Cuma, 18 Ekim 2019
BAŞKAN UYSAL YAŞLILARI ZİYARET ETTİ Güncel BAŞKAN UYSAL YAŞLILARI ZİYARET ETTİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı özel huzurevlerinde bakımını Muratpaşa Belediyesi’nin üstlendiği yaşlıları ziyaret etti.


BUDAK: “CUMHURİYETİMİZİN NİTELİKLERİNİN DEĞİŞMESİNE ASLA İZİN VERMEYİZ” Siyaset BUDAK: “CUMHURİYETİMİZİN NİTELİKLERİNİN DEĞİŞMESİNE ASLA İZİN VERMEYİZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Anayasa görüşmeleri sırasında TBMM Genel Kurulu’nda söz alarak, Anayasa’nın değiştirilemez maddelerinin tartışılmaya açılmasını eleştirdi.


Başkan Türel AGC üyelerini ağırladı Güncel Başkan Türel AGC üyelerini ağırladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üyesi olduğu Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin 33. kuruluş yıl dönümü nedeniyle organize edilen ‘Geleneksel Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’ne ev sahipliği yaptı. Başkan Türel, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.


FALEZ HALK PLAJLARI YENİDEN DÜZENLENİYOR Güncel FALEZ HALK PLAJLARI YENİDEN DÜZENLENİYOR

Antalya en soğuk günlerini yaşarken Muratpaşa Belediyesi sımsıcak yaz mevsimi için hazırlıklara başladı. Antalyalıların falezlerden Akdeniz’in maviliğine kendilerini bıraktığı ‘Falez’ halk plajlarının yeniden düzenlenmesine İnciraltı Plajı’ndan başlandı. Çalışmaların Nisan ayında tamamlanması hedefleniyor.


MURATPAŞA'DAN GENÇLERE KAYKAY PİSTİ Güncel MURATPAŞA'DAN GENÇLERE KAYKAY PİSTİ

Muratpaşa Belediyesi, kendi atölyelerinde banklardan çöp kovalarına, oyun kulübelerinden belediyeye ait tesislerin ihtiyacı olan dolaba, masaya kent mobilyalarını üretiyor. Atölyelerde son olarak Meydankavağı Mahallesi’ne açılacak Skate Park’ın rampaları için hummalı bir çalışma sürüyor.


Kepez’den 7. Büyük yeşil alan Güncel Kepez’den 7. Büyük yeşil alan

Başkan Hakan Tütüncü’nün 8 yıllık döneminde 2 milyon 391 bin m2 yeşil alan oluşturan Kepez Belediyesi, eski köylere hizmet verecek 54 dönümlük mesire alanı düzenlemesi yapıyor.


Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde ‘tasarruf’ eğitimi 
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde ‘tasarruf’ eğitimi 


Konyaaltı Belediyesi Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşleri’nde büyük yaş grup öğrencileri, Enerji Tasarrufu Haftası’nda hazırladıkları sunum ile minik kardeşlerine enerji tasarrufunun önemini anlattı.


Dünyayı etkisi altına alan gizli tehlike: Sanal Kumar Teknoloji/Bilim/İnternet Dünyayı etkisi altına alan gizli tehlike: Sanal Kumar

Yeşilay, dünyada 8 milyon kişinin bağımlısı olduğu sanal kumara karşı uyarıyor. İnternet üzerinden bahis siteleri aracılığıyla oynanabilen sanal kumar, bir süre sonra kurtulmanın kolay olmadığı bir bağımlılık haline gelebiliyor. Uzmanlar, aile ve arkadaşlardan destek almanın bu bağımlılıktan kurtulmak için en etkili yollardan biri olduğunu belirtiyor.


ANTALYA TİCARET BORSASI HABERDE DE LİDER Güncel ANTALYA TİCARET BORSASI HABERDE DE LİDER

Antalya Ticaret Borsası, 2016 yılında 3 bin 860 haberle basında en çok yer alan borsa oldu.


Häfele, “iyi fikir”lerini Antalya’ya taşıyor Güncel Häfele, “iyi fikir”lerini Antalya’ya taşıyor

Yaşam alanlarının dönüşüm öncüsü olan Häfele’nin Antalya’daki ilk Kalite Noktası Masiff açıldı. Tüm iş süreçlerini Häfele güvencesiyle yürütecek olan Masiff Furniture & Design, işlevsel ve estetik çözümleriyle mekanlara mutluluk katmaya hazırlanıyor.


‘Kenti de dinleyin’ Güncel ‘Kenti de dinleyin’

Antalya Kent Konseyi Çevre Çalışma Grubu, ulaşım master planını hazırlamakta olan büyükşehir belediyesine, “Vatandaş görüşlerini de dikkate alın” çağrısında bulundu.


BUDAK: “ANAYASALAR DÜŞMANLAŞTIRARAK, KUTUPLAŞTIRARAK YAPILMAZ” Siyaset BUDAK: “ANAYASALAR DÜŞMANLAŞTIRARAK, KUTUPLAŞTIRARAK YAPILMAZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Anayasa görüşmeleriyle ilgili yaptığı açıklamada; birkaç meslek kuruluşu dışında sivil toplum kuruluşlarının ve meslek örgütlerinden değişiklikler konusunda kapsamlı bir değerlendirme ortaya konulmadığına dikkat çekti.


 AESOB’DAN FIRTINA MAĞDURU ESNAFA ZİYARET Güncel AESOB’DAN FIRTINA MAĞDURU ESNAFA ZİYARET

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, salı günü yaşanan fırtınada iş yerleri zarar gören Sinan Mahallesi esnafına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


Köse, “Siyasete müdahale olmayacak” Siyaset Köse, “Siyasete müdahale olmayacak”

AK Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, Cumhurbaşkanlığı sistemi ile halkın güven ve desteğini almış kişilerin iktidara gelebileceğini söyledi.


Yüzmenin  Şampiyonu Antalya Yeditepe Koleji Spor Yüzmenin Şampiyonu Antalya Yeditepe Koleji

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Anadolu Lisesi Genç Kızlar ve Genç Erkekler Yüzme Takımları, Gençler Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında Antalya 1’incisi oldu.


Antalya Yeditepeli Öğrencilerden Antalya Akvaryum’da Sergi Güncel Antalya Yeditepeli Öğrencilerden Antalya Akvaryum’da Sergi

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokul 5. sınıf, Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerinin görsel sanatlar öğretmenleri rehberliğinde hazırlamış oldukları ‘Yeşilçam’dan Gökyüzü Manzaraları’ resim sergisi Antalya Akvaryum’da açıldı.


Sarıoğlu: Finike Sarıoğlu: "Doğada yaşayan dostlarımıza sahip çıktık"

Finike Belediye Başkanı Sarıoğlu ve belediye ekipleri, kış şartlarında yiyecek bulmakta zorlanan vahşi hayvanların geçiş güzergahlarına yem bıraktı.


Finikeli Başkanlar İl Emniyet Müdürü’nü ziyaret etti Finike Finikeli Başkanlar İl Emniyet Müdürü’nü ziyaret etti

Finike Belediye Başkanı Sarıoğlu ve Ak Parti Finike İl Başkanı Aladağ, Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’yı ziyaret etti.


Başkan Gül 430 Öğrenciyi Daha Sevindirdi 
 Kemer Başkan Gül 430 Öğrenciyi Daha Sevindirdi 


Kemer Belediyesi tarafından Aslanbucak Düğün Salonunda "Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin Bilgisayarsız Öğrenci Kalmasın Projesi" kapsamında ilçedeki 5. sınıfta okuyan geçtiğimiz ay 350 bugünde 430 öğrenciye toplamda 780 adet tablet bilgisayar dağıtarak öğrencileri mutlu ettiler.


Türkiye Şampiyonluğu'na Adım Adım Spor Türkiye Şampiyonluğu'na Adım Adım

Türk Maarif Koleji Anadolu Lisesi tenis takımı, Mersin'de düzenlenen "Okullar Arası Genç Erkekler Kategorisi"nde tüm maçlarda galibiyet alarak grup birincisi oldu.


Antalya Emniyet Müdürlüğü'nde birim amirleri değişti Güncel Antalya Emniyet Müdürlüğü'nde birim amirleri değişti

Antalya Emniyet Müdürlüğünde Naklen ve Terfien Yapılan Atamalar Nedeniyle Birim Amirleri Değişti


Basketbolda Başarı Spor Basketbolda Başarı

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokul Yıldız Erkekler Basketbol Takımı Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği Müsabakalarında Antalya 2’ncisi oldu.


SOKAK HAYVANI DEĞİL MAHALLE SAKİNİ Güncel SOKAK HAYVANI DEĞİL MAHALLE SAKİNİ

Muratpaşa Belediyesi, 2016 yılında kendi atölyelerinde üretimini gerçekleştirdiği ve çatısı, pencere ve kapasıyla 2 katlı tarihi bir Kaleiçi konağının minyatürü olan 18 kedi evini parklara yerleştirip hayvan severlere emanet etti.


SİNAN MAHALLESİ’NDE RİSKLİ SUNDURMALAR KALDIRILDI Güncel SİNAN MAHALLESİ’NDE RİSKLİ SUNDURMALAR KALDIRILDI

Muratpaşa Belediyesi, şiddetli yağmur nedeniyle beton sundurmanın çöktüğü Sinan Mahallesi çarşısında temizlik çalışmalarını tamamlarken risk taşıyan beton sundurmaları da kaldırdı.


“Bebeğini Öğrenerek Koru” Sağlık/Kadın “Bebeğini Öğrenerek Koru”

Antalya’da İlk Kez Prematüre Anneleri Okulu Uygulaması Başlıyor


Rixos Kişisel Gelişim Söyleşileri Başladı Güncel Rixos Kişisel Gelişim Söyleşileri Başladı

Rixos Downtown Antalya, Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ve Rixos çalışanlarını “Liderlik ve Takım Ruhu” konulu söyleşide buluşturdu.


Türk büyükelçilere göre Türkiye dış ülkelerin yatırım radarına girdi Ekonomi/Turizm Türk büyükelçilere göre Türkiye dış ülkelerin yatırım radarına girdi

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Dışişleri Bakanlığı’nın düzenlediği 9. Büyükelçiler Konferansı çerçevesinde düzenlediği çalışma yemeğinde, 200 Türk Büyükelçiden Türkiye’nin zarar gören algısını pozitife çevirmek için destek istedi.


MURATPAŞA SEDİR AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ AÇILDI Güncel MURATPAŞA SEDİR AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ AÇILDI

Antalya Valiliği Muratpaşa İlçesi Sedir Mahallesi'nde bulunen tek katlı müstakil konut, Aile Sağlığı Merkezi olarak kullanılmak üzere Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne tahsis edildi.


BAŞKAN ŞAHİN' DEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK Aksu BAŞKAN ŞAHİN' DEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK

Aksu Belediyesinin destek verdiği, AKGİAD tarafından organize edilen "Kızılay' a Gönüllü Kan Bağışı" kampanyasına, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve AKGİAD Başkanı Duran Celbiş, kan bağışında bulunarak destek verdi.


VALİ KARALOĞLU İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ Güncel VALİ KARALOĞLU İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.


Konyaaltı’nda okul bahçesinde kar heyecanı..
 Güncel Konyaaltı’nda okul bahçesinde kar heyecanı..


Bir çoğumuz kullanmışızdır; “Çocukluğumda yada gençliğimde Antalya’ya kar yağmıştı” sözünü. Konyaaltı Belediyesi, güzel bir anı olarak yer alan bu durumu, bu günün çocuklarına yaşatacak bir çalışmaya imza attı.


TİM Başkanı Büyükekşi: “Anayasa değişiklik paketi halkın kararıyla bir sonuca varacaktır” Ekonomi/Turizm TİM Başkanı Büyükekşi: “Anayasa değişiklik paketi halkın kararıyla bir sonuca varacaktır”

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, TBMM’de görüşmeleri devam Anayasa değişiklik paketi ile ilgili yaptığı açıklamada “Anayasamız halkın anayasasıdır. Halk kendi anayasası hakkında bir karar verecek ve bu karara saygı duyulacaktır. Milli irade ve kamu vicdanınca verilecek görüş her koşulda dikkate alınmalı, halkın kendi geleceğini en iyi şekilde tayin edeceğinden şüphe duyulmamalıdır” diye konuştu.


TEGV’den Kişisel Gelişimde Güçlü Bir Dijital Platform: TEGVİZYON! Teknoloji/Bilim/İnternet TEGV’den Kişisel Gelişimde Güçlü Bir Dijital Platform: TEGVİZYON!

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Enocta’nın katkılarıyla e-eğitim uygulamalarını içeren dijital platformu TEGVİZYON’u hayata geçirdi.


PTT A.Ş., Filistin Bölgesinde 
Aktif Çalışmalarına Başladı PTT A.Ş., Filistin Bölgesinde 
Aktif Çalışmalarına Başladı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) hizmetlerini Filistin’de de başarıyla yürütüyor. PTT A.Ş.’nin bölgedeki faaliyetleri konusunda PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik tarafından görevlendirilen bir heyet Filistin’de çeşitli temaslarda bulundu.Kepez soğuk kış sabahında gönülleri ısıtıyor Güncel 
Kepez soğuk kış sabahında gönülleri ısıtıyor

Kepez Belediyesi, soğuk kış günlerin sabahında vatandaşlara ikram çeşmesinden sıcak çorba ve simit ikramı yaparak gönülleri ısıtıyor.


GELECEK YENİLENEBİLİR ENERJİDE,  TÜRKİYE GELECEĞİN LİDERİ OLMA YOLUNDA… Ekonomi/Turizm GELECEK YENİLENEBİLİR ENERJİDE, TÜRKİYE GELECEĞİN LİDERİ OLMA YOLUNDA…

Enerji kaynakları yavaş yavaş tükenirken hayatımıza son dönemde giren bir kavram yenilenebilir enerji. Gelecekte tüm dünyanın belki de en çok ihtiyaç duyacağı iki kelime. Yani güneşten rüzgardan, dalgadan, doğanın sürekli enerji akışından elde edilen güç…


8 SORUDA GRİPLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER Sağlık/Kadın 8 SORUDA GRİPLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

Etrafınıza şöyle bir bakın. Herkes ya öksürüyor ya boğazı ağrıyor ya da hapşırıyor. Yüksek ihtimalle bu belirtilere halsizlik sorunu da eşlik ediyor. Böyle olunca akla gelen hastalık ‘grip’ oluyor. Peki, ama neden herkes grip?


“ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde Kültür/Sanat “ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi, geçtiğimiz sezon prömiyerini gerçekleştirdiği ve üç farklı bale eserinden oluşan ÜÇ RENK (“İÇ-İN”, “ARADA”, “DANZON”) balesini 17 Ocak Salı akşamı saat: 20.00’de tekrar sahneleyecek.


Döşemealtı kadın futbol takımı Ataşehir Belediyespor'u konuk ediyor Spor Döşemealtı kadın futbol takımı Ataşehir Belediyespor'u konuk ediyor

Türkiye Kadınlar Futbol 1'nci liginde Antalya'yı temsil eden tek kadın futbol takımı 1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor, ilk yarının son maçında sahasında Ataşehir Belediyespor Kadın futbol takımını konuk ediyor.


BAŞKAN UYSAL’DAN ENGELLİLERE BOCCE TOPU Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN ENGELLİLERE BOCCE TOPU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, engelli dernek ve spor kulübüne, kökeni Anadolu’ya dayanan ve en eski spor dallarından birisi kabul edilen bocce oyun toplarını hediye etti. Başkan Uysal, Etiler Mahallesi’nde bulunan bocce sahasını da yenileyeceklerini söyledi.


YÖRSİAD’DAN YÖRKAM’A ZİYARET Kemer YÖRSİAD’DAN YÖRKAM’A ZİYARET

YÖRSİAD, kısa bir süre önce Akdeniz Üniversitesi bünyesinde kurulan, YÖRKAM’a (Yörük Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi) bir ziyaret gerçekleştirdi.


ORKİDENİN EN GÜZEL HALİ : SALEP Sağlık/Kadın ORKİDENİN EN GÜZEL HALİ : SALEP

Salep kışın en çok sevilen içeceklerinden biridir. Medicana Anne Çocuk Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Cansu KOLUKIRIK üzerine tarçın serpiştirilerek ceviz veya fındıkla süslenerek içilen salep lezzeti yanında birçok faydası bulunduğuna dikkat çekiyor


Balıkçılar, denizlerden dolar avlıyor Ekonomi/Turizm Balıkçılar, denizlerden dolar avlıyor

Türkiye’nin ihraç ettiği 4 balıktan 3’ünü Egeli balıkçılar gerçekleştirdi Su ürünleri ihracatında yüzler gülüyor. Türkiye’nin ihracatta yıldız sektörleri arasında yer alan Su ürünleri sektörü 2016 yılında da ihracattaki artışını sürdürdü.


 BİTKİ ÇAYLARI HER DERDE DEVA Sağlık/Kadın BİTKİ ÇAYLARI HER DERDE DEVA

Kan şekerini düzenlemeden sakinleştirmeye, yağ yakmadan mikroplara karşı savaşmaya, depresyondan mide bulantısına birçok faydası bulunan bitki çayları diyet sürecini de destekliyor.


Türkiye için fırsat zamanı Türkiye için fırsat zamanı

11 trilyon dolarlık Çin ekonomisi yeniden yapılanıyor... Dünya, 11 trilyon dolarlık GSYİH ile dünya ekonomisinin yüzde 15’ini oluşturan Çin Halk Cumhuriyeti’nin yapısal dönüşümüne kilitlendi.


BUDAK: “BİRİNCİ SINIF PARTİLİ BAŞKAN, İKİNCİ SINIF MECLİS OLMAZ” Siyaset BUDAK: “BİRİNCİ SINIF PARTİLİ BAŞKAN, İKİNCİ SINIF MECLİS OLMAZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Anayasa görüşmelerine ilişkin yaptığı açıklamada, TBMM’deki görüşmelerde Anayasa ve TBMM İçtüzüğü ihlallerinin sürdürülmesini eleştirdi.


MURATPAŞA’DA ASFALTTA REKOR YILI Güncel MURATPAŞA’DA ASFALTTA REKOR YILI

Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte asfalt çalışmalarında yama gibi geçici çözümleri rafa kaldıran Muratpaşa Belediyesi, son 6 yılın rekorunu kırdı. 2016 yılında 123 bin 475 ton asfalt çalışması yapılırken son üç yılda dökülen asfalt 255 bin 561 tona ulaştı.


Siyaset "MECLİSTEKİ ŞİDDET YENİ DÖNEMİN HABERCİSİDİR"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, TBMM ‘deki Anayasa paketi görüşmeleri sırasında yaşanan baskı ve şiddet olaylarına ve bunun sonucu CHP Milletvekillerine yapılan fiziki saldırıya tepki gösterdi.


3. semt konağı yükseliyor Güncel 3. semt konağı yükseliyor

Bölge yaşayanlarını, kültür, sanat ve sosyal etkinliklerle buluşturacak olan Esentepe Amir Ateş Semt Konağı’nın karkas inşaatında yüzde 40’lar seviyesine gelindi.


Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu’na büyük ilgi..
 Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu’na büyük ilgi..


Amatör olarak müziğe gönül veren Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, yeni yılın ilk konseriyle Antalyalılara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.


Küçük kalplerden büyük yardım Güncel Küçük kalplerden büyük yardım

Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde başlatılan Halep’e yardım kampanyasına anlamlı destek. Muratpaşa Hanım Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri minik kalpleri ile Halepli çocuklar için yardım topladı.


SİLAHLARIN GÜCÜYLE YAPILMIŞ VESAYET SİSTEMİ MİLLETİN PARMAKLARIYLA DEĞİŞECEK Siyaset SİLAHLARIN GÜCÜYLE YAPILMIŞ VESAYET SİSTEMİ MİLLETİN PARMAKLARIYLA DEĞİŞECEK


AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, TBMM genel kurulunda Anayasa değişiklik paketi üzerine söz alarak paket hakkındaki görüşlerini genel kurulda ifade etti.


En özel yeni yıl hediyesi Davut Çetin’e Güncel En özel yeni yıl hediyesi Davut Çetin’e

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan Mustafa Alper Kocabıyık’ı ağırladı. Gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Alper Kocabıyık, yeni yıl hediyesi olarak da Davut Çetin’in karakalem portresini ve kendi objektifinden çıkan bir fotoğrafı Davut Çetin’e armağan etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Manavgat Belediyesi, Kız Öğrenci Konukevi’ndeki kız öğrencilerin topluma daha yararlı bireyler olmasını sağlamak için çabalıyor. Konukevinde barınan kız öğrencilere, gönüllü öğretmenler tarafından İngilizce ve Vatandaşlık Bilgisi dersleri veriliyor.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SICAK ÇORBA İKRAMI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SICAK ÇORBA İKRAMI

Manavgat Belediyesi, sabahın erken saatlerinde kentin iki noktasında sıcak çorba ikramı yaparak, vatandaşların içini ısıtıyor. Çorba çeşmesine özellikle turizm çalışanları ve öğrenciler ilgi gösteriyor.


TÜRKİYE’DE EN BAŞARILILAR LİSTESİNDE TÜREL 3. ÇALIK 4. Serik TÜRKİYE’DE EN BAŞARILILAR LİSTESİNDE TÜREL 3. ÇALIK 4.

Türkiye’de Gezici Araştırma Merkezinin, 2016 yılında Türkiye'nin en başarılı İlçe Belediye Başkanlarını araştırdı.


Astım soğuk havalarda artıyor Sağlık/Kadın Astım soğuk havalarda artıyor

Soğuk havalarda göğüs hastalıkları başta olmak üzere özellikle astım hastalarının daha çok etkilendiği görülüyor.


BİYOMETRİK FOTOĞRAFLAR ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ Güncel BİYOMETRİK FOTOĞRAFLAR ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ

Antalya Fotoğrafçılar, Kırtasiyeciler ve Kitapçılar Esnaf Odası üyesi fotoğrafçılarda, 2 Ocak’tan itibaren yenilenmeye başlayan T.C. kimlik kartları için çekilecek biyometrik fotoğraflar şehit aileleri için ücretsiz olacak.


BUDAK: “ŞİDDET VE BASKI ANAYASASINA GEÇİT VERMEYECEĞİZ” Siyaset BUDAK: “ŞİDDET VE BASKI ANAYASASINA GEÇİT VERMEYECEĞİZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP’nin Anayasa değişikliğini, Anayasal ilkeleri çiğneyerek, halkın haber alma özgürlüğünü yok ederek, baskı ve şiddetle geçirmeye çalıştığını savunarak, “Özgürlükleri bir kişinin iki dudağı arasına sıkıştıracak baskı ve şiddet anayasasına karşı sonuna kadar direneceğiz” diye konuştu. Anayasa değişikliği ile ilgili hükümlerin hepsinin eşit değerde olduğunu kaydeden Budak, “330 nasıl zorunluluksa, gizli oy da aynı şekilde zorunluluk. Anayasayı ihlal etme özgürlüğü diye bir özgürlük yok” dedi.


Büyükşehir’den kar seferberliği Elmalı Büyükşehir’den kar seferberliği

İlçelerde kardan etkilenen mahalle yollarını ulaşıma açmak için seferber olan Büyükşehir Belediyesi, Elmalı ve Akseki’de mahsur kalan çobanları ve küçükbaş hayvanları kurtardı.


Büyükşehir’den hava kirliliğine sıkı denetim Güncel Büyükşehir’den hava kirliliğine sıkı denetim

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın hava kalitesinin korunması ve kirliliğin önlenmesi amacı ile denetimlerini aralıksız sürdürüyor. 2016 yılında kriterlere uymayan 2 bin 48 ton kömür il dışına çıkarıldı.


ANTALYA’DA İLK SERİK SOSYAL GİRİŞİMİ  SERİK’Lİ ANTALYA’LILAR DERNEĞİ Serik ANTALYA’DA İLK SERİK SOSYAL GİRİŞİMİ SERİK’Lİ ANTALYA’LILAR DERNEĞİ

Antalya’da yaşayan Serik’liler Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’ın da destek ve girişimleri ile” Antalya’da Yaşayan Serikl’liler Derneği “ kurma faaliyetine giriyor.


Büyükşehir kendi mobilyasını üretiyor Güncel Büyükşehir kendi mobilyasını üretiyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, mobilyasını kendi üreterek, tasarruf sağlıyor. Bu amaçla kurulan atölyede masadan, dolaba, sandalyeden, kapıya ihtiyaç duyulan her türlü mobilya üçte bir maliyetle üretiliyor.


Kepez’e yürüyen merdivenli pazar Güncel Kepez’e yürüyen merdivenli pazar

Kepez Belediyesinin, Şafak Mahallesi’ne sözü olan 2 katlı, yürüyen merdivenli ve ihale bedeli 5 milyon TL olan kapalı semt pazarının temeli atılıyor.


2016’DA TELEVİZYONUN EN İYİ YERLİ YAPIMLARI BELİRLENDİ Kültür/Sanat 2016’DA TELEVİZYONUN EN İYİ YERLİ YAPIMLARI BELİRLENDİ

Yerli dizilerde romantik komediler düşüşte, dramalar yükselişte! N’oluyo kullanıcılarının oyları ile 2016’da televizyonun en iyileri belirlendi.


CLK Boğaziçi Elektrik’ten ‘enerji tasarruf bilinci’ yaratacak özel uygulama Güncel CLK Boğaziçi Elektrik’ten ‘enerji tasarruf bilinci’ yaratacak özel uygulama

Perakende elektrik satışında Türkiye’nin lider şirketi olan CLK Boğaziçi Elektrik, ‘Enerji Tasarruf Haftası’nda, elektrikli cihazların doğru kullanımı için internet sitesinde özel bir uygulamaya yer verdi.


SERİK’İN TÜRKİYE’DEKİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ Serik SERİK’İN TÜRKİYE’DEKİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Serik Kaymakamı Haluk Şimşek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz Türkiye Genelinde yapılan Ortak Sınavlarda Dereceye Giren serik’li Öğrenciler Ödüllendirildi 23-24 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye 1. Dönem Ortak Sınavlarında İlçede dereceye giren öğrencilere ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde ödül töreni düzenlendi. dereceye giren öğrencileri kabul etti.


Örnek pazar yeri Kepez’de Güncel Örnek pazar yeri Kepez’de

Kepez Belediyesi ile Antalya Semt Pazarcılar Odası arasında düzenlenen protokol ile inşası tamamlanan Antalya’nın en modern semt pazarının, pazartesi günü temeli atılıyor.


Başkan Böcek’ten Türel’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti Güncel Başkan Böcek’ten Türel’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret ederek, yeni hizmet binasının tüm Antalyalılara hayırlı olmasını diledi.


BAŞKAN ÇALIK AFET BÖLGELERİNDE Serik BAŞKAN ÇALIK AFET BÖLGELERİNDE

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Serik’te incelemelerde bulundu.


YENİ PATENT KANUNU BAŞVURULARI ARTTIRIR, EKONOMİYİ HIZLANDIRIR Ekonomi/Turizm YENİ PATENT KANUNU BAŞVURULARI ARTTIRIR, EKONOMİYİ HIZLANDIRIR

23 Aralık 2016 günü TBMM’de kabul edilen Sınai Mülkiyet Kanunu ile birlikte, 21 yıldır Kanun Hükmünde Kararnamelerle yönetilen Sınai Mülkiyet Hakları artık güncel düzenlemeleri ile modern bir kanuna kavuşmuş oldu.


Kepez’de 80’ler nostaljisi Kültür/Sanat Kepez’de 80’ler nostaljisi

Geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren 'Antalya'nın Altın Sesli Çocuğu' olarak tanınan Türk Sanat Müziği Sanatçısı Necip Nugay’ın oğlu Onur Nugay, babasının da konser verdiği Erdem Bayazıt Kültür Merkezi sahnesinde davetlilere 80’li yıllar nostaljisi yaşattı.


KAYMAKAM ŞİMŞEK İL BİRİNCİSİ ÇAKALLIK ORTAOKULUNU TEBRİK ETTİ Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK İL BİRİNCİSİ ÇAKALLIK ORTAOKULUNU TEBRİK ETTİ

Serik Kaymakam Haluk Şimşek, Devlet okullarda İl 1. Si olan Çakallık Ortaokulu öğrencilerini kabul ederek TEOG başarılarından dolayı kutladı.


Tütüncü Dokuma’nın yollarını inceledi Güncel Tütüncü Dokuma’nın yollarını inceledi

Eski Dokuma Fabrikası arazisinin çevresinde devam eden yol açma çalışmalarını inceleyen Başkan Hakan Tütüncü, yeni yolların, hem trafiği rahatlatacağını hem de Dokuma’nın Antalya’nın buluşma noktası olma hedefine katkı sağlayacağını söyledi.


AEDAŞ, Enerji Tasarruf Haftası’nda genç nesillere ‘tasarrufu’ anlattı Güncel AEDAŞ, Enerji Tasarruf Haftası’nda genç nesillere ‘tasarrufu’ anlattı

Enerji kaynaklarının bilinçli kullanımını toplumun ortak vazifesi olarak gören AEDAŞ, Antalya’da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen 3 okulda, toplam 300 öğrenciye ‘enerji tasarrufunu’ anlattı.


SERİK YARDIM TIRLARI HALEP İÇİN YOLA ÇIKTI Serik SERİK YARDIM TIRLARI HALEP İÇİN YOLA ÇIKTI

Tüm dünyanın gözü önünde açlığa, ölüme, zulme terk edilen Halep için Türkiye’nin dört bir yanında yardım kampanyaları düzenlenirken geçtiğimiz günlerde Serik’te Serik Belediyesi, Hayrat İnsani Yardım Derneği, Yeni Dünya Vakfı, İnsan ve Medeniyet Derneği öncülüğünde birçok kurumunda desteği ile Halep için yardım kampanyası başlatıldı.


BYEGM’den 4 dilde Türkiye 2016 kitabı Güncel BYEGM’den 4 dilde Türkiye 2016 kitabı

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü 2016 yılına damgasını vuran olayları “Türkiye 2016” kitabında topladı.


Kepez’in sultanları liderliği sürdürmek istiyor Spor Kepez’in sultanları liderliği sürdürmek istiyor

Ligde fırtınalar estiren lider Kepez Belediyespor, Pazar günü sahasında liderlik koltuğunu devraldığı İzmirspor’u konuk edecek. Kepez’in Sultanları zorlu karşılaşmada galip gelmek istiyor.


AKSU’DA DURAK SORUNU KALMAYACAK Aksu AKSU’DA DURAK SORUNU KALMAYACAK

Aksu’da ulaşım konusunda yaşanan sıkıntılar teker teker çözülüyor. İlçeye kazandırılan modern duraklardan sonra, toplu taşıma araçlarının durakların bulunduğu yolun karşı şeridinden geçerken de durması için “D” levhaları çakılmaya başlandı.


Kar yağışı yollarda bıraktı! Teknoloji/Bilim/İnternet Kar yağışı yollarda bıraktı!

Dijital platformlarda en çok “çekici ve yol yardımı” arandı


Kepez Belediyespor hazır Spor Kepez Belediyespor hazır

Bölgesel Amatör Lig’de 2.yarı hafta sonu start alırken, Kepez Belediyespor zorlu Bucak Bld.Oğuzhan deplasmanına konuk olacak.


MURATPAŞALI PEHLİVANLAR GÜÇ DEPOLUYOR Spor MURATPAŞALI PEHLİVANLAR GÜÇ DEPOLUYOR

Muratpaşa Belediyespor Başpehlivanı Ali Gürbüz ve Belediyespor güreş takımı, 2017 yağlı pehlivan güreşleri için birinci etap kamp çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdürüyor.


BAŞKAN UYSAL, SAĞLIĞA DAVET MEKTUBU VERDİ Güncel BAŞKAN UYSAL, SAĞLIĞA DAVET MEKTUBU VERDİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 40 yaş ve üstü kadınlara yönelik ücretsiz mamografi taraması için Turunç Masa’dan randevu almaya gelen kadınlara mektuplarını kendisi verdi.


Kepez’in devleri T.E.D karşılaşmasına hazır Spor Kepez’in devleri T.E.D karşılaşmasına hazır

Kepez’in Devleri deplasmanda oynayacağı Tenis Eskrim Dağcılık karşılaşmasına kenetlendi. Kepez’in Devlerinde hedef galibiyet.


Kış Mevsiminin Mucizevî Sebzelerini Sağlıklı Bir Kış Geçirmek İçin Tüketin Sağlık/Kadın Kış Mevsiminin Mucizevî Sebzelerini Sağlıklı Bir Kış Geçirmek İçin Tüketin

KIŞ SEBZELERİ İLE SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİMİZİ GÜÇLENDİRİN


Başkan Böcek, konsoloslarla bir araya geldi Güncel Başkan Böcek, konsoloslarla bir araya geldi

Antalya Konsoloslar Platformu üyeleriyle bir araya gelen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2016 yılında yaşanan sıkıntılara düşmemek için turizmin çeşitlendirilmesi gerektiğini belirterek, tanıtım faaliyetlerinin önemine dikkat çekti.


JİNEKOLOJİK KANSERDEN KORUNMANIN EN ETKİLİ YOLU RUTİN TARAMALAR Sağlık/Kadın JİNEKOLOJİK KANSERDEN KORUNMANIN EN ETKİLİ YOLU RUTİN TARAMALAR

Kadınların korkulu rüyası jinekolojik kanserlerden korunmanın ve tedaviden istenen sonucu almanın en etkili yolu teşhiste geç kalmamak! Erken teşhis ise ancak uygun taramalarla mümkün olabiliyor. Bu nedenle yıllık jinekolojik muayeneleri, ultrason, pap smear testi, menopoz sonrası gerektiğinde yapılacak biyopsiler, ailesel riski olanların tümör markerlarının yakın takibe alınması hayati önem taşıyor.


KUAFÖR MUSTAFA MSZ’NİN 2. ŞUBESİNİ RİXOS’DA AÇTI Güncel KUAFÖR MUSTAFA MSZ’NİN 2. ŞUBESİNİ RİXOS’DA AÇTI

Bay ve Bayan saç tasarımı konusunda Antalya’nın ünlü kuaförü Mustafa Baysan, ikinci şubesini Antalya’nın önemli prestij otellerinden Rixos Dawtown Hotel’de açtı.


Kış nedeniyle düşen kan bağışlarına gençler el attı Güncel Kış nedeniyle düşen kan bağışlarına gençler el attı

Kızılay gençliği havaların soğuması nedeniyle kan bağışlarının azalması üzerine harekete geçerek, kan bağışı için birbirlerine meydan okuyor. Düello çağrısı ile başlayan kampanya, sosyal medya üzerinden hızla yayılıyor.


YAĞMUR HASAR BÖLGELERİ İNCELENDİ Serik YAĞMUR HASAR BÖLGELERİ İNCELENDİ

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Çömezoğlu ve ekibi Serik’te incelemelerde bulundu.


Okullar yüzmede yarıştı Spor Okullar yüzmede yarıştı

Antalya Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen Okul Sporları Gençler (Kız-Erkek)Yüzme müsabakaları sona erdi.


15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN ADI ÜNİVERSİTEDE YAŞATILACAK Güncel 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN ADI ÜNİVERSİTEDE YAŞATILACAK

Akdeniz Üniversitesi Kampüsü’nde iki caddeye 15 Temmuz Şehitlerinin isimleri verildi.


KOCA ÇINARLARDAN UNUTULMAYACAK ESERLER Manavgat KOCA ÇINARLARDAN UNUTULMAYACAK ESERLER

Manavgat Belediyesi Huzurevi’nde yaşayan büyükler, kurum içinde düzenlenen kültürel faaliyetler kapsamında, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, kara kalem, ebru sanatı, ahşap boyama ve pastel boyama etkinliklerine katılarak, unutulmaz eserler üretiyor


İLYAS YALÇINTAŞ ANTALYA'YA GELİYOR Kültür/Sanat İLYAS YALÇINTAŞ ANTALYA'YA GELİYOR

İLYAS YALÇINTAŞ’LA MİNİ KONSER VE İMZA GÜNÜ’NÜ KAÇIRMAYIN


MANAVGAT BELEDİYESİ KURS EĞİTİM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KURS EĞİTİM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

Manavgat Belediyesi Salkımevler Mahallesi Kurs Eğitim Merkezi, törenle hizmete açıldı. Açılışa mahalle halkı ve kursiyerler büyük ilgi gösterdi


BUDAK: “BU YETKİLERİ ALAN EN DEMOKRAT BİRİ BİLE DİKTATÖR OLUR” Siyaset BUDAK: “BU YETKİLERİ ALAN EN DEMOKRAT BİRİ BİLE DİKTATÖR OLUR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Anayasa değişikliğiyle partili cumhurbaşkanına denetlenemeyecek, sınırsız yetkiler verildiğini belirterek, “Bu yetkileri kim alırsa alsın, Hitler olur, Mussolini olur” dedi.


MİTHATPAŞA ve GÜLVEREN CADDE DÜZENLEMELERİ HALKA TANITILDI Manavgat MİTHATPAŞA ve GÜLVEREN CADDE DÜZENLEMELERİ HALKA TANITILDI

Atatürk, Fevzipaşa, Hisar Caddeleri’ndeki düzenlemelerini tamamlayarak modern görünümüne kavuşturan Manavgat Belediyesi, şimdi de Mithatpaşa ve Gülveren Caddeleri’ni güzelleştirecek.


VALİ KARALOĞLU DÖŞEMEALTI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ Döşemealtı VALİ KARALOĞLU DÖŞEMEALTI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Döşemealtı ilçesinde incelemelerde bulundu.


BAŞKAN ÇALIK’A HALEP’E YARDIMDAN PLAKET Serik BAŞKAN ÇALIK’A HALEP’E YARDIMDAN PLAKET

Serik Belediyesinin geçtiğimiz hafta başlattığı Halep’e yardım kampanyası büyük ilgi gördü.


Başkan Çetinkaya gazetecilerle bir araya geldi Kumluca Başkan Çetinkaya gazetecilerle bir araya geldi

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...