Salı, 12 Kasım 2019
Sözen: “Tüm insanların birbirine sevgiyle yaklaştığı bir dünya dilerim” Güncel Sözen: “Tüm insanların birbirine sevgiyle yaklaştığı bir dünya dilerim”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.


BUDAK: “ZEKERİYA ÖZ İLE DİĞER HAKİM VE SAVCILARA RÜCU DAVASI AÇILDI MI?” Siyaset BUDAK: “ZEKERİYA ÖZ İLE DİĞER HAKİM VE SAVCILARA RÜCU DAVASI AÇILDI MI?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, özel yetkilendirilmiş mahkemelerde yürütülen yargılamalarda büyük hukuksuzluklar ortaya çıktığını ve çok sayıda insan mağdur olduğunu kaydetti.


Antalyasporlu Minik Yüzücüler İzmir’de göz doldurdu Spor Antalyasporlu Minik Yüzücüler İzmir’de göz doldurdu

Antalya’da Aralık ayında yapılan yarışlarda baraj derecelerini geçerek 11-12 Yaş Milli Takım seviye tespit yarışlarına katılmayı hak eden Antalyasporlu minik yüzücüler katıldıkları yarışlarda göz doldurdu.


Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Çukurova Üniversitesi’nde Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Çukurova Üniversitesi’nde

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Piyano Anasanat Dalı öğretim görevlileri ve öğrencileri Adana Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda konser gerçekleştirdiler.


Sosyal ağlarda Mac kullanıcıları daha flörtöz Teknoloji/Bilim/İnternet Sosyal ağlarda Mac kullanıcıları daha flörtöz

Sevgililer Günü’ne az kala, Kaspersky Lab sosyal ağlardaki romantik davranışlar üzerine ilginç veriler tespit etti. Elde edilen verilere göre, internete sıklıkla masaüstü bir Mac ile erişen kullanıcılar, sosyal ağlarda romantik arayışlarda olduklarını belli etmeleriyle öne çıkıyorlar.


AKSU’DA KÖK HÜCRE BAĞIŞI ANLATILACAK Aksu AKSU’DA KÖK HÜCRE BAĞIŞI ANLATILACAK

Türkiye Kızılay Derneği Antalya Şube Başkanı olan aynı zamanda da Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanlığını yürüten Dr. Cengiz Nizam, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti.


Çizgi film kahramanlarıyla çocuklara balığı sevdirecekler Güncel Çizgi film kahramanlarıyla çocuklara balığı sevdirecekler

Türk su ürünleri sektörü, 2000 yılı sonrasında ihracatta yakaladığı başarıyı iç tüketimde de yakalamak için iç piyasada tüketimi arttırmak için güç birliği yapacak. Sektör temsilcilerinden, çizgi film karakteri Temel Reis'in çocuklara ıspanağı sevdirdiği gibi, bir çizgi film karakterleriyle çocuklara balığı sevdirme önerisi geldi.


Antalyaspor Hentbol Takımı Çarşamba Günü Beşiktaş Moğaz’ı ağırlayacak Spor Antalyaspor Hentbol Takımı Çarşamba Günü Beşiktaş Moğaz’ı ağırlayacak

Antalyaspor Hentbol Takımı 17. haftanın maçını Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı ile yapacak.


POPÜLER KÜLTÜR KONUŞMALARI’NDA GÜNDEM MEDYA Güncel POPÜLER KÜLTÜR KONUŞMALARI’NDA GÜNDEM MEDYA

Muratpaşa Belediyesi’nin demokrasiden aşka, sinemadan müziğe, kültürün ve sanatın her dalından gündelik yaşamın tüm ayrıntılarına çeşitli konu ve konukları Antalyalılarla buluşturduğu ‘Popüler Kültür Konuşmaları’nın bu ay odağında ‘medya’ var.


SPOR SALONU TEŞEKKÜRÜ Güncel SPOR SALONU TEŞEKKÜRÜ

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapmasında 5’nci spor salonu inşaatına başladığı 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nin Müdürü Bekir Motor ve Okul Aile Birliği, Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.


Kepez Kaymakamı’ndan Mahmut Topal’a ziyaret Güncel Kepez Kaymakamı’ndan Mahmut Topal’a ziyaret

Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek, Topal Group’un ve Türk Kahvesi Karatay Şubesi’nin sahibi aynı zamanda da Kepez Belediyesi’nde Meclis Üyesi olan Mahmut Topal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


GÜZELYURT MAHALLESİ’NE HİZMET ATAĞI Aksu GÜZELYURT MAHALLESİ’NE HİZMET ATAĞI

“Her mahalleye eşit hizmet” felsefesi ile çalışan Aksu Belediyesi Güzelyurt Mahallesi’ne de ciddi yatırımlar sağlıyor.


TOKİ Başkanı Turan, Finike’de incelemelerde bulundu Finike TOKİ Başkanı Turan, Finike’de incelemelerde bulundu

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Finike’ye gelerek yapılacak projeleri yerinde inceleyen TOKİ Başkanı M. Ergün Turan’ı ağırladı.


SON 10 YILDA 257 MİLYAR LİRA HAVAYA GİTTİ Güncel SON 10 YILDA 257 MİLYAR LİRA HAVAYA GİTTİ

Türkiye’de son on yılda (2006-2015) sigaraya harcanan para dudak uçuklattı. 2006 2015 yılları arasında 256,7 milyar lira havaya uçarken iç piyasada bir trilyon adedin üzerinde sigara satışı gerçekleşti.


“Finike’de Evde Sağlık Hizmetleri Yüzleri Güldürüyor” Finike “Finike’de Evde Sağlık Hizmetleri Yüzleri Güldürüyor”

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Finike Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri İlçe Halkının Yüzünü Güldürüyor


TEB, SGK ile promosyon anlaşması imzaladı Ekonomi/Turizm TEB, SGK ile promosyon anlaşması imzaladı

Türk Ekonomi Bankası (TEB) emekliliklere banka promosyonu verilmesi için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile protokol imzaladı.


Emekli bankacı Mehmet Ayral  vefat etti Güncel Emekli bankacı Mehmet Ayral vefat etti

Emekli bankacılardan Mehmet Ayral tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.


ŞAHİN; Alanya ŞAHİN; "GİRİŞİMLERİMİZ SONUÇ VERDİ"

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, 2016 yılında 256 bin başvurudan 15 bin işletmeye verilen sıfır faizli işletme kredisinin 2017 yılında krediden yararlanamayan diğer başvuru sahiplerine de verilecek olmasının sevindirici olduğunu söyledi.


Genç Vekil Başvuruları 17 Şubat’a uzatıldı Döşemealtı Genç Vekil Başvuruları 17 Şubat’a uzatıldı

Döşemealtı Belediyesinin ilçe gençlerinin yerel yönetimlerde söz sahibi olabilmeleri aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı da bulunabilmek amacıyla kurduğu Döşemealtı Gençlik Meclisi’nde (DÖGEM) ikinci dönem kayıtları 17 Şubat tarihine uzatıldı.


Başkan Genç, İlçe Emniyet Müdürü Arınç'ı ziyaret etti Döşemealtı Başkan Genç, İlçe Emniyet Müdürü Arınç'ı ziyaret etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Hasan Arınç'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.


SERİK’Lİ MİNİK SATRANÇCILAR ANTALYA’DA YİNE DERECE YAPTILAR Serik SERİK’Lİ MİNİK SATRANÇCILAR ANTALYA’DA YİNE DERECE YAPTILAR

Serik’li Minik Satrançcılar Serik’e Kupa ve Madalyalarla Döndüler.


KİMLER HANGİ SPORU YAPMAMALI? Sağlık/Kadın KİMLER HANGİ SPORU YAPMAMALI?

Günümüz yaşam tarzı ve endüstrileşmenin getirdiği çalışma şartları insanları daha hareketsiz bir yaşama doğru yönlendiriyor.


DİYABET BELİRTİLERİNİ TANIMAK BİRÇOK HASTALIKTAN KORUYOR Sağlık/Kadın DİYABET BELİRTİLERİNİ TANIMAK BİRÇOK HASTALIKTAN KORUYOR

Gün içerisinde aşırı susama, sık tuvalete gitme ve sebebi bilinmeyen halsizlik gibi belirtilerle ortaya çıkan diyabet yani şeker hastalığı, pek çok risk faktörü nedeniyle gelişebiliyor.


Okulların Minikleri Satrançta Yarıştı Spor Okulların Minikleri Satrançta Yarıştı

Türkiye Okul Sporları Federasyonu ve Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan Okul Sporları Minikler Satranç Müsabakaları Antalya Spor Salonunda yapıldı.


Örümcek Ağı estetiği ile ilk çizgilere müdahale edin Sağlık/Kadın Örümcek Ağı estetiği ile ilk çizgilere müdahale edin

Son yılların trend gençleştirme uygulaması Örümcek Ağı Estetiği, yüzünde ve bedeninde form kaybı yaşayanların dikkatini çekiyor. Tekniğin bulucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur Örümcek Ağı estetiği ile ilgili merak edilen konuları anlattı


 Başbakan Yıldırım Antalya’da 67 tesisi açtı Siyaset Başbakan Yıldırım Antalya’da 67 tesisi açtı

Antalya’da toplam yatırım bedeli 732 milyon lira olan 67 tesis Başbakan Binalı Yıldırım tarafından açıldı.


Kepez yediden yetmişe yürüyor Güncel Kepez yediden yetmişe yürüyor

Kepez Belediyesi’nin en sevilen ve takip edilen hizmetlerinden olan 7’den 70’e doğa yürüyüşleri, bu sezonda da Antalya ve çevresini karış karış geziyor.


KONESKOOP Konyaaltı genel kurulunu gerçekleştirdi Güncel KONESKOOP Konyaaltı genel kurulunu gerçekleştirdi

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Mali Genel Kurulu’nu Elegant Plaza’da gerçekleştirdi. Kooperatifin yeni kısaltma ismi KONESKOOP KONYAALTI’nın oy birliğiyle kabul edildiği genel kurul, geniş bir katılımla gerçekleşti.


Tarihi Kındıra Yolu’na ömürlük asfalt Güncel Tarihi Kındıra Yolu’na ömürlük asfalt

Başkan Hakan Tütüncü, tarihi Kındıra Yolu’nu alt yapısını ve asfaltını güçlendirerek ömürlük bir yol haline getirdiklerini söyledi.Gülveren’de ön sözleşme imzalanıyor

 Güncel 
Gülveren’de ön sözleşme imzalanıyorKentsel dönüşüm projesinin uygulanacağı Gülveren Mahallesi’nde gecekonduların olduğu alandaki hak sahipleri, projenin yapılması için Kepez Belediyesi’ne yetki veren ön sözleşmeyi imzalamaya başladı.


Kepez’den miniklere balon partisi Güncel Kepez’den miniklere balon partisi

Kepez Belediyesi’nin kreşinde eğitim gören minikler, balon partisinde doyasıya eğlendi, gösterileri ilgiyle izledi. Başkan Hakan Tütüncü de çocuklarla birlikte gökyüzüne balon uçurdu.


MURATPAŞA’YLA OKULLAR HAYAT OLDU Güncel MURATPAŞA’YLA OKULLAR HAYAT OLDU

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapsamında yapımını tamamladığı spor salonlarını okul öğrencileriyle birlikte mahalleli ve sporcular olmak üzere 6 bin 174 kişi kullandı.


BUDAK’TAN BAŞBAKAN YILDIRIM’A  BELEDİYE BAŞKANI TEPKİSİ Siyaset BUDAK’TAN BAŞBAKAN YILDIRIM’A BELEDİYE BAŞKANI TEPKİSİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Binali Yıldırım’ın Antalya’da kamu olanaklarıyla, halkın parasıyla yapılan töreni, yine “Evet” mitingine dönüştürdüğünü kaydetti.


MURATPAŞA ÖYKÜ ÖDÜLLERİ JÜRİSİ BELİRLENDİ Güncel MURATPAŞA ÖYKÜ ÖDÜLLERİ JÜRİSİ BELİRLENDİ

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 2’ncisini gerçekleştireceği Antalya Edebiyat Günleri kapsamında, öykü dalında bir yıl içinde çıkan kitapları değerlendirildiği ‘Muratpaşa Öykü Ödülleri’nin seçici kurulu belirlendi. Kurulda bu yıl Feyza Hepçilingirler, geçen yılki ödülün sahibi Hasan Özkılıç da yer alıyor.


BAŞKAN ÇALIK, ALMANYA’DA YENİ PAZAR ARAYIŞINDA Serik BAŞKAN ÇALIK, ALMANYA’DA YENİ PAZAR ARAYIŞINDA

Geçtiğimiz günlerde İlçeler arasında Türkiye’nin en başarılı dördüncü belediye başkanı seçilen Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Fruit Logistica adlı Berlin Sebze ve Meyve fuarında katılımcılar ve fuar idarecileri ile görüşerek yeni pazar arayışını sürdürdü.


Sektör yatırımcıları ‘TeamERA’ Antalya’da buluşuyor Ekonomi/Turizm Sektör yatırımcıları ‘TeamERA’ Antalya’da buluşuyor

ERA Gayrimenkul Türkiye, eğitim seminerlerine hız kesmeden devam ediyor


ANTALYA DOB SAHNESİNDE “AŞK ŞARKILARI” SESLENDİRİLECEK Kültür/Sanat ANTALYA DOB SAHNESİNDE “AŞK ŞARKILARI” SESLENDİRİLECEK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 14 Şubat Salı akşamı saat: 20.00’de Sevgililer Günü’ne özel “Aşk Şarkıları” konseri ile sanatseverlerin karşısına çıkacak.


SEVGİLİLER GÜNÜNDE 15 DAKİKADA BİR NİKAH Güncel SEVGİLİLER GÜNÜNDE 15 DAKİKADA BİR NİKAH

Muratpaşa Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde her 15 dakikada bir nikah kıyacak.


SGK BÜYÜKANNE PROJESİNE BAŞVURU BAŞLADI Serik SGK BÜYÜKANNE PROJESİNE BAŞVURU BAŞLADI

Sosyal Güvenlik Kurumu, Kadın istihdamını desteklemek ve çocuklara büyükanneleri ile birlikte büyüme imkânı sağlayarak kültür aktarımına destek olmak amacıyla hazırlanan "Büyükanne Projesi" kapsamında verilecek karşılıksız maddi yardım başvurusu için, internet üzerinden " https://buyukanne.csgb.gov.tr" adresinden yapılmaya başlandı.


DÖSİAD ÜYELERİNE DE İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ
 Döşemealtı DÖSİAD ÜYELERİNE DE İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ


Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Döşemealtı Sanayici İşadamları Derneği (DÖSİAD) arasında indirim sözleşmesi imzalandı.


Konyaaltı Belediyesi Kreşi’nden eşya yardımı
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşi’nden eşya yardımı


Konyaaltı Belediyesi Uncalı Çocuk Kreşi öğrencileri, kullanmadıkları eşya ve oyuncakları ihtiyaç sahiplerine bağışladı.


BAŞKAN UYSAL UĞURLADI Güncel BAŞKAN UYSAL UĞURLADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 2017 dönemi çalışmalarını değerlendirmek üzere 2 günlük kampa girecek Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerini Afyonkarahisar’a yolcu etti.


Başkan Böcek, Çakırlar ve Bahtılı’yı gezdi 
 Güncel Başkan Böcek, Çakırlar ve Bahtılı’yı gezdi 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Çakırlar Kapalı Semt Pazarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.


AOSB’DE FİNANSMANA ERİŞİM SEMİNERİ Güncel AOSB’DE FİNANSMANA ERİŞİM SEMİNERİ

Antalya OSB’de düzenlenen “Yeni Kredi İmkanları, Teminatlı veya Teminatsız Finans Kaynakları” konulu seminer, sanayicilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.


YENİ EVLENENLERE TÜRK BAYRAĞI VE NUTUK Güncel YENİ EVLENENLERE TÜRK BAYRAĞI VE NUTUK

Muratpaşa Belediyesi, yeni evlenen çiftlere Türk Bayrağı ve Atatürk’ün Nutuk’unu hediye edecek.


BELEDİYE PERSONELİNE İHALE SEMİNERİ VERİLDİ Manavgat BELEDİYE PERSONELİNE İHALE SEMİNERİ VERİLDİ

Manavgat Belediyesi, ilgili birimlerde çalışan personeline ''Belediye Mevzuatı ve İhale'' semineri verdi.


BUDAK: “OHAL KHK’LERİ EKONOMİYE AĞIR FATURA ÇIKARACAK” Siyaset BUDAK: “OHAL KHK’LERİ EKONOMİYE AĞIR FATURA ÇIKARACAK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, olağanüstü hal fırsatçılığıyla Anayasa’ya aykırı şekilde ekonominin her alanına ilişkin düzenlemeler yapıldığına dikkat çekerek, “Referandumu kurtarmaya dönük bu adımlar, Türkiye ekonomisine ağır faturalar çıkaracak” dedi.


DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması başlıyor! Güncel DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması başlıyor!

Türkiye’de ilk kez DASK tarafından düzenlenen Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması’nın üçüncüsü için ön kayıt dönemi başladı.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "HÜKÜMET ÖMRÜ TARİHİMİZ 150 YIL SONRASINI GÖSTERİYOR"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Cumhurbaşkanlığı hükümet sitemi ile istikrar, istikbal, istiklal sürecinin ile güçlendirileceğini belirtti.


Kepez Belediyespor zirve yarışında kayıp istemiyor Spor Kepez Belediyespor zirve yarışında kayıp istemiyor

Geçtiğimiz hafta sahasında Sandıklıspor’u mağlup ederek rakiplerinin puan kaybettiği haftada altın değerinde 3 puan alan Kepez Belediyespor, hafta sonu Kütahya Dumlupınar Üniversitesi deplasmanına konuk olacak.


Altın Nota finalistleri belli oldu Kültür/Sanat Altın Nota finalistleri belli oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Altın Nota Türk Sanat Müziği Beste Yarışması’nın finalistleri açıklandı. Türk sanat musikisine nitelikli bestekarlar kazandırmak ve yeni eserler üretilmesini sağlamak amacıyla düzenlenen yarışmada 10 bestekâr finale kaldı.


HARİTASI GÜNCELLENEN YANDEX NAVİGASYON PARK YERLERİNİ GÖSTERECEK Teknoloji/Bilim/İnternet HARİTASI GÜNCELLENEN YANDEX NAVİGASYON PARK YERLERİNİ GÖSTERECEK


Yandex’in en sevilen uygulamalarından Navigasyon ve Haritalar, hayatı kolaylaştıran yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor.


KONYAALTI İLÇESİNDE UYGULAMALI ARICILIK KURSU BAŞLADI Güncel KONYAALTI İLÇESİNDE UYGULAMALI ARICILIK KURSU BAŞLADI

16.01.2017 tarihinde tanıtım ve açılış toplantısı yapılan Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen Uygulamalı Arıcılık Kursu 06 Şubat 2017 tarihinde başladı.


Sultanlar, Mavi Ege Deplasmanında Spor Sultanlar, Mavi Ege Deplasmanında

Lider Kepez Belediyespor, hafta sonu Mavi Ege Gazi Gençlik deplasmanına konuk olacak. Gösterdiği müthiş performansla 10’da 10 yapan Kepez Belediyespor Mavi Ege Gazi Gençlik deplasmanından galibiyetle dönüp seriyi sürdürmek istiyor.


Kepezlilerin kalbi belediyeye emanet Güncel Kepezlilerin kalbi belediyeye emanet

Kepez Belediyesi’nin gelenekselleştirdiği kalp sağlığı taramasında, bu sezon 4 bin 205 vatandaşın muayenesi gerçekleştirildi.


Alzheimer-Demans hastalarının buluşma noktası ‘Mavi Ev’ Güncel Alzheimer-Demans hastalarının buluşma noktası ‘Mavi Ev’

Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete açtığı, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden birini sergileyen “Mavi Ev Alzheimer Hasta ve Hasta Yakınları Merkezi” demans ve Alzheimer hastalarının buluşma noktası oldu. Mavi Ev’de yaşlılar, uzmanlar eşliğinde yaptıkları aktivitelerle hem eğleniyor hem de zihinlerini tazeliyor.


Meme estetiği hakkında gerçekler Sağlık/Kadın Meme estetiği hakkında gerçekler

Dünya üzerinde belki de en fazla yapılan estetik cerrahi uygulaması olan meme estetiğinin, kadınların özgüvenine son derece büyük fayda sağladığını ve sadece kendilerini iyi hissetmek için yaptırdıklarını söyleyebiliriz. Peki meme estetiği hakkında gerçekten doğru şeyleri biliyor musunuz?


 AŞK SADECE KALBİ DEĞİL BEYNİ DE ESİR ALIYOR! Sağlık/Kadın AŞK SADECE KALBİ DEĞİL BEYNİ DE ESİR ALIYOR!

İnsanın hayatı boyunca tadabileceği en tarifsiz duygu aşk, sadece kalbi değil beyni ve bedeni de esir alıyor! Aşık olan kişinin beyninde adeta hormon fırtınası yaşanıyor.


ÇOCUĞUNUZUN DEPRESYONDA OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ? Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZUN DEPRESYONDA OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

Çocuğunuz bir anda arkadaşlarından uzaklaşmaya, daha az uyumaya, kilo kaybetmeye ve hatta ölümden sık söz etmeye başlıyorsa, belki de hiç aklınıza gelmeyecek bir sorunla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Çocukluk çağı depresyonu adı verilen bu rahatsızlık, 0-18 ay arasındaki anne-bebek ilişkisinden bile kaynaklanabiliyor.


Ahmet Mekin Muratpaşa’da Güncel Ahmet Mekin Muratpaşa’da

Türk sinemasının usta oyuncusu Ahmet Mekin; Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.


Su Altı Sporları Federasyonu Başkanından Hacıcaferoğlu’na Ziyaret Spor Su Altı Sporları Federasyonu Başkanından Hacıcaferoğlu’na Ziyaret

Su Altı Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Şahin ÖZEN, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin HACICAFEROĞLU’nu ziyaret etti.


OFLAZ KEMER KARTALLARI BİR İLKE DAHA İMZA ATTI Kemer OFLAZ KEMER KARTALLARI BİR İLKE DAHA İMZA ATTI

Oflaz Kemer Kartalları Gençlik ve Spor Kulübü U12 futbol takımı, Altınordu'nun Avrupa’nın en önemli turnuvaları arasına girmeyi başaran U12 İzmir Cup için, ülke genelinde düzenlediği ön eleme turnuvasına katıldı.


TEKELİ ORTAOKULU FUTBOLUN ŞAMPİYONU Serik TEKELİ ORTAOKULU FUTBOLUN ŞAMPİYONU

Serik Okul Sporları İlçe Tertip Komitesi tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler Futbol İlçe Birinciliği Müsabakaları 9 Şubat 2017 Perşembe günü Kadriye Stadında oynanan Final Maçları ve Ödül töreniyle sona erdi.


Antalya Güçbirliği Platformu, Gençlik ve Bağımlılık Konusunu İşledi Güncel Antalya Güçbirliği Platformu, Gençlik ve Bağımlılık Konusunu İşledi

Antalya Gönüllü Sivil Toplum Kuruluşları Güçbirliği Platformu Şubat ayı olağan toplantısını Uygulama Otelinde gerçekleştirdi.


ALZHEİMER, KADINLARDA DAHA SIK GÖRÜLÜYOR Sağlık/Kadın ALZHEİMER, KADINLARDA DAHA SIK GÖRÜLÜYOR

Toplumda 65 yaş üzeri her 15 kişiden biri Alzheimer hastası... Kısa süreli başlayan unutkanlıklar, hastalıkta zamanla kişilerin yaşamını elinden alıyor. Üstelik nadir de olsa kişileri 40 ve 50'li yaşlarda da yakalayabiliyor.


SİGARAYA ELVEDA DEMEK MÜMKÜN Sağlık/Kadın SİGARAYA ELVEDA DEMEK MÜMKÜN

Birçok insan her yeni yıla hatta her haftaya “Bu kez sigarayı kesin bırakıyorum” diye başlıyor. Sigara günümüzde önde gelen ölümcül hastalıkların, önlenebilir nedenlerinin başında geliyor.


KARNI DOYURMAK KOLAY, PEKİ YA RUHU? Sağlık/Kadın KARNI DOYURMAK KOLAY, PEKİ YA RUHU?

Beslenme hayatta kalabilmemiz için gereken en temel ihtiyaçlardan biri. Ancak bizi yemek yemeye iten tek neden bu değil.


MANAVGAT BELEDİYESİ OYMAPINAR’DA HEYELAN ÖNLEMİ ALDI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ OYMAPINAR’DA HEYELAN ÖNLEMİ ALDI

Manavgat Belediyesi, Oymapınar Mahallesi’nde her yıl yağmur suları nedeniyle heyelanların yaşandığı orman içinde kalan Sarıdere Yolu, Çatalyol, Sürveşe Yolu, Sokmak Mevki, Yarıkkaya Mevki ve Yaylol Mevki’lerinde taşkın önleme çalışması yaptı.


SERİKLİ OKULLU KİCKBOKSCULAR TÜRKİYE ARENASINDA Serik SERİKLİ OKULLU KİCKBOKSCULAR TÜRKİYE ARENASINDA

Serik’li Kickbokscu sporcu öğrenciler Türkiye Kickboks federasyonu faaliyet programında yer alan Okullar arası Yıldızlar Antalya il seçmesine katıldı.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLE KONYAALTI BELEDİYESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLE KONYAALTI BELEDİYESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Konyaaltı Belediyesi arasında “II. Saklıkent Kar Heykel Çalıştayı” İşbirliği Protokolü imzalandı.


AKSU’DA ANTALYASPOR RÜZGARI ESTİ Aksu AKSU’DA ANTALYASPOR RÜZGARI ESTİ

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ve Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Emin Altıner, Aksu Belediyesi’ni ziyaret etti.


AŞK GREVİ'NE YOĞUN İLGİ Manavgat AŞK GREVİ'NE YOĞUN İLGİ

Manavgat Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, ücretsiz olarak düzenlediği “Aşk Grevi” isimli tiyatro oyunu, tiyatro severler tarafından yoğun ilgi gördü.


AP'DEN ANTALYA'YA KADIN İL BAŞKANI Siyaset AP'DEN ANTALYA'YA KADIN İL BAŞKANI

Adalet Partisi Antalya İl Başkanlığına atanan Gülden Tekgül, Kocaeli'den sonra partinin ikinci il başkanı oldu. İl Başkanı Gülden Tekgül, atanma yazısını İstanbul'da Genel Başkan Vecdet Öz'ün elinden aldı.


BUDAK: “TÜRK TURİZMİ 2017’YE İYİ BAŞLAMADI” Siyaset BUDAK: “TÜRK TURİZMİ 2017’YE İYİ BAŞLAMADI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Türk turizminin iki lokomotif şehri İstanbul ve Antalya’nın 2017 yılına iyi başlamadığını belirterek, “Ocak ayında geçen yıla göre İstanbul’da yüzde 19, Antalya’da yüzde 8 kayıp var. 2017 için de olumlu sinyaller gelmiyor. Turizm ve bağlantılı sektörleri yoğun bakımda. Hükümet acilen kendi ajandasını bırakıp, turizme, Türkiye’ye bakmalı” dedi.


Antalyalı Büyükşehir’e güveniyor Güncel Antalyalı Büyükşehir’e güveniyor

Muratpaşalı muhtarlarla bir araya gelen Başkan Menderes Türel, toplu ulaşımdan, kentsel dönüşüme birçok önemli değişim ve projenin Antalyalıların belediyeye olan güveni sayesinde, sorunsuz gerçekleştiğine dikkat çekti.


Devlerin rakibi Yeşilyurt Spor Devlerin rakibi Yeşilyurt

Türkiye Basketbol 2.Liginde Kepez’in Devleri Yeşilyurt deplasmanına konuk olacak. Kepez’in Devlerinde hedef Yeşilyurt karşılaşmasından galibiyetle ayrılıp, son haftalarda ki çıkışını sürdürmek istiyor.Antalya’ya yeni mesire alanı Güncel 
Antalya’ya yeni mesire alanı

Kepez Belediyesinin, Varsak ormanlarında oluşturduğu yaklaşık 70 dönümlük mesire alanı, kentte yaşayanlar için yeni bir doğa ile buluşma adresi olacak. Mesire alanı, kum futbol sahası ile çocuklara da doğa içerisinde spor yapma imkanı sunacak.


Antalya Kipa AVM’de ünlüler geçidi! Kültür/Sanat Antalya Kipa AVM’de ünlüler geçidi!

Antalya Kipa AVM dünyaca ünlü isimlere ev sahipliği yapacak. Leonardo Di Caprio’dan Kate Winslet’e, Tom Cruise’dan Arnold Schwarzenegger’e Michael Jackson’dan Jessica Alba’ya dünyaca ünlü isimlerin balmumu heykelleri Antalya Kipa AVM’de sergilenecek.


PAŞA’NIN MELEKLERİ AKSARAY DEPLASMANINDA Spor PAŞA’NIN MELEKLERİ AKSARAY DEPLASMANINDA

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol takımı, Süper Lig’in 18’inci hafta karşılaşmasında Aksaray Belediyesi Gençlik Spor Kulübü ile deplasmanda karşılaşacak.


4 bin öğrenci tiyatro izledi Kültür/Sanat 4 bin öğrenci tiyatro izledi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın (AŞT) öğrenciler için sömestr hediyesi olarak ücretsiz sahnelediği çocuk ve gençlik oyunları büyük ilgi gördü. AŞT sahnesi tatil boyunca 4 bin öğrenciyi ağırladı.


KANSERİ İÇİNİZE ÇEKMEYİN Sağlık/Kadın KANSERİ İÇİNİZE ÇEKMEYİN

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Tevfik Yazan, 9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü’nde Herkesi Sigarayı Bırakmaya Davet Etti.


Elmalılı kadınlara saunalı havuzlu kültür merkezi Elmalı Elmalılı kadınlara saunalı havuzlu kültür merkezi

Başkan Türel’in, Elmalılı kadınlara sözünü verdiği, içinde kapalı havuz, sauna, fitnes salonu, derslikler ve toplantı salonlarının yer aldığı modern kültür merkezi projesi hayata geçiyor. Elmalı Kültür Merkezi tadilatı ve havuz yapım işi 28 Şubat’ta ihaleye çıkıyor.


Konyaaltı Belediyesi’nden evlere doğal yakıt 
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden evlere doğal yakıt 


Konyaaltı Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün park-bahçe ve sera atıklarından elde ettiği briket yakıtı, ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıyor.


CAMİLERİN TEMİZLİĞİ MURATPAŞA’DAN Güncel CAMİLERİN TEMİZLİĞİ MURATPAŞA’DAN

Muratpaşa Belediyesi, 56 mahallede bulunan ibadethanelerin periyodik temizliklerini sürdürüyor. Ekipler; temizliğini yaptıkları camilere ayrıca gül suyu sıkıyor


Nar cennetine Pazaryeri ve Meydan Döşemealtı Nar cennetine Pazaryeri ve Meydan

Türkiye’nin nar cenneti Çığlık-Orta Mahalle’de devam eden Kent Meydanı ve Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri inşaatı yüzde 90 oranında tamamlandı. Döşemealtı Belediyesi tarafından toplam 6 bin 472 metrekare alan üzerine yaptırılan her iki eser önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacak.


 Kepez’in sosyal yardım merkezi yükseliyor Güncel Kepez’in sosyal yardım merkezi yükseliyor

Kepez Belediyesinin, yapımı süren sosyal yardım merkezinin kaba inşaatının yüzde 80’ni tamamlandı.


 VODAFONE 81 İLİ KAPSAYAN 
‘AKILLI ŞEHİRLER ONLINE PLATFORMU’NU HİZMETE AÇTI Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE 81 İLİ KAPSAYAN 
‘AKILLI ŞEHİRLER ONLINE PLATFORMU’NU HİZMETE AÇTI

Türkiye Genelindeki Tüm Vatandaşlar www.sehirsizin.com Adresi Üzerinden
Seslerini Belediyelerine Duyurabilecek


Tavuk Dünyası’ndan Antalya’ya 7. Şube Güncel Tavuk Dünyası’ndan Antalya’ya 7. Şube

Türkiye’de 29 şehirde, dünyada ise 3 farklı ülkede faaliyet gösteren Tavuk Dünyası, büyüme hedefleri doğrultusunda Antalya’daki 7. Şubesini TerraCity AVM’de açtı.


ATAY USLU: YOLLARLA ÖRÜMCEK AĞI GİBİ ANTALYA’YI SARIYORUZ Siyaset ATAY USLU: YOLLARLA ÖRÜMCEK AĞI GİBİ ANTALYA’YI SARIYORUZ

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Antalya’ya yapılan ulaşım alanındaki proje ve yatırımlar hakkında bilgi verdi.


YEŞİL BEYAZLILAR DEV MAÇA HAZIR Serik YEŞİL BEYAZLILAR DEV MAÇA HAZIR

Bölgesel Amatör Lig 7. Grupta 32 puanla 2.sırada bulunan Isparta Davraz ile 27 puanla 4. Sırada yer alan Serik Belediyespor 12 Şubat Pazar günü Isparta’da karşılaşacak.


Kök: Siyaset Kök: "Türkiye geleceğini kaybediyor…Tehlike çanları hepimiz için çalıyor"

CHP Antalya Milletvekili ve PM Üyesi Devrim Kök, son KHK ile ilgili olarak “Türkiye’de yaşananlar Atatürk Devrimlerinin, Cumhuriyetin değerlerinin, kazanımlarının, varlıklarının, siyaset eliyle yıkılma girişimidir. Anayasaya aykırı olarak çıkarılan Kanun Hükmünde Kararnamelerle ülkenin ekonomik varlıkları , en değerli bilim adamları tasfiye ediliyor. Ensar Vakfında yaşanan rezilliklerin tacizin, tecavüzün sorumlusunu bulamayan hükümet bir gecede bilim adamlarını, üniversiteleri tasfiye ediyor” dedi.


AŞKA DAİR NE VARSA ERASTA ANTALYA’DA Güncel AŞKA DAİR NE VARSA ERASTA ANTALYA’DA

Antalya’nın ilk yarı açık alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, 11-12 Şubat’ta 14:00-20:00 saatleri arasında Sevgililer Günü’ne özel etkinlikler düzenliyor.


MUHTEŞEM SATRANÇ ŞÖLENİ SERİK’TE SONA ERDİ Serik MUHTEŞEM SATRANÇ ŞÖLENİ SERİK’TE SONA ERDİ

Türkiye’nin 81 ilinden 2 bin 457 sporcunun yarıştığı Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları ile başlayan Muhteşem Satranç Şöleni 26’sı ünvanlı 408 Sporcunun yarıştığı Türkiye Kupası ile sona erdi.


Okullar Oryantiring’te Yarıştı Spor Okullar Oryantiring’te Yarıştı

Okul Sporları federasyonu ve Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Akdeniz Kent Parkı'nda Okul Sporları Küçükler, Yıldızlar, Gençler Oryantiring yarışması yapıldı.


BUZAĞI DESTEĞİNE İLİŞKİN İCMALLER ASKIDA Güncel BUZAĞI DESTEĞİNE İLİŞKİN İCMALLER ASKIDA

Serik İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 3 dönem halinde başvuruları alınan ve yeni doğan buzağılar için verilen 350 TL’lik destek için başvuruda bulunan üreticilere ilişkin 2016 Yılı 2. Dönem Askı İcmalleri ilçe müdürlüğü ilan panosunda 23 Ocak 2017 tarihi itibariyle askıya çıkardı. Bilgilerinde yanlışlık olan üreticilerimiz 03 Şubat 2017 tarihine kadar itirazda bulunabilirler.


‘ÇOCUKLAR HEPİMİZİNDİR’ Güncel ‘ÇOCUKLAR HEPİMİZİNDİR’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’yle Çocuk Evleri’nde kalan 197 çocuğun belediyenin spor tesislerini kullanması için düzenlenen protokol imza töreninde “Bir ülkenin bütün çocukları o ülkenin bütün insanlarınındır. Çocuklarımız hepimizindir” dedi.


BOMBUS ARI DESTEKLEMELESİ İCMALLERİ ASKIDA Serik BOMBUS ARI DESTEKLEMELESİ İCMALLERİ ASKIDA

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 760 bin TL'lik Bombus Arı Kolonisi desteklemesi icmallerini 08 Şubat 2017 tarihinden itibaren Belediye, Muhtarlıklar ve Ziraat Odasında askıya çıkardı.


ANTALYASPOR BASKETBOL YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel ANTALYASPOR BASKETBOL YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Basketbol yönetimini makamında kabul etti.


BELEDİYE ZABITA EKİPLERİ, İSTİŞARESİ Serik BELEDİYE ZABITA EKİPLERİ, İSTİŞARESİ

Serik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Serik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Taşkaya, Serik Belediyesi Zabıta Müdürü Benan Durmaz ve zabıta ekibi katıldı.


SERİK’Lİ İYİ TARIMCI SERTİFİKA ALDI Serik SERİK’Lİ İYİ TARIMCI SERTİFİKA ALDI

Serik İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ilçede iyi tarım uygulamaları şartları taşıyan üreticilere, İlçe Müdürlüğü toplantı salonunda sertifikalarını verdi. Programda “İyi Tarım Uygulamaları ve Kontrolü Projesi”inde görevli ziraat mühendisleri yapılan uygulamalar hakkında bilgiler verdiler.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71130 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...