Salı, 20 Ağustos 2019
SEVGİ KATKILI TURŞULAR Güncel SEVGİ KATKILI TURŞULAR

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel öğrencileri kurdukları turşuları Belediye Başkanı Uysal’a hediye etti. Turşuları getiren Eyüp Tarım ve Serdar Konca’yla “Adamlarım gelmiş” diyerek kucaklaşan Başkan Uysal, üzerine “Yüzde yüz sevgi içerir” yazılı turşu kavanozlarını “Hayatımda aldığım en değerli hediye” diyerek kabul etti.


MHP’li Günal: Gerçek İslamı Anlatabilseydik, FETÖ Herkesi Kandıramazdı! Siyaset MHP’li Günal: Gerçek İslamı Anlatabilseydik, FETÖ Herkesi Kandıramazdı!

Diyanet İşleri Başkanlığı 2017 Bütçesi üzerine MHP Grubu adına söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, 15 Temmuz darbe kalkışmasının arka planındaki bazı nedenlerin Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ilgi alanında olduğunu söyleyerek; ‘’Dinin hedefi insandır, dinin amacı insanın ahlaki olgunluğunu tamamlamasını sağlamaktır’’ dedi.


MHP’li Günal: Ekonomide Bakan Enflasyonu Var! Tek Ekonomi Bakanlığı Olsun! Siyaset MHP’li Günal: Ekonomide Bakan Enflasyonu Var! Tek Ekonomi Bakanlığı Olsun!

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu ile Sermaye Piyasası Kurulu 2017 Bütçesi üzerine MHP Grubu adına söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet GÜNAL; AKP Hükümetinin kişiye göre bakanlık uygulamasından dolayı ekonomi kurumlarının farklı bakanlara bağlı olduğunu belirterek, bunun sonucunda da ekonomi yönetiminde koordinasyon sağlanamadığını, gereksiz bürokratik engeller oluştuğunu söyledi ve MHP’nin önerdiği gibi ekonomik kurumların tek ve gerçek bir Ekonomi Bakanlığı altında birleşmesi gerektiğini vurguladı.


 BİLİŞİM’DEKİ GELİŞMELER TOBB’DA MASAYA YATIRILDI Güncel BİLİŞİM’DEKİ GELİŞMELER TOBB’DA MASAYA YATIRILDI

TOBB ve Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle, TOBB-Bilişim tarafından başlatılan Soft_Away Projesi kapsamında, TOBB Bilişim Buluşmaları toplantılarının ilki TOBB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.


44 ŞEHİDİMİZ İÇİN 44 BİN KARANFİL Güncel 44 ŞEHİDİMİZ İÇİN 44 BİN KARANFİL

Süs Bitkileri ve Mamülleri İhracatçıları Birliği ve Süs Bitkileri Üreticileri Birliği (SÜSBİR) teröre karşı ortak ses verecek.


BAŞKAN ŞAHİN PROJELERİN YAKIN TAKİPÇİSİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN PROJELERİN YAKIN TAKİPÇİSİ

Eğitim konusunda hassas olan ve Aksu’nun eğitimde daha da ileri seviyelere ulaşmasını hedefleyen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, ilçedeki projelerin yakın takipçisi.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN EMNİYETE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETLERİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN EMNİYETE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETLERİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ve Aksu İlçe Emniyet Müdürü Fatih İnceyavuz’u ziyaret ederek İstanbul’daki hain saldırıda şehit düşen emniyet mensupları için başsağlığı dileklerini iletti.


AvivaSA’da Bayrak Değişimi Güncel AvivaSA’da Bayrak Değişimi

AvivaSA Genel Müdürlük görevine; AvivaSA’nın Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fırat Kuruca atandı.


GEBELİKTE GRİBAL ENFEKSİYONA DİKKAT! Sağlık/Kadın GEBELİKTE GRİBAL ENFEKSİYONA DİKKAT!

Anne adaylarının, havaların soğumasıyla birlikte artan gribal enfeksiyona karşı özellikle dikkat etmeleri gerekiyor.


Elmalılı Öğrencilere Kışlık Giyim Yardımı Elmalı Elmalılı Öğrencilere Kışlık Giyim Yardımı

Elmalı ilçesinde, Belediye ve AK Parti Kadın Kolları üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli yardımlarda bulunuldu.


Her Şehrin Bir Müzik Karakteri Var Kültür/Sanat Her Şehrin Bir Müzik Karakteri Var

Spotify Dünya Müzik Haritası 2.0’nda bulunan ve şehirlerin müzik karakterlerini gösteren çalma listelerine göre Kalben bu hafta pek çok şehirde kalplere hitap etti. Ankara ve İzmir ise diğer illere göre daha farklı bir müzik zevki ortaya koydu


AGT, Ağaç Mamülleri ve Orman Ürünleri Sektörü’nün ilk Ar-Ge merkezini kurdu Güncel AGT, Ağaç Mamülleri ve Orman Ürünleri Sektörü’nün ilk Ar-Ge merkezini kurdu

Ağaç Mamülleri ve Orman Ürünleri sektöründe yeni teknolojiler geliştirerek katma değeri yüksek ürünler ortaya çıkarma misyonuyla hareket eden AGT, inovasyon alanındaki öncü girişimlerine bir yenisini daha ekledi.


İstanbul Üniversitesi Turizm Bölümü Öğrencileri Sertifikalarını Aldı Ekonomi/Turizm İstanbul Üniversitesi Turizm Bölümü Öğrencileri Sertifikalarını Aldı

Kod Yazılım Marmara Bölge Sorumlusu Arda Erdal, "En Büyük Yatırım, Gençlere ve Genç Beyinlere Yapılan Yatırımdır.” sözüyle yola çıktıklarını belirterek, bu çerçevede ekim ayında başlattıkları akademisyenlere yönelik Sedna Hotel Management Software eğitimlerinden sonra ilk sertifikaları dağıttıklarını bildirdi.


YAŞ SEBZE-MEYVEDE 25 MİLYAR TL ÇÖPE GİDİYOR Ekonomi/Turizm YAŞ SEBZE-MEYVEDE 25 MİLYAR TL ÇÖPE GİDİYOR

Türkiye’de yetiştirilen meyve ve sebzelerde gerek fizyolojik gerekse patolojik nedenlerle yaşanan kayıpların ekonomik değeri 25 milyar TL’yi buluyor. En fazla zayi olan ürünlerin başında ise domates var.


İhracatçılar, Eximbank kredileri ile likit sorununu çözecek Ekonomi/Turizm İhracatçılar, Eximbank kredileri ile likit sorununu çözecek

İhracatçılar, ihracatın en büyük finans kaynağı Eximbank’ın uygun faizli ve uzun vadeli kredileriyle likit sorununu çözecek. İhracatçılar, bundan sonraki süreçte eforlarını üretim ve pazarlamaya yoğunlaştıracak.


FENERBAHÇE U21 ANTRENÖRÜ MURATPAŞA’DA Spor FENERBAHÇE U21 ANTRENÖRÜ MURATPAŞA’DA

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fenerbahçe futbol şubesinin 21 yaş altı takım antrenörü Gökhan Bozkaya’yı kabulünde “7 – 12 yaş arası çocuklarımız için açtığımız sonbahar dönemi futbol kursu haftasonu 5 noktada devam ediyor. Burada çok yetenekli çocuklarımız var” dedi.


Kepez galibiyet serisini devam ettirmek istiyor Spor Kepez galibiyet serisini devam ettirmek istiyor

Bölgesel Amatör Ligin’in ilk devre kapanış maçında Kepez Belediyespor,Eğirdir deplasmanına konuk olacak. Devre arasına kayıpsız girmek isteyen Kepez Belediyespor’da hedef zorlu deplasmandan 3 puanla ayrılıp galibiyet serisini devam ettirmek.


ANTBİRLİKTE KARANLIKTAN AYDINLIK GÜNLERE Serik ANTBİRLİKTE KARANLIKTAN AYDINLIK GÜNLERE

Son yıllarda büyük bir kriz içerisine girerek iflasın eşiğine gelen Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği atanan Kayyım heyetinin 3 aylık doğru, dürüst, ayrım gözetmeksizin, hukuka bağlı ve asil çalışmaları sonucu” KARANLIK GÜNLERDEN AYDINLIK GÜNLERE ” çıktı.


5.000 KÖYE 5.000 GELİR GETİRİCİ ORMAN Siyaset 5.000 KÖYE 5.000 GELİR GETİRİCİ ORMAN

Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim AYDIN TBMM Genel Kurulunda Orman Genel Müdürlüğü Bütçesi üzerine konuştu.


Devler sahasında kayıp istemiyor Spor Devler sahasında kayıp istemiyor

Ligde bu sezon kendi sahasında oynadığı karşılaşmalarda mağlubiyet yüzü görmeyen Kepez’in Devleri, hafta sonu sahasında İzmir B.Ş.B Spor Kulübünü’nü konuk edecek. Kepez’in Devlerinde hedef mutlak galibiyet.


KONSEM’de 7’den 70’e eğitim…
 Güncel KONSEM’de 7’den 70’e eğitim…


Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi’nde (KONSEM) 1. dönem kursları 3 bin 701 kursiyerin katılımıyla devam ediyor.


Sultanlar galibiyete odaklandı Spor Sultanlar galibiyete odaklandı

Ligde oynadığı son 4 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan Kepez’in Sultanları , sahasında ligin iddialı ekiplerinden Gelişim Koleji’ni konuk edecek. Sultanlarda hedef galibiyet.


Diyet yapıyorum ama bacaklarımdaki yağlar erimiyor diyorsanız... Sağlık/Kadın Diyet yapıyorum ama bacaklarımdaki yağlar erimiyor diyorsanız...

Estetik duruş için son derece önemli olan bacaklarda, eğrilik, çarpıklık veya yağ dağılımındaki orantısızlık gibi sorunlar pek çok insanı mutsuz ediyor. Çoğu zaman yapılan diyetler bile yağ dağılımındaki bu sorunu çözmek için fayda etmiyor. Çözümü ise bacak estetiği...


‘FITRATINDA VAR’ DEMEMEK İÇİN... MURATPAŞA VE MMO’DAN CAN GÜVENLİĞİ İÇİN BÜYÜK İŞBİRLİĞİ Güncel ‘FITRATINDA VAR’ DEMEMEK İÇİN... MURATPAŞA VE MMO’DAN CAN GÜVENLİĞİ İÇİN BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi’yle işbirliği protokol imza töreninde “Meslek odalarının piyasa aktörleri tarafından yapılabilecek işlerde etkin rol alması çok daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarıyor. İşte biz MMO ile asansörlerin denetimleri konusunda uzun yıllardır devam eden işbirliğimizi daha da geliştirerek halkımızın can güvenliğini sağlama konusunda ileriye bir adım daha atıyoruz” diye konuştu.


RUS İŞADAMLARI ANTALYA OSB’Yİ ZİYARET ETTİ Ekonomi/Turizm RUS İŞADAMLARI ANTALYA OSB’Yİ ZİYARET ETTİ

Karadeniz Ekonomik İş Birliği (KEİB) Rusya Ulusal Konseyi’nin öncülüğünde Antalya’ya gelen Rus işadamları, Antalya Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.Özel gençlere takvim sürprizi Güncel 
Özel gençlere takvim sürprizi

Özel gençler, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaretlerinde belediyenin 2017 yılı duvar takviminde kendi fotoğraflarını görünce büyük bir mutluluk yaşadılar.


YÜKSELİŞ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ÇALIK’ A ZİYARET Serik YÜKSELİŞ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ÇALIK’ A ZİYARET

Yükseliş Koleji öğrencileri Türkçe öğretmenleri önderliğinde okulda çıkaracakları gazetenin ilk sayısı için Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan ÇALIK ile röportaj gerçekleştirdi.


BAŞKAN CESUR: Serik BAŞKAN CESUR: "KOSGEB DESTEKLİ FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU 19 ARALIK’TA BAŞLIYOR”

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur kobilere verilecek olan KOSGEB destekli faizsiz kredi hakkında bilgilendirmede bulundu.


TÜRK-İŞ'TEN TERÖRE KINAMA Güncel TÜRK-İŞ'TEN TERÖRE KINAMA

TÜRK-İŞ Antalya İl Temsilcisi Hacı Mevlüt Ünal, yaptığı açıklamada, Beşiktaş'taki hain saldırıyı kınadı. Ünal, "Terör, Türkiye işçi sınıfını da vurmuştur" dedi.


BELEDİYE BAŞKANINDAN EMNİYET MÜDÜRÜNE TAZİYE ZİYARETİ Serik BELEDİYE BAŞKANINDAN EMNİYET MÜDÜRÜNE TAZİYE ZİYARETİ

Serik Belediye Başkanı Dr. Ramazan Çalık ve beraberindekiler, Serik İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek İstanbul’daki hain terör saldırısında şehit olanlar polis ve sivil vatandaşlar için taziye ziyaretinde bulundular.


DP kongreye hazırlanıyor Siyaset DP kongreye hazırlanıyor

Demokrat Parti Antalya İl Başkanlığı Genel Başkan Gültekin Uysal’ın da katılımı ile 18 Aralık Pazar günü kongreye hazırlanıyor.


YÜKSELİŞ’TE PALEONTOLOJİ SEMİNER VE SERGİSİ Serik YÜKSELİŞ’TE PALEONTOLOJİ SEMİNER VE SERGİSİ

Yükseliş Anadolu Lisesinde Tabiat ve kültür varlıklarını tanıtma derneği ve coğrafya öğretmenleri Mustafa Tayyar ve Mukaddes Kaya ‘nın hazırladığı paleontoloji (fosil) sergisi ve sunumu yapıldı.


“SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “SESLERİN BÜYÜSÜ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya DOB’da geçen sanat sezonunda bir seri olarak sunulmaya başlanan, ‘Seslerin Büyüsü’ A Capella konserleri, bu sezonda da büyük ilgiyle devam ediyor. Konser, A Capella eserlerle görsel efektler, neşeli kostümler, devinimler ve danslar eşliğinde insan sesinin büyülü dünyasını seyirciyle buluşturuyor.


İnşaat sektöründeki daralma devam ediyor Ekonomi/Turizm İnşaat sektöründeki daralma devam ediyor

Türkiye Hazır Beton Birliği, her ay düzenli olarak hazırladığı ve sektördeki faaliyet, güven ve beklentiyi ölçümlediği “Hazır Beton Endeksi”nin 2016 Kasım Ayı Raporu’nu açıkladı.


BUDAK: “AKP HÜKÜMETLERİNİN EKONOMİ PAKETLERİ ÇÖZÜM ÜRETMİYOR” Siyaset BUDAK: “AKP HÜKÜMETLERİNİN EKONOMİ PAKETLERİ ÇÖZÜM ÜRETMİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, esnafın, ekonominin sorunlarına kapsamlı ve gerçekçi yaklaşılmaması nedeniyle Hükümetin açıkladığı paketlerin çözüm getirmediğini belirterek, “Paket üzerine paket açıklanıyor ama esnaf krediye ulaşamıyor, ekonomi dar boğazdan çıkamıyor” dedi.


YÜKSELİŞ ANADOLU LİSESİ SERİK İLÇE EMNİYETTE Serik YÜKSELİŞ ANADOLU LİSESİ SERİK İLÇE EMNİYETTE

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleşen bombalı saldırıda hayatını kaybeden polislerimiz için Yükseliş Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Serik İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundu.


Korkuteli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Hizmetlerine Devam Ediyor Korkuteli Korkuteli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ünitesi Hizmetlerine Devam Ediyor

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Korkuteli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) Ünitesi, alanında uzman hekim ve deneyimli fizyoterapistlerden oluşan kadrosu ile Korkuteli’ye ve çevresine hizmet vermeye devam ediyor.


Killik Mahallesi’nde parke yol sevinci Döşemealtı Killik Mahallesi’nde parke yol sevinci

Döşemealtı Belediyesi İlçe Merkezine yaptığı yatırımları, köy statüsünden Mahalleye dönüştürülen uzak yerleşim alanlarına da yapıyor. Killik Mahallesi’nin yol sorununu çözmek için kolları sıvayan Fen İşleri ekipleri başta okul bahçesi olmak üzere ulaşımın zor olduğu yerlere parke yollar yapıyor.


ANTALYASPORLU KALECİ FERHAT KAPLAN İKİNCİ YARIYA YETİŞECEK Spor ANTALYASPORLU KALECİ FERHAT KAPLAN İKİNCİ YARIYA YETİŞECEK

Antalyaspor’un kalecisi Ferhat Kaplan, geçen hafta yapılan antrenman sırasında kaleye çekilen şutu kurtarmak için hamle yaptı. Topu tuttuktan sonra yere düşen Kaplan aynı anda dizinde bir ses duydu ve acı hissetti. O anda oynamayı bırakan Kaplan, ertesin gün Antalyaspor – Fenerbahçe maçında takımla sahaya çıkmak için yine antrenmana gitti.


ÇOCUKLARA SINIR KOYMADA ALTIN KURALLAR Güncel ÇOCUKLARA SINIR KOYMADA ALTIN KURALLAR

Kültür2000 Koleji Rehberlik Servisi uzmanları, sınır koymanın çocuğun kendisini emniyette hissederek hareket edebileceği alanı belirleyen yardımcı ve yol gösterici işaretleri çocuğa sunmak olarak tanımlıyor.


3 bin 26 Kepezli eserleri yerinde gördü Güncel 3 bin 26 Kepezli eserleri yerinde gördü

Kepez Belediyesi, ‘Kepez Benim Şehrim’ adlı proje kapsamında 66 mahalleden 3 bin 26 kişiye, 38 eserini tanıttı.


MEDICAL PARK ANTALYA’YA 
YENİ GASTROENTEROLOJİ HEKİMİ Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA’YA 
YENİ GASTROENTEROLOJİ HEKİMİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, hekim kadrosuna Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Hüseyin Saadettin Uslusoy’u da kattı.


Başkan Sarıoğlu, don nöbetindeki vatandaşları yalnız bırakmadı Finike Başkan Sarıoğlu, don nöbetindeki vatandaşları yalnız bırakmadı

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, mahsullerinin soğuk havadan zarar görmesini önlemek için seralarında don nöbeti tutan çiftçileri ziyaret etti.


BÜYÜKŞEHİR'İN FİNANSAL BAŞARISI BİR KAZ DAHA TESCİLLENDİ Ekonomi/Turizm BÜYÜKŞEHİR'İN FİNANSAL BAŞARISI BİR KAZ DAHA TESCİLLENDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2014 yılından beri rakamlarla yazdığı destan, İmar ve Yapı Derneği’nin yaptığı araştırma ile tescillendi.


Tütüncü’nün eğitim sözleri yerine getiriliyor Güncel Tütüncü’nün eğitim sözleri yerine getiriliyor

İlçesinin eğitim standartlarını arttıran sayısız hizmetler üreten Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’nün okullara çok amaçlı salon sözleri, yerine getiriliyor.


Kadriye'de son teknoloji terfi merkezi Güncel Kadriye'de son teknoloji terfi merkezi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelere yatırımlarını sürdürüyor. Turizm kenti Antalya’nın Belek Kadriye bölgesinde atık su arıtma tesisi terfi merkezi inşaatının yapımı hızla sürüyor.


TÜRKÜLERİMİZ OPERA SAHNESİNDE Kültür/Sanat TÜRKÜLERİMİZ OPERA SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2016/2017 Sanat Sezonu’nda “Piyano Sevdası” başlığıyla gerçekleştirdiği konser serisinin dördüncüsünde türkülerden oluşan bir seçkiyi sanatseverlerin beğenisine sunuyor.


AKSU IŞIL IŞIL OLDU Aksu AKSU IŞIL IŞIL OLDU

Karanlık sokak lakabıyla anılan Aksu, aydınlatılmaya başlandı, ilçe karanlık sokak olmaktan kurtulma konusunda ciddi mesafe kaydetti.


Yeni yıl mesajını sosyal medyaya gönder, Büyükşehir, billboardda yayınlansın Güncel Yeni yıl mesajını sosyal medyaya gönder, Büyükşehir, billboardda yayınlansın

Büyükşehir Belediyesi, Antalyalıların Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden yazdığı yeni yıl dileklerini billboardlara taşıyor. 13-22 Aralık tarihleri arasında ‘#YeniYılDileğim’ etiketi ile yazılan en güzel yeni yıl mesajları billboardlarda yayınlanacak. Siz de iyi dileklerinizi paylaşın, tüm kentte yayınlansın.


KARADENİZ EKONOMİK İŞBİRLİĞİ KONSEYİ HEYETİ ANTALYA’DA Güncel KARADENİZ EKONOMİK İŞBİRLİĞİ KONSEYİ HEYETİ ANTALYA’DA

KEİK (Karadeniz Ekonomik İşbirliği Konseyi) Rusya Ulusal Konseyi Türkiye Başkanı Erdoğan Güzdüzpolat, KEİK Rusya Ulusal Konseyi Başkanı Vuctor Arkhipov ve konsey üyelerinden oluşan bir heyetle Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.


Yetersiz su tüketimi kış depresyonunu tetikliyor Sağlık/Kadın Yetersiz su tüketimi kış depresyonunu tetikliyor

Su tüketimi sadece bedenimizi değil, ruhumuzu da etkiliyor. Yeteri kadar su içmemenin yaşam kalitesini düşürdüğünü söyleyen Waternet Sağlıklı Yaşam Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy, “Havaların soğuması ve ofislerde geçirilen uzun saatler su tüketimini azaltıyor. Bu durum da, konsantrasyon bozukluğu, migren ve depresyon gibi sonuçlara yol açıyor” diye konuştu.


AK PARTİ KADIN KOLLARI AKSU KENT KONSEYİ'Nİ ZİYARET ETTİ Aksu AK PARTİ KADIN KOLLARI AKSU KENT KONSEYİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Aksu Kadın Kolları Başkanı Saide Karataş ve Yönetim Kurulu üyelerinin, Aksu Kent Konseyi Başkanı Tülay Ateş’ i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduğu açıkladı.


Günün 20 saati online alışveriş yapıyoruz Teknoloji/Bilim/İnternet Günün 20 saati online alışveriş yapıyoruz

Günlük 722.000 adede ulaşan sanal alışveriş, en yoğun 20:00-23:00 saatleri arasında, 18-24 yaş arası öğrenciler ile 18-40 yaş arası çalışanlar tarafından yapılıyor.


Antidepresan kullanımında kadınlar erkekleri ikiye katlıyor Sağlık/Kadın Antidepresan kullanımında kadınlar erkekleri ikiye katlıyor

Avusturyalı Queensland Üniversitesi’nin, 2013 yılında yürüttüğü depresyon vakalarıyla ilgili araştırmasına göre dünyanın yüzde 4’ü (yaklaşık 300 milyon kişi) depresyonda.


“HALEP”e Yardım Toplama Adı Altında Dolandırıcılık Olaylarına Dikkat! Güncel “HALEP”e Yardım Toplama Adı Altında Dolandırıcılık Olaylarına Dikkat!

Son dönemde Halep’te meydana gelen olaylarla ilgili olarak çeşitli sivil toplum kuruluşlarınca ilgili makamların bilgisi ve izni dahilinde yardım toplama faaliyetleri yürütüldüğü belirtildi.


AKSU-FETTAHLI’DAN HALEP’E YARDIM TIRI Aksu AKSU-FETTAHLI’DAN HALEP’E YARDIM TIRI

Antalya İHH (İnsani Yardım Derneği) öncülüğünde Aksu Fettahlı Mahallesinden Halep’e 25 ton sebze ve meyve yardımı gönderildi. “Halep’e Yol Açın” kampanyası kapsamında gönderilen tır Aksu’dan uğurlanırken, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Suriye’deki iç savaşın bitmesi temennisinde bulundu.


Parfüm sıkarken bir kez daha düşünün! Sağlık/Kadın Parfüm sıkarken bir kez daha düşünün!

Op. Dr. Seval Taşdemir: “Tıp dilinde ’endokrin bozucular’ olarak adlandırılan, daha çok plastik maddeler, gazlı içecek kutuları ve parfümlerde kullanılan fitalat maddesi kısırlığı tetikliyor, doğurganlığı olumsuz etkiliyor."


Yaz saati olmadı, zil saati değişecek Güncel Yaz saati olmadı, zil saati değişecek

Enerji Bakanlığı 'Karanlıkta okul'la ilgili geri adım atmayınca, Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. Okul saatlerinin değişmesi gündemde...


Karadeniz lezzetleri Antalya’da Güncel Karadeniz lezzetleri Antalya’da

Türkiye'nin hemen her şehrinde olduğu gibi Gümüşhane ilinin de kendine has yöresel lezzetleri bulunuyor. Gümüşhane ile birlikte Karadeniz lezzetlerini Antalya’ya taşıyan Lale Restaurant, damak tadına meraklı olanlar için Konyaaltı’nda hizmete girdi.


BAŞPEHLİVAN ORHAN OKULU ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU Elmalı BAŞPEHLİVAN ORHAN OKULU ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu’nda Kırkpınar Başpehlivanı Orhan Okulu’nun konuşmacı olarak katıldığı “Ata Sporumuz Yağlı Güreş” konulu bir söyleşi düzenlendi.


Güncel "Edelweiss" Uluslararası Piyano Yarışması’nın Jüri Başkanı Akdeniz Üniversitesi’nden

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Öğr. Gör. Samir Mirzayev 1. "Edelweiss" Uluslararası Piyano Yarışmasına Jüri başkanı olarak katıldı.


Ormanlık alandaki yangına belediye personeli müdahale etti Döşemealtı Ormanlık alandaki yangına belediye personeli müdahale etti

Döşemealtı ilçesi Ahırtaş mahallesinde ormanlık alanda yangın çıktı. İki farklı noktada başlayan yangına Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı personel de katıldı.


BUDAK: “EKONOMİ TÜİK HESABIYLA DEĞİL ÜRETİMLE BÜYÜR” Siyaset BUDAK: “EKONOMİ TÜİK HESABIYLA DEĞİL ÜRETİMLE BÜYÜR”

BUDAK: “EKONOMİNİN TASARRUF AÇIĞI, CARİ AÇIK, YATIRIM VE BÜYÜME GİBİ SORUNLARI YOKSA, TÜRKİYE’DE İŞSİZLİK NEDEN ARTIYOR?”


Liman Mahallesi’ne yeni park.. Güncel Liman Mahallesi’ne yeni park..

Konyaaltı Belediyesi, Liman Mahallesi’nde toplam 6 bin 2 metrekare büyüklüğünde yeni bir parkın yapımına başladı.


OSMED ÜYELERİ, MEDICAL PARK ANTALYA'YA EMANET Güncel OSMED ÜYELERİ, MEDICAL PARK ANTALYA'YA EMANET

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, sağlık protokolleri imzalamaya devam ediyor. Otel Satın Alma Müdürleri ve Eğitimi Derneği, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'yle sağlık protokolü imzaladı.


Küresel ticarete teknolojik fren Ekonomi/Turizm Küresel ticarete teknolojik fren

KPMG ve Thomson Reuters’in ortak düzenlediği 2016 Küresel Ticaret Yönetimi Anketi’ne göre küresel ticaretin önündeki en büyük engel; sektörün hızla gelişen teknolojiden uzak kalması…


DEV OYUNCAK VADAA’LAR AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK, GELİRİ TEGV’E BAĞIŞLANACAK! Teknoloji/Bilim/İnternet DEV OYUNCAK VADAA’LAR AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK, GELİRİ TEGV’E BAĞIŞLANACAK!

Yapı Kredi World, çok sevilen maskotu Vadaa ile çocukların eğitimi için gelir yaratmaya devam ediyor. Yapı Kredi World, 15 yıldır ana sponsorluğunu üstlendiği Marka Konferansı’nda bu sene eğitim adına çok anlamlı bir etkinliğe imza atacak.


Başkan Genç, KONGED Üyelerini ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, KONGED Üyelerini ağırladı

Konyaaltı Gençlik Derneği’nin (KONGED) Kadın Komisyonu, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i makamında ziyaret ederek "Sevgi İzi" projesini tanıtıp destek istediler.


ROMATOİD ARTRİT SADECE EKLEMLERİ ETKİLEMİYOR Sağlık/Kadın ROMATOİD ARTRİT SADECE EKLEMLERİ ETKİLEMİYOR

Romatoid artrit (RA), toplumda en sık görülen romatizmal hastalıklardan birisidir. Her 100 kişiden birinde görülür. Genelde el ve ayak küçük eklemlerini tutabilen kronik, iltihaplı bir romatizmal hastalıktır.


KIL DÖNMESİ ARTIK KADINLARIN DA SORUNU Sağlık/Kadın KIL DÖNMESİ ARTIK KADINLARIN DA SORUNU

Halk arasındaki adıyla ‘Kıl Dönmesi’, bilimsel adıyla ‘Pilonidal Sinüs’ hastalığı, Türk toplumunda özellikle genç yaş grubunda ve erkeklerde en sık görülen rahatsızlıklar arasında ilk sıralarda yer alıyor.


Antalya’daki yurtlara araştırma istendi Siyaset Antalya’daki yurtlara araştırma istendi

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, TBMM’ye sunduğu araştırma önergesi ile Antalya ilinde bulunan öğrenci yurtlarının yeterliliklerinin ve mevzuata uygunluğunun araştırılmasını istedi.


Engel tanımayan sporcular ASAT’ta ağırlandı Güncel Engel tanımayan sporcular ASAT’ta ağırlandı

Engel tanımayan sporcular, ASAT’ta verilen yemekte bir araya geldi. ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay, engelli bireylere sahip çıkmanın ve hayatlarını kolaylaştırıcı çözümler bulmanın toplumsal bir sorumluluk olduğuna dikkat çekti.


MURATPAŞA’DA SİNEMA GÜNLERİ DEVAM EDİYOR Kültür/Sanat MURATPAŞA’DA SİNEMA GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin Aralık ayı boyunca devam edecek ücretsiz sinema günlerinde 2’nci hafta filmi izleyiciyle buluştu.


‘Ak Köprü’ tamam sıra bağlantı yollarında Alanya ‘Ak Köprü’ tamam sıra bağlantı yollarında

Büyükşehir Belediyesi Alanya’da 12 mahalleyi birbirine bağlayacak olan ‘Ak Köprü’nün inşaatını tamamladı. ‘Ak Köprü’ 2017 yılının ilk aylarında hizmete açılacak.


YAŞLI EVİ ÜYELERİ BAŞKAN UYSAL’A ZEYTİN HEDİYE ETTİ Güncel YAŞLI EVİ ÜYELERİ BAŞKAN UYSAL’A ZEYTİN HEDİYE ETTİ

Çarşamba mesaisine randevusuz görüşme saatleriyle belediye fuayesinde Turunç Masa’da başlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, Soğuksu Yaşlı Evi üyeleri kendi kurdukları zeytinleri hediye etti.


Konutta Türk Lirası devrimi Ekonomi/Turizm Konutta Türk Lirası devrimi

Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Adnan Saraç, son dönemde yaşanan Türk Lirası devriminin gayrimenkul sektöründe de hakim olduğunu belirterek, ev almak için son derece uygun bir dönem olduğunu söyledi.


OKULLARDA NAR DAĞITIMI BAŞLADI Güncel OKULLARDA NAR DAĞITIMI BAŞLADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ilk etapta 100 ton narla başladığı ‘destek alımları’ kapsamında ilçedeki 60 okula Yerli Malı Haftası dolayısıyla 60 ton nar dağıtımına başlandı.


Antalya Gayrisafi Yurtiçi Hasılası sıralamasında 6. sırada Ekonomi/Turizm Antalya Gayrisafi Yurtiçi Hasılası sıralamasında 6. sırada

Ulusal Hesaplar Sistemi (SNA-2008) ve Avrupa Hesaplar Sistemi’ne (ESA-2010) uyum kapsamında ana revizyon çalışmaları tamamlandı.


UZUNKAYA; “TEK YÜREK OLMALIYIZ” Güncel UZUNKAYA; “TEK YÜREK OLMALIYIZ”

İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve yönetimini birlik binasında ziyaret etti. Ziyarette terör konusunda değinen Uzunkaya, Türk Milletinin birliğini hiç kimsenin bozamayacağını belirterek ülke olarak tek yürek olunması gerektiğini vurguladı.


BAHÇEŞEHİR OKULLARI’NDAN 2 BİN 480 MÜLTECİ ÖĞRENCİYE EĞİTİM Güncel BAHÇEŞEHİR OKULLARI’NDAN 2 BİN 480 MÜLTECİ ÖĞRENCİYE EĞİTİM

Suriye’de yaşanan dram sonucunda Türkiye’nin kucak açtığı yaklaşık 3 milyon mülteciye Bahçeşehir Okulları öğrencileri eğitim desteği veriyor.


Başkan Genç, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu Döşemealtı Başkan Genç, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İstanbul Dolmabahçe'de bulunan Vodafone Arena Stadı yakınlarında Cumartesi akşamı düzenlenen iki ayrı bombalı saldırıda, 36'sı emniyet mensubu 44 kişinin şehit olduğu saldırının ardından Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN ALTSO ÜYELERİNE KOSGEB TAVSİYESİ Alanya BAŞKAN ŞAHİN’DEN ALTSO ÜYELERİNE KOSGEB TAVSİYESİ

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), KOBİ’lere yönelik “İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği Programı” başlatıyor.


Obezite ameliyatları apandisit kadar güvenli ama... Sağlık/Kadın Obezite ameliyatları apandisit kadar güvenli ama...

Son yıllarda obezite tedavisinde cerrahi yöntemlerin sayısında büyük artış görülüyor. Özellikle cerrahi sonrası, diğer tedavi yöntemlerine göre daha başarılı ve uzun dönemde daha fazla kilo kaybı sağlanmış olması, bu artışın en önemli nedenlerinden.


Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği gerçekleştirildi Kumluca Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği gerçekleştirildi

Kumluca Belediyesi ve Sınav Koleji tarafından ortaklaşa düzenlenen, “Hz. Peygamber’in aynasında insan” konulu ayın söyleşisi etkinliği gerçekleştirildi.


Kepez polisinin yanında Güncel Kepez polisinin yanında

Başkan Hakan Tütüncü, İstanbul Beşiktaş’taki hain terör saldırısı dolayısıyla acılarını paylaşmak ve ‘polisimizin yanındayız’ mesajını vermek amacıyla ilçedeki polis merkezlerini gece saatlerinde ziyaret etti.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 36’sı polis 44 vatandaşımızın şehit olduğu, 150’den fazla kişinin yaralandığı İstanbul Beşiktaş’taki terör saldırısı sonrasında oluşan 'Polisimin Yanındayım' çağrısına destek verdi.


Crystal Hotels “Ben Swiss Club 2017” ödüllerini topladı Ekonomi/Turizm Crystal Hotels “Ben Swiss Club 2017” ödüllerini topladı

Avrupalı turistlerde yüzde 100’e yakın misafir memnuniyeti sağladılar...


AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİNDEN EMNİYET TEŞKİLATINA BAŞSAĞLIĞI Güncel AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİMİNDEN EMNİYET TEŞKİLATINA BAŞSAĞLIĞI

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve Yönetimi İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadı yakınında ve Maçka Parkı’nda düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları için Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’ya başsağlığı ziyaretinde bulundu.


Ekonomik ve güvenli arşiv için NetteArşiv Teknoloji/Bilim/İnternet Ekonomik ve güvenli arşiv için NetteArşiv

İşNet, e-dönüşüm sürecine dahil olan şirketlere, veri saklama işlemlerinde hayatını kolaylaştıracak yeni bir çözüm geliştirdi.


Başkan Böcek: Yaşlılar Kreşi’nde sona geldik
 Güncel Başkan Böcek: Yaşlılar Kreşi’nde sona geldik


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Yaşlılar Kreşi inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.


Kepez’den spora bir eser daha Spor Kepez’den spora bir eser daha

Varsak Ayanoğlu Mahallesi’nde amatör kulüplere de hizmet verecek çim futbol sahasının temeli törenle atıldı.


UKRAYNALI HEYETTEN AGC'DE DOSTLUK MESAJI... Güncel UKRAYNALI HEYETTEN AGC'DE DOSTLUK MESAJI...

"İstanbul’daki terör saldırısını lanetliyorum, Türkiye’nin yanındayız” Serik Belediyesi ve Türk Hava Yolları işbirliğinde düzenlenen ‘Türkiye-Ukrayna Turizm Zirvesi’ için Antalya’da bulunan Zaporozhye Belediye Başkan Yardımcısı Natalia Zaychenko ve Ukrayna’dan gazeteciler, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC)’yi ziyaret etti.


Uzunkaya, engelli birey ve ailelerle kahvaltıda buluştu Güncel Uzunkaya, engelli birey ve ailelerle kahvaltıda buluştu

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Engelli Bireyleri Bulunan Personelleri ile Kahvaltıda Biraraya Geldi.


Cumhurbaşkanı’na Hakaret Suçundan Aranan Şahıs Yakalandı Güncel Cumhurbaşkanı’na Hakaret Suçundan Aranan Şahıs Yakalandı

Antalya'da “Cumhurbaşkanı’na Hakaret” Suçundan Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yakalama emri bulunan Y.D isimli şahıs yakalandı.


Kemer'de Bir Lisenin Pansiyonunda Uyuşturucu Madde Operasyonu Yapıldı Güncel Kemer'de Bir Lisenin Pansiyonunda Uyuşturucu Madde Operasyonu Yapıldı

Anadolu Lisesi’nin pansiyonunda yatakhanenin tuvalet kısmında (4) öğrencinin bulunduğu yerde yapılan aramada, esrar maddesi içiminde kullanılan düzenek ve bir miktar esrar maddesi tohumu ele geçirildiği bildirildi.


Güncel "Huzur Türkiye Uygulaması"nda 23 kişi yakalandı

Vatandaşların Huzur ve Güvenliğinin Sağlanması Amacıyla Antalya’da Huzur Uygulaması Yapıldı


İYİLİK İÇİN KOD YAZDILAR Teknoloji/Bilim/İnternet İYİLİK İÇİN KOD YAZDILAR

Crossover Türkiye öncülüğünde organize edilen Java For Good – İyilik İçin Java etkinliğinde bir araya gelen en az 10 yıl deneyimli 40 kıdemli yazılım geliştirici 12 saat süren etkinlikte Mültecilik, Küresel Isınma ve Sokak Hayvanları gibi önemli toplumsal sorunlara çözüm aradı.


Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Robogait Cihazı Hastalara Umut Olmaya Devam Ediyor Alanya Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Robogait Cihazı Hastalara Umut Olmaya Devam Ediyor

Patika Engelsiz Yaşam Gönüllüleri Derneği ve Alanya Belediyesi'nin katkılarıyla satın alınan ve 10 Nisan 2013'te Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi (Alanya EAH)’ne bağışlanarak hizmet veren “Robogait Cihazı” hastalara umut olmaya devam ediyor.


Hukuk Fakültesinde ‘İfade Hürriyeti Bağlamında Hakaret Suçları’ Paneli Güncel Hukuk Fakültesinde ‘İfade Hürriyeti Bağlamında Hakaret Suçları’ Paneli

Akdeniz Üniversitesi Hukuk ve Kültür Topluluğu tarafından ‘İfade Hürriyeti Bağlamında Hakaret Suçları’ paneli düzenlendi.


Gülümseyerek gençleşin! Sağlık/Kadın Gülümseyerek gençleşin!

Yapılan çalışmalar, gülümseyen bir yüzün aslında olduğundan daha genç göründüğünü gösteriyor


ANFAŞ Fuarları'nın İstanbul çıkartmasında ortak paydaşları biraraya geldi Ekonomi/Turizm ANFAŞ Fuarları'nın İstanbul çıkartmasında ortak paydaşları biraraya geldi

ANFAŞ Fuarları'nın İstanbul Çıkartmasında Ortak Paydaşları TÜROFED, TUSİD, EGD ve POYD Bir Araya Geldi. Antalya’da düzenlenmekte olan 18-21 Ocak 2017 tarihlerindeki HotelEquipment ve 15-18 Şubat 2017 tarihlerindeki FoodProduct Fuarları yurt içi ve yurt dışı ziyaretçi çalışmalarına şimdiden başladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...