Cuma, 23 Ağustos 2019
Finike Belediyesi’nden uyuşturucuyla mücadeleye tiyatrolu destek Finike Finike Belediyesi’nden uyuşturucuyla mücadeleye tiyatrolu destek

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, gençlerin uyuşturucunun zararlarını daha iyi anlaması adına lise öğrencilerine yönelik Pembe Aslında Siyahtır oyununu Finike’ye getirdi.


Küçük öğrencilerden anlamlı öğretmenler günü kutlaması Kumluca Küçük öğrencilerden anlamlı öğretmenler günü kutlaması

Kumluca faaliyet gösteren Masal Diyarı Eğitim ve Kültür Derneği öğrencileri, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.


VALİ KARALOĞLU ALANYA'DA İNCELEMELERDE BULUNDU Alanya VALİ KARALOĞLU ALANYA'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Alanya'da tersane açıklarında gerçekleşetirdiği su altı dalışının ardından ilçede incelemelerde bulundu.


Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününe Özel Plastik Sanatlar Çalıştayı Sağlık/Kadın Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününe Özel Plastik Sanatlar Çalıştayı

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Antalya Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kadın ve Demokrasi Derneği ve Kepez Belediyesi’nin işbirliği ile 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü kapsamında Plastik Sanatlar Çalıştayı düzenledi.


Ülkü Ocaklarından Çocuk Hakları Semineri Alanya Ülkü Ocaklarından Çocuk Hakları Semineri

Alanya Ülkü Ocakları uzun süredir sürdürdüğü eğitim seminerlerine devam ediyor. He hafta farklı bir konunun işlendiği eğitim seminerlerinde Ocak başkanı Erhan Çınar bu haftaki konuyu “Çocuk Hakları ve istismarı” olarak belirledi.


ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, ANTALYA ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ Ekonomi/Turizm ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, ANTALYA ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Birliğe bağlı oda başkanları ile bir araya gelen Karaloğlu, ekonomik krizlerin Türkiye’yi teğet geçtiğini belirterek esnafın ümitli olması gerektiğini vurguladı.


FABRİKALARDA ROBOTLAR DAHİL HER ŞEY BİRBİRİYLE KONUŞACAK Teknoloji/Bilim/İnternet FABRİKALARDA ROBOTLAR DAHİL HER ŞEY BİRBİRİYLE KONUŞACAK

Mitsubishi Electric, Türkiye İnovasyon Haftası’nda Sanayi 4.0’a yanıtını anlattı


NAMIK KEMAL ORTAOKULU SPOR SALONU TÖRENLE AÇILDI Spor NAMIK KEMAL ORTAOKULU SPOR SALONU TÖRENLE AÇILDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ilçede gerçekleştirilen 7’nci spor tesisi yatırımı, Namık Kemal Ortaokulu Spor salonu açılışında “İyi şeyler için her zaman beton dökmeniz, bina yapmanız gerekmez. Değerli projeler üretmek için her zaman yüksek bedelli ihaleler yapmanız gerekmez. Eğer yaptıklarınızla insanların ömürlerine ömür katabiliyorsanız, yaptığınız en görkemli binadan, yoldan daha değerlidir. İşte bu spor salonlarımız o işlere yarayacak” diye konuştu.


Göksu Çayı Köprüsü bir ayda tamamlandı
 Güncel Göksu Çayı Köprüsü bir ayda tamamlandı


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in geçtiğimiz ay sessiz sedasız temelini attığı Göksu Çayı Köprüsü’nün yapımı tamamlandı.


20.Yaşına Giren Makro Tarım’ın Hedefi; Growtech Eurasia ile Dünya Pazarlarına Açılmak… Ekonomi/Turizm 20.Yaşına Giren Makro Tarım’ın Hedefi; Growtech Eurasia ile Dünya Pazarlarına Açılmak…

Sektörde 20. yılını kutlayan Makro Tarım, cirosunun yüzde 60’ının dış pazarlardan elde eden bir kurum olmayı hedeflediğini açıkladı. Türkiye’de sadece Growtech Eurasia Antalya Tarım Fuarı’na katıldıklarını belirten Makro Tarım Genel Müdürü Harun Öztürk, “Growtech sektörümüz ve özellikle bizim gibi yurt dışı hedefleri, hayalleri olan firmalar için çok iyi fırsatlar sunan bir fuar” dedi.


Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden Güncel Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden "Mutluluğun Resmini Çiziyoruz" Projesi Tanıtımı

Antalya Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İşkur İl Müdürlüğü ve Türk Kadınlar Konseyi Derneği ortaklığında yürütülen “Mutluluğun Resmini Çiziyoruz” projesinin tanıtımı Antalya Valisi Münir KARALOĞLU, İl Emniyet Müdürü Celal UZUNKAYA ve diğer proje ortaklarının katılımı ile gerçekleşti.


Döşemealtı’nda hastane hayali gerçeğe dönüşüyor Döşemealtı Döşemealtı’nda hastane hayali gerçeğe dönüşüyor

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, seçim öncesinde söz verdiği hastane projesini hayata geçiriyor. İhalesi gerçekleştirilen Döşemealtı Termessos Hastanesi’nin inşaatı 10 ayda tamamlanacak.


KPMG Türkiye 2017 için sinyalleri değerlendirdi: İbre yukarıyı gösteriyor Ekonomi/Turizm KPMG Türkiye 2017 için sinyalleri değerlendirdi: İbre yukarıyı gösteriyor

Türkiye ve dünya ekonomisinde üç aylık makro gelişmelerin değerlendirildiği KPMG Türkiye’nin yayını Bakış son sayısında 2017’ye ışık tuttu.


Antalya Valisi Emniyet Müdürünü Makamında Ziyaret Etti Güncel Antalya Valisi Emniyet Müdürünü Makamında Ziyaret Etti

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 21 Kasım günü saat 14.30’da İl Emniyet Müdürü Sayın Celal Uzunkaya’yı makamında ziyaret etti.


Alpine Dünya Şampiyonluğunu kutluyor Alpine Dünya Şampiyonluğunu kutluyor

Bahreyn Yarışından sonra gerçekleştirilen FIA WEC ödül töreninde Signatech - Alpine ekibi 7. kez podyuma çıktı.


Konyalılar Derneği’nden Çanakkale gezisi Güncel Konyalılar Derneği’nden Çanakkale gezisi

Antalya Konyalılar Derneği, kültür gezilerinin bir yenisine Çanakkale gezisini ekledi.


Kepez Muhtarlar Evi gün sayıyor Güncel Kepez Muhtarlar Evi gün sayıyor

Kepez Belediyesi’ndeki 66 mahalle muhtarının kullanacağı yeni tesisin açılışı için gün sayılıyor.


15 Temmuz şehidine saygı turnuvası sona erdi Spor 15 Temmuz şehidine saygı turnuvası sona erdi

Kepez Belediyesi’nin, 15 Temmuz şehidi Yasin Naci Ağaroğlu adına düzenlediği ve meclis üyeleri ile muhtarların yer aldığı birimler arası futbol turnuvası, kupa töreniyle sona erdi.


KIŞ DEPRESYONU EN ÇOK KADINLARI VURUYOR Sağlık/Kadın KIŞ DEPRESYONU EN ÇOK KADINLARI VURUYOR

Mevsim değişiklikleri sadece bedenimizi değil ruhumuzu da etkiliyor. Depresif ruh hali, sinirlilik, alınganlık, konsantrasyon güçlüğü, keyifsizlik, yorgunluk, uykuda artma ya da azalma gibi belirtilerle kendini gösteren ve halk arasında ‘kış depresyonu’ diye adlandırılan bu değişim, mevsimsel duygu durum bozukluğu olarak tanımlanıyor.


YÖRSİAD TEKNOLOJİ VE İNAVASYONU KAYNAĞINDAN DİNLEDİ Ekonomi/Turizm YÖRSİAD TEKNOLOJİ VE İNAVASYONU KAYNAĞINDAN DİNLEDİ

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adaları Derneği ) olağan kahvaltı toplantısını Akra Barut Hotel’de gerçekleştirdi. Konuşmacı olarak Amerikalı Diplomat, Girişimci ve Teknolog Aamer Khan'ın katıldığı 'İnovasyon, Teknoloji ve Silikon Vadisi' konulu Olağan Kahvaltı Toplantısına gösterilen yoğun ilgi dikkat çekti.


VALİ KARALOĞLU HASTANELERİ İNCELEDİ VALİ KARALOĞLU HASTANELERİ İNCELEDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kepez Ağız ve Diş Hastanesi ile Kepez Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.


Döşemealtı'nın dişi kramponları Ukrayna Milli takımını ağırlayacak Spor Döşemealtı'nın dişi kramponları Ukrayna Milli takımını ağırlayacak

1207 Döşemealtı Belediyespor Kadın Futbol Takımı, Ukrayna A Milli Kadın Futbol takımını konuk edecek. Ukrayna A Milli Kadın Futbol takımı, Antalya'nın tek kadın futbol takımı ile yarın (23,11,2016) Belek'te dostluk maçı yapacak.


İstihdam yükünü perakende sırtlandı Ekonomi/Turizm İstihdam yükünü perakende sırtlandı

Perakende sektöründe iş ilanlarındaki artış yüzde 150’ye yaklaştı


BAHÇEŞEHİR OKULLARI GELECEĞİN EĞİTİM YÖNETİCİLERİNİ SEÇİYOR Güncel BAHÇEŞEHİR OKULLARI GELECEĞİN EĞİTİM YÖNETİCİLERİNİ SEÇİYOR

Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumları arasında yer alanBahçeşehir Okulları ve BAU Eğitim Bilimleri Fakültesi işbirliği ile hayata geçirilen "Yönetici Yetiştirme Programı" 10 Aralık 2016’da başlıyor.


“TÜRKİYE’DE HER ALTI YETİŞKİNDEN BİRİ OBEZ” Sağlık/Kadın “TÜRKİYE’DE HER ALTI YETİŞKİNDEN BİRİ OBEZ”

TÜİK verilerine göre; Türkiye’de günümüzde her üç yetişkinden birinin fazla kilolu, her altı yetişkinden birinin ise obez olduğu bildiriliyor.


Modemler, hackerlar için evdeki açık kapı Teknoloji/Bilim/İnternet Modemler, hackerlar için evdeki açık kapı

Evde kullanılan modemlerin en az %15’i siber saldırılara açık...


Benzine ve motorine zam kapıda Ekonomi/Turizm Benzine ve motorine zam kapıda

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 15 kuruş, motorine 10 kuruş zam beklendiğini bildirdi.


AEDAŞ, ‘fırtına ve yağış’a karşı erken alarma geçti Güncel AEDAŞ, ‘fırtına ve yağış’a karşı erken alarma geçti

Antalya, Isparta ve Burdur’da yaklaşık 37 bin 333 kilometrekarelik alanda hizmet veren Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş, kış aylarında elektrik dağıtımında sorun yaşanmaması için şimdiden alarma geçti.


Karşıyaka’nın modernleşmesi gün sayıyor Güncel Karşıyaka’nın modernleşmesi gün sayıyor

Kepez Belediyesi Hizmet Binası karşısındaki Karşıyaka Mahallesine yapılan alt yapı çalışmalarını inceleyen Başkan Tütüncü, yıl sonuna kadar bölgenin modern bir görünüme sahip olacağını söyledi.


A.Ü Rektörü Prof. Ünal Başkan Sözen’i ziyaret etti Manavgat A.Ü Rektörü Prof. Ünal Başkan Sözen’i ziyaret etti

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, daha önce kendisine “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e makamında iade-i ziyarette bulundu.


Tarım komisyonu Kumluca’da toplandı Kumluca Tarım komisyonu Kumluca’da toplandı

AK Parti Antalya İl Başkanlığının her ay farklı bir ilçede gerçekleştirdiği tarım komisyonu toplantısı Kumluca’da gerçekleştirildi.


Zabıtadan Kantin Denetimi Kemer Zabıtadan Kantin Denetimi

Kemer Belediyesi zabıta ekipleri okullardaki kantinleri denetledi. Zabıta ekipleri, İlçede bulunan okullardaki kantinlerin hijyen koşullarını inceleyip kantin işletmecilerine uyulması gereken konular hakkında bilgi verdi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÖRENŞEHİR'E MESİRE ALANI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÖRENŞEHİR'E MESİRE ALANI

Manavgat Belediyesi, Örenşehir Mahallesi’nde, kente rahat bir nefes aldıracak olan yeni bir mesire alanının yapım çalışmalarına başladı.


SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM FİLM FESTİVALİ SONA ERDİ Kültür/Sanat SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM FİLM FESTİVALİ SONA ERDİ

19 İlde, 22 Salonda, 25 Film, 16 Bin İzleyiciye Sürdürülebilir Yaşam için İlham Verdi


Sağlıklı yaşam artık bir trend Sağlık/Kadın Sağlıklı yaşam artık bir trend

Düzenlenen organizasyonlar sokaktaki insanı yürümek ve koşmak için motive ediyor. Önümüzde bir maraton var. Dünyanın dört bir yanından profesyoneller kadar amatör koşucuların da ilgi gösterdiği maratona katılmak için hazırlanmakta fayda var.


SİBER GÜVENLİK DEVİ 15 YILI GERİDE BIRAKTI, BITDEFENDER 15 YAŞINDA! Teknoloji/Bilim/İnternet SİBER GÜVENLİK DEVİ 15 YILI GERİDE BIRAKTI, BITDEFENDER 15 YAŞINDA!

Global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender kuruluşunun 15. yıldönümünü kutladı. Bitdefender ekibi 15 yılda sayısı 500 milyona ulaşan kullanıcılarına hala aynı tutku ve adanmışlıkla hizmet vermeye devam ediyor.


TOYOTA C-HR ANTALYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ Otomotiv TOYOTA C-HR ANTALYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Toyota’nın tüm dünyada merak ve heyecan içinde beklenen modeli C-HR, bazı Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı olarak Türkiye’deki ilk kullanıcılarına da teslim edildi. Türkiye’de üretilen Toyota C-HR’ı ilk sahiplerine ulaştırmak için Türkiye’deki tüm Toyota Plazalarda olduğu gibi Antalya Toyota Plaza Bakırcılar ve Antalya Toyota Plaza Esay’da da törenler düzenlendi.


TOYOTA C-HR ALANYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ Alanya TOYOTA C-HR ALANYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Toyota’nın tüm dünyada merak ve heyecan içinde beklenen modeli C-HR, bazı Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı olarak Türkiye’deki ilk kullanıcılarına da teslim edildi.


RADYASYONDAN NASIL KORUNACAĞIZ? Sağlık/Kadın RADYASYONDAN NASIL KORUNACAĞIZ?

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ışık hızıyla yayılan bir mesaj, BTK tarafından yalanlansa da gözleri yeniden radyasyon yayan cihazlara çevirdi. İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç Dr. Saeid Karamzadeh “İnsanlar olarak bir radyasyon denizi içinde yaşıyoruz. Çok basit önlemlerle bu radyasyon denizinden korunabiliriz” dedi.


Barakalardan modern binaya Güncel Barakalardan modern binaya

Kepez Belediyesi, patates ve soğan halindeki dükkânlarda hizmet veren sosyal yardım merkezi için 2 milyon TL ederinde ve Selçuklu mimarisinde yeni bir bina inşa ediyor. 

Kepez Belediyesi’nin, sosyal yardımlarını kurumsal hale getireceği yeni sosyal yardım merkezi binasının temeli törenle atıldı.


TENEFFÜS PARK DÜNYADA TEK Güncel TENEFFÜS PARK DÜNYADA TEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, basın mensuplarına kapılarını açan Teneffüs Park’ta sunduğu hizmetler açısından dünyada tek olduğunu belirterek, “Buraya gelen her kuruş tekrar kamu yararına kullanılan paradır. Burada fiyatlar kar duygusuyla değil her kuruşu tekrar kamu hizmetine dönecek şekilde planlanmaktadır” diye konuştu.


Kepez’de çocuklar söz sahibi Güncel Kepez’de çocuklar söz sahibi

Başkan Hakan Tütüncü, Antalya’da ilk ve tek olan Kepez Belediyesi Çocuk Meclisi ile çocukları demokrasinin ana unsuru olarak kabul ettiklerini ve onların şehirle ilgili fikirlerini hayata geçirdiklerini söyledi. 
“AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA BÜYÜK AŞAMA KAYDETTİK” Sağlık/Kadın “AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA BÜYÜK AŞAMA KAYDETTİK”

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Zaimoğlu, koruyucu uygulamalar, bakım ürünlerinin çoğalması ve halkın sosyoekonomik durumunun yükselmesi nedeniyle Türkiye’de ağız ve diş sağlığı alanında bir hayli yol alındığını söyledi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SİMİT SARAYI AÇILDI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SİMİT SARAYI AÇILDI

SİMİT SARAYI HAMURUNDAKİ DOSTLUĞU YAYMAYA DEVAM EDİYOR


Guinness Rekoru Artık Türkiye’nin Sağlık/Kadın Guinness Rekoru Artık Türkiye’nin

PEDALLARINI DİYABET İÇİN ÇEVİREN BİSİKLETÇİLER, DÜNYA REKORU KIRDI...


Süleyman Akbıyık: Güncel Süleyman Akbıyık: "Kepez yeniden inşa ediliyor!"

Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık, Kepez’de Fatih, Göçerler ve Çamlıbel mahallelerinde hazırlanacağı açıklanan imar revizyonu hakkında açıklamalarda bulundu. Akbıyık, “Son yıllardaki bu çalışmalar sayesinde Kepez adeta yeniden inşa ediliyor” dedi.


ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI Siyaset ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI

Narenciye üretiminin merkezi olan Antalya'da portakal hasadı başladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, “Şimdi portakal zamanı. C vitamini deposu portakal yiyelim portakal suyu içelim” dedi.


MURATPAŞA SPORCUSUNU UNUTMADI Spor MURATPAŞA SPORCUSUNU UNUTMADI

Muratpaşa Belediyesi, ritmik cimnastiğe Muratpaşa Belediyespor’da başlayan ancak daha 20 yaşında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Gizem Gülşah Doğan’ı, Antalya’nın tüm ritmik cimnastikçileriyle birlikte Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda düzenlenen törenle andı.


KONSEM’de, 13 farklı ülke vatandaşına Türkçe..
 Güncel KONSEM’de, 13 farklı ülke vatandaşına Türkçe..


Konyaaltı Belediyesi, Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM)’nde 13 farklı ülke vatandaşına Türkçe öğretiyor.


Yeni yılın en güzel hediyesi “İyi Yaşam Günlüğü” 10. yılını kutluyor!  Sağlık/Kadın Yeni yılın en güzel hediyesi “İyi Yaşam Günlüğü” 10. yılını kutluyor!

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin yolu bu sene de Dilara Koçak’ın "İyi Yaşam Günlüğü"nden geçiyor


MAHALLE MUHTARLARINA SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ Aksu MAHALLE MUHTARLARINA SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ

Aksu Mahalle Muhtarlarına “Sosyal Güvenlik” konusunda eğitim verildiği açıklandı.


BİTKİSEL ÜRÜN KULLANIRKEN KARACİĞER SAĞLIĞINA DİKKAT! Sağlık/Kadın BİTKİSEL ÜRÜN KULLANIRKEN KARACİĞER SAĞLIĞINA DİKKAT!

Bitkisel ürünlerle tamamlayıcı tıp uygulamaları tüm dünyada giderek artıyor. Doğal ve zararsız olduğu düşüncesiyle bilinçsizce kullanılan bitkisel ürünler, başta karaciğer hasarı olmak üzere birçok ciddi sağlık sorununa yol açabiliyor.


YOLDAŞLAR PEDAL ASPENDOS TURU YAPTI Güncel YOLDAŞLAR PEDAL ASPENDOS TURU YAPTI

Antalya Yoldaşlar Pedal Grubu Aspendos Antik Kentine pedalladı


VERGİ BARIŞI’NA YOĞUN İLGİ Aksu VERGİ BARIŞI’NA YOĞUN İLGİ

31 Ekim tarihinde sona ereceği ifade edilen vergi borçlarının yeniden yapılandırılmasına yönelik başvuru süresi 25 Kasım’a kadar uzatıldı. Bu durum Aksu Belediyesi emlak servisinde yoğunluğa neden oldu. Aftan faydalanmak isteyenler Aksu Belediyesi’ne akın ederek borçlarını ödüyor.


Tütüncü’den Duraliler Mahallesi’ne inceleme gezisi Güncel Tütüncü’den Duraliler Mahallesi’ne inceleme gezisi

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yeni yolların yapıldığı Duraliler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşarak, taleplerini dinledi.


Döşemealtı’ndan İtalya’ya dostluk köprüsü Döşemealtı Döşemealtı’ndan İtalya’ya dostluk köprüsü

Döşemealtı Belediyesi’nin öncülüğünde 6-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen İtalya gezisi, 2 ülke arasında dostluk bağlarının kurulmasına neden olurken Fano Belediyesi ile Kardeş Kent öncesi ‘İyi Niyet Protokolü’ imzalandı. Heyet, San Marino Devlet Başkanları’yla da görüşüp Antalya’ya davet ettiler.


DOĞALGAZDA KAPILAR TÜRKİYE’YE AÇILACAK Ekonomi/Turizm DOĞALGAZDA KAPILAR TÜRKİYE’YE AÇILACAK

Türkiye’nin üretici ve tüketici ülkeler arasında stratejik coğrafi konumu, enerji kaynaklarının dünya pazarlarına taşınması için enerji köprüsü olmasına imkan sağlıyor. Türkiye, bu eksende on yılı aşkın bir süredir transit ülke olma yolunda çok önemli projeler üretmektedir.


Kalori Sayıcılı Dumbell Sağlık/Kadın Kalori Sayıcılı Dumbell

İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS, sporu yaşamının bir parçası haline getirenler için, özel olarak geliştirdiği Go Life serisini sunuyor.


Kepez güle oynaya galip Spor Kepez güle oynaya galip

Sahasında konuk ettiği Akşehir Spor’u 3-0 gibi net bir skorla mağlup eden Kepez Belediyespor, zirve inadını sürdürdü.


GRİP SALGININA KARŞI ÖNEMLİ ÖNERİLER Sağlık/Kadın GRİP SALGININA KARŞI ÖNEMLİ ÖNERİLER

Ani başlayan boğaz ve baş ağrısı, yüksek ateş ya da halsizlikle kendini gösterebilen grip, son günlerde salgın halinde pek çok insanı etkiliyor. Gripten korunmak sağlıklı beslenmek, mevsime uygun giyinmek ve hasta kişilerle temasta bulunmamak büyük önem taşıyor.


Yağmur suyu alt yapı seferberliği sürüyor Güncel Yağmur suyu alt yapı seferberliği sürüyor

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’nün Turgut Reis, Tonguç ve Yıldız caddeleri güzergahında başlattığı yağmur suyu drenaj çalışmalarının yüzde 65’lik kısmı tamamlandı.


Antalya’nın çöpünden elektrik üretecek tesisin temeli atıldı Ekonomi/Turizm Antalya’nın çöpünden elektrik üretecek tesisin temeli atıldı

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’nın çöpünden elektrik üretecek Kızıllı Entegre Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisi”nin temeli Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katıldığı törenle atıldı.


Renault'ya Felis Ödülü Otomotiv Renault'ya Felis Ödülü

Renault Felis’te “Renault Dijitalin Tüketici Yolculuğundaki Yeri” çalışması ile ödül aldı


Bilim dünyası onayladı: Şeker hastalarına obezite ameliyatı Sağlık/Kadın Bilim dünyası onayladı: Şeker hastalarına obezite ameliyatı

Diyabet üzerine çalışmalar yapan dünyanın önde gelen 45 kuruluşu, diyabetli kişilere obezite ameliyatlarında en sık yapılan mide ameliyatlarının tavsiyesinin artık bir standart haline getirilmesi kararı aldı.


Sultanlar evinde rahat kazandı Spor Sultanlar evinde rahat kazandı

Voleybol Bayanlar 2. Lig 3. Grup da Kepez’in Sultanları, seyircisi önünde Ayvalıkgücü Belediyesi’ni ağırladı. Sultanlar rakibine set vermeden galip geldi.


BORSA, ÜNİVERSİTE VE BATEM BUĞDAY İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK Ekonomi/Turizm BORSA, ÜNİVERSİTE VE BATEM BUĞDAY İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAK

Antalya Ticaret Borsası, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü (BATEM) “Yazlık ve Kışlık Yeni Buğday Çeşitlerinin Antalya Koşullarına Adaptasyonu Projesi” için işbirliği protokolü imzaladı.


Haritacılık Alanında İşbirliği Protokolü İmzalandı Güncel Haritacılık Alanında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Milli Savunma Bakanlığı Harita Genel Komutanlığı ile Akdeniz Üniversitesi arasında haritacılık alanında 17 Kasım 2016 tarihinde işbirliği protokolü imzalandı.


Marla Yapımdan Başkan Gül’e Ziyaret
 Kemer Marla Yapımdan Başkan Gül’e Ziyaret


Önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan Marla yapımın korku film türü olan KUYU film ekibi Başkan Gül’ü makamında ziyaret etti.


İLK ÖĞRETMENİNİZE CHECK-UP HEDİYE ETMEK İSTER MİSİNİZ? Güncel İLK ÖĞRETMENİNİZE CHECK-UP HEDİYE ETMEK İSTER MİSİNİZ?

Erdem Hastahaneleri’nin başlattığı sosyal medya kampanyasına katılanlar ilk öğretmenlerine ücretsiz kardiyoloji check-up paketi hediye edecek.


POPÜLER KÜLTÜR KONUŞMALARINDA KONU ‘MODERNİTE’ Kültür/Sanat POPÜLER KÜLTÜR KONUŞMALARINDA KONU ‘MODERNİTE’

Kentin eğitim, kültür-sanat yaşamına katkı sağlayan Muratpaşa Belediyesi’nin Popüler Kültür Konuşmaları sürüyor. Popüler Kültür Konuşmaların ikincisinde; Latife Tekin, Serdar Taşçı, Ahmed Balad Çoşkun ‘Modernite’ üzerine konuştu


Siyaset "Din İstismarcısı Sübyancı Yalanı ve Tecavüz Gerçeği"

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz: "Din İstismarcısı Sübyancı Yalanı ve Tecavüz Gerçeği"


Kepez’e satranç sınıfı Güncel Kepez’e satranç sınıfı

Kepez Belediyesi, bilişim sınıflarından sonra şimdi de okullara satranç sınıfı kurmaya hazırlanıyor.


MURATPAŞA 4’ÜNCÜ SPOR SALONUNU TAMAMLADI Spor MURATPAŞA 4’ÜNCÜ SPOR SALONUNU TAMAMLADI

Muratpaşa Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapsamında yapımını tamamladığı 4’üncü spor salonu Namık Kemal İlkokulu Spor Salonu 22 Kasım Salı günün törenle açılışı gerçekleştirilecek.


KOAH’dan korunmak için sigarayı bırakın Sağlık/Kadın KOAH’dan korunmak için sigarayı bırakın

Sigara içenleri bekleyen ölümcül hastalık KOAH ile mücadelede en önemli ve ilk adım sigarayı bırakmak... Yeşilay Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, “Bu ölümcül hastalığa yakalanmamak mümkün; kendiniz ve sevdikleriniz için sigarayı bırakın” uyarısında bulunuyor.


GELECEĞİN GÜCÜ GİRİŞİMCİLER 25 KASIM’DA G3 FORUM’DA BULUŞACAK Ekonomi/Turizm GELECEĞİN GÜCÜ GİRİŞİMCİLER 25 KASIM’DA G3 FORUM’DA BULUŞACAK

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en büyük etkinliği olan Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum; Habitat, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu ve PublicisLive ev sahipliğinde, Turkcell Arıkovanı ana sponsorluğu ve TEB Özel Melek Yatırım Platformu desteğiyle 25 Kasım’da Suada’da altıncı kez gerçekleştirilecek.


Havuzdan gelen 8 tehlike Sağlık/Kadın Havuzdan gelen 8 tehlike

Kışın gelmesiyle birlikte kışlık havuz keyfi de başladı. Ancak iyi temizlenmeyen havuzlardan pek çok hastalık bulaşabilir.


MHP'NİN BATI İLÇELERİ ÇIKARMASI Siyaset MHP'NİN BATI İLÇELERİ ÇIKARMASI

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı Kaş İlçesinden başlamak üzere Finike ve Kaş İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.


Kızılay Musul’da her gün 
5 bin kişiye sıcak ekmek çıkarıyor Kızılay Musul’da her gün 
5 bin kişiye sıcak ekmek çıkarıyor

Musul operasyonunun ardından şehirden kaçan savaş mağdurlarına dağıtılmak üzere Erbil’deki mobil fırında ekmek üretimi yapan Kızılay, her gün 5 bin kişiye sıcak ekmek dağıtıyor.


AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ DİYABETE DİKKAT ÇEKTİ Sağlık/Kadın AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ DİYABETE DİKKAT ÇEKTİ

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi tarafından Diyabet Haftası sebebiyle 17 Kasım 2016 tarihinde farkındalık etkinlikleri düzenlendi.


U16 Futbolcusuna Hastanede Ziyaret Spor U16 Futbolcusuna Hastanede Ziyaret

17 Kasım Perşembe günü Alanyaspor-Antalyaspor U16 maçında ayağı kırılan ve ameliyata alınan Antalyaspor'un sol bek oyuncusu Burak Ünlü’yü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Yönetim Kurulu üyelerinden Prof. Dr. Cumhur Arıcı, Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Kulüp Genel Menajeri Servet Çavuşoğlu, Altyapı Direktörü David Badia, futbolcular Yekta Kurtuluş ve Ferhat Kaplan, Memorial Hastanesi'nde ziyaret etti.


Antalya Yeditepe Kolejinden Antalyaspor’a Moral Ziyareti Spor Antalya Yeditepe Kolejinden Antalyaspor’a Moral Ziyareti

Antalya Yeditepe Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Futbol ve Voleybol Kulübü öğrencileri, Antalyaspor’u Trabzonspor deplasmanı öncesi yalnız bırakmadı.


 İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN YAZ KURSU SERGİSİ Manavgat İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN YAZ KURSU SERGİSİ

Manavgat Belediyesi İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nin Yaz Kursları Resim Sergisi, düzenlenen muhteşem bir törenle açıldı.


Güncel "ÇEVRESİYLE BİRLİKTE PLANLANMALI"

Antalya Kent Konseyi, Konyaaltı Sahili Alan Yönetim Plan Taslağıyla ilgili görüşlerini açıkladı.


Başkan Çetinkaya, sera atıklarından Biyokütle Enerjisi üretme çalışmalarını anlattı Kumluca Başkan Çetinkaya, sera atıklarından Biyokütle Enerjisi üretme çalışmalarını anlattı

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, bu yıl 4. gerçekleştirilen Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarında (RENSEF) sera atıklarından Biyo Kütle Enerjisi üretme çalışmalarını anlattı.


11 BİNİ AŞKIN KADIN VODAFONE’UN DESTEĞİYLE GİRİŞİMCİLİĞE ADIM ATTI Ekonomi/Turizm 11 BİNİ AŞKIN KADIN VODAFONE’UN DESTEĞİYLE GİRİŞİMCİLİĞE ADIM ATTI

Türkiye Vodafone Vakfı çatısı altında hayata geçirdiği sosyal yatırımlarla teknolojiyi ve Dijital Dönüşümü kadınların güçlendirilmesi için kullanan Vodafone, 2012 yılından bu yana gerçekleştirdiği proje ve yatırımlarla 11 bini aşkın kadının girişimciliğe adım atmasını ve kendilerine yeni gelir fırsatları yaratmasını sağladı.


Kemer "Kemer Mutluysa Biz de Mutluyuz"

Her fırsatta Kemer halkı ile bir araya gelen Başkan Mustafa GÜL’ün bu günde ilk işi Göynük’te hemşehrileri ile buluşmak oldu.
Sabahın erken saatlerinde Göynük’te kurulan pazarı ziyaret eden Başkan Mustafa GÜL esnafların ve vatandaşların dertlerini dinleyerek sohbet etti.


BAŞKAN UYSAL TEKRAR HATIRLATTI: ‘KAMU HİZMETİ EŞİTTİR’ Güncel BAŞKAN UYSAL TEKRAR HATIRLATTI: ‘KAMU HİZMETİ EŞİTTİR’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Doğuyaka Mahallesi’nde düzenlenen halk gününde “Kamu hizmeti eşittir. Türkiye’de bazı konularda ‘parti’ işleri fazla önemseniyor. Özellikle bizim bitecek bazı işlerimizde daha fazla önemseniyor. Canları sağ olsun” diye konuştu.


MURATPAŞA’NIN ZUMBA KURSLARI DESTEĞİYLE 100 KİLO VERDİLER Güncel MURATPAŞA’NIN ZUMBA KURSLARI DESTEĞİYLE 100 KİLO VERDİLER

Muratpaşa Belediyesi’nin dans ve aerobiğin birlikteliğiyle dünya çapındaki en yaygın fitness programı haline gelen zumba kursuyla Canan Alp Yılmaz ve Arzu Abdurrahmanoğlu geçirdikleri tüp mide operasyonu sonrası fazla kilolarından kurtuldu. Yılmaz, zumbanın desteğiyle 35, Abdurrahmanoğlu ise 65 kilo verdi.


YÖRSİAD RİSK YÖNETİMİNİ KONUŞTU Güncel YÖRSİAD RİSK YÖNETİMİNİ KONUŞTU

YÖRSİAD AKADEMİ, IRM/Risk Yönetimi Enstitüsü'nden Nicola Crawford'un ve Emre Demirkol'un konuk konuşmacı olarak katıldığı 'RİSK YÖNETİMİ' Semineri Akra Barut Hotel’de gerçekleştirildi.


VALİ FİNİKE’DEN MEMNUN KALDI Finike VALİ FİNİKE’DEN MEMNUN KALDI

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu'nun amcasının cenaze töreni için Finike'ye giden Vali Münir Karaloğlu, ilçede yapılan yatırımları inceledi. Ve Finike ilçesinden memnun ayrılıdığını söyledi

. Antalya


15 Temmuz şehitleri için helva dağıtıldı Güncel 15 Temmuz şehitleri için helva dağıtıldı

Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz şehitleri için Muratpaşa Cami’nde Cuma Namazı ardından helva ikramında bulundu. Vatandaşlar, dağıtıma yoğun ilgi gösterdi.


Döşemealtı Yağca’da sıcak asfalt çalışması Döşemealtı Döşemealtı Yağca’da sıcak asfalt çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtı İlçesi Yağca Mahallesi yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.


AŞT’nin bu haftaki durağı Manavgat Kültür/Sanat AŞT’nin bu haftaki durağı Manavgat

Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatrosu’nun (AŞT) bölge turnelerine devam ediyor. Elmalı’da büyük ilgi gören AŞT, bu hafta sonu Manavgatlılarla buluşuyor.


DÜNYA ŞAMPİYONLARI GOLF TURNUVASINDA YARIŞIYOR Spor DÜNYA ŞAMPİYONLARI GOLF TURNUVASINDA YARIŞIYOR

Başkentin yeni yaşam merkezi Ankara Golfkent, 20 Kasım 2016 Pazar günü saat 10:00’da Dünya Şampiyonları ile golf severleri buluşturuyor.


“Yabancı fonlar iş planını satın alıyor” Teknoloji/Bilim/İnternet “Yabancı fonlar iş planını satın alıyor”

Dijital Sistem Geliştiricileri Derneği’nin (DSDER), “Vizyonerlerle Buluşmalar” adlı seri etkinliğinde konuşan Mars Sportif A.Ş. kurucu ortağı Muzaffer Yıldırım, yabancı fonların önümüzdeki üç yıl içinde Türkiye’den şirket alımlarını hızlandıracağını anımsatarak “Yabancı bir fonla görüşürken her şeyiniz şeffaf olsun. Onların yatırım yapacakları şirketlerin iş planı ve büyüme potansiyelini dikkate aldığını göz ardı etmeyin” dedi.


Renault Talisman “2017 Business Car” seçildi Otomotiv Renault Talisman “2017 Business Car” seçildi

Renault Talisman “2017 Yılı Business Car” seçildi. Danimarka’da düzenlenen organizasyonda aynı segmentte 10 farklı markanın modelinin yer aldığı mücadelede jüri üyeleri iki gün boyunca otomobilleri değerlendirdi ve Renault Talisman bu ödüle layık görüldü.


İnternette En Çok Aranan Kitap 
“Kürk Mantolu Madonna” Teknoloji/Bilim/İnternet İnternette En Çok Aranan Kitap 
“Kürk Mantolu Madonna”


Yandex, 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı heyecanı yaşanırken Türkiye’de internet kullanıcılarının en çok aradığı kitapları araştırdı.


ALMAN TURİZM ACENTALARI, ANTALYA’DA BULUŞTU Ekonomi/Turizm ALMAN TURİZM ACENTALARI, ANTALYA’DA BULUŞTU

Türk turizminin en temel bileşeni durumunda olan Almanya’nın önde gelen 120 seyahat acentasının üst düzey yöneticileri, Rixos Beldibi’nde Tropo’nun düzenlediği dev bir organizasyonla biraraya geldiler. 2017 yılı turizm beklenti ve planlarının masaya yatırıldığı toplantıda, Türkiye ve Antalya’nın tatil yapmak için güvenli bir ülke olduğu misafirlere anlatıldı.


YEREL MEDYA BAĞIMLILIK FARKINDALIĞI EĞİTİMİ ANTALYA’DA YAPILDI Güncel YEREL MEDYA BAĞIMLILIK FARKINDALIĞI EĞİTİMİ ANTALYA’DA YAPILDI

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliğinde 7 bölge 7 ilde gerçekleştirilen “Yerel Medya Bağımlılık Farkındalığı” eğitimlerinin dördüncüsü Antalya’da yapıldı.


BAŞKAN UYSAL ŞAMPİYON FOTOĞRAFÇILARLA Güncel BAŞKAN UYSAL ŞAMPİYON FOTOĞRAFÇILARLA

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3’üncüsü gerçekleştirilen ‘Sokak Hayvanları Festivali’ kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserlerin sahipleriyle buluştu. Başkan Uysal, festivalin bir parçası oldukları için fotoğrafçılara teşekkür etti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...