Pazar, 25 Ağustos 2019

BAŞKAN ÇALIK” ÖKSÜZ VE YETİMLERE SAHİP ÇIKACAĞIZ” Serik 
BAŞKAN ÇALIK” ÖKSÜZ VE YETİMLERE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Serik DSİ Park’ta anne ve babası olmayan Yetim ve Öksüz kalan çocuklarla kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Çalık çocuklarla sohbet etti, onlara bisiklet ve hediyeler verdi.


Akdeniz Üniversitesi'nde Ayarsız Dergisi Buluşması Güncel Akdeniz Üniversitesi'nde Ayarsız Dergisi Buluşması

Akdeniz Üniversitesi Avrasya Araştırmaları Topluluğu’nun ev sahipliğinde Ayarsız Dergisi Söyleşisi gerçekleştirildi.


BAĞKUR’LULARA İNDİRİM MÜJDESİ Serik BAĞKUR’LULARA İNDİRİM MÜJDESİ

SGK İl Merkez Md. Vekili H. İbrahim Doğaç Bakanlar Kurulunun aldığı son Bağkur pirim indirimi ile ilgili Basın açıklamasında bulundu.


BAŞKAN ÇALIK” GERÇEK ENGEL BEDENDE DEĞİL DÜŞÜNCEDE” Serik BAŞKAN ÇALIK” GERÇEK ENGEL BEDENDE DEĞİL DÜŞÜNCEDE”

Engelliler Haftasında Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Serik’te bulunan Özel Eğitim Sınıflarını ziyaret etti. Öğrenim gören; Eğitilebilir Alt Özel Sınıfı öğrencileri ile birlikte derse katılıp, minik öğrencilerin sevincine ortak oldu. Ziyareti esnasında, öğrencilerle sohbet edip, onlara çeşitli hediyeler verdi.


KADININ DOSTU SERİK BELEDİYESİ Serik KADININ DOSTU SERİK BELEDİYESİ

Serik Belediyesi, HAK-İŞ Sendikası Konfederasyonu tarafından ülke çapında düzenlenen ' Sosyal Diyalog Yolu ile Kadın Dostu İş yerleri Projesi' kapsamında 'Kadın dostu iş yeri' dalında ödül aldı.


SERİK ANADOLU LİSESİ FELSEFE OLİMPİYATLARINDA Serik SERİK ANADOLU LİSESİ FELSEFE OLİMPİYATLARINDA

Serik Anadolu Lisesi başarılarına bir yenisini ekledi. Türkiye Felsefe Kurumu Derneğince düzenlenen 21. Felsefe Olimpiyatları Antalya Hacı Melike Bileydi Anadolu Lisesinde yapıldı.


SERİK OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI Serik SERİK OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI

Serik İlçe Okul Sporları Tertip Komitesi tarafından organize edilen Liseler Arası Genç Kızlar ve Erkekler Voleybol maçları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü 100.Yıl Spor Salonunda yapıldı.


SERİK YÜKSELİŞ TEOG’TA YİNE ZİRVEDE Serik SERİK YÜKSELİŞ TEOG’TA YİNE ZİRVEDE

Bu yıl 23-24 Kasım tarihlerinde 8.sınıflara uygulanan TEOG sınavlarında Yükseliş Orta Okulu öğrencileri, altın sonuçlara imza attı.


SERİK LİSELER ARASI FUTBOL ŞAMPİYONASI Serik SERİK LİSELER ARASI FUTBOL ŞAMPİYONASI

Serik 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları liseler arası futbol karşılaşmaları başladı. Futbol Şampiyonasına toplam 8 lise katılıyor.


SERİK YÜKSELİŞ MİNİKLERİ HUZUREVİ ZİYARETİ Serik SERİK YÜKSELİŞ MİNİKLERİ HUZUREVİ ZİYARETİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Okul Öncesi öğrencileri ile okul idaresi ve öğretmenleri Huzurevi’ne toplum hizmeti kapsamında ziyaret gerçekleştirdi. Öğrenciler, yanlarında getirdikleri çiçeği ve hediyeleri yaşlılara takdim etti.


ATIK PİL TOPLAMADA 2. KAMPANYA Serik ATIK PİL TOPLAMADA 2. KAMPANYA

Serik Belediyesi’nin Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği(TAP) ile imzaladığı protokol kapsamında, atık pillerin geri dönüşümünü ve ekonomiye tekrar kazandırılmasını sağlamak amacıyla Ödüllü Atık Pil Toplama Kampanyası' nın 2.sini düzenlendi.


TARIM KONSEYİ, TARIM DESTEK VE TEŞVİKLERİNİ ANLATTI Ekonomi/Turizm TARIM KONSEYİ, TARIM DESTEK VE TEŞVİKLERİNİ ANLATTI

Antalya Ticaret Borsası’nın başkanlığını yürüttüğü Tarım Konseyi, tarım sektörünün yararlanabileceği kamu destek ve teşviklerini "Antalya Tarım Sektörünün Yararlanabileceği Destek ve Teşviklere Erişim Yolları" başlıklı toplantıda sektör temsilcileriyle paylaştı.


MHP’li Günal: Ekonomide Bakan Enflasyonu Var! Tek Ekonomi Bakanlığı Olsun! Siyaset MHP’li Günal: Ekonomide Bakan Enflasyonu Var! Tek Ekonomi Bakanlığı Olsun!

GÜNAL; AKP Hükümetinin kişiye göre bakanlık uygulamasından dolayı ekonomi kurumlarının farklı bakanlara bağlı olduğunu belirterek, bunun sonucunda da ekonomi yönetiminde koordinasyon sağlanamadığını, gereksiz bürokratik engeller oluştuğunu söyledi ve MHP’nin önerdiği gibi ekonomik kurumların tek ve gerçek bir Ekonomi Bakanlığı altında birleşmesi gerektiğini vurguladı.


Hedef Türkiye Şampiyonluğu! Spor Hedef Türkiye Şampiyonluğu!

Türk Maarif Koleji Anadolu Lisesi tenis takımı, liseler arası okul sporları müsabakalarında Antalya birincisi oldu.


ANTALYA TİCARET BORSASI ÜYELERİNE NEFES OLACAK Ekonomi/Turizm ANTALYA TİCARET BORSASI ÜYELERİNE NEFES OLACAK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kredi Garanti Fonu, Ziraat Bankası ve Denizbank’ın işbirliği ile hayata geçirilen ‘Nefes Kredisi’ projesine Antalya Ticaret Borsası da kaynak aktardı. ATB, finansmana erişimde sorun yaşayan küçük ve orta büyüklükteki üyelerine düşük faizli kredi kullanmalarına destek olacak.


HAK İŞ GENEL BAŞKANI ARSLAN VALİ KARALOĞLU'NU ZİYARET ETTİ Güncel HAK İŞ GENEL BAŞKANI ARSLAN VALİ KARALOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Hak-İş Sendikalar Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Antalya Valisi Münir Karaoğlu'nu makamında ziyaret etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KENT MOBİLYASI İMALATI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KENT MOBİLYASI İMALATI

Manavgat halkına daha iyi hizmet etmek, belediyede tasarrufu sağlamak ve sağlıklı bir kent hayatı için çalışan ve her geçen gün kendini yenileyerek geliştiren Manavgat Belediyesi, kent mobilyası imalatına da başladı.


Başkan Gül Beldibi’nde Vatandaşlarıyla Kahvaltıda Buluştu Kemer Başkan Gül Beldibi’nde Vatandaşlarıyla Kahvaltıda Buluştu

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Beldibi Göynük Mahallesine bağlı Beldibi’ni ziyaret etti. Vatandaşlarla kahvaltıda bir araya gelen Gül, halkın sorunlarını dinledi.


BUDAK: Siyaset BUDAK: "Yatırım ve ihracat artışı için, demokrasi, hukuk, içerde ve dışarda barış gerekli"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Hükümetin yeni yatırımlar ve KOBİ’ler için getirdiği desteklerin beklenen faydayı sağlaması için öncelikle Türkiye’de hukuk güvenliğinin egemen olması, ihracat pazarlarının da genişlemesi gerektiğin belirterek, “Yatırım ve ihracat artışı için öncelikle demokrasi, hukuk, içte ve dışta barış gerekli. Turizmin gerilediği, başta AB olmak üzere herkesle kavga edildiği bir ortamda ihracat artışı olmaz, turist artışı da olmaz” dedi.


MANAVGAT’TA YAĞMUR YAĞIYOR'A BÜYÜK İLGİ Manavgat MANAVGAT’TA YAĞMUR YAĞIYOR'A BÜYÜK İLGİ

Derin Sahne Tiyatro grubunun “Yağmur Yağıyor” isimli komedi oyunu, belediyenin organizasyonuyla Manavgatlı tiyatro severlerle buluştu.


CDP Türkiye 2016 Su Programı Raporu Açıklandı Ekonomi/Turizm CDP Türkiye 2016 Su Programı Raporu Açıklandı

Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından Garanti Bankası’nın desteği ve işbirliği ile yürütülen CDP Türkiye Su Programı’nın 2016 yılı sonuçları açıklandı.


Antalyaspor Yöneticileri ve Dünyaca Ünlü Futbolcu Samuel Eto'o Antalya Yeditepe Kolejinde... Spor Antalyaspor Yöneticileri ve Dünyaca Ünlü Futbolcu Samuel Eto'o Antalya Yeditepe Kolejinde...

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü, Fenerbahçe maçı öncesi Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve dünyaca ünlü futbolcu Samuel Eto'o’yu ağırladı.


II. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi Antalya’da Gerçekleştiriliyor Güncel II. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi Antalya’da Gerçekleştiriliyor

Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi alanında sorunları tartışmak, yeni teknolojileri takip etmek ve başarılı uygulamaları paylaşmak üzere ilki 18-22 Şubat 2015 tarihinde başarıyla gerçekleştirilen Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresinin ikincisi; 8-10 Aralık 2016 tarihinde yine Antalya’da gerçekleştiriliyor.


REKABET GÜCÜ EN YÜKSEK İL İSTANBUL, EN DÜŞÜK İL İSE ŞIRNAK OLDU Ekonomi/Turizm REKABET GÜCÜ EN YÜKSEK İL İSTANBUL, EN DÜŞÜK İL İSE ŞIRNAK OLDU

TÜRKONFED işbirliği ile Ekonomi ve Dış Politika Araştırmalar Merkezi tarafından hazırlanan ‘İl Bazında Rekabet Endeksi Raporu’ Adana’da düzenlenen toplantıda açıklandı.


TELKODER’in Başkanı Yusuf Ata Arıak Güven Tazeledi Teknoloji/Bilim/İnternet TELKODER’in Başkanı Yusuf Ata Arıak Güven Tazeledi

Yusuf Ata Arıak’ın tekrar başkan seçildiği TELKODER’in 9. Olağan Genel Kurulu’nda, derneğin 2017-2018 döneminde görev yapacak yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu da oy birliğiyle belirlendi.


İş dünyası TL için bir arada Ekonomi/Turizm İş dünyası TL için bir arada

Antalya iş dünyası sivil toplum kuruluşları Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) çatısı altında çalışmalarını yürüten Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya Genç Girişimciler Kurulu (GGK) ev sahipliğinde bir araya geldi.


Akdeniz Üniversitesi Personel Tiyatrosu Perdelerini Aralıyor Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesi Personel Tiyatrosu Perdelerini Aralıyor

Akdeniz Üniversitesi Personel Tiyatrosu yepyeni bir ekip ve iki ayrı oyunla perdelerini açmaya hazırlanıyor.


MURATPAŞALI KADINLAR GÜNE SPORLA BAŞLIYOR Güncel MURATPAŞALI KADINLAR GÜNE SPORLA BAŞLIYOR

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’yle 30’undan 70 yaşına kadınlar parklarda özgürce sabah sporu yapıyor. Muratpaşa’nın 17 farklı noktasında kadınlar, belediyenin spor eğitmenleri eşliğinde egzersiz minderleri, pilates bantlarıyla 90 dakika süren sporun ardından güne başlıyor.


Türel: “Başkanlık sistemiyle demokrasi güçlenecek” Siyaset Türel: “Başkanlık sistemiyle demokrasi güçlenecek”

Antalya siyaset akademisinin final dersinde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Başkanlık sistemi ile bu ülkenin ayağındaki prangalar çözülecek, demokrasi daha da güçlenecektir” dedi.


Başkan Böcek’e Alman öğrencilerden tam not.. 
 Güncel Başkan Böcek’e Alman öğrencilerden tam not.. 


Konyaaltı Belediyesi’nin sosyal içerikli projelerini yerinde inceleyen Alman uyruklu öğrenciler, Başkan Muhittin Böcek’i ziyaret ederek, projeleri son derece başarılı buldukları söyledi.


FENER CADDESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMALARI BİTTİ Güncel FENER CADDESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMALARI BİTTİ

Muratpaşa Belediyesi, Tekelioğlu Caddesi, Bülent Ecevit Bulvarı ve Yalı Caddesi’nin birbirine bağlayan Fener Caddesi’ni asfaltladı.


TBB BAŞKANI METİN FEYZİOĞLU AGC'Yİ ZİYARET ETTİ Güncel TBB BAŞKANI METİN FEYZİOĞLU AGC'Yİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu AGC’yi ziyaret etti. TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Antalya Gazeteciler Cemiyeti(AGC) Başkanı Mevlüt Yeni’yi ziyaret etti.


 Döşemaltı Kadın Futbol takımı Adana İdman Yurdunu konuk ediyor Spor Döşemaltı Kadın Futbol takımı Adana İdman Yurdunu konuk ediyor

Türkiye Kadınlar Futbol 1. Ligi temsilcimiz 1207 Döşemealtı Kadın Futbol takımı 4 maçta topladığı 10 puanla namağlup liderliğini sürdürüyor. Pazar günü Saat: 10’00’da Adana İdman Yurdu takımını ağırlayacak olan kırmızı-beyaz-siyahlı ekip de hedef güzel futbol ve 3 puan.


Bu uygulamalar, cildi sıkılaştırıyor Sağlık/Kadın Bu uygulamalar, cildi sıkılaştırıyor

Cildinde sarkma, gevşeme sorunu yaşayanlar ve cilt kalitesini artırmak isteyenler, ameliyatsız cilt sıkılaştırma çözümlerine yöneliyorlar


VALİ KARALOĞLU AKSEKİ VE İBRADI İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ Akseki VALİ KARALOĞLU AKSEKİ VE İBRADI İLÇELERİNİ ZİYARET ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaoğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Akseki ve İbradı’da incelemelerde bulunarak yatırımlar hakkında bilgi aldı.


MHP’li Günal: Siyaset MHP’li Günal: "Harca…Aktar… Döndür… Ama Hesap Verme!"

Sayıştay Başkanlığı ve Hazine Müsteşarlığı 2017 Bütçesi üzerine MHP Grubu adına söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet GÜNAL, Meclis’in en önemli hakkının bütçe hakkı olduğunu, ancak bu hakkın hükümet tarafından gasp edildiğini söyledi.


Başkan Çetinkaya, Akmaz deresindeki çalışmaları inceledi Kumluca Başkan Çetinkaya, Akmaz deresindeki çalışmaları inceledi

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer ile Beykonak Mahallesinde bulunan ve kış aylarında yağmur sularının tahliyesinde sağlayan ilçenin en büyük derelerinden Akmaz deresinde DSİ tarafından ıslah çalışması yerinde inceledi.


“Yanlış Çavuşoğlu Yanıt Verince Böyle Oluyor” Siyaset “Yanlış Çavuşoğlu Yanıt Verince Böyle Oluyor”

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, TBMM Genel Kurulunda yaşanan 18 Ada’nın işgali ile ilgili tartışmalar üzerine yaptığı açıklamada, “Tarih bilmeyenler iktidar koltuğunda oturuyor” diyerek Hakan Çavuşoğlu’nun hangi adalardan bahsedildiğini bile anlayamadığını söyledi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TAŞAĞIL HACIHATIPLAR MAHALLESİ’NE PARK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TAŞAĞIL HACIHATIPLAR MAHALLESİ’NE PARK

Manavgat Belediyesi, “Her Mahalleye Bir Park” projesini tüm hızıyla sürdürüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, özellikle kırsal mahallelerdeki çocuk ve kadınlardan gelen talepleri ise geri çevirmemeye özen gösteriyor.


Sözen'den Mevlit Kandili mesajı Manavgat Sözen'den Mevlit Kandili mesajı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in Mevlit Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


HACI MEVLÜT ÜNAL: “İNSAN HAKLARIYLA İNSANDIR”	Güncel HACI MEVLÜT ÜNAL: “İNSAN HAKLARIYLA İNSANDIR”

‘Dünya İnsan Hakları Günü’ nedeniyle bir açıklama yapan TÜRK-İŞ Konfederasyonu Antalya İl Temsilcisi ve TES-İŞ Sendikası Antalya Şube Başkanı Hacı Mevlüt Ünal “İnsan Haklarıyla İnsandır” dedi. Ünal, işçi sınıfı yaşamının insan hakları anlayışının ayrılamaz bir parçası olduğunu vurguladı.


Kepez’den bir açılış daha... Güncel Kepez’den bir açılış daha...

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sözünü verdiği semt spor sahalarının birinin açılışını daha Kızıllı Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Kepez Belediyesi tarafından Kızıllı Mahallesi’ne kazandırılan semt spor sahalarının açılışı düzenlenen törenle yapıldı.


Başkan Türel; “Antalya’yı hep birlikte daha güzel daha yeşil bir şehir yapacağız” Güncel Başkan Türel; “Antalya’yı hep birlikte daha güzel daha yeşil bir şehir yapacağız”

6. Peyzaj Mimarlığı Kongresi’nde konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, tüm proje ve yatırımlarla ilgili STK ve meslek odaları ile birlikte hareket ettiklerini söyledi.


 MStar Türkiye’nin ilk online dans turnuvasını gerçekleştirdi Teknoloji/Bilim/İnternet MStar Türkiye’nin ilk online dans turnuvasını gerçekleştirdi

Netmarble’ın ücretsiz dans ve arkadaşlık oyunu MStar’dan bir ilk...


KIŞI SAĞLIKLI GEÇİRİN Sağlık/Kadın KIŞI SAĞLIKLI GEÇİRİN

Kışın mevsiminde soğuk havaya yoğun stres, uykusuzluk ve dengesiz beslenme de eklenince bağışıklık sistemi iyice zayıflıyor ve hastalıklara davetiye çıkarıyor.


UAÜ öğrencilerinden anlamlı ziyaret Güncel UAÜ öğrencilerinden anlamlı ziyaret

Uluslararası Antalya Üniversitesi öğrencileri anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.


ERASTA ANTALYA’DAN ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİKLER Güncel ERASTA ANTALYA’DAN ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİKLER

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, çocuklara yönelik düzenleyeceği birbirinden renkli etkinliklerle minik ziyaretçilere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


VALİ YARDIMCISINA VEDA Aksu VALİ YARDIMCISINA VEDA

Aksu Kaymakamlığına vekalet eden Antalya Vali Yardımcısı Mehmet Yavuz’un Erzurum’a tayini çıktı. Aksu Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Yardımcısı Mehmet Yavuz’a Belediye Başkanı Halil Şahin, teşekkür plaketi taktim etti.


MUTLU PORTAKAL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ ZİÇEV ÇOCUKLARINI MUTLU EDECEK Güncel MUTLU PORTAKAL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ ZİÇEV ÇOCUKLARINI MUTLU EDECEKMariposa Antalya Boutique, Love To Play ve Kindyroo Oyunevi, Simge Tuncer; Ziçev Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Ayaz Yılmaz önderliğinde birleşerek Ziçev’de eğitim gören çocuklar için bağış toplamak amacıyla Mutlu Portakal Alışveriş Festivali’ni hayata geçiriyor.


Akdeniz Üniversitesi  Hibe Almaya Hak Kazandı Güncel Akdeniz Üniversitesi Hibe Almaya Hak Kazandı

Akdeniz Üniversitesi “UPPScience” KA2 Stratejik Ortaklıklar Mesleki Eğitim Projesi ile Hibe Almaya Hak Kazandı


Akdeniz Üniversitesi ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Arasında İşbirliği Protokolü Güncel Akdeniz Üniversitesi ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Arasında İşbirliği Protokolü

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi arasında “Makine Mühendisliği Öğrencilerinin Eğitimi Kapsamında Üniversite -Oda İşbirliği” protokolü imzalandı.


Kemer Belediye Personeline İlk Yardım Kursu Kemer Kemer Belediye Personeline İlk Yardım Kursu

Kemer Belediyesi ve Türk Kızılay Derneği Antalya şubesi ile işbirliği yaparak belediye çalışanlarına ilk yardım kursu verildi.


ATSO AKADEMİ ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULUNDA Elmalı ATSO AKADEMİ ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULUNDA

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, ATSO Akademi kapsamında “Hizmette Mükemmellik” konulu eğitim düzenlendi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDEN DİYABET FARKINDALIK ETKİNLİĞİ Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDEN DİYABET FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde diyabet hastalığının önemine dikkat çekmek için etkinlik düzenlendi.


Akdeniz Üniversitesine Birincilikle Yerleşen Öğrencilere Başarı Belgeleri Verildi Güncel Akdeniz Üniversitesine Birincilikle Yerleşen Öğrencilere Başarı Belgeleri Verildi


Akdeniz Üniversitesi’nde 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında fakültelere birincilikle yerleşen öğrenciler için tören düzenlendi. 
Akdeniz Üniversitesi Senato Toplantısı’nda düzenlenen tören ile öğrencilere Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç tarafından imzalanan başarı belgeleri verildi.


MHP’li Günal: Siyaset MHP’li Günal: "Gerçek İslamı Anlatabilseydik, FETÖ Herkesi Kandıramazdı!"

Diyanet İşleri Başkanlığı 2017 Bütçesi üzerine MHP Grubu adına söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, 15 Temmuz darbe kalkışmasının arka planındaki bazı nedenlerin Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ilgi alanında olduğunu söyleyerek; ‘’Dinin hedefi insandır, dinin amacı insanın ahlaki olgunluğunu tamamlamasını sağlamaktır’’ dedi.


ÜMMÜ ŞAHİN “ENGELLERİ SEVGİYLE AŞIYORUZ” Aksu ÜMMÜ ŞAHİN “ENGELLERİ SEVGİYLE AŞIYORUZ”

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Engel Tanımayan Çocuklar İş Okulu öğrencileri ile bir araya gelerek güzel bir gün yaşamalarına öncülük etti.


Diş Ağrısı için 6 Altın Öneri Sağlık/Kadın Diş Ağrısı için 6 Altın Öneri

Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Dt. Recep Eşkar, diş ağrısı sırasında ağrıyı hafifletmede uygulanabilecek doğal çözümleri sıraladı...


KANSER TEDAVİSİ GÖRENLER İÇİN BESLENME ÖNERİLERİ Sağlık/Kadın KANSER TEDAVİSİ GÖRENLER İÇİN BESLENME ÖNERİLERİ

KANSER TEDAVİSİNİ BESLENMEYLE DESTEKLEYİN. KEMOTERAPİNİN NEDEN OLDUĞU ACI TADA KARŞI KARBONATLI KARIŞIM... AĞIZDAKİ METALİK TADA KARŞI NANELİ SAKIZ ÇİĞNEYİN. KEMOTERAPİDEKİ BULANTIYI HAFİFLETMEK İÇİN METAL KAŞIK YERİNE PLASTİK KAŞIK TERCİH EDİN. KEMOTERAPİ DÖNEMİNDE SARIMSAK VE SOĞANI ÇİĞ OLARAK TÜKETİN


Renault’da Aralık ayında  “ÖTV ve Kur Farkı Bizden” kampanyası Otomotiv Renault’da Aralık ayında “ÖTV ve Kur Farkı Bizden” kampanyası

Renault, Aralık ayında tüm binek modellerinde “ÖTV ve Kur Farkı Bizden” kampanyası düzenliyor.


BABALAR DA LOHUSA OLUYOR (MU?) Sağlık/Kadın BABALAR DA LOHUSA OLUYOR (MU?)

Bazı araştırmalar doğum öncesinde ve sonrasında erkeklerin de hormonal değişmeler yaşayabildiklerini ortaya koyuyor. Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Uzman Klinik Psikolog Yekta Korkmaz, bu nedenle babaların da anneler kadar bu süreçten etkilenebildiğini ve bu yeni duruma uyum sağlamak konusunda zaman zaman sorunlarla karşılaştıklarını anlattı.


DACIA’DA ARALIK’TA ÖTV FARKI YOK Otomotiv DACIA’DA ARALIK’TA ÖTV FARKI YOK

Aralık ayında Dacia binek otomobillerinde “ÖTV Farkı Yok” kampanyası düzenleniyor.


VODAFONE TÜRKİYE’YE
‘BİLİŞİM VE DEMOKRASİ’ ÖDÜLÜ Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE TÜRKİYE’YE
‘BİLİŞİM VE DEMOKRASİ’ ÖDÜLÜ

Ulusal Bilişim Kurultayı kapsamında Vodafone Türkiye’ye “Bilişim ve Demokrasi Ödülü” verildi. Ödülü şirket adına İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Başbakan Binali Yıldırım ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın elinden aldı.


ATAY USLU ALMANYA İNCELEMESİNİ DEĞERLENDİRDİ Siyaset ATAY USLU ALMANYA İNCELEMESİNİ DEĞERLENDİRDİ

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Mülteci Hakları Alt komisyonunun Almanya’da yaptığı inceleme gezisi hakkında TBMM'de basın toplantısı düzenledi.


Başkan Böcek: Spor Başkan Böcek: "Antalyaspor’un yanındayız"

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.


5. Uluslararası Antalya Gitar Festivali başlıyor Kültür/Sanat 5. Uluslararası Antalya Gitar Festivali başlıyor

Antalya Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği işbirliğiyle gerçekleşecek 5. Uluslararası Antalya Gitar Festivali bu yıl 22-24 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenecek festivalin tüm konser ve etkinlikleri ücretsiz ve halka açık olarak müzikseverlerle buluşacak.


‘Mavi Ev’de Demans ve Alzheimer konuşuldu Sağlık/Kadın ‘Mavi Ev’de Demans ve Alzheimer konuşuldu

Büyükşehir Belediyesi’nin yaşlı dostu projesi ‘Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta sık görülen Hastalıklar ve Demans için Risk Faktörleri’ konuşuldu.


Akbıyık’tan kentsel dönüşüm değerlendirmesi Ekonomi/Turizm Akbıyık’tan kentsel dönüşüm değerlendirmesi

Kepez’de 5 mahalle için düzenlenen kentsel dönüşüme yönelik referandumdan çıkan sonuç müteahhitleri memnun etti. KEMDER Başkanı Akbıyık, yeni imar planı önerisinin hem Kepez için hem de Antalya için sevindirici olduğunu söyledi.


MECLİS KÜRSÜSÜ'NDE GENÇ BİR ANTALYALI: SENA NUR ÇELİK Siyaset MECLİS KÜRSÜSÜ'NDE GENÇ BİR ANTALYALI: SENA NUR ÇELİK

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, TBMM bütçe görüşmelerinde kürsüye çıktı. Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'nın 2017 yılı bütçesi için söz alan vekil, kurumun yurtdışındaki faaliyetlerinin önemine değindi.


CPM YAZILIM’DAN TÜRK LİRASI HAREKETİ Teknoloji/Bilim/İnternet CPM YAZILIM’DAN TÜRK LİRASI HAREKETİ

KOBİ ve büyük ölçekli işletmelere kurumsal kaynakların aktif ve verimli yönetilmesini sağlayan ERP çözümleriyle %25’e varan kâr artışı sunan CPM Yazılım, dolar kurlarındaki aşırı yükseliş sebebiyle başlatılan döviz hareketine, yerli yazılım kullanarak destek sağlanabileceğinin altını çizdi.


Tütüncü’ye öğretmeninden sürpriz Güncel Tütüncü’ye öğretmeninden sürpriz

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, sınıf arkadaşlarının yer aldığı albüm ile ziyaretine gelen öğretmeninin sürprizi karşısında duygulandı.


PAŞA’NIN MELEKLERİ’NDE PAROLA ‘GALİBİYET’ Spor PAŞA’NIN MELEKLERİ’NDE PAROLA ‘GALİBİYET’

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol takımı, Süper Lig’in 10’uncu hafta karşılaşmasında Samsun Gençlik Spor Kulübü ile deplasmanda karşılaşacak. 15 günde 5 maç oynayacaklarını belirten antrenör Birol Ünsal, “Zor bir süreç bizi bekliyor ama biz de bunun farkındayız” dedi.


Göğüs estetiği öncesi 3 altın kural Sağlık/Kadın Göğüs estetiği öncesi 3 altın kural

Dünyada ve ülkemizde meme estetiği yaptıranların sayısı, her geçen gün katlanarak artıyor. Ameliyat sonrası problem yaşamamak için, meme estetiği olmadan önce araştırılması gereken 3 konuyu Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur açıkladı.


Antalya’nın eski vekilleri tek çatı altında toplanacak Siyaset Antalya’nın eski vekilleri tek çatı altında toplanacak

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üyelerini eski bakan ve milletvekillerinin oluşturduğu Türk Parlamenterler Birliği’nin Antalya Şubesi’nin açılması için gereken desteği vereceklerini söyledi.


Başkan Böcek’ten şehit ailesine taziye 
 Güncel Başkan Böcek’ten şehit ailesine taziye 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 24 Kasım 2016 tarihinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Tuncay Arslan'ın ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu. 
ANTDOB’DAN “FINDIKKIRAN”LA YENİ YIL HEDİYESİ Kültür/Sanat ANTDOB’DAN “FINDIKKIRAN”LA YENİ YIL HEDİYESİ

“Fındıkkıran ve Fareler Kralı” öyküsünden uyarlanan Tchaikovsky’nin Fındıkkıran balesi, Antalyalı sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


Kepez, bilimin de merkezi oluyor Güncel Kepez, bilimin de merkezi oluyor

Kepez Belediyesi ve TÜBİTAK işbirliği ile Dokuma Fabrikası yerleşkesine yapılacak olan ve 35 milyon TL bütçeli Antalya Kepez Bilim Merkezi’nin esas sözleşmesi Ankara’da imzalandı.


Eskrim Türkiye Şampiyonası Antalya’da başlıyor Spor Eskrim Türkiye Şampiyonası Antalya’da başlıyor

Türkiye Eskrim Federasyonu yıllık faaliyet programında yer alan Yıldızlar Epe - Kılıç Türkiye Şampiyonası ve Büyükler Satellite Turnuvası Antalya’da başlıyor.


OTOKOÇ’UN ARALIK AYI KAMPANYASI HERKESİ FORD SAHİBİ YAPIYOR Otomotiv OTOKOÇ’UN ARALIK AYI KAMPANYASI HERKESİ FORD SAHİBİ YAPIYOR

Türkiye otomotiv perakendeciliğinin lider şirketi Otokoç Aralık ayında herkesi Ford marka araç sahibi yapıyor.


Sultanlar galibiyet serisini sürdürmek istiyor Spor Sultanlar galibiyet serisini sürdürmek istiyor

Voleybol Bayanlar 2.Ligde Kepez’in Sultanları İzmir deplasmanına konuk olacak. Kepez’in Sultanları İzmir’den galibiyetle dönüp son haftalardaki yükselişini sürdürme peşinde.


Kipa’dan engellilere anlamlı etkinlikler Güncel Kipa’dan engellilere anlamlı etkinlikler

Kipa Aile Kulüpleri, 3 Aralık Engelliler Günü’ne özel birbirinden anlamlı etkinliklere imza attı. Kipa Aile Kulüplerinde gerçekleştirilen etkinliklerde engelli yetişkin ve çocukların katıldığı yarışmalar, kermesler ve gösteriler düzenlendi.


Devler galibiyet peşinde Spor Devler galibiyet peşinde

TBL2, B grubunda hafta sonu Kepez Belediyespor, Bilecik Belediyesi’ni seyircisi önünde konuk edecek. Devler, sahasında oynacağı maçta kayıp istemiyor.


Kepez galibiyete odaklandı Spor Kepez galibiyete odaklandı

Bölgesel Amatör Lig 11.Hafta da Kepez Belediyespor sahasında konuk edeceği Akıncılar maçı hazırlıklarını sürdürüyor.


PTT A.Ş. TÜRK LİRASI’NA GÜVENDİ, DÖVİZİNİ TL’YE ÇEVİRDİ Ekonomi/Turizm PTT A.Ş. TÜRK LİRASI’NA GÜVENDİ, DÖVİZİNİ TL’YE ÇEVİRDİ

PTT A.Ş., 15 TEMMUZ’DAKİ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN ARDINDAN BAŞLATTIĞI DÖVİZDEN TÜRK LİRASI’NA DÖNÜŞ UYGULAMASIYLA MİLLÎ EKONOMİYE BÜYÜK DESTEK VERDİ. 15 TEMMUZ’DAN BUGÜNE KADAR ŞİRKET HESABINDAKİ YAKLAŞIK 172 MİLYON DOLAR İLE YAKLAŞIK 20 MİLYON AVRO TÜRK LİRASI’NA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ.


ŞİDDETLİ SIRT AĞRISI HAYATINI KURTARDI Sağlık/Kadın ŞİDDETLİ SIRT AĞRISI HAYATINI KURTARDI

58 yaşındaki emekli şoför Cemali Tan, bir süredir evinin bahçesinde çalışırken belinin ve sırt bölgesinin ağrıdığını hissediyordu.


Özel öğrenciler antik kentte piknik yaparak eğlendi Kumluca Özel öğrenciler antik kentte piknik yaparak eğlendi

Kumluca Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından yürütülen, Kumluca Kaymakamlığı ve Kumluca Belediyesi tarafından desteklenen Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek için Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) projesinin son etkinliğinde özel öğrenciler Rhodiapolis Antik Kentinde piknik yaparak eğlendi.


Çocuklara dramalı eğitim Güncel Çocuklara dramalı eğitim

Büyükşehir Belediyesi, aile eğitim ve sosyal hizmet merkezlerinden faydalanan çocukları bilgilendirmek için koruyucu ve önleyici bir çalışma olan drama yöntemini kullanıyor.


Başkan Böcek’e muhtarlardan ziyaret Güncel Başkan Böcek’e muhtarlardan ziyaret

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Şaban Gökdere ve Antalya’daki muhtar temsilcileri ziyaret etti.


ANADOLU HEMŞEHRİ DERNEKLER PLATFORMU ÜYELERİNDEN VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel ANADOLU HEMŞEHRİ DERNEKLER PLATFORMU ÜYELERİNDEN VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Anadolu Hemşehri Dernekler Platformu Başkanı Deniz Akgün ve Platform üyelerini makamında kabul etti.


Kızılay, “Yılın Sivil Toplum Kuruluşu” seçildi Güncel Kızılay, “Yılın Sivil Toplum Kuruluşu” seçildi

Kızılay, Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri’nde “Yılın Sivil Toplum Kuruluşu” ödülüne layık görüldü.


Antalya'da düğünlerde bir ilk: Tiyatro Güncel Antalya'da düğünlerde bir ilk: Tiyatro

Antalya da yaşayan ve hayatını birleştirme kararı alan Figen Şen ile Kaan Köktürk'ün düğününde bir ilk yaşandı.


BAŞKAN UYSAL’DAN İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜNE DESTEK Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜNE DESTEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya İşitme Engelliler Spor Kulübü’ne malzeme desteğinde bulundu. Başkan Uysal, Muratpaşa’da engellilerin hayatın her alanında var olmaları için temel hizmetlerden sosyal hizmetlere büyük bir yapılanma içinde olduklarını belirterek, “Özellikle spor sahalarından sizlerin ortaya koyduğu mücadele bize de güç veriyor” dedi.


MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ
 SARI-LACİVERTLİLER’LE PROTOKOL İMZALADI Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ
 SARI-LACİVERTLİLER’LE PROTOKOL İMZALADI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Antalya Fenerbahçeliler Derneği arasında Sağlık Hizmeti Sözleşmesi imzalandı.


YÜZME HAVUZUNDA YANGIN TATBİKATI Güncel YÜZME HAVUZUNDA YANGIN TATBİKATI

Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda görevli personel teorik ve uygulamalı yangına ilk müdahale eğitimi aldı.


BAŞKAN UYSAL PEHLİVANLARLA BULUŞTU Spor BAŞKAN UYSAL PEHLİVANLARLA BULUŞTU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyespor güreşleriyle buluşmasında “Bir numara olmak için çalışmak, emek vermek, çok uğraşmak gerekir. Bilimsel, ciddi, planlı çalışırsanız içinizden şampiyonlar çıkar” diye konuştu.


Kumluca’da “15 Temmuz Demokrasi Zaferi” Voleybol turnuvası başladı Kumluca Kumluca’da “15 Temmuz Demokrasi Zaferi” Voleybol turnuvası başladı

Kumluca Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen kurumlar arası “15 Temmuz Demokrasi Zaferi” voleybol turnuvası başladı.


Varsaklılar bekledikleri müjdeyi aldı Güncel Varsaklılar bekledikleri müjdeyi aldı

Varsaklıların 10 yıldır çözümünü beklediği imar planı, Kepez Belediyesi Meclisi’nden geçti.


Başkan Genç, Servisçiler Odası Başkanı Şahin'i ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, Servisçiler Odası Başkanı Şahin'i ağırladı

Başkan Genç, Servisçiler Odası Başkanı Şahin'i ağırladı Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin ve beraberindekileri ağırladı.


“Emlak ilanları da artık USD’den TL’ye dönüyor” Ekonomi/Turizm “Emlak ilanları da artık USD’den TL’ye dönüyor”

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com’un Genel Müdürü Gizem Moral Kunter, Emlakjet.com verilerine göre ocak ve kasım ayı arasındaki 11 aylık dönemde döviz üzerinden verilen ilan adedinin toplamda yüzde 20 oranında düşüş göstermesine dikkat çekti.


Venezuela Türkiye’den işlenmiş gıda ürünleri istiyor Venezuela Türkiye’den işlenmiş gıda ürünleri istiyor

Güney Amerika ülkesi Venezuela Türkiye’den işlenmiş gıda ürünleri istiyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69359 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...