Pazar, 16 Haziran 2019
Dülgeroğlu’ndan açılışa davet Finike Dülgeroğlu’ndan açılışa davet

Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, 23 Şubat Cumartesi günü 15.00’da yapılacak olan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına tüm Finikeli hemşehrilerini davet etti.


Muratpaşa Ace of MICE fuarında Ekonomi/Turizm Muratpaşa Ace of MICE fuarında

Muratpaşa Belediyesi, bu yıl 6’ncısı düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşma noktası “Ace of M.I.C.E.” fuarında Türkan Şoray Kültür Merkezi ve Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerini sektör profesyonellerine tanıttı.


Enç, İş dünyası ve STK’lara projelerini anlattı Siyaset Enç, İş dünyası ve STK’lara projelerini anlattı

Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç, iş dünyası ve STK temsilcilerine 55 projesini tek tek anlatarak, “Hayallerimizi birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.


Muratpaşa’da Sanat Var’da Mart biletleri satışta Kültür/Sanat Muratpaşa’da Sanat Var’da Mart biletleri satışta

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’nın kültür sanat hayatına yeni bir soluk kazandıran kültür merkezi Türkan Şoray’ın Mart ayı programı belli oldu. Bu ay, Birsen Tezer, Melihat Gülses, Günsin Onay ve genç yeteneklerden Iraz Yıldız, Türkan Şoray Kültür Merkezi sahnesinde olacak. Konser biletleri, www.biletantalya.com üzerinden çatışa çıktı.


Büyükşehir’e kadın eli değecek Siyaset Büyükşehir’e kadın eli değecek

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Op.Dr. Yelda Doğan olarak açıklandı. Adaylığı kesinleşen Doğan, “Antalya’ya kadın eli değecek” dedi.


Muratpaşa Belediyesi yaraları sarıyor Güncel Muratpaşa Belediyesi yaraları sarıyor

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’da geçen haftalarda etkili olan fırtına, hortum ve sağanak yağışta sera ve evleri zarar gören 26 aileye 2 bin 500’er lira maddi yardımda bulundu. Muratpaşa Belediyesi ayrıca zarar gören evlerin bakımına ve seraların temizliğine destek veriyor.


Salonda çifte heyecan Spor Salonda çifte heyecan

Antalyaspor, hentbol ve voleybolda pazar günü iki heyecanı peş peşe yaşayacak. Önce voleybolcular Gelişim Koleji’ni konuk edecek, hemen ardından hentbol takımı lider Beşiktaş Mogaz’ı ağırlayacak.


MEHMET GÖKŞEN: “ÖNCE ANTALYAMIZ, SONRA SİYASET!” Güncel MEHMET GÖKŞEN: “ÖNCE ANTALYAMIZ, SONRA SİYASET!”

Rahmetli İsmet Gökşen’in oğlu Ak Parti Muratpaşa eski yönetim kurulu üyesi Mehmet Gökşen yaptığı yazılı açıklama ile Gökşen ailesinin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in yanında olduğunu ifade etti.


Genç Ofis Kepez'de açıldı Spor Genç Ofis Kepez'de açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığının 100 günlük eylem planı içerisinde olan ve ulaşılamayan genç kalmasın düşüncesi ile oluşturulması planlanan Genç Ofis Karatay Anadolu Lisesinde açıldı.


Güncel "Muratpaşa’ya yakışan, seviyeli bir seçim sürecidir"

Muratpaşa Belediyesi’nce yapılan ve ilçenin 10 mahallesini kapsayan Kırcami bölgesinde imar plan çalışmalarına ilişkin mahalle sakinlerini bilgilendirme afişlerine yine saldırıda bulunuldu. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa’nın barışın, dostluğun ve kardeşliğin kenti olduğunu belirterek “Seviyeli bir seçim süreci yaşanması kararlılığımız sürüyor” dedi.


Başkan Uysal SP adayını kabul etti Güncel Başkan Uysal SP adayını kabul etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Saadet Partisi Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Durak’ı makamında kabulünde Muratpaşa’ya yakışan, seviyeli bir seçim süreci yaşanmasını istediğini söyledi.


“ANADOLU NEFESLİ BEŞLİSİ” ANTALYA’DA Kültür/Sanat “ANADOLU NEFESLİ BEŞLİSİ” ANTALYA’DA

Antalyalı sanatseverleri Paris’ten İstanbul’a müzikal bir yolculuğa çıkarak olan “Anadolu Nefesli Beşlisi” Antalya DOB sahnesinde…


ZEYBEK: Siyaset ZEYBEK: "DÜN FETÖ İLE AYNI MENZİLDE OLANLAR BUGÜN YARGIYI DİZAYN ETMEYE ÇALIŞIYOR"

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda görüşülen Ceza Muhakemesi ve Bazı Kanunlarda değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi görüşmelerinde madde üzerinde söz alan CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek Türkiye’de yargıya güvenin yüzde 20'lere kadar düştüğü günümüzde, geçici tedbir ve yetersiz düzenlemelerle yargının bağımsız ve tarafsız yapılamayacağını ve bu şekilde adalet dağıtılamayacağını belirtti.


Muratpaşa’da kadınlar 8 Mart’a hazırlanıyor Güncel Muratpaşa’da kadınlar 8 Mart’a hazırlanıyor

Muratpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde binlerce kadınla dev Türkiye haritası oluşturup Erik Dalı oynayacak. Etkinliğin ilk provası Değirmenönü Kültür Merkezi’nde Belediyenin meslek edindirme ve sanat kurslarına ve kentin farklı noktalarında düzenlenen sabah sporuna katılan kadınlarla gerçekleştirildi.


DİNÇ, DOLU DİZGİN Siyaset DİNÇ, DOLU DİZGİN

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Millet İttifakı’nın Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Demirgül Pazar’ında pazarcı esnafını, daha sonra Tabibler Odası’nda meslektaşlarını ziyaret etti


'Döner sermaye sistemi değişmeli' Ekonomi/Turizm 'Döner sermaye sistemi değişmeli'

Döner sermaye sisteminin sağlık çalışanlarını mutsuz ettiğini belirten Sağlık Sen Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Döner sermaye sisteminin değişmesi ve dağıtılabilir döner sermayenin artırılması gerektiğini söyledi.


ŞAHİN, “KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK” Aksu ŞAHİN, “KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK”

Aksu Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin mahalle mahalle dolaşmaya, halka belediyecilik hizmetlerini anlatmaya devam ediyor. Sadece seçim dönemlerinde değil, 5 yıl boyunca halkın adamı olan, halktan kopmayan Şahin, Kemerağzı Mahallesi sakinleriyle buluştu.


BAŞKAN GÜL EGE, “KONGRE TURİZMİNİ ÖN PLANA ÇIKARACAĞIZ” Ekonomi/Turizm BAŞKAN GÜL EGE, “KONGRE TURİZMİNİ ÖN PLANA ÇIKARACAĞIZ”

Antalya Kongre Bürosu, 6'ncı kez kongre, toplantı ve etkinlik sektörünü bir araya getiren kongre fuarı "ACE of MICE” Fuarı’nda, 300 metrekarelik stantla Antalya’yı tek çatı altında temsil ediyor.


“Yılın Basın Fotoğrafları” seçiliyor Güncel “Yılın Basın Fotoğrafları” seçiliyor

Türkiye’nin en köklü fotoğraf yarışması Spor Toto Yılın Basın Fotoğrafları’nın 2019 yılı jürisi Antalya’da toplanıyor.


Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ hedeflerini açıklıyor Siyaset Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ hedeflerini açıklıyor

Kepez’in yönetimine 3. kez talip olan Cumhur İttifakının AK Partili Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ hedeflerini 25 Şubatta Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kamuoyuna açıklıyor.


İnşaat maliyet endeksi aylık %1,85 düştü Ekonomi/Turizm İnşaat maliyet endeksi aylık %1,85 düştü

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) geçen yılın aralık ayına ilişkin inşaat maliyet endeksini açıkladı.


Finike’de Cumhur listeyi verdi Finike Finike’de Cumhur listeyi verdi

Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, İlçe Seçim Kurulu’na AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarıyla beraber Belediye Meclis Üyeleri listesini teslim etti. Dülgeroğlu, “Cumhur İttifakı’nın başkan adayı olarak Finike’de seçimi açık ara kazanacağımızı tüm Finikeli hemşerilerimize müjdeliyorum” dedi.


Dokuma şenlenecek Güncel Dokuma şenlenecek

Başkan Hakan Tütüncü, Dokuma semtinde, esnafa yıl boyu bereket getirecek alışveriş festivalleri düzenleyeceklerini; DokumaPark’taki şehre sosyal hareketlilik kazandıran kültür ve sanat etkinliklerini de çeşitlendirerek artıracaklarını söyledi.


TÜRSAB BATI ANTALYA BTK SEZONA HAZIRLANIYOR Kaş TÜRSAB BATI ANTALYA BTK SEZONA HAZIRLANIYOR

TÜRSAB Batı Antalya BTK yaklaşan turizm sezonu öncesinde Kaş ilçesine bağlı Kalkan, Patara ve Saklıkent bölgesindeki yer alan acenteciler ile yemek organizasyonda bir araya geldi. Gerçekleşen istişare toplantısı TÜRSAB Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin tarafından düzenlenirken, organizasyona Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan da katıldı.


CHP’Lİ ÖZER’DEN TARIM BAKANINA AĞIR TANZİM SORUSU Siyaset CHP’Lİ ÖZER’DEN TARIM BAKANINA AĞIR TANZİM SORUSU

Antalya’nın çiftçi vekili CHP’li Aydın Özer, TBMM Genel Kurulu’nda tanzim satışlar için Uçak Kardeşler tarafından bedelsiz olarak verilmiş 36 bin 526 kilo ürünün tanzim satış yerlerinde halka neden bedava verilmediğini sordu


MANAVGAT KENT MEYDANINA  KIRAÇ KONSERLİ MUHTEŞEM AÇILIŞ Manavgat MANAVGAT KENT MEYDANINA KIRAÇ KONSERLİ MUHTEŞEM AÇILIŞ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kentin geleceğini şekillendirecek olan büyük yatırımlarından birisi olan Manavgat Kent Meydanı, ünlü sanatçı Kıraç’ın katıldığı muhteşem bir törenle halkın hizmetine açıldı.


Akdeniz Üniversitesi’nden Rusya’ya Ziyaret Güncel Akdeniz Üniversitesi’nden Rusya’ya Ziyaret

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi, Rusya’nın öden gelen devlet üniversitelerinden olan Puşkin Leningrad Devlet Üniversitesi ile yürüttüğü Erasmus+ Ortak Ülkeler ile Hareketlilik Projesi kapsamında Rusya’ya ziyarette bulundu.


Gönüllüler LÖSEV için koşacak Güncel Gönüllüler LÖSEV için koşacak

Bu yıl 3 Mart’ta düzenlenecek olan Runatolia Maratonu’nda gönüllüler, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) için koşacak


PINARLI’DA MİTİNG HAVASINDA TOPLANTI Aksu PINARLI’DA MİTİNG HAVASINDA TOPLANTI

Aksu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin’e seçim toplantıları kapsamında Pınarlı Mahallesinde miting havasında karşılama düzenlendi. Meclis Üyesi Aday Adayı Zekeriya Dönmez’in düzenlediği toplantı büyük coşku ve yoğun katılımla gerçekleşti.


ANTALYA MÜKEMMELİ ARIYOR Ekonomi/Turizm ANTALYA MÜKEMMELİ ARIYOR

Vali Münir Karaloğlu, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) düzenlediği Sektör Geleneksel Şubat ayı Buluşması’na katıldı.


İŞ ADAMI KIRBIYIK’TAN SPORCULARA FORMA Aksu İŞ ADAMI KIRBIYIK’TAN SPORCULARA FORMA

Aksu Belediyespor’da spor yapma imkanı bulan gençler ve çocuklar aldıkları başarılı sonuçlar ile Antalya ve Türkiye gündeminde adını duyuruyor.


Eyvah! Ringte babam var Spor Eyvah! Ringte babam var

Kepez Belediyesi Spor Okulları akademiye geçiş çalışmaları kapsamında farkındalık oluşturmak için tekvando eğitimi alan çocukları babalarıyla ringe çıkarttı.


Paşanın Meleklerinde Yalıkavak mesaisi başladı Spor Paşanın Meleklerinde Yalıkavak mesaisi başladı

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde üst üste 6’ncı galibiyetini alarak lig ikinciliğine yükselen Muratpaşa Belediyesyor kadın hentbol takımı, hafta sonu oynayacağı Yalıkavak maçı antrenmanlarına başladı.


Güncel "Makam binasını sergi salonu yapacağım”

Hizmet binasının yanındaki başkanlık makam binasının çok büyük olduğuna dikkat çeken Cumhur ittifakı ortaklarından AK Parti’nin Konyaaltı Belediye Başkan adayı Gaye Doğanoğlu, “Gönlüm bu bölgeyi sanat ve kültür merkezi yapmak istiyor. Makam binasını sergi salonu haline getireceğiz” dedi.


Sinan Mahallesi’nde rötuşlar atılıyor Güncel Sinan Mahallesi’nde rötuşlar atılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya tam merkezinde bir açık hava alışveriş merkezini andıran Sinan Mahallesi çarşısındaki yeni çalışması son aşamaya geldi. Çarşının Atatürk Caddesi’ne açılan 3 ayrı sokağına asma-germe branda sistemi kuruldu.


Üniversitede Bireysel Gelişim Farkındalık Semineri Güncel Üniversitede Bireysel Gelişim Farkındalık Semineri

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (YAÇUMER) işbirliği ve ev sahipliğinde Atatürk Konferans Salonu’nda Yaşam, Sağlık, Aile Koçu Dr. Müberra Kılıç tarafından “Bireysel Gelişim Farkındalık Semineri” gerçekleştirildi.


 “Sosyal Güvenlik Mevzuat Uygulamaları ve Güncel İstihdam Teşvikleri” toplantısı Ekonomi/Turizm “Sosyal Güvenlik Mevzuat Uygulamaları ve Güncel İstihdam Teşvikleri” toplantısı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Antalya (MÜSİAD) Şubesi, üyelerine “Sosyal Güvenlik Mevzuat Uygulamaları ve Güncel İstihdam Teşvikleri” konulu bilgilendirme toplantısı düzenledi.


Zeybek “Fırtınadan Zarar Gören Çiftçilere Yapılan Ödemeleri” TBMM’ye Taşıdı Siyaset Zeybek “Fırtınadan Zarar Gören Çiftçilere Yapılan Ödemeleri” TBMM’ye Taşıdı

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Rafet Zeybek 24 Ocak 2019 tarihinde ve takip eden günlerde Antalya’nın Kumluca, Finike, Kemer, Serik, Demre, Kaş, Korkuteli, Döşemealtı, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Manavgat, Alanya ve Elmalı ilçelerini etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle ekili alanları ve mahsulleri zarar gören çiftçilere yapılması gereken ve geciken ödemeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşıdı.


AKSU'DAN PATANİ´YE İYİLİK EĞİTİMLE YAYILSIN Aksu AKSU'DAN PATANİ´YE İYİLİK EĞİTİMLE YAYILSIN

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aksu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Aksu’dan Patani’ye İyilik Eğitimle Yayılsın” programına katıldı.


Tütüncü ittifak ortakları ile buluştu Siyaset Tütüncü ittifak ortakları ile buluştu

MHP Kepez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahvaltı da konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mülkiyet ve imar problemlerini çözdükleri Kepez’de, 43 bin tapu tahsisi yaptıklarını söyledi.


Mucit Fikirler Geleceğin Makinaları proje yarışması başlıyor Güncel Mucit Fikirler Geleceğin Makinaları proje yarışması başlıyor

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi öncülüğünde Antalya Valiliği, Milli Eğitim İl Müdürlüğü ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) katkılarıyla, teknik lise öğrencileri için gerçekleştirilecek olan 'Mucit Fikirler, Geleceğin Makinaları’ projesine başvurular başladı.


Siyaset "Türkiye’nin iktidar değil muhalefet sorunu var"

DSP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Reşat Oktay, son 16 yıldır mevcut iktidara alternatif olabilmiş muhalefet yapılarının bulunmadığını, DSP’nin bu boşluğu dolduracağını söyledi


İşverenle iş arayanı buluşturuyor Döşemealtı İşverenle iş arayanı buluşturuyor

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in talimatıyla kurulan ve bugüne kadar yüzlerce işsizi iş sahibi yapan İşkur Hizmet Noktası iş arayanların umudu oldu.


ANTALYA RÜŞTÜNÜ İSPAT ETMİŞ BİR DESTİNASYONDUR Güncel ANTALYA RÜŞTÜNÜ İSPAT ETMİŞ BİR DESTİNASYONDUR

2019 Uluslararası Kongre ve Konvansiyon Birliği (ICCA) Toplantısı Vali Karaloğlu başkanlığında gerçekleşti.


Başkan Gül: Örnek bir belediye olduk Kemer Başkan Gül: Örnek bir belediye olduk

Çamyuva Mahallesi Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Kemer’de sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örneğini verdik. Çamyuva’da ve diğer mahallelerde verdiğimiz hizmetler bunun kanıtıdır” dedi.


Kaleye Duvar Ördüler Spor Kaleye Duvar Ördüler

Antalyaspor U13 takımı gerçekleştirilmesi zor bir başarıya imza attı.


TÜİK Sürdürülebilir Kalkınma Göstergeleri verilerini açıkladı Ekonomi/Turizm TÜİK Sürdürülebilir Kalkınma Göstergeleri verilerini açıkladı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Sürdürülebilir Kalkınma Göstergeleri 2010-2017 verilerini açıkladı.


Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, apartman görevlileri ile buluştu Güncel Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, apartman görevlileri ile buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Erdal İnönü Kent Parkı’nda apartman görevlileriyle gerçekleştirdiği buluşmada, “Muratpaşa’da falez kıyı bandında denize sıfır noktaların hepsini yaşlılara, engellilere ya da sosyal hizmet çalışmalarına tahsis ediyoruz. İhale açıp kiraya vermiyoruz. Aksi durumda bir daha millet giremiyor” diye konuştu.


Atletizmde Envar fark attı Spor Atletizmde Envar fark attı

Antalya Okul Sporları tarafından Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Tesisleri’nde gerçekleştirilen okullar arası Liseler arası Atletizm yarışlarında Envar Eğitim Kurumları, girdikleri tüm branşlarda madalyaları topladı.


Döşemealtı'nın futbol takımı ilk maçında göz doldurdu Döşemealtı Döşemealtı'nın futbol takımı ilk maçında göz doldurdu

Gençlere yatırımı geleceğe yatırım olarak gören Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, çoğunluğu ilçede yaşayanlar ve farklı meslek gruplarındaki gençlerden oluşan futbol takımı kurulmasını sağladı. Antrenmanlarını haftada 3 gün iş çıkışı akşamları gerçekleştiren Kırkgöz Döşemealtı Belediyespor, ilk maçını da farklı kazanarak lige iddialı bir başlangıç yaptı.


Dülgeroğlu’ndan sahil işletmecilerine ziyaret Finike Dülgeroğlu’ndan sahil işletmecilerine ziyaret

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dülgeroğlu, sahilde bulunan işletme sahipleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Dülgeroğlu, “Sahilde bulunan işletmeleri daha modern hale getirerek, sahilimizi daha yaşabilir bir konuma getirmeyi amaçlıyoruz” dedi.


KEPEZ’DE KALKINMA SÖZÜ Siyaset KEPEZ’DE KALKINMA SÖZÜ

Seçime sayılı günler kala, Dr. Murat Dinç seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dinç, pazarcı esnafını ziyaret etti. Pazarda alış veriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Dinç, Kepez’de kalkınma sözü verdi


Yaşlı Evlerinden ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’ Kültür/Sanat Yaşlı Evlerinden ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’

Muratpaşa Belediyesi’nin Yaşlı Evlerinde tiyatro, dans ve halk oyunu çalışmaları yapan 44 kıdemli kent sakini, Türkiye’nin en sevilen, en çok ses getiren müzikali Hisseli Harikalar Kumpanyası’nı sahnelemek için bir araya geldi.


EBRU TÜREL VE ÜMMÜ ŞAHİN ÇİÇEK DAĞITTI Aksu EBRU TÜREL VE ÜMMÜ ŞAHİN ÇİÇEK DAĞITTI

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin Aksu’da esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi.


Başkan Gül: Kemer’e bahar şimdiden geldi Kemer Başkan Gül: Kemer’e bahar şimdiden geldi

Beldibi Mahallesi Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, “Türkiye’nin neresinde sorarsanız sorun Mustafa Gül zaten seçimi almış diyorlar. Sloganımız “Martın sonu bahar” ama biz Kemer’de şimdiden baharı getirdik” diye konuştu


Yapı İzin İstatistikleri açıklandı Ekonomi/Turizm Yapı İzin İstatistikleri açıklandı

2018 Yılı Ocak-Aralık ayı Yapı İzin İstatistikleri Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


“Nereden Nereye” adlı müzikli gösteriye büyük ilgi 
 Kültür/Sanat “Nereden Nereye” adlı müzikli gösteriye büyük ilgi 


Konyaaltı Belediyesi’nin gazeteci-yazar Enver Aysever ve Grup Gündoğarken’i Antalyalılarla buluşturduğu “Nereden Nereye” adlı müzikli gösterisi yoğun ilgi gördü.


Sunay Akın ve İlhan Şeşen’den “Aşk Şarkıları ve Öyküler” Kültür/Sanat Sunay Akın ve İlhan Şeşen’den “Aşk Şarkıları ve Öyküler”


“Aşkın Ritmini TerraCity’de Yakala” mottosuyla Sevgililer Günü’ne özel programlar hazırlayan TerraCity’nin konuğu Sunay Akın ve İlhan Şeşen oldu. Edebiyat ve müziğin bir arada sunulduğu “Aşk Şarkıları ve Öyküler” adlı program kapsamında iki usta sanatçı TerraCity’de Antalyalılarla buluştu.


Filenin Sultanları Bodrum Doğuşspor'u yendi Spor Filenin Sultanları Bodrum Doğuşspor'u yendi

Filenin Sultanları, seyircisi önünde Bodrum Doğuşspor’u ağırladı. Sultanlar, rakibine tek set vererek 3-1 galip geldi.


Kepez’in Altın Kramponları 3-0 galip Spor Kepez’in Altın Kramponları 3-0 galip

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’i 7. Grubun güçlü takımı Kepez Belediyespor evinde Kuşadasıspor’u konuk etti. Kepez'in Altın Kramponları ikinci devrenin 5. Maçını 3-0 galibiyetle kapattı.


KAŞ’A 8 MADEN OCAĞI DAHA AÇILACAĞI İDDİALARI TBMM’YE TAŞINDI Kaş KAŞ’A 8 MADEN OCAĞI DAHA AÇILACAĞI İDDİALARI TBMM’YE TAŞINDI

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya’nın Kaş İlçesine bağlı Belenli Mahallesinde 8 yeni mermer ocağının daha faaliyete geçeceği iddialarını TBMM’ye taşıdı.


Türel Kumluca’yı uçuracak projelerini açıkladı Kumluca Türel Kumluca’yı uçuracak projelerini açıkladı

Kumlucalılara yeni dönem projelerini tanıtan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Sosyal Kampüs, Katı Atık Entegre Tesisi, Beykonak Sahil Projesi 2. Etap, soğuk hava deposu, Engelli Mola Evi, Engelsiz Plaj müjdeleri verdi. Antalya genelinde evde üretim yapan kadınlara mikro kredi desteği vereceklerini söyleyen Türel, yeni iş kuran küçük esnafa da şebeke suyunda bir yıl yüzde 50 indirim yapacaklarını kaydetti.


Yeni kimliklerde temassız çipe dikkat! Güncel Yeni kimliklerde temassız çipe dikkat!

Artık cebimizde üzerinde bilgilerimiz yazan ciltli kağıtlar yerine, bilgilerimizi dijital veriler halinde saklayan çipli kimlikler taşımaya başladık. Yakın zamanda alışverişten bankacılık ve noter işlemlerine kadar pek çok alanda kullanılacak yeni kimliklerde iki türlü çip bulunuyor.


ÖDED’den uyarı: “Faturalarınızı, BDDK tarafından yetkilendirilmiş ödeme kuruluşlarında ödeyin” Ekonomi/Turizm ÖDED’den uyarı: “Faturalarınızı, BDDK tarafından yetkilendirilmiş ödeme kuruluşlarında ödeyin”

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) fatura ödemelerine aracılık hizmetinin yalnızca faaliyet izni alan ödeme ve elektronik para kuruluşları tarafından verildiğine dair yaptığı duyuruya ilişkin Ödeme ve Elektronik Para Derneği’nden (ÖDED) de bir açıklama geldi.


ULUSLARARASI TÜRK SANAT MÜZİĞİ KORO FESTİVALİ “KOROLAR”I ANTALYA’DA  BULUŞTURUYOR Kültür/Sanat ULUSLARARASI TÜRK SANAT MÜZİĞİ KORO FESTİVALİ “KOROLAR”I ANTALYA’DA BULUŞTURUYOR

BEZE Stratejik İletişim’in de destek verdiği Uluslararası TSM Koro Festivali’nin ilki 11-14 Nisan tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirecek


BAŞKAN ŞAHİN HALKLA VE ESNAFLA BULUŞTU Aksu BAŞKAN ŞAHİN HALKLA VE ESNAFLA BULUŞTU

Aksu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin, hafta sonunu vatandaşlarla ve esnafla geçirdi. Pınarlı ve Atatürk Mahallelerinde toplantılar düzenleyen Başkan Şahin, Kemerağzı-Kundu Bölgesinde bulunan Anatolia Bazaar’ın organize ettiği 2019 turizm sezon açılış duasında da esnafla bir araya geldi.


“Okullarda Tasavvufî Ahlâk Eğitimi Verilmezse Yogacılar Çocuklarımızı Elimizden Alır” Güncel “Okullarda Tasavvufî Ahlâk Eğitimi Verilmezse Yogacılar Çocuklarımızı Elimizden Alır”

Son günlerde ortaöğretim kurumlarında verilmeye çalışılan yoga eğitimi ile yeniden gündeme gelen dış kaynaklı çeşitli akımların nerelere kadar sirayet edebileceği konusunda önemli uyarılarda bulunan İstanbul Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi İslâm Mezhepleri Tarihi öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Dalkılıç, Antalya Mevlevîhânesi İrfan Meclisi’nde gerçekleşen söyleşisinde, bugün insanlığın Tasavvuf ahlâkına her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğunu söyledi.


İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU TOPLANDI Aksu İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU TOPLANDI

Aksu Belediyesi Personel A.Ş İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu toplandı. Personel A.Ş bünyesinde kurulan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu gerçekleştirdiği Şubat ayı toplantısında, belediye çalışanlarının güvenliği için bir takım tedbirler alınmasına karar verdi.


Gültekin Emekli Oldu Güncel Gültekin Emekli Oldu

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Meral Gültekin emekli oldu.


“ELİMİZDEKİ EN ÖNEMLİ ENSTRÜMAN KONGRE VE TOPLANTI TURİZMİ” Ekonomi/Turizm “ELİMİZDEKİ EN ÖNEMLİ ENSTRÜMAN KONGRE VE TOPLANTI TURİZMİ”

Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) çatısı altında yer alan Antalya Kongre Bürosu, ICCA Mediterranean Chapter’a (Akdeniz Bölge Toplantısı) ev sahipliği yaptı. Bölge toplantısının açılış konuşmasını yapan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, “Antalya’nın muhteşem bir turizm alt yapısı var, turizmi çeşitlendirerek sezonu uzatmak istiyoruz. Elimizdeki en önemli enstrüman kongre ve toplantı turizmi” dedi.


Bakan Çavuşoğlu: “Menderes Türel dışında proje üreten aday yok” Kaş Bakan Çavuşoğlu: “Menderes Türel dışında proje üreten aday yok”

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kazandırılan Kaş Ağullu Otobüs Terminali, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından hizmete açıldı. Bakan Çavuşoğlu, Menderes Türel haricinde proje üreten adayın olmadığını belirterek “Menderes Türel’den başka daha iyi hizmet yapacak birisini görüyor musunuz? Projeyle karşınıza çıkan var mı?” dedi.


Zeytinköy’ün bayramı Güncel Zeytinköy’ün bayramı

Muratpaşa Belediyesi, Yeşilldere Mahallesi ya da bilinen adıyla Zeytinköy’de yaklaşık 10 bin kişiyi ilgilendiren bin tapuyu düzenlenen törenle hak sahiplerine teslim etti. Yeşildere Mahallesi’nde düzenlenen törene CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, Muratpaşa Belediye Meclis üyeleri ve binlerce mahalleli katıldı.


Subaşı: Gelir Vergisi Kanundaki Büyük ve Küçük Çiftçi Tanımı Değişmeli Siyaset Subaşı: Gelir Vergisi Kanundaki Büyük ve Küçük Çiftçi Tanımı Değişmeli

Son günlerde gündemde süregelen meyve-sebze fiyatları tartışmalarıyla üreticilerin sorunlarını ve yüksek girdi maliyetlerini ve tabi afetler nedeniyle çiftçi mağduriyetlerini sıkça gündeme getirdiklerinden söz eden İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, TBMM Kürsüsünden gözden kaçan önemli bir sorunu daha gündeme getirdi.


Başkan Adayı Böcek’e büyük sevgi gösterisi
 Siyaset Başkan Adayı Böcek’e büyük sevgi gösterisi


Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, haftasonu yaptığı ilçe ziyaretleriyle hemşehrileriyle buluştu. Kepez, Manavgat ve Serik’te büyük coşkuyla karşılandı.


CHP’DEN LOKMALI AÇILIŞ Güncel CHP’DEN LOKMALI AÇILIŞ

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ve Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Kepez’de CHP’nin seçim bürosu açılışına katıldı. Açılışta lokma tatlısı dağıtan Böcek ve Dinç “Biz birlikte yaparız” diyerek birliktelik mesajı verdiler


Antalyaspor Triatlon Takımı Hazırlıklarını Sürdürüyor Spor Antalyaspor Triatlon Takımı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Antalyaspor triatlon takımı, 24 Şubat tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan AKRA Gran Fondo yarışları için hazırlıklarını sürdürüyor. Antalya’nın ikinci kez ev sahipliği yapacağı yarışlara başvuru 18 Şubat tarihinde sona erdi.


ICCA Akdeniz Bölge Toplantısı Antalya’da Başladı Güncel ICCA Akdeniz Bölge Toplantısı Antalya’da Başladı

Antalya Kongre Bürosu tarafından düzenlenen ICCA Mediterranean Chapter, Antalya’nın Belek bölgesinde katılımcılara verilen açılış kokteyli ile başladı. Antalya Kongre Bürosu Başkan Yardımcısı Yeliz Gül Ege, “Misafirlerimize unutulmaz bir Antalya deneyimi yaşatacağız” dedi.


Konut Satışlarında Yabancı Rüzgarı Devam Ediyor Ekonomi/Turizm Konut Satışlarında Yabancı Rüzgarı Devam Ediyor

Yabancılara yapılan konut satışlarında artış devam ediyor. Ocak 2019 rakamlarında yabancılara yapılan konut satışları bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 81,9 artarak 3 bin 168 oldu.


CHP'Lİ ÖZER: ÜRETİCİMİZLE ALAY ETMEYİN, KALICI ÇÖZÜMLERE GİDİN Siyaset CHP'Lİ ÖZER: ÜRETİCİMİZLE ALAY ETMEYİN, KALICI ÇÖZÜMLERE GİDİN

Üretici için de tanzim satış yapılacağını açıklayan Bakan Çavuşoğlu’na çiftçi vekil CHP’li Özer’den uyarı geldi: “Çağrımıza uymaları memnuniyet verici ama seçim var diye göstermelik bir vaat olmamalı bu. Üreticimiz kendisiyle alay edilmesini istemiyor, maliyetteki yüksek fiyat sorunu kalıcı olarak çözülmeli!


Dülgeroğlu’ndan Pazar ve nezaket ziyareti Finike Dülgeroğlu’ndan Pazar ve nezaket ziyareti

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Yeni Mahalle Kapalı Pazar’ını gezerek esnaflarla ve alış veriş yapan vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi. Dülgeroğlu, Pazar ziyaretinin ardından CHP Adayı Mustafa Geyikçi’nin seçim ofisine de nezaket ziyaretinde bulundu.


Özgürlüğün kenti Muratpaşa Güncel Özgürlüğün kenti Muratpaşa

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Bayındır Park’ta düzenlenen Komşu Buluşması’nda “Muratpaşa’mız özgür, sanata ve kültüre saygılı, birbirini seven sayan, iyi günde, tasada ve kederde beraber olan bir ilçe. Herkesin kamu hizmetlerini eşit şekilde alabildiği bir ilçe. Muratpaşa’mız sevgi ve saygı ilçesi” dedi.


GELENEKSEL DOSTLUK VE BARIŞ FESTİVALİ AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANDI! Güncel GELENEKSEL DOSTLUK VE BARIŞ FESTİVALİ AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KUTLANDI!

Açıldığı günden bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ile şehrin buluşma adresi olan Agora Alışveriş Merkezi, 16-17 Şubat tarihlerinde her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Dostluk ve Barış Festivali’nin bu yılki adresi oldu.


Kepez Müzik Ödülleri finale koşuyor Kültür/Sanat Kepez Müzik Ödülleri finale koşuyor

Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Kepez Müzik Ödülleri yarı finali coşku ile gerçekleştirildi. 

Kepez Belediyesi tarafından bu yıl 5'incisi gerçekleştirilen Kepez Belediyesi Müzik Ödülleri yarışmasında yarı final heyecanı yaşandı.


Toros Tarım Antalyalı çiftçiyi Araba sahibi yaptı Aksu Toros Tarım Antalyalı çiftçiyi Araba sahibi yaptı

Toros Tarım’ın çiftçilere yönelik kampanyası sonuçlandı. Özel gübrelerinden alan çiftçiler arasında yapılan çekiliş sonucunda Antalya Aksulu çiftçi Salih Özen otomobil kazandı. Kampanya kapsamında, otomobil yanı sıra, motosiklet, bilgisayar, televizyon ve cep telefonu gibi pek çok ürün sahiplerini buldu.


Kepez Kitap Fuarı yeniliklerle geliyor Kültür/Sanat Kepez Kitap Fuarı yeniliklerle geliyor

Kepez Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve 10 günde 380 bin ziyaretçi ağırlayan Kepez Kitap Fuarı’nın çevreci ve sosyal proje içerikli Türkiye’nin en büyük kitap fuarı olma yolundaki ilk adımları atıldı.


Kopyala yapıştır hırsızlığı Teknoloji/Bilim/İnternet Kopyala yapıştır hırsızlığı

ESET, Google Play’da ilk Android Clipper zararlı yazılımını tespit etti


 DÜNYACA ÜNLÜ  SARTORIAL MARKALARIN TERZİLERİ  20 ŞUBAT’TA ANTALYA’DA… Güncel DÜNYACA ÜNLÜ SARTORIAL MARKALARIN TERZİLERİ 20 ŞUBAT’TA ANTALYA’DA…

Dünyaca ünlü sartorial markaları erkek moda tutkunlarıyla buluşturan BEYMEN, 11 Şubat – 16 Mart tarihleri arasında düzenlediği BEYMEN 2019 İlkbahar Yaz Özel Dikim Günleri ile kişiselleştirilmiş bir stili tercih edenleri, ünlü markaların terzileriyle buluşturuyor.


TerraCity’de Ayşe Sicimoğlu Quartet&Ayhan Sicimoğlu rüzgârı esti Kültür/Sanat TerraCity’de Ayşe Sicimoğlu Quartet&Ayhan Sicimoğlu rüzgârı esti

“Aşkın Ritmini TerraCity’de Yakala” etkinlikleri kapsamında baba-kız Sicimoğlu aynı sahneyi paylaştı


Paşa’nın Melekleri zirveye göz kırptı Spor Paşa’nın Melekleri zirveye göz kırptı

Kadınlar Hentbol Süper Ligi 15’nci hafta karşılaşmasında Muratpaşa Belediyespor, sahasında Yenimahalle Belediyesi’ni 30-25 mağlup etti.


“MAVİ BAYRAKLI PLAJLARIMIZ SEZONA HAZIRLANIYOR” Ekonomi/Turizm “MAVİ BAYRAKLI PLAJLARIMIZ SEZONA HAZIRLANIYOR”

TÜRÇEV (Türkiye Çevre Eğitim Vakfı) Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Cenk Halil Bayaz yaptığı açıklamada, 2019 yılı sezonunun Antalya ve Ülkemiz adına çevre ve turizm açısından her yönüyle verimli geçeceği bir dönem olmasını dilediğini belirterek, “Turizmimizi büyük ölçüde temiz denizlerimize borçlu olduğumuz gerçeğini dikkate almalı ve denizlerimizin korunmasına yönelik hazırlıkları yapmalıyız” dedi.


Başkan Gül: Hedefimiz 17 bin oy Kemer Başkan Gül: Hedefimiz 17 bin oy

Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, Arslanbucak Mahallesi Seçim Hizmet Ofisi’nin açılışında yaptığı konuşmada, 31 Mart yerel seçimlerindeki oy hedefini 17 bin, meclis üye sayısı hedefini 12 olarak açıkladı.


Dülgeroğlu: “Finike’de herşeyin tadı şeker gibi olacak” Finike Dülgeroğlu: “Finike’de herşeyin tadı şeker gibi olacak”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Cumhur İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dülgeroğlu, kendi idarelerinde Finike’de herşeyin tadının şeker gibi olacağını söyledi.


 VERDI’NIN MUHTEŞEM OPERASI AIDA  ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat VERDI’NIN MUHTEŞEM OPERASI AIDA ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, G. Verdi’nin “AIDA” operasını 23 Şubat Cumartesi saat: 19.00’da sanatseverler ile buluşturacak. Orkestra şefliğini Alexandru Samuil’in yapacağı eseri Kuzman Popov sahneye koydu.


Muratpaşa’da adaletli hizmet Güncel Muratpaşa’da adaletli hizmet

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yüksekalan, Balbey ve Tahılpazarı Mahallelerinde düzenlenen halk gününde, Muratpaşa’nın ötekisi olmayan bir kent olduğunu belirterek, “Ama bu sadece lafla olmaz, ispat edilmesi gerekir. Muratpaşa’mızda bunun ispatı Turunç Masa’dır. Muratpaşa’da hizmet adaletini Turunç Masa’yla tesis ettik” diye konuştu.


Subaşı: Toplum Ayrışıyorsa, Düşmanlaşıyorsa Beka Sorunu Budur! Siyaset Subaşı: Toplum Ayrışıyorsa, Düşmanlaşıyorsa Beka Sorunu Budur!

İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Meclis kürsüsünden yaptığı konuşmada bir asır arayla kurulmuş iki hükümet sisteminin dünyada örneklerinin olmadığını ifade ederek mukayese ile beka sorununu farklı bir bakış açısıyla yorumladı; asıl beka sorununun milletin kamplaşması ve düşmanlaşması olduğunu söyledi.


Sağlık Sen'den anlamlı kermes Güncel Sağlık Sen'den anlamlı kermes

Sosyal sendikacılık yönü ile bilinen Sağlık Sen, kimsesiz çocukların ihtiyaçlarının karşılanması adına kermes düzenledi. Kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


Başkan Uysal, ‘Balbey haklarını koruyacaktır’ Güncel Başkan Uysal, ‘Balbey haklarını koruyacaktır’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Balbey Mahalle sakinlerinin ziyaretinde “Balbey, kamulaştırma kararına karşı hukuki haklarını korumakta kararlı gözüküyor. Bu da en doğal hakları” dedi.


Kumbul: Siyaset Kumbul: "İktidarı dümenine su taşıyan sözde muhalifler"

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, "CHP; demokrasiyi inşa eden, bütün devrimlerin altında imzası olan, çağdaş bir Türkiye yolunda kurulduğu günden bu yana mücadele eden bir partidir" dedi.


ANTALYA’NIN MENDİLİNDE BİR FİLM DAHA KOKUYOR Kültür/Sanat ANTALYA’NIN MENDİLİNDE BİR FİLM DAHA KOKUYOR

Vali Münir Karaloğlu Antalya’da film çekimi için hazırlıklarını sürdüren Senaryo yazarı Kadir Bozkurt’u makamında kabul edip, yazardan Mendilim Kekik Kokuyor filmiyle ilgili bilgiler aldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...