Cumartesi, 23 Mart 2019
EXPO 2016’nın biletlerine yoğun talep var Güncel EXPO 2016’nın biletlerine yoğun talep var

“Çiçek ve çocuk” temasıyla 22 Nisan’da kapılarını açmaya hazırlanan EXPO 2016 Antalya’nın indirimli bilet satışları devam ederken, özellikle sezonluk kartlara yoğun bir talep var.


KEMER İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET Kemer KEMER İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer Milletvekilleri Mustafa Köse ve Hüseyin Samani birlikte, yeni göreve başlayan AK Parti Kemer İlçe Teşkilatını ziyaret etti.


Park Orman’da heyecana az kaldı Güncel Park Orman’da heyecana az kaldı

Kepez Belediyesi tarafında bir ilk gerçekleştirilerek açık ihale yöntemiyle yapımına başlanan Kepez Park Orman Projesi’nde inşaat süreci hızlandı.
DÜNYA MARKASI SOMFY, TENTE SEKTÖRÜNÜ GELİŞTİRMEK İÇİN ANTALYA’YI SEÇTİ Ekonomi/Turizm DÜNYA MARKASI SOMFY, TENTE SEKTÖRÜNÜ GELİŞTİRMEK İÇİN ANTALYA’YI SEÇTİ

Somfy Türkiye, Antalya Papillon Ayscha Otel’de düzenlenen etkinlik ile ülkemizde motorlu sistemlerin kullanım oranını artırmayı hedefliyor.


Başkan Kolpak, güven tazeledi Güncel Başkan Kolpak, güven tazeledi

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 18. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Durali Kolpak, tekrar seçilerek güven tazeledi. Öğretmen Evi’nde yapılan genel kurula AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse ile İbrahim Aydın ve çok sayıda davetli katıldı.


MURATPAŞA’DA ÇANAKKALE TÜRKÜLERİ KONSERİ Kültür/Sanat MURATPAŞA’DA ÇANAKKALE TÜRKÜLERİ KONSERİ

Muratpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Çanakkale Zaferi’nin 101. Yıldönümü’nde “Çanakkale Türküleri” konseri düzenledi.


Çanakkale ruhu Kepez’de yaşatılıyor

 Güncel Çanakkale ruhu Kepez’de yaşatılıyor18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yılı anısına Dokuma Park’a, Gelibolu’dan getirilen selvi fidanı dikildi, Barış Mahallesi’nde ise 101. Yıl Şehitlik Fidanlığı kuruldu.


Huawei’nin Yeni Küresel Marka Yüzü Lionel Messi Teknoloji/Bilim/İnternet Huawei’nin Yeni Küresel Marka Yüzü Lionel Messi

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Lionel Messi, Huawei’nin yeni nesil akıllı telefonlarının iletişiminde, şirketin marka yüzü oluyor.


 Antalya’nın ilçeleri EXPO 2016’yla dünyaya açılıyor Güncel Antalya’nın ilçeleri EXPO 2016’yla dünyaya açılıyor

Antalya’nın büyükşehir ve 19 ilçe belediyesi, EXPO 2016 Antalya’ya kuracakları sergi alanlarıyla, bölgelerinin kültürlerini dünyaya tanıtacak.


OKYANUSLARDA “SIFIR PLASTİK ATIK” İÇİN GÜÇBİRLİĞİ Güncel OKYANUSLARDA “SIFIR PLASTİK ATIK” İÇİN GÜÇBİRLİĞİ

Denizlerde her geçen gün artan kirlilik, tüm dünya ülkelerini PolyTalk 2016 Konferansı’nda “Denizlerde Sıfır Plastik” temasıyla bir araya getirdi.


Cinemarine üst düzey eğlence deneyimi sunmak için Sony 4K’yı seçti Teknoloji/Bilim/İnternet Cinemarine üst düzey eğlence deneyimi sunmak için Sony 4K’yı seçti

Cinemarine sinema salonu zinciri, Edremit’teki Novada Alışveriş Merkezi’ndeki 13. sineması için tercihini Sony Digital Cinema 4K’dan yana kullandı.


 Ford’dan Mart ayına özel kampanyalar Otomotiv Ford’dan Mart ayına özel kampanyalar

Ford, Mart ayı kampanyalarıyla müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. 2016 model yılı tüm binek araçlarda 20.000 TL'lik kredi, %1,19 faiz oranı ve 20 ay taksit, ticari araçlarda ise 24.000 TL’lik kredi, 24 ay %0 faiz oranıyla Ford müşterilerini bekliyor.


 Türkiye’nin yaz tatili bütçesi belli oldu! Ekonomi/Turizm Türkiye’nin yaz tatili bütçesi belli oldu!

Yaz tatili için bütçemizi şimdiden denkleştirmeye başladık. Peki Türkiye’nin yüzde kaçı, parasını öncelikli olarak tatile harcamayı tercih ediyor? Bu yaz hane halkı olarak tatile ne kadar harcayacağız?


ÇİFTLERİN BOŞANMA SÜRECİNDE SARSILAN ÇOCUK VE PSİKOLOJİSİ Sağlık/Kadın ÇİFTLERİN BOŞANMA SÜRECİNDE SARSILAN ÇOCUK VE PSİKOLOJİSİ

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü; 30 yıllık psikolojik terapi birikimiyle, dünyadaki son gelişmeleri izleyerek düzenlediği açık eğitimlerine devam ediyor.


Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu; “EXPO 2016 turizme ömür boyu hizmet edecek” Güncel Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu; “EXPO 2016 turizme ömür boyu hizmet edecek”

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya’nın hem bölge hem ülke turizmine büyük katkı sağlayacağını vurguladı.


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN 5 ÇİFTE KALEİÇİ TATİLİ Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN 5 ÇİFTE KALEİÇİ TATİLİ

Kaleiçi ve Üçkapılar konseptli standı ile dünyanın en önemli turizm fuarı olan ITB Berlin’de ilgi odağı olan Muratpaşa Belediyesi, çekilişle 5 çifte, 5 günlük tatil hediye etti


YÜKSEK GÜVENLİKLİ PASAPORTLAR GELİYOR Güncel YÜKSEK GÜVENLİKLİ PASAPORTLAR GELİYOR

Türkiye, Schengen uyumlu yeni pasaportlar için AB ile bir proje hazırlıyor. Hazırlanan proje ile beraber, yeni pasaportlar AB’ye üye ülkelerden daha yüksek güvenlik standartlarına sahip olacak.


YAŞLILIKTA 4 TEMEL BESİN HER GÜN YENMELİ Sağlık/Kadın YAŞLILIKTA 4 TEMEL BESİN HER GÜN YENMELİ

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayla Gülden Pekcan, yaşlı bireylerin dört besin grubunun her gün yeterli ve dengeli miktarlarda tüketilmesinin büyük önem taşıdığını belirtti.


AGT, “En İyi Ürün Teşhiri” ödülüne layık görüldü! Ekonomi/Turizm AGT, “En İyi Ürün Teşhiri” ödülüne layık görüldü!

1984 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan, bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteren AGT, Uluslararası Özbekistan Mebel Fuarı’nda, “En İyi Ürün Teşhiri” ödülünün sahibi oldu.


Kepez’in standına ilgi büyük Güncel Kepez’in standına ilgi büyük

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin düzenlediği Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nın en dikkat çekici standını sunan Kepez Belediyesi, ziyaretçilerden tam not aldı


Döşemealtı Belediyesi'nden yol hamlesi Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi'nden yol hamlesi

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda Yeniköy Mahallesi Turgut Özal Caddesi ve bağlantılı bölgelerde yaklaşık 2.5 kilometrelik yol açma çalışmalarına başladı.


İl şampiyonu Folklorcular, kupayı Başkan Genç’e hediye etti Spor İl şampiyonu Folklorcular, kupayı Başkan Genç’e hediye etti

Döşemealtı ilçesinde faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüpleri ve bu kulüplerin sporcularına destek veren Belediye Başkanı Turgay Genç, İl birincisi olan Alyazma Folklor Gençlik ve Spor Kulübü’nün hocasını ve ekibini ağırladı.


 EXPO 2016’da suyun dansı büyüleyecek Güncel EXPO 2016’da suyun dansı büyüleyecek

EXPO 2016 Antalya sergi alanı içinde 80 dönümlük bir alana yapılan EXPO Gölü’ne Türkiye’nin en büyük su, ses ve ışık sistemi yapıldı. Göl içerisinde 30 metrelik bir alana yayılan fıskiyeler, 80 metre yüksekliğe kadar su pompalıyor.


Kepez'e gelmek için çok sebebiniz var Güncel Kepez'e gelmek için çok sebebiniz var

Antalya'nın en güzel spor tesislerinin, kültür, sanat mekanlarının, olimpik yüzme havuzunun ve temalı parkların Kepez'de olduğuna işaret eden Başkan Hakan Tütüncü, “Antalya'yı ziyaret edenlerin Kepez'e gelmek için pek çok sebebi var." dedi.


Mimar Sinan’a modern imaj Güncel Mimar Sinan’a modern imaj

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü tarafından faaliyete geçirilen en önemli projeler arasında yer alan Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi’nin inşaat aşamasının ardından dekorasyon ve teşrifat çalışmaları gerçekleştiriliyor.


KOMŞULUĞU ÖRÜYORLAR Güncel KOMŞULUĞU ÖRÜYORLAR

Muratpaşa Belediyesi’nin Zerdalilik Mahallesi’nde bulunan Komşuevi’nde kadınlarına yönelik el örgüsü kursu veriliyor


Pakistan bahçesi, EXPO 2016’da iddialı Güncel Pakistan bahçesi, EXPO 2016’da iddialı

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın’ı makamında ziyaret eden Pakistan Ülke Komiseri Abdul Wahid, ülkelerine özgü çiçeklerin yanı sıra, ahşap el işçiliğiyle EXPO 2016’da iddialı olduklarını söyledi.


İstiklal Marşı’nı yürekten okudular Güncel İstiklal Marşı’nı yürekten okudular

Kepez Okullar Arası İstiklal Marşı Okuma Yarışması’nda öğrenciler, milli marşı yürekten okuyarak teröre karşı en anlamlı tepkiyi verdiler.


 EXPO Tepesi’ne ‘Türkiye Ormanı’ fidanları dikiliyor Güncel EXPO Tepesi’ne ‘Türkiye Ormanı’ fidanları dikiliyor

Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya için 81 ilin valiliğinden bakanlık genelgesi ile talep edilen sembol ağaçların, sergi alanına dikimine başlandı. 81 ilin sembol ağaçları yaklaşık bin metrekarelik alana dikiliyor.


sahibinden.com “Dünya Saati”ne desteğini sürdürüyor Güncel sahibinden.com “Dünya Saati”ne desteğini sürdürüyor

sahibinden.com, küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen “Dünya Saati” uygulamasına bu yıl da destek veriyor.


Deborah Milano’dan parabensiz doğal fondöten Sağlık/Kadın Deborah Milano’dan parabensiz doğal fondöten

Birçok kadın, cildinin hassas olmasından şikayetçidir. Bu tip düşük toleranslı ciltlerde, kozmetik ürünlerinin içeriği çok büyük önem taşır.


YAPI KREDİ DÜNYA SAATİ HAREKETİNE DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR YAPI KREDİ DÜNYA SAATİ HAREKETİNE DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Yapı Kredi, iklim değişikliğine dikkat çekmeyi amaçlayan ve dünyanın en büyük çevre hareketi olan “Dünya Saati” (Earth Hour) hareketine 7. kez destek veriyor.


Çocuklar, Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk ile tanışıyor Güncel Çocuklar, Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk ile tanışıyor

Mikado Yayınları’nın çocuklar için hazırladığı biyografi serisi ‘Kim Kimdir?’, yeni kitabında, çocukları, Nobel Edebiyat Ödülü sahibi ilk Türk yazar Orhan Pamuk ile tanıştırıyor.


Siemens ankastre ürünlerde kaçırılmayacak bahar indirimi Güncel Siemens ankastre ürünlerde kaçırılmayacak bahar indirimi

Mutfağında mükemmellik isteyenler, tüm Siemens ankastre ürünlere Mart ayına özel yüzde 15 indirim ve taksit avantajları ile sahip oluyor.


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN 19  MART’TA 19 PROJE Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN 19 MART’TA 19 PROJE

Muratpaşa Belediyesi; eğitim, sosyal hizmet, üretim, çevre ve yerel yönetim gibi ana başlıklarda toplam 19 projenin açılışını, 19 Mart Cumartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile gerçekleştirecek


Belediyeciliğin sınırları bu fuarda genişliyor Güncel Belediyeciliğin sınırları bu fuarda genişliyor

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin düzenlediği Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda, belediyecilik hizmetlerinin sınırları genişliyor


Tütüncü’den eğitime destek Güncel Tütüncü’den eğitime destek

Gösterdiği ilgi ve alakayla ilçesindeki öğrencilerin sempatisini kazanan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, okul ziyaretlerinde verdiği sözleri tutarak okulları güzelleştiriyor.Başkan Genç, Ortaokul temel atma törenine katıldı Döşemealtı Başkan Genç, Ortaokul temel atma törenine katıldı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Yalınlı Mahallesinde Osman Ali Cingöz Ortaokulunun temel atma törenine katıldı.


CLK Akdeniz Elektrik’ten Çalışanlarına Enerji Odası Güncel CLK Akdeniz Elektrik’ten Çalışanlarına Enerji Odası

CLK Akdeniz Elektrik Perakende Şirketi, personelinin mola saatlerinde stres ve yorgunluğunu atması amacıyla enerji odası tasarladı.


Döşemealtı'nın projeleri City Expo'da Döşemealtı Döşemealtı'nın projeleri City Expo'da

6. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı “Antalya City EXPO”ya katılan Döşemealtı Belediyesi, ilçe için hazırlanan projelerini tanıtma fırsatı buldu.


“Canon EOS Günleri” Antalya’da Teknoloji/Bilim/İnternet “Canon EOS Günleri” Antalya’da

Canon, üstün görüntü kalitesi ve sezgisel tasarım kavramları, güvenilir ve keyifli performansa sahip EOS ailesini Antalyalı fotoğraf severlerle “EOS Günleri”nde buluşturacak.


Yeni Bir Televizyon Kanalı Yayın Hayatına Başlıyor: Kültür/Sanat Yeni Bir Televizyon Kanalı Yayın Hayatına Başlıyor: "Lifetime"

Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı “Lifetime” dünyada ilk kez şifresiz olarak Türkiye’de


KESKİN COLOR, ÜNLÜ ÇİZGİ KARAKTERLERİ YAPBOZLARA TAŞIYOR, Güncel KESKİN COLOR, ÜNLÜ ÇİZGİ KARAKTERLERİ YAPBOZLARA TAŞIYOR,

50 yıllık deneyimi ile kırtasiye sektörünün öncü ismi Keskin Color, çocuk gelişimine destek olmak üzere özel olarak hazırlanan yapbozlarıyla da her yaştan çocuğa sınırsız seçenek sunuyor.


Pişirirken Pişmek Güncel Pişirirken Pişmek

BİMY'23 etkinliği kapsamında konuşacak olan Araştırmacı, Yazar Melih Arat, altı çok tutanların, çiğ kalanların, az pişenlerin, kabarıp kabarıp içinde havadan başka bir şey olmayanların, tavaya yapışıp kalanların ve tadından yenmeyenlerin bir araya geleceği sıra dışı bir konuşma yapacak.


SINGER’DEN QUANTUM STYLIST MODELİ... Güncel SINGER’DEN QUANTUM STYLIST MODELİ...

Dikiş makinesinin mucidi Singer, kendisi gibi dikiş konusunda uzman olanlar ve dikiş becerisini geliştirmek isteyenler için şimdi son derece iddialı bir model sunuyor.


Başkan Kolpak, İrem Kuruyemişin açılışına katıldı Güncel Başkan Kolpak, İrem Kuruyemişin açılışına katıldı

Antalyalı genç girişimciler Hüseyin Cemal Kolpak ve Mustafa Nili tarafından açılan İrem Kuruyemiş Soğuksu Şubesi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış kurdelasını Başkan Durali Kolpak kesti.


Konyaaltı’nda 550 konteyner yer altına alındı
 Güncel Konyaaltı’nda 550 konteyner yer altına alındı


Geçtiğimiz yıllarda hayata geçirilen “Yer Altı Çöp Konteyneri Projesi”ni bir adım daha ileri taşıyan Konyaaltı Belediyesi, bu konteynerleri kendi atölyelerinde üretiyor.


Döşemealtı’nın DÖGEM Projesi ödüllendirildi Döşemealtı Döşemealtı’nın DÖGEM Projesi ödüllendirildi

Vizyon projelerle dikkat çeken Antalya’nın Merkez İlçesi Döşemealtı, Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) ile ödüle layık görüldü. Belediye Başkanı Turgay Genç’e ödülünü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu verdi.


MEST’in özel kursiyerlerinden Keloğlan oyunu Kültür/Sanat MEST’in özel kursiyerlerinden Keloğlan oyunu


Muratpaşa Belediyesi MEST Uygulamalı Tiyatro Kursu’na devam eden kursiyerler, özel kursiyerler down sendromlu Arda Arık ve Tuna Ertuna’nın da rol alacağı ‘Keloğlan Alicengiz’e Karşı’ çocuk oyunuyla sahneye çıkmaya hazırlanıyor


BİMY23’te Bilişimciler Sanayi 4.0’ı Antalya'da anlatacak Teknoloji/Bilim/İnternet BİMY23’te Bilişimciler Sanayi 4.0’ı Antalya'da anlatacak

Türkiye Bilişim Derneği’nin 24-27 Mart’ta gerçekleştireceği 23. BİMY Seminerinde, kamu ve özel sektör yetkilileriyle “Bilişimle Kalkınmada Sanayi 4.0” konusu masaya yatırılıyor.


AKTUĞ: “SUÇU KAZIYIN ALTINDAN İNSAN ÇIKAR. İNSANA YATIRIM YAPIN” Güncel AKTUĞ: “SUÇU KAZIYIN ALTINDAN İNSAN ÇIKAR. İNSANA YATIRIM YAPIN”

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) kahvaltısının konuğu İzgören Eğitim Akademi Eğitmeni & Elma Yayınevi Genel Müdürü Dr. Akif Aktuğ oldu. Her alanda insana yatırım yapılması gerektiğini savunan Aktuğ, İnsana yatırım yaptığınız, değer verdiğiniz takdirde kazançlı çıkarsınız” dedi.


Sağlık/Kadın "Sağlık çalışanlarına güveniyoruz"

BAREM’in gerçekleştirdiği mesleklere güven araştırması sonuçlarına göre, araştırmada ölçülen 10 meslek grubu içinde, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sağlık çalışanları en güvenilen ikinci meslek grubu...


Vali Türker 14 Mart Tıp Bayramı Nedeniyle Gelen Heyeti Kabul Etti Güncel Vali Türker 14 Mart Tıp Bayramı Nedeniyle Gelen Heyeti Kabul Etti

Antalya Valisi Muammer Türker, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür ve beraberindeki heyeti makamında kabul ederek 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.


Büyük Antalyaspor Derneği Başkan Genç'i ziyaret etti Döşemealtı Büyük Antalyaspor Derneği Başkan Genç'i ziyaret etti

"Şehrin Takımı'nı Destekle" sloganıyla yola çıkan Büyük Antalyaspor Derneği, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti.


Sanayiye Tütüncü dopingi Güncel Sanayiye Tütüncü dopingi

Başkan Hakan Tütüncü, gecekondu problemini çözerek Akdeniz Sanayi Sitesi'ne, küçük ölçekli bir sanayi sitesi kazandırdıklarını, kat artışı yaparak da sanayideki gayrimenkullerin değerini artırdıklarını söyledi.


Nostaljik araçlar çok sevildi Güncel Nostaljik araçlar çok sevildi

Antalyalılar, otomobillerle ilgili hatıralarına Dokuma Kent Parkı’ndaki nostaljik araç koleksiyonunda dokunuyor.


Kepez kendi çiçeğini yetiştiriyor Güncel Kepez kendi çiçeğini yetiştiriyor

Kepez Belediyesi, ilçenin imajını güzelleştirmek için kullandığı süs bitkilerini Park ve Bahçeler müdürlüğü sera çalışmalarında kendi üretiyor.


Kepez çiçek açıyor Güncel Kepez çiçek açıyor

Kepez Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında lale, sümbül, nergis ve diğer mevsimlik bitkiler ile yaptığı peyzaj çalışmaları ile görsel şölen sunuyor.Siyaset akademisi tekrar başlıyor Siyaset Siyaset akademisi tekrar başlıyor

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından 19 ilçenin AR-GE ve Teşkilat bakanlarının katıldığı toplantı düzenlendi. İl Başkanı Sümer, yoğun talep üzerine Siyaset Akademisi’nin tekrar başlayacağının müjdesini verdi.


Döşemealtı'nın Genç vekilleri, Başkan Genç'i ziyaret etti Döşemealtı Döşemealtı'nın Genç vekilleri, Başkan Genç'i ziyaret etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Döşemealtı Gençlik Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kayalı ve bir grup genç meclis üyesini ağırladı.


CHP’li Kara, Antalya Kart İle İlgili İddiaları TBMM’ye Taşıdı Siyaset CHP’li Kara, Antalya Kart İle İlgili İddiaları TBMM’ye Taşıdı

Antalya Büyükşehir Belediye tarafından toplu taşımada kullanılan kartlar Antalya Kart ile değiştirilirken değişim süresinin kısa tutulması nedeniyle kartlarda artan bakiyeler yeni kartlara devredilemedi.


Şehircilik Fuarı’nda Konyaaltı Belediyesi…
 Güncel Şehircilik Fuarı’nda Konyaaltı Belediyesi…


Türkiye’nin en büyük fuarları arasında gösterilen Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nın 6.sı Antalya Expo Center’da açıldı. Fuarda Konyaaltı Belediyesi’nin standı büyük ilgi gördü.


KOMŞUEVİ’NDE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ Güncel KOMŞUEVİ’NDE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ

Komşuluk ilişkileri ve mahalle yaşamının geliştirilmesi amacıyla Muratpaşa Belediyesi’nce geliştirilen Komşuevi Projesi, eğitim çalışmlarına da evsahipliği yapacak


Yörük Kültürü dev müze ile tanıtılacak Güncel Yörük Kültürü dev müze ile tanıtılacak

Manavgat’ta 4 bin metrekarelik alana kurulacak Yörük Müzesi, yörük kültürünü gelecek nesillere aktaracak. Müzenin yapımında yörük derneklerinin temsilcilerinin fikirleri dikkate alınacak.


Şarampol Projesi ilk etap çalışmaları başladı Güncel Şarampol Projesi ilk etap çalışmaları başladı

Büyükşehir Belediyesi, Şarampol Caddesi’ni dünyanın en güzel alışveriş sokaklarından biri haline getirecek projeye ilk kazmayı vurdu. Çalışmalar nedeniyle Tonguç Caddesi 96 Sokak kesişimi ile Şarampol Caddesi kesişimi arasındaki yolun güney aksı 21 gün süreyle trafiğe kapatılacak.


Miniklere teklif yağıyor Spor Miniklere teklif yağıyor

Kepez Gücü futbol takımı minikleri yeşil sahada hünerlerini göstermeyi sürdürüyor. Takımın çalıştırıcısı Mustafa İsenç, onlara baba şevkati ile sahip çıkarak kötü alışkanlıklar edinmelerinin önüne geçiyor.


KADIN GAZETECİLER EĞİRDİR’E HAYRAN KALDI Güncel KADIN GAZETECİLER EĞİRDİR’E HAYRAN KALDI

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla Antalya-Burdur ve Isparta’da görev yapan kadın gazeteciler için Eğirdir gezisi düzenledi.


KAYMAKAM ALTAN’DAN TEMA VAKFINA DESTEK Serik KAYMAKAM ALTAN’DAN TEMA VAKFINA DESTEK

Serik Tema Vakfı Başkanı, İlçe Seçim Kurulu Müdürü Sema Adalı, Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri ile birliklte Kaymakam Dr. Rıfat Altan’ı ziyaret etti.


SERİK ÜLKÜ OCAKLARI BÜYÜYOR Serik SERİK ÜLKÜ OCAKLARI BÜYÜYOR

Serik Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Ertürk kurumunun yaptığı faliyetler ile ilgili açıklamalar yaptı.


DÜNYA MARKASI SOMFY, ANTALYA’YI SEÇTİ… Ekonomi/Turizm DÜNYA MARKASI SOMFY, ANTALYA’YI SEÇTİ…

Ev otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, otomatik tente ve pergola pazarını büyütmek amacıyla TBÜD (Tente Branda Şemsiye ve Membran Üreticileri Derneği) iş birliği ile “Türkiye’de Tente & Pergola Pazarı ve Yeni Fırsatlar” konulu bir etkinlik düzenliyor.


 BAŞKANLARIN ‘MEVKİDAŞ’ HATIRASI Güncel BAŞKANLARIN ‘MEVKİDAŞ’ HATIRASI

Muratpaşa Belediyesi, Anadolu topraklarının ilk kadın belediye başkanı olarak nitelendirilen Plancia Magna’nın heykelinin bir kopyasını ITB Berlin fuarındaki standında sergiledi.


Kötü yaşam koşulları kalp sağlığımızı nasıl etkiliyor? Sağlık/Kadın Kötü yaşam koşulları kalp sağlığımızı nasıl etkiliyor?

Büyük kentlerde yaşam, iş stresi, yetersiz ve sağlıksız beslenme, olumsuz çevre koşulları özellikle kalp sağlığımızı olumsuz etkiliyor. Uyarıları dikkate alarak, stresi en aza indirerek ve doğru beslenme alışkanlıklarına geri dönerek daha sağlıklı bir yaşama kavuşmamız mümkün.


Sporcu fabrikası Kepez Spor Sporcu fabrikası Kepez

Kepez Belediyesi, futbol yetenek taramalarıyla imza attığı başarıyı bu kez basketbol alanında gerçekleştiriyor.


EXPO 2016’ya katılan 38. ülke Sri Lanka Güncel EXPO 2016’ya katılan 38. ülke Sri Lanka

Güney Asya ülkesi Sri Lanka, Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya’ya katılım kararı aldı ve Katılım Sözleşmesine imza attı.


Renault’da Mart ayında cazip ek fırsatlar Otomotiv Renault’da Mart ayında cazip ek fırsatlar

Renault, Mart ayında müşterilerine binek otomobil ve hafif ticari modellerinde cazip ek fırsatlar sunuyor.


DACIA SANDERO MODELİNDE MART AYI FIRSATI Otomotiv DACIA SANDERO MODELİNDE MART AYI FIRSATI

Mart ayında yeni bir Dacia Sandero sahibi olmak isteyen müşterilere özel bir kampanya fırsatı sunuluyor.


Bal Arıları Mühendis Oluyor Bal Arıları Mühendis Oluyor

Ford Otosan’dan kadınları mühendis olmaya teşvik eden Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi: Bal Arıları Mühendis Oluyor


54 ülkenin tarım bakanı EXPO 2016’da buluşacak Ekonomi/Turizm 54 ülkenin tarım bakanı EXPO 2016’da buluşacak

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü FAO’nun 30. Avrupa Bölge Konferansı EXPO 2016 Antalya alanı içerisinde yer alan Kongre Merkezinde gerçekleştirecek.


ANTDOB SAHNESİNDE “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ” KONSERİ Kültür/Sanat ANTDOB SAHNESİNDE “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ” KONSERİ

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Çanakkale Zaferi’nin 101. yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Çanakkale’de yitirdiğimiz şehitlerimiz Antalya Devlet Opera ve Balesi sahnesinde 12 Mart Cumartesi ve 15 Mart Salı akşamı saat: 20.00’de “Çanakkale Geçilmez” konseri ile anılacak.


Antalya’da doğdu; Sektöründe fark yarattı! Ekonomi/Turizm Antalya’da doğdu; Sektöründe fark yarattı!

Ulusal ve uluslararası pazarlarda mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörlerine; MDF, MDF-LAM, panel, profil, power gloss, parke ve kapı üretimiyle 5 kıtada 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren AGT, 2015 yılında elde ettiği 500 milyon TL’yi aşan ciro ile yaklaşık %45’lik bir büyüme gerçekleştirdi.


Kepezli öğrencilere Milli Şair anlatıldı Güncel Kepezli öğrencilere Milli Şair anlatıldı

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği ‘Bir davaya inananlar konferansları’ kapsamında, Doç. Koçakoğlu Milli Şair Ersoy’u anlattı.Başkanlar Antalyaspor’u sevdirmeli Spor 
Başkanlar Antalyaspor’u sevdirmeli

Büyük Antalyaspor Derneği’ni kabul eden Başkan Hakan Tütüncü, “Antalyaspor’u sevdirmek, belediye başkanlarının en önemli görevi olmalıdır.” dedi.


Öğrencilere kamu malı uyarısı Güncel Öğrencilere kamu malı uyarısı

Başkan Hakan Tütüncü, mecliste konuk ettiği öğrencilerden hayatları boyunca kamu mallarına zarar vermemelerini istedi.


Kepez’de şehitlere mevlit düzenlendi Güncel Kepez’de şehitlere mevlit düzenlendi

Kepez Belediyesi ile Kepez Müftülüğü, Hacı Ali Uyaroğlu Cami’nde şehitler için mevlid programı düzenledi.


Turizm Bakanı Crystal Hotels standında Güncel Turizm Bakanı Crystal Hotels standında

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, ITB Fuarı’nda Crystal Hotels standını ziyaret etti.


‘’KADIN VE HAYAT’’ SERGİSİ Kültür/Sanat ‘’KADIN VE HAYAT’’ SERGİSİ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Deepo Outlet Center işbirliğiyle düzenlenen “KADIN VE HAYAT” isimli fotoğraf sergisi açıldı.


Güral Premier Hotels tüm ayrıcalıklarıyla yeni sezonu açıyor Güncel Güral Premier Hotels tüm ayrıcalıklarıyla yeni sezonu açıyor

Güral Premier Hotels & Resorts tüm ayrıcalıklarıyla 8 Nisan itibariyle yeni sezonunu açıyor. Yüzde 30’a varan erken rezervasyon imkanları ile lüks tatiller artık rüya olmaktan çıkıyor. Güral kalitesini ve ayrıcalığını erken rezervasyon fırsatlarıyla yakalamak için son günler!


SINAV ÖNCESİ ÇALIK’TAN ÖĞRENCİLERE KİTAP VE BAŞARI MEKTUBU Serik SINAV ÖNCESİ ÇALIK’TAN ÖĞRENCİLERE KİTAP VE BAŞARI MEKTUBU

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, İlçesindeki Sekizinci sınıf öğrencilerine TEOG kitabı ve Başarı mektubu verdi.


Pazarcılar Odası’nın ilk ziyareti Döşemealtı oldu Döşemealtı Pazarcılar Odası’nın ilk ziyareti Döşemealtı oldu

Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanlığına seçilen Başkan İsmail Öz ve Yönetim Kurulu üyeleri Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i makamında ziyaret etti.


DE-MYRA TARIM FUARI 17 MART’TA AÇILIYOR Demre DE-MYRA TARIM FUARI 17 MART’TA AÇILIYOR

Demre ilçesinde bu yıl 3. Düzenlenecek olan De-Myra Tarım Fuarı 3. Kez kapılarını açıyor.

Kepez Belediyespor  İzmir'i yendi Spor 


Kepez Belediyespor İzmir'i yendi

Türkiye Basketbol Federasyonu Erkekler 2. Ligde mücadele eden Kepez Belediyespor, ligin 18'inci haftasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne konuk oldu.


İlk fidan Emekevler Ortaokulu’na Güncel İlk fidan Emekevler Ortaokulu’na

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Çocuk Meclisi kararıyla her okul bahçesine fidan dikme projesinde, ilk fidanı Emekevler Ortaokulu’na dikti.


ŞEHİR PLANCILARI ODASI'NDAN ŞAHİN’E ZİYARET Aksu ŞEHİR PLANCILARI ODASI'NDAN ŞAHİN’E ZİYARET

Şehir Plancıları Odası Antalya Şube Başkanı Dr. Ebru Manavoğlu ve yönetim kurulu Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti. Başkan Şahin, oda yönetimine Aksu’nun planlama çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


YÜKSELİŞ’TE TAM PROVA Serik YÜKSELİŞ’TE TAM PROVA

Üniversite sınavına günler kala Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi gençlerin heyecanını en aza indirmek ve sınav gününü sorunsuz atlatabilmeleri için tam prova gerçekleştirdi.


Tütüncü mahalle başkanlarına sağlık eserini tanıttı Güncel Tütüncü mahalle başkanlarına sağlık eserini tanıttı

AK Parti Kepez Mahalle Başkanları’yla bir araya gelen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yapımında büyük pay sahibi olduğu Kepez Devlet Hastanesi’ni tanıttı.


Açık sütteki tehdide dikkat Sağlık/Kadın Açık sütteki tehdide dikkat

Türkiye’de kullanımı oldukça yaygınlaşan açık süt konusunda yapılan araştırmalar, kaynağı ve saklama koşulları bilinmeyen sütte büyük tehlike olduğunu ortaya koyuyor


Özel sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası Başladı Spor Özel sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası Başladı

1.2.3 Bölge Özel sporcular Türkiye Atletizm şampiyonası başladı.


Akdeniz Yükseliş Hentbol Türkiye Şampiyonları Fransa Hazırlıklarını Tamamladı. Spor Akdeniz Yükseliş Hentbol Türkiye Şampiyonları Fransa Hazırlıklarını Tamamladı.

Türkiye Şampiyonluğunu Antalya’ya getirmiş olan Akdeniz Yükseliş Koleji Hentbol Takımı, 11-19 Mart 2016 tarihlerinde Fransa’nın başkenti Paris’te yapılacak olan Dünya Liseler arası Hentbol Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek.


SERİK ÜLKÜ OCAKLARI ASENA TEŞKİLATI KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI Serik SERİK ÜLKÜ OCAKLARI ASENA TEŞKİLATI KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Serik Ülkü Ocakları Asena Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. 8 Mart Günü Serik merkezde MHP İlçe Kadın Kolları ile beraber kadınlara karanfil dağıttı.


Kepez’de Bilal-i Habeşi’ler yetişiyor Güncel Kepez’de Bilal-i Habeşi’ler yetişiyor

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği ‘Ezan-ı Muhammed-i Güzel Okuyorum Yarışması’nın final gecesinde, ilk üçe girenler ödüllerini aldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...