Cuma, 18 Ekim 2019
Başkan Böcek, “2016’da 545 denetim yaptık” Güncel Başkan Böcek, “2016’da 545 denetim yaptık”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün 2016 yılı içinde yapmış olduğu denetimler ve uygulamalar hakkında bilgi verdi.


Sporun Antalya’daki merkezi ASFİM Spor Sporun Antalya’daki merkezi ASFİM

Büyükşehir Belediyesi Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) vatandaşların sporla buluşma noktası oldu. Sağlıklı yaşamın adresi ASFİM’den 3 yılda 47 bin kişi faydalandı.


MURATPAŞA ETÜT MERKEZLERİ YEŞİL SAHADA KARŞILAŞTI Spor MURATPAŞA ETÜT MERKEZLERİ YEŞİL SAHADA KARŞILAŞTI

Muratpaşa Belediyesi’nin Zeytinköy ve Ermenek’te bulunan ‘Eğitim ve Bilim’ merkezlerinin futbol takımları maçında öğrenciler gol sevincini asker selamı vererek kutladı.


BAŞKAN ÇALIK: Serik BAŞKAN ÇALIK: "2017 TÜM DÜNYADA HUZUR VE BARIŞIN HAKİM OLDUĞU BİR YIL OLSUN"

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık 2017 yılı için mesaj yayınladı.


AKBB’den gençlere meslek eğitimi Güncel AKBB’den gençlere meslek eğitimi

Liselilere işsizliğe çözüm yaratmayı hedefleyen seminere katılan AKBB ve Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, öğrencilere mesleklerini aşkla yapmalarını tavsiye etti.


Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği Kumluca Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği

15 Temmuz gazisi Mehmet Tahir İkiler: “Ben yılların tiyatrocusuyum, 15 Temmuz’a tiyatro diyenler, o gece çekilen görüntüleri bir kez daha izlesinler”


Tütüncü'den muhtarlara yeni yıl hediyesi Güncel Tütüncü'den muhtarlara yeni yıl hediyesi

Kepez Belediyesi 2016 yılının son açılışı yapılan Kepez Muhtarlar Hizmet Birimi için Yeni Doğan Mahallesi Recep Gürbüz Parkı’nda gerçekleştirdi.


BARO HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU’NDAN ZİYARET Güncel BARO HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU’NDAN ZİYARET

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Barosu Hayvan Hakları Kurulu üyesi avukatlarla Muratpaşa Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nin mevcut durumunu ve geliştirilmesi için yapılması gerekenleri değerlendirdi.


Tütüncü esnafın yanında Güncel Tütüncü esnafın yanında

Bir lokanta açılışı yapan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, ardından ziyaret ettiği çevre esnafının isteklerini dinledi.


Vali Karaloğlu’dan Yeni Yıl Mesajı Güncel Vali Karaloğlu’dan Yeni Yıl Mesajı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu yeni yıl mesajı yayınladı.


Mutlu Yıllar! Güncel Mutlu Yıllar!

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN


BUDAK: “2017 DEMOKRASİ VE HUZUR YILI OLSUN” Siyaset BUDAK: “2017 DEMOKRASİ VE HUZUR YILI OLSUN”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, 2016 yılının Türkiye ve dünya için krizler, kırılmalar yılı olduğunu belirterek, “Umarım, ders çıkarılır, 2017 uzlaşma, demokrasi ve huzur yılı olur” dedi.


BAŞKAN AMCALARININ YENİ YILINI KUTLADILAR Güncel BAŞKAN AMCALARININ YENİ YILINI KUTLADILAR

Muratpaşa Belediyesi’nin kreş öğrencileri kendi elleriyle hazırladıkları hediyelerle Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın yeni yılını kutladı.


SİVİL TOPLUM MERKEZİNDE SON AŞAMAYA GELİNDİ Güncel SİVİL TOPLUM MERKEZİNDE SON AŞAMAYA GELİNDİ

Muratpaşa Belediyesi, Avrupa’nın en büyük dernekler yerleşkesini inşa ettiği Doğuyaka Mahallesi’nde bulunan Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi’nin ince inşaat işleri ihale sürecini tamamlandı. Merkez, 9 milyon 661 bin TL’lik ek yatırımla açılışa hazır hale gelecek.


PEDİATRİK KEMİK İLİĞİ NAKİLLİ ÇOCUKLARLA YENİ YIL KUTLAMASI Güncel PEDİATRİK KEMİK İLİĞİ NAKİLLİ ÇOCUKLARLA YENİ YIL KUTLAMASI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Pediatrik Kemik İliği Bölümü'nde tedavi gören çocuklar, yeni yıl partisinde eğlenceli anlar yaşadı.


ESNAFIN YILDIZI 2017’DE PARLAYACAK Ekonomi/Turizm ESNAFIN YILDIZI 2017’DE PARLAYACAK

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, esnafın 2017’den ümitli olması gerektiğini, turizm dâhil olmak üzere birçok sektörün gelecek yıl ekonomik olarak daha güçlü olacağını kaydetti.


Maarif Eğitim Kurumları, Yeni Yılı Kutladı Güncel Maarif Eğitim Kurumları, Yeni Yılı Kutladı

Şifa Koleji, Maarif Kolejleri ve Mustafa Kemal Okulları'nı bünyesi altında bulunduran Maarif Eğitim Kurumları, öğretmenlerinin yeni yılını kutladı.


KADIN GİRİŞİMCİLERDEN HALEP’Lİ BEBEKLERE DESTEK Güncel KADIN GİRİŞİMCİLERDEN HALEP’Lİ BEBEKLERE DESTEK

Her festivalde ortalama 100 bin kişiyi ağırlayan Zeruj Alışveriş Festivali’nin 11.si, İstanbul Fuar Merkezi 11.hall’de başladı. 4 gün boyunca alışveriş için gelen misafirlerini ağırlayacak olan festivalde birçok muhafazakâr markanın giyim ve aksesuar ürünleri yer aldı.


2016 yılı böyle geçti… Güncel 2016 yılı böyle geçti…

Medya Takip Merkezi (MTM), 2016 yılında Türkiye gündemine damga vuran olayları tüm ayrıntılarıyla ele aldı. Göz açıp kapayıncaya geçen yıl boyunca gerek ülke gerekse küresel siyasette yaşanan gelişmeler, oldukça yoğun bir seyir sergiledi. 15 Temmuz’daki darbe girişimi 2 milyondan fazla habere konu edildi.


BUDAK: “SINIRSIZ VE DENETLENEMEYEN YETKİ DİKTATÖRLÜKTE OLUR” Siyaset BUDAK: “SINIRSIZ VE DENETLENEMEYEN YETKİ DİKTATÖRLÜKTE OLUR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP-MHP işbirliğiyle getirilen Anayasa Teklifi’nin Cumhurbaşkanı’na yasama, yürütme ve yargı alanında geniş yetkiler getirdiğini belirterek, “Sınırsız yetkili, denetlenmesi ve kontrol edilmesi neredeyse imkânsız olan bir yöneticinin kısa adı diktatördür. Sizin metinlere, cumhurbaşkanı ya da başkan yazmanız bu gerçeği değiştirmez” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ  KARLA MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR

Manavgat Belediyesi ekipleri, kırsal kesimde bulunan ve iki gün boyunca yağan kar yağışı nedeniyle yolları kapanan altı mahalle için çalışma başlattı.


BAŞKAN SÖZEN’DEN MİNİKLERE KAR SÜRPRİZİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN MİNİKLERE KAR SÜRPRİZİ

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kültür Merkezi öğrencileri, yılbaşı öncesinde Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in yaptığı “Kar Sürprizi” ile mutlu oldu.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HALİTAĞALAR VE SİDE’YE PARK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HALİTAĞALAR VE SİDE’YE PARK

Manavgat Belediyesi, Side ve Halitağalar mahallelerine park yapımına başladı.


İşyeri isimlerinde “Tük dili ve Türkçe” kullanılması Kumluca İşyeri isimlerinde “Tük dili ve Türkçe” kullanılması

Kumluca Belediyesi tarafından başlatılan çalışmayla, ilçede yeni açılacak işyerleri ve işyerlerinin tanıtımında “Türk dili ve Türkçe” kullanılması zorunluluğu getirildi.


YEŞİLAY YILBAŞINDA ALKOL KULLANIMI İÇİN UYARIYOR: Sağlık/Kadın YEŞİLAY YILBAŞINDA ALKOL KULLANIMI İÇİN UYARIYOR:

Yeşilay, alkolün sağlığa olan zararları ve yılbaşı kutlamalarında alkol alımının oluşturduğu olumsuz etkiler konusunda uyarılarda bulundu.


OKULLAR BÖLGESİNE MÜJDELİ HABER... Aksu OKULLAR BÖLGESİNE MÜJDELİ HABER...

Hacıaliler Mahallesi okullar bölgesinde ulaşım sıkıntısı yaşanıyordu. Hem emniyet binasının hem de okulların bulunduğu yola toplu ulaşım araçlarının girmemesi nedeniyle yaşanan sıkıntılar ortadan kaldırıldı.


Minik öğrencilerin yen yıl heyecanı… Güncel Minik öğrencilerin yen yıl heyecanı…

Konyaaltı Belediyesi Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi öğrencilerinden biz büyüklere yeni yıl mesajı: sevgi ve barış içinde kalın…


“Demokrasi ve Cumhuriyet Mücadelemizin Taçlandığı Bir Yıl” Siyaset “Demokrasi ve Cumhuriyet Mücadelemizin Taçlandığı Bir Yıl”

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, yeni yıl için temennilerini de içeren bir mesaj yayımladı.


Türel: “Bize, Antalya'nın ve Türkiye'nin geleceğine güvenin” Siyaset Türel: “Bize, Antalya'nın ve Türkiye'nin geleceğine güvenin”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Büyükşehir’den toplu ulaşıma 50 yeni otobüs Güncel Büyükşehir’den toplu ulaşıma 50 yeni otobüs

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kent içi toplu ulaşım için satın aldığı çağdaş ve çevre dostu 12 metrelik, 50 yeni otobüs; törenle hizmete girdi ve toplu ulaşım hatlarında çalışmaya başladı. Başkan Türel, “Tek bir muradımız var o da halkımızın toplu ulaşımdan en iyi şekilde istifade etmesini sağlamak” dedi.


ANSİAD BAŞKANI ERDOĞAN’DAN 2017 MESAJI Güncel ANSİAD BAŞKANI ERDOĞAN’DAN 2017 MESAJI

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, yeni yıl mesajı yayınladı.


Başkan Böcek, “Muhtar evleri 10 güne hazır” Güncel Başkan Böcek, “Muhtar evleri 10 güne hazır”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, inşası devam eden 4 muhtarlık binası ve bir ATM Parkı’nın çalışmalarını yerinde inceledi.


Hafise Nine’nin artık sıcak bir yuvası var Güncel Hafise Nine’nin artık sıcak bir yuvası var

Konyaaltı’nın Kır Mahallesi’nde zor şartlar altında yaşamını sürdüren 75 yaşındaki Hafise Yıldırım’a Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı. Başını sokacak sıcak bir yuva hayali kuran Hafise Nine, Başkan Türel’in talimatıyla konteyner eve kavuştu.


MURATPAŞA’DAN ÇALIŞANLARINA YENİ YIL İKRAMİYESİ Güncel MURATPAŞA’DAN ÇALIŞANLARINA YENİ YIL İKRAMİYESİ

Muratpaşa Belediyesi, 2017’ye sayılı saatler kala çalışanlarına tam 841 bin 594 lira yeni yıl ikramiyesi ödemesi yaptı.


Seven Knights oyununa Muay Thai savaşçısı Klahan geldi Teknoloji/Bilim/İnternet Seven Knights oyununa Muay Thai savaşçısı Klahan geldi

Klahan’ın oyuna eklenmesinin şerefine Netmarble’ın düzenleyeceği etkinliği kaçırmayın...


Akkuş: Güncel Akkuş: "Sağlıklı, mutlu bir yıl diliyorum"

Antalya Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tolgar Akkuş yeni yıl mesajı yayınladı.


YENİ YILIN İLK TEMSİLİ “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” Kültür/Sanat YENİ YILIN İLK TEMSİLİ “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA”

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 03 Ocak Salı ve 05 Ocak Perşembe akşamları saat: 20.00’de W.A.Mozart’ın ünlü “Saraydan Kız Kaçırma” operasını sahneleyecek.


“2017 İNSANLIĞIN YILI OLSUN” Güncel “2017 İNSANLIĞIN YILI OLSUN”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni yıl mesajında 2017’nin sevginin, barışın ve kardeşliğin kazandığı, dayanışmanın, birlik, beraberlik ve kardeşliğini yılı olması temennisinde bulundu “2017 insanlığın yılı olsun” dedi.


Hindistan Ödeme Sistemlerine Türk Damgası Hindistan Ödeme Sistemlerine Türk Damgası

Cardtek, Hindistan’ın yeni ödeme standardı RuPay için qSparc Temassız Level 2 Kernel sertifikasyonu alan ilk şirket oldu. Bu sertifikasyon, EMV ve mobil ödeme işlemleri için hızlı ve sorunsuz bir şekilde yeni çözümler sunulmasına olanak sağlıyor.


YENİ YILA MUTLU BİR MİDEYLE UYANIN Sağlık/Kadın YENİ YILA MUTLU BİR MİDEYLE UYANIN

Yılbaşı demek, özenle hazırlanmış sofralarda sevdikleriyle girmek demek. Yılbaşı günlerinde özenle hazırlanan mönü oldukça zengindir.


Köy okullarına da bilgisayar sınıfı Güncel Köy okullarına da bilgisayar sınıfı

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, ilçenin en uzak yerleşim yerlerinden Kızıllı Ortaokulu’na bilişim sınıfı açılışında, eğitime olan desteklerin devam edeceğini vurguladı.


SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO'DA İLK YARDIM EĞİTİMİ Serik SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO'DA İLK YARDIM EĞİTİMİ

Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Servis ekipleri tarafından, Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksek Okulunda İlk Yardım Eğitimi verildi. Yüksekokulun 303 No’lu Amfisinde gerçekleştirilen eğitime Öğretim elemanları ve kalabalık bir öğrenci topluluğu katıldı.


AKÇAALAN İLK ÖĞRETİM'DEN URFA’YA YARDIM Serik AKÇAALAN İLK ÖĞRETİM'DEN URFA’YA YARDIM

Serik Akçaalan İlk Öğretimokulu öğrenci ve öğretmenlerinin katkıları ile toplanan yardımlar Urfa-Siverek-Başyayla İlkokulu’na ulaştırıldı.


BELEDİYE PERSONELİNE ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ EĞİTİMİ Aksu BELEDİYE PERSONELİNE ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ EĞİTİMİ

Aksu Belediyesinin , “Basic Process” Eğitim Danışmanlık firmasından aldığı eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başladığı açıklandı.


SERİK BADMİNTON GENÇ KIZLAR ŞAMPİYONU SERİK ANADOLU Serik SERİK BADMİNTON GENÇ KIZLAR ŞAMPİYONU SERİK ANADOLU

Serik Badminton Genç Kızlar Şampiyonluğunu Serik Anadolu Lisesi kazan dı. Şampiyona 26-27 Aralık 2016 tarihlerinde 100.Yıl Kapalı Spor Salonunda 5 okulun katılımıyla yapıldı. Liseler Arası “Genç Kızlar” Badminton müsabakaların da Serik Anadolu Lisesi Şampiyon oldu.


TEKELİ İLK ÖĞRETİM OKULU KONFERANS SALONUNA KAVUŞTU Serik TEKELİ İLK ÖĞRETİM OKULU KONFERANS SALONUNA KAVUŞTU

Serik Tekeli İlk Öğretim Okulu Konferans Salonu düzenlenen bir törenle açıldı.


TEKSTİL SEKTÖRÜ SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO’DA GÖRÜŞÜLDÜ Serik TEKSTİL SEKTÖRÜ SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO’DA GÖRÜŞÜLDÜ

Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksek Okulu’nun Tecrübe Paylaşımı etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Sektör akademi işbirliği ile mesleki eğitimde sinerji yaratmayı hedefleyen etkinliklerde öğrencilerin iş hayatına dair vizyonlarının genişletilmesi hedefleniyor.


ARALIK’TA ERASTA ANTALYA’YA GELEN HEDİYEYLE AYRILDI Güncel ARALIK’TA ERASTA ANTALYA’YA GELEN HEDİYEYLE AYRILDI

Erasta Antalya, giyimden aksesuara, dekorasyondan ev elektroniğine birçok seçkin markasıyla sunduğu alışveriş imkânının yanı sıra ziyaretçilerine eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan ve sürpriz hediyeler kazandıran kampanyalarına Aralık ayında da devam ediyor.


 ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN YENİ YIL MESAJI Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN YENİ YIL MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır yeni yıl mesajı yayınladı.


BYEGM’DEN “ANLAMLI” YENİ YIL TEBRİĞİ Güncel BYEGM’DEN “ANLAMLI” YENİ YIL TEBRİĞİ

15 Temmuz gecesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin FETÖ terör örgütünün saldırısı sonucu yıkılan duvarlarının mermerleri yeni yıl tebriği oldu...


SPOR KULÜBÜ, 2016’YI DEĞERLENDİRDİ Aksu SPOR KULÜBÜ, 2016’YI DEĞERLENDİRDİ

Aksu Belediyesi Spor Kulübü, yılın son toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Aksu Belediyesi Başkan Vekili Ferit Özçelik ve Aksu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun da katıldı.


ENGELSİZ KAFE’DE YENİ YIL KUTLAMASI Güncel ENGELSİZ KAFE’DE YENİ YIL KUTLAMASI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Engeliz Kafe’nin özel çocuklarının düzenlendiği yeni yıl kutlamasında ilk yılbaşı hediyesini aldı. Engelsiz Kafe adına merkez öğrencilerden Eyüp Tarım, ‘Sürahi Nine’ kostümü içinde Başkan Uysal’a kendi yaptıkları çikolataları hediye etti.


ASMEK 2’nci dönem kayıtları başlıyor Güncel ASMEK 2’nci dönem kayıtları başlıyor

Türkiye’nin en büyük eğitim birimi olan Büyükşehir Belediyesi Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nda (ASMEK) 2. dönem kayıtları başlıyor. Vatandaşlar, internet üzerinden ya da kurs merkezlerine giderek kayıtlarını yaptırabilecek.


Sözen: Manavgat Sözen: "İnsanların kucaklaştığı bir yıl olmasını diliyorum"

Manavgat Belediye Bakanı Şükrü Sözen yeni yıl mesajı yayınladı.


Kepez Ligin İkinci Yarısına Hazır Spor Kepez Ligin İkinci Yarısına Hazır

Bölgesel Amatör Lige (BAL) verilen arada , kampa girerek hazırlıklarını sürdüren Kepez Belediyespor, oynadığı hazırlık karşılaşmalarında ligin 2.yarısına hazır bir görüntü veriyor.


Y kuşağı çağında siber güvenlik için altın tavsiyeler Teknoloji/Bilim/İnternet Y kuşağı çağında siber güvenlik için altın tavsiyeler

Şu an 20 ila 30 yaş arasında bulunan Y kuşağı, dünya genelinde iş yerlerine hükmetmeye başladı. Bu kuşak birçok yönden değişimi beraberinde getirirken şirketleri de siber saldırılar karşısında hedef haline getirebiliyor.


VODAFONE’LULAR 2016’DA DA DOYASIYA HABERLEŞMENİN KEYFİNİ YAŞADI Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’LULAR 2016’DA DA DOYASIYA HABERLEŞMENİN KEYFİNİ YAŞADI

Türkiye’deki 10’uncu yılını 20 milyar TL’ye yakın yatırımla tamamlayan Vodafone’un abone bazı hızla büyümeye devam ediyor. 2016 yılında abone başına aylık ortalama 462 dakika konuşan Vodafone’lular, %119 artışla toplam 235 bin terabayt data kullandı.


KONGED’DEN ŞEHİTLERE SAYGI DURUŞU: “ÖTESİ YOK” Güncel KONGED’DEN ŞEHİTLERE SAYGI DURUŞU: “ÖTESİ YOK”

Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED), dün akşam Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu’nda gerçekleştirdiği Şehitlere Saygı konulu etkinlikte; 15 Temmuz darbe kalkışmasında kendini vatan için feda eden şehitleri andı.


BAŞ DÖNMESİNİ KÜÇÜMSEMEYİN Sağlık/Kadın BAŞ DÖNMESİNİ KÜÇÜMSEMEYİN

Baş dönmesi, ayağa kalkarken yaşadığınız hafif denge kaybı çoğu zaman “tansiyonum düşmüştür” diyerek geçiştiriliyor. Oysa önemsenmeyen bu şikâyetler çok tehlikeli bir hastalığın habercisi olabiliyor; şah damarı tıkanıklığı…


Süper Lig’de cepler dolu tribünler boş! Spor Süper Lig’de cepler dolu tribünler boş!

Yayın gelirleri bakımından Avrupa’yla yarışan Süper Lig seyirci sayısında sınıfta kaldı. Futbolla yeni tanışan Amerika’da bile maç başına yaklaşık 21 bin ortalama yakalanırken, Süper Lig’de ortalama seyirci sayısı 8 bin 456’da kaldı.


Türk Telekom AB’nin 5G Çalışmalarını Yöneten Networld2020’de de Türkiye’yi temsil ediyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom AB’nin 5G Çalışmalarını Yöneten Networld2020’de de Türkiye’yi temsil ediyor

Türk Telekom, Avrupa Birliği’nin 5G çalışmalarını başlatan Avrupa Network Teknoloji Platformu’nun (Networld2020) Yönetim Kurulu’na tekrar seçildi.


SEVİM KARALOĞLU EXPO 2016 FLORA ESİNTİSİ SERGİSİNİ GEZDİ Güncel SEVİM KARALOĞLU EXPO 2016 FLORA ESİNTİSİ SERGİSİNİ GEZDİ

Sevim Karaloğlu, beraberindekilerle Kaleiçi'nde yer alan Antalya Olgunlaşma Enstitüsünün Expo 2016 Flora Esintisi Sergisi'ni gezerek Enstitü Müdürü Emine Erkal'dan bilgi aldı.


GRİP ZATÜREYE ÇEVİRİR Mİ? Sağlık/Kadın GRİP ZATÜREYE ÇEVİRİR Mİ?

Kış hastalığı olarak bilinen zatüre, kronik rahatsızlığı olanlarda daha ağır seyreden ve zaman zaman ölümle sonuçlanabilen ateşli bir hastalıktır. Kış mevsiminde sıklıkla görülen ve ağır geçen griplerin zatüreye ortam hazırladığını söyleyen Liv Hospital Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece zatüre ile ilgili merak edilenleri anlattı.


Yılın ilk gününde enerjinizi sudan alın Sağlık/Kadın Yılın ilk gününde enerjinizi sudan alın

Keyifli geçen bir yılbaşı gecesinin ardından yılın ilk gününü baş ağrısı çekerek yatakta geçirmek istemiyorsanız, Waternet Sağlıklı Yaşam Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy’un önerilerine kulak verin! Bol sıvı tüketimi, sağlıklı öğünler ve açık havada keyifli bir yürüyüş ile yeni yıla yüksek bir enerjiyle başlamak mümkün.


Ağır vasıta lastikleri pazarı, son çeyrekte %15’İN ÜZERİNDE büyüdü Otomotiv Ağır vasıta lastikleri pazarı, son çeyrekte %15’İN ÜZERİNDE büyüdü

Türkiye ağır vasıta lastik pazarında satış adetleri, 2016’da 2 milyon adeti geçti


Sosyal medyayı az kullanan kişiler daha mutlu Sağlık/Kadın Sosyal medyayı az kullanan kişiler daha mutlu

Hoşunuza gitmeyebilir, ancak Facebook'tan uzak durmak muhtemelen sizi daha mutlu edebilir. Çünkü araştırmalar, sosyal medyayı daha az kullanan kişilerin genel olarak daha mutlu olduğunu gösteriyor. Bir hafta boyunca Facebook kullanmayan insanlar önemli ölçüde mutlu oluyorlar. Araştırmacılara göre, sosyal medya gerçekliği algılamamızı bozuyor.


2017'Yİ SAĞLIKLA KARŞILAYIN Sağlık/Kadın 2017'Yİ SAĞLIKLA KARŞILAYIN

Yeni seneye ağız tadı ile güzel bir başlangıç yapmak için özenle hazırlanan yılbaşı sofraları, menü çeşitliliği ve tüm tatların denenmek istenmesi nedeniyle sindirim problemlerine yol açabiliyor.


Türkiye ihracat lideri Ford Otosan, mühendislik ihracatının da lideri oldu Ekonomi/Turizm Türkiye ihracat lideri Ford Otosan, mühendislik ihracatının da lideri oldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” araştırmasında Ford Otosan, Mühendislik Hizmetleri alanında birincilik ödülünün sahibi oldu.


BAKA YÖNETİM KURULU ISPARTA’DA TOPLANDI Güncel BAKA YÖNETİM KURULU ISPARTA’DA TOPLANDI

Toplantıda alınacak kararların hayırlı olmasını dileyen BAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Antalya Valisi Münir Karaloğlu, “2017, 2016’dan hem ülkemiz için hem insanlık için daha iyi sonuçlar versin. Bölgemizde İslam coğrafyasında akan kan akan gözyaşı dursun, ülkemizdeki birlik beraberlik, kardeşlik ruhu gelişsin, aramızdaki dostluk muhabbet çoğalsın diye temenni ediyorum” dedi.


ATB MÜŞTEREK KOMİTE TOPLANTISI YAPILDI Ekonomi/Turizm ATB MÜŞTEREK KOMİTE TOPLANTISI YAPILDI

Antalya Ticaret Borsası Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı, ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan’ın katılımıyla yapıldı. Toplantıda komite üyeleri, Antalya’nın 2016 tarım ve ticareti değerlendirirken, komitelerin 2017’de yapacağı çalışma planları gündeme geldi.


YÜKSELİŞ YABANCI DİL SORUNUNU ÇÖZDÜ Serik YÜKSELİŞ YABANCI DİL SORUNUNU ÇÖZDÜ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları öğrencilerinin yabancı dil sorununu çözdü.


DÜNYA ŞAMPİYON YÜKSELİŞ YILDIZI TÜRKİYE SPOR ÖDÜLLERİNİ DE ALDI Serik DÜNYA ŞAMPİYON YÜKSELİŞ YILDIZI TÜRKİYE SPOR ÖDÜLLERİNİ DE ALDI

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları, Dünya Liseler arası Hentbol Şampiyonu Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi Hentbol Takımının ardından Türkiye’de her yıl düzenlenen ve spor kamuoyunun en prestijli ödülü sayılan” Türkiye Spor Ödüllerinde’’ yılın en başarılı okulu oldu.


YÜKSELİŞ OKULU 2015-2016 da ASOSYAL ETKİNLİK ve PROJELERLE DOLU Serik YÜKSELİŞ OKULU 2015-2016 da ASOSYAL ETKİNLİK ve PROJELERLE DOLU

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 2016 yılında düzenlemiş olduğu sosyal etkinliklerle ve projelerle hem dikkatleri üzerine çekti hem de öğrencilerimizin ve velilerimizin kılavuzu oldu.


2016 YILI TEOG YÜKSELİŞ FARKI Serik 2016 YILI TEOG YÜKSELİŞ FARKI

Serik Özel Akdeniz yükseliş Koleji Eğitim Kurumları öğrencileri 2016 yılında hem akademik hem sportif anlamda üstün başarılara imza attı.


AKSU’DA YILBAŞI ÖNCESİ DENETİM Aksu AKSU’DA YILBAŞI ÖNCESİ DENETİM

Aksu Belediyesi, yılbaşı öncesinde ilçede denetim yaptı. Özellikle alkol, çerez satışı yapan yerlerin incelendiği denetimde, kasaplar, fırınlar da sıkı kontrolden geçirildi.


‘2017 İYİ İNSANLARIN YILI OLSUN’ Güncel ‘2017 İYİ İNSANLARIN YILI OLSUN’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fener Yaşlı Evi’nde deneyimli kent sakinlerini yeni yıl kutlamasında “2017 iyi insanların yılı olsun. İyilikler, güzellikler, sevgi ve saygı, paylaşım, kültür, sanat, spor, daha güzel bir kamusal yaşam galip gelsin” dileğinde bulundu.


Ukrayna Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e ziyaret Siyaset Ukrayna Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e ziyaret

Ukrayna Büyükelçisi Andrii Sybiha, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. Türel, tüm olumsuzluklara rağmen bu yıl Ukraynalı turist sayısında artış yaşandığına dikkat çekerek, “Ukraynalılar bize kötü gün dostu olduğunu en iyi şekilde gösterdi” dedi.


Takvimler canlı yayında imzalandı Güncel Takvimler canlı yayında imzalandı

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, vatandaşlara hediye edilen yeni yıl takvimlerini sosyal medya üzerinden canlı yayında imzalayarak adreslerine gönderdi.


MURATPAŞA’DAN YENİ YIL ÖNCESİ YENİ EŞYALAR Güncel MURATPAŞA’DAN YENİ YIL ÖNCESİ YENİ EŞYALAR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ziyaret eden halk şairi Yayha Azeroğlu, ‘ev eşyası’ isteğini Başkan Uysal’a ithaf ettiği şiiriyle iletti. Şiiri okuyan Başkan Uysal, halk şairini belediyeye davet ederken Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü de yeni yıl öncesi kanepe ve beyaz eşya yardımında bulundu.


Altın Nota Beste Yarışması ödülleri belli oldu Kültür/Sanat Altın Nota Beste Yarışması ödülleri belli oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek Altın Nota Beste Yarışması’nda ödüller belli oldu. Birincilik ödülünün 4 bin lira olarak belirlendiği yarışmada toplam 24 bin 500 lira ödül dağıtılacak.


İlkokulda Yaşanan Skandal TBMM’ye Taşındı Siyaset İlkokulda Yaşanan Skandal TBMM’ye Taşındı

Antalya Hacı Hafize Saygan 2 İlkokulu’nda 2’nci sınıf öğretmeni D.L.’nin, F.N isimli kız öğrenciyi pis olmakla suçladığı ve öğrenciyi tüm sınıfın önünde soyarak çamaşırının da pis olduğunu söylediği ve başını tahtaya vurduğu iddiaları TBMM’ye taşındı.


‘DEMOKRATİK REJİMİN KEPENGİ İNER’ Siyaset ‘DEMOKRATİK REJİMİN KEPENGİ İNER’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gençlik Akdeniz Formu’nda yaptığı konuşmada Anayasa değişiklik paketinin yargı bağımsızlığını yok edeceğini belirterek, “Bu demokratik rejimin kepenginin indirilmesi anlamına gelen bir gelişmedir” dedi.


VERGİ DAİRESİNDE UYGULAMALI EĞİTİM Elmalı VERGİ DAİRESİNDE UYGULAMALI EĞİTİM

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri vergi uygulamalarını yerinde öğreniyorlar. Öğr. Gör. Melek Seferoğlu denetiminde muhasebe programı öğrencileri Elmalı Vergi Dairesinde öğrendikleri bilgileri belirli aralıklarla yerinde uygulama yaparak öğrendiler.


AEDAŞ, yılbaşında planlı kesintilere ara verdi Güncel AEDAŞ, yılbaşında planlı kesintilere ara verdi

2017 yılına sayılı günler kala, Antalya, Isparta ve Burdur’da elektrik dağıtım hizmeti veren AEDAŞ, 31 Aralık ve 1 Ocak tarihlerinde planlı kesintilerini iptal etti


Konyaaltı’na Kongre ve Fuar Merkezi..
 Ekonomi/Turizm Konyaaltı’na Kongre ve Fuar Merkezi..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi'ne inşa edecekleri Kongre ve Fuar Merkezi’nin 2017 yılında hizmete açılacağını söyledi.


Konyaaltı projesi 19 Ocak’ta yeniden ihaleye çıkıyor Güncel Konyaaltı projesi 19 Ocak’ta yeniden ihaleye çıkıyor

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın pırlanta gerdanlığı 6 kilometre uzunluğundaki Konyaaltı Sahili’ne uygulanacak dünya çapındaki projeyi 19 Ocak 2017 Perşembe günü yeniden ihaleye çıkarıyor. Antalya’nın geleceğine yön verecek dev proje belediye web sitesinden canlı olarak yayınlanacak.


Döşemealtı Belediyesi’nden çalışanlarına yeni yıl promosyonu Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden çalışanlarına yeni yıl promosyonu

Döşemealtı Belediyesi, çalışanlarına ekonomik destek sağlamak amacıyla bankalarla gerçekleştirdiği maaş promosyon ihalesini en yüksek teklifi veren Vakıf Bankası Döşemealtı Şubesi kazandı.


BUDAK: “TURİZMDE RİSK VE KRİZ YÖNETİMİ OLUŞTURULMALI” Siyaset BUDAK: “TURİZMDE RİSK VE KRİZ YÖNETİMİ OLUŞTURULMALI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, turizmde “geliyorum diyen krizin” yaşandığını, etkin önlemler alınmaması nedeniyle Ocak-Kasım döneminde yabancı turist kaybının 10.7 milyona çıktığını belirterek, “2017 yılında kaybın daha da büyümemesi için acilen risk ve kriz yönetimi oluşturulmalıdır” dedi.


Tütüncü’den Suriyeli çocuklara yeni yıl hediyesi Güncel Tütüncü’den Suriyeli çocuklara yeni yıl hediyesi

Yaşam ve eğitim koşullarını düzelttiği Kepez’deki 143 Suriyeli çocuğun ziyaretini kabul eden Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, küçük misafirlerine eğitim, giyecek ve spor malzemelerinden oluşan hediye paketlerini sundu.


VALİ KARALOĞLU 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ'Nİ İNCELEDİ Güncel VALİ KARALOĞLU 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ'Nİ İNCELEDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 112 Acil Çağrı Merkezi'nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı


112 Acil Sağlık personeline Emniyet'ten eğitim Güncel 112 Acil Sağlık personeline Emniyet'ten eğitim

112 Acil Sağlık Hizmetleri Personeline Olay Yerlerinde Adli Vakalarda Maddi Delillere Yaklaşım Eğitimi verildi


GSS borçları için son çağrı Ekonomi/Turizm GSS borçları için son çağrı

Genel sağlık sigortası kapsamındaki zorunlu gelir testi için son gün 2 Ocak...


Yılbaşı gecesini acil serviste geçirmeyin Sağlık/Kadın Yılbaşı gecesini acil serviste geçirmeyin

Anadolu Sağlık Merkezi Mutlu Diyet Kliniği’nden Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir, birçok insan için yılbaşı gecelerinin yemekleri, çeşit çeşit içecekleri, tatlıları, tuzluları ve yemişleri bol bol tüketmek anlamına geldiğini aktardı.


UA Üniversitesi’nin yeni Rektörü Başkan Genç’i ziyaret etti Döşemealtı UA Üniversitesi’nin yeni Rektörü Başkan Genç’i ziyaret etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Uluslararası Antalya Üniversitesinin yeni Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek'i makamında ağırladı.


Haberleşme masraflarımız arttı Ekonomi/Turizm Haberleşme masraflarımız arttı

Türkiye’de 4 Kişilik Bir Ailenin Yıllık Haberleşme Gideri Yaklaşık 2844 TL


KENT KONSEYİ’NDEN KAYMAKAMA ZİYARET Aksu KENT KONSEYİ’NDEN KAYMAKAMA ZİYARET

Aksu Kent Konseyi Yönetimi, Aksu Kaymakamı Aydın Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Antalya Lara Anneleri, Yılbaşı Etkinliği için Mado Lara Sahili tercih etti Güncel Antalya Lara Anneleri, Yılbaşı Etkinliği için Mado Lara Sahili tercih etti

Renkli Fikirler Fabrikası tarafından organize edilen Antalya Lara Anneleri yılbaşı etkinliği ,Eski Lara yolu üzerinde bulunan Mado Lara Sahil'de yapıldı.


Siyaset "ASGARİ ÜCRET EN AZ 1,750 TL OLMALI"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, Asgari Ücret Tespit Komisyonu görüşmeleri hakkında yazılı bir açıklama yaptı.


Denizi seyretmek için Kepez'e gelin Güncel Denizi seyretmek için Kepez'e gelin

Çankaya Mahallesi, 2B, imar ve mülkiyet sorunlarının ortadan kalkmasının ardından Antalya'nın cazibe merkezi haline geldi. 

Kepez İlçesi'nde imar ve mülkiyet sorunlarının ortadan kalktığı mahallelerde yapılaşma tüm hızıyla sürüyor.


Köse, “Rejim değil, hükümet sistemi değişecek” Siyaset Köse, “Rejim değil, hükümet sistemi değişecek”

Anayasa Komisyonu’nda söz alan AK Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, Anayasa değişikliği ile rejimin değil, hükümet sisteminin değişeceğini söyledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...