Perşembe, 17 Ekim 2019
HAYALET “OBRUK ORMANI Güncel HAYALET “OBRUK ORMANI" MURATPAŞA’NIN

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın tahsisi için Kültür ve Turizm Bakanlığı’na başvuruda bulunduğu Obruk Devlet Ormanı ya da bölge sakinlerini verdiği isimle ‘Hayalet Orman’ için uygulama imar planı çalışmaları tamamlandı. Tahsisin gerçekleşmesi halinde 310 bin metrekare alan, açık spor tesisi, günübirlik tesis ve rekreasyon alanı olarak kullanılacak.


MANAVGAT BELEDİYESİ KENDİ ÜRETEREK TASARRUF EDİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KENDİ ÜRETEREK TASARRUF EDİYOR

Manavgat Belediyesi bünyesinde Kum Mevki ve Side Mahallelerinde yer alan bitki üretim tesislerinde yılda 700 bin mevsimlik çiçek ve ağaç üretilerek, kent süsleniyor.


ÇOK AMAÇLI GÖSTERİ MERKEZİ İHALEYE ÇIKIYOR Güncel ÇOK AMAÇLI GÖSTERİ MERKEZİ İHALEYE ÇIKIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşilbahçe Mahallesi’nde inşa edeceği ‘Çok Amaçlı Gösteri Merkezi’ 27 Ocak Cuma günü ihaleye çıkıyor.


İş güvenliğinde okul öncesi eğitim Güncel İş güvenliğinde okul öncesi eğitim

İş güvenliği kültürünü oluşturabilmek için okul öncesi eğitimlere önem veriliyor. İş Güvenliği Uzmanı Ümit Sedat Bayram, ilk kez başlattığı proje ile büyük ses getirdi. Bayram, işçilere ve işverenlerin yanı sıra gelecek nesillere de eğitim vermeye başladı.


MURATPAŞA MECLİSİ’NDEN BİRLİK VURGUSU Güncel MURATPAŞA MECLİSİ’NDEN BİRLİK VURGUSU

Muratpaşa Belediye Meclisi, yılının ilk toplantısında Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte tüm siyasi parti grup sözcülerinin yeni yıl pastasını kesmesiyle çalışmalarına başladı.


Büyükşehir Belediyesi Antalyaspor Tesisleri’ni Antalyaspor’a devretti Spor Büyükşehir Belediyesi Antalyaspor Tesisleri’ni Antalyaspor’a devretti

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 43 milyon liralık bütçeyle dünyanın en iyi kamp ve antrenman tesislerinden biri olarak yapımını tamamladığı Antalyaspor Tesisleri, protokolle Antalyaspor Kulübü A.Ş.’ye devredildi. Antalyaspor’a dünya çapında bir kamp tesisi hediye ettiklerini belirten Başkan Türel, tüm Antalyalıları 7 Ocak’ta bayram havasında geçecek açılış törenine davet etti.


Asgari Ücret 7 Kat, Sağlık Harcaması 25 Kat Arttı Siyaset Asgari Ücret 7 Kat, Sağlık Harcaması 25 Kat Arttı

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Muğla Milletvekili Nurettin Demir ile CHP Sağlık Komisyonu olarak düzenlediği basın toplantısında Hükümetin sağlık politikalarını eleştirdi.


Başkan Böcek, “Konyaaltı için çalışıyoruz” Güncel Başkan Böcek, “Konyaaltı için çalışıyoruz”

2016 yılını hizmet adına son derece verimli geçirdiklerini ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geçtiğimiz yıl içinde Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüklerinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdi.


ATAY USLU ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ Siyaset ATAY USLU ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ

Antalya Milletvekili Atay Uslu Cumhurbaşkanlığı sisteminin TBMM gündemine geldiğini açıkladı. AK Parti ve MHP vardığı uzlaşma sonrası Meclis Başkanlığına sunduğu 21 maddelik teklif, Anayasa Komisyonunda önergelerle 18 maddeye indi.


VALİ KARALOĞLU HAYIRSEVER ALİ UYAROĞLU İLE 24 DERSLİKLİ OKUL PROTOKOLÜ İMZALADI Güncel VALİ KARALOĞLU HAYIRSEVER ALİ UYAROĞLU İLE 24 DERSLİKLİ OKUL PROTOKOLÜ İMZALADI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Hayırsever Ali Uyaroğlu ile Kepez ilçesi Masadağı’nda yaptıracağı 24 derslikli Emine-Ali Uyaroğlu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi protokolüne imza attı.


BAŞKAN UYSAL’A TRAFİK PARKI TEŞEKKÜRÜ Güncel BAŞKAN UYSAL’A TRAFİK PARKI TEŞEKKÜRÜ

Muratpaşa Belediyesi’nin lambaları, levhaları, yol ve kaldırımlarıyla eksiksiz bir trafik parkı yaptığı Ramazan-Hatice Savaş Özel Eğitim İş Uygulama Okulu öğrenci ve öğretmenleri Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette öğrenciler Başkan Uysal’a seramikten yaptıkları bir kaftanı hediye etti.


Kepez’de her okula bilgisayar sınıfı Güncel Kepez’de her okula bilgisayar sınıfı

Bir okulun bilgisayar sınıfı açılışında her okula bu imkanı sağlayacaklarını müjdeleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, her Kepezli öğrencinin bilgisayara ulaşabileceğini söyledi.


BAŞKAN ŞAHİN’İN EĞİTİME KATKILARI SÜRÜYOR Aksu BAŞKAN ŞAHİN’İN EĞİTİME KATKILARI SÜRÜYOR

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, konu eğitim olduğu zaman elinden gelen desteği sağlıyor, okulların dertlerini çözmek, çocukların iyi koşullarda eğitim almasını sağlamak için büyük katkılarda bulunuyor.


Gülveren’e kentsel dönüşüm müjdesi Güncel Gülveren’e kentsel dönüşüm müjdesi

Kepez Belediyesinin, Gülveren Mahallesi’ndeki gecekondu bölgesinde yapacağı kentsel dönüşüm projesini onaylayan Bakanlar Kurulu Kararı, Resmi Gazete’de yayınlandı.


Kano Federasyonu Başkanından Onurlandıran Ödül Spor Kano Federasyonu Başkanından Onurlandıran Ödül

Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


ANTALYA ECZACI ODASI'NA İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ Güncel ANTALYA ECZACI ODASI'NA İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Antalya Eczacı Odası arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.


Döşemealtı’nın Başpehlivanları kış kampına girdi Spor Döşemealtı’nın Başpehlivanları kış kampına girdi

Kırkgöz Döşemealtı Belediye Spor Kulübü Güreş takımı 1 ay sürecek kış kampına girdi. Antrenör Kemal Yıldız yönetimindeki Başpehlivanlar 3 gün salonda, 2 gün çim sahada 1 günde ormanda kros çalışması yaparak 2017 sezonu güreşlerine hazırlanıyor.


T.Gastronomi Yöneticileri Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı Güncel T.Gastronomi Yöneticileri Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Ülkemiz genelinde faaliyetlerde bulunan ve merkezi Antalya olan T.Gastronomi Yöneticileri Derneği’nin Genel kurulu Antalya merkez eğitim salonlarında yapıldı ve Genel Kurulda Yeni Yönetim belirlendi. T.Gastronomi Yöneticileri Derneği Başkanlığı’na Hamza Yalçın seçildi.


KIŞ AYLARINDA BEBEKLER NASIL GİYDİRİLMELİ? Sağlık/Kadın KIŞ AYLARINDA BEBEKLER NASIL GİYDİRİLMELİ?

Soğuk hava, sert rüzgar bebekleri birçok sağlık sorunu ile karşı karşıya bırakıyor. Bu yüzden bebeklerin nasıl giydirileceği çok önemlidir.


2016’NIN EN ÇOK DİNLENEN VE OKUNAN YAPIMLARI BELLİ OLDU Kültür/Sanat 2016’NIN EN ÇOK DİNLENEN VE OKUNAN YAPIMLARI BELLİ OLDU

2016 yılının en çok satan kitap, müzik, film ve oyunları belli oldu. Listeye göre, yerli müziklerde Tarkan’ın “Ahde Vefa” albümü en çok satanlar listesinde birinciliği göğüsledi. Yabancı müziklerde ise Andrea Bocelli’nin Cinema albümü lider oldu.


“FINDIKKIRAN” GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE SAHNEDE Kültür/Sanat “FINDIKKIRAN” GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE SAHNEDE

“Fındıkkıran ve Fareler Kralı” öyküsünden uyarlanan Tchaikovsky’nin Fındıkkıran balesi, Antalya Devlet Opera ve Balesi (ANTDOB) tarafından 07 Ocak Cumartesi saat: 15.00’te Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.


Üniversiteliler yaşam kalitesini arttırmak için yarışacaklar. Güncel Üniversiteliler yaşam kalitesini arttırmak için yarışacaklar.

“Üniversiteliler Arası %100 Yaşam Kalitesi Yarışması” başlıyor.


Yurt dışından vergisiz alışveriş sınırı 30 euroya çekildi Yurt dışından vergisiz alışveriş sınırı 30 euroya çekildi

Yurt dışından online alışveriş yapmak isteyenler artık iki kez düşünecek. Bir ay önce 150 euroya kadar kargolanan ürünlere uygulanan vergi muafiyetinde sınır önce 75 euroya şimdi de 30 euroya düşürüldü.


EİB ihracatı 2016 yılında krize rağmen arttı Ekonomi/Turizm EİB ihracatı 2016 yılında krize rağmen arttı

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Aralık ayında, 923 milyon 270 bin 290 dolar ihracat gerçekleştirdi. EİB ihracatı 2015 yılı Aralık ayına göre yüzde 1 attı. EİB’nin 2016 yılındaki ihracatı ise 10 milyar 908 milyon 753 bin dolar oldu.


MURATPAŞA SEMT PAZARLARINDA ETİKET DEVRİMİ Güncel MURATPAŞA SEMT PAZARLARINDA ETİKET DEVRİMİ

Muratpaşa Belediyesi, semt pazarlarında gıda etiketlerinin üzerinde yer alacak bilgilerin kapsamını genişletiyor.


Baş ağrınızın nedeni göz kapağı düşüklüğü olabilir Sağlık/Kadın Baş ağrınızın nedeni göz kapağı düşüklüğü olabilir

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, göz kapağı düşüklüğünün sadece estetik nedenlerden değil, baş ağrısını takip eden sağlık sorunları sebebiyle de yapıldığını söyledi


Sosyal medyadan kopamıyoruz Teknoloji/Bilim/İnternet Sosyal medyadan kopamıyoruz

Arkadaşlarımızı ve anılarımızı kaybetme korkusuyla sosyal medyadan uzaklaşamıyoruz.


“2017 YILI GAYRİMENKULÜN YILI OLACAK” Ekonomi/Turizm “2017 YILI GAYRİMENKULÜN YILI OLACAK”

Gayrimenkul uzmanı Köksal Ünal: “2017 yılında faizlerin düşmesi ve dövizin geldiği noktada yatırım yapılabilirlikten çıkması, 2017’yi sadece konut satışları değil, ticari gayrimenkuller ve arsa satışlarının da altın yılı yapacak”


SERİK’TE MEKKE’NİN FETHİ COŞKUYLA KUTLANDI Serik SERİK’TE MEKKE’NİN FETHİ COŞKUYLA KUTLANDI

Serik Anadolu Gençlik Derneğinin Karalar Düğün salonunda düzenlenen programda Mekke'nin Fethi Programı yıldönümünde coşkuyla kutlandı.


SERİK ANADOLU GENÇ ERKEKLERDE DE BADMİNTON ŞAMPİYONU Serik SERİK ANADOLU GENÇ ERKEKLERDE DE BADMİNTON ŞAMPİYONU

Serik Anadolu Lisesi 2016-2017 Serik Liseler Arası Genç kızlar Badminton ilk turnuvasında şampiyonu oldu.


SERİK ASPENGOS YENİ YILA YILDIRIM SATRANÇLA GİRDİ Serik SERİK ASPENGOS YENİ YILA YILDIRIM SATRANÇLA GİRDİ

Serik AspenGoS Kulübü Sporcuları 2016 Yılına, 31.12.2016 tarihinde düzenledikleri Yıldırım Satranç Turnuvasıyla veda ederken 2017 yılına da merhaba dediler. 5 Tur düzenlenen turnuva sonucunda 1. Sait Malacı, 2. Uğur Can Hatırlı, 3. Serkan Çakır Oldu.


Kahve Telvesi, uzun yıllar sonra TRT Nağme'de yayında... Kültür/Sanat Kahve Telvesi, uzun yıllar sonra TRT Nağme'de yayında...

Bir Türk Sanat Müziği Klasiği olan ve uzun yıllar Antalya'da yayınlanarak bölgede gönüllere taht kuran Türk Sanat Müziği programı KAHVE TELVESİ, yerelden ulusala taşınarak büyük başarı kazandı. TRT'nin FM bandından, klasik Türk Müziği temalı kanalı olan TRT Nağme'de başladı.


AESOB’dan esnaflara müjde Ekonomi/Turizm AESOB’dan esnaflara müjde

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliğinin merkez binasında faaliyet gösteren Sicil Bürosu artık bugünden itibaren Sobacılar Çarşısında da esnaflara hizmet verecek.


Büyükşehir’den 5 yıldızlı sosyal tesis Güncel Büyükşehir’den 5 yıldızlı sosyal tesis

Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda faaliyete geçen EKDAĞ A.Ş Sosyal Tesisi lüks restoranları aratmıyor. Misafirlerine tabldot ve alakart yemek seçenekleri sunan tesisin ilk konuklarından biri de Başkan Menderes Türel oldu. Türel, öğle yemeğini, personelle birlikte sıraya girip yedi.


BUDAK: “ASAT’IN ZEHİRLİ ATIKLARI İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ” Siyaset BUDAK: “ASAT’IN ZEHİRLİ ATIKLARI İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, ASAT’ın Korkuteli Bayatbademleri mevkiine kontrolsüz şekilde dökülen zehirli arıtma çamurları ihalesinin, arıtma çamuru işleme konusunda çevre izin belgesi bulunmayan firmalara verildiğinin ortaya çıktığını bildirdi.Kepez’de 2017’de her hafta tören Güncel 
Kepez’de 2017’de her hafta tören

Başkan Hakan Tütüncü, 2016’da 37 ayrı yatırım için tane temel atma ve açılış töreni gerçekleştirdiklerini; yeni yılda ise 45’ten fazla eser için temel atma ve açılış programı yapacaklarını duyurdu


‘Antalya Sembollerim’ sergisi Konyaaltı’nda… Kültür/Sanat ‘Antalya Sembollerim’ sergisi Konyaaltı’nda…


Antalya'nın tarihi mekanları ve doğasından aldığı ilhamla oluşturduğu eserlerin yer aldığı 'Antalya Sembollerim’ adlı resim sergisi, Konyaaltı Belediyesi fuaye alanında açıldı.


AKSU MECLİSİ'NDEN ŞEHİTLERE VEFA Aksu AKSU MECLİSİ'NDEN ŞEHİTLERE VEFA

Aksu Belediyesi 2017 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in başkanlığında yapılan toplantıda gündem maddelerine geçilmeden önce tüm şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, dualar okundu ve İstiklal Marşı söylendi.


YÖRSİAD’DAN TERÖRE LANET Güncel YÖRSİAD’DAN TERÖRE LANET

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Yönetim Kurulu Başkanı Semih Beken yaptığı açıklama ile yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul'un Ortaköy semtinde bulunan Reina gece kulübüne düzenlenen silahlı saldırıyı lanetledi. Beken, “Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden bu hain saldırıları lanetliyoruz!”dedi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU KURULDU Kültür/Sanat AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU KURULDU

Akdeniz Üniversitesinde kültür sanat etkinliklerini geliştirmek amacıyla "Kültür ve Sanat Komisyonu" kuruldu.


Başkan Böcek, yeni çipli kartı için başvuru yaptı.. Güncel Başkan Böcek, yeni çipli kartı için başvuru yaptı..

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2 Ocak 2017 tarihi itibarıyla tüm Türkiye’de dağıtımına başlanan yeni çipli kimlik kartını almak için başvurusunu yaptı.


AKMED PARANIN AKDENİZ TARİHİNDEKİ YOLCULUĞUNA IŞIK TUTACAK Kültür/Sanat AKMED PARANIN AKDENİZ TARİHİNDEKİ YOLCULUĞUNA IŞIK TUTACAK

AKDENİZ MEDENİYETLERİ ARAŞTIRMA MERKEZİ İKİNCİ ULUSLARARASI PARA TARİHİ VE NUMİSMATİK KONGRESİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK


2016’nın en popüler dizileri belli oldu Kültür/Sanat 2016’nın en popüler dizileri belli oldu

Geçtiğimiz yıl ekranlarda kıyas kıyasa yaşanan bir rekabet vardı: Reytingler. Kanallar, yapımcılar ve oyuncular bu yarıştan galip çıkmak için varını yoğunu ortaya koyarken, diğer yandan medya yoluyla da izleyiciye ulaşmanın hesapları yapıldı.


BATI AKDENİZ ENFLASYONU TÜRKİYE’NİN EN DÜŞÜĞÜ OLDU Ekonomi/Turizm BATI AKDENİZ ENFLASYONU TÜRKİYE’NİN EN DÜŞÜĞÜ OLDU

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Aralık ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Kepezli çocuklar sanatla büyüyor Kültür/Sanat Kepezli çocuklar sanatla büyüyor

Kepez Belediye Tiyatrosu tarafından sahnelenen Sinbad adlı oyun, her cumartesi ve çarşamba günleri Kepezli çocukları tiyatro ile buluşturuyor.


BAŞKAN UYSAL: ‘BÜTÇE SIKINTIMIZ YOK’ Ekonomi/Turizm BAŞKAN UYSAL: ‘BÜTÇE SIKINTIMIZ YOK’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Yönetim Kurulu ve Birlik üyesi odaların başkanlarıyla buluşmasında “Bu kadar geniş çaplı, geniş tabanlı hizmetler yapıyor olmamıza karşın hiçbir bütçe sıkıntımız yoktur” dedi.


CHP'li Kara: “Milleti Deli Dumrul Gibi Soyuyorlar” Siyaset CHP'li Kara: “Milleti Deli Dumrul Gibi Soyuyorlar”

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, SGK’nın yayımladığı muayene katılım paylarına zam öngören düzenlemeye sert tepki gösterdi.


AKBEM’de piyano ve satranca yoğun ilgi Kültür/Sanat AKBEM’de piyano ve satranca yoğun ilgi

Büyükşehir Belediyesi AKBEM kurslarıyla her yıl binlerce öğrenciye ücretsiz eğitim veriyor. AKBEM kurslarına katılan öğrenciler, piyanodan matematiğe, satrançtan, İngilizceye, pek çok alanda hem kişisel hem de zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor.


Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı İSMOB 10 Ocak’ta TÜYAP’ta açılacak Güncel Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı İSMOB 10 Ocak’ta TÜYAP’ta açılacak

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan TÜYAP Fuarcılık ile Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) işbirliğiyle düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı’nın (İSMOB) 13’üncüsü TÜYAP Beylikdüzü’nde kapılarını açacak.


AEDAŞ, Burdur’da muhtarlarla bir araya geldi Güncel AEDAŞ, Burdur’da muhtarlarla bir araya geldi

AEDAŞ Burdur İl Müdürlüğü yönetici kademesi, Burdur merkez mahalle muhtarlarına mevcut çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi


ELEKTRİK KESİNTİLERİNE ÇÖZÜM JENERATÖR Ekonomi/Turizm ELEKTRİK KESİNTİLERİNE ÇÖZÜM JENERATÖR

Teksan Jeneratör uyarıyor: Bakımsız jeneratörler karanlıkta bırakır!


“Creative InternPrize” KA2 Stratejik Ortaklıklar Mesleki Eğitim Projesi Hibe Almaya Hak Kazandı Güncel “Creative InternPrize” KA2 Stratejik Ortaklıklar Mesleki Eğitim Projesi Hibe Almaya Hak Kazandı

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Uluslararası İlişkiler Ofisi koordinatörlüğünde başvurusu yapılan “Creative InternPrize” Projesi, Avrupa Birliği Erasmus+ Programı 2016 Yılı Ana Eylem 2 Mesleki Eğitim Alanında Stratejik Ortaklıklar Projeleri kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibe almaya hak kazandı.


HAKSIZ REKABET TÜRK ÇELİK SEKTÖRÜNÜ ZORLUYOR Ekonomi/Turizm HAKSIZ REKABET TÜRK ÇELİK SEKTÖRÜNÜ ZORLUYOR

ABD, Kanada ve AB gibi ülkelerin uyguladıkları korumacı politikalarla Çin, Rusya ve Ukrayna’nın aralarında olduğu ülkelerin DTÖ kurallarına aykırı yaptıkları ihracatın pazarlarına girişini sınırladıklarını belirten Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ekinci, “Bu pazarlara giremeyen ülkelerin devlet destekli, düşük fiyatlı ürünleri Türkiye gibi haksız rekabete karşı önlem almamış pazarlara akın ediyor. Bu durum, çelik firmalarımızı her geçen gün daha da zorluyor” dedi ve konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Elektrik kesintileri jeneratör satışlarını artırdı
 Ekonomi/Turizm Elektrik kesintileri jeneratör satışlarını artırdı


Türkiye’nin dört bir tarafında yaşanan elektrik kesintisi jeneratör satışlarını ciddi oranda artırdı, çağrı merkezine gelen aramalarda büyük bir yoğunluk yaşandı.


Kepez terörü kınadı Güncel Kepez terörü kınadı

İstanbul’daki hain terör saldırısını kınayan Başkan Tütüncü, “Bu saldırı bir yaşam tarzına, bir kimliğe, bir toplumsal hadiseye yapılmamıştır. Hedef Türkiye Cumhuriyeti Devleti’dir, milletin istiklalidir. Atatürk’ün ifade ettiği şekliyle ‘Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır “ dedi.


GEBELİKTE İKİ KİŞİLİK BESLENMEYİN Sağlık/Kadın GEBELİKTE İKİ KİŞİLİK BESLENMEYİN

Hamilelikte beslenme alışkanlıklarının bebeğin sağlığını etkilediğine dikkat çeken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Cüneyt Genç, “Bebeğinin daha sağlıklı olacağını düşünüp, iki kişilik beslenme gibi bir yanlış yapmamalı. Sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek isteyen anne adayları, bebeğin zihinsel ve bedensel gelişimi için tüm besin gruplarından yeterli miktarda tüketmeli” dedi.


HAVA KİRLİLİĞİNİ AKILLI ŞEHİRLER ÖNLEYECEK Güncel HAVA KİRLİLİĞİNİ AKILLI ŞEHİRLER ÖNLEYECEK

Hava kirliliği kış aylarının gelmesiyle büyük artış gösterdi. Çağımızın en büyük sorunlarından hava kirliliğinin yol açtığı sağlık sorunları nedeniyle Türkiye’de her yıl ortalama 28 bin kişi yaşamını yitiriyor.


Growtech Eurasia ‘Tarım İnovasyon Ödülleri’ Tarımın Yenilikçi Projeleri’ni Seçti Ekonomi/Turizm Growtech Eurasia ‘Tarım İnovasyon Ödülleri’ Tarımın Yenilikçi Projeleri’ni Seçti

‘Growtech Eurasia ‘Tarım İnovasyon Ödülleri’, Antalya Expo Center’da 30 Kasım- 03 Aralık tarihleri arasında yapılan Growtech Eurasia Tarım Fuarı’nda gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Kazananlar Seçici Kurul ön elemesinden sonra sosyal medya üzerinden yapılan oylamalar ve fuar ziyaretçileri tarafından belirlendi.


Sigorta zararı karşılar, alarm sistemi zararın oluşmasını engeller Teknoloji/Bilim/İnternet Sigorta zararı karşılar, alarm sistemi zararın oluşmasını engeller

Türkiye'nin lider güvenlik şirketi Pronet, ‘5 Korumalı Güvenlik Hizmeti’ ile, hırsızlık, acil sağlık, yangın, gaz kaçağı ve su baskını gibi tehlikelere en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlıyor.


 SİBER SALDIRILAR ARTACAK Teknoloji/Bilim/İnternet SİBER SALDIRILAR ARTACAK

Global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender, 2017 yılında öne çıkacak siber saldırı türlerine yönelik öngörülerini açıkladı. Siber saldırıların 2017’de daha da artacağını ve karmaşık hale geleceğini söyleyen Bitdefender uzmanları, kişi ve şirketlere yönelik loT bağlantılı DDoS saldırılarının da yaygınlaşacağını vurguladı.


“KONUT FİYATLARININ DÜŞMESİNİ BEKLEMEK HAYAL OLUR” Ekonomi/Turizm “KONUT FİYATLARININ DÜŞMESİNİ BEKLEMEK HAYAL OLUR”

800 bin TL’lik konutta kredi faizi hariç en az 110 bin TL ek masraf çıkıyor


Renault ve Dacia’da Aralık avantajları devam ediyor! Otomotiv Renault ve Dacia’da Aralık avantajları devam ediyor!

Renault ve Dacia’da Aralık ayında geçerli olan kampanya fırsatları 4 Ocak 2017 akşamına kadar devam ediyor.


 ESET, ikinci kez yılın en iyi antivirüs şirketi seçildi Teknoloji/Bilim/İnternet ESET, ikinci kez yılın en iyi antivirüs şirketi seçildi

Bilişim alanında yılın en iyilerini belirleyen Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec, ESET’i ‘Yılın En İyi Antivirüs-Güvenlik Şirketi‘ olarak seçti. ESET, geçen yıl da aynı ödüle layık görülmüştü. Törenle verilen ödülü, ESET Türkiye CEO’su Alain Soria aldı.


“Türkiye ihracatı 2017 yılında 155 milyar dolara yükselecek” Ekonomi/Turizm “Türkiye ihracatı 2017 yılında 155 milyar dolara yükselecek”

Bu yılı ihracatta atılım dönemi ilan eden TİM, hedefini belirledi: “Türkiye ihracatı 2017 yılında 155 milyar dolara yükselecek”


YOLUN YARISI 40’A GELDİ Sağlık/Kadın YOLUN YARISI 40’A GELDİ

Halk arasında yaşlanma ile ilgili en çok kullanılan “Yaş 35, yolun yarısı” kavramı, günümüzde değişmeye başladı.


WittyCommerce Hedef Büyüttü Ekonomi/Turizm WittyCommerce Hedef Büyüttü

E-ticaret dünyasının önemli şirketlerinden WittyCommerce, 2016 yılını yüzde 330’luk büyümeyle bitirdi. Şirketin 2017 yılı için hedefi ise yüzde 150 büyüme...


Çocuklarda her enfeksiyon rahatsızlığında antibiyotik kullanılmamalı Sağlık/Kadın Çocuklarda her enfeksiyon rahatsızlığında antibiyotik kullanılmamalı

Kış mevsimiyle birlikte artan ve özellikle okullarda çocuklar arasında bulaşarak yayılan enfeksiyon hastalıklarını hem okulların hem de ebeveynlerin alacağı koruyucu önlemlerle azaltmak mümkün. Bunların en başında; rino virüsü, parainfluenza ve özellikle kreşe giden çocuklarda görülen RSV virüsü geliyor.


İşyerinde üşüyen ısıtıcıya başvuruyor Ekonomi/Turizm İşyerinde üşüyen ısıtıcıya başvuruyor

Giderek soğuyan havalar nedeniyle birçok işyerinin ısınma ihtiyacı da artıyor. Çalışanlar yeterince ısınamadıkları için farklı işlevlere sahip ısıtıcılar satın alarak bu sorunu çözmeye çalışıyor.


“Kadın Şefler Akademisi” ile daha çok kadın iş hayatına katılacak Güncel “Kadın Şefler Akademisi” ile daha çok kadın iş hayatına katılacak

Türkiye'nin lider toplu yemek ve destek hizmetler sağlayıcısı Sofra / Compass Group Türkiye, Kağıthane Halk Eğitim Merkezi ve ilgili bölge İŞKUR Müdürlüğü ile birlikte hayata geçirdiği “Kadın Şefler Akademisi” projesiyle kadınların iş hayatında daha fazla yer almalarını sağlayarak kadın istihdamını artırmayı hedefliyor.


Gençler  8 Ocak’ta Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşünde Buluşacak Spor Gençler 8 Ocak’ta Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşünde Buluşacak

Gençler, Sarıkamış Harekatı sırasında şehit düşen Mehmetçikleri 102. yılında anmak için 8 Ocak 2017 Pazar günü Antalya’da bir araya gelecek.


SERİK’TE KADIN ÇİFTÇİLERE YERİNDE ÖRTÜ ALTI EĞİTİMİ Serik SERİK’TE KADIN ÇİFTÇİLERE YERİNDE ÖRTÜ ALTI EĞİTİMİ

Serik İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kadın çiftçilere yerinde eğitim uyguladı. Müdürlük; Örtü altı Sebze Yetiştiriciliğinde Kadın Çiftçilere Biyolojik Mücadele' projesi kapsamın da 'Bitki Zararlıları ile Mücadele' eğitimi verdi. Kayaburnu ve Eskiyörük mahallelerinden 20 kadın çiftçinin katılımı ile Kayaburnu mahallesinde 12 Aralık 2016 tarihinde başladı.


İnşaat harcamasına KDV iadesi geliyor Ekonomi/Turizm İnşaat harcamasına KDV iadesi geliyor

TBMM’ye sunulan Torba Yasa Tasarısı’nda yer alan yatırımlardaki inşaat harcamalarının KDV’sinin geri ödenecek. Geri ödeme 2017’yle sınırlandırıldı.


Kimler Saç Ektirebilir? Sağlık/Kadın Kimler Saç Ektirebilir?

Saç ekimi, kellik sorunu için kullanılan en etkili teknolojilerin başını çekiyor.


Siyaset "TERÖRE KARŞI HER TÜRLÜ DAYANIŞMA VE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, İstanbul Ortaköy’de bir eğlence mekânına düzenlenen silahlı saldırı sonrasında yazılı bir açıklama yayımladı.


YENİ YILIN İLK TEMSİLİ “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” Kültür/Sanat YENİ YILIN İLK TEMSİLİ “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA”

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 03 Ocak Salı ve 05 Ocak Perşembe akşamları saat: 20.00’de W.A.Mozart’ın ünlü “Saraydan Kız Kaçırma” operasını sahneleyecek. Orkestra yönetmenliğini Alexandru SAMOILA ve Ömer YÖNDEM’in yapacağı eseri İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdür ve Sanat Yönetmeni Haldun ÖZÖRTEN sahneye koyuyor.


MANAVGAT HUZUREVİNDE BÜYÜK AİLE YEMEĞİ  Manavgat MANAVGAT HUZUREVİNDE BÜYÜK AİLE YEMEĞİ

Manavgat Belediyesi, yeni yılda dostluğu, birliği ve beraberliği pekiştirmek amacı ile Huzurevinde aile yemeği verdi.


Kumluca’da 2016 yılında 470 çift evet dedi Kumluca Kumluca’da 2016 yılında 470 çift evet dedi

Kumluca ilçesinde 2016 yılında 470 çift “evet” derken, 879 bebek dünyaya geldi.


ATAY USLU: ‘MAZLUMUN VE MAĞDURUN YANINDAYIZ’ Siyaset ATAY USLU: ‘MAZLUMUN VE MAĞDURUN YANINDAYIZ’

AK Parti Antalya Milletvekili Atay USLU Halep’te hayatta kalma mücadelesi veren Halep halkı için Kızılay’ın Yardım Kampanyasına Finike AK Parti Kadın kolları teşkilatı ile birlikte destek verdi.


Şırnak’ta sular akmaya başladı Güncel Şırnak’ta sular akmaya başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Şırnak Belediyesi’nin talebi üzerine Şırnak’a yardım eli uzattı. Hizmet araçları ve iş makineleri ile Şırnak’a giden Büyükşehir ekipleri, ilçenin en önemli sıkıntısı olan içme suyu sorununu çetin kış şartlarına rağmen gece gündüz çalışarak çözdü. Şırnak’a su verilmeye başlandı.


Liman Kapalı Semt Pazarı açılıyor… Güncel Liman Kapalı Semt Pazarı açılıyor…

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Liman Mahallesi’nde yapımı tamamlanan kapalı semt pazarında stant kuracak esnafın yerlerini, kura çekilişi ile belirlediklerini söyledi.


BUDAK: “ALANYA HAL PROJESİ UYARILARIMIZDAN SONRA DEĞİŞTİ” Siyaset BUDAK: “ALANYA HAL PROJESİ UYARILARIMIZDAN SONRA DEĞİŞTİ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Alanya Hal Projesi’nin, TBMM’ye verdiği önergeden sonra değişiklikler yapıldığını belirterek, “Projede, dükkanlar ve ardiyelerle ilgili düzeltmeler, esnafımızın taleplerini bir soru önergesiyle TBMM’ye taşımamdan sonra yapıldı. Bizim derdimiz bağcıyı dövmek değil üzüm yemek. Projede bazı düzeltmeler olması, doğru bir iş yaptığımızın göstergesidir.” dedi.


Döşemealtı'nda çipli kimlik kartlarına ilk başvuruyu Başkan Genç yaptı Döşemealtı Döşemealtı'nda çipli kimlik kartlarına ilk başvuruyu Başkan Genç yaptı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İlçe Kaymakamı Mehmet Baygül ile birlikte çipli kimlik kartı başvurusu yaptı.


“Meslek Dersi Öğretmenlerinin Teknik Çizim Becerilerinin Geliştirilmesi/TED-VET” Projesi... Güncel “Meslek Dersi Öğretmenlerinin Teknik Çizim Becerilerinin Geliştirilmesi/TED-VET” Projesi...

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi koordinatörlüğünde Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığıyla “Meslek Dersi Öğretmenlerinin Teknik Çizim Becerilerinin Geliştirilmesi” projesi Ulusal Konferansı gerçekleştirildi.


Büyükşehir’den midye operasyonu Güncel Büyükşehir’den midye operasyonu

Büyükşehir Belediyesi, Kepez ilçesinde kötü koşullarda midye üretimi yapan adreslere operasyon düzenledi. Sağlıksız olduğu tespit edilen 1 ton 750 kilogram midyeye el konuldu.


ZEYTİNKÖY KADIN EMEĞİ MERKEZİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI Güncel ZEYTİNKÖY KADIN EMEĞİ MERKEZİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Muratpaşa Belediyesi’nin Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği (TÜKD) Antalya Şubesi koordinatörlüğünde Antalya Ticaret ve Sanasi Odası (ATSO) Kadın Girişimciler Kurulu ve Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde hayata geçirdiği ‘Zeytinköy Kadın Emeği Eğitimi’ projesinin kurs merkezi 9 Ocak Pazartesi günün saat 11.00’de açılıyor.


“SİGARA VE GÜNEŞ YAŞLANMAYI HIZLANDIRIYOR” Sağlık/Kadın “SİGARA VE GÜNEŞ YAŞLANMAYI HIZLANDIRIYOR”

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Dermatoloji Bölümü’nden Uzm. Dr. İlkay İçke dermal dolgu uygulamaları hakkında bilgi verdi.


YÜZÜKLERİNİ BAŞKAN UYSAL TAKTI Güncel YÜZÜKLERİNİ BAŞKAN UYSAL TAKTI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP’li Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi ve Adalya Vakfı Müdürü Cem Kotan ile sosyolog Demet Ayne’nin nişan yüzüklerini taktı, genç çifte mutluluklar diledi.


Akseki’de karla yoğun mücadele Akseki Akseki’de karla yoğun mücadele

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akseki’de kar yağışı nedeniyle ulaşımı zorlaşan mahalle yollarını gece gündüz çalışarak greyderler ile açıyor. Yolda kalanlara çekici ve zincir yardımı yapılıyor.


Kepez’den basketbola takviye Spor Kepez’den basketbola takviye

Türkiye Basketbol 2.Ligi 2.yarı hazırlıklarını sürdüren Kepez Belediyespor’da transfer çalışmaları devam ediyor.


Atay Uslu’dan yeni yıl mesajı Siyaset Atay Uslu’dan yeni yıl mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında “2016 yılını artık geride bıraktık; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla başladık. 2017 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; huzura, dostluğa, sevmeye vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.


Kepez  ilk yarıda kalesini gole kapadı Spor Kepez ilk yarıda kalesini gole kapadı

Bölgesel Amatör Ligde(BAL) ilk yarının bitmesiyle beraber, KepezBelediyespor dikkat çekici bir istatistiğe imza attı. Ligin ilk yarısı boyunca kalesinde sadece 9 gol gören Kepez Belediyespor grubunda en az gol yiyen takım olarak dikkat çekiyor.


ÇOK AMAÇLI GÖSTERİ MERKEZİ İHALEYE ÇIKIYOR Güncel ÇOK AMAÇLI GÖSTERİ MERKEZİ İHALEYE ÇIKIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşilbahçe Mahallesi’nde inşa edeceği ‘Çok Amaçlı Gösteri Merkezi’ 27 Ocak Cuma günü ihaleye çıkıyor. Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Amacımız ortak akılla ortaya çıkan bu merkezin bilimsel, çevreye uyumlu, estetik bir projeye sahip olmasıydı. Geldiğimiz noktada bunu başardık. İhale sürecini de en kısa sürede tamamlayıp 2018’in ilk çeyreğinde Antalya’yı yeni kültür sanat merkeziyle tanıştırmak istiyoruz” diye konuştu.


KAYMAKAM ERGÜN’DEN İADE-İ ZİYARET Aksu KAYMAKAM ERGÜN’DEN İADE-İ ZİYARET

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e iade-i ziyarette bulundu.


Restaurant, kafe ve barlara terör kilidi önerisi Güncel Restaurant, kafe ve barlara terör kilidi önerisi

Reina saldırısı gösterdi ki, terör örgütleri yeni bir terör konseptini sahaya sürdü. Uzmanlar, eğlence merkezi, sinema, restaurant, kafe ve barlar gibi sosyalleştiğimiz mekanların korunması için Avrupa’da, İsrail’de, ABD’de uygulanan olağanüstü hal modeline geçilmesini öneriyor.


Döşemealtı Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi sevinci Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi sevinci

Döşemealtı Belediyesi ile Tüm-Bel-Sen arasında belediyede görevli 140 memur ve sözleşmeli memuru ilgilendiren toplu iş sözleşmesi Döşemealtı Belediyesi fuaye salonunda düzenlenen törenle imzalandı. Yeni sözleşme ile personele sosyal haklarıyla birlikte yaklaşık yüzde 40 oranında zam yapılırken kadınlar ve engelli çalışanlar unutulmadı.


Yüzmede Yine 2 Yeni Türkiye Rekoru Antalya Yeditepe’den Spor Yüzmede Yine 2 Yeni Türkiye Rekoru Antalya Yeditepe’den

13 yaş 800 metre serbestte 08:29.01 ve 1500 metre serbestte 15:52.71 ile Hidayet Ege Ünal, 2 rekor birden kırdı.


2016 DEV PROJELERİN YILI OLDU Güncel 2016 DEV PROJELERİN YILI OLDU

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de dev projeler hayata geçirildi. Yatırım büyüklüğü ve teknoloji dolayısıyla birçok ilki bünyesinde barındıran projelerle dünya çapında büyük ses getirildi.


Kaş’ta ASAT farkı Kaş Kaş’ta ASAT farkı

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kaş’ın içme suyu ve alt yapısına 3 yılda 53 milyon 397 bin TL yatırım yaptı. Yıllardır süre gelen içme suyu sorununu tarihe gömen ASAT, arıtma ve kanalizasyon yatırımları ile turistik ilçenin dünyaca ünlü denizini gözü gibi koruyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...