Perşembe, 17 Ekim 2019
MEDICAL PARK, SAĞLIK HİZMETİ İHRACATININ LİDERLERİ ARASINDA YER ALDI Sağlık/Kadın MEDICAL PARK, SAĞLIK HİZMETİ İHRACATININ LİDERLERİ ARASINDA YER ALDI

Medical Park Hastaneler Grubu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından gerçekleştirilen Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçı Firması Araştırması’nda Sağlık Hizmetleri kategorisinde ikincilik ödülünü aldı.


MANAVGATLILAR YENİ YILA IŞIL IŞIL GİRİYOR Manavgat MANAVGATLILAR YENİ YILA IŞIL IŞIL GİRİYOR

Manavgat Belediyesi, yılbaşına sayılı günler kala Manavgat sokaklarını rengarenk ışıklarla donattı. Süslemelerde led aydınlatma kullanılarak harcanan elektrik gideri de minimum düzeyde tutuldu.


UAÜ’de 15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı paneli yapıldı Güncel UAÜ’de 15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı paneli yapıldı

Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde 15 Temmuz gecesi ülkemize yapılan hain darbe girişiminde yaşanılanların öncesi ve sonrasının tartışıldığı ’15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı’ paneli gerçekleştirildi.


Elektrik aboneliğini üzerine almayan 800 bin abone serbest tüketici olamayacak Ekonomi/Turizm Elektrik aboneliğini üzerine almayan 800 bin abone serbest tüketici olamayacak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) 2017 yılında serbest yıllık tüketim limitini 3 bin 600 kilovat saatten 2 bin 400 kilovat saate düşürmesi ile aylık 82 liranın üzerinde elektrik faturası ödeyen yaklaşık 8.4 milyon abone serbest tüketici kapsamına girdi.


Antalya’nın en donanımlı sosyal tesisli sitesi Güncel Antalya’nın en donanımlı sosyal tesisli sitesi

Antalya’nın Döşemealtı bölgesinde yapımına devam edilen Pal City 2 Vali Konakları, tarihi mimarisinin yanı sıra Antalya’nın en donanımlı sosyal tesisli sitesi olarak da dikkat çekiyor.


BUDAK: “BU KADAR YETKİ DEMOKRAT BİRİNE DE VERİLSE DİKTATÖR OLUR” Siyaset BUDAK: “BU KADAR YETKİ DEMOKRAT BİRİNE DE VERİLSE DİKTATÖR OLUR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP’nin getirdiği Anayasa Teklifi ile cumhurbaşkanına verilen yetkilerin, hiçbir sistemde bulunmadığını belirterek, “Teklifle getirilen başkanlık ta değil cumhurbaşkanlığı da değil diktatörlüktür. Bu kadar yetki demokrat birine de verilse diktatör olur. Milletimiz bu metni okuduğunda gerçekleri görecek” dedi.


AKDENİZ YÜKSELİŞ KOLEJİ ANAOKULU ÇOCUKLARINA NOSTALJİ Serik AKDENİZ YÜKSELİŞ KOLEJİ ANAOKULU ÇOCUKLARINA NOSTALJİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 3-4 yaş arası anaokulu grubunda Minik kelebekler sınıfı öğretmenleri Ummahan Fural’ın rehberliğinde her hafta aile etkinlikleri ile öğrencilerle buluşuyor. Her hafta bir öğrencinin ailesiyle yapılan etkinliklerde yaparak yaşayarak öğrenip, öğrendiklerini gerçek hayata transfer ediyorlar.


Kızılay’dan kan stokları için bağış çağrısı Sağlık/Kadın Kızılay’dan kan stokları için bağış çağrısı

Kış koşulları kan bağışlarını olumsuz etkiliyor! Türkiye genelinde yaşanan soğuk ve yağışlı havalar Kızılay’ın kan stoklarını da etkiledi.


Yeşilay uyarıyor: Evdeki şiddetin sorumlusu alkol Sağlık/Kadın Yeşilay uyarıyor: Evdeki şiddetin sorumlusu alkol

Aile içinde gergin ve çatışmalı bir ortamın varlığı çocukların bağımlılıklara kaymasında önemli bir etken. Aynı zamanda ebeveynlerin alkol kullanması, çeşitli sorunlarla karşılaştıklarında alkolden medet ummaları, ileride çocuklarının da bir sorunla karşılaştığında alkole sarılmasına neden oluyor.


SERİK ANADOLU’DAN  KARAR VERME BECERİ SEMİNERİ Serik SERİK ANADOLU’DAN KARAR VERME BECERİ SEMİNERİ

Serik Anadolu Lisesi’nde 20 Aralık 2016 Salı günü 12. Sınıf öğrencilerine yönelik, Karar Verme Becerileri ve Meslek Seçimi konusunda seminer düzenlendi. Seminere Okul Aile Birliği Başkanı Ali Yılmaz’da katıldı.


KANNECİ VE CARDOSO’DAN USTALIK SINIFLARI Güncel KANNECİ VE CARDOSO’DAN USTALIK SINIFLARI

Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunları Derneği’nin düzenlendiği Uluslararası Antalya Gitar Festivali Genel Sanat Yönetmeni Ahmet Kanneci ve Latin Amerika müziğinin tartışmasız ustası Jorge Cardoso, Akdeniz Üniversitesi’nde düzenlenen ustalık sınıfında öğrencilerle biraraya geldi.


MURATPAŞA PARKLARINI YENİLİYOR Güncel MURATPAŞA PARKLARINI YENİLİYOR

Muratpaşa Belediyesi, kente kazandırdığı yeni parklarla birlikte 22 bin 900 metrekare genişliğe sahip 11 parkını da yeniledi.


BUDAK’TAN EXPO ANTALYA SORULARI Siyaset BUDAK’TAN EXPO ANTALYA SORULARI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, EXPO 2016 Antalya Fuarı için yapıldığı açıklanan 1 milyar 720 milyon liranın, öngörülen bütçeden 9-10 kat fazla olduğuna dikkat çekerek, “Yaklaşık 1.5 milyar TL’lik fark, hesap hatası ya da öngörüsüzlükle açıklanmayacak kadar büyük bir farktır. Geliri, giderinin yüzde 1’i düzeyinde kalan bir projenin başarılı olduğunu söylemek mümkün değildir. Türkiye ve Antalya’ya EXPO 2016 ile ağır bir fatura çıkarılmıştır” dedi.


‘Kukla Tiyatrosu’ perde diyor Kültür/Sanat ‘Kukla Tiyatrosu’ perde diyor

Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatroları (AŞT) Türkiye’de bir ilke imza atarak, Kukla Tiyatrosu Birimi kurdu. Kukla Tiyatrosu 24 Aralık Cumartesi günü saat 13.00 ve 15.00’te yapılacak iki özel gösteriyle ilk kez seyirci ile buluşacak.


Başkan Böcek’ten ‘denetimli serbestlik’ protokolü Güncel Başkan Böcek’ten ‘denetimli serbestlik’ protokolü

Konyaaltı Belediyesi ile Cumhuriyet Başsavcılığı arasında hükümlülerin kamu yararına işlerde çalıştırılmasını öngören protokol imzalandı.


Konyaaltı Belediyesi karla kaplanan yolları açıyor Güncel Konyaaltı Belediyesi karla kaplanan yolları açıyor

Konyaaltı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kar yağışı nedeniyle kapanan mahalle yollarını açmak için yoğun bir çalışma başlattı.


BAŞKAN ŞAHİN, ALTINTAŞ HAKKINDA BİLGİLER VERDİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN, ALTINTAŞ HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Altıntaş Mahallesi sakinleri ile görüşerek mahalledeki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI İLE PROTOKOL Aksu CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI İLE PROTOKOL

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı ile Aksu Belediyesi arasında denetimli serbestlik kapsamında kamu yararına çalıştırma yükümlülüğüne tabi tutulan hükümlülerin çalıştırılmalarını esas alan bir işbirliği protokolü imzalandı.


Tablet Bilgisayarını Alan Minik Öğrenciler Başkana Sevgi İle Sarıldı Kemer Tablet Bilgisayarını Alan Minik Öğrenciler Başkana Sevgi İle Sarıldı

Kemer Belediyesi “Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin, Bilgisayarsız Öğrenci Kalmayacak” sloganıyla yola çıkan ve bu yıl 8’ncisini düzenlediği Tablet Bilgisayar dağıtımında 350 öğrenciyi daha sevindirdi.


Antarktika’dan yansımalar Güncel Antarktika’dan yansımalar

Büyükşehir Belediyesi Deniz Biyolojisi Müzesi’nde “Buzul Kıta Antarktika’dan Yansımalar” adlı fotoğraf sergisi açıldı. 150 fotoğraftan oluşan sergi, Türkiye’de ilk defa Deniz Biyolojisi Müzesi’nde sergileniyor.


AKUSTİK ÖLÇÜMLER MİLLİ EĞİTİME GİDECEK Güncel AKUSTİK ÖLÇÜMLER MİLLİ EĞİTİME GİDECEK

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD)’nin devlet okullarında sınıf ve koridorlarda yaşanan gürültüye karşın akustik önlemleri devam ediyor. Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde görevli Doç. Dr. Mızrap Bulunuz ile ANSİAD, ‘Akustik İyileştirme ve Sükunetli Okul’ adlı ARGE projesi kapsamında işbirliği yaptı.


Kemer Belediyesi Ekipleri Yaylada Kapanan Yolları Temizliyor Kemer Kemer Belediyesi Ekipleri Yaylada Kapanan Yolları Temizliyor

Antalya Kemer'de, kardan kapanan yayla yolları, yer yer 25, 30 santimetreyi bulurken Kemer Belediyesi İş Makineleri ile kapanan yolları açıyor.


Haşereler hakkında doğru bildiğimiz 7 yanlış Güncel Haşereler hakkında doğru bildiğimiz 7 yanlış

Yaşadığımız mekânlarda hijyen kurallarına uymak için büyük çaba sarf ediyoruz ama dünyanın en dayanıklı canlıları olarak bilinen haşerelere karşı asla yüzde yüz koruma sağlayamıyoruz. ISS Haşere Kontrol ve Bitki Bakım Hizmetleri, gereken önlemleri almamızı engelleyen doğru bildiğimiz yedi yanlışı gösteriyor ve yedi çözüm sunuyor.


Antalya Rus Konsolosluğuna Başkan Gül’den Taziye Ziyareti Kemer Antalya Rus Konsolosluğuna Başkan Gül’den Taziye Ziyareti

Antalya Rus Konsolosluğuna Başkan Gül’den Taziye Ziyareti Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov'un silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesinin ardından, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül Rusya'nın Antalya Başkonsolosluğu'na taziye ziyaretinde bulundu.


ALPINE, NICOLAS LAPIERRE’LE DEVAM EDİYOR Otomotiv ALPINE, NICOLAS LAPIERRE’LE DEVAM EDİYOR

Signatech-Alpine ile 2016’da FIA WEC LMP2 Dünya Şampiyonu olan Nicolas Lapierre takımla birlikte 2017’de de çalışmaya devam edecek.


ANTALYALI KARAVANCILAR YENİ YÖNETİMİ SEÇTİ Güncel ANTALYALI KARAVANCILAR YENİ YÖNETİMİ SEÇTİ

Antalya Kamp ve Karavan Derneği olağan genel kurul toplantısı Antalya Kadınlar Plajı'nda yapıldı.


KUMBEK öğrencilerine, yerli malı sürprizi Kumluca KUMBEK öğrencilerine, yerli malı sürprizi

Kumluca Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa açılan üniversite sınavlarına hazırlık kursuna katılan öğrencilere, yerli malı sürprizi yapıldı.


Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencilerine Uygulama Desteği Güncel Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencilerine Uygulama Desteği

Akdeniz Üniversitesi ile Antalya Üniversite Destekleme Vakfı arasında, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim Programı ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencilerinin kullanımına sunulacak Ortak Uygulama Alanı’na gerekli ekipmanların sağlanması için protokol imzalandı.


Kumluca Belediyesinden özel harekatçı adaylarına eğitim Kumluca Kumluca Belediyesinden özel harekatçı adaylarına eğitim

Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından, özel harekat sınavlarına hazırlanan gençlere eğitim desteği veriliyor.


ANTALYA OSB’NİN GURUR GECESİ Güncel ANTALYA OSB’NİN GURUR GECESİ

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Antalya OSB 2015 Yılı En Başarılı Firmalar Ödül Töreni, Antalya protokolünü ve iş dünyasının buluşma noktası oldu. Yoğun bir katılımla gerçekleşen gecede Antalya OSB firmalarına 14 dalda toplam 54 ödül verildi.


Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasıyla bin 189 kişi tutuklandı Güncel Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasıyla bin 189 kişi tutuklandı

Antalya Valiliği tarafından yapılan açıklamada, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bugüne kadar 1.189 kişi tutuklanıp, 66 kişinin gözaltında bulunduğu, 536 kişinin de firarda olduğu bildirildi.


SEVİM KARALOĞLU’NDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET Güncel SEVİM KARALOĞLU’NDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun eşi Sevim Karaloğlu, beraberinde Antalya M.Vkl. Mustafa Köse’nin eşi Ünzile Köse, Antalya C.Bşsv. Ramazan Solmaz’ın eşi Şule Solmaz, A.Ü. Rektörü Mustafa Ünal’ın eşi Betül Ünal ve Antalya İl J.Kom. Yusuf Kelleli’nin eşi Elif Kelleli ile katıldı.


RAKİP ZAĞNOS Spor RAKİP ZAĞNOS

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, 15 günde 5 maçlık serinin son mücadelesi için Pazar günü kendi evinde galibiyet arayacak. Şu ana kadar oynadığı 4 maçtan 3 galibiyetle ayrılan Paşa’nın Melekleri, Zağnos Spor’u mağlup edip devre arasına galibiyetle girmeye hazırlanıyor.


“ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde Kültür/Sanat “ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi, geçtiğimiz sezon prömiyerini gerçekleştirdiği ve üç farklı bale eserinden oluşan ÜÇ RENK (“İÇ-İN”, “ARADA”, “DANZON”) balesini 27 Aralık Salı akşamı saat: 20.00’de tekrar sahneleyecek.


DÖKÜNTÜ VARSA, EL-AYAK VE 
AĞIZ HASTALIĞINDAN ŞÜPHELENİN Sağlık/Kadın DÖKÜNTÜ VARSA, EL-AYAK VE 
AĞIZ HASTALIĞINDAN ŞÜPHELENİN

Çocuklarda sıklıkla görülen el, ayak ve ağız hastalığı hakkında Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uzm. Dr. Burak Çakçak, açıklamalarda bulundu.


Serik Kız Deresi’nde ikinci etap başladı Serik Serik Kız Deresi’nde ikinci etap başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin yağmur suyu sorununu çözmek ve Serik’e yeni bir prestij cadde kazandırmak amacıyla başlattığı ‘Kız Deresi Projesi’nin ikinci etap çalışmaları başladı. Proje kapsamında yağmur suyu drenaj hattı çalışmaları devam ediyor.


Bu haberi okumadan zayıflama ilacı almayın Sağlık/Kadın Bu haberi okumadan zayıflama ilacı almayın

Daha az yeme ve daha fazla hareket etme, kilo vermenin temellerini oluşturur. Bazı insanlar için reçeteli kilo verme ilaçları yardımcı olabilir. Bu ilaçları alırken yine de diyet ve egzersize odaklanmanız gerekir. Ayrıca bu ilaçlar herkese uygun değildir.


DEVLET VE MİLLET ŞEHİTLERE SAYGI MAÇINDA BİR ARAYA GELDİ Güncel DEVLET VE MİLLET ŞEHİTLERE SAYGI MAÇINDA BİR ARAYA GELDİ

Türk futbol ailesi, son zamanlarda yaşanan terör saldırılarına karşı birlik beraberlik mesajı vermek için “Şehitlere Saygı” maçında bir araya geldi.


Sultanlar galibiyet sözü verdi Spor Sultanlar galibiyet sözü verdi

Bayanlar Voleybol 2.Liginde Kepez’in Sultanları Pazar günü Muğla Büyükşehir Belediye Spor deplasmanına konuk olacak. Ligde 5’te 5 yapan Kepez’in Sultanları Muğla maçını da aşıp devre arasına rahat girmek istiyor.


MURATPAŞA’DA YURT DENETİMLERİ BAŞLADI Güncel MURATPAŞA’DA YURT DENETİMLERİ BAŞLADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın teklifi doğrultusunda öğrenci yurtlarının yangın güvenliği açısından incelenmesi için kurulan Meclis Komisyonu çalışmalara başladı. 3 siyasi partiden 7 üyenin yer aldığı komisyon, incelemelerine Muratpaşa Belediyesi’nin gençlik evlerinden başladı.


GENÇLERDEN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNE MEKTUP Serik GENÇLERDEN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNE MEKTUP

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişimini püskürtmek amacıyla demokrasisine ve vatanına sahip çıkan şehitlerimizi konu alan mektup yarışmasının tanıtımı Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirildi.


Avrupa yenilebilir enerji yatırımlarında yeniden ivme kazanıyor Avrupa yenilebilir enerji yatırımlarında yeniden ivme kazanıyor

EY’nin 48. Yenilenebilir Enerji Ülke Çekiciliği Endeksi’nde Fransa, Belçika, İsveç, İrlanda, Norveç ve Finlandiya gibi gelişmiş ülkeler yükseliş gösterirken, Birleşik Krallık geriledi. Bununla birlikte yenilenebilir enerji projelerinin finansmanında kullanılmak üzere 2016’nın ilk 7 ayında satılan 48,2 milyar dolarlık yeşil tahvilin büyük bölümünün Avrupa kaynaklı olduğu belirtiliyor.


REKABET HIRSI VE BAŞARI TUTKUSU KALBİ VURUYOR Sağlık/Kadın REKABET HIRSI VE BAŞARI TUTKUSU KALBİ VURUYOR

Genetik faktörlerin yanı sıra beslenme alışkanlığı, sigara kullanımı, yoğun ve hızlı yaşam temposu kalp sağlığının baş düşmanları arasında yer alıyor.


Konyaaltı Geyikbayırı’na kar yağdı…
 Güncel Konyaaltı Geyikbayırı’na kar yağdı…


Hava sıcaklığının 3 dereceye kadar düştüğü Antalya’nın Konyaaltı ilçesine 23 yıl aradan sonra kar yağdı.


Finike’de Şehitler için mevlit okutuldu Finike Finike’de Şehitler için mevlit okutuldu

Finike Belediyesi tarafından vatan uğrunda şehit olan güvenlik güçlerimiz adına mevlit okutuldu.


AESOB GENEL SEKRETERLERİ EĞİTİM VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI Güncel AESOB GENEL SEKRETERLERİ EĞİTİM VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

AESOB, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürü Necmettin Erkan'ın katılımlarıyla, 2016 yılı Oda Genel Sekreterler Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı’nın 2.sini gerçekleştirdi. Şube Müdürü Ergün Ege ve mühendis Uğur Özbek’in genel sekreterlere eğitim verdiği toplantı Afyon Sandıklı May Termal Otel’de düzenlendi.


MANAVGAT BELEDİYESİ KARDAN KAPANAN YOLLARI AÇIYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KARDAN KAPANAN YOLLARI AÇIYOR

Manavgat Belediyesi yoğun kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan kırsal mahallelerin yollarını açmak için seferber oldu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sabahın erken saatlerinde yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan arterleri açmak için yola çıktı.


ATAV “Memleketim Antalya” Takvimleri 10 Yaşında Güncel ATAV “Memleketim Antalya” Takvimleri 10 Yaşında

ATAV 2017 Takvimi’nin konusu; Antalya’nın Sualtı Zenginlikleri Antalya’nın sahip olduğu ancak bugüne kadar değeri bilinmeyen saklı kalmış zenginlikleri gün ışığına çıkarmaya kendini adamış olan Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) tarafından 10 yıl önce basımına başlanan “Memleketim Antalya” takvimleri serisinin 2017 yılı teması "Sualtı Zenginlikleri” olarak belirlendi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN 3000 BEBEĞE “HOŞGELDİN” HEDİYESİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN 3000 BEBEĞE “HOŞGELDİN” HEDİYESİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında başlattığı “Hoşgeldin Bebek” projesinde 1.5 yıl içinde 3000 aileye ulaşılarak hediyeleri verildi


MANAVGAT BELEDİYESİ KENTİ LALELERLE SÜSLEYECEK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KENTİ LALELERLE SÜSLEYECEK

Manavgat Belediyesi, daha güzel ve içinde yaşanabilir bir Manavgat’ı oluşturma çalışmaları kapsamında 65 bin adet lale soğanının dikimine başladı.


Türk-Japon Dostluk Rüzgarı 6 Ocakta Antalya’da Esecek Kültür/Sanat Türk-Japon Dostluk Rüzgarı 6 Ocakta Antalya’da Esecek

PINAR KÖKSAL BESTELERİ, TÜRKİYE - JAPONYA DOSTLUK HAFTASI KONSERİ’NDE ANTALYALI SANATSEVERLERLE BULUŞACAK


Antalyalı gurmeler yılsonu gala yemeğinde buluştu Güncel Antalyalı gurmeler yılsonu gala yemeğinde buluştu

Gastronomi sanatının ve servisinin gelişmesini amaçlayan Chaine des Rotisseurs Derneği Antalyalı üyelerinin buluştuğu yıl sonu gala yemeği Rixos Downtown Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


“DİYABET HASTALARININ YÜZDE 15 İLA 20’SİNDE 
PSİKİYATRİK BOZUKLUK GÖRÜLÜYOR” Sağlık/Kadın “DİYABET HASTALARININ YÜZDE 15 İLA 20’SİNDE 
PSİKİYATRİK BOZUKLUK GÖRÜLÜYOR”

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden Psikolojik Danışman Havva Burcu Tatoğlu, “Diyabetli hastaların yüzde 15-20’sinde psikiyatrik bozukluk görülmektedir. Diyabet tanısı almış bireylerin psikiyatrik bozukluk eşlik etmeden tedavilerine paralel destekleyici psikolojik yardım almaları doğru olacaktır” dedi.


Yılbaşı alışverişi yaparken virüs toplamayın! Teknoloji/Bilim/İnternet Yılbaşı alışverişi yaparken virüs toplamayın!

E-ticaret açısından tarihi bir yılbaşı dönemi bekleniyor. Araştırma kuruluşu Deloitte’in analistlerine göre bu yılbaşı alışveriş döneminde satış hacminin tüm dünyada 1 trilyon dolara ulaşacağı ve online alışverişte ilk kez gerçek mağazalardaki kadar çok para harcanacağı öngörülüyor.


Mide küçültme ameliyatı kimlere yapılmalı? Sağlık/Kadın Mide küçültme ameliyatı kimlere yapılmalı?

Cerrahi seçenek obezite tedavisinde en son seçenektir. Muhakkak diyet, egzersiz ve diğer tıbbi yaklaşımlar denendikten sonra başarılı olunmadığı kesinleşince düşünülmelidir.


EXPO 2016 Antalya Ajansı 48. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı Güncel EXPO 2016 Antalya Ajansı 48. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın 48. Yönetim Kurulu Toplantısı EXPO 2016 Antalya Ajansı Basın Merkezi ve VIP Binası Toplantı Salonu’nda yapıldı.


DİŞ SAĞLIĞINDA BİTKİSEL KÜRLERE DİKKAT! Sağlık/Kadın DİŞ SAĞLIĞINDA BİTKİSEL KÜRLERE DİKKAT!

İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Süleyman Emre Meşeli, diş ve dişeti sağlığının bitkisel karışımlarla değil, ancak ve ancak bilimsel verilerle ortaya konan çalışmalar ışığında korunabileceğine dikkat çekiyor.


Yeni yıla beyninizi temizleyerek girin Sağlık/Kadın Yeni yıla beyninizi temizleyerek girin

Zihinsel berraklık, hayatın tüm alanlarında fayda sağlayan bir sağlık durumudur. Sağlıklı düşünebilme, hayati öneme sahiptir. Ne yazık ki, kötü beslenmek sağlıklı düşünmeyi zayıflatabilir. Ruhsal durumumuza iyi gelecek yiyecekleri yememek, içmemek ve takviyeleri almamak, birçok insan için belirsiz kararlar almasına yol açacaktır. Neyse ki gıdalarla beynin temizlenmesi oldukça kolay.


SAĞLIKLI DİŞLER İÇİN 10 ÖNEMLİ İPUCU Sağlık/Kadın SAĞLIKLI DİŞLER İÇİN 10 ÖNEMLİ İPUCU

Bakırköy Hospitadent Diş Hastanesi Başhekimi Dt. Selma Kurtoğlu, ağız ve diş bakımında sağlıklı dişlere sahip olmak için 10 altın kuralı sıraladı.


Belediye personeline şiir geceli sertifika töreni Döşemealtı Belediye personeline şiir geceli sertifika töreni

Döşemealtı Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurum içi eğitimlerine katılan personele törenle sertifikaları verildi.


ZEYTİNKÖY KADIN EMEĞİ MERKEZİ AÇILIYOR Güncel ZEYTİNKÖY KADIN EMEĞİ MERKEZİ AÇILIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin 4 kurum işbirliğiyle Zeytinköy bölgesi başta olmak üzere çevre mahallerde yılbaşı çelengi üretimiyle sınırlı ev ekonomisini geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği ‘Zeytinköy Kadın Emeği Merkezi’ 9 Ocak Pazartesi törenle açılıyor.


Varsak modernleşiyor! Güncel Varsak modernleşiyor!

Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık, Varsak’ta modern yapılaşmanın önünü açacak olan imar planı revizyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Başkan Genç'ten Emniyet Müdürü Uzunkaya'ya ziyaret Döşemealtı Başkan Genç'ten Emniyet Müdürü Uzunkaya'ya ziyaret

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, kısa süre önce Antalya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Celal Uzunkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Uncalı Emniyet Müdürlüğü'nde Belediye Başkanı Genç'i ağırlayan Emniyet Müdürü Uzunkaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


MURATPAŞA’NIN CİMNASTİKÇİLERİ YENİ YIL KIYAFETLERİYLE Spor MURATPAŞA’NIN CİMNASTİKÇİLERİ YENİ YIL KIYAFETLERİYLE

Muratpaşa Belediyespor Cimnastik Takımı, geleneksel yıl sonu gösterilerine ‘Noel Baba’ kostümüyle çıktı. Cimnastikçiler, yeni yıl şapkaları ve kırmızı beyaz kıyafetleriyle Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda nefes kesen bir gösteri sundu.


Düzensiz uyku ömrü kısaltıyor Sağlık/Kadın Düzensiz uyku ömrü kısaltıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yaşlılıkta Uyku Bozuklukları’ konulu toplantıya katılan Dr. Melih Vural, düzenli olmayan uykunun ömrü kısalttığını söyledi.


Kepez’in batısına çevreci plan Güncel Kepez’in batısına çevreci plan


Kepez Belediyesi, Şafak ve Ünsal mahalleleri arasındaki 142’isi plansız 150 hektarlık bölge için 21 hektarı yeşil alan olacak şekilde 1@0 ölçekli uygulama imar planı hazırladı.


GÜLOLUK MAHALLESİ ÖĞRENCİLERİNDEN FİDAN DİKİMİ Aksu GÜLOLUK MAHALLESİ ÖĞRENCİLERİNDEN FİDAN DİKİMİ

Güloluk Mahallesinde eğitim gören öğrenciler önemli bir etkinliğe katıldı, fidan dikti. Düzenlenen fidan dikim etkinliğine Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile Büyükşehir ve Aksu Belediyesi Meclis Üyesi Yaşar Sözen de katılarak, fidan dikti.


VOLEYBOL VE FUTSAL ÖDÜL TÖRENİ Spor VOLEYBOL VE FUTSAL ÖDÜL TÖRENİ

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Voleybol ve Futsal müsabakalarında Aksu’ yu temsil edecek okullar belirlendi. Aksu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen okullar arası voleybol ve futsal turnuvası sona erdi.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN KAYMAKAM ERGÜN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN KAYMAKAM ERGÜN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aksu’ya ataması gerçekleşen Kaymakam Aydın Ergün görevine başladı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte Kaymakam Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Döşemealtı’na kar yağdı Döşemealtı Döşemealtı’na kar yağdı

Antalya’nın Merkez İlçesi Döşemealtı’nda etkili olan kar yağışı, ortaya tabloyu aratmayacak görüntüler çıkardı.


Karın kapattığı yolları Büyükşehir açıyor Güncel Karın kapattığı yolları Büyükşehir açıyor

Yoğun kar yağışı Alanya kırsalında hayatı olumsuz etkilerken, Büyükşehir Belediyesi ekipleri kapanan yolları kardan temizlemek için seferber oldu.


Antalyalı kar sevincini Kepez’de yaşadı Güncel Antalyalı kar sevincini Kepez’de yaşadı

Kar yağışının çok nadir görüldüğü Antalya’nın merkez ilçesi Kepez’in belli bölümleri bembeyaz örtüyle kaplandı. Vatandaşlar bu anın tadını çıkarmak için soluğu Antalya Kepez Macera Ormanı’nda aldı.


BELEDİYE PERSONELİNE MEME KANSERİ ANLATILDI Aksu BELEDİYE PERSONELİNE MEME KANSERİ ANLATILDI

Aksu Belediyesi’nde çalışan bayan personeller meme kanseri konusunda eğitim aldı. Belediyenin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Özel Anadolu Hastanesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin birlikte düzenlediği eğitim seminerine Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin de katıldı.


YÖRSİAD’DA KONU ANTALYASPOR Spor YÖRSİAD’DA KONU ANTALYASPOR

YÖRSİAD’ın konuğu Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Şafak Öztürk oldu


Karlov’un adı Antalya’da yaşatılacak Güncel Karlov’un adı Antalya’da yaşatılacak

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Rusya’nın Antalya Başkonsolosu Alexander Tolstopyatenko’ya taziye ziyaretinde bulundu. Türel, Büyükşehir Belediyesi’nin bir projesine Karlov’un adını vererek, ölümsüzleştireceklerini açıkladı.


Konyaaltı Öğretmenevleri’ne kapalı pazar.. 
 Güncel Konyaaltı Öğretmenevleri’ne kapalı pazar.. 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Öğretmenevleri Mahallesi, 999 sokak ile 921 sokak kesişiminde inşa edilecek olan kapalı semt pazarı için ilk kazmayı vurduklarını bildirdi.


BUDAK: “TMSF SATIŞA ÇIKARDIĞI ŞİRKETLERİN MALİ BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİLMİYOR” Siyaset BUDAK: “TMSF SATIŞA ÇIKARDIĞI ŞİRKETLERİN MALİ BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİLMİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun kayyım olarak görevlendirildiği 694 şirketten 596’sının satış sürecini başlattığını ancak, şirketlerin mali büyüklüğünün hala açıklanmadığını kaydetti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN

İnsan odaklı, sosyal belediyecilik ilkesi ile hizmet üreten Manavgat Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından organize edilen 2.Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda iki ödüle birden layık görüldü.


BAĞDATLIOĞLU, “EXPO İÇİN PLANLANANDAN DAHA FAZLA HARCAMA YAPILDI” Ekonomi/Turizm BAĞDATLIOĞLU, “EXPO İÇİN PLANLANANDAN DAHA FAZLA HARCAMA YAPILDI”

ANSİAD 14’üncü Kahvaltılı Toplantısı’nın konuğu olan, Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, ANSİAD üyelerine EXPO 2016 hakkında bilgi verdi


Konyaaltı’nda zabıta denetimlerini sıklaştırdı..
 Güncel Konyaaltı’nda zabıta denetimlerini sıklaştırdı..


Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde hem görüntü kirliliği oluşturan hem de trafikte kurallara uymayan kağıt ve pet şişe toplayıcılarına yönelik operasyonlarına devam ediyor.


Akdeniz belediyeleri Oscar’larını aldı Güncel Akdeniz belediyeleri Oscar’larını aldı

Akdeniz’deki belediyelerin yaratıcı hizmetleriyle ödüllendirildiği Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışmasının ödül töreninde, belediyeciliğin Oscar’ları sahiplerine teslim edildi.


Muay Thai Sporcularından örnek Davranış Spor Muay Thai Sporcularından örnek Davranış

Antalya Kış Spor Okulları Mhay Thai sporcuları 10 Bin Kişilik Spor Salonunda yaptıkları antrenman öncesinde şehitleri andı ve açtıkları Türk bayrağıyla tepkilerini dile getirdi.


Bu Projede Spor Var Spor Bu Projede Spor Var

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereğince 11 Okulun 11 hafta boyunca 1-2-3-4’üncü sınıfında okuyan öğrencilerin katıldığı “Sporla Buluşturuyoruz” etkinliği 10 Bin Kişilik Antalya Spor Salonunda devam ediyor.
KİMYA SEKTÖRÜ İHRACATTAKİ DARALMAYI YENİ PAZARLARLA AŞACAK Ekonomi/Turizm KİMYA SEKTÖRÜ İHRACATTAKİ DARALMAYI YENİ PAZARLARLA AŞACAK

Kimya ihracatçısı, 2016 genelinde dünya ekonomisindeki yavaşlama, Avrupa ekonomisindeki büyümenin yetersiz kalışı, Ortadoğu ve yakın pazarlardaki istikrarsızlığın sürmesi gibi birçok olumsuz gelişme ile mücadele etti.


Küresel katılım bankacılığı aktifleri 
2015’te 930 milyar dolara ulaştı Küresel katılım bankacılığı aktifleri 
2015’te 930 milyar dolara ulaştı

Dünyanın lider danışmanlık ve denetim şirketlerinden EY’nin ‘Gelişen Ülkelerde Bankacılık: FinTech ve Katılım Bankacılığı 2017’ raporuna göre; küresel katılım bankacılığı aktifleri 2015 yılında 930 milyar dolara ulaştı.


 Antalyaspor Tesisleri Projesi birincilik ödülüyle taçlandı Spor Antalyaspor Tesisleri Projesi birincilik ödülüyle taçlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği 2’nci Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda Üst Yapı Çalışmaları Kategorisi’nde Antalyaspor Tesisleri Projesi ile birincilik ödülünü kazandı.


Konutta yüksek oranda kar fırsatı! Ekonomi/Turizm Konutta yüksek oranda kar fırsatı!

Vindosa Gayrimenkul Danışmanlık Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, artan döviz kurlarının konut fiyatlarına henüz yansımadığını belirterek yatırımcılara ellerini çabuk tutmaları önerisinde bulundu.


Kaş Cemre’de asfalt hazırlığı Kaş Kaş Cemre’de asfalt hazırlığı

Kırsaldaki yol seferberliğini aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Kaş İlçesi’ne bağlı Cemre Mahallesi grup yolunda asfalt hazırlık çalışmalarına başladı.


Duraliler’e 8 bin metrekare kaldırım Güncel Duraliler’e 8 bin metrekare kaldırım

Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt çalışmasının ardından 8 bin metrekare kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.


TÜRKİYE HALEP İÇİN TEK YÜREK OLACAK TÜRKİYE HALEP İÇİN TEK YÜREK OLACAK

Bombalar altında hayata tutunmaya çalışan Halep halkının gıda, giyim ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere başlatılan ‘Halep İçin Uzat Elini’ yardım kampanyası için bugün Haliç Kongre Merkezi’nde basın toplantısı düzenlendi. Beşir Derneği, TÜMSİAD, Semerkand Vakfı, UKBA, GENÇKON ve Mostar Dernekleri başkanlarının katıldığı toplantıda Türkiye’ye yardım çağrısı yapıldı.


Anneler Amerikan tarzı beslenirse obeziteyi gelecek nesillere aktarıyor Sağlık/Kadın Anneler Amerikan tarzı beslenirse obeziteyi gelecek nesillere aktarıyor

Toplumumuzda gittikçe yaygınlaşan Amerikan tarzı beslenme (hamburger, patates ve mısır cipsleri, bol kremalı içecekler, işlenmiş et tüketimi) obezitenin ileriki nesillere aktarılmasına sebep oluyor. Doğru beslenme sadece annenin vücut ağırlığı açısından değil, karnındaki bebeği için çok daha önemli.


KAS YAPAYIM DERKEN MEMENİZİ BÜYÜTMEYİN! Sağlık/Kadın KAS YAPAYIM DERKEN MEMENİZİ BÜYÜTMEYİN!

Geçmişe oranla spor yapanların sayısı artıyor. Spor salonları da dolup taşıyor. Kadınlar zayıflayarak güzel bir vücuda sahip olmak isterken, erkekler de kaslı bir vücuda ulaşma telaşında…


ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİ TEKNİK UYGULAMALARLA İŞ HAYATINA HAZIRLANIYORLAR Elmalı ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİ TEKNİK UYGULAMALARLA İŞ HAYATINA HAZIRLANIYORLAR

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri mezuniyet sonrasına teknik alan bilgisi ile hazırlanıyorlar. Öğr. Gör. Erdem Yıldız ve Öğr. Gör. Nazan Dinç rehberliğinde Kontrol ve Otomasyon Program öğrencileri ASAT Hurma Atık Su Tesisleri’nde uygulama dersi yaptılar.


Genç sporcular sahaya indi Spor Genç sporcular sahaya indi

Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk olarak hayata geçirdiği Okullar Ligi’nde maçlar büyük çekişmeye sahne oluyor.


Güzellikte en fazla ihmal edilen bölge Sağlık/Kadın Güzellikte en fazla ihmal edilen bölge

Yüz estetiğinin tamamlayıcı bir unsuru olan boyun bölgesi, en fazla ihmal edilen alanların başında geliyor.


AESOB’DA ULAŞIM ZİRVESİ Güncel AESOB’DA ULAŞIM ZİRVESİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Bakanlığı ve Esnaf Ulaşım A.Ş, otobüs sahipleri ile bir araya geldi. 1 Şubat itibariyle geçilecek yeni otobüsler ve hatlar ile ilgili görüş alışverişi yapılan toplantıda, esnafın sorunları tartışılarak, talepleri değerlendirildi.


ULAŞIMDA ÇIĞIR AÇAN AVRASYA TÜNELİ HİZMETE GİRDİ Güncel ULAŞIMDA ÇIĞIR AÇAN AVRASYA TÜNELİ HİZMETE GİRDİ

Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez, deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, 700 mühendis ve 12.000’den fazla kişinin 14 milyon adam/saat çalışmasıyla, planlanandan 8 ay önce tamamlanarak 20 Aralık 2016 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldıkları görkemli bir törenle hizmete açıldı.


VODAFONE’UN ÇEVRE DOSTU MOBİL UYGULAMASI ‘YEŞİLE SAYGI’ YENİLENDİ Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’UN ÇEVRE DOSTU MOBİL UYGULAMASI ‘YEŞİLE SAYGI’ YENİLENDİ

Vodafone Türkiye, sürdürülebilirlik ve çevre bilincinin yaygınlaşmasını amaçlayan "Yeşile Saygı" mobil uygulamasını tamamen yenileyerek kullanıma sundu. Doğa dostu yaşama dair ipuçları ve yeni özelliklerle uygulama, daha interaktif ve kullanıcı dostu hale getirildi.


DÜNYA ŞAMPİYON YÜKSELİŞ YILDIZI TÜRKİYE SPOR ÖDÜLLERİNİ DE ALDI Serik DÜNYA ŞAMPİYON YÜKSELİŞ YILDIZI TÜRKİYE SPOR ÖDÜLLERİNİ DE ALDI

2015-2016 Dünya Liseler Arası Hentbol Şampiyonu; Türkiye Antalya Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Hentbol takımı Türkiye genelin de yapılan 45 gün süren oylama sonucunda yılın en başarılı okul takımı olarak seçildi.


ULUSLARARASI ANTALYA GİTAR FESTİVALİ BAŞLIYOR Kültür/Sanat ULUSLARARASI ANTALYA GİTAR FESTİVALİ BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği işbirliğiyle gerçekleşecek 5’inci Uluslararası Antalya Gitar Festivali 22 Aralık Perşembe (yarın) Jorge Cardoso ve Sylvie Dagnac’ın açılış konseriyle başlıyor. Konser saat 20.00’de Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleşecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...