Perşembe, 22 Ağustos 2019
3 bin 26 Kepezli eserleri yerinde gördü Güncel 3 bin 26 Kepezli eserleri yerinde gördü

Kepez Belediyesi, ‘Kepez Benim Şehrim’ adlı proje kapsamında 66 mahalleden 3 bin 26 kişiye, 38 eserini tanıttı.


MEDICAL PARK ANTALYA’YA 
YENİ GASTROENTEROLOJİ HEKİMİ Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA’YA 
YENİ GASTROENTEROLOJİ HEKİMİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, hekim kadrosuna Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Hüseyin Saadettin Uslusoy’u da kattı.


Başkan Sarıoğlu, don nöbetindeki vatandaşları yalnız bırakmadı Finike Başkan Sarıoğlu, don nöbetindeki vatandaşları yalnız bırakmadı

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, mahsullerinin soğuk havadan zarar görmesini önlemek için seralarında don nöbeti tutan çiftçileri ziyaret etti.


BÜYÜKŞEHİR'İN FİNANSAL BAŞARISI BİR KAZ DAHA TESCİLLENDİ Ekonomi/Turizm BÜYÜKŞEHİR'İN FİNANSAL BAŞARISI BİR KAZ DAHA TESCİLLENDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2014 yılından beri rakamlarla yazdığı destan, İmar ve Yapı Derneği’nin yaptığı araştırma ile tescillendi.


Tütüncü’nün eğitim sözleri yerine getiriliyor Güncel Tütüncü’nün eğitim sözleri yerine getiriliyor

İlçesinin eğitim standartlarını arttıran sayısız hizmetler üreten Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’nün okullara çok amaçlı salon sözleri, yerine getiriliyor.


Kadriye'de son teknoloji terfi merkezi Güncel Kadriye'de son teknoloji terfi merkezi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelere yatırımlarını sürdürüyor. Turizm kenti Antalya’nın Belek Kadriye bölgesinde atık su arıtma tesisi terfi merkezi inşaatının yapımı hızla sürüyor.


TÜRKÜLERİMİZ OPERA SAHNESİNDE Kültür/Sanat TÜRKÜLERİMİZ OPERA SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2016/2017 Sanat Sezonu’nda “Piyano Sevdası” başlığıyla gerçekleştirdiği konser serisinin dördüncüsünde türkülerden oluşan bir seçkiyi sanatseverlerin beğenisine sunuyor.


AKSU IŞIL IŞIL OLDU Aksu AKSU IŞIL IŞIL OLDU

Karanlık sokak lakabıyla anılan Aksu, aydınlatılmaya başlandı, ilçe karanlık sokak olmaktan kurtulma konusunda ciddi mesafe kaydetti.


Yeni yıl mesajını sosyal medyaya gönder, Büyükşehir, billboardda yayınlansın Güncel Yeni yıl mesajını sosyal medyaya gönder, Büyükşehir, billboardda yayınlansın

Büyükşehir Belediyesi, Antalyalıların Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden yazdığı yeni yıl dileklerini billboardlara taşıyor. 13-22 Aralık tarihleri arasında ‘#YeniYılDileğim’ etiketi ile yazılan en güzel yeni yıl mesajları billboardlarda yayınlanacak. Siz de iyi dileklerinizi paylaşın, tüm kentte yayınlansın.


KARADENİZ EKONOMİK İŞBİRLİĞİ KONSEYİ HEYETİ ANTALYA’DA Güncel KARADENİZ EKONOMİK İŞBİRLİĞİ KONSEYİ HEYETİ ANTALYA’DA

KEİK (Karadeniz Ekonomik İşbirliği Konseyi) Rusya Ulusal Konseyi Türkiye Başkanı Erdoğan Güzdüzpolat, KEİK Rusya Ulusal Konseyi Başkanı Vuctor Arkhipov ve konsey üyelerinden oluşan bir heyetle Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.


Yetersiz su tüketimi kış depresyonunu tetikliyor Sağlık/Kadın Yetersiz su tüketimi kış depresyonunu tetikliyor

Su tüketimi sadece bedenimizi değil, ruhumuzu da etkiliyor. Yeteri kadar su içmemenin yaşam kalitesini düşürdüğünü söyleyen Waternet Sağlıklı Yaşam Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy, “Havaların soğuması ve ofislerde geçirilen uzun saatler su tüketimini azaltıyor. Bu durum da, konsantrasyon bozukluğu, migren ve depresyon gibi sonuçlara yol açıyor” diye konuştu.


AK PARTİ KADIN KOLLARI AKSU KENT KONSEYİ'Nİ ZİYARET ETTİ Aksu AK PARTİ KADIN KOLLARI AKSU KENT KONSEYİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Aksu Kadın Kolları Başkanı Saide Karataş ve Yönetim Kurulu üyelerinin, Aksu Kent Konseyi Başkanı Tülay Ateş’ i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduğu açıkladı.


Günün 20 saati online alışveriş yapıyoruz Teknoloji/Bilim/İnternet Günün 20 saati online alışveriş yapıyoruz

Günlük 722.000 adede ulaşan sanal alışveriş, en yoğun 20:00-23:00 saatleri arasında, 18-24 yaş arası öğrenciler ile 18-40 yaş arası çalışanlar tarafından yapılıyor.


Antidepresan kullanımında kadınlar erkekleri ikiye katlıyor Sağlık/Kadın Antidepresan kullanımında kadınlar erkekleri ikiye katlıyor

Avusturyalı Queensland Üniversitesi’nin, 2013 yılında yürüttüğü depresyon vakalarıyla ilgili araştırmasına göre dünyanın yüzde 4’ü (yaklaşık 300 milyon kişi) depresyonda.


“HALEP”e Yardım Toplama Adı Altında Dolandırıcılık Olaylarına Dikkat! Güncel “HALEP”e Yardım Toplama Adı Altında Dolandırıcılık Olaylarına Dikkat!

Son dönemde Halep’te meydana gelen olaylarla ilgili olarak çeşitli sivil toplum kuruluşlarınca ilgili makamların bilgisi ve izni dahilinde yardım toplama faaliyetleri yürütüldüğü belirtildi.


AKSU-FETTAHLI’DAN HALEP’E YARDIM TIRI Aksu AKSU-FETTAHLI’DAN HALEP’E YARDIM TIRI

Antalya İHH (İnsani Yardım Derneği) öncülüğünde Aksu Fettahlı Mahallesinden Halep’e 25 ton sebze ve meyve yardımı gönderildi. “Halep’e Yol Açın” kampanyası kapsamında gönderilen tır Aksu’dan uğurlanırken, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Suriye’deki iç savaşın bitmesi temennisinde bulundu.


Parfüm sıkarken bir kez daha düşünün! Sağlık/Kadın Parfüm sıkarken bir kez daha düşünün!

Op. Dr. Seval Taşdemir: “Tıp dilinde ’endokrin bozucular’ olarak adlandırılan, daha çok plastik maddeler, gazlı içecek kutuları ve parfümlerde kullanılan fitalat maddesi kısırlığı tetikliyor, doğurganlığı olumsuz etkiliyor."


Yaz saati olmadı, zil saati değişecek Güncel Yaz saati olmadı, zil saati değişecek

Enerji Bakanlığı 'Karanlıkta okul'la ilgili geri adım atmayınca, Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. Okul saatlerinin değişmesi gündemde...


Karadeniz lezzetleri Antalya’da Güncel Karadeniz lezzetleri Antalya’da

Türkiye'nin hemen her şehrinde olduğu gibi Gümüşhane ilinin de kendine has yöresel lezzetleri bulunuyor. Gümüşhane ile birlikte Karadeniz lezzetlerini Antalya’ya taşıyan Lale Restaurant, damak tadına meraklı olanlar için Konyaaltı’nda hizmete girdi.


BAŞPEHLİVAN ORHAN OKULU ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU Elmalı BAŞPEHLİVAN ORHAN OKULU ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu’nda Kırkpınar Başpehlivanı Orhan Okulu’nun konuşmacı olarak katıldığı “Ata Sporumuz Yağlı Güreş” konulu bir söyleşi düzenlendi.


Güncel "Edelweiss" Uluslararası Piyano Yarışması’nın Jüri Başkanı Akdeniz Üniversitesi’nden

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Öğr. Gör. Samir Mirzayev 1. "Edelweiss" Uluslararası Piyano Yarışmasına Jüri başkanı olarak katıldı.


Ormanlık alandaki yangına belediye personeli müdahale etti Döşemealtı Ormanlık alandaki yangına belediye personeli müdahale etti

Döşemealtı ilçesi Ahırtaş mahallesinde ormanlık alanda yangın çıktı. İki farklı noktada başlayan yangına Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı personel de katıldı.


BUDAK: “EKONOMİ TÜİK HESABIYLA DEĞİL ÜRETİMLE BÜYÜR” Siyaset BUDAK: “EKONOMİ TÜİK HESABIYLA DEĞİL ÜRETİMLE BÜYÜR”

BUDAK: “EKONOMİNİN TASARRUF AÇIĞI, CARİ AÇIK, YATIRIM VE BÜYÜME GİBİ SORUNLARI YOKSA, TÜRKİYE’DE İŞSİZLİK NEDEN ARTIYOR?”


Liman Mahallesi’ne yeni park.. Güncel Liman Mahallesi’ne yeni park..

Konyaaltı Belediyesi, Liman Mahallesi’nde toplam 6 bin 2 metrekare büyüklüğünde yeni bir parkın yapımına başladı.


OSMED ÜYELERİ, MEDICAL PARK ANTALYA'YA EMANET Güncel OSMED ÜYELERİ, MEDICAL PARK ANTALYA'YA EMANET

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, sağlık protokolleri imzalamaya devam ediyor. Otel Satın Alma Müdürleri ve Eğitimi Derneği, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'yle sağlık protokolü imzaladı.


Küresel ticarete teknolojik fren Ekonomi/Turizm Küresel ticarete teknolojik fren

KPMG ve Thomson Reuters’in ortak düzenlediği 2016 Küresel Ticaret Yönetimi Anketi’ne göre küresel ticaretin önündeki en büyük engel; sektörün hızla gelişen teknolojiden uzak kalması…


DEV OYUNCAK VADAA’LAR AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK, GELİRİ TEGV’E BAĞIŞLANACAK! Teknoloji/Bilim/İnternet DEV OYUNCAK VADAA’LAR AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK, GELİRİ TEGV’E BAĞIŞLANACAK!

Yapı Kredi World, çok sevilen maskotu Vadaa ile çocukların eğitimi için gelir yaratmaya devam ediyor. Yapı Kredi World, 15 yıldır ana sponsorluğunu üstlendiği Marka Konferansı’nda bu sene eğitim adına çok anlamlı bir etkinliğe imza atacak.


Başkan Genç, KONGED Üyelerini ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, KONGED Üyelerini ağırladı

Konyaaltı Gençlik Derneği’nin (KONGED) Kadın Komisyonu, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i makamında ziyaret ederek "Sevgi İzi" projesini tanıtıp destek istediler.


ROMATOİD ARTRİT SADECE EKLEMLERİ ETKİLEMİYOR Sağlık/Kadın ROMATOİD ARTRİT SADECE EKLEMLERİ ETKİLEMİYOR

Romatoid artrit (RA), toplumda en sık görülen romatizmal hastalıklardan birisidir. Her 100 kişiden birinde görülür. Genelde el ve ayak küçük eklemlerini tutabilen kronik, iltihaplı bir romatizmal hastalıktır.


KIL DÖNMESİ ARTIK KADINLARIN DA SORUNU Sağlık/Kadın KIL DÖNMESİ ARTIK KADINLARIN DA SORUNU

Halk arasındaki adıyla ‘Kıl Dönmesi’, bilimsel adıyla ‘Pilonidal Sinüs’ hastalığı, Türk toplumunda özellikle genç yaş grubunda ve erkeklerde en sık görülen rahatsızlıklar arasında ilk sıralarda yer alıyor.


Antalya’daki yurtlara araştırma istendi Siyaset Antalya’daki yurtlara araştırma istendi

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, TBMM’ye sunduğu araştırma önergesi ile Antalya ilinde bulunan öğrenci yurtlarının yeterliliklerinin ve mevzuata uygunluğunun araştırılmasını istedi.


Engel tanımayan sporcular ASAT’ta ağırlandı Güncel Engel tanımayan sporcular ASAT’ta ağırlandı

Engel tanımayan sporcular, ASAT’ta verilen yemekte bir araya geldi. ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay, engelli bireylere sahip çıkmanın ve hayatlarını kolaylaştırıcı çözümler bulmanın toplumsal bir sorumluluk olduğuna dikkat çekti.


MURATPAŞA’DA SİNEMA GÜNLERİ DEVAM EDİYOR Kültür/Sanat MURATPAŞA’DA SİNEMA GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin Aralık ayı boyunca devam edecek ücretsiz sinema günlerinde 2’nci hafta filmi izleyiciyle buluştu.


‘Ak Köprü’ tamam sıra bağlantı yollarında Alanya ‘Ak Köprü’ tamam sıra bağlantı yollarında

Büyükşehir Belediyesi Alanya’da 12 mahalleyi birbirine bağlayacak olan ‘Ak Köprü’nün inşaatını tamamladı. ‘Ak Köprü’ 2017 yılının ilk aylarında hizmete açılacak.


YAŞLI EVİ ÜYELERİ BAŞKAN UYSAL’A ZEYTİN HEDİYE ETTİ Güncel YAŞLI EVİ ÜYELERİ BAŞKAN UYSAL’A ZEYTİN HEDİYE ETTİ

Çarşamba mesaisine randevusuz görüşme saatleriyle belediye fuayesinde Turunç Masa’da başlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, Soğuksu Yaşlı Evi üyeleri kendi kurdukları zeytinleri hediye etti.


Konutta Türk Lirası devrimi Ekonomi/Turizm Konutta Türk Lirası devrimi

Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Adnan Saraç, son dönemde yaşanan Türk Lirası devriminin gayrimenkul sektöründe de hakim olduğunu belirterek, ev almak için son derece uygun bir dönem olduğunu söyledi.


OKULLARDA NAR DAĞITIMI BAŞLADI Güncel OKULLARDA NAR DAĞITIMI BAŞLADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ilk etapta 100 ton narla başladığı ‘destek alımları’ kapsamında ilçedeki 60 okula Yerli Malı Haftası dolayısıyla 60 ton nar dağıtımına başlandı.


Antalya Gayrisafi Yurtiçi Hasılası sıralamasında 6. sırada Ekonomi/Turizm Antalya Gayrisafi Yurtiçi Hasılası sıralamasında 6. sırada

Ulusal Hesaplar Sistemi (SNA-2008) ve Avrupa Hesaplar Sistemi’ne (ESA-2010) uyum kapsamında ana revizyon çalışmaları tamamlandı.


UZUNKAYA; “TEK YÜREK OLMALIYIZ” Güncel UZUNKAYA; “TEK YÜREK OLMALIYIZ”

İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve yönetimini birlik binasında ziyaret etti. Ziyarette terör konusunda değinen Uzunkaya, Türk Milletinin birliğini hiç kimsenin bozamayacağını belirterek ülke olarak tek yürek olunması gerektiğini vurguladı.


BAHÇEŞEHİR OKULLARI’NDAN 2 BİN 480 MÜLTECİ ÖĞRENCİYE EĞİTİM Güncel BAHÇEŞEHİR OKULLARI’NDAN 2 BİN 480 MÜLTECİ ÖĞRENCİYE EĞİTİM

Suriye’de yaşanan dram sonucunda Türkiye’nin kucak açtığı yaklaşık 3 milyon mülteciye Bahçeşehir Okulları öğrencileri eğitim desteği veriyor.


Başkan Genç, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu Döşemealtı Başkan Genç, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İstanbul Dolmabahçe'de bulunan Vodafone Arena Stadı yakınlarında Cumartesi akşamı düzenlenen iki ayrı bombalı saldırıda, 36'sı emniyet mensubu 44 kişinin şehit olduğu saldırının ardından Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN ALTSO ÜYELERİNE KOSGEB TAVSİYESİ Alanya BAŞKAN ŞAHİN’DEN ALTSO ÜYELERİNE KOSGEB TAVSİYESİ

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), KOBİ’lere yönelik “İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği Programı” başlatıyor.


Obezite ameliyatları apandisit kadar güvenli ama... Sağlık/Kadın Obezite ameliyatları apandisit kadar güvenli ama...

Son yıllarda obezite tedavisinde cerrahi yöntemlerin sayısında büyük artış görülüyor. Özellikle cerrahi sonrası, diğer tedavi yöntemlerine göre daha başarılı ve uzun dönemde daha fazla kilo kaybı sağlanmış olması, bu artışın en önemli nedenlerinden.


Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği gerçekleştirildi Kumluca Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği gerçekleştirildi

Kumluca Belediyesi ve Sınav Koleji tarafından ortaklaşa düzenlenen, “Hz. Peygamber’in aynasında insan” konulu ayın söyleşisi etkinliği gerçekleştirildi.


Kepez polisinin yanında Güncel Kepez polisinin yanında

Başkan Hakan Tütüncü, İstanbul Beşiktaş’taki hain terör saldırısı dolayısıyla acılarını paylaşmak ve ‘polisimizin yanındayız’ mesajını vermek amacıyla ilçedeki polis merkezlerini gece saatlerinde ziyaret etti.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 36’sı polis 44 vatandaşımızın şehit olduğu, 150’den fazla kişinin yaralandığı İstanbul Beşiktaş’taki terör saldırısı sonrasında oluşan 'Polisimin Yanındayım' çağrısına destek verdi.


Crystal Hotels “Ben Swiss Club 2017” ödüllerini topladı Ekonomi/Turizm Crystal Hotels “Ben Swiss Club 2017” ödüllerini topladı

Avrupalı turistlerde yüzde 100’e yakın misafir memnuniyeti sağladılar...


AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİNDEN EMNİYET TEŞKİLATINA BAŞSAĞLIĞI Güncel AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİNDEN EMNİYET TEŞKİLATINA BAŞSAĞLIĞI

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve Yönetimi İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadı yakınında ve Maçka Parkı’nda düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları için Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’ya başsağlığı ziyaretinde bulundu.


Ekonomik ve güvenli arşiv için NetteArşiv Teknoloji/Bilim/İnternet Ekonomik ve güvenli arşiv için NetteArşiv

İşNet, e-dönüşüm sürecine dahil olan şirketlere, veri saklama işlemlerinde hayatını kolaylaştıracak yeni bir çözüm geliştirdi.


Başkan Böcek: Yaşlılar Kreşi’nde sona geldik
 Güncel Başkan Böcek: Yaşlılar Kreşi’nde sona geldik


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Yaşlılar Kreşi inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.


Kepez’den spora bir eser daha Spor Kepez’den spora bir eser daha

Varsak Ayanoğlu Mahallesi’nde amatör kulüplere de hizmet verecek çim futbol sahasının temeli törenle atıldı.


UKRAYNALI HEYETTEN AGC'DE DOSTLUK MESAJI... Güncel UKRAYNALI HEYETTEN AGC'DE DOSTLUK MESAJI...

"İstanbul’daki terör saldırısını lanetliyorum, Türkiye’nin yanındayız” Serik Belediyesi ve Türk Hava Yolları işbirliğinde düzenlenen ‘Türkiye-Ukrayna Turizm Zirvesi’ için Antalya’da bulunan Zaporozhye Belediye Başkan Yardımcısı Natalia Zaychenko ve Ukrayna’dan gazeteciler, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC)’yi ziyaret etti.


Uzunkaya, engelli birey ve ailelerle kahvaltıda buluştu Güncel Uzunkaya, engelli birey ve ailelerle kahvaltıda buluştu

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Engelli Bireyleri Bulunan Personelleri ile Kahvaltıda Biraraya Geldi.


Cumhurbaşkanı’na Hakaret Suçundan Aranan Şahıs Yakalandı Güncel Cumhurbaşkanı’na Hakaret Suçundan Aranan Şahıs Yakalandı

Antalya'da “Cumhurbaşkanı’na Hakaret” Suçundan Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yakalama emri bulunan Y.D isimli şahıs yakalandı.


Kemer'de Bir Lisenin Pansiyonunda Uyuşturucu Madde Operasyonu Yapıldı Güncel Kemer'de Bir Lisenin Pansiyonunda Uyuşturucu Madde Operasyonu Yapıldı

Anadolu Lisesi’nin pansiyonunda yatakhanenin tuvalet kısmında (4) öğrencinin bulunduğu yerde yapılan aramada, esrar maddesi içiminde kullanılan düzenek ve bir miktar esrar maddesi tohumu ele geçirildiği bildirildi.


Güncel "Huzur Türkiye Uygulaması"nda 23 kişi yakalandı

Vatandaşların Huzur ve Güvenliğinin Sağlanması Amacıyla Antalya’da Huzur Uygulaması Yapıldı


İYİLİK İÇİN KOD YAZDILAR Teknoloji/Bilim/İnternet İYİLİK İÇİN KOD YAZDILAR

Crossover Türkiye öncülüğünde organize edilen Java For Good – İyilik İçin Java etkinliğinde bir araya gelen en az 10 yıl deneyimli 40 kıdemli yazılım geliştirici 12 saat süren etkinlikte Mültecilik, Küresel Isınma ve Sokak Hayvanları gibi önemli toplumsal sorunlara çözüm aradı.


Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Robogait Cihazı Hastalara Umut Olmaya Devam Ediyor Alanya Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Robogait Cihazı Hastalara Umut Olmaya Devam Ediyor

Patika Engelsiz Yaşam Gönüllüleri Derneği ve Alanya Belediyesi'nin katkılarıyla satın alınan ve 10 Nisan 2013'te Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi (Alanya EAH)’ne bağışlanarak hizmet veren “Robogait Cihazı” hastalara umut olmaya devam ediyor.


Hukuk Fakültesinde ‘İfade Hürriyeti Bağlamında Hakaret Suçları’ Paneli Güncel Hukuk Fakültesinde ‘İfade Hürriyeti Bağlamında Hakaret Suçları’ Paneli

Akdeniz Üniversitesi Hukuk ve Kültür Topluluğu tarafından ‘İfade Hürriyeti Bağlamında Hakaret Suçları’ paneli düzenlendi.


Gülümseyerek gençleşin! Sağlık/Kadın Gülümseyerek gençleşin!

Yapılan çalışmalar, gülümseyen bir yüzün aslında olduğundan daha genç göründüğünü gösteriyor


ANFAŞ Fuarları'nın İstanbul çıkartmasında ortak paydaşları biraraya geldi Ekonomi/Turizm ANFAŞ Fuarları'nın İstanbul çıkartmasında ortak paydaşları biraraya geldi

ANFAŞ Fuarları'nın İstanbul Çıkartmasında Ortak Paydaşları TÜROFED, TUSİD, EGD ve POYD Bir Araya Geldi. Antalya’da düzenlenmekte olan 18-21 Ocak 2017 tarihlerindeki HotelEquipment ve 15-18 Şubat 2017 tarihlerindeki FoodProduct Fuarları yurt içi ve yurt dışı ziyaretçi çalışmalarına şimdiden başladı.


SERİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ TERÖRÜ LANETLEDİ Serik SERİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ TERÖRÜ LANETLEDİ

Serik Anadolu Lisesi Öğrencileri İstanbul’da meydana gelen hain ve alçak teröre saldırısına karşı tepki için hainleri lanetleyen pankart ile sahaya çıktı.


Alanya’nın çöpü altın olacak Alanya Alanya’nın çöpü altın olacak

Alanya’nın çöpünden elektrik üreteceklerini açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel “Geçtiğimiz hafta Alanya’da çöpten elektrik elde edebileceğimiz, çöp çevrim tesisi projemizi Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız onayladı” dedi.


KALEİÇİ ÇALIŞTAYI TOPLANIYOR Güncel KALEİÇİ ÇALIŞTAYI TOPLANIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kaleiçi’nin UNESCO Dünya Miras Listesi’ne yolculuğunun ele alınacağı 17 Aralık Çalıştayı’na ilgili tüm tarafları davet ederken “Kaleiçi’nin UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alması, evleri, sokakları ve hikayeleriyle dünyayla buluşma olanağı sağlayacak. 5 ay değil de 12 ay turizm yapabilmemizin kapılarını aralayacak” dedi.


MUTLU PORTAKAL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ'NE 
MEDICAL PARK ANTALYA DAMGASI Güncel MUTLU PORTAKAL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ'NE 
MEDICAL PARK ANTALYA DAMGASIThe Marmara Hotel'de 10-11 Aralık günleri arasında Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) yararına düzenlenen alışveriş festivalinde Medical Park Antalya Hastane Kompleksi hekimleri konuk olarak yer aldı.
“Türkiye’ye yeni ortaklar ve yeni ilişkiler kurmak için geldik” Güncel “Türkiye’ye yeni ortaklar ve yeni ilişkiler kurmak için geldik”

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Konseyi(KEİK) Moskova ve Türkiye Konseyleri, aralarında Rus turizm, inşaat, ilaç sanayisi ve tarım gibi farklı sektörlerden gelen temsilcilerin katıldığı heyet, Antalya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, AGC Başkanı Mevlüt Yeni ile bir araya geldi.


Sultanlardan müthiş geri dönüş Spor Sultanlardan müthiş geri dönüş

İzmir Büyükşehir Belediye deplasmanına konuk olan Kepez’in Sultanları setlerde 2-0 geri düşmesine rağmen muhteşem bir geri dönüşe imza atarak zorlu deplasmandan galip gelmesini bildi.


Minderin Şampiyonları Kış Spor Okullarında Yetişiyor Spor Minderin Şampiyonları Kış Spor Okullarında Yetişiyor

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 31 branşta açılan Kış Spor Okulları Güreş kursunun çalışmaları devam ediyor.


Türkiye ezgileri mest etti Kültür/Sanat Türkiye ezgileri mest etti

Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, Anadolu’nun her bölgesinden türkülerin yer aldığı ‘Yedi Bölge Yedi Tavır Konseri’yle büyüledi.


“SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya DOB’da geçen sanat sezonunda bir seri olarak sunulmaya başlanan, ‘Seslerin Büyüsü’ A Capella konserleri, bu sezonda da büyük ilgiyle devam ediyor. Konser, A Capella eserlerle görsel efektler, neşeli kostümler, devinimler ve danslar eşliğinde insan sesinin büyülü dünyasını seyirciyle buluşturuyor.


Kepez’in zirve yürüyüşü Spor Kepez’in zirve yürüyüşü

Kepez Belediyespor 11. Haftada kendi sahasında Akıncılar’ı konuk etti. Sahadan 2-0 galibiyetle ayrılan Kepez’in Altın Kramponları zirveye bir adım daha yaklaştı.


Huzurevi sakinleri AŞT’de Kültür/Sanat Huzurevi sakinleri AŞT’de

Büyükşehir Belediyesi Halil Akyüz Huzurevi sakinleri Antalya Şehir Tiyatroları’na konuk oldu. ‘Para’ oyunun ilgiyle izleyen yaşlılar sanat dolu bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.


Döşemealtı Belediyesi’nden yeni nesil parklar Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden yeni nesil parklar

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçeyi Avrupa standartlarında görünüme kavuşturmak ve daha yaşanılabilir bir bölge haline getirmek için yaptığı yatırım hamleleri hız kesmiyor.


Coğrafi işaret tescili 193’ye ulaştı Ekonomi/Turizm Coğrafi işaret tescili 193’ye ulaştı

Coğrafi işarette son tescilimiz Milas Zeytinyağı… Milas Zeytinyağı ile birlikte tescil edilmiş coğrafi işaret sayımız 193’e ulaştı. Patent Enstitüsü’nün açıklamasına göre, coğrafi işaret tescil sayısında hedefimiz ise 2 bin 500…


BAŞKANLARDAN SERİK’E GENÇLİK MERKEZİ MÜJDESİ Serik BAŞKANLARDAN SERİK’E GENÇLİK MERKEZİ MÜJDESİ

Serik 60 yıldır özlemini çektiği gençlik merkezine nihayet kavuşuyor. Gençlere yönelik çok yönlü olarak planlanan Serik Gençlik Merkezi’nin İhalesi yapılarak ruhsatı alındı. İnşaat sürecinin ise kısa süre sonra temel atma ile başlayacağı bildirildi.


BARO’DAN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET Güncel BARO’DAN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan ve Yönetim Kurulunu makamında ağırladı. Ziyarette her iki Başkan, birlikte çalışmaya hazır oldukları mesajı verdi.


Sinemia Premium Üyelik ile Göreceğiniz Çok Şey Var! Kültür/Sanat Sinemia Premium Üyelik ile Göreceğiniz Çok Şey Var!

Yeni yılda her gün yeni bir hediye almış gibi: Sınırsız sinema bileti


SERİK OKUL SPORLARINDA TERÖRÜ LANETLEDİ Serik SERİK OKUL SPORLARINDA TERÖRÜ LANETLEDİ

İstanbul’da hain alçakların meydana getirdiği kalleş terör faciası Serik’te yapılan okul sporları öncesi terör lanetlendi.


TÜRKİYE’MİZİN BAŞI SAĞ OLSUN Güncel TÜRKİYE’MİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Antalya’da 75 odası ve yaklaşık 75 bin üye esnafı temsil eden Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) olarak Başkan Adlıhan Dere, 10 Aralık'ta İstanbul Beşiktaş'taki terör saldırısını kınadıklarını belirtti.


Başkan Gül, Evi Yanan Dedeye Söz Verdi Evini Yeniden Yaptırdı Kemer Başkan Gül, Evi Yanan Dedeye Söz Verdi Evini Yeniden Yaptırdı

92’lik Hasan Tal Dede yeni evine kavuşmanın sevincini yaşarken yeni evinin odalarını gezerken duygusal anlar yaşadı.


MANAVGAT BELEDİYESPOR KONAKLI SPORU 3-0'LA GEÇTİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR KONAKLI SPORU 3-0'LA GEÇTİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in ve tüm Manavgat halkının beklentilerini boşa çıkarmayan Manavgat Belediyespor, Konaklıspor'u 3-0'lık sonuçla zorlanmadan geçti.


Kemer Belediyesi'nden Sivas’ın Divriği İlçesinde Yatılı Okula Bilgisayar Yardımı Kemer Kemer Belediyesi'nden Sivas’ın Divriği İlçesinde Yatılı Okula Bilgisayar Yardımı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Eğitim Kurumlarına yaptığı yardımlarına bir yenisini daha ekleyerek Sivas’a bağlı Divriği ilçesi Yatılı Bölge Okulunun taleplerini geri çevirmeyerek malzeme yardımı gönderdi.


CHP İl Başkanı Erdem; “Gün, ayrışma değil birlik ve dayanışma günü” Siyaset CHP İl Başkanı Erdem; “Gün, ayrışma değil birlik ve dayanışma günü”

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, Beşiktaş’taki kanlı terör saldırısının ardından yaptığı açıklamada birlik ve dayanışma çağrısında bulundu. Erdem, terörün neden olduğu acıların, toplumda yarattığı travmanın dayanışma ile aşılabileceğini ifade etti.


Epilepsi hastalarına ameliyat müjdesi Sağlık/Kadın Epilepsi hastalarına ameliyat müjdesi

Önce ‘garip bir his’ ardından nöbet gelir. Beyin fonksiyonları kısa süreliğine kaybolur. Yere düşer ve tıpkı elektrik akımına kapılmış gibi çırpınmaya başlar. Bir çok hastanın ağzından köpük gelir...


Ekonomi/Turizm "Turizm Bakanlığı, ‘Kültür’den ayrılsın!"

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ayrılma önerisi, Kapadokya Meslek Yüksekokulu ve Anatolia Turizm Akademisi işbirliğiyle düzenlenen 11. Turizm Eğitimi Arama Konferansı’na damgasını vurdu.


İKMİB BAŞKANI MURAT AKYÜZ, “TÜRKİYE’NİN İSTİKRARINI HEDEF ALANLARI KINIYORUZ” Güncel İKMİB BAŞKANI MURAT AKYÜZ, “TÜRKİYE’NİN İSTİKRARINI HEDEF ALANLARI KINIYORUZ”

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz, tüm Türkiye’yi yasa boğan terör saldırıları ile ilgili olarak bir açıklama yaptı ve “Hain saldırılar bizi yıldırmaz, daha çok kenetler” mesajı verdi.


KOCA CİĞER MAKETİ ANTALYA'DA Sağlık/Kadın KOCA CİĞER MAKETİ ANTALYA'DA

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Kanser Daire Başkanlığı ile Pembe Hanım Kanserli Hasta ve Yakınları Dayanışma Derneği işbirliğiyle akciğer kanseri hakkında kamuoyunda farkındalığı artırmak amacıyla ‘Koca Ciğer’ adlı proje başlatıldı.


Güncel "TERÖR SALDIRISI YÜREĞİMİZİ BİR KEZ DAHA YAKTI"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadı yakınında ve Maçka Parkı’nda düzenlenen terör saldırısında şehit düşen Ispartalı Şehit Polis Memuru Durmuş Öcal’ın cenaze törenine katıldı.


Başkan Böcek: Salı pazarı yıl sonuna hazır… Güncel Başkan Böcek: Salı pazarı yıl sonuna hazır…

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Liman Mahallesi Kapalı Semt Pazarı'nda yenileme çalışmalarının sonuna geldiklerini söyledi.


Girişimcilerin Zorluklarla Başa Çıkabilmesi için 5 Temel Öneri Girişimcilerin Zorluklarla Başa Çıkabilmesi için 5 Temel Öneri

Web tabanlı ön muhasebe uygulaması olarak hizmet veren ve Wired Dergisi’nin seçtiği ‘Europe’s 100 HottestStartups’ listesinde iki yıl üst üste yer alan Paraşüt’ün Kurucu Ortağı Sean Yu, tecrübelerinden yola çıkarak girişimcilik serüveninde kaçınılması gereken hatalar hakkında önerilerde bulundu.


DÜNYA TURİZMİNE YÖN VERENLER ANTALYA’DA BULUŞTU Ekonomi/Turizm DÜNYA TURİZMİNE YÖN VERENLER ANTALYA’DA BULUŞTU

World Tourism Forum’un ilk ayağı Mediterranean Summit 2016 10 Aralık’ta Antalya Belek Regnum Carya Otel’de gerçekleşti.


Çağdaş Sanat Atölyesi’nde sertifika sevinci Kültür/Sanat Çağdaş Sanat Atölyesi’nde sertifika sevinci

Antalya’da interaktif hizmet veren tek kütüphane olma özelliğini taşıyan Büyükşehir Belediyesi Doğan Hızlan Kütüphanesi bünyesindeki Çağdaş Sanat Atölyesi ilk mezunlarını verdi. 1 ay boyunca sanatsal faaliyetlere katılan 5-14 yaş arası öğrencilere sertifika sunuldu.


Kepez’e üçüncü taziye evi Güncel Kepez’e üçüncü taziye evi

Vatandaşların sosyal gereksinimlerine yönelik icraatlar gerçekleştiren Kepez Belediyesi, üçüncü taziye evini Hüsnü Karakaş Mahallesi’nde hizmete sokacak.


BAŞKAN UYSAL, ‘ASFALT SORUNU KALMAYACAK’ Güncel BAŞKAN UYSAL, ‘ASFALT SORUNU KALMAYACAK’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fen İşleri Müdürlüğü’nün araç filosuna eklenen 4 TIR ve 40 ton kapasiteli 1 taşıyıcıyı inceledi, “Hızla bütün asfaltlarımız yenilecek. Kısa süre sonra hiçbir sorunumuz kalmayacak” dedi.


Kızılay ile Qatar Charity Suriyeliler için ortak proje üretecek Kızılay ile Qatar Charity Suriyeliler için ortak proje üretecek

Kızılay, Katar Hayır Kurumu (Qatar Charity) ile Türkiye ve Kuzey Suriye’de savaştan etkilenen Suriyelilere yardım etmek amacıyla işbirliği anlaşması imzaladı. İşbirliği kapsamında Suriyelilere yönelik 10 milyon dolarlık bir program başlatılacak.


TATLANDIRICILARIN GÜVENİRLİĞİ KANITLANDI Sağlık/Kadın TATLANDIRICILARIN GÜVENİRLİĞİ KANITLANDI

Şekere alternatif olarak üretilen, aynı miktardaki şekerden daha tatlı olan ama daha az enerji içeren tatlandırıcı kullanımlarının insan sağlığı üzerindeki etkileri son zamanlarda sıklıkla tartışılan konuların başında geliyor.


Volvo Kamyon, Türkiye'de Temsa İş Makinaları ile güçlerini birleştirdi Otomotiv Volvo Kamyon, Türkiye'de Temsa İş Makinaları ile güçlerini birleştirdi

Dünyanın önde gelen kamyon üreticilerinden Volvo Kamyon ve Sabancı Holding iştiraklerinden Temsa İş Makinaları, tüm Türkiye’yi kapsayan stratejik iş birliğine imza attı. Temsa İş Makinaları, Volvo Kamyon’un Türkiye’de tek yetkili distribütörü oldu.


Kepez Bilecik Belediye’yi rahat geçti.. Spor Kepez Bilecik Belediye’yi rahat geçti..

Sahasında Bilecik Belediyesi ile karşılaşan Kepez Belediyespor, rakibini mağlup ederek yoluna doludizgin devam ediyor.


YÖRSİAD’DAN TERÖRE LANET Kemer YÖRSİAD’DAN TERÖRE LANET

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Yönetim Kurulu Başkanı Semih Beken yaptığı açıklama ile İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena yakınında çevik kuvvet otobüsüne bombalı araçla düzenlenen saldırıyı lanetledi.


MURATPAŞA FARK YARATIYOR Güncel MURATPAŞA FARK YARATIYOR

Muratpaşa Belediyesi, ilçe genelinde 2 bin 141 çöp konteynerini yeraltına aldı. Kendi atölyelerinde ürettiği asansörlü konteyner sisteminin montajı için Örnekköy bölgesinde çalışmalarını sürdüren ekipler haftasonuna kadar 2 bin 179’a ulaşmayı hedefliyor.


ATAY USLU:  Siyaset ATAY USLU: "EİNSTEİN DA, STEVE JOBS DA GÖÇMENDİ"

TBMM’nde 2017 bütçesi görüşmelerine devam ediliyor. Genel Kurulda farklı siyasi partilerden milletvekilleri ve gruplar bütçe üzerine görüşlerini ifade ediyorlar. Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu TBMM Genel Kurulunda İçişleri Bakanlığı bütçesi üzerine konuştu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...