Çarşamba, 16 Ocak 2019
Acar’dan Elmalı Hastanesi için iki önerge Elmalı Acar’dan Elmalı Hastanesi için iki önerge

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Elmalı Devlet Hastanesi’ni Sağlık Bakanı ile Çevre ve Şehircilik Bakanı’nın yanıtlaması istemiyle verdiği iki ayrı önerge ile TBMM gündemine taşıdı.


İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinden gezi sergisi Döşemealtı İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinden gezi sergisi

Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme Programı (Comentus Seven Seven Vonders Of Culture) projesi kapsamında Avrupa ülkelerini ziyaret eden Döşemealtı İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek lisesi öğrencilerinin gezi fotoğraf ve Resimlenmiş Çömlek Sergisi büyük ilgi gördü


Skal International Antalya Kulübü Nisan Toplantısını yaptı Güncel Skal International Antalya Kulübü Nisan Toplantısını yaptı

SKÅL INTERNATIONAL ANTALYA KULÜBÜ, Nisan toplantısını Gloria Serenity Resort de gerçekleştirdi.


Markalar Olympos Teleferik ile zirveye yerleşiyor Kemer Markalar Olympos Teleferik ile zirveye yerleşiyor

Geçtiğimiz yıl 200 bini aşkın misafirini 2365 mt.deki Tahtalı zirvesine taşıyan Olympos Teleferik İşletmesi, bu yıl başlattığı yeni bir uygulama ile bölgedeki marka değerlerlerinin zirveye taşınması için en güzel yol oluyor.


Hamile kalmak için kolay çözümler Sağlık/Kadın Hamile kalmak için kolay çözümler

Bir an önce bebek sahibi olmak isteyenler bayanların ovulasyon (yumurtlama) dönemini bilmesi büyük önem taşıyor.Eğer açıklanamayan kısırlık söz konusu ise tüp bebek öncesi doğal yolla hamile kalmayı deneyebilirsiniz.Peki nasıl mı?


Kemerli otelciler sezona Kemer Kemerli otelciler sezona "merhaba" dedi

KETOB Başkanı Tayyar Gül, “Bölgedeki tesislerimiz istendiğinde birlik olabileceklerini bu anlamlı organizasyonda bir araya gelerek herkese kanıtlamıştır” dedi.


KETOB’dan TÜROFED’e ziyaret Kemer KETOB’dan TÜROFED’e ziyaret

KETOB ( Kemer Turistik Otelciler Birliği )’un yeni başkanı Tayyar Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri, genel kurulun ardından yeni yönetim kurulu olarak TUROFED Başkanı Osman Ayık’ı Champion Holiday Tatil Köyünde ziyaret etti.


GÜNDOĞMUŞ UYANIYOR Gündoğmuş GÜNDOĞMUŞ UYANIYOR

Antalya’nın turizmden uzak kalan ilçesi Gündoğmuş, bölgenin yenilenebilir Enerji Üretim Merkezi olmayı hedefliyor. 2009 yıllından beri çalışan Gündoğmuş Merkez İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özeren uykuda olan bir bölgeyi uyandırma çalışmalarına başladı.


Kıvrak: Siyaset Kıvrak: "Misyonumuz, EXPO 2016 tanıtım faaliyetleri"

Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Ali Kıvrak; "Farklı düşünen, birlikte üreten Ak Parti Antalya Muratpaşa İlçe Başkanlığı olarak "Çiçek ve çocuk" temalı EXPO 2016 tanıtım faaliyetlerini misyon edindik" dedi.


Çevrekent’ten Kemer Ambassador Otel’de çevre eğitimi Kemer Çevrekent’ten Kemer Ambassador Otel’de çevre eğitimi

Çevrekent Firması Mühendislerinden Ömer Karaduman tarafından Kemer Amabassador Otel personeline “Çevre” konulu bir eğitim verildi.


GATAB’dan Turizme ve Çevreye Örnek Hizmet Kemer GATAB’dan Turizme ve Çevreye Örnek Hizmet

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) tarafından, çevre bilincinin oluşmasına ve yaygınlaşmasına katkı sağlanması amacıyla; Kemer, Kiriş, Beldibi, Göynük, Çamyuva ve Tekirova’da bulunan otellerin ilgili personellerine evsel katı atıklar ve bunların geri kazanımı konusunda 24 Nisan’dan itibaren eğitimler verilecek


Çocukların resim yetenekleri keşfediliyor Güncel Çocukların resim yetenekleri keşfediliyor

Büyükşehir Belediyesi, çocukların resim yeteneklerinin gelişmesi amacıyla Canlı Performans Resim Yarışması düzenledi.


Hipertansiyon Hastasıyız Ama Haberimiz Yok! Sağlık/Kadın Hipertansiyon Hastasıyız Ama Haberimiz Yok!

Türk Hipertansiyon ve Böbrek Derneği’nin 2008 verilerine göre Türkiye’de hipertansiyon hastalığını yaşayan yaklaşık 18,5 milyon insan var. Ve bu rakam gün geçtikçe artıyor.


Meme kanserinde erken teşhis önemli Sağlık/Kadın Meme kanserinde erken teşhis önemli

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği sağlık bilgilendirme toplantısında konuşan Op. Dr. Özer İlkgül, meme kanserinde erken teşhisin önemine işaret etti.


Abdal Musa Türbesi meclis gündeminde Siyaset Abdal Musa Türbesi meclis gündeminde

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, Elmalı’nın Tekke Köyü’ndeki madencilik faaliyetlerinin Abdal Musa Türbesi’ne etkisini TBMM gündemine taşıyarak, “Alevi vatandaşlarımızın inançlarına ve iradelerine saygı gösterilecek midir? Bölgeyi olumsuz etkileyen madencilik faaliyetine son verilecek midir?” diye sordu.


Muratpaşa’nın Melekleri finale kilitlendi Spor Muratpaşa’nın Melekleri finale kilitlendi

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı 19 Nisan Perşembe günü Çankaya Belediyesi ANKA Spor’u ağırlıyor.


ADDK etkinlikleri sürüyor Güncel ADDK etkinlikleri sürüyor

ADDK Akdeniz Dağcılık ve Doğa sporları Kulübünün hafta sonu etkinliği, Geyikbayırı yakınlarında bulunan 1835 m rakımlı Sarpkatran dağına yapıldı.


Şahinler Doğal Yaşama Bırakıldılar Güncel Şahinler Doğal Yaşama Bırakıldılar

Orman ve Su işleri Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Antalya şubesinde çalışan personelin saha çalışmaları ve duyarlı vatandaşların haber vermeleri neticesinde hasta ve yaralı olarak doğal ortamda bulunan Şahinler'den 4 tanesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesinde yapılan tıbbi müdahalelerinin ardından, Düzler Çamı kayrak kulesi mevkiinden düzenlenen mini törenle doğal yaşama yeniden kanat çırptılar.


Antalya Senfoni 20 Nisan Konseri Kültür/Sanat Antalya Senfoni 20 Nisan Konseri

Antalya Devlet Senfoni Orkestrası'nın bu haftaki programında, klasik müzik repertuarının en çok tanınan ve sevilen eserleri yer almaktadır. Ünlü temasıyla tüm müzikseverlerin kalbini fethetmiş olan J.Rodrigo'nun Gitar Konçertosu'nu, solist Ayşegül Koca seslendirecektir.


Kepez U17’ler Türkiye Finalinde Spor Kepez U17’ler Türkiye Finalinde

Kepez Belediyespor U17 Futbol Takımı Konya’da oynadığı 2. kademe maçlarını 1. bitirerek Türkiye finalinde oynamaya hak kazandı.


Virüs dünyasında büyük hareketlilik   Teknoloji/Bilim/İnternet Virüs dünyasında büyük hareketlilik

ESET Mart ayı Tehdit Raporuna göre dünyanın en çok görülen ilk 10 virüs listesine bir ay içinde bugüne kadar hiç olmadığı kadar çok yeni tehdit eklendi


Özgür yunuslar için Kaş’ta eylem zamanı  Kaş Özgür yunuslar için Kaş’ta eylem zamanı

Kaş ilçesindeki sivil toplum kuruluşları, Kasım 2011 tarihinden bu yana Bodrum'dan Kaş'a getirilen gösteri ve terapi yunuslarının özgürlüğüne kavuşmasına destek vermek isteyen herkesi 20 ve 21 Nisan'da Kaş'ta düzenlenecek eyleme davet ediyor.


“Bu okulda çok güzel hatıralarım var” Güncel “Bu okulda çok güzel hatıralarım var”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 1990 yılında mezun olduğu Naciye Havva Manavuşak İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.


THK Genel Başkanı'ndan ziyaret Döşemealtı THK Genel Başkanı'ndan ziyaret

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkanı Osman Yıldırım Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’u ziyaret etti. Yıldırım Başkan Tursun’un ilçe sınırları içerisinde sürdürülen THK faaliyetlerine gösterdiği büyük ilgi ve gösterdiği desteklerden dolayı plaketle teşekkür etti


Sapan: Siyaset Sapan: "AKP, turizmi “üvey evlat” görüyor”

CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan turizm haftası nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.


Akbank'tan Antalya çıkarması Güncel Akbank'tan Antalya çıkarması

Akbank'ın düzenlediği “Sizin İçin Buluşmaları”nda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeler paylaşıldı


Çetin’den Kutlu Doğum Haftası açıklaması Siyaset Çetin’den Kutlu Doğum Haftası açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yazılı basın açıklaması yaptı.


Matematik Yarışması (ATOMYA) Rekor Katılımla Gerçekleşti Güncel Matematik Yarışması (ATOMYA) Rekor Katılımla Gerçekleşti

Özel Toros Eğitim Kurumları tarafından bu sene beşincisi gerçekleştirilen Toros Eğitim Kurumları 5. Sınıflar Arası Matematik Yarışması (ATOMYA) rekor katılımla ve muhteşem bir finalle sonuçlandı.


Büyükşehir’den sel ve taşkın semineri Güncel Büyükşehir’den sel ve taşkın semineri

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 20 Nisan Cuma günü düzenlenecek “Sel-Taşkın ve Antalya” başlıklı seminerde konunun uzmanları önemli değerlendirmelerde bulunacak.


Acar, yat turizmini gündeme getirdi Siyaset Acar, yat turizmini gündeme getirdi

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, yabancıların Türkiye’de kalış sürelerinde yapılan düzenlemenin ardından yut turizminde yaşanacak sıkıntıları gündeme taşırken, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, sektörden gelen taleplerin ilgili kurumlara aktarıldığını açıkladı.


İSTEK’li Deniz, Satrançta İl Birincisi Güncel İSTEK’li Deniz, Satrançta İl Birincisi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencilerinden Deniz Eroğlu, Antalya Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Turnuvasında, il birinciliği elde etti.


MHP'liler Kahvaltı'da Buluştu Siyaset MHP'liler Kahvaltı'da Buluştu

MHP Antalya eski il başkan yardımcısı A. Alpay Bilge'nin Antalya Denizim Park Restaurant'da düzenlediği kahvaltıya MHP'liler geniş bir katılım gösterdiler.


“Kepez’i birlikte güzelleştireceğiz” Siyaset “Kepez’i birlikte güzelleştireceğiz”

CHP Kepez İlçe Örgütü’nü kabul eden Başkan Tütüncü, “Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Birlikte Kepez için güzellikler üretmenin mücadelesini vereceğiz.” dedi.


Turizm haftası temizlik seferberliği Döşemealtı Turizm haftası temizlik seferberliği

Döşemealtı Kaymakamlığı, Döşemealtı Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Turizm Haftası Temizlik Seferberliği’nde cadde ve sokaklar çöplerden temizlendi


Turkcell Superonline, 650 bayi çalışanı ile Antalya’da buluştu Güncel Turkcell Superonline, 650 bayi çalışanı ile Antalya’da buluştu

Turkcell Superonline, abone merkezleri çalışanları ile Antalya’da bir araya gelerek, hem 2012 hedeflerini paylaştı, hem de Betül Demir’in de konser verdiği eğlenceli partilerle 2011 başarılarını kutladı.


Minikler Uğur Böceklerini Öğrendiler Güncel Minikler Uğur Böceklerini Öğrendiler

Antalya Koleji Okul Öncesi 5 Yaş sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri rehberliğinde Uğur Böceklerinin yaşam alanlarını incelediler.


Kolejli Miniklerin Oyuncak Müzesi Ziyareti Güncel Kolejli Miniklerin Oyuncak Müzesi Ziyareti

Antalya Koleji Okul Öncesi Bölümü öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Antalya Oyuncak Müzesini ziyaret ettiler.


Kolejli Kaan’ın Jimnastik Başarısı Güncel Kolejli Kaan’ın Jimnastik Başarısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Antalya Okullar arası Jimnastik Müsabakalarında, Antalya Koleji İlköğretim Okulu 2-E sınıfı öğrencisi Aziz Kaan Dursun il dördüncüsü oldu.


Antalya Kolejinde Almanca Festivali Güncel Antalya Kolejinde Almanca Festivali

Antalya Koleji İlköğretim Okulu Almanca Bölümü tarafından 4. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen Almanca Festivalinde öğrenciler hem yarıştılar hem de eğlendiler.


Duraliler hizmet bekliyor Güncel Duraliler hizmet bekliyor

Kepez ilçesinde son yıllarda yatırımcıların ilgisini çekmeye başlayan Duraliler mahallesindeki alt yapı ve sosyal donatı alanlarının yetersizliği vatandaşların tepkisine neden oluyor.


İşte filmin tanıtıma katkısı Manavgat İşte filmin tanıtıma katkısı

Nashira Resort Hotel&SPA ‘da Recep İvedik’in filmde kullandığı 1307 numaralı oda, bu yıl yine Türk misafirlerin ısrarla istediği odalardan bir tanesi oldu.


Başkan'ın heykel tutarsızlığı Kemer Başkan'ın heykel tutarsızlığı

2009 yılında seçimi kazanarak ilk icraatı olarak "Aşk Yağmuru" adlı keykeli iş makineleri ile kaldırmak olan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, heykel hakkında o günkü düşünceleri ve bugunkü düşünceleri ile çelişir bir duruş sergiledi.


Fiat’tan Yeni Sedan: Fiat Viaggio Otomotiv Fiat’tan Yeni Sedan: Fiat Viaggio

Fiat Çin’de de Atağa Kalkıyor, Pekin Fuarı’nda Yeni Sedan Modelini Görücüye Çıkartıyor!


Döşemealtı’nda kutlu doğum haftası coşkusu Döşemealtı Döşemealtı’nda kutlu doğum haftası coşkusu

Döşemealtı İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen Kutlu Doğum Haftası Kutlama programı Döşemealtı kapalı Pazar yerinde gerçekleşti.


Bilinçli Tüketici Eğitimi-2 yapıldı Güncel Bilinçli Tüketici Eğitimi-2 yapıldı

Sivil Toplum ve Diyalog Merkezi (STDM) ile Tüketici Başvuru Merkezinin (TBM) birlikte organize ettiği “Bilinçli Tüketici Eğitiminin 2’ncisi” Antalya’da yapıldı.


Koro Festivali’ne coşkulu kapanış Kültür/Sanat Koro Festivali’ne coşkulu kapanış

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Aktif Felsefe Antalya Şubesi işbirliğiyle düzenlenen 4’üncü Antalya Uluslararası Koro Festivali muhteşem bir finalle sona erdi. Festivalde dereceye giren korolar ödüllendirildi.


Burdur ekonomisinde ufuk turu Ekonomi/Turizm Burdur ekonomisinde ufuk turu

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Kalkan ve KOSGEB Burdur İl Müdürü Hamza Alper ile biraraya geldi.


Burdur doğal taş sektörüne yerinde tespit Burdur doğal taş sektörüne yerinde tespit

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Burdur’un önemli ekonomi dinamiklerinden doğal taş sektörüne yönelim yerinde tespit çalışmasını Aytaç Akın Mermer’de gerçekleştirdi.


Başkan Süleyman Evcilmen’e “Yaşam Boyu Başarı” Ödülü Güncel Başkan Süleyman Evcilmen’e “Yaşam Boyu Başarı” Ödülü

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’e, Yedinci Şehir Enstitüsü ve Dumlupınar Üniversitesi Mezunları Derneği’nce “Belediyecilikte Yaşam Boyu Başarı Ödülü” verildi.


Turist memnun kaldığı otelden vazgeçmiyor! Alanya Turist memnun kaldığı otelden vazgeçmiyor!

Alanya’da bulunan ve Öz Grup tarafından işletilen İncekum Beach Resort, müşteri memnuniyetine öncelik olarak bakarken, memnuniyet değerlendirme sitelerinde % 95’lik bir memnuniyet yakaladı.


TTNET'ten ilk 2 ay ücretsiz cazip kampanya! Teknoloji/Bilim/İnternet TTNET'ten ilk 2 ay ücretsiz cazip kampanya!

TTNET’ten ilk 2 ay ücretsiz, sonraki 10 ay 19.90 TL’ye 6 GB kotalı internet...


İnşaat sektörüne girmek isteyen kuyumcu, yatını satışa çıkardı Güncel İnşaat sektörüne girmek isteyen kuyumcu, yatını satışa çıkardı

İnşaat sektörüne girmek isteyen kuyumcu, uçabilen yatını internette satışa çıkardı


Manavgat’ta ‘Birlik-Beraberlik’ Buluşması.. Manavgat Manavgat’ta ‘Birlik-Beraberlik’ Buluşması..

AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, yeni yönetim kurulu üyeleri ile parti kurucuları ve bugüne kadar yönetimlerde görev alanlar bir araya geldi.


Milli Anayasa Forumu yoğun ilgi gördü Güncel Milli Anayasa Forumu yoğun ilgi gördü

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Milli Anayasa Forumu’ konulu panele katılan TBMM eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, yeni anayasa yapılmasını eleştirirken, “Bazıları helal gıda arıyor. Helal sabun arıyor. Biz helal demokrasiyi bulalım” dedi.


Bayraktar: “Kentsel dönüşümü gerçekleştirmek zorundayız” Siyaset Bayraktar: “Kentsel dönüşümü gerçekleştirmek zorundayız”

Türkiye’de ve Antalya’da gelinen nokta itibariyle artık kentsel dönüşümün kaçınılmaz hale geldiğini belirten Bakan Bayraktar, “Son yüz yılda 80’in üzerinde tahrip edici deprem yaşadık. Gecekondu dönüşümü ve afet risklerine karşı kentsel dönüşüm kaçınılmaz” dedi.


BAKA, Isparta’nın dünya markası İPLİKSAN ve Step Halı’da Güncel BAKA, Isparta’nın dünya markası İPLİKSAN ve Step Halı’da

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), sektörlerin durumunu yerinde tespit edip görüş ve önerilerini almak amacıyla dünyanın çok sayıda ülkesine ihracat yapan İPLİKSAN ile bünyesinde Step Halı’yı ziyaret etti.


Öğrencilerin İngilizce Akrostiş Şiir Yazma Yarışması Başarısı Güncel Öğrencilerin İngilizce Akrostiş Şiir Yazma Yarışması Başarısı

Antalya Koleji İlköğretim Okulu İngilizce Bölümü tarafından, Eko Okullar projesi kapsamında düzenlenen ‘Rainforests’ konulu İngilizce Akrostiş Şiir Yazma Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere okulda yapılan törenle ödülleri verildi.


Antalya Koleji Öğrencilerinin Genel Kültür ve Bilgi Yarışması Güncel Antalya Koleji Öğrencilerinin Genel Kültür ve Bilgi Yarışması

Antalya Koleji Lise Sosyal Bilimler Bölümü tarafından Lise 9., 10. ve 11. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen Genel Kültür ve Bilgi Yarışmasında öğrenciler kıyasıya yarıştılar.


Antalya Koleji Çok Sesli Korosu Festivalde Güncel Antalya Koleji Çok Sesli Korosu Festivalde

Antalya Koleji İlköğretim Okulu 4,5,6 ve 7. sınıf öğrencilerinden oluşan çok sesli okul korosu, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen IV. Uluslararası Koro Festivalinde izleyenlere tam bir müzik şöleni yaşattı.


Duman: Siyaset Duman: "Kapımız herkese açık"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muratpaşa ilçe teşkilatı, Yörükler Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.


TODOSK'ta bu hafta... Güncel TODOSK'ta bu hafta...

Bu hafta Todosk etkinlikleri daha anlamlı ve geniş içerikli olarak gerçekleştirildi. Bilkan Uçkan ın “Çarşamba etkinlikleri” çerçevesinde sunduğu slayt gösterisinden sonra 06.04.2012 Cuma akşamı yeni üyelerle eski üyeleri tanıştırma, kaynaştırma kokteyli yapıldı.


İnternet salonu mühürlendi Döşemealtı İnternet salonu mühürlendi

Döşemealtı Belediyesi sınırları içerisinde bulunan internet salonları denetlemesini sürdürüyor. Yürütülen denetlemeler sonucunda 1 iş yeri mühürlendi


Turkcell Superonline, 19. İnternet Haftası’nı Kutluyor Teknoloji/Bilim/İnternet Turkcell Superonline, 19. İnternet Haftası’nı Kutluyor

Turkcell Superonline’nın başlattığı hız devrimi Türkiye’yi internetin liderleri arasına soktu


Akdeniz Üniversitesi Matematik Olimpiyatları'nda Türkiye birinciliği... Güncel Akdeniz Üniversitesi Matematik Olimpiyatları'nda Türkiye birinciliği...

Toros Akdeniz Anadolu- Fen Lisesi öğrencileri Akdeniz Üniversitesi 17. Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’nda sınır tanımayarak 9.10.11 sınıflar kategorilerinde tüm ANTALYA BİRİNCİLİKLERİ yanı sıra TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ ve TÜRKİYE ALTINCILIĞI dereceleri aldılar.


Esnafa 48 Günde Yabancı Dil İndirimi Güncel Esnafa 48 Günde Yabancı Dil İndirimi

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) ile Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları arasında imzalanan protokol gereği yabancı dil öğrenmek isteyen esnafa dünyanın en yeni ve en etkili öğretim tekniği ile 48 günde İngilizce öğrenebilmenin yolu açıldı.


Zamanında müdahale hayat kurtarıyor Sağlık/Kadın Zamanında müdahale hayat kurtarıyor

Özellikle gelişmiş ülkeler için oldukça ciddi bir tehdit olan kalp krizinde ilkyardım oldukça büyük bir önem taşıyor.


Kepez Belediyesi’ne üç ayrı plaket Güncel Kepez Belediyesi’ne üç ayrı plaket

Bu yıl ATSO tarafından 7. si düzenlenen geleneksel “Türk Müziği Günleri” kapanış gecesinde, etkinliğe katılan Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Kepez AKMEK kursiyerleri Bağlama Korosu ve AKMEK Bağlama Korosu şefi Gürsel Bağlan’a teşekkür plaketi verildi.


Kültür ve sanat yatırımının temelinde şehirleşme var Güncel Kültür ve sanat yatırımının temelinde şehirleşme var

Başkan Hakan Tütüncü, ilçe halkının, modern şehrin imkânlarından faydalanması amacıyla kültür, sanat ve sosyal faaliyetleri gerçekleştirdiklerini söyledi.


Kepez Cem Karaca’nın doğum gününü kutladı Kültür/Sanat Kepez Cem Karaca’nın doğum gününü kutladı

Kepez Belediyesi, birçok unutulmaz esere imza atan, Anadolu rock müziğinin kurucularından Cem Karaca’nın, 67. doğum gününü, düzenlediği konserle kutladı.


Tütüncü’den birlik ve beraberlik mesajı Siyaset Tütüncü’den birlik ve beraberlik mesajı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Bölgesi Kelkitliler Derneği’ni ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.


Kısırlığın yüzde 10’unun nedeni bilinmiyor Sağlık/Kadın Kısırlığın yüzde 10’unun nedeni bilinmiyor

Çevresel ya da hormonal bozukluklardan dolayı çiftler çocuk sahibi olmakta güçlük çekiyor. Ancak kısırlık günümüzde artık çaresi olmayan bir rahatsızlık değil. Kısırlık tedavisinde pek çok yöntemle çiftler çocuk sahibi olabiliyor.


Ajans Press 11 İl’e Temsilcilik Açtı! Ajans Press 11 İl’e Temsilcilik Açtı!

Geçtiğimiz yıl Türkiye genelinde 30 İl’de temsilcilikler açan Ajans Press, bu yapılanmasına 11 yeni temsilciliği ekleyerek kapsama alanını genişletmeye devam ediyor.


İSTEK’li miniklerin müzikli çocuk oyunu keyfi Güncel İSTEK’li miniklerin müzikli çocuk oyunu keyfi

İSTEK Antalya Yeditepe İlköğretim Okulu Okul Öncesi 5 yaş sınıfı ile 6 yaş sınıfı öğrencileri, Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Kuklacı” adlı müzikli çocuk oyununu izledi.


Özsüt’ün yaz ve kış menüleri ile mevsimine özel tatlar Özsüt’ün yaz ve kış menüleri ile mevsimine özel tatlar

74 yıllık ustalığın adı Özsüt, menüsünü senede iki defa yenileyerek tatlı tutkunlarını tazelik dolu tatlarla buluşturuyor. Özsüt, yaz ve kış aylarında hazırladığı iki farklı menüyle tatlılarını mevsime özel hale getiriyor.


Mavisel Yener, AKEV’lilerle söyleşti Güncel Mavisel Yener, AKEV’lilerle söyleşti

Sanat etkinlikleri çerçevesinde birbirinden değerli yazarları ağırlayan AKEV Koleji, bu kez de öğrencilerini Mavisel Yener ile buluşturdu.


MTTB Fikir Atölyesi’ne Dekan Ziyareti Güncel MTTB Fikir Atölyesi’ne Dekan Ziyareti

MTTB Antalya Fikir Atölyesinin Bu Haftaki Konuğu Akdeniz Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Şafak Aksoy’du.


Has Parti Antalya İl Başkanlığı'nda görev değişimi Siyaset Has Parti Antalya İl Başkanlığı'nda görev değişimi

Has Parti Antalya İl Başkanlığı görevinden istifa eden Ali Aktaş’tan boşalan İl başkanlığı görevine Has Parti Genel Merkezi tarafından Ulaş GÖKTAŞ getirildi.


Şehit Uğur Gökcan Parkı düzenlenen törenle açıldı Güncel Şehit Uğur Gökcan Parkı düzenlenen törenle açıldı

22 Şubat tarihinde silahlı bir şahsın ateş açması sonucu görevi başında şehit olan Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürünün adını yaşatmak için Uncalı Mahallesi’nde yapılan Konyaaltı Belediyesi Şehit Uğur Gökcan Parkı açıldı.


Posta–telekomcular Yemekte Buluştu Güncel Posta–telekomcular Yemekte Buluştu

Posta–telekom’un emekli olan, kurumdan ayrılan, çalışan personeller yıllar sonra akşam yemeginde buluştu.


CHP'li Çetin istifa etti Siyaset CHP'li Çetin istifa etti

CHP İl Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Çetin görevinden istifa etti.


Paris II Dalış Etkinlikleri ile tarihe yolculuk Kemer Paris II Dalış Etkinlikleri ile tarihe yolculuk

Paris II Batığı Dalış etkinlikleri ile üniversite öğrencileri her yıl olduğu gibi, bu yıl da Kemer’de tarihe yolculuk yapacak.


Acar, Başbakan'a 3. kez sordu Siyaset Acar, Başbakan'a 3. kez sordu

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, telefon dinlemeleri ile ilgili aynı içerikteki 2 önergesinin de yanıtsız bırakılması üzerine 3’üncü önergeyi vererek, “Yasadışı kayıtları kullanmak yerine, yasadışı dinlemeleri ortadan kaldırmak için bir girişimde bulunacak mısınız?” dedi.


“Büyükşehir’i MHP’li yapacağız” Siyaset “Büyükşehir’i MHP’li yapacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin , MHP il binasında düzenlenen basın toplantısıyla yeni yönetim kurulunu ve görev dağılımını açıkladı.


MHP Antalya il teşkilatında görev dağılımı yapıldı Siyaset MHP Antalya il teşkilatında görev dağılımı yapıldı

MHP Antalya İl Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, yeni yönetim kurulu üyeleri ve parti yönetiminde görev alan üyeler, basın ve kamuoyuna tanıldı.


Döşemealtı’nda fırınlar denetlendi Döşemealtı Döşemealtı’nda fırınlar denetlendi

Döşemealtı Belediye Zabıta birimi ve sağlık ekipleri ilçe sınırları içerisinde bulunan fırınları denetledi


Kemer, Azerbaycan’da boy gösterdi Kemer Kemer, Azerbaycan’da boy gösterdi

Dünyanın pek çok ülkesinden turizmciler, Azerbaycan’dan turist çekebilmek için Bakü’deki Turizm ve Seyahat Fuarı’nda buluştu.


Ekrem Bora’nın adı Kemer’de yaşayacak Kemer Ekrem Bora’nın adı Kemer’de yaşayacak

2 Nisan tarihinde, tedavi gördüğü hastanede 78 yaşında hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Ekrem Bora sevenlerini üzüntüye boğdu.


Sanayiye hastane görünümlü poliklinik Güncel Sanayiye hastane görünümlü poliklinik

Antalya İl Özel İdaresi Başkanı Cavit Arı ve CHP’li meclis üyeleri, Antalya İl Özel İdaresi tarafından ödenek ayrılarak temeli atılan Akdeniz Sanayi Sitesi Polikliniği’nnde inceleme yaptı.


Antalyalı Kadın Girişimciler ile BAKA toplantısı Ekonomi/Turizm Antalyalı Kadın Girişimciler ile BAKA toplantısı

Antalya, Burdur ve Isparta’daki tüm paydaşlar ile işbirliği ve etkin katılımcılık anlayışı içinde faaliyetlerini sürdüren Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ile biraraya geldi.


Kemer “Polis-Halk elele” dedi Kemer Kemer “Polis-Halk elele” dedi

Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 167. yıl kutlamaları, Kemer Belediyesi önünde gerçekleştirilen törenle başladı. Kemer Belediyesi Başkan Vekili Zekiye Muşlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Galip Gün, Kemer protokolü ile birlikte Polis Teşkilatı’nın anlamlı gününde tören alanında yerlerini aldılar.


Çağlayan Lisesi’ne Tütüncü müjdesi Güncel Çağlayan Lisesi’ne Tütüncü müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yıl sonu balosu için yer sıkıntısı yaşayan Çağlayan Lisesi’nin son sınıf öğrencilerine bir müjde verdi.


Kepez’den asansörlü minibüsle engellilere ulaşım servisi Güncel Kepez’den asansörlü minibüsle engellilere ulaşım servisi

Kepez Belediyesi, ilçede yaşayan bedensel engelli vatandaşların ulaşım ihtiyacını karşılamak amacıyla, asansörlü bir minibüsle, ücretsiz “engelli hizmet aracı servisi” uygulaması başlattı.


Spor "Özdilek'le devam"

Akdeniz TV’de yayınlanan ve Yapımcılığını İbrahim Okumamış ile Nurgül Köktürk’ün yaptığı, Ümit Turmuş ile Doğan Hakyemez’in yorumlarıyla katkı kodluğu Artı Spor Programı’na konuk olan MP Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu merak edilen soruları cevapladı.


Kalbiniz yorulmadan önleminizi alın Sağlık/Kadın Kalbiniz yorulmadan önleminizi alın

El, kol ve bacaklarımız aşırı kullanıldığında yorularak ağrı veriyor.


Turizmciler “Bahara Merhaba” kokteylinde buluştu Güncel Turizmciler “Bahara Merhaba” kokteylinde buluştu

Kempinski Hotel The Dome’un ‘’Bahara Merhaba’’ Kokteyl’i Turizm Sektörü’nün önde gelenlerini bir araya getirdi.


Vali Altıparmak Antalya milletvekilleriyle bir araya geldi Güncel Vali Altıparmak Antalya milletvekilleriyle bir araya geldi

Vali Dr. Ahmet Altıparmak İl Değerlendirme Toplantısında Antalya Milletvekilleri İle Bir Araya Geldi


Hakan Tütüncü'den Sürpriz Doğum Günü Pastası Güncel Hakan Tütüncü'den Sürpriz Doğum Günü Pastası

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'den süpriz doğum günü pastası ikramı yaptı.


Acar, ücret eşitliği için komisyon istedi Siyaset Acar, ücret eşitliği için komisyon istedi

CHP Antalya Milletvekili Av. Gürkut Acar, kadınların ucuz iş gücü olarak görülmesinden vazgeçilmesi gerektiğini belirterek, cinsler arası ücret eşitsizliğinin boyutlarının incelenmesi için Meclis Araştırması açılmasını istedi.


Başkan Evcilmen’in çok özel konukları Güncel Başkan Evcilmen’in çok özel konukları

Otizm Farkındalık etkinlikleri kapsamında otistik çocuklar ve velileri, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’i ziyaret etti. Başkan Evcilmen, çok özel konukları ile yakından ilgilendi.


Büyükşehir güreşçileri Milli Takım’a seçildi Spor Büyükşehir güreşçileri Milli Takım’a seçildi

Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün genç güreşçileri Hakkı Aygün ve Okan Acar, Türkiye Yıldızlar Serbest Güreş Şampiyonası’nda dereceye girerek, Milli Takım’a seçildi. Daha önce de gençler kategorisinde Nazmi Şahin ile Yusuf Can Zeybek, Milli Takım’a seçilmişti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65733 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...