan Etli Kadriye Mahallesinde düzenlediği basın toplantısı ile Büyükşehir Belediyesinin Serik’te yaptığı yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu.


BAŞKAN ÇALIK” MİLLİ PARANA SAHİP ÇIK “ Serik BAŞKAN ÇALIK” MİLLİ PARANA SAHİP ÇIK “

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Dolarlarınızı bozdurun kampanyasına katıldı. Başkan Çalık'' Cumhurbaşkanımız tarafından başlatılan ''Dolarlarınızı bozdurun" kampanyasına Serik Belediyesi olarak destek vermek için 'Milli Parana Sahip Çık' sloganı ile ilçemizde kampanya başlattık'' dedi.


ÖZ'DEN TAZİYE MESAJI.. Siyaset ÖZ'DEN TAZİYE MESAJI..

İstanbul'da meydana gelen menfur terör saldırısı ile ilgili açıklama yapan Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, "Acımız büyüktür, ama bu bedbahtlar şunu iyi bilsinler ki, Türk milleti her acıdan güçlenerek çıkmasını bilen bir millettir." dedi.


KIBRIS'TA HAİN PLAN... Siyaset KIBRIS'TA HAİN PLAN...

KKTC'de bir dizi temaslarda bulunan Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet ÖZ, hazırlanan sinsi planın ne Kıbrıs Türklerine, ne de Türkiye'ye bir hayırı olmayacağını söyledi. Bu plana atılacak bir imzanın KKTC'nin ve Türkiye'nin Rumlara boyun eğmesinden başka bir şey olmayacağına dikkat çeken Genel Başkan ÖZ, endişesini "KKTC'nin Yeni İşgal Planına Dur Diyelim!.." diyerek dile getirdi.


HACI BEKTAŞ-I VELİ KÜLTÜR MERKEZİ’NDE KABA İNŞAAT BİTTİ Güncel HACI BEKTAŞ-I VELİ KÜLTÜR MERKEZİ’NDE KABA İNŞAAT BİTTİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ilk harcının Alevi dernekleriyle birlikte attığı Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi ve Cemevi inşaatının betonarme karkas inşaatı tamamlandı. Yeşildere Mahallesi’nde inşaatı devam eden merkez 2017 yılında Haziran ayı öncesinde hizmete açılacak.Türel, sözünü tuttu, Alanyaspor’a otobüs hediye etti Spor 
Türel, sözünü tuttu, Alanyaspor’a otobüs hediye etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanyaspor’a daha önce verdiği otobüs sözünü yerine getirdi. Başkan Türel, Alanyaspor’a dünyanın sayılı kamp merkezlerinden birini kazandırmak için çalıştıklarını söyledi. Türel, Alanyaspor taraftarına da seslenerek “Tribünleri doldurun takımınıza sahip çıkın” dedi.


HAKEM İSYANINA KEPEZ DE KATILDI Spor HAKEM İSYANINA KEPEZ DE KATILDI

Aydın BŞB-Kepez Belediyespor maçında hakemler yetersiz kaldı..Kepez Belediyespor uzun süre önde götürdüğü maçı hakemlerin hatalı kararlarından dolayı kaybetti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...