Pazar, 20 Ekim 2019
Devler tatile galibiyetle girdi Spor Devler tatile galibiyetle girdi

Kepez’in Devleri sahasında konuk ettiği İzmir B.Ş.B’i 77-58 mağlup etti. Devler lige verilen araya moralli girdi.


AVRASYA TÜNELİNDE SONA GELİND Güncel AVRASYA TÜNELİNDE SONA GELİND

Asya ile Avrupa kıtasını deniz altından karayoluyla birbirine bağlayacak olan Avrasya Tüneli hizmete açılıyor. İstanbul’un ulaşım sorunlarına köklü bir çözüm getireceği tahmin edilen Avrasya Tüneli, denizin 106 metre altına inşa edilirken toplam uzunluğu 14,6 km oldu.


Yeni yılı bembeyaz dişlerle karşılayın Sağlık/Kadın Yeni yılı bembeyaz dişlerle karşılayın

Yılbaşına sayılı günler kaldı. Kendinize en sağlıklı yeni yıl hediyesini verin ve güzel bir gülümseme için pırıl pırıl bembeyaz dişlere kavuşun.


İmzayı atmadan önce bu check-up’ı yaptırın Sağlık/Kadın İmzayı atmadan önce bu check-up’ı yaptırın

Üreme sağlığını olumsuz etkileyen pek çok sorun ve hastalık mevcut. Eğer siz de evlenmeden önce doğurganlık check-up’ınızı yaptırırsanız, ileride karşınıza çıkabilecek sorunların önüne vakit kaybetmeden geçmiş olursunuz.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ'NDE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ'NDE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ

Akdeniz Üniversitesi personeline yönelik kişisel gelişim amacıyla başlatılan eğitim projesi tüm hızıyla devam ediyor.


Sultanlar dolu dizgin Spor Sultanlar dolu dizgin

Kepez’in Sultanları sahasında ligin zorlu ekiplerinden Gelişim Kolejini konuk etti. Sultanlar 3-1’lik setle galip gelirken, 5’te 5 yaptı.


“Önümüzdeki 50 yıl içinde böcek yememiz gerekebilir” Kültür/Sanat “Önümüzdeki 50 yıl içinde böcek yememiz gerekebilir”

19. Randevu İstanbul Uluslararası Film Festivali’nin bugünkü konuğu “Böcekler” filmi ve filmin sunumunu yapmak üzere Gastro Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Nilhan Aras’tı. Aras; dünya genelinde önümüzdeki 50 yıl içinde insanların böcekle beslenir hale gelebileceğini söyledi.


BUDAK: “RUS BÜYÜKELÇİ’YE YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUM” Siyaset BUDAK: “RUS BÜYÜKELÇİ’YE YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUM”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Türkiye-Rusya ilişkilerinin geliştiği bir dönemde Rus Büyükelçi Andrey Karlov’un hedef alınmasıyla, iki ülke arasındaki ilişkinin bozulmasının amaçlandığını belirterek, “Törer bir insanlık suçudur. Sayın Karlov’un aşağılık bir suikast sonucu yaşamını yitirmesi nedeniyle ailesine, dostumuz Rus halkına başsağlığı diliyorum” dedi.


Elmalı'da 'Yaşlılarımızla Birlikteyiz' Buluşması Elmalı Elmalı'da 'Yaşlılarımızla Birlikteyiz' Buluşması

Elmalı Belediyesi, ilçede yaşayan 80 yaş üstü vatandaşları "Yaşlılarımızla birlikteyiz" etkinliğinde bir araya getirdi.


ANTALYA’DA YAŞAYAN SERİKLİLER YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ Serik ANTALYA’DA YAŞAYAN SERİKLİLER YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Antalya’da yaşayan bir kısım Serik’liler Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’ın organize ettiği yemekli gecede bir araya geldi. Başkan Çalık Antalya’da yaşayan Serik’lilerle buluşarak Serik’in geleceği hakkında, yaptığı ve yapacağı hizmetler konusunda bilgi sundu..


BAŞKAN ÇALIK’TAN KAYMAKAM ŞİMŞEK’E HOŞGELDİN ZİYARETİ Serik BAŞKAN ÇALIK’TAN KAYMAKAM ŞİMŞEK’E HOŞGELDİN ZİYARETİ

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Serik’e yeni atanan ve görevine başlayan Kaymakam Haluk Şimşek’e hoş geldin ziyaretinde bulundu. Başkan Çalık’a bu ziyarette İlçe Müftü Vekili Mustafa Güner ve İlçe Sağlık Md, Uz Dr. Ramazan Irmak eşlik etti.


“Önlem almazsak 2050’de 10 milyar insana 3 dünyalık gıda üretimi yetmeyecek” “Önlem almazsak 2050’de 10 milyar insana 3 dünyalık gıda üretimi yetmeyecek”

Uluslararası Gıda ve Beslenme Forumu'nun 7'ncisi Milano'da yapıldı


AKSU BELEDİYESİ’NDEN PERSONELE KIŞLIK FORMA Aksu AKSU BELEDİYESİ’NDEN PERSONELE KIŞLIK FORMA

Aksu Belediyesi, kış aylarının gelmesiyle beraber personeline kışlık forma dağıttı. Her birime özel formalar yaptıran Belediye, personellerine kışlık formalarını dağıttı.


“Türkiye’ye 15 yılda 150 milyon dolardan fazla yatırım yaptık” “Türkiye’ye 15 yılda 150 milyon dolardan fazla yatırım yaptık”

Huawei Orta Asya ve Kafkasya’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Marco XU, TÜSİAD ve EAF işbirliğinde gerçekleşen “Çin’i Anlamak& Çin ile iş Yapmak” konferansında Türkiye pazarına çok güvendiklerini ve 15 yılda 150 milyon dolar yatırım gerçekleştirdiklerini söyledi.


YARIM YÜZYILLIK YERLİ EFSANE! Anadol 50. yaşını kutluyor Otomotiv YARIM YÜZYILLIK YERLİ EFSANE! Anadol 50. yaşını kutluyor

Türkiye’nin ilk yerli ve seri üretim aracı Anadol, 50. yaşını kutluyor. 19 Aralık 1966’da hattan indirilen ve dünya klasik otomobil literatüründe yerini alan Anadol, bugün bu topraklara ait hikayesiyle yaşamaya devam ediyor.


İşitme engelli çifte ASMEK tercüman oldu Güncel İşitme engelli çifte ASMEK tercüman oldu

Büyükşehir Belediyesi’ne evlenmek üzere müracaat eden işitme engelli çiftin duygularına ASMEK’in işaret dili öğretmeni tercüman oldu.


Kepez’de 743. Vuslat Töreni Güncel Kepez’de 743. Vuslat Töreni

Kepez Belediyesi ev sahipliğinde, Mevlana Celaleddin Rumi’nin ahirete intikalinin 743. vuslat yıldönümü dolayısıyla Şeb-i Arus töreni düzenlendi.
 Konyaaltı’nda eskiyen kaldırımlar yenilendi Güncel Konyaaltı’nda eskiyen kaldırımlar yenilendi

Büyükşehir Belediyesi Konyaaltı İlçesi’ndeki sorumluluğu bulunan caddelerde eskiyen kaldırımları yenileyerek, modernize etti.


TÜRKİYE’DE DENİZALTI LABORATUVARI KURMAK İSTİYOR Kemer TÜRKİYE’DE DENİZALTI LABORATUVARI KURMAK İSTİYOR

Antalya’da uzun yıllardır yaşamını sürdüren Sualtı Uzmanı Martin Henke yeni projesi olan “Sualtı Laboratuvarını kurmak için harekete geçti.


Kepez’in  U14’leri bir harika Spor Kepez’in U14’leri bir harika

Kepez Belediyespor U14 takımı ligde harikalar yaratmaya devam ediyor. Oynadığı 6 maçta 6 galibiyet alan genç kramponlar nağmağlup liderliğini sürdürüyor.


Konyaaltı Belediyesi, 450 kişiyi doğayla buluşturdu
 Güncel Konyaaltı Belediyesi, 450 kişiyi doğayla buluşturdu


Konyaaltı Belediyesi, Toroslar Doğa Sporları Kulübü (TODOKS) işbirliğiyle bu yıl içinde gerçekleştirdiği sekiz doğa yürüyüşüyle 450 kişiyi doğa ve tarihi mekanlarla buluşturdu.


5 SANİYEM OLSAYDI! Güncel 5 SANİYEM OLSAYDI!

ANSİAD 14. Girişimcilik Günleri’nin program konuğu olan Silk & Cashmere markasının yaratıcısı Ayşen Zamanpur, ‘5 saniyem olsaydı’ diyerek üniversite öğrencilerine nasıl bir yaşam felsefesi olduğunu aktardı


KALEİÇİ’NDE ÖNCELİK ALAN YÖNETİMİ PLANINDA Güncel KALEİÇİ’NDE ÖNCELİK ALAN YÖNETİMİ PLANINDA

Muratpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen “Kaleiçi’nin Dünya Kültür Miras Listesi’ne Yolculuğu” başlıklı çalıştayda öncelikli olarak iyi bir alan yönetimi planı hazırlanması gerekliliği kabul edildi ve Kaleiçi’nin Balbey, Haşım İşcan Mahalleri ve Doğu Garajı Nekropol alanıyla bir bütün olarak sunulması gerekliliği gündeme geldi.


BURUN ESTETİĞİ İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER Sağlık/Kadın BURUN ESTETİĞİ İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER

Türkiye’de en sık yapılan estetik operasyon olan burun ameliyatları sayesinde; burnun boyutu, şekli ve yüzün genel görünümü değiştirilebiliyor. Ayrıca sinüzit, polip, burun etleri ve kıkırdaktaki eğriliğe bağlı görülen solunum problemleri de gelişen ameliyat teknikleri ile gideriliyor. Ancak ameliyat süreci ve sonrasında bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekiyor.


TURUNÇ MASA 2 YAŞINDA Güncel TURUNÇ MASA 2 YAŞINDA

Muratpaşa Belediyesi’nin 11 Aralık’ta 2’nci yılını dolduran komşularına alışılagelmiş halkla ilişkiler masasından çok daha fazlasını sunan yönetişim birimi Turunç Masa, kurulduğu günden bu yana Muratpaşa’nın yüzde 77.5’iyle iletişim kurdu. Çözümde yüzde 98’lik başarıya ulaşan Turunç Masa’dan memnuniyet oranı yüzde 90 oldu.


Otokar, teknoloji ihraç edecek, Sultan otobüsleri İran’da üretilecek Otokar, teknoloji ihraç edecek, Sultan otobüsleri İran’da üretilecek

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar’ın, 40’tan fazla ülkede kullanılan Sultan otobüsleri artık İran’da da üretilecek. Türkiye’nin öncü otomotiv üreticisi Otokar’ın, İranlı OGHAB şirketi ile imzaladığı teknoloji ve lisans anlaşmasına göre, İran’da satılacak


RAF ÖMRÜ GEÇMİŞ GIDALARIN GERİ DÖNÜŞÜMÜ MÜMKÜN MÜ? Ekonomi/Turizm RAF ÖMRÜ GEÇMİŞ GIDALARIN GERİ DÖNÜŞÜMÜ MÜMKÜN MÜ?

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şükrü Karataş, Avrupa’da son dönemlerin yükselen trendi olan raf ömrü geçmiş ürünlerin satıldığı marketleri değerlendirdi. Prof. Dr. Karataş, gerekli tetkiklerin titizlikle yapılması halinde böyle bir sistemin çok yararlı olabileceğini söyledi.


ŞEN DUL BU SEZON İLK KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat ŞEN DUL BU SEZON İLK KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Avusturyalı besteci Franz Lehar’ın birbirinden neşeli melodileri, hareketli dansları ile operet türünün en başarılı örneklerinden biri olarak kabul edilen “Şen Dul” operetini bu sezon ilk kez 22 Aralık Perşembe akşamı saat: 20.00’de Antalyalı sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.


METROPOL HASTALIKLARI KOL GEZİYOR Sağlık/Kadın METROPOL HASTALIKLARI KOL GEZİYOR

KİRLİ HAVA; BRONŞİT, KAPALI ORTAM; BURUN TIKANIKLIĞINA YOL AÇIYOR


“Dünyada 1,3 milyar ton gıda israf ediliyor, 10 milyon insan açlıktan ölüyor” Kültür/Sanat “Dünyada 1,3 milyar ton gıda israf ediliyor, 10 milyon insan açlıktan ölüyor”

19. Randevu İstanbul Uluslararası Film Festivali kapsamında gösterilen “Hayat Tiyatrosu” filminin sunumunu gerçekleştiren İlkay Kanık, çarpıcı bilgiler verdi. Kanık; dünyada her yıl 10 milyon insan açlıktan ölürken 1,3 milyar ton gıdanın israf edildiğine dikkat çekti.


TÜRK SİNEMASI HOLLYWOOD’U SOLLADI Kültür/Sanat TÜRK SİNEMASI HOLLYWOOD’U SOLLADI

Beyaz perdede yerli yapımlar, Hollywood yapımlarıyla kıyasıya rekabetten galip çıktı. 2016 yılında 55 milyon sinema seyircisinden 29 milyonu vizyondaki 169 Türk filmini izlemeyi tercih etti. Özellikle son yıllarda başarılı yerli yapımların ardı ardına vizyona girmesi, Türk sinema seyircisinin ibreyi yerli yapımlara çevirmesini sağladı.


‘Evde Bakım Hizmetleri’ ile ulaşılamayan hasta kalmıyor Güncel ‘Evde Bakım Hizmetleri’ ile ulaşılamayan hasta kalmıyor

Büyükşehir Belediyesi ‘Evde Bakım Hizmeti’ ile son 2 yılda 26 bin 564 hastaya ulaşarak sağlıklı bir yaşamın kapısını araladı. Evlerinde ziyaret edilen ekonomik yoksunluk içindeki engelli, yaşlı ve yatalak durumdaki vatandaşların ücretsiz muayeneleri ve diş tedavileri yapılıyor. Öz bakımları yapılan hastaların evleri temizlenip, alışverişleri yapılarak hayatları kolaylaştırılıyor.


Fazla Kilo Göz Sağlığını Etkiliyor Sağlık/Kadın Fazla Kilo Göz Sağlığını Etkiliyor

Göz hastalıklarıyla kilonun ne ilgisi var diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.


Tütüncü Gündoğmuşlular ile kucaklaştı Gündoğmuş Tütüncü Gündoğmuşlular ile kucaklaştı

Gündoğmuş Belediyesi’nin Kepez’de düzenlediği bilgilendirme toplantısına katılan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Gündoğmuşluların ilçesine renk kattığını söyledi.


GLÜTENSİZ MUTFAKTA MANTI GÜNÜ Güncel GLÜTENSİZ MUTFAKTA MANTI GÜNÜ

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe içinde yer alan ve Antalya’da çölyak hastalarına yönelik ilk ve tek ‘glütensiz’ mutfakta mantı günü düzenlendi.


EROL KİRESEPİ DÜNYA İŞVERENLERİNİN BAŞKANI OLDU EROL KİRESEPİ DÜNYA İŞVERENLERİNİN BAŞKANI OLDU

TİSK Yönetim Kurulu Üyesi Erol Kiresepi, Uluslararası İşverenler Teşkilatı’na (IOE) Başkan seçildi. Erol Kiresepi, IOE’nin Başkanlığına seçilen ilk Türk oldu


YOĞUN ÇALIŞMA SAATLERİ BEL VE BOYUNU VURUYOR Sağlık/Kadın YOĞUN ÇALIŞMA SAATLERİ BEL VE BOYUNU VURUYOR

Yoğun çalışma hayatı, bilgisayar başında geçirilen uzun saatler, uzun süre ayakta veya oturarak çalışma gibi nedenlerle bel ve boyun ağrılarından şikayet edenlerin sayısı her geçen gün artıyor.


II. Finike Talasemi Hastaları ve Yakınları Sempozyumu Finike II. Finike Talasemi Hastaları ve Yakınları Sempozyumu

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Finike Devlet Hastanesi ve Finike Talasemi Derneği tarafından düzenlenen “II. Finike Talasemi Hastaları ve Yakınları Sempozyumu” 20 Aralık 2016 Salı günü saat 09:30’da Finike Ziraat Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.


Döşemealtı Belediyesi'nden amatör sporculara tam destek Spor Döşemealtı Belediyesi'nden amatör sporculara tam destek

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ilçede faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine tam destek veriyor.


Teröre karşı tek ses olduk Güncel Teröre karşı tek ses olduk

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, ilçe teşkilatı ve meclis üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Meydanı’ndaki Teröre Karşı Birlik Mitingine katıldı


MACUN MAHALLESİNE SICAK ASFALT Aksu MACUN MAHALLESİNE SICAK ASFALT

Aksu Belediyesi ilçedeki imarlı yollarda asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Okullar bölgesindeki çalışmaların tamamlanıp, yolun hizmete açılmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Macun Mahallesinde sıcak asfalt çalışmasına başladı.


İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş Güneydoğu’daydı Güncel İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş Güneydoğu’daydı

İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samed Ağırbaş, Güneydoğu’da Bingöl ve Muş’u ziyaret etti.


KONGED'DEN KIBRIS ÇIKARMASI Güncel KONGED'DEN KIBRIS ÇIKARMASI

Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED), Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında, Kıbrıs Tatlısu Belediyesi'nin hayata geçirdiği Gençlik Meclisi ile işbirliği protokolü imzaladı.


Buldan, Foça ve Demre de Demre Buldan, Foça ve Demre de "Gelecek Turizmde" dedi

Ülkemizdeki sürdürülebilir turizm çalışmalarına katkı sağlamak, turizm alanındaki istihdamı artırmak ve turizmin yerel kalkınma boyutuna dikkat çekmek amacıyla yürütülen Gelecek Turizmde’nin 2017’de destekleyeceği projeler belli oldu.


Serdar Tuncer KADEM'in konuğu Güncel Serdar Tuncer KADEM'in konuğu

Şair-Yazar Serdar Tuncer, KADEM'in düzenlediği "Kalbe Düşünce" söyleşisine konuk olarak katılacak.


BAGP’tan Gazi Polis’e Ziyaret Finike BAGP’tan Gazi Polis’e Ziyaret

Beşiktaş- Bursaspor maçı sonrası yapılan hain saldırıda yaralanan Polis Memuru Özgür Özgül’ü ziyaret eden öğrenciler, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Kepez’den 3. taziye evi Güncel Kepez’den 3. taziye evi

Kepez Belediyesi, Antalya’da bir ilk olan ve taziye evinin 3.sünü Hüsnü Karakaş Mahallesi’ne kazandırdı.


Derya Can’dan 111 metre ile dünya rekoru Spor Derya Can’dan 111 metre ile dünya rekoru

Serbest dalış dünya rekortmeni milli sporcumuz Derya Can’dan yeni bir rekor daha geldi. Antalya’nın Kaş ilçesinde Paletli Değişken Ağırlık dalında 111 metreye dalarak yeni bir dünya rekoruna daha imza attı.


Her Alışveriş Tekerlekli Sandalyeye Dönüyor Ekonomi/Turizm Her Alışveriş Tekerlekli Sandalyeye Dönüyor

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD); İstanbul Markalar çadırında hayırseverler ile buluşuyor.


BAŞKAN UYSAL ANTEMDER ONURSAL ÜYESİ OLDU Güncel BAŞKAN UYSAL ANTEMDER ONURSAL ÜYESİ OLDU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kısa adı ANTEMDER olan Antalya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği’ne onursal üyesi oldu. Onursal Üyelik belgesini Başkan Uysal’a takdim eden Dernek Başkanı Orhan Yüksel, “Okulumuza sağladığınız destekler için teşekkür ediyorum” dedi.


BUDAK: “TERÖRE KARŞI DİMDİK DURACAĞIZ” Siyaset BUDAK: “TERÖRE KARŞI DİMDİK DURACAĞIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik düzenlenen alçakça saldırıyı kınayarak, “Teröre karşı dimdik duracağız. Milletimizle birlikte terörle sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi.


Kepezli muhtarlara sosyal alan Güncel Kepezli muhtarlara sosyal alan

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, 66 mahalle muhtarının sosyal amaçlarla kullanacağı muhtarevinin açılışını perşembe günü yapacak.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "BAŞIMIZ SAĞOLSUN"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik düzenlenen saldırının ardından yayınladığı mesajında "Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi.


Trafikte tasarruf: ‘Yeşil Dalga’ Alanya Trafikte tasarruf: ‘Yeşil Dalga’

Büyükşehir Belediyesi, Alanya trafiğinin yoğun olarak yaşandığı Atatürk ve Keykubat caddelerinde hem yakıt hem de zaman tasarrufu sağlamak amacıyla yeşil dalga uygulamasını hayata geçirdi.


BAŞKAN UYSAL TEMAD’I ZİYARET ETTİ Güncel BAŞKAN UYSAL TEMAD’I ZİYARET ETTİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Uysal, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kumbul’la birlikte TEMAD Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti.


Özdemir: “Türkiye asla diz çökmeyecek” Güncel Özdemir: “Türkiye asla diz çökmeyecek”

Antalya Uluslararası Barış Ve Dostluk Derneği Antalya İl Başkanı Haydar Özdemir, Kayseri’de gerçekleşen, çok sayıda askerimizin şehit olduğu ve yaralıların bulunduğu menfur terör saldırısıyla ilgili bir mesaj yayımladı.


Düdenbaşı'na yeni semt pazarı Güncel Düdenbaşı'na yeni semt pazarı

Kepez Belediyesi, Düdenbaşı Mahallesi’ne yen bir semt pazar alanı kazandırıyor.


SERİK KAYMAKAMI HALUK ŞİMŞEK GÖREVE BAŞLADI Serik SERİK KAYMAKAMI HALUK ŞİMŞEK GÖREVE BAŞLADI

Samsun Vali Yardımcısı Haluk Şimşek, İçişleri Bakanlığınca hazırlanan ve 1 Aralık Perşembe günü yayınlanan kararnameyle Samsun Vali Yardımcısı görevin den Serik Kaymakamlığı görevine atanmıştı. Serik Kaymakamı Haluk Şimşek ara vermeden hemen Serik’e gelerek İlçe’ de görevine başladı.


Genetik veriler bağımlılığın önlenmesinde kullanılabilir Sağlık/Kadın Genetik veriler bağımlılığın önlenmesinde kullanılabilir

Bağımlılığın önlenmesinde ya da tedavi sürecinin hızlandırılmasında genetik verilerin önemli olduğunu belirten genetik uzmanı Doç. Dr. Korkut Ulucan, “Bir bireyin seratonin metabolizmasına ait bazı genetik veriler, bireyin sigara içmeye meyilli olduğunu gösterebilir. Bu durumda bireyin sigaraya olan tutumunun değiştirilmesine yönelik uygulamalar ile bu bağımlılığın önüne geçilebilir” dedi.


BAŞKAN UYSAL, “ANTALYA’NIN TURİZM POTANSİYELİ UYUYAN DEV” Güncel BAŞKAN UYSAL, “ANTALYA’NIN TURİZM POTANSİYELİ UYUYAN DEV”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Kaleiçi’nin UNESCO Dünya Miras Listesine Yolculuğu” çalıştayın açılış konuşmasında UNESCO hedefinin Kaleiçi’ni kentin, bilim insanlarının, yerel ve genel yönetimlerin dikkatinde tutabilecek ve Kaleiçi’ne dikkati geliştirebilecek bir hedef olduğunu belirterek, “Antalya’nın turizmde deniz, kum ve güneş dışındaki potansiyelin hala uyuyan bir dev olduğunu düşünüyorum” dedi.


ENGELSİZ KAFE’DE YERLİ MALI HAFTASI KUTLANDI Güncel ENGELSİZ KAFE’DE YERLİ MALI HAFTASI KUTLANDI

Muratpaşa Belediyesi’nin Adalya Vakfı’yla birlikte engelli bireylerin gündelik yaşam içinde kalarak sosyalleşmesini hedeflediği Engelsiz Kafe’de Yerli Malı Haftası kutlandı.


ŞEHİT AİLERİNİ ZİYARET Güncel ŞEHİT AİLERİNİ ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun eşi Sevim Karaloğlu, beraberinde Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Antalya M.Vkl. Mustafa Köse’nin eşi Ünzile Köse, Antalya C.Bşsv. Ramazan Solmaz’ın eşi Şule Solmaz, A.Ü. Rektörü Mustafa Ünal’ın eşi Betül Ünal ve Antalya İl J.Kom. Yusuf Kelleli’nin eşi Elif Kelleli ile Korkuteli İlçemizdeki Şehit Aillerini ziyaret etti.


SERİK UKRAYNA ZİRVESİ BAŞARIYLA SONUÇLANDI İMZALAR ATILDI Serik SERİK UKRAYNA ZİRVESİ BAŞARIYLA SONUÇLANDI İMZALAR ATILDI

Serik Belediyesi tarafından organize edilen ve Antalya Serik Boğazkent Mahallesi Alva Donna Turizm Tesislerinde gerçekleştirilen Türkiye-Ukrayna Turizm Zirvesi başarı ile sonuçlandı.


Türk Mermerinde radyasyon iddiaları büyük bir yalan! Ekonomi/Turizm Türk Mermerinde radyasyon iddiaları büyük bir yalan!

Türk mermerlerinin radyasyonlu olduğu için İstanbul’a yapılan 3. Havalimanında tercih edilmediği iddialarını doğaltaş ihracatçıları bilimsel raporlarla yalanladı. Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya önceki gün gündeme gelen doğaltaşlarda radyasyon var iddialarına bilim adamlarıyla birlikte yanıt verdi.


E-imza sayısı iki milyonu aştı Teknoloji/Bilim/İnternet E-imza sayısı iki milyonu aştı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) “Türkiye Elektronik Haberleşme Sektörü” üçüncü çeyrek pazar verileri raporunu yayımladı.


Sürücüler dikkat! Bu yollar trafiğe kapanıyor... Güncel Sürücüler dikkat! Bu yollar trafiğe kapanıyor...

ASAT’ın yağmur suyu çalışmaları nedeniyle Defterdarlık Kavşağı ile Yıldız Caddesi’nin kuzey aksının bir bölümü 17 Aralık 2016 - 28 Şubat 2017 tarihleri arasında trafiğe kapatılacak.


VODAFONE’LU ESNAFA FIAT TİCARİ ARAÇLARDA 1000 TL İNDİRİM FIRSATI Otomotiv VODAFONE’LU ESNAFA FIAT TİCARİ ARAÇLARDA 1000 TL İNDİRİM FIRSATI

Vodafone Türkiye, esnaf aboneleri için kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor.


Şekere bağımlı çocuk alkol bağımlılığına da aday! Sağlık/Kadın Şekere bağımlı çocuk alkol bağımlılığına da aday!

10. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi’nde bağımlılığa dair her şey masaya yatırılıyor. Üsküdar Üniversitesi Bağımlılık Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Bağımlılık Psikiyatrisi Derneği’nin düzenlediği kongrede şeker ve alkol bağımlılığı ilişkisi tartışıldı.


DİŞLERİNİZİ YEMEKLERDEN YARIM SAAT SONRA FIRÇALAYIN Sağlık/Kadın DİŞLERİNİZİ YEMEKLERDEN YARIM SAAT SONRA FIRÇALAYIN

Gönül rahatlığı ile gülümsemek, kahkaha atmak için bembeyaz, sağlıklı dişler gerekir. Düzenli olarak diş fırçalamak, diş sağlığı için önemli olsa da yeterli değil.


STREAMER TEKNOLOJİLİ DAIKIN HAVA TEMİZLEYİCİ İLE ALERJENLERE VE KÖTÜ KOKULARA SON Teknoloji/Bilim/İnternet STREAMER TEKNOLOJİLİ DAIKIN HAVA TEMİZLEYİCİ İLE ALERJENLERE VE KÖTÜ KOKULARA SON

Havanızı temizleyin, 
kış aylarında sağlıklı nefes alın... Daikin, Streamer teknolojili hava temizleyici ile daha sağlıklı ve daha kaliteli hava solumanızı sağlıyor.


KPMG Türkiye’de yeni dönem Ekonomi/Turizm KPMG Türkiye’de yeni dönem

KPMG Türkiye 2017’ye yeni bir başlangıçla giriyor. KPMG Türkiye’nin şirket başkanlığı bayrağını artık Murat Alsan taşıyacak. KPMG Türkiye’de başkan değişimi… KPMG Türkiye’de 22 yıldır görev yapan Denetim Bölümü Başkanı ve Şirket Ortağı Murat Alsan, KPMG Türkiye Başkanlığı’na seçildi.


ANTALYA'DA YAŞAYAN YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARI VALİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ Güncel ANTALYA'DA YAŞAYAN YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARI VALİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 18 Aralık Dünya Göçmenler Günü öncesinde, Antalya'da yaşamını sürdüren Yabancı ülke vatandaşlarından oluşan bir heyeti makamında kabul etti.


Sümer, “Mahalle teşkilatları siyasetin kılcal damarları” Siyaset Sümer, “Mahalle teşkilatları siyasetin kılcal damarları”

AK Parti İl Başkanı Sümer, Yenigün ve Yüksekalan mahalle yönetimleri ile bir araya geldi. Sümer, AK Parti’nin kılcal damarlarının mahalle yönetimleri olduğunu söyledi.


KIŞIN KALBİNİZ ÜŞÜMESİN Sağlık/Kadın KIŞIN KALBİNİZ ÜŞÜMESİN

Soğuk ve karlı hava artık kapımıza geldi çattı. Hastalanmamak için gerekli önlemleri almak şart! Liv Hospital Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Alp Burak Çatakoğlu, özellikle kış aylarında kalp-damar hastalıkları, kalbe bağlı ölümler ve kalp krizi oranlarının arttığına dikkat çekiyor.


YOLO, Uber'in Türkiye'deki faaliyetlerine talip Ekonomi/Turizm YOLO, Uber'in Türkiye'deki faaliyetlerine talip

TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve YOLO Yönetim Kurulu Başkanı Çolakoğlu: "Uber'i hisse karşılığında satın almaya açığız. Uber'e davetimiz açık ve net. Nasıl Çin'de Didi'ye hisselerini devrettiler ve hala Çin'deki Didi'de hissedarlar, bugün gelsinler bize de hisselerini devretsinler"


Başkan Gül Beldibi’nde Vatandaşları Dinledi
 Kemer Başkan Gül Beldibi’nde Vatandaşları Dinledi


Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Göynük Mahallesine bağlı Beldibi’ni ziyaret etti. Vatandaşlarla 2’nci defa kahvaltıda bir araya gelen Gül, halkın sorunlarını dinledi ve tek tek cevapladı.MANAVGAT BELEDİYESİ ÇÖZÜM TİMİ İŞBAŞINDA Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ÇÖZÜM TİMİ İŞBAŞINDA

Manavgat Belediyesi belediyecilik hizmetlerinde sorunların daha hızlı, kökten ve yerinde müdahale ile çözülmesi amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde ÇÖZÜM TİMİ kurdu. Halk Masası ile ortaklaşa çalışacak olan Çözüm Timi, sorunları yerinde tespit ederek çözüm sağlayacak


Lider, KDZ. Ereğli Deplasmanında Spor Lider, KDZ. Ereğli Deplasmanında

Türkiye Kadınlar Futbol 1'nci Liginde mücadele eden 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor Kadın Futbol takımı Karadeniz Ereğli Belediyespor maçı için Zonguldak'a gitti.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE ‘TARIM SEKTÖRÜ BULUŞMALARI’ Ekonomi/Turizm AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE ‘TARIM SEKTÖRÜ BULUŞMALARI’

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından “Tarım Sektöründe Fidecilik” konulu seminer düzenlendi. Tarım Sektörü Buluşmaları kapsamında ikincisi düzenlenen seminere konuşmacı olarak Fide Üreticileri Alt Birliği (FİDEBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Mümin Şahin katıldı.


Kepez eğitim şehri oldu Güncel Kepez eğitim şehri oldu

Döneminde 70 okulu ilçesine kazandıran Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bir hayırseverin yaptırdığı anaokulu açılışında, ilçeyi bir eğitim şehri yaptıklarını söyledi.


Başkan Mustafa Gül’den Ertan Aslancan’a Anlamlı Ziyaret 
 Kemer Başkan Mustafa Gül’den Ertan Aslancan’a Anlamlı Ziyaret 


Yaşadığı talihsiz olay sonrası yatağa bağlı yaşamaya başlayan Ertan Aslancan’ı yaşadığı evinde ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül acil şifalar temennisinde bulundu.


Kimya Sektör Platformu ‘istikrar ve yatırıma’ evet, ‘teröre’ hayır dedi! Ekonomi/Turizm Kimya Sektör Platformu ‘istikrar ve yatırıma’ evet, ‘teröre’ hayır dedi!

KİMYA SEKTÖRÜ 8. KİMYA ENDÜSTRİSİ GELİŞİM ŞURASI’NDA BULUŞTU


PTT A.Ş.’DEN YILBAŞINA ÖZEL KAMPANYA Güncel PTT A.Ş.’DEN YILBAŞINA ÖZEL KAMPANYA

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), yeni yıl hediyelerini kargoyla ulaştırmak ve sevdiklerine yılbaşı tebrik kartı göndermek isteyenleri mutlu edecek bir kampanyaya imza attı.


Yahoo verileri sızdı, siz ne yapabilirsiniz? Teknoloji/Bilim/İnternet Yahoo verileri sızdı, siz ne yapabilirsiniz?

Dünyanın en büyük internet arama motorlarından birini sunan Yahoo, 1 milyardan fazla kullanıcı hesabında veri sızıntısı meydana geldiğini duyurdu.


ÇOCUKLARDA DİŞ TRAVMASI NASIL TEDAVİ EDİLMELİ? Sağlık/Kadın ÇOCUKLARDA DİŞ TRAVMASI NASIL TEDAVİ EDİLMELİ?

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Pınar Karataban, çocukların düşme ve çarpmaya bağlı yaşayabileceği olası diş yaralanmaları ve travmalarında yapılması gerekenleri sıraladı.


İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HALEP’E YARDIM ELİNİ UZATIYOR Güncel İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HALEP’E YARDIM ELİNİ UZATIYOR

Sivillerin katledildiği Halep’e bir yardım eli de İstanbul Aydın Üniversitesi’nden uzanıyor. Başlatılan yardım kampanyasında temel ihtiyaca yönelik her türlü malzeme kabul ediliyor.


AŞK ayakta alkışlandı Kültür/Sanat AŞK ayakta alkışlandı

Bilecik Bozüyük Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Tiyatro Festivali’ne katılan AŞT, sevilen oyunu “Oyun Oyun İçinde” ile izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşattı.


RENAULT ELEKTRİKLİ ARAÇ BİRİMİ’NDE YENİ LİDERLİK Otomotiv RENAULT ELEKTRİKLİ ARAÇ BİRİMİ’NDE YENİ LİDERLİK

Yüzde 25 pazar payı ile Avrupa elektrikli araç piyasasının lideri konumunda bulunan Renault Grubu, Gilles Normand’ın liderliğinde elektrikli araç birimini güçlendirmeye devam edecek.


Başkan Böcek, “Okullara desteğimiz sürüyor”  
 Güncel Başkan Böcek, “Okullara desteğimiz sürüyor” 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Molla Yusuf Mahallesi’nde bu yıl ilk kez eğitim-öğretime kapılarını açan Uğur Okulları’nı ziyaret etti.


Tütüncü talepleri tramvayda dinledi Güncel Tütüncü talepleri tramvayda dinledi

Vatandaş ile iç içe olmak için her türlü fırsatı değerlendiren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bu kez tramvay yolculuğuyla halkın taleplerini dinledi.


ATAY USLU: FİNİKE YATIRIMLARI TAKİBİMİZDE… Finike ATAY USLU: FİNİKE YATIRIMLARI TAKİBİMİZDE…

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike’de gerçekleşen yatırımlar ile ilgili bilgi verdi. Atay Uslu, “Kapıçay Barajı, hastane binası, hükümet konağı ve adliye binası, yollar, yeni okullar, alt yapı ve üst yapı projeleri, sosyal, kültürel projeler ile Finike yatırımları takibimizde” dedi.


Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasıyla bin 181 kişi tutuklandı Güncel Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasıyla bin 181 kişi tutuklandı

Antalya Valiliği tarafından yapılan açıklamada, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bugüne kadar 1.181 kişi tutuklanıp, 86 kişinin gözaltında bulunduğu, 537 kişinin de firarda olduğu bildirildi.


6 Adımda Bağışıklığınızı Güçlendirin Sağlık/Kadın 6 Adımda Bağışıklığınızı Güçlendirin

Havaların soğumasıyla birlikte kendini hissettirmeye başlayan kış mevsimi, hastalıkları da beraberinde getiriyor.


Güncel "MİLLETE HİZMET EN BÜYÜK MUTLULUK"

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, öğle yemeğinde biraraya geldiği Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarına “Hepimiz aynı takımın parçasıyız. Millete hizmet ederek ekmeğimizi kazanıyoruz. Bundan daha büyük bir mutluluk olacağını düşünemiyorum” diye konuştu.


BAŞKAN UYSAL, ANTALYASPOR BAŞKANI ÖZTÜRK’Ü AĞIRLADI Spor BAŞKAN UYSAL, ANTALYASPOR BAŞKANI ÖZTÜRK’Ü AĞIRLADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleriyle makamda biraraya geldi.


BELEDİYE-İŞ SENDİKASI’NA SAĞLIK SÖZLEŞMESİ Güncel BELEDİYE-İŞ SENDİKASI’NA SAĞLIK SÖZLEŞMESİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (Belediye İş Sendikası) arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.


OKULLAR BÖLGESİ BİTİYOR, SIRA MACUN’DA Aksu OKULLAR BÖLGESİ BİTİYOR, SIRA MACUN’DA

Aksu Belediyesi’nin, Hacıaliler Mahallesi okullar bölgesi olarak bilinen yolda başlattığı sıcak asfalt çalışmasında sona gelindi. İlçeye kazandırılacak olan hastanenin ve mevcut Sevgi Köyünün de güzergahı olan yoldaki çalışmaların bitiminin ardından Macun Mahallesinde sıcak asfalt çalışmasına başlanacak.


SEVGİ KATKILI TURŞULAR Güncel SEVGİ KATKILI TURŞULAR

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel öğrencileri kurdukları turşuları Belediye Başkanı Uysal’a hediye etti. Turşuları getiren Eyüp Tarım ve Serdar Konca’yla “Adamlarım gelmiş” diyerek kucaklaşan Başkan Uysal, üzerine “Yüzde yüz sevgi içerir” yazılı turşu kavanozlarını “Hayatımda aldığım en değerli hediye” diyerek kabul etti.


MHP’li Günal: Gerçek İslamı Anlatabilseydik, FETÖ Herkesi Kandıramazdı! Siyaset MHP’li Günal: Gerçek İslamı Anlatabilseydik, FETÖ Herkesi Kandıramazdı!

Diyanet İşleri Başkanlığı 2017 Bütçesi üzerine MHP Grubu adına söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, 15 Temmuz darbe kalkışmasının arka planındaki bazı nedenlerin Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ilgi alanında olduğunu söyleyerek; ‘’Dinin hedefi insandır, dinin amacı insanın ahlaki olgunluğunu tamamlamasını sağlamaktır’’ dedi.


MHP’li Günal: Ekonomide Bakan Enflasyonu Var! Tek Ekonomi Bakanlığı Olsun! Siyaset MHP’li Günal: Ekonomide Bakan Enflasyonu Var! Tek Ekonomi Bakanlığı Olsun!

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu ile Sermaye Piyasası Kurulu 2017 Bütçesi üzerine MHP Grubu adına söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet GÜNAL; AKP Hükümetinin kişiye göre bakanlık uygulamasından dolayı ekonomi kurumlarının farklı bakanlara bağlı olduğunu belirterek, bunun sonucunda da ekonomi yönetiminde koordinasyon sağlanamadığını, gereksiz bürokratik engeller oluştuğunu söyledi ve MHP’nin önerdiği gibi ekonomik kurumların tek ve gerçek bir Ekonomi Bakanlığı altında birleşmesi gerektiğini vurguladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...