Cuma, 23 Ağustos 2019
Döşemealtı’nda Sirenler eşliğinde ATA’ya saygı Döşemealtı Döşemealtı’nda Sirenler eşliğinde ATA’ya saygı

Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78’nci yıl dönümünde Döşemealtı İlçesi’nde hayat adeta durdu.


Kepez’den çocuklara beş yıldızlı eğlence Güncel Kepez’den çocuklara beş yıldızlı eğlence

Başkan Hakan Tütüncü, ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ projesiyle çok sevdiği çocuklara beş yıldızlı bir eğlence ve gezi imkânı sunuyor.


Antalya Gençliği Atanın Huzurunda!.. Güncel Antalya Gençliği Atanın Huzurunda!..

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı Eren Kurt başkanlığında Muratpaşa, Döşemealtı, Konyaaltı, gazi Paşa, Elmalı Gençlik Kolları ve Halkçı Liseliler Antalya İl örgütünü temsilen yaklaşık 300 genç, CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök ile birlikte 10 Kasım’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzuruna çıktı.


Başkan Böcek; “Ata’mızı halkımızla birlikte anıyoruz” Güncel Başkan Böcek; “Ata’mızı halkımızla birlikte anıyoruz”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, arımızdan ayrılışının 78. yılında vatandaşlarla birlikte andı.


KÜBA BÜYÜKELÇİSİ CASALS: ‘ATATÜRK DÜNYANIN ORTAK DEĞERİ’ Güncel KÜBA BÜYÜKELÇİSİ CASALS: ‘ATATÜRK DÜNYANIN ORTAK DEĞERİ’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret eden Küba Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals, “Türkler için üzgünüm ama Atatürk sadece size ait değil. Bütün dünyanın ortak değeridir” diye konuştu.


AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ORGAN BAĞIŞI KAMPANYASI Güncel AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ORGAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi öğrencileri tarafından Organ Bağışı Haftası nedeni ile 09 Kasım 2016 Çarşamba günü bağış kampanyası düzenlendi.


AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TOPLANDI Aksu AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TOPLANDI

Aksu Belediyesi Spor Kulübü aylık yönetim kurulu toplantısında buluştu. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda kulübün faaliyetleri ve yapmayı planladığı çalışmalar masaya yatırıldı.


KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ BORSA’DA ANLATILDI Ekonomi/Turizm KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ BORSA’DA ANLATILDI

Antalya Ticaret Borsası’nın başkanlığını yürüttüğü Antalya Tarım Konseyi tarafından Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ hakkında Antalya Ticaret Borsası üyeleri ve tarım sektörü paydaşları bilgilendirildi.


ATSO’dan Ankara çıkarması Ekonomi/Turizm ATSO’dan Ankara çıkarması

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer ile Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Erkan, Ethem Tayfun Kavukcu, Osman Avşaroğlu ve danışman M.Serhan Sekreter’den oluşan ATSO heyeti Antalya iş dünyasının sorunları ve çözüm önerilerini Ankara gündemine taşıdı.


ATATÜRK SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR Güncel ATATÜRK SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Atatürk’ün 78’inci ölüm yıldönümü dolayısıyla Engelsiz Kafe’nin özel çocukları ve Aktif Felsefe Derneği’nin düzenlediği anma programında “10 Kasım’da andığımız şey, bütün bir ordu emrinizdeyken ve herkes sizden tek adam olmanızı beklerken ‘Hayır, egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ denilebilmesidir” diye konuştu.


KMYO eski Müdürü Sönmez’den Başkan Çetinkaya’ya veda ziyareti Kumluca KMYO eski Müdürü Sönmez’den Başkan Çetinkaya’ya veda ziyareti

Kumluca Meslek Yüksek Okulu (KMYO) eski Müdürü Prof. Dr. Sahriye Sönmez, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya veda ziyaretinde bulundu.


ÜMMÜ ŞAHİN, ÖĞRENCİLERE BOYAMA KİTABI DAĞITTI Aksu ÜMMÜ ŞAHİN, ÖĞRENCİLERE BOYAMA KİTABI DAĞITTI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin Çalkaya 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu, Aksu İlkokulu ve Aksu Özel Eğitim Okulu öğrencilerine “Kitap Haftası” nedeni ile boyama kitabı dağıttı.


Finike’de Atatürk özlemle anıldı Finike Finike’de Atatürk özlemle anıldı

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Atatürk’ün ölümünün 78. Yılı dolayısıyla düzenlenen anma törenlerine katıldı.


MANAVGAT'IN BÜYÜK YATIRIMLARI ÖĞRENCİLERE DERS OLDU Manavgat MANAVGAT'IN BÜYÜK YATIRIMLARI ÖĞRENCİLERE DERS OLDU

Manavgat Belediyesi, kente ziyaret amacı ile gelen Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yapım aşamasında olan yaya köprüsünü gezdirdi.


MURATPAŞA, ATAMIZI ÖZLEM VE SAYGIYLA ANDI Güncel MURATPAŞA, ATAMIZI ÖZLEM VE SAYGIYLA ANDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78’inci yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde gerçekleşen aydınlanma mücadelesinin Ortadoğu’ya ve bütün dünyaya ışık saçtığını ve örnek olduğunu belirterek, “Bu mücadelenin haklılığı ve önemi zaman geçtikçe daha da ortaya çıkmıştır” dedi.


BAŞKAN UYSAL İLK TURUNÇ FİDANINI DİKTİ Güncel BAŞKAN UYSAL İLK TURUNÇ FİDANINI DİKTİ

Muratpaşa Belediyesi, asfaltını yenileyip engelli şeridiyle kaldırımını yaptığı caddelerde turunç fidanı dikimine başladı. İlk fidanı Belediye Başkanı Ümit Uysal, Bayındır Mahallesi’nde dikerken, “22 bin turunç fidanını önümüzdeki 7-8 ay içerisinde Muratpaşa’mızın asfaltı yenilenen mahallelerin tamamına dikmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.


Türk halkı ‘güvenmek’ istiyor! Ekonomi/Turizm Türk halkı ‘güvenmek’ istiyor!

Kurum veya markaların Türkiye’de ‘itibar’lı kabul edilmesinin sırrı belli oldu


Omuz sıkışmasından korunmanın püf noktaları Sağlık/Kadın Omuz sıkışmasından korunmanın püf noktaları

Toplum içinde bel ağrısından sonra ikinci sıklıkta görülen omuz ağrısının en sık sebebi “Omuz Sıkışma Sendromu”. Cam silerken ya da perde takarken, tenis ya da basketbol gibi sporları yaparken omuz ağrısı yaşıyorsanız, sizde de “Omuz Sıkışması Sendromu” olabilir.


Diyabet hastalığı böbrek yetmezliğini tetikliyor! Sağlık/Kadın Diyabet hastalığı böbrek yetmezliğini tetikliyor!

Araştırmalara göre Türkiye’ni yüzde 13,4’ü diyabet hastası. Daha net ifadeyle 6 milyon 400 bin kişi diyabet hastası ve bu hastaların neredeyse yarısı diyabet hastası olduğunu bilmiyor.


AKPARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ENÇ,  SERİK’TE MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ Serik AKPARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ENÇ, SERİK’TE MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ

Akparti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan ENÇ, Serik İlçe Teşkilatının düzenlediği toplantıda, Muhtarlarla bir araya geldi.


SERİK BELEDİYESPOR’DA ALTYAPI DOLU DİZGİN Serik SERİK BELEDİYESPOR’DA ALTYAPI DOLU DİZGİN

Serik Belediyespor alt yapı takımları, hafta sonu maçlarında 4 galibiyet, 1 beraberlik elde ederek yollarına dolu dizgin devam etti.


YÜKSELİŞ’TE HEDEF TEOG’DA YİNE ZİRVE Serik YÜKSELİŞ’TE HEDEF TEOG’DA YİNE ZİRVE

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 8. Sınıf öğrencileri 23-24 Kasım tarihlerinde birincisi yapılacak Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş sınavına hazır.


SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ Serik SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları yıllardır sürdürdüğü sosyal faliyetlerine, örnek ve güzel bir yardım projesini ekleyerek bir ilke daha imza attı.


SERİK ASPENGOS’TAN SATRANÇTA ANTALYA İKİNCİLİĞİ Serik SERİK ASPENGOS’TAN SATRANÇTA ANTALYA İKİNCİLİĞİ

Serik’li AspenGos sporcusu öğrenciler 5-6 Kasım 2016 Tarihlerinde Antalya’da yeni açılan 10.000 kişilik Spor Tesislerinde düzenlenen “Antalya Ata’yı Anma Satranç Turnuva sında böylece üç ayrı sporcu ilk 10 da dereceleri paylaştılar.


Anadolu’nun “Yaban Hayatında” Kurtlar… Güncel Anadolu’nun “Yaban Hayatında” Kurtlar…

TRT Belgesel Kanalından Yaban Hayata Dair Yeni Bir Yapım:“Kurt” Belgeseli 11 Kasım’da TRT Belgesel’de…


ORGAN BAĞIŞ HAFTASI ETKİNLİĞİ Sağlık/Kadın ORGAN BAĞIŞ HAFTASI ETKİNLİĞİ

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Organ ve Doku Bağış Birimi tarafından 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası nedeniyle tüm klinikler ziyaret edilerek hastane çalışanları bilgilendirdi.


Kepez Ata’sını andı Güncel Kepez Ata’sını andı

Kepez Belediyesi personeli, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü belediye önünde düzenlenen törenle andı.


ANTALYASPOR HENTBOL TAKIMI, TRABZONSPOR'U KONUK EDECEK Spor ANTALYASPOR HENTBOL TAKIMI, TRABZONSPOR'U KONUK EDECEK

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde, Antalyaspor Hentbol Takımı, 7. hafta maçında evinde Trabzonspor’u konuk edecek. Karşılaşma, 12 Kasım Cumartesi günü, saat 15.00’de 10 bin kişilik yeni spor salonunda oynanacak.


AESOB Başkanı Dere: “İŞSİZLİK FONU önerimiz Bakanlar kurulu yolunda Ekonomi/Turizm AESOB Başkanı Dere: “İŞSİZLİK FONU önerimiz Bakanlar kurulu yolunda"


Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kötü giden sezonun ardından dükkan kapatan esnafın evine ekmek götürebilmesi için teşvik verilmesi için bakanlara talep sunduğunu ve talebi bakanlar kurulunda geçireceklerine dair söz aldığını söyledi.


UAÜ’de dış politika günleri Güncel UAÜ’de dış politika günleri

Uluslararası Antalya Üniversitesi, SEPAM (Sosyal, Ekonomik ve Politik Araştırmalar Merkezi) Konferansları’na başladı.


Dikkat! Siber suçluların yeni yöntemi akıllara durgunluk veriyor! Teknoloji/Bilim/İnternet Dikkat! Siber suçluların yeni yöntemi akıllara durgunluk veriyor!

Herkesin severek oynadığı bilgisayar oyunları, siber suçluların hedefi oldu. Trend Micro’nun yaptığı araştırma siber suçluların yasadışı faaliyetlerinde kazandıkları paraları aklamak için bilgisayar oyunlarındaki satın alınabilen içerikleri kullandıklarını ortaya çıkardı.


BAŞKAN ŞAHİN’ DEN 10 KASIM MESAJI   Aksu BAŞKAN ŞAHİN’ DEN 10 KASIM MESAJI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün ölümünün 78. yılı ve 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı.


Siyaset "IŞIĞIN IŞIĞIMIZ OLACAK…"

CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök, 10 Kasım nedeniyle yaptığı basın açıklamasında "Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 78. yılında büyük bir özlemle, saygıyla, sevgiyle, minnetle anıyorum" dedi.


SAYGIYLA, RAHMETLE, ÖZLEMLE ANIYORUZ... Güncel SAYGIYLA, RAHMETLE, ÖZLEMLE ANIYORUZ...

SAYGIYLA, RAHMETLE, ÖZLEMLE ANIYORUZ...


MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN CARETTA CARETTA SEFERBERLİĞİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN CARETTA CARETTA SEFERBERLİĞİ

Manavgat Belediyesi ekipleri Kızılağaç mahallesinde bulunan gölette mahsur kalan caretta caretta kaplumbağalarını kurtarmak için çalışma başlattı.


ÖRNEK MAHALLESİ’NE SİHİRLİ EL DOKUNDU Manavgat ÖRNEK MAHALLESİ’NE SİHİRLİ EL DOKUNDU

Örnek Mahallesi Irmak Kıyıları, belediyenin düzenleme çalışmaları ile ışıl ışıl, modern ve turizme artı değer katacak bir kimliğe kavuştu.


AESOB Başkanı Dere: Alanya AESOB Başkanı Dere: "2017’yi birlikte “güzel” yapacağız"

Alanya’da çifte toplantı ile esnafın sorunlarını masaya yatıran AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “2016’yı unutup önümüze bakacağız. 2017’nin esnafımız için bereketli bir yıl olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz” dedi.


DOÇ. DR. SERDAR TAŞÇI; “ARTIK FETÖ TÜRÜ YAPILANMALAR BARINAMAZ” Güncel DOÇ. DR. SERDAR TAŞÇI; “ARTIK FETÖ TÜRÜ YAPILANMALAR BARINAMAZ”

SİYASET BİLİMCİ, İLETİŞİM SOSYOLOĞU VE AKADEMİSYEN DOÇ. DR. SERDAR TAŞÇI, 15. ANSİAD OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU OLDU.


DERSİMİZ: IŞIK KİRLİLİĞİ Güncel DERSİMİZ: IŞIK KİRLİLİĞİ

Aldemir Atila Konuk Anadolu Lisesi’nin 93,5 puanla hak kazandığı “European Darsky Protectors” isimli Erasmus Projesi kapsamında Antalya’daki ışık kirliliği ölçülüp belediyelere ve üniversitelere rapor halinde iletilecek.


VALİ KARALOĞLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU Güncel VALİ KARALOĞLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yapımı tamamlanan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet verecek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde incelemelerde bulundu.


ADET SANCISINI UNUTUN! Sağlık/Kadın ADET SANCISINI UNUTUN!

Kadınların hayatını zehir eden en yaygın problem; adet sancısı.. Yapılan araştırmalarda kadınların yaklaşık %50-60’ı adet döneminde az ya da çok ağrı duyduğunu ve bunların yaklaşık %25’i bu dönemde yaşam kalitelerinin olumsuz etkilendiğini, öğrenciler ise okul başarılarının düştüğünü ifade etmektedir.


ÇOCUĞUNUZU ROTAVİRÜSTEN KORUYUN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZU ROTAVİRÜSTEN KORUYUN

Tüm dünyada en sık ishal nedeni olan bir virüs olan rotavirüs, sindirim sistemini etkiler ve özellikle çocuklarda enfeksiyona yol açar.


DP ANTALYA İL BAŞKANI KARTAL'DAN 10 KASIM MESAJI Siyaset DP ANTALYA İL BAŞKANI KARTAL'DAN 10 KASIM MESAJI

Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 78’inci yılında saygı, şükran ve minnetle anıyoruz” dedi.


Antalya’ya 4. giriş baharda hazır olacak Güncel Antalya’ya 4. giriş baharda hazır olacak

Kepez Varsak ile Burdur yolu arasında yapımına başlanan 30 metre genişliğindeki yol yapımını inceleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Nisan ayında tamamlanması planlanan yolun bölgeye değer katacağını söyledi


İNATÇI ÖKSÜRÜK VE GÖĞÜS AĞRISINA DİKKAT! Sağlık/Kadın İNATÇI ÖKSÜRÜK VE GÖĞÜS AĞRISINA DİKKAT!

Son günlerde toplumda artış gösteren zatürre özellikle çocuklarda, 65 yaş üzeri kişilerde ve kronik hastalığı olanlarda daha sık görülüyor.


BELDEN AŞAĞISI YOKTU AMA YAŞAM ENERJİSİ AYAKTA TUTTU Sağlık/Kadın BELDEN AŞAĞISI YOKTU AMA YAŞAM ENERJİSİ AYAKTA TUTTU

Fethiye’nin Maraz Köyü’nde yaşamını sürdüren 50 yaşındaki Bayram Köroğlu’nun, çok nadir görülen bir rahatsızlığı vardı. Köroğlu, belden aşağısı olmadan dünyaya geldi.


Kuzey Afrika’ya ihracat fırsatı Kuzey Afrika’ya ihracat fırsatı

İDTM-Cezayir İkili İş Görüşmeleri Programı 28 Kasım - 1 Aralık arasında yapılacak...


FACEBOOK’TAN CANLI SOR, DOKTORUN YANITLASIN! Sağlık/Kadın FACEBOOK’TAN CANLI SOR, DOKTORUN YANITLASIN!

Erdem Hastahaneleri, hastalarına sosyal medyadan da ulaşabilmek için başlattığı periyodik Facebook canlı yayınlarına devam ediyor.


Zimbabve, Expo 2016’ya baobab ağacı hediye etti Zimbabve, Expo 2016’ya baobab ağacı hediye etti

Expo 2016’nın resmi katılımcılarından olan Zimbabve, ülkelerinden getirdikleri baobab ağacını Expo 2016’ya hediye etti.


Vitamin Eksikliği Depresyonun Habercisi Olabilir Sağlık/Kadın Vitamin Eksikliği Depresyonun Habercisi Olabilir

Gündelik hayatın stresi, sosyal şartlar, uzun süren zorlayıcı yaşam koşulları gibi çevresel şartlara bağlı olarak oluşan “depresyon” konusunda açıklamalarda bulunan Dr.Orçun Orhun; alınacak takviye gıda ve vitaminler ile depresyon belirtilerinde azalma görülebileceğinin altını çizdi.


AVRUPA’YA ÇELİK İHRACATI ARTTI Ekonomi/Turizm AVRUPA’YA ÇELİK İHRACATI ARTTI

Çelik İhracatçıları Birliği verilerine göre Ekim ayı ihracatı miktarda 1,3 milyon ton, değerde 767 milyon dolar oldu. Sektörün Ocak-Ekim dönemindeki ihracatı ise miktar bazında 13,6 milyon ton, değer bazında 7,4 milyar dolar olarak gerçekleşti.


Siber güvenlikte doğru bilinen 5 yanlış Teknoloji/Bilim/İnternet Siber güvenlikte doğru bilinen 5 yanlış

Dünyada siber panik! İki hafta önce yaşanan ABD merkezli DDos saldırısı, şirketlerin ‘siber güvenlik’ dosyalarını yeniden gündemlerinin üst sıralarına almalarına neden oldu.


Konyalılardan Arif Çobanoğlu’na ziyaret Güncel Konyalılardan Arif Çobanoğlu’na ziyaret

Antalya Konyalılar Derneği Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, Karayolları Genel Müdürlüğü Antalya 13. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu’nu ziyaret etti.


Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa “En İyi Aile Oteli” ödülü aldı Ekonomi/Turizm Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa “En İyi Aile Oteli” ödülü aldı

Kilit Grubu’nun Kemer’deki gözde turizm yatırımı Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa dünyanın en prestijli ödüllerini toplamaya devam ediyor


80 yaşındaki Abdullah Dede’nin Cuma Namazı sevinci Akseki 80 yaşındaki Abdullah Dede’nin Cuma Namazı sevinci

15 yıl sonra gelen mutluluk Akseki’nin Taşlıca Mahallesi’nde hem sağlık sorunları hem de yolu olmadığı için 15 yıldır camiye gidemeyen 80 yaşındaki Abdullah Karık’a yardım elini Büyükşehir Belediyesi uzattı. Büyükşehir ekiplerinin yol sorununu gidermesinin ardından Abdullah Dede, camiye giderek Cuma Namazı kıldı.


ANTALYA OSB’DEN İŞGÜCÜ İSTİHDAM PROBLEMLERİ ÇALIŞTAYI Güncel ANTALYA OSB’DEN İŞGÜCÜ İSTİHDAM PROBLEMLERİ ÇALIŞTAYI

Türkiye’de ilk kez Antalya OSB tarafından uygulanan 2. Kuşak Lider Yöneticiler Projesi’nin ilk etabı Organize Sanayi Bölgelerinde İşgücü İstihdam Problemleri ve Çözüm Önerileri Çalıştayı ile sona erdi.


Döşemealtı Belediyesi’nden 10 Kasım konseri Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden 10 Kasım konseri

Döşemealtı Belediyesi Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 78'nci yılında Antalya Devlet Senfoni orkestrasının vereceği dev konserle anacak.


DÜNYA TURİZMİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR DÜNYA TURİZMİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Turizmin Davos'u World Tourism Forum; dünya turizmine yön veren liderleri 10 Aralık’ta Antalya Belek'te Regnum Carya Golf &SpaResort'ta buluşturuyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan World Tourism Forum Mediterranean Summit çerçevesinde dünya turizmi Antalya'da masaya yatırılacak.


VARİSİ ÖNLEMEK İÇİN A HARFİ EGZERSİZİ Sağlık/Kadın VARİSİ ÖNLEMEK İÇİN A HARFİ EGZERSİZİ

Varis; fazla kilolu, uzun süre ayakta kalan ya da oturarak çalışan bireylerin yaşadığı önemli sağlık sorunları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kadınlarda, erkeklere oranla 4 kat fazla görülen varis, genellikle vücudun en fazla basınç altında kalan bölgesi olan bacakların alt kısımlarında oluşuyor.


Bel ağrısına estetik uygulama Sağlık/Kadın Bel ağrısına estetik uygulama

Her 5 kadından birisi sırt ve bel ağrısı çekiyor. Kilo fazlalığı, geçmişte yapılan ve bele baskı yapan kontrolsüz aktiviteler bel ağrısını tetikleyici unsurlar olarak göze çarparken, özellikle kadınlar için büyük göğüsler de bel ağrısını ortaya çıkan sebepler arasında yer alıyor.


Daha genç görünmenin formülü Sağlık/Kadın Daha genç görünmenin formülü

Tüm dünyanın genç ve sağlıklı kalmanın peşinde koştuğu bir gerçek. Estetik cerrahi genç kalabilmenin sihirli anahtarını sunuyor ve elveda denilen yıllara inat, günden güne tazelenen bir cilde, yenilenen bedene kavuşma imkanını veriyor.


Konyaaltı’nda 40 bin metrekare kaldırım..
 Güncel Konyaaltı’nda 40 bin metrekare kaldırım..


Özelliğini kaybetmiş asfaltı özel iş makineleriyle sökerek yerine sıcak asfalt döken Konyaaltı Belediyesi, asfaltı yenilenen bu cadde ve sokaklarda kaldırım çalışmalarına başladı.


Kepez’de sokak pazarları tarih oluyor Güncel Kepez’de sokak pazarları tarih oluyor

Trafiği rahatlatırken modernleşmenin de önüne açmak için sokak pazarlarını ortadan kaldırmayı hedefleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, son yapılan Demirgül Mahallesi Semt Pazarı inşasını teftiş etti.


MENOPOZA DAİR BİLMENİZ GEREKEN 10 GERÇEK! Sağlık/Kadın MENOPOZA DAİR BİLMENİZ GEREKEN 10 GERÇEK!

Kadınların doğal bir süreç olarak yaşadığı menopoz dönemine hazırlıklı olmak, bu dönemin olumsuz etkilerini de bertaraf edebilmek açısından önemli. Hazırlığa, sağlık efsanelerine kulak tıkayıp bilimsel gerçekleri öğrenerek başlayabilirsiniz.


THY Open 2016 Golf Turnuvası’na “Perrier” desteği Spor THY Open 2016 Golf Turnuvası’na “Perrier” desteği

Sıfır kalorili premium içecek markası Perrier, Turkish Airlines Open Golf Turnuvası’nda ürün sponsoru olarak golf severleri Antalya’da ağırladı.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU'NUN 10 KASIM MESAJI Güncel VALİ MÜNİR KARALOĞLU'NUN 10 KASIM MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 78. yıldönümünde bir mesaj yayınladı.


Sinekle mücadele hız kesmiyor Alanya Sinekle mücadele hız kesmiyor

Büyükşehir Belediyesi Alanya’da sinekle mücadeleye ara vermeden devam ediyor. Yaz-kış demeden çalışmalarını sürdüren ekipler, hem kimyasal hem de biyolojik yöntemler kullanıyor.


Büyükşehir’den hava kirliliği denetimi Güncel Büyükşehir’den hava kirliliği denetimi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü, hava kalitesinin korunması ve hava kirliliğinin önlenmesi amacı ile çalışmalarını sürdürüyor. Hava kirliliğini önlemek için kriterlere uymayan 480 ton kömür il dışına çıkarıldı.


Antalya’daki araçların yüzde 31’inin lastik hava basıncı tehlike durumunda! Otomotiv Antalya’daki araçların yüzde 31’inin lastik hava basıncı tehlike durumunda!

Lastik devi Michelin’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Lastikte Doğru Hava Basıncı’ aktiviteleri sonuçlarına göre Antalya’da araçların yüzde 31’i trafikte tehlike oluşturulabilecek hava basıncı ile seyrediyor. Sonuçlara göre, Türk şoförler lastikte doğru hava basıncı konusunda bilinçleniyor!


ATAMIZI ANLIYORUZ ATAMIZI ANIYORUZ Güncel ATAMIZI ANLIYORUZ ATAMIZI ANIYORUZ

Muratpaşa Belediyesi, Atatürk’ün 78’inci ölüm yıldönümünde “Atamızı Anlıyoruz, Atamızı Anıyoruz” temasıyla bir dizi anma programı gerçekleştirecek.Kepez gün geçtikçe daha da yeşilleniyor Güncel 
Kepez gün geçtikçe daha da yeşilleniyor

Modern bir şehir yaratırken parklara da önem veren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yapımı devam eden 10 mahalle parkını teftiş etti.


Döşemealtı’nın Genç Vekillerine kültür gezisi Döşemealtı Döşemealtı’nın Genç Vekillerine kültür gezisi

Döşemealtı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Antalya'nın ilçelerine kültür gezisi düzenlendi. Belediye personeli ve Döşemealtı Genç Vekilleri’nin (DÖGEM) katıldığı gezide Akseki ve İbradı ilçelerinin tarihi yerleri gezildi.
Antalya derbisi Spor 

Antalya derbisi

Zirve yarışını yakından ilgilendiren karşılaşmada, iki Antalya ekibi Serik Belediyespor-Kepez Belediyespor kozlarını paylaşacak.


PAŞA’NIN MELEKLERİNDE PAROLA GALİBİYET Spor PAŞA’NIN MELEKLERİNDE PAROLA GALİBİYET

Muratpaşa Bayan Hentbol Takımı, çarşamba günü deplasmanda Genç Uşak Spor ile karşılaşacak.


OPERADA ATAMIZ ANILACAK Kültür/Sanat OPERADA ATAMIZ ANILACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78. Yıldönümünü 9 Kasım Çarşamba saat: 20.00’de özel bir konserle anıyor.


BAHÇELİEVLER PAZARI YENİ YÜZÜYLE HİZMETE GİRİYOR Güncel BAHÇELİEVLER PAZARI YENİ YÜZÜYLE HİZMETE GİRİYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, El İzi ve üreticinin aracısız olarak ürünleri Antalyalılarla buluşturacağı ‘Köylü Pazarı’ olarak düzenlenen Varlık Bahçelievler Pazarı’nın kura çekiminde “Muratpaşa’mızda sokak pazarlarımızı kaldırıyoruz. Temiz, düzgün pazar yerlerine doğru hızla değiştiriyoruz” dedi.


Romatizma Basit Bir Hastalık Değildir Sağlık/Kadın Romatizma Basit Bir Hastalık Değildir

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Kliniği Uzmanı Doç. Dr. İlhan Sezer, Romatoid Artrit hastalığı hakkında bilgi verdi.


‘GÖRÜŞÜLEBİLİR OLMAK İLKEMİZDİR’ Güncel ‘GÖRÜŞÜLEBİLİR OLMAK İLKEMİZDİR’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemiz” diyerek her Çarşamba gerçekleştirdiği ‘randevusuz görüşme’ gününde bu hafta 37 kişiyle yüzyüze görüştü.


TAŞAĞIL, SARILAR VE KIZILOT’A MODERN KAPALI PAZAR YERLERİ Manavgat TAŞAĞIL, SARILAR VE KIZILOT’A MODERN KAPALI PAZAR YERLERİ

Manavgat Belediyesi, Taşağıl, Sarılar ve Kızılot’a modern kapalı pazar yerleri yapacak.


 BAŞKAN UYSAL’DAN NAR ÜRETİCİSİNE DESTEK ANTALYA’YA HİZMET Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN NAR ÜRETİCİSİNE DESTEK ANTALYA’YA HİZMET

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, düşük fiyatlar dolayısıyla sıkıntılı günler geçiren nar üreticisine destek olmak için, ilk etapta alınan 100 ton narla başlayan ‘ücretsiz nar suyu’ dağıtım projesinde “Bu hem çiftçimize destek hem de bütün komşularımıza, anne babalarımıza, bütün çocuklarımıza kendi meyvelerimizin suyunu tüketelim çağrısıdır” diye konuştu.


Kırcami’de bir engel daha kalktı! Güncel Kırcami’de bir engel daha kalktı!

Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Adnan Saraç, Kırcami sorununun çözümü noktasında sona gelinen noktanın sevindirici olduğunu söyledi.


Liman ve Öğretmenevleri’ne modern semt pazarı.. 
 Güncel Liman ve Öğretmenevleri’ne modern semt pazarı.. 


Konyaaltı Belediyesi, eskiyen çatısı nedeniyle tehlike oluşturan Liman Mahallesi Kapalı Semt Pazarı'nda yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.


ORGAN NAKLİ OLAN KİŞİNİN PSİKOLOJİSİ DE DÜZELİYOR Sağlık/Kadın ORGAN NAKLİ OLAN KİŞİNİN PSİKOLOJİSİ DE DÜZELİYOR

Böbrek yetmezliği, hastaların bedenleri kadar ruhlarını da etkiliyor. Diyaliz ve organ bekleme sürecinde pek çok problemle boğuşan hastalar, nakil sonrasında özellikle ilk aylarda korku, stres, suçluluk, üzüntü gibi psikolojik sorunlar yaşayabiliyor.


“70 YAŞIN ÜZERİNDE HER İKİ 
ERKEKTEN BİRİNDE KASIK FITIĞI VAR” Sağlık/Kadın “70 YAŞIN ÜZERİNDE HER İKİ 
ERKEKTEN BİRİNDE KASIK FITIĞI VAR”

Kasık fıtığının kasıktaki karın duvarın zarlarının zayıflaması sonucu meydana geldiğini belirten Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Mehmet Güler, “Çoğu zaman kasıkta yumuşak doku şişliği, bazen de kasık ağrısı şeklinde kendini gösterir. Şişlik ayakta durmak, öksürmek hatta ıkınmakla belirginleşir” şeklinde konuştu.


Antalya'da konut ve arsa fiyatları yükselişini sürdürüyor Ekonomi/Turizm Antalya'da konut ve arsa fiyatları yükselişini sürdürüyor

EVA Gayrimenkul Değerleme'nin Antalya'da gerçekleştirdiği araştırma, özellikle son yıllarda göçle birlikte hızla büyüyen kentte konut ihtiyacı ve yapılaşmanın da hız kazandığını ortaya koyuyor.


ASBAŞ’TAN SERBEST BÖLGEYE YATIRIM Ekonomi/Turizm ASBAŞ’TAN SERBEST BÖLGEYE YATIRIM

Bu yıl 30. Kuruluşunu kutlayacak olan Antalya Serbest Bölgesi, dünyada yaşanan ekonomik krizlere rağmen 2016 yılı ticaret hacmi 680 milyon dolar olarak gerçekleştirecek.


MANAVGAT BELEDİYESPOR LİGİN İLK YARISINI NAMAĞLUP TAMAMLADI Spor MANAVGAT BELEDİYESPOR LİGİN İLK YARISINI NAMAĞLUP TAMAMLADI

Süper Amatör Merkez Doğu gurubunda 8. Haftada Manavgat Belediyespor namağlup unvanını korudu. Antalya ASAT Gençlikspor ile Manavgat Belediyespor arasında geçen karşılaşma 3-1'lik Manavgat Belediyespor galibiyeti ile sonuçlandı.


Kanserde proton tedavisi Sağlık/Kadın Kanserde proton tedavisi

Son yıllarda kanser tedavisinde kaydedilen önemli gelişmeler sayesinde, kanser tanısı artık ölüm fermanı yerine geçmiyor. Umut veren gelişmelerin başında yan etkileri daha az ve kanseri yok edici etkileri daha fazla olan, doğrudan yalnızca kanser hücrelerini hedef alan yeni ilaç ve ışın tedavisi yöntemleri gelmekte.


KÖKSALAN’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ Aksu KÖKSALAN’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Türkiye Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürlüğü’ne atanan Ahmet Köksalan, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret ederek spora katkılarından dolayı teşekkür plaketi taktim etti.


Altıntaş’tan Öğretmenlere Motivasyon Kahvaltısı Güncel Altıntaş’tan Öğretmenlere Motivasyon Kahvaltısı

Özel Önder Altıntaş Etüt Eğitim Merkezi 2016-2017 eğitim öğretim yılı başlangıcı ile öğretmen,personeller ve aileleriyle beraber motivasyon kahvaltısı düzenledi.


PET/CT Teknolojisi Birçok Hastalığın Teşhisinde Kullanılıyor Sağlık/Kadın PET/CT Teknolojisi Birçok Hastalığın Teşhisinde Kullanılıyor

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (AEAH) PET/CT Ünitesi Uzman Hekimi Gülizar Kaçar, PET/CT uygulaması ve bu uygulamanın nerelerde kullanıldığına dair açıklamalarda bulundu.


YETERSİZ BAKİYE’DE KAHKAHA TUFANI Manavgat YETERSİZ BAKİYE’DE KAHKAHA TUFANI

Manavgat Belediyesi, kültür etkinlikleri kapsamında izleyici ile buluşan ''Yetersiz Bakiye'' oyunu seyircileri kahkahalara boğdu.


Gençlik Gelişim Grubu Veli Bilgilendirme Semineri Spor Gençlik Gelişim Grubu Veli Bilgilendirme Semineri

Antalyaspor, altyapıdaki yeni projelerini uygulamaya devam ediyor. Kulübün en önemli projelerinden birini daha gerçekleştirilip, ‘Gençlik Gelişim Veli Bilgilendirme Semineri’ adı altında altyapı takımlarının oyuncularının aileleri ile bir araya geldi.


AKSU GENÇLİK HİZMETLERİ BİRİMİ KOMİTE TOPLANTISI Aksu AKSU GENÇLİK HİZMETLERİ BİRİMİ KOMİTE TOPLANTISI

Aksu Gençlik Hizmetleri Birimi Komite Toplantısı; Aksu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Zeki Gök ile Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun Başkanlığında, Aksu Belediyesinde gerçekleştirildi.


‘6. DİYANET İŞLERİ REİSİ HASAN HÜSNÜ ERDEM SEMPOZYUMU’ Güncel ‘6. DİYANET İŞLERİ REİSİ HASAN HÜSNÜ ERDEM SEMPOZYUMU’

Akdeniz Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi, 11 Kasım 2016 Cuma günü 6. Diyanet İşleri Reisi Hasan Hüsnü Erdem Sempozyumu’na ev sahipliği yapacak.


“Sonsuza kadar var ol Türkiye” Alanya “Sonsuza kadar var ol Türkiye”

Alanya Ülkü Ocakları'nda düzenlenen seminerlere bu hafta da devam edildi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu seminerin yanı sıra ülkücü hareketin sembolü Abdullah Çatlı ölümünün 20. yılında anıldı.


Kalp hastalıklarında erken teşhiste yeni yöntem şimdi Türkiye'de... Sağlık/Kadın Kalp hastalıklarında erken teşhiste yeni yöntem şimdi Türkiye'de...

Dünyada kalp rahatsızlıklarının erken teşhisinde kullanılan yöntem ilk kez Türkiye’de uygulanıyor...


Sarıoğlu’ndan şampiyonlara masa tenisi seti Finike Sarıoğlu’ndan şampiyonlara masa tenisi seti

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, geleceğin masa tenisi şampiyonlarının Finike’de yetişmesi için okullara masa tenisi seti hediye etti.


FİNMEK Öğrencileri Çok Şanslı Finike FİNMEK Öğrencileri Çok Şanslı

FİNMEK (Finike Belediyesi Meslek Edindirme Kursları) "Yeni Mesleğiniz İle Tanışmaya Hazır mısınız?" sloganı ile hizmete devam ediyor.


Mustafa Kemal Okulları Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Gezisi Güncel Mustafa Kemal Okulları Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Gezisi

Özel Mustafa Kemal Ortaokulu öğrencileri farklı etkinliklerle eğitim programlarına renk katıyorlar.
Mustafa Kemal Okulları, Fen Bilimleri dersi kapsamında düzenlenen Muratpaşa Özel Medisu Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümüne bir ünite gezisi düzenledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...